Що протилежно вправи для присідання?

Є хороший вага вправи антагоністом в присяд? Таким же чином підштовхнути вгору і тягнути вгору або перевернута поспіль?

+576
user5836 3 жовт. 2019 р., 05:18:23
34 відповідей

Спробуйте палео й читати на періодичне голодування.

Або ще краще, перевірити і подивитися, якщо "куленепробивний" дієта не для вас.

Його головна фішка-це швидкий, але ситний сніданок, який залишає вам достатньо енергії до наступного прийому їжі. Вона йде набагато далі і пропонує безліч ідей про харчування і тренуваннях в цілому.

+978
Nikhil vyas 03 февр. '09 в 4:24

Є купа достовірних наукових досліджень на це питання (Ганс і співавт. 2000 / Реї і співавт. 2002 / Борс і співавт. 2001 / Вулф і співавт. 2004), по суті, припускаючи, що виконання більш 2~3 комплекти пропонує трохи додатковий прогрес.

Я взяв ці посилання з цього гарне резюме в EXRX з багатьма вченим, посилання і багато інші деталі.


Зауваження: можливо, багато 3 Реп набори з субмаксимального навантаження може викликати нервові пристосування (ви, по суті, практикуючи руху, так що хто знає). Але працювати з 3RM навантажень-це не жарт, і виконує безліч наборів поспіль є, ймовірно, просять за травми. Погана форма в останніх набір 12ПМ навантаження не рідко, в той час як бідна форма під 3RM гантелі можуть відправити плече безпосередньо до хірурга стіл. Мій (скромний і любительський) погляд полягає в тому, що тих, хто працює в дуже низькому діапазоні повторень краще дотримуватися Білл Старр - подібних систем, оскільки вони витримали випробування часом, наприклад, Стартова сила або 5х5.

+974
renqHIT 3 черв. 2018 р., 12:01:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я на жаль не можу знайти ніяких ресурсів, пояснюючи коефіцієнтів.

Моя гіпотеза полягає в тому, що він що інтерполюється з використанням великої кількості даних з офіційних Пауерліфтинг подій, і встановлені з використанням "найкращого" підходу, як метод найменших квадратів. Це могло б пояснити, де коефіцієнти беруться.

Корені рівняння поліноміальної б, звичайно, викликати невизначене значення через ділення на нуль, але в тому, що вони вимагають від людини ваги, щоб бути як позитивними, так і вкрай низька/висока, вони не повинні бути стурбовані.

Єдиний пристойний ресурс можна знайти - це дослідження , яке тільки здається, щоб перевірити, що формула викликає дуже маленький ухил в одну сторону або іншу.

+963
narasimhan v 23 вер. 2011 р., 00:14:16

Це тільки вартість години роботи, і воно покриває велику різноманітність частин тіла і типів вправ, так що ви повинні бути в порядку. Просто слухайте своє тіло і робіть перерви, коли вам потрібно.

+951
user53309 20 бер. 2014 р., 09:00:31

Мій батько має багато біль у грудях останнім часом. Він пішов до лікаря, і здала аналізи на декілька речей. Тести були всі негативні (у хорошому сенсі), і лікар йому сказав, що біль повинна бути мускулистою, тобто від сидіння в кріслі занадто довго, з-за простою і т. д.

Я хочу купити деякі ваги, як ті, що нижче, що він може використовувати, щоб зміцнювати м'язи грудної клітки. Наприклад, роблячи деякі жими гантелей і т. д.

Dumbbells

Хто-небудь може порекомендувати деякі вправи, які б добре для нього зробити?

+940
sce 14 квіт. 2016 р., 16:58:39

По суті, те, що говорить назва - чи існують програми, орієнтовані на новачків, або ви могли б зробити це назавжди і, як і раніше бачимо хороший прогрес?

Чи є краще програми після того, як ви були підйому протягом багатьох років? Я повинен робити 5-денний спліт або що-то? Є що-небудь створено не як "проміжний ліфтер" (судячи з exrx норм міцності)?


Це просто програма, про яку я кажу, якщо хтось незнайомий, починаючи міцність схожий.

Коли-Небудь 5×5 Підпрограми:
День:
Присідання: 5×5
Лаві: 5×5
Станова тяга: 1×5

День Б:
Присідання: 5×5
Прес: 5×5
Штангою Рядків: 5×5

Або Два Тижневий Цикл:
Пн: День "А"
СР: День "Б"
Пт: День "А"
Пн: День "Б"
СР: День "А"
Пт: День "Б"
+914
Morris Muyuni 24 лист. 2015 р., 17:19:22

Існує безліч стандартних програм тренування, які використовують з'єднання піднімає, але я повинен все ж знайти той, який використовує гантелі в якості обладнання за замовчуванням. Причина проста: штангою буде набагато краще. Але я знаю, що ти не один прямо зараз, так що давайте подивимося, як ми можемо змінити, просто все-складних програм для роботи з гантелями.

Тренування:
Для простоти я зосереджуся на самій простій програмі тренувань, я знаю, що стартову силу. Він складається з 4 складових ліфтів, які можна виконувати з гантелями в різній мірі. Це виглядає так:

 • Присед: 3х5 (3 підходи по 5 повторень)
 • Лава для преса/жиму від плечей: 3х5, їх слід чергувати, так що якщо ти піднімав останній раз, плече преси сьогодні і так далі.
 • Станова тяга: 1х5

Це повинно бути зроблено 3 рази в тиждень, так як це тренування для всього тіла.

Зміни:
Вище програма спирається на штанзі в своєму первісному вигляді, так, щоб використовувати його з гантелями деякі зміни повинні бути зроблені. Я піду з найпростіший модифікації до найважчих.

Лавки і плечового пояса:
Жим лежачи і плече/накладні/армійський жим можна робити з гантелями так само, як це можна зробити зі штангою. Однак побічний ефект ви отримуєте від використання гантелями, визначена 'коливання', що вам доведеться компенсувати. Вам також доведеться використовувати обидві руки, так що ви не можете компенсувати слабку руку з сильним. Як побічні ефекти можуть розглядатися як корисні, а коливання посилює координації, а через два ваги запобігає м'язовий дисбаланс. Ці побічні ефекти також дозволить зробити ліфт складніше для виконання, форма буде більш правоподобны для того, щоб витерпіти і ви не зможете використовувати таку велику вагу. Загалом, ви повинні бути добре, якщо ви почати повільно і працювати ваш шлях до тих пір, поки ви використовуєте хорошу форму з допомогою всіх ваших наборів, на всі ваші повторень.

Присед:
Гантелі, присідання, трохи більш спірним, як присідати варіантів дуже різні вправи, в залежності від того, куди ви поставите вагу. Зараз ви не можете досить покласти його на спину за допомогою гантелей, так що вам доведеться знайти інший спосіб. Я робив гантелі присідання себе, коли у мене не було штанги і виявив, що я міг впоратися з ними краще з вагою на обидві сторони. Я просто нехай мої руки з гантелями) повісити і виконав присед. Це працювало до 88lbs (40кг) для мене, до ваги заважає мій діапазон руху. Небезпеки нахилившись вперед/назад і компенсуючі з гантелями. Намагайтеся тримати їх поруч, ти і не переміщати їх вперед і назад.

Станова тяга:
Це один підйом більшість людей не буде робити з гантелями, Як я вже не раз попереджали. Звичайна станова тяга-це дуже жорстке рух і коливання вищезгаданий гантелі " може серйозно підірвати формі. Тому, коли я починав, я спробував на негнущихся ногах гантелі станова тяга, яка вимагає набагато менше жорсткості. Мені вдалося працювати свій шлях до 88lbs (40кг) в такому варіанті тяга, але могла б, напевно, підняв ще більше.

Висновок:
Це все є на нього. З урахуванням викладених вище змін, це повинно бути можливо зробити все з'єднання програми тільки з гантелями. Хоча це не найбільш ефективні тренування завжди, це повинно бути достатньо для новачка, щоб домогтися значних досягнень поки штанга звільниться. Я сам це робив дуже схожу програму на кілька місяців і пройшов просто чудово, так що це не на два тижні швидке вирішення проблеми, але може працювати протягом тривалого часу.

+900
Michal Gallovic 4 лют. 2016 р., 04:27:46

Нервово-м'язової активації і динамічного розтягування

Ось є відмінне відео на динамічні вправи на розтяжку для бігу. Він демонструє 9 динамічну розтяжку. Я використовую цю процедуру кілька разів на тиждень протягом місяця. Це відмінний спосіб, щоб розігрітися, перш ніж відправитися в шлях/дорогу/доріжки. Вона включає в себе:

 • Ходьба Станова Тяга (Питної Птах)
 • Коліно Обіймає
 • Groiners
 • Осел Брикається
 • Альпіністи
 • Залізний Хрест
 • Матриця Лунге
 • Махи Ногами
 • Бічні Махи Ногами

Інші динамічні вправи можна робити для розминки включають стрибки зі скакалкою, Стрибки на місці, і деякі високі коліна.

На додаток до динамічної розтяжці, і перед динамічної розтяжкою, я б порекомендував деякі вправи нервово-м'язової активації або НМА. Вправи НМА викликати зв'язок між ваш мозок і м'язи. Дослідження показали, що краще свій мозок і м'язи, координацію, тим більше сила (швидкість) можна отримати.

Зберегти статичний стретчинг в кінці тренування, але не дотягується до точки дискомфорту. Акцент на розтяжці згиначів стегна, підколінні сухожилля, телят і сідниць.

+889
Denise Mooneyhan 31 жовт. 2012 р., 15:47:05

За останні півтора року я займаюся починаючи міцність з хорошими результатами. Я зараз виходжу заміж протягом року і хочете перехід до програми, яка фокусується більше на розмір і естетики, а не сила. На жаль все це я знаходжу більше культуризму, пов'язаних і вимагає, щоб ви працювали п'ять днів у тиждень, з навчання і рутинної роботи-це не можливість для мене.

Є програми, схожі на стартову силу (тобто може виконуватися три дні на тиждень), які є більш естетичними або як би я йти про розробку одного?

+848
sdolgy 8 груд. 2019 р., 13:19:32

Як батько двох атлетичних хлопців, це мій мінус.

У 13 немає великої різниці у видах вправ ви могли б зробити проти дорослого. Великий модифікатори обсяг і форма. Діти насправді відновити досить швидко, і всі доступні наукові дослідження показують, що після того, як діти старше 6 знати, як правильно робити вправи, є тільки плюси їм робити це.

Так що ми не повинні розділити між "дитина" і "дорослий" вправи, ти дивишся на пряме запитання "як ви навчаєте підривних рухів?"

Балістичні і вибухові руху вимагають багато тренувань для більшості людей, щоб зрозуміти, і вони легко помилитися. Як тільки ви починаєте підйом/стрибок, ти твердо і відступати не працює, начебто качки або гойдається в бейсбол.

Ось деякі, які я б додав До загального атлетизму:

 • У вікно стрибати. Великі коробки вимагають багато робочої сили в дуже швидкий проміжок часу, і вони добре працюють в Залізничний для інших більш складних вантажів ходів. Є також бокові стрибки і кілька стрибків; багато читати.
 • Чисті. Дуже легко зробити неправильно, але і продуктом баскетболістів і тих, хто потребує, щоб мати можливість вибухнути і роботи по їх вертикальний стрибок. Є присідання прибирає, чистить чистить і ривків, та інші. Всі вони мають свої переваги, але я віддаю перевагу присідати в чистоті, тому що ви отримуєте присідати там, який є дивним.

В залежності від того, що ви розумієте під "спритністю", якщо ви вважаєте когось на зразок НФЛ біг назад, це визначення добре працює:

Спритність-це здатність швидко змінювати напрямок без втрати швидкість, баланс, або орган управління. Як і інші фітнес-компоненти, спритність відноситься до певної схемою руху. Одна проблема з тренування по аджиліті полягає в тому, що спортсмен може навчитися передбачати наступний рух. Таким чином, спортсмен повинен відповісти на дирекційний замовлення.

Щось подібне, ви можете вважати спритність сходи. Робимо шаблон вперед, потім на голосову команду відразу перемикання на зворотний зразок, дуже люб'язний, але вкрай складно.

В резюме, спритності та швидкості виробництва групи навчання нічим не відрізняється від дорослого. Я б не став брати пориві 28-річну і у них штангою очищає, Якщо у них хороша форма і я б не зробити це з 8 років теж. Але якщо обидва вони вчили і знають, що робити, інформації і практичного досвіду у професійній підготовці показує вправи як очистити надзвичайно цінні.

Для аджиліті, вважайте, що ваш юний спортсмен дійсно потребує. Швидка зміна напрямку? Негайної зупинки? Об'єднуючи вибухової підготовки з розумом-м'язові зв'язку, що виходить від спритності вправи знадобляться кожному спортсменові.

+831
Mauricio Sepulveda 31 груд. 2018 р., 05:48:12

Коротка версія:

Запуск 7к або 10к дуже повільно, раз у тиждень - навіть якщо це займе у вас 2 годин, щоб закінчити. Просто продовжуйте йти. Простий шлях полягає в тому, щоб когось висадити вас 10к зі свого будинку і залишити вас там.

Запустити 1к пару раз в тиждень, і спробувати зробити це якомога швидше.

+830
WynandB 21 бер. 2010 р., 16:03:18

Це так само важко знайти і утримати вагу, як втратити його. Побачити це дослідження http://ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC292021 (докладно обговорили тут http://junkfoodscience.blogspot.com/2008/10/first-law-of-thermodynamics-in-real.html), де худий чоловік намагалися отримати якомога більше ваги, як це можливо, потроїти свої калорії і стає малорухливим. У них було дуже важкий час набирає, і втратив все швидко, коли дослідження закінчилося.

500 калорій в день = 1 фунт на тиждень, оману було розвінчано стільки разів це викликає сміх. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC506782/ законів термодинаміки, що ця логіка спирається на залежить від замкнутої системи, якій тіло напевно не.

Не дозволяйте нікому говорити вам, що вони знають, як набрати вагу і утримати його. Немає клінічних досліджень, щоб підтримати їх. Такі пропозиції, як "збільшити споживання цукру і вуглеводів" абсолютно недовідні і можуть зашкодити вашому здоров'ю.

+829
iceporing 17 бер. 2017 р., 12:24:39

Дошки! Поки у вас є правильна форма, вони дуже гарні на міцність будівлі для вашого ядра без необхідності робити сухарики.

+773
Colin Rickels 22 лют. 2018 р., 14:10:24

Стандартне вимірювання для фітнесу становить 60 - 90 секунд. Якщо ви можете послідовно проаналізувати дощок (при гарній формі) , то за цей час не спітнівши, це час, щоб збільшити тиск.

Якщо ви можете реально виконати 120 секунд, не порушуючи поту, це час, щоб привести в хід важку артилерію:

 • Додавання ваги.
 • Використовуючи кульки нестабільності.
+754
user3457798 26 квіт. 2019 р., 17:45:05

Є речі, які ви любите і як і раніше підтримувати здоровий вагу, ви повинні дивитися для підрахунку калорій, ніж є конкретні речі.

По-перше, ви повинні з'ясувати, скільки калорій ви повинні їсти. Є багато кошторисників онлайн, такі як цей один. Це дасть вам уявлення про те, скільки калорій ви, можливо, повинні з'їдати в день.

Почніть з вживання близько 200 калорій менше, ніж кількість і спостерігаючи за своєю вагою. Ви повинні використовувати інструмент, щоб виміряти ваш жир, наприклад шкірної складки супорта. Спробувати отримати близько одного грама білка на кілограм ваги (або близько .5г/кг) у вашому раціоні. Це допоможе вам зберегти суху м'язову масу і втрачають жир.

Якщо ви не втрачаєте вагу на 200 калорій під ремонт, скорочення вашого раціону ще на 200 калорій.

Підрахунок калорій-це перевірений і надійний спосіб контролювати свою вагу. Після цього на деякий час, це стає досить природним. Особисто я не строго більше, але я як і раніше мають досить гарне уявлення про те, скільки калорій я їм кожен день, і дійсно я вичерпала свій ліміт.

+712
plok 29 трав. 2018 р., 02:42:43

chirunning.com так каже:

Наступний крок, після того, як ви навчилися рівні вашого тазу, навчитися рухатися, що рівень тазу, як ви ходити і бігати. Це відбувається, дозволяючи таз повернути в бік перепади задню ногу. Це обертання має вирішальне значення для запобігання травм і підвищення ефективності. Вирішуючи всю нижню частину тіла, щоб обертатися навколо вертикальної осі, ви можете отримати від 1 до 4 дюймів з кожним кроком. Будь-яку суму, яку ваш таз повертається разом з ногою, як він гойдається за вами буде додати кілька сантиметрів до вашої крок і полегшити обсяг роботи, виконаної в тазостегновому суглобі. Більше крок назад (без п'яти вражає те, що приходить з overstriding) можуть зменшити вплив на коліна, стегна і нижньої частини спини. Крім того, повертаючи таз навколо вертикальної осі дозволяє задіяти дуже потужний набір м'язів кора глибоко в черевній порожнині - клубово-поперекової. Ця велика м'яз подовжується на задній частині вашого кроку. Потім, як ваша нога відривається від Землі, він, природно, відсахується від своєї розтягнутій позиції, яка повертає ногу у фазі підтримки вашого кроку без залучення ваших чотириголового м'яза.

... Я пішов на один крок далі і сказати, бігунів уявити, що їх ноги починають на цьому етапі етапі (Т12/Л1). Якщо вся нижня частина тіла обертається з цього моменту, у той час як верхня частина тіла залишається "фіксований" ваш біг буде набагато ефективніше і легше на вашому тілі. З іншого боку, якщо ваш таз не рухається, коли ви ходите чи бігаєте, це означає, що всі маятниковий рух ноги відбувається у вашому кульшових суглобів. З плином часу це може створити надмірний травми в області стегна, таких як бурсит кульшового суглоба, задньої поверхні стегна тягне, це група запалення і гіпер-розширення згиначі стегна, особливо при спробі втекти або йти швидше З більше качати ноги.

З деяких успіхів це здається природним для мене, з іншим (наприклад, біг на підйомах) це не так. Я завжди уникав скручують руху в поперековому відділі хребта, але недавно навчився робити це правильно (з допомогою м'язів стегон) протягом 3-перетворюється на ковзанку. Я хочу з'ясувати, в якій іншій діяльності я повинен використовувати ці нововиявленими м'язів.

+711
Eson 6 груд. 2010 р., 02:34:01

Основні вправи, щоб зробити вас сильніше, без ваг або будь-яке обладнання повинно бути 'з'єднання' вправи, тобто вони відпрацьовують кілька основних м'язів на вашому тілі одночасно. Прикладами цього є: віджимання, присідання, підтягування, використовуючи бар або навіть високою стіною і вигляді верхній прес (з допомогою чогось важкого по голові, або стояти на голові, використовуючи свої руки зі стіни, щоб підтримати вас у разі втрати рівноваги).

Кількість повторень і сетів просто залежить від того, наскільки ти сильний. Деякі з них буде важко, щоб почати з, але як тільки Ви дійдете до стадії, де ви можете зробити 30 повторень кожної вправи, використовуючи вагу власного тіла вам буде набагато сильніше, ніж ви були, коли ви почали.

Сподіваюся, що має сенс.

+696
didman 5 лют. 2018 р., 04:34:23

Я сильно потію, я не знаю, причиною цього, а також, якщо для мене це погано. Це змушує мене думати, що я повинна знайти способи і зробити деякі звички тримати своє тіло добре зволоженою весь час.
Я знаю, що мені потрібно пити багато води і найголовніше мені потрібно зробити це в звичку, так що я не треба багато думати про це і просто зробити це вірять.

Після їжі важко пити більше води, так як мій шлунок вже повний. Моєю ідеєю було б пити багато після ранкового тренування на порожній шлунок або я просто взяв деякі дійсно легка їжа і трохи перед сном і весь день нормально.

Чи є інші способи, щоб тримати тіло добре зволоженою (я маю на увазі, додавши трохи солі у воду або якесь рішення) і взагалі рідка їжа і соки допомагають що робити?

Я ніколи не вимірював його, але я п'ю 2-3 літри води щодня.

+692
coolbeans2016 20 лип. 2011 р., 10:05:42

Коли ви працюєте м'язової групі в один день, і м'язи групи B на інший день, робить м'язові групи вигоду від другого тренування? Я не маю на увазі перекриття (наприклад, працює поруч груп м'язів). Скоріше, мені цікаво, якщо такі речі, як підвищення пульсу при роботі м'язів групи B допоможуть покращити ваше відновлення м'язової групі.

+684
Mazofaker 4 жовт. 2010 р., 22:33:26

Після тренувань підтягування, підтягування і провали на деякий час я почав додавати ваги(повільно з такою ж кількістю установкою і повторень). Моя вага ~86кг і я в даний час додати ~12кг, використовуючи рюкзак, а зробити 5 підходів підтягувань і підтягувань (15, 14, 13, 12, 11) і 5 комплектів діпи (12reps) в 1 тренуванні.

Я знаю, що якщо моєю метою було будувати м'язи я б краще додати більше ваги і робити менше повторень. Але це здорово, щоб раптом додати більше ваги і це не шкідливо для хребта?

+672
Zhang Yifeng 6 жовт. 2019 р., 20:55:51

Сумнівно, що ваш пульс був в синхронізації; ви не можете реально заявити, що без моніторингу. Ви можете виміряти свій крок: це, як правило, близько 160 (кроки в хвилину), із звичайним керуванням гуру рекламували 180, а краще з цілого ряду причин.

Ваше дихання і крок можуть бути узгоджені і вся ця хрень називається опорно-рухового апарату-органів дихання з'єднуючи візерунки, і успіхи йдуть ПСФ (великий крок по частоті).

Там було дослідження, проведене в 2012 році, що аналізували цю трохи, і одним з цікавих висновків є те, що ви не такий ефективний в будь-яке конкретне з'єднання малюнка:

Мінливість з'єднання був найбільшим у ПСФ, із зазначенням дослідження зчеплення стратегії пошуку для з'єднання частота стратегія з найменшим споживанням кисню. Всупереч віра в те, що підвищена міцність частоті буде зменшуватися споживання кисню; ці результати зробити висновок, що це зростання варіабельність частоти сполучення, що приводить до зниження кисню споживання.

Згоден, що навчання було з ходунками, але я думаю, що він все ще тримає вагу. Чиста вона для мене значить, що є більше ніж одне з'єднання, і переміщення між ними, де найкращі результати.

Цікаво, що чим краще ваша база фітнесу, тим легше буде для вас, щоб змінити свій крок, збільшити свій VO2 Макс, і в цілому легше переносити ваші муфт навколо.

+528
user242683 1 квіт. 2015 р., 16:30:48

Кілька програм вправ, які я бачив припускають підняття тягарів 3 рази в тиждень, але і сказати, що прогрес може мене зроблені тільки підніматися двічі на тиждень (хоча це буде повільніше).

Такого роду програми також припускають вживання в їжу великої кількості білка. Я чув різні цифри, хоча 1 грам білка на фунт ваги тіла (або худорлявого Bodyweight) є поширеним.

Але незалежно від того, скільки білка вам потрібно, коли після 3-рази в тиждень програма піднімаючись, моє питання полягає в наступному: якщо ви тільки навчання 2 рази на тиждень і спрямованої на досягнення більш повільними темпами, вам потрібно менше білка? Я так думаю, але я хочу бути впевнений.

+501
xeroc81 2 лют. 2019 р., 13:21:16

У вас вже є багато хороших відповідей тут, але я думав, я хотів би запропонувати інший кут.

З мого досвіду, хоча швидкість і час реакції вимагають певної сили, що є більш важливим є зосередитися і очікуванні. Обидва ці навички є 100% психічного. Коли ви граєте, ви на 100% зосереджені на грі, або іноді відключається? Ви передчуваєте дриблінг / і т. д. Перш ніж це відбувається?

Ви можете практикувати фокус і очікування в будь-який час, в будь-якому місці. Кращий спосіб поліпшити це на практиці час реакції і інтенсивності. Ось кілька прикладів:

 • Як запропонував в іншому пості, є знайомий сигнал, перш ніж почати вправу, реп і так далі. Наприклад, почніть рачки. По сигналу від одного, рухатися до спортивне положення як можна швидше. Або почати спринт як можна швидше.
 • Тест / тренуйте швидкість своєї реакції у спортивній діяльності. Покладіть пальці навколо (не стискаючи) правителя і падіння друг його. Зловити його як можна швидше. Є друг, кричати, кидати в тебе ніж, а за вашою спиною; повернутися і зловити його.
 • Фокус та інтенсивність також можна тренувати в спортзалі. Це дійсно важко, щоб досягти м'язового відмови без хорошого фокуса. Виберіть жорстку вправа / вага / і т. д., і зосередитися на вибухають масою до. Робота по інтенсивності будівництва.

Пульс грає у все це. Я вважаю, що мій фокус і інтенсивність є найвищими, коли мій серцевий ритм, але не перевищено. Найкраще навчання / результати прийдуть, коли ви розігрілися, але не вичерпаний.

+468
Sakmongkon Alessandro Chumkamo 20 лют. 2015 р., 08:30:05

Грубо кажучи:

З ним.

Якщо ви хочете схуднути, і потрібно, щоб скоротити ваші калорії, це все, що ви можете зробити. Якщо ви їсте два рази ваші щоденні потреби, скоротити споживання вдвічі-це буде хреново.

Організм людини порівняно нерозумні, і якщо ви привчили його чекає велика кількість їжі протягом дня, це буде рилізинг-гормонів (насамперед, грелін), щоб допомогти вашому організму переробляти їжу, як це відбувається ст. Як перестати їсти стільки, ваш організм буде деякий час раніше виробляють ці гормони в очікуванні їжі. Коли це не вийшло, що вони взаємодіють з вашим тілом різними способами, в тому числі шлунок бурчить і болі, поганий настрій, голод, і т. д...

Поряд з цим, шлунок може розширюватися, щоб вмістити великий обсяг і з плином часу буде залишатися натягнутою. Отже, ще раз, якщо ваш шлунок очікує певний обсяг їжі, це дозволить вичавити від цього недоліку їжі і залишити вас почуття "порожній".

Рідини витрачати відносно небагато часу в шлунку при попаданні в організм, і вони швидко всмоктуються і швидко пройшов, а сенс нічого не роблять для популяризації "обсяг". Харчування з високим вмістом клітковини (розчинної та нерозчинної) продукти харчування можуть сприяти Навального в шлунку і травному тракті і може створювати відчуття ситості довше. Однак, якщо вам потрібно, щоб половина вашого прийому, ви як і раніше не буде мати тієї повноти, що ви звикли. Крім того, щастя ви відчуваєте це, ймовірно, йде від споживання цукру і жирів. Якщо ви їсте менше, ви, як правило, мають менше цукру і жирів, тобто ви не отримаєте це щасливе почуття. Пити більше води не допоможе з цим.

Ви повинні розуміти, що вам не потрібно стільки їжі, і за короткий час буде складно. Ви можете пити воду або чай або кава (чорний), щоб додати об'єм, але недолік калорій буде на деякий час смоктати. Так, я повторив це, і я буду повторювати це ще. Втрата ваги хреново. Я це знаю, і ти теж це знаєш. Хоча це так само легко як їсти менше, іноді відчуття вашого тіла rebeling проти такої різкої зміни хреново.

Але розумію, що поки ви їсте здорову суму, ви не голодував, не вмирав, так що поки ваше тіло пристосовується до нової нормі, просто навчитися...

З ним.

+453
Melanie Alsop 26 лип. 2019 р., 05:21:24

Людина, я знаю, що вище вправи б додати чіткості, вам доведеться пройти важкі для Навального.

Мені подобається пропозиція розводять руками (Спробуйте вимовити це швидко три рази)...але я б спробував робити деякі фермери ходить людина...інтенсивний рух всього тіла, роботи твої пастки, плечей, ніг, тулуба, передпліччя зчеплення.

Не будуть працювати ваші трицепси або біцепси занадто багато, в основному стабілізації, але все ж таки ви отримаєте великий робиш це, тримати вагу приблизно 100-160lbs і відправитися на довгу прогулянку. Ви не пошкодуєте про це!

+452
Carlos Smith 3 жовт. 2017 р., 08:33:40

Ваше тіло буде природно буде хворіти, особливо в перші кілька днів тренувань. Мій стан схоже з твоїм, у мене близько 45-50 градусів сколіоз в нижній частині хребта і на кілька градусів в моєму районі шиї.

Моя порада полягає в тому, що вам в лом що програму ваш тренер дав вам, знайти штанги і плити в тренажерний зал і перемикач для початківців сила програми, як StongLifts 5х5 або стартову силу. Вправи в тих, які орієнтовані на вільний вага ліфти, як станова тяга, жим лежачи, і найголовніше, присідання. На відміну від машин в тренажерний зал, вільні ваги і зміцнити ваші основні м'язи, тому що ви змушені шукати баланс ваги замість машини робиш це для вас і може полегшити біль у спині через кілька тижнів (для мене у всякому разі).

Але, звичайно, якщо ви відчуваєте більше, ніж в середньому болі в спині після тижня тренувань, проконсультуйтеся з вашим лікарем або фізіотерапевтом, щоб визначити, якщо ви повинні продовжувати.

+446
RaenChan 4 черв. 2010 р., 13:41:37

Я нещодавно тренувань для набору м'язової маси - менше повторень, більше вага, пісні білки, складні вуглеводи, не оброблена їжа...і все таке інше. Я також беручи деякі добавки (протеїни, креатин). Мені виміряли м'язи навколо грудях і руках і якесь визначення в моїй АБС. Але масштаб, в той час як показуючи ту ж вагу (+1 кг насправді) показує все більше і більше відсоток жиру в організмі.

Серйозно, я не впевнений, що Ваги просто зламані (поради), або, може бути, креатин дурнів шкали шляхом утримання води в м'язах, що він думає, що це жир?

+395
Stack Overflow 8 бер. 2017 р., 03:26:11

Я роблю 200 віджимань кожен день. 20 комплектів 10, 15 сек відпочинку між сетами. Я не втратити будь-яку вагу. Можливо, що я робив не так? Буде робити їх точніше бути більш ефективним? Я теж роблю 40 хвилин кардіо на мій орбітрек кожен день. Я тримаю свої калорії під 1300/день і я іду низьким вмістом вуглеводів. Я втратив 55 фунтів, близько 45, щоб досягти своєї мети. Я вдарив плато і тримати набирає/втрачає ті ж 5 фунтів.

+340
David Boring 28 груд. 2010 р., 20:55:15

2 років я займаюся бодібілдінгом, але у мене шкіра тіла не стала загартовуватися! Деякі кажуть, що засмага під сонцем зробить вашу шкіру твердіє, але я не хочу, щоб моя біла шкіра на чорному! Чи є рекомендації про те, як зробити вашу шкіру твердіє? Заздалегідь спасибі!

+321
rosuh 2 трав. 2016 р., 05:25:28

На жаль, ви, безсумнівно, пошкоджені легені. На щастя, ви повинні бути в змозі вилікувати більшість пошкоджень даного часу і здорового способу життя. Так як куріння викликає запалення легенів, ви можете спробувати Омега-3 (клінічно ефективна доза 2-3 г) враховуючи, що вони мають протизапальну дію, а також безліч інших переваг для здоров'я. Ви також хочете почати виклик ваші легені. Піти прогулятися або піти в похід. Коли ці речі не складно, почати бігати, спробуйте зробити спринт інтервалом. Ваші легені не вдалося, де вони знаходяться відразу, і вони не загоюються або. Будьте послідовні і дайте йому час, ви будете покращувати.

+240
lax1089 5 лип. 2010 р., 01:56:04

Ви можете шукати дослідження про "залишкові явища навчання" для різних спортивних характеристик, наприклад, аеробної витривалості, максимальної сили, ...

Середні цифри вказують, аеробні пристосування витривалість тривати близько 30 днів, сила теж. Анаеробних гліколітичних адаптації триває близько 18 днів, силова витривалість близько 15 днів, а максимальна швидкість 5 днів.

Ці цифри пояснюють ідея periodizing для змагань. Якщо ви тренуєтеся на 100м тире, то ваша програма навчання повинна дозволяти максимальну швидкість навчання у ваших конкурентів поки ГПП повинні бути встановлені на початку сезону.

+182
kentfx 27 січ. 2015 р., 16:58:26

Я 5'8", важить близько 155 фунтів. Я дивлюся досить придатні хіба що для моїх громіздких живота.

За останній місяць або близько того, я працював на Планета Фітнес бігова доріжка. На цьому тижні, мені вдалося запустити за 30 хвилин (12 хв + 10 хв + 8 хв при 4 хв і 6 хв перервою між ними). Мій темп був 10 хвилин 21 секунд на милю (5.8 на Планета Фітнес бігова доріжка). Крім того, я не використовував ні бажання.

Як мені продовжувати тут:

 1. Я повинен збільшити тривалість комплектів? Може бути, 15 хвилин, 12 хвилин, 10 хвилин?
 2. Я повинен спробувати, щоб додати ще один набір з 8 хвилин?
 3. Я повинен спробувати, щоб зменшити перерва між сетами?
 4. Я повинен спробувати збільшити нахил трохи?
 5. Я повинен спробувати збільшити мій темп, так що я не одна миля до 10 хвилин?

До речі, я також зробити деякі легкі гантелі вправи для ~15 хвилин після запуску.

+145
katies 9 жовт. 2016 р., 19:58:14

також я використовую це в даний час (у безкоштовній версії) і це був фантастичний для відстеження всіх моїх суттєво.

Це зручно з часу відпочинку між підходами, і цей продукт також дозволяє побачити, в який день що ліфти повинні бути зроблені.

Це також дуже добре для прогресування, як він говорить вам 1 ПМ на основі поточної статистики з інформацією про те, як перемогти цю 1 ПМ. Є також безліч процедур, які можуть відрізнятися за типом і розрізняються за ступенем складності від початкового до просунутого, так що, якщо в майбутньому ви хочете змінити речі це все дуже прямо вперед. У комплекті з виробом також інтернет-сайт, який пов'язаний прямо з вашого пристрою, так що ви можете переглядати свою статистику та інші процедури в інтернеті а також на вашому мобільному пристрої.

+78
user36508 16 вер. 2018 р., 18:53:03

Я бачив гольф взуття з металевими шипами, але це не для бігу. Я не можу сказати, що я бачив кросівки з шипами/шипи.

+55
geher 24 черв. 2018 р., 12:55:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil