Збільшення м'язової маси в лівій нозі з урахуванням таких умов?

У мене була операція на розрив ACL в лівому коліні і лікувальна гімнастика для тенісний лікоть в правій руці, плюс дивна проблема на моєму правому зап'ясті.

Що сталося з-за цих - Моя ліва нога виглядає худіша, ніж права.

Що я хочу зробити, це

 1. Збільшення м'язової маси лівої ноги, щоб відповідати правильно.

 2. Підтримувати свій поточний рівень верхньої частини тіла фітнес.

Що мені потрібна твоя допомога , щоб зробити ці речі, маючи на увазі, що я не можу ручка/маневру більше 15 кілограмів з моєю правою рукою в обертальний рух.

Будь ласка, допоможіть з речами, які я хочу зробити. У мене 12 років досвіду в боях, бойових мистецтв і багатьох інших починаннях. Я мати дисципліну, щоб робити що-небудь.

Які вправи потрібно виконувати?

Наявні ресурси - доступ до тренажерні зали з машинами вопнв ваги та інше. Всі добавки доступні.

+756
afterburner 8 лист. 2013 р., 12:05:54
38 відповідей

Тобто, що я отримаю від плавання, що я не від бігу, а від бігу, що я не на велосипеді, і т. д.

Деяких відповідь очевидна, з різних м'язових груп, але мені цікаво про відповідних серцево-судинних ефектів.

+996
Magnus919 03 февр. '09 в 4:24

Я завжди орендував велосипед, коли я у відрядження в США, я часто ходжу в районі затоки, і я оренди від blazzing-сідла, у якого є досить нагрянути Тріатлон велосипеди.

Одного разу я дав оголошення в craiglist орендувати велосипед на тиждень (або на час мого відрядження) і він дозволив мені використовувати його безкоштовно і тренуватися з ним... в Європі (де я живу) я прошу, щоб їздити на поїзді і упакувати свій власний велосипед, навіть якщо він хотів взяти нічний поїзд...

Для купання я намагаюся шукати басейн навколо, але не занадто багато, так як це фін сильний і працює, що можна зробити скрізь (так я навіть запустити одного разу на узбіччі шосе заблукати)

+993
KatyW 5 груд. 2012 р., 09:43:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Відмова від відповідальності: я не експерт в мішок роботи або бокс.

Кількість інших можна приймати в період між сесіями повністю залежить від інтенсивності вашої роботи мішка, вашого одужання, і ваш кондиціонер. Немає загальних відповідей інших, ніж почати перші кілька сеансів легкі і короткі, перш ніж поступово нарощування на жорсткий 20-хвилинні тренування. Перші декілька разів ви повинні зупинити перш ніж ви відчуваєте, стерті і перш ніж ви щось підкрутити.

Оскільки мішок роботі може бути жорсткою на стиках нової людини в додаток до кардіо аспект, будьте обережні і не намагайтеся потрапити в мішок так складно, як ви можете перші кілька разів. Техніка роботи і пізніше, протягом декількох тренувань, додають сили.

Особисто я на стрьомі болі в суглобах на всю верхню ланцюг тіла-зап'ястя, лікоть, плече.

+932
salahy 2 лют. 2016 р., 11:45:33

М'язи ДБЖ. Якщо ви можете зробити їх, ви будете мати сила вибухової верхньої частини тіла і перехід влади, який буде допомогти вам, що наручний зламати важіль, який приводить до перемоги в армрестлінгу.

+930
Agora01 29 лист. 2012 р., 10:26:37

Слово тут "ймовірно" не доведеться турбуватися про передозування електролітів, якщо ви п'єте готові спортивні напої. Їх концентрація, що ви, ймовірно, не зможе більше пити задовго до електролітів стане проблемою.

Однак, якщо ви п'єте спортивні напої та добавки з сіллю вкладок, або деякі з інших хитрощів, які довгі дистанції на витривалість спортсмени використовують, щоб тримати електроліт поставити, тоді так, звичайно, можна взяти занадто багато електролітів, що може призвести до що-небудь від легкої нудоти, до судоми в аритмії серця. (двох електролітів, натрію і калію, а биття серця.)

Також, якщо у вас є основної патології, або відомих або невідомих, які можуть надати вплив на поглинання та використання.

Так знову ж таки, ключове слово у вас "напевно" немає нічого, щоб хвилюватися, якщо ви будете дотримуватися готові спортивні напої, які в більшості випадків витривалості базуються на курс.

+913
Sparkly 10 бер. 2011 р., 23:10:56

Перш за все я хотів би заявити, що те, що ви чули про дихання у плаванні вільним стилем інсульт є абсолютно правильним, але це часткова інформація.

Для цілей дихання у плаванні, ви повинні бути інформовані про клокоча явищ і освоїли його з величезною практикою перед застосуванням його у практичній плавальні рухи. Цей бурхливий процес використовується не тільки у вільній інсульту, але використовується в кожній сажні. Якщо ви не усвідомлюєте цього, то я пропоную вам поглянути на цю корисну статтю http://hobbiesphere.com/index.php/2016/10/09/swimming-strokes-swim-tips-benefits/ для навчання техніки булькає плюс деякі додаткові поради, як виконати його з максимальною ефективністю та ефективністю.

В Фрістайл інсульту, Як правильно дихати, щоб дихати повітрям з твого рота тільки коли ти виймеш голову на бік, а потім видих з носа під водою. Цей процес є повторюваним і йдуть з обох сторін. Ключовим моментом тут є, щоб взяти якомога більше повітря з вашого рота і повільно видихніть під водою з носа. Можливо, це звучить трохи жорстко, але це досить легко зробити в реальному.

Сподіваюся це відповість на ваш запит :)

+883
Domingos Asqueli 19 жовт. 2015 р., 01:34:52

Оскільки я працюю з дому понаднормово (9-12год) кожен день і не обов'язково conmute, я змушую себе бути постійно активним.

Я займаюся плаванням, їздою на велосипеді і короткі тренування (30 хв) в тренажерний зал 2-3 днів на тиждень. Зазвичай я закінчую свої тренування робить АБС, а так як я вивчила кілька рухів з фітболу я тільки навчати їх прямо зараз з м'ячем.

Нещодавно я цікаво, якщо отримую м'яч для будинку буде мати велике значення.

З одного боку я хочу замінити своє крісло на пару годин, в основному, щоб додати деяку різноманітність в мою позу. З іншого боку, я міг забути про прямі АБС тренування в спортзалі і додати деякі додаткові вправи. У дні одужання я міг би просто зробити лише деякі короткі інтенсивні тренування АБС окремо від інших вправ.

Варто ідея? Це звучить як хороша річ, щоб зробити? Я можу перетримати ABS або перешкоджає відновленню шляхом навчання таким чином? Я завжди ігнорували ідеї домашнього навчання і м'яч-стілець, але думати про сидячи різноманітність і відходять від прямого АБС тренування з мого спортзалу виглядає цілком розумним.

+827
mullacc 13 бер. 2016 р., 05:32:17

Я був близько 87 кг до 88 кг. З мій зріст 1,94 м, вона була чертовски хороша в плані мого ІМТ :) я мало не вдарив точно в середину цільового значення в середині двадцять чоловік. Однак, я почав тренуватися бігом кілька тижнів тому. Я бігаю майже кожен другий день (від 8 до 11 км) і зробити кілька віджимань (20) і присідання (30) два рази в день.

Я помітив, що я набрала близько 3 кг! Гаразд, я просто подумав би, "Ага, повинні бути додаткові м'язи", але це турбує мене, що мій ІМТ знаходиться поза діапазону. ІМТ є надійним, коли справа доходить до додано м'язової маси? Я повинен спробувати залишитися в цільовому діапазоні незалежно від підготовки?

+826
RSFalcon7 29 лип. 2019 р., 05:57:03

Є якісь якісні приклади прогресивної тренування кроссфіт планів на більш тривалий період часу, скажімо, кілька місяців чи рік?

Починаючи з вигаданим Фітнес та рівня майстерності, він повинен бути призначений таким чином, що він поступово будує навички, сили, сили, витривалості та гнучкості.

Я не знайшов нічого подібного через пошук в інтернеті, просто блоги, як wodstar або від Crossfit Invictus у слідувати без будь-яких regognizable progresssion. Можливо, є якісь публікації в книгах або журналах про це.

+824
Oliver Schafer 4 жовт. 2010 р., 15:34:42

Ridigity тільки одне питання. Центр мас - це інше, і якщо така штуковина або незначною масою, або його центру мас у площині руху, це викличе додатковий обертаючий момент в точці, де атлет захоплює його. Цей момент може бути досить великим, щоб викликати значний дискомфорт, якщо не прямої шкоди. Навіть якщо ваш пристрій може бути ідеально жорстким, він не буде працювати. Немає в реальному світі речовина може нести види навантажень, що використовуються у важкій атлетиці, при цьому зберігаючи достатню жорсткість, не будучи таким масивним дією власної ваги призведе до його повороту в ваших руках.

Запропоноване засіб прикріпити турнік до нерухомої опори якийсь, по суті, перетворює його в isolateral плити, завантаженої машини. Міцність молотка робить ці.

+810
Vijay Zapadiya 16 лип. 2010 р., 10:20:05

В такі дні, як сьогодні, коли мені було всього 5 або 6 годин сну, я часто задаюся питанням, якщо це буде здоровіше (в плані відновлення, продуктивності тощо), щоб пропустити тренування в обід і годину сну.

Краще пропустити тренування, коли я позбавлений сну і замість сну?
Якщо ні, чи я повинен вносити зміни в мій розпорядок (наприклад, більше уваги на силу руху, зменшити кількість кардіо тощо)?

+754
Mixalis Svokos 16 груд. 2017 р., 05:13:53

Якщо ваше горло стає запаленої від паління, підвищення вашої імунної системи не допоможе, тому що запалення-це ваша імунна система пожежогасіння назад. Зараз, наскільки ваша імунна система стрес йде, я виявив, що масло орегано дуже хорошим (у 2 роки у мене було це в моєму домі, і взяли його, коли я відчуваю себе трохи хворий, я не зійшов з чимось серйозним). Також дуже важливо отримати гарне кількість сну - особливо, принаймні, за кілька годин до опівночі.

+743
Nithin Bharadwaj 12 трав. 2018 р., 08:40:34

Я дивився відео близько 36 яєць Вінс Жиронда день дієти, в якому вона стверджує, що дієта схожа на прийнятті цикл Діанабола. Основи цієї ідеї полягає в тому, що їдять десятків яєць в день може привести до збільшення рівня тестостерону з 2 джерел. Перша причина від високих рівнів холестерину, холестерину буде в якості метаболічного субстрату андрогенів і естрадіолу. Друга причина походить з яйця, можливо, ще є активні гормони в них. Тепер я впевнений, що вона не може бути близько до настільки ефективні, як D-бол, але хто-небудь пробував? Це схоже на роботу? Є обгрунтування позову законно?

Є навіть цікаві дослідження , яке стверджує, що 35 яєць в день допомогли опіками швидше відновитися.

+696
GalactusX 25 вер. 2013 р., 09:31:12

Коротше, відповідь-ні, насправді не будь-які гарні кардіо вправи, які тільки верхню частину тіла і не пов'язані з ноги без колін.

Щоб зрозуміти, треба знати будову колінного суглоба, але досить сказати, що є сухожилля, які проходять через область коліна і инкапсулировать надколінка (колінної чашечки) і є зв'язки, які утримують коліна разом. (Сухожиль з'єднують м'язи до кістки, зв'язки з'єднують кістка з кісткою).

Практично будь-якого вправи (в тому числі плавання, якщо ви робите суворо тягнути роботу) збирається зігнути коліно до деякої міри і задіяти м'язи верхньої частини ноги, яка, в свою чергу, звертають увагу на коліно.

Я б пішов до лікаря-ортопеда та фізіотерапевта і з'ясувати, що пошкоджений і викликає біль, виправити, а потім повернутися, щоб працювати регулярно.

+693
rollerz 20 лист. 2010 р., 22:55:43

За останній рік або близько того я серйозно становий. Кожен раз, коли я поруч з моїм Максом, ми скажемо, що мій 3-ПМ, я відчуваю, що найкраще можна описати як тиск / біль нижче грудної клітини. Він відчуває, як це може бути глибокі м'язи, а біль швидко зникає (1 або 2 секунди після того, як я встановити вагу вниз. Хто-небудь ще випробувати це? Хто-небудь знає причину і як це виправити? Спасибі.

+689
Om Hamza 26 лист. 2010 р., 03:48:27

Це моя найкраща спроба пояснити цей феномен. Без сумніву, хтось вивчав цього більше, ніж я, але ось як я це бачу:

Я виділю деякі речі, які ви вже знаєте, починаючи з самої першої тренування..

 1. Після інтенсивного використання, ваші м'язи має невеликі надриви.
 2. М'язи настійно просить ресурсів, щоб почати ремонт і відновлення наступного інтенсивного використання.
 3. Ваші м'язи посилає сигнали болю в мозок.

Тепер давайте спостерігати за цим, коротко, з еволюційної точки зору.

 • У минулому ви потребували ваші м'язи, щоб добувати їжу і ресурси, щоб вижити
 • Біль-це негативне підкріплення за "погану" поведінку

Коли ваші м'язи сльози, і ваші м'язи посилає сигнали болю в мозок, це ефективно стимулювати вас, щоб відпочити, що м'язи. Це запобігає вас від пошкодження м'язи ще більше, що займає набагато більше часу для відновлення, і призводить до втрати м'язової маси, що в кінцевому підсумку робить його більш важким для придбання продовольства і ресурсів (менше м'язів, менше їжі, правда?).
По суті, біль відволікає тебе від ослаблення себе.

Чому ваші м'язи в кінцевому підсумку перестати посилати сигнали болю в мозок?

 • Ваші м'язи змогли успішно відновлюються в кілька разів
 • Біль вимагає особливої уваги і може бути дуже відволікає

Ваш розум в цей момент розуміє, що ваші м'язи будуть інтенсивно використовуватися неодноразово, і воно, як правило, бути дано належну кількість відпочинку. І в цей момент, ваш розум починає падати або "ігнорувати" сигнали, що посилаються з вашого м'яз (або м'яз перестає посилати сигнали.. не впевнений на 100%). Це має деякі переваги з точки зору виживання:

 • Це набагато простіше, щоб ремонт вашого будинку або підготуватися до урожай без болю в м'язах
 • Це набагато легше, скажімо, зберігати продукти на зиму, без болю в м'язах.

Ці завдання вимагають мінімального використання м'язів порівняно з інтенсивними тренуваннями і мають першорядне значення для виживання для багатьох людей у всьому світі. В кінцевому підсумку це допомагає вам вижити.

В основному, знижена хворобливість м'язів допоможе вам зробити свій день більш ефективно в сучасний сценарій. У минулому це допомагало зосередитися на залишитися в живих.

P.s. Трохи не включені, що пережити раптовий напад ведмедя буде утруднено біль у м'язах, однак іншого пристосування приходило в голову, що пригнічує біль, підвищує витривалість, увагу та почуття. Це називається адреналін.

+649
RayKay 17 серп. 2019 р., 05:00:59

Я б рекомендував підвищити вага станової тяги, і тільки робили 3-8 повторень максимум. Станова тяга, здається, щоб допомогти, коли вони важче. Більшість людей будуть почувати себе досить захеканий, коли вони роблять якісь складові руху для такого діапазону повторень.

+638
Tomaso Fortibuoni 8 лют. 2011 р., 03:40:55

Найдешевший спосіб набрати м'язову масу будуть віджимання, присідання, присідання і випади в самоті вашого власного будинку. Більшість gyms джунглів мавпа барів, які ви можете використовувати, щоб зробити підтягування на. Є багато різних вправ, які ви можете зробити на турніків для побудови м'язів: ось це відео на турніку вправи черевного преса.

+625
Pfc 13 вер. 2014 р., 01:43:37

Залежить від того, яку низкоуглеводную дієту ви питаєте.

http://en.wikipedia.org/wiki/Low-carbohydrate_diet#Practices_and_theories

Нормальний керівні принципи спрямовані на 45-65% калорій з вуглеводів.

http://www.livestrong.com/article/364372-what-is-the-usda-total-intake-for-carbohydrates-per-day/

Особисто, я думаю, вам потрібно просто виміряти і подивитися, що працює конкретно для вас-за визначенням, дієта-це дуже особисте, і те, що працює для будь-якої кількості інших людей може не працювати для вас.

Я також з підозрою ставляться до втрати ваги бути конкретними, абсолютними цілями, але це окрема тема.

+619
mikkel ridley 14 груд. 2018 р., 03:31:44

Boiled egg stages (Джерело: Вікіпедія)

Чи є різниця між споживчою цінністю і засвоюваністю половину-варені яйця (білі ще рідкий), некруто і круто яйця? Будь ласка, поясніть

+556
Monica Violet 27 квіт. 2013 р., 14:10:02

Я 25-річний чоловік і я додала 20 кілограмів жиру за останні 3 місяці. Мій батько був подібний досвід в тому ж віці, так що я думаю, це пов'язано з віковими змінами.

До середини 20-х років, набирає м'язи, насправді будь-який тип маси, було дійсно важко для мене, незалежно від того, скільки я з'їв і здійснюється. Тепер у мене інша ситуація, я не можу втратити вагу. Так от, моя ідея полягає в наступному: замість того, щоб схуднути, в моєї нинішньої ситуації, я повинна зосередитися на збільшенні м'язової маси.

Отже, наскільки ймовірно, що я буду набирати м'язову масу легше тепер? Або повнішав, як правило, не пов'язане з набирає м'язову масу?

+537
efege 2 серп. 2019 р., 23:04:26

Є дві відповіді на це питання, можливо, три. Відповідь залежить від того 1) Скільки ви бігаєте в тиждень/місяць і 2) як важко вам працювати. Здоровий глузд каже, Ви повинні замінити своє взуття через кожні 400-500 кілометрів. Однак, якщо ви виконуєте тільки 10 миль на тиждень, це буде означати, що ваше взуття буде тривати рік. Сама піна починає руйнуватися і втрачати свою міцність з плином часу. В рік повинно бути нормально, але якщо запустити, скажімо, 100 миль на рік, я б не чекати 5 років, поки ви не заміните башмак. Я б, як мінімум, замінити пару взуття кожні два роки, якщо пробіг дуже низький.

Або ліберальної боку, якщо ви біжите дуже швидко, ви можете мати незвичайні моделі одягу. Я бачив багато людей, щоб замінити взуття після 300 км, якщо щотижневий пробіг становить близько 100 км у тиждень. Це, напевно, навряд чи для більшості людей, але все одно щось розглянути.

Таким чином, гарне правило великого пальця полягає в 400-500 км або 2 роки, що настане раніше.

+393
Lacoster 31 серп. 2015 р., 02:35:42

Відповідь буде практично однаковим для всіх трьох видів спорту, в тому, що вам потрібно зробити фітнес/пороговий тест, а потім використовувати це, щоб обчислити навчальних кроків.

Для плавання, я рекомендую 3x300. Зігрітися повністю, тоді ви плаваєте 3 різних 300 метр плаває, з :30 секунд відпочинку між ними. Ви хочете, щоб спробувати зберегти їх як можна ближче за часом, при цьому впихати. Щось подібне до 3:30, 5:00 і 6:45 не буде хороший тест. Якщо у вас є час, то визначити середній темп/100м і використовувати для тренувальних циклів. Є серія книг під назвою Навчання плавати у таку халепу, що є тренування, і вони змальовують підходить Тест на початку розділу. Є також той, який є специфічним плавця.

Для їзди на велосипеді і бігу, вам знадобиться пульсометру якийсь. Робити не менше 15 хвилин прогріву, то це в основному 30 хвилин часу судового розгляду. На 10-й хвилині тесту, натисніть кнопку персоналом колінах, так що ви отримаєте ваш середній пульс за останні 20 хвилин. Зроби добру час відновлення після випробування. А мені особисто не подобається навчання на основі HR, я теж спробую оцінити моє сприйняття навантаження (RPE), і використовувати це для подальшого навчання. Є, однак, багато людей, які, як HR з урахуванням тренувальної зони і багато плани залежать від цього.

Оскільки у вас досить нове, і планування триборство тренування може бути трохи бере участь, я б порекомендував книгу, в якій є план, або сайт, такі як початківець триатлет , який має багато готових планів, деякі безкоштовно, а деякі платять і відмінна підтримка та обговорення спільнот, зосереджених навколо новачків.

Тепер, як частина тренеру час, я знаю, що для багатьох початківців, великою проблемою є плавання. Якщо ви не колишній плавець або взагалі незручно в воді, я настійно рекомендую взяти стільки часу, басейн, як ви можете, і вам у деяких відкритих водах плаває (ОУП). OWS-це дуже різні тварини, і навіть досвідчені плавці басейн може злякатися в перший раз або два. Також, якщо ви плануєте використовувати гідрокостюм, попрактикуватися в ОУ в гідрокостюмі. Це також різні звірі. Не тільки потоки,. Йти з групою або один або два.

Я також рекомендую підписавшись на спринт або два, перш ніж ви зробите олімпійській дистанції. Ви звикаєте до навколишнього середовища, переходи, який він насправді відчуває, як йти від плавання до велосипеда в перспективі, і ви отримаєте уявлення про те, де не вистачає фітнес/навчання.

Редагувати для ясності: ви періодично хочете переробляти все фітнес-тестів, так як цифри будуть змінюватися, як ви отримаєте слюсарем. Також, не намагайтеся все фітнес-тести в той же день, або навіть спина до спини. Ви могли б бути в змозі піти з тестовий заплив на один день і другий тест на наступний день, так як немає впливу з плаванням, але я б місце їм як мінімум день між тим, що ви отримаєте найкращі результати.

+346
stevenpcurtis 7 лют. 2010 р., 17:21:18

Я з рік тому МООВ тепер мульти-спорт це працює досить добре для мене. Але є так багато речей, які потрібно відстежувати в залежності від вашого типу їзди на велосипеді і як сильно ви насправді зробити це, так що в моєму випадку я новачок в цьому так що для мене цей трекер працює ідеально, але є деякі особливості, які будуть добре мати на увазі, перш ніж купувати будь-які трекер як

Зв'язок Bluetooth / Ant+ датчиком, вбудовані датчики, навігація і багато іншого для більш детального версії компонентів і різних трекерів я використовую цей блог , де я знайшов МООВ, щоб бути кращим для мене, я дуже рекомендую вам перевірити це у випадку, якщо ви серйозно ставитеся до купівлі однією з причин реальність буде залежати від ваших потреб

+337
n0 n4m3 24 черв. 2013 р., 13:40:58

Ти відкриваєш для себе дуже багато думок. Але, одним з показників, які могли б справити враження на вас, щоб зробити зміни вашого ІМТ. Є і інші, але, ІМТ 36 пропонує ожиріння і можливість настання безліччю медичних проблем. Я хотів би запропонувати вам обговорити ваш вага з вашим особистим лікарем і отримати повне медичне обстеження, щоб виключити будь-які медичні проблеми, перш ніж вони стають хронічними.

+323
pasda 6 лист. 2012 р., 23:58:33

Так, є багато верхніх тіла тренування ви можете робити з травмованої ноги(жим лежачи, біцепс кучері, сидячи на плечі штанів, сидять рядочком, і т. д.) Що стосується нижньої частини тіла, ви застрягли трохи для вправ зі штангою, але ви, безумовно, можете продовжувати робити нога кучері і розгинання ніг на машинах!:)

+295
Aries Truesdale 17 квіт. 2017 р., 20:03:54

Моє серце-Зони, виміряна останнім часом і я знаю, де мій аеробікою і анаеробний пороги. Доктор зробив глибокі пояснення, що це означає. Хоча я відчуваю, що я втратив його на півдорозі пояснення в навчальну частину. Він їхав з технічного...

Я знаю основи, як 70% тижневого кілометражу нижче аеробної thresholh & 30% вище аеробного порогу. І як планувати свої тренування з розминки/кулдаун-частини.

Я думав, я хотів би знайти, що залишилися пояснень в мережі. Хоча я помилився, це завжди здається на широкий, без будь-яких реальних прикладів для роботи.

Тому я сподівався, що ви могли б допомогти мені. Я шукаю чітке пояснення про те, як я повинен планувати свої тижні. Що-то в основному орієнтований на великі відстані бігунів (половина-на-марафонів), тому я можу коригувати своє навчання.

До вашого відома: моя тижнева схема тренувань

 • Понеділок: 1 година на 1 год 20 хв легкий темп

 • Вівторок: 20 хвилин Розминка - 40 хв інтенсивної/тривалого періоду відновлення 20хв

 • Середа: відпочинок або світло велоспорт

 • Четвер: 20 хвилин Розминка - 5 разів 4хв на анаеробний поріг з 2 хв відпочинку між ними - 20 хв відновлення

 • П'ятниця: Відпочинок

 • Saterday: ЛСД-біг (від 20 до 30 копійок) за низькими інтенсивність якого

 • Неділя: навчання на відновлення (велоспорт)

+291
Charles Jordan 25 вер. 2010 р., 02:56:58

Ну, гідратації спирається на кілька основних принципів:

 • Випийте трохи води, весь час (не певний час)
 • При фізичної активності, збільшення частоти
 • Використовувати при помірній температурі води (20-22 градусів рекомендується ТМП. якщо я не помиляюся) (холодна вода освіжає, але не зволожує, м'яка вода зволожує шкіру, але не оновити)
 • Містити сухі фрукти і овочі у вашому раціоні
 • Обмежте сечогінні компоненти (cafeine, алкоголь)

В ідеалі, принаймні, ось що я помітив в моїй ситуації, наступні симптоми скаже вам, є чи не ви добре зволоженою:

 • Ви не відчуваєте спрагу в будь-який час
 • Ви не пити після їжі (ну, дуже солоної їжі зробить виняток)
 • І цей один, дуже акуратно... якщо ваші губи починають тріщати, навіть трохи, ви зневоднені. Взимку наприклад, якщо вам потрібно, що трохи крему, щоб захистити ваші губи, ви зневоднені. (Я не живу в місці, де температура опускається нижче -5С, так що, можливо, в Північній Канаді все буде по-іншому :-))

Нарешті, я нагадаю вам, що відчуття спраги залежить від того, як усвідомлює своє тіло ви. Після того, як ви почнете дотримуватися ці маленькі правила, ви помітите, що ваш зневоднення набагато швидше, точно. Ваше тіло буде говорити з тобою...

+261
Alexander Berezin 27 жовт. 2013 р., 07:07:52
 • Я 33-річний чоловік.
 • 5'11. 156 фунтів. Я приблизно 14% жиру.

Я дивлюся вам "вписатися". Я розробив (5 км-напівмарафон, плавання, присідання, жим) в різний час в моєму житті і відстежувати калорій, макроси і т. д.

Поточна Статистика Не займалася вже кілька років.

Кардіо

 • Можна бігати 5 км за 23 хв.
 • Можу зробити напівмарафон за 2 години

Сила (не підняли в кілька років) - 1 ПМ

 • Можл лавці близько 100 фунтів
 • Можл присідати близько 100 фунтів (сквот завжди була відносно слабкою порівняно з лавкою)

Я качався раніше, в тому числі присідання і жим. У мене є Стартова сила книги.

Цілі

В цілому я шукаю, щоб покращити функціональну силу і кардіо. Я не шукаю, щоб бути в змозі підняти дуже важкого в тренажерний зал. Або покласти на тонну розмір. Я б волів, щоб оптимізувати спочатку на кардіо, потім для естетики, а потім для міцності, В порядку пріоритету:

 • Я хотів би отримати до 9% жиру
 • Я б хотіла провести 5км в суб 20 хвилин
 • Плавати: не впевнений, але я хотів би збільшити продуктивність плавати
 • Я б хотіла збільшити свою силу на лаву:150 фунтів http://strengthlevel.com/strength-standards/bench-press
 • Присед: 200lbs http://strengthlevel.com/strength-standards/squat
 • Я б хотів поставити на 5-10 кг м'язів - але найбільше я оптимізація для втрати жирових відкладень, а збільшення сили новачок-іш рівнях.

Я впевнений, що зможу потрапити у правильні цілі їжею, як я впала на 11% жиру досить легко при нагріванні трохи чистіше.Я можу зробити тест BodPod

План Харчування

 • 1г білка Р/фунт:
 • 120г - 150г білка
 • Ніякого цукру, солодкого, закусок, крім як на чит день
 • Сніданок: 3 яйця, смузі
 • Обід: Рис, Курка, Салат
 • Вечеря: бутерброд, макарони, здоров'я білок
 • Добавки: Купити Протеїн, Кофеїн

Тренування

 • М - стартову силу програми (починаючи з початку)
 • Т - рест
 • Вт - стартову силу програми (починаючи з початку)
 • Т - рест
 • Ф - початкова сила (починаючи з початку)
 • Викупатися
 • S - Бігти

Питання

 • Все, що ти хотів би змінити?
 • - Я повинен працювати більше кроссфіт Програмування тип, ніж Стартову силу, якщо я шукаю, щоб побудувати функціональну силу?
+252
Russell Hall 8 бер. 2010 р., 19:42:05

Є кілька причин, я можу думати:

 1. Запаси глікогену. Глікоген є джерелом енергії, що ваше тіло перетворюється для, Коли він потребує енергії швидко. Це те, що ви використовуєте, коли ви піднімаєте важкі ваги, бігати дуже швидко, або в принципі взагалі будь-якої діяльності, яка вимагає майже негайного збільшення виробленої енергії. З-за цього, це дуже корисно при роботі.

  Вуглеводів/цукру накопичується у вигляді глікогену. Жир не. Коли ви працюєте, ви, очевидно, багато менше глікогену, тому деякі люди думають, що потрібно відразу ж поповнити його. Вживання вуглеводів протягом дня-це хороша стратегія, щоб переконатися, що він лопне.

 2. Інсулін. Вважається, що інсулін сприяє синтезу білка. Є й інші школи думки, що інсулін перестає м'язовий катаболізм, або розпад. Ми знаємо, що вуглеводи різко підвищують інсулін, а жир не реально збільшити інсулін взагалі. Тому логіка буде те, що ви приймаєте вуглеводи підвищення інсуліну для нарощування м'язової маси. Це, мабуть, головна причина вуглеводи вважаються так важливо.

  Однак, білок також підвищує інсулін в якійсь мірі так є деякі, які теж вважають, що вам не потрібно стільки вуглеводів, так довго, як ви отримаєте відповідну кількість білка.

 3. Тому що протягом багатьох років урядові стандарти на харчові продукти, особливо в США, навчав людей, що вуглеводи куди важливіше, якщо не життєво важливі для здорового життя. Так що можуть бути деякі калькулятори як і раніше грунтується ця інформація. В якійсь мірі це вірно, оскільки овочі і фрукти майже повністю вуглеводи.

 4. Калькулятори можуть бути скориговані для глядачів, і вуглеводи є дешевими і рясними. Якщо ви дієти-це в основному жир, то він буде складатися з безлічі горіхів, сиру, жирного або рослини, як авокадо. Ці речі не дешеві. Вівсяні і рисові з іншого боку дуже рясні, і ви могли б купити на місяць за півціни. Тому люди, як правило, тяжіють до калькуляторами, які відповідають їх способу життя, і ті стають популярними.

Ви можете легко знайти калькулятори, які регулюють для інших різних дієт. Є калькулятори, які регулюють для людей з цукровим діабетом, що, ймовірно, не мають такої важливості вуглеводів. Тоді, звичайно, в співтоваристві кето, ви виявите калькулятори, які в основному набір вуглеводів майже до нуля.

+249
user105559 10 січ. 2011 р., 03:14:30

Я хочу стати більш гнучкою. На жаль, там багато суперечливих і посиланнями на матеріал на розтяжку і гнучкість навчання там.

Може хто-небудь мені точку на якийсь авторитетний джерело такої інформації? Наприклад, книгу або сайт.

+238
Russell Finn 6 січ. 2012 р., 10:27:42

Немає жодного ідеального ваги, тому що краса в очах дивиться. Кожна людина дасть різні формули. Навіть в одному виді спорту, існує безліч різних запропонованих формул для ідеальної ваги тіла. Наприклад, у цій статті показано багато різних forumulas, запропонований вченими і спортсменами в спорті професійному бодібілдингу. Знаменитими старої школи культурист Стів Рівз дає ця формула:

Легенда бодібілдингу Стів Рівз представлені прості формули для розрахунок те, що він вважав ідеальною м'язової маси. Він запропонував починаючи з підстави 160 фунтів і додавши 5 кг за кожен сантиметр висота 5'5". Для людей вище 6'0", він запропонував починаючи з 200 фунтів і додавши 10 фунтів на дюйм. Використовуючи ці формули, людина 5'9" буде мати ідеальне мускулисте вага 180 фунтів. Людина 6'1" важить 210 фунтів. Проблема з цими передбачення полягає в тому, що вони не вважають розмір кісткової структури.

Бодібілдери сьогодні буде давати іншу формулу, ніж Стів Рівз. Вони будуть схилятися до більш тяжких ідеальний вагу, тому що це сучасна тенденція. Найкраще, що ви можете зробити, це подивитися на те, ким ви хочете виглядати і слідувати їх формули. Може, це Стів Рівз, може бути, це не так. І якщо вони не опубліковані формулювання, подивіться на свій нинішній вага і зріст, потім розраховують поправки на висоту.

+221
Rud Faden 6 лют. 2016 р., 13:57:29

Падіння ваги присідання і навчитися правильно дихати. Перед кожним реп зробити різкий ковток повітря, штовхаючи шлунок, а не в і утримуйте його, контракт і затягніть м'язи черевного преса. Тримайте цей весь реп. Тільки видих після того, як реп закінчив. Це допоможе скріпити ваш хребет і тулуб від руйнування при великих навантаженнях. Я кажу це, припускаючи, що форма-це добре. Якщо біль не проходить, я б порекомендував фізіо.

+214
Shi Sha 27 черв. 2010 р., 21:23:17

У мене спина планках, що я зробив постійним. Я поклав розвідний ключ на зірки, на одній стороні слово і тримати ключ з іншого боку з іншого розвідний ключ. Досі у них залишалася напруженою. Немає блокування Lite, таким чином, якщо ви хочете розібрати їх ще можна.

+130
TheCrusader 24 бер. 2015 р., 14:32:10

Я"ве зіткнулися саме з такою проблемою вже 2,5 роки і я думаю, я нарешті знайшов відповідь..

Це тому, що ми штовхаємо нашу шию від лави або сидіння, коли ми натискаємо. Намагайтеся не робити це трохи і подивитися, якщо це допомагає.

+36
Nitheesh A S 11 серп. 2012 р., 12:47:09

Ви були не дуже точним, так що мої припущення: Схоже, ви пробували хоча б кілька разів, і кинули з-за цих трьох чинників кожен раз. Справа в тому: це займає деякий час і зусилля, перш ніж результати загнеться, не тільки в плані ваги або зовнішності, але і для ваших енергетичних рівнів і загальне щастя.

Наступний: чи Є у вас достатньо весело під час тренування/гри? Велику частину часу, люди, які люблять свою фітнес-активність і насолоджуватися рештою дня, як фітнес-хобі або друга робота, або, для деяких людей релігія.

Спробуйте більше відпочивати і залишатися мотивованим з вашої фізичною активністю. Багато ресурсів, і люди можуть розповісти вам, як можна зробити кілька варіантів і робити речі, цікавий спосіб.

Вживання великої кількості води дозволять вам завжди бути в гарному розумовому і фізичному стані, і буде (хоча це тільки в моєму випадку) ти давай теж думай!

Найголовніше полягає в тому, що фітнес, як і будь-який інший інвестиції: результати і загальне відчуття благополуччя тільки після того як ви покласти в деяких (по 'деяким' я маю на увазі значних) зусиль і часу. Перші кілька днів завжди важко, не тільки під час тренування, але і інші теж день.

+34
linuxman1 11 квіт. 2019 р., 16:17:43

Так що у мене є шість вісім років проб і помилок докази, щоб показати, що я не здатний міцність будівлі для будь-якої вимірної міри з будь-яким вправою. Я не показую результати і я став втомлюватися від роботи без причини. Я поклав все це до кінця і я шукаю альтернативні способи нарощування сил. Один чоловік сказав мені, що можна генетично змінити мою м'язових клітин і волокон для забезпечення більшої міцності без вправ - це можливо?

Інший спосіб я чув, як важко приймати анаболічні стероїди, які нібито можуть побудувати силу навіть без тренування. На даний момент я розглядаю стероїд зловживання, якщо це означає можливі результати я можу оцінити.

Я ніколи не оцінили і були задоволені результатами від будь-тренувальної програми або підпрограми за будь-який період часу, а не прогрес, незважаючи ні на що. Я навіть не хочу шукати експерта, як альтернативні підходи-це те, що я шукаю.

Будь ласка, дайте мені знати про будь-яких інших можливих способів, що сила може бути збільшена без тренування, так як вправи для мене не працює-я пробував все, ви можете думати і через 8 років я все ще, де я почав в 14 років.

22-річний чоловік, який підняв на маленькі підлітки, які ледве тренування ... мені шкода людини і людини в цілому.

+29
Tommaso Bendinelli 7 жовт. 2013 р., 17:30:58

Щоб отримати реальну розірвав поліпшити свій раціон. Більше білка і вирізати всі погані речі (ти знаєш, що вони є..). 75% ваших м'язів прийшов з кухні :)

Кажу з власного досвіду. Весело!!!

+15
Tynix 29 вер. 2015 р., 10:53:45

Показати питання з тегом