Як реп тривалість впливає на ріст м'язів?

Відповідь на це запитання виявилася важче, ніж я спочатку думав, що це буде, тому я вирішив поставити його тут.

На моє запитання, яка оптимальна тривалість реп в режим тренувань призначена для максимального зростання м'язової маси (так не на силу або витривалість).

Якщо ви можете надати посилання на оригінальне дослідження, що було б дивним.

+972
user63946 16 вер. 2018 р., 01:07:23
36 відповідей

Чув, що це, здавалося, було важко для жінок, щоб тренування не їла раніше. Так що для чоловіків це має бути в порядку після звикання (організм відчуває стрес через вимоги, щоб мати трохи більше енергії, але призводять до підвищення для наступного разу).

А для жінок, було б добре, якщо вони їдять йогурт або ще що-небудь невелике (і чекати 60-120 хвилин, якщо вправи можуть потрясти живіт) - я так і думав, але я не можу знайти будь-який відповідний джерело для цього!

Оновлення Знайшли ці ресурси:

http://ajpregu.physiology.org/content/296/2/R233.short (вплив фізичних вправ на енергії-регулюючих гормонів і апетит у чоловіків і жінок)

http://well.blogs.nytimes.com/2010/12/15/phys-ed-the-benefits-of-exercising-before-breakfast/ (фіз. культури: про користь занять спортом до сніданку)

Отже, підбиваючи підсумки, він, здається, рекомендується для чоловіків вправи перед їжею, оскільки він допомагає людям трохи апетит зменшився (а може це і є причина не набирає, що багато жиру)

+995
CorayThan 03 февр. '09 в 4:24

Креатин завантаження має лише одну перевагу, досягаючи максимального насичення після 5 днів порівняно з майже 20 днів без навантаження. Як тільки м'язи досягли точки насичення ефект той же.

Надмірне використання креатину викликає проблем, так як вона має властивість осідати в кишечнику і призвести до біди. Хто-небудь з хворобами нирок слід уникати прийому креатину, але є небагато свідоцтв того, що це може призвести до пошкодження здорової нирки, а надмірна кількість навряд чи зроблять це в крові.

Організм отримує креатин з раціону, але це також створює він сам. У той час як споживання креатину це зупиняє і фокусує його енергію на створення інших корисних речовин, таких як антиоксиданти. Це дає користувачам креатину додаткову користь для здоров'я мати здорові системи метилювання

+982
Samina Khan 3 квіт. 2012 р., 08:51:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ось деякі з моїх фон.

Я постійно ходити в спортзал як 3 рази в тиждень близько року. Я працюю на груди і трицепс, спина і біцепс, плечі і ноги в понеділок, середу і п'ятницю відповідно, хоча я не працюю на трицепс і біцепс так сильно, я також працюю на АБС в середу і п'ятницю останнім часом.

Я бачив помітні результати за останні кілька місяців. Але проблема зараз я не бачу ніякого прогресу і це свого роду вузьке місце для мене. Моя вага становить близько 145фунта весь час, це не багато чого змінює. Я 5'9" високий і я азіатський, якщо етнічна належність не має значення. Я сильно схудла до і я побудував деякі м'язи і хто міг сказати, що у мене зараз якесь визначення, і я вважаю себе в тонусі. Я також помітив, що мій відсоток жиру в організмі забагато, хоча я ніколи не перевіряв. Я бачу, що у мене є деякі живота жир навколо моєї талії і ось чому я почав працювати над своїм пресом. У мене немає строгою дієтою, так як я завжди думаю, що я занадто худа. Я іду якимось буденним і відпрацьовують вправи щотижня. Крім того, я плаваю два рази в тиждень, 1000 метрів вільним стилем у будь-який час.

Я хотів би знати, що я повинен зробити, щоб отримати більше м'язів і домогтися більшого прогресу і в той же час знизити відсоток жиру в організмі. Моя робота з рутини? Моя дієта? Кардионагрузки? Спасибі.

+784
Dhrubo Hasan 28 бер. 2017 р., 09:39:42

Мені 18 років, 174 см зростом, вагою 60 кг чоловіки.

Я дуже худа, і не тренувався протягом століть. Останні кілька років я живу дуже нездоровий образ життя - занадто багато часу проводите перед книгами і ноутбуком. Тепер я хочу змінити це, перш ніж це занадто пізно. У мене є сильне бажання почати тренуватися, харчуватися здоровою їжею, зміцнити свою імунну систему, придбати деякі м'язи і зрештою, добре виглядати.

Так я не намагаюся нічого домогтися відразу, тому що я знаю, що це не можливо. Я просто хочу переконатися, що я роблю все правильно.

Як я вже сказав, я на це сподіваюся, що хто-то буде добрий, щоб пояснити в деталях, як я повинен почати тренуватися, які вправи (і як часто треба робити, як харчуватися здоровою і бути у формі.

Редагувати: Ок, давайте я спробую бути більш конкретним. Я не хочу рости в короткий проміжок часу величезні м'язи і виглядати як Халк. Це не моя мета взагалі. Я хочу зміцнити своє тіло природним шляхом і просто як ти сказав - виглядати м'язова (без перебільшення). Я теж хочу бути потрібним і спортивне у тому сенсі, що я можу бігти довго і швидко. Припустимо, що це мої головні цілі.

Якщо хто може зробити пропозицію на книги, або деякі веб-підручника або навчальної програми для моєї ситуації буду дуже вдячний.

Заздалегідь спасибі!

+771
WinMacFrustration 13 лют. 2010 р., 14:35:16

У мене пошкоджено багато разів мої нігті від гри у футбол. Хороший новий, він перестане дуже скоро боляче, як багато. Лід і Адвіл допоможе з цим. Погані новини в тому, що ви збираєтеся втратити ніготь. Я вважаю, це сталося в повільному, контрольованим чином, як цвях, природно, падає, замість того, щоб його відірвали від його хитке становище. Мої пропозиції полягають у наступному:

Спиляти його так далеко, як ви можете кожен день. Це буде залежати багато в чому від того, наскільки це боляче. Стрічка або пов'язка твердо тому він не може потрапити на речі. Носити вільні шкарпетки і сандалі на ноги.

Я думаю, що ви будете нормально ходити в день або два. Це може зайняти кілька тижнів, щоб повністю втратити ніготь, і пару місяців для того, щоб рости назад. Вони спочатку виростити, можливо, mis-зачатий чи інакше дивним, але це нічого страшного.

+771
Raymond Kelvin 25 черв. 2010 р., 10:49:59

На різних рівнях, як визначено Rippetoe Пов. Аль., визначається, наскільки близько ви знаходитесь на ваш генетичний потенціал. Ви праві, що кількість піднятої ваги є лише приблизним показником рівня із-за індивідуальних відмінностей. Моє розуміння полягає в тому, що час відновлення є кращим предиктором рівня. Наприклад, якщо ви проміжний, то ви можете повністю відновитися за тиждень. Новачок займає день або два, а потім знову на повну силу, навіть якщо він рухається серйозного заліза.

+768
PRITAM KUMAR SETT 31 січ. 2013 р., 19:37:57

Так я хитався і робив багато кардіо протягом п'яти місяців і зараз, і після кожного тренування у мене повна чашка шоколадного молока. Так як у мене невеликі проблеми з непереносимістю лактози я використовувати безлактозное молоко.

Сьогодні я щось читав, що відзначив, що найбільш важливим компонентом цього напою, щоб відновити запаси глікогену є саме лактози, цукру молока.

Чи означає це, що я пив даремний мікс і повинні шукати в іншому місці, щоб отримати правильне поєднання білків і вуглеводів для цієї мети?

Моя програма тренувань-це силові тренування протягом години три рази на тиждень інтенсивне кардіо від 30 до 60 хвилин два-три рази на тиждень з метою зменшити мій відсоток жиру що означає скорочення жиру і збільшення м'язової маси, моя мета полягає в тому, щоб дістатися до десь між 12% і 15% жиру в організмі.

+688
mts1701 12 черв. 2010 р., 14:17:41

Я припускаю, що ви початківець атлет (так як ти робиш-небудь), з метою сила.

Вам не потрібні додаткові роботи трицепсів. Трицепси працюють кожне тренування з жиму лежачи або верхній прес.

Якщо у вас є можливість, за додаткову роботу руки в кінці тренування, яка включала жиму або натиснувши 5х5, ви повинні бути або тільки починається. Скоро у тебе тренування, де ви зможете насилу виконати запропоноване кількість повторень. Цього достатньо, щоб стимулювати збільшення сили для наступного тренування. Немає необхідності для додаткової роботи, крім цього.

Якщо ви починаєте тягне на лавці або верхній прес, пропонований аксесуар вправ підтягувань і віджимань, але вони є частиною опціонної програми, в будь-якому випадку. Набагато пізніше, проміжні штовхачі можуть включати провали або бреше розширення трицепсів. Вони не стали проміжними ліфтерів, тому що вони роблять ці вправи, вони роблять ці вправи, тому що вони проміжні штовхачі.

Для біцепса роботи, або містить рядки і додаткових підтягувань і віджимань. Це зробить ваші біцепси сильніше. Я не можу придумати заняття, яке вимагає ізоляції, відкритою ланцюгом скорочення біцепсів, тому немає необхідності тренувати це рух.

Для роботи АВ, вам не потрібно ніякого додаткового вправи. М'язи живота будуть ставати сильнішими в залежності від потреби в них у ході своїх основних підйомників. Як тільки ти повз початківець стадії, вам можуть знадобитися деякі аксесуари роботи Ab, але не зараз.

Якщо ви будете слідувати, ви не отримаєте Т-Рекс зброї, і ваш прес стане таким же сильним, як вони повинні бути.

+680
Narendra Babu 21 січ. 2010 р., 13:56:05

Я збираюся летіти в Чикаго, Іллінойс на початку грудня і я готуюся до марафону. Яка підготовка та обладнання мені потрібно продовжити навчання, поки я там? Я пробіг кілька марафонів і я біг через зиму на півдні США. Я готовий працювати Погода до 35 градусів за Фаренгейтом, з мінімальними вітру, дощу чи снігу. Протягом тижня я буду в Чикаго, я планую проводити не менше 5-7 миль більшість днів, з довгим пробігу 15-20 кілометрів в один день. Історичний погоди показує, що середня температура в Чикаго в грудні становить 20 градусів.

 • Я повинен чекати, щоб бути запущена на льоду, і якщо так, то потрібна спеціальна взуття?
 • Якщо це крижаної або Сніжної вулиці, люди просто ходжу в тренажерний зал і повністю уникнути зовні?
 • Якщо я біжу в лід або сніг, є спеціальний метод нашарування, що допомагає найбільше?
 • Я планую зробити мій довгостроковій перспективі на озеро. Якщо це 20 градусів зовні і вітряно, це можливо або це буде занадто холодно?
+664
srinuvas maheshwaram 18 жовт. 2016 р., 04:55:16

Я чув, як він пояснив раніше, але я досі не розумію, чому йде такий наголос на вживання великої кількості білка. Мої тренери кажуть, що я повинен споживати 1 грам білка на вагу тіла (і потім деякі), але вони дійсно ніколи не говорив мені, чому.

Тоді які відмінності між різними білками там, як сироватковий і яловичий ізолят? Крім того, чому протеїнові коктейлі достатньо, щоб споживати необхідну протеїн?

+644
khreesh 13 лист. 2013 р., 00:03:14

Я жінка, і з мого досвіду, я дуже мотивований виконувати роботу, кожен день, просто я дивлюся на ціни встановлені дівчата розмістили в соціальних мережах. Потім подивитися декілька відео для тих, приталений дівчатка роблять вправи різно з їх гнучкими тілами, то ніщо не може утримати мене, сидячи на моєму стільці !

+637
Near Privman 6 лют. 2014 р., 13:41:05

У вас вже є кілька хороших відповідей, тому я просто додам, щоб мати на увазі специфіку вправ.

Специфіка фізичних вправ означає, що якщо ви хочете зробити краще на велосипеді, ви повинні циклу. Якщо ви хочете бути в змозі швидко бігати, ви повинні тренуватися на швидкість і т. д. І якщо ви хочете бути в змозі сидіти навпочіпки, піднімати і переносити слід навчати спеціально, щоб присідати, піднімати і переносити працювати ваш шлях вгору, поки ви не зможете зняти потрібну суму без напруги.

Зберігаючи специфіку вправ в розумі, частиною вашого навчання має бути на практиці підлогу ліфта і сходів пронести з закінчення вагами (в ідеалі з нош, нести стілець і піднімаючись вашого партнера). Також подивіться на різних компонентів для кожної задачі, як ви описали: присідання, піднімання, носіння, ходити вперед і назад, вгору і вниз по сходах, вперед і назад, штовхати, тягнути, стискати і т. д.

Зосередитися на зміцненні основних м'язів з дошки, бічні дошки, птахи, собаки, мости і т. д. так що ви можете стабілізувати хребет при підйомі і переміщенні. Роботи ваших м'язів тулуба у функціональному і діагональні візерунки з вправи, як відбивні з опір смуги і обертальними рухами , використовуючи шахову позицію для стабільності з штовхають і тягнуть руху.

Я припускаю, що ви шукаєте на роботу на транспорті пацієнта. Враховуючи ваше "легке" рамки і постійно зростаючі розміри пацієнта :), переконайтеся, що ви розвиваєте силу, витривалість і гнучкість, щоб впоратися із завданнями, не напружуючись, щоб уникнути можливих травм. Удачі.

+583
Rachel Kim 30 трав. 2014 р., 16:34:15

Час від часу мені подобається "підніміть Саллі" віджимання виклик. Я зазвичай ставлю це відео , так що я можу відслідковувати, скільки я в останній раз.

Я можу зробити набори 30-60 віджимань, залежно від дня, але я вважаю, що я не здатна тривати більше ніж близько 2:40 цей виклик.

Які вправи потрібно робити, для того, щоб мати можливість поліпшити свій час?

+564
user2904460 19 трав. 2011 р., 09:39:30

Я в кінці мого здорового ваги (жінка, 22летний, 116pounds, 5'5). Як конкурентоспроможний плавець, мене цікавить, чи можна класти на вагу поліпшити свої результати з плавання? Спасибі! :)

+557
karen rose endaya 16 трав. 2014 р., 04:27:20

Для веселощів, але практичний довідник з харчування, Пол Картер написав статтю на основі різних дієтичних примх з плином часу. Основний відняти це:

 • Калорій король. Якщо ви хочете набрати вагу, збільште калорії. Якщо ви хочете зробити тонше, зменшити калорії.
 • Їжте свій протеїн. Не менше 1г/кг худої маси тіла (з інформацією, яку ви дали, це 136г за низькими кінця. Давайте просто називати його 140г як свій абсолютний мінімум. Нічого більше не буде використовуватися для нарощування м'язової маси.
 • З'їсти 90% хороші продукти (тобто справжня їжа, а не фаст-фуд). 10% може бути нездорової їжі, щоб не зійти з розуму/щасливий. Не забувайте, що ваші джерела клітковини, овочів і фруктів, а також білка.
 • Нічого після цього не так важливо. Скільки вуглеводів і скільки жирів залежить від того, що можна зробити в рамках вашого бюджету.

Не думати про це. Якщо ви не отримуєте більше, їж більше. Якщо ви не набирає занадто багато жиру, набрати його трохи назад. Більшість людей я знаю, які починали з низькою масою тіла займає набагато більше їжі, ніж вони або хтось інший міг подумати, щоб отримати більше. Я не можу дати вам точні цифри. Калькулятори дають оцінки. Просто їж і коригувати дієту звідти.

Сила Цілі

Коротше, так, вони нереальні. Ви хочете становій тязі, що в 3 рази вагу вашого тіла, і на 159lbs це 477lbs. У 185фунта що б 555lbs. Я піднімаючись серйозно близько 2 років, і хоча я не молодий, мені треба було так довго, щоб вдарився об 500lbs тяга, і моя м'язова маса тіла становить приблизно вашої мети загальної маси тіла.

Це заманливо, щоб підключити номери і фантазувати над тим, як довго ви можете піти без збоїв (у сенсі Стартова сила). Моя пропозиція до вас, щоб забути про цілі і графіки і просто зробити програму і подивитися, як далеко ви отримаєте. Якщо ви починаєте з порожньою бар на більшість вправ, це може зайняти до 3 місяців, щоб дістатися до точки, де ви знаходитесь тягне частіше, ніж ви прогресує. Якщо ви починаєте з великою вагою, то можна зробити коротше.

Нижній рядку, ви станете сильніше. Ви будете покласти на м'язи. Але як тільки ви потрапили в кінець стартової сили, які навіть Rippetoe вам скажу не триває вічно, ви будете мати, щоб знайти новий спосіб тренуватися, щоб продовжувати прогресувати і ставати сильнішими. Багато людей переключитися на техаський метод, який є дуже гнучким. Що дає вам щотижня або раз на два тижні збільшується.

Я не можу сказати вам, що ви повинні очікувати в кінці його. Я можу сказати вам, що я отримав близько 300 фунтів присідати при 250lbs перш ніж мені довелося відключити із починаючи сила. Ви не могли б отримати так високо. Ви могли б навіть зробити вище, зокрема, оскільки ви намагаєтеся збільшити вагу свого тіла набагато більше, ніж я. Просто взяти час, щоб озирнутися назад, оцінити шлях, а потім продовжуйте натискати вперед.

+537
Semiadi 10 лют. 2016 р., 17:39:01

У мене постійний питання де, протягом тижня чи два за один раз випадково З де-то від тижня до місяця між ними, одне зап'ясті демонструють болісні болі при спробі зігнути його вгору або вниз за певний кут. Що кут змінюється як гірше і краще.

Наприклад, зазвичай я можу віджатися з мою руку в нормальне положення (як якщо б Ви були в жесті "стоп" на землю), але, коли ця біль приходить, я не можу цього зробити, а замість цього повинні використовувати кулак. Ібупрофен приймати для протизапальних цілей не має ніякого ефекту

Я ніколи не відчував поколювання/оніміння по відношенню до цього. Я побачив лікаря, який також зробив тест і вважає, що це не синдром зап'ястного каналу. Вони бігли рентген, але нічого не бачив.

Я знаю, що це довгий постріл, але чи є якісь вправи я можу зробити, щоб зміцнити своє зап'ясті таким чином, щоб запобігти?

+476
Felix Marin 5 трав. 2017 р., 15:11:50

Наскільки я знаю, за програмою p90X, це інтенсивна програма, заснована на високій інтервалу вплив підготовки (HIIT), що поперся вправ кожні 3-4 тижні, щоб підтримувати прийняття організму на певний набір вправ, що відбувається. Небагатьох я знаю, хто пробував, бачили результати, але ніхто не залишався з нею перспективі - проблеми з захопленням вправ і дієт...це не підготувати грунт для тривалого особистісні зміни у зв'язку з його необхідної інтенсивності роботи. Так, конкретного до АБ-Різник - це, мабуть, дійсно "працюють", якщо ви хочете спалювати калорії. Якщо ви шукаєте '6 пакет' мета, тобі краще зосередитися на добре округлені, довгострокові програми вправ. ІМО

+466
Jimb Esser 25 серп. 2011 р., 17:52:01

Якщо ви хочете робити 100 віджимань в одному наборі, вашої загальній складності 4 комплекту повинен бути більше (зовсім трохи), ніж 100.

Ви повинні зробити стільки, скільки ви можете на свій перший набір (скажімо 50). Потім цілі на кожен наступний ряд повинен бути однаковим (50). Роби, як багато, як ви можете, поки ви не просто на провал, потім опускаємо коліна вниз і продовжуйте йти, поки ви не отримаєте до 50. Якщо ви робите це на 4 комплекти, то ви зробили близько 200 віджимань, плюс ви привчаєте свої м'язи минулі невдачі. Це буде важко, і ви будете відчувати печіння в грудях, але ви будете прогресувати набагато швидше.

Це також допоможе змішати різні варіації, закрити руки, широкі стрілки, трикутник, рівновеликий тримає, повільно, Репс та ін.

+447
Eduardo Nobre 14 лист. 2014 р., 13:48:50

Тримати до тренування, приблизно за два дні до гонки, брати участь на підняття тягарів, щоб побудувати ваші м'язи. В день заходу, провести час з улюбленими друзями і слухати улюблену музику. Піти з найбільших мотиваторів до гонці, щоб тримати ваш настрій. Відчувати себе впевнено і ви будете робити це.

+422
juststuck 2 січ. 2015 р., 15:07:16

Останнім часом Я йду в зал (бюджетні обмеження) і почав тренування з дому.

Я купила маленький набір 2x30kg регульовані гантелі, і побудував маленьку лавку для робимо жим гантелей. Це досить легкий вага, я купила 10кг тарілки, щоб додати ці гантелі.

Моїм великим здивуванням було, що він відчував себе неймовірно важче притиснути, сказати тільки 2x30kg наступні налаштування:

 • 5/10 === 10/5 Х2

що з цим:

 • 2/2/2/4/5 === 5/4/2/2/2 Х2

10кг тарілки я купила дійсно дуже великі, але я не очікувала, що це позначиться на складності тренування. Може хто-небудь допомогти мені зрозуміти що відбувається?

Спасибі!

+410
Randar68 8 серп. 2012 р., 16:30:44

Для жиму, пипец гантелі на місце, сидячи на лавці, а потім зворотний процес, щоб встати.

Для присідань і накладні преси, я б силу очистити гантелі до плечей.

Для тяги, я б тяга гантелі в кожному місці по одному за раз. З-за проблем з висоти це, на жаль, більше нагадують круглою спинкою навпочіпки.

Стартова сила штангою програма. Дуже важко змінити цю програму, щоб використовувати тільки гантелі. Ви могли б отримати кращий пробіг з гантелі-тільки тренажерний зал, включивши один-ноги працюють, як на одній нозі станова тяга, випади, і задні ноги-підвищений спліт присідання. Це просто не можливо, щоб отримати ту ж навантаження в ту ж позицію без гантелей.

+408
pokkkep 28 серп. 2017 р., 08:05:03

Ви не можете. Ти відповідаєш на своє питання.

Є різні інші способи, щоб поліпшити такі речі, як синтез м'язів; покращання функціонування сателітних клітин; збільшення нервової системи і відновлення м'язів; і навіть збільшити розмір.

Збільшення порівняно з чим? Ви держави немає основи для порівняння.

Очевидно, крім усього працювати і "сподіваюся". Я кажу про "природних удосконалень".

Визначення "природна". Чорт, визначення "покращення". Ми не замінивши наші слабкі кінцівки з біонічної кінцівки за натхненням просто немає.

А що ще є? Що це справжній Святий Грааль, який може (майже) порівняно з високими дозами ААС/шкарпетки?

Це не секрет, ми тримаємо в собі. Якщо б у нас були знання, щоб отримати рівні прогрес без стероїдів, чому люди досі використовують анаболічні стероїди?

Поки це не ААС/Педіатрія. Хороший сон ніколи не змусило мене прокинутися, дивлячись, як Філ Хіт, так само на 20 000 надлишкових калорій, 900г білка, стрес, або роки тренувань. Щось перепаде.

Ні, нічого не перепаде. Надлишок 20к ккал збирається тебе вбити. 900г білка збирається дати вам біль у шлунку. Стрес неможливо, особливо з вищезазначеної дієти. Роки тренувань є те, що ми робимо. Що, і трохи більш розумний підхід до дієти та відпочинку, ніж те, що ви сказали.

Як ми можемо створити істинної підвищеної natties, без стероїдів, гормонів росту, інсуліну і т. д.?

Тепер ти просто викидає слівця, щоб побачити, що палички. Як я вже сказав, Якщо б бодібілдерів не потрібен сад, навіщо вони досі використовують в ААР х?

Пам'ятайте, перш ніж ця фігня існувала у нас досі займався спортом професійно & обожнювали великі тіла.

Так, і культуристи минулих років виглядаю біса відрізняється від того, що вони роблять зараз.

Справа в точку; ось Містер Олімпія 40 років тому, і сьогодні.

Frank Zane Phil Heath

Слухай, от відповідай на питання, який ти боїшся задати.

Як я можу виглядати, як культурист, не використовуючи ті ж Бади, як їх використовувати?

Ви не можете. Вони використовують ці добавки, щоб зламати бар'єри, які людський організм покладає на себе. Через десятиліття досліджень, ми придумали кращий спосіб, щоб зробити це, і культуристів ви бачите поборотися за титул "Містер Олімпія", є результатом цього дослідження.

Якщо ви хочете подивитися, як вони роблять, робити те, що вони роблять.

+320
user70041 4 лип. 2019 р., 22:03:29

Дослідження змішаних про важливість розтяжки після тренування. Однак приспособительное вкорочення м'язів викличе проблем.


Переосмислення Руху

Ваше тіло рухається як єдине ціле в моделі не як ізольованих м'язів. Думаю, що в плані руху не м'язи. Ось мій випадковий приклад, який, сподіваюся, має певний сенс:

Подумайте про своє хребті, як вудкою, так як він гнеться і ваш прикріплюються м'язи на вудку (ти хребті) всі постраждалі. Всі вони укорочення або подовження і витягувати з різних кутів з різними силами.

Рухаючи її в будь-якому напрямку впливу на інші додані здатність м'яза правильно працювати. Це збиває всю кінематичним ланцюгом вашого тіла. Якщо одного боку жорсткий, по суті, послаблюючи протилежні групи м'язів -- вгору і вниз по кінематичні ланцюги.

Верхній і Нижній перетнув синдром Янда демонструє цю взаємозв'язок слабке / жорсткий дисбаланс м'язів.


http://www.jandaapproach.com/the-janda-approach/jandas-syndromes/

+283
Harshita Jain 6 черв. 2015 р., 15:47:00

Я великий хлопець, я був 6 футів 2 і важив 110 кг, коли я вирішила привести себе у форму. У мене був страх тренажерний зал і не пішла до цих пір. Я почав займатися підняттям тягарів 4 днів в тиждень і кардіо два рази в тиждень. Я розділив мої тренування в тренажерному залі у верхніх і нижніх тренувань тіла і теж почав їсти здорову високим вмістом білка низьким Carb дієти.

Перші 2 місяці я отримала дуже хороший результат і схудла на 6 кг, але потім після цього я зайшов у глухий кут і нічого я намагаюся, здається, працює. Я споживати менше 1800 калорій в день і тримати споживання вуглеводів до менш ніж 150 грам. Ще за останні 2,5 місяці я не бачив ніяких змін в моїх вимірювань або у вазі. Проблема в тому, що тепер, коли я тренуюся в тренажерному залі деякі частини мого тіла не відчуваю тепла. Коли я намагаюся робити жим від грудей з гантелями 15 кг, я відчуваю, що я не піднімаючи свою вагу, але я не можу йти вище 15 кг, тому що мої руки не досить сильні, щоб витримати таку вагу. Мені потрібна порада від тих, хто був на тій же дорозі на те, що я роблю не так і як вийти зі стану психічного розладу, коли я відчуваю, що я вкладаю багато зусиль, але це не окупається.

Я займаюся помірної кардіо. Я біжу протягом 30 хвилин зі швидкістю 7,5 два рази в тиждень. ВИИТ-це те, що я просто не можу зробити в моїй нинішній поганій формі. Дуже б хотілося почути поради від вас, хлопці.

+269
Pradeep Panwar 11 черв. 2012 р., 16:00:06

Убер ЛФК фахівець Майк Рейнольда в його спортивний тренер семінарів каже їм, що вони можуть правити тільки речі в - тільки лікар з правильним обладнанням може правити щось. так що я згоден з @МЗС у той же час, хто може дозволити собі справжню перевірку? Мені не подобається, що "моє тіло" трясе. Коли я роблю зважені віджимання з ногами на узвишші на лавці, мої стегна будуть трясти перед провалом на мій важкий, тому що дрібних м'язів-синергістів роздають. Я знаю це слабкість, тому що я не можу робити літаки стегна дуже добре, незважаючи на мою силу навпочіпки. Це не схоже на те, що відбувається з тобою, поки всі ваші синергісти слабкі. Можна спробувати бек повністю і дивлячись на надзвичайно кволих вправи (стіни віджимання) і подивитися, якщо це допомагає, Але, звичайно, зараз ми граємо в доктора, що виключають бог знає що.

+254
sakhawat hossain 19 трав. 2016 р., 23:00:38

Мені було цікаво, який з них краще, рулька віджимань або віджимань палець. Я знаю, що кісточки віджимання зміцнять ваші вени, і віджимання пальцем зміцнити ваші пальці. Але це краще робити їх в одній сесії? фліп-флоп між ними (кулака віджимання в один день і віджимання пальцем на наступного, потім Наклза знову і так далі), або роблять один із них виключно?

Що я повинен зробити, це

Алмазні віджимання

нормальна рулька віджимань

палець широким хватом віджимання

Будь-які консультації високо

+243
BartoNaz 16 серп. 2016 р., 13:42:18

Я новачок в середній школі. Я працюю трохи більше року. Я, нарешті, досяг максимум в 55 завиток фунт з Одна рука і тепер я хотів би, щоб збільшити розмір біцепса на руках, яка становить лише 11,5 дюйма, коли зігнуті. Я хотів би також збільшити витривалість. Може хто-небудь дати мені ідеальний вагу і діапазон повторень для збільшення розміру і витривалість?

+239
LKW01915 4 січ. 2014 р., 06:33:30

Особливо не вистачає вашого питання-це кількість сну ви отримуєте. Я збираюся припустити, що ви отримуєте принаймні 8 годин реального сну (не забудьте вказати час, який потрібно для вас, щоб розклювати носом). Якщо ви не отримуєте повний 8 годин сну, Ну тоді моя відповідь має бути очевидним: треба більше спати.

Кращі збірки порад, які я знайшов у цій темі була Lifehacker у високій енергії трудодень керівництво. Поради всі звуки, і працює добре для мене. Я пропоную прочитати всю статтю, але дозвольте мені підсумувати ключові моменти:

 1. Сніданок - > Обід - > Вечерю. Сніданок і обід-це фундамент, які живлять вашу енергію протягом дня, тому ставитися до них з повагою і прийняти їх ситні страви.
 2. Регулювати рівень цукру в крові. Враховувати кількість вуглеводів ви їсте і індекс їжі глюкози. Ви хочете, щоб запобігти високий/низький рівень цукру в крові коливання, які призводять до енергії, що падає, і замість більш звичного рівня цукру в крові. Легше всього це досягається шляхом наклеювання на низький глікемічний індекс продуктів.
 3. Харчуватися часто. Не три великих страви в день і морити себе між ними. Ви повинні мати невеликий перекус між прийомами їжі, який зазвичай виходить до їжі кожні 2-3 години. Це допомагає з #2, регулює рівень цукру в крові, просто переконайтеся, що дотримуватися низьким глікемічним закуски або закуски з високою щільністю білка.
 4. Перебування гідратованих. Вода відіграє важливу роль в тримати ваш енергетичний рівень. Зробити пляшку Nalgene або щось схоже, і взяти його з собою в школу/роботу/і т. д..
 5. Ще виникають проблеми? Якщо ви все ще виникають проблеми підтримання вашого енергетичного рівня, тоді ви повинні почати ведення журналу і подивитися, якщо ви можете помітити якісь закономірності. Це може бути як простий, як зміна звичок харчування за 30 хвилин. Крім того, після довгого дня, ви могли б просто бути вичерпані, і підкреслив, що кращим варіантом є реструктуризація вашому повсякденному житті, щоб ви встати раніше, щоб потрапити в спортзал вранці.
+190
David Halter 3 квіт. 2011 р., 09:27:17

Коротше, так, ваші щоденні прогулянки аеробної активності (напевно не анаеробні...ходьби починаються фермера, що відстань, і ви реально отримаєте деякі виглядає, як ви проходите люди).

Майже будь-який правильний лікар буде аплодувати вашим зусиллям, ви подвоїти рекомендації Американської асоціації серця 150 хв/тиждень помірної аеробної активності.

Це досить для того, щоб Compliment ваші тренування з обтяженнями? Так, в загальних рисах. Ваш світ-до-вміру год/день прогулянки поступово поліпшується-принаймні, збереження--здатність серця забезпечувати паливом і видалення відходів з ваших м'язів. Що сказав, Деякі анаеробні "кардіо" кожен зараз (наприклад, інтервал Хілл спринт) дозволить підвищити ефективність роботи м'язів, щоб використовувати це паливо.

Якщо ваша мета-стати (або продовжувати бути) в цілому здорової людини, продовжуйте робити те, що ти робиш. Тим не менш, я б рекомендував експериментувати з деякими більш короткі сесії, вище інтенсивність тренувань один або два рази в тиждень, якщо ви можете вписати його в свій графік, особливо якщо врахувати більш конкретними, орієнтовані на цілі в майбутньому.

+186
SerGas322 14 жовт. 2011 р., 16:07:37

У мене немає для цього, але мій костоправ і мій досвід, але я раджу робота в першій половині дня на порожній шлунок. Моя мета-спалити жир через 30-45 хвилин низької інтенсивності вправ 3-4 рази в тиждень вранці, але намагатися спалити жир без вуглеводів не працює; ваше тіло закінчує є свій власний протеїн (читай м'язи). З досвіду, це схоже на правду; я відчував, що стаю слабшою близько 3-х місяців на мій режим, коли я працював на порожній шлунок.

Я виявив, що отримувати невелику кількість вуглеводів в моїй системі близько 30 хвилин, перш ніж я тренування, то снідати після, працює добре для мене протягом двох років.

+178
Raviganesh 6 січ. 2017 р., 07:59:57

Я був, що ви могли б назвати 'важкої атлетики' я отримав 7 фунтів в 2 тижні після контролю споживання калорій і істотно підвищить його.

Я вірю, що це вниз, щоб люди не досить їдять.

Я знаю, що я збираюся отримати жир з моєї нинішньої дієті, але мені це потрібно.

Ось пік моєї макроси за останні 13 днів.

http://gyazo.com/8e050c79842221933b5528253cbf0d23.png?1354010931

+156
Lorraine Versfeld 26 трав. 2011 р., 15:17:42

Я збираюся припустити, що на "Ab вправи" ви маєте на увазі такі речі, як хрумтить, присідання, leglifts і т. д. Речі, які ізолюють АБС.

Вправ дуже мало, щоб допомогти вам спалювати жир, тому що вони, по суті, використовуючи 1 групи м'язів (черевного преса).

Вправи Ab, коли все зроблено правильно, може допомогти зміцнити своє ядро, що забезпечує переваги за всіма напрямами. Однак багато людей роблять скручування і присідання з поганій формі, що може призвести до болю в спині....

Якщо ви хочете спалити жир і отримати 6 Pack, ви збираєтеся потрібно змінити свій раціон. На підставі чого ви заявили у своєму питанні, я припускаю, що вже дуже хорошій формі, і ви просто хочете, щоб позбутися від останнього жиру на животі?

Єдиний спосіб одержати дуже низький відсоток жиру в організмі з правильним харчуванням. Вправи можуть тільки ви досі. Щоб зробити ваші 6 кубиків, простіше дотримуватися дієти палеоліту, що складається з пісного м'яса, горіхів і бобів, фруктів і овочів. Уникаючи молочних продуктів, оброблених цукрів (таких як цукерки) і зерна. Ця дієта, коли дотримана, було доведено знову і знову, щоб допомогти зменшити жир. Крім того, пити багато води.

+155
datakritter 21 жовт. 2010 р., 06:07:19

Я намагаюся зрозуміти, як м'язи, такі як біцепс зростає крок за кроком. Наприклад (але не обмежуючись):

 1. Як поживні речовини шикуються?
 2. Які є предметами першої необхідності?
 3. Що саме вони роблять?

Важко зрозуміти процес , коли potein, ВСАА, креатин, амінокислоти, комплекс вуглеводів, Прості вуглеводи, кон-Крет, креатин, Креатин моно, калорії, гейнер, перед, інтра -, пост тренування добавки все, здається, сприяє зростанню сухий м'язової.

Я шукаю фізіологічного відповіді.

+144
Korosu Yourself 6 черв. 2017 р., 23:48:22

Я був бігун/велосипедист за останні шість років. Щоб допомогти живити моє тіло, я підтримуючи з високим вмістом білка, високим вмістом вуглеводів, отримували майже виключно з фруктів, овочів і морепродуктів.

З-за травми, я не зможу кататися на велосипеді або багато працювати протягом наступних шести місяців. За пропозицією, я вирішив працювати на моїй верхньої частини тіла, щоб скоротати час. От мені цікаво, як я повинен змінити свою дієту, щоб допомогти цьому новому розпорядку?

Думаю, треба знижувати вуглеводи і білок трохи (жир так само?). Я вважаю, я повинен також скоротити кількість споживаних калорій, так як я не спалю стільки. Це точно? Я не хочу набирати багато маси, просто будувати якісь довгий худий верхні м'язи тіла, щоб допомогти, коли я повернуся в велоспорт і не набирати жир.

+106
Mary Hinselwood 17 лист. 2013 р., 01:18:51

Схоже, ви вже розібралися, як зміцнити його. Так, є кілька різних м'язів у нозі. Єдиний спосіб для зміцнення будь-яких м'язів, щоб використовувати його.

Багато разів, одягаючи взуття запобігає багато хто з ваших ножних м'язів від активації, який також заважає їм ставати сильнішими. Вони не повинні активувати, тому що взуття забезпечує стабільність, що м'язи зазвичай.

Ви можете зробити "босоніж", щоб допомогти побудувати їх. Або ви можете зробити ваші вправи без взуття. Ви знайдете, що вам доведеться нарощувати повільно. Мабуть, почнемо з 100м і збільшувати на 10% кожен раз, коли ви запустите.

Гарною новиною для вас є те, що ви дійсно не можете зміцнити їх обладнання.

+39
Abdulkadir Pinarbasi 12 лист. 2016 р., 06:18:15

Який обсяг буде у мене працювати, щоб побачити позитивний ефект?

Якщо ви збираєтеся включити вправи в частих повсякденної рутини, тоді вам потрібно саме, бути малій гучності, інакше ви за стрес свій організм, не даючи йому час, щоб відновити і побудувати м'язи. Ця концепція малого обсягу вправ протягом дня називається "жирування Груву".

Для простоти припустимо, я не роблю будь-який інший вид навчання.

Фокусування робити жодного вправи ізоляції, а не підготовка будь-яких інших груп м'язів, це вірний спосіб створити м'язовий дисбаланс і отримати травму.

Від того, що ви описали, я бачу два варіанти:

 1. Почати робити тренування всього тіла один - три рази на тиждень, щоб допомогти збалансувати ваші поточні ізоляції плече рутини.
 2. Замінити плече Прес з більш здоровою тренування з'єднання, яке не викличе яких-небудь м'язових дисбалансів. Іншими словами, присідання. Присідання назвав дідусь всіх вправ, і по праву вважаються одним з кращих вправ ви можете зробити.
+34
Yves Lendl Par 17 бер. 2017 р., 09:00:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil