Минув 5ker шукає ВИИТ поради і 'травм'

ОК. Так. Я перезавантаження запущена близько року тому робив звичайний parkruns З та управління 3 дистриб'ютори в кваліфікації 5k в тиждень. Однак, мій робочий день і потрібно щось робити для моїх дітей перестав все це - я просто не можу виправдати (не важливо, як важливий мій власний хіт) прийду додому тоді йти протягом години або більше в загальній складності, коли мої діти потребують їх вечерю. Плюс, я був пошук працює дуже втомлює, буквально не в силах поставити одну ногу на іншу, кожен крок це суцільне убозтво. Ніколи не здавалося, щоб отримати ендорфін удару (який був великою частиною з кожного запуску, коли я був 40, але я, здається, не отримати його тепер, коли мені буде 50 (не чесно!)).

Тому процедури ВИИТ будинку, здається, шлях. У мене є ваги і груп, які я міг би використовувати. Тим не менш, це моя проблема, і чому я не підписувався на клас.

У мене такі проблеми в порядку 'тяжкості': Щось не так з моєю нижній правій спини - крижово-клубові так, не повністю стабільний Праве коліно трохи сміття - я не можу і не буду робити міст (той, хто робив хатха-йоги знають, що один) М'який грижі на лівій стороні викликана надзвичайно завзятий фітнес-індукція в моєму місцевому тренажерному залі, де мені дали неправильно складно Ab вправу робити - я насправді відчував грижі трапляються, так що я повинен проявляти велику обережність з тим, що гортати, тому я не зробити гірше Тоді я теж вже майже повністю зажила (після 4 років) пошкодження обертає манжети на лівій руці - так що я повинен бути трохи обережним з цим.

В принципі, я вже майже готовий до шкуродери дворі!

Це сила рухів, стрімкий стрибок звідси, присідати, вставати, стрибати через які хвилюють мене знову колінах і спині, і плюс, якщо я піду в клас, я буду робити все, щоб деякі речі, які, здається, складають популярні процедури, як стрибки панібратства рюшечки я просто не можу зробити.

Не зовсім певен, які вправи я можу робити, що потрапляють в цю категорію влади, але не буде робити погані речі до спини і коліні. Я можу дуже добре керувати плеча, але спина і коліна більше турбуватися.

Будь-які ідеї для комбо вправ було б дуже вдячністю.

+66
Gaurav Dhiman 29 січ. 2018 р., 16:58:04
27 відповідей

Я збираюся піти проти зерна трохи тут і говорити не отримують протеїновий порошок для втрати ваги, як довго, як ви розумієте, як це буде працювати:

М'язи спалюють більше калорій, ніж жир... це означає, що м'язистий чоловік їсть все більше і спалює більше калорій, у той час як людина з великою кількістю жиру, як правило, накопичити його на. М'язи легко побудувати, але важко підтримувати, тому стійкість-це ключ (думаю слабку дію).

Який протеїновий порошок б тут допомогти побудувати м'язи, які потім будуть спалювати калорії, сенс?

Креатин-це крок від протеїнового порошку і, як правило, для більш серйозних культуристів / спортсмени. Я буду працювати мій шлях до цього один замість збільшення часу тренування (вих. перемикання від низького до високого удар > більше повторень > більше надрив м'яза > лікування > більше м'язової маси)

Крім того, я ніколи не чув, щоб хто-небудь бере креатин для кардіо (що б його отримати вам найбільш втрата ваги), так що ось.

+986
JonathanScialpi 03 февр. '09 в 4:24

Щодо босоніж на асфальті є те, що воно не забезпечує демпфування, так що ваші коліна будуть озвіріли трохи більше. Моїм найкращим спогадом вони радять працювати на "м'якший" підпіллі, коли ви ходите босоніж. Крім цього, асфальт буде дуже жарко, дуже швидко, до точки, де ви могли б також бути ходьба на вугіллі ;)

Так що Так, ви могли бігати босоніж по асфальту, але я б сказав: Ідіть в парк і почати працювати на траві.

+900
LRDPRDX 20 груд. 2017 р., 07:00:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ваше питання дуже суб'єктивний. Короткий відповідь, немає чарівної формули для визначення цілей. Однак, є рекомендації. Постарайтеся бути реалістичними. Наприклад, якщо на даний момент, Ви не можете жим лежачи 300 кг, не ставив перед собою такої мети. Навпаки, ставить метою збільшення кількості в даний час ви можете підняти. Іноді цілі не мають нічого спільного з акт роботи. Насправді, я вважаю, що ви заявили мета у вашому пості: переконавшись, що ваш костюм підходить в квітні. Найбільш важлива річ, щоб пам'ятати, що цілі передбачають довгострокову прихильність процесу фітнесу. Як тільки ви досягнете мети, встановити ще. Ось як ви тримаєте поліпшення. В іншому разі, що б ви зробили, коли ви досягли своєї мети?

+851
NabAra 22 бер. 2011 р., 08:32:31

Я підйому протягом декількох років, Я бачу гарний прогрес у більшість груп м'язів, над якою я працював, крім одного - груди, лише б не рости, незалежно від обсягу роботи, я сприяю його.

Це справедливо сказати, що за фізіологічних або інших причин, люди більш схильні до розвитку певних груп м'язів, а не іншим - або я просто не намагаюся досить важко.

+821
Matilde Lazzari 17 лист. 2012 р., 02:12:49

Якщо ви новачок в підйомі просто взяти щось базове з інтернету, свій склад, здається, не надто тривожна, щоб надмірна або недостатня вага, так що якщо ви тільки вибираєте план і слідувати йому з хорошій формі(це важливо) і змушувати себе, дотримуватися дієти і залишатися послідовним з ваших тренувань ви побачите результати.

Як хто-то, хто є новим для навчання вам просто потрібно слідувати плану, який ви будете дотримуватися і просто почати. Вивчити форми і залишатися суворим з ним.

Якщо ви погуглите, інформація є. Коли ви йшли протягом кількох місяців, якщо ви хочете бути стрункішою і лише потім починайте кардіо-і різати, але зараз, просто поїсти в чистоті і поїзд.

+812
droidilla 16 лют. 2013 р., 14:56:59

Люди займаються фізичного навантаження протягом тисячоліть без кондиціонера. Це включає в себе навчання в холод, а також. Кожна крайність має свої власні проблеми, не буде міцного системного пошкодження, якщо ви дбаєте про проблеми.

Тренування у спеку

 • Зволоження-це найважливіше. Ви будете більше пітніти, і потіти-це добре.
 • Ваша продуктивність буде менше. Потрібен час, щоб адаптуватися до більш високої спеки, тому не змушуйте себе занадто сильно, дуже швидко.
 • При пітливості стоп, або починаєте відчувати запаморочення-припиніть вправи, охолодити і зволожити себе. Відбувається щось не нормальне, і ви, ймовірно, потребують медичної допомоги (за рахунок питань ти перерахував у вступному заяві).

Тренування в холодну

 • Вам доведеться попотіти, щоб тримати час простою до мінімуму.
 • Метал буде холодним на дотик, тому, якщо ви піднімати тяжкості, ви повинні бути морально готові до холодної крижаний бар.
 • У більш сильному холоді, ви, ймовірно, потрібний обігрівач, щоб тримати планку від замерзання свої сили в барі з вашого поту.
 • Зволоження-це ще питання-ви зневоднюються швидше, чим далі від кімнатної температури (йде на тепло і холод)
 • Ж попередження, як тепло про припинення потовиділення, запаморочення та освоєння.

Суть в тому, що вам знадобиться, щоб пристосуватися до навчання в цьому середовищі. Оскільки ми не говоримо про крайнощі, які можна знайти навіть в гаражі (90 градусів за Фаренгейтом влітку 10 градусів за Фаренгейтом в зимовий період), єдиною реальною проблемою є зволоження.

+805
Charles Montehermoso 4 січ. 2013 р., 19:14:00

Може бути, вам спробувати щось крім того, спробуйте виконати 4 підходи стільки повторень підборідь можна, і після цього робити 5 сетів по 20 повторень з 5 кг ваших локонів. Я впевнений, ви будете вболівати на наступний день. Однак, якщо вам вдасться робити все 5 підходів по 20 з 5 кг, просто додайте 1 або 2 кг більше, так що у вас є новий виклик. Удачі.

+799
Vicyan 19 січ. 2014 р., 04:18:33

Відповідаючи на це питання, я досліджував деякі формули для витрат енергії при роботі. Ні одна з формул, я знайшла враховують фактор втоми при підрахунку спалених калорій.

Щоб пояснити, що я маю на увазі: якщо ви почнете бігати, почувати себе свіжим, ви знаєте свою техніку бігу і у вас є дрібно-моторних навичок, щоб використовувати його.
І ви біжите протягом години, Ви втомилися, ваші ноги болять і важчають. З цього виснаження ваших рухових навичок зменшуватися. Ваша техніка менше, ніж коли ви почали.

Наскільки я можу судити, що повинно вплинути на витрату калорій, як неефективна методика повинна спалювати більше калорій. Чому це не звернулися в більшості (якщо такі є) формули витрат на енергію? Це ефект просто такий маленький? Це не дуже складно? Може бути, це опосередковано враховувати при використанні серцевих скорочень як фактор?

Редагувати: я відчуваю, що я міг би звузив фокус на це питання з допомогою прикладу. Я зацікавлений в загальному вплив втоми на кількість спалених калорій у всіх видах спорту, включаючи біг, підняття тягарів, альпінізм і т. д.

+763
Sabrina Sch 20 лип. 2011 р., 05:45:32

Питання № 1:

Скільки передбачуваний відсоток моя вага , який я піднімаю, роблячи підвищені віджимань з ногами на моїй нестійкою ліжко близько 60 см від підлоги (так що я тримати мій баланс роботи тут) ?

Я можу зробити 10 повторень, після того, як я зазвичай роблю 60 - 100 повторень класичних віджимань і 10 глибоких віджимань.

Моя вага 76кг. Він може відрізнятися від 73 - 76кг, я буду продовжувати "сувора дієта, спосіб життя знову у вересні 2011 року.

Нитка, пов'язана вага для класичних віджимань

Це фото, яке я вкрав від baseops, я вважаю, в моєму випадку, мої ноги на 15-20см вище.

elevated push ups

Питання № 2:

Я можу зробити лише 2 представники не ідеальна рукою стояти пуш-апи досі, я не 180 градусів догори ногами, може бути, близько 20 - 30 градусів, щоб бути повністю перевернуто. Це правда, що я піднімаю свій повний вага тіла (76кг), а робити це ?

Я дійсно відчуваю щось хороше на м'язи плечей для обох цих видів віджимань. Спеціально для ручної стенд віджимань, близько 2 - 5 хвилин після тренування, я відчуваю себе освіжити. Цікаво, що сталося, бо моя кров тече в моїй голові?

+744
stokman07 31 січ. 2018 р., 18:30:39

Я хочу це раз і назавжди.

За останні кілька років, я чув (читав) майже ідеальний у співвідношенні 50/50, про те, що найкраща техніка для набуття м'язової маси (наповнювач).

 1. Деякі джерела кажуть, що якщо ви хочете набрати м'язову масу, скинути вагу і робити багато повторень.

 2. Інші джерела говорять зворотне - зробити велику вагу і низьке число повторень.

Я не можу процитувати будь-який з цих джерел, конкретно - в сукупності ці статті я читав в інтернеті і люди, яких я говорив протягом останніх кількох років.

Для чого це коштує, я помітив певний успіх у минулому, низька вага і висока репутація для сухої (але я швидко досяг плато після надягання близько 20 фунтів (~ 9 кг). Добре, але я хотів зберегти зсипати.)

Ігноруючи дієту (я вже про це знає половина спортзалі "гри"), може хто-небудь дати вичерпну відповідь на який з двох підйомно-методи, які я описав краще для наповнювача?

+732
Finny 1 трав. 2014 р., 16:19:50

Це залежить від того, що ви розумієте під "фізично сильніше". Є кілька способів інтерпретації цього питання.

Чи можна мені піднімати більшу вагу за 80, ніж я в 40?

Так. Якщо ви ніколи не тренував жодного дня в своєму житті до 40, і раптом ви почали працювати, і виключити будь-які інші фізичні хвороби (це реальний нюанс), то це цілком можливо. Насправді, фізична підготовка може допомогти вам запобігти деякі фізичні хвороби.

Це можливо для мене, щоб запобігти ефекти старіння та ентропії працює?

Немає. Не з наших нинішніх наукових знань.

+716
Miso 20 лип. 2018 р., 04:13:03

Типова компресійний одяг, з мого досвіду, не дасть вам особливої користі продуктивність (працює швидше, піднімати більш важкий і т. д.).

Причина, по якій я ношу сорочки стиснення/шорти, в основному, для зручності та контролю температури. Якщо це дійсно холодно, типового парокомпресійного теплового одяг може допомогти вам залишатися в теплі і передок. І якщо це дійсно жарко, з довгим рукавом стиснення холодної передач насправді допомагає ваш піт випаровується, охолоджуючи вас (не забувайте пити багато води в даному випадку).

Крім того, компресійні шорти красиво і щільно, що означає, що вони не задираються і викликають роздратування на траси або тривалих поїздок на велосипеді.

Це також просто відчуває себе прохолодно, щоб носити їх, ви відчуваєте себе трохи як професійний спортсмен, носити супер прикольна передача :)

В принципі, якщо ви не збираєтеся грати в екстремальних погодних умовах, або якщо ви маєте деякі проблеми нижньої білизни, я б сказав, компресійний трикотаж не потрібні.

+557
Johana Langat 19 жовт. 2016 р., 18:36:21

Можливо, ласти схожі на кросівки. Здається, я можу носити пару близько 5 місяців (плавання близько 10 миль на тиждень). Після цього періоду, плавці починають розтягнутися по нозі. Як тільки я замінити їх я добре.

Я теж судоми тільки вночі, а не під час моїх ранкових тренувань, коли мої ребра починають носити. Я теж люблю тир ласти. Розумні, зручні та ефективні.

+509
Bob Ras 13 трав. 2017 р., 16:45:45

"Якщо з'їсти один грейпфрут в день протягом цілого місяця ви втратите 3 кг".

Не зовсім. Однак, нижче 2 дослідження, дивлячись на грейпфрут вживати до їди. Вони дивляться на втрату ваги, а також факторів, що впливають на здоров'я, таких як рівень холестерину і резистентність до інсуліну. (Примітка: це не те, що зазвичай сприймається як "грейпфрутова дієта".)

 • На 12-му тижні дослідження від Vanderbilt порівнює втрати ваги в брюзглых питаннях споживання або грейпфрута (ГФ), грейпфрутовий сік (GFJ), або води за 20 хвилин до їх малокалорійної їжі. Крім того, випробовувані були проінструктовані носити крокоміри.

Дослідження показало, що це не має значення, чи є грейпфрут у вигляді фруктів або соку (навіть води для досягнення тієї ж втрату ваги), оскільки вони були "поджатый" сенс вживати перед їдою. З попередньо завантажувати:

Швидкість втрати ваги значно збільшилася на 13,3% (Р < .0001) під час обмеження калорійності харчування + натяг ділянку для додаткового збитку в розмірі 5,8 ±± 3.9, 5.9 ±± 3.6 6.7 ±± 3,1 кг (ГФ GFJ і води, відповідно).

Випробовувані відчували 7.1% втрати ваги у цілому, зі значним зменшенням частки тіла, багажник, Андроїд і гиноид жиру, а також талії (-4.5 см).

Один користі для здоров'я, що GF і GFJ зробили шоу над водою поджатие було підвищення ЛПВЩ.

Разюче, що ХС-ЛПВЩ рівень збільшився до 8,2% від вихідного рівня в ГФ і груп GFJ, істотна зміна в порівнянні з ХС-ЛПВЩ в натяг групи води.

Там було збільшення ХС-ЛПВЩ від вихідного рівня на 6,2% в ГФ групі і 8,2% у групі GFJ - які істотно відрізнялися від середнього зниження на 3,7% у воді групи (Р = 0,003 і 0.009 відповідно).

Так з цього дослідження, було підтискати, то з водою, соком або фруктами, що збільшило втрати ваги людей по калорійності дієти зі зниженим (які також були носити крокомір).

Однак, якщо ви зацікавлені в поліпшенні вашого рівня ЛПВЩ, додавання грейпфрута або грейпфрутовий сік перед їжею допоможе за даними цього дослідження.

 • Інше дослідження вивчає вплив грейпфрута на вагу і інсулін: взаємозв'язок з метаболічним синдромом уклав:

Після 12 тижнів, грейпфрутовий фреш група втратила 1,6 кг, грейпфрутовий сік група втратила 1,5 кг, грейпфрут капсули група втратила 1,1 кг, а група плацебо втратила 0,3 кг Свіжий грейпфрутовий групи втратили значно більше ваги, ніж група плацебо (P < .05).

Половину свіжого грейпфрута, з'їдена перед їжею було пов'язано зі значною втратою ваги. У хворих метаболічним синдромом ефект також був помічений з грейпфрутом продукти. Резистентність до інсуліну була покращена зі свіжого грейпфрута. Хоча механізм цієї втрати ваги невідома представляється доцільним включити грейпфрут в дієті для зниження ваги.

У мене є доступ тільки до абстрактного, який не порівняти половину свіжого грейпфрута з будь-якими іншими фруктами.

Мінуси: грейпфрут має потенціал, щоб взаємодіяти з наркотиками. Докторів застерігає вагітних жінок, жінок в постменопаузі, або жінок з раком молочної залози про надмірне вживання грейпфрутового соку грейпфрута або приймати добавки. Я не знаю жодного дослідження з їжею більше півтора грейпфрутів в день.

+491
m1sha 14 трав. 2011 р., 01:45:04

Так цілком можна це зробити, але тільки якщо це не чисто(в основному) м'язи.

Майте на увазі, що вони ще підліток і тому вони як і раніше розвивається і зростає його тіло. Підліток може з легкістю набрати 5-10кг в рік тільки за рахунок нормального росту тіла.

Жир і м'язи, які вони отримують на вершині цього можна лише додати до 25кг. Це залежить від того, скільки жиру вони отримали, набирає жир набагато легше, ніж набрати м'язи. У середньому дорослий самець може набрати м'язову приблизно швидкістю 0,25 - 0,5 фунта на тиждень. За 6-місячний період, що становить близько 6кг.

Так що припускаю, що вони поставили на 5 кг (багато для пізнього підлітка) від зростання і вони отримують 6кг м'язів, що знову ж таки досить багато. Це залишає 14кг неврахованих якої можливо є сало.

Ваш племінник, схоже, що він накопичив багато жиру? 14кг в 6 місяців, здається, як багато жиру і він напевно не здоровий, але це більш ніж легко зробити. Це становить менше 0,6 кг в тиждень, який може бути дуже легко зробити, якщо споживання людиною їжі занадто висока. Навіть в 25 кг чистого жиру правдоподібно в 6 місяців.


Так що відповідаючи на ваше запитання, Так це можливо, набрав 25 кг за півроку однак шанси набрати 25 кг м'язів неможливо. Протягом свого життя, може бути, але не півроку. Інший вага може бути віднесена до сала. Якщо ви виміряли свій відсоток жиру в організмі до і після ви зможете побачити, скільки жиру, а скільки м'язової маси.

+486
dataMD 13 бер. 2018 р., 19:16:34

Я вже 11 тижнів робили дивані 10k програма, з 8-9 тижнів, що перебуваючи в Вібрам з пальцями ноги Бикила ЛЗ. Як я вже неухильно збільшується кількість працюючих в моїй тренування, я почав відчувати до кінця моєї тренування (останні 10 хвилин) напів-хворобливі відчуття майже нерея від трохи за основу пальцями, щоб кінці двома пальцями найближчій великий палець на лівій нозі тільки.

Bottom of Foot Diagram

Нижньої частини ноги схема з нижньої частини ноги біль

Пальці боляче в районі поруч з місцем, де вище зображення "судоми ніг" і відчувати себе більш оніміли і менш болючим, до кінців пальці. Змінюється розподіл ваги на ногу, як я біжу, здається, не допомогти з болем, як тільки він починається. Біль іде буквально через кілька хвилин після моєї тренування завершена, і я взяв невелику перерву.

Це результат мінімалістський кросівки, я, можливо, неправильно приземлення на ногу, або це щось, що з часом налагодиться?

+486
BryanW 21 січ. 2015 р., 03:20:19

Перейти до www.endomondo.com натисніть опцію друзі. Це дозволить вам шукати людей, яких ви знаєте, а також команди, проблем та подій.

Я тренуюся для марафону Пайкс-Пік, але не можу навіть зробити свою сім'ю, щоб використовувати його або навіть один мене :P

+423
swapno 31 лип. 2010 р., 14:34:22

Скільки щодня часу дитині 7 років робити процедури в грі "укладається в шість" на PlayStation 3?

Мій син худий, але дуже активний і любить ці процедури. Однак, я не знаю, якою мірою такі вправи є безпечними і здоровими; я не дозволяю кожен день.

+423
Bill Nguyen 12 бер. 2013 р., 12:18:41

Найголовніше з початку люди почали підніматися, щоб допомогти їм як підніматися. Найгірше, що ви можете зробити, це придушити їх деталі. Брудний маленький секрет для новачків-вони можуть робити що завгодно, і зробити деякі відносно швидко збільшується (за рідкісним винятком). Це означає, що так важливо, що вони роблять і що вони роблять щось постійно.

Реальний відповідь на ваше питання залежить від того, де вони хочуть йти з тренування. Вони хочуть, щоб виглядати краще, вам краще в спорті або просто стати сильним? Основи початку програми, ймовірно, буде те ж саме, але коли вони знають, як він буде ставитися до своєї кінцевої мети, вони можуть бути більш мотивовані. Найбільш ефективний підхід полягає в тому, що ви тренуєте їх. Дати їм програму і кажу "ось цього" - це найменш ефективний спосіб.

Крок 1: Оцінка і план

Перший крок-це з'ясувати, де вони знаходяться. Речі, які ви повинні дізнатися:

 • Які вправи будуть потрібні: у той час як більшість спортивних отримати вигоду з свого роду пресування, присідання і станова тяга є те, що всі вони будуть потрібні? Якою клавішею буде найбільш вигідним? Вболівальник буде більше користі від витрати роботи, і гравцям м'яч ногою може більше користі від похилої жиму. Крім того, якщо вони потрібні вибухонебезпечність то майте на увазі ліфтів Оли стиль.
 • У них є мобільність, необхідну для виконання вправ в меню?
 • Є у них координації, щоб зробити їх досить добре?
 • Скільки тренувань потрібно, поки вони не отримати це право?
 • Наскільки сильні вони зараз?

Крок 2: Підготовчі Роботи

Це коли ви даєте їм деякі основні уроки, щоб побудувати силу, поки ви працюєте над технікою і мобільності для основної програми. Це не може бути необхідним кроком в залежності від рівня їх фізичної підготовки, але я в тому числі, на всяк випадок, він може знадобитися. На цьому етапі ви даєте їм працювати просто кожен повинен вміти виконати:

 • Прес ноги і скручиваемости ноги (так, машина) або гоблет присідання, якщо це можливо
 • Повернутися розширень
 • Для похилого жиму від грудей (не менше технічний натисніть рух, який носять на накладні і варіації лавці)
 • Кабель, груди підтримується, або гантельний ряд (вони підтримуються і це доповнює прес)

Що б фундамент на цьому етапі. Крім цих базових рухів ви б їх робили інші додаткові вправи, щоб виправити вирівнювання та підвищення їх мобільності до точки, де вони можуть навчитися правильному присідання, прес і тягнути рутину, вони будуть використовувати у подальшому. Коли вони можуть жим ногами вагу їхнього тіла, вони повинні перейти до гоблет присідання.

Діапазони реп може бути вище. 3х10-це не погане місце, щоб почати.

Крок 2: Основи

Це де ви вводите їх багато вони збираються використовувати. У вас є два варіанти: навчати їх самостійно, або передати їх в упаковці програми. Хороші можливості:

 • Стартову Силу
 • Greyskull ЛВ
 • Madcow
 • Сильний Ліфти
 • Свою власну програму

Програма з найменшою кількістю роботи пояснення і забезпечує хорошу базу сили, щоб домагатися в подальшому інші речі будуть стартову силу. Чому Починаючи Сила? Тому що книга дає найкраще пояснення і усунення несправностей для всіх підйомників, його виконання я ще не бачив. Чому не сильний ліфти? Головним чином тому, що дезу і дивна логіка, що автор сильний ліфти є набагато більш нагальні, ніж більшість речей, які я бачив. Сама програма хороша. Вправи в кожному з варіантів, перерахованих вище, все працює.

Я виховую свою дочку на програму, яку я склав. Він має всі основи, які їй потрібні для підтримки і для змагань з пауерліфтингу вона буде робити зі мною в цьому році. Цей варіант працює, тому що я вже перевіряв принципи та я активно тренувати її. Якщо ви активно тренувати, користувацька програма працює. Чесно кажучи, це кращий підхід, як ви можете збалансувати навантаження силових тренувань зі спортивним вони активно займаються. Зі стартової позиції сили-не кращий вибір для тих, хто знаходиться в двох інших видах спорту одночасно.

Якщо ви не просто познайомити їх з силовими вправами, стартову силу, ймовірно, буде кращим вибором, так як вони також можуть отримати велику допомогу від форумів.

Крок 3: Випускний

Якщо вони дотримуються останні програми основи і вихлоп у новачка з'являється, їм не потрібно стільки рук на навчання. Просто дати їм вказівки про те, куди йти далі. Якщо вони хочуть, щоб добре виглядати, вказати їм на шляху побудови тіла процедури. Якщо вони хочуть зробити краще в спорті, допомогти їм задуматися про те, як збалансувати потреби спорту спеціальної підготовки з силового тренування. Якщо вони просто хочуть бути сильними і змагатися в силових видах спорту, потім ознайомити їх з програми, які допоможуть їм у подальшому посилюється.

+414
ciber Wolf 13 трав. 2014 р., 17:18:15

Гиперкифоза - згорблена спина, із-за дисбалансу м'язів, зазвичай це викликане слабкими середини м'язів спини (ромбоподібні, частина пастки, піднімає спдк і т. д.) і міцніше грудні м'язи. Це характерно для старшого шкільного віку на прикладі спортсменів з вільної боротьби. Вкриті рядами, пліч-о-знизує плечима, плечовим суглобом вправи; в той час як в парі з грудними ділянки можуть допомогти виправити це. Якщо у вас є гиперкифоза, тому що у вас остеохондрозу, там не багато ви можете зробити.

Лордоз - розгойдуватися взад -внаслідок м'язового дисбалансу, необхідно вирішувати з нижньої частини спини і сідниці розтягнень, зміцнюючи свій нижній прес і стегна-м'язів згиначів може значно поліпшити вашу поставу.

Удачі.

+374
alektrion 2 трав. 2017 р., 02:50:30

Це питання було побічно вбудовані в інші більш загальні питання, я зробив на цьому сайті, наприклад тут і тут. Але розмах був більш загальним. Я хотів би зробити цей конкретний питання тут і зараз, в основному, тому що я знайшов дуже цікаву інформацію, яка може бути корисна іншим читачам, тому я відповім на нього сам. Зверніть увагу, що я не оберуть свою відповідь як кращий: вам пропонується розміщувати свої власні відповіді і актуальну інформацію по питанню теж.

Все це сталося тому, що я почав навчання в середнього віку з дуже поганої обумовленості. Всього за півтора місяці мені вдалося побачити мої м'язи зсипати в дзеркало, і я був у захваті, але мені довелося зупинитися і кілька місяців, що я зцілення багато різних тендіноз. Який показує, що в середньому віці, скелетні м'язи можуть відчувати себе, як молоді, як і раніше, але ваші сухожилля грають в іншій лізі і потрібен інший підхід. Отже, моє питання:

Незалежно від м'язової гіпертрофії або витривалості або незалежно від ваших цілей, що є специфічним способом штангістів, які націлені на зміцнення сухожиль?

+361
Freshman 18 лют. 2015 р., 16:15:22

Дієта

Перше, що хотілося б змінити, є відмова від сніданку. Ви, напевно, чули фразу: "Сніданок-найважливіший прийом їжі в день", але "брудний" секрет полягає в тому, що ця фраза був придуманий людиною по імені Келлог. Можливо, ви чули ім'я.

Коли ви прокидаєтеся вранці, організм забезпечує природне підвищення рівня цукру в крові. Це те, що допоможе вам насправді вставати і виходити з ліжка. Коли ви наполягаєте на їжі під час цього сплеску цукру в крові, ви підвищуєте свій рівень цукру в крові ще більше, і ви починаєте ризику для типу-мочеизнурения 2.

Єдине, що ваше тіло потребує вранці-це вода. Багато води. Це стане поштовхом всі процеси в організмі; обмін речовин, зволоження, імунна система... практично все добре робить ваше тіло.

Крім того, чим довше ви чекаєте, перш ніж розірвати свій швидкий, тим довше ваше тіло залишається в цьому пості режим, де всі поживні речовини, необхідні поставляються за рахунок спалювання жиру.

Якщо ви пропустите сніданок, і почекати до обіду, щоб поїсти, ви робите те, що називається періодичне голодування. Це де ви робите всі ваші їжі в 8 годинне вікно, і швидко за 16 годин. Цей метод був пов'язаний з хорошими результатами в боротьбі з ожирінням, і для загального здоров'я.

Джерела на періодичне голодування

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4042085/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5064803/

Тренування

Поклавши руку на серце, велика втрата жиру робиться на кухні. Тренування допомагають вашому організму адаптуватися до змін в кращу сторону. Переконавшись, що ваша поза не пошкоджені, збереження м'язової тканини, активні і доглянуті, і поліпшення гнучкості дуже важливо для тих, хто збирається скинути вагу.

Я не буду коментувати ваш режим тренування. Він повинен бути повністю замінений. Важливо, що ви не намагайтеся створювати свої власні програми тренування. Це не зовсім те, що ми робимо, поки ми не маємо багаторічний досвід. Є багато програм доступні. Якщо ви наполягаєте на використанні машини, я підтримую це, але як тільки ви відчуєте можливість, ви повинні переходити на вільні ваги.

Ви можете знайти безліч хороших

і все інше.

Головна причина, я вибираю, щоб ігнорувати вашу програму, тому що у вас є фіксований вага кожен раз. Це вказує на те, що ти робиш не має довгострокових планових прогресії, що означає, що ви потрапили на плато всього лише через місяць або два. Крім того, він вказує на те, що програма була зроблена кимось, хто не знає цього, і, можливо, не варто було б приймати свої власні програми просто немає. Але це нормально. Ми всі почали їсти.

Інші питання

Так що все, що сказано і зроблено, будь ласка, чи можу я отримати деякі покажчики: [...]

Цей розділ ваше питання буде досить широкий. Щоб тримати речі акуратно, я пропоную вам створити окремі питання за цим.

+245
Moojjoo 20 лют. 2017 р., 04:46:42

Якщо ви скоротите споживання калорій, ви втрачаєте м'язи. Ви повинні сказати ваш організм, що його не спалювати м'язи в той час як в цій державі (тому що він повинен це пережити :-)) і єдиний спосіб добитися цього-робити деякі важкі низькі реп навчання уникаючи втоми тіло реагувати з великою кількістю тестостерону. ..

+240
Jaime Arias 8 лип. 2010 р., 19:23:07

ТЛ;ІН: для швидкісної тренування, краще працювати довше на 80% від ЧСС Макс, або швидше на 95% від ЧСС Макс?

Довго просторікувати:

Я можу бігти 6км в 50хв, якщо я контролюю свою швидкість на основі годину, не дозволяючи йому пройти 80-85% від ЧСС межа для мого віку. Я також в змозі бігати 5 км за 35 хвилин, якщо я дозволю т е ч їхати до 92%...

... яка смокче (по часу).

enter image description here

Сьогодні я досяг 185bpm після 19minutes працює на 9.5 км/год. Я "припускаю" мій Макс ЧСС 187bpm, хоча мені довелося бути, розмова на 2 хвилини, у той час як коливання навколо 183bpms (як не дивно, я не хапаюся за повітря).

enter image description here

Отже, питання зводиться до того: краще тиснути на "відстань" до 80% від розрахункового максимального серцевого ритму, або я повинен також ставку на швидкість, час від часу штовхати його до 95-98% і тримати його там протягом декількох хвилин?


Деякі довідкова інформація: я 34. Мій диван для 5K було зроблено близько 9 місяців тому. Хоча я навчався бойовим мистецтвам з 17 до 27, я став надмірна вага і досить малорухливий під час мого PhD і постдок (останній 7yrs). Я припускаю, що 7yrs не навчання повністю змінило важких тренувань я в молодості ;-)

+231
xunnun 17 лип. 2011 р., 02:46:05

Протягом багатьох років, я завжди грав навколо робить фартлек тренування та не змусив себе бігти швидко (7 хв/км-це швидко для мене) більш ніж одна миля.

Сьогодні я вирішив запустити 7-хв/км як можна довше. На милю 1.8, я відчував себе добре, але мої квади повністю закрили. Мені довелося йти пішки. До мого абсолютного подив, приблизно через 1 хвилину я зміг почати працювати знову (але набагато повільніше 10-хв/миля темпі, в якому я можу бігати за кілька км без проблем).

Може ви дійсно досить ясно молочної кислоти якраз 1 хвилині з чотириголового перейти від просто вміючи ходити, щоб бути в змозі працювати знову? Це сюрприз для мене. Чи, може, ще щось, щоб зробити мої квади поплескала. Питання-це просто мої квади не досить сильні, щоб витримати мій вага, який накопичується молочна кислота, так? Мої квади не "боляче", то я просто знаю/почуття вони не можуть поглинати більше ніякого впливу.

+220
onecoder 2 січ. 2019 р., 12:58:19

Це залежить від фізичних вправ. Є деякі дуже поширені імена (наприклад, жим лежачи), які є досить універсальними, але ваш тренер може мати деякі унікальні вправи, які відрізняються.

Наскільки універсальні умови, вам доведеться перерахувати ті, які ви хотіли б, або поглянути на деяких сайтах з важкої атлетики. Наприклад, Прес-це взагалі рух від ваги тіла подалі. Лава "преса", де ви лежите на спині, знизити вагу, а потім "тиснути" його. Плече Прес-це те ж саме, але у вертикальній площині (з положення сидячи, Прес з ваших плечей, щоб над головою).

+55
XenGi 25 вер. 2018 р., 00:25:28

Зосередитися на витрачений час бігу, а не швидкість. На даному етапі ви хочете насолоджуватися бігом, не страждати, як собака щоразу, які, можливо, утримують вас від бігу. Якщо ви не дуже серйозно ставитеся, що входять у верхні строчки в гонках, вам не потрібно робити інтервали. І слухати подкасти або отримати одного, щоб працювати з вами. Це менш нудним способом.

+14
anzi 18 жовт. 2014 р., 23:46:07

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil