Як плавання без води буде важче зробити?

Так, я в системі нещодавно знову плавання, мучачи 1км три рази в тиждень. Це поки все, що я можу керувати, практично, щоб дістатися до басейну.

Я почав намагатися навчати допомогою проведення одних і тих же рухів у повітрі. Просто руками, або переді мною, або прямо в повітрі.

Біда в тому, що я знайшов це дуже втомлює, після 10 або 15 ударів у мене болять руки і я не змогла продовжити.

Хто-небудь знає, чому це більш важко без опору з води?

+541
robert k 21 жовт. 2011 р., 23:45:04
37 відповідей

Відповідь на інше питання приведе мене до статті завоювання креатин міфів з наукою , яка також розповідає про інших форм креатину:

Гарріс показав, що переважна більшість споживаного креатину порошок не вбереться-близько 95% дози.
[...]
Спеціальні процедури і "Делівері систем", таких як мікронізація, шипучий порошок, або сублінгвальні спреї ніколи не було показано, щоб справити більше утримання або поглинання, ніж моногідрат в порошку.

Автор креатин: скільки потрібно приймати? на Schwarzenegger.com згоден

Креатин-це неймовірно добре вчився і майже в кожному дослідженні, що розглядається в цій статті використані див. Це одна з найбільш стабільних форм креатину в розчині, він не деградує в процесі нормального травлення, і 99 відсотків або поглинається м'язової тканини і виділяється з організму через піт чи сечу[41-42]. Інші форми креатину можуть бути більш розчинні, але це не має нічого спільного з ефективністю. Креатин-це просто ваш кращий і дешевий вибір.

Так здається, що ви дійсно не потрібно ніякого спеціального креатину як швидкості поглинання стандартного креатину все одно надзвичайно висока.

+929
Clickitysplit 03 февр. '09 в 4:24

У мене є пара гантелей і кілька машин. Я можу зробити наступні вправи з правильною формою, і я не можу мати тренера, щоб вивчати нові вправи.

Нижня частина тіла: випади, Болгарські спліт присідання, крок вперед, підколінного сухожилля кучері

ABS і спини: розгинання спини, планка, Бічна планка

Верхньої частини тіла: жим лежачи / віджимання, груди летить, плечового поясу, плеча і бічний підйом, задня дельта літає, рядків (не впевнений, що хоча форма), широта тягнути

Я не в змозі з'ясувати, яка пара вправ врівноважують один одного і якщо всі групи м'язів вам натисніть із вище вправи.

+917
daniel andrade 5 жовт. 2016 р., 07:51:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я не роблю нічого складного, я просто намагаюся їсти якомога більше жиру. Прямі вершкового масла, кілька яєць з жовтками, високим вмістом жиру, кефіру, 6% якщо мені доведеться розрахуватися, але 11% був частіше з'являтися в магазинах нещодавно, кварк, якщо я в країні, яка його продає, пару унцій збиті вершки, риб'ячий жир... нічого подібного. Що дозволяє мені вчора цілий день на один прийом їжі.

Для регідратації, їдальня з бульйону приємно, як кокосова вода, але звичайна вода теж добре працює. Схиляюся до пити менше, а не більше, занадто багато пити просто змушує вас почувати себе, як ви збираєтеся блювати, а ти біжиш. Плюс, недавнє дослідження показує, що більшість людей гидратом, що призводить до гіпонатріємії.

Я не витрачаю багато часу на біг або тренування, так що я міг потрапити під новачка, але я зробив повний і напів-марафони без підготовки для них, так це те, що працює. Мій тато зробив те ж саме для далеких пробігів в армії. Дін Karnazes їсть точно так само, коли він працює, а також, кілька піц завантажені максимально, що він буде їсти, поки він працює. Початковий, середній, ультра-передовий - все ж ідея дієта для бігунів.

Жир дає багато енергії, але він звільняється повільно, що це саме те, що потрібно для бігу. На дні, які ви не використовуєте, їсти, проте потрібно, щоб відчувати себе добре - не втомлюється, не болить, ніяких проблем з випорожненнями і т. д. Це буде індивідуально, хоча, 7 млрд. дієти на 7 мільярдів людей, а Джулі Данилюк б сказав.

+895
Jethro Cao 4 серп. 2015 р., 19:29:58

Ці цілі кілька суперечать одне одному; проте, основною відповідь на ваше питання має відношення до іншим.

Для того, щоб будувати більше і/або сильніше м'язи, ви повинні управляти, як стрес, який викликає зміна має відбутися і інше, що дозволяє відбутися зміна. Підняття ваги є стрес, який говорить вашому організму, що він повинен адаптуватися (ставати більше, сильніше, і т. д.). Відпочинок так само важливий. Це в періоди відпочинку, що ваш організм здатний hypercompensate і нарощувати м'язи. (Практичне програмування для силових тренувань, доктор Кілгор і Марк Rippetoe)

З цього основного розуміння, то краще зробити як вашій важкій роботі і ваш вагу такелажні роботи в той же день. Єдине час, ви можете розглянути зміни, що є дуже низьким впливом активного відновлення роботи. По суті, якщо ви пройшли свій 10к (частота серцевих скорочень в активну зону відновлення) на день, це допоможе зменшити накопичення молочної кислоти з вашого важкого робочого дня. Він не буде будувати будь-якій швидкості, але це допоможе вашому організму відновитися.

Це завжди важливо, щоб порядок вправ у програмі в порядку їх значущості. Коротше, якщо кондиціонер для бігу є більш важливим, ніж ваша сила, порядок роботи повинен відображати це.

Тепер, чому я кажу, що ваші цілі дещо суперечать один одному через метаболічних шляхів, необхідних для різного виду робіт. Біг на довгі дистанції вимагає більш аеробні (або м'яко анаеробного) метаболізму кондиціонер, в той час як важка атлетика-це насамперед анаеробної. Ваше тіло буде приймати найкращі рішення може збалансувати попит ви кладете на неї, але ви не великий бігун і багато склопідіймача. У якийсь момент у майбутньому (і може бути, років) ви будете врізався у стіну і доведеться вибирати, що ви хочете спеціалізуватися.

+883
mikebianchini 30 груд. 2012 р., 06:45:18

За умови, що вправи не впливають на якість і час сну.

Якщо я не сплю багато днем раніше, я повинен тренуватися пізніше в той же день.

+802
borarak 5 вер. 2017 р., 08:21:12

Оскільки ти занадто розпливчасто тут, я можу дати тільки розпливчастий відповідь. Якщо ваш біцепс не поліпшується, тоді ви не забезпечуючи їх достатнім стимулом для отримання адаптивного відповіді (зростання) від них. Я можу зробити майже всі біцепс тренування мені потрібно з підтягувань на турніку або зважені підтягувань на турніку.

Які ваші цілі? Здоров'я? Довголіття? Продуктивність?

+786
bentomas 26 бер. 2012 р., 19:13:27

Я 23-річний здоровий чоловік, який грає в сквош на національному рівні. В 40 днів, у мене важливий турнір вгору. Я перебуваю в хорошій формі в порівнянні із звичайним хлопцем, але не в достатньо хорошій формі, щоб змагатися на високому рівні. Я можу пробігти 8 миль на годину, якщо це датчики, де я стою фітнес-мудрий.

Я в даний час носити легко 10 фунтів більше, ніж слід було (6'2", 195lbs / 1.85 м, 88кг).

Хотілося б ваша думка про те, як діяти для того, щоб швидко покращити свій фітнес протягом наступного місяця. Сквош-це дуже анаеробний вид спорту, з великою кількістю швидких пострілу в поєднанні з необхідною м'язової витривалості.

Я шукав в інтернеті, але я не можу обернути мою голову навколо нього: інтервальне тренування, спринт підготовки, скільки з цих? Я повинен більше зосередитися на довгих в перші 2 тижні, щоб схуднути, а потім зробити деякі спринт тренування? Або я повинен тягати залізо? Я відчуваю, що у мене дуже мало знань про фітнесі.

Як би ви у формі вбивці в місяць?

+761
dragonmnl 30 квіт. 2011 р., 17:46:22

Ви не можете зменшити місце. Іншими словами, у вас немає ніякого контролю, де ви будете втрачати жир. Швидше за все, ви втратили деяку кількість жиру в усьому, навіть якщо ви не помітили видимих змін.

Насправді, це не погана ідея, щоб робити щотижневі заміри для цього точну причину. Ви можете виміряти ваш жир досить легко з допомогою простого набору жиру штангенциркулі (інструкції поставляються з супортами), а також ваги. Це не тільки приємно знати, що ви робите успіхи, але ви можете навіть коригувати свій раціон і фізичні вправи тому якщо вас визначити, що ви будете втрачати м'язи, наприклад.

Якщо ви зацікавлені в зміні складу тіла, нарощування м'язової маси та втрата жиру, то я хотів би подивитися на високоінтенсивні інтервальні тренування (ВИИТ), як показано тут. Деякі вправи робили з HIIT може бути більш анаеробної, ніж інші, і ви можете вибирати свій раціон залежно від ваших цілей. Але що б ви не робили, бути розумним і відстежувати Ваші успіхи з жир вимірювань. Це займає буквально 2 хвилини і ви тільки повинні зробити це один раз в тиждень.

+713
Gangadhar Jannu 31 лип. 2016 р., 23:33:24

70 % м'язів-це вода. Менше 30 % протеїну. 10 кг (22 фунти) м'язів містять менше 3000 г білка. Потрібно кілька місяців, щоб побудувати багато м'язів.

Що бодібілдери потребують 3000г додаткового білка на кілька місяців, не так вже й великий.

+681
Nogoseke 15 лист. 2013 р., 14:28:23
Державі було б уникнути, за участю м'язів живота, якщо вона залишається на шляху прогресу.
+673
bsagal 29 груд. 2014 р., 22:12:35

Це виглядало як м'язові судоми для мене, але ми повинні почекати ще один день, щоб сказати, якщо це була судома. Якщо біль іде, то це спазм, якщо ні, то може бути розрив. Тут більше інформації:

Що таке судома?

Судоми в м'язах викликана мимовільним спазмом або звуженням. Звичайно раптовий, може викликати сильну біль і може обмежити використання м'язів протягом короткого періоду часу.

Судоми Причини

Судома буде представити як вузол або тверде місце в м'язі. Судоми зазвичай викликані такі проблеми, як перенапруження м'язів, погане зволоження, електролітний дисбаланс, недостатнє кровопостачання м'язів або стиснення нерва.

Який надрив м'яза?

Потягнув м'яз насправді розрив в м'язовій тканині. Це відбувається, коли м'яз напружується до точки, де м'яз пошкоджено. Більш значна напруга, чим більше м'яз може порватися.

Потягнув М'яз Викликає

Розтягнення м'язів, як правило, результат не готує м'язи до роботи через правильне розтягнення, надаємо надто велике навантаження на м'язи або з допомогою м'язів. Хворобливість в уражених м'язах зазвичай є першим симптомом. З допомогою м'язів буде болючим і важким. У важкі тягне, синці можуть бути присутніми. Уражені м'язи стануть дуже ніжна на дотик і деякі запухание може статися.

Посилання

+586
thedugas 6 черв. 2011 р., 10:17:57

Я знаю, що це велике питання, але я хлопець, який, як правило, сидять весь день на стільці, іноді без пози, вигинаючи мою спину і не сидить прямо.

Я хочу знати, якщо є ключ вправи, щоб повернути правильну поставу. Які вправи для збільшення гнучкості?

Я дивлюся в інтернеті, але там так багато інформації скрізь не знаю, з чого почати. Може бути, якщо у вас є вправи, які націлені на спині по-перше, це було б здорово для початку.

+583
Victor Sands 30 груд. 2018 р., 17:48:38

Завжди, коли ви читаєте про дієти, Вам також прочитати про те, що занадто мале споживання калорій сповільнить ваш метаболізм. Однак, я не можу знайти ніяких джерел, пояснюючи, що оригінальним задумом режисера, сповільнюється і скільки енергія зберігається з допомогою такого повільного обміну речовин (1%, 5%, 50% або може 99%?).

Я знаю з досвіду, що я не можу дістатися до максимум. досягнення в спорті під час дієти запаси глікогену вичерпуються швидше і жирами процесів зайняти деякий час, щоб подіяти, але такі зниження споживання по enegery в цілому додаткові accitivies, які не потрібні, щоб зберегти життя.

Коли я сиджу на стільці і просто фарт навколо, - це моя енергія "витрата" зменшується на такі речі, порівняно зі звичайною їжею звичайної?

 • Робить раковину пульс?
 • Кров оновлюється повільніше?
 • Мій мозок працювати менше?
 • Робимо волосся і нігті перестають рости?
 • Моя імунна система взяти відпустки?
 • У моєї чаші зливу більш повно їжі?
 • Я виробляють менше сперми?
 • Робити травми загоюються повільніше?
 • Невже мої клітини старіють (перероблений пізніше), таким чином, можливо, навіть збільшують ризик раку?
 • Мій темп нижче?

Я припускаю, що більшість з цих речей можна тільки злегка зменшується для того, щоб вижити, так де ж тіло оптимізація енергії "споживання", і скільки економії ми говоримо?

Навіть коли їсть massivly менше, ніж потрібно (наприклад, 5000KJ відповідно до вимог на технічне обслуговування за більш ніж 2 тижні) я не помічаю масивні недоліки в тілесне функціонування, тому я ставлю під сумнів ці попередження. Крім того, ви часто читаєте про "режим голодування" і навіть "зіпсував обмін речовин" - є наукові докази, що такі речі існують і необоротні (повільно реверзибельный)? Якщо це так, чому тіло, в gerneral, не працюють більше effiecent держава, якщо немає ніяких недоліків?

Я не сумніваюся, що підняття тягарів під час їжі менше буде зберегти більше м'язової маси. Також, будь ласка, не дати відповідей по лініях зміна споживання продуктів харчування в цілому, щоб схуднути (наприклад, що слово дієта насправді означає). Я використовую слово "дієта" в неправильному сучасний спосіб, як суспільства змінити час прийому їжі.

+539
MindlessZombie 15 січ. 2015 р., 22:45:53

enter image description here

Гей! Так за минулий рік я втратив багато ваги ( я була 69кг, а зараз я 54 іш). Але я дійсно хочете наростити м'язову масу, особливо навколо мої сідниці і спину! Як бачите, у мене дуже мало м'язів, і я виглядаю слабкою і skinnyfat. Я збільшив споживання досить багато моєї їжі, але перестав відстеження калорій, так як було вже нездорова одержимість в якийсь момент...

Я займаюся важкою атлетикою 4/5 раз в тиждень, і я включити прогресивної перевантаження, і я стаю сильнішим, але моє тіло, здається, не дуже змінилися за останні 2 місяці... не моя вага пішов вгору, хоча я і виросла моя їжа!

Я хотів би почути деякі поради та трюки, а також, як довго його взагалі приймати для нарощування м'язової маси?

+499
user41419 5 бер. 2018 р., 13:33:43

Я б і уваги на відстеження свого харчування на тиждень, визначенні того, що ваш введення повинен бути і бачити, що відмінності і коригування у міру необхідності. У мене була така ж проблема і скорегували моє загальне споживання і при спробі зберегти споживання білка до 1 грам на фунт ваги тіла - також збільшив вуглеводів. Я брав креатин з велику перевагу щодо збільшення сили і поліпшення енергії. Спробуйте як MyFitnessPal (він безкоштовний) і подивитися, що харчові проблеми у вас є (вони є у всіх нас).

+475
oiane 14 бер. 2014 р., 17:25:58

Є трюк, щоб виграти в армрестлінг або будь-яких тренувань або вправ ми можемо практикувати, щоб досягти успіху в ньому?

+446
user199776 22 жовт. 2010 р., 14:37:55

По-перше, я хочу переконатися, що ви не робити ті ж помилки, що більшість людей роблять, коли справа доходить до гомілки. Робити конкретні литкових роботи не обов'язково зробить ваші ікри більш великі, якщо хімічно посилюється з допомогою стероїдів. Коли ви натуральний атлет, більшість ваших росту м'язів (за винятком, коли ви вперше починаєте підняття тягарів протягом декількох місяців) буде відбуватися на систематичній основі. Що це означає в двох словах, то я впевнений, що ви чули раніше...різких рухів суміш.

Великі руху суміші, звільнити більше гормонів, що викликають більше синтез білка, покращують нейронної ефективності їх набирати більше м'язів, і енергії.

З точки зору телят, подумайте про це на секунду, коли в останній раз ви бачили кого-небудь, хто міг би станова тяга або присідання зі 500lbs і маленьких телят? Напевно, дуже рідко...якщо взагалі.

А тепер подумайте, скільки людей ви бачили в тренажерному залі з масивної верхній частині тіла в основному гілочку телят? Я знаю, я бачив багато. Це пояснюється не роблю рухи нижньої частини тіла комплексу, або просто не робити їх достатньо... наприклад присідаючи раз в тиждень може навіть не вистачити...подумай про це! Припустимо, ви робите жим в один день, плечі іншого, і озброєння інше...ви включаєте свій трицепс три рази в тиждень на відміну від тренувань ноги тільки один раз, я не кажу, що ви робите це, я просто намагаюся показати вам фотографію. Тепер, коли у мене були маленькі телятка, як я подолав це, зосереджуючись на роботі ніг, частіше загалом, я.е два рази в тиждень, і звичайно, додавши деякі теляти роботу по закінченні цих тренувань. Тому що, пам'ятаєте, ви не можете мати великих телят без кілька великого присідання або станова тяга...Якщо у вас є відмінні генетики, або старий (старий ппл мають масивні ікри зазвичай)

Так, у роботі телят, я б запропонував спочатку зробити багато присідань і тяги, як ваш підйомники піднімаються в цих двох рухів, які ви будете здивовані, наскільки ваші м'язи рости. Пам'ятаєте, коли ви будете природно ви, швидше за все, систематично рости, так що ви потрібні великі рухи, такі як ці. Зокрема, багато вправи для литок, що більшість людей не знає про те, затерплі ноги станова тяга або румунська станова тяга. Я не піду тут, як я впевнений, ви можете подивитися подробиці в інтернеті. Але це дуже добре для ваших телят і складний рух так навіть краще. Якщо ви не вірите мені, Встаньте прямо, ноги прямі, коліна злегка зігнуті, і постарайтеся торкнутися пальцями ніг...відчуйте, як тягнуться на стегна і ікри?

Як тільки ви отримаєте великі рухи в бік, як присідання і станова тяга, то ви повинні зосередитися на деяких прямих теляти працювати, якщо вони твоя слабкість. Я розповім вам про дуже хороший трюк для робочої телят в будь-тренажерний зал. По-перше, машина, що ви насправді відмінно, і з плином часу, як ви продовжуєте робити це, ваші плечі буде адаптуватися і тому ти не можеш зупинити...може просто піти трохи легше, а робити більше повторень, поки ви можете рухатися вгору. Тепер ваші ікри не потрібен велику вагу для того, щоб стимулювати...вони є одним з небагатьох груп м'язів, які добре піддаються робіт підвищеної реп, наприклад, передпліччя і пастки. (Це тому, що ви використовуєте ваші передпліччя та гомілки кожен день в будь-якій діяльності, тому вони потребують дещо інший стимул для того, щоб викликати зростання). Крім того, що більшість людей не знають, що ваші телята в основному функціонують як стабілізатори! Тепер з огляду на ці два припущення (вони більше або менше фактів, але я впевнений, що деякі люди не погодяться так...), ви можете зробити багато різних рухів, щоб викликати зростання теляти.

Мій улюблений буде скласти два 5 або 10 або 25 фунтів тарілки на землю. Візьміть дві гантелі , по одній в кожній руці (вага близько 20-60lbs ...дійсно залежить від вас). Щоб почати, наведіть кулі взуття, на вагах на землі так, щоб ваша п'ята залишається на землі, а верхню частину ноги під кутом (подібно до того, як ви б почати з теляти підняти машину), потім з двох гантелей на вашій стороні, повільно зробити теляти підняти, пройшовши весь шлях , зупиняючись на вершині протягом 1-2 секунд, стиснувши м'язи, і пройшовши весь шлях вниз і відчуваючи, як тягнуться . Зробити це близько 2-5 комплектів 10-25 повторень, збільшити вагу, як ви прогресу. Ви також можете зробити це Машина Сміта зі штангою на верхній частині пастки, але я дійсно порадив би подалі від цього, оскільки, як я сказав, У вас є стабілізатори, так що тримайтеся подалі від машин до самого кінця, де ви можете перевантажити м'язи з великою вагою. Тобто ви можете просто зробити в нормальному положенні присідання зі штангою на спині з більш або менш однаковою вагою ви присідали, а вобще вага підвищений Тільця, а не піднімає. Зрештою, знайди собі ногу прес машина, горизонтальний або вертикальний не має значення...штовхати вага ногами так, що ноги майже прямі, але не повністю заблокована, оскільки це зруйнує ваші коліна, тримати вагу на кулях ваших ніг, я.е від Половини до вашої взуття, зберігаючи ваші п'ятки не торкаючись платформи на всіх, і у теляти тисне там кілька комплектів 10-20 повторень. Пошук прес-нога теляти піднімає для отримання більш детальної інформації, якщо ви хочете. Але після присідання і/або станова тяга, вам не потрібно більше 1-2 рухів для ваших телят.

Крім того, крім ваших основних ікри піднімаючи рухів, ще один відмінний спосіб стимулювати ваших телят буде робити вибухові пліометричні стрибки. Знайти на рівні стегна, коробка, наступити на нього, потім "гуляй" (не в стрибку) з нього так ви impactfully земля на кулях ваших ніг і тут же підстрибнути так високо, як ви можете, орієнтуючись на натискання і наступних через з ваших телят...ти знову має виглядати ця вправа в інтернеті, а також для отримання додаткової допомоги.

Як остаточне Примітка, Якщо ви дійсно пробували все, і ваші м'язи просто не зростуть, це буде хороша ідея, щоб змінити все і роботу своїх телят тренування. Вправа пріоритет (порядок вправ, що виконуються в режимі тренування) насправді досить багато в довгостроковій перспективі і принесе користь відстаючих м'язів. Так що йдіть у спортзал, починайте з 1-2 теляти рухів, які я згадав вище (є купа онлайн також, набагато більше, ніж кожен з нас міг би список), після цих ваших телят буде втомленим, так що, коли ви виконувати рухи, такі як присідання або станова тяга, ікри будуть вичерпані і, таким чином, доведеться працювати вдвічі більше, щоб не відставати від...ефективно робити вправу більш зміщені у бік підготовки телят.

Сподіваюся, що допомагає.

+322
Felix Queisler 9 серп. 2017 р., 14:00:34

На жаль, відповідь на ваше питання, здається, немає. Лейн Нортон знає більше про цю тему, ніж більшість і тут стаття, яку він написав про нього: кращий вид кардіо для бодібілдингу? Як ви можете побачити, гуляючи потрапляє в ту ж категорію, що працює на витривалість. Цікаво велоспорт, здається, набагато краще, ніж ходьба або біг.

Здається, тільки кардіо не впливає на м'язову масу ВИИТ наприклад. ломанувся. Санки штовхати або віджимання можна робити вправи HIIT і ніжні на суглоби порівняно з спринті.

Я треную силу і ходити не менше 30 хвилин кожен день. Це компроміс. Ходьба не може бути краще для м'язової маси, але відмінно підходить для загального стану здоров'я.

+321
Mo K 4 груд. 2017 р., 01:50:26

Розминка.

Нічого "екстремального" ви збираєтеся робити, спробуйте його злегка спочатку і звернути увагу на вашому тілі. Мало напади болю і тягне під час прогріву попереджувальні знаки.

Наприклад, перш ніж робити важкі підйоми я завжди роблю один комплект на 50-60% від максимального ваги, просто, щоб перевірити мої суглоби і побачити, якщо я помічаю нічого, що могло б призвести до травми, якщо я змушу себе.

Для "бризантный" "спортивні єдиноборства" ви можете спробувати робити ногами, стрибків, падінь і т. д. злегка перш ніж кидати все, знову фокусуючи більшу частину вашої уваги на те, що ваше тіло відчуває себе "право".

+311
samirina9 11 бер. 2010 р., 22:27:38

Ми знаємо, що сон важливий для зростання, але це сон має бути безперервною?

Що, якщо ми спали в кілька етапів, кожен раз прокидаючись після сну, а потім йду спати на пару годин пізніше?

Або більш практично, спить, скажімо, 5 години, а потім дрімати протягом дня (переконавшись, що сон триватиме досить довго, щоб отримати нас через глибокий сон).

Ми отримаємо ті ж переваги, або повинен спати бути безперервними?

+304
Mama Toure 11 жовт. 2010 р., 04:59:51

Якщо ви відчуваєте біль, але швидко ускладнюється, коли ви починаєте працювати знову, і біль концентрується на передній частині ноги, на внутрішній стороні кісток (до центру тіла, на внутрішній стороні гомілки), то це було б те, що відомо як "запалення окістя".

Це запалення сухожиль, які з'єднують литкові м'язи до кістки відчувають стрес, їм не звикати. Вона повинна бути більше пульсує/пекучий біль на відміну від тупий біль після важкої атлетики, наприклад.

Так що, якщо ви почекаєте кілька тижнів він щезне, але якщо ви знову побіг на наступний день і це боляче знову пробігши 200 метрів, то це запалення окістя і це, напевно, тому, що ти надто рано.

Зупинки роботи на пару тижнів, тримайте розтяжку, а потім, коли ти знову почнеш бігати, невимушено. Не біжи так сильно і так довго. Частіше і збільшуєте інтенсивність протягом декількох тижнів, і ви повинні акліматизуватися без цього вправи-профілактика травм. У цей момент Ви повинні, ймовірно, бути в змозі йти на все, і не було ніяких проблем.

+298
almcd 9 лип. 2015 р., 06:51:37

Дуже добре продуманий питання. По-перше, технічний термін для затримуєш дихання називається маневром Вальсальви. В світі важкої атлетики він має чітку мету: підвищити здатність організму захистити хребет під навантаженням. Маневр Вальсальви не працює поодинці. Є досить справедливе звернення суб'єкта Rebock кроссфіт сайті (посилання). Важливо відзначити, що crossfiters не намагаюся бути пауерліфтери або Олімпійських важкоатлетів. Вони зосереджені на кількох повторень на будь вагу. Ліфт великою є великий, є стаття про те, що тіло робить, щоб компенсувати під час підйому (посилання).

Хоча обидві ці статті адреси чому ми робимо маневр Вальсальви, вони не враховують його від більш широкої картини, як мінімізувати ризики і як підійти до цього питання. Чи є ризики? Так. Якщо у вас вже є високий кров'яний тиск, це, ймовірно, не для вас. Проте, піднімаючись допомагає виправити підвищені відпочиваючи кров'яний тиск з плином часу.

При виконанні присідання, станова тяга, жим лежачи, або просто про будь-суміші ліфт, який може поставити навантаження на хребет необхідно берегти свій хребет при фізичному навантаженні. Це допоможе вам закінчити ваші довгі набори, і захистити вас від травм. Тим не менш, ви повинні дихати.

 • Ваше тіло буде природно готовитья при фізичному навантаженні. Це нормальний і необхідний.
 • Вам не потрібно дужки, коли ви не докладаєте себе. (докладніше про це пізніше)
 • Чим більше ви прогрес, як хтось тренується з вагами, тим більш важливо, що ви навчитеся керувати за допомогою маневру Вальсальви.

Розуміння того, коли слід застосовувати Вальсальви

Якщо ви використовуєте машини, які ізолюють ваші руки або ноги так, що немає помітної навантаження на хребет, немає абсолютно ніякої причини, ви повинні використовувати маневр Вальсальви. Однак, якщо ви використовуєте машину або штангою, що робить навантаження на місце хребет потрібно берегти свій хребет.

 • Присідання: вдих між повтореннями, але використовувати маневр Вальсальви під час спуску та підйому. Це працює дуже добре для мене.
 • Лава для преса: Якщо ви використовуєте арки, це повний тіла ліфт так ж правила застосовуються для присідань. Якщо ви не використовуєте дуги це ліфт ізоляції для грудей і рук, подих, як це відбувається природним для вас. (не перестарайся).
 • Станова тяга: Вам лише потрібно бандаж при фізичному навантаженні. Використовуйте Вальсальви з моменту початку підйому на часі ви стоїте. Ви можете спіймати подих на вершині.
 • Накладні Прес: так само, як станова тяга. Це дуже важко зробити це вправа ізоляції, так що ви можете дихання внизу і дихання у верхній частині, але при підйомі скоби.
 • Будь-який ліфт, де ваш хребет знаходиться в нейтральному або підтримав позицію: дихання, однак це природно для вас.

Існує кілька варіацій вправи, де ви навмисно порушувати рекомендації вище. Наприклад, дихання припиняється, присідання. Дихальні паузи присідання, де ви робите паузу в нижній точці присідання і дихання, а внизу. Тоді вам доведеться напружуватися, щоб стояти назад вгору. Вони дійсно викликають ваші основні м'язи, щоб важко працювати, щоб підтримати вагу, але ви можете зробити їх відносно легкий вагу.

Як я вже сформувався як атлет, я знайшов способи, щоб тримати повітря в легенях протягом деякого довгі набори. Перераховані вище рекомендації допоможуть Вам розібратися, коли потрібно застосувати маневр Вальсальви і коли ви можете робити те, що вам потрібно без нього.

Використовуючи Вальсальви

По-перше, і головне не відхопити занадто великий ковток. Ваша мета полягає, щоб стабілізувати ядро, не зробить вашу голову вибухнути.

 • Дихання у ваш хребет: принаймні, цей уявний образ допоможе вам контролювати, як великий ковток ви отримуєте і де провести його. Ви не хочете пихкати твою груди або живіт з повітрям, залишаючи ваш хребет з меншою підтримкою. Це той самий шлях, що співаки і вболівальники тренують дихання, так що вони можуть співати або гучно повболівати.
 • Вам "досить" подих: після того, як ваш хребет підтримується, вам не потрібно тримати в повітрі. Вона повинна бути лише помірний тиск на ваш голосової щілини.
 • Тримайте його при фізичному навантаженні: після того, як ваш хребет знаходиться в природно підтримали позицію (вгору і вниз) ви можете звільнити ваше дихання.

Це легко накручувати себе або лякають себе нерозумно з Багато статей там. Це також просто, як легко переборщити з Вальсальви з усіма мачо brovado і завищуючи їх корисність.

Просто пам'ятайте, якщо хребет перпендикулярний землі, воно підкріплене його природної геометрії. Виконання певних робіт, як фермери прогулянок і несе валізу, ви можете вільно дихати природно. Насправді це дійсно важливо, що ви робите це.

+298
Joost Evertse 28 черв. 2018 р., 15:18:51

Коли робиш пуш вправи, такі як жим лежачи і армійський жим, що якщо кут зап'ястя необхідно, щоб запобігти травми? Руки повинні бути прямими або зігнутими, як на зображенні нижче?

enter image description here

+291
katika 25 жовт. 2015 р., 13:23:56

Це сильно залежить від того, як ви використовуєте бігову доріжку. Ви ходьби або бігу. Якщо працює - п'ятка-пальці або всю стопу? Усвідомленість може допомогти, в тому, що ви більш обізнані, що відбувається з вашим тілом.

Коли стоїш - стисніть сідничні м'язи і подивитися, як зміна інших частин. Стегна переміщуються в кращому становищі, коліна назовні (небагато, але все ж), а ви стоїте більше на зовнішню частину стопи. Це тому, що сідничні м'язи не тільки розгинати стегна-кульшового суглоба, але і обертає стегно назовні. При ходьбі намагайтеся тримати, що моделі - ходити на зовнішній частині ніжки, тримайте коліна трохи і надлишків контролювати стегна.

На біговій доріжці, це працює. Крім того, що я писав вище. Приземлитися на середину стопи, а не на пагорбах. А зовнішня частина, а потім використовувати великий палець, щоб підстрибнути. Що зробить вас приземлення на передню ногу, коли він знаходиться досить близько до вашого тіла. Це добре. Ваші коліна будуть щасливі.

+273
larariro 8 бер. 2018 р., 19:57:10

я 23-річний чоловік з бронхіальною астмою ( основна алергени будучи пил і acaris).Мій стан був досить стабільним протягом кількох років, так як я не розумію нападок на всіх і я можу нормально функціонувати на кожен день, хоча я живу в дуже вологому місті ( який є поганою новиною для мене, так як acaris любов вологим environnments).

Мій лікар завжди настійно радив мене від занять в тренажерному залі, так як це може погіршити моя справа.Тепер я знаю, що це не моя справа сумніватися у своїх судженнях, і що він, безумовно, краще знає, але я хотів би знати, якщо є будь-який інший людина з подібною проблемою охорони здоров'я, що вправи в тренажерному залі регулярно. що вони роблять, щоб залишатися атака-безкоштовно, а робити це.

Вибачте за нескінченний посаду і спасибі за увагу заздалегідь.

+229
plinto 20 лип. 2012 р., 17:09:56

Я був ходьба/біг 4-кілометровій трасі кожен день, за останні 7 днів, і завжди готове протягом 30 хвилин. До цього я ще не зробили якихось звичайний працює, але я грав у звичайну не на витривалість близько 3 років тому, і іноді працює.

Я хотів би поліпшити, запустивши трек в 25 хвилин, але навіть сьогодні, на 7-й день, я все ще борються, щоб заповнити 4 км трек за 30 хвилин. Це нормально показують ніякого покращення після 7 днів, і як довго це займе, щоб побачити результати? (Примітка: очевидно, час буде змінюватись в залежності від людини, але є нормальний вибір? Е. Р. Лікарі є нормальні діапазони для рівня цукру крові, хоча рівень цукру в крові у всіх різні.)

+220
AustinPowered 4 січ. 2016 р., 19:31:02

Так я і 37-річний чувак програмного забезпечення, який намагається отримати/залишатися у формі. У минулому, я зробив багато чого з того, що я називаю "кроссфіт-лайт" типу вправи. В основному з власною вагою присідання, випади, віджимання, йога, планка, віджимання, стрибки і т. д. Такого роду речі забрав мене від того ледар, що вже менше соромився знімати сорочку на людях.

Примітка: Я генетично попередньо налаштованих, щоб бути дуже худий/худа. Навіть коли я був мій важкий, я просто випив пива-живіт, прикріплений до моєї полі-бобові тіла. Реально Навальний/м'язи-це для мене складно, як генетично, а тому, що у мене проблеми зі спиною (грижі диска від незначних артритах у Л4-Л5) і тому не можу робити багато важкої роботи.

Останнім часом, я почав приймати тренувальні боксерські (без спарингів) як спосіб підвищити свій високоінтенсивного кардіо, і мені дуже подобається. Я хотів би зробити 1-2 сеансу (30-40хв) від кардіо-бокс кожну тиждень, з руки, heavybag, ніг, і т. д. Я хотів би продовжувати робити 1-2 сеансу в моєї попередньої тренування в тиждень (планки, віджимання, йога, віджимання тощо), з великим упором на ноги/плечі, які я хотів би отримати більше.

У мене питання по суті: чи повинен я приймати креатин та продукти з високим вмістом білка, щоб допомогти гарантувати, що я не втратити м'язи в боксі/кардіо робота, яку я роблю, чи це креатин supplimentation марнотратно/шкідливо якщо я не роблю важку роботу в спортзалі постійно.

Я знаю, що ви не можете реально позбутися від жиру і наростити м'язи одночасно. Я хотів би, щоб тон трохи, але у мене немає тонни жиру втратити, як це (просто залишок мій пивний живіт). В ідеалі хотілося б отримати якийсь видимої маси в ногах/плечах. Я ок з тим, що його не оптимальним, щоб Хочете позбутися від жиру і наростити м'язи одночасно, я просто не хочу бути абсолютно втрачаю час тут, або поранити себе креатин.

+198
Aradhana kanchan 5 серп. 2011 р., 08:58:14

Просто від думки про це ось деякі рекомендації:

 • Обтяжені віджимання на костяшках пальців (як звичайні викличе стрейч передпліччя)
 • сиджу машин плеча, де ви не повинні стиснути ручку (вих. бічній піднімає)
 • Zercher Станова Тяга

одужуй швидше ...

+193
blahedo 13 квіт. 2013 р., 00:06:58

Я не робив ніяких вправ, однак, виходячи з конструкції тростини, вона здається дуже правдоподібною, що балансування буде легше.

З спостережень, база тростини значно ширше, ніж висота ( або долоні); в результаті, це забезпечує надійну балансування бази для користувачів.

Важливе значення має ширина верхньої частини очерету; конструкція плоскою і широкою, як долоні, що робить його легко на баланс.

Єдині дві проблеми

 • Металевий каркас повинен бути досить міцним, щоб впоратися з вагою користувача.
 • Висота користувача додатково збільшується, що може бути незручно для деяких людей.

Якщо ці проблеми будуть вирішені, я не бачу ніяких причин, чому балансування не повинна бути легше з тростиною.

+183
Ouwen Huang 24 лип. 2013 р., 07:06:42

Почасти причина сидячи навпочіпки глибоко, щоб уникнути м'язового дисбалансу, але це не моя головна причина. Присівши на паралельний або вище використовує колінного і тазостегнового суглоба за допомогою м'язів, ніж підлозі-присідання або інші часткові руху. Це добре для мобільності та міцності для різних завдань. Глибоке присідання також захищає колінного суглоба шляхом поступового зміцнення її тканин шляхом навчання.

Точки на корточках не ставити більше вага на штанзі, а щоб зробити своє тіло більш здатним складних завдань. Повний присед, або, принаймні, паралельно присідати, робити це краще, ніж часткове присідання.

+161
nazakethussain 23 жовт. 2012 р., 00:51:23

Скільки калорій в день ви приймаєте в даний час? Пішли з 2000 калорій.

Якщо ви хочете набрати м'язову масу, вам потрібно перенести ваші калорії, щоб включати більше білків (яловичина, курка, риба) і корисних жирів (авокадо, горіхи, оливкове масло).

Але, якщо ви нахиліться, цього буде недостатньо.

Додати додаткові 100 калорій до вашої щоденної дієти. 100 калорій мінімальна, а концентрація цих калорій на протеїн для росту м'язів.

Дайте собі час, щоб побачити, як ваш організм реагує на зайві калорії. Як ви збираєтеся застосувати це до м'язі або ви будете приймати занадто багато і зберігати деякі з ваших повних калорій у вигляді жиру.

Якщо ви залишаєтеся худий, як ви хочете, можна додавати ще 100 калорій.

Знову ж таки, дайте вашому тілу час, щоб побачити, як вона реагує на додатковий прийом.

Як тільки ви починаєте помічати, що ваше тіло-це додавання жирів, урізати трохи калорії, щоб загальна кількість калорій, які ви можете зберегти.

+153
Sachin Alam 8 лист. 2010 р., 00:41:07

Робиш добре контрольованих віджимання з колін-це, безумовно, відмінний спосіб, щоб почати, тому що використання м'язів руки, плеча, грудної клітини та ядра мають майже ідентичні тим, які використовуються в реальній віджимання. Однак, я хотів відрізнятися від інших коментарів, додавши, що, як тільки ви можете зробити ще один реальний віджимання, почни з цього, потім повний комплект на коліна. Якщо ви стежите за хорошу програму, роблячи це 2-3 рази в тиждень, незабаром ви будете робити кілька суворих віджимань і ви можете побудувати звідти.

Я не згоден з JoaquinG, що вам потрібно, щоб почати додавати вага коли ви можете зробити 12 повторень-для мене користь віджимань полягає в тому, що вони дуже прості без обладнання вагу тіла вправи, які можна зробити в будь-якому місці, у будь-який час, і будівлі до 20, 40, 60 повторень нормально і продовжує погашати в обох витривалість і зовнішній вигляд.

+138
Neo1978 25 серп. 2016 р., 12:58:35

Я люблю підтягування, легко моє улюблене вправу і я багато з них, коли я отримую шанс. Я непогано знайомий з формою, у них дуже строгі (лікоть блокування, підборіддя дорогу бар і т. д.) і дуже часто змінюють хватку. Ще, я б хотів додати ще кілька пікову потужність у рух і я не впевнений, як. Моя кінцева мета-прогрес на м'язи-вгору, але бар в моїй квартирі знаходиться занадто близько до стелі для мене, щоб практикувати це. :)

Я думаю, навчитися робити киппинг підтягувань буде хороша ідея, але поки я пам'ятаю, я зосередилася на збереження абсолютного контролю і напруги, і киппинг підтягування є повною протилежністю всього цього. Якщо киппинг підтягувань відповідь, я буду вдячний за посилання на хороші ресурси по навчанню їх робити.

Поки моя мета-більша швидкість-міцність в цілому, я був би ще щасливіший, якщо пропозиції переходять у м'язи-ДБЖ. В даний час, я можу зробити близько 10-12 тягне без особливих проблем. Я, як правило, поїзд "змащувати ПАЗ" і робити набори на 4-6, але я також багато подорожую і не є бар скрізь, так що це не щоденна або нічого. Я більше зацікавлений у вправі пропозиції, ніж повні програм.

Крім того, я рок-лізуть, тому будь перенесення вітається (але я шукаю сили поза контекстом скелелазіння теж).

+134
benniac74385 30 січ. 2014 р., 09:18:49

Особисто я не був би щасливий з ними, вони виглядають досить нестабільний. Я хочу з'ясувати, що робити з баром в спині присідати, якщо я збив один з них.

Я розглядаю безпечний вага, який використовується, щоб бути те, що я можу підняти з положення присідання над головою і спокійно поклав... що робить на трибунах практично марні.

+78
jr2114 22 черв. 2013 р., 11:22:23

Я знаю, що це повністю суперечить цій самій домену: фітнес.клієнт StackExchange, але вислухайте мене. Багато людей приходять сюди порадитися, продукти харчування, процедури, типи м'язів, інших нейро-біо матеріал і т. д.

Я тут запитую, як я можу набратися сил без збільшення фітнес. Це моя мета, щоб стати достатньо сильним, щоб станову тягу 600 кг при власній вазі не більше 200 кг. за один ПМ.

Хоча, так, я, як правило, хочуть трохи більше фітнес, ніж я тільки реально хвилює-це можливість докласти більше сили: сила. Так ось чому мені потрібна порада на силу-тільки сила-тільки процедури, які не входять в будь-яку програму як стартову силу (особисті причини, пов'язані з Марк Rippetoe). Може хто-небудь дати мені кілька порад, хто там, у світі влади? Всі програми (крім останнього), будь-які поради, будь-яка інша інформація, я повинен знати, і т. д.?

Як кажуть, я можу станову тягу близько 300 фунтів. Макс зараз (і я не в звичайній тренування, програми, виправлені дієти і т. д. і т. д.). Я хочу один день досягати 600 кг. бажано протягом 12 років, і буде використовувати ніяких поліпшень, стероїди, сек.р.Н., і т. д.

Трохи інформації для тих, хто зробить припущення:

Я не "нуб" тут, і у мене багато досвіду. Я просто ніколи не застряг з нічого і ніколи не робив результати, які я хотів. У мене багато нейро-ефективність навчання (вміння напружуватися як можна сильніше), деякі вибухові тренування, як з чистить, і т. д. (хоча багато з них з часом зменшується), і я досить нервово-ефективна (можна включити багато сил без всякого м'язового тонусу/маса). Мені плювати на масу, а силу, міць і т. д. мої цілі, а не витривалість, тривалий і т. д.

+48
tricky18it 10 лют. 2019 р., 23:18:47

"Кондиціонер" в даному контексті означає "підготовка" або "звикнути". Тут він використовується як для опису топчуться в якості загальної фізичної підготовки (ЗФП) вправи.

У багатьох фітнес-контексти, "кондиціонер" означає "серцево-зонний" або "метаболічний кондиціонування", що означає підготовку до опору втоми від фізичних зусиль. Є завдання - або спорт-специфічна кондиціонування, а також загальної атмосфери. В цьому значенні слова знаходиться кондиціонування поряд з іншими фітнес-доменів, таких як силові тренування або тренування гнучкості.

+36
wondernewbie 26 квіт. 2010 р., 12:07:39

Що таке періодичне голодування?

Періодичне голодування-це режим харчування, який коливається між періодами голодування і прийому їжі. Насправді немає строгих правил щодо того, що ви повинні з'їсти, а зосереджується на тому, коли ви повинні з'їсти їх.

Піст існує для багатьох, багатьох, багатьох років. Стародавні мисливці/збирачі, як правило, постили між прийомами їжі (хоча і не по своїй волі), і таким чином це є оптимальним способом для тіла, щоб виконувати. Були дні, коли їжа була доступна, і інші дні, коли він не був доступний на всіх.

Найчастіше він використовується для схуднення в сучасних соціальних колах, так довго, як вам не компенсують це, з'їдаючи занадто багато під час ваших періодів прийому їжі.

Які деякі загальні цикли?

Загальні якщо циклів, як правило, пов'язані зі щоденною 16 годинний пост, або голодування протягом 24 годин двічі на тиждень.

Які деякі загальні методи?

Є багато різних способів , якщо; нижче наведені деякі з найбільш поширених.

 • У 16/8: ще називають Leangains протоколу; цей метод пропускає сніданок і обмежує вашу щоденну їжу строк до 8 годин (наприклад, 12-8 вечора). Ви потім швидко (не їдять) протягом 16 годин і повторити.
 • Поїсти-стоп-го: за допомогою цього методу, ти будеш голодувати за 24 години один або два рази в тиждень; як правило, з їжі, такі як сніданок, наступний сніданок.
 • В 5:2: у цей метод, ви тільки споживати 500-600 калорій на двох непослідовних днів в тиждень; ви потім нормально харчуватися весь тиждень.

Більшість людей знайти 16/8 спосіб найбільш технологічний і простий спосіб у цілому.

+19
Morkovka 5 жовт. 2013 р., 03:15:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil