Як підготуватися до 10к пробігу з 40-42min часу

Я зробив свої перші 10к з 59.34 хв нещодавно місяць тому.

Зараз я бігаю 5 днів в тиждень.Середа і неділя-день відпочинку.

Минулого тижня 20Mile(32 км)

Млин Протектора В понеділок 6 км 9.4 км/год 39 У вівторок 6 км 9.7 км/год 37.24 Середа Відпочинок У четвер 6 км 10км/год 36.30 У п'ятницю 6 км 10.5 км/год 35

Відкритий У суботу 8.1 5:49/км(темп) часу 47min (використовується страва) Недільний Відпочинок

На цьому тижні 25Mile(40км)

Млин Протектора У понеділок в 7 км 10.6 км/год 39 Сьогодні 7 км 8.9 км/год 48 Середа Відпочинок У четвер 7км ? У п'ятницю 7км ?

Відкритий У суботу 12км ? Недільний Відпочинок

Збираюся додати 5mile щотижня до 50mile/тиждень пробіг.

Сьогодні я зменшив свою швидкість, побачивши багато людей постраждали самі штовхаючи важко і я роблю те ж саме на біговій доріжці. Я хочу побудувати пробіг з моїм бігти потім я хочу, щоб збільшити свою швидкість. Я пристреливаю 40-43min 10к прямо зараз.

Прошу підказати в якому темпі(швидкості) я мушу бігти, щоб уникнути травм і будувати свою витривалість та витривалість. І як я повинен досягти своєї мети без травм

Залишок/план відновлення? якщо

+894
tiranius777 1 черв. 2010 р., 07:20:18
39 відповідей

Для розминки набори, немає. Розминка наборів буде означати, що вони не повинні бути невибаглива вашого організму. Розминки це просто розминка! Його слід використовувати для "мастила" ваші м'язи і суглоби як підготуватися до великої ліфти.

Для мене, наприклад, якщо я йду через мою розминку набори для жим-жим, я використовую розминку в основному, щоб перевірити, якщо у мене проблеми будуть через процес жиму - ака: щоб уникнути травм.

Так що не завадило б зайняти більше часу, але це може бути трохи надмірним.

+1000
Harry Entmt 03 февр. '09 в 4:24

Я ектоморф від 23 років. Моя вага становить 55 кг, а висота-5'7. Мені сказали приймати мас гейнер (містить в основному жири) мій інструктор тренажерного залу. Але я повинен будувати м'язи, яка вимагає білка. Так хтось може хотіти кинути думка з цього приводу?

+972
Tambat Martua 23 черв. 2012 р., 08:04:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Будь-який надлишок калорій буде додати в жирові відкладення.

Найпростіший шлях-це те, що ви описали: рівень глюкози в крові багато в чому визначаються вуглеводів, і високий рівень глюкози в крові робить організму інсулін, який сигналізує тіло для того щоб прийняти вгору глюкозу в запаси глікогену і ліпідів у сховища жиру.

Білки також перетворюються в глюкозу, якщо вони не використовуються для матеріалів білка (вміст м'язової і т. д.). або, якщо ваш організм потребує додаткової енергії (хоча і в цьому випадку, ви, ймовірно, буде його використовувати, а не зберігати його). Надлишок буде зберігається у вигляді жиру.

Дієтичний жир-це трохи інша історія. Це, як правило, розбита на жирні кислоти і використовується для отримання енергії в такій формі (і це дуже багато енергії порівняно з тим що вуглеводи або білки забезпечують). Це означає, що менше ваших глюкоза потрібна (і ви будете мати купу у вашій системі, якщо ви їсте не 100% харчового жиру), а надлишок буде зберігається у вигляді жиру.

+969
MGX 13 жовт. 2013 р., 16:48:24

Це гарна ідея, щоб робити вправи обертає манжети плеча (як засіб профілактики травм) за допомогою ваг до виконання вправ, які використовують обертальної манжети наприклад, для жиму від плечей або лава для пресу і інших?

+963
Daniele Pagano 14 лип. 2018 р., 08:42:24
Калорії-це одиниця вимірювання енергії обсяг енергії, що отримується з їжі, яка доступна через клітинне дихання.
+953
Gary St Clare 26 черв. 2015 р., 05:29:54

Я справді шукаю в Біблії працює. У мене є домашній тренажерний зал, але нічого надто складним. Так що я дійсно потрібно щось, що допоможе мені почати.

+943
Alia Frank 9 бер. 2015 р., 03:29:57

У цьому віці чоловіки втрачають швидкість, але набрати витривалість. Якщо ви подивитеся на велосипедні тури або марафони, більшість хлопців за 30. Тому ви повинні зосередитися на будь-який вид спорту, де витривалість є більш важливим, що сила/швидкість, якщо ви хочете тренуватися для змагань і насправді є шанс. Так березня, марафон та велосипедні маршрути. Біг-це дешево. Якісна взуття може коштувати вам 100$+. Ви можете отримати вогнище пульсометр і GPS. Для їзди на велосипеді, ви повинні отримати велосипед, здатний конкурувати і може коштувати до 1000$ мінімальний. Що б, як у середині дороги мотоцикл. Вам знадобиться деякі речі з хоч Шимано 105 групи і карбонова вилка.

Все це повинен кілька разів на тиждень тренування, і, як ви тренуєтеся на витривалість пройде кілька годин за сеанс.

Вам потрібно всього лише дорога для велосипедів і майданчик для ніг для бігу/ходьби.

Ви також можете практикувати деякі непопулярні види спорту. Де невелика кількість людей принесе більше шансів для людей, які приймають їх серйозно.

+915
Magnus Lind Oxlund 2 лют. 2019 р., 08:56:13

В якійсь мірі. Як довго, як ви прогрес в тому, що буде важко для вас, щоб втратити масу, коли повертаюся до низького реп/навчання важкій вазі.

Мені подобається робити обидва. Так, наприклад, тренінг 5х5 в понеділок. Високого роботи реп на СР, а потім важка вага, низька реп в п'ятницю.

+907
mcook 27 груд. 2014 р., 19:52:29

Я пройшов через незліченні види тренувань, дієти, детокс і працює. Кращий тип тренування я використовував це перехресна тренування і я низьким вмістом вуглеводів, високим вмістом білка з високим вмістом клітковини, високим вмістом вітаміну і мінерального живлення. Я знаю, я стежу за правильним і здоровим справ, тому що я також отримав освіту в біології і трохи живлення. Але я чомусь ніколи не здається, щоб пройти певний момент відсоток жиру, а потім я врізався в стіну. Я чогось не вистачає? І які деякі поради для втрати ваги в здоровому способі і зберігаючи м'язи у мене?

+864
Nikita Vorontsov 19 бер. 2019 р., 11:34:35

Гіроскопи, акселерометри і GPS ви знайдете у вашому телефоні або основний пов'язки тільки дасть вам приблизні цифри, і будь-який додаток, яке використовує вихідні дані дуже приблизні припущення, такі речі, як довжина кроку, так може бути аж на 40%. Додавання монітор серцевого ритму в суміш слід зменшити будь-які помилки в прогнозованих калорій, по2, цифри до 5%, і дасть вам щось варте, щоб прагнути до, наприклад, зниження базальної ЧСС, або пульсу, роблячи X. Він також дозволить вам отримати приблизну VO2max з рис.

Кисню в крові і тиск насправді не відповідні загальні вправи, якщо у вас є попередньо існуючі умови, але кров'яний тиск має впасти з обтяженням, так і вправи, з плином часу.

+815
ac793 17 вер. 2010 р., 08:04:42

Якщо ви дійсно зацікавлені в біології за фітнес, то я раджу почитати доктора Джека Деніела "під керуванням Формула Данила". Я розповім лише кілька очок можна прочитати тут.

Мета полягає в тому, щоб отримати кисень від повітря до м'язів, які потребують в цьому. Існує кілька систем, які беруть участь у цьому процесі.

 1. Ємність легенів

  Все дуже просто, скільки повітря ваші легені можуть утримати? Це значення не сильно змінюється від тренувань, але він може трохи.

 2. Капілярні розвитку легень

  Це насправді набагато більш важливо, що загальний потенціал. Як ви тренуєте капілярної системи навколо ваших легенів буде рости і розширюватися. Тоді результатом є те, що ви в змозі тягнути більше кисню з кожним вдихом.

 3. Серце сила

  Ваше серце-це м'яз. Як ви тренуєтеся, це стає сильнішою. Результатом є те, що ви здатні підштовхнути більше крові з кожним ударом. Таким чином, більше кисню, що переноситься в крові, переноситься до м'язів.

 4. М'язи поглинання кисню

  Добре, таким чином ваші легені дихати киснем, а серце передає її через потік крові до м'язів. Тепер ваші м'язи повинні бути здатні поглинати кисень із крові в клітини для використання. Чим більше ви тренуєтеся, тим ефективніше м'язи будуть це робити.

Якщо ви подивитеся на пункти 1-4 разом, ви отримаєте те, що іноді називають "VO2 Макс". Це в основному те, скільки кисню можна отримати з повітря, і ваші м'язи.

 1. Поріг молочної кислоти

  Отже, якщо ваші м'язи отримують достатньо кисню, то активність-це чисто аеробна. Однак, більшість вправ не є 100% чисто аеробна, є анаеробний елемент. Побічним продуктом анаеробного діяльності є молочна кислота. Молочна кислота починає накопичуватися в м'язах (яка є великою частиною того, чому ви отримуєте "печіння"). Ваш організм здатний очистити молочну кислоту Для того, щоб полегшити це. Поріг молочної кислоти-це в основному точки, де ваше тіло може ледь зрозуміло, наскільки ви виробляєте. Якщо дія значно підсилюється за цю точку, то дуже скоро м'язи стануть перевантажені, і вам доведеться зупинитися на дихання.

Коли справа доходить до тренувань, деякі види тренувань можуть орієнтуватися на певні системи. Темп бігу, наприклад, відмінно підходить для наведення поріг молочної кислоти. Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації, перевірити цю книгу, це фантастика. Потім зробити хороші кросівки і вирушайте в дорогу!

Редагувати 1: Коли я сказав, що капілярні розвитку легень є більш важливим, що ємність легенів я маю на увазі з точки зору навчання. Ємність легенів може змінюватися в результаті навчання, але не набагато. Капіляр розвитку легенів, з іншого боку, може бути різко збільшена.

Правка 2: Вище в основному загальний огляд того, що включено в "кардіо фітнес", але я скажу пару ваших питань безпосередньо.

Мені цікаво знати, що змушує його (і пішоходів я бачив) "посадка" - де його витривалість приходить?

Вправа в цілому включає в себе "стрес - відновлення" динамічної. При стрес - системи у вашому тілі, ваше тіло реагує, робить що система сильніше під час відновлення. Це те ж саме, є стрес від чогось на кшталт підняття тягарів або щось на кшталт прогулянки. Бігунів і ходоків як ви бачили, є відмінний фітнес, тому що вони підкреслили свою серцево-судинну систему і своє тіло, укріпити його як відповідь. Вище я писав про конкретних системах у ваше тіло бере участь в цьому.

Він був ручки тонкі, як у мене, так що я думаю, м'язи не грають величезну роль в цьому. Я можу тільки припустити, що це вниз до серця та ефективність легенів?

Насправді це лише частково правда. Якщо ви подивіться на мої опису VO2max і поріг молочної кислоти, як, принаймні частково м'язи конкретними. У Інакше VO2max, м'яз має бути в змозі поглинати кисень із крові. Ви могли б викачати якомога більше кисню там, як ви хочете, але якщо м'яз не може поглинути його, це не допоможе. Аналогічним чином, ослаблення м'язів призведе до зниження порогів молочної кислоти, яка призведе до втоми швидше.

Пару років тому я бігав щодня близько 60-ти миль на тиждень, і було чертовски хорошої загальної фізичної підготовки. Мені довелося відступити від бігу (через травму), але не хочете жертвувати фітнес, тому я додав плавання. При запуску я міг піти і зробити в 20-Мілер в досить агресивному темпі, але під час плавання я б дуже втомився після всього 15-20 хвилин, тому що задіяні групи м'язів були абсолютно різні. Впевнений, мої легені і серце були у відмінній формі, але мої руки були як мокра локшина.

Одне зауваження: в якійсь мірі фітнес "в очах дивиться". Я знаю, що штангісти (основна/пауерліфтери), які думають, що вони знаходяться у відмінній формі, але вони можуть не працювати взагалі. Аналогічним чином, більшість бігунів ліфт. Хто скаже більше "підходять", ніж інші? Очевидно, Моє минуле, як бігун виставляє мої власні уподобання, але я просто хотів зазначити, що ідея "фітнес" може відрізнятися.

+783
JCaine 28 лип. 2012 р., 16:03:59

Існує цілий ряд змінних, пов'язаних з цим питанням, але ковдру відповідь так може вистачить у поєднанні з активної втрати ваги звички, коли з мата'.

Очевидно, в спробі схуднути, будьте уважні до їжі, яку ви приймаєте (мінімальний зерна і напівфабрикатів, багато овочів) і пити багато води.

З йогою, це буде залежати від стилю, як того, він допоможе вам з втратою ваги. Інь йога-це безліч розтягування, довго тримається, та для відпочинку - не допомагає схуднути. Гаряча йога, як Мокша/Модо або Бікрам-йога допоможе у втраті ваги, так як спека змушує вас потіти більше, ніж ви б нетопленном класі, підвищує частоту серцевих скорочень, підвищує обмін речовин, позбавляє організм від токсинів. Це допомагає пролити небажані кілограми.

Якщо на гарячий номер не ваш стиль, будь-віньяса стиль класу допоможе у втраті ваги, так як це кардіо позайматися, отримує серцево-судинної системи, і допомагає в отриманні/ тонізуючи м'язи.

+773
Starf1337 31 бер. 2014 р., 02:20:45

У мене була невелика відсидка важкої атлетики все своє життя, але нещодавно я намагався більш серйозно про це. Я почав приймати добавки, я додав кілька процедур, я почав дотримуватися рекомендованої ліфт візерунки (5-денний спліт), але про 4 дн. тому мої плечі почали з'являтися, коли я піднімаю руки (у той час як просто робити нормальні речі, при чому не в руки) і це турбує мене.

Обох плечах цього робити, але право один робить це набагато швидше і часто. Я б не сказав, що є справжня біль, коли він випливе, але є невеликий дискомфорт (можливо, що це просто душевний дискомфорт при думці про нього, хоча, я не впевнений).

Верхню частину тіла піднімає мені робити, є: зважені віджимання, груди гантелей мух, підтягування (з різними ручками), стоячи завитки, над головою підняти трицепсів (одна гантель), гантелі пасинків, і армійський жим (гантелі).

Можливі винуватці: Я читав, що робив армійський жим через голову може викликати проблеми, тому я зробив перемикач, щоб намагатися зробити їх в передній частині моїй голові, але я робив їх кілька тижнів над/за головою, перш ніж читати це. Крім того, у мене немає стенду, тому я роблю груди летить на підлогу, який викликає моє плече, щоб спливаючі іноді з-за тиску на підлогу. Також в останній раз я робила пасинків моє плече було плескати, як я підійшов. (Я міг би піти занадто високо з моїм пасинків?). Але хто знає, може бути, це над головою трицепс або віджимання, які робити це. Я поняття не маю.

Я перестав підніматися все разом, коли це почалося 4 дні назад, щоб побачити, якщо він буде вилікувати виправити. Я також почав приймати ібупрофен, щоб допомогти з запаленням і намагався переконатися, що я сплю з моєї руки на мого боку, а не над головою у разі, якщо це було так, як я спав. Але це все-таки з'являються.

У кого-небудь є поради про те, як я можу виправити моє плече і переконайтеся, що вправи я роблю, не робить його гірше? Не хочу артрит пізніше в житті...

+746
Richard Kolodziej 27 черв. 2014 р., 00:25:49

Організм звикає до речей. Я думаю, що це не перетренованість. Я тренуюся 6 днів в тиждень.

+732
Amanda Anderson 21 лист. 2012 р., 17:42:41

Я розробник програмного забезпечення, який витрачає велику кількість часу, застряг в одному положенні, іноді не рухається більше 5 годин поспіль, якщо мені треба зосередитися на чомусь.

У залежності від часу року я багато МТБ велосипедах, ходити і взагалі уникнути сидячий. Я роблю розтяжку і намагаються компенсувати трохи поза hyperlordotic, частково в сім'ї і частково вниз до сидіння.

Нещодавно я вирішила, що потрібно отримати в найкраще формі. Велоспорт тримає ноги обрізати, але не дуже ще. Так я відкрив для себе це вправа називається берпи. Я можу зробити це за комп'ютером, тому для мене це дуже зручно.

Так що я почав ці кілька днів тому, і не тільки вже моя постава і постава зовсім змінилася, я відчуваю, що у мене трупне задубіння. Біль майже нестерпна, і кожен мускул в моєму тілі, наче хтось неодноразово бив її палицею.

Може хто-небудь сказати мені, якщо це нормально, або якщо я повинен зробити щось інше, є щось інше, якісь пропозиції? Мене турбує, що я міг би зробити собі таке поранення.

+727
jabley 9 лип. 2016 р., 13:18:35

Я пробіг 5000 м на трасі в суботу, а за два дні, в понеділок, я пробігла 5 км групова гонка. Результати майже такі ж (21:44, 21:48), і я тужилася щосили моє тіло в обох випадках, у теплу погоду не менше. Робили забіги відчуває до мене легко зараз. Я тренуюся щодня, гонка, принаймні, один раз в тиждень. Це все простіше простого.

Крім мого ваги (75 кг, 1.74 м, ІМТ 24,8), який повинен впасти ще більше, чи означає це, що я зараз в те, що один назве "хорошій формі"?

Якщо ні, то як я дізнаюся, коли моя працездатність досягає свого піку і я повинні почати думати про те, щоб легше в кілька тижнів разів нехай моє тіло оговтатися від тягаря тренувань і гонок?

Додаткова інформація: я активно тренуються протягом більше 16 років, в основному, щоб підтримати мої звички. З 1 квітня, за винятком щотижневих забігів, я тренувалася щодня, і гонки між 5 і 15 км. Крім гонок (6 - 19 % щотижневих відстань), моє навчання складається, в основному, на витривалість працює (70 - 80%), з деяким інтервалом освіти (10 - 15 %). Мої поточні щотижневі відстань складає близько 80 км (50 миль).

+712
Brad English 6 січ. 2012 р., 18:42:18

Ви, напевно, хочете з Fitbit.

Для отримання додаткової інформації про конкретних товарних пропозицій (для трекерів з монітором серцевого ритму): https://www.fitbit.com/uk/purepulse

У мене був браслет і я б знову надіти. Додаток дуже естетично і прості у використанні. Єдиним недоліком є те, що ви могли б бути трохи геть з контролем частоти серцебиття порівняно з нагрудним ременем.

+683
Vincent Paca 7 квіт. 2013 р., 13:15:08

Якщо ви робите кардіо у такий спосіб спалювання жиру, ви, ймовірно, не даєте своєму тілу достатньо часу, щоб оговтатися від кожного сеансу. Я не знаю, що це дозволить запобігти втраті жиру, але це, звичайно, не добре для вашого фізичного здоров'я.

Однак, схоже, вас можуть покласти занадто багато уваги на кардіо і не вистачило на більш важливих компонент здоров'я та фітнес стосовно втрати жиру: дієта. Якщо ви вирізали свій другої 45-хвилинну сесію кардіо кожен день, і присвятити ще 45 хвилин, щоб виховання себе на правильне харчування, ви будете набагато краще в довгостроковій перспективі.

+676
Reama 17 вер. 2011 р., 05:52:55

Мені особисто потрібно здійснювати на наступний день після. Я відчуваю, що це допомагає очистити моє тіло і змушує мене відчувати себе свіжим після цього. І коли я п'ю це як мінімум 4-5 напої, може бути, пиво, міцний алкоголь, вина і т. д.

Схоже, що судоми через зневоднення, що є причиною пияцтва. Спробуйте пити воду/після алкоголю, то є багато вранці перед роботою. Може бути, банан і морська сіль для калій + натрій (обидва, як передбачається, допомагають при спазмах).

Звичайно, всі люди різні, так що ваше тіло може просто не бути в змозі прийняти його. Але я б сказав, спробувати деякі речі і подивитися, як ви відчуваєте. Можливо, також взяти попередньо тренування додаток, як м'язи Фарм напад, перш ніж руки, щоб дати вам деяку додаткову енергію/насоса.

+602
pbena 5 бер. 2010 р., 08:58:47Якщо ти дійсно робиш вище вправи постійно (сподіваюся, ви приділіть час для відпочинку), ви не потрібні ніякі інші вправи, щоб спалювати жир. Ті спалю твою жиру для вас. Що ви можете зробити, це постійно відстежувати відсоток жиру в організмі.

Є інструменти на ринку для вимірювання температури тіла. Отримати один і виміряти свій відсоток жиру. Зробити стрічку занадто послідовно виміряйте вашу талію. Якщо немає послідовне зниження відсоток жиру кожні 2 тижні (разом з скороченням вашої талії), вам потрібно оновити вашу рутину.


Щасливі вправи.

+595
Kamikaze 18 груд. 2019 р., 11:27:06

Виходячи з ваших питань і відповідей ви дали коментарі, це звучить, як ви, можливо, захочете глянути на аеробні та вправи на основі.

enter image description here

Наскільки ваша дієта не йде, ви будете хотіти бути в здоровому жир тіла, але не так низько, щоб показати чіткості у ваші м'язи. При 10-15% жиру в організмі-це, напевно, солодкі зони як ваш homones вести себе, ви хочете бути ближче до 15-20% (що нормально для людей в їх 20-х років).

Насправді існує кілька різних видів, пов'язаних з витривалістю, так що не думаю, що біг-це єдиний варіант. Ви могли б насолоджуватися:

 • Біг (5к, 10к, полумарафонах, марафонах)
 • Їзда на велосипеді як в гонках або просто насолодитися заміській місцевості
 • Бігові лижі
 • Тріатлон
 • І багато інших

З-за природи на витривалість легка атлетика, ви будете відчувати наступні перетворення:

 • Низький пульс
 • Більш аеробної ефективності серцево-судинної системи
 • Вища VO2 Макс
 • Вище порогу лактату
 • Розвиток повільно скорочуються (тип 1) м'язи

Ви знайдете, що велика кількість спортсменів на витривалість не великі руки, і шість пакетів рідко помітно.

+540
darkgoyle 30 трав. 2013 р., 16:06:40

Хтось прийняв рішення, щоб почати втрачати вагу сьогодні. Людина повинна вибрати дієту і вид спорту, може бути.

 • Як вибрати кращу програму харчування для себе?
 • Є інші речі, які слід враховувати?
+536
Hanch 4 груд. 2014 р., 21:19:09

Враховуючи, що збільшення ваги на основі дієти і фізичних вправ, але немає ніяких змін в тренування -- чи є спосіб, щоб проект швидкість втрати ваги на основі дієти поодинці? Значення рівня фізичної активності, буде залишатися однаковим протягом всього терміну реорганізації вагу.

+480
Thomas REEVE 21 жовт. 2019 р., 19:05:44

Ваш топ кіберспортсменів збираєтеся отримати диск у будь-якому разі вони можуть і ризик травми для цього. Якщо ви не зацікавлені в болю, занурення повинне закінчитися в слайд більш жорстку посадку. Якщо диск планується на рівні талії, це не час для занурень ще. Дайвінг зловити диск має відбуватися дуже близько до Землі, що дозволяє занурюватися на значно більш горизонтальні, ніж вертикальні. Я думаю, що дайвінг на выскальзование і ковзання.

Для прогресії, ви можете використовувати одну або обидві руки на грудях або на боці). Отримати низько до Землі, згинаючи коліна, і помістіть м'яч або лопатку руку на землю і починають ковзати. Як ви одержуєте менше, перейти на передпліччя і, нарешті, на грудях або на боці. Це може починатися від стоять перед переїздом в ходьбі і бігу.

+462
Thurman McMurren 25 лют. 2012 р., 07:08:21

Пауерліфтинг-це вид спорту, який дуже індивідуально орієнтована, але дає один з найвищих показників з точки зору функціональної міцність, зовнішній вигляд, жиру %, артеріальний тиск... є, ймовірно, більше. Це також дозволить усунути недоліки і травми, які ви описали (плечі, спина і т. д.)

Тобі тільки 27! Роки не працюють проти вас.

+446
chicco ngwenya 2 лют. 2016 р., 11:49:47

Я був у форму-тепер у формі, чоловік вагою 227lbs. Я недавно купив пульсометр і зняв для 5K перспективі;

У середньому темпі 6:27/км це здавалося складним. Я б не змогла 'підтримувати розмову' і я відчував, що моя слина/ковтання стояв на шляху мого дихання.

За деякими онлайн-розрахунків я б в HR зони 5 близько 98% пробігу, який я прочитав-це погано.

Мені просто потрібно, щоб сповільнити, чи це я чогось працює неефективно? Мені здається, що я вже трохи більше ходити в ногу...

Спасибі.

+402
PlatoWright 28 лют. 2011 р., 07:31:27

Швидкий відповідь: якщо ти тіло не підходить, щоб показати свій "тон", то ви можете відпускати її, поки ти мертвий але ви не будете нічого добитися візуально, якщо ви не зміните свій раціон. Це де я перебуваю зараз. У мене ріже, але я також маю шаром слизу, що заважає їм бути чітко визначені.

Справа-в-точку: культуристи застосовують діуретики, щоб злити все до останньої краплі води з шкіри перед змаганнями, щоб викрити, як багато їх "тон" або "ріже", як це можливо. Як тільки вони знову гідрат, тоноване погляд вицвітає небагато, але вони ще і тоновані під.

Ваші м'язи можуть бути в тонусі, навіть якщо ви не можете побачити його. Чим більше ваги ви втрачаєте, тим більше ваш тон стане видимим.

+401
nvx 27 бер. 2018 р., 12:50:57

Серйозні лазня (сауна) користувачів в Росії носять тюбетейки, щоб запобігти розширення кровоносних судин голови і тим самим запобігти після лазні головний біль також не варто забувати холодної зануритися після лазні.

+349
Melissa Engelbrecht 10 вер. 2019 р., 01:00:53

З механіки руху, я б сказав, долонями вгору штангою зап'ясті локон, гантелей, мухи і розширення трицепсів.

+346
mikaeruu 2 лип. 2012 р., 18:02:57

Травми (не порушена) болю ребра протягом 3 тижнів або більше. Друзі, доктор і деякі онлайн матеріал рекомендується приймати парацетамол знеболюючі, електронною.г http://en.wikipedia.org/wiki/Panadol

Перша допомога-відпочинок, лід, стиснення та світла. Тривале лікування включає в себе відпочинок, підтримка грудної клітки, біль лікита поступового повернення до тренування.

(джерело)

На моє запитання, чи будуть знеболюючі власне допомогу для більш швидкого відновлення?

Або вони просто змушують мене відчувати себе краще в дні відпочинку?

+329
JISHNU T U 14 лют. 2018 р., 10:27:01

Це залежить від того, які ваші цілі. Якщо ви намагаєтеся схуднути, то дефіцит калорій-це добре. Але якщо ви намагаєтеся поставити на м'язи, ви насправді хочете набирає вагу (нехай і м'язової маси), тому необхідно споживати більше калорій, ніж ви спалюєте.

Ви сказали, що ви намагаєтеся скинути вагу, так що я трохи більш докладно. З того що я читав, так, ви можете споживати більше калорій на день і ще схуднути. Причиною Це Про користь занять спортом не зупиняємося лише на калорій ви спалюєте під час тренування. М'язи спалюють більше калорій в стані спокою, ніж жир, тому якщо ви робите вправи, які будують м'язи, можна і потрібно з'їсти більше.

Ви також отримуєте "після опіку" після деяких вправ. За даними цього джерела

Вправи після опіку, або калорій (вище відпочиває значення) після здійснення бій, називають надмірну після вправ споживання кисню, або ерос. Це кисень споживання вище рівня спокою, що тіло використовує для повернення сама до здійснення державного... інтенсивності аеробного тренувальний бій має найбільший вплив на ТОЦ. Як вправи підвищують інтенсивність, масштаби і тривалість ТОЦ збільшується. Таким чином, чим вище інтенсивність, великий ТОЦ і більше калорій витрат після тренування.

Це не означає, що ви повинні використовувати тренування як виправдання, щоб з'їсти більше, ніж потрібно. Як ви читали вище, після опіку залежить від типу і інтенсивності вправи ви робите. Однак, мій досвід показує, що обмеження калорій не дуже стійкі (тобто, що ви втрачаєте вагу, обмежуючи, ви отримаєте назад, якщо ви коли-небудь повернутися до їжі зазвичай).

+319
user220445 8 черв. 2017 р., 05:56:15

Ви не можете націлити втрату жиру. Якщо ви хочете зменшити жир на стегнах, вам необхідно зменшити жир по всьому вашому тілу. Де ваш організм зберігає жир самий різний для кожної людини і визначається генетично. Найбільш поширені в області живота і сідниць/ніжки.

Якщо у вас кілька Важка атлетика ви не станете великий і м'язистий з не звідки, це вимагає часу і зусиль. Що він може зробити, думала це тонус ваші м'язи трохи, що може допомогти сформувати ваші ноги, це може бути, чому ваш дієтолог вибрали деякі тягарів.

Тепер про ходьбі проти бігову частину. Є деякі відмінності враховувати, я б порадив вам прочитати це питання і відповідь(и)

+314
Cakeee 14 квіт. 2017 р., 01:35:46

Це дуже складне питання.

Кілька стартових питань: 1) Як починається час реакції? 2) скільки ударів він приймає вас в одну довжину басейну? 3) скільки вдихів ви приймаєте кожна довжина басейну? 4) як у вас виходить?

Навчання на більш далекі відстані, ніж 200 метрів може тільки допомогти плавання на витривалість. Однак, ви не хочете тренуватися виключно або витривалості, тому що це зашкодить вашій владі на коротку відстань. Ви повинні, по суті, виконати кілька випробувань 200 на повній швидкості. Це допоможе вам дізнатися вашу захід краще.

Поза басейну ви повинні зробити деякі силові тренування. Робоча плече, груди, широкі, чотириголового м'яза, і підколінного сухожилля м'язів. (Поклавши руку на серце, ви повинні тренувати всі м'язи), ви повинні також працювати над гнучкістю. Маючи додаткову довжину в межах вашої досяжності, або складаючи в свою чергу трохи більше, тільки допоможе вам.

Є привід Олімпійських спортсменів калібру поїзд у спеціальних центрах. Вони мають доступ до високо спеціалізованим персоналом, як фізиків, що спеціалізуються у видах спорту, які можуть допомогти порахувати максимальну ефективність кути дайвінг, оптимальна глибина для купання і т. д.

Я сподіваюся, що хтось може дати вам краще тренування, щоб зробити в басейні.

Удачі!

+311
claire xu 23 жовт. 2018 р., 13:11:39

Я знаю, що ти повинен прищемити лопатки на горизонтальній лаві - він відчуває, правильне.

Він використовується, щоб відчувати себе нормально на ухилі, а також, але в два рази за останні два тижні (спроба ССБ) я відчув щось під лівою лопаткою "тягне", як я натиснув і результат в деяких дивне поколювання по всьому лівому плечі/руці і невелика біль у шиї, коли повертаю голову.

У перший раз це вилилося в якийсь дивний залишковий біль в області плеча, що буде боляче, тільки коли я кашлянув. Що пішов сьогодні, так що я вирішив спробувати ще раз, але те ж саме було - витягнув те ж саме у мене під лівою лопаткою, то ж дивне відчуття спускаючись мою руку, трохи біль у шиї, коли повертаю голову.

Вага розумно - я не надто напружуючи себе і зберігати стійку форму при натисканні.

Ви прищемити лопаток на похилій? Що може бути причиною цього?

+305
j aaron 16 жовт. 2019 р., 01:20:03

Густа слина форм у роті через випаровування, а не тому, що ваш організм відключає її слинних залоз. Беручи побіжний погляд на склад слини, можна легко зробити висновок, що, коли слина конденсується (коли вода випаровується з неї), залишається слиз. Слина залишилися в роті під час важких фізичних вправ є густим і в'язким, тому що він має більш високу концентрацію слизу.

Чому велика частина води в цьому слина випарувалася, бо рот закривається набагато рідше при важкому фізичному навантаженні (також ведуть до зниження симпатичної стимуляції), і ви respirate набагато частіше -- це сприяє більш швидкому випаровуванню. Стоячи на вулиці в холодний день дасть вам уявлення про те, скільки води вам висилати кожен вдих.

Або ви не виплюнути це ваш вибір. Особисто, під час важких навантажень я тільки плюнути, якщо слина починає заважати моїй здатності дихати.

+223
shangdahao 18 серп. 2016 р., 10:44:54

Зробивши зараз присідання на деякий час, є кілька речей, які можу скинути свій баланс не в порядку старшинства:

 • Відсутність гнучкості
 • Дивлячись вгору або вниз
 • Погане становище в отвір (коліна далеко вперед)

Помилка Номер один, яку я і багато інших людей, нові присідання зробити, це подивитися вгору. Ми дивимося в дзеркало, щоб оцінити нашу форму і ми дивимося на нашій талії безпосередньо. У будь-якому випадку начальник не знаходиться в анатомічно нейтральному положенні. Дивно, як невелике пристосування може виправити проблеми з рівновагою або проблеми з хребтом позиції.

Для боротьби з гнучкістю, є кілька ділянок, які допоможуть, і я рекомендую робити їх перед початком сесії:

 • Випад тягнеться. Покращує хіп-згиначів мобільність і ікри/щиколотки мобільності. Обидві ноги повинні бути плоскими на підлозі, і ви повинні тримати своє тіло вертикально, як ви штовхати свої стегна вперед.
 • Присідання ваги тіла. Тримайте ваше положення на дно і притисніть коліна з ліктями. Складці ваші стегна повинні бути нижче верхньої частини колінної чашечки, і Ваш баланс повинен бути в середині вашої ноги. Утримуйте її протягом приблизно 10 секунд, і зробити це як мінімум двічі. Запам'ятати, як ваше тіло відчуває себе в цьому положенні, це те, що ви намагаєтеся робити, коли ви маєте вага на спину.

Щоб розібратися з балансом, є кілька варіацій з присіданнями, щоб допомогти вам дізнатися положення тіла:

 • Блоки перед коліна. Блоки повинні бути досить високий, так що ваше коліно можете доторкнутися до неї, і розмістили близько 1-2 дюймів в передній частині ваших ніг. Коли ви присідаєте сенсорний блок з колін, але не збити його з ніг.
 • Блок під дупою. Блок повинен бути достатньо низьким, так що складка стегна нижче колінної чашечки, і розташовані так, що коли ваші коліна знаходяться в правильному положенні ви торкаєтеся блок з прикладом, а не сидіти на ньому.

Ці варіації допоможе вам дізнатися правильне положення тіла і зробити краще кінестетичну відчуття себе під час навчань. Пам'ятаю, з присіданнями ти знижує свої стегна, а не спину. Якщо ваші стегна не отримують достатньо низько, він буде кидати свій баланс, а також (штовхає свій баланс на пальцях). У барі завжди повинен бути на середині стопи, як ваш вагу.

+183
azizi azemi 21 вер. 2016 р., 17:57:32

Може хто-небудь запропонувати мені силові тренування, що я можу зробити для чотирьох днів на тиждень?

Мені 26 років, у мене вага 77кг і 176см. Я можу зробити близько 50 - 60 віджимань поспіль і я зробив 5 тижнів спільних занять в тренажерному залі.

Я хотів би зробити щось традиційне з станова тяга, присідання, жими і, можливо, також використовуючи свій власний вагу тіла, як підборіддя UPS.

Я хотів би також зробити ВИИТ (протокол Табата точно) в якості розминки (якщо це має сенс).

+155
Anung 29 лист. 2016 р., 19:01:37

Моя перша думка була, що ви тримаєте ваше дихання. Оскільки ви кажете, що це не так, було б краще, щоб перевірити з вашим лікарем, тому що, як ви вказуєте, у вас може бути підвищення артеріального тиску, який викликає симптоми, коли робити віджимання. Так що, було б краще, щоб перевірити його.

Ви також можете спробувати зробити поштовх вгору трохи легше, і подивитися, якщо ви все одно отримаєте симптоми. Наприклад, від підлоги на пару сантиметрів, щоб побачити, якщо це зменшує навантаження. Сподіваюся, що це допомагає і удачі.

+79
user2659205 15 лип. 2016 р., 21:36:57

Так як це питання здоров'я ви не повинні покладатися на діагнози через Інтернет.

Краще звернися до професіонала, це означає, що хтось, хто вивчав цей матеріал, спортивним лікарем або хоча б терапевта.

Мануальні терапевти, мануальних терапевтів, інструкторів тренажерного залу, ви ніколи не знаєте, як вони переживали, що вони засновують свої знання, і якщо вони отримали сертифікат на курс вихідні або якщо вони цілий рік працювали для цього. (Це, звичайно, відрізняється від країни до країни теж)

З чужих слів я почув, коли в моїй фізіотерапевтом, я вважаю, що ваша база основні м'язи занадто слабкі, щоб підтримати вас. Ви можете перевірити це з дошки і бічні дошки.
Моє наступне припущення, що у вас переоцінити свої суглоби. Ваші м'язи і сухожилля пристосовуються до нових рухів і вправ набагато швидше, ніж ваші кістки і суглоби, можна остаточно зламався хрящ.

Але знову ж таки, звідки мені знати, я можу налякати тебе або давати поради, які не допоможуть вашої проблеми, тому, будь ласка:

Краще звернися до професіонала

+73
praveen 24 лист. 2011 р., 21:41:43

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil