Худе обличчя і тіло не правильно зростає

Мене звуть Амріт, 23 вік, висота 5,6 і вага 63 кг.

Моя проблема полягає в тому, що мій організм не зростає, так як я був 16. Я не брав ніякої медичної допомоги.

Головне, що моє обличчя виглядає дуже тонким (форма манго), інші тіла теж тонкий. Але я приймаю 3 рази в день дуже хороша дієта, іноді сік, фрукти і т. д. Я почала ранкову прогулянку, банановий Шейк і т. д., Але ніяких результатів.

Я роблю сидяча робота, тому всі дієти, яких я набирають чинності на моєму животику. Тільки передню частину живота здійснюється, також не впливає на бік черевця.

Будь ласка, допоможіть мені, щоб відповідати моє тіло і набрати жиру на обличчі та інших бодіфітнесу.

+813
Alex Raber 31 серп. 2012 р., 13:09:43
31 відповідей

Я завжди був спортивним наркоманом, раз на тиждень 15 миль, роблячи підняття тягарів і занять гирями. Після Нового року лікарі виявили пухлину в грудях і, на щастя, тепер після лікування я можу почати навчання і продовжити нормальне життя. У будь-якому випадку терапія позначається на силі і витривалості тіла, і так до хвороби я не звикла до таких обставин і тепер я трохи втратив щодо навчання.

Поки я не втратив багато сил, і я зміг підняти майже таку ж вагу, як і раніше, витривалість дуже низька, прямо зараз і я був би вдячний, якщо хтось може запропонувати якісь силові тренування (краще почати з меншою вагою і робити більше повторень, це добре, щоб тренуватися щодня...) і працює (я повинен підтримувати постійний серцевий ритм або це краще робити інтервали, краще бігати на великі відстані або краще бігати на короткі відстані при підвищенні пульсу...) було б доцільно, щоб повернутися у форму і відновити витривалість в цій ситуації.

Спасибі!

+989
Giuseppeerosy Raccuglia 03 февр. '09 в 4:24

Як я розумію, ремені використовуються в пауерліфтингу, щоб забезпечити щось для АБС, щоб висунути проти, що підвищує внутрішньочеревний тиск і замикає стовбур на місці під час підйому. Це допомагає запобігти рух поперекового відділу хребта під час виконання вправи.

Як початківець ліфтер (300# станова тяга), я не вважаю це необхідним. Деякі люди вважають його корисним при піднятті важкого. Інші вважають, що це буде милицю.

Крім того, це питання схожий, але не зовсім те ж саме, я думаю.

+988
rmayorgav 5 трав. 2011 р., 21:01:39
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Подібне питання було поставлене тут.

Це питання включало в себе дані з чемпіонату 2009 триатлону Ironman у Кона, Гаваї. Як ви знаєте, гонка складається із 2.4 миль у відкритій воді плавати, 112 миль їзди на велосипеді, і 26.2 милі марафону. Версія матрицю розсіяння від цього питання показаний тут.

2009 Kona Ironman swim, bike, and run times

Діаграми розсіювання матриці вище ділянок, плавати, велосипед, біжи, і загальний час (у годинах) для кожного фінішера. Хоча не показано на ділянці, кореляція між плавати і бігати саме в цей .588, яка вказує на наявність помірно сильна позитивна взаємозв'язок між плавати і виконання окремих людей (хоч і не так сильна, як зв'язок між велосипедом і час виконання). Сюжет показує, що "хороші" бігуни можуть бути посередні плавці, і навпаки.

Однак, якщо він зацікавлений у питання "що еквівалентно бігати та плавати кроків для тих, хто як плавати і бігати?" один із способів вивчити дані, щоб запитати: "як медіана перспективі темпи порівняння середньої плавати обороти?" Аналогічно, можна запитати, "як робить 90-го процентиль запустити ПАРЄ порівнювати з 90-го процентиль темпі плавати?", як 75-й процентиль запустити ПАРЄ порівняти з 75-й процентиль плавати ПАРЄ?" і так далі, порівнюючи кожен процентиль для кожного процентиль. Це те, що сюжет нижче. Він показує квантиль-квантиль порівняння бігу і плавання кроків, нормовані хвилин за милю для бігу та хвилини на 100 ярдів для купання. Пунктирні червоні лінії показують 2-й, 10-й, 25-й, медіана, 75-й, 90-й і 98-й процентиль разів бігати та плавати обороти.

enter image description here

Зверніть увагу на лінійність взаємозв'язку між бігати і плавати, ходити. Насправді, приблизно між 2-й процентиль і 98-й процентиль, коефіцієнт кореляції між двома вище .99. Суцільна червона лінія показує регресію плавати темп темп виконання, і рівняння лінії регресії дається. Нагадаємо, це показує квантиль-квантиль електрокардіостимуляції для мультиспорту, хто намагається пройти Айронмен, тому стимуляція буде повільніше, ніж для одиночних спортсменів в автономному подій.

+956
EvilDuck 22 груд. 2015 р., 19:48:56

Мета шлунку, в основному, для використання кислот і ферментів, щоб зламати прожованої їжі в м'який мул, який може бути оброблений в тонкому кишечнику. Майже все, що шлунок не приймати їжу, зберігати його певний час, виробляють кислоти і ферменти для приготування їжі осаду, а потім повільно годувати осаду в вашу тонку кишку.

Вода (разом з більшою частиною поживних речовин, які ви споживаєте) в основному поглинений внутрішньої оболонки тонкої кишки. Цей орган насправді дуже великий, з масивної внутрішньої поверхні. Кишечник, як правило, більше 6 метрів довжиною, діаметром 3-5см. Це означає, що в тонкому кишечнику не може приймати тільки у великому обсязі рідини, він також може поглинати рідину досить швидко. Вода і поживні речовини всмоктуються в тонкому кишечнику йдуть безпосередньо в кровотік, щоб бути опрацьовані та використані різними органами.

У травному тракті, який не був змінений шляхом хірургічного втручання, їжа і вода можуть сидіти в шлунку протягом 2-3 годин, перш ніж повністю спорожняються в тонкому кишечнику. У вашому випадку, вода може йти майже прямо в тонкий кишечник, поки немає їжі, щоб процес. (Це залежить від деталей операції.)

Це цілком розумно, що ви зможете споживати більше води, ніж ви думаєте (з урахуванням споживання їжі). Ваша операція може бути змінений верхню частину шлунково-кишкового тракту таким чином, що робить його набагато більш ефективно, ніж це було раніше при отриманні та поглинання води.

+896
PortHarcourtBoy 30 січ. 2018 р., 03:05:47

Я займаюся сила регулярно тренуватися протягом декількох років, і я можу ясно бачити переваги. Однак, мені цікаво, що якщо я перестану? Якщо я повністю припинити силові тренування протягом одного року, або п'ять років, або через десять років, мій досвід силових тренувань досі приносить мені користь у якому сенсі? Іншими словами, після припинення тренування протягом досить тривалий час, є суттєва різниця між моїм тілом і тим, хто ніколи не робив які-небудь силові тренування?

+879
madhuri 20 жовт. 2019 р., 17:06:16

Ви сходіть до біології м'язового скорочення. Ви можете прочитати на розсувні нитка модель, яка дійсно досить цікаві. В основному ваші м'язи скорочуються із-за хімічних реакцій (тимчасово хімічно змінюючи свої клітини). Са2+ (кальцію) широко використовується в процес, і вона виснажується. Більше сили м'язи повинні виробляти, чим більше кальцію вони будуть використовувати.

Ставлення до вашого наприклад жим лежачи, ваші м'язи хімічно, використовуючи менше інгредієнтів для того, щоб штовхнути штангу з меншою вагою. Коли ви починаєте просити багато (важкі ваги) протягом короткого періоду часу (більше повторень) ви можете викликати його, щоб використовувати більше м'язових палива (АТФ, кальцію тощо). Ви також викликають фізичне пошкодження волокон регулярно у ваші м'язи , коли штовхає їх важко, так що ви механічно слабкіше.

Є й інші речі, що може навіть важливіше. Знизився рівень серотоніну, що може статися після тривалих фізичних вправ, можуть знизити ваш нейронної ефективності при стрільбі м'язів (а.до.а "втома ЦНС"). Може бути, є багато кальцію, але тепер це серотонін.

+835
jolly mobaile 27 груд. 2014 р., 12:03:41

У мене плоскостопість. Я не думаю, що це хоч і важка. Це був мій день ноги пару днів тому і я робив присідання, випади, exntensions, кучері і мотузки стрибки. Однак, сьогодні, у мене болить ліве коліно. Сьогодні день кардіо. Я відчуваю біг або біг підтюпцем буде ще гірше, так що я планую дотримуватися еліптичному тренажері. Однак, я відчуваю, що стрибки на скакалці-це відмінна вправа. Саме тому я хотів запитати у вас все це доцільно робити враховуючи мій стан або я б краще не робити його взагалі. Заздалегідь спасибі!

+818
Pnx Rujiphan 9 лист. 2016 р., 07:46:05

Ви можете просто погуглити користь для здоров'я кожного з фруктів/овочів. Вони будуть користь від вживання цих фруктів/овочів.

Про наслідки не їсть їх, (якщо ви не отримати ті ж поживні речовини з інших джерел), ви будете слабкі тих поживних речовин, а також.

Я хотів би сказати вам користь для здоров'я кожного плоду, але що б просто зіпсувати задоволення; ви не згодні? :)

+809
User326 11 квіт. 2017 р., 03:46:17

Я новачок в розробці та побудові м'язів. Я худий і без м'язів взагалі, але я хочу почати працювати, так що я міг зробити м'язи і стати сильним. Є хороші програми тренувань з відео для початківців? Програми для побудови м'язів і сили? Я роблю віджимання і присідання, і підтягування, але я хочу більш складними речами. Як важка атлетика.

Є важка атлетика програм, що передбачає повну тренування тіла (груди, плечі, спина, біцепс, трицепс, ноги,прес,..)?

+805
mwande 5 квіт. 2018 р., 23:30:41

Я хочу знати переваги для здоров'я від вживання овочевий салат з куркою гриль і соусом з оцту.

В овочах капуста в надмірній кількості з цибулею, огірок, варену кукурудзу та оливки.

Це їжа щодня може впливати на втрату ваги для мене. Я 5'6" з 85кг.

+804
Ansari 12 вер. 2017 р., 17:14:15

Загалом, вправа підвищить ваше здоров'я і ефективність роботи вашого організму. Такі речі, як ударний об'єм, легких ефективність і ємність, і червоних кров'яних клітин ефективності , в тому числі кисню і СО2 ефективності доставки. Подивіться на діаграму нижче.

Circulatory system diagram Не тільки підвищити ефективність крові, а так само виробництво червоних кров'яних клітин і обмін речовин/відходів в капілярах печінки, нирок, мозку та легенів. Потенційно, ваш когнітивних функцій буде більш ефективним, як добре або, коротше кажучи, ви можете стати розумнішими (спірно, звичайно, в залежності від того, як ви визначаєте інтелект).

Як ваша кров діє краще, ви позбудетеся від токсинів/відходів з усіх областей вашого тіла, тим самим знижуючи свої шанси на рак і збільшення вашої енергії та загальний стан здоров'я всіх інших клітин, навіть не скелетних м'язів. Цей ефект дуже помітний для людей, які мали дуже малорухливий спосіб життя або які були отруюючи себе з курінням. Коротше, вправи дозволить вам відчути себе як інша людина.

Детальніше про анатомія і вправи.

Ви повинні проявляти обережність, проте, (Агов, це дуже каламбури) фізичні вправи можуть скасувати деякі damange до легені, але не більшість, тому кинути курити! ;) Ви також повинні бути інформовані про низький вміст кисню в крові симптоми, такі як запаморочення, легковажність, і т. д. і враховувати ці тривожні ознаки або ви можете пройти на біговій доріжці, наприклад, і стати поранення. Крім того, ви схильні до більшого ризику серцевих захворювань, тому приймати його легко і повільно працювати ваш шлях вгору. Не перенапружуйтеся себе і проконсультуйтеся з лікарем.

Більше статей про куріння і тренування: HealthyLiving Армстронга FitnessBlender

Більше за обсягом інсульту.

+788
lonlon decena 6 бер. 2018 р., 09:05:30

В 1 - 2 Нахил градусів дасть вам достатньо додатковий опір, щоб адекватно компенсувати труднощі з допомогою бігової доріжки, однак немає точного розрахунку для цього. Перевага біговій доріжці будуть відрізнятися в залежності від бренду, оскільки вони будуть використовувати різні пояси і протектора-плата може мати більш або менш навесні, в залежності від виробника. Якщо ви тренуєтеся спеціально для проведення заходу, немає ніякої заміни для навчання, на поверхні ви будете працювати на тротуар, доріжка, трава тощо). Найбільших переваг з біговою доріжкою є те, що ви можете тренуватися незалежно від погоди, і можна спеціально навчати схиляється (і схиляє з деякими моделями). Якщо ви все ще хочете перетворення, найкращим підходом буде вибігати на вулицю протягом певного проміжку часу з заданій ЧСС. Потім бігати по біговій доріжці на стільки ж часу в тій же ЧСС. Ваше звернення буде ґрунтуватися на різниці між цими двома територіями. Але знову ж, це буде варіюватися від однієї машини до іншої, так що якщо ви йдете в тренажерний зал, переконайтеся, що ви використовуєте ту ж бігову доріжку і налаштування ухил від однієї сесії до іншої.

+780
Mabby 25 серп. 2015 р., 20:56:34

Ваше питання дуже поширений і простий. У мене також є багато досвіду в цій галузі.

Тренування виробляють занадто багато стресу і вашого тіла unsufficent засоби боротьби з цим. Там немає чарівної рішення наскільки я знаю. Вам потрібно зробити менше, і сподіваюся, що ваша працездатність/толерантності буде зростати з плином часу. Я б запропонував:

 1. не менш
 2. інші більш (для деяких людей: дізнатися, як інші)
 3. інших обмежень, стрес (нездорова їжа, алкоголь та інші наркотики, інші види спорту, робота, пов'язана стрес...)
 4. ... все інше кожен повинен робити, ви називаєте його

Ця проблема широко описана у "Велика книга тренування на витривалість і перегони" за Маффетоне. Якщо ви хочете краще пояснення, будь ласка, прочитайте цю книгу.

+780
Steve Mills 18 вер. 2010 р., 22:54:07

Я не товста. Я почав тренуватися лише для розумової свіжості і загальної фізичної підготовки.

Насправді я пробував 300 пробіжки сьогодні і може завершити їх лише 5-7 хвилин, і втомився після цього.

Це краще зробити:
1. Прогулянка на свіжому повітрі (що менш утомливо і більш трудомістким) близько 15 хвилин?
Або
2. Продовжувати біг поки не набридне (що знижує витрати часу, але це більш втомлює)?


Я думаю, швидка ходьба протягом 15 хвилин буде настільки ж важко, як 300-400 нон стоп бігає.

Ні, я не вистачає часу.
Я просто хочу знати плюси і мінуси вище, і який з них слід віддати перевагу і чому?
Чи є якась різниця?

+626
Lenorah Wagenfuhrer 20 лип. 2018 р., 05:50:50

Я хотів би запропонувати вам, щоб потрапити в магазин, де працівник є бігун на себе.

У мене струму кросівки ("saucony") з магазину. Ви платите трохи більше, але досвід бігун на довгі дистанції, який керував собою-безцінне.

Наприклад (в моєму випадку) він дослідив мої старі кросівки і сказав: "О, так, вам потрібна взуття, яка захистить вас від виконання на зовнішній ніг". Це те, що я не знав би, і він знав, лише глянувши на мої старі черевики.

Маленька підказка: на більш твердій землі ви біжіть далі, тим м'якше ваші підошви повинні бути. Слід працює взуття є, швидше за все, для м'яких лісової землі, так триматися подалі від них, вони занадто жорсткі.

Я дуже рекомендував би отримати правильне керівництво професійний бігун.

Редагувати:

JohnP відзначив деякі великі статті про амортизації взуття, незалежно від ціни і бренду, і т. д. Проте, я як і раніше вважаю, що професійний бігун може вам взуття, яка (принаймні частково), коригує ноги постави запущеної стиль (який я не хотів би пропустити більше). Спасибі, Джон!

+579
VinayakaC 20 серп. 2019 р., 04:17:52

Я чую фразу залучити до вашої основної , і, чесно кажучи, я ніколи не розумів, що люди кажуть, що він намагається змусити мене робити, і відповіді на питання , Як залучити до вашої основної'? не спілкуємося досить докладно для мене.

Натан Уїлера відповідь описує стійкість і плавність руху, як і цілі, але я можу домогтися стабільності і плавного руху, не роблячи нічого, що відчуває, як я використовую чи "втягнення" моєю основною. Так що я все-таки пішов з питаннями.

Довгий час я інтерпретував це, щоб означати контракт ваші АБС або смоктати в шлунку, але це не підходить мені.

 1. Контракт ваші АБС. Коли я просто контракт мого живота, він прагне підтягти своє тіло на невеликий дуги, груди опускається, плечі йдуть вперед, і моя спина рухомого трохи. Моя інтуїція підказує мені, що це не спортивна постава, тому що це робить його більш важким для переміщення з керуванням і спритність.

 2. Смоктати у вашому шлунку. Коли я намагаюся смоктати в шлунку, вона має тенденцію пригнічувати здатність дихати вільно і глибоко. Моя інтуїція каже, що це не правильно.

Отже, що ж це означає насправді, щоб займатися своєю основною? Стаття про взаємодію ядра з йоги зору припускає, що мова йде про поставу.

Коли всі м'язи тулуба працюють разом і злагоджено, у нас є правильну поставу під час статичних (медитації) або переміщення (повсякденної діяльності а також асани практика).

З цього я прийшов з моєї власної інтерпретації: щоб зберегти гарну поставу у вправи, утримуючи довгий тулуб з нижньої живота і нижньої трохи тугий—можна навіть сказати, що зайнятий ;). Більш докладно, для мене це означає:

 1. Тримаючи підборіддя піднятий і погляд високого, рухомого плечі трохи назад, і піднімаючи груди.
 2. Подальше подовження тулуба і тягнуть у свій нижній прес злегка, але протилежні, що також активації м'язів нижньої частини спини для стабільності.

Для мене це все про подовження тулуба, тримаючи його стабільний і досить контракт взяти легкий удар в прес. (Не тому що удар є особливо важливим, а тому, що це допомагає мені думати про те, які м'язи я повинна бути активована.)

Що ще мене турбує моє останнє тлумачення полягає в тому, що особлива послідовність слів "займатися своєю основною" не передбачає нічого про поставу.

Питання

Отже, у мене є це право? Приваблює своєю основною вже про пози?

+514
Ralph Mawyer 3 лют. 2010 р., 19:21:08

Питання ви повинні запитати себе не "як?" А " чому?"

Наука про їжу так багато, як ви висловилися, не існує. Все, що ви поклали в ваше тіло перетравлюється і використовувати як ваше тіло вважає за потрібне. Все ваше тіло не може використовувати відразу, будуть черги і використовувати у подальшому. Так що це не має значення, якщо ви їсте кожен день або якщо у вас на розкішний вечеря кожен вечір 8 пригорщі їжі.

Це підтримали багато людей втрачають вагу (або м'яз) з допомогою чергуються голодування (якщо) дієта. Під час якщо-дієти ви в основному голодуванні 16 годин і їдять тільки в 8-годинне вікно. Так запитайте себе, якщо ваше тіло може тільки використовувати так багато протягом 8 годин, як ці люди досягають своїх цілей? Вони це роблять, бо їду часу не має значення.

Отже, повернемося до питання, яке ви повинні задати собі: Навіщо я хочу з'їсти 6-8 прийомів їжі в день? Ну, це в основному залежить від способу життя. Якщо ви як харчуватися 6-8 разів на день, усіма засобами, йти вперед. Якщо ви хочете з'їсти 3, 4 або 5 прийомів їжі в день, це теж класно. Винос моментом тут є, щоб зробити його роботу для вас. Поки 6-8 прийомами їжі розміром з кулак може працювати на Кріс Джетин, він може не працювати для вас. Так що знайти те, що працює і дотримуватися його, тому що єдина дієта, яка працює на цьому вижити можна.

На приготування їжі: розмір порцій повинен бути більш зрозумілою після того, як ви зміните частоту прийому їжі до чого ви звикли, тому я не буду вдаватися в це так сильно. Враховуючи те, що ти їсть 'багато' м'яса курки кожний прийом їжі, є деякі альтернативи ви могли б використовувати. Деякі продукти я не хочу пропустити на дієті:

 • З високим вмістом білка: курка, птиці, риби
 • Складні вуглеводи: коричневий рис, цільнозернові макаронні вироби, солодка картопля
 • Здорові жири: мигдаль, горіхи, рослинні олії, риба (знову)

Звичайно, ви завжди можете додати овочі, такі як морква, брокколі, помідори, огірки, а також фрукти в розумних кількостях.

Деякі останні слова на тренування. 5-денний спліт є оптимальним для більшості людей, як ви тренуєте кожну групу м'язів тільки раз у тиждень. Для того щоб бути ефективним, ви повинні були б мати дуже високої інтенсивності можуть тільки кілька людей не відставати. Я б волів, щоб 2-3 повних тренувань тіла на тиждень і додати в деяких кардіо, але це тільки моя думка. Зрештою це (повторюся) робота для вас. Просто хотів згадати його.

+474
wolfie 5 трав. 2019 р., 20:27:35

Їжа з високим вмістом клітковини може допомогти. (Так як майже за визначенням, клітковина не засвоюється і просто займає місце в шлунку.) Вівсянка приходить на розум: 360kcal/100г (ок. 2/3-е, що з шоколаду), 12,5% білка, що дуже добре для м'ясні (про рівні соєвих бобів), прибл. 10% клітковини, майже немає простих вуглеводів цукру.

Несолодке каша з трохи родзинок або так у сприятливий глікемічний індекс, який означає, що він дає тривалий стійкий навіть рівень цукру в крові (без цукру або гіпоглікемія), так що ви не зголодніли знову швидко, і він буде вбирати більше рідини в шлунку, наповнюючи вас більше. В залежності від вашого смаку і скільки родзинок можна покласти у, ВИ може і не хочете, щоб з'їсти занадто багато, це по-перше. ;)

+460
macfamily72 17 трав. 2016 р., 18:28:55
 • Слабка нижня частина спини?
 • Погана форма?
 • Попередньо існуючі умови?
 • Надмірне використання?

Скруток (як і росіяни скручування) можуть посилити попереку умовах.

Ви не говоріть того, що ви робите речі, тому важко сказати, якщо мова йде про попередню вправу.

Я не впевнений, як прийняти душ може викликати проблеми, оскільки ви кажете, що біль починається після виконання присідань. Ви також не кажіть, якщо ви робите ту ж процедуру двічі на день, або якщо вони Bodyweight присідання.

Неможливо сказати набагато більше, але я підозрюю, що форма першої, а потім-Пец, потім втома, потім слабкість. Є якісь інші можливі причини, або інші "пріоритети" цих та інших факторів.

+445
siliconfish 8 вер. 2013 р., 08:16:14

У мене також є тренажерний зал в гаражі. Незважаючи на те, як холодно на вулиці, гаража не дійти до тієї ж крайності, як і температури зовнішнього повітря, але все одно холодно. Найбільша проблема-це сталевий брусок і гирі, які не зовсім, здається, щоб зігрітися. Тим не менш, є деякі речі, які ви можете зробити, щоб боротися з холодом:

 • Принесіть свій бар(и) в приміщенні після того як ви зробили. Оскільки рукавички вплинути на вашу здатність ефективно зчеплення, це кращий варіант, щоб тримати ваші руки від отримання дуже холодно.
 • Отримати обігрівач. У мене є 50 $обігрівач з господарського магазину. Він не збирається зробити його дійсно теплим, але це буде зняти гостроту. Дайте йому попрацювати протягом декількох хвилин перед тренуванням.
 • Носіть шарів. Це завжди легше зробити речі, ніж покласти їх назад. Гарна пара спортивні штани і толстовка дуже добре утримують тепло. Мені довелося взяти толстовка з Перед (з температурою в діапазоні 32-35), але пот брюки є обов'язковими для зимової підготовки.
 • Будьте готові до що ви торкаєтеся, щоб бути холодним. Немає ніякого шляху навколо цього, особливо, якщо ваші металеві пластини в гаражі всю ніч. Це не практично, щоб взяти тих, і як ваш бар.
 • Продовжувати рухатися. Це найкращий час для роботи з більш високою підготовки щільності (той же обсяг роботи, але не менше відпочинку). Він не тільки зберегти тренування коротше, але він посилює ефект тренування з-за втоми. Ви хочете зберегти в будь-якому випадку рухається так, як довго, як ви рухаєтеся ви залишатися відносно теплим.
 • Суперсет роботу допомогу. З тієї ж причини, що і вище, supersetting дозволяє зробити більше за менший час.
 • Витрачати більше часу на прогрів. Почніть свій рухомий піни в приміщенні, але попрацювати активації в гаражі, перш ніж покласти будь-вага на штанзі. Це допоможе вашим легким звикнути до холоду, і зробити ваші кінцівки працюють так, як їм потрібно.
 • Роби свою роботу мобільність в приміщенні. Зберегти мобільність працював останнім часом, але робити це в приміщенні.
 • Після цього приймаєте кімнатної температури душ. Ви можете бути уговорены для того щоб провернути спеки потім, але повір мені, кімнатної температури вода буде відчувати себе майже занадто жарко. Це найшвидший спосіб отримати повторно пристосуватися до температури в приміщенні.

Я буду чесний, навчання в холод не весело. Зберегти тривалість коротким і цілеспрямованим, але все зробили. 5/3/1, ймовірно, складе близько 1 години в гараж, 45 хвилин, якщо ви дійсно стискати щось. Мінімізація часу відпочинку допоможе ваш кондиціонер, так що ви не повинні робити нічого особливого для цього.

+380
warrickj 8 груд. 2010 р., 04:15:34

Не позбутися від стільця, але додати 16 унцій чашки/гуртки на стіл. Навчіться любити і пити воду.

(Якщо у вас є офіс, кухня або фонтаном в пішій доступності )

Коли ви біжите, ви будете вставати, щоб знову наповнити його.
Ви також будете частіше в туалет.
Вода також добре для вас.

Немає програми або нагадування, необхідні, щоб отримати вас, просто порожній або повний сечовий міхур.

+355
Admin Trend 9 трав. 2013 р., 01:40:46

Всі ваші пропозиції хороші ідеї, я пропоную спробувати їх все. Збільшення до 75М у кожному повторенні, а потім до 100, потім 150 м і т. д. ймовірно, кращий вибір, щоб отримати вас до вашої мети.

Я також хотів би запропонувати інший спосіб тренування - замість того, щоб робити такі

10 г (50 м + 60С інше)

замість того, щоб спробувати

10 x 50 м @ 2:00мин

Під цим я маю на увазі не набір 10 х 50-х років, але загальний час для купання та відпочинку на 2:00мин, так що якщо ви плавати 50м в 1:00мин у вас 1:00мин інше, але якщо ви потравив трохи, тоді у тебе не буде стільки відпочивати. Я не знаю, як швидко ви насправді плавати, так що, можливо, 2:00мин-це не правильний інтервал і ви повинні коректувати так, як потрібно. Мета повинна узгоджуватися з тим, як швидко ти плаваєш, і скільки ви.

+307
user3493552 22 груд. 2014 р., 14:20:02

Люди в ParkourEDU повернувся до мене. Дійсно, це навпроти Скорпіона, де ти падаєш на спину, вперед обертів такі, що ти приземляєшся на спину у верхній частині голови шльопаючи ногами вперед і вгору. Вони також надіслав мені відео, де Райан Форд впадаючи у валізу як результат піноблок вислизання з-під ніг у фліп-режим.

Також має сенс в контексті його згадки в контексті пив, тому що забезпечує ідеальний шторм імпульс руху вперед і назад, обертання.

+250
Denies 8 лип. 2014 р., 17:22:03

Ви не можете очікувати, що формула саме для вас. Тільки так ви будете знати, що потрібно їсти (в плані калорій), щоб переконатися, що ви можете отримати/зберегти/втратити вагу по експериментувати самі.

Використовувати Sedentry в якості керівництва, а потім, якщо ви не втрачаєте вагу, зменшити калорії і навпаки.

Таким чином, проблема із здійсненням категоризації, як абсолют:

Зручний 10k перспективі для мене використовує близько 1000 калорій. Я б клас це легка/помірна активність, хоча вона постійно протягом 1 години.

Клас кроссфіт становить 15-30 хвилин дуже високої інтенсивності, але тільки спалює близько 400 калорій. Я б поставив, що так міцно/дуже міцно.

Я роблю кроссфіт 5 разів на тиждень і бігаю 3-4 рази. Моє щоденне споживання калорій для підтримки становить близько 2300, але що калькулятор підказує, що слід є 2800. Я знаю, що 2300-це прямо через експерименти Авер в минулому році.

Щоб набрати вагу, ви повинні з'їсти більше калорій, ніж ви використовуєте. Підвищене фізичне навантаження допомагає збільшити апетит для деяких людей (як це робить інші речі, як скорочення споживання кофеїну), але потрібно просто взяти більше калорій в цілому. Для людей з низьким апетит, їжа більш складно.

Ви малорухливий за допомогою інструменту ви пов'язані, прогулянка насправді не "кількість" а вправи, як інструмент передбачає. Різниця в обміні речовин від норми ви запропонували не зовсім правда. Просто з'їсти 1 печеньку, щоб компенсувати.

+182
user54780 14 черв. 2019 р., 14:04:29

enter image description here

Коли я бігаю на 10 хвилин, великогомілкової м'язи починають напружуватися до точки, де болить. Це заважає мені робити довгу дистанцію бігом.

Я не впевнений, чому це відбувається. Я зазвичай ходжу по 5 хвилин, перш ніж я бігаю, даючи йому трохи попередження. Але не схоже, щоб допомогти.

Я 6' і 165 фунтів. Моя ліва колінного суглоба є досить слабким, тому я намагаюся м'яко бігати, але це насправді прискорює процес великогомілкової напруженої діяльності.

Хто-небудь знає, чому це відбувається? Хто-небудь вирішив цю проблему раніше?

Зображення з http://en.wikipedia.org/wiki/File:Tibialis.png

+164
Shashank Bharadwaj 23 груд. 2011 р., 22:15:33

Як крос-тренінгу вправа стрибки через скакалку-це чудове заняття. Це дасть вам деякі кардіо вигоди, а також литок і зміцнення ніг. Проте одне лише це не допоможе вам в кінці тривалого бігу.

Кращий спосіб тренуватися в довгостроковій перспективі, щоб запустити. Необхідно запланувати один довгостроковій перспективі кожну тиждень по 60-90 повільніше, ніж ви очікували темп гонки. Ідея полягає в тому, щоб побудувати вам аеробну витривалість, а також отримувати ваші ніжки на час і відстань ви будете працювати.

+153
Kridsada Thanabulpong 21 черв. 2012 р., 08:03:38

Не можете зробити обох в той же час...тому що якщо УР в умовах дефіциту калорій і раніше, приймати належні білка не матиме позитивного балансу азоту...це все побудувати м'язи і втрачати жир в той же час-це великий міф. Подивіться це відео, Якщо хочеш бути ясним: https://youtu.be/eJYjkqaCnkg

+146
shubham rajput 26 жовт. 2017 р., 04:44:48

Ви б рекомендували іншу після тренування і дієти в залежності від типу тренування - заняття йогою, підняття тягарів, біг на довгі дистанції, плавання?

+92
Zardoz 1 груд. 2015 р., 04:34:16

Я дійсно думаю, що це доведеться зробити більше з допомогою дієти, ніж вправи.

Я чув, що кращий спосіб сповільнити втрату м'язової тканини в той час як скорочення калорій (не вірю, що є спосіб, щоб зупинити його), щоб з'їсти нежирний білок або протеїновий коктейль відразу перед і відразу після тренування. (Примітка: хоча ви бачите багато людей на форумах, які п'ють протеїнові коктейлі без особливої причини, я вважаю, що це один з випадків, коли добавка протеїнові коктейлі має сенс).

Логіка проста: в основному, даючи вашому тілу надлишок білка, коли ви, швидше за все, втратити його ви збираєтеся зменшити кількість м'язової маси ви спалюєте.

Я не знаю ні одного дослідження, які підтверджують/спростовують це правда.

Єдине, що я хотів сказати, майте на увазі, є фізіологічний межа того, скільки білка ваш організм може поглинати і якщо ви йдете за цей межа свій в основному через нирки практично ніякої переваги. Може не важливо, але діаліз не виглядає весело, так що ви могли б також робити те, що ви можете уникнути його у золоті роки.

+80
Nightzrain 9 черв. 2010 р., 11:55:02

Нещодавно я дізналася, що для запобігання "роздутого" шлунка, вам слід укласти договір поперечна м'яз живота при фізичних навантаженнях. Оскільки я ніколи не працював ТВА конкретно, я не міг контракт він і знав, що мені потрібно для поліпшення зв'язку між мозком і м'язами. Я чув всі поради-думати про прогулянках в крижаний басейн, спробуйте і намалюйте свій пупок до хребта, і т. д. Однак, я не можу з'ясувати, якщо я дійсно роблю правильно скорочення. Я ніколи не працював з ТВА, тому я поняття не маю, коли він працював.

Є вірний спосіб, щоб відчувати , що перейми і знати, що це поперечна м'яз живота, а не тільки незначне скорочення прямих м'язів живота?

+79
shevirena 30 серп. 2014 р., 14:33:56

Чим обробляли і ізольованих поживних речовин, тим легше для вашого тіла, щоб переварити і використовувати його. Це вірно як для білка, так як це для вуглеводів і жирів.

Що сказав, Ви ніколи не будете мати коефіцієнт поглинання 100% будь-якого живильного речовини. Деякі з них будуть втрачені в процесі травлення, та протеїнові порошки з ГСТ (набагато менше Старбакс) не так чисто,/ізольований, як ви можете знайти Ліндора або ідеальний магазин білка. Я не бачу, що це погано.

Майте на увазі, що надмірне споживання білка (тобто більше, ніж ваше тіло потребує для відновлення м'язів) призведе до того, що білок перетворюється в глікоген крові в нирках. Вивільнення енергії через дуже повільний і термогенний процес (тобто на це потрібно багато калорій, щоб зробити це). Однак, з достатньою кількістю збільшення його підніме рівень цукру в крові, щоб створити реакцію на інсулін.

Переваг цієї їжі та оброблених харчових продуктів, що ваше тіло є неефективним при обробці його. Тому що тіло працює важче, споживає більше калорій, щоб переварити їжу.

Давайте подивимося на деякі посилання:

+24
Jevgenij Kononov 12 трав. 2010 р., 18:16:04

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil