Недоїдання не голодний

Я в журналі Мій раціон харчування на хрона-o-метр і він виходить з 1500 калорій. Я 15-річний, який має 180 см у висоту і вагу, межі здорової. Однак я рідко голодні. Це нормально?

ПС. Я не сидяча, я багато ходжу протягом дня.

+44
David Smit 29 вер. 2017 р., 07:48:51
29 відповідей

Я голову вниз, якщо я хочу неупереджену інформацію добавок. Проблема в тому, що він майже завжди доводиться робити в контексті хвороби, так що їх писати-до, здається, щоб бути ефективним в контексті остеоартроз:

Артроз. Більшість досліджень з глюкозамін сульфат зміряв його ефективність на артроз коліно. Проте, є деякі докази що це може також допомогти артрозу стегна або хребта.

Деякі дослідження показують, що глюкозамін зменшує біль артроз в коліном про як також більш-лічильник болю пітчер ацетамінофен (Тайленол). Це також, здається, зменшує біль про як скільки нестероїдних протизапальні препарати (НПЗП) ібупрофен (Мотрин, Адвіл) і Піроксикам (чому ми тут). Але є різниця між глюкозамін сульфату і ці препарати під час щоб зменшити біль. НПЗЗ, такі як Мотрин, Адвіл, і чому ми тут, полегшити симптоми і зменшення болю зазвичай протягом приблизно 2 тижнів, але глюкозаміну сульфат займає близько 4-8 тижнів.

Глюкозамін сульфат не здається зниження болю в кожен, хто бере він. Деякі люди отримують ніякої користі. Деякі дослідження показують, що глюкозамін сульфат може не дуже добре працювати люди з більш важкими, давно артроз або для людей, які старше або важче.

Крім зняття болю, глюкозамін сульфат може також повільно руйнування суглобів у людей з артроз, хто приймає його в довгостроковій перспективі. Деякі дослідники сподіваються, що глюкозамін сульфат може тримати від артрозу погіршується так швидко, як це в іншому випадку може. Є деякі доказів того, що люди, які приймають глюкозамін сульфат може бути менше ймовірно, знадобитися повна заміна колінного суглоба хірургії.

Коли я хочу знати речі, пов'язані зі спортом, я використовую Британському журналі спортивної медицини, майте на увазі, більша частина контенту знаходиться за платний доступ. На щастя, це дослідження на глюкозамін не є:

глюкозамін добавки можуть забезпечити деяку ступінь полегшення болю і покращена функція у осіб, відчувають регулярні болі в коліні, які може бути викликана до хряща травми та/або артроз. В тенденції в результатах також пропоную , що в дозі 2000 мг на добу, більшість поліпшень після восьми тижнів.

+1000
Marcel Ungurean 03 февр. '09 в 4:24

Здається, що висновок про те, що існує консенсус ІМТ-це дуже даремні метрики для визначення ідеальної ваги.

Дійсно, на 5'9" Мій ідеальний вага становить близько 150 залежно від ІМТ. В останній раз я був 150-м був у школі, молодший (зараз більше 20 років тому), і зараз я на рівні 235.

Звичайно, я надмірна вага, але як мені розробити програму вправ для себе, як вибрати по цілі вага?

+982
user801247 13 січ. 2015 р., 04:59:57
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ці машини ближче до пресами ноги, ніж все інше. Вони обидва активувати чотириголового більше, ніж все інше, хоча те, що ви стоїте активує ваші сідниці.

Переключившись на вільні ваги для присідання я можу напевно сказати вам, що приземкуваті машини тут ви перерахували не збираюся дати вам ті ж переваги і набагато простіше, ніж сидячи навпочіпки в паралелі зі штангою на спині. Навіть машина Сміта обмежує обсяг основної роботи, що присідання зазвичай інакше.

Коли я працював з машини, почали з одного, схожими на той, який у тебе на дні, а потім перейшла в один схожий на той, зображений на вершині (хоча це було більше по вертикалі). Ось мої спостереження:

 • Сидячи присідання, по суті, жими ногами. Вони вражають м'язи більшість, і навряд чи що-небудь ще.
 • Стоячи навпочіпки машина отримала трохи більше сідничні м'язи, хоча це змусило мою спину в неприродному положенні. Я не відчуваю себе добре після "sqatting" 360lb з цієї машини (всього дві смуги від Макс це піде).
 • Обидва працювали на згиначі стегна, яка обмежує вашу гнучкість
 • Машини не слідувати природному ритму мого руху тіла.

Присідання зі штангою паралельно виконує наступні роботи:

 • Працювати ваші сідниці, підколінні сухожилля і приводять м'язи, як ви запустите з отвору-це після хорошої розтяжки в нижній частині, що покращує вашу гнучкість
 • Працюють ваші квадрицепси, як ви завершити локаут
 • Працювати ваш ядром, як ваше тіло тримає стійку стійкий (ви втратите це Сміт машини, але тримати двох інших пільг)

Оскільки штангою Присідання натисніть набагато більше м'язових зон, і в пропорціях тіла був розроблений, щоб впоратися зі стресом, я не можу зробити те ж мито з ваги досі як я зробив з машини.

Дві приземкуваті машини, які ви перерахували дуже схожі в областях, які вони потрапили.

+974
locomo 30 квіт. 2014 р., 09:30:19

Залучення м'яз буде збільшити розтягнути на сухожилля і зменшити розтяжки на м'язи. PNF і інші прийоми по черзі скорочуються і розслаблюються м'язи, щоб подолати "рефлекс розтягування" і вирішити ваші тканини більш подовжити.

Там може бути значення для договірних м'язів "кінець діапазону їх діапазон руху. Це більше схоже переживає повний активний діапазон руху вправи, як на всьому шляху вниз на пуш-ап. Це може допомогти мобільність, але це не розтяжка. Якщо ви все ще шукаєте для отримання додаткової інформації про м'яко договірні м'язи, коли він розтягується подивитися "кінець навантаження спектр".

+927
Gryzorz 15 трав. 2014 р., 17:41:25

Я також чув, що існують різні цикли навчання, зсипати циклів і циклів вирізування. Можна наростити м'язову масу без пройшовши через ці цикли?

Більшість напевно. Мене коробить, коли я чую відносні новачки використовують терміни "масова" та "вирізати". Особливо якщо вони не змагаються бодібілдерів. На мій погляд, "наповнювачі" і "різати" - щось схоже на "йо-йо" дієти. Навіщо морочитися, коли деякі останні дослідження вказує на те, що "зсипати" і "різання" - це не ключ до м'язової.

По-перше, ви повинні тренуватися, щоб досягти якихось успіхів. Пара, що споживав правильне кількість білка в кожний прийом їжі, і, у вас є хороший рецепт для отримання маси. Однак, це не ліцензія, їдять все підряд.

Дослідження Джейкоб Вілсон (кандидат в скелетних м'язів фізіологія) в Європейському журналі прикладної фізіології, показало, що це можливо, щоб отримати м'язи без прийому надмірної кількості калорій. У дослідженні розглядалася вплив "зсипати" на важкоатлетів. Дві групи людей годували "або помірним 800 калорій або Крайня 2,000 калорій в день протягом 45 днів". Вони виявили, що

Ми виявили, що обидві групи збільшили свою м'язову масу приблизно на 6-8 фунтів. Але, різниця, коли він прийшов, щоб набрати більше жиру вимовляється. У той час як поміркована калорія група втратила 2 кг жиру, екстремальна калорійність група набрала 2 кг жиру! Це говорить нам, що під час додаткові калорії можуть бути анаболічні, є стеля для їх позитивного ефекти.

Повз цього стелі, зайві калорії будуть зберігатися у вигляді жиру. Результат це займе у вас більше часу, щоб скоротити, і коли ви робите, що коштуватиме більше м'язову тканину від катаболічних руйнування.

У дослідженні підкреслюється, що ключем до процесу оптимізації ваших тренувань і споживання білка, не додаючи зайвих калорій. Нарешті, у дослідженні рекомендується

Є межа можливого анаболічного ефекту перегодовування, після чого ви не набирає більше м'язи, а тільки жир. Наш дослідження припускає, що будь перегодовувати повинні бути не більш 500-800 калорій в день.

Я б особисто волів домагатися росту м'язів поступово при грамотний підхід до маніпуляції калорій. Навіть якщо це означає, це займе більше часу.

+908
desant13 15 квіт. 2019 р., 21:00:38

Запах стандартний (хоча, можливо, більш гостро) бактеріальний запах ніг. Розпорошуючи їх з лизолом після використання буде довше без необхідності промивають, як покласти їх в (дуже) м'який відбілювач/води суміші. В основному що-небудь, щоб убити викликають запах бактерій (пральний порошок, як правило, не антибактеріальним), мити їх в раковині з антибактеріальним милом вручну є більш ефективним, ніж пральня. Ви, напевно, все ж треба мити ноги (або вразити їх з лизолом/Бліч як добре).

Інші можливі пропозиції, щоб вбити бактерії (і, отже, усунути фанк) є:

 • оцет (білий)
 • Ультрафіолетове світло
 • повітря їх сонячне світло
+886
Adrian Dymorz 5 квіт. 2014 р., 02:09:30

Це безпосередньо поставляються з Reddit, але його близько 3х 45lb плити або близько 60 кг.

enter image description here

З точки зору безпеки, unrack не більше 2 пластини з кожної сторони... і завжди unrack ваші ваги.

+884
moulali 29 жовт. 2012 р., 12:15:57

Ваш доктор знаходиться ближче до правої (але, напевно, не 100%).

Організм починає є м'язи, коли ви вийшли з глікогену. Якщо ви п'єте солодкі напої (наприклад, не дієти), що призведе до затримки початку жувати на м'язи, принаймні до певної міри.

Ви станете трохи де-кондиціонером після п'яти днів, але не радикально; більшість питань будуть пов'язані з не маючи достатніх запасів палива, щоб спалахнути попередньо слабкості тренування.

+858
Buddy Guy Aj 8 жовт. 2013 р., 03:37:09

Може бути, ви могли б обмінюватися тренажерному залі для деяких бойових мистецтв... може у вас вже є хороший обсяг фізичних сил і вам потрібна психічна (внутрішня) мет

Оновлення: Я не професіонал бойових мистецтв, але його просто моя думка.. Тепер я зрозумів, що якщо ти хочеш покращити тільки свою силу на лавці (і для підтримки ваговій категорії на конкурсі), що може, моя відповідь не є правильним для вас. Це була моя перша думка, як ви пишете, щоб отримати сили без великих м'язів.

Я думаю, що бойове мистецтво може підготувати вас у дещо інший спосіб, щоб використовувати свою силу, ніж важка атлетика.. він покращує свої рефлекси, concetration, швидкість, дисципліну і змушує ваше тіло, щоб використовувати бойові руху автоматично без в першу чергу думати і рухатися, щоб біль від ударів ногами і руками (я знаю його не пробиває..). Може бути, важкоатлет може мати його удар так сильний, як боєць муай-тай, але на цей удар (якщо він навіть примудряється вдарити, як він повільно) він зламав собі пальцями або долонею, якщо він до цього не звик...

Оновлення 2 Може бути, ви повинні дивитися на миофибриллярной гіпертрофії з цієї статті

+784
KatarinaMex 8 серп. 2013 р., 00:05:15

У мене була аналогічна проблема з перекладом. Мій правий біцепс був сильніший, ніж лівою, так що моя ліва широта зробив важку роботу в парі з моєї правої руки. Я досить новачок в тренажерному залі, але я тренувався з підтягування та віджимання протягом багатьох років. Я намагався робити деякі підтягування близько місяця тому, і, помітивши, наскільки сильніше моїй лівій широта була, ніж моє право.

Я ще на шляху до фіксації цього, але я поділюся, що я роблю.

Зняти деякий вага, значну суму. Мета 8 простих повторень, без ознак руйнування. Після того, як ви знайшли цей вагу, налаштуватися на виконання вправ.

Коли мова заходить про мою стратегії реп, я роблю повільно '1 з половиною торгових представників. Прагнучи побудувати розум м'язові зв'язку. Це дійсно допомогло мені отримати мої латів на тому ж рівні, мої підтягування і тяги Даунс почувати себе набагато краще, тому що тепер у мене є великий розум м'язові зв'язку. Наприклад, я налаштувати LAT витягає вниз і пройти через цей процес для кожного представника.

 • Потягніть вниз з акцентом на початок тягнути з м'язами спини, а не біцепси
 • Потримайте ізометричне, стискаючи обидві латів
 • Повільно зняти напругу в моїх латів, дозволяючи планку підняти до середини мого діапазону
 • Знову потягніть вниз, зосередившись на управлінні латів
 • Контролю виходу напруги за м'язами спини, щоб підняти нехай піднімають планку і кінець реп

+779
The L 18 лист. 2018 р., 09:21:59

Я ходжу, в середньому, в 15 хвилинах милю і на рівній місцевості. У мене вага 150 фунтів, і я 5' 7" З середньої статури.

Я намагаюся керувати своїм здоров'я і хоче забезпечити свою вправу балансує мій раціон харчування правильно.

+753
Maropene Matlou 9 черв. 2016 р., 22:20:20

Це перетренованість

Ніхто не зможе відповісти на це, так як ми не знаємо, що ваш фактичний рутина. Намагаюся зробити максимум зусиль ліфти кожного тренування дуже сильно відрізняється від 75% від максимального струму. Також займаюся штангою комплекси протягом двох годин під час кожного тренування дуже сильно відрізняється від ведення штангою комплекси по 15 хвилин на кожному тренуванні.

Якщо я тренування групи м'язів, і дайте йому відпочити протягом декількох днів під час роботи на різні групи, це ефективне навчання?

Це визначення ефективного навчання. Тепер ідіть планувати свою стратегію для прогресу, для того гіпертрофії або сила.

+705
SparkPool 29 лип. 2017 р., 02:56:31

Як вік людини тіло відрізняється від його реального віку, і як це обчислюється вік тіла?

В тренажерний зал я використовував машину, щоб дізнатися мій вік тіла, і він показав моє тіло вік 4 роки більше, ніж мій фактичний вік. Що могло стати причиною таких результатів? Це кількість жиру в тілі або якісь інші фактори? Як зробити тіло вік, щоб бути таким же, як мій справжній вік?

+687
ConnectoRF 7 лист. 2013 р., 07:43:49

Я чув C25k-це досить популярна програма для людей, які хочуть почати працювати. Я планую починати найближчим часом.

+663
epicoon 8 лют. 2016 р., 08:09:48

Носіння підняв підборах і працює з формою, яка приземляється на п'яту спочатку може посилити вашу спину. Я розробник програмного забезпечення (по 30+ років), а в 2009 році становив 85 кг, і ходила з паличкою через гіпер диска поперекового мобільний. В статті доктора Россі привів мене до підозрюю, що моя взуття є причиною моєї проблеми. Я переключився на Вібрам з пальцями ноги, став мобільним і сховав ціпок. Незабаром після цього, я почав дивані в план підготовки 5K. На мій вагу і при переходь на нуль-крапля взуття розтяжка п'яткового трохи, він узяв трохи довше, ніж планувалося. Але, мені вдалося успішно виконати навчальний план. Для ходової частини це форма, яка використовується, є важливим. Приземлення на підборах збільшує сили, що передаються ваше тіло, коли ви приземлитеся. У дослідженні, проведеному д-р Даніель Ліберман пояснює силами далі. Це набагато легше на спині, щоб коліна зігнуті, коли ви землю і приземлитися на середину стопи/стопи частини стопи. Це дозволяє джерел і ноги, щоб поглинути вплив посадки. Чим важче, тим більше це важливо. Запущена форма і вибір взуття-це фактори варто врахувати.

+595
Charlene durgin 10 жовт. 2012 р., 20:44:30

Ви, ймовірно, отримати деякі м'язи, якщо ви новачок в роботі, але я не думаю, що це буде занадто довго, перш ніж ти переростеш цю процедуру. Якщо ви відчуваєте, що це не досить інтенсивним, не соромтеся додавати додаткові набори, вправи, або на різні групи м'язів. Я думаю, що номер один інгредієнт успіху-це змусити себе.

+567
Karin Holm 6 груд. 2011 р., 07:19:02

Спасибі всім за ваші відповіді та поради!! Спочатку я хочу зазначити, що я прихильник вимірювати все. Я використовую харчові ваги, мірні чашки/ложки і т. д., Так що я знаю точно, скільки їжі я їм. Не тільки заради підрахунку калорій, але також контролювати і відслідковувати мої макроси всередину, як я збираюся втрачати вагу здоровим чином, а не просто "аварія" дієта. Тому шанс, що я прогадати і над їжею був дуже тонкий. Я втратив 20-30 фунтів кілька різних випадків у моєму житті, тому я не чужий, як це працює. Однак у минулому я був не так активний, як мені було в цей раз. Тому, 1100 - 1200 цей час просто не вистачає палива. Я скористався порадою @AlexL і збільшив калорійність до 1400-1500 в день. З тих пір 4 дні тому, я втратила 4.5 кг щоранку я прокидаюся в інший фунт. Я не очікую, щоб залишитися на цю тенденцію щодня, але принаймні масштаб рухається зараз! Я також додала протеїновий коктейль у моєму повсякденному житті. Поки що все добре і я відчуваю себе дуже оптимістично!!! ☺️

+549
Paul Mclean 14 серп. 2010 р., 04:11:03

Я використовую вправа Кобра лежачи на грудний відділ хребта і нижня пастки. Я хочу, щоб застосувати прогресивна перевантаження в цій вправі. Як я можу додати опір правильно цю вправу? Еспандери, гантелі будь-які ідеї вітаються...

+403
Shankar Akunuri 30 трав. 2018 р., 02:54:55

Як хто-то, хто також має повторювані запитання на плече (раніше були ін'єкції стероїдів для лікування важких бурситах) я намагаюся дотримуватися цих вправ:

 • Поруч-хват жим лежачи
 • Прямою або кутовий бар кабель розширення
 • Трос кабель розширення

Тісне зчеплення лавці вимагає активації плеча, але з-за обмеженого діапазону руху, я вважаю, це не викликає мої проблеми плеча. Стоїть кабель розширення, все зроблено правильно, тримати лікті будете стояти в стороні тіла (або трохи попереду), а також не викликати проблеми для мене.

Я можу іноді зробити накладні розширень (з гантелями або кабель), але, як правило, тримати ці дуже легкі і використовувати їх, щоб спалити мої трицепси після тренування зробити.

+386
user5745035 29 жовт. 2010 р., 16:47:47

Я граю у футбол, і тоді я збирався вдарити по м'ячу, я натрапив на приймач з мій лікоть під час стрибків вгору і тягнувся до м'яча. В наступній грі я був здивований, що мій лікоть болить досить сильно, коли будь-який тиск на нього. Після спроби кілька речей, я помітив, що мій лікоть не болить, коли потягнути, тільки при натисканні, але навіть невелика кількість завадить (навіть покласти на ремінь безпеки).

У кого-небудь є ідеї про те, що сталося? Мені б дуже хотілося знати, наскільки це безпечно для продовження практики або якщо я повинен взяти один чи два дні. Якщо єдина проблема-це біль, я можу з цим впоратися, але якщо я зроблю це гірше, ніж я хотів би знати.

+349
pranjal123 14 квіт. 2017 р., 07:40:56

Взагалі вагу набирають тренування зростання?

Немає. Неправильна форма призводить до затримки росту. Тобі тільки 16, ти ще росте, так що перестаньте турбуватися про Ваш зріст. Я згоден з rrirower заяву, що ваша висота визначається вашої генетики.

Зараз, як для домашньої тренування, є, ймовірно, багато режимів в мережі. Ось кілька, щоб допомогти.

Пневматична Зброя, Домашні Тренування

Аніме Man Офіційне Додаток Домашньої Тренування

Ботан Фітнес Тренування Вдома

З урахуванням сказаного, я настійно рекомендую робити якийсь силовий тренування рутини , щоб збільшити свою силу. Як тільки ви задовольняєтесь з Вагами ви можете підняти, або продовжувати робити те ж тренування міцності або свій власний спліт або робити різної сили / гіпертрофія рутини.

+321
Debanshu Kundu 24 серп. 2011 р., 20:52:55

Що це кращий спосіб робити дошки для тренування черевного преса? Скільки треба зробити за один сеанс навчання? Не можна намагатися провести максимально можливу в будь-який час або в заданий час стільки повторень можна?

+308
ana baric 7 бер. 2016 р., 06:50:11

Загалом я думаю, що всі кольорові напої про маркетинг. Індустрія харчових добавок виконала хорошу роботу, переконувати людей, що продукція необхідна практично 24/7. Перед тренуванням, перш ніж відправитися в тренажерний зал, тренувань по п'ятах з тобою в тренажерний зал, після тренування так що ви не пропустите На цей божевільний gainz, добавки протягом дня на суму BCAA і L-глютамина, і тоді, звичайно, казеїну, поки ви спите або ви знову пропустіть згадувалося раніше gainz.

Наука більшість це взагалі спростувати, але щось насправді вчився і реально.

В загальних рисах, я б ставив таким чином:

 • Слідувати ефективна програма силових тренувань. Це 800lb затримує горили в обговоренні і якщо ви не робите цього все інше втрачає всяке значення. Вони призначені, щоб зробити саме те, що ви говорите: поступово збільшувати свою силу.

 • Палиця з високою іш білкової дієти. Я написав відповідь на пару тижнів тому, які можуть вирішити ваші потреби білка зокрема.

 • Розглянемо креатин. Більшість людей дуже добре реагують. Це дешеві, широко вивчалися і вважаються безпечними. Це не чарівні боби, але в цілому ви можете очікувати, щоб отримати може бути в розмірі 5% -10% від вашої вантажопідйомності. Покласти у контексті, що це 210lb-220lb проти 200 фунтів присед. За місяці й роки, які дійсно можуть скласти.

Для мого власного здоров'я і те, що я рекомендую іншим, щоб споживати збалансовану дієту з високим вмістом білків, високим вмістом якісних жирів (думаю, оливкова олія, а не сало), нижче в вуглеводів і близько нуля рафінованої муки/цукру. Перейти важкий на овочі зокрема. Протеїнові добавки, ймовірно, повинні виникнути, так вважають сироваткового мінус штучних підсолоджувачів.

Цінність всеосяжного дієта і ефективна програма Сила буде на порядки більше, ніж те, що ви можете купити в кубушку. У підсумку ви будете посміхатися (всередині тільки) на барвистий блендер пляшок, як ви абсолютно розчавити вашу цільову ліфт номери.

+307
teedyay 5 лист. 2015 р., 11:50:35

Я б не зважуйтеся ввечері, так як це значно впливає на те, що ви не в той день. Зважуйтеся вранці. Виміри тіла і аналіз крові є набагато кращим показником здоров'я, ніж масштаб.

+300
psmithh51 28 бер. 2010 р., 18:47:02

Оскільки у серця є м'язи....не беручи сироватковий протеїн збільшити розмір м'язи серця, таким чином, збільшуючи вагу серця...так що це погано для здоров'я?

+296
Manoj Motwani 27 груд. 2013 р., 13:58:52

Я б триматися подалі від тренажерів або подібні "регульований" гантелі, вони в основному із завищеною ціною трюк, що б відвезти вас від використання їх деренчливий звук, і трудність у визначенні ваги ви хочете. Те, що я рекомендую, особливо для P90x або аналогічних процедур, коли ви використовуєте легкі ваги, з гумовим покриттям з шестигранною гантелі, подивіться ці:

enter image description here

+246
Chang Soo Han 17 вер. 2019 р., 03:31:52

Я веб-розробник. Я проводжу 5 днів на тиждень, 8-10 годин в день перед комп'ютером в кріслі.

Я хочу потрапити в неймовірно гарній формі. Я не маю на увазі, я хочу бути трохи сильніше, ніж середня людина, або у стані пробігти трохи далі. Мені плювати, що я виглядаю як проти звичайної людини. Я хочу бути тим хлопцем, який виділяється в натовпі з 100 чоловік, як бути у відмінній формі.

Я впевнений, що це не можливо. Мені здається, якщо б я хотів серйозно ставитися до цієї мети, я б змінити мою кар'єру в те, що фізичними навантаженнями; як рейнджер або робочого. Я навіть вважав, будучи ледь 21, думка піти в університет і через мій час там як раз в моєму житті, де я буду мати це кінцева тіла.

З цього часу використовується як сісти, я повинен відмовитися від ідеї дістатися до того рівня статури? Це неможливо досягти, якщо я повний атлет, і я можу підштовхнути себе до і після роботи, у вихідні і десь між, Щоб досягти своєї мети, м'язистий, розірвав тіло?

Якщо цього буде легше, я набагато більше цікавить зовнішність, ніж брутальна сила або можливість запустити 100 кілометрів.

Я хочу знати, якщо це можливо, щоб отримати тут з кількістю сидячих, що мені потрібно зробити протягом тижня:

enter image description here

Або якщо я збираюся знайти його неможливо пройти повз цього типу рівня, якщо я не знайти спосіб, щоб отримати активний протягом дня теж:

enter image description here

+107
Lakshay Bandlish 18 вер. 2010 р., 05:33:37

У мене задня травма хрящової прокладки сльозу. Що ліфти не варто було мені з ним робити? Я можу зробити кучері, підтягування, трицепс розширень, пуловери... і т. д.? Я садимо на підлогу, як я чув, лікоть не повинен йти за спиною зі сльозою.

+45
Salman Munir 25 груд. 2019 р., 16:33:49

Я тільки що завершила Лондонський марафон, і я зараз на стадії, коли я хочу зберегти і збити пробіг поступово, а не просто зупинити. Чи є плани, щоб піти за цим?

+37
Tia Simons 13 груд. 2019 р., 18:01:07

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil