Чому гігантський надлишок калорій призводить до негайного міцності?

Я помічаю, що дні, коли я не їм багато, я іноді не отримати великі ліфти з вагами.

У дні, коли я іноді отримую великі надлишки, такі як великі свята і т. п. Я відчуваю, що працює і як багато більше рушійна сила/енергія на завершення ліфти. Це як великий надлишок дає вам більше енергії.

Чи є пояснення цьому? Це чому багато важких/ожирінням люди можуть отримати деякі великі ваги рухатися (наприклад, можливо лаві, станова тяга, жими і т. д.), незважаючи на їх не надто багато тренувань/і т. д.?

Схоже, є кореляція між споживанням і зовнішньої енергії від їжі/і т. д.

+53
Phil Williams 14 лют. 2014 р., 18:42:47
40 відповідей

Просто думав, що бачив, як ніякі інші відповіді запропонували, це... ви якісь вітаміни або добавки? Перш ніж я почав тренуватися, я використав, щоб мати що-небудь від 5 до 10 годин сну на добу. Це означало, що я завжди був надто втомився, щоб зробити що-небудь. Після візиту до лікаря, аналізи крові я, нарешті, сказав, що мій рівень тироксину були низькими. Зараз я приймаю полівітаміни і я відчуваю себе набагато краще, ніж раніше, так як у мене потік вітамінів групи В Мені в останній день. Може бути, це те, що ваш раціон повинен для підвищення нафтовіддачі.

+985
smhquery 03 февр. '09 в 4:24

Привіт все в порядку, просто у мене вчора була та ж проблема, займаюся карате і забилася пару раз , так що я подумав, може бути, стати сильніше, я почав робити mauythai пару тижнів тому (приблизно 1-2) у всякому разі мій інструктор сказав мені, щоб ноги колодки ( це mauythai майданчика було складно) в будь-якому випадку, як тільки перед штовхнув його неправильно було пекельно боляче, але я все-таки навчені боляче досі, але не так сильно. Тепер завжди перевіряю, де ти поранилась (мій випадок я напружив лівій нозі поряд з великим пальцем) так я дізнався, якщо ви відпочиваєте і де товсті черевики, які давлять на пальці, так як шкільні туфлі те, що Толстой не бовтається йду до лікарів лише у випадку, якщо він вивихнув, напруженими, розбитих , зламаних, тому лікар сказала в цей день не тренуватися і застосовувати цей крем, Вольтарен Емульгель так 3 рази на день ( так в основному я потрапив колодка неправильно ) І деякі відповіді я бачу є пункт ( біля ніг фізичні вправи, тому що потягти назад пальці на фронтальний удар і не повернувся) ваш постраждає , так візьміть мій радити і ( спорт діти LEATHEL й інша причина, чому ми надто часто якщо де худий і молодий ) моєму випадку я худа але дуже сильний і швидкий з Стусани й удари - пам'ятайте, стрейч, Пити воду кожен день, принаймні - не відступати, коли ваш збирається вразити килимок/ сумка вперто не назад, думаючи, Ваш буде боляче, тому що це завжди перетворюється на біль, багато болю тобі боляче тобі боляче це кікбоксинг/ mauythai / бокс для Ви -

+947
Adam Copley 31 бер. 2018 р., 19:27:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви шукаєте конкретні рекомендації програми, ви завжди можете спробувати Athlean-X. Він не тільки кардіо, але орієнтовані на навчання як спортсмен. Це означає, що кондиціонер-це важливо, і вам не доведеться турбуватися про те, що від роботи зокрема (який, здається, уздовж ліній, що ви шукаєте).

Ось останнє відео його, щоб дати вам уявлення про те, що його підхід зразок... https://youtu.be/IitCDC9vrMA

... і ось повний тренування, що ці двоє зробили. https://youtu.be/7hMPWBvq8OY

+910
Ligtknightforce01 8 лют. 2017 р., 23:31:49

Я часто вважаю гарною тренування супроводжується незначним сну, щоб бути втрачені вправи, які потрібно повторювати. Ми не стають сильнішими або більше від підйому, тим ми сильніші або більше від підйому, то їсть і відпочиває.

Півтори години сну-це крайність. Я хотів би розглянути ваші тренування майже даремно. Повернутися до хороший графік сну, їжте багато, гідрат, погрілися на сонці, і перестати турбуватися про це. Ви робите найкраще, що ви можете.

+878
Mike Georgiades 2 жовт. 2015 р., 03:24:08

Я почав регулярні тренування кілька місяців тому (після року не так активно). Я тепер регулярно витрачати 1 годину на біговій доріжці кожен день і почав втрачати вагу. Я, звичайно, контролюю свій раціон харчування в цілому поїдання вівсянки і молока, пісного м'яса, фруктів і жирів тільки оливкове масло і їдять майже нуль цукру (думаю, вівсянка і банани допомагають підтримувати цукор-рафінад у гостях).

Справа в тому, що іноді, хоча я не дуже строгий (їдять занадто багато пармезану або занадто багато білого хліба) на мої звички в їжі я все ще втрачає вагу.

В чому логіка тут? Моє тіло було практично не спав і зараз, що мій основний обмін речовин почав я прощений за якоїсь помилки?

+866
ninjakid 15 лист. 2018 р., 11:50:56

Я мав проблеми з моїх колін, так як я розірвав їх у 14 років.

Якщо це травма, то ви повинні бути супер обережні, щоб не зробити гірше. Коли я підштовхнути себе занадто важко, я буду мати деяку скутість і біль в області суглоба, і м'який куточок безпосередньо під колінну чашечку запалюється і здається дивним на дотик. З плином часу, з регулярними фізичними вправами не перестарайтеся, симптоми з часом відпочинку, де ви можете штовхати далі, без неї вас турбує.

М'язи також може залишатися біль протягом кількох днів, і якщо ви не набряк або відчуває сильні болі, це може бути можливо, що це просто біль у м'язах. Якщо вас це турбує дуже погано, не поспішайте, біжіть і спробуйте що-небудь з меншим впливом на коліна, таких як ходьба.

Також зверніть увагу на поверхні запуску на деяких бігових доріжках каша колінах після приблизно 5 хвилин роботи, асфальт вбиває мене після приблизно 30. Бруд або бігова доріжка можна запустити на невизначений строк без яких-небудь проблем. Ви могли б побачити, якщо зміна поверхні ви бігаєте по має на неї жодного впливу.

+852
emad ahmed 28 лют. 2019 р., 05:27:51

Лассе,

Різниця між deloading або відпочиває така: колишній дозволяє вашому організму відпочити (при менших навантаженнях, тим самим збільшуючи витривалість і силу) в той час як останній дозволяє вашому організму відпочити повністю (те, що ви не хочете робити часто) .

Враховуючи, що силові тренування-це важко, беручи тримається (особливо для початківців) не збільшує вашу витривалість і зробить ваше тіло дасть причин, чому ви повинні вийти з програми. Чим частіше ви будете піднімати більш важкі ваги (без проходження оптимальна частота), тим сильніше ви будете. Більше залишки будуть знизити ваш зростання міцності. Або ви можете, нарешті, дати у ваше тіло і виходить з програми.

Таким чином, план вашої важкої атлетики на непослідовних днів, піднімати важкі, а решта не піднімаючись днів. Якщо вам дійсно потрібен відпочинок (відсутні які-небудь захворювання, травми, або до лікаря за рекомендацією), підступ і замість того, щоб реструктурувати свої плани з важкої атлетики.

+845
Thomas Tuvignon 13 квіт. 2017 р., 10:43:50

З упором на зерна виходить з того, що харчової піраміди проводиться USDA і зерна є основною культурою, що організація стоїть за. Ви також знайдете основні дотації США (молочні продукти, кукурудза, соя) буде грати в "рекомендації", які виходять від організації.

Ви не будете зниклих без вести на основних поживних речовин, якщо ви вирішили взяти зерна з підстави піраміди. Простий спосіб переконатися в цьому достатньо подивитися на кількість людей, які страждають від целіакії, а не процес глютен, який є у більшості зерен. Вони здатні жити альтернативний спосіб життя не заснований на переважання зернових і робити тільки штрафом.

Що ж стосується фруктів та овочів, ви потрібні обидва. Кожен фрукт і овоч має різний склад з тисячі різних органічних речовин, які сприяють оптимального здоров'я. Деякі фрукти багаті антиоксидантами, які не настільки поширені овочі, а овочі мають біофлавоноїди, які не знайти в тому ж співвідношенні в плодах і т. д. Так що ви хочете з'їсти страви з фруктів та овочів.

+811
Pyrphoros 25 лют. 2017 р., 05:33:24

Кінцева ногу Джої Атласу, живіт, стегна і стегна тренування-це добре і не вимагає ніякого обладнання, але, очевидно, тільки цілі цих областях. P90X-це мій улюблений будинок звичайної тренування, і він приходить з 15+ тренування, які не вимагають обладнання (тих, які вимагають тільки гантелі або смугах).

+795
L Bryan 13 лип. 2015 р., 03:27:48
Метаболічний еквівалент (мет): показник, який використовується для вираження відносних енергетичних витрат на фізичну активність, порівняно з базовою на базовій 1 зустрілися надає особі під час відпочинку (сидячи спокійно).
+792
Hero108 16 квіт. 2012 р., 01:05:22

Нещодавно мій друг сказав, що робить сидіти злети дозволить запобігти зріст заввишки. Це правда чи просто чутки?

+766
hitty5 25 лип. 2014 р., 04:12:10

Я нещодавно розповідав, що м'ясо викликає збільшення ваги. Я не можу знайти будь-яких досліджень з цього і я називаю БС, але мені дуже цікаво. Якщо так, то які б суми (курка/риба). Будь-якого пов'язаного дослідження можуть бути затребуваними.

+674
Randy Howard 23 лип. 2016 р., 03:47:14

Чудово, залежно від вправи. Якщо ви робите групу м'язів працювати, зазвичай, краще дати ці день або відпочити, але якщо ти говориш елементарні низький вплив кардіо речі, це чудово.

+652
matthieus 3 лист. 2012 р., 04:36:08

Я згоден з коментаторами на питання; сказати, що ви повинні проявити обережність підбирати нові вправи з такою серйозною травмою. Я скажу, найбільша проблема буде більше напружуватися. Якщо ви починаєте з базових рухів з невеликим/ні маса, і працювати ваш шлях вгору ви будете в порядку. Уникайте уривчастих вправ, і перейти на повний діапазон руху. Приклад діапазон вправ руху, що дозволяє уникнути уривчасті руху, сидячи на м'ячі медицини і повертаючи тулуб якомога далі з комфортом їхати.

+651
Seth V 30 лист. 2012 р., 21:31:57

Я збираюся купити набір гантелей.

Я вибираю між блокуванням гантелями:

enter image description here

Шестигранні Прогумовані Гантелі:

enter image description here

або кришка штанга, гантелі.

enter image description here

Я не можу сказати, чи є переваги або недоліки кожного типу за межами ціною.

Може хтось дати резюме?

+614
rosegarden 14 лист. 2010 р., 17:09:31

У мене немає ніякого болю, якщо я йду на годинку. Я ходжу на роботу кожен день (2 х 20 хвилин). Я довго гуляти по вихідних, але ні біль у коліні після цього. Я почав бігати. Невеликі відстані спочатку (в 2,5 - 3 км), потім більш довгі (5 - 6км). Після третього дня бігу я відчув біль у зовнішній області коліна. Я хотів би знати, якщо це тимчасово і якщо я повинен звернутися до лікаря із-за цього? Я повинен припинити бігати, або просто скоротити відстані я біжу і почати подовжувати їх, як тільки мої ноги більше звикли до нього?

+603
Teddy Hartanto 15 жовт. 2015 р., 13:42:51

Кожен раз, коли у вас є можливість зробити щось фізично надає, зробіть це. Здоров'я і безпека рекомендує:

короткі, часті перерви більш задовільні результати, ніж випадкова, більше перерви: наприклад, 5-10-хвилинну перерву після 50-60 хвилин безперервної екран та/або клавіатура робота, ймовірно, буде краще, ніж 15 хвилин перерву кожні 2 години;

Однак, є мільйон способів, щоб тренуватися і вести активний спосіб життя, на роботі...

 • Завжди ходити сходами.
 • Встановити будильник, щоб піти кожну годину під час роботи. Зупинити гру, зробити 5 хвилинах ходьби, скидання тривоги, знову почати працювати.
 • Використовуйте півгодини свого обідньої перерви, щоб досліджувати область навколо вашого офісу пішки. Знайти приємну прогулянку (якщо ви можете і йти по ньому в перервах. Бонус: де-стрес.
 • Встати під час зустрічей, якщо це соціально прийнятно. Якщо ви можете, стоячи на одній нозі. Тонко.
 • Завжди пропонують зробити каву.
 • Установка будильника, щоб нагадати вам, щоб встати і розім'ятися щогодини на вашому столі.
 • Пити багато води, весь день на роботі. Змушує вас вставати часто і пописати.
 • Замінити ваш стілець з фітболом.
 • Для присідань, присідати на всьому шляху вниз, коли піднімати речі з підлоги.
 • Тримайте ваші ноги підвішені у повітрі, як ти ставиш черевик на ньому.
 • Коліно піднімає, піднімає п'яту і носок піднімається під час очікування в черзі.
 • Вам тренер зчеплення і поставити на 15 хвилин у нього кожен день, читаючи новини. Мозок і forarm/збільшення пальцем!
 • Тримайте ваші ноги від підлоги під час читання листа.
 • Kegals (подивіться, не на роботі)
 • Отримати постійної реєстрації (не впевнений, наскільки ефективно це)
+559
debug 28 бер. 2017 р., 19:15:51

Я думаю, ви повинні використовувати гарну пару взуття, і перевірити ваш вагу тіла, перш ніж намагатися виконати більшу відстань, а перед запуском, інакше це може бути шкідливо для вашого прогресу(спалювання жиру).

Ви можете підніматися і спускатися по сходах, робити пропуск, і т. д. поряд з цими(біг і ходьба), щоб спалювати жир

А також Зробити деякі силові тренування. Якщо ви не хочете йти в тренажерний зал, робить вправи вдома з елементи, доступні.

+531
user45266 7 лип. 2015 р., 01:51:26

Трохи грубим, я знаю, але я просто додати жири в свій ранковий кава мікс Це йде трохи щось на зразок цього.

Міцний кава, зварена на 10-15 хвилин (таким чином охолоджується трохи в плоскин) Додати В блендер 15 г органічні трави годували маслом 1 їдальня ложка олії MCT 1ст. ложка кокосового масла Органічний сироватковий протеїн 93% 10/20 м 10г білка колагену Тире cinnomen Бліц важко протягом хвилини і ви отримаєте чудовий пінистий пізно. Жири захищають протеїн від глыбовой.

Ви отримаєте серйозні макроси в і Т вітамін К з маслом, що якщо ви перебуваєте в північній півкулі в зимовий період це ідеальний варіант, якщо ви доповнюєте біт D3.

Найголовніше-це високоякісні натуральні продукти. Це найважливіший матеріал, який диктує біодоступність, стабільність і смак.

+515
Kushagra Verma 26 вер. 2010 р., 11:11:57

Зробити перший набір на свої слабкі руки, а потім зробити те ж кількість повторень на ваші сильні руки.

Ваша слабка рука повинна не перший і цей метод означає, що ви не в кінцевому підсумку за розробку надійних руках

Зміни повторень або сетів краще, як це допоможе вам досягти вищезазначених.

+502
kykong 21 жовт. 2014 р., 23:13:43

Перш ніж інвестувати в нові черевики, я просив би вашої нозі доктор ваше стан ноги буде в змозі терпіти босоніж. Крім того, запитайте про шляхи зміцнення зводу стопи і м'язів ніг, менш вимогливий спосіб, ніж босоніж. Наступні вправи-приклади, як зміцнити стопи і арка:

А для правильної роботи форми (взуття), є різні думки. Якщо ви приземляєтеся на п'яту, ви, ймовірно, посадка з вашої ноги занадто далеко перед вами. Це може викликати різні травми. Мисок виконується, як правило, розглядається з біг на короткі дистанції, не більше дистанції, оскільки рух вгору і вниз буде втоми литкових м'язах з плином часу.

А не приземлятися на носок або п'яту, ви можете приземлитися на середину стопи, стопи або між п'ятою і серединою стопи. Це відео описує правильне форма як посадка середини стопи з ногою прямо під вами. Як правило, ви приземлитеся на зовнішній край ноги за твого мізинця, і обваляти в зіштовхнути з великого пальця (пальцевий). У вашому випадку, ваш ортопедії контролювати кількість пронації, так що ви не дуже далеко. Це контролює вирівнювання щиколотки, коліна і стегна.

Так як ви новачок в бігу і біль-безкоштовно з вашим ортопедії, ви можете залишитися з ортопедії поки ви будуєте свій біг на витривалість. Тоді ви можете спробувати деякі невелику відстань босоніж ходити, щоб побачити, як ваші суглоби реагують. Якщо та/або коли ви спробуйте босоніж, працювати дуже поступово.

+495
Prem kumar 30 трав. 2012 р., 12:37:02

Машинне прання, як нормальної та сухої повітря, але покласти соду в них і струсніть і дайте висохнути на повітрі. запах ніколи не повернеться.

+463
James Sharpe 11 січ. 2018 р., 03:52:36

Нарешті я знайшла одне дослідження про вплив циклічних їжі:

Stote і співавт. (2007) : контрольоване дослідження знижена частота харчування без обмеження калорій в здоровий вага звичайний, середнього віку

Цитат з паперу:

 • Дизайн:у дослідження було рандомізоване дизайн кросовера з двома 8-нед періоди лікування. Під час періоду лікування, пацієнти приймали всіх калорій, необхідних для підтримки ваги або 3 рази/добу або 1 раз/добу.

 • Результати: випробовувані, які завершили дослідження зберегли свою вагу в межах 2 кг від свого початкового ваги протягом 6-міс строк. Були ніякі значно впливу частоти прийому їжі на частоту серцевих скорочень, температури тіла або більша частина крові виміряних показників. Однак, при вживанні 1 раз/добу, пацієнтів, значне збільшення голоду; значна зміна складу тіла, включаючи скорочення жирової маси; значне збільшення артеріального тиску й загальний, ЛПНЩ і ЛПВЩ-холестерину концентрації; і значним зменшенням концентрації кортизолу.

 • Вага випробовуваних і жирової маси тіла були знижені (1,4 2,1 кг відповідно) після вживання 1 раз/добу дієти, але не після споживання харчування 3 рази/добу дієта.

 • Незважаючи на загальну думку серед громадськості, що дуже важливо харчуватися ≥3 од/добу, немає контрольованих досліджень безпосередньо порівнювали дію різних частотах прийому їжі на здоров'я людини. Цей пробіл у знаннях був визначений у 2005 році дієтичні рекомендації Консультативного комітету доповідь як майбутнього наукового напряму.

Тому вплив різних частот їжі на організм людини залишається відкритим питанням в науці, але там, здається, деякі докази того, що низькі частоти може зменшити жирові відкладення і вага.

+424
nilsM 7 січ. 2016 р., 14:30:18

Я давно тренуєтеся регулярно (щодня з дня відпочинку на тиждень) в тренажерний зал на пару місяців. Як я дуже зайнятий, я працюю близько однієї години кожної сесії. Включає в себе інтенсивні (для мого стану) ПТ 2 або 3 рази в тиждень, і власне-тренування (бігова доріжка).

Я відчуваю себе вичерпав наприкінці кожної сесії. Я вже скоро 10 днів канікул, і я планую використати цей час, щоб тренуватися, залишаючись в тренажерному залі довше і самостійної тренування (без тренера).

Як я повинен керувати своїм часом там, щоб отримати максимальні вигоди від перебування тривалий час в тренажерному залі ?

Моя мета навчання:

 1. Втрата ваги: я у верхній частині нормального діапазону ІМТ. Мій відсоток жиру складає близько 21%.
 2. М'язи: у мене слабка спина і регулярні болі в спині. Мій стан покращився, так як я почав тренуватися.
+398
blrnov 11 лист. 2012 р., 11:00:24

Це про взуття:

 1. Будучи більш вузька усередині (на плеснової голови), ніж голу ногу буде, коли стояв на комфортно
 2. Тримаючи пальці разом; в кращому випадку ледве дозволяючи пальці окремо, в гіршому хлюпають їх в точку (замість того, щоб запропонувати широкому носку)
 3. Підошви іноді навіть більш вузьку частину над ним (частіше у футбол cleats)

Я біжу , як ніби босоніж, вага на стопи велику частину часу.
У взуття рекомендується для мене, стопи відчуває себе тісно і я не можу запустити пальці з-за страху перекручуючи їх. Я помічаю те ж саме з іншими людьми, але вони, як правило, не звернула на це увагу (їх загальне ставлення буття "у мене немає часу, щоб питання таких дрібниць").

З моєї точки зору - перевірив все, що міг - таке відчуття, що дизайн диктується ще яким-небудь дрібне, довільне визначення "елегантність", ніж все інше, і так як модні примхи часто перевизначити практичність, абсурдно припустити, що "хтось розумніший за мене, мабуть, вже доведено, це корисніше".

Я очікую, що ці проекти несуть відповідальність за кісточки, hammertoes, натоптиші, мозолі, врослі нігті і т. д. "Спортивний" туфлі краще, але рідко відхиляються від "стрункі ноги" естетичне.
Отже, маючи все це на увазі - які переваги?

+327
Karen Connor 24 серп. 2015 р., 10:38:56

Почати робити біцепса кучері і продовжувати, поки ваші біцепси відчуваємо себе втомленими і жахливо боляче. Тепер ви знаєте, як це відчуває, коли ви використовуєте ваш біцепс. (Ви, напевно, вже знав про це.)

Роблячи вправи відомо, що ізолювати одну м'яз або м'язову групу ви дізнаєтеся, як він відчуває, коли ви активуєте саме цієї конкретної м'язи, і ці знання легко використовувати повторно робити більш складні вправи.

За допомогою цього методу ви можете навчитися відчувати навіть дрібні глибокі м'язи покриті більш великих м'язів, як, наприклад, сідничної.

Звичайно, вам потрібно знати вправи ізоляції, і такі вправи можуть Зазвичай бути знайдені в літературних даних.

+324
Crystal Moore Thompson 16 вер. 2011 р., 09:18:39

З досліджень про взаємозв'язок між еякуляцією і рівнем тестостерону сироватки у чоловіків.

Мета даного дослідження-отримати уявлення про взаємозв'язок між еякуляцією і рівнем тестостерону сироватки у чоловіків. Сироватка концентрації тестостерону з 28 добровольців були досліджені щодня протягом абстинентного періоду після еякуляції на дві фази. В автори виявили, що коливання рівня тестостерону від 2-го по 5-й день стриманості були мінімальні. На 7-й день з'явилися абстиненції, однак, очевидний пік тестостерону сироватки, досягнувши 145.7% від вихідного рівня ( P < 0.01). Без регулярного коливання спостерігалася після безперервної абстиненції після піку. Сім'явиверження є передумовою і початком спеціальних періодичних зміни рівня сироваткового тестостерону, який не буде відбуватися без еякуляції. Результати показали, що еякуляції, викликаної варіаціями характеризується піком на 7-й день стриманості; і що ефективною час еякуляції мінімум 7 днів. Ці дані першим документом явище періодичного зміни в сироватці рівень тестостерону; співвідношення між еякуляція і періодичні зміна рівня сироваткового тестостерону, і малюнок, і характеристики періодичної зміни.

Хоча, існує кореляція між еякуляцією і рівнем тестостерону, немає переконливих кореляції до короткострокових ефектів тестостерону спортивних результатів.

+322
Linsey 26 трав. 2017 р., 21:22:41

Я читав цей пост і я придумав питання, який не задавався в ньому.

Зокрема, я подумав, що більш високі люди мають можливість отримати більше м'язової в той же час, чим менше людей?

Мені здається малоймовірним, що 7 футів людина не може отримати більше м'язової маси, ніж 5 футів особи на те ж саме кількість часу.

Можливою причиною цього може бути те, що високі люди можуть мати більше м'язових волокон (не більше) для початку з-за їх розміру, так що їх загальна швидкість зростання буде вище.

Зауважте, я не кажу, що твердження вище вірно. Я просто видаючи можливі причини що якщо це правда, то це може призвести до більш високорослі люди, що мають більш високий темп зростання.

Однак я не міг знайти дослідження з цього питання, так що всім, хто щось знає з цього питання вітається.

+295
Mahid 26 січ. 2013 р., 05:21:59

Ласкаво просимо в мій світ! Як ви мені вже за тридцять (гаразд, це ще наприкінці тридцятих років в ці дні) і в мене артроз в шиї (С1 -> С7), і я дуже добре знаю головні болі, які приходять з нею!

Що працював для мене йога - я "повна" (1год+) практика, можливо, два-три рази в тиждень, але не шиєю роли і сторона шиї тягнеться хоч щодня - і особливо до і після я зробити будь-якої іншої фізичної підготовки (якщо я роблю довгі сесії я також взяти перерву, щоб зробити їх в середині, як добре)

Я розумію, що це, ймовірно, звучить трохи євангельських мене, але це дійсно було як день і ніч і я не можу рекомендувати його досить!

Є величезна кількість посібників (письмові та відео в інтернеті, але я б з обережністю з цих (принаймні як перший крок) - шия не та область, щоб возитися з, так що, працюючи з досвідченим вчителем (принаймні спочатку), хто знає про ваш стан є обов'язковим. Таким чином, ви можете переконатися, що ви нічого не робите таким чином, що, швидше за все, викличе у вас труднощів, і вони можуть працювати з вами, щоб змінити вправи навколо будь-яких обмежень мобільності у вас.

+259
Michinio 2 жовт. 2014 р., 10:22:29

Причина силових тренувань необхідно тут же в цьому пункті ви цитуєте:

М'язова сила необхідна для повсякденної діяльності

Точки м'язове розвиток не тільки за міцність кісток, але і за м'язову силу. М'язи корисні і самі по собі, а не тільки для своїх багато переваг для інших функцій організму.

+244
AnTiToinE 8 груд. 2011 р., 00:33:05

Будь-який раз, коли ви виконуєте дію, яка викликає біль у суглобах або біль, ви робите довгостроковий сукупний збиток ваших суглобів. Як правило, футбол (футбол) не повинно викликати колінного суглоба болю. Є кілька різних речей, які можуть викликати це:

 • Неправильно або погано підігнані взуття. Спробувати іншу взуття.
 • Невірна техніка/баланс/вага. Якщо у вас надмірна вага і працює, або якщо ви не рухаєтеся з певною плинністю (гладко і стукати ногами) ви будете боліти коліна.
 • Слабких або травмованих суглобів. Деякі люди мають більш слабкі суглоби з-за генетики або неправильного харчування. Інші ослаблені суглоби з-за попередніх травм. Як правило, збитки, завдані суглоби, особливо на коліна, це постійний та кумулятивний. Кожна мікротравма складає, навіть деякі з тих, що ви "відчуваєте".

Якщо біль не проходить, проконсультуйтеся з вашим лікарем і подивитися, що він рекомендує. Тепер є деякі великі продукти для людей, які мають ослаблені суглоби, щоб полегшити біль від активності.

+243
Shan Peterson 4 черв. 2016 р., 22:04:53

Чи можна претендувати на Бостоні або зламати 3 години в марафоні тільки з тренування по вихідних?

В даний час працює +10 км двічі в тиждень на вихідні, і мені цікаво, як далеко це може зайняти мені, щоб розірвати або наближається до 3-годинний марафон.

Якщо не марафон, то що рахунок 1:20 хв або краще напівмарафон?

+238
oliver ortega 29 трав. 2014 р., 11:30:02

Як @Jimsan сказав стиснення рукава теля це відмінний спосіб, щоб допомогти полегшити біль швидше, ніж залишити його, щоб влаштуватися на його власні.

У мене часто буває біль в правій литкового м'яза і обидва методу, як Jimsan вказує, допомогти. Мій литкових м'язів, біль йде від моєї технікою бігу і тільки якщо я передньою ногою удар під час мого бігу.

Я намагався змінити мою техніку, щоб пом'якшити проблему і землі більше середини ноги, і вона працює. По мені так простіше на землю середині стопи на довгі дистанції, але зі швидкістю тренувань і пробіжок, я зазвичай на ногах... і біль повернулася.

+223
mutt 5 трав. 2016 р., 13:38:48

Я бачу різні думки про ВСАА напої під час посту, такі як такі різновиди:

 1. ВСАА пити в малих кількостях не впливають швидко.
 2. Не використовуйте ВСАА під час посту
 3. Використовуйте тільки ВСАА навколо тренування, коли постив.

Ті, хто рекомендує #1 і #3 пропонуємо ВСАА не обов'язково ламати швидко, але це правда?

+201
TheSharpieOne 19 серп. 2017 р., 09:34:40

У мене досить напружений графік. Я також завзятий слухач різні подкасти. Я використовую кардіо час як привід, щоб зайняти час, щоб слухати подкасти (і, отже, під ковдрою, використовувати подкасти як привід, щоб робити кардіо).

Звичайно, це приблизно еквівалентно музику або фільми. Тим не менш, я спробував їх теж, і у мене помітно краще досвід з моїм кардіо тренування, коли я заповнити їх з цікавими словесного матеріалу. Я думаю, що це якось пов'язано зі стимулюючою інша частина мого розуму; я повинен звернути пильну увагу на слова і думки висловлював, і не раз помічав як багато.

Звичайно, YMMV, але я пропоную дати йому шанс.

+200
Pixiemops 9 жовт. 2019 р., 14:39:14

Я хотів би втратити частину жиру і стати сильніше. Я завжди намагалася бути активною, але із-за поганої дієти (результат стресу) мені не вдалося схуднути настільки, наскільки хотілося б. Але я думаю, що я знайшов функцію, яка буде працювати для мене (тобто я хотів насолоджуватися цим):

Радісна Рутина

Пн/Ср/Пт - рано вранці - силове тренування (5х5 Марк Rippetoe). Немає кардіо.

Пн, ср - вечір - 2 години активних танців (схожі на зумбу, але більш інтенсивні).

Вт, чт - вечір - 1,5 години Муай Тай.

Неділя - 2 години волейболу. Дуже легкий.

Мені

Я 5'9" (175 см), 185фунта (84кг), 26 років.про'. Досить активний з деякими попередніми важкої атлетики, бойових мистецтв і досвід Зумба. Також у мене цикл день в 16 км (10 миль), щоб працювати 4 дні в тиждень (але я, напевно, буду здаватися на велосипеді, якщо я продовжую мій план)

Питання

Я перевірив аналогічні питання на цьому сайті та в гуглі, і я знаю про сплячу вимоги і я створив свій план дієти. Але враховуючи мій конкретний план тренування і моє здоров'я в цілому, це було б занадто великий стрес для організму?

Я розумію, що з-за мого ваги і напруженою рутини, мені потрібно проявляти особливу обережність з моєї суглобах, правильне розминки і розтяжки.

Буду вдячний за ваші думки з даного питання.

+177
sorbhs 19 бер. 2013 р., 01:52:10

Моєму татові виповнилося 60 років. Я ніколи не грали у якому-небудь виді спорту за 30 років. Однак, він працює з географією і іноді (може бути, тиждень, місяць) він в похід у джунглі, як частину його роботи.

Нещодавно, серцевий лікар виписав йому ліки. Зараз він приймає серце таблетки щоранку.

Сьогодні він сказав мені, що він хоче грати в бадмінтон зі мною. Це 1-й раз він займався спортом. Так ми грали протягом 30 хвилин. І раптом він відчув втому і сіл. Потім, прямо в той час, я побачила, що він заснув. Я спробував покликати його, але він не прокидався. Тому я кинувся на вулицю і викликати швидку, але тато раптом прокинулися.

Він просто відключився на 5 хвилин. Він сказав мені, що його лікар сказав, що він повинен робити вправи в ходьбі тільки.

Моє питання полягає в тому, що "бадмінтон-це занадто багато для 60-річної людини?"

І "що я повинен робити зараз?"

 • Скажи йому, щоб перестав грати у бадмінтон
 • Скажи йому, щоб робити вправи в ходьбі тільки

Я дуже переживаю за нього. Я думав, що в нього міг статися інсульт. Я думав, що оскільки він приймав таблетки кожен день, що може допомогти йому відновитися.

+103
Frederik Spang 24 лют. 2017 р., 07:37:34

Це абсолютно нормально. Немає нічого поганого в спокійну живіт "стирчить", ось так. Ось як люди виглядають, коли їх тіло знаходиться у спокої і режим дайджесту. Навіть в животі сильні, абсолютно здорові люди можуть стирчати, коли вони повністю розслабляються.

Це не означає, що ви повинні проводити весь день звичайно. Якщо у вас є активний спосіб життя, збалансовану програму тренування, і ваш раціон під контролем, немає причин зациклюватися на своїй зовнішності. Насправді, помилковий рада завжди напружена і тягне в животі може бути погано для вашого травлення і може викликати непотрібну напругу.

Що дійсно викликає ваш живіт випинати на другій картинці називається передня тазовий нахил. Якщо вона стає хронічною, це може викликати проблеми зі спиною і необхідно виправити (бажано фізіотерапевт). Але знову ж, вона не може бути хронічною проблемою для вас прямо зараз. Якщо ви хочете докладніше про це, погляньте на це відповідь.

+77
Joel Troska 29 квіт. 2013 р., 17:03:37

Я намагаюся наростити м'язову масу/спалювати жир/взагалі привести себе в форму за останні два місяці, але я не помітив великої різниці в моїй зовнішності. Я не очікую, що втратив нижче 10 фунтів, але я можу принаймні сказати, я роблю успіхи, тому що я можу підняти трохи більше або трохи довше.

Я не заморочуюсь вагою сама, оскільки я думаю, що, так як я обидва намагаєтеся спалити жир і наростити м'язову масу, моя вага не може бути точним поданням про прогрес. Деякі люди можуть намагатися виміряти свою талію і стежить за цим, але більшу частину мого надлишкового жиру насправді не сидять на моїй талії.

Чи є якісь інші методи я можу використовувати, щоб спробувати відстежувати моє фізичне прогрес?

Оновлення:

Деякі нові контексту полягає в тому, що я зрозуміла, що моє опір інсуліну може вплинути на мою здатність спалювати жир. Так, я можу бути м'язи, але не сильно втратити жир, що робить його важко, щоб бачити прогрес. Маючи це на увазі, що я можу зробити?

+31
bnvkaz 8 трав. 2010 р., 21:22:41

Біг-це взагалі хороша вправа для спалювання калорій як в ЗІЗОД (швидкість сприйняття навантаження) є відносно низьким для даної робочої навантаження, так що ви можете підтримувати високий темп калорій у хвилину.

Тепер, скажімо, у вас є 30 хвилин до тренування. Який спосіб бігти, щоб спалити найбільшу кількість калорій? В основному з постійною швидкістю, що ви ледь витримати протягом 30 хвилин буде горіти більшість калорій.

Переривчастий біг і спокою не буде спалювати стільки ж калорій, в те ж саме кількість часу.

+10
user125343 19 лип. 2013 р., 05:23:28

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil