Крихітний вечерю, гаразд?

Мій штапель Матта рису як виходець з Індії. Я їм обід. Я регулярно ходжу 9 годин між обідом і вечерею з чашкою кави в перервах, які я не можу зробити ні з якою іншою їжею.

Я недавно почав їсти вдвічі менше, ніж ситим на вечерю. Я помітив, що деякі втрати ваги, без втрати енергії і трохи краще спати. Це добре для підтримки або я втрачу на харчування, які можуть бути отримані тільки на вечерю? Я вважаю, що великі обіди допомагають заповнити енергетичні запаси тих, хто дійсно активно, але я займаюся вдома 3-4 рази в тиждень.

+224
Natalia naa 14 квіт. 2018 р., 05:31:57
34 відповідей

Там може бути будь-яка кількість причин для болю в суглобах. Там багато сполучної тканини (сухожиль і зв'язок) у великих суглобів, а також хряща та синовіальної рідини, яка змащує суглоби. Ці загальні правила допоможуть вам діагностувати, що відбувається:

 • Болю немає, але звук "крекінг". Зазвичай це нешкідливі відчуття, що виникає перед спільною готова до інтенсивного використання. Після того, як газу в синовіальній рідині тікає (з'являються шуми), суглоб зазвичай грунтується і готовий до роботи. Безпечно ігнорувати.
 • Тупий біль у м'язах. Це викликано прошу більше м'язів, ніж вони готові дати. Це тимчасова ситуація, поки тіло не може адаптуватися і піклуватися про накопичення молочної кислоти. Безпечно ігнорувати і продавлювати.
 • Біль у коліні з "розхитаність" суглоба. Це може супроводжуватися набряками. По суті зв'язки (кістки сполук) і сухожиль (кістково м'язових з'єднань) не повинні бути розтягнуті. Коли це трапляється, вони не можуть виконувати свої звичайні обов'язки і може призвести до серйозних травм. Застосовувати рисовий протоколу в якості першої допомоги і отримати його перевірили.
 • Різка біль зі звуком "крекінг". Особливо якщо це супроводжується набряком, можливо, порвали зв'язки. Безумовно, отримати його перевірили, а далі напруга буде тільки зробити травми гірше.

Для отримання додаткової інформації про травми коліна і діагноз, будь ласка, ознайомтеся з цією статтею.

Якщо проблема перші два пункти, інше важливо. Що відпочинок повинен супроводжуватися дозволити показатися лікарю.

+976
Wilko Fokken 03 февр. '09 в 4:24

Я б спробував щось на зразок 5к або найняти тренера в тренажерному залі. Потрібно багато керівництво. Розвиваються з не-придатний для серйозної рутина вимагає багато знань і готовність платити за свої помилки в травму.

+893
Jacob Zwiers 17 трав. 2015 р., 01:47:09
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Існує ряд статей і досліджень, які знайшли довго сидіти шкідливо. Багато з них посилаються на кардіо вправи, як спосіб допомогти в боротьбі з шкідливим впливом.

Це щось конкретне в дію, або це більше пов'язано з тим що писчебумажными і не задіюєте м'язи? Головне-робити кардіо вправи, які передбачають сидіння (наприклад, їзда на велосипеді або веслування на довгі дистанції) представляють одних і тих же факторів ризику, як стаціонарних, сидячи (особливо якщо більшу частину дня сидячи, Робота за столом)?

+835
user68107 17 груд. 2012 р., 22:45:35

Так. Розглянемо повноліття в 18 років. Зверніть увагу на стегна обсяг рухів у баскетболі гравці з віком:

basketball internal range of motion

Джерело.

Що ми тут бачимо-це гравці втрачають внутрішній діапазон обертання рухи в тазостегнових набагато більше, ніж в контрольній групі. Принаймні в ранній дорослості / ~початку 20-х років. (Звичайно, на початку двадцятих років, значно менше 18 років, не гарантує повного зростання закриття плити, але з верхньої частини моєї голови це найкращий спосіб поглянути на цю тему.

Причина цього в тому, що вони купують більше кістки у верхній передній частині стегна. Кость потовщується, в жовтому квадраті:

          basketball hip bone

Це тому, що ця зона стає завантажена під час бігу і стрибків / посадки. Тазу і верхньої частини стегна вибуху на одного з стегна трохи зігнуті. Тобто, що квадрант повертається трохи, коли ми говоримо, землі наші ноги трохи зігнуті:

         hip flexion cam impingement

Тому що шийка стегна стає більше, в ньому немає стільки місця, щоб зігнути або твіст, перш ніж вона потрапляє в вертлужную западину:

          femoral neck

         acetabulum

Анімація внутрішнє обертання стегна:

         cam impingement

Примітка "Кем". Це типу накинув на стегні.

hip impingement

Джерело.

Ця ідея лежить в хірургії, такі як

 • Здавлення ротатора плеча
 • Хіп-наброс
 • П'яткові шпори

Вище, ви, як правило, мають деякі кістковими розростаннями, що робить його більш імовірно, двох кісток Пінч -"зазіхають"- структури між ними. Процес думав, що гоління кістка, зменшити ймовірність зіткнення.

Саме відмінності між генетичним дисбактеріоз або набутими не була належним чином зроблено, і це не легко зробити.

-Довгострокових дослідженнях складно

-Хіп-наброс операції були на підйомі.

-Ми краще на діагностику

-знайшли ще один спосіб заробити гроші

-більше стегна дійсно деформується від зміни активності більше, наприклад, діти грають у спорт?

-це тому, що дорослі вивантажують свої стегна при згинанні більше, тобто сидить більше, ніж коли-небудь?

Важко розібрати.

Це область дозріла для досліджень, тим не менш, ми, ймовірно, знайдете, що ми, здається, завжди знайти природа проти виховуйте дебатів - як матерія.

Хоча є нюанс, скільки природа або питаннях виховання можуть змінюватися з тривалістю життя. Що відбувається на початку життя, може залишити враження важко подолати.

Зверніть увагу, що після того, як збирають малогомілкової кістки, великогомілкової кістки можуть рости, щоб бути розміром гомілки + оригінальний малогомілкової кістки. Права сторона обличчя була заготовлена:

fibula harvest bone growth tibia growth after fibula harvest

Від: гомілки адаптації після фібула збір врожаю: в природних умовах кількісне дослідження.

Я знаю, питання було про зрілому віці і це дослідження є на дітей, але я хочу повернути його, тому що ця зміна відбулася 3.5 років. Але кістки дітей гояться приблизно в два рази так швидко, як дорослі.

Тому, щоб зробити помітним кістка товщина змінюються в зрілому віці, і ви дивитеся на те, що, ймовірно, буде значна кількість часу. Легко років. Це велике послідовне навчання ваги. (Це не дивно, багато питань наброс займаюся певною діяльністю протягом багатьох років.)

Навіть тоді, я сумніваюся, що хто-небудь знає дорослих, які, наприклад, були невеликі вени, то через кілька років можна побачити на зап'ястях людини були явно більше. Я, звичайно, не бачив, що з будь-яким з моїх клієнтів. Де ви починаєте питань. Все можна зробити швидше і сильніше, вірно? Але не можна перетворити осла в скакуна.

Єдиним винятком з цього мені відомо, є гострі травми. Навіть у зрілому віці, після того, як кажуть, вивихнув палець, ви можете зробити деякі серйозний ріст кісткових. Права сторона була вивихнута, а ліва:

finger dislocation

Навряд чи така реакція може статися від вправ. Принаймні на будь-який необхідний термін.

Нарешті, я завжди говорю з такого роду речі, коли ви щось купуєте, ви втрачаєте щось. Хоча ви можете бути соблазнены товщі кісток, багато шукають тонше. А пауерліфтер любить товсті кістки. Комусь цікавий в управлінні немає. Часто те, що один вважає, щоб бути структурний дефект може бути переупакованої в структурний перевагу. Ті баскетболісти, як їх стегна товщають, так, у них менше мобільності, але вони також менш імовірно, щоб зламати стегно

Більш детальну інформацію про хіп-

+763
ObjSal 1 черв. 2019 р., 18:57:03

По-перше, вітаю з вирішивши вести здоровий спосіб життя. Враховуючи, що рішення і ваше минуле, ви повинні розглянути можливість придбання фізичний іспит, щоб переконатися, що ви в змозі почати програму вправ, призначений для поліпшення вашого здоров'я серцево.

+744
AutoMEta 6 січ. 2012 р., 18:26:47

У мене іноді бувають судоми в ногах при плаванні вільним стилем.

Які є хороші стратегії для роботи з ними під час відкритої водної раси?

Профілактичні заходи також будуть цікаві.

+729
Nithin Sen 3 бер. 2012 р., 11:01:43

Я використав, щоб бути конкурентоспроможними бігун-мій найкращий 5к у 17:10. Протягом багатьох років, я був в змозі тренуватися, підштовхнути себе, і рідко відчував, що біг був коли-небудь "дуже складно".

В останні роки, біг стає все більш і більш важких, але в основному подумки. Я впадаю у відчай навіть самий легкий дискомфорт, і приймати часто ходять перерви. Я як і раніше працювати пристойному темпі, і іноді може працювати з легкістю. Але я просто не змогла подолати дискомфорт, як я використав, щоб бути в змозі. Тоді я впадаю у відчай і цикл продовжується.

Є кілька прийомів, які я можу спробувати подолати ці бар'єри?

+706
Rocid 11 квіт. 2013 р., 18:49:34

Я сильно сумніваюся, що це можливо для вас, враховуючи ваш вік,вагу і висота, щоб тренуватися і не отримати жодної маси прибутку.

В теорії можна робити важкі з'єднання, такі як станова тяга, присідання і жим лежачи. Щоб звести до мінімуму м'язової маси ви повинні, як правило, тільки один повторень з високим вагою щодо своєї міцності (високої інтенсивності). Але навіть в цьому випадку приріст м'язів не буде нуль.

Робиш одну роботу реп весь час не можливо, тому що це призведе до травми. Вам також не доведеться, як ви сказали, доступ до обладнання, тому все, що знаходиться поза питання. У будь-якому випадку, ваша мета повинна бути, щоб мінімізувати зростання м'язів не усуне його. Неможливо тренуватися, щоб набратися сил без отримання будь-яких м'язів, особливо для новачка.

Якщо у тебе немає обладнання і ви не хочете купувати які-небудь я думаю, що ви погодитеся, що це практично неможливо робити вправи і серйозно набратися сил без отримання будь-яких м'язів. Це тому, що ви будете робити в основному роблю більший обсяг роботи представника, який будує мало сил (це в основному ростуть ваші м'язи і зміцнює витривалість в залежності від діапазону повторень ви працюєте з). Тепер, може бути помилковим, тому що ви могли б знайти щось настільки важке, щоб ставити на вас, що ви можете зробити важкий трійок з нормально вагу тіла вправи (але це здається неможливим, якщо у вас немає доступу до деяких дуже важких, щільних матеріалів, таких як бетон).

Маю на увазі, так як ви хочете, сила, зростання м'язів буде дуже сприяти міцності. Сила залежить від ЦНС і м'язи. Таким чином, якщо ви хочете оптимального набирає чинності, ви повинні також зростати ваші м'язи. Я не бачу, чому ви хотіли б нуль м'язової маси, але я буду продовжувати відповідати на ваше питання, так як це ваша мета. Тим не менше, я не думаю, що є якийсь спосіб для тренування ЦНС, не використовуючи ваші м'язи і, отже, робить їх рости.

В цілому, на мій погляд, ви повинні зробити дві речі:

 1. Визнати, що ви не можете мати нуль приріст м'язової маси якщо ви хочете набрати силу, особливо без якого-небудь устаткування.

 2. Постарайтеся зробити все можливе з тим, що у вас є. Ви повинні взяти що-небудь важке, поклала в мішок, який ви можете носити зайву вагу, купити підтягнути бар, якщо це можливо, і робити віджимання, підтягування, присідання пістолетиком в діапазоні повторень до 5. Це, здається, досить простий, але так є варіанти у вас, оскільки у вас немає обладнання. Ви зможете робити більш складні речі, в залежності від того, які речі ви маєте в наявності будинку, що дозволяє імпровізувати.

PS: все це здається безглуздим для мене. Я пропоную вам налаштувати ваші цілі не набирає масу. Якщо по масі, ви також маєте на увазі жир, який потім виносить моя відповідь марний. Якщо по масі, ви також маєте на увазі жир, а потім просто вибрати будь-який хороший вага рутинних, доступних і намагатися харчуватися по обслуговуванню калорії.

+651
Mziyabo Singwango 13 вер. 2019 р., 10:18:47

Я хотів би зробити кілька тренувань протягом дня (скажімо 4-8 разів), коли я на роботі. У мене в офісі є тренажерний зал з вільними вагами. Тренувань може бути від 5-10 хвилин.

Я знаю важливість беручи часті перерви, але або пішки, або робити сходи не здається достатньою для моєї верхньої частини тіла. Я до сих пір відводите плечі/шия, хоча я приймаю ці часті перерви.

Я також зробити реальними тренувань поза роботи, 4 дні в тиждень.

Так що моє запитання, який план буде ефективним незалежно від жорсткої плече/шию? Я не бачу надто багато матеріалу, якщо є все, що зазвичай ці ваги тіла вправи, які здаються тільки для тих, хто не в формі або взагалі піднімає гирі.

Що може бути краще, ніж жорстке плече/шию, ніж підняття тягарів? Може бути, тягнеться, було б краще?

+636
user251615 18 серп. 2019 р., 19:40:24

Я читав, що спека, так і заморозки володіють протизапальним ефектом, але тепло буде збільшувати циркуляцію і заморозити зниження. Тому в день травми, напевно, краще використовувати заморожування-для обмеження пошкодження/удари і т. д. Після цього можна використати тепло, щоб допомогти процесу загоєння.

Особисто я віддаю перевагу заморожувати процедури і знайти їх, як правило, більш ефективні, ніж традиційні знеболюючі препарати.

+614
Marks Chand 20 черв. 2017 р., 23:23:49

Ні, ні їжі, що ви не можете іноді поїсти просто тому, що ви wan't, щоб бути здоровим, не означає, що ви не можете поїсти в McDonalds або колу ніколи.

Я не буду говорити про різницю сіль проти цукру, тому що ви, напевно, знаєте про них і там багато інформації про них в інтернеті.

Але я скажу, що якщо ви не є професійним спортсменом або бодібілдером вам не потрібно турбуватися про речі, я знаю, що ЗМІ намагається всіх налякати, але правда полягає в тому, що навіть якщо ви їсте дуже солоною або солодкої їжі іноді не зашкодить вашому здоров'ю.

Просто виберіть те, що вам подобається найбільше, але не занадто багато і часто їдять.

+613
Bent 27 квіт. 2016 р., 05:26:01

Ви можете мати те, що я думаю, називається "синдром роздратованого кишечника" означає, що ви отримаєте легко роздутий і все, що ви їсте, сильно ферментований.

У моєму випадку, коли я скоротити калорії і їдять менше величини" протягом декількох днів , ця проблема зникає.

 • Намагатися спалити жир залишається і їжте невеликими порціями.
 • Не пити соди/коли
 • Якщо у вас АБС тренування, не використовуйте ваги тільки вагу вашого тіла (ваги, зробить м'язи живота більше, і у вашому випадку це буде виглядати подвійний розмір)
 • Також Стрес збільшує бродіння, намагайтеся якомога частіше відпочивати.

І подивитися, що відбувається. Він повинен зробити краще. І навіть якщо це не так, його не велика справа просто зосередитися на спалювання залишився жиру.

+608
Brunjox 16 груд. 2015 р., 00:13:13

Так, кожний вид вправи вдалий для початку. Однак я не впевнений, що якщо Freeletics є безкоштовним, тому ви можете також шукати calistenics тренувань на YouTube або в іншому інтернеті, є багато.

Для набуття сили вашого тіла повинен бути в шоці і addapt для цього удару. Шок повинен бути достатньо великим, щоб все-таки шокувати вас. Фрилетикс багато програми реп, в кінці кінців, ви зможете легко зробити 100 віджимань або 50 віджимань (Е. Р.) не досить ударів. В цей час краще всього йти в спортзал або шукати calistenics.

При тренуванні на силу/ м'язи вам доведеться шукати тренувати всі м'язи, тренування, ви в комплекті не дуже добре тренувати спину (а це велика і важлива група м'язів) ви повинні прагнути, щоб всі частини для більшої міцності і goodlookingness.

Це добре, щоб почати з програми, тому що послідовність є ключовим у навчанні. І програми можуть допомогти в цьому.

+565
Shen Ben 1 жовт. 2016 р., 16:18:32

G_H вкриті більш або менш все, що стосується цієї теми, але є щось ще, що дуже важливо, що більшість людей абсолютно неосвічених не про що.

По-перше, важливо розуміти, що жир не просто резервуаром для зберігання зайвих калорій або "потенційної енергії". Жир насправді є ендокринного органу, як щитовидна залоза або наднирники, наприклад. Це означає, що жир у цьому випадку біла жирова тканина секретує гормони, лептин є одним з них.

Лептин-це поліпептидний гормон, який виробляється жировими клітинами. Чим більше жирових клітин містять, випустила понад лептин. Думаю лептин як регулятор метаболізму і регулятором почуття голоду. Він пов'язує зміни в жировій тканині зберігаються в ЦНС контролем енергетичного гомеостазу.

Наприклад:

Ви їсте надлишок калорій протягом певного періоду часу.

Як ви їсте більше, жирові клітини наповнюються тригліцеридів, що збільшує вивільнення лептину в крові. Гіпоталамус в мозку має розгалужену систему спілкування з жировими клітинами, які містять рецептори лептину. Коли рівень лептину збільшити, лептин зв'язується з рецепторами лептину в гіпоталамусі, відправивши повідомлення, що ти "заправився." Тоді гіпоталамус посилає сигнали в мозок і інші частини тіла, знижуючи апетит і піднімаючи ваш метаболізм.

Або

Ви їсте нижче вміст калорій протягом декількох днів або тижнів.

Ваші жирові клітини зменшуються в раціоні, не їдять і т. д., і огрядні клітини випускають менше лептину. Ваш мозок відчуває, що рівень лептину низький, і що ви більше не "заправився". Гіпоталамус сприймає зниження рівня лептину, зниження швидкості обміну речовин і зменшення енергетичних витрат. Він також посилає "голодні" сигналу, що підвищує апетит і спонукаючи вас з'їсти.

Сигналізації лептину та інсуліну мають дуже близькі стосунки. Коли підвищується інсуліну, так і лептину. Це має сенс – ви їсте великий їжі, ваш рівень інсуліну підніматися, а потім йде лептину, сигналізуючи мозку, що ви повні і тримати бурчання метаболізм.

Інсулін продукують бета-клітини підшлункової залози, також мають рецептори лептину, де лептину є негативним регулятором вивільнення інсуліну. Так що немає жорсткого взаємозв'язку між цими двома гормонами.

Ось як це виглядає:

Ви їсте якийсь дикий лосось і великий солодкий картопля. Бета-клітини підшлункової залози виробляють інсулін у відповідь на рівень глюкози в крові. Інсулін стимулює вироблення лептину в жирових клітинах. Рівень лептину піднятися, викликаючи гіпоталамус до зниження апетиту. Високий рівень лептину також розповісти свою підшлункову залозу припинити виробляти інсулін. Але ось як це виглядає, коли у вас є опір лептину:

Ви їсте морозиво і купу змішувати модулі з мармурової плити з пиріжками, тому що Йоло, а ти в режимі "permabulk". Бета-клітини підшлункової залози виробляють інсулін у відповідь на рівень глюкози в крові. Інсулін стимулює вироблення лептину в жирових клітинах, переважної ваш організм. Рівень лептину йти вгору, але опір лептину починає встановлюватися. Високий рівень лептину спробувати, щоб розповісти свою підшлункову залозу припинити виробляти інсулін, але ти лептину стійкі, так що підшлункова залоза не отримує сигнал припинити! Зараз у нас хронічно високий рівень інсуліну, що призводить до резистентності до інсуліну.

Так що в принципі, крім того, що сказав G_H, це призведе до інсуліну/опір лептину.

Джерело - TNation

+551
Jason Daniels 3 вер. 2013 р., 13:05:18

Один працює іноді :

ви починаєте присідаючи навколо 200lbs, може менше, може більше, вам адаптуватися !

1 реп
1 хв відпочинок
2 Репс
1 хв відпочинок
3 Репс
1 хв відпочинок
...
10 повторень
30 сек відпочинок
11 повторень
30 сек відпочинок
...
поки не вдасться.

він використовує тільки в цьому экзерсисе "день ніг", немає розгинання ніг і whatelse.. не збільшити вагу.

удачі

+514
tuba riyasat 5 бер. 2017 р., 04:30:49

Втрата ваги-це не лінійний процес, і це дуже характерно для людей на плато під час схуднення. Це те, що повинно бути прийнято і має бути позитивним для вашої подруги, так що вона може зрозуміти, що все, що відбувається нормальним. Це питання збереження дієти і вправи, хоча там не буде ніяких безпосередніх візуальних індикаторів, що вона прогресує.

Плато відбувається в рамках нормальної адаптації вашого організму до втрати ваги. Вона повинна адаптуватися до нової ситуації, а це вимагає часу. Так що навіть якщо ви наполегливо через це плато, швидше за все, буде іншим, як твоя дівчина прямує до своєї мети.

Нехай вона знає, що це нормально і пройде час. Також вона може пишатися, знаючи, що за допомогою правильного харчування і фізичних вправ вона як і раніше роблю все можливе для її тіла навіть при відсутності втрати ваги.

Удачі і продовжуйте намагатися!

+508
Evgenia Chicherina 22 лип. 2012 р., 20:48:51

Якщо ви відвідуєте тренажерний зал, обов'язково будуть кваліфіковані персональні тренери, які зможуть направити вас в правильному напрямку. Перед цим варто було б переконавшись, що все нормально з вашим лікарем.

Я б уявіть, що ваш персональний тренер дасть вам сидіти верхніх вправ тіла з можливістю навчання опору. Що стосується кардіо, Якщо у вас є доступ до ручної цикл, тоді ви можете спалити калорії без шкоди для нижньої частини тіла.

Я не знаю, будучи в стані вправа може бути неприємно, просто залишайся там. Проблема була діагностована і скоро ви будете в бойовій формі. Харчуйтеся правильно і завжди пам'ятайте, світло в кінці тунелю. :)

+491
Brixton 29 лип. 2018 р., 07:47:40

Загалом, ви хочете використовувати тепло до тренування і льоду після занять спортом або після збереження нової гострої травми (посилання).

Тепло має тенденцію до збільшення кровотоку і розпушення тканин, але це не збирається, щоб допомогти з запаленням. Лід зменшить запалення, яке збирається бути топ-короткострокова мета для багатьох спортивних травмах.

+485
Sonam Jain 21 жовт. 2017 р., 14:29:02

На босу можна використовувати з обох сторін - стоячи на округлі або плоскі бічні чорні сторони. Обидві сторони надають "нестабільною" поверхні, що робить ваші щиколотки м'язів відрегулювати, щоб контролювати свої рухи і стабільності гомілковостопного суглоба.

 • Йде від сидіння до непідтримуваних стоячи

  Це відео показує прогресування гомілковостопного вправи починаються в положенні сидячи, просуваючись до підтримується постійною, а потім підтримується постійною. Демка на дошці розгойдуватися, але босу працює аналогічно. На відео показано використання стільця для підтримки, але ви можете також використовувати дюбелі, щоб дати вам підтримку.

  Як ви прогрес, ви повинні бути в змозі виконувати кола ногами, стоячи на босу без підтримки. Наступні два відео є специфічними для гомілковостопного реабілітація (після того, як ваш терапевт дозволив тобі це зробити). 1. Щиколотки круги по обидві сторони босу, 2. Додавання руху - з боку в бік і вперед-назад.

 • Пропріоцептивна тренування в положенні стоячи

  Ось відео з закритою кінетичної ланцюга вправ , які зміцнять ваші щиколотки, роблячи її більш стабільної і гнучкої у рухах у всіх площинах руху. Як тільки ви можете зробити це на стабільний підлогу, ви можете зробити це на босу для пропріоцепції навчання.

Що стосується позиції вашої стопи, ближче до середини балу, чим більше стабільності ви повинні мати, якщо ви не маєте інших проблем балансу. Чим далі від середини, тим більше діапазон руху щиколотки будуть вимагати, поставивши велике навантаження на ваші щиколотки. Якщо ви обмежені руху, ви не можете бути в змозі терпіти зовнішні кордони. Сподіваюся, що допомагає.

+442
Carla Housh 19 січ. 2013 р., 13:40:56

Десь я чула, що роблять якісь фізичні вправи можуть допомогти стрес і зосередитися на іншій роботі. Це правда? Які причини стоять за цим?

+439
user441058 13 жовт. 2015 р., 14:48:15

Фон

Я позайматися в добре обладнаному тренажерному залі 4 рази в тиждень, і це питання стосується важкої атлетики зокрема.

Коли я працюю, я завжди усвідомлюю, що мої слабкі сторони, і я хочу бути в змозі зловити їх у шляху, який має сенс.

Поняття "слабкість" в даному контексті слід розуміти як

 • вправа, яке неспівмірно відстає або

 • естетичні недоліки, наприклад, візуально слаборозвинених дельтоподібних м'язів

Моя ідея

Я збираюся спробувати і стимулювати свою слабкість, виконуючи 1000 повторень зазначених вправа, або вправа для групи м'язів, протягом найближчих 10 тренувань.

Після одного такого циклу, я знайду іншу слабкість, тому що, швидше за все, буде плачевним, якщо б я і далі з таким же для послідовних циклів.

Ця схема не замінить нормальний план тренування, але, швидше за все, буде проведено в якості допоміжного виду руху, з дуже скромним вибором у вазі. Тобто Я продовжу тренуватися все моє тіло.

Будь вибране вправа буде піднімати з'єднання, а не вправа ізоляції.

Наприклад, якщо я вважаю, що мій недорозвинений дельтоиды, я буду намагатися виправити цю помилку, а не на бічній піднімає, але з військової преси, на ремені брюк, або, може, придурки.

Нюанс

З міркувань самозбереження, я б, швидше за все, не намагайтеся виконати це найважчий з важких підйомників. Зокрема, я думаю крім тяги з цього режиму.

Питання

Немає побоювань з приводу того, що можна віднести до зафіксовані випадки, коли це відбувається не так?

Природно, історії успіху однаково, якщо не більше бажано.

Побічні Примітки

Для того, щоб уникнути цього був позначений як особиста думка, я шукаю проблем на основі наукових досліджень. Непідтверджена інформація, якщо документально, теж вітається, звичайно.

Крім того, в якості твердої відповіді може знадобитися більш детальна інформація, будь ласка, запитайте і дайте мені можливість уточнити, а не впали на увазі.

+386
Sergey Anisimov 20 груд. 2012 р., 10:51:19

Враховуючи ваші цілі, щоб збільшити розмір, суперсети є не настільки ефективним, порівняно з робити ці вправи на самоті. Під час виконання суперсети, кожен попередній набір робить значні успіхи у вашій здатності виконати наступний набір в послідовності, як оптимально і без. З урахуванням всіх інших рівних умов, збільшення поперечного розміру м'яза пропорційна збільшенню його здатність протистояти великим вагою. Якщо ви повинні були розділити пропонований набір вправ через кілька днів, ваша здатність підняти більшу вагу на всі вправи значно зросте, що дозволяє підвищити рівень гіпертрофії.

+356
Navjeet Rathore 13 лип. 2015 р., 08:27:30

Я знаю рівній землі і ніякого спротиву вітру роблять його легше. Але хіба землі тягнуть під це занадто?

+354
Ian Juma 6 жовт. 2019 р., 08:23:52

У мене було багато травм спортзалу за останні пару років, незважаючи на силу-силенну грошей на сеанси фізіотерапії і особистих тренерів... багато з цих травм були з моєї вини, але деякі з них були аж до погану пораду, який мені дали.

Я в даний час жонглювання обтяжуючою нижче підколінного сухожилля на лівій нозі, тендиніт в правому трицепсів і наброс в праве плече. Жодна з цих травм є важкими, але вони дуже вперті і намагаються піти, незважаючи на мої зусилля.

Я думаю, я збираюся дати тренажерному залі міс на деякий час, і це рішення зайняло багато часу для мене, щоб зробити.

Поки я планую зосередитися в основному на більш функціональну / реабілітації рутинну хочу обіймати будь-яку іншу фізичну активність, щоб зупинити я сходжу з розуму. Також було б добре, якщо б це було щось, що могло б допомогти мої суглоби в деякому роді.

Я чув, що йога відмінно підходить для ваших суглобів, але це було б гарною ідеєю для людини в моєму становищі? Деякі пози схожі, що вони б покласти багато навантаження на ваші руки і лікті, у деяких випадках), а також я не думаю, що мене повинно напружувати мене залишилося дуже багато жижки з-за моєї травми.

+294
Thomas Franke 15 трав. 2019 р., 18:27:45

Зважене і невиважене нишком віджиматися безпечніше, ніж звичайні віджиматися? На деяких форумах кажуть, нишком жим лежачи на 30% більше активація верхніх грудних і після жиму і преса до приблизно одні і ті ж рухи, я думаю, це відноситься до обох.

Але це насправді так? Також на деяких форумах каже, що це безпечніше, в той час як інші говорять, що це просто дурний спосіб отримати травму швидко.

+271
user179177 11 трав. 2014 р., 13:19:10

Підйом вантажів може викликати м'язи-силу і обмежують вашу гнучкість, що робить його важко отримати у правильній позиції для зйомки або ефект стабільності. Спорт не особливо в ладах, але ви хочете, щоб переконатися, що ви не працюєте з точки, що обмежують рухливість з підйомом тягарів.

Я знаю хлопця, який не міг стріляти з цієї причини його плечима мав обмежений діапазон руху з-за надмірних фізичних навантажень на роботі, не в спортзалі) і він повинен був скоротити зворотний шлях на те, що він робив на роботі, щоб він міг повернути повну рухливість в плечах.

Це займає багато роботи і багато часу, щоб дістатися туди, і ви побачите раннього попередження задовго до того, як дістатися до цієї точки. Просто переконайтеся, що всі ваші тренування, особливо на плечах і руки, здійснюють повний діапазон руху, і скоротити, якщо ви помітили зниження в цьому діапазоні.

Зокрема, з тим, що ти описуєш, поряд з вправи для стабільності, я б сказав, що ви не в небезпеці це стає проблемою. Я в першу чергу про те, що це можливо, без належного догляду, щоб зберігати рівновагу і повний діапазон руху.

+263
Marc Yustin 29 лип. 2017 р., 08:32:24

Я вважаю, що у моєї подруги недавно був ніготь на пальці ноги відшаровується і великий іншої ноги ніготь на пальці ноги також лущитися.
Він запитав мене, чому лущитися, на які в мене не було ніякої відповіді.
Також далекого велосипедиста є ця скарга. Їх нігті лущитися після дуже довгої поїздки.

Навіщо їм лущитися?
Які запобіжні заходи, які можна вжити?

+258
user42718 3 січ. 2012 р., 08:47:24

Коли я станову тягу, я використовую ліву руку за правою рукою під. Чи є різниця, якщо я перейду в руках? Чи існують пільги для комутації або мінуси, щоб не перемикати?

+219
Kanga 26 лип. 2014 р., 03:08:03

Для всіх практичних цілей немає.

Однак, я пам'ятаю, як читав дослідження пару років тому про тучних клітин в безпосередній близькості від м'язів, які отримали тренувальний стимул бути тепліше, ніж в інших жирових клітинах, і що існує кореляція між температурою жирових клітин і від їх бажання бути використана організмом в якості енергії, хоча я не пам'ятаю, де я читав це.

Реферат реферат це, в основному, зводилися до того, що людина, який був вже дуже-дуже худий, з трохи твердолобі жирові відкладення в конкретній частині тіла може потенційно скористатися кидати додатковий обсяг на цій частині тіла, але і для всіх намірів і цілей, середня людина не побачите зменшення плями.

+216
Wizard Of iOS 6 серп. 2014 р., 10:45:02

Я чув, що тренування ваги знизити гнучкість людини за час

Це є одним з багатьох навчальних маса міфів, які, здається, з'являються кожен зараз і потім.

Міф № 7: Вага Підйому Зменшується Гнучкість. Однією з реалізацій людей, які потрапляють у піднятті тягарів, як негнучкі вони. Років Сидячий спосіб життя може затягнути стегна, профілактика ви правильно присідати. Тягарів дозволить вам відновити гнучкість і підтримувати її. Особливо навпочіпки дадуть стегна м'язи повністю розтягуються. Але збільшення м'язової маси або сили не зменшить вашу гнучкість на всіх. Детальніше: http://stronglifts.com/weight-lifting-myths-debunked/

Якщо ви хоч раз бачили бодібілдера (аматорський чи професійний), Ви помітите легкість і благодать, в яких вони можуть представляти свої органи. Часто утримуючи кожну позу протягом декількох хвилин. Пара, що зі збільшенням м'язової маси без втрати діапазону руху. Враховуючи кількість ваги вони піднімають, я вважаю, що гнучкий.

+195
Abbie Glenn Estribillo 5 вер. 2019 р., 04:59:22

Ми не можемо дійсно сказати вам, чому у вас було достаток енергії на будь-який день. Може бути тому, що ти відпочивав на деякий час, це може бути тому, що ви з'їли потрібні речі напередодні, або тому, що ви закінчили стресом на роботі, або будь-якої іншої причини.

Може це підвищений енергії після тривалого відпочинку бути свідченням того, що я повинна працювати рідше?

Я не впевнена, що бачу логіки тут. Ти кажеш, що відчуваєш себе добре говорить вам, що ви не повинні працювати? Якщо я відчуваю підвищену енергії, все, що я хочу зробити, це продуктивно використовувати цю енергію і йдуть поїзди.

Або, для максимального прибутку, мені все одно слід дотримуватися кожні 3 дні?

Для максимального прибутку, ми повинні виробити більш часто, ніж раз на 3 дні, З або без "підвищеною енергетикою". Як правило, ми хотіли б сказати, що ви повинні вразити все тіло як мінімум два рази на тиждень. Чи означає це робити 2-3 повних процедур для тіла щотижня, або будь-які інші розумні спліт, залишається за вами.

+59
Abdoulie Jabang 27 вер. 2014 р., 23:36:19

Я хочу знати, як я можу позбутися від жиру і наростити м'язи одночасно.

Це моє нинішнє становище.

 1. У мене грудей жиром.
 2. У мене маленькі руки.
 3. Товстий живіт.
 4. Живота жир на спині.

Я йду в тренажерний зал чотири дні в тиждень. Зробити розклад тренажерний зал добре.

Тренажерний Зал Розклад.

День 1

Біцепс,груди,плечі, тренування і ABS.

День 2

Трицепс, спина,тренування рук і преса.

Але все одно я не досягну своїх цілей.

Я хочу знати цей графік підходить для мене?

Поради будуть оцінені.

+40
Burha 29 вер. 2011 р., 15:46:31

Більшість з нас думають, що ми їмо здорову. Однак, без відстеження того, що ви є (і пити), це в основному здогадки. І, хоча немає ніякого способу , щоб визначити зменшити свій "невеличкий пивний живіт", ви можете кинути зайву вагу, споживаючи менше калорій, ніж витрачати. Але, щоб це зробити, потрібно спочатку знати, скільки калорій ви споживаєте на щоденній основі. Звернути особливу увагу на надлишок несуттєвих калорій (тобто алкоголь) і розміру порції.

Якщо ви читали інші пости на цьому сайті, ви побачите, що загальна тема-це, щоб зберегти журнал їжі протягом декількох тижнів. Роблячи це дасть вам більш точну картину вашого споживання калорій, а не гадати. Маючи трохи знань дозволяє вам, щоб зробити необхідні скорочення калорій, щоб вплинути на втрату ваги.

Нарешті, у всіх нас є деякі зловтіхи, що нам важко відмовитися. А не тотальна заборона, думати про урізання. Наприклад, вибрати один день на тиждень вживати алкоголь, або будь-які інші зловтіхи. В такому випадку, ваша дієта буде пляма на 85% часу.

+35
Sharon W Mizell 28 лип. 2013 р., 05:56:47

Я досяг успіху в боротьбі з обвислими чоловічий грудей за допомогою стандартних віджимань. Коли я працював мої нижні грудні м'язи, віджимання нахил і закінчив рутину, я побачив на лівій стороні грудей більше з правого боку, і я задавався питанням, чому? Я завжди перевіряю свою поставу і рівновагу, перш ніж робити віджимання, хоча я лівша особа.

+21
Morgan Daly 9 бер. 2018 р., 19:27:41

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil