Підняття тягарів з незбалансованою навантаження

Що буде, якщо я weightlift, використовуючи вже 8 кг з одного боку і нічого з іншого боку бару? Чи вплине це на моє тіло? Якщо це впливає, які будуть наслідки?

+922
Nabin Bomzan 6 серп. 2016 р., 00:58:04
36 відповідей

За даними Міністерством охорони праці Квінсленда, державного органу, відповідального за регулювання безпеки та гігієни праці в австралійському штаті Квінсленд, збільшуючи рух під час сидячої роботи може запобігти наступні умови:

Сидячи менше і більше рухатися може допомогти вам шляхом:

 • зниження ризику виникнення скелетно-м'язової болю, дискомфорту і травм, особливо в нижній частині спини і шиї
 • зниження ризику розвитку ішемічної хвороби серця
 • зниження ризику розвитку цукрового діабету
 • зниження втоми очей або втоми, а ваші очі мають можливість зосередитися на різних відстанях.

Рух також краще для системи кровообігу і травлення тракту.

Документ, який я пов'язаний вище, також включає в себе пропозиції про те, як ви можете включити більше руху в повсякденному житті на робочому місці.

+831
eddychis 03 февр. '09 в 4:24

Товщина килимка для йоги має багато спільного з тим, як це зручно — дуже тонкі, і ваше коліно можете отримати вдарив вгору під час випаду півмісяця. Компроміс полягає в тому, що товсті килимки для йоги (деякі товщиною в 1/4 дюйма) може зробити його більш важким для вас, щоб відчувати сильну прихильність до підлоги, роблячи вас більш хистким. В іншому випадку, це дійсно залежить від того, хочете ви мат громіздкі, щоб нести навколо.

+813
Oleksii Chekulaiev 21 вер. 2017 р., 15:41:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви погляньте на мій відповідь на питання про максимальну кількість білка, яку організм може засвоїтита використовувати приблизні числа, там, ви будете мати достатньо білка, щоб запобігти ваші м'язи від катаболизируется.

Я припускаю, що дієти дуже низкоуглеводная або кетогенна? По суті, коли дієтичне споживання вуглеводів нижче, ніж те, що вимагає мозок для їжі (приблизно 125 г/день), ваш організм виробляє кілька гормонів, щоб компенсувати. Одним з них є глюкагон, який вивільняє накопичений жир для отримання енергії, а також будь збереженої глікогену у ваших м'язах. Після того, як запаси глікогену вичерпуються (приблизно 3 дні) організм переходить в кетоз, де печінка перетворює жири в кетонові тіла--і в той же час, починаючи gluconeogenisis який перетворює білок в енергію. Це катаболічного стану побоюватися.

Гарна новина полягає в тому, що gluconeogenisis радий перетворення харчового білка в енергію, яка економить ваші м'язи і органи. Це також саме тому всі кетогенної дієти від середнього до високого вмісту білка.

Слід враховувати, що інтенсивні фізичні навантаження в тому числі підняття тягарів, біг на короткі дистанції, або все, що отримує ваш пульс з високою збільшить потреби організму в енергії. Він може легко дістатися до точки, де gluconeogenisis перевищить помірне споживання білка. Якщо ви налаштовані на виконання вправи, як це, настійно рекомендується періодично робити карбюратор підживленням. Періодично або раз на тиждень, або безпосередньо після тренування. Мета-поповнити запаси глікогену і допоможе вашим м'язам відновитися від зусиль.

+808
mattsahr 17 черв. 2011 р., 23:35:49

У hookgrip болить, але це не небезпечно.

Я не впевнений, як Ви собі уявляєте собі втратити палець. Округлість барі занадто тупий, щоб взагалі відрізати цей палець.

Якщо ви турбуєтеся про обмеження припливу крові, це теж не реальна загроза.

У деяких ортопедичних операцій, турнікети застосовуються для обмеження кровотоку, щоб запобігти кровотечі під час операції. Обмеження по часу 1-3 години-це правило, після чого, очікування пошкодження нерва або гангрени зростає в геометричній прогресії.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3421924/

Так що немає, не потрібно турбуватися про будь-яких довгострокових пошкоджень в результаті використання цівці гачка, якщо ви плануєте провести в барі кілька годин поспіль.

+781
Berat Postalcioglu 11 бер. 2011 р., 22:38:36
Чи можна зробити якісь поліпшення з використанням гантелей тільки на батьківщині ?

Покращення завжди можливо через послідовну прихильність рутині. Якщо ви готові залишитися з одним от що я б порекомендував. Перейти до Bodybuilding.com зі зброєю тренування бази даних і вибрати що-то з написом "Новачок", як це.

Це для мене загадка, як люди будують свої м'язи , є будь-яка техніка для наслідування ? Чи не є можливим для людей, страждаючих ожирінням ?

Цілком можливо, що для людей, які страждають ожирінням, щоб побудувати м'язи - не дозволяйте вашому нинішньому тілу утримувати вас від тіла ви хочете! Секрет полягає в послідовності та рішучості. Маючи дієту для оптимізації побудови м'язів також допоможе. Є багато питань тут про те, що якщо б у мене було від руки, я б його просувати. Будь ласка, шукати цю SE для одного.

Саме головне, не здаватися. Прогрес йде повільно і часом болісно, але це не буде легко. Його буде варто.

+774
Zuzana 18 лист. 2018 р., 05:06:51

Я дуже здивований, ніхто не згадав основне джерело м'язовий дисбаланс в альпіністів: скелелазіння-спорт тягне більше, ніж змусити займатися спортом. В результаті надмірного розвитку верхньої частини тіла тягнуть м'язи (біцепс і спина) щодо штовхають м'язи (груди і трицепс).

У мене особисто є друг, який лізе 5.14 і ще жахливі болі в спині, що не дає йому заснути ночами. Тобто, поки ми не потрапили в тренажерний зал разом, і я попросив його почати робити деякі жими в основному в перший раз у своєму житті. Ми також зробили кілька присідань, щоб допомогти зміцнити його попереку, і деякі жорсткої нозі станова тяга для нижньої частини спини і підколінні сухожилля (тобто "задній ланцюга"). Через кілька тижнів він почав відчувати себе значно краще.

Пропозиції в цей відповідь , щоб зробити більше верхню частину тіла, витягаючи робота, швидше за все, посилить проблему "альпініста інтуїція".

Інші пропозиції відповідь про запалення пальця хороші, але неповні. Це правда, що працюють протилежні м'язи (таким же принципом як жим лежачи вище) корисно. Але ви також повинні розуміти, що під час сходження, ви працюєте згиначі передпліччя (тобто стиснення м'язів) тільки через дуже коротку частину їх повний діапазон руху (ROM). Це як якщо б ви робили біцепса кучері, але ви тільки коли-небудь переніс вагу 6 дюймів, знову і знову і знову. Це те, що скелелазіння, як для захоплення. Спробуйте (обережно!) тиск на пальці під час, притулившись до стіни з простягнутою рукою навпроти біля стіни у "стоп!" жест. Поступово збільшуйте кут для збільшення диска. Не намагайтеся зробити агресивну розтягнути і розім'яти м'язи в той же час - це не спрацює. Трохи розтягнути, і трохи Flex-це все, що ви хочете.

Редагувати:

Я повинен додати, що ці пропозиції не з "деякі погуглити навколо", а величезний особистий досвід з обома скелелазіння та фізичну підготовку для спорту (включаючи підготовку для сходження).

+760
ddds 14 бер. 2011 р., 20:50:48

Я зрозумів, що слабких м'язів черевного преса призводять до поганих присадкуватою формі і тим самим обмежуючи мої успіхи в Або 5х5. Як я можу інтегрувати і програми додаткових тренувань живота для моєї програми небудь?

+708
APK 6 трав. 2010 р., 19:47:53

Схоже на м'язовий спазм. Це викликано зневодненням, виснаженням мінеральних та/або електролітних порушень. Вони, як правило, стихають самостійно. Якщо ні, сходи до лікаря.

+686
currentthread 9 січ. 2010 р., 14:42:20

Є кілька можливостей:

 • Не виспався: вам потрібно як мінімум 8 годин гарного сну на добу.
 • Не вистачає їжі: ваше тіло потребує хорошої, поживної їжі для відновлення ефективно.
 • Не вистачає прогріву: перш ніж виконувати вправи, виконайте декілька легких рухів і відповідну розтяжку. Наприклад, перш ніж я зроблю моєю спиною тренування я починаю з Веслування 1000м і 5 хвилин розтяжки.
+613
xofer 15 лют. 2019 р., 00:55:36

Вміст жиру в організмі за допомогою вимірів на нижньому кінці шкали Дор надійний і точний.

Замовлення зазвичай йде (з застереженням, що тестер повинен бути навчений/досвідчений)

 1. Дексу сканування
 2. Підводне зважування
 3. 9 штангенциркуль сайті (є і 7, 5 і 3 методами-сайту, зі зменшенням точності)
 4. Вимірювання
 5. Біоелектричного імпедансу (Примітка: хоча це може бути неточним, та ж машина, як правило, дають ту ж помилку, якої, тому він може бути використаний для відстеження тенденцій).

Наскільки вага мети, це буде дуже особистий, і дещо недоречним. Я волів би когось переслідувати картину того, що вони хочуть виглядати. Довільну мета ваги може бути нездоровою, недоступні або не дозволяють насолоджуватися життям. Якщо ви задоволені тим, як ви виглядаєте і знаходитеся в хорошій формі і отримувати задоволення від життя і вашої діяльності, це мета, щоб стріляти для. Турбуватися тільки про конкретний вагу, якщо це важливо для чогось іншого.

+604
Parsingphase 25 лют. 2016 р., 00:37:37

По-перше, немає ніякого способу, щоб цілі втрати жиру з певної частини вашого тіла. Таким же чином, ви не можете наростити м'язи в певній частині. Щоб втратити жир, ви повинні втратити загальну жиру в організмі. Ваш організм досить розумний, і це було подбати про те, де ви повинні втратити його, але ви просто не можете втратити живіт, роблячи хрумтить, або збільшення живота, роблячи те ж саме. Таким же чином, м'язової тканини відбувається у всьому організмі, а не тільки орієнтовані на конкретну область. Тому, відповідаючи на ваше запитання, для того, щоб побудувати АБС, ви повинні працювати на свої ноги, руки і все тіло, разом з АБС. Ваші нижні АБС буде відображатися тільки коли у вас м'язовий шар нижче жиру. Якщо ви це зробите, то ви повинні втратити навколишнього жиру. Якщо ні, вам потрібно побудувати нижній прес і втратити жир одночасно. Ви можете спровокувати зростання м'язів, роблячи певні вправи на певні м'язи голови, але без повного тренування тіла(груди,руки, ноги і ядро, плечі, спина і т. д), це буде дуже важко. Складіть план, як які м'язи ви хочете, щоб тренування в який день, і дотримуйтеся його. Я б сказав, що поєднувати аеробіку з силовими тренуваннями. Поїсти в чистоті і пити достатню кількість води. Що стосується часу відновлення, вам потрібно з'ясувати, яка кількість інших підходить для вас і готує вас до наступного тренування.

Як ви сказали, у вас немає обладнання, ви можете дотримуватися безкоштовні вправи як віджимання, присідання, біг, їзда на велосипеді і т. д. Ось посилання даю деякі подробиці про Freehand тренування, але, будь ласка, майте на увазі фактор безпеки перед початком будь-якої з тих, що включає в себе стільці чи ліжко перила в якості підтримки. http://www.menshealth.co.uk/building-muscle/the-15-best-beginners-exercises-to-do-at-home

+602
user8009127 27 жовт. 2018 р., 07:35:51

Передмова:

Чому ви повинні слухати мене? Я створив фітнес-плани, які, найголовніше, люди присмокталися і бачив прогрес. Немає сенсу прописування програми, ви не будете слідувати протягом більше 3 місяців. Я Рівень 2 фітнес-інструктор (кваліфікація Великобританія). З точки зору DYEL бро я на верхньому кінці проміжного всіх ліфтів (потужність/Олімпійського/кроссфіт).

Фон Фітнес

Ви чітко можете запустити ну, я особисто навчання для мого першого напівмарафон і мій біг-це дуже середній, але я знаю, що суб 20хв бігу займе багато самовідданості. На щастя, біг програмування досить простий у план і дотримуватися.

Ви не жир, але бажаєте отримати більш низьку жиру, це робить цю задачу важко. Що також робить ваше завдання складніше, якщо ви хочете зробити збільшення сили при втраті підшкірного жиру. Це здійснимо, просто важко.

Цілі

Ваші цілі небагато місця, у вас є чимало суперечать одне: ви говорите, що ви хочете функціональний сила, але тоталізатор Стартова сила книга і довільним стандартом міцності ви хочете зустрітися.

В порядку складності (для вас) ось твої цілі:

 • 9% жиру
 • Біг 5 км в суб 20 хвилин
 • Присед: 200lbs
 • 150 фунтів лавці
 • Я б хотів поставити на 5-10 кг м'язів
 • Підвищення продуктивності плавати

Планування

Деякі з них працюють добре разом, і ми повинні з'єднати їх. Ви також висловив зацікавленість в стартову силу, тому ми повинні включати (у бік, я особисто не в користь СС для більшості клієнтів, однак, ви хочете, щоб ваш присідати, щоб піднятися набагато більше, ніж лавці, так вона підходить).

Біг займає значний час, щоб отримати добре, ви можете побачити 30-секундний поліпшення на 5к раз після 6 тижнів поспіль. Тим більше, що ваш час роботи досить добре вже (спадної віддачі).

Ваша сила цілі не особливо бажані, хоча і не більше 6 місяців, навчання має отримати вас там.

Особисто я рекомендую наступні: 2 ходових днів, щоб створити відстань і досвіду, в той час як ви працюєте свій шлях через стартову силу (3 дні в тиждень). Якщо ви відчуваєте, що занадто легко і відчувати себе неспокійно, то ви повинні дивитися, щоб перейти на 3 дні працює і 3 дні силових тренувань (це те, що у мене в даний момент).

Ви тиждень буде виглядати так, я навмисно не враховуючи дні відпочинку, як у вашому графіку, коли ви берете їх (взяти їх між якими сесій):

 • День 1: Стартова Сила 1
 • День 2: чергуйте тижні легко/фартлек працює (40-50 хв.)
 • День 3: Стартова Сила 2
 • День 4: довгострокові (50хв-1h15m)
 • День 5: Стартова Сила 3

Особисто Я б вирізав плавання, але зараз ви явно сказали, що ви хочете зробити це, так що якщо ви робите, робіть це на одному з ваших днів відпочинку.


Виноски:

 • Кроссфіт-це тренування, нічого більше, нічого менше. Особисто я зробив 6 місяців і він став розчарування у зв'язку з відсутністю послідовної програми, де я бачу явний прогрес з плином часу. Рухи зазвичай весело (пліометричні, гімнастика, Олімпійські підйоми) але коучинг не високому рівні (ви не часто будете отримувати тренер олімпійської важкої атлетики провідний тренажерний зал кроссфіт). Однак соціальна атмосфера часто дуже добре і може допомогти вам продовжувати повертатися.
 • Йога, серйозно. Кожна людина повинна займатися йогою. Тим більше, якщо вони регулярно (>4 разів на тиждень) робити вправи. Переваги величезні, і час бути уважними і відмінно відпочити. Залежно від інструктора, ви можете мати дуже гарне задоволення (наша завжди робить стійку на руках тримає). Єдиним недоліком є вартість занять. 1 сеанс на тиждень може зробити багато відмінностей.
 • Не перестарайтеся з вправами. Ніколи не йти повний 7 днів на тиждень.
 • Коли у вас закінчаться прогрес, починаючи з Сили, погляньте на 5/3/1 від Джима Wendler.
+598
Axel Djoun 23 черв. 2014 р., 12:51:59

У мене є досвід в бодібілдинг тренування і функціональна підготовка для сходження. В обох випадках було важливо зберегти певну фіксовану кількість повторень в серії, Кількість серій у вправі, час перерв і т. д.

Коли я дізнався про кроссфіт або бачив так званих гетто тренування на YouTube - все це, здавалося, відсутністю такої теорії або навіть протистояти моделей я зустрічав раніше. Я хотів би знати теорію позаду ті підходи та загальну фізичну підготовку, як ті, кондиціонер для поліції, військових або паркур.

+594
Matteo Umili 9 січ. 2018 р., 10:45:48

Кожен раз, коли я розтягнути на кілька хвилин, я, здається, бути більш гнучкими, ніж раніше. Але, після декількох годин відпочинку, в результаті ми отримуємо можливість, схоже, знову втратив і моя гнучкість повернувся, де я почав до першої розтяжки, це означає, що я набрала мало/нічого. Як я можу запобігти?

+529
hidden 1 трав. 2013 р., 13:37:59

Фон:

36-річний чоловік, на даний момент вага 90 кг, Розмір 36 талії, я ходжу в тренажерний зал 5 днів на тиждень по 45 хв. Вранці, так як це єдиний час, коли я можу змусити себе піти з-за того, як мою роботу їздять і рівні енергії в день. Я постійно підвищуючи свою частоту в тренажерному залі з кінця 2014 року (2 рази в тиждень) досі (5 разів).

Моя мета-загальна витривалість, сила і створення відповідної верхньої частини тіла - мені не потрібно мати супер тіло героя, але певними руки і груди буде добре.

Мій розпорядок дня виглядає наступним чином:

 • Понеділок - кардіо (5 км біг, бігова доріжка на 1% градієнт)
 • Вівторок - сила (подробиці нижче)
 • Середа - кардіо (5км бігати, як вище)
 • Четвер - кардіо (5км бігати, як вище)
 • П'ятниця - сила (подробиці нижче)
 • Субота - Відпочинок
 • Неділя - Відпочинок

Мій силового тренування виглядає наступним чином (у такому порядку):

Примітка: 1 Репутація = 2С розширенням, 2С стягування (я читав, що це правильний спосіб роботи з Вагами), всі названі вправи з використанням фітнес-Оптима серія машин еквівалент найменування/вправи.

 • 10 хв. на Concept2 гребний тренажер в максимальна напруга (10) для розминки
 • Прес-49кг груди - 10 повторень
 • Трицепсів 49кг - 10 повторень
 • Біцепс завиток 35кг - 10 повторень
 • Сидить рядка 49 кг - 10 повторень
 • Лат пулдаун 49 кг - 10 повторень
 • Грудні Fly 42 кг - 10 повторень
 • Задні дельтовидні 42 кг - 10 повторень
 • Черевної 49 кг - 10 повторень
 • Закінчити з 12-13 хв пішки на 4% ухилу

Мої питання:

 1. Нещодавно я переїхала від цього "сила" раз у тиждень два рази в тиждень (2 тижні тому) - коли я роблю раз на тиждень я міг легко обійтися 49 кг у всіх машинах. Я щось роблю неправильно чи це моя нинішня нездатність підтримувати рівень ваги за необхідності подальшого розвитку або більше відпочивати?
 2. У тренажерному залі інструктор, який зробив моєї спортивної орієнтації сесії сказав, що я повинен залишитися на ланцюг машин, поки не відчуєте, що готові інвестувати в кілька персональних тренувань з тренажерному залі Ваг тренера - враховуючи, що 49 кг-це майже максимальна вага на кілька таких машин, як ви вирішуєте, що перехід на повний вагу підготовки є підходящою?
 3. Є краще і більше сил, пов'язаних з вправи, які я могла б робити замість прогулянки 12-13 хвилин? До того часу я досягну цієї точки, я звичайно дуже втомився і не зміг би зробити ще один ланцюг на цьому рівні ваги - чи варто знову робити схема при меншій вазі?
+526
SomeWhiteKid 13 жовт. 2013 р., 00:49:50

Якщо ти заразний чи думаєте, що може бути, чому б просто не спробувати йоги в вашому домі, і пропустити заняття, і пропустити можливого зараження інших....

Крім того, я не лікар, але для ангіни, яблучний оцет + вода + мед = швидко виправити точно.

Тільки швидко, дозвольте вашому тілу, щоб зосередитися на відновлення вашої імунної системи. Зайнятися розтяжкою і йогою, розслабитися, подихати трав'яний чай або щось, і пити багато води.

Сподіваюся, що ви відчувати себе краще!

+516
cheezJerry 29 черв. 2014 р., 18:23:19

Це цілком залежить від специфіки дієту сирих продуктів'.

Багато людей вживають сирі продукти дієти, щоб описати дієту з низьким вмістом штучних підсолоджувачів, консервантів та інших ненатуральних добавок. Інші використовують його, щоб описати дієту, де ви просто нічого не готувати. Один сенс, інший зовсім немає. Знайти дослідження конкретно на ваше запитання буде дуже важко. Дратує те, що питання про те, з необробленими харчовими продуктами дієти є здоровою для вас є одним з найпростіших речей, щоб відповісти, але одна з найважчих речей, щоб довести. Всі ми знаємо про точки тіла, відмовитися від вживання надмірно оброблених сміття, вивідав свій шлях у наших продуктів харчування за останні 80-90 років. Однак, доводячи, що це барахло причини захворювань у контрольованому дослідженні практично неможливо, тому що є так багато змінних у травленні людини, який не може бути належним чином ізольовані і усунені. Навіть якщо ви були, щоб витримати експеримент групи повністю на обіди і відзначили величезний сплеск захворюваності на рак, немає ніякого способу, щоб сказати напевно, що компонент або система інгредієнтів в телевізорі зробив це, або навіть, що експеримент групи не тільки більш схильні до раку з самого початку.

Найкраще, що можна зробити в даний момент, щоб подивитися на які факти ми знаємо про людському тілі вирішую, у що вірити для себе. Щоб більш повно відповісти на ваше запитання, я піду протягом декількох варіаціях з дієти сирі продукти з якимись обґрунтуваннями, ви повинні знайти досить проста, щоб підтвердити або спростувати свої. Я б посилання на купу сайтів, але більшість моїх отримуєш знання з підручників мені дано медичних працівників - я не можу легко зробити його доступним для споживання інтернету через логістики і законів про авторське право.

"Базовий" сирі продукти дієти, де людина просто вирізає такі речі, як високофруктозний кукурудзяний сироп, консерванти, такі як нітрат натрію, білої муки, і так далі, варто дуже добре проаналізувати у дітей. М'ясо вариться і споживається в цій дієті, і зерна використовуються в балансі з усім іншим (замість з'їдених сильно, як план "харчової піраміди"). Отже, ось основні продукти харчування, як шпинат, яйця, молоко, шинка, яловичина, горіхи, цільнозерновий хліб і натуральні кукурудза. Немає ніякої причини, чому це не добре у дітей, адже їх травна система отримують саме те, що вони очікують отримати; не більше і не менше. Продукти в цій дієті були використані протягом сотень або тисяч років, і немає абсолютно ніяких доказів шкоди для споживачів (за винятком особливих випадків, таких як харчова алергія). Асортимент дозволених продуктів надає все тіло, як відомо, необхідно, і в значній мірі незмінному стані. Одним з варіантів цього є "вегетаріанцем" сирі продукти дієти, де не можна їсти м'ясо, але не споживаєте тваринні продукти, як молоко і яйця. Це один вимагає трохи більше пильності з-за ненажерливого вітамін потреб дітей, але знову ж таки не представляє особливої дефіциту.

"Вегетаріанець" сировина-продукти Дієтичні, є кілька попереджувальні знаки на ньому. У цій дієті немає тварин або тварин споживаних продуктів. У дорослих, це може добре працювати, якщо дорослих нема великої потреби фізичної чи праці. У дітей, м'язи, кістки і сухожилля отримує гарантовано. Весь комплекс вітамінів групи В має вирішальне значення для росту і підтримання цих речей і вегетаріанська дієта є вкрай недостатнім в ньому. Вегетаріанська дієта може забезпечити деякі частини B-комплекс, але ви не можете отримати значні кількості реальних, природних В12 , не споживаючи тварин або продуктів тваринного походження. В6 також важко отримати в достатніх кількостях, щоб підтримати молодий стрибок зростання, хоча дорослі мають набагато менше проблем вистачає. "Веган" добавки вітаміни часто є похідними від мінеральних або кристалічний джерел, що ваш організм не може перетравити, тому вони теж не замінять. В 'травоїдна' дієти, такі як це також не робить величезна кількість сенсу з фізіологічної точки зору. Більшість травоїдних мати кишкового тракту, що приблизно в 10 разів їх довжина від стегна до плеча. Люди далекі від цього, як правило, близько 6-8 разів. Люди також відсутність мульти-камерні шлунки і спеціально розроблених ферментів, які найбільш чисто травоїдні повинні отримати максимальну віддачу від їх їжі.

"Чисте" сировина-продукти дієти буде те, що Барбі, про який говорив вище. М'ясо їдять, але не готують і їдять сирими, як і все інше. Для Тепер, давайте ігнорувати безліч ризиків для здоров'я від регулярно їсть сире м'ясо (як насправді, я думаю, що це буде витлумачено як загроза дитині в багатьох штатах в США). Практика вживання сирого м'яса не має сенсу поверхневого погляду на шлунково-кишковий тракт людини. Порівняно з чистим хижаків, таких як лев, наш середній рН шлунка є набагато ближче до нейтрального, і наш кишечник самі по собі мають менший діаметр, забезпечуючи меншу площу поверхні, частково переварені шматки м'яса, щоб бути поглиненими. Кулінарія-це те, що дозволяє нам отримати максимальну кількість поживних речовин з м'яса за найменшу кількість ризиків. Насправді, є деякі теорії , що додаткове харчування від приготування їжі є частиною того, що зробило людину розумною достатньо, щоб сформувати суспільство, в першу чергу. Діти мають яскраво виражений необхідності додаткового живлення, так як вони фізично ростуть майже на щоденній основі. Представляючи, що харчування у початково важче перетравлювати форматі не представляється дуже розумним.

+465
Abdrhman Abdr Hman 8 лют. 2013 р., 08:38:17

Оскільки ви накопичили значну кількість м'язів, роблячи вправи для косі м'язи живота (м'язи живота оbliquus externus), це має сенс, що ваш обхват талії і minorly збільшився.

По-моєму, ви повинні подивитися на це в позитивному ключі, тому що воно являє собою доходи, які ви зробили, і все одно це не буде значно більше збільшити за рахунок структури це м'язи. Ви можете побачити деякі божевільні косі ось - ви, мабуть, помітите, що вона має обмежений вплив на розмір стегна (поки це так).

Я колись читав інтерв'ю тренера, який рекомендує його бодібілдинг слухачів не робити занадто косі м'язи живота тренування, тому що це може стати перешкодою на шляху до V-подібної форми. Але, якщо ти не йдеш на такий конкурс, основний тренування для сили і стабільності важливіше, ніж уникнути ще одного см в окружності.

+397
BSO Network Solutions 8 квіт. 2010 р., 19:22:45

Я можу приймати відразу приймати душ після сироватковий протеїн? Деякі з моїх друзів запропонував після тренування(з сироватковим) не добре для мене. Вони сказали, що білка не буде поглинати стільки. Будь-які пропозиції з вдячністю.

+348
Kukimane 17 черв. 2015 р., 18:58:23

Припустимо, я роблю наступну вправу:

Стільки вага тіла як можна присідання протягом 1 хвилини без зупинки з 10 секунд відпочинку. Повторіть 15 разів.

Буде це призвести до виснаження глікогену в м'язах у ногах? Як це позначилося б на загальне спалювання жиру?

+340
Makaonte Argivo 22 січ. 2012 р., 12:12:47

Це виглядає як список культуризму працювати, а не силові тренування. Слід вважати, що сила тренування один або два рази в тиждень. Можна зробити кілька комплектів кожного підтягування, віджимання на брусах, жими, накладні Преси, і навіть присідання і станова тяга.

+307
Madhushan Dharshana 27 січ. 2010 р., 14:57:56

Ноги дуже ймовірно могло змінитися за формою, а ваша взуття неодмінно. Маючи дві пари кросівки-це завжди добре з точки зору профілактики травматизму в тому, що взуття, як правило, стрес можна по-різному і змінюються кути трохи, так що це гарна інвестиція.

У того, я хотів би спробувати:

 1. Нову пару взуття, особливо що з коробкою, широкий носок і достатньо м'якими (перевірте Найк 4.0 х).

 2. Силові тренування, розтяжка.

 3. Ортопед.

+274
Lorenzo Battilocchi 17 черв. 2017 р., 13:00:09

За даними сайту, швидкість бігу складає близько 4 до 6 миль на годину, я роблю щось навколо (дуже трохи швидше) 4 милі (6,4 км) на годину, але я роблю це в гору, так що я йду 213 футів (65 метрів на милю (або в 1,6 км)

Я 5 футів 4 дюйми (1,63 м) висота (так, я дуже маленька) і у мене вага 165 фунтів (або 75 кг)

Єдина проблема полягає в тому, що працює на тому пагорбі з цією швидкістю і йде вгору, що кількість метрів... я зміг підтримувати цю інтенсивність протягом приблизно 16 хвилин, ідея зробити це протягом 40 до 50 хвилин, щоб видалити жир від свого тіла, хіба цього недостатньо?

+260
ShashaRosels 5 лип. 2017 р., 22:55:07

Пару думок:
* Вам потрібно витягнути деякі вправи. Якась Гребля-рух і підтягування-було б дуже добре.
* Прогресивна перевантаження-це дуже важливо.
Це означає, що ви намагаєтеся зробити більше, тренування, що ви робили в минулому. Більше можна більше повторень, більше комплектів або (найчастіше) більше ваги (або коротких відпусток або краще форма або...).
Ведення журналу допоможе з цим
* Якщо ви хочете втратити живота жир, ви повинні їсти менше. Для більшості людей, скільки ви їсте (калорій) набагато важливіше, ніж те, що ви їсте ("чистий", вегетаріанське і т. д.). * Зміна складу тіла не робиться за кілька місяців. Залежить від людини звичайно, але ви не повинні чекати, щоб побачити разючі зміни у менше, ніж кілька років послідовного навчання і стає сильнішою.

+217
PhPeKe 24 лист. 2018 р., 02:12:06

Мені 25 років мій зріст 5'8" і вагою 58К.

Я ходила в тренажерний зал для купуючи м'язи в 2011 році і мій прогрес був дуже повільним, після пари місяців безперервного тренажерний зал, я залишив його.

За останні шість місяців моєї нижній частині живота стає великою. І я почуваюся тепер слабкою днів.

Я хочу набрати вагу з масою і хочете втратити живіт жиру(його виглядати дуже дивно).

Я читав пару фітнес-блогах пропоную йти в тренажерний зал і робити силові тренування. Але тепер її не можливо для мене, щоб піти в тренажерний зал(найближчий тренажерний зал знаходиться далеко від дому, і у мене немає багато часу, щоб піти туди).

Що я можу зробити, я можу купити легкі(дешеві) інструментів, а також може організувати покращене харчування. І я можу робити деякі вправи вдома.

У вас є якісь конкретні пропозиції? Як я можу оговтатися від цієї ситуації?

Мені не потрібні шість кубиків, чого я хочу домогтися як кращій формі з деякими маси і сили.До речі я живу хакера стиль життя(багато кока-коли, пива і цукерок, піци)

Будь ласка, поділіться своїм досвідом, я дуже переживаю в такому стані.

+210
Ventsyslav Raikov 1 січ. 2017 р., 08:29:09

Чомусь у мене плечі звело з минулої ночі. Не маючи ніяких інших можливих причин я звинувачую температури.

Тепер у мене виникли проблеми переміщення обох плечах на вже пару годин. Які вправи полегшать судома найшвидший?

+205
Minnie Sharma 1 квіт. 2011 р., 17:22:48

Пояснення бэрин хіти на купу серйозно хороші моменти, але як діабетик, яка дуже зацікавлена в причинах і наслідках моєї хвороби, я думаю, що я можу заповнити деякі прогалини.

По-перше, важливо розуміти, що всі вуглеводи ви їсте в кінцевому підсумку зводяться до цукрів. Особливості змінюватись в залежності від типу карбюратора, але я почну з основ і перейдемо до конкретики.

Збільшення споживання вуглеводів неминуче призведе до підвищення освіти у віці просто тому, що є більш глікемічний матеріали для того щоб зробити віку. Виникає питання, скільки споживання вуглеводів доступний як глікемічний матеріал? Це стає трохи складним. Ви можете отримати уявлення, подивившись на глікемічний індекс продуктів, які ви їсте. Чим нижчий індекс, тим менше глікемічний матеріали, які виходять з продуктів харчування. Отже, столового цукру і білого рису дасть вам багато, але житній хліб збирається дати вам багато менше.

Тепер, волосистої дані: глікемічний індекс-це повністю залежить від того, що ви їсте разом. У мисці сухі пластівці буде відносно високим глікемічним індексом, але миску вівсяні пластівці з цільними або сире молоко (яке має багато жиру в ньому) буде мати набагато більш низький глікемічний індекс, тому що вміст жиру і білка в молоці буде буфер, як вуглеводи швидко засвоюються, і навіть скільки засвоюється зовсім. Це не має сенсу, щоб перестати їсти тарілка каші на сніданок якщо ви все ще перекушувати на Снікерс на обід. Доступні глікемічний матеріалу у вашому тілі не будуть істотно порушені. Основне правило полягає в тому, що чим більше жиру і білка ви споживаєте вуглеводів, тим повільніше ці вуглеводи будуть вам поглинені.

Крім того, втомилися підшлункової залози теорія дійсно добре відоме серед діабетиків; ми називаємо це виснаження підшлункової залози. Це є основною причиною діабету 2-го типу і навіть в деяких випадках діабету 1-го типу, коли підшлункова залоза повністю вичерпані. По суті, орган, будучи втомленим приблизно такий же, як втомлені м'язи. Якщо занадто багато вимагали від органу занадто довго, він буде не в змозі йти в ногу з вимогами і просто заглохне. Відмінність тут не між "хорошим" і "поганим" інсуліну, а здатність інсуліну. Здорова підшлункова залоза може виділяти велику кількість інсуліну в короткий проміжок часу, щоб належним чином реагувати на високого вуглеводів їжі. Втомлений підшлункова залоза може виділяти менше інсуліну, тому він займає більше часу і довше, рівень цукру в крові, щоб повернутися вниз. Абсолютно виснажена підшлункова залоза може виділяти майже немає або майже немає інсуліну, тому для практичних цілей рівень цукру в крові ніколи не зійде, так як людина буде мати, щоб поїсти знову до глюкози з його/її останнього прийому їжі можна заглибити.

+178
Krystian 26 вер. 2016 р., 01:56:21

У чому сенс швидкості індикація на еліптичну? Вона коливається близько 9 або 10 на те, що висока швидкість бігу для мене. Є приблизне перетворення миль в годину?

+166
Christopher Foutch 3 трав. 2018 р., 22:40:53

ОК. Я був на низкоуглеводной дієті останні 3 тижні. Мій звіт у п'ятницю показав 213 мг/дл загального холестерину з мого останнього читання на 2010 р. 189. Є наукова кореляція між низьким-Carb дієти і підвищення рівня холестерину?

Інше питання, якщо я змінити мій низьким вмістом вуглеводів дієти не містять червоне м'ясо, а яке це має значення?

Я перевірив це питання, але це не допомогло.

У дієти з високим вмістом білка становить серйозний ризик для здоров'я?

+156
Nemo Nautilus 16 лют. 2014 р., 02:30:22

Вправи з гирями можуть бути так складно, як працювати штангою, біг або високий кінець спортивні заходи, якщо все зроблено правильно.

'Kettlecise' звучить як група класу, яка зазвичай спрямована на кого-небудь. Тому він може не підійти для кого-то вже цілком придатний.

Спробуйте його, а потім збільшувати вагу по мірі необхідності. А 8кг гирі в класі відчуває себе набагато відрізняється від 24кг одного.

Як бігати підтюпцем і спринт по суті однакові, але зовсім різні.

+140
Roman Slyepko 18 бер. 2010 р., 04:56:09

Я почав робити деякі Румунська станова тяга (Рфлс) в тренажерному залі вчора, коли прийшов хлопець і сказав мені: "хлопче, ти робиш на негнущихся ногах тяга неправильно".

Мабуть ті два подібних вправ, так що моє запитання, Як виконати обидва з них з правильною формою, і які основні відмінності між ними з точки зору досягнутої м'язи?

+129
pishock 10 лют. 2015 р., 20:49:19

На жаль, просто беручи участь у якому-небудь виді спорту не може допомогти вам з визначенням (внутрішня стійкість) сам по собі. Я пробував альпінізм, біг, айкідо і йоги, і кожен з них може допомогти з цим завданням, якщо у вас є правильне стан душі, але кожен з них може зробити вас ще більш слабких (морально), коли ви займаєтеся з неправильними думками.

Мій власний метод, щоб поліпшити визначення є державною цілі для себе, які лише трохи вище свій навик/сила, як ви відчуваєте його. І успішного досягнення цих цілей. Наприклад, якщо ви перебуваєте в середині (скажімо, 10 км) пробіжки і розтягла ногу, ви можете вибрати, щоб бігти додому (хоч і повільніше) або навіть взяти трохи довший маршрут, замість того, щоб кликати на допомогу. Я маю на увазі не мучити себе, а просто бореться з труднощами, які складно, але не мають ніякої реальної небезпеки (я була в такій ситуації пару раз, останній раз вчора, і все було добре після цього, але "ваш пробіг може варіюватися").

Перебуваючи на горі і доводилося підніматися далі і далі, тому що буря/ніч насувається, ви виявите, що ви можете піти далі (і навіть приймати правильні decitions) навіть коли свій останній сон був 30 годин тому.

Все це може змусити вас повірити, що ви можете впоратися з великою кількістю складних ситуаціях, і показує вам, що ваші зусилля дають свій результат, навіть якщо це займе час. Так що в такій важкій ситуації ви просто більше не воювати - це внутрішня сила духу.

З іншого боку, це "ходіння на голові", якщо зловживати, може бути небезпечним і привести вас в неприємності (або просто змушують вас відчувати себе слабкіше, якщо ви не зумієте знову відпишуся і знову). Тут ви повинні використовувати свій здоровий глузд і мудрість.

Ви можете почати експериментувати з цим, тренуючись довше. Зокрема, коли ви відчуваєте, що більше не витримаю, даю собі обіцянку вправи +10% від того, що ви вже зробили. Біг ідеально підходить для цього типу експериментів.

+125
JPH 30 трав. 2018 р., 22:45:25

Я почав мускулатури і я зробила поки що тільки 3 сеансу. Я хочу набрати м'язи, так що в основному я почав, маючи 4200 ккал в день і мати 3 тренування в тиждень.

Я більш або менш худий жиру (тонкі руки/ноги/спина і жиру стегна). Я повинен дотримуватися дієти і з'їсти багато тепер ? або я повинен більше тренуватися для того, щоб зробити моє тіло просять більше енергії, а потім з'їсти більше ? Тепер я не відчуваю нестачі енергії, тому що я зробив у тренажерному залі всього 3 дні.

+78
ac184 1 лип. 2018 р., 05:41:06

Нещодавно мій спортзал придбали цей дивний бар:

enter image description here

Я ще подивлюся, хто насправді використовувати його. Наскільки я можу судити, справа в тому, щоб повісити важки з боків і вони гойдаються в кожному повторенні. Ідея (я думаю) - зробити бар нестабільно.

Однак, мені здається, що, як справа доходить до силових тренувань, через бар, як це було занадто велику вагу, щоб бути безпечним або не достатню вагу, щоб бути дуже ефективним.

Яка користь від цього типу бар є? Що б бути ефективним способом її використовувати?

+46
philonor 13 бер. 2014 р., 00:59:54

Я знаю, що це на лавці, але я не впевнений, що для присідання

+29
Jessica Savage 22 вер. 2010 р., 21:51:51

Всього місяць залишається до вашої цільової події, і не працює протягом останніх 3 місяців ви збираєтеся мати труднощі з отриманням в дуже хорошій формі. Як правило, при навчанні будь-якому випадку займає кілька місяців базової підготовки і кілька місяців більш спеціалізоване навчання, щоб отримати кращі результати.

Однак, це не зупиняє вас від спроби ваш кращий з часом у вас. Я б запропонував наступне:

 • Бігаю 3 рази в тиждень, 4 рази якщо ви відчуваєте, що поправляєтеся
 • 2 в 3 довше працює (45-60 хв) трохи повільніше, ніж ваш цільовий темп
 • Одна короткостроковій перспективі (~30 хв) з твердою 5-хвилинними інтервалами, що перевищують ваш цільовий темп.

Чим довше працює-це пріоритет, щоб отримати милі в ноги, але йде досить повільно, щоб не створювати занадто багато втоми. Якщо відстань не є проблемою для вас, то ви будете відчувати себе фізично і психічно впевнені, щоб підштовхнути темп в день гонки.

За один короткий сеанс, щоб побудувати вашу швидкість і фітнес, який допоможе обрізати ті кілька хвилин, які ви шукаєте.

+22
Snailer 5 трав. 2016 р., 05:11:27

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil