Швидку стомлюваність і набряки

Мені 23 йоу, 6'4 і 180 фунтів. Я працюю близько 3 років. Це включає в себе силові тренування і гімнастику. Я також грати в баскетбол і там і там. Так що я вважаю себе потрібним і активним. Справа в тому, що я знаходжу інтригуючим і трохи набридливим, що мої м'язи втомлюються швидко. Я також отримати набряк зазвичай після 1 комплект. Я вважаю набридливим, тому що це робить моє подальше встановлює складніше, в якій я роблю менше повторень. Наприклад, я планую зробити з 3х8 жим @ 135lbs. На перший сет, я буду вибивати 8 повторень. Після відпочинку 60-90 секунд, мій другий набір зазвичай буде складатися з 5-6 повторень, тому що у мене руки набрякли і я не можу отримати повний диск. Для останнього набору, щоб пристосувати, я, ймовірно, скинути вагу, так що я можу зробити на 8 повторень. Якщо я буду тримати вагу, тоді я в кінцевому підсумку робить близько 3-5 повторень.

Може хто-небудь точка мене, напевно, причина?

Редагувати: я забув згадати. Якщо бути більш точним, як я робити більше повторень, і вам більше насос, Насос/набрякання завжди в моїх руках. Чи Правильно я роблю підтягування або жим лежачи (зазвичай будь-яких вправ), руки прокачаемся, які обмежують мій диск.

+959
Raja Zahid 13 вер. 2017 р., 02:58:21
38 відповідей

Бодібілдинг-це довгострокові зусилля, дві-три тижні-це ніщо в світі бодібілдингу. Якщо б ти сказав два-три роки, то тоді була б інша справа.

Що б ви не робили, продовжуйте робити це протягом принаймні 6 місяців, а потім побачити, де ви перебуваєте з ним.

Це, як мовиться, якщо ви хочете набрати м'язову (який я припускаю, що ви маєте на увазі бодібілдинг) перевірити свій раціон харчування і відновлення, якщо не на висоті, тоді він буде душити ваш виграш.

+1000
LINKER 03 февр. '09 в 4:24

Я поступово втрачаю вагу і міцність будівлі після травми ноги кілька років тому. Я біг на довгі дистанції і відчуваю, що я в тонусі і готовий до чогось більш складним, як буткемп. Які типи bootcamps в мені допоможе поліпшити витривалість? Це Табата Bootcamp краще для цього або є інший вид тренувань, що краще, як може, кікбоксинг буткемп?

+901
Kristine Bavin 16 лют. 2010 р., 13:11:57
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Шия-це частина тіла, на багатьох наземних і вдруге-водних хребетних, що відрізняє голову від тулуба або тулуб. Прикметник (від лат.), що означає "шиї" шийний (хоча це більш часто використовується, щоб описати шийки матки).

Вікіпедія: Шия

+834
Mike Williams 7 квіт. 2016 р., 05:03:35

так, ви не можете визначити зменшити його міф, на першому місці у вас жир буде останнє місце, програв,але проти деяких місцях не здавлюють жир таким чином, що робить його виглядати стрункіше або лестити так так, якщо ходити в тренажерний зал, але не роблю ясел і ваш живіт помітно більше, тому що ви не робите хрумтить

+803
Eric Snyder 21 лип. 2016 р., 23:26:57

Я знаю, що після виснаження запасів глікогену, організм починає використовувати жир в якості палива. Якщо я продовжувати працювати годину або більше в такому стані, моє тіло починає використовувати білок для енергії через деякий час? У мене є трохи жирку, так що я не думаю, що я втрачаю білки м'язів? Я прав?

+802
Dakota Jordan 1 лист. 2012 р., 07:34:18

Мені шкода чути про ваших стегон і суглобів, я знаю, що є тиск на вас, щоб виглядати певним чином, і з точки зору довіри вам буде відчувати себе краще і мати більше енергії, щоб взяти на світ, якщо ви втратили пару зайвих кілограм.

Так що ваші фізичні можливості залишити в стороні, що ви можете зробити і що у вас є контроль над??? Їжа, яку ви їсте!!

80% втрати ваги відбувається на кухні, тому навіть без фізичних навантажень ви можете втрачати вагу. Ось кілька порад, які я хотів би запропонувати: Їжте невеликими порціями більш часто Їжте більше зелених овочів(вони спалюють калорії під час їжі) Курка і риба-ще краще, менше читай м'яса. Дозвольте собі дієту, де можна їсти що завгодно, але повернутися в свій новий розпорядок на наступний день, побачити його в якості нагороди за хорошу. Пийте воду, повільно і спробувати на 6-8 склянок на день (це не брехня) Виріжте цукру і жирів з вашого 6 днів харчуватися краще, але привести його назад, якщо це ваша лікування на 7 добу.

Тільки дотримуючись цих правил, ви будете втрачати вагу. Просто пам'ятаю, робити щось краще, ніж нічого.

+777
partizan133 4 січ. 2014 р., 20:38:32

Я 25-Рік-Старий, здоровий чоловік.

За останні 7 років я працюю кожен день (крім 1-4 рази в рік, коли здоров'я або інші речі, попався на шляху)

Якщо я не працювати в певний день:

 • Я відчуваю себе дуже дратівливою і пригніченою, все негативно краю
 • Я погано спав у ту ніч
 • Відчуваю, мої ноги працювали, як я хочу використовувати їх (якщо у мене є аеробні вправи та інші способи, я думаю, що мої ноги все ще відчував би працював)

Так що тепер я бігаю щоранку - всього за 20-25 хвилин, близько 6,5 - 7mph. Зазвичай на біговій доріжці, іноді зовні.

Це добре, щоб спалити калорії і збільшити метаболізм, але це дратує доведеться запускати кожен день!

Чи є спосіб для мене, щоб зупинити біг, або просто бігати менше, але не випробувати неприємні симптоми, які я описав вище? Може бути, я можу приймати препарат?

+748
user75159 15 серп. 2013 р., 07:25:07

Скільки місця у вас є? Є вільний простір принаймні 5 футів на 10 футів, які ви могли б використовувати? Він навіть не повинні бути зовсім ясно, досить, що ви можете рухатися без постійно спотикаючись. Передпокої можуть служити цілі, якщо у тебе немає місця в вашій квартирі. Це те, що я роблю в непогожу погоду, або коли я не відчуваю, як одягатися, щоб працювати (очевидно, менш можливо для методу коридорі).

По черзі, якщо ви відчуваєте, що ви повинні практикувати в місці, ходьба на місці-справа піднімаючи ноги по черзі. На відміну від бігу, або біг підтюпцем, ви завжди однією ногою на землі. Як і при інших формах стаціонарні фізичні вправи, я б порадив піднімаючи коліна трохи більше, щоб компенсувати не маючи додаткових зусиль насправді рухається.

Що стосується диференціації біг і біг... чесно, це багато в чому питання семантики. Для цілей стаціонарні фізичні вправи, вони, по суті, те ж саме, тільки від того, як інтенсивно ви рухаєтеся.

У будь-якому випадку, ви, ймовірно, з допомогою методу часу а не по відстані спосіб, насправді не проблема.

+732
carla Reguero 20 лип. 2011 р., 07:05:52

Я можу поспівчувати твоїм бажанням збільшити темп бігу. Кілька років тому я дізнався, що найвищий середній/довгі дистанції бігуни каденції близько 180 кроків на хвилину (SPM). Поки що підстав для цього курсу виходить за рамки цього питання, я скажу, що Управлінням економіки оптимізований для найбільш підготовлених бігунів на позначці 180 СПМ.

Я читав цей шматок дрібниці в неділю ввечері після того, як я прийняв участь в 5K гонки. Я знав, що моя каденція була значно нижче 180 рівень СПМ. Так, на наступний день (понеділок), я побіг ще 5к і змусив себе побігти на 180 СПМ. Дивно, я поліпшив свої 5к ор на 1 хвилину без будь-яких додаткових зусиль.

Тепер я біжу на прибл. 180 СПМ, не думав про це, але вперше за кілька місяців знадобилося свідоме зусилля, щоб зберегти цей темп.

Ось деякі з речей, які я зробив:

 • Я скоротив Мій крок.
 • Я став у середині стопи нападник замість нападника п'ятою. Це стало для мене більш природно, коли я скоротив Мій крок.
 • Я використовував "другий" лічильник на мої години, щоб допомогти мені: "00", і я вважаю раз в 3 удари ногою. Після того, як я досягну число 30, я дивлюся на свої годинники, які варто сказати "30". Це, як я знаю, що я біжу на потрібні 180 СПМ.
 • Я зробив інша діяльність у моєму бажанні запустити каденцію: плавання "упорядкувати ногами" на спині з бажаною швидкістю для зміцнення м'язів стегон. Велоспорт у 90 пелюстка ударів в хвилину. Обидва ці заходи сприяють зміцненню нервово-м'язових шляхів, які активують м'язи ніг. Зрештою, повторення викликає нервово-м'язового шляху, щоб стати в'їлася так, що ви біжите на високому каденції природно. Коли ця адаптація відбувається, вашої роботи економіки піде на користь.

 • Не хвилюйтеся про запуск на 180 СПМ, якщо ви просто бігаю повільно. Він буде йти тільки до 180 СМП, якщо я в зоні 2 або вище.

+728
urbanmojo 5 груд. 2011 р., 07:54:07

Яку вагу вправи можна робити з гантелями, які будуть найбільш корисними для мене для запуску 5-10ks? Є хрусти/присідання шлунок варто робити?

+715
Baby Boy 25 жовт. 2010 р., 22:01:41

Я хотів атакувати його двома способами:

 • Зберегти кількість їжі те ж саме, але збільшити споживання білка.
 • Почати робити всього тіла вправи, щоб збільшити м'язову масу.

Зберігаючи продукти допоможуть вашому організму не збирається істотно збільшити масу. Збільшення кількості білка ви їсте надає більше сировини для вашого тіла, щоб збільшити м'язову масу. Однак, щоб скористатися перевагами збільшеною білка ви повинні зробити деякі вправи.

Повне тіло сили працювати, навіть використовуючи тільки вага тіла вправи скористається білка. З вас вимагають більше сили від свого тіла, це дозволить наростити м'язову масу для задоволення цих вимог. Оскільки ви працюєте те ж кількість їжі (калорій), ваш організм має збалансувати речі, яка дозволить позбутися від зайвого жиру.

З плином часу, якщо ви дійсно починаєте насолоджуватися міцність роботи, ви можете подивитися на збільшення вашої маси тіла повільно. 56 кг (123 фунта) достатньо світла для людини. Щоб зробити це, ви працюєте на їжу трохи більше при збільшенні інтенсивності тренування.

Вага тіла вправи

Це не повний план тренування, але вона повинна бути досить добре округлені для вас, щоб отримати те, що ви хочете:

Робіть цю процедуру 3 рази в тиждень, і щось робити кардіо по 20 хвилин в день. Це може бути біг на біговій доріжці, їзда на велосипеді, плавання, біг на вулиці, грають в баскетбол, роблять деякі форми аеробіки. Вибір дійсно, і мають різні заходи допоможе вам від нудьги з одним з них.

Про підтягування: ви не могли робити їх прямо зараз. Якщо ви можете, здорово. Однак, якщо ви можете не тягнути, почати з перевернутої рядка, поки ви не можете зробити 3 підходи по 15 повторень (3x15). Звідти, ви повинні бути в змозі слідувати порадам Скубі на створення першого комплекту підтягування і підборіддя UPS. Якщо у вас немає бар, ви можете повісити, ви можете принаймні зробити перевернутий рядків таблиці ... просто переконайтеся, що він може підтримувати свою вагу.

Ідея повноцінної роботи тіла, щоб позбутися від жиру на животі є той факт, що ви повинні позбутися від загального жиру. Кращий спосіб зробити це, щоб збільшити м'язову масу. Всього 56 кг, жир на животі не повинно бути так погано так рекомпозіціі, як це повинно бути цілком можливо. Силові тренування також було показано, щоб поліпшити психічне здоров'я, так що має допомогти з програмуванням.

+664
nuhrilda 22 вер. 2011 р., 15:41:34

Моя проблема полягає в жорсткій або занадто розтягнуті підколінні сухожилля, так що я намагаюся вирішити цю проблему. Задня поверхня стегна тягнеться змусити мене відчувати себе нестабільно, так що я думаю, що вони вже щільно. У мене вузол лівій нижній частині спини від минулих травм, але без реальної болю.

Я робив багато прогресу з моєї лордоз/передній біль у коліні після виконання різних вправ.

Тому в основному я зараз маю пристойний зовнішньої ротації стегна, але бачити як я ніколи не робив якихось ділянки для набуття внутрішньої ротації, я думаю, що може бути туго там.

Так у мене одне просте питання : буде великою натяжкою, як валяється коліно щоб розтягнути коліно, дати мені деякі жижки довжина? (або принаймні не зашкодить моїй лордоз/кв. стан)

Плюс будь-які інші поради для отримання деяких жижки довжина і крок високо цінується!

+629
john msimi 9 бер. 2012 р., 03:31:42

Є деякі дуже загальні речі, які, на жаль, викликають непереносимість жари дуже багато людей. Вони можуть не усвідомлювати це, поки вони відчувають по-справжньому теплим кліматом, тому багато хто навіть не знають, що вони є.

Кофеїн часто збільшує частоту серцевих скорочень і обмін речовин. Це речі, які може викликати ваша температура підвищується протягом тривалих періодів часу, які в свою чергу можуть викликати непереносимість жари. І звичайно, багато людей, які працюють приймати харчові добавки, що містять кофеїн, так що не думаю, що тут тільки про каву.

Тривога також є відомою причиною.

Клімакс... Ну, може, не в вашому випадку, але у жінок є тенденція відчувати періоди сильної спеки під час менопаузи. І зверніть увагу, що я використовую слово спека послатися на температуру, а не сексуальний потяг (тобто в тепло).

Не вживайте наркотики! Пригнічують апетит препаратів, таких як амфетаміни також можуть викликати непереносимість жари.

Гіпертиреоз найчастіше супроводжується надмірною чутливістю до спеки, і викликана

 • вживання в їжу продуктів, які містять йод
 • Базедова хвороба
 • запалення щитовидної залози (Деякі ліки, вірусні інфекції і вагітність може привести до цього)
 • рак яєчок або яєчників
 • занадто багато гормонів щитовидної залози

У багатьох країнах, якщо ви маєте документально підтверджений випадок захворювання, яке пов'язане з непереносимістю спеки, ви могли б вираховувати такі речі, як системи кондиціонування повітря як медичні витрати, якщо ваш лікар призначає його.

Але якщо всі ті гіршому випадку scenaria, і хочете більш практичних варіантів, пийте багато, і я маю на увазі багато води! Рясне потовиділення буде зневоднюють вас з плином часу. Носити легку бавовняну одяг (вона дихає).

Якщо ви підозрюєте, що є основної медичної причини для вашої проблеми, вам обов'язково потрібно відвідати лікаря про це, якщо ви не зробили так.

+626
justins 18 січ. 2012 р., 21:15:45

Хоча не секундомір, Gymboss - це хороший інтервал таймера.

+609
Tiffany562411 18 жовт. 2019 р., 15:14:03

Я завжди вважав, що це хороша практика, щоб робити кожен день гімнастику, якщо бути хорошим в художній гімнастиці-це ваша мета. Взагалі кажучи гімнастикою корисні для поліпшення серцево-судинної витривалості, і найкращої практики, що робить їх часто. Може бути, ви розлучилися, які вправи ви робите, в який день, тобто chinups і схильний міст один день, віджимання ноги виникає інша, і не одна група кожен день.

+606
aymericbeaumet 7 черв. 2013 р., 17:48:22

Я збирався замовити добавки для моєї попередньої тренування, поки я дещо зрозуміла. Я не зможу виміряти кожен раз, коли я йду на тренування. Я застряг з олівцем і папером, намагаючись побачити, якщо я міг з'ясувати, як зробити одну порцію, рівну сумі добавки мені потрібно для одного сеансу, може я не такий розумний, як я думав, ха-ха.

Хто готовий допомогти? Добавки: Бета-Аланін Креатин Цитрулін Mallate ВСАА Мінералка(все що вище-чисто, потрібен підсолоджувач)

П:С: Це мій перший раз приймати попередні тренування. Я отримую відчуття, що я скоро буду скидати деякі добавки, які я перерахував. Я буду дні, коли мене не буде Бета-аланін і ВСАА, щось подібне - щоб побачити, який мені потрібен. Я буду приймати кофеїн у вигляді таблеток

Я теж шукав уроки в інтернеті, але нічого не знайшов

Хто готовий допомогти?

+587
RYNO 31 бер. 2013 р., 00:07:50

Я зазвичай роблю 20 хвилин на бігуна зі швидкістю 7-8Kmph і пізніше гантелями 5 кг ,провалів 4 комплекти по 10 в кожному,жим від грудей в 40lbs 4 сету з 10 кожен.

Після цього режиму я не відчуваю жодного поту взагалі.Я не розумію, це нормально, не потіти або щось з серизе виконується.

Поруч зі мною є інший чоловік, який також слід режим позик і багато потіє після мене.Ми обидва увійти,вийти зі спортзалу в той же час, то чому існує різниця(деякі кажуть, що пітливість пов'язана із зусиллями в тренажерному залі, тоді я не докласти зусиль)

+542
allondra Nacario 10 лип. 2019 р., 03:44:49

Важливий баланс: дослідження показали, що це допомагає запобігти травми (наприклад, це дослідження (по-іспанськи)), це корисно при переході до босоніж/мінімалістський біг (див. Цей або цей) і пропріоцепції навчання є одним з основних посттравматичної реабілітації програми (в даному дослідженні є посилання на інші дослідження цих вимог; це стосується верхньої частини тіла проприоцепция). Як я відчуваю, мені не вистачає в цій області фітнесу, я вирішив працювати на ньому. На жаль, я не впевнений, як оцінити свій прогрес.

Я чув те, що називається Тест "фламінго" - стоячи на одній нозі з закритими очима і вимірюючи, як довго ви можете тримати його. Тут я припустив, що колишеться навколо не прийнятно, а що говорити про дрібних м'язів у нозі? Я відчуваю, як вони працюють і я "microcorrections" (який є тим, що я намагаюся в кінці кінців), але я можу тільки вимірювати час я стояв на місці, або відчуття руху і посмикування в нозі добре для тіста фламінго? Також, є якісь інші тести, щоб оцінити свій баланс, особливо після того, як я прогресував останні випробування фламінго.

Мій нинішній розпорядок в основному фламінго перевірити, повторюється 10-20 разів на день, босоніж по твердій поверхні. Це моє розуміння, що після цього легкого (визначення, треба вважати, не відчуваючи ніяких посмикування в нозі) я можу вдосконалюватися, щоб повертати голову (так як надалі обмежувати рідини внутрішнього вуха, вплив на рівновагу і зосередитися виключно на соматосенсорной вхідний). Я припускаю, що до цього моменту фламінго тесту буде занадто легким і іншого тіста знадобляться.

+541
swedishgoose 17 лют. 2014 р., 11:29:28

Ви, ймовірно, слід сходити до лікаря, просто щоб переконатися, що ви не маєте будь-який тип хворобу або хворобу, яку треба лікувати медикаментозно; є деякі неприємні речі, там, що може уявити себе як важкість у ногах.

Припускаючи, що ви отримаєте зелений світло від вашого лікаря, можливо, вам доведеться скорегувати свої тренування трохи. Ви, ймовірно, або під або над навчання. Важко сказати, тільки почувши вашу ситуацію, тому що багато бігунів керувати (і робити добре) запущених шість або сім днів в тиждень, і багато інших працювати кожен день, щоб дати їх тіла якийсь час, щоб відновитися.

Деякі варіанти ви можете хотіти розглядати:

 • Взяти тиждень відпустки. Ходимо гуляти, але нічого не грати або тренуватися все що завгодно. Часто часи, коли ви тренуєтеся в тиждень, може творити дива для вирішення гострих проблем.
 • Спринти / трансфер. Це дуже важко на вашому тілі, але і зокрема гору розганяється дійсно може перетворити тебе в космічного корабля, коли пора натиснути педаль газу.
 • Пліометріка допоможе з вашим вихідна потужність.
 • Скакалка буде низькою інвестицій.

Ви хочете побити свого тіла достатньо, щоб викликати адаптацію, але не на стільки, що ви за стрес, за те, що ви можете фізично ремонт. Якщо ви почнете тренуватися наполегливіше, залишатися на безпечній стороні і поставити в більш повних вихідних дні.

Варто пам'ятати, що ви отримуєте повільніше і слабше, коли навчання, ви отримаєте швидше і сильніше відновлюється після тренувань.

+538
Dan Copley 11 жовт. 2017 р., 13:04:01

Шавасана або поза мертвого тіла-це метод розслаблення і користі від нього вам не потрібно витрачати багато часу в позі. Це з мого особистого досвіду,що вам потрібно зробити, це спробувати, щоб відчувати кожну частину тіла від голови до ніг, приймаючи глибоких вдихів.

Цей процес робить, це допоможе розслабити м'язи, зосередивши свою увагу на ту частину, і, коли я кажу, відчуваю, що я маю на увазі психічно, а не фізично рухатися.Ви повинні залишатися досі.Робіть це протягом приблизно 5 хвилин. Це була техніка, якої я навчився в школі.Я сподіваюся, що це допомагає.

+528
Richard Fairhurst 25 лип. 2012 р., 17:04:36

Я знаю, що це питання може здатися неактуальним, так як є багато хороших відповідей зверненні до нього, наприклад, це одне. Однак, питання і відповіді я знайшов все про втрату м'язів, а регулярно робити кардіо вправи З року або після дієти.

Мій випадок трохи інший: я планую пройтися по GR20 (Франція) в липні, який вважається одним з найбільш фізично важких гр (французька мова для "великих походів", якщо я не погано перекладаю). Це, ймовірно, триватиме близько 15-16 днів (10км в день, але дуже інтенсивно, через перепад висот — це в гору).

Я регулярно роблю вправи: вправи і помірне кардіо (біг 30 хвилин 3 рази в тиждень). У мене немає завдання нарощування м'язової маси і харчуватися відповідно. Моя мета-не м'язова, але я не хочу втратити (дуже багато) м'язів під час цієї поїздки. Як я можу уникнути цього або, якщо це неможливо, зменшити вплив?

Звичайно, досить вуглеводів і білка, буде мати важливе значення, але я повинен чекати (важливо) ураження м'язів, варто мені продовжувати тренування, коли я повинен прибути в притулку (так як я роблю з власною вагою, тренування, можливо)?

+464
user149228 28 жовт. 2012 р., 16:30:57

При ходьбі по рівній площині, коліна не згинайте стільки. Ваші стегна будуть робити велику частину роботи.

/\
 / \
 / \
/_ \_
-----------------

При ходьбі по похилій поверхні, ноги згинаються в колінах більше і в результаті, ваші квадрицепси можуть бути використані для розширення задньої частини коліна в прямому положенні. Більшою розтяжки на сідницях дозволяє їм генерувати більше енергії для тяги ногою назад. Більш гострий кут ваших ніг допоможе вправа діапазони телят , які ви не звикли в повсякденному ходьбі.

___
 | |
 | |_ /
 / /
/_ / 
/
/

Ви будете спалювати більше калорій на похилій поверхні, ніж на двовимірній площині, за умови, що обидва налаштовані на однакову швидкість. Це тому, що ви повинні створити додатковий [маса * сила тяжіння * Сін(кут)] ньютонів, щоб рухатися вгору. На двовимірній площині, кут дорівнює 0; гріх(0) = 0, так що ніяка сила не використовується для переміщення вгору.

На закінчення, нахил буде працювати більшу кількість м'язів. Але я не думаю, що ухил-це обов'язково краще, ніж плоска поверхня. Зміст бігова доріжка-робити кардіо, а не наростити м'язи. Але якщо кут особливо різким, він може бути використаний для збільшення м'язової витривалості цих конкретних перелічених м'язів кілька.

+444
Alen 21 бер. 2010 р., 04:44:11

Ви використовуєте занадто багато удар в свій заплив, і може бути неправильно ногами від стіни. Відстань плавців не потрібні величезні пипець - особливо тріатлетов. Ви тільки збираєтеся втомлювати ваші ноги на велосипеді і бігати. Навіть 1500м фахівців, як Кеті Ледеки використовувати 1 або 2 бити удар для більшості з їх раси. Як правило, вони не використовують 6 або 8 біт удар, але, ймовірно, могли б з огляду на їх елітний статус.

Ви хочете використовувати ваші ноги для балансу - не для бігу.

Також, ногами від стіни погано може поставити додаткове навантаження на ваші ікри. Правильний спосіб-відштовхнутися від стіни, як ви піднімаєтеся з присідання (думаю ноги на стіну).

Нарешті, незважаючи на пальцях повинно бути зазначено, як далеко, як ви можете отримати їх, щоб зменшити лобовий опір, необхідно мати трохи гнучкості в них, щоб дозволити їм працювати як ласти.

На 1 хвилину у відео ви побачите цю плавець (у кого є гарна техніка) з використанням 2-бити, удар. Зверніть увагу, як мало штовхається відбувається насправді. Два Бити Удар

+368
Joven Cadungog 13 бер. 2014 р., 19:28:51

Я займаюся велосипедним спортом останні 6 місяців для втрати жиру. У мене товстий живіт і мої друзі завжди жартують про це. Це причина, з якої я почав займатися велоспортом.

Але я не отримав жодного результату

Будь ласка, дайте мені кілька порад для втрати жиру.

+352
BarryGilbert 8 вер. 2015 р., 04:25:00

Так, але дайте йому тільки максимум 5-10 хвилин вашої звичайної, з коротким (30 сек) період відпочинку між ними. Це, безсумнівно, принести результати. Ключ до видимості вашого АБС втратити якомога більше жиру, як ви можете. В іншому випадку, ви можете побудувати м'язи, але не побачиш його, як жир покриває площу.

+320
Anonymous196 25 вер. 2012 р., 01:58:13

Що зчеплення досить сильно пов'язані. Більшість з того, що приходить від вашого передпліччя. Оскільки мій фон пауерліфтинг я знайду штангу або гантелі робота, як правило, щоб поліпшити його. Chinups і варіації, які допоможуть багато, і допомогти з сходженням в цілому я представляю.

Знову ж таки це не застосовне для скелелазіння прямо як загальної сили хвата.

+283
rjn247598 21 черв. 2019 р., 01:20:27

Я б запропонував працювати на інтервали. Дейв робить гарну крапку у своїй відповіді, що прогрес в основному вимагає, щоб ви працювали при високій інтенсивності день за днем (з днями відпочинку, звичайно), але, схоже, ти себе в землю на ці тренування. Спробуйте розтягнути короткі цикли з періодами ходьбі. Коли ви починаєте втомлюватися, ходити на деякий час. Великий улов, що, принаймні, з мого досвіду, намагаються судити інтервали, відчуваю рідко працює. Я буду змушувати себе занадто важко надто довго працює, і періоди доступності легко можуть надто довго, а також продовжити, тому що це зручно, і я відчуваю, що я не "повністю відновлено", навіть коли я краще піду.

Спробуйте щось на зразок дивана, щоб 5K програми. На вашому рівні, перші кілька тренувань будуть занадто легко, так що спробуйте почати десь тижні 3 або 4. Пройти через тренування і бігати інтервали (різні телефону і планшета програми для цього), навіть якщо він здається занадто простим, і оцінити вашу позицію звідти.

+282
Zaniar M 25 груд. 2017 р., 14:18:05

Перетренованість-це дуже реальна річ. В двох словах:

"Перетренованості є сукупним результатом невпинної високооб'ємних або високоінтенсивних тренувань, або як, без достатнього відновлення, що призводить до виснаження здатності організму компенсувати навчальний стрес і адаптуватися до неї". (Практичне Програмування--Rippetoe і доктор Кілгор)

Згідно з практичної книги по програмуванню, симптоми, які супроводжують перетренованості включають:

 • Основний показник-це втрата продуктивності
 • Порушений сон
 • Збільшення хронічного болю
 • Аномальні перепади настрою
 • Підвищений пульс
 • Зміна апетиту
 • Інші фізичні і психічні відхилення-може виглядати як депресія у важких випадках.

Виправлення Перетренованості

Є кілька факторів, які впливають на відновлення, у тому числі:

 • Інші (це пріоритет 1, Якщо ви не перетрудишся)
 • Сон
 • Харчування-як макро-поживні речовини і мікроелементи повинні бути в порядку
 • Стрес-Стрес може посилити акцент у тренуванні

Ви можете вибрати один з двох підходів:

 • Зменшити робоче навантаження так, що мова йде про 50-60% того, що ви робите до тих пір, поки симптоми не зникнуть.
 • Зробити перерву, поки ви дійсно відчуваєте необхідність, щоб повернутися в тренажерному залі.

Пол Картер називає це "почуття хрусткі", і його рекомендація, щоб просто відпроситися поки спортзал кличе тебе. Причина в тому, що іноді тобі потрібен повний психічний зрив від стресу навіть ходити в спортзал. Після того, як ваш організм готовий для роботи, він захоче повернутися в спортзал.

+273
Lenne 22 серп. 2010 р., 07:54:13

Цілі книги були написані на тему періодизація. У мене теж було цікаво дізнатися про це, є якийсь ефект інтерференції між сила і гіпертрофія навчання, що диктує, як об'єднати два? Я не бачив описаного в будь-якому місці в будь-який фізіологічний вплив, яке регулює це. Популярні програми використовувати гарячково різних схем періодизації: В якості прикладу дуже успішного програмі 5/3/1, можливо, 3х5 жим лежачи супроводжується 5х15 гантелі прес груди. З іншого боку щоденний хвилеподібний періодизації (ДУП) також популярний. Так періодизації блоків (тижнів). Наукові дослідження дійшли суперечливих висновків. Один прийшов до висновку, що ДЮП був кращим, ще один такий блок був кращим.

Тому мій висновок: Ні, це не важливо. Важливо те, що ви тренуєтеся як реп діапазони, у будь-якому випадку ви хочете. Періодизація в основному бутафорія. Однак є деякі практичні міркування, слід зробити. Як вже згадувалося краще для міцності, щоб виконувати важку наборів до наборів томів (зворотна піраміда), так як це гарантує, що ніхто не втомився від важких наборів. Також обсяг результуючих наборів більше болю, ніж важка, а тому потрібно більше часу для відновлення.

+253
Josh Aron Godinez 25 лип. 2015 р., 08:03:57

Найкраще було б затопити більшу частину вашого тіла у ванну з холодною водою (1-15 C або 35-59 Ф). Однак це жахливо незручно і, якщо не контролюються належним чином, небезпечно.

Я б регулювати температуру вашого тіла, пити дуже холодну воду, так холодно, як ви можете витримати. Після того, як ваш стравохід прогрівається до комфортної температури, випити. Повторювати по мірі необхідності.

+210
Nailo 6 трав. 2015 р., 23:44:59

Я б почала з того, що він може (швидше за все) будуть тільки 2 з 3 змінних одночасно. Якщо це дешево і здорові, вона не може бути природною (протеїн наприклад). Якщо це здоровий і природний, це, швидше за все, не буде найдешевшим і якщо його як дешеві, так і природного, вона не може бути здоровою.

Це, як кажуть, я б сказав, що саме природне здорове буде рослинного білка. Різні види бобових, горіхи, насіння і овочі наприклад. Це може коштувати трохи більше, хоча.

Самий природний і дешевий є, ймовірно, збирається бути тваринного походження білка, такі як яйця, сир і м'ясо. Це може бути не так здоровий, як рослинні білки, якщо ви споживаєте навантажень.

+204
minimalpop 1 квіт. 2014 р., 20:27:57

Я шукав посилання для вас, онлайн і на моїй книжковій полиці, що б чітко заявити для вас, що немає прямого зв'язку між фізичною або набрати форму і кількість волосся на тілі'.

Але використовуючи мій досвід роботи в якості еталону те, як спорт масажистом, я працюю з клієнтами, які або епіляцію або ростуть волосся на тілі, з різних причин, у зв'язку з їх спорту. Зовсім осторонь від змін, я в кузові, я роблю в залежності від кількості волосся на тілі конкретного клієнта-я тільки знайшов те, що звичайно: що тренери вага епіліровать, тому що вони, очевидно, хочуть, щоб їхні м'язи були краще видні. Велосипедисти стверджують, що у них менше волосся, зменшує роздратування й опір вітру, і, якщо вони мають падіння і скоротити свою шкіру, був безволосим безпечніше і дозволяє отримати рани очищаються краще. Плавці епіляції, щоб зменшити опір у воді. Жінок спортсменів всіх видів епіляції з усіх вище типу причини і загальні культурні очікування, що жінки, як правило, безволосая.

Але в моїй роботі, я ніколи не зустрічав нікого, чий розмір волосся або поліпшити або пошкоджений ключ фізкультурою мітки що звертати увагу при роботі з ними (м'язовий тонус, силу, гнучкість, кровообіг, відновлення тощо) --- хоча великої кількості волосся може вплинути на продуктивність людини в залежності від будь-яких можливих/психологічні проблеми або фактичне/вимірні проблеми з такими речами, як роздратування і вітру і опору води.

+156
Ahmad nadeem 24 бер. 2017 р., 12:29:39

Ви повинні спробувати постійний підколінного сухожилля розтягнути. Який дозволить вам тримати досить прямою спиною, одночасно простягаючи свої жижки.

enter image description here

Зображення з http://www.abc-of-fitness.com/leg-stretch/standing-hamstring-stretch.asp

Також це одне (перейдіть за посиланням, щоб побачити зображення) від about.com:

 1. Стояти однією ногою від стіни і покладіть руки на стіну на висоті плечей, на ширині плечей.
 2. Зробіть крок назад однією ногою, одночасно штовхаючи в стіну.
 3. Тримайте спину прямою і прес-п'яти на підлогу.
 4. Утримуйте протягом 10 секунд.
 5. Крок вперед і повторіть з іншою ногою.

Обидва вони повинні дозволити вам протягнути ваші підколінні сухожилля не напружуючи нижню частину спини.

+84
jamauss 19 квіт. 2017 р., 19:20:20

За даними дивовижної книги: чому зебри не отримують виразки: оновлене керівництво до стресу, стрес, супутні захворювання, і справлятися з професором Стенфордського університету Роберт М. Sapolsky:

шахи Великі магістри, в їх турніри, можете розмістити метаболічних вимоги їх тіла, які починають підхід цих спортсменів під час пік конкурентної подія.

+59
Juan Carlos Mezquita Gutierres 10 лист. 2010 р., 01:58:46

Які вправи ви виконуєте? Як ваша АБС відчуваю себе після кожного тренування? (Знаю, що маразм відео з принаймні, один АБС відео і в багатьох інших відео, ми рекомендуємо завжди укладати ваш шлунок).

Якщо ви бачите АБС під "щиток", що показує, що ваші вправи працюють. У вас дійсно є АБС м'язи, але вони все ще вкриті шарами жиру.

Ви знаєте, скільки сантиметрів ви втратили навколо вашої талії? Це важливо для того, щоб визначити, наскільки швидко ви втрачаєте кишечнику. Наприклад, я роблю P90X і Insanity (більшого маразму, ніж P90X) і за останні 10 тижнів, я втратила понад 7 дюймів від моєї талії. Мій АБС не цілком певні, але вони вже показують, навіть без згинання. Я можу сказати, що мій flabs майже не залишилося, тому що я не можу ще більше витягають їх. Тому, вимірюючи твій теж не менш важливо.

Крім цих вправ, зробити якомога більше, гімнастику. Вони зміцнити своє ядро, а також спалювати калорії. Виконання підтягувань, підтягування, ноги вгору, і зворотний сухарики. Виконувати вправи, які вимагають від вас договір вашої основної і тих, які вимагають від вас, щоб підняти ваші ноги (наприклад, колінного стрибки, присідання, віджимання і різні вправи планка)

Хоча я не вірю у зменшення вправи, особистий досвід показують, що деякі вправи цільові деяких областях, ніж інші. Робити більше вправ, які націлені на ваш основний.

Ви можете також піднімати тяжкості. Тяги і ваги-самозахоплення мети ваш основний теж, коли зроблено належним чином.

На закінчення, взяти тижневі вимірювання вашої талії. Це найкращий доказ, що щось відбувається чи ні.

+58
KCSecurity 28 лист. 2010 р., 00:34:34

Швидкий пошук в Google знайшов ці три пропозиції.

 • Само-міофасциальний реліз для литкових і підошовних fasica
 • Розтягнення литкових
 • Рухливість гомілковостопного вправи

Пошук також запропонував робити це босоніж, щось я сильно згоден.

Що ж присяд форма виглядає? Згинаючи ноги в колінах, що далеко вперед в закруті, не особливо здорових, особливо коли часто практикується. Глибоке присідання, як і раніше, закликає до хорошій формі. Ви пробували присідання пістолетом, гоблет присідання, спліт-присідання або випади? Досить широкі приземкуваті? Ваші сідниці і стегна досить займаються? Ви намагаєтеся робити з вагами? Мені простіше піти дуже глибоко в присіданнях, якщо я виваженим. Мені подобається робити присідання босоніж, щоб відчути саме те, що я роблю, але це може бути просто мене.

Ділянка стіни, що не дуже улюблена, але ви побачите кращі результати, якщо ви тримаєте обидві ноги назад, а потім притулитися до стіни як можна ближче, з своє тіло прямо. Я б запропонував вниз розім'яти собаку, щоб бути більш ефективним.

Шкутильгаючи свої кісточки з групою, і потім маленькими кроками, щоб відчути, де ви може бути не так можуть бути корисні, але не зупинятися на досягнутому. Є багато варіантів з групою. Також спробуйте балансувати на подушку або balsu м'яч з однієї ноги. Спробуйте кинути м'яч кому-то, балансуючи на одній нозі, і в кінцевому підсумку працювати ваш шлях вгору, щоб робити набивний м'яч кидає на одній нозі, або скручування тулуба з боку в бік, утримуючи набивний м'яч і балансування.

Пліометричні або HIIT тренування в цілому слід допомогти з-за кількості стрибків вони часто пов'язані. Якщо на те пішло, вирватися скакалка!

Ви можете спробувати лежачи на боці з ногою в повітрі, як би зробити ноги підняти, а потім зробити щиколотки булочки з ногою призупинено.

Будучи повністю прогрітий, і робити багато щиколотку роли дійсно те, що я думаю, справа доходить до.

Удачі!

+27
Mahi Mahendra Roy 23 черв. 2016 р., 14:16:36

Переконавшись, що ви добре зволоженою і зберегти ваші електроліти-це перший крок.

Я б не піти так далеко, щоб радити, щоб повністю кинути пити. Там також може бути деякі переваги для відпочинку.

Сама хоч зрозуміла, що ти це ускладнює одужання. І якщо у вас 15-20 км/тиждень в даний момент і хочете зробити повний марафон в грудні, я думаю, у вас є деякі нарощують, щоб зробити. І ви повинні добре відновитися після тренувань.

+13
rozpuszczalny 15 груд. 2014 р., 11:51:47

Неможливо відповісти на це питання без перевірки форма. Ви, напевно, роблять неправильний тязі або завищена, або округляючи поперекового відділу хребта. Крім того, можливо, що ти просто слабий у нижній частині спини і неправильної інтерпретації крайня болючість як проблематично болю.

+12
selt 14 лип. 2013 р., 22:50:27

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil