Білка і клітковини, отриманої з "трясе", що використовується організм так само ефективно, як якщо б вони були отримані з необроблених продуктів?

Останнім часом я часто споживаючи протеїн/коктейлі харчування. Іноді я роблю їх сама, використовуючи купити креатин або суміш. Іноді я купую його в кафе, таких як Starbucks' білка/порошок волокна, містять Vivanno, або одна з пропозицій соку Джамба по.

Мені все ж цікаво - чи дійсно я збираюся в повній мірі скористатися перевагами цих речовин, коли вони тільки що були додані в напій у вигляді порошку? Або я повинен вживати в їжу більше натуральних продуктів, як боби, яйця, м'ясо, овочі і т. д., Щоб отримати всі переваги? Є переконливі докази тим чи іншим способом?

+876
Carl Monie 6 бер. 2018 р., 11:28:12
40 відповідей

Ви можете використовувати програмне забезпечення як WorkRave , щоб зробити гризла з різними вправами пропозицій кожен зараз і потім. ;)

Редагувати: Це додаток, яке було розроблено, щоб запобігти РСІ. Вона бурчить користувачів комп'ютером робити перерви і робити різні вправи, сидячи за столом. Це не буде хорошого тренування, але і зробить роботу з комп'ютером менше шкоди для здоров'я.

+937
starflighter one 03 февр. '09 в 4:24

Мені подобається робити велике плавання, і нещодавно моє ліве плече було дати мені деякі незначні болі і іноді клацають звуки.

Я пішла до ортопеда і мені поставили діагноз "синовіт лівого змінного струму". Лікар рекомендував домашньої реабілітаційної програми, спеціально для того, щоб зміцнити мої м'язи тумака обертача. Його діагноз був, що моя манжета ротатора м'язи були слабкими, і таким чином я втік у плечі проблеми нестабільності

Які деякі вправи, які я повинна робити після цього діагнозу? В даний час я займаюся:

 • Зовнішні обертання (лежачи на боці)
 • Руку піднімає, лежачи на животі (руки бовталися на моїй стороні, а потім підніміть до паралелі з підлогою... кутом 90 градусів до тулуба)

Які вправи потрібно робити для цього типу травми? Чи є щось, що мені слід приділити особливу увагу, наприклад, роблю повільно повторень (в даний час ~5 секунд). Я повинен бути з допомогою смуг опору або соди може вистачити. Як я дізнаюся, що я готовий приступити до реалізації мого плеча знову плавання / віджимання?

+935
IlnurIbat 24 січ. 2017 р., 03:41:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як K. л. розповідає, що шість пакетів є функцією складу м'язової і жирової маси. "Шість пакет", або 4, або 7 або 8 (тощо) В основному тільки м'язи черевного преса, з підключенням/підтримка фасції роблячи зарубки. (Я кажу, що інші цифри як ви не контролюєте, скільки дивізій ваші фасції робить, це генетичне. Я навіть бачив одного хлопця з 10.)

Як бігун на довгі дистанції, це буде простіше для вас, щоб зменшити жирові відкладення, ніж його буде менше аеробної діяльності. Увагу до дієти та терміни, поряд з вашої звичайної тренування (і я обгрунтовую це на тому припущенні, що ви тренуєтеся 5-7 днів на тиждень працює), принесе ваш жир вниз.

АБС початку стають видні приблизно 10-15% жиру (в залежності від розвитку м'язів і розподіл жиру), і різко окреслені на рівні 5-8%. Значно нижче 5% Не рекомендується, так як це насправді шкідливо для здоров'я мати, що низький рівень протягом тривалого часу. Просто виконайте пошук Google для "Гален Рапп АБС" або "Мег keflezighi АБС" для деяких прикладів бігунів на довгі дистанції з певними черевного преса.

+930
mary Fiore 25 лип. 2017 р., 04:20:22

Ви повинні використовувати реальний програма силових тренувань з доведеними результатами. Ви, ймовірно, не їдять достатньо калорій, і, напевно, не вистачає білка. Ваше тіло потребує, щоб оговтатися.

Особливо якщо ви отримуєте на краще програму, ваші потреби в калоріях буде йти багато.

Я б порадив триматися подалі від будівлі тіла підпрограми в цілому: вони відмінний спосіб, щоб отримати тендиніт, дисбалансів, і не зовсім розумію, що сильна. Навіть якщо ви хочете бути тіло будівельника, я рекомендую отримати принаймні на проміжному етапі в присяд, станова тяга і прес.

Роблю програму реальна сила буде у вас сильніше, і навіть просто дивлячись на гіпертрофію, ви будете використовувати великі ваги, який викликає більше зростання.

+929
Slartibartfast Planetmaker 14 жовт. 2016 р., 01:08:08

По-перше, вітаю з початком нового життя. Намагаючись схуднути важко, можете мені не плювати на те, що вона їсть, поки вона була жива. Я теж пішла по тій же дорозі, ви знаходитесь на здорове життя в 278lbs 5'4" і 29yrs старий не добрий погляд для мене, не тільки що, але в цій вазі я руйную своє життя.

Поради я отримав від багатьох людей і те, що я отримав з особистого досвіду, почати тільки з кардіо, перші пару місяців. Я тільки тренувався протягом трохи більше 3 тижнів і вже почуваю себе краще. Взяти його повільно, ви не хочете нашкодити собі. У перший день я не міг зробити за 5 хв. у будь-яку машину, 3 тижні і я можу зробити за годину на еліптичному тренажері, потім починають працювати силові навантаження на нього. Крім того, є план тренування, не просто піти і робити речі, як божевільний, ви не досягнете таким чином. Мені пощастило мати сестру, яка працювала в цій галузі і дав мені кілька порад з цього питання.

Також дещо я дізнався, дуже важливо, пити воду, коли ви працюєте. Не пити достатньо води, насправді може знизити ваш метаболізм.

У всякому разі, зберегти хорошу роботу і удачі в цьому новому пригоді, сподіватися на краще.

Бренду

+926
DxAlpha 7 вер. 2017 р., 21:11:22

Найважливіше вправу, якщо ви сидите в офісі весь день-це регулярні короткі прогулянки на годину. Сидячи, як було показано, надають негативний вплив на кровообіг в ногах , яка має наступний ефект на смертність, але в декількох хвилинах ходьби, здається, щоб вирішити проблему повністю. Я бачив пропозиції по 10 хвилин кожні шість годин, 5 хвилин щогодини... я особисто просто взяти швидкий контур управління, як правило, не змішуючи мою чашку кави або пляшку води в той же час, так що я, схоже, зайнята.

+921
xDest 28 січ. 2010 р., 17:54:50

Я не пробував це сам, але ви могли б спробувати томбуй запливу і помістіть пристрій Там, що буде, сподіваюся, тримати його вище рівня води.

Ви не будете плавати метрики, але ви могли б отримати трек GPS точок ОК.

Крім того, я вважаю, що за допомогою "запис кожну секунду" в налаштуваннях >> запис даних теж допомагає точності, для потоків.

+912
Nukolas 12 січ. 2018 р., 23:04:58

Присідання повинні бути першими, робіть три підходи по 8, потім зробити тягу на три сети з 6-8. Робіть їх як мінімум двічі в тиждень з 3 дня.

+874
Anilkumar Bali 13 трав. 2013 р., 06:01:23

Немає джерела, так як це з чужих слів - мабуть, одна японська школа дзюдо двір, де вони прив'язали велосипед внутрішня трубок на дерева і стовпи. Борець буде від cricuit між постами і імітують кидки, захоплюючи потягнути ці трубки, щоб отримати strhength (сила або витривалість) тренування дуже характерних для їх методів.

+819
abhiram 15 бер. 2013 р., 04:57:52

Ви праві, що фунт сала і півкіло м'язів обидва важать фунт, але фунт м'язи займає менше місця, ніж фунт жиру. Отже, якщо Ви мають однаковий обсяг м'язів і жиру, то м'язи будуть важити більше. Якщо ви працюєте занадто багато, ви може бути тонізуючим і стає все менше, але все одно набирає вагу - це тому що ти перетворювати жир і м'язи, що займає менше місця. У цій статті висловився досить ясно: "м'язи важать більше за обсягом , ніж жир."

+785
Kizh 16 груд. 2012 р., 06:05:09

Якщо ви спалите 2000 калорій в день і з'їдати 2000 калорій в день, 1500 з яких ви їсте перед сном, склад вашого тіла буде залишатися постійною. Немає обдурення термодинаміки.

+763
coltcdc 7 січ. 2012 р., 16:08:26

Робити те, що один з моїх партнерів не працює зі мною. Працювати пліч-о-пліч зі мною, поки ви відчуваєте необхідність "розтягти", а потім спринт трохи вперед. Потім повернутися назад і працювати разом. У деяких випадках ви можете отримати близько до працюючої в 1,5 рази відстань (як увійшли наші фітнес-трекерів).

+687
SetSlapShot 12 лип. 2019 р., 18:55:19

Підвищена гнучкість м'язів після виконання певної фізичної активності-звичайна справа. Масажувати цю область вашого тіла, ви, як правило, щоб збільшити приплив крові до цієї області, що робить м'язи еластичними та гнучкими. Виконуючи розтяжку, ймовірно, буде більш корисним для вас, а не після масажу. Всякий раз, коли ви починаєте свій день, виконуючи легкі вправи на розтяжку м'язів стегна і ви побачите різницю в гнучкості. Є деякі великі відео на YouTube для вправ на розтяжку. Удачі!!

+661
James Lyon 21 лип. 2013 р., 17:51:03

Обраний відповідь не означає, що ви не повинні використовувати їх, та це не єдина причина судом. Калібрування-це головний чинник в моїй плавців. Ви також можете акліматизуватися, використовуючи їх тільки трохи в перший день і працює повільно зводити ноги і сила теляти. Особисто у мене були проблеми судоми ніг, поки я не перейшов на tyrs розмір через мій розмір взуття.

+617
osexp2003 18 лют. 2010 р., 16:21:33

Його добре документований факт, що тестостерон необхідний для розвитку м'язів. Настільки, що деякі захочуть перейти на довжинах прийому синтетичного тестостерону, щоб допомогти їх розвитку.

Це не де я хочу піти. Які найкращі природні способи підвищити рівень тестостерону?

Один спосіб я знаю-це присед важкий, оскільки в ньому бере участь дуже багато м'язів, це, природно, призводить до підвищення. Будь-які інші способи?

+563
blitzkraft 2 лист. 2016 р., 18:23:53

Хоча Ерік Кауфман одержав відповідь прямий, я просто хочу скинутися на наступну заяву:

Деякі кажуть, що я не повинна принести навушники на всіх (і що вони насправді можуть бути заборонені, 
Я просто читав про це на запущені сайти.

Як досвідчений бігун, я побіг в різних країнах і виконували різні раси (доріжки, стежки, дороги,...).

Більшість гонок по замкнутому контуру (наприклад, без регулярного руху на дорозі). Отже, ніякої реальної загрози для бігуна. Самі дороги досить широкі для інших бігунів, щоб передати вам. Тому для них немає ніякого ризику для вас (як бігун) надіти навушники і відсутність Про що відбувається позаду/навколо вас.

Трейл-траси, проте щось зовсім інше. Деякі з них дійсно замкнутий контур або є добровольці обліку дороги відкриті для вас, щоб перетнути його. Однак є багато трас, де дороги не закрите для регулярного руху. Або де доріжки дуже вузькі і повільні бігуни можуть затримати швидше бігунів.

Тому організації часто вимагають бігунів, щоб уникнути, використовуючи навушники за свою безпеку і задоволення для всіх бігунів.У тих випадках, ви повинні бути в курсі вашого оточення! Тому що ніхто не любить мене збили, напав дикий звір або розжитися за інший бігун.

+514
Rameyw 20 квіт. 2014 р., 19:37:03

Я бачив досить великий крок вперед у моєму розвитку пастку з сильною ліфти. Поломки ліфтів програми:

 • присідання: не активувати пастки від моїх знань
 • жим: активує свої пастки изометрически, щоб захистити вашу шию під час підйому
 • Бо/рядка pendlay: активує свої пастки
 • накладні прес: якщо ви робите це з правильною блокування/shurg у верхній ви отримуєте основний тренування пасток
 • станова тяга: активує пастки

Моя пропозиція буде включати основними підйомниками, які вимагають використовувати пастку в ліфті, замість того щоб зосередитися на ізоляції вправ. Але нічого YMMV, і я не знаю, що ти робиш.

+497
Luiz Guilherme Ribeiro 20 серп. 2019 р., 09:22:27

Я іду програмі 3х5 підняття тягарів основі, коли-небудь і стартову силу програми. Я починав з розминки набори поступово збільшуючи вагу, як запропоновано на stronglifts і стартову силу. Наприклад, Стартова сила рекомендує наступні розминка на 225 кг робота набір присідань:

 • 5 повторень за 45 фунтів
 • 5 повторень за 45 фунтів (знову)
 • 5 повторів на 95 фунтів
 • 3 повторень на 135 фунтів
 • 2 повторень 185 фунтів

Після прогріву, як зазначено вище, то склопідйомник буде робити його 3 комплекти 225 кг х 5 повторень.

Я розминалася в цьому стилі, але я знаходжу це дуже стомлюючим і трудомістким. Додавання/видалення пластини після кожного набору, а потім двічі перевірити, щоб переконатися, що я не помилився, як покласти більше ваги на одній стороні, ніж інший (я робив це більше разів, ніж я хочу зізнатися)... він просто смокче мій ентузіазм з моєї тренування. Я хотів би отримати мій 3-тренування (присед/жим/штангою поспіль, або сидіти на корточках/надземний прес/станова тяга) вниз до півгодини або менше, в той час як з усіх розігрівочних підходу, зазвичай це займає у мене більше півгодини в даний час.

Так що моє запитання, чи є альтернатива, що я міг би розігрівається, що швидше і менш втомлює? Я не хочу, щоб збільшити мій ризик отримання травми недостатньо прогрівається. Але якщо є спосіб зменшити кількість терпіння потрібно для моїх тренувань це було б здорово. Тільки одна ідея у мене - що, якщо я зроблю 15 швидкий повторень з 1/3-1/2 від ваги і потім зробив свою роботу комплекти? (Це може бути жахлива ідея, наскільки я знаю. Я просто спекулюють на тому, що може працювати).

+492
san4ik 14 лист. 2016 р., 20:49:31

В Алясці у мене є кілька речей, щоб додати. (Загальна температура до температура взимку в цих краях становить 5-15 Ф..., який є м'яким на Алясці і більшість стандартів).

 • Надіти шерстяні. Старожили носили шерсть, тому що він працював. Синтетика в теплому кліматі, тому що вони легкі і швидко сохнуть, але вони не ображають як шерсть. Поліпропілен (найпоширеніший синтетичний базовий шар), в першу чергу, функції з вологу вологу з шкіри. Це не в сам теплоізоляційний шар. Якщо ви шукайте шерсть важко одягати, я пропоную деякі якості вовни Марино (я небайдужий до компанії smartwool або сам криголам)
 • Одягайте рукавички та шапку. Це набагато важливіше, ніж ви думаєте. Я також величезний шанувальник neckie (іноді називають гаитор шиї)
 • Не нехтуйте шар, який може зламати вітер. Це повинні бути легкі, не ізолюючі (інакше перегрів) і бажано мати піт-блискавки або який-небудь інший метод вентиляції.
 • Використовуйте багатошаровість і вентиляції (тобто ями блискавки), щоб запобігти потовиділення наскільки це можливо. Приказка в Арктиці йде, "до сьомого поту, щоб померти"... ось чому...
 • Будьте готові до величезного падіння температури тіла, як тільки ваші навантаження рівень падає. Це звичайна справа для мене, коли я піші прогулянки, прогулянки на снігоступах взимку десь буде розібрана на базовий шар зверху з моєї всій довжині розрізами на мої штани снігу і все ще бути зручними, поки я напружуватися. Як тільки я перестану рухатися, я негайно навалити на все, що я ношу і мені все ще холодно, принаймні 15 хвилин. Просто будьте готові до цього, Вам буде незручно, принаймні, якщо ви не.
 • Дивитися лід. Серйозно. (Я тільки сьогодні вранці знищили мій голеностоп)
 • Дивитися автомобілі, дерева, і лося. (Вогні! І інвестувати в хорошій регулюванням, що зручно працювати с.)
 • Це супер важливо. Сказати комусь, куди ви йдете, коли ви плануєте повернутися, і потім дотримуватися свого плану польоту". А ще краще піти з напарником. Я знаю, що Аляска далеко від Чикаго (Чорт, я знаю, що я не зміг там вижити); але це тільки ази холодну погоду. Люди тут часто вмирають, тому що ніхто не знає, де їх шукати, коли вони не повернуться до вечері.
+484
Demon App Programmer 9 лип. 2016 р., 05:13:08

Ми змінили наш план тренування за минулий місяць вперед. Наші щоденні тренування

 • тому
 • присед
 • груди
 • плече
 • біцепс
 • черевце

у важких ваг. Ми робимо це для отримання м'язової сили. Я читала що відпочинок потрібен протягом 24 годин для дрібних м'язів і 48 годин великі м'язи. Ми робимо правильні тренування або нам потрібно змінити план тренувань?

+442
Sylvain Gantois 28 лист. 2016 р., 19:10:46

Я хотів би запитати це, напевно, дуже очевидні і дурні питання людям, які знаходяться в фізичній формі, але...

Я шукав останнім часом більше фізичної активності, і я поняття не маю, де я повинен почати.

Я грав у футбол багато (як в поїзді у футбольному клубі), коли я був молодшим і у мене завжди були проблеми з пахом штамів (зараз я більше усвідомлюю, що я хочу сказати, я не був готовий досить добре перед тренуваннями тоді), і це привело мене до висадки в одній точці. Я багато чого не зробив ПА з тих пір, тепер, 8 років потому, я відчуваю, що це останній дзвінок, щоб пом'якшити фізичні проблеми, які я почав недавно.

Я відчуваю себе дуже слабким фізично - як мої м'язи слабкі, тому мої зв'язки, у мене теж є відчуття, що мої суглоби (особливо коліна і лікті) дуже зношені, пошарпані і "сухо" (сподіваюся, ви знаєте, wihat я маю на увазі!). Маючи це на увазі, я виключив біг від можливостей (а також тому, що я просто ненавиджу бігати що б мені швидко втрачають інтерес).

Є будь-який вид фізичної активності, який буде безпечний для суглобів і зв'язок, хоча б допомогти мені побудувати досить м'язової сили, щоб поступово змістити навантаження з цих м'язів, так що я міг потрапити в рух "просунутих" і вимогливих заходів (таких як футбол наприклад)?

Бажано було б те, що я можу робити вдома, але це також може бути те, що я можу просто знаходитися поруч практика.

Я думав про плаванні, але басейни можна легко дістатися, де я живу і мій щільний робочий графік буде дуже важко регулярно ходити в басейн. Так що в принципі, я б хотів попросити альтернативу зі схожим рівнем навантаження (в плані суглобів і зв'язок).

+400
Fred Woods 5 вер. 2012 р., 00:12:33

Тяги не принципово інший, ніж будь-який інший рух, так потяг це такий же простий спосіб, як і все інше.

Оскільки ви прагнете до поєднанню міцності, Атлетична продуктивність і м'язові розміру, ви, ймовірно, хочете змінити протокол (він же підходів і повторень робити) - наприклад 8 тижнів, підйомник для міцності, а потім взяти тиждень відпустки, потім ще 8 тижнів піднімаючись на розмір.

Після тяги в тиждень не так вже й погано, два рази в тиждень, що ви отримаєте більше результатів, але за умови, що ви не професійний культурист, у тебе всього так багато фітнес-годин витратити.

Також - станова тяга податки з низькою спинкою - проявляти обережність про будь-інша низькою спинкою дані вправи до або після. Е. Р. зігнутої штангою-рядка з ним пов'язано, тримаючи спину рівно.

Ось хороший наочний посібник для реп-діапазонів і наслідків: Rep Range Guide

+396
pennstatephil 18 квіт. 2010 р., 22:30:30

Намагаючись знайти витоки, переваги і недоліки цього:

10 комплектів, починаючи з 10 повторень в першому сеті знижується до 1 повторення в останньому сеті, 30 сек відпочинку між підходами.

Я правда десь чув це віджимання я нещодавно бачив когось стежити за його вагою і, в тому числі присідання.

Будь-яка ідея, звідки це взялося? Як він впливає на м'язи сила проти, вважаючи, 10-20 повторень або майже свій максимум повторень у вправі?

+388
Bruno Casarotti 25 лют. 2017 р., 00:21:42

Низкоуглеводная дієта і обмеження вуглеводів використовується в основному для досягнення кетозу. Кетоз виникає, коли ваше тіло зливається з глікогену печінки, і він вдається до використання вже існуючих жирових запасів для отримання енергії. Вільні Жирні Кислоти.

Ви можете почати спалювати ці ФФА, коли ваш рівень інсуліну низький, наприклад, коли ви прокидаєтеся вранці, ви вже постив протягом скажімо 8 годин, ви прокидаєтеся інсуліну є низькими, ви їсте бублик на сніданок, Спайк інсулін, вона залишається високою протягом 3 годин, потім ви їсте знову, тримати інсулін високий, повторіть. Якщо інсулін високий, то спалювання жиру є низьким. Також розглянути, якщо ви прокидаєтеся і з'їсти вуглеводний сніданок Ладен, перш ніж ви працюєте, ви повинні спочатку спалити ці вуглеводи (вони випускаються у вигляді негайного енергії), перш ніж ви навіть доторкнутися жир на вашому тілі.

Всупереч поширеній думці, ваш організм не буде "голодувати" від низкоуглеводной дієти протягом як мінімум 3 днів, залежно від метаболізму розміру, графік тренувань і т. д.

Звідси, ви все ще технічно не "голодували", як Голокост, але ваше тіло вже звернувся до catabolizing ваші м'язи для палива.

Ви в основному посилаючи їм сигнал, що їжі не вистачає (майте на увазі, 3-й день), і реакція людського організму полягає в тому, щоб перейти в сплячий режим, коли він починає роз'їдати організм енергії.

Якщо ви вирішите робити карбюратор-обмеженої дієти, ви хотіли б знову годувати (володіють високим вмістом вуглеводів день) раз у тиждень для відновлення вашого тіла звикли переробки вуглеводів.

По суті, точки з низьким вмістом вуглеводів, щоб обмежити споживання вуглеводів, так різко, що ваше тіло починає спалювати жир, і залишається в тому, що спалювання жиру державі протягом певного періоду часу, щоб побачити результати. На жаль, це досить важко зробити, якщо ти дуже сувора, і сповнені рішучості зробити це. Все, що ви робите, тримати низький рівень інсуліну, тому ГРЧ (гормону росту людини) можуть бути підвищені, що, в свою чергу спалює жир, і створює анаболічні середу в організмі. Це також може бути досягнуто шляхом опрацювання (спалює всі запаси глікогену, переконайтеся, що ви не їсте після тренування, щоб зберегти це спалювання жиру відбувається), посаду (релігійний або переривчастий), а також низьким вмістом вуглеводів, або вуглеводів велоспорт.

Я фанат періодичне голодування. Я не люблю дражнити себе з мікро-харчування 4-6 разів на день. Мені не подобається вважати мої вуглеводів, тому я просто не їм на сніданок, не їсте після тренування, і я залишуся спалювання жиру. Це насправді так добре працює, я не можу навіть Навальний в надлишок. Дуже важко набирати вагу в цей момент.

Слідкуйте за важку роботу, ви робите правильні речі, шукаючи відповіді. Удачі помічник!

+370
Erik Joling 28 жовт. 2015 р., 10:32:02

Єдиний спосіб поліпшити результати-це підвищити обсяг і швидкість вашої їзди. Ви можете їздити на швидкості 30 км/год протягом двох-трьох годин (2000-2500 ккал) пару раз в тиждень, і один год (1000 ккал) 3-4 рази в тиждень. Це дасть вам значне збільшення калорій спалюється при аеробних горить рівень жиру вправи. 10000 кілограм-кількість спалених калорій в тиждень дасть вам можливість втратити 0,5-1 кг в місяць або більше. Вам потрібен дорожній велосипед для нього.

+339
Dfarrelly 23 вер. 2016 р., 16:10:44

Це, мабуть, помилка. Якщо ви подивіться на те, що вони намагаються досягти, це стає абсолютно очевидно.

conversationFactor = CaloriesPerKilometer / stepCountMile;

Це явно намагаєтеся отримати фактор (згідно з назвою, хорошої роботи Капітан Очевидність!)

Наступний крок-з'ясувати, скільки калорій спалили.

CaloriesBurned = numSteps * conversationFactor;

Це перетворення, не розмовляючи, кількість кроків в калорії. Що означає, що це або помилка, або хтось, хто не обізнаний в англійській, що неправильний код.

+332
joshwa 17 лют. 2014 р., 21:36:34

Це тому, що ви не робите належного хрумтить.

Ваша проблема ви не піднімаючи голови через руки.

Отже, ваша голова піднімається вгору по руці. Це не як ви повинні робити це.

Швидше, тримайте голову стійкий, і нехай ваші АБС вичавлювати і робити роботу.

Тут, як ви робите це.

Як робити правильні хрумтить

Дивись Як напруга постійно на ABS і голова завжди стабільний.

+323
user230557 29 жовт. 2018 р., 09:20:16

Я регулярно ходити в тренажерний зал близько 3 - 5 разів на тиждень. Я не роблю божевільні тренування, як і деякі інші люди. Я роблю тільки опір достатньо досвідчений, щоб можна побудувати деякі м'язи в кілька місяців. Я тільки що вступила в класі кунг-фу і інструктор сказав мені, що це була погана ідея, щоб зробити, як Кунг-фу і піти в спортзал, як це робить тіло непропорційним і викликають болі в спині. Це правда? Якщо це при яких обставинах? тобто скільки роботи надто багато?

Що стосується мене, мені 32 роки і 6'3" Вага близько 200 фунтів. Я вже трохи мускулисте, тобто я можу похилого жиму 200 кг на 16 повторень.

Редагувати 1: Я планую робити 1 - 2 Кунг-Фу сеансу в тиждень. Кожного заняття становить близько години.

+319
lwajler 29 груд. 2012 р., 15:12:48

Ви можете скинути жир і наростити м'язи одночасно, але ви не можете зробити це оптимально. Люди, які вперше починають дієту і програму тренувань є типовими прикладами цього.

Якщо ваш фокус знаходиться на худий живіт, потрібно зробити свій раціон розібралися. Ви можете тренуватися, поки ви не посиніння і все одно не досягти цієї мети. Я пропоную вам поглянути на дієтичні рекомендації Нейт Мияки. Він активний в мережі і написав самурайський дієта (Амазонки). Ви можете також подивитися ці нитки на фітнес ЮВ

Як я можу отримати плоский живіт?

Який найбільш ефективний план, щоб отримати АБС?

+276
Faisal Taimur 21 груд. 2018 р., 08:34:25

Насправді, ви повинні зробити обидва види підготовки, не чекаючи, щоб місце скоротити. Ви не можете направити ваш організм черпати жир з конкретного місця для енергії. Худнути здорово займає час. Якщо те, що ви намагалися не працює, все перемішати. Додати деякі силові тренування у ваші тренування. Ідея в тому, щоб спробувати і спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте, а маючи на увазі, що ти в ньому "всерйоз і надовго". Я б теж ближче поглянути на журнал їжа ви згадали, і, можливо, скоротити деякі калорій.

+266
John Goddard 12 січ. 2014 р., 06:53:18

Це начебто загальновідомо, що ви повинні споживати протеїновий коктейль відразу після тренування для кращого ефекту. Чим раніше, тим краще. Мені цікаво, чому ви не повинні споживати свій коктейль прямо перед тренуванням або під час тренування? Це займає деякий час для тіла, щоб обробити білок в будь-якому випадку, тому він здається більше сенсу споживати її раніше.

Було б тіло використовувати дорогі білок як простий джерело енергії, і витрачати його або відповісти на більш складні?

+223
Artem2905 3 лип. 2017 р., 07:53:21

Так, стартову силу має досить низький клавішею гучності, і ви можете додати більше щотижневих клавішею гучності при збільшенні частоти, якщо ваш жим лежачи або над головою преса тягне, і ви відчуваєте, що відсутність об'єму є винуватцем. (Ви хочете бути впевнені, що насправді це не інші загальні фактори, такі як недостатнє споживання їжі, сон, чи відпочинок між підходами. Але якщо це тільки ваше пресах, тягне і не присідання, то це менш імовірно, щоб бути однією з цих причин.)

Пресові руху, ніж системно напружений, як присідання або станова тяга, а так у вас набагато більше маневру для підвищення клавішею гучності не накопичуючи більше стресу, ніж ви можете отримати від.

Послухайте наступний подкаст, який описує підходи до управління перехід від новачка до проміжного тренувань: штанги логіка епізод #53 - мінімальна ефективна доза

У цьому епізоді, Скотт Hambrick описує точно такий же підхід, як ви пропонуєте, в тому, що у нього є проміжні учнів робити 6 натиснувши заняття в тиждень, де на лавочці день вони додадуть легше, ніж звичайні накладні натисніть задає після жиму, а за накладними прес-дні будуть додати легше, лава для преса ставить після того, як верхній прес, такий, що кожне тренування ще однієї лави або верхній прес чергуючи в якості основного тиснуть руху на цей день.

Метт Рейнолдс говорить, що він наказує натискаємо 5 тренувань в тиждень, де Пауерліфтинг слухачів жим лежачи три рази в тиждень і накладні натисніть двічі, strengthlifting слухачів накладні натисніть три рази і жим два рази, а інший буде чергувати 3БП+2OHP і 2bp за+3OHP щотижня.

Вони також більш докладно поговоримо про це епізод #93 - побудувати свій Прес з кращим програмування.

+181
topspin1617 20 лип. 2011 р., 21:57:00

Якщо ти робиш 4х8, думаю, роблю 4х10 буде більше збільшення обсягу, ніж 5х8. Будучи в стані зробити інший набір не буде стимулювати зростання. Піднявши однакову вагу для більш повторень буде складніше і стимулювати хоч якісь поліпшення в силі-витривалості.

Краще, ніж обидва з цих варіантів може стати збільшення ваги і зменшення обсягів. Додайте п'ять фунтів і стріляти по чотири комплекти 5. Якщо це працює, тоді в наступному тренуванні додати ще п'ять фунтів, або робити те ж саме (збільшений) вага 4х8. Процес може повторюватися досить довго.

+164
Dmitri Pavlov 7 черв. 2015 р., 19:19:25

Мій чоловік і я обидва були підйом гантелей в спробі побудувати деякі м'язи. Ми відчуваємо, що наша плечей дуже добре, але не на нижні важелі. Які є хороші вправи для роботи передпліччях?

+103
Kushal Patankar 25 вер. 2017 р., 04:24:26

Я шукаю реєстратор для моїх тренувань, де я можу записати повторень, бачити прогрес і т. д. Я у важкій атлетиці [або писати тут все, що ви робите], але я хотів би бути в змозі записати мій кардіо-прогрес і іншим теж.

Чи є така програма, Інтернет-сайт, додаток для смартфонів?

+56
Georgio 27 трав. 2019 р., 06:25:40

Я недавно почала займатися спортом і харчуватися здоровою. Я почав стежити за моєю споживання макро-і дивно, я їла набагато менше мого нібито добових значень (майже завжди близько 80г білка і близько 20г сала). Я дефіцит калорій близько 700cals оскільки моя мета полягає в тому, щоб втрачати жир. Я не впевнений, якщо я повинен з'їсти, навіть якщо я не голодний, щоб досягти мої макроси, або якщо не доходять мої макроси-це нормально (але тоді дефіцит калорій дуже високий).Мене турбує які можуть бути побічні ефекти навіть не доходить до прийому макрос?

Через багато YouTubers і бодібілдинг сайти у мене обчислює мої макроси: Вуглеводів= 205г Жир= 80г Білка= 200г Калорій= 2,340 ліцензій ПОВ= 3050 ліцензій

Мені 19 років, 6'3", 225 ваги (близько 200 м'язової маси тіла), і тренування 3-4 рази в тиждень.

Будь-яка допомога буде високо цінується.

+35
limigy 10 лист. 2017 р., 18:12:38

Важливо, щоб дихання під час тренування, так що ви не роздаєте. Однак, ковдру консультацію, щоб нормально дихати і не затримувати дихання не універсально застосовувати:

В залежності від ваших цілей, використовуючи техніку, як маневр Вальсальви може бути необхідно для того, щоб зробити безпечний, оптимальний прогрес.

У контексті віджимань, де ти тільки переносячи вагу тіла, маневр Вальсальви, швидше за все, не потрібні, тому і поради, які виробник дає стосовно затримки дихання просто гарантує, що Новачок тренажер випадково не отрубиться.

+26
ponytoms 13 трав. 2016 р., 07:01:31

Якщо вас цікавить не носити воду або носіння менших кількостях, ви можете бути творчим з вашим маршрути.

Знайти околиця, бігова доріжка або шлях, де можна залишити свій автомобіль для отримання води. Запустивши короткі петлі або поза-і-тому викрійки, ви можете моделювати гонку попадання води кожні дві милі, що я волію, що мати при собі невелику кількість води і виконати більше кіл між зупинками. Звичайна пляшка води працює в будь-якому випадку. Ви можете взяти кілька ковтків або носити одну і замінити його в міру необхідності.

Це має переваги не вимагає якого-небудь додаткового спорядження і дозволяє імітувати наявність води під час гонки.

+19
larskholte 5 лист. 2016 р., 00:19:22

Якщо єдиною метою набирає силу, джерело не так важливо. Якщо ви отримуєте 50 грам всі незамінні амінокислоти (більшість м'яса покриває це), тоді ти в порядку.

Нюанс полягає в фаст-фуд має багато негативних побічних ефектів. Кардіо буде поліпшуватися, коли ви падаєте в Макдональдсі.

+13
NALLAVAN VALLAVAN 1 жовт. 2016 р., 16:48:58

ТЛ;ІН я вивихнув ліве плече місяць тому і вона загоюється. Які вправи є безпечними для створення м'язів живота, грудей і спини?

Я вивихнув ліве плече місяць тому. Він більше не пульсує біль або викликає оніміння в лівій руці. Я можу боком відкрити її на 90 градусів і продовжити свій розпорядок дня з легкістю. Проте вона ще не повністю зажила.

Між тим, у мене великий живіт я намагаюся позбутися. В останні два місяці я втратила 5,5 кг (з 70,8 кг до 65,3 кг). Так як я 171/м, я не хочу більше втрачати вагу, але позбутися від жиру на животі.

З-за мого стану, вправи в даний час я зробити

 • Стіни сидить
 • Піднімає ноги (по одній за раз, двічі ногу піднімає, викликає невеликий біль у плечі)
 • Сухарики (з моєї руки на моїх грудях, а не навколо вух)

Я роблю останні два вправи на відносно м'яке ліжко, однак, я планую переїхати в гімнастичному маті.

Як я сказав, Моя основна мета-позбутися від жиру на животі і вторинним-скласти мій біцепс, плечі, прес, груди і спину. 2 кг біцепс завитки з пляшкою води не дуже боляче, але я роблю тільки один або два, щоб перевірити, якщо це боляче. Крім того, я використав, щоб зробити кучері 7 кг останній раз, коли я здійснював, так 2-3 кучері кг, ймовірно, нічого не значать.

Біцепс і плечі до повного зцілення мого плеча може бути безнадійно, але що я можу зробити для розвитку мого преса, грудей і на спині?

+13
Eugene Koshmanov 27 січ. 2016 р., 14:34:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil