Чи можу я використовувати на сироватковий протеїн і Формула відновлення P90X разом?

Я роблю тіло звіра. Я був з допомогою P90X Формула відновлення після тренування, але це не вистачає білка для мене, щоб досягти своєї мети. Тому я вирішила теж використовувати сироватковий протеїн. Що таке найкращий час, щоб використовувати його? З Формулою відновлення P90X після тренування або в будь-який час протягом дня?

Добавки, які я використовую:

+461
Luis Milanese 23 черв. 2010 р., 08:02:46
38 відповідей

Відмінний перший крок для запобігання проблем з травленням (не кажучи вже про численних інших питань) полягає в усунення зі свого раціону зернові, особливо пшениця. Зерно, знову ж пшениці в особливості, містять велику кількість клейковини і лектини, які дуже складних білків нашого організму, щоб переварити. З часом ці білки почнуть рвати отвори в кишечнику призводить до різних аутоімунних порушень, не кажучи вже про великих indegestion.

Ось деякі статті, що пояснюють ефекти зерен в наших системах:

Одне ви можете зробити, щоб допомогти зцілити проблеми з травленням-це є більше кисломолочних продуктів харчування для того щоб збільшити корисні бактерії в кишечнику. Здорової кишкової флори, допомагає розщеплювати вуглеводи і помічник у травленні. Багато ферментовані продукти-квашена капуста, ви просто повинні звернути увагу, тому що більшість комерціалізованого версії зберігаються в оцті і pastuerized, яка вбиває всі корисні бактерії, тому поразка мети. Ще один відмінний травленням-це кокосова вода, це дуже високим вмістом калію та повний електролітів.

Знову ж таки, тут деякі статті, щоб допомогти пояснити:

+986
Ayush Goel 03 февр. '09 в 4:24

Ось список деяких поширених причин, які призводять до надмірної пітливості на різних ділянках тіла:

Низький рівень цукру в крові, Питання, пов'язані з обміном речовин, Гіпертиреоз, Будь розлад нервів або пошкодження спинного мозку, Стрес або параноя, Паніки або тривоги нападу, Хвороба або інфекція печінки, Припливи (особливо у жінок після менопаузи), Лімфома, Паразитарні інфекції, Захворювань або розладів більш глибоких дермальних шарів, таких як вітіліго, Побічні ефекти деяких ліків, особливо тих, які призначають для лікування раку, Сніду, а також з антибіотиками Оме і paracetamols, Хвороби серця, Цукровий Діабет,

+981
Roger Seifert 1 січ. 2016 р., 06:00:51
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Функція Камбаловідной

 • Камбаловідной допомагає Гайструк і інші м'язи в задній частині ноги під час циклу ходи, піднявши п'яти від Землі під час руху.

 • Він стабілізує щиколотку, оберігаючи його від вигину, так як це уповільнює рух вперед гомілки.

 • М'яз також має дуже сильну силу Тюрінга назовні стопи або супінація, яка стабілізує зовнішньою стороною стопи в землю.

 • Його дія також допомагає коліна. Коли гомілка рухається вперед це зупиняє надмірне рух так, що колінний суглоб може бути продовжений.

Камбаловідной Травм

Травми камбаловідной м'язи зустрічаються відносно рідко. З-за своєї прихильності до гомілки, камбаловідной найчастіше залучені до запалення окістя (синдром медіальної великогомілкової стрес).

Як стопи рулонів в ході амортизація, камбаловідной допомагає запобігти ногу від надмірно pronating. М'язи можуть надмірно тягне на кістку, викликаючи запалення в кістково-м'язового з'єднання.

Аксесуар soleal м'язи також були залучені в синдром лапок тунель. М'язи можуть продовжити більш дистально у внутрішню частину щиколотки. Він буде займати місце в передплесно тунель і під час активності і заповнюються кров'ю, викликаючи здавлення заднього великогомілкового нерва.

Лікування

Гострі Травми
Лікування гострої травми камбаловідной включають в себе:

 • Інші помістивши ногу в plantarflexed або вниз постави.
 • Лід можна наносити поверх носок або рушник на задній частині ноги щоб зменшити біль і набряк.

 • Стиснення у вигляді бинтом, також допоможе зменшити деякі з набряк в області.

 • Будь-яку взуття, яка має невеликий клин, який тримає п'яту вище стопи також дозволить звести до мінімуму навантаження на регіон.

Хронічні Травми
Хронічних випадках проблеми з камбаловідной зазвичай пов'язані з синдром медіальної великогомілкової стрес (запалення окістя).

Лікування хронічної травми камбаловідной включають в себе:

 • Зміна активності і змін в робочі поверхні.

 • Взуття з додаткової підтримки і ліфт, щоб зменшити стрес для камбаловідной і запобігти ноги від pronating.

 • Ортези для запобігання надлишкової пронації і стресів на камбаловідной.

 • Протизапальні препарати для зменшення запалення.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22578743
http://www.southfloridasportsmedicine.com

+846
Jamesthe1 4 січ. 2012 р., 12:56:48

Somatotyping по суті стереотипів (призначення "емпіричного узагальнення" для фізичної особи), це є допустимим / прийнятним-це інша справа, але і прочитати: всі стереотипи вірні, Крім... я: які стереотипи?

У будь-якому випадку Somatotyping викладається в англійських школах і університетах, а дійсним засобом, щоб оцінити індивідуальну придатність / потенціал стати елітним виконавцем у певних видах спорту, наприклад. баскетбол, гімнастика, біг, Веслування, борець.... Навіть Бі-бі-сі охоплює техніку.

Це, як правило, упаковано / навчання за прикладної анатомії або Kinanthropometry банери, і спирається на ряд досліджень, які показали кореляцію між певними фізичними характеристиками і досягнення на елітний рівень у певних видах спорту наприклад

Є також документи, які показують методики не поширюється на відбір спортсменів в багатопрофільному подій, або де випадкові та / або змінні середовища відіграють істотну роль, наприклад.

В останні кілька десятиліть хіт-Картер і Ремпель у formularised категоризація процес, і цей метод був використаний ряд антропометричних досліджень, наприклад.

 • Дослідження на дорослих статури з Хіт-Картер антропометричні соматотипу в Хан Сіань, Китай.
 • Характеристики соматотипу пацієнток з цукровим діабетом 2 типу.
 • Характеристики соматотипу у чоловіків із цукровим діабетом 2 типу.

Там були численні дослідження, які показують нейробіологічні ефект / користь фізичних вправ, цитую Вікіпедію:

Люди, які регулярно беруть участь у аеробного тренування ще більше бали нейропсихологічних функцій і тести продуктивності. Приклади аеробних вправ, які виробляють ці зміни є біг, біг підтюпцем, швидка ходьба, плавання, велосипедний спорт. Інтенсивності і тривалості тренування позитивно корелюють з виходом нейротрофических факторів і величина майже всі види фізичних вправ-індукованих поведінкових і нейронна пластичність; отже, більш виражені покращення в показники нейропсихологічних показників витривалості спортсмени порівняно з рекреаційних спортсменів чи сидячий ліц. Аеробні вправи-це також потужний довгостроковий антидепресант і короткочасну ейфорію; отже, відповідно вправи також було показано, щоб виробити загальні поліпшення настрою і самоповаги у всіх людей.

що, здавалося б, випадково / частково підтримати Шелдон оригінальний твір.

Для трохи фону і список з десятка документів, які підтримують техніку, спортивного відбору див. В адррес brianmac сайті.

+832
Vahid Rezaei 3 черв. 2014 р., 01:58:16

Там мають бути дещо інші питання, які будуть диктувати час, необхідний для навчання.

 1. Скільки ви в минулому? - Якщо ви не сильно запустити, то дістатися до точки, де ви можете зробити 50 миль (приблизно 80к) збирається взяти більше, ніж хто-те, що має більш широкий фон. Ви також повинні розвиватися повільніше, так як ваше тіло буде адаптуватися до як працює, як новий вид діяльності, збільшуючи відстань. Більш досвідчений бігун буде мати деякі вже цих пристосувань.
 2. Наскільки послідовні ви можете бути в ваших тренуваннях? - Біг-це одна з тих речей, де це не кілька місяців роботи ви отримаєте все, що ви хочете, але тривалий термінів введення в роботу і пробіг з кожним днем.
 3. Як далеко ви можете запустити зараз? - Якщо ви вже легко пробігав 10 кілометрів (трохи більше 6 км), потім ви разом можете ярлик ранніх будувати роботу.
 4. Яка ваша мета на гонку? - Якщо ваша мета просто, щоб закінчити його, тоді і часу на тренування буде значно менше, а тип навчання може помітно відрізнятися.

Я рекомендував цей план раніше, і тієї простої причини, що я продовжую робити так, що він працює. На багатьох рівнях від аматорського до вельми конкурентоспроможних. 3-2-1. Бери, що відстань-це ваш найдовший досяжно. Для цього прикладу ми будемо використовувати 10k перспективі, і теоретично це наскільки в даний час ви можете запустити в один постріл. Щоб завершити цей пробіг займе у вас 45 хвилин. Це буде 1 з 3-2-1. Для інших трас, 2 траси буде 30 хвилин кожен, і 3 траси буде 15 хвилин кожен. Не турбуйтеся про темпі занадто багато, просто працювати легко. Важко прийде пізніше, і як вам більше підходять, свій темп, природно, буде збільшення власної волі.

Структури уздовж лінії короткі (15 хв), середні (30 хв.), короткі, середньої довжини, короткі, довгі (45 хв), вихідний. Це дає вам відправну точку близько 33 До або так на тиждень. Ви хочете, щоб поступово звести це, як правило, збільшення 5-10% на відстані кожні пару тижнів, в залежності від інтенсивності тренувань, ваша власна терпимість, тощо. Це де ваші власні особисті спостереження, ви повинні бути в змозі відчувати, якщо минулого тижня залишив тебе побили, або якщо ви відчуваєте себе досить добре, щоб додати трохи додаткової підготовки.

Спочатку ви будете хотіти, щоб просто зосередитися на побудові відстань до місця, де можна завершити 80к пробігу. Це може зайняти рік, це може зайняти 5, в залежності від того як ви поставитеся до підготовки, і скільки уваги ви приділяєте речі, як відпочинок, відновлення, харчування, обладнання і т. д.

Коли ви перебуваєте в точці, де ви можете завершити дистанцію, потім ви можете почати, дивлячись на додавання в показники продуктивності та інших вищих інтенсивності тренувань, щоб мати можливість конкурувати в гонці, а не просто завершити його.

+809
ser2404 6 трав. 2014 р., 10:12:28

Я дізнався, що відбувається для мене. У разі інших питань, схожими на мої, цей документ забезпечує хороший фон:

Myalgic енцефаломієліт: міжнародний консенсус критерії - Каррутерс - 2011 - журнал внутрішня медицина - онлайн бібліотека Уайлі http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/j.1365-2796.2011.02428.x/pdf

Конкретне питання, яке зачіпає мене пенне: пост-Exertional Нейроиммунных виснаження.

З паперу, пенне-це патологічна нездатність виробляти достатню кількість енергії на попит з вираженими симптомами, в першу чергу, в нейроиммунных регіонів.

Характеристики:

 1. Відзначено, швидкої фізичної та/або когнітивної стомлюваності у відповідь на навантаження, які можуть бути мінімальними, такі як активність у повсякденному житті або прості розумові завдання, може бути виснажливою і викликати рецидив.

У моєму випадку, я зазвичай нормально з психічними завданнями. Я теж дуже мотивований, щоб здійснювати і здається, що у мене більше витривалості, ніж багато/більшість myalgic енцефаломієліт (МЕ) пацієнтів, але моя толерантність до фізичного навантаження істотно нижче "нормальної", як мені пояснили в мій оригінальний питання з 2013 року.

 1. Стовпа-exertional симптомом загострення: наприклад, гострі грипоподібні симптоми, біль і погіршення інших симптомів.

Як описано в мій оригінальний питання, це трапляється зі мною дуже надійно старанніше тренуватися, навіть коли виключно після ретельної підготовки та програм харчування. Однак, я можу тренуватися нижче певного порогу інтенсивності та обсягу, а я зазвичай (не завжди) ОК.

 1. Стовпа-exertional виснаження може відбутися відразу ж після активності або затриматися на кілька годин або днів.

Я пережив всі ці часи наступу. Вплив фізичних вправ є кумулятивним. Настання залежить обсяг тренувань, інтенсивність, відновлення і сон, харчування, загальне навантаження та інші фактори-ті фактори, які будуть впливати на відновлення для будь-якого. Основна відмінність, здається, чутливість до цих чинників і ступеня, глибини і тривалості стовпа-exertional виснаження.

 1. Період відновлення затягується, зазвичай займає 24 годин або довше. Рецидив може тривати кілька днів, тижнів або довше.

Як зазначили в мій оригінальний питання, "на початку цього року я збільшив свій біг від 60 миль до 75 миль на місяць і це змусило мене перебрали і він взяв мене місяців, щоб оправитися від цього. І, на жаль, у мене в житті повторюється досвід з цим питанням.

 1. Низький поріг фізичної і психічної истощаемости (відсутність витривалості) призводить до істотного скорочення пре-хвороби рівень активності.

У моєму випадку, у мене є відмінна розумова витривалість -- якщо я пройду поріг фізичної витривалості. Якщо я здам мої фізичні обмеження, то я втрачу психічну енергію і стати абсолютно нефункціональних, відчуваючи себе майже як овоч.

+800
user215020 31 січ. 2018 р., 08:16:35

Ось щось Арнольд Шварценеггер писав про те, як збільшити кількість підтягувань ви можете зробити в одному наборі:

Скажімо, що перед початком навчання і назад в один прекрасний день ти кажеш собі, що ти збираєшся робити 50 повторень загальна підборідь. Для першого набору можна зробити 10, тоді, можливо, ви боретеся за вісім на другому сеті. У вас зараз 18 повторень. Якщо ви робите п'ять у третьому сеті, у вас є 23 повторень. Продовжувати додавати їх на цей шлях, поки ви не досягли 50 повторень, навіть якщо це займе у вас 20 комплектів, щоб зробити це. З плином часу, ви знайдете те, що ви здатні досягати 50 повторень менше і менше набори

Це безпечна стратегія? Якщо це так, це ефективний план тренування?

Я маю на увазі не лише в тому, що стосується підтягувань, але гімнастику в цілому.

+787
styxyang 18 вер. 2013 р., 10:56:03

Це велике питання, і я думаю, що це щось все - таки боролися. По-перше, просто погляньте на цей відповідь про тренажерний зал етикету, які повинен встановити ваш розум в спокої у багатьох відношеннях.

При роботі в тренажерному залі, кожен буде почувати себе ніяково. Це частина навчально - небудь. Якщо ви берете уроки танців або уроки стрільби з лука, ви будете почувати себе те ж саме. Це займає час, щоб побудувати довіру. Хоча в тренажерному залі, ми хочемо почати використовувати різні верстати та інше обладнання для того, щоб мати деякі зміни і зберегти наші тренування захоплюючим і ефективним. Так що нам робити?

По-перше, ми повинні зробити начерки своїх цілей. Що ми хочемо робити в тренажерному залі? Ми хочемо бути в змозі жим 405 фунтів? Ми хочемо бути в змозі зробити м'язи на турніку? З цим знанням ми зможемо з'ясувати, яке обладнання потрібно використовувати. Якщо ми хочемо більше верхня частина тіла, знаючи, як правильно займатися на тренажері для згинання ніг може бути і не найцінніші знання, але знаючи, як жим лежачи і тяга поспіль буде необхідно.

Далі, ми повинні знайти програму, яка допоможе нам досягти наших цілей. Олімпійської важкої атлетики рутини, яка включає присідання стійка і накладні пресів не буде робити багато чого для нас, якщо ми намагаємося мати таке тіло, як Арнольд. Якщо це те, що ми знімаємо, ми повинні шукати бодібілдинг, що тримає наш реп діапазони в потрібному пороги. З іншого боку, якщо ми просто хочемо мати ідеальне тіло, може кроссфіт-типу "висока інтенсивність інтервал" рутина-це те, що ми шукаємо. У будь-якому випадку, ми повинні знати, що ми повинні робити в тренажерному залі, поки ми тут.

Нарешті, ми повинні практикувати вправи в наші рутини. Як анекдотичний оцінки, може бути, 90% навчання-це просто знаючи, як рухатися ваше тіло таким чином. Після цього, це питання про те, як ми збуджуючі тіла. Це означає, що вага в реп, тривалість, інтенсивність, час відпочинку, і так далі. Є такі терміни, як "жирування ПАЗ", які говорять це типу нервово-м'язові зв'язку. Також існують дослідження, які припускають, тільки пройшовши через ряд багато разів Руху за день, навіть не опір, значно впливають на продуктивність.

Також, якщо є вправи, ми просто занадто сором'язливий, щоб робити це в спортзалі, можна легко що-небудь практикувати будинку перший: просто знайти вправи в інтернеті. Exrx.net це просто абсолютно безцінна для будь-яких мислимих вправ. Подивіться на вправу каталогу тут. YouTube є також великим для будь-якого мислимого вправи, особливо складних рухів, таких як powerclean або урвати, які вимагають тонни і тонни практики.

Як у бік: три тренування не достатньо, щоб дійсно зробити багато різниця. Багато просунуті ліфтери не змінили свою програму років і досі бачу прогрес, місяць за місяцем. Як новачок, він повинен зайняти принаймні тижня , перш ніж ви бачите будь-яких істотних змін у ваше тіло, що після "насоса". Хоча, ви повинні побачити швидкі поліпшення в силовому тренуванні, так як ваш організм дізнається, як виконувати вправи.

+767
kailash 4 лют. 2014 р., 00:10:16

Я workingout близько 6 тижнів. Я не хочу, щоб вразити плато. Моє питання я повинен змінити тренування роблю я повинен збільшити вагу, щоб зробити зміни в моєму житті??

Наприклад : я зараз роблю жим лежачи (зниження ухилу +) і гантелей, прес ( нахил + спад )....

тепер що я можу зробити??
Мені потрібно міняти тренування або ваги??? або реп і встановлює...??

Я така худа, вага близько 52 кг і мій ріст 5'5". я вісімнадцять років. Я хочу набрати багато м'язів. Я ходжу в тренажерний зал 3 дні в тиждень. Неділя - Вівторок - Четвер. Я роблю 4-5 вправ на одну групу м'язів. Я намагаюся підняти hravy весь час. Я роблю 5 підходів у кожному вправу і спробувати зробити 5-8 повторень у кожному набори...
6 місяців тому я думаю, що я зупинився, і потім я пішов в спортзал... а тепер я записався в спортзал знову ж... так що на цей раз я хочу бути в курсі про плато. Тому я хочу змінити процедуру кожен місяць, щоб переконатися, що я нічого не роблю поганого.....

+752
Medo 3150 12 вер. 2019 р., 08:14:16

Які види вправ та фізичної активності на користь статура, що:

 • невеликий каркаса (тонкі кістки, легені ваги)
 • відносно високий (6 футів+)
 • довгі кінцівки (руки і ноги)

На що може людина з таким типом тіла може Excel або просто прогрес до просунутого рівня з низькою ймовірністю отримання травми?

Оскільки мені причини, я помітив, що я непогано тягне вправи (станова тяга, підтягування, chinups) і мають важкий час присідання зі штангою, жим лежачи, тримаючи гантелі над головою з широким хватом (у ривку або повітряні присідання).

Очевидно є багато інших факторів, що я можу думати про спільну сила, вибуховість, гнучкість, але орієнтуючись на пропорції тіла за це питання.

Деякі думки:

 • гімнастика/гімнастика користь невеликий косяк, але не великої висоти.
 • бойові види спорту (наприклад. кікбоксинг) користь довгими кінцівками, але не малу рамку.
+749
David Umberto Zappa 5 черв. 2016 р., 16:55:33

Я іду дуже простий режим присідання, станова тяга, підтягування (зважена) і жим лежачи, і протягом багатьох тижнів.

Які ізоляції, м'язи або машина вправи, щоб 'заповніть пропуски'? Один приклад, який приходить на розум, це те, що для ромбоидов.

+735
Poidah 7 серп. 2019 р., 19:03:10

Я відчув ту ж проблему і я зрозумів відповідь: Спека, викликаного тертям. Це тертя проводиться тому, що ваші ноги можуть рухатися у вашій взуття...так що моя пропозиція-це трохи товщі, дихаючі шкарпетки.

+635
Digubha 15 січ. 2013 р., 03:18:05

Може стартову силу бути зроблено жінками? Я виконую все правильно, за винятком наповнювача (зі зрозумілих причин). 10 фунт вага збільшується раз на кілька тижнів (а не раз в декілька днів). Це напевно тому, що я на кетогенній дієті (Аткінс).

+623
Soupbone38 15 лист. 2013 р., 09:04:38

На моєму iPhone, у мене Runkeeper і MyFitnessPal.

Запустити Зберігач це здорово, тому що він відстежує з допомогою GPS, де ви біжите, висоту, час, а також дає оцінку про спалених калоріях. Це також допомагає відслідковувати різні заходи, наприклад, їзда на велосипеді, біг, ходьба і т. д.

Преамбула: я не працюю або користі від MyFitnessPal, безкоштовне додаток в iTunes Store і досі має 5-зірковий рейтинг і сотні позитивних відгуків. Просто мені це дуже подобається.

MyFitnessPal також є дивним, я не можу сказати досить хороших речей про це. Вона обертається навколо щоденний щоденник, в якому відображається ваш цільовий калорій в день на самому верху. Ви введіть те, що ви їсте, і кількість калорій відповідним чином коригується. Вона також дозволяє вводити вправи записи, які можна перевезти через кордон з Runkeeper (вручну). Калорій від фізичних вправ також відображені в щоденний підсумок.

Інша велика річ про те, як MyFitnessPal, ви можете сканувати штрих-коди продуктів, які ви їсте, має тисячі продуктів в базі даних і все це безкоштовно. Так що якщо я їм йогурт, я просто сканувати штрих-код, введіть розмір порції і калорії далі включається як елемент додається в щоденний щоденник. Щоденник теж розбити на різний час прийому їжі, закуски і т. д.

Він не скаже вам точно, що поїсти, однак, ви можете легко шукати в базі даних страв, виберіть що-те, що смачно і відповідає вашої мети калорій і приготувати що. Я їм багато традиційні китайські страви і бази даних досі було все.

Ви також можете зберегти певну групу продуктів, наприклад, сніданку і повторно використовувати його в подальшому без необхідності повторного введення елементів або копіювати з однієї дати на іншу. Це особливо корисно для себе, хто їсть майже одне і те ж блюдо кожен день на сніданок.

Я тільки що виявив на MyFitnessPal, але це так легко у використанні і працює добре.

+613
IanC 13 лют. 2011 р., 06:59:11

Мене перестали турбувати з тієї ж причини вище, надто незграбним. Хорошим рішенням може бути запущена джемпер з кишенею зверху;

Adidas cheat running hoody

+497
Dan Powell 24 січ. 2019 р., 09:51:05

Я припускаю, що ви робите класичне присідання з ногами і колінами стегна на ширині плечей, коліна направлені в тому ж напрямку, що й пальці гнути на 90 градусів на низькій. У безпечному форма навприсядки, в яких коліна залишаються над шнурками, щиколоток не надто глибоко зігнуті, так що вам не потрібно більше гнучкості, ніж потрібно для ходьби.

Якщо ваші п'яти йдуть від Землі, це ознака того, що ти дозволяєш коліна занадто далеко вперед. Це звичайна "накрутка", що робить вправу набагато легше для квадрациклів. Однак, це небезпечно, тому що це ставить багато навантаження на колінний суглоб. Крім того, каре-одна з ваших головних цілей, так що ви хочете орієнтуватися на них, а не уникати їх.

Трюк для виправлення це зняти всі десять пальців всередині взуття і намагайтеся тримати їх піднімати під час присідання. Це змушує вас, щоб відправити ваші стегна позаду замість того, щоб ваші коліна виходять вперед.

Встати боком до дзеркала без ваги і перевірити свою форму. Якщо коліна виступають за шнурки, працювати без ваги, поки ви не можете отримати ці коліна назад. На шляху вниз, спробуйте рухатися стегнами назад до переїзду коліна взагалі. На шляху вгору, спробуйте відправити ваші стегна вгору, а не вперед. Трюк поширюється на руки вперед, щоб врівноважити. Це трохи милицю, але це буде тренувати ваші м'язи до договору в правильному поєднанні. Якщо у вас є форма, повільно почати додавати вагу. Встановивши нижню планку на задній частині плечей може допомогти тримати вас в хорошій формі (джерело). Якщо ви додаєте стільки, що п'яти поп знову з підлоги, ти піднімаєш занадто багато. Ви придбаєте більше сили у ваших квадрациклів, піднімаючи меншу вагу в належній формі.

Все, що сказав, Якщо ви все-таки хочете працювати на щиколотки гнучкість таким чином, що має значення в присяд, ви повинні зробити камбаловідной м'язи розтягнути. З зігнутим коліном, воно розтягує м'язи більш схоже на присідання, ніж прямий ноги розтяжка литкових м'язів.

+485
st789 21 трав. 2013 р., 21:26:51

Я хочу, щоб показати більш нижньої частини грудної клітки.Це моя проблема.Яке обладнання (почати з дешевих) будуть великі будинки, що дасть мені результати, щоб показати більше моєї нижньої частини грудної клітки?

+481
Charlie Song 12 черв. 2018 р., 19:09:23

Баланс покращує розумові здібності мозку і дозволяє легко контролювати тіло. Тому я пропоную U, щоб поліпшити ваші тренування на баланс. Це означає, використовувати dumbbels замість автоматів і барів. Вага тіла вправи поліпшити, що також. І найголовніше ти повинна піклуватися про своєму раціоні для психічного вдосконалення. Comsume багато морепродуктів, додати горіхи на ваш закуски, використовувати омега-3, цинку, магнію добавки. Вони всі покращує розумові здібності. Є деякі трави, які збільшують рівень дофаміну L-ДОФА. Допамін нехай ваші нейрони перемикатися швидше і що робить УР рефлекси краще.

+476
Felicia Sanders 1 серп. 2016 р., 17:46:32

За умови, що жир% залишається на низькому рівні (6-15%), як не мають багато м'язової маси впливає на продуктивність в спринті-тип події (50м-400 м), середні дистанції (800м-5К) і витривалість працює (10К-100к)?

Я прочитав досить багато статей про те, що силові тренування допомагають поліпшити ходові характеристики, оскільки більше сил означає, що зробивши крок вимагає менше %вихідна потужність вашого 1ПМ тепер можна працювати більше і/або швидше. Це також не вірно , що силові тренування тільки працює ваш тип II м'язових волокон (які використовуються не так багато в витривалість працює). Він насправді зміцнює свій тип I волокнами, а також.

Я також читав, що нервово-м'язову ефективність, як правило, досягає майже максимальної держава досить скоро в програмі опору (початковий етап, близько 140 кг 1ПМ належну глибину присідання з-небудь.) Для того, щоб побачити подальші розумні набирає чинності, він сказав, що ви повинні збільшити м'язову масу. Тому, якщо припустити, що один досить досвідчений з великою складовою підйомників, найважливішим фактором, в силу відмінності повинні бути м'язової маси.

Так як м'язова маса дуже сильно пов'язана з силою, і набирається сил, поліпшення ходових характеристик, робить м'язову масу дуже повільно мене працює?

+474
es128 14 серп. 2015 р., 15:25:08

Я розумію, що віджимання повинні бути вправи на груди в першу чергу. Однак, я знаходжу, що я використовую мої трицепси і передні дельтовидні більше ніж мої груди коли робити вправи. Як я можу включити мою груди, коли робиш віджимання? Я роблю це, стиснувши груди в ексцентрикової частини? Спасибі.

+437
angey 5 жовт. 2018 р., 13:48:22

Про мене:

Мені 36 років, чоловічий, 173см, 74 кг. Зробив багато інтенсивних видів спорту в школі (баскетбол, біг, фітнес, велоспорт, та "веселих стартах", як скейтбординг). Після закінчення середньої школи, повністю припинилися. Я працюю за комп'ютером цілий день сиджу, тільки раз, коли я рухаюся, коли їдеш на велосипеді 15 хвилин до роботи. Тепер я дуже хочу почати робити вправи.

Мої цілі:

1.) Загальної, загальної фізичної підготовки. Це явно моя головна мета.

2.) Деяке зниження ваги, хочу важити нижче 68 кг, але я думаю, що це прийде в будь-якому випадку, як побічний ефект, так що я не повинен цікавитися програми втрати ваги.

3.) Незначний загальний ріст м'язів. Знову ж таки, я думаю, це прийде як побічний ефект 1.) у будь-якому випадку, і я не зацікавлений в "шість-Пак", "розірвав" або подібне лайно.

Фон моє питання:

Я дуже хочу тренуватися вдома з DVD-програми. Фітнес-клуб-це абсолютно не варіант, мені просто не цікаво їхати туди. Я як би і не бігом, але це дуже проблематично з-за району, де я живу. Так що я пробував різні речі, і, нарешті, вирішив, що кращий і самий безпроблемний спосіб для мене, щоб знову вдома! І я думаю, що DVD на основі програми міг допомогти.

Я глянув на пару продукти: сила 90 Девід Хортон виглядає дуже добре, це те, що я шукав, але там дуже маленький вибір (в основному один з чотирьох можливих відео кожен день) і вправи занадто довго (40 хв. Кожен день)! Я хотів би почати з ~25 хвилин в день або по 40 хвилин через кожні два дні.

Я глянув на P90X і Insanity. Ці програми дуже складні для мене. Але мені дуже подобається те, що вони мають дуже багато різних вправ. Є що-небудь з такою ж різноманітні, як P90X/Insanity, але яке також може бути зроблено за допомогою людей на зразок мене, які ще занадто непристосованих для цього рівня?

Я також спробував кінетичної і бойової продукції для PS2. Це просто фантастика, я люблю їх робити, але я ніколи не міг змусити їх правильно працювати з відеокамерою.

Ось в принципі і всі продукти я знаю, цікаві речі, але ще не зовсім те, що я шукаю.

Є DVD на основі програми ви можете порекомендувати для мене?

P. S.: Я також було б цікаво, що ви думаєте в цілому про навчання вдома з DVD-дисками.

+415
Elaine J Kirchdoerfer 13 січ. 2018 р., 02:49:17

ДФУ зазвичай 55% фруктози і 42% глюкози, тоді як сахароза становить 50% глюкози і 50% фруктози молекули - це чому ДФУ трохи солодший.

Глюкоза може бути використана в якості енергії в кожній клітині організму, в той час як фруктоза, наприклад, етанол, повинні бути метаболізується в печінці. Фруктоза в природі зустрічається досить рідко (у невеликих кількостях в овочах, упакованих в багато клітковини), тому не дивно, що печінка не готова обробляти великі кількості фруктози в нашої нинішньої західної дієти.

Хоча ДФУ не є саме по собі гірше, ніж цукор, його низька вартість (з дотаційних кукурудзи, а не високі податки цукрової тростини) робить його дуже привабливим для виробників продуктів харчування, щоб покласти ДФУ на все - соди, молока, соусів, хліба, ви називаєте його.

Так, замість проковтування кількох грамів фруктози, багато людей на західній дієті зараз ковтати кілька унцій, і що, в залежності від того, хто ви запитаєте, це погано, дуже погано, і єдиною головною причиною епідемії ожиріння.

Інші підсолоджувачі не цукор; якщо вони шкідливі, вони шкідливі в абсолютно різні, незрівнянні способами.

Для отримання більш докладної інформації про метаболізмі цукру, див.: Цукор: гірка правда

+412
littledev 30 січ. 2016 р., 01:26:58

Різниця між відразу спати після тренування і спати пів-дня пізніше незначна. Більш суттєва різниця, яку ще досить незначна, є збільшення енергії багато людей відчувають себе на початку дня. Взагалі кажучи, більшість людей трохи сильніше на початку дня зусиль, ніж вони в кінці тренування. (Їх рухливість у вечірній час більше, проте, є і інші коливання.)

Кращий час для роботи, коли у вас є час. Обідній час звучить добре для вас, поки у вас є час, щоб поїсти після тренування.

+302
budji 2 квіт. 2010 р., 07:41:33

Станова тяга та гирьового гойдалки-це фантастичні складних вправ.

Однак, у моєму досвіді я знайшов, що ці вправи часто робиться неправильно (з болями в спині та/або міжхребцевого диска видає в якості результату).

Існує природна тенденція тягнути спиною, а не генерувати силу свого стегна. Як хіп-петля і ремонт нейтрального попереку може бути жорстким, щоб вчити / вчитися (зрозуміло чому).

Не сплачуючи за тренера (який може бути дорогим) - який найкращий спосіб навчити кого-то правильно, станова тяга (і "само-перевірки" вони робляться правильно)?

+289
Zavyalova Olga 13 лист. 2012 р., 15:31:06

Які переваги беручи скоротити час відпочинку між сетами? Якщо я здатний зробити додаткову реп або два, якщо я відпочиваю протягом 1 хвилини, а не відпочиваючи протягом 30 секунд, що є більш вигідним?

+262
FrobberOfBits 28 бер. 2018 р., 23:16:45

Я почав ходити в спортзал близько місяця тому, двічі в тиждень, щоб спробувати побудувати деяку силу і рельєфність м'язів при фізичних навантаженнях. У мене теж є таеквондо тренування кожен понеділок і середу ввечері. Я помітив, що моя сила зростає, використовуючи більш важкі ваги (6х6 повторень), але практично не реальне зростання розміру м'язів, особливо в моїх грудях.

Минулого тижня мені стало цікаво про добавки, і хтось запропонував Maximuscle Progain, щоб допомогти побудувати масу. Я не хочу стати величезним, просто трохи більше і більше чіткості. Я почав пити дві ложки вранці і дві ложки після тренування. Днями у мене таеквондо, я б по 1 мірній ложці вранці і стільки ж після тренування. В інші дні я б тільки 2-совок вітатися вранці.

Я, звичайно, дилетант і не знає про те, скільки протеїну я повинен приймати і як часто. Поради будуть з вдячністю.

+224
Haseeb Ahmad Mirza 12 черв. 2013 р., 01:12:05

Бігаю 3-5 разів на тиждень, в середньому близько 30км / тиждень. Мій працює в діапазоні від коротких 5км траси (~22М) до більш 15км траси (~1h20m). Я вважаю, що моя серцево-судинної системи знаходиться десь між нормально і добре.

На додаток до мого працює, я займаюся Адідас' неоч орієнтуюся тренування, 1 - 2 рази на тиждень. Різні випади, присідання, віджимання наприклад

Нещодавно я перейшов на підготовку додатком Nike центр, який упаковує жорсткі тренування, і я тепер починаю помічати, що моя спритність досить слабо. Ці вправи також включають в себе різні випади, різні тяги і так далі.

Тепер моє питання: чи робити ці вправи в кінцевому підсумку збільшити рухливість, або я повинен включати деякі вправи аджиліті в моїй щотижневої рутини?

+223
Adil Fakhar 1 груд. 2016 р., 14:29:24

Ці принципи дані Арнольд

 1. В основному це слід розглянути можливість навчання слабкі частини на високий пріоритет. Ви можете тренуватися кілька разів
 2. Ви можете тренувати руки два рази в тиждень, але ви повинні переконатися, що досягти гіпертрофії
 3. Ви повинні дати достатній відпочинок вашим м'язам відновитися, біцепс вимагає мінімум 24 години на відновлення, і це варіюється від людини до людини
 4. Вам потрібно прийняти правильне харчування (я припускаю, що він на місці ) Турбота про всі ці речі приведуть вас до результатів, великих і сильних м'язів

У мене теж була двоголова 12.5-місця 13inches, але тепер вони 15inches

+196
Thiyagarajan 4 трав. 2010 р., 18:03:03

Велику роль у виборі втрати ваги полк вибираючи те, що ви будете продовжувати робити. Зумба звертається багато людей, тому що він має танцювальний аспект, який робить його цікавим для них. (Є клеймо, пов'язане з роботою в "нудної старої тренажерний зал".) Якщо ви збираєтеся продовжувати займатися зумбой над іншими тренувань, тоді точно дотримуватися його.

Наскільки він ефективний, це залежить від тривалості й інтенсивності тренування. Є великий рух для нього, і якщо ви насправді важко працювати (і потіти), то ви спалюєте калорії. Це означає, що, якщо ви стежите за своїм раціоном, а також, ви будете втрачати вагу і досягти м'язового тонусу.

Я хотів би запропонувати, що ви робите поєднання діяльності (допомагає змішати його, теж).

 • Зумба - кілька разів на тиждень. Це ваша кардіо вправи/втрати ваги.
 • Вага/силові тренування - зробити це один раз або два рази в тиждень. Це допомагає вам спалювати більше калорій, коли ви робите свою частину кардіо, тому що ваші м'язи потребують більше енергії. Він вже не раз доводили що люди які доповнюють кардіо з силовою тренуванням підтримувати здоровий статури і зниження ваги.
 • Правильно харчуватися - не голодувати або перейти на будь-яку дієту. Правильно харчуватися. Здорові білки (курка, риба тощо). Овочі. Фрукти. Не приходь додому з класу і наїстися морозива або ви побачите без втрати ваги (і напевно навпаки). Тим не менш, це добре, щоб винагородити себе за раз (принаймні пару раз в тиждень) з невеликим лікування.

Тримати ці три речі на увазі, і переконайтеся, що ви працюєте на належному рівні інтенсивності, і ви побачите зміни, які ви шукаєте.

+180
Leila Loezer 1 черв. 2010 р., 17:45:28

Немає абсолютного "краще" або "гірше" для цього типу заміщення. Це залежить винятково на те, що проблему ви намагаєтеся вирішити і які харчові цілі ви намагаєтеся досягти.

Щоб відповісти на ваше запитання, у буквальному значенні — "так", ви можете задовольнити ваші щоденні потреби у воді з фруктовим соком. Існує достатня кількість води в практично будь-який фруктовий сік для вашого тіла, щоб добувати воду він повинен.

Але вода і фруктовий сік не те ж саме. Тільки ви можете вирішити, що цей баланс досягти ваших цілей (або надати більше деталей у ваше запитання, щоб вам правильно відповіли). Розгляньте також: Чому крайнощі? Чому це все вода або сік? Модерації.

Деякі відмінності, які потрібно враховувати:

 • Сік калорії (іноді багато). Води немає. Якщо ви заміните сік на воду, вам доведеться урізати калорійність раціону десь ще, або набрати вагу.
 • Сік містить вітаміни та інші поживні переваги. Води немає. Якщо ваш раціон містить достатньо корисних речовин, сік є хорошим способом, щоб отримати їх.
 • Сік містить багато цукрів; деякі, природно, відбуваються, деякі ні. Занадто багато цукру (неважливо, де вона відбувається) не є добре для вас. Без більш докладної інформації на ваше запитання, тільки ви можете вирішити, якщо сік-еквівалент ваших "вісім склянок в день" (плюс-мінус) містить надмірну кількість цукру.
 • Сік не прям один-в-один підміна води. Це займає певну кількість води для вашого тіла, щоб переварити сік. Ваше тіло не буде мати таку ж кількість води з соку, як це було з еквівалентною кількістю води. Але якщо ви живете на те, що гостро-на межі зневоднення, це не може бути проблемою. Пити, коли ви відчуваєте спрагу.

Фруктовий сік-це, по суті, їжа. Він забезпечує живлення. Він містить калорій. Ви повинні ставитися до нього, як будь-який інший їжі; ви повинні знати, що ви ставите в вашому тілі і чому.

+132
Rooster212 15 січ. 2014 р., 15:36:29

Що я повинен зосередитися на при виконанні situp?
Чи є способи зменшити навантаження на групи м'язів, які не повинні бути перевантажені?

+105
Florent F 10 квіт. 2015 р., 13:52:01

Так, напевно. Будучи Шведом, де 90% всіх автомобілів механічна коробка передач, я бачу людей, кульгав на свою огидно по-різному розміру ноги весь час. Я б порекомендував вам вирішити її по-шведськи і трохи більші-правою ногою іи тут

Якщо серйозно, ні, це не буде мати вплив на ваш м'язовий баланс, або будуть величезні проблеми по всьому світу, де передається вручну автомобілі є стандартними.

+92
kaju rahat 19 серп. 2010 р., 10:45:09

Прибрати свої лопатки і зрушують її вниз, щоб захистити ваші плечі. Диск, верхню частину спини на лаву (не головою). Місце прикладом на лаву, а потім помістіть ноги на землю в положення, яке дозволить вивести землі. Уявіть собі гумку, яка натягнута і готова штовхати вага вгору після того, як він торкався грудей. Повільно опустіть штангу до грудей, а потім диск з нижньої і верхньої частини тіла одночасно штовхати вага вгору трохи по діагоналі по відношенню до піні. Це стиль пауерліфтингу, що, безумовно, допомагає збільшити вагу.

Стиль бодібілдинг як правило йдуть більш низьку вагу, іноді немає привід ноги (старої школи, щоб додати більше роботи на грудях) і не піти вниз до грудей, не осудіть. Акцент робиться під утримання і вище повторень, щоб домогтись зростання грудей.

Ти позиція знаходиться під загрозою, тому що ви не активно підтримуючи в хорошій формі і ти натискаєш на жорсткий мала вага чи це насправді важче, ніж ви можете впоратися і компроміс ваші форми, щоб вести його вгору. Те, що я використовував, коли я почав приймати один з цих гумок ви бачите на майданчику для розминки і поставивши його на лаві повздовжньо, так що є смужка гуми біжать шкіри амортизацію лаві повздовжньо. Це дає вашій спині зчеплення і запобігає ковзанню.

Дивитися відео (Алан Трал, Омар Isuf, лопаткової втягування) і отримати уявлення про правильній формі, КИЇ поширених помилок. Сподіваюся, з часом і практикою ви отримаєте повісити його.

+86
xiaodeaux 19 груд. 2013 р., 02:12:56

У місті уолкертон, Онтаріо розслідування як зазначив BillThor встановлено, що люди пили 4+ літра води в день досвідченим протеїнурії (тобто нирок):

"Канадські лікарі попереджають, що пити занадто багато води може призвести до втрати функції нирок... вчені визначили... 100 здорових дорослих, які мали стан, що називається протеїнурією, або аномальне кількість білка в сечі. ... Протеїнурія може призвести до ниркової недостатності і є ознакою захворювання мікросудин, де крихітні артерій серця пошкоджені, викликаючи хвороби серця та серцевої смерті. ... Вони пили, в середньому, не менше чотирьох літрів рідини на добу. ... Деякі люди були випивати шість літрів. Одна жінка, медпрацівник, пив вісім".

http://www.canada.com/topics/bodyandhealth/story.html?id=612070ac-ae0a-47c5-b4a1-39e1b1ce9735

І ось науковий доповідь про нього: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2175005/

Іншими словами, люди не можуть спокійно пити 15 літра в день.

Ця інформація не є широко відомі, так як Результати пошуку Google домінують (1) Старий слабо підтримується 8х8 консультацію і (2) що єдино можливу небезпеку від води-це води інтоксикації швидке заковтування великих кількостях (http://en.wikipedia.org/wiki/Water_intoxication).

+81
Bozzy 2 жовт. 2019 р., 00:34:12

Час дня, в який ви берете свій протеїновий коктейль дійсно казуїстикою. Найважливіша річ полягає в тому, що ви знайдете час, щоб прийняти його (без добавки джерела білка краще). Мені подобається відповідь Марк про молоко. Якщо ви тренуєтеся важко молоко дамо вам кілька простих вуглеводів, щоб допомогти ваш рівень цукру в крові стає занадто низьким, коли ви закінчите працювати. Якщо я не отримаю трохи цукру на мене після важкої роботи, я стаю дратівливою.

+78
masgo 17 бер. 2018 р., 18:45:45

На питання, як просили, здається, "я можу довіряти бодібілдера на основі їх зовнішності?" Я б сказав, що немає - занадто багато спортсменів були спіймані на брехні протягом десятиліть. Це включає в себе невідомі любителі, які брехали дослідники, щоб отримати в спортзал, огляди і т. д. Це серйозна проблема для спортивної науки. Що сказав, Ви могли б бути приємно здивовані тим, що ви будете виконувати, коли ви спробувати. Пам'ятайте, ви дійсно не знаєте, ваш генетичний потенціал, і свій вроджений талант зусилля. Нарешті, не турбуватися про раптово прокинувшись, дивлячись, як Халк - хвилюватися, коли ти одного разу прокидаєшся і раптом зрозумівши, що ти 50 кг зайвої ваги з хворою спиною. Останнє видається те, що відбувається з більшістю людей.

+70
user174718 27 жовт. 2018 р., 18:05:01

Це займе 18 місяців до 2 років для того щоб відрегулювати і зміцнення внутрішніх м'язів стопи і гомілки. Вібрам теж ближче до босоніж, є моделі ( Saucony Кинварра і Міраж, Брукс чисто і т. д..), які ви можете використовувати, перш ніж Вібрам...

+48
mcfedr 27 бер. 2010 р., 03:41:02

Більшість хороших відповідей торкнулися вправи (і повторів) вам потрібно побудувати м'язи і сила.

Це, як кажуть, жодна з відповідей торкнулися такі: вага тіла вправи .

 • Підтягування і підборіддя UPS: у 20 з них щодня протягом одного місяця, ви повинні помітно випинається на бічні м'язи (верхня частина V-подібної форми).
 • Ногу: у 20 з них щодня і через місяць ви побачите зменшення вашій талії.
 • Стоячи хрумтить: у 40 з них щодня протягом 2 місяців і ви повинні почати відчувати свої м'язи тазу (з низьким рівнем жиру, ви повинні почати бачити V-образну форму, на нижній прес).
 • Тесу: 1 хвилина планка в день буде сприяти зміцненню вашої основної і полегшити ваш біль.

Додати їх пропозиції, наведені вище, і ви помітите, що ваші м'язи випирають за порівняно короткий час.

+18
MissSheyni 30 бер. 2012 р., 16:05:25

Показати питання з тегом