Мій план тренування, добре ? (16-річний чоловік)

http://evilcyber.com/fitness/home-workout-plan-for-teenagers/

Я почав робити цей план тренування. Це нормально? Я націлена на всі м'язи, але в основному на прес і біцепс.

Мені:

~57.5 кг 172 см 16 років

До речі замість підтягувань, я підтягуватися, тримаючи над підтягнути бар кілька секунд, а потім повільно йде вниз. (Це тому, що я не можу фактичне підтягування поки)

+679
hpfister 24 груд. 2018 р., 13:14:19
38 відповідей

Маючи плоскостопість стільки, скільки я себе пам'ятаю, я зробив досить багато досліджень і спробував багато речей, про зруйновані арок. Ви знайдете ніякої браку людей, які стверджують, що вони можуть виправити плоскостопість якщо ви купите їх програму, або ви можете скасувати його за допомогою різних вправ. Багато босоніж веб-сайтів, які стверджують, що біг босоніж буде виправити плоскостопість.

Спочатку ви повинні дивитися на причини плоскостопості. Немає нічого, що можна зробити, якщо ви генетично схильні до плоскостопості (без чогось різкого, як хірургія). Кажуть, що ви можете виправити генетику все одно що говорити, висячи вниз головою зробить вас вище шляхом витягати ваш хребет, ребра і м'язи кора. Кістки і сухожилля є у своєму роді. Ви просто повинні жити з цим.

Це також можливо, щоб отримати плоскостопість від слабких сухожиль або ожирінням. Це де ви почнете одержувати багато неоднозначних відповідей про те, чи варто це оборотно. Більшість більш медично орієнтованих сайтів і ортопеди, з якими я спілкувався, здається, думають, що завалилися склепіння не оборотною після того, як вони відбуваються, так що я збираюся йти з цією відповіддю.

Тепер, однак, це не означає, що вправи марні. Вони не хочуть виправити плоскостопість або збільшити арки, але вони, безумовно, зміцнюють сухожилля і м'язи навколо стопи та щиколотки. Міцніше на ноги водить до менше болю і травм.

Анекдотичний Примітка боку, я б утримався від спроб босоніж для зміцнення стоп. Він включений у відповідь, тому що є претензії скрізь, що це панацея від зруйнованої арки. Є просто абсолютно немає амортизації з плоскостопістю, так що всю силу впливу кожного удару йде прямо вгору по нозі. Босоніж або мінімальний-підтримка хоча ходьба може мати певну користь, оскільки вплив значно менше.

+996
greenphone 03 февр. '09 в 4:24

У вас є нормальний баланс штовхати тягнути вправи, але є деякі зміни ви можете зробити. Великі комплекси і корисні.

Падіння трицепс pushdowns і біцепса кучері. Ви б'єте ці м'язи добре в інших натиску тяги вправи.

Замінити chinups (вони дуже схожі на підтягування) з тяги(3х5), і додати їх у початку дня тягнути. Тренування насправді не мають якихось вправ задній ланцюга нижній частині спини->попка->підколінні сухожилля), і ви будете в кінцевому підсумку з неврівноваженою ноги.

Заміна лат pulldowns з особи тягне. Вони будуть балансувати ваші фронт і переконайтеся в купу жиму лежачи не тягне ваші плечі і болять зв'язки плечового суглоба.

Падіння ноги прес в день ніг, переміщати присідання 5х5, і зосередитися на додавання ваги. Вони хороший фундамент сили, і ви можете отримати багато пробіг з них, роблячи їх важкими.

Додати мости і АБС на 3x15 до ніг день. Це дозволить завершити заднього ланцюга і основна сила необхідна для підйому безпеки. Не хрумтить, вони можуть нашкодити вашій спині - використовуйте колесо Ab (техніка!) чи піднімає ноги.

Тепер ваші тренування виглядає так:

Пуш

 • Віджимання: 3 підходи до відмови (в даний час-22 в комплект)
 • Лаві: 5х5 (в даний час в 135lbs)
 • Плечі жим: 3х8 (в даний час 30 фунтів)
 • Плече бічній піднімає: 3х8 (на даний момент на 20 фунтів)

Тягнути

 • Станова тяга : 3х5 (початок 95)
 • Підтягування: 4 підходи до відмови (в даний час 11 за комплект)
 • Гантелі рядків: 3х8 (на даний момент на 60lbs)
 • Особа тягне: 3х8 (початок світу)

Ноги

 • Присідання: 5х5 (залишитися у вашому поточному прогресії ваги, це ж реп #)
 • Розгинання ніг: 3х8 (на даний момент в 100фунта)
 • Міст глют: 3х8 (без бару)
 • АБС: 3x15 (ваш вибір)

Загалом, ви вже маєте уявлення про симетрії у вашій тренування, те, що залишилося, щоб переконатися, що ваші ноги отримують хорошу порцію тренування.

+969
Olessya88 20 серп. 2011 р., 20:54:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Нещодавно я почав ходити до персонального тренера і він помітив, що мої ноги повернути в сторони, коли я біжу. Він сказав, що я повинен спробувати виправити це, але я не впевнений, як це зробити. Це погано, що я бігати? Якщо так, чи є вправи або працює дрилі я можу зробити, щоб спробувати тримати мої ноги? Я намагався бути в курсі, коли працює, але змушуючи мої ноги, щоб стояти прямо просто відчуває себе незатишно.

Це всього лише невеликий поворот, але виразно помітні. Я бігаю вже кілька років, тому я уявляю, що це буде важко змінити свою форму, але вирішив запитати.

+925
user264970 16 лип. 2012 р., 06:17:09

Я недавно купив велосипед і хотів би знайти хорошу програму/план дій, який включає в себе велоспорт, силові тренування і, можливо, інший вид спорту (який я можу зробити сама).

Те, що я шукаю якийсь рекомендації про те, як розділити тренування днів (наприклад, я думав, ідучи на велосипеді 2-3 рази в тиждень, а в інші дні я піти і зробити деякі силові тренування в тренажерному залі).

+884
Akash Kava 20 бер. 2012 р., 05:51:35

Коли людині жарко, шкіру охолоджує їх за рахунок розсіювання тепла всередині. Коли зовнішня середовище гаряче температури тіла (98.6 Ф 37С), це ще можна з допомогою випарного охолодження від поту. Якщо вологість близько 100%, однак, піт вже не випаровується.

Це можливо для людей, щоб охолодитися в середовищі вище температури тіла і близько 100% вологості?

+870
Mark Freedman 27 вер. 2013 р., 05:14:41

Використовуючи душ у спортзалі, в кінцевому рахунку, залежить від того, який тип середовища це. Наприклад, в моєму залі є окремі кіоски для всіх душ. Між дверима і душем, роздягальнею. Я зберігаю всі свої речі в сумку і повісити їх на двері. Коли двері закриті і прихована душа, це до мене, як я хочу вести себе за цими дверима. Я ношу сланці і дати душі час, щоб полоскати себе на хвилину або близько того, перш ніж я вмешаюсь. Я намагаюся не торкатися до будь-яких поверхонь. Я йду в стійло і залишити кабінку одягатися. Я не хочу, щоб будь-які випадкові уявні образи інших членів фітнес-центр гола, тому я повертаю люб'язність. Деякі люди ходять повністю оголеними - я відчуваю, що це грубо в середовищі, яка призначена для скромності. Але, агов - це я - багато людей цілком нормально з публічної наготи.

Все, що я знаю, це більш зручно в моїй машині все свіжим і чистим, ніж брудним і пітним. Я не думаю, що я б використати душ, якщо він був повністю відкритий в тренажерному залі - це було б одне, можливо, якби я був у спортивній команді і це була команда-душ - але з широкою громадськістю, якої немає відносин? Я просто думаю, що це страшно.

+793
Atb Coin 17 квіт. 2011 р., 20:53:18

Мости дивовижне вправа – великий використовувати для динамічної розминки. Очевидно, короткий міст і прямої міст знаходяться менш складною. Природний прогрес буде

Короткий Міст > Прямий Міст > Повний Міст

Якщо ваша мета-шукаю вправи, які "гарні для вашої спини" – я хотів додати інші літаки і джерел нестабільності перед повним мостом.

В даний час ви тільки створюєте нестабільність в сагітальній площині. Для максимальної попереку стабільності, я б додав анти-обертальні коливання

 • Поперечній площині (міст з однією ногою)
 • Також нестабільність сагітальній площині (загальний варіант я хотів зробити, це покласти матеріал навколо талії пацієнта і витягнути назовні паралельно підлозі (різної сили по всьому) або бічних дощок-це простий версія)

Ви також можете змінити стабільність поверхні, де ви знаходитесь (пряма спинка з ноги на ногу м'яч стабільності)... є купа можливостей та ефективних моделей розвитку.

В основному для нижньої частини спини стабільності ви хочете бути орієнтовані на сердечник (глобального мускулатури спини, такі як поза, наприклад). Таргетинг тра (Поперечний черевної) і глибокої нижній частині спини мускулатура (Multifidi) і м'язи тазового дна (якщо ви шанувальник вправи Кегеля я не є способом піти.

+741
cheshireoctopus 8 січ. 2016 р., 23:46:57

Міцність на стиск є дуже важливим для великої кількості причин, так, по-перше, дякую за визначення проблеми.

Поширена помилка

Одна з причин, як ви зазначаєте, що сила хвата обмежує кількість повторень ви можете зробити, що короткострокові зміни основний рушій для такої роботи.

Найпоширеніша помилка-це почати використовувати ремені для того для зняття рукоятки з рівняння. Проблема полягає в тому, що ви приховуєте проблеми, а не її виправлення. Насправді, лат pulldowns є відмінне зчеплення сила будівельника, так що тепер ви забрали можливість поліпшити його!

Якщо, однак, ви починаєте працювати над вашим зчеплення з ручкою-конкретні вправи, то це нормально використовувати ремені, поки зчеплення не доганяє.

Як тренувати силу хвата

Є багато цікавих і різноманітних вправ, які ви можете зробити, щоб поліпшити зчеплення з дорогою. Першим ділом я б порекомендував дивлячись на це відео Девіда Хорна, де він викладає дуже хороший стартовий режим. Це триває протягом декількох хвилин, і можуть легко бути додані до кінця сеансу.

https://www.youtube.com/watch?v=FGuVJAj96SE

І найкраща частина про цієї рутини, це дуже легко додати більше опору, як ваша сила поліпшується.

Додаткові ресурси

Я міг би перерахувати багато ресурсів, але як це буває, такий список вже існує на зчеплення навчальних сабреддита.

Ці хлопці беруть сили зчеплення дуже серйозно, і виклав різні процедури: від початківців до просунутих ліфтерів, а також в залежності від вашої мотивації, який в даному випадку є підняття тягарів.

Тут знаходиться головний список" процедур, і тут рекомендується спеціально для тих, хто хоче поліпшити зчеплення для важкої атлетики. Він згадує тяга конкретно, а бар-бар.

+739
David Atkinson 11 лист. 2011 р., 16:06:10

Я біжу 60 хвилин кожен день, і кожен раз, коли я повертаюся додому, я дуже добре себе почуваю і задоволений ще один успішний день!

Велику частину часу я бігаю досить повільно, і я прискорився на максимум 1-3 рази протягом цієї години. Це залежить від того, як я відчуваю себе на певний день.

Я втратив багато ваги.

Якісь поради? Просто рухатися ваше тіло. Чим більше ви працюєте, тим більше ви втрачаєте.

Не чекайте, щоб отримати тонкий раз в тиждень.

Не чекайте негайних результатів. Це займає час, і я настійно рекомендую повторювати цю фразу зарубайте собі на носі: сьогодні мені треба бігти. У МЕНЕ НЕМАЄ ВИБОРУ. ЦЕ ОБОВ'ЯЗКОВО! це допоможе вам перемістити свою дупу.

+708
Max Koretskyi aka Wizard 3 трав. 2013 р., 09:51:39

На додаток до @Дєєв нормально відповісти, так як ваша мета втратити жир, можна просто не вважати опору-навчання витрачання енергії. Як ви можете бачити, фактична витрата енергії безпосередньо пов'язані з підготовкою опору, як видається, все одно мізерно мало. У гіршому, це дозволить трохи збільшити дефіцит калорій.

Ви могли б розглянути смерті маніяк, тобто, з допомогою високої інтенсивності інтервал підготовки (HIIT), щоб стимулювати окислення жирних кислот. См. В розділі "130-150 ударів в хвилину для 30yr Стар" у статті гіперпосилання для отримання додаткової інформації.

+687
asdmin 20 квіт. 2017 р., 04:25:22

Оніміння ноги і стягнутості ахіллового як правило, має справу з жорсткою підошовної фасції. (Нижче інша причина).

Є 2 простих способи, щоб полегшити цей біль. Ці ночі перед пробіжкою. Краще робити 3-5 разів на тиждень протягом 6-10 тижнів для того, щоб побачити максимальну зміну.

1) звільнити фасції тканини - отримати м'яч для лакросу. Підвестися і стояти на лакросс м'яч з аркою підшипник більшості ваги. Рухайте м'яч вперед і назад з допомогою ніг протягом 3 хвилин. Це руйнує рубцеву тканину і натяг в підошовної фасції.

2) розім'яти ікри. Це Джей Dicharry (Ува швидкість клініку) буріто стрейч. Поверніть рушник щільно розмір буріто Chipotle. Робити це розтяжка литкових м'язів. Покладіть рушник паралельно стопи, що повернувся. Іншим великий палець тільки на буріто. Це дозволить продовжити великого пальця і відпустіть біль у литках. Утримуйте протягом 3 хвилин в бік для того, щоб подовжити тканини.

Біль і конкретно оніміння може бути викликано тісному сідничних м'язів. Тіло-це закрита система і сідничний проблеми можуть проявлятися в нижніх кінцівках.

Один з кращих способів, щоб розбити рубцевої тканини в щільну сідничного сісти на м'яч для лакросу. Відкат і вперед і знайти вузькі / хворе місце. Це може бути де завгодно від верхньої сухожилля в нижній частині спини на стегна до попки. Коли ви знайдете його, ви будете знати.

Нарешті, перевірте цей блог для більш серйозних медичних проблем.

+664
Yann Duperis 20 груд. 2010 р., 22:21:15

В даний час: 145 фунтів, 170см у висоту, жінки.

Працює 3 місяці робити кардіо і інтенсивні підняття тягарів 5 разів на тиждень з гарної дієтою.

Моє питання: вважається, що не можна скинути жир і наростити м'язи одночасно, тому циклах зсипати і вирізування... проте.... якщо я їм з високим вмістом білка (150г), достатня кількість вітамінів і мінералів і низьким коеф (1400 калорій) і робити інтенсивні підняття тягарів. Я все ще бачу ріст м'язів?

+660
Gavin David Burrows 28 квіт. 2015 р., 23:57:26

Одним з перших речень, коли дивишся на поліпшення бігом-це вивчення техніки. Проте, я вважаю за краще працювати поодинці і якщо я не я не знаю ніяких досвідчених бігунів.

Я звичайно 5 або 10 км запускається протягом тижня, а більше працювати на вихідних. Я використовував мінімалістський взуття протягом декількох місяців і відчуваю, що я адаптувався до середини стопи страйк. Я дивлюся на приведення мій темп впав до 5:30 хв/км ближче до 5:00 хв/км на марафоні в наступному році.

У кого-небудь є пропозиції про те, як я можу самостійно оцінити свою техніку бігу виявляти недоліки?

+608
user97730 1 квіт. 2015 р., 10:11:48

Якщо ви втомилися, можна отримати м'язи в той час як втрати жиру, але це стає все важче, тим більше підходить вам. Якщо у вас є низьке споживання білка, а якщо замінити що-небудь з протеїн (а не просто додавши його в свій раціон), то це може бути вигідно.

+606
SpliFF 1 лист. 2013 р., 09:20:13

Height6'1" вага 56кг вік 18-и 1/2 я теж скіни щодо мого віку, я хочу набрати вагу і ви хочете зробити м'язи, але не знаю, як ви, будь ласка, скажіть, правильне харчування або живильні речовини, щоб виконувати цю роботу

+577
Danny Yee 16 квіт. 2016 р., 07:25:11

Єдина досліджень мені відомо, що є якийсь зв'язок між вуглеводами та Альцгеймера є епідеміологічні. Коротше вони використовують дані обстежень, щоб знайти напрям, у якому більш контрольовані дослідження повинні бути виконані, щоб побачити, якщо є справжня причинно-наслідковий зв'язок. Проблема в тому, що багато людей вважають, що кореляція - це те ж саме, що причинно-наслідковий зв'язок, і відмінність не ясно в засобах масової інформації.

Д-р Вил має деякі думки на епідеміологічне дослідження. У тому, що він підкреслює той факт, що немає ніяких досліджень, які забезпечують прямий зв'язок або причинно-наслідковий зв'язок між вуглеводів і Альцгеймера.

 • Альцгеймера знаходиться під впливом високого системного запалення
 • Деякі вуглеводи (особливо цукор і високофруктозний кукурудзяний сироп) збільшити запалення речовини
 • Є й інші продукти, які збільшують запалення, які не несуть високі вуглеводи (від самостійного живлення даних).
 • Позбавлення сну має більш міцний зв'язок з хворобою Альцгеймера, заснований на контрольованому щур дослідження. Сон очищає обміну речовин у мозку, включаючи білки, пов'язані з хворобою Альцгеймера.

Аналогічні дослідження були використані, щоб спробувати просунути будь доктрини вихованця або дієта, що хтось хоче продати. Дуже важливо зрозуміти, які дослідження ведуться, що людина посилається, і, передбачається механізми гіпотеза дослідників або результат цілеспрямованого і контрольованого дослідження. Багато разів епідеміології надає сильну кореляцію, а потім подальші контрольовані дослідження як з щурами/мишами і з людьми довели, що відсутній причинно-наслідковий зв'язок.

Більш сумно відомий приклад-це "теорія ліпідів", який є основою дієтичні рекомендації USDA донині. У дослідженні, у якому було все погано зроблено навіть з-епідеміологічних норм, і дані були кинуті на те, щоб підтримати гіпотезу дослідника. Кілька досліджень прийшли пізніше, показуючи великим вмістом жиру дієти не мають причинно-наслідковий зв'язок з хворобами серця. Коротше кажучи: харчовий жир не має безпосереднього стосунку, але жиру немає.

В нижньому рядку:

Якщо ви їсте правильне кількість їжі, з правильним поєднанням макро поживних речовин для підтримки здорової функції обміну речовин, ваше тіло буде в змозі піклуватися про себе лише добре, навіть якщо ти пускаешься в цукор часом харчовими продуктами Ладена.

Зверніть увагу: вуглеводи мають ані ангели, ані демони. З-за "теорії ліпідів" була доведена неточність у контрольованих досліджень, є ряд людей, які хочуть кинути маятника в протилежному напрямку. Існує ряд епідеміологічних досліджень, намагаються паплюжити вуглеводів, які були коли-то був номер один, що ви повинні з'їсти. Вони дивляться на реакцію інсуліну або вплинути на гормон росту, обидва з яких корисні при підготовці спортсмена. Тільки у випадку, якщо ви наткнутися на це: Інсулін і гормон росту людини не викликають рак, але вони можуть допомогти він поширюється швидше. Якщо у вас вже є рак, необхідно зменшити споживання вуглеводів. Якщо ви цього не зробите, то ви повинні їсти, щоб дати вашому тілу необхідну енергію, щоб зробити його роботу.

+563
Thaumaturgic 31 січ. 2018 р., 16:44:08

Необхідно, щоб наше тіло розігрівається, перш ніж робити віджимання? (Стан) Це ОК, щоб робити силові вправи (в основному віджимання) кожні 2-3 години? (Напевно, не тільки після та перед їдою, але робити це, коли я отримую шанс)

Сценарії:

 1. Припустимо, що я вчуся в моїй кімнаті і через 2 години я повинен дати собі трохи відпочити від навчання, тому я переключаюсь на розтяжку, віджимання, планка, гантелі, присідання, ручний захват. Це ОК, щоб зробити це?

 2. Це ОК, щоб використовувати ручний захват під час нудного уроку?

Я не носій англійської мови, тому, будь ласка, вибачте мій англійська, і моя нездатність правильно формулювати питання.

+550
user128616 17 вер. 2015 р., 06:59:36

Ну у них є особисті тренери, які працюють з ними на кілька годин в день і особистих кухарів, які роблять всю їжу. Їх тіла-це величезний аспект своєї роботи, тому у них є час і гроші, щоб провести весь день, роблячи його таким, яким він повинен бути. Взагалі неможливі для людей, які не мають доступу до таких речей.

Якщо ви просто хочете швидкий спосіб, щоб схуднути, може спробувати кетогенній дієті або ХГЛ або щось. Ви сказали, що ви не дбаєте про те, Чи не він був здоровий, або, якщо воно тривало довго, так зробити деякі дослідження.

+529
Boudin 19 жовт. 2016 р., 22:42:46

Так що я б подивився на фрилетикс і почав використовувати його, але я не хочу платити і функціональність обмежена без того, щоб через платний доступ. Саме застосування призначене в основному дають вам повний персональний тренінг, розповідаючи вам, що робити кожен день тижня разом з відео форми ви повинні використовувати. Особисто я думаю, що ідея сама по собі чудова. За досить невелику плату ви фактично отримуєте персонального тренера коштує від консультації та планування, без 100$ сеанс для плану. Це, як мовиться я ще жаднюка і мені не подобається платити за речі, тому я рекомендую тренувальний клуб Найк.

Трансформації та мотивації не гарантується, але додаток охоплює дві основні речі, наскільки я можу бачити: отримувати план і показуючи правильну форму. Враховуючи, що у вас ці дві речі покриваються решті до вас. Фрилетикс також дієтичним яких я не знаю, наскільки добре вона працює.

Відмова від відповідальності: у мене немає особистої зацікавленості в будь-якій з цих платформ просто мій досвід

+446
songkl 21 лют. 2010 р., 07:39:21

З: Макс, Макс, Макс, Макс

Серйозно, якщо ви хочете бути в змозі зробити 100 прямі віджимання, тільки максимум на кожен набір. У підсумку ви будете збільшувати число повторень за підхід, що ви можете зробити, поки ви не досягнете бажаної суми.

+426
Thamires Bione 5 бер. 2013 р., 05:42:09

Всі. Я зайнятий інженер чоловік і батько в моєму середині 20-х років. Я намагаюся переконатися, що я отримую 1,5 години на кожен день для вироблення. Я вже майже рік, і я мав хороші результати. Я працював з і на консистенції під час навчання в коледжі. Але я не знаю, що про те, що я роблю. Я боюся, що мені не вистачає певних м'язових груп або ключових областей для загального здоров'я. Я подивився навколо в інтернеті, але я не знайшов доказів цінні поради про те, як оптимально заповнити виділений час тренування, яка відповідає моїм цілям. Ось мої цілі:

 • Збільшення тривалості і якості життя, розумово і фізично
 • Збільшити мою фізичну привабливість

Я не намагаюся бути надзвичайно сильним, і я не намагаюся бути зразком. Я просто хочу бути потрібним і мати гарний зовнішній вигляд, і використовувати цей час так само ефективно, як я можу. Так ось що я роблю прямо зараз:

 • Навіть Днів
  • Підтягування (5 комплектів)
  • Рядків (5 комплектів, перші три сети з збільшенням ваги, останні два зменшити)
  • Жим лежачи (5 сетів, перші три сети з збільшенням ваги, останні два зменшити)
  • Армійський жим (5 підходів, перші три сети з збільшенням ваги, останні два зменшити)
  • Біцепса кучері (3 комплекти, перших двох збільшити, останнім скорочення)
  • Трицепсів розширення (3 комплекти, перших двох збільшити, останнім скорочення)
  • 20 хвилин йоги і розтяжки.
  • 1-2 км бігу, якщо це можливо
 • Непарні Дні
  • Безкоштовна тіла-Присідання (3 комплекти)
  • Передні пасма ніжки (3 комплекти)
  • Назад скручиваемости ноги (3 комплекти)
  • Розширення індуктор/викрадач (3 комплекти)
  • Зад піднімає (3 комплекти)
  • Вправи для спини (нахили, 3 підходи, раз з вагою)
  • Два типу Ab вправи (поміняти місцями)
  • Біг 1-2 км, якщо у мене є час
  • 20 хвилин йоги і розтяжки.
 • Іноді я торгівлю працювати на велосипеді на роботу і назад (24 км загальна)

Я просто роблю те ж саме знову і знову, і я хочу переконатися, що я не пропущу щось важливе, і що я правильно балансувальні вправи. Будь-які консультації високо. Спасибі!

+376
user52999 2 квіт. 2016 р., 14:57:51

Я не знаю прекрасне дослідження на цю тему, але я бачив спортсменів, які тренувалися точно так само кожен день (екіпаж, плавання і гімнастика), які отримали значний розвиток м'язів. Надано навантаження не може бути так високо, як підняття важких речей в екіпаж або плавання. (Тренажерний зал досить інтенсивним, навіть просто навчання фокуси або процедури, а не сила. Ви повинні по черзі заступників постійних зусиль.)

Було б також цікаво порівняти 1 комплект 7 днів в тиждень, 2 комплекти 3,5 дні на тиждень, і 2 комплекти 7 днів на тиждень. Для останнього, це може бути не так ефективно, але питання стане, якщо є відмітне перевагу або якщо ви насправді робите гірше (відсутність часу відновлення).

+376
jdave 17 груд. 2010 р., 22:18:41

Сидить грушоподібної стрейч додаткові або надлишкові з лежачому грушоподібної м'язи тягнуться?


Сидить грушоподібної м'язи розім'яти:

enter image description here

(Джерело зображення (дзеркальне))

Лежачи грушоподібної м'язи розім'яти:

enter image description here

(Джерело зображення (дзеркальне))

+369
deeplyblue 14 жовт. 2010 р., 07:55:43

Я знаю, що багато бігунів запастися вуглеводами перед пробіжкою. Яка вигода від цього? Я чув, деякі люди кажуть, що ви вперлися в стіну", якщо ви не приймаєте в деяких вуглеводів перед запуском. Я припускаю, що це як удар плато в своєму узвозі, де ти не можеш подальшого прогресу будь. Це правда?

Я на кетогенній дієті (низький/ні-карб) нормально, але, здається, мені, безумовно, краще, коли у мене є деякі вуглеводи перед пробіжкою. Чому вуглеводи роблять таку велику різницю під час тренування, в той час як кетонові тіла є прекрасними для палива всього іншого дня?

+302
Hammerite 23 лист. 2014 р., 06:29:28

Навчання складніше, тому що ви, напевно, витратила весь запас глюкози в організмі. Ваше тіло має важкий час функціонування, оскільки немає готового палива і намагається використати свій запас жиру для отримання енергії.

Ви не пишіть ваш зріст і% жиру, але за умови, що ви близько 175см, ви, ймовірно, досить низько на жирову масу, і, ймовірно, метаболизирующих також м'язи.

З цієї причини я б порадив проти цього. Наявність м'язової маси-це добре і те, що ви повинні триматися.

Якщо я десь думаю, ви, ймовірно, є щоденні витрати близько 2500-3000 ккал в залежності від того, скільки ви рухаєтеся крім активних вправ. В цьому випадку я думаю, що вам слід споживати 2000-2500 ккал в день, і якщо ви не втрачаєте жирову масу. Починайте різати звідти.

+296
Riley 21 лют. 2011 р., 01:10:23

Ви можете знайти цей пост в Т-нація дуже цікава. Резюме: дослідження з бігунками страждає від травми ахіллового сухожилля, дуже добре зажили при виконанні ексцентричних вправ, ака негативними фазами.

Ексцентричні вправи здаються дуже корисно для лікування тендиніт, в ряді досліджень. Більш детально в цьому відповідь

Крім того, ви можете знайти корисним, щоб провести деякий час за читанням Скубі-Сайт, фітнес-мережі "ветеран". Він звертає особливу увагу на розтяжку і відпрацювання його стегна. Побачити його підколінного сухожилля розтягнути на YouTube. Зверніть увагу, що він починається з:

Ви можете піти без розтягування майже кожен мускул у вашому тілі, за винятком стегна. Maintiaining жижки гнучкість реально важливо для кожного виду спорту (...)

+261
Fred Close 3 квіт. 2015 р., 20:18:50

Мінімалістський кросівки показано, що збільшення каденсу і зменшення довжини кроку.

Зменшилася довжина кроку - багато каблук страйкарі стали стопи страйкарів. Зазвичай це дозволяє більш ефективно в ногу, тому що нога землі під центр ваги тіла. Це також означає, що великі м'язи використовуються для руху і малі м'язи не "гальмувати" занадто багато overstriding.

Збільшення каденція означає більш ногою ударів в хвилину. Не вдаючись в обговорення швидкості (довжина кроку і швидкість проти сили покоління), підвищена ритмічність, як правило, означає збільшення швидкості неефективною бігунів.

Так, в кінці кінців, ви, ймовірно, більш ефективно і з кращим каденції. Це може зробити вас швидше. Але, накопичені фітнес також може бути винуватцем. Чим більше часу ви проводите працює, тим краще зазвичай стають на запуск. Також якщо у вас підвищена загальна тіло фітнес через боулдерінг і ви відчули краще навесні погода дозволяє більш послідовної працює, а також більш високі ходові якості, ну це теж всі фактори.

Мінімалістський взуття, напевно, допомогли вам з цілого ряду причин. Я застерігаю, що багато досліджень показують, що мінімалістський взуття є обмежуючим фактором, тому що під час ваше тіло пристосовується, щоб пом'якшити посадку, що зменшує пружну віддачу, що знижує швидкість бігу. Може бути, спробувати черевика близько 6мм п'яти на носок крапля, спеціально пристосований для вас у місцевому працюючий магазин. Що дозволить вам отримати найкраще з обох світів.

+220
Almamun Shahidullah 24 лист. 2010 р., 17:06:00

У мене працює більше року.

Так як існує безліч вправ для певної частини тіла, є порядок потрібно дотримуватися?

Скажімо, наприклад, для грудей, як правило, люди роблять жим лежачи першим, потім перейдіть у відповідні верхній або нижній грудей тренувань.

Це ОК, щоб розбити замовлення або мені потрібно дотримуватися такого порядку?

+207
SheAlsoComputes 10 вер. 2010 р., 07:10:48

Привіт я почав в тренажерному залі 2/3 місяці тому.

Я їжджу 5 днів на тиждень і мій розпорядок виглядає наступним чином: 30-60 хв кардіо, 45 хвилин підняття тягарів (для кожної групи м'язів у різні дні)

В даний час: жінка, 145 фунтів, 170см висотою

Цілі: втратити жир і отримати м'язи

Питання: я розумію, що ви не можете втратити жир і наростити м'язи одночасно. Так що якщо я продовжую робити це (кардіо і підйому) і з'їсти під ремонт калорії на кілька днів і на вміст калорій в інші дні, висипайтеся і білка, що буде? Я отримаю якісь м'язи або це все просто марна трата часу?

І що буде, якщо я чергувати тиждень наполегливих тренувань і відпочинку? І один тиждень Харчування за ремонт і ще тиждень харчуючись по обслуговуванню? Це дозволяє мені худнути і нарощувати м'язи?

+198
Habib Urrehman 5 лист. 2016 р., 12:11:09

Я не був в тренажерному залі з 11 серпня з-за деяких складних димових/холодна + тонзиліт у мене.

Всі речі, які я робити я робити, природно, так що, в принципі, ось деякі з моїх відпрацювання інформація була б, що до хвороби: - 62,5 кг штангою, жим лежачи (3 * 10 разів) - Потягування (з вагою 5 кг додатково) (3 * 10 разів) - 70кг станова тяга (3 * 10) - 130кг (3 * 15) Жим ногами

Протягом моєї хвороби Іноді я приїжджала до друзів і офісу, але ніякої сильної навантаження. Температура більшу частину часу був нормальним, але це було схоже на 37.5 останні 3 дні (коли я отримаю свій тонзиліт, так)

Отже, що ви думаєте, хлопці, як довго я повинен тренуватися, щоб отримати все назад? Як глибоко падіння після такого жорсткого грипу?

+184
Matthew Norman 12 вер. 2011 р., 05:38:08

Ласкаво просимо у фітнес.ЮВ

Насамперед, знімаю капелюха, що ви досягли досі! Схоже, ти на правильному шляху, щоб стати більш здоровою версією самого себе.

Про тебе питання. Якщо у вас виникли сумніви з приводу вашої нинішньої формі, я б порадив вам зробити ще один жир перевірити. Я припускаю, що на вершині втрачаючи жир, ви отримали якийсь м'язи. Так ви, напевно, втратили більше жиру, ніж ви думаєте. Я також раджу вам зробити картину прогресу, раз в два-чотири тижні. Це дозволить зробити його легше відстежувати свій прогрес.

Наскільки менше ви будете після того, як ви втратите 15 кг більше, це важко для нас, щоб сказати, але я думаю, що важливо просто судити вашу фігуру в дзеркалі час від часу і подивитися, як ви ладнаєте, а не дивитися на число на вагах.

Я сподіваюся, що це допомагає, якщо не будь-Ласка, залишіть коментар!

+175
pasqal 17 трав. 2010 р., 05:29:47

Я досить сильна для жінки. Я завжди хотіла працювати регулярно зовні зовні у всі пори року і ще не. На стороні записки, я приєднався до біжучого номер "початківці" групи, яка не так і холодне повітря пішов в мої легені, я можу залишитися... але це вже інша історія.

В якості попереднього/ підліток я б цих кольок в боку, яка змусила мене повірити, що я ніколи не міг бігти. Було прикро, прикро і соромно. Я намагався ігнорувати його, але ніяких змін. Зовсім недавно я пробував і просто так, що я почав... я почав отримувати бігунів високої і любити його.

Я, здається, не дали досвід чи впевненість в собі, щоб займатися цим на повну котушку. Я хотів би кілька порад. Я спритний швидкий, але все-таки думаю, що у мене повільно скорочувальних волокон, я терпіти не можу. все мені здається, що тримати пульс хороший. Які тренування на біговій доріжці ви пропонуєте. Час , нахил, швидкість, розім'ятися, пописати і пост стрейч, харчування, споживання води до під час і після, білка і т. д. раз у тиждень. Я можу працювати на 3.4-5 і зберегти на 10 з гаком хвилин. Я п'ю багато води. Я намагаюся з'їсти невелику кількість до. Хотів би Я відчуваю себе чудово про моє прогрес і розтягнути напружені м'язи після. Я відволікаюся і впадаю в розпач, коли я бачу інших бігунів, які ходять в 8 км без зусиль. Я 260 і близько до 5'10. Більше кісток і велосипед, а також в тренажерному залі. Моя мета полягає в тому, щоб бути дуже хороший бігун/ бігун ( як я думаю, хтось повинен бути природним і вільним рухом ми можемо зробити, щоб бути енергійним і не бити за можливі спортивні заходи. Також я хочу бути самим вписатися в моє життя, випробувати себе і підштовхнути себе .

Спасибі всім, хто допомагає мені.

+172
Vasko 14 лист. 2017 р., 08:24:27

Дилема полягає в тому, що це дуже важко наростити м'язи і зменшити жир одночасно. Більшість людей вибирають для поліпшення свого тіла в циклах, набирає вагу, а потім різати сало, а потім починаю заново, і так далі.

Особисто я виявив, що висока інтенсивність інтервал підготовки є відмінним способом, щоб зменшити жирові відкладення і знайти м'язи одночасно. Це було доведено, щоб бути більш ефективним для спалювання жиру, ніж на тренуваннях помірної інтенсивності (кардіо), хоча він спалює менше калорій. Немає загального консенсусу щодо того, чому це саме так, але це було підтверджено знову і знову. Різниця у втраті жиру між кардіо і ВИИТ настільки драматичний, що він робить вам цікаво, скільки люди витрачають свій час на бігових доріжках в цей самий момент.

У будь-якому випадку, якщо б я був тобою, я б спробувати продовжувати їсти як раніше (якщо ваше харчування добре збалансовано), і почати робити деякі ВИИТ між тренування сесій.

+155
Kamlesh Seth 18 трав. 2012 р., 08:20:29

Я чув багато претензій, і зробив деякі читання, але я не наділена ніякими засобами, щоб визначити істину:

Питання: буде періодичне голодування, підвищення секреції гормону росту значно, і ця вигода не компенсуються деякі інші наслідки голодування?

Це стосується бажаючих набути сили і розмір. Чи переривчастий пост насправді збільшення рівня гормону росту і не викликає негативних наслідків, що скасування цієї пільги? Чи варто робити на силові тренування?

Якщо те, що я читаю, правда, я поняття не маю, чому всі бодібілдери та пауерліфтери не буде голодувати. (Це, як я відчуваю про всі дикі претензії, як це. Якщо вони дійсно так ефективні, як заявлено, чому вони не широко використаний)

+116
fresh145 26 квіт. 2010 р., 10:39:09

Абсолютно брехливі, піднімаючись не вплине на ваш зріст. Ось які гени за. Однак для нарощування м'язової маси допоможе вам набрати вагу, вам просто потрібно з'їсти багато.

Якщо ви вже пробували їсть багато раніше, і це не спрацювало, значить, ви не достатньо їсте. Отримуємо приблизно 1 грам білка за фунт маси тіла і знайти собі хорошу програму для початківців на основі великих ліфта, щоб підняти деякі сили, ви будете набирати вагу.

+96
itsok 30 трав. 2016 р., 14:02:52

Нещодавно я взяв на плавання вранці в понеділок, середу і п'ятницю

Іноді, я також працювати. Я легко можу зробити 6К або 10К (і дуже рідко іноді 15к)

Я хочу тренуватися частіше, а конкретно робити те, що я можу зробити на моєму власному без походу в тренажерний зал.

Коли я повинен планувати свою працює? Скільки я повинен працювати? І коли я повинен спробувати гантелі вправи? — Так що я можу відновити і не заважаючи плавання.

Примітка: моя головна мета на даний момент-скинути вагу. У мене дуже сидяча робота. Очевидно, я була контролювати, що я їм так само. І це працює!

+26
Tracy johnson 2 бер. 2010 р., 06:38:54

Я граю в теніс на харді зазвичай 1 - 3 рази на тиждень. Декілька разів на рік проводяться турніри по вихідним чи інших конкурсних заходів у вихідні, що мені подобається брати участь. Як правило, до кінця один з цих вихідних мої ікри та/або коліна так болять, у мене великі неприємності реагувати на м'яч. Це пройде через кілька днів і не турбувати мене на щоденній основі. Це нормально? Є вправи, які я можу зробити, щоб підготувати себе краще для цих вихідних?

+23
Angel J Ferrer 5 бер. 2013 р., 15:08:31

Мені 16 років. Я використовую золото сироватковий протеїн вже досить давно, от, чесно кажучи, я не бачачи ніяких результатів, тому що я думав про перехід на внутрішня обладунки жорсткий маса виграші..думаю, що це гарна ідея? І також я думаю, що сироватковий дратує моя мама теж так робить занадто важка маса контейнера сироватки? Спасибі заздалегідь.

+16
David Barlow 3 груд. 2010 р., 12:42:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil