Монітор серцевого ритму, браслет, iOS і здоров'ям

Ви можете перейти до нижньої рядку , якщо ви хочете обійти довідкова інформація.

Довідкова Інформація

Я був бігун на довгі дистанції протягом багатьох років, і чергуються з періодами навчання ваги (близько чверті за раз). Я використовував багато одягу протягом багатьох років:

 • Найк+,
 • Оригінальний браслет,
 • А Гармін персоналом,
 • Невідповідності,
 • ...і багато іншого.

Я користуюся пульсометром (а tickr підтримує Х) для моїх тренувань зараз, але я також зацікавлений у носяться спеціально для відстеження ходьба, рух і т. д.

Я раніше користувалася невідповідності, але соціальна складова залишає бажати кращого саме тому, що все начебто все про використання датчик для цього.

Проблема з Fitbit, хоча мені подобається кількість людей, які ними користуються і їх соціальний аспект, я знаю з досвіду, що це не журнал тягарів. Це розроблено навколо гуляючи. Крім того, без сторонніх додатків, ви не можете синхронізувати дані в HealthKit від Apple (чого я робити).

Нижня Лінія

Враховуючи наступне:

 • Бігун на довгі дистанції (яка добре поєднується з Fitbit) і УЛР,
 • Роблячи навчання ваги (який добре працює з персоналом).

Мої питання:

 1. При вході навчальної діяльності вага в хвилини, як це впливає на ваші повсякденному рахунок з друзями, проблемами і т. д.? Я знаю, що це не додасть кроки, але це додасть калорій, час активності і т. д.

 2. Якщо мій улр пише HealthKit і я використовувати Fitbit писати до HealthKit, буде одним перезапису пристрою, інформацію з іншого пристрою, або вони будуть читати і писати разом?

+774
Fani Hazlif 17 жовт. 2014 р., 02:13:01
40 відповідей

На мою скромну думку (я не лікар або персональний тренер)якщо ви хочете схуднути, кращим варіантом є (як і інші зазначили)зміни свого раціону (це може бути просто скорочення щоденного калорій. Але оскільки ви просили машину, я пропоную весляр. Чому весляр, а не велотренажер або бігова доріжка ? Адже це не менш (якщо не більш) ефективна при серцево кондиціонування і воно змушує вас використовувати більше груп м'язів (ви штовхаєте ногами, витягуючи руки і спину, згинаючи своє ядро, щоб стабілізувати себе ...). Більше м'язів найм (в спрощеному вигляді) означає більше спалених калорій. Якщо у вас є питання Space, ви зможете придбати складні весляр

+992
Aubs 03 февр. '09 в 4:24

Намагаюся з'ясувати, кращий розминки рутини для бігу. Я бачу кілька статей, які кажуть, що ви не повинні робити які-небудь розтягування до прогріву з урахуванням холодних м'язів. У даній статті наприклад, просто кажуть, що ви повинні ходити і бігати повільно, а в цій статті обговорюються тільки розтяжка як частина охолоне. Це інші новачки статті говорить те ж саме, але інші його відкриття завершилася дискусія.

Отже, я повинен протягнути перед запуском і якщо так яка рекомендована програма на розтяжку і ходьба, легкий біг, щоб належним чином уникнути травм і кращого тренування ?

+981
Zafar Choudry 6 лист. 2015 р., 20:42:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Що є кращою практики, оскільки великий палець поєднується з повагою до бару?

Я зазвичай палець вирівнюється з іншими пальцями, але мене часто запитують, чому я не обернути палець навколо штанги (і форма кулак). Вони говорять, що він виглядає небезпечно, але будь-хто, хто використовує цю хватку знає, що він відчуває себе так добре, як обгортання.

Крім того, якщо в барі котиться з рук, великий палець смішного невідповідним, щоб зупинити його. Але це, як ми всі знаємо, це взагалі не проблема в будь-якому випадку.

Моя причина-це в основному комфорт, як я не досліджував кращі практики.

Що ви робите, і чому? Бонус голоси для джерел, як завжди.

+945
Alexandr Klyshta 11 серп. 2018 р., 15:07:00

Якщо ви сказали своєму лікарю, що у вас є початкові ознаки остеопорозу, вам слід обговорити це з вашим лікарем, що саме і як ви повинні прийняти ваші добавки.

Ось сайт про остеопорозі , які дадуть вам більше інформації, так що ви можете бути проінформовані, коли ви поговоріть з вашим лікарем. Сайт згадує харчовими джерелами кальцію і обговорює вітаміну D , але не згадати магній, крім як сказати:

Мінерали, такі як магній, фосфор і вітамін К також важливий для здоров'я кісток, але найчастіше виходять, якщо дотримуватися добре збалансованої дієти. Більшість експертів рекомендують людям приймати полівітаміни або добавки, тільки коли вони не в змозі отримати достатню кількість поживних речовин з їжі.

Ви також хочете попросити вашого лікаря або постачальника медичних послуг, про види вправ , які підходять для вас, вашої стадії остеопорозу.

+935
BatmanFD 7 серп. 2016 р., 03:21:00

Я ненавиджу розвалював повідомлення, це змушує мене відчувати себе, як кретин Знарка, який наполягає на тому, щоб "технічно правильно". Однак, ваше запитання має не недостовірної інформації в ньому.

...стверджував, що він може агресивно знизити жир у разі необхідності (скажімо, він відчував себе трохи пухкі і хотів зробити як "тверде і худий" як можна швидше, сказати на пляжний день) протягом 3-5 днів.

Тільки так ви можете змінити, як ви виглядаєте в 3 дні за рахунок зневоднення, яке є розумним або здоровим.

...Він каже, що це можна зробити без втрати м'язів, якщо ви їсте надлишок білка і з'їсти вище TDEE на, а потім робити кардіо надмірно.

М'язи губляться, коли він не використовується. М'язової маси можна зменшити з плином часу, через багато стаціонарного кардіо, але це вимагає місяців/років зусиль. Втрата м'язової маси через "кардіо" значно завищується більшістю.

...Він стверджує, що тіло буде Вам "обдурити", тому що він би був невеликий період, в якому він був надмірно упитаны (надлишки, щоб нагодувати м'язи), а потім ви можете наполегливо робити кардіотренування руйнують жирові запаси в той час як тіло, як і раніше використовує запас поживних речовин-і потім дати йому 6-12 годин Спліт і повторіть, або переверніть його на спину (тобто пропустити кардіо і їсти в міру ... наступного дня, не є і кардіо більше).

Кількості жиру ви будете спалювати протягом одного дня-це мінімальний. Навіть через декілька тижнів він буде мінімальним під час їжі за калорійністю-підтримувати (що це звучить як). Ваше тіло не адаптується так швидко.

"Надмірно є" дуже неточне, "зайвої" може бути десь між 3000 і 10000 калорій.

...Він каже, що це працює і він підтримує м'язи і схуднути 1-2 кілограми за короткий термін, і приховати будь-які здуття живота/відсутність твердості від можливої великий день або два важкої їжі.

Бро-наука в сторону, якщо його метод працює для нього, тоді ніхто не зможе розповісти його по-різному. Я підозрюю, що його втрата ваги пов'язане з дегідратацією від виконання кардіо. 1-2кг, в основному нічого, ваше тіло буде відрізнятися у вазі води протягом дня.

...важких роботах в животі підтягнути/фірма живіт і спалити може бути 2 калорій в цільовому регіоні (так, зменшення плями в основному не працює, але при тривалому застосуванні все ще спалює жир локально).

Тепер повторюйте за мною:

Місце

Скорочення

Це

А

Міф

Ваше тіло не тягне від жирових запасів в районі м'язи, щоб дати тільки що м'язової енергії. У Гарварді провели дослідження на тенісистів, якщо твій друг був правий їх домінуюча рука менше жиру, ніж їх не домінантною рукою. Вони виявили, що обидві руки мають однакову кількість жиру.

В принципі, чи є в цьому сенс? Чи які-небудь докази показують, це взагалі може працювати (описано вище)?

Немає. Якщо ви виявите які-небудь докази зворотного, я б припустив, що це не добре доказами і є помилковим.

+932
user102026 19 груд. 2012 р., 12:45:46

Я в точці, де я можу зробити, полягає зважені присідання пістолетиком. Мені здається, що присідання пістолет набагато безпечніше, ніж важка вага присідання. Може присідання пістолетом заміни для спини-присідання?

+888
tiberious726 9 січ. 2016 р., 21:22:51

Стискаючи щільно і створює напругу у вашому тілі, що допомагає для збудження ЦНС. Ось посилання: http://www.rdlfitness.com/use-a-tight-grip/

Він отримав би свою владу сильніше, вона збільшить ваш підтягуючі влади.

+880
gerberdysb1 28 вер. 2015 р., 09:43:05

Я працював з хокейною командою університету, хоча це не одне і спорту, принципи схожі.

Ось що типово тиждень буде виглядати.

 • Понеділок: тренування в тренажерному залі (інтенсивний) і хокей
 • Вівторок: тренування з хокею
 • Середа: тренування в тренажерному залі (інтенсивний) і хокей
 • Четвер: тренування в тренажерному залі (більше від спорту, ніж важка атлетика) і хокей
 • П'ятниця: практика та планування
 • Субота: без практики (або легке кардіо) вранці, ніж ігри в нічний час
 • Неділя: відпочинок

Подробиці тренування буде залежати від річного плану періодизація (силу, потужність, витривалість тощо), Але за схожим тиждень шаблон.

Також, щоб допомогти зменшити болючість та відчуття втоми в ногах, крижана ванна була їхнім кращим другом після інтенсивної тренуванні або в грі.

+827
Rajesh Bonu 5 бер. 2019 р., 02:25:12

Теорія стриманості від сексуальної активності постулює, що підвищує сексуальну фрустрацію агресія тестостерону буде перебувати в тілі, а не вигнали з-за сім'явипорскування.

В "Клінічному журналі спортивної медицини" статтю Samanatha Макглоун і Ян McShrier, під назвою Секс в ніч перед змаганнями знижувати продуктивність? і опубліковано в 2000 році, свідчить про те, що секс у ніч перед ніяк не впливає на продуктивність.

Одним з прикладів автори наводять три фізіологічних дослідженнях брали участь 14 одружених чоловіків, щоб перевірити їх міцність зчеплення після не менше шести днів помірності. Це дослідження показує, що секс не впливає на міцність або витривалість у тесті. Інше аналогічне дослідження, випробування "на міцність зчеплення, рівновагу, бічне переміщення, час реакції і аеробна потужність" на 10 підійде і одружених чоловіків з аналогічними результатами. Остання посилання, вплив статевого зносини на максимальну аеробну потужність, кисневий пульс і подвійне твір у чоловіків сидячий предметів, також проводиться аналогічним висновків.

Оскільки це фізіологічне дослідження, продуктивність буде деградувати, якщо сексуальна активність призводить до повного виснаження. Максимум 250 калорій спалюється під час (агресивний) секс по д-р Гейб Міркін. Дослідження пульсу, рівень тиску продукту і поглинання кисню протягом чотирьох сексуальної діяльності показує, що максимальний пік фізичного навантаження відбувається під час оргазму, але швидко спадає до вихідного рівня в подальшому.

Однак, це не означає, що ці дослідження є абсолютними. Автори припускають, що вплив агресії на фізіологічні змінні, такі як настрій і мотивація повинні бути виміряні. Крім того, існує цілий ряд факторів, таких як час дня, стресу, втоми, частоти і тривалості секс, дієти, сексуального партнера, і індивідуальних сексуальних реакцій, які складно контролювати в дослідженні.

У статті не переконливі, але і не занурюватися в менталітеті взагалі. Загалом, сексу, здається, не мають якихось істотних фізіологічних ефектів.

+823
Philip Marais 6 лип. 2017 р., 22:59:06

Зазвичай я п'ю близько літра води після пробудження щоранку і бігати (2 рази/тиждень 5К і 1x/тиждень 10к+) найближчим часом (15-20 хвилин) після. Я ніколи не відчуваю ніякого дискомфорту за повного шлунка. Але останнім часом мене попереджали, що це "погано"; тобто за цим фізіологічних причин, або просто питання конвенції?

Редагувати (після відповідей): А я нещодавно дізнався, це така штука (біг на повний шлунок, наприклад, незабаром після обіду) робиться досить часто в різних військових академіях/Bootcamp карти. Так що це дуже малоймовірно, щоб бути фізично шкідливим.

+819
Donald Hawkins 19 квіт. 2018 р., 12:09:44

Ви повинні зосередитися менше на кількість калорій, а більше на те, що продукти харчування, і коли ви знаходитесь їдять їх.

Після тренування їжте білки і складних вуглеводів, таких як рис, хліб, фрукти і т. д. Якщо ви працюєте за 2 години часу, спробувати схопити банан або щось в процесі навчання.

В іншому випадку, дотримуватися м'яса і овочів. Ви не хочете з'їсти багато вуглеводів в дні свої тренування, намагайтеся дотримуватися кілька шматочків фруктів.

Це величезна і складна область, але спробуйте подивитися більш детальну інформацію про терміни харчування.

+816
Drop Drop 17 вер. 2016 р., 05:42:45

Для створення звичайного тренування, Джефф Cavaliere нещодавно зробив відмінне відео на своєму каналі YouTube (Athlean-х). Я не пов'язати його в разі, якщо це проти правил, але ви можете знайти його досить легко.

Особисто я не буду робити плечі в день грудей, тому що там дуже багато накладок і ви будете боротися, щоб працювати з ними ефективно. Якщо ви можете реально тренуватися 5-6 разів у тиждень, типова рутина це:

 • Понеділок: груди
 • Вівторок: спина
 • Середа: ноги (поштовх)
 • Четвер: плечі
 • П'ятниця: руки
 • Субота: ноги (тягнути)
 • Неділя: відпочинок

Роботу кардіо наприкінці 2 або 3 тренування, Якщо ви хочете/потрібно (уникати днів нога), і ABS також може бути доданий на 2 або 3 тренування замість цілого сесії.

Завжди починайте з найбільш складних вправ, першим, потім переходите до руху ізоляції до кінця тренування. Наприклад, в день грудей, почніть з жиму лежачи (штанги або гантелі), може бути, суміш плоский/нахилу/падіння. Потім щось на зразок кабель летить грудної клітки (одиночний або подвійний важіль), гантелі пуловери і т. д.

Якщо ви хочете збільшити свою вагу, постарайтеся перейти від 3 основних прийому їжі в день, щоб мати 6 прийомів їжі (щоб отримати більш послідовне споживання калорій). Спробувати збільшити свій карбюратор і споживання білка і зберегти жири в помірному рівні. наприклад, більше рису/картоплі, м'яса або інших багатих білком продуктів, і дотримуватися здорового ненасичених жирів (горіхи і т. д.)

Я борюся, щоб набрати вагу, так що ви можете знайти, вам доведеться змусити себе поїсти, навіть якщо ви не голодні, тому ставтеся це рутина, як ваші сеанси вагу, а не просто їжі, коли ви відчуваєте, як він. Поки що ти їси здорову і ви продовжуєте тренування, ваш вага повинен почати рости. Очевидно, що якщо ви робите багато кардіо, то це компенсує деякі збільшити вагу, так просто знайти баланс ви будете задоволені.

+812
Jerry Bai 20 черв. 2017 р., 08:21:33

Наукових даних дозволяє припустити, що харчування часу не так важливий, як багато хто думає. Більшість "загальних знань", що оточує цей ґрунтується на статистичних даних, які показують кореляції. З великою кількістю прихованих причинності, щоб вибрати з (наприклад, перекушування в нічний час, мають більше шансів отримати жир, тому що вони їдять більше їжі в цілому), немає сенсу змінювати поведінку на основі цього. Немає жодних реальних доказів, що якщо їсти контрольованої дієти, терміни харчування не багато на всіх. Наш організм пристосовується до того, що ми кинути на неї.

Його підсумкові значення макроелементів, які важливі.

Ви знайдете в цій статті дуже цікаві.

+776
Bachaspati Barman 6 січ. 2013 р., 14:52:31

Зокрема, я думаю, що ваша найбільша проблема буде когнітивними порушеннями.

Зображення двох дітей в підвалі тут курила і керлінг, чесно кажучи, досить смішно, і, ймовірно, не буде занадто великою проблемою саме по собі. Ближче до справи:

 1. Керлінг-це жахливо неефективні вправи Якщо ви досить просунутий культурист, який я сміливо припускаю, що ви не. Ви будете набагато краще робити з'єднання ліфтинг програма.
 2. Палити дурь насправді в середині комплексу підйомно програма небезпечна тим, що необхідно вашої уваги і концентрації. Марихуана погіршує рухові функції, і коли ви піднімаєте важкий, потрібно все стріляють нормально.

Ризиків для здоров'я, пов'язаних з марихуаною в цілому поза рамками цього клієнт StackExchange сайту, але я закликаю вас озирнутися навколо на авторитетних джерел і рецензованих медицини , щоб зробити ваші рішення.

+761
Cijo Saj 18 бер. 2014 р., 23:48:09

Я була ектоморф. Після того, як кілька років важкої атлетики я отримав деякі м'язи, а також жиру. Тепер я планую втрачати жир без шкоди для м'язової тканини. Це ВИИТ підходить для моєї мети?

+754
Brian Onn 6 трав. 2018 р., 18:48:54

Лікар, який рекомендував, щоб він зробив це саме тому, що ви короткозорі? Чи є якийсь інший основної патології, що робить вас більш сприйнятливим?

У мене поганий зір, а також (20/300 і 20/400 зліва та зправа відповідно), і я в негативних діоптрій, і я брав активну участь в спортивних протягом 40 років, включаючи 9 років крос-кантрі в УГ і коледжу, 20 років бойових мистецтв, триатлону, вільної боротьби та важкої атлетики, щоб підтримати все вищесказане. У мене ніколи не було ніяких проблем.

Просто короткозорий не збільшувати ризик для вас більше, ніж хто-небудь інший. Однак, перш ніж я почав стрибати в усі активності, я б конкретно задати ваші очі дока, якщо є що-то в ваших очах, що робить вас більш сприйнятливими і що робити, якщо ви, особливо якщо лікар сказав вам, що у вашому минулому.

Я врятую писати, я дам тобі відповідь для бігу по асфальту.

+741
Leopold Gault 29 трав. 2014 р., 13:29:10

Я схильний рекомендувати флюсу. Вона затемнює синє компонент у свій монітор. Це дає їм невелику червонувате світіння, але після 15 хвилин, ви звикли до нього.

Найбільш дивовижна річ про це є те, що якщо ви використовували його протягом 30 хвилин або близько того, і вимкнути його, ви збираєтеся бути в захваті від того, наскільки сильно звичайний світло монітора ріже очі. Я майже на весь день.

+708
Demetrio181 17 лип. 2019 р., 11:38:27

Я виявив, що тренери або інші досвідчені будівельники тіла є великими, щоб працювати, Тому що вони можуть допомогти з формою і методом. Одна з найбільших проблем у мене м'язової ізоляції, маючи на увазі, що при спробі тренування певної групи м'язів, я насправді вийшло інше.

Приклад: провали трицепсів, я в кінцевому підсумку виходить занадто далеко і в кінцевому підсумку працює на моїх плечах, а не трицепси. Я зрозумів це після перегляду повчальних відео. Але я ніколи не відчував, що це була робота моїх плечах, тому я ніколи не думав про це.

На моє запитання, як може людина, яка тільки дресирування допоможе зрозуміти, коли вони не ізолює цільові групи м'язів і запобігти це?

Перегляд відео-відмінний спосіб, щоб отримати форму права, але так як там ніхто не дивиться на мене, що я можу зробити, щоб переконатися, що моя форма є правильною і що я ізолювати цільову м'язову групу?

+688
suhaib 19 лист. 2016 р., 16:56:38

Я не в курсі будь-яких конкретних досліджень з цього питання, але в основному з боку ЦНС втому можна охарактеризувати так: це загальна деградація гормонів і нейротрансмітерів, необхідних для безперервного виробництва.

Я написав відповідь, що потрапляє в досить низькому рівні хімічної дії, які обмежують міцність виходу, це варто прочитати, якщо ви хочете торкнутися біохімічних взаємодій, які відбуваються, коли ви робите що-небудь від перекачування крові серцем В тяги 1ПМ.

Ваше тіло використовує досить широкий спектр хімічних речовин для передачі сигналів і руху, у поєднанні з хімічними структурами, які знаходяться в місці, щоб робити речі, як роздягтися запаленої і пошкодженої тканини (набагато наклепом стероїд кортизол).

Ваше тіло тільки має так багато хімічних агентів для роботи з, вона має інші завдання він повинен виконувати, і відновлення займає багато часу.

+671
alxx 7 трав. 2012 р., 18:37:45

Я сподіваюся, це питання не розглядається не по темі, тому що моя честь на кону. Трохи назад, мій друг назвав мене "легкий", що не зміг зробити стільки віджимань, як він. Я викликав його на змагання, де чоловік, який може зробити два комплекти 100 віджимань до кінця лютого виграє та людина, яка програє, повинен працювати, поки вони блюють. В даний час, я можу зробити 20 віджимань. Я розглядаю робить за 7 тижнів "100 віджимань" схема разом з "7 тижнів до 50 підтягування" програма. Як ви думаєте, це кращий спосіб, щоб виграти або ви вважаєте, що є кращий спосіб я можу виграти?

Дякуємо за вашу допомогу!

+662
Joshua Issac 23 лист. 2011 р., 20:00:13

Подумайте: навіть Папа Римський (попередній папа, я думаю, це насправді анекдоті від Арнольда Шварценеггера з його автобіографії "згадати все") і час, щоб тренуватися більше години в день.

У вас дійсно немає часу для вашого здоров'я

+652
user13370 5 січ. 2010 р., 06:49:46

Це внутрішній фокус. Хоча кисню створила природа і навколишнє середовище, але це для людини і тварин, видів рослин. Тканини в організмі потрібен кисень для обробки кожного органу тіла.

Пранаями є одним з найбільш важливих дихальних вправ йоги. Він доручає процесу вдихання і выдыхания і пранаями має різні типи. Пранаями концентрується на проведення повітря всередині легень в тіло протягом декількох секунд. Це знижує рівень стресу і має багато переваг.

Що стосується досліджень,

Існує безліч наукових робіт, доступний на сайті Скопус. Ви зробити це легко пранаяму.

+642
SpikETidE 1 черв. 2011 р., 06:52:56

Загалом, подумайте про всіх шарнірних рухів ви можете зробити з вашої щиколотки / пальці, і практика тих, з поступово зростаючим опором.

В конкретних, одна хороша арка вправи щоб взяти те, як шматки газети або рушник, лежав у них під ногами, і хрускіт їх в кулю, використовуючи тільки ноги і пальці.

+627
Moithil Biswas 18 квіт. 2017 р., 03:37:52

Я вирішив, що я хочу, щоб скинути трохи жиру і отримати трохи здоровіше. Віддати себе цілі, щоб перейти на кожен день я використовую калорій додаток моніторингу, який рекомендує мене 1750 калорій в день. На даний момент я взагалі практично немає вправ, не рахуючи дня, коли я плаваю або я подорожую, щоб відвідати мою подругу, я звернув увагу, що в ці дні я, як правило, їдять більше, як я відчуваю себе більш голодними і, як правило, вдарить по всьому 1750 Марка, вагаючись близько 200 калорій, в будь-якому випадку. Хоча в звичайний день у мене близько 400 калорій менше в середньому близько 1200 калорій в день.

статистика Чоловік Вік: 21 висота: 5,7" починаючи з серпня 18-го 185lb зараз(1 вересня) 178.5 кг (перестав пити fizzys, їсть менше і уникаючи продуктів комфорту)

На день, де я можу піти для їжі у мене іноді переметнувся до близько 2000 калорій, але це досить рідко. Що я хотів запитати, це зворотна прийнятно? тобто сьогодні у мене є тільки 800 калорій, хоча я не відчуваю себе голодним, але це, здається, дуже мало для мене. Чи це може бути погано для мого здоров'я? Якщо я їм так мало калорій, я спалити м'язи або вам легко захворіти від нестачі поживних речовин?

Які негативні побічні ефекти від дуже низькокалорійний день іноді?

+621
nira19 14 бер. 2016 р., 16:25:55

Я зазвичай роблю 10-20 хвилин кардіо (бігова доріжка/еліптичний/Велоспорт) перш ніж я піду для Ваг і інших вправ. Це хороша практика? Будуть якісь переваги, якщо я замовляю мого життя по-іншому?

+481
MacOSZen 23 вер. 2016 р., 14:13:38

Я не хочу бути той, хто повинен тобі це сказати, але я повинен погодитися з Джоном П, принаймні до певної міри. Футболісти повинні бути упаковані з великою кількістю м'язів, яка легше досяжна з вагами. Деякі вправи, які будуть зміцнювати руки й силу руки, напевно, кучері біцепса, жим лежачи, плече Преси, і гантелі рядків. Чесно кажучи, я більше турбуюся про твоїх плечах, ніж на руках для того, щоб бути хорошим захисником, тому що вони є основними м'язами використовується при метанні у футбол. Щоб збільшити плече сили, ви могли робити зниження летить, бічних піднімає, піднімає передні, і плечовий прес. І якщо ви дійсно не хочете піднімати з якихось причин, віджимання, підборіддя UPS, підтягування, круги рукою, і провали можуть бути варіанти для того, щоб поліпшити руку, в руці і плечових м'язах. Також, спробуйте збільшити ваші калорії, тому що це також зробить вас більше. Я сподіваюся, це допоможе вам і удачі у ваших іграх.

+466
RCollins 8 серп. 2011 р., 11:45:31

Ваші основи виглядають дуже добре. Я не бачу якихось серйозних проблем чи непорозумінь з тренування. В результаті, ніхто з моїх наступних пропозицій має бути прийнято в дусі великого капітального ремонту або негайної заміни. Замість цього вони повинні бути прийняті, як тільки, що пропозиції і варіанти. З цією кваліфікацією, ось вони:

 • Спробуйте додати стабільності вправ в свій режим, можливо, шляхом заміни першої або останньої тренування для кожної частини тіла. Ці речі, як дошки, повільно горять ліфтиі інші підйомники, які працюють із сполучної тканини або частини тіла. Я думаю зап'ястях (гирі завитки молотка), щиколоток (кабель рухів опору) і т. д.
  Примітка: повільно горіти ліфтинг як вважають, щоб допомогти з м'язової маси/тренування ефективності. Немає клінічних доказів цьому. Я його виховую, тому що, з точки зору біомеханіки, важко придумати такий підхід, який краще вербує маленьких, третинних м'язів, що не менш важливо для загальної функціональної сили. Ви, напевно, досить складний з роботи, що ви зможете сказати, якщо це допомагає чи ні після 6-8 тижнів його пробувати. Якщо цього не відбудеться, забудьте про це.
 • Не міняйте характер вашого кардіо тренування. Кардіо найкраще працює, коли розосередитися, щоб забезпечити послідовне тонізуючу для серця і легенів. Однак, ви могли б розглянути деякі більше різноманітності в ваші кардіо, ніж просто тренажер. Бій з тінню, пробиваючи мішки, і купання може забезпечити кардіо трохи більше стійкості в різних умовах і темпах. З ММА бої відбуваються на всяких різних темпах, це може бути корисним.
 • Для мого власного відновлення на навчання, я люблю такі процедури:
  • 10-20 хвилин тепла. Я віддаю перевагу сауни або джакузі, але пара номерів і навіть довгий гарячий душ буде добре.
  • Відразу слідувати з рідким харчуванням. Цільне молоко з добавками гарні для високої потреби в калоріях. Вода з електролітами хороший для низькокалорійної повинен.
  • Потім протягом 1-2 годин з допомогою поживних речовин-щільний перекус/обід. Арахісове масло, йогурт або 1-2 яйця всі варіанти, які відразу приходять на розум.

Ця процедура розслабляє від незначних болів і болів, які теоретично могли б затриматися, потім годує моє тіло, що саме він повинен отримати ремонт і реагують на тиск, я поклав на нього. Він також відчуває себе прекрасно, щоб носити, спокійно і годують.

+452
Shaikh Nauman 13 лип. 2011 р., 08:35:33

Це здоровий чи це руйнівно для тренування м'язів, поки вона ще болить після попереднього тренування?

+452
Samuel Teixeira 5 бер. 2018 р., 04:57:40

Я не можу говорити за важкої атлетики, так як я не утворений на цьому все.

Стосовно хоч Пауерліфтинг, є загальна теорія 'ви не х висота так повинні конкурувати в X класі ваги. Це не говорить про те, якщо ви не 6'4 Ви можете тільки бути конкурентоспроможними в супер важкій ваговій категорії це просто загальне зауваження більшість великих спортсменів, як правило, все важче конкурувати, вони більше людини в цілому.

Чесно кажучи, я не думаю, що висота такий фактор, я особисто вважаю його пропорції тіла. Це дуже очевидно з різними спортсменами, приземкуваті Лейн Нортон наприклад.

+400
user1132149 22 вер. 2010 р., 08:14:35

Для того, щоб відстежувати я використовував сайт funbeat. На сайті є додаток для Android, яке відстежує працює, але не загального руху в бік з Fitbit (і схожі робить).

Я не міг знайти додаток, який робить виробник речей в магазині гри Google, я шукав "додатка кроком андроїд лічильник"

Крім відстеження, я думаю, що корисно мати інструмент планування. Для орієнтації і відмінності за інтенсивністю, я повинен використовувати спортсмен програмного забезпечення від компанії firstbeat з 2007 року, вам не потрібно жодних імпульсних лічильників використовують його (імпульсу можуть бути введені вручну для тренувань). Для мене, програмне забезпечення компанії firstbeat був відмінним від зупинки мені теж наполегливо тренуватися (я застряг у "Немає болю - немає перемоги" петлі після моєї попередньої навчальної діяльності, не добре, коли ви стаєте середнього віку).

+280
dimhip 19 жовт. 2011 р., 15:01:39

Як ти просив, Як уникнути, усунути болі і збільшення сили, для тих причин, що я не можу нічого сказати не бачачи що ви робите. Звичайні підозрювані вже охоплені відповіді на Еріка і Алек ... гнучкість і чи слабкі плечі, і я згоден на рекомендації (я особисто не люблю мух, а я не бачу особливої вигоди від них). Я хотів би дати вам деякі ідеї про додаткових вправ, які можуть допомогти у вашій ситуації.

 • Однією рукою жим лежачи (важкий) з Макс диск
 • Віджимання на брусах з вагою (закрити і ліктів завширшки)
 • зважені віджимання
 • Нахилився над рядами з однаковим зчепленням з вашого стенду (намагайтеся тримати тулуб якомога ближче до 90°, як ви можете, не втрачаючи форми)
 • суворої військової преси (лікті спереду і помилкові зчеплення - робить його більш дружелюбним наручні)
 • група Тягни повертає (багато їх після wprkout)
 • особа тягне (багато їх після тренування не важкі!)

Я сподіваюся, що допомагає отримати деякі ідеї.

+270
SeanRamey 1 бер. 2015 р., 09:49:47

Ви могли б зробити 3 нижнього діапазону в більш важку діапазоні повторень, то прогрес діапазоні повторень вгору зниженні ваги м'язевої втоми це мета. Крім того, в залежності від твердості або навчання ви могли б також піти 1 8-10 важким, полегшити навантаження перейти до наступного реп, полегшити навантаження перейти на наступний діапазон повторень з паузами, і це буде набір. Другий приклад буде набагато складніше

+228
Atul Prakash 24 черв. 2012 р., 04:04:06

Яка хороша дієта для бодібілдингу нічого незвичайного тільки те, що є і що не є і скільки частини, щоб набирати масу, а не худий?

+223
Nicopolas 10 черв. 2016 р., 06:28:31

Схоже, ваш раціон не був на точці. Я повинен зробити деякі лінгвістичні припущення, але "в'ялі руки" і "ви можете легко ворушити їх" звучить для мене як ти набрав трохи жиру.

Я пропоную Вам почитати про те, як втратити жир, але майте на увазі, він буде обертатися навколо свого раціону.

Відповіді на які вправи потрібно виконувати, щоб зменшити жир в конкретній області тіла?.

+221
cannabis 6 бер. 2015 р., 20:23:43

Після занять йогою вчора, мій інструктор скаржився мені, що я занадто багато відрижку в класі. Вона побачила блискучу воду, яка насправді була водопровідна вода в ній, і вона припустила, що я пити газовану воду під час занять. Насправді, це давній питання, на який я безуспішно звернувся за медичною допомогою.

Тим не менш, вона порадила мені пити менше води під час занять. З усього, що я можу сказати, що це погана порада. По електронній пошті, вона запропонувала обґрунтування аюрведичної медицини:

Головна причина в тому, що відомо як Агні (травний вогонь); ми розпалити вогонь у ході практики, тому йога, як правило, корисно в стимулюванні систем організму - вона прокидається і апетит, травлення і багато іншого. Є великий процес травлення під час практики Агні йоги також посилається на перетравлення думок, емоцій, переживань. Тому вживання великої кількості вода "заливає" вогонь як фізична травлення і порушує потік концентрації, які ми намагаємося розвинути під час йоги.

Щоб бути тупим (що мене не було з моїм інструктором), це здається повною нісенітницею. Тим не менш, мені цікаво, якщо я повинен довіритися її порадою? За одне, може, вона знає, що вона говорить про більше, ніж я про нього думала. (Я не знаю, що відбувається під час підготовки вчителів йоги.)

Існує також питання, що інакше я насолоджувався її заняття йогою, і я боюся, що вчитель-учень відносини, є неспроможним, якщо я не довіряю її порад.

+210
Ashley John Morrell 20 квіт. 2017 р., 03:30:33

Це звучить захоплююче. Якщо б я тренувався, я б отримував різні дрібні стежки, що проходить в довжині і складності. Повторно виробляючи навколишнє середовище ви будете запускати можете підготувати ваше мислення і всі м'язи, необхідні для завершення вашої мети. На свій маленький слід ви могли б зробити це цікавим, додавши в дрібну детальку, як тут 15 віджиматися, стрибати там, найцікавіше ви могли б.....

Приходу в тренажерний зал може сприяти рутини. Класи, такі як ланцюга або спінінг, і таке обладнання, як бігова доріжка або еліптичний тренажер допоможе, але за межами реальній обстановці перемагає. Іншою стороною цього є можливість зустрічі інших людей, які мають ті ж цілі, що могло призвести до командного навчання.

Удачі і отримуйте задоволення :)

+139
statshelp 4 лист. 2013 р., 21:58:18

Я хочу, щоб додаток, який візуалізує серцебиття на графіку в реальному часі, в той час як я роблю вправи.

Інформація серцевого ритму прийде зі смарт-Bluetooth (4.0) датчик. Переважно, програмне забезпечення буде працювати на Android, або деякі операційної системи Windows. Я б відносити себе через iOS тільки якщо немає варіантів для інших ОС.

Додатки Endomondo і Strava не включили цю функцію в свої додатки, але я не можу уявити собі, що замишляє якісь точки На графіку виходить за межі їх майстерності.

Може хтось визначити для мене додаток, яке буде це робити?

Дякую

+112
Shumillat 9 трав. 2018 р., 15:01:30

Які тренування, що дасть мені результати, використовуючи тільки колесо Ab.

Скільки часу він повинен бути гарним, щоб зробити їх величезними? Я можу робити весь день, я їм здорову їжу, але те, що я дійсно хочу, щоб зосередитися тільки, щоб зробити його великим. Я чув Ваг гарні, але використовувати я думаю, що АБ кермо теж він допоможе мені.

В результаті як довго я повинен тренування в день мій Прес з Ab колеса.

+56
mypucm 19 лип. 2017 р., 00:19:16

Я нещодавно зареєструвався на новий спортзал ближче до де я живу. Разом з реєстрацією вони пропонували структурувати графік тренувань з персональним тренером, які я з радістю прийняв. Після розмови про моїх цілях для підготовки і будь-які старі травми, мені сказали, що їх загальної політики з загальної розминки є один набір і так багато повторень наскільки це можливо, хоча і не менше 10-12 повторень і збільшуючи вагу наступній сесії після 12 повторень не жорстка більше.

Я повинен сказати, що я був абсолютно впевнений про цей режим, тому я попросив тренера про те, якщо вони мали якісь підстави для рекомендації цього режиму і сказали, що рекомендації засновані на більш короткі, але інтенсивні заняття і політики компанії, що рекомендується на національному рівні (це велика компанія, що є спортзали в цілому по країні).

Я цікаво, якщо є який-небудь фізіологічної причиною цього режиму перевершує звичайний/звичний Набір з 3 12-15 повторень? Ви вже рекомендували цей режим в якийсь момент? Якщо ви слідували такий же режим, як вона співвідноситься з більш традиційними режимами? Я повинен відзначити, що мої цілі для тренування відновлюється від слабкості, що деякі старі травми залишилося так само як і мій малорухливий спосіб життя причини, а також в цілому стає краще.

+44
user241907 6 лют. 2017 р., 05:51:14

Сьогодні в тренажерному залі після тільки бути в змозі зробити близько 3 підтягувань поспіль, я вирішила спробувати бічне випадаюче машини (це окрема ручками, жоден бар). Після возитися з різними вагами, я поставив його біля нижче 10 фунтів більше, ніж вага і виявив, що я міг зробити 6 поспіль.

Я намагався тримати мої руки/рук в тій же позиції/руху, які у мене на фактичні турніка, тому я не знаю, чому це було легше. Я теж не відчуваю те ж саме розтягування м'язів, як я з турніка. Щось мені не вистачає або не розуміння неправильно?

Машину я раніше був схожий на цей: This image

+11
analogsilence 24 квіт. 2015 р., 18:55:00

Показати питання з тегом