Може почати міцність наклалися, щоб відповідати гіпертрофія цілей?

Якщо я візьму з початком полиці' силового тренування і збільшення повторень в діапазоні 8-12 в комплект, чи буде вона ефективною тренування гіпертрофія?

 День 1
 Присед 3х12
 Жим 3х12 
 Хват 5х8

 День 2
 Присед 3х12 
 Прес 3х12 
 Мертві 1х8
 Підборіддя 
+142
Lenderyk 16 бер. 2010 р., 22:37:27
32 відповідей

Я біг по новому режиму руку останні кілька тижнів і побачивши непогані результати. До речі процедура установки біцепси, потім трицепси, зап'ястя/передпліччя.

Моє питання чи варто мені робити біцепс вправи, потім трицепс, вправи і чергувати або якщо я повинен зробити все, біцепс вправи, а потім все трицепсів вправи, що я роблю.

Або, Хіба це важливо?

+998
Faraz Beg 03 февр. '09 в 4:24

Ти сказав, що в тренажерному залі, тому я почну з тренажерним залом етикету.

Не залишаємо кілька станцій, гантелі, і т. д... Так що в разі, якщо ви використовуєте той же автомат або гантелями, кращий спосіб організувати ваш набір, щоб використовувати тільки одну одиницю обладнання за один раз та роби що хочеш з ним.

Тепер, основний тренажерний зал етикет в бік.

Є два головних поїзда думки, коли справа доходить до "GAINZ". Перший сочитися з з'єднання ізоляції, а другий починати з групи м'язів ви хочете насамперед.

Якщо ви робите спину/біцепс сьогодні, у першому випадку ви почнете з тренування повернувся. Причина в тому, що ви використовуєте ваш біцепс в більшості спину тренування. Пізніше, коли ви отримаєте ваш біцепс тренування, у них вже є тренування. Звичайно, це буде легше, але ви робите більше обсяг. Якщо ви були, щоб почати з біцепса, вправи спина буде страждати.

Тепер, якщо ви працюєте плечі і груди в один день. Припустимо, ви хочете велику груди, ви б почати свій день з жим. Це дозволить вам поставити на більшу вагу або зробити більше гучність на лавці, замість того, щоб сказати накладні преси. Якщо ви хочете великі плечі, почати з підвісним прес з тієї ж причини. Обгрунтування цього методу полягає в тому, що у вас більше енергії, щоб присвятити частину тіла на початку тренування, на відміну від хвостовий кінець один. Це досить зрозумілі.

Інший метод можна використовувати тільки по черзі частини тіла. Від того, що я зібрав, люди схильні вважати такий підхід, коли вони мають первинний рух і обробники. Ви б почати з лавці, потім зробити накладні натисніть, потім трицепс. Перейти на мух, відмахується, а потім ще трицепс і т. д...

Немає нічого поганого, щоб робити вправи. Деякі люди роблять суперсети, інші приймають тривалі перерви між вправами. Це залежить від ваших цілей, якщо вам потрібен перерву перед повторенням групи м'язів, зробити це. Якщо вам потрібен клієнт StackExchange, щоб знайти відповідь на це питання, ви, ймовірно, не в тому місці, де ви будете витягали користь цей тип оптимізації.

+940
DioZ 6 лип. 2013 р., 22:41:32
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Силові тренування і кардіотренування забезпечують потужний суміш для спалювання жиру. Проблема тільки з силового тренування полягає в тому, що він спалює менше калорій, ніж ви б під час кардіо. Наприклад, за годину інтенсивних силових тренувань буде спалювати калорії між 270 і 450 калорій під час вправ (в залежності від того, наскільки важка вага). Біг на 6 миль у годину протягом години буде горіти ближче до 1000 калорій (в залежності від того, наскільки важкий ви знаходитесь). Іншою відмінністю є те, що, як ваше тіло будує м'язи, ви спалюєте більше калорій весь час.

Якщо ви робите силові тренування програми, як Rippetoe за стартової сили або медхен це або 5х5 ви працюєте 3 дні в тиждень. Кожне тренування до години в залежності від того, скільки відпочинком між сетами. Ви будете втрачати жир, але може, не так швидко, як якщо б Ви включати кардіо. Примітка: Ви не отримуєте кардіо тренування, підняття тягарів.

В моїй ситуації:

Я почав програму або 5х5 6 тижнів тому, і працював тільки в барі на наступні показники:

 • Присед: 130lb (на кожний сеанс)
 • Лавка: 85lb (сеанс тільки)
 • Штанга рядків: 105lb (тільки сесія)
 • Накладні прес: 85lb (у сесії тільки)
 • Станова тяга: 175 фунтів (у сесії тільки)

Кожен сеанс ви йдете на 5лб (крім станової тяги, де вас збільшиться на 10 фунтів). Я скажу, що це досить складно. Просто робити силові навантаження, у мене є більше, щоб через наступної сесії. В той же час мої шия, руки, груди, стегна стають все більше, поки мій живіт стає все менше і масштаб залишається незмінним (+/- 5 фунтів).

Я роблю довершення підняття тягарів з 20 хвилин кардіо. Я в даний час працює 1-хвилинні інтервали на біговій доріжці. Поєднання ставить мене в 90 хвилин кожен раз, коли я в тренажерному залі. Я підтримую вагу, але втратити моє нутро чого я взагалі хочу. Я виявив, що моя кардіо робота набагато легше через підйому я зробив.

У вашій ситуації:

Я рекомендую робити силові тренування Пн, Ср, Пт. У свої вихідні (вівторок, четвер) робити кардіо протягом 20 хвилин і 5 хвилин перезарядки. Почніть з легкої пробіжки/біг інтервалом 1 хвилина кожен. Якщо у вас є 2миль / год різницю між двома інтервалами, ви зможете відновитися для наступного інтервалу запуску. Збільшення на 0,1 км / ч кожен раз, коли ви робите кардіо, поки ви просто не можете отримати швидше. Цей ліміт повинен бути більше, як ваші ноги намагаються не відставати, ніж ваше серце/легені, намагаючись не відставати.

Ваших первісних тренувань буде достатньо світла, що ви не будете мати ніяких проблем. Коли ваги стають більш жорсткими (ймовірно, близько 6 тижні якщо ви схожі на мене, ви, можливо, доведеться відступити на кардіо. Ваш кишечник буде продовжувати отримувати менше, як ви стаєте сильнішими.

+924
Richard Graves 31 серп. 2013 р., 07:44:26

Тому я займаюся висячі коліно піднімає до мети тебе в животі і при цьому я думав про переміщення ноги назад в спину удар, рух, припускаючи, що оскільки рух вперед мішеней АБС зворотний рух має бути призначене для нижньої частини спини. При цьому я відчуваю, що моя нижня частина спини втягується і так як це відносно прості рухи, я думаю включати це мій основний тренування. Моє питання полягає в наступному. Чи існують які-небудь небезпеки до цього руху, наприклад, непотрібне навантаження на хребет, або неприродні рухи суглоба або що? Я не бачив цього руху в будь-довідник з основним вправам або навіть поодинокі попереку вправи, тому мені було цікаво, чи будуть якісь можливі травми від цього.

+880
jjokella 23 серп. 2011 р., 18:49:23

Я хочу і повинна це знати, щоб бути в змозі отримати деякі траси за розкладом. Я не виросла в районі затоки або океану, тому я не знаю, наскільки близько до істини це. Іноді, коли є багато гроз над головою такий, що немає простору між ними (і більше) блискавка, здається, натисніть тільки з морською водою.

В цьому конкретному випадку це правда, що блискавка тільки в солоній воді і трохи безпечніше працювати?

Мабуть, має сенс електрично з хмари на хмару, плюс хмара солоної води нижче, шляхів стійкості до більшої кількості джерел статичного заряду.


Всього на сьогоднішній день в окрузі Пинеллас, Флорида блискавка залишився прикутий до води, але близько полудня Пан ручки мали безліч блискавок, які з'явилися тільки на суші. На жаль, її неможливо дізнатися, якщо було похмуро і потягнувся за воду і землю.


--Вилучений просторікувати проти закриття голосу.


Відповідь: ні, бо погода змінюється дуже швидко, за 1-2 години.

Хоча блискавка карта показує, що всі блискавки стриманою воді протягом декількох годин поспіль іноді він змінюється і починає йти по землі без будь-якої очевидної причини для його на будь радар або будь-який вид то ж похмуре небо.

+865
kev Reid 5 груд. 2011 р., 20:20:29

Я 179 фунтів.

Я зараз в тиждень 2 знову P90X3.

Я хочу наростити м'язову масу, але, в кінцевому рахунку, наблизитися до 170фунтов до кінця-бач цього раунду Х3 що буде ~90 днів. Я думаю це теж не стільки про вагу, так як це теж спалювання жиру.

Тому що я повинен з'їсти 1990 калорій в день, але мені це здається низьким.

Я намагаюся з'ясувати, правильне кількість, щоб з'їсти, щоб схуднути (або спалювати жир) і все-таки побудувати деякі м'язи.

Які-небудь пропозиції?

Спасибі!

+786
Kseniy91 5 вер. 2017 р., 13:52:05

Я пропоную вам нарощувати поступово сили, роблячи жими ногами, але відштовхуючись однією ногою тільки (звичайно, чергувати ноги, хоча сильніше не буде багато користі доти, поки найслабший не доганяє).

Я вже говорив, жим ногами, тому що він ближче всіх до основної, складовою ноги вправи , як присідання, але з ногою прес-машину ви можете легко встановити завантажити достатньо низькою, так що ви можете працювати безпечно з одного боку і поступово нарощувати. Є опис у EXRX на один-ногу версія для жиму ногами так, це, ймовірно, не погана ідея (придумав вправи можуть бути небезпечні, ви знаєте). Односторонні вправи зазвичай рекомендуються для спортсменів з бічної дисбаланс, і типовим прикладом є жим лежачи та жиму від плечей з гантелями, для того, щоб змусити обидві сторони працюють однаково незалежно один від одного.

Візьміть це з зерном солі, тому що я не досвідчений спортсмен, ні фізіотерапевт. І ця відповідь, ймовірно, збирається отримати душ мінусами, тому що я згадав тренажерний зал машина (О Боже!) і тенденція зараз йде "або штангою або нічого". Але я думаю, що машини можуть бути дуже корисні при певних обставинах, і твій випадок. Оскільки ви не можете зробити одного-ноги присідання без болю, я не думаю, що є краще чергувати, ніж жим ногами, машина.

Крім того, я думаю, ви вже пробували випади, хоча вони не на 100% один-ноги вправи. Якщо Випади є болючими, ви також можете спробувати зворотний випади, я знайшов їх трохи легше на колінах. У будь-якому випадку, я не думаю, що це гарна ідея, щоб возитися з випади з Біль у коліні. Прес-нога машина безпечніше, тому що ви можете встановити навантаженні як низький, як ви хочете, і створити з цієї точки. І обов'язково мати допуск до терапевта для того, щоб що-небудь робити.

+783
Millana 22 лют. 2013 р., 17:04:45

Я почав останнім часом велоспорт деякі довгі поїздки, і я відчуваю біль у коліні. Це, здається, не серйозне, але досить наполегливими, що я в основному уникав їзда на кілька днів. Коли я роблю цикл, я роблю це на високому каденції, на короткі відстані, і не тисни на себе.

Біль була в різних місцях навколо колінної чашечки, а також трохи в задній частині коліна. Іноді здається, що бульбашки всередині колінного суглоба, які іноді поп (тріщина), інший раз просто болючість навколо коліна, в місцях, які не здаються м'язи. Біль, здається, не помітно вщух, так як я згорнув свою діяльність на конях.

Тому в мене є пару питань:

Скільки болю-це показник того, що щось серйозне відбувається?

Чи є конкретні місця болю в коліні вказують на те, що сталося?

+764
lachu 20 бер. 2018 р., 23:15:22

Це, безумовно, залежить від конструкції вашого будинку. Деякі домашні функції вимагають додаткового догляду, таких як роялі та гідромасажні ванни. По суті, все, що ставить велику кількість ваги за порівняно невелику площу.

Охоплюючи весь район тренування з ще одним шаром 5/8" фанери допоможе забезпечити додаткову жорсткість і краще розігнати вагу. Однак, якщо у вас є старий будинок, ви, можливо, лаги підлоги, які досить широко як ніколи 24". Якщо це так, то вам потрібно додати деякі лаги підлоги для додаткової підтримки.

Тепер, якщо ми говоримо в цілому 300 фунтів ваги, ви повинні бути добре. Якщо ви тягнете чотири великі тарілки в бік, вам обов'язково треба мати вдома перевірені, щоб побачити, якщо він може впоратися з вагою. Це вірно, навіть особливо якщо ви отримуєте належної підйомною платформою (2" цементну підставу з 2 шарами з 3/4" фанера зверху). Вага самої платформи-це достатньо, щоб гарантувати обережністю.

Щоб бути абсолютно впевнені, якщо у вас бетонну підставу, ви повинні бути в порядку.

+695
micha137 16 груд. 2018 р., 15:07:42

Основна м'яз, яка тримає ерегований шиї трапецієподібної.enter image description here

Вона досить проста, щоб зміцнити це за умови, що ви покладете в послідовні зусилля. Щоб зміцнити його в кращому вигляді, ви повинні зміцнювати і шиї безпосередньо, а також пастки, які підтримують його.

Для роботи ваших пасток, найкращим способом буде навчання ваги. Саме фундаментальне вправа, яку можна робити в тренажерному залі, щоб зміцнити ваші пастки-це знизання плечима. Ви можете зробити це зі штангою, машина Сміта, знизав плечима машина, гирі або гантелі. Просто завантажте вагу, який ви зможете зробити 8-15 повторень, і робити 3-5 комплектів. В основному просто тримати тримати на вазі, підтримка нейтральної хребет, лікті майже відразу, буквально розводять руками як зазвичай, але так високо, як ви можете і утримуйте її протягом секунди або два, поки ви не відчуєте опіку, опустити вниз і відчувати себе простягання і повторити. Переконайтеся, що прогрес в деякому роді з кожного тренування, будь то більше вага, більше повторень, більше об'єму і тривалості. Є також багато вправ, які опосередковано працюють на пастки, такі як станова тяга і бічній піднімає таким чином, просто подивіться в Google як працювати пасток і ви будете в порядку.

Що ж стосується самої шиї, ви могли б обернути вправа стрічку навколо вашій шиї, відійти подалі, поки ви не відчуєте напругу і просто повернути голову, дивлячись спереду, дивлячись у вашу сторону високих повторень для кожної сторони. Ви також можете використовувати те, що називається джгут на шию це знайти в багатьох тренажерних залах, поставивши його навколо вашої голови, дивлячись вниз, потім дивиться вгору. Є багато способів зробити це, і ви можете легко переглянути багато вправ для шиї онлайн, поки не знайдете кілька, які вам подобаються і працювати для вас.

Ось один з них: http://breakingmuscle.com/strength-conditioning/the-top-5-exercises-to-strengthen-your-neck

+692
murlokotam82 26 трав. 2012 р., 03:58:51

Якщо ви втомилися, що ви можете зробити тільки 75% від запланованої тренування, після тренування ефект від тренування буде набагато менше, ніж якщо б ви зробили 100% від плану. Жим 55кг, коли ви зазвичай в жимі 75кг не зробить вас набагато краще жим 80кг.

Вам потрібно подзвонити в середині тренування, слід:

 • закінчити тренування як наказано (часто важко або неможливо)
 • скоротити час тренування, і просто форма роботи, і повторіть заплановані тренування в ваш наступний запланований день тренування
 • перервати тренування повністю зосередитися на їжі і відпочиває

Вибираючи між цих трьох залежить від того, як догорів ви відчуваєте, і якщо ви думаєте, що це з-за однієї помилки (наприклад, пропуск обіду) або постійної перетренованості (наприклад, ви тренувалися більше, ніж зазвичай, або ви відчуваєте млявість в декількох тренувань).

+652
Richard Blakie 7 бер. 2019 р., 06:36:05

Я розповім вам кілька речей, які я вважаю, буде додати до відповіді на ваше питання.

 1. Гімнасти починають працювати на гнучкість, насамперед у своїй кар'єрі. Починаючи з віку 4-5-6, тим раніше вони починають працювати гнучкість краще. Після цього тренери роблять їм підтримувати свій рівень гнучкості.
 2. Чим старше ви стаєте, тим менш гнучким ви будете. Він йде, як сила(отже, чому гімнасти починають розвиватися, що перший).
 3. Це все про гени. Я дізнався від тренерів з художньої гімнастики, що гнучкість-це не те, що хтось може добре розвиватися. У вас є потенціал чи ні. Просто як деякі діти можуть піти у розкол, не працюючи на ньому. Я з іншого боку не міг зробити це, коли я була маленькою і потім у моєму підлітковому віці навіть витративши декілька годин на гнучкість кожен день я зробив кілька середнього прогресу. Таким чином, якщо ви дали гнучкий суглобах при народженні, навіть якщо ви стали старше це не повинно бути великою проблемою.

і 4. що трохи неактуально, але я хотів би поділитися ним з вами я відчуваю, ви повинні знати, що. Кожен суглоб має різну гнучкість. Наприклад я бачив гімнасток, що міг зробити шпагат, але були непохитні у своїх плечах. Таким чином, вони повинні були більше зосередитися на гнучкість плечей для того, щоб надолужити згаяне. Тому не турбуйтеся відразу і подивитися, як вашу загальну гнучкість розвивається!

+617
Roland von Bremen 20 груд. 2017 р., 04:43:54

Відповідь Джошуа Кармоді досить добре, але я б хотів додати точки зору ultrarunner по. Правильне зволоження і харчування-один з ключів до завершення гонки і завершити швидко, тому ми достатньо обізнані про те, що працює.

Сума, яка безладно п'є мабуть, величезні очі. Однак, поки вони п'ють від спраги, то це, швидше за все, бути безпечним. Докази у нас є, що за звичайних обставин рефлекс спрага є дуже точним. Я також рекомендував би використовувати електроліт пити.

При виконанні тренування на витривалість після попадання води, електролітів і правильний цукор є головним завданням. Думки розходяться про те, ви повинні саме замінити втрати води під час тренування або ж насправді можна замінити. Кількість води ви можете пити обмежена швидкістю вашого шлунка може очистити воду у вашому тонкому кишечнику (швидкості спорожнення шлунка). Це залежить від людини, але де-то між 750 мл до 1,5 л.

Наступна проблема-скільки вуглеводів (цукру) покласти ст. Що ви п'єте повинна бути від 6%-8% концентрації. Якщо концентрація дуже висока, то тіло буде збирати воду з крові, щоб зробити його між 6% і 8%, а потім передати його в тонку кишку. Що процес очищення не добре, тому що він буде зневоднювати крові до кишечника повертає воді.

В результаті ви можете отримати лише близько 200-300 калорій на годину в організм.

Наступна проблема-електроліти. Є 4 що потрібно: натрію, калію, магнію і кальцію. Електроліт пити або електролітно-вуглеводний напій буде у них приблизно правильне зосередження. Виробники конкурувати з наукою, що саме ця концентрація, але вони всі приблизно правильно.

Коли робиш ультра-відстань ваше тіло почне розщеплювати м'язи для того, щоб нагодувати своїх потреб в калоріях. Таким чином, на відстань більше 50км більшість експертів рекомендують, що 1% концентрація бути протеїн для того, щоб уповільнити цей процес.

Крім того, для тренування останні пару годин, які ви часто потрібно доповнювати прийомом електроліту з свого напою з сіллю таблетки.

Запобігання дегідратації і гіпонатріємії/гіперволемія (занадто мало натрію/занадто багато води) - це виклик. Вони мають дуже схожі симптоми, і обидва можуть бути фатальними. Цей стіл Король Карл вийде! це кращий гід я знаю (я включаю його в мій інформація для моєї команди гонки).

Рекомендації:

 • Для тренування до 90 хвилин, добре тренованого спортсмена, не потребують додаткової воді.
 • Останні посилання, електроліту і цукру напій повинен бути використаний. - але, в основному, п'яні від спраги.
 • Для тренування останні 4-5 годин, пити треба трохи менше вуглеводів і близько 1% білка. Для цього відстань, солі таблетки, ймовірно, потрібно . Це залежить від спортсмена і кількість води втрачається. (У спекотний день вимагає більше солі.)
 • При здійсненні, дивитися ваші діурезу. Якщо ви не мочіться або якщо сеча темного чаю з льодом колір, то ви, ймовірно, зневоднені і потребують більше води. Якщо почнуться судоми, то вам потрібно більше солі. Якщо ваші пальці або пальці починають одутле тоді ви не застоювалася вода і потрібно більше солі. Насправді, в цьому випадку ви повинні взяти трохи солі і сісти на 30 хв, поки ви не можете мочитися в воду.
+551
Joseph Spiros 15 груд. 2013 р., 05:39:54

Залишаються досить послідовними і Домс почне з часом зменшуються. Я особисто більше не зробити їх після року. Вони будуть дрібні незручності, в гіршому випадку, якщо я отримаю їх. Виняток-це якщо я взяв пару тижнів відпочинку. Я вам після першого тренування, але вони підуть на другий.

Як тільки ви хоча б їх, ви просто повинні мати справу з ним. Я знайшов найкращий спосіб, щоб просто рухатися. Зробити деяке світло динамічного розтягування. Якщо це твої ноги, вони просто ходьба допомагає. Якщо це у ваших руках, а потім на розтяжку можуть допомогти. Якщо це дійсно гострий, ви можете прийняти ібупрофен або будь НПЗЗ знеболювального. Ви повинні розглядати його як травма в цій точці.

Ви все ще можете позайматися з Домс. Хоча ви, можливо, доведеться відступити на кілька тренувань, залежно від ступеня тяжкості і робити щось легке і легко, якщо взагалі що-небудь.

+549
Mahmoud Gad 21 лист. 2011 р., 17:31:10

Коли ви говорите про ногах, існує тільки одне слово, яке має значення: присідання. Це одна вправа, щоб управляти ними всіма.

Почати просто робити вага тіла (Вт) присідання. Якщо ви не можете зробити це, потім почніть робити простягається мобільності для вирішення будь-яких місцях заважає вам робити правильний присед БВ. Тут основна увага має бути навчання вашого тіла, рух, і практикуючи хорошу форму (наприклад, паралельно, пряма спина і т. д.)

Після того, як вам вдасться комфортно зробити ЧБ присідання з правильною формою, то це час, щоб почати додавати вагу. Ви хочете, щоб почати світло і потім поступово додайте невеликими порціями на кожному тренуванні. Ви можете додати ваги, в ідеалі зі штангою і робиш присідання, де ви додати 5лб кожного тренування. Менш ідеально було б робити гоблет присідання з гантелями.

Починаючи з низькою і потім повільно, ви дозволяєте для м'язового дисбалансу, щоб виправити себе протягом довгого часу, не піддаючи навантаження на м'язи.

Все це, як мовиться, завжди варто проконсультуватися з фізіотерапевтом. Я випадковим незнайомцем в інтернеті, вони не сертифіковані і кваліфікований фахівець, який насправді може вивчити своє тіло і виявити помилки, (в той час як найкраще, що ми можемо зробити, це вгадати).

+548
Senterbo 26 лип. 2016 р., 13:41:24

З того, що я зібрав в різних інтерв'ю, це виглядало трохи як це. Він би величезні піки, коли він готувався до великого бою. Ось що він повідомив роблю щодня, його середній час на навчання, які надходять на 55 годин на тиждень.

 • Біг 4 милі.
 • Пішки 10 миль.
 • > 2,000 (зниження) присідання.
 • > 500 віджимань.
 • > 500 знизує плечима з 30 кг штангою

Він буде робити його, з'їсти сніданок, і знову заснути. Потім він провів би залишок дня, робити гімнастику, спаринг, мішок роботи, і їжі.

Більшість Тайсона тренування була на руки Касом д'амато, і ви можете прочитати більше на навчальні плани у нього були на своїх бійців.

+501
sigmunda 31 жовт. 2016 р., 07:39:45

Я постійно шукаю альтернативи станова тяга для моя програма тренувань будинку (або для домашніх тренувань в цілому, а не тільки для мене). На цей раз я натрапив на вправу під назвою кабель тягнути трос (ви також можете зробити це з діапазони опору).

Pull throughs

З бодібілдингу мета на увазі, як це вправу можна порівняти з tradidional станової тяги в тренувальних впливів та безпеки?

Наскільки це може бути Заступник на станову тягу? Які вправи ви порадите, щоб кабель тягнути через разом з іншими вправами хороша альтернатива становій тязі?

Я теж цікавитеся біомеханічні деталі.

+482
ffi 8 черв. 2016 р., 08:07:12

Є три змінних, які можна легко виміряти дуже точне уявлення про те, що відбувається з вашою скелетно-м'язова система: жиру, маси тіла та окружності.

Вимірювання жиру в організмі є найбільш важливим, але, як Ерік зазначив, вимірювання переміщень у резервуар для води, недоступно для більшості людей. Замість цього, забрати деякі шкірної складки калипером від Amazon за ціною близько $8. Існує ряд шкірної складки тести, які дасть вам гідну оцінку жиру в організмі, і дозволяють відстежувати ваш жир протягом довгого часу. У поєднанні з масою тіла та деякі проста математика, ви зможете дізнатися про те, скільки ваги ви втратили жир.

На вершині, що, кравця вимірювальна стрічка може використовуватися для отримання околі критичних місцях, таких як груди, руки, ноги і талія. Це дасть вам уявлення про те, де ви втрачаєте жир і м'язи, і допомогти вам співвіднести ці дані з ваших тренувань.

Я рекомендую покласти все це в таблицю Excel і відстежувати їх з плином часу (раз на тиждень достатньо, але це залежить від того, як зернистий ви хочете, щоб ваші дані). Це дозволить вам бути дуже науковими про ваш прогрес.

Як я можу переконатися, що я тримати мій рівень м'язів?

Це може бути дуже тонкий процес. Їжа в занадто великий дефіцит може викликати катаболізм ваших м'язів, які ви явно не хочете. Дані в таблиці допоможе вам вирішити, якщо ви можете з'їсти більше або менше.

Ще одна ідея, деякі про бодібілдерів, я зустрів рекомендується дотримуватися однієї і тієї ж змінної (харчування, сон, тренування), але додавши до 30 хвилин легкої кардіо в день, такі як ходьба.

У будь-якому випадку, щоб одержати відмінні результати, ви, ймовірно, потрібно бути дуже прискіпливим про речі.

+458
CreeperWyd 8 жовт. 2013 р., 14:26:32

Те, щоб розглянути для тих, хто може прочитати цей пост: якщо ви бігун і підготовки для виконання довгого забігу (марафону або подібного) і ви знаєте, що гонка буде вранці, можливо, має сенс зробити багато бігає вранці. В ідеалі запустити приблизно в той же час ви берете участь в гонці з двох причин: 1) звикнути запущена, що час дня може бути важливо. Це буде добре, щоб отримати ваше тіло/розум звик бігати важко ... якщо ви не звикли до нього. 2) ванна кімната звички може бути навчання/уроки. Якщо ви вставати і бігти кожен день в той же час, ви в кінцевому підсумку може навчитися ходити в туалет перед прогоном. Може заощадити кілька хвилин в день гонки, якщо ви вже взяли "піт-стоп" перед гонкою ведуться.

Це також може бути застосовано для багатоденних працює. Якщо ви будете мчатися крізь ніч, він мудрий, щоб тренувати своє тіло (і знаю, яке це), щоб працювати на 'гаразд'.

В іншому згоден з вищесказаним, поки у вас є гарний час для відновлення, в будь-який час буде достатньо для підготовки.

+432
ramjith 9 трав. 2015 р., 12:08:49

Крім стандартних низкоуглеводная рух, головною основою цієї позиції є лектини, які знаходяться в зернах. Зернові лектини вважається помірно токсичними.

Деякі вуглеводи, здається, щоб захистити організм від деяких з цих лектинів (наприклад, глюкозамін захищає від лектини пшениці), але не завжди 100% ефективно.

Додаткові відомості див. У розділі цієї статті про лектини, який містить докладні роз'яснення та посилання на джерела досліджень.

+412
allenhwkim 8 серп. 2019 р., 14:57:55

“Немає дихання, прийняті в ході набору буде включати повну заміну повного дихального об'єму легень. Це займає занадто багато часу, вимагає занадто багато розваг, і непотрібно. Дихання під час набору входять тільки топпінг величезного дихання береться перед першим реп після швидкого видиху, що може складатися всього лише з 10% від припливів гучності. Цей короткий освіжувач повітря якраз достатньо, щоб встановити, щоб бути готовою більш комфортно. Той факт, що він складає так мало повітря є причиною, можливо, ви вирішите відмовитися від нього на користь підтримки герметичності, після практикувати його".


- Ні дихання, прийняті в ході набору буде включати повну заміну повного дихального об'єму легень.Це займає занадто багато часу, вимагає занадто багато розваг, і є непотрібною.

-гаразд, я зрозумів.Але я не розумію, що він говорить далі. Будь ласка, хто-небудь пояснить мені.

+397
Raymond Arteaga 26 черв. 2015 р., 15:29:48

Ходити в спортзал кожен день протягом 3-4 місяців-це досить жорсткий графік, щоб бути чесним. Сподіваюся, ви бачили деякі великі результати, але це важка програма, якщо ви застрягли з ним і дійсно дали йому всі ваші.

Для мене точка фітнес повинен бути в змозі (а) прожити довге і здорове життя, і (B), щоб дозволити мені використовувати моє тіло для різноманітних речей.

Ви можете хотіти розглядати опускаючись до підйому в два рази в тиждень по годині поп, може бути, по понеділках і п'ятницях, а потім заняття спортом кілька днів в тиждень. Бадмінтон, футбол, волейбол: все, що тримає вас в русі і нових і різних.

Якщо ви двічі ліфт тиждень не хворіти, а ви будете підтримувати свою силу і, можливо, навіть підняти його на сходинку вище. Це всього лише дві години в тиждень і це дозволяє вам робити інші речі.

Я живу в горах, так як тільки приходить зима, я проводжу багато часу сноуборді і моє підняття важких крапель два рази на тиждень. Але у мене набагато більше задоволення і прийде весна я дійсно не втратите багато сил.

+386
FanboyFanboy 24 трав. 2011 р., 07:40:44

На жаль, я не спеціаліст, просто хтось навчився за допомогою Google, щоб цитувати інших експертів. Більше, на жаль, більшість постів, які я знайшов з тренерів звеличуючи "переваги ручної праці", а не в тренажерний зал і багато тестостерону-завантажений рахунків "я працювала влітку в ананасових полів, і це зробило мене тим, ким я є сьогодні. Потім я повернувся в свій кондиційоване офіс, щоб зробити роботу". На щастя, є кілька рахунків люди обговорюють, що треба зробити, щоб допомогти з ручною працею.

Правильне харчування і сон

По-перше, ви хочете, щоб з'їсти багато і їсти здорову їжу. Чорнороб може легко спалювати близько 3000 калорій на їх зміну, і якщо ви не отримуєте достатньої кількості палива, що ви збираєтеся бути в гіршій формі. Там, напевно, буде багато вуглеводів, щоб дати вам енергію, необхідну, але не економте на білок (добре і для м'язів і суглобів) і жиру (добре для енергії). Намагайтеся уникати додавання занадто багато цукру, хоча не надто турбуватися про її ліквідацію, оскільки ви працюєте з цих порожніх калорій. Що стосується сну... Ну, це виверт-22. Тобі треба більше спати, але після 12-годинної зміни, і, ймовірно, годину або два в дорозі, поєднуючи при цьому звичайні потреби життя, ви, ймовірно, не мають багато сплю, навіть якщо не звертати увагу на болі і болі. Ще, принаймні, зробити все можливе, щоб уникнути короткого замикання себе.

Додаткові вправи

Я знаю... ви вже зробили це вправу. Чому більше? І де ти береш час? Червоною ниткою в цій гілці серед тих, хто був про те, що вони займалися важкою фізичною працею протягом десятиліть було те, що вони додали додаткову важкої атлетики та серцево-судинні вправи. Наскільки я можу судити, це питання, що ваш типовий день праці працює лише м'язів вам необхідно, і переробляє їх. Додаткові тренування допомагає зміцнити інші м'язи, які допоможуть підтримати ці суглоби, і допомогти розвинути гнучкість.

На жаль, це, де моє невігластво означає, що я трохи розгубився. Схоже, більшість з цих людей просто робили стандартний годину регулярних підйомів з наступними застереженнями:

 • Легкість в спині вправи, які зачіпають м'язи ви використовуєте у своїй праці. Вони вже відпрацьовані, і ви не хочете заважати вашій роботі. Роблю кілька легких сетів з ними-світло вправа допомагає стану цих м'язів повністю відновлюється, але не перевантажуйте їх.
 • Якщо ви також хочете наростити м'язову масу, затримки ці вправи для якраз перед вихідними, щоб забезпечити можливість відновлення, і ви, можливо, буде потрібно, щоб збільшити вагу, щоб забратися досить високо, щоб шокувати ваші м'язи визнання того, що вони насправді робили більше роботи.
 • Не нехтуйте розтяжкою, але робіть це після тренування. Частина цієї напруги, ручної праці є те, що ви робите все, що працює під дивними кутами, що означає, що гнучкість є ключовим фактором. І розтяжка в кінці тренування, як і на легкі вправи, які допомагають розслабити м'язи і отримати його в ремонт сама. Одна хитра річ тут, ви не можете бути в змозі покластися на своє відчуття болю (ви, ймовірно, обумовлені працювати через нього), тому йти легко, і вважають, спираючись на почуття, а не герметичність.

Розглянути питання про інвестування в піни ролика

Я не дуже знайомий з цими себе, але цей хлопець припускає, що це у своєму есе про небезпеки фізичної праці і чому це не гламурне вправу. Нібито, вони дійсно допомагають полегшити ригідність потиличних м'язів, так що ви можете знову рухатися.

Як я вже сказав, Я не експерт, що вам потрібно для роботи. Сподіваюся, Дейв або хтось більш компетентний державний вправи куранти.

+382
David Gresko 14 жовт. 2010 р., 20:19:49

Я поставив всі мої нинішні працює програма на моєму иноходце неоч. Я тільки що бігав у вільному режимі до сьогоднішнього дня, тільки тренування, я зробив це не в безкоштовному режимі була моя первісна оцінка тренування. Коли я натисніть кнопку вибору тренування, він просто говорить, що індивідуальні тренування і як довго користувальницькі тренування. Звідки мені знати, який з них обраний?

Я натиснув на кнопку кілька разів, щоб побачити, якщо він дасть мені яку іншу інформацію. Виходить, що всі мої власні тренування на найближчі ~2 тижні 1 година 10 хвилин, і тому я в кінцевому підсумку вибравши той, який був за тиждень вперед, де я повинен був, який був набагато більш складною тренування, і я тільки що закінчив трохи менше половини з-за інтенсивності.

Чи є кращий спосіб, щоб ідентифікувати їх в web-інтерфейсі, тому я можу сказати, що є що, чи є спосіб, щоб отримати інохідця, щоб ідентифікувати їх краще?

+357
Gerard Cerizo 22 лют. 2010 р., 08:01:00

ТЛ; ІН: можливо так, але не дуже ефективно

Багато чого з цієї відповіді базується на практичному програмуванні для силових тренувань, Якщо вас цікавлять тонкощі як викласти ефективний графік навчання, ви повинні обов'язково дати йому прочитати.

Силовий тренінг-це, по суті, піддаючи свої м'язи до стимулу, що вони погано підготовлені, щоб впоратися з - а саме, підйому важких weigths. Subsequentially, переживши цей шок, ваше тіло виділяє процеси, щоб оговтатися від подразника. Це називається "порушення гомеостазу". Якщо подразник був відповідних інтенсивності, ваше тіло буде "supercompensate", тобто гарантує, що в майбутньому, ви будете краще підготовлені, щоб справитися з такого роду стресом, - ти стаєш сильнішим. Якщо подразник був дуже інтенсивним, ваш адаптаційний потенціал пригнічений; якщо не вистачало інтенсивності, не порушений гомеостаз - в обох випадках ти став сильнішим.

Як початківець атлет, ви повністю відновити і supercompensate з відповідного стимулу протягом 24-72 годин. Після цього терміну, ваш організм починає принижує гідність назад до вашої фітнес-лінії. З вашим запропонованим графіком, кожна група м'язів відпочиває 84 годин у середньому, перш ніж знову активізується. Це не оптимальним. Ви повинні вибрати, щоб опрацювати кожну групу м'язів 3 рази в тиждень.

Шпагат підходить для просунутих спортсменів, що потрібно зробити більший обсяг роботи, ніж це можливо в одному сеансі тренування для того, щоб порушити гомеостаз. Як Новачок, проте, одне високе з'єднання, інтенсивність ліфт плюс, можливо, меншої інтенсивності аксесуар ліфт на групу м'язів-це достатня кількість, інтенсивність та об'єм для оптимального прогресу. Отже, я рекомендую повного тіла рутинну три дні в тиждень, зосереджені на трьох ліфтів (жим, присідання, станова тяга) після моделі лінійної прогресії (значення кожного тренування ви поклали трохи більше ваги на штанзі, ніж до тренування).


Ось деякі пропозиції програми:

 • Морозиво фітнес це бодібілдинг-цілеспрямований початківців програма. Гучність досить висока, але, оскільки ви сказали, що ви можете з'їсти і спати весь день, це може бути найбільш підходящим для вас.

 • Greyskull LP, в ці кілька планів, побудованих навколо три дні. Вони дозволяють трохи кастомізації і пропонує різноманітні ВИИТ, Лісс, вправи для рухливості вихідні дні, даючи йому трохи атлетом кроссфита спина. Це також єдина програма лінійного прогресу, що вдалося зробити скидання (підступ ваги після невдалих спроб зробити все повторень на ліфт на тренування) фактичне задоволення.

 • Phrak за Greyskull ЛП - модифікація ядра вище звичайної, що дає витягаючи робота (лави, підтягування) такий же пріоритет, як велика трійка підйомників.

 • Починаючи сила хресного батька лінійної прогресії програм. Має свою частку проблем, але, напевно, ніколи не неправильний вибір. Навіть якщо ви не плануєте стежити за стартову силу рутини, книга абсолютно варто купувати. Він має повне пояснення всіх тонкощів великого руху, і Рип весело письменника в цілому.

 • ProgrammingTowin це PowerliftingTowin хлопець і не дивно, виділений з пауерліфтингу. Точніше серії процедур покликаний супроводжувати вас від самого початку до кінця проміжна стадія в кілька років. Ви робите тільки те, що він вважає корисним для підвищення загальної на лавці, присідання, станова тяга. Немає кімната, призначена для індивідуального смаку і зайвої роботи. Якщо ви знаєте, ви хочете піти по шляху пауерліфтер, я думаю, що це кращий з існуючих програм немає. Якщо немає, не турбуйтеся.

 • Або 5х5 не фанатію від нього, але багатьом людям це подобається і дає хороші результати.


Крім того, застосувати більш загальний рада, теж:

 • Є досить і досить білка (1-1.5 г на bodyweigth кг)
 • Довгий сон і гарний
 • Підтримка правильної форми є більш важливим, ніж підняття великих ваг
+323
Tomislav Markovski 19 лист. 2018 р., 00:44:00

З власного досвіду ( я втратив близько 60 фунтів 3 років тому, але не один дюйм м'язи втратили), ви повинні зосередитися на двох речах:

 • Ви повинні робити ваги тіла тренування або підняття важких речей: однак , нічого не перетренуватися! перетренованість у вашому випадку (під час їжі низьким вмістом калорій) зроблять ваше тіло захищає себе і утримуйте, щоб кожен шматок сала він. Поїзди помірно , як максимум 40 хвилин за сеанс, максимум 4 рази в тиждень. Це допоможе вам побудувати м'язи, а не тримати в ваш жир, так як ваші дефіциту не буде крайньої! однак, для побудови правильного харчування м'язів має важливе значення і тому ми переходимо до наступного пункту.
 • зберігайте ваші калорії, рівень низький (ж калорій ви їсте щоб схуднути): однак, не робіть поширену помилку, різання вуглеводів і/або жиру! багато розмов в інтернеті йде навколо білка, і що вам потрібно х грамів протеїну ростуть м'язи...а білок потрібен, так як він є будівельним блоком м'язів, хороші вуглеводи, що зберігає енергію і глікоген в м'язах і допомогти його відновити, тобто хороше відновлення робить м'язи зростає більше. Хороші вуглеводи я маю на увазі складні вуглеводи. На стороні записки, те, що досі інтригує мене до цих пір, і це жир ( хороший жир, тобто мононенасичені,поліненасичені і навіть трохи насичених,ні транс-жирів) допоможуть вам скинути залишився жир, якщо ви їсте збалансованої дієти з невеликою кількістю жиру. Чому? я не претендую на лікаря, але він допоміг мені, і я вважаю , що, коли у вас є трохи здорового жиру , ваше тіло системного монітора буде відчувати себе в безпеці, що з низьким вмістом калорій, і вага підйому рутиною , все одно отримує достатньо жиру, що він повинен регулює всі гормони.

Коли я вперше почав спалювати жир/м'язи рутини, я думаю, що вуглеводів як чорт, і що я повинен тренуватися 4 години в день. Це все неправильно, ви повинні розуміти, що ви робите не може бути досягнуто в 1 тиждень, і що ви повинні постійно кидати виклик вашим м'язам без перетренованості (як згадувалося вище). Перетренованість змусив мене набирати жир навіть при низькому рівні калорій.

Тому в резюме:

 • Помірні тренування м'язів
 • низькі калорії
 • збалансоване харчування, яке містить всі поживні речовини ( ніколи не кажи "я їм тільки білкові" дієти): мій особистий вибір: 50% складних вуглеводів, 20-30% білка, 20-30% жиру (проте цей відсоток може бути різним для різних генетика, але сенс має багатий збалансований раціон живлення так, щоб ваші гормони функціонувати належним чином і у досягти того, що ви намагаєтеся зробити)
+264
Kalzem 28 жовт. 2017 р., 11:17:46

я шукаю еквівалент вправи для тренування плечей я тренувався.

Мені довелося припинити займатися цим, тому що мої зап'ястя боляче! (обидва мої зап'ястя були зламані, коли я був дитиною)

Будь-яка допомога з вдячністю !

enter image description here

+221
Nate Bosscher 5 трав. 2018 р., 08:33:23

Мені цікаво, якщо я міг би брати участь у конкурсах з бодібілдингу без ліків.

Я останнім часом основна увага приділяється м'язовим розмір і розвитку, жорстко, переконавшись, що я не збільшення жиру (і до цих пір він насправді працює, але це дуже трудомістко). Я не супер худий, але я далекий від жиру-який змушує мене думати, що я міг повернути кілька голів, скажімо, у місцевих змаганнях з бодібілдингу.

Я не планую виграти будь-хто, але я знаю, що у мене майже немає шансів на перемогу, коли інші конкуренти майже безсумнівно бути, використовуючи удосконалення, які я не буду.

В принципі, я можу отримати будь визнання в світі бодібілдингу будучи на 100% натуральним? Я не прошу, щоб бути Містером Олімпія-я просто хочу знати, якщо я можу зробити це в будь-якому місці бути 100% натуральним (без ААС, педіатрії, SARMs, клен, prohoromones, або і т. д.) в бодібілдинг/фітнес/статури світі.

+122
Nicolai Cushnir 21 вер. 2014 р., 08:19:52

Мені було цікаво, якщо масаж може допомогти відновити і наростити м'язи швидше. Чи це просто для розслаблення? Я хочу піти в масажний центр в ці вихідні після місяця тренувань.

+102
TheBigH 21 трав. 2016 р., 03:07:09

Це повинно піти, не говорячи: проконсультуйтеся з вашим лікарем і фізіотерапевтом.

Це, як кажуть, ви повинні зробити точку, щоб уникнути високою віддачею діяльності, яка посилить ваше коліно. Вони можуть змінюватись в залежності від вашої травми, але, як правило, такі вправи, як біг, підйом по сходах, присідання, глибокі випади і стрибки.

Для виконання кардіо-ви хочете зберегти її малотравматичность, і негайно припинити, якщо ви відчуваєте дискомфорт або біль. Найбільш рекомендованих низькою віддачею кардіо вправи для вашої ситуації:

 • Плавання
 • Стаціонарний Велосипед
 • Еліптичні (ви згадували, що проблема тут, так що я б уникнути цього)

Як людина, яка в даний час одужує від проблеми з колінами, я віддаю перевагу плавати, тому що вона не посилює моє коліно і особливо гарна кардіо вправи.

+76
sitilge 8 груд. 2015 р., 18:24:50

Я використав, щоб піти в спортзал, коли я був молодшим, але у мене немає тренувань або тренувань близько 8 років.

Я набрала вагу, але я хочу почати все заново. Я люблю біг, але я боявся зробити щось неправильно, як-біг, або щось подібне.

Так хто-небудь знає керівництво, керівництво по запуску? І відео буде набагато краще.

Спасибі заздалегідь.

+46
Andrea Shaitan 7 груд. 2013 р., 09:11:16

В ідеалі ви повинні навчати ваги і бігти в різні дні.

Також ви повинні зробити коротше: 30-45 хвилин, але інтенсивно працює. Працює повільно протягом тривалого часу-це застарілий спосіб втратити жир. Проблема з цим підходом полягає в тому, що ви тільки подивіться, що відбувається під час тренування. Так, може бути, ви дозвольте сказати 600 калорій, біг на 1 1/2 години. Якщо ж ви бігати за 1/2 години ви спалюєте приблизно 300 ккал, а потім ви також спалити 200 калорій після тренування, оскільки інтенсивність тренування зросла швидкість вашого метаболізму.

+41
user61033 4 черв. 2012 р., 17:59:04

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil