Зв'язок між верхня частина тіла тренування і розмір зап'ястя

Регулярні верхньої частини тіла тренування приводять до збільшення обхват зап'ястя? Я думаю вправи, як жим лежачи, кучері і т. д.

+981
Angus Li 30 лист. 2011 р., 16:49:47
27 відповідей

Існує кілька видів змагань, і як держава

Я тренувався протягом останніх двох тижнів і відчувати себе потрібним...

Я повинен припустити, що це не один з більш тріатлоні, але більше схоже на спринт і, таким чином, що ви можете завершити менш ніж за 1 1/2 години (поправте мене, якщо я помиляюся :-)).

Як описано у відповіді на це питання - Що робити до 5к? День гонки консультацію - я б просто уникати гострої і жирної їжі напередодні і дуже легкий сніданок, коли ви прокидаєтеся в день гонки... так що на мій погляд, ви плануєте нормально (можливо, що буду чекати до 6 ранку, якщо початкова точка не дуже далеко).

Якщо я помиляюся про тріатлоні, то це вже занадто пізно вносити які-небудь зміни. Як зазначили інші, в день гонки процедур повинні бути відомі і добре перевірені перед будь перегонів. Там абсолютно немає місця для експериментів! Вся ваша енергія повинна перейти в саму гонку, а не на підтримку гонки, як одяг і їжа.

+883
flawr 03 февр. '09 в 4:24

Якщо ви про додаткову енергію, яку ви вживаєте в об'ємну фазу порівняно з відсіченням фази, потім все це йде в бік стає все більше, тому що під час тренування не споживають багато енергії, ти робиш це незалежно від того, ви знаходитесь у великому частини або вирізати фази.

Е. Р. Припустимо, ви споживаєте 4300kcal/день протягом об'ємну фазу і 3300kcal/день під час різання. Ось де ці калорії можуть йти.

Навальний: база 2300kcal метаболізм, 500kcal спалюється під час тренувань, 1000kcal згоріли під час інших повсякденній діяльності, що дає вам надлишок 500kcal, що йде назустріч стає все більше.

Вирізати: база 2300kcal метаболізм, 500kcal спалили під час тренування, 1000kcal згоріли під час інших повсякденній діяльності, створюючи дефіцит 500kcal, що змушує вас спалювати жир.

+873
hirainforest 15 черв. 2010 р., 07:00:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Обсяг фізичних вправ, є основним чинником м'язового зростання, що означає, що робити три підходи по десять буде, ймовірно, мати той же ефект на зростання м'язової маси, а два набори по п'ятнадцять, тому що як ви робите в загальній складності 30 віджимань під час тренування. Однак робити ці 30 в трьох сетах не будуть настільки ефективні при тренування на витривалість, як якщо б ви зробили їх у двох сетах. Тому в залежності від ваших цілей, розбиття віджимання в кілька наборів може бути ОК, або не може.

Отже, ось дві імовірні причини, чому ви могли бути не в змозі не відставати від програми:

1) програма може не вистачити гучності для вас, щоб досягти прогресу. Ви не згадали ім'я програми, і ми не можемо оцінити його, не знаючи точно, що тренування він говорить, що ви повинні зробити кожну тиждень, але якщо це тільки ти робити віджимання раз в тиждень, то цього недостатньо. Якщо ви робите віджимання 3-4 рази в тиждень, і кожне тренування має 3-5 сетів, то це, звичайно, досить. Якщо ця програма не вистачає обсягу, ви могли б спробувати щось інше, як сто віджимань програма.

2) Ви не їсте достатньо їжі. Для того, щоб росли м'язи, потрібні три речі: досить напруженої тренування, достатнє харчування і достатній сон. З них їжа-це, швидше за все, буде недостатньо. Ви говорите, що ви "дивіться" свій раціон. Але чи означає це, що ви їсте тільки здорову їжу, або, що ви насправді порахувати, скільки калорій і скільки білка ви їсте, і отримуйте щоденні цілі для обох? Вам може знадобитися, щоб змусити себе з'їсти більше і подивитися, якщо це покращує свої результати.

Що стосується інших ваших зауважень:

Regaing Домс, чому ви більше не болять після тренувань через неодноразових бій ефект. Домс, як правило, виникає тільки після вправ, які є новими для вас, і то, тільки певних видів фізичних вправ викликає це. Це нормально, вам не потрібно буде хворіти.

Що стосується вашого віку, в 17 років ви повинні бути в змозі зробити програми, які призначені для дорослих.

+857
Cristian Murcia 31 січ. 2016 р., 16:35:42

Я стаю більш чутливим до мій баланс і намагаюся відчути рівний вагу на обидві ноги під час присідань і хіп-навішування. Я помітив, що в основному положення стоячи, лівої гомілки (литкового, вище) включається і штовхає мої ноги до підлоги, а права гомілка досить тихо. Буду стояти на одній нозі присідання фігурист, це так само, як і у велосипедах, мій дитинча допомагає згинають коліна на лівій стороні, але мовчить праворуч. Хіба нормальний пози стоячи залучити Тільця напруга або воно головним чином у м'язах стегна?

+847
Ujjwal verma 28 січ. 2013 р., 12:50:39

Щодня я їжджу 20км на роботу зі своїм велосипедом. Потім, коли моя робота зроблена я знову ті ж 20км. Я займаюся єдиноборствами 2 рази в тиждень і спробувати отримати 4 силових тренувань в тиждень, щоб отримати деякі м'язи.

Раніше Я важу 84кг і я 1,70 м.

Моя головна проблема полягає в тому, що я, здається, бути в змозі отримати хорошу їжу рівноваги, що змушує мене відчувати себе добре.

Мої основні проблеми:

 • У мене сніданок за 10 хвилин до початку велосипедах і моє тіло відчуває себе "порожній" викликає дуже сильним почуттям голоду після.
 • Протягом дня я намагаюся не їсти багато, але коли я повертаюся додому, я відчуваю, як їдять багато їжі. Але потім я відчуваю, що ця енергія не згоряє і перетворюється в жир.

Я намагаюся харчуватися здоровою і обмежити фастфуд/алкоголь/цукерки. Але я відчуваю, що моє харчування баланс далеко, так як я не втратити будь-яку вагу.

Для запобігання втрати м'язової тканини я взяти протеїнове Шейк кожен день.

Я сподіваюся, я можу отримати деякі поради, щоб зробити моє тіло відчувати себе комфортно і насправді почнете втрачати вагу.

Спасибі!

редагувати: я не шукаю дійсно товстий, але я не можу сховати мій живіт ;)

+846
Josh Stodola 1 квіт. 2014 р., 15:13:01

Цей instagram пост показує велосипедист Роберт Förstemann роблю глибоке за шию давить (зворушливо, але не спираючись на пастки) з широким хватом, про зчеплення я хотів би використовувати для спини присідати (але вже, ніж вирвати зчеплення). Ліктьовий суглоб робить кут 90 градусів в точці передпліччя були паралельні підлозі.

Мені дуже подобається робити ці глибокі, повільні, контрольовані позаду шиї тисне зворушливо, але не зупиняємося на пастки. Раніше у мене були деякі болю в плечі робити важкі накладні клавішею, але через пару місяців за шиєю клавішею такий (починаючи з низької ваги Звичайно), я ніколи не мав будь-якого болю в плечі робити важкі накладні пресів будь-якого типу. Але я ніколи не бачив, щоб хто-небудь на YouTube або Instagram, Крім Förstemann робити такого роду за-шия друку.

+824
user122246 28 лист. 2013 р., 03:44:17

Важко сказати, що причини вашої проблеми. Неможливо дати особисту правильну відповідь, не знаючи вас.

Але я можу дати вам кілька порад, які допомогли мені:

 1. Їсти і пити, перш ніж почати своє навчання, якщо у вас занадто мало енергії, це як пройти через пекло.

 2. Ваші тренування повинні бути придатними для себе, якщо ви новачок, ви не зможете виконувати тренування олімпійського спортсмена.

 3. Тренування, особливо силові тренування-це дуже жорсткий тренінг і особливо на початку важливо ніколи не задаватися.

Я сподіваюся, що я міг принаймні допомогти вам.

+819
esl vas 11 черв. 2010 р., 19:54:15

Я худий. Я завжди був худим. Але кілька років тому я втратила м'язовий тонус в мої стегна і я розробив періодичні болі коліно до цього. У році, що минає я втратила м'язи нижньої частини спини визначення, і близько місяця тому я вирішив, що прийшов час, щоб повернутися у форму.

Так що я роблю щоденні процедури (+два рази на тиждень додатково і довше тренування) за минулий місяць, і зараз ситуація набагато краще. Все, що я зробити, це просто вагу тіла вправи (віджимання, всі вправи живота, спини hyperextensions, присідання).

Але я біжу в проблему, і я сподіваюся, що ви можете дати мені деякі рекомендації.

Більшість людей мають свої чотириголові м'язи закінчуються на коліно з обох сторін коліна. Так що правильно вище коліна, ви зазвичай бачите дві опуклості м'язів. У мене тільки один, на внутрішній стороні коліна. На зовнішній стороні м'язи закінчується досить високі вище коліна, і ви можете побачити зв'язки і сухожилля розтягуються, коли я закриваю моє коліно.

Як мої квади покращився в останні два тижні, я відчуваю, що одна "голова" застосовує невеликий тиск на коліно; і в той час як більшість людей би це згладжує латеральної м'язи стегна, що доходить аж до коліна, у мене немає цієї привілеї.

Чи є розумний спосіб, який не включає в себе ходити в спортзал або за допомогою ліфтів, для збільшення довжини мого латеральної тому він може вирівняти тиск?

Я буду також додати, що я досить обережний у своїй роботі, і якщо я відчуваю, що я роблю щось не так, я, напевно, буду подивитися декілька відео в інтернеті і потренуйся перед дзеркалом для того, щоб отримати правильну техніку (наприклад, через пару днів я зрозуміла, що я роблю щось неправильно в моєму присідань; але я швидко це виправила і тепер вони є набагато більш ефективними).

+815
RanonKahn 1 трав. 2011 р., 15:21:21

140ib 18-річна дівчина. Моя дієта взагалі хороша, але я ніколи не присвячував час на фітнес. Я хочу отримати річний абонемент в спортзал в моїй школі, тому я можу почати працювати регулярно.

Я зараз думаю зробити критий їзда на велосипеді близько години 3-5 днів в тиждень, може пару інших вправ. Цього достатньо, щоб допомогти мені стати більш потрібним?

Заздалегідь спасибі!

+794
elektron 16 жовт. 2014 р., 10:30:09

Якщо ви збираєтеся використовувати їх, використовувати їх після використання ваги або виконувати будь-які кваліфіковані тренування.

Ви не хочете бути втома перед використанням Ваг.

Я пропоную цілеспрямована розминка, що складається з вправ з власною вагою з участю м'язів ви будете тренування (тобто Bodyweight присідання, стрибки тощо), Перш ніж перейти на вагу.

Вам вправи, які необхідні більшість рухів робиться по-перше, наприклад, роби станову тягу до "основних" робіт, таких як планки, стабільність м'ячем.

+762
user431791 29 лип. 2018 р., 10:46:13

Те, що ваш друг має на увазі, що зазвичай називають "золотий час" або "Золоте вікно". Це також залежить від типу вправ, які ви робите.

Багато досліджень показали, що для тренуються на витривалість, що виникає необхідність замінити глікогену в м'язах і зберігання тіла, що чим раніше, тим краще, так як тіло готове, щоб доставляти глікоген в м'язи, коли він тільки потрапляє в організм після тренування закінчена. З рахунком 3:1 вуглеводів співвідношення білків також були визначені в якості ідеалу, який відповідає профілю шоколадне молоко. Це вікно використовується для розглядатися як 1-2 години, але це було змінено на 15-30 хвилин як найкращі.

Це була экстраполирована в індустрії харчових добавок для blanketly включають в себе всі вправи в якості нужденних у заправці відразу після тренування, однак це не підтвердилося в дослідженнях як більш ефективний. Він може допомогти відновити деякі з м'язового глікогену, але ремонт і результати не вплинуло.

+757
James Byrne 16 груд. 2015 р., 18:51:28

Я зараз навприсядки два рази на тиждень, один раз тяги.

Тяги не турбує мене, бо я відчуваю, що моя спина стає великий тренування і стегнах починають набагато вищі, ніж на колінах, а на корточках я побоюючись занадто тренування ніг. Мої ноги вже занадто великою порівняно з іншою частиною мого тіла і більш ніж сила-мудрий, здатний до повсякденної діяльності.

Насправді я навіть рада, що я близько 20-22% жиру зараз, а коли мені було 15% мої ноги виглядали просто дуже м'язистий, на мій смак. Я не бодібілдер погляд.

Я навпочіпки ваги (100кг/220 фунтів) в даний час не так багато, але я тільки почав тренуватися (5 тижнів) і вона стрибає до 10 кг(22 фунти) в тиждень, з 2х5, 1х5+ набори. Я відчуваю, що у мене досить далеко, поки я не почала глухнути.

Для порівняння, моя вага на лавочці тільки 60 кг/132lbs, плече прес-48кг/105lbs і вони не стріляють з подвійним кроком, як присідання/станова тяга, а 1.25 кг/2.5 кг на тренування в кращому випадку, іноді не в змозі завершити остаточний набір. Я до 80kg/176lbs на V-ручка pulldowns і робити багато чин НЕГ а я ще не можу зробити один підборіддя-вгору!

Я роблю присед, як це рекомендується в стартовій сили/або. Зовсім альтернативна форма мінімізації квад і жижки існує розвиток?

Це може бути бажано замінити у очищає потужність для однієї з присідання тренування?

Чи є інші дійсно гарні вправи всього тіла в першу чергу не працювати ноги?

+679
Chris Mckinley 29 лип. 2010 р., 05:26:41

Поточне подання в ультра-біг по колу полягає в тому, що НПЗП і невелике зневоднення часто присутні в довгих прийняти ризик рабдоміолізу занадто висока, тому вони, як правило, не береться.

Раніше вважалося, ібупрофену було так звичайно, що він був названий вітаміном В. станції швидкої допомоги чаші, повні їх для бігунів, щоб взяти.

По електронній пошті список ультра, Дженніфер Jurynec сказав:

Проблема, як я розумію, з допомогою НПЗП не безпосередньо викликає рабдоміоліз. Рабдоміоліз у бігунів є наслідком недостатнього енергії для задоволення завищених вимог призводить до пошкодження м'яза, що викликає витік міоглобіну ( на додаток до інших внутрішньоклітинних компонентів) у крові. Міоглобін, зокрема, може мати кілька шкідливий вплив на нирки і призвести до ниркової недостатності, якщо досить глибоко.

Питання з НПЗП полягає в тому, що вони інгібують обидві cox1 і cox2 pathyways. Ці pathyways, серед іншого, беруть участь у прийнятті простагландинів. Простагландини відіграють важливу роль у збереженні ниркової артерії кровотоку. Простагландини, в нормальних умовах, присутні в низьких кількостях і тому не найголовніше, що регулюють ниркової перфузії. Де вони стають більш важливим є, коли-небудь хвороби або нормальне оточення нирки оскаржується минущі фактори. Ці фактори можуть бути зневоднення і електролітний баланс серед інших.

Моя думка, що є кілька образ в нирках, що не після ultrarace. Вони, ймовірно, включати, рабдоміолізу, зниження ниркової перфузії застосування НПЗП та зневоднення та електролітний дисбаланс. Я думаю, що вони всі об'єднуються для формування несприятливої ситуації в результаті ниркової недостатності. НПЗЗ ізоляції не призведе до ниркової проблеми, якщо у вас немає базових нирок хвороба або яка-небудь фізичний стан, що призводить до зниження ниркової перфузії (такі як серцева недостатність).

Є приклади спортсменів отримати рабдоміоліз, таких як Ерік Скеггс або Дон Девіс.

Проте, є деякі дослідження, які показують, що НПЗЗ можуть бути захисні нирок.

 • Наука Щодня

  Міжнародна дослідницька група на чолі з дослідниками в Університеті Вандербільта медичний університет повідомляє Центр в Працях Національної Академії Наук, що ацетамінофен запобігти оксидативное пошкодження і відмова нирок після травми м'язів на щурячою моделі. Результати підтримують подальше вивчення ефектів препарату у хворих з тяжкою м'язової травми.

 • Європейський журнал прикладної фізіології

  Наша мета полягає в тому, щоб визначити, чи є рабдоміолізу з myoglobinemia існує протягом 48+ ч пригодницька гонка а якщо є кореляція з використанням НПЗП, час гонки і сприймається біль або напруга. Були зібрані зразки крові для аналізу на міоглобін (MB), і сприйняття навантажень і болю зареєстровано в Борг-РПЕ і Ваги ЧР, з 20 пацієнтів (3 жінки, 17 чоловіків) пре-, середньо - і після гонки. Випробовуваних просили про застосування НПЗП у кожного забору та протягом 12 год перед гонкою. В результаті спостерігається значне зростання в Мб на протязі всієї гонки, з НПЗП групи (N = 6), мають значно меншу Мб-пост, ніж ні-НПЗП групи (N = 14). Висока Мб-до і після корелюється до скорочення часу гонки і високого Мб-до зниження болю після. Час гонки також співвідноситься з використання НПЗП, з групи НПЗП значно більше часу гонки, ніж ні-НПЗП групи. Рабдоміоліз з myoglobinemia, яка може бути зменшена за допомогою НПЗП, існує протягом 48+ ч пригодницька гонка. Ознаки того, що високого Мб-рівні корелюють з більш короткими час гонки і менше болю, і причини НПЗП групи більше час гонки, гарантує подальше розслідування.

+672
Vitaly Semkin 13 лют. 2015 р., 15:44:29

Кількість віджимань я можу зробити, це сумно.

Я пробував на протязі багатьох років, щоб збільшити число і отримали поради.

 1. Почніть з простого і спробувати щось на зразок підняв бар або поручні і працювати ваш шлях вниз або почати на коліна, поки ви не зміцнить ваші руки.

 2. Продовжуй наполягає на своєму, навіть можна спочатку зробити лише декілька, ви в кінцевому підсумку буде в змозі зробити більше.

Я пробував обидва підходи, але не схоже, щоб отримати ніде більше, ніж біля 15, і потім згорнути в купу.

Що я можу зробити, щоб збільшити число і мати можливість робити більше без серйозної боротьби, так як жоден з перерахованих вище методів, здається, працює?

+659
Mawesome Forever 8 квіт. 2019 р., 13:09:28

Так я розумію, що Домс не погано. Він приходить з роботи ваші м'язи іншим способом. Але якщо я буду робити те ж тренування в будь-якому випадку, чи є спосіб я можу запобігти біль у м'язах?

Я вже казав у минулому про калію і банани, хороші способи, щоб допомогти, але я не можу сказати, я помітив купу, і я цікаво, якщо це просто бабині казки, або якщо є інші поради для запобігання Домс ні до, ні після я працюю.

+640
PyroclasticMayhem 15 лип. 2016 р., 07:23:28

Я витратив близько 6 до 7 років працює важко як у спортзалі, так і працює, коли я був у коледжі. Коли я закінчила і влаштувалася на роботу, я перестав працювати холодної індички. Після приблизно 3 років роботи, я зрозуміла, що мені потрібно повернутися в регулярно.

Я з тих пір, як знову почав тренуватися і вагу більше, ніж коли-небудь. Я хочу схуднути і набрати м'язову.

Чи повинен я приймати добавки, які мають білкову або я повинен приймати добавки, які забезпечують більше вуглеводів?

+624
AAllport 18 черв. 2015 р., 09:47:02

Не беручи до уваги будь-яких добавок, таких як ВСАА, кофеїн і т. д., Як я можу найкращим чином оптимізувати себе для твердої енергії за 1-1.5 годин тренування, чи то силові тренування або кардіо або суміш з двох?

Я розумію, що вуглеводи дають енергію, прості для швидкого і складним за більш сталого, але у мене є важкий час з часу або травлення.

Будь рекомендації про те, як себе паливо протягом дня і підготуватися до тренування, засновані виключно на споживання їжі та часу? Особливо, коли метою є "зрубати" і вважають за краще скоротити кількість калорій?

+605
Hellwind495 4 вер. 2019 р., 12:38:48

Це велике питання. Девід Dellanave, відомий тренер, 2012 рекорд світу в Джефферсон тяга, і автор з підлоги: керівництво для станової тяги панування, має досить хорошу сторінку Про "чому":

Давайте міркування для цього ніяково, дивлячись ліфт Спосіб перший. Ось коротка версія: тому що ти слабкий. Може бути, це не зовсім справедливо, але я був би готовий посперечатися, це правда, що ви слабкий за межами діапазонів руху, які ви звикли. Для більшості люди, це дуже сагітальній площині домінуючим присідання і станова тяга.

Переваги: робить Джефферсоны допоможе зміцнити ваші звичайні станова тяга; Dellanave також говорить, що це може принести користь людям з болями в спині, але у мене немає жодних доказів, щоб підтримати це.

+603
David Guo 1 бер. 2014 р., 01:37:19

Є багато якісних рецензованих даних із зазначенням зв'язків між аеробним тренуванням і ваше серце, але гарне резюме (з цитованих досліджень) є в цій статті з Університету Джонса Хопкінса:

[Вправу] покращує здатність м'язів витягають кисень з крові, знижуючи потребу серця перекачувати більше крові м'язи.

Відстань велосипедистів і довгостроковій перспективі бігуни можуть навіть розвивати спортсмена серце (АГС), який є в основному великим об'ємом серця більш потужних клапанів і м'язової сили. Ваше серце, як і будь-який інший м'язи, пристосовується до навантаження і виконує його більш ефективно.

Не тільки твоє серце може перекачувати більше крові за один хід (зниження частоти пульсу), але ваші скелетні м'язи (квадрицепси, підколінні сухожилля, біцепс і т. д.) На їх виробничі потужності і свій метод вимагає менше енергії. Все над вами просто стала більш ефективною.

Одна частина нас, яка не схильна сильно зміниться, хоча це легеневої системи:

Тренування на витривалість викликає великі і значні переробки в серцево-судинної, опорно-рухової та гематологічних систем. Проте, структурні та функціональні властивості легень і дихальні шляхи не змінюються у відповідь на повторювані фізичної активності і, у висококваліфікованих спортсменів легенева система може стати обмежуючим фактором для вправ на рівні моря і на висоті.

І Miguel Indurain була ЧСС на 28, але як і більшість високого рівня витривалості спортсменів він був неймовірно високий VO2 Макс з 88 з нормальним коледжу спортсмена в 50 серії.

Я хотів би отримати ваш VO2 Макс перевірив і вашої енергетики. Ваш пульс-це дійсно схоже обороти на вашому автомобілі: це добре, щоб знати і занадто багато або занадто низько-це попередження, знак, але він не може розглядатися незалежно від інших елементів, таких як коробка передач, витрату палива, паливоповітряної суміші і т. д.

Аналогічним чином роботу свого серця, просто, щоб підштовхнути перфузії крові киснем і відпрацьований матеріал в легені, і назад. Вашу кров киснем, засвоєння кальцію, а також безліч інших факторів, ймовірно, що розглядати в першу чергу. Особливо враховуючи, що добре тренований спортсмен, ваш пульс знижується протягом багатьох років (до точки), як вона стає краще і краще свою роботу.

Почнемо з VO2 max і сили, і йти звідти.

+589
user565739 22 груд. 2018 р., 09:48:03

Можливо, ваш монітор занадто високо або не під правильним кутом. Вона повинна відповідати цим стандартам:

enter image description here

(Від цього запитання про постійну реєстрацію ергономічності.)

+548
Frederic Depuydt 22 вер. 2016 р., 10:08:05

Перевірити моральна стійкість Telesummit включає в себе інтерв'ю з професійними спортсменами, Нью-Йорк Таймс найбільш продаваних авторів, спорту та виступи психологів, фахівців з фітнесу і Військово-Морського Флоту-друк-виявилося-Залізна людина.

Вони будуть говорити про те, як залишатися мотивованим, вам в зоні високих швидкостей навчання, прорватися через плато, бути в найкращій формі під тиском.

+527
Rathi Puthanpurayil 27 лип. 2016 р., 17:03:44

Ключ до постійного прогресу

...відмінності. Як сказав TestWell в коментарі, "після року будь-яку програму, прийшов час, щоб включити його", і це чесно кращий відповідь. Але дозвольте мені уточнити.

Варіанти

Є досить варіантів, щоб заповнити цілі томи книг. Це не правильний вибір. Це більше справа знайти те, що вам подобається.

Все залежить від того, де ви хочете бути через 5 років. Більше влади? Стрункішою? Більше? Високий вертикальний стрибок? Робимо Олімпійських підйомників? 100м тире? Або, може бути, просто...

Стає краще те, що ви вже робите

Ви вже робите великі складні вправи, і це добре. Riptoe є дуже гарною відправною точкою.

З вашими проблемами плеча, можливо, ви захочете почати присідати, поки ваші плечі зцілити. Є кілька алгоритмічних підходів до цього в результаті (і це просто приклад) ви можете присідати три рази в тиждень, 5х5, використовуючи відсотках від 1ПМ, і прогресує протягом 6-тижневого періоду, по закінченні якого передбачається, що ви будете додавати 10-12% вашого 1ПМ.

Знову ж таки, це всього лише приклад (і дайте мені знати, якщо це звучить цікаво), але дійсно немає ніякої проблеми налаштування вашої діяльності тренажерний зал навколо вашої травми і переваги.

Але перші речі спочатку

Ви, очевидно, потрібно поговорити з лікарем (якщо ви ще цього не зробили), перш ніж продовжити роботу з вагами, враховуючи ваші травми. Ви могли б у кінцевому підсумку з фізіотерапевтом, який буде навіть більш кваліфікованим, щоб допомогти вам.

+508
sihaam abdalla 18 груд. 2014 р., 18:31:09

Існують прості тести, які ви можете зробити удома, щоб перевірити, якщо у вас є м'язовий дисбаланс між підколінні сухожилля і квадрицепси? Тобто щоб перевірити, якщо м'язи занадто слабкі в порівнянні з стегна або навпаки.

+417
AnonEMouse 18 лют. 2014 р., 19:10:40

Як правило, причина того, що люди змішують порошки білка мають різні темпи засвоєння білка за один прийом їжі. Сироватковий протеїн засвоюється швидше всього. Казеїн засвоюється повільніше. Яєчний і соєвий протеїн засвоюється зі швидкістю від сироватки і caesin. Сироватка ідеально підходить для Після тренування. Казеїн використовується перед сном, щоб мати в наявності білка для відновлення під час посту відразу, але це і не потрібно для звичайного фітнесу. Змішування білків думав, щоб утримувати вас довше при використанні протеїновий коктейль в якості заміни їжі.

+405
xus 17 трав. 2017 р., 16:36:39

Є кілька причин, ви можете більше пітніти. Один, ви могли б просто працював важче, ніж інші. Якщо вам підійде, ви, напевно, знаєте, як змусити себе складніше у навчанні.

Занадто багато Caffine або алкоголю.

Жир тіла природним ізолятором, і пітливість тіла кошти для охолодження вас вниз. Тому в деяких випадках те, що інструктор сказав, Може бути правдою. Однак, якщо ви не носите зайвого жиру, це звучить як дуже безвідповідальну річ для інструктора сказали. У вашому випадку малоймовірно, щоб бути в курсі.

Якщо вас турбує, то зверніться до лікаря. Воно ніколи не ушибает для того, щоб отримати ці речі перевірили

+222
Omae wa mou shindairu 8 січ. 2011 р., 04:51:16

Я б не радив набирає стільки ваги за один місяць. Ви не збираєтеся будувати більш ніж 1 фунт м'язів в один місяць, що означає, що ви будете купувати за 20 фунтів в місяць.

Це дуже шкідливо! Що ваги негативно вплине не тільки на рівень гормонів...збільшити рівень естрогену, знижуючи рівень тестостерону, і уповільнення вашої щитовидної залози.

Це дійсно погана ідея.

+130
Federico Puy 11 лют. 2017 р., 06:27:28

Якщо ви говорите про над головою тисне, я б порадив робити їх, причина в тому, імпінджмент плеча і обмеження в плечі з-за плеча біомеханіка. Плече не виконує функцію штовхання руки вгору. А плече піднімає, спереду, збоку і ззаду буде більш вигідним без якого-небудь негативного впливу. Будь ласка, подивіться на це відео.

+87
SerialSmile 1 вер. 2015 р., 17:08:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil