Як побудувати пристойну м'язову розірвав статури вдома, використовуючи лише вправи?

enter image description here

Як побудувати спуск м'язової розірвав статури в домашніх умовах?

Я вже знаю, що фізичні дані, досягнуті на дому не може бути в порівнянні з статурою, досягнуті в тренажерному залі, піднімаючи тя Ваг. Але так як спортзал знаходиться далеко від мого будинку, фінансова нестабільність, я не можу ходити в тренажерний зал. І як я вже сказав, Я дійсно не мають багато грошей, щоб постійно купувати гантелі дому заради прогресії перевантаження, я тільки спирався на роботу з власною вагою, вправи вдома.

Крім того, я залишаюся на місці, де немає парку навколо тренування як брати, так що мій будинок-моя тільки тренажерний зал. Я не хочу виглядати як величезний хлопець (не можливо бути супер масивних робити тільки гімнастику) і не хочу виглядати занадто рвані. Я просто хочу подивитися досить пристойну і м'язисті, трохи скульптор тіла, щоб бути красувався на пляжі і хорошим озброєнням.

Щоб задати питання у набагато більш короткий шлях, я не хочу бути великим, як Арнольд і я просто хочу бути супер рвані, як Брюс Лі. Виглядав як голлівудський актор Тейлор Лотнер буде моє бажання.

Я в даний час 17 років, вага близько 65 кг і висота 5'11. В даний час моя мета-побудувати побільше маси і виглядати гідно статури...помірний м'язово-диплом-розірвав статури. Я не хочу виглядати худий! Тепер я знаю, що Лотнер підняв важкі ваги на 30 кілограм м'язової маси, який він придбав і у мене немає ресурсів, щоб працювати по терезам, але у мене є деякі альтернативи, які я поєдную з моєї нормальної художньої гімнастики.

Мені потрібен хороший режим і дієта! Для роботи на біцепс, я беру рюкзак і зробити біцепса кучері, і це дає величезний насос. Я ж для дробарок трицепсів черепа, бічні підйоми на плечі, обтяжені віджимання, підтягування, Помірковані та виважені присідання. Я використовую пакет для прогресу перевантаження і тренування в тренажерному залі-уш моді, але і вдома з тренування з вагою власного тіла і інших альтернативних джерел Ваг.

У моїй нинішній рутини, я мою груди і ноги три рази в тиждень і руки, плечі і найширші тричі! Хороший режим допоможе мені багато і деякі пропозиції. Я хотів би отримати дуже великі! Фігуру, як Тейлор Лотнер-це моя мета :) фото Тейлор Лотнер може зобразити статури я хочу майже як!

+749
zorkv 26 серп. 2015 р., 15:53:23
32 відповідей

Гаразд, дві речі:

 • Режим харчування і плани мають майже ніякого впливу на кого-небудь на початківців або середнього рівня. Цитат залишилося в якості вправи для читача.

 • Не отримуючи достатню кількість калорій, в цілому набагато більш імовірно, щоб бути велика угода, але навіть тоді, кілька важкі дні не заважають нікому. Але хронічно не вистачає їжі-це, напевно, один з головних причин, чому люди (для початківців і для середнього рівня) не наберуть стільки, скільки вони хочуть.

+970
jgd 03 февр. '09 в 4:24

Креатин не заподію вам шкоди. І я бачу це надає хороші переваги для вас, тому що те, що ви описуєте, схоже як HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки).

Спосіб креатину може допомогти вам тут, забезпечуючи кращу витривалість шляхом збільшення відновлення м'язів під час набору/інтервалів.

Крім того, креатин зміцнює м'язи, так що ви будете мати більше чинності ваших ударів. Це, само по собі, це тимчасовий ефект, а вправи ви робите, в той час як під цей ефект, забезпечують постійний прогрес.

Крім того - і я просто припускаю, що це бажано - креатин збільшує обсяг м'язів, роблячи їх більш сприйнятливими для перенесення води вагою. Це не те, що ми називаємо "розірваний" оскільки інфляція є свого роду м'яким, але при цьому затримка води збільшує синтез білка, так що ваші м'язи будуть мати більший ефект від вашої багатої білками їжі.

Для більш лабораторний халат пояснення цього, ви могли б поглянути на деякі з цих посилань;

+902
Crystyn 21 вер. 2019 р., 19:34:32
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Цей ЦКЗ папери Тайцзи Принципи профілактики падінь у літніх людей перераховані деякі причини, чому тай чі було б більш корисно для літніх людей, ніж це було б для вас:

По мірі збільшення віку також пов'язаний зі зниженням чутливості до нижньої кінцівки і, отже, пов'язаний з втратою рефлексів випрямлення і збільшення у звий тіла, що може призвести до падінь... Тай-Чі вирішує проблеми ходи, навчаючи "правильному" руху нижніх кінцівок. Це робиться шляхом підняття нижньої кінцівки від коліна, а не ногою; підняття нижніх кінцівок без разрегулировывая тазу, а також навчання на місці п'яти вниз при русі вперед (пальці при русі назад). Крім того, навчання руху з відповідним перерозподілом ваги, постави, і трохи зігнувши коліна збільшує довжину кроку.

Я тільки зробив для Wii йога, але я все ще можу сказати, що Баланс вправ пробудити давно сплять м'язи стегна. Для пенсіонерів, які не в чверть-присед і встаючи з підлоги, м'язової стимул повинен бути ще більш ефективним.

+890
Dawn mcabee 20 січ. 2018 р., 12:39:14

Я знаю, ви не можете зробити його розмір без них, але це не моя місія. Я хочу бути таким, як він сильним. Ви можете бути настільки ж сильним, як хтось великий і навпаки. Від перегляду відео на YouTube я знаю, що він може жим 405 фунтів. принаймні, 8 повторень свіжі, і це при повному, досконалому вигляді-без "підстрибування". Я знаю, що він сильний, що він культурист, але я не хочу бути одна.

Я 5'10" та 164 кг. Я з 14% жиру, Дексу. Я не буду йти вище цього, і тільки зробити пісне вигоди. Я тисну в даний час навколо мого тіла Макса, і я постійно навчання протягом 2 місяців. Це можливо, без анаболіків і т. п. на лавці, що багаті Piana можете на мій вагу?

Я бачив хлопця на Ютубі, який був 150 фунтів. і крихітний-100% стероїд-безкоштовно-пуш 400 + фунтів. - і він стрункішою, ніж я є. Я просто цікаво, якщо ви думаєте, що я можу підняти 405 фунтів. 8 повторень цілком у 160-180 кг на 14% рівня жиру. Я хочу досягти своєї мети тільки сила і влада -- не розмір взагалі.

+870
Christian Hayward 2 лип. 2018 р., 12:23:29

Я знаю, що ти не можеш перетреновані себе занадто легко, але я хочу запитати, якщо це ОК, щоб зробити.Я роблю на кожну групу м'язів 4 вправи 4 підходи по 12 повторень, і я думав, що після кожного набору, щоб зменшити вагу і робити більше повторень.

Наприклад:

Я починаю робити жими з 90 кг,і я не хотів би 10-12 повторень після я без сил і відразу ж, коли я зробив я зняти деякі ваги і почати робити більше 12 повторень з 40 кг.

Щоб було більш зрозуміло я не роблю 2 сети з 90 і 2 комплекти З 40 до бути 4 комплекти,немає.Я роблю 4 сету з 90 та 4 комплекти З 40,просто щоб бути ясно.

Моє питання,чи варто воно того?Моя головна мета-наростити м'язову масу і мати чітко визначені м'язи.

+822
Leoz 10 лип. 2012 р., 15:43:45

Це добре, щоб тримати гантель в праву руку за правильні присідання нога, і навпаки (він відчуває себе найбільш комфортно для мене). Або я повинен використовувати 1 гантелі на кожну руку?

+819
gaitab 2 лист. 2019 р., 19:58:23

Це хороші питання і хороші відповіді. Проте в деякій мірі можна заплутатися в деталях. Це схоже на проблему в медичному співтоваристві. Моя відповідь, оскільки відсутня інформація про інших, може піддатися ігноруються. Одне припущення про те, що вступає в гру, коли справа доходить до вводу та виводу енергії пов'язане з "прийнятним результатом", або "бажаного результату розміщення енергії". Наприклад, коли велика кількість цукру засвоюється без додавання волокна виникає зазвичай в результаті різких стрибків рівня цукру в цукру в крові, пов'язаного з цукровим діабетом. Якщо тіло має підземні поштовхи в результаті цього використовують енергію, одержувану від перетравлення переживши АТП-іншими словами енергії було витрачено, але тільки в тому сенсі, що є причиною руху або руху (технічно можна вважати роботу в суто науковому сенсі), але, звичайно, не потрібно. Хоча це не бажаного результату, він тим не менш падає на стороні слова або наслідком окислення харчових продуктів або палива.

Далі, інша справа забувають тут треба мікроорганізмів. Якщо флора (бактерії) в кишечнику не збалансований (паличка і кандида), то людина здатність правильно переварювати їжу, щоб отримати необхідне харчування значно порушена. Люди, які мають дисбаланс мікробної зазвичай дуже важкі або тонкі. Дуже важким є більш частим наслідком просто тому, що можна з'їсти і не отримують правильного харчування просто з-за дріжджовий інфекції або дисбаланс мікроорганізмів. Це людина, яка має правильний баланс різних бактерій буде більше шансів з'їсти всі потрібні і як і раніше підтримувати правильну вагу. Цікава річ про такого дисбалансу полягає в тому, що це може відбутися Великі різного ступеня. Цей дисбаланс часто асоціюється з людьми, які набирають вагу не має значення, що вони є і поки вони не виправити бактеріальний дисбаланс, вони продовжують набирати вагу і багато будуть мати проблему, задовольняючи свій апетит.

Також він не може бути достатньо підкреслено, що будь-який тип цукру, які їдять потрібно їсти потрібну кількість волокон, або від солодкої їжі або інших продуктів, що містять волокна в одне і те ж. Мова йде не тільки про те, як багато цукру, але про те, наскільки добре організм може поглинати і асимілювати. Апельсин може бути добре для вас, і апельсинового соку може бути шкідливо-занадто багато, щоб поглинути за один раз. Але, якщо людина сильна бігун, або вправи посилено щодня склянку апельсинового соку може бути тільки те, що він (або вона) має, так як тіло спалювання палива швидко те, що додаткові кількості цукру може бути поглинений і асимільований.

+798
Santhosh Ramanan R 18 лют. 2019 р., 15:11:00

У мене є доступ до стандартного тренажерний зал в Африці, і буде тут протягом одного року. Яка програма або комбінація програм, забезпечить найбільші зміни статури, коли я повернуся в Штати?

+798
Will G 2 трав. 2011 р., 02:13:13

Спробуйте нахилити гантелі або кабель летить в кінці вашої звичайної грудей, що повинен зробити це. Принаймні, це красиво спливає назовні верхньої частини грудей.

Ну кабель летить, безсумнівно, буде краще, із-за постійної тяги.

+766
Weirdest 30 груд. 2015 р., 17:53:37

Фон

У коледжі, я мав честь взяти участь у навчальному семінарі боротьбі під керівництвом тренера програми еліта вільної боротьби в Штатах. Під час уроку, він (тренер) сказав, що він не дозволив його команді сидіти під час тренування, окрім як в "сейдза" (японське слово) шлях (сенс сидіти з нижньої частини ноги під стегно).

Тепер я став тренером себе (в вражаючий/MMA), а мені цікаво, чи є чи не я повинен сказати моїй команді, щоб не сидіти тільки в позі сейдза (якщо вони пошкоджені). Я звісно розумію бажання членів загону, щоб хотіти сидіти між раундами на їх попки.

Питання

Я не хочу нав'язувати щось, що приносить не користь моїй команді. Так що моє запитання:

Взагалі кажучи, є у них наукове обґрунтування/вигоду (явну чи ймовірно) отримати інструктаж спортсмена, щоб не сидіти/сидіти на своїй дупі під час інтенсивних бойових спортивної підготовки (на відміну від просто підняття важких речей)?

Якщо так, то які? (якщо можливо, з посиланнями на статті і т. д.)

Наприклад, візьмемо сесії 10 раундів інтенсивних кікбоксинг спаринг, де 1 раунд 3-5 хвилин. Якщо боєць робить 3 РД, і тримається з 1 РД (4-й РД), щоб потім приєднатися назад на 5-й тур:

Є досить сильні/правдоподібного наукового розуму/заслуги перед ним/нею не сидіти/сидіти на дупі протягом цього 4-го туру, і замість залишилися стояти або сидіти в позі сейдза? (Ви можете варіювати, наприклад, якщо відповідь залежить від тривалості відпочинку, інтенсивність і тип фізичних вправ, і т. д.)

(Це, мабуть, частково пов'язане з тим, порушених у ході обговорення/пояснення на класній Даунс.)

Актуальні теми:

fitness.stackexchange.com/questions/140/is-it-bad-to-sit-down-immediately-after-the-exercise

fitness.stackexchange.com/questions/492/what-is-the-purpose-of-cooling-down

Відповідні статті:

+729
Urmi 15 лип. 2016 р., 18:33:03

Чи є консенсус на максимальну кількість повторень необхідно виконати, перед поворотом?

Цікаво, як я вважаю, мені стає нудно, або починають говорити килимовий опік (присідання), якщо їх кількість перевищує сотню. Особисто я вибираю не робити більше 60-небудь, теж знайдете 60 корисних кількість часу. Знову ж таки, ще в мої студентські дні, я вже вдома товаришів, які з радістю зроблю 500 віджимань, відразу ж повернути на 1000 присідань, потім на багато присідань, в якості розминки перед кидком вчора пляшку горілки за найближчий припаркований автомобіль (не дізнався в парк), так що я думаю це дуже особисте/суб'єктивне, але є загальні рекомендації?

+647
kvikrapper2 6 бер. 2012 р., 16:50:17

Схоже, metatarsalgia для мене. Якщо ви звернетеся до розділу симптоми що в статті вони відповідають тому, що ви описали. Біг і стрибки збільшують ризик metatarsalgia, і все, що збільшує вплив на ваші ноги робить його гірше. У статті перераховані носіння взуття без відповідних оббивка як фактор ризику, тому що відсутність вашого вібрам це оббивка може бути причиною проблеми. Надмірна вага також збільшує ефект, який посилює проблему (я не знаю, якщо це проблема для тебе чи ні). Я уявляю, що працює на поверхнях, таких як бетон, також підвищить ваш ризик (трави та асфальту більше дати).

Розподіляючи вагу на стопи і робить його гірше. За даними Арнхейм принципів спортивного тренування:

Однією з причин є metatarsalgia обмежена розтяжність литковий-камбаловидних комплексу. Тому що це обмеження, спортсмен скорочує midstance фази хода і підкреслює носок етапі викликаючи надлишковий тиск під стопи.

Переклад: якщо ваші ікри щільно, ви біжите таким чином, що ставить більше тиск на м'яч ваших ніг. Це може бути проблемою для вас. Одним з переваг босоніж полягає в тому, що вона зміцнює щиколотки, зміцнюючи м'язи нижньої частини ноги, які їх підтримують. Проблема в тому, якщо ви не розтягнути ті м'язи, регулярно вони можуть влипнути. Metatarsalgia також може бути викликана занепалий арка плеснової (арки, яка проходить через стопи).

Якщо туго телят підозри вкладників, Арнхейм пропонує розтягуючи ікри кілька разів на день (див. правий стовпець литкового і камбаловідной розділи ExRx на деяких ділянках). Якщо у вас є впали арки cauaed слабкість, ви також повинні зробити ноги-зміцнюючі вправи. Крім того, обидва джерела я згадав пропоную плеснової колодки, які сидять позаду подушечках ніг, щоб допомогти з підтримкою і амортизацією.

+631
Mypaguk 22 черв. 2016 р., 08:46:20

Якщо це працює для вас, дотримуйтеся його. Причин для комутації, як правило, або до новизни (зберігаючи ту ж дієту протягом тривалого періоду часу може призвести до більш "дні", тому що ви втомилися крес-салату сендвічі і грейпфрута смузі, і задоволення пробувати щось нове може мотивувати вас), або з метою розміщення (якщо ви робите те ж саме вправу знову і знову, не тільки вам набридне, але ви могли б також почати перестарався з рухами, горить менше енергії, тому що ви вчитеся робити рухи з меншими зусиллями. Якщо ваша дієта і вправи, як і раніше працює для вас, немає ніякої реальної причини переходити.

У самому справі, якщо ви включати силові вправи, і ви не нудьгували, я б сказав, що ти в більш вигідному становищі в ногу з ним. Потрапляючи в кращій формі, значить, підняти більшу вагу, що означає, що більше енергії спалюється в тій же кількості часу. Порівняти його з чимось на зразок кардіо і витривалість художньої гімнастики, де ваш рівень енергії згоріло плато, але ти витрачаєш більше часу на це. Я не знаю про вас, але мій час вправи вирізаний з напруженого графіка, тому я волів би працювати за ці півгодини, а не додати ще півгодини часу, мені потрібно враховувати.

Це просто загальний рада, як заявив user3049698, основний аспект схуднення-це спалювати більше калорій, ніж ви приймаєте всередині. Яку кількість вправ хороша тим, що вона підвищує ваш метаболізм небагато, але дивитися, що ви не їсте більше "заправки", ніж ви спалюєте.

+565
muhammad aman 4 черв. 2018 р., 15:57:12

По четвергах я працюю на груди і трицепс. Це, мабуть, мій улюблений день тренування, за винятком останнього компонента, який є плоскою, похилою і потім зниження летить.

Мій нинішній четвер виглядає так:

3х8 плоскої лаві гантелі прес.
3х8 похила лава гантелі прес.
3х8 зниження лава гантелі прес.

3х10 pulldowns трицепсів.
3х10 дробарки черепа.
4х8 Жим вузьким хватом.

3х10 плоский лаві летить.
3х10 похила лава летить.
Зниження 3х10 жим летить.

Як ви можете бачити, є багато всього відбувається. І в довершення всього, я тренуюся з одним, що робить цю тренування я довше одного становлять в середньому не більше 2 годин. Інша справа, що летить не так вже і приємним, порівняно з іншою частиною тренування.

Це потрібно для цього безліч варіацій летить кожен день груди? Я бачу гарний формування розмір+, але я відчуваю, що приходить від природно друку, а не все летить, що я роблю. Я бачу практично ніякої різниці, якщо я чергуватися між плоскі, ухил і падіння летить кожен день груди і зробив тільки 1 може бути?

+545
mmdanziger 26 черв. 2014 р., 08:21:22

Дивись уважніше, спринтери мають мускулисте все...

Люди схильні звалювати всі різні види бігу в одній категорії, але це складніше.

Марафонці бігають на великі відстані, в межах аеробного центрі діапазону (колишня 133 < 152 ударів в хвилину для 30yr чоловік), максимальна відстань за рахунок зменшення навантаження як можна більше. Як правило, якщо у вас спеціальна витривалість біг полк вашому організму користь типу I (повільно скорочуються) м'язових мас, який використовує енергію (кисень, глікоген) більш ефективно і скоротити типу II (быстросокращающихся) м'язової маси, ефективність торгів за владу. Ось чому досвідчені марафонці зазвичай виглядають дуже худими.

Спринтери навпаки. Спринтерський біг вимагає вправа, щоб бути загнаним в аеробному діапазоні до v02 дозволяє Макс (екс 152 < 190 ударів в хвилину для 30yr чоловік). Тіло має обмежену кількість часу, він може зберігати анаеробної інтенсивності з-за домішок, які анаеробного метаболізму створити. Для збільшення інтенсивності і тривалості вам знадобиться більше типу II (быстросокращающихся) м'язової маси і підвищеною здатністю обробляти домішок створюються анаеробні навантаження.

Ось чому ви можете вдарити бігунів "високий" під час аеробного тренування, де ви відчуваєте, як ви можете тримати назавжди і ви отримуєте 'м'язи спалити від анаеробних тренувань.

Так чому спринтери накочений?

По-перше, збільшити анаеробні діапазоні буде вище, роблячи HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки) тренувань. В принципі, робити короткі жорсткі сплески для діяльності (наприклад, біг) на кілька хвилин, за якими слідують періоди відновлення, щоб дозволити вашому тілу відновитися від анаеробного стресу. Зазвичай, чим сильніше тиснеш, тим важче вам буде можливість натиску.

По-друге, от де різниця між марафонці і спринтери почнуть мати сенс. HIIT навчання (включаючи спринт) використовує все своє тіло. Не спокушайтеся, ударостійкий, вправи високої інтенсивності роботи вашої основної та верхньої частини тіла, а також нижньої частини тіла. На відміну від працює на витривалість, це насправді вигідно орієнтуватися на всі групи м'язів, поки ви не просто покласти на непотрібну масу.

По-третє, тип II м'язи спалюють багато енергії і я маю на увазі багато. Не тільки спринтери мають багато тип II маса з голови до ніг, вони також були оптимізовані системи кровообігу. Високу енергію палити і збільшення кровотоку призводить до дуже низький відсоток жиру в організмі дає дуже певними 'різати' вид.

На закінчення II типу м'язової маси і сили верхньої частини тіла, це погано для бігуна на витривалість, тому що він додає вагу і надмірно споживає більше енергії. Але, типу для спринтера II у верхні маси тіла зазвичай є наслідком роботи, а також гарний лічильник, щоб збалансувати зусилля, що виникає в нижній частині тіла.

+525
Daniel Imms 28 лист. 2015 р., 23:36:57

Питання досить ясний. Як додати вагу для вправ як велосипед хрумтить, хрумтить у животі, хрест хрумтить рука та інші головні АБ домашніх тренувань.

Зверніть увагу - я роблю вправи вдома, тому до перерахованих ваги повинні бути все, що я міг знайти, що досить важкий. У мене шини генератора. Це досить важкий і я використав це, щоб працювати мої м'язи.

+521
cpilko 3 лип. 2012 р., 06:30:24

Я просто спіткнувся про Висота навчання маска, яка прагне імітувати високогірну підготовку, обмежуючи повітряний потік. Тепер я задаюся питанням, наскільки розумно такий пристрій зробить. Якийсь питання, яке я задаю собі:

 • Це пристрій ефективно? Це забезпечує аналогічний ефект навчання, ніж висотної підготовки?
 • Хто повинен використовувати це? Це зроблено для далеких бігунів, спринтерів, пауерліфтерів, все перераховане вище? Хто не повинен використовувати його?
 • Коли слід використовувати його? Новачків, ймовірно, падати долілиць на їхні обличчя, коли використовувати його, так як додатково слід використовувати його?
 • Є негативні побічні ефекти? Що може піти не так (короткострокових і довгострокових)при використанні такого пристрою?

Особистий досвід і анекдотичні докази у порядку, хоча я хотів би бачити деякі дослідження, якщо це можливо :)

+513
Johnrad 3 жовт. 2014 р., 04:50:53

Мій племінник був 60 кг, 17 років і 5 футів 6 дюймів зростанням шість місяців тому.

Він почав навчання ваги, а зараз він важить понад 85 кілограмів.

Це можливо без стероїдів і пептиди?

+505
Adam Stocks 5 січ. 2010 р., 21:37:39

У барі, як правило, ковзати вниз, доки мої пальці як гачки і бар ледве торкаючись моєї долоні. Я повинен бути міцніше стискаючи?

+464
RyanDay 17 бер. 2013 р., 00:52:19

Абсолютно так. Я був неймовірно худий, але повністю змінив моє тренування за порадою особистого тренера. Я звик до важкої роботи на біцепс з нульовими результатами.

Я змінив свої тренування, щоб зосередитися на основних і найбільших м'язів тіла, наприклад, ноги і груди, і мої руки різко збільшився в розмірах і що робити після нуль біцепса кучері або що-небудь, безпосередньо орієнтованої на руках!

Вправи як станова, машина жим ногами, армійський жим і т. д. є ключем до створення великого зброї.

+447
user78418 13 лип. 2018 р., 16:34:55

Це не книга, але інтро Гленн Pendlay до виконання чистий-гарний початок:

http://californiastrength.com/videos/viewvideo/44/clean/clean-how-to-video-part-one

Є декілька вправ, щоб допомогти вам звикнути до хіп-рухи, необхідні для другої ривок (фактичний чистий частина):

Ви можете також захотіти перевірити інші посилання з цієї сторінки: http://ironstrong.org/index.php?/topic/11-the-clean/

Я не знаю ні однієї книги, але якщо подивитися на навчальне відео від Гленна Pendlay і Майк Burgener, ви можете отримати те, що ви шукаєте.

+403
Mafia 14 лист. 2018 р., 03:56:19

Із-за невеликого ринку для інвалідів, ви повинні бути творчими. У деяких випадках інвалід буде мати спеціальне обладнання для них, а в інших вони будуть робити щось із полиці. У відео, схоже на обличчя використовували ремінь полку, яка була зав'язана в дорозі на якір у барі.

Я бачив поранених макіяж для пошкодженої руки з допомогою станової тяги гачки (незаконні дії у конкуренції, якщо ви отримуєте спеціальний Вейвер). Я також бачив, що люди просто не використовують ураженої кінцівки (наприклад, Алі McWeeny).

Відео також показали людини, проаналізувати її техніками підняття ваги однією рукою. Там дійсно немає іншого шляху, щоб зробити швидкі рухи.

В нижньому рядку ви не збираєтеся, щоб знайти обладнання. Ви будете повинні спеціальним замовленням, обладнання адаптувати, або просто обійтися без. Найбільший ризик полягає в тому, що це просто легше кинути бар і найважче. Ті ж правила застосовуються для належної техніки, але баланс балів і тонкощі повинні бути скориговані для унікальної ситуації.

+383
Mirh 25 квіт. 2010 р., 05:51:54

Я подумую купити собі слінг тренер, після того як я зміг спробувати в тренажерний зал.

Я знайшов одну істотну відмінність між дешевими і дорогими (як на тренажерах), який є колесо, яке робить рядок між ручками рухатися дуже легко, я думаю.

Ось один без колеса: (продукту)

І ось одна з колесом: (продукту)

Я думаю, колесо-це важливо і для того, щоб отримати повний ефект пращі тренер, я повинен отримати його з колеса, але перш ніж я поклав того, я хотів би отримати деякі вхідні від деяких більш досвідчених людей.

+376
tungphan 21 серп. 2017 р., 05:08:59

Чутливість різних чинників, всі з яких я навіть не в курсі. Я перерахував декілька нижче. В цирку, ви, можливо, бачили скляну кулю виконує такі, як тут, що, безумовно, потребує хорошої фокусування і сили маневрування, можливо, корисно для тенісиста.

Прогрів і малі м'язи поводженні з малими вагами

 • Заняття в тренажерному залі з малими вагами, наприклад 1кг і 2кг

 • Краще релаксації, такі як холодні шляху.

 • Граючи з меншими кульками і кулі різної ваги

Краще рук та очей-координація

 • рекомендовані теніс-спеціальні вправи тут

 • око-координації також важливі і в інших видах спорту, таких як футбол тут (про гравця експертів тримати очі на м'яч, а потім кожен зараз і потім перевіряє околиці)

+366
john84 20 лип. 2012 р., 20:57:06

Вправи в загальному-то хороший спосіб піти. Якщо ви не хочете залишати будинок або купувати дороге обладнання, то подивитеся на плани, як під обладунки, тренувальний клуб Найк, або Фрилетикс. Біг та їзда на велосипеді є відмінним способом, щоб тримати свої форми кардіотренування. Навіть просто прогулянка може допомогти вам зберегти в досить хорошій формі. В останній день шукати комплекс вправ або обладнання, яке працює для вас.

Сама важка частина будь-якого тренування план-це перший крок: починаючи ній. Я просто рекомендую перевірений і досліджував програму. Не ходіть до шаленої обладнання або що-небудь, поки ти зробив щось, що ви хочете зробити, а потім ви можете вирішити, що викласти на.

+330
Heidi Clarke 5 трав. 2016 р., 19:38:42

Мені 17 і у мене тренування 5 разів на тиждень з моїм дядьком після школи для кондиціонування на футбол наступного року і мені треба стати сильніше і більше а у нас ліфт кожен день і бігати на біговій доріжці кожен день, і після моїх тренувань я беру один совок з 6 зірок сироватковий білок і одну ложку тілу фортеця креатину в день і п'ю багато води, так що це безпечно для мого тіла?

+302
user112045 13 квіт. 2012 р., 00:36:12

Є isnothing про ваш вік, вагу або екс-палити статус, який пов'язаний з тим, скільки ви повинні бути на лаві запасних. Єдине, що має значення-це наскільки ви сильні, тобто, що найбільшу вагу ви можете лава для 1 реп. Ви не знаєте відповіді на це питання. Але ви повинні знати, перш ніж ви можете вибрати вага вийде. Все залежить від вашого approxiamte 1 ПМ.

Справа в тому, що самостійно небезпечно. Якщо спробувати занадто важка вага, що ви збираєтеся робити, коли ви розумієте, що ви не можете отримати його від грудей?

З цієї причини ви дійсно повинні піти в реальний тренажерний зал і мають або Yoru друзів або стояти над працівником ви готові підняти вагу від вас, поки ви спробувати послідовно більш важкими вагами.

Як тільки ви знаєте, який ваш 1 ПМ, тоді susual порада-візьміть 75-80%, що і намагаюся робити 6-8 повторень з ним. Тобто ваша вага тренування. Якщо ви не можете керувати, що багато повторень, потім зниження ваги до ви можете.

Коли ви можете зробити більше 12 повторень, вага дуже невелика кількість таких, що рівнодійна ваги є одним ви ледь можете зробити 6-8 повторень знову.

Це називається "прогресивне опір" execise. Кожен раз, коли ви тренуєтеся, ви повинні бути трохи сильніше і повинні намагатися робити більше повторень або більше вага або обидва. Вам не потрібно робити багато наборів, є навіть ціла філософія важка атлетика, яка говорить, що ви повинні робити тільки один набір, якщо встановити досить важко, ви будете рости з нього -після того, як ви відпочили протягом 3-5 днів.

Філософія тренування як релігії і я не хочу sparka релігійні війни в початковий питання, так що я рада тобі дав 75-80% від максимальної протягом 6-12 повторень з вихідними днями у перервах між мейнстримом поради.

Добре для вас для зміни uyour життя в цьому величезному шляху!

+221
chenzhiyong 4 груд. 2013 р., 05:55:05

Якщо ви хочете позбутися від жиру навколо вашого живота, є тільки 2 "реальних" рішень:

 1. Піти в клініку і позбутися від жиру хірургічним шляхом, але я б не радив.
 2. Займатися спортом і позбутися від жиру на всьому тілі. Людське тіло не дозволить вам схуднути десь конкретно.

Є тонн зі статті в інтернеті, які обіцяють вам втратити живота жир. Я думаю, 99% з них або хрень, або допоможемо вам "тільки", щоб позбутися від жиру в цілому. Хороша стаття на wikiHow: http://www.wikihow.com/Lose-Belly-Fat

Основний принцип-харчуватися здоровою їжею, висипатися, пити достатньо води і займатися спортом, і найголовніше продовжуй! Ви будете втрачати жир, оздоровитися і (можливо) жити щасливіше. Але, будь ласка, не чекайте, щоб тільки позбутися від жиру на животі і що це відбудеться швидко. Вам потрібен час і, на жаль, докладаємо всі зусилля, щоб прийти у форму.

Крім того, при схудненні, це не важливо, якщо ти ходиш в спортзал, тренуватися вдома, якщо ви бігати, плавати, ходити, кататися на велосипеді або танцювати. Просто зроби це (досить довго), отримуйте задоволення і залишатися мотивованим.

Так, і якщо ви ніколи не робили вид спорту або ви зовсім не в формі, будь ласка, відвідайте спочатку лікаря або хорошого інструктора, перш ніж пошкодити ваше тіло.

+175
user81515 20 лист. 2011 р., 13:31:57

Від https://www.strengthandconditioningresearch.com/muscles/hamstrings/

Підколінні сухожилля група з чотирьох м'язів задньої поверхні стегна. Три з них є дві м'язи суглобів (виконання згинання коліна і розширення стегна), а четверта виконує тільки згинання коліна. Як тому групи стегна можна тренувати з допомогою вправ, які передбачає розширення кульшового суглоба і згинання колінного суглоба.

Нога кучері можуть додати в розмір три два суглоба сухожилля м'язи, так що повинно допомогти трохи в хіп-розширення. Я б все-таки зосередитися в основному на розширення стегнах вправи, так як там, здається, суперечливі думки про те, як корисно кучері нога для розширення на стегнах.

Марк Rippetoe каже, що ні: https://startingstrength.com/resources/forum/archive/index.php/t-42663.html

Брет Контрерас каже, що так: http://bretcontreras.com/hamstrings-really-fast-twitch/

Я запропонував би зосередитися на глют вправи, які мінімально навантажує хребет (штанга стегном) і анти-розширення вправи черевного преса (АБ кермо, планка Ваалвейк) і працює на розширення грудної клітки.

+131
JJ Bridgeman 4 бер. 2012 р., 08:13:01

Звичайно, ви можете. ВИИТ-це дуже добре для вас і повинні бути частиною вашого нормального режиму тренування.

Ваша програма фітнес-звучить непогано.

+87
Johannes Khoali 15 бер. 2013 р., 09:04:22

Я хочу отримати мої ноги, щоб бути досить сильними, щоб висіти вниз головою, тримаючи все моє тіло з ніг.

Не міг знайти нічого іншого, ніж просто деякі великогомілкової antirior гантелі кучері і вправи з машиною, що у мене немає. Чи є інші варіанти ?

+70
bgregs 4 серп. 2016 р., 10:34:12

Я підозрюю, що якщо ви насправді зламався весь його раціон на день, ви виявите, що співвідношення поживних речовин і склад не сильно відрізняється від багатьох спортсменів, які не мають своє навантаження, і, що основна відмінність просто величезна кількість. Я думаю, що його ставлення є, напевно, десь в 60/20/20 або аналогічного асортименту, і для найбільш частина також планується з допомогою дієтолога або хоча б консультації по харчуванню десь по дорозі.

Це нездорове? В якійсь мірі, це невідомо. Я схильний нахилитися на бік, не будучи хворою, як спортсменів Олімпійського/світового калібру були висококалорійні продукти, щільності і кількості протягом десятиліть, щоб витримати важкі тренування навантажень, і як когорта, проявили не більше схильності до переїдання хвороб, ніж будь-яка інша частина населення.

Де це буде фактор, якщо він продовжує є в цьому моді після того, як він перестає працювати так багато. Якщо він це робить, тоді так, він, швидше за все, починають страждати ожирінням захворюваннями після звичайного часу. Якщо він контролює свій раціон харчування і пристосовується до їжі менше, то я не бачу в цьому проблему.

+58
zolotay123 14 лип. 2015 р., 08:51:14

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil