Гантелі вправи

Хтось сказав мені, що поки я займаюся піднятті тягарів з допомогою гантелей, а саме підняття гантель з низькою талією регіоні, щоб говорити плеча або грудей, якщо я перемістити мої плечі, піднімаючи його вгору, то це може призвести до розтягнення зв'язок плеча. Що він говорить правильно? Якщо так, то як саме я піднімати гантелі, не рухаючи плечима, навіть трохи?

+385
Rivadeh 17 вер. 2012 р., 09:07:08
31 відповідей

З так багато дезінформації по всьому інтернету, як я можу дізнатися станової тяги?

+952
Curtin 03 февр. '09 в 4:24

Я особисто люблю Крейг Ремзі Анатомія розтягання якої 15 хвилин Essentials набір розтяжок, який приходить на плакаті, який поставляється з книгою.

Quick Stretch Program

+910
sreejithgp 6 груд. 2011 р., 03:49:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так я роблю це не хатха гріх привітання, яке є все один, але вправо, а потім тільки ліві. Я займаюся Аштанга Віньяса suryanamaskara в, яких тільки один. І я роблю 108. Я чув, що деякі люди роблять 54 suryanamaskara і 54 suryanamaskara Б.

+909
tchrist 15 лист. 2012 р., 16:46:22

Я роблю тренування в минулому році і був регулярно приймати полівітаміни і сироватковий протеїн. Але зараз я відпочиваю після перелому кісток, тому я не регулярно в тренажерний зал. Я не беру м'ясо і важкі продукти, так що тепер я починаю почувати себе слабким. Тому почала приймати полівітаміни (спосіб застосування: anavite від Gaspari харчування) знову.

Мої сумніви приймає полівітаміни без регулярних фізичних вправ ? Це добре чи погано ? Буде це прискорити моє одужання ?

+907
Amit Routh 26 бер. 2017 р., 18:53:47

Ні, ці формули для VO2 від суми, яку ви використовували/витрачених і не свій максимум. На сьогоднішній день набір повинен бути хорошим мінімальна кількість для того, що ваш максимум може бути. Макса по2, можна вважати фізіологічною константою вашого тіла протягом всього бігти, і змінюється тільки протягом декількох місяців працює і на 2 або більше тижня в кращому випадку. Я не знаю, якщо ви можете досягти максимального VO2 від під час тренування. Я вважаю, що ви не можете досягти свій максимум ЧСС без непритомності, так мені здається, це схожі.

Є багато калькуляторів, і по вашому посиланню є посилання на один, але перевірити деяких місцях локально, що може зробити це. На їх сайті зазвичай знайти спосіб або порядок їх використання підсумовуються. Що може допомогти вам зрозуміти, що саме VO2 Макс.

Також зверніть увагу, що якщо ви хочете передбачити час гонки вам потрібно знати ваш поріг лактату замість будь-якої раси або зусилля, які тривають довше, ніж 5-8 хвилин.

+880
papacoderrs 5 серп. 2018 р., 23:38:59

Ваші підколінні сухожилля пов'язані з м'язів нижньої частини спини. Багато разів тугі підколінні сухожилля можуть викликати біль у попереку, тому що вони змушують м'язи нижньої частини спини, щоб розтягнути. Відповідь не у тому, щоб розтягнути підколінні сухожилля перед - ТО може заподіяти більше шкоди, ніж користі. Розтяжка після того, як Ви болі не допомагає. Ключ у тому, щоб чекати після одужання і розтягнути підколінні сухожилля після кожного тренування.

Звичайно, це діагноз, який не прийде від лікаря. Він зробив роботу для мене.

Ось пара посилань на конкретні жижки простягається на болі в спині: http://www.spine-health.com/wellness/exercise/specific-hamstring-stretches-back-pain-relief http://golf.about.com/od/fitnesshealth/a/back_stretch_2.htm

Поговоріть з фахівцем із спорту, якщо він тримає вгору. Вам потрібен той, хто бачить спортсмени кожен день свій діагностики спортивних травм, а не хтось, хто є універсалом.

+825
Paris Char 18 жовт. 2011 р., 22:19:34

Для нормальних людей, дієта з високим вмістом білка не шкідливо. Його вигідно. Високий вміст білка тримає вас відчуття повного довше. Всупереч тому, що я читав на цьому форумі, ваш організм може використовувати (для енергії, зростання м'язів) стільки ж білка, як ви кидаєте на неї за їжею. Це відмінна їжа для стійкі рівні енергії протягом дня. З високим вмістом протеїну (до 50%) дієта користується популярністю у спортсменів по всьому світу.

Що ж стосується білка у вигляді порошку, та там були деякі важкі метали, знайдені в них. Деякі риби теж. Коротше кажучи, немає нічого чарівного про сироваткових білків, тому, якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, їжте побільше курка, яловичина яйця!

Ось велика стаття від дуже шанованого природне тіло будівельника (і потужність склопідіймача), що його кандидат білкового обміну.

+799
solyanniky 14 лип. 2016 р., 18:05:03

Ваш лікар, напевно, порадив плавання, насамперед, як його відмінно підходить для мобільності і низький удар.

Розтягнення, розширення і згинання м'язів/суглобів буде набагато краще для Вас, ніж сутулий/зустрічалися протягом тривалого періоду.

Що стосується брасом розширення (Глайд) частину робочого ходу буде практично неможливо зробити при спробі закріпити лопатки тому. Єдиний раз, коли ви можете відчувати його витягти назад, якщо ви робите підводного ходу з вашої черги, як ковзають під водою тільки голова повинна бути нижче обтічний зброєю (повинно бути близько рівня лоб в звичайних ударів)

тягнути аспект інсульт буде, ймовірно, працювати ваш середній/нижня частина спини, плечі і латах, і ви, природно, втягніть лопатки, а коли ваша голова виходить з води спина злегка дугою вгору. але я не думаю, що вам треба це підкреслити, так як він може перешкодити вашому інсульту.

Ви можете скористатися декілька рад від тренера з плавання, якщо ви знаєте тільки брасом на даний момент. Як плавання з правильною технікою буде удар ваш розум, як упорядкувати людини може стати у воді.

Вільним стилем та на спині також є прекрасним штрихи, щоб дізнатися також. (можливо, не метелики в цей час)

Якщо б я був вам я б порадив дотримуватися насолоджуючись плаванням і нові знайшли користь для здоров'я від поліпшення постави.

Всього найкращого

*Джерело - більше десяти років бути конкурентоспроможною плавець *

+791
John Wayne 3 квіт. 2011 р., 16:37:58

Перш ніж ви відповісте, ось якісь передумови до стан моє плече:

Я, здається, хронічно слабким плече. Наприклад, коли я граю в баскетбол, мені подобається дуже постаратися, щоб перехопити переходить з іншої команди. Але для того щоб зробити це, мені доведеться дуже швидко простягаю руку вбік, щоб зловити м'яч, як він збирається передати мені на великій швидкості до супротивника позаду мене. Тим не менше, кілька разів у минулому, коли я зробив це, моє вивихнув плече (ймовірно, як м'яч потрапив мені в руку і штовхнув мою руку назад). Але мені вдалося вправити його в найближчий час після. Мені здається, я знаю тепер, що його вивертає, тому що я продовжив своє плече в мою сторону, а далі рука йде в цьому тривалому бічному положенні, тим більше ймовірність того, кульовий шарнір в плечі вискочить порожнини при сильному зусилля докладені до нього (наприклад, коли баскетбол переглядів мого боку). Я вважаю, що це називається передній вивих. Це сталося нещодавно, коли я спробував боулдерінг. Я тримав у лівій руці, яка була розширена трохи над моєю головою і в мою сторону. А потім, коли я намагався рухатися сам, це вивих.

Може бути, у мене ця проблема, тому що більшість тренувань, які я зробив, коли я був молодшим, працював в основному моя передня частина дельтоподібних м'язів, але знехтував своєї задній і бічній дельтоподібного м'яза. Плюс я не дуже вийшло досить моїх плечах у ці дні, так що вони досить слабкі. Загалом, все, що я сказав, які вправи я можу зробити, щоб зміцнити моє плече і запобігання майбутніх дислокацій? І чи можете ви сказати мені, що плече м'язи вправи?

+774
Toxieeeeee 3 жовт. 2017 р., 17:21:39

Є підстави робити wallsits на стіні Якщо ви можете робити їх без з ідеальній формі?

Схоже, не через стіну хотів досягти тієї ж мети з більшою стабілізації (припускаючи, що ви можете нахилятися вперед, як у присяд, але як і раніше тримати ваш хребет нейтральний)

+767
Mojtaba Ebrahimi 23 лют. 2019 р., 14:26:08

Гаразд, ось в чому справа. Я втратив багато ваги. І, начебто набрала трохи назад. Я тільки 19 і хочу схуднути на 10-15 кг. Я б із задоволенням З нижче 10 фунтів насправді. Я ходжу в тренажерний зал кожен день і робити кардіо не менше 45 хвилин. Щодня я роблю силові тренування на різні частини тіла: ноги/руки/АБС/зад. Я не бачу ніякої різниці в масштабі. Немає втрати ваги, не набрати вагу. Я відчуваю себе так страшенно збентежений, тому що я повністю присвячу себе з допомогою здорового харчування і фізичних вправ в день протягом майже двох місяців і абсолютно нічого не сталося. Може бути, я втратив вагу, але набрала м'язову масу і що викликало у мене залишиться той же вага? БУДЬ ЛАСКА, ДОПОМОЖІТЬ :)

+723
Laurence Reeves 5 квіт. 2013 р., 03:37:45
 • Спробуйте за посиланням, щоб розрахувати свій ІМТ (індекс маси тіла). Це калькулятор, характерні для підлітків, а не дорослих, тому що у підлітковому віці організм ще не повністю дозрів. Я думаю, ви знайдете, що згідно CDC ви знаходитесь в здоровий вагу.

  ІМТ є орієнтовними, тому, щоб отримати точну інформацію про вашу вагу, ви повинні перевірити з вашим лікарем під час наступного обстеження.

  Якщо з'ясується, що ви не здоровий вагу для 16 років.про'. жінка, значить, ваше бажання набрати вагу просто за зовнішність, а не здоров'я. Якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, ви будете "заповнювати" з терміном. Коли ви перебуваєте у ваших ранніх 20-х, я уявляю, що ви будете дуже раді, що ваше тіло не є надмірна вага.

 • Тим часом, робота над вашої постави. Іноді просто корекція постави можуть поліпшити свої частини тіла докупи, зробити вас виглядати сильним і по центру. Нести себе з силою, в повний зріст і з упевненістю. Враховуючи, що ви тренуєтеся в спорт, з гарною поставою я уявляю, що ви будете мати здорову м'язову спортивне вигляд.

  Якщо ви хочете попрацювати над позою, див. Ця відповідь про зміцнення серця посилання в цьому розділі Для хорошого старту:

  Деякі пропозиції інших хороших вправи, які переносять на поліпшення постави та функції: планка, Бічна планка, собака, птах, закінчуючи системою динамічного контролю з вмираючими помилка, підвертається коліно на швейцарський м'яч, або швейцарський м'яч розгортання. Використовуючи еспандером допомагає націлені на косі м'язи живота.

 • Як інші сказали, не турбуватися про те, що думають інші люди, якщо ваш лікар говорить вам, що у вас недостатній вагу. Якщо ви не дистрофік, то не хвилює, що говорять інші. 18% підлітків страждають ожирінням, подивитися статистику (по 20 р. О. О., 69% мають надлишкову вагу). Так що проти всіх людей з надмірною вагою навколо, здоровий вагу людини може виглядати тонкої порівнянні.

 • Якщо ваш лікар говорить, що у вас недостатній вагу, попросіть дієтолог, який може дати вам здоровий раціон правильного харчування і розміри порцій.

+713
darshan marketing 1 лют. 2018 р., 11:09:25

Я можу дати лише анекдотичний відповідь: я вважаю, що герметичність сердечника від внутрішньочеревного тиску, доданих повне дихання стає дуже малою, коли у людини розвивається дуже сильна навпочіпки. Я думаю, що для сильного самобуд, можливість переміщення такої ж кількості ваги, швидше за все, існує незалежно від способу дихання. З мого досвіду, намагався багато різних методів дихання, я відчуваю, як ніби я повинен бути в змозі вдихати і повністю видихати при будь-якій фазі вправи.

На філософській ноті, я думаю, що це звичайна для спортсмена, щоб вибрати бажаний спосіб дихання для їх приземкуваті, але я не вірю, що це обов'язково, що дає їм сили для виконання присідання. Щоб бути сильним навпочіпки можна, напевно, кращою для одного, щоб не підписатися на будь-який з цих теорій, але для одного, щоб освоїти теорію, яка працює для них.

+620
user224219 13 груд. 2013 р., 20:21:03

Тому на уроці фізкультури ми бігали за 12мін і я зробив 2.3 км за цей час. В кінці у мене був дуже поганий судома, але коли вона сказала 1хв пішов, я ще поплив у часі отвори. В кінці у мене була величезна судома.. але тепер близько 3 днів, все ще болить у тому ж місці :/ але менш інтенсивними. Як це боляче небагато, але це все одно дратувало. Будь ласка, допоможіть!

+601
Sasha Vodnik 17 лип. 2017 р., 05:48:01

Є стаття на muscleforlife.com який посилається на безліч досліджень:

... Вони взяли 6 звичайних нетренованих чоловіків і внутрішньовенно вливають їм збалансовану суміш амінокислот як у спокої, так і після тренування ноги. Після тренування настій привели в 30-100% більше синтез білка, ніж у решті настій.

Існує достатньо переваг, послетренировочное харчування хочете використовувати його.

+592
user65268 27 серп. 2018 р., 02:43:37

Переконайтеся, що ви отримуєте достатньо калію. Натрій і калій мають вирішальне значення, щоб живити ваші м'язи.

Типовий раціон рідко буває дефіцит натрію. Але часто мають низькі рівні калію. Насправді, збільшення фізичної активності призведе до збільшення попиту вашого організму в калії. Це може пояснити тривале хворобливі відчуття, які ви відчуваєте.

+579
harsh vasudeva 26 вер. 2013 р., 19:11:28

Під час підривних рухів тіла використовує ті ж м'язові волокна, як з максимальної міцності. Так що по частині тренувань може бути корисно - я маю на увазі - висока низька повторень вагу.

Будь-яка людина в тренажерному залі можна побачити, що це не досить. Для деяких, відсутня частина базової підготовки. Тому всі глибокі м'язи, які грають роль, коли справа доходить до стабільності. Міркування полягає в тому, що коли ви можете стабілізувати швидше, ви можете змінити ви частіше позиції. Це звучить розумно для мене, однак я не впевнений щодо навчання. Це моя особиста думка. Деякий час тому я б запропонував вправи з нестійкою позиції - як присідання на босу. Сьогодні, я більше переконуюся в асиметричні вправи, як присідання одна нога, болгарські присідання. Зі швидкістю дрилі.

Якщо ваша мета працює спорт - люблю футбол - будь ласка, подивіться тут. Якщо ви плануєте бути краще з бійцівського спорту, які вимагають трохи різних координація...

Стрейч. Для того щоб мати широкий діапазон руху. Також таким чином ви можете тримати фасції в хорошій формі, яка дає глибоке наповнення. Як Примітка сторони. 1. Це не потрібно з точки зору сили. 2. Є деякі докази того, що він допомагає при профілактиці травматизму, в список у футбол.

+538
zealfire 9 серп. 2014 р., 08:00:39

Коли я стою або при ходьбі, і розмірковував про щось крім моєї пози, я проявляю трохи поперековий гіперлордоз, значна частина грудної кіфоз і трохи вперед голову (як мої професійні та особисті заняття передбачають використання комп'ютера).

Близько 18 місяців я регулярно займатися спортом і працювати на розтягування згиначів, зміцнення основних, сідниць, рядків і т. д.

Коли я дивлюся в дзеркало, я можу брати участь в черевній прямий, тяга трохи з сідниць, і поставити мою груди, і я бачу, дуже симпатична поза. Однак, коли я не думаю про це (а це в 99% випадків) я регресувати.

У мене стоячи/сидячи (вгору/вниз) робочий стіл, але коли я стою і займатися правильну поставу свідомо, а потім повернутися до моєї роботи. Незмінно через деякий час я помічаю, що я дозволила мого живота випинатися і відпочивав багато ваги в поперековому відділі хребта. Потім я її виправлю.

Загалом, мені легше визначити хороші і погані поставою в положенні стоячи і сидячи, а коли я стою, що я можу говорити людина, яка має гарну поставу протягом коротких періодів часу. Але коли я сиджу, я більш-менш зрозуміло, що я роблю і що я повинна робити, і як це погано насправді.

Моє запитання складається з двох частин:

1) Люди, які проявляють чудову поставу, треба думати про це?

2) Яку позу відносяться до стоячи пози? Зокрема, які типи позу помилки сприяють поперековий гіпер лордоз, грудний кіфоз і вперед голову, коли стоїш?

+516
Nerd Herder 12 жовт. 2013 р., 21:18:49

Хороше запитання - відповідь полягає в тому, що не існує ідеальної позиції для руки/зброї, у тій або іншій посаді роботи/акцент на різні м'язи. Ось посилання на статтю про деяких з них: http://www.baseops.net/basictraining/pushups.html

Ідея не в тому, скільки ви можете зробити, це те, як багато ви можете зробити, які орієнтовані на м'язи, які ви хочете, щоб зосередитися. Дуже простий поштовх починається в грудях на підлозі, руки по обидві сторони грудях пальцями закрити і спрямовані вперед (повторює штангою прес). enter image description here

+505
Jian Bautista 12 січ. 2010 р., 11:49:59

Просто як ви не можете націлити втрату ваги, не можна набирати жир. Однак, роблячи регіонах вашого тіла більше , можна цілеспрямовано робити спеціальні вправи, щоб додати м'язи.

Додавання м'яз буде також допомогти вам втратити жир , збільшуючи ваш відпочиваючи метаболічно тариф. Думаю, це кількість калорій ваш організм спалює в стані спокою. Наприклад:

 • Худий, мускулисте тіло будівельника може спалити 4000 калорій в день (нічого не роблячи).

 • Бережливої моделі (мало м'язів) може тільки спалити 1500 калорій в день (нічого не роблячи)


Розглянемо, що потрібно вашому тілу для побудови м'язів

 • Правильне харчування необхідно для побудови м'язів. Вам потрібно достатня кількість білка, вуглеводів та жирів для палива і підвищити віддачу від ваших тренувань.

 • Вам теж потрібен відпочинок і час відновлення між тренуваннями, щоб дозволити вашому тілу, щоб відновити і збільшити м'язову масу.

 • Ви не ростуть м'язи під час тренування, а між тренуваннями.


Думаю, ці ресурси як відро води

 • Чим частіше ковша - тим швидше ви зможете набрати м'язову масу.
 • Чим бессодержательнее параші - тим важче побудувати більше м'язів.

Для кожного сила тренування ви виконуєте:

 • Взяти жменю води з відра. Чим важче ви тренуєтеся, тим більше жменю води ви візьмете з відро.

Як ви поповнюєте свої м'язи і енергопостачання , відпочиваючи і харчуючись ефективно - ви запевняєте, що у вас є всі необхідні ресурси, необхідні для нарощування м'язової маси. Іншими словами:

 • Ти наповнюєш відро

Проблема з робити 90 хвилин кардіо полягає в тому, що ви малюєте на одні і ті ж ресурси, що у вас є для нарощування м'язової маси. Іншими словами:

 • Ви з'їсте більше ложок з вашого відра.

Це не тільки означає меншу кількість ресурсів, які доступні для нарощування м'язової маси, але оскільки ваше одужання йде на компроміс.

 • Це стає ще важче наповнити відро.

Це не означає, що ви не можете зробити кардіо, а м'язи. Це просто означає, що ви повинні виконувати кардіо, що мінімальний вплив на ресурси, необхідні для нарощування м'язової маси - такий як, коротше, більш інтенсивні форми кардіотренування.

+500
brain98 19 жовт. 2011 р., 01:14:28

Тому я шукав відповідь сам. Я думав про спортсменів, у яких велика вага тіла Вправи для їх спорту і згадав про танцюристів балету. Я наводжу 2 фото, щоб проілюструвати свої нижні тіла статура:

enter image description here

enter image description here

enter image description here

Так я знайшов деякі вправи представлені на чорного хлопця в середині другого фото за цим посиланням: Крістофер Куомо

І я також знайшов ще одне тренування ніг з танцюристом балету. Тайлер з РАВ балет тренування відео

Я постараюся це завтра, вони схожі на вправи для жінок. Я не можу уявити, людина набирає м'язи, але фотографії говорять самі за себе. Я сподіваюся побачити деякі інші ідеї.

+498
fanatka84 11 бер. 2011 р., 13:51:36

Оскільки ви кажете, що у вас менше 3 хвилин за сеанс, я хочу твердо заявити, що ви не збираєтеся досягти якихось значущих цілей у фітнесі. І я буду радий бути доведеним неправильно.

Для ваших м'язів, щоб рости, ви повинні запустити їх за допомогою катаболічного і анаболического стану. Катаболічного стану отримується, коли ви знести значно м'язових волокон за рахунок підйому. 3 хвилини, на жаль, не вистачає часу для цього.

Я дуже переконані, що у вас є можливість переглянути свій час. Здоров'я повинна завжди бути поруч, якщо не втоп списку.

+488
Alireza Aboutalebi 24 жовт. 2019 р., 00:44:42

Коли хто-небудь потрапляє на плато, вони повинні змінити свої тренування. Організм звик до старого.

Я б в силові тренування 3 рази на тиждень як мінімум - підняти його до 4х разів на тиждень, якщо вона хоче, щоб результати швидше. Багато кардіо ефективно ваше тіло на нього. Ваші ноги звикнуть до тих, що виконуються на тому ж відстані; ваше серце звикає до насосної потрібну кількість кисню для такої відстані. Ви хочете, щоб ваші м'язи, щоб бути неефективним , щоб зберегти результати.

Я настійно рекомендую цю програму, зробивши це сам. Вона не буде розчарований результатами. Ця програма має трохи кардіо в нього, але дуже підкреслює силових тренувань. Після тренування потрібно поповнити з протеїновий коктейль - годувати ваші м'язи.

+450
SolitaryReaper 29 черв. 2010 р., 13:17:30

Ваші підколінні сухожилля прикріплюють біля нижньої частини спини. Це може бути просто те, що ви відчуваєте підколінного сухожилля розтягнути недалеко від місця, де вони прикріпляються таким чином, якщо це всього лише слабка біль, я не хвилювався б про це.

+374
kiroisy vaxer 24 квіт. 2015 р., 09:24:44

Я не міг знайти вправи викликали запаморочення, характерні для віджимань. Однак Якщо у кого-то вестибулярний апарат—внутрішнє вухо— розлади , що він/вона часто відчуває проблеми з балансом та позиції або руху, пов'язаних із запамороченням.

У вашому випадку, ви повинні визначити руху, які викликають запаморочення, він/вона може почати програму вправ, повторення цих рухів—концепція, яка здається суперечливою. Для того, щоб позбутися його/її запаморочення, ви повинні повторювати рухи, які роблять його/її Діззі. Важливо, що ви їх повторити не менше п'яти разів поспіль і робіть їх два рази в день. Якщо ви знайдете п'ять різних рухів, які роблять вас запаморочення, вибрати дві роботи одночасно. Коли ви більше не відчуваєте запаморочення у відповідь на ці рухи, додати ще два. Не намагайтеся робити вправи для більш ніж двох рухів одночасно.

вертиго

+208
helsinki 27 груд. 2015 р., 03:25:56

У мене біль навколо правої лопатки, і він нікуди не дівається. Я пішов до лікаря, він дав мені ліки і він не працював. Всякий раз, коли я кашляю у мене болить близько лопатки і біль в правій печі. Лопатку болю послідовним, але двк біль виникає тільки коли я кашляю, але тільки на час, я кашляв. Плз хто-небудь дайте мені виправити.

+208
Yehosef 11 груд. 2013 р., 12:03:09

Я працюю далеко від дому і знайти його важко зробити, щоб отримати в спортзал після роботи, що я намагаюся зробити, тому що я хочу побудувати більше м'язів. Я думав, що хороша, сильна група опору петлею за мою ніжку стільця могли б дозволити мені працювати тут мої біцепси в офісі після роботи, коли більшість розійшлися по домівках. Таким чином, я можу зробити 30 хвилин тренування, а потім піти прямо додому. Може хто-небудь сказати мені, що я повинен шукати в хороший, сильний діапазон опору? Або будь-яких відомих брендів довговічною? Я збиралася замовити онлайн. Щоб ви уявляли рівень опору в даний час я використовую штангу на біцепс завиток 45кг, так що я припускаю, що еквівалентно 15-20кг буде добре.

Редагувати: щоб відповісти на питання Мойсея, проблеми з отриманням в тренажерний зал після роботи-це час ночі я не приїду. Між офісом і будинком часто виникає багато трафіку, так що я рано на роботу і не виходьте, поки не пізно, щоб не сидіти в чергах. Так що я зазвичай залишаю майже в 7 вечора. Потрапити в зал в 8 вечора, зайнятися спортом протягом години, повернутися додому і готувати їжу, спати... ще рано повертатися в офіс.

Моє мислення полягає в тому, що я можу зробити деякі біцепса кучері або схожі тут, в офісі, поки я буду чекати рух до ясно. Вона не ідеальна і я б волів бути з використанням тренажерів, але це не можливо, кожну ніч.

+177
Jeff Evans 7 трав. 2014 р., 13:47:26

Я дивлюся на різні типи кондиціонерів, щоб підвищити біг на довгі дистанції швидкість і я чув про болгарської сумка , яка спрямована на підвищення серцево-судинної і м'язової витривалості, а також додати в загальний кондиціонер.

Хто-небудь коли-небудь використовували один з цих мішків протягом тривалого часу, і якщо так, вони рекомендують використовувати їх для кондиціонування працює?

+160
Antony Xavier 18 квіт. 2019 р., 18:43:55

Коли я розділив моїх тренувань, я намагаюся класифікувати вправи, так що я не якусь одну річ в тій же сесії. Наприклад, як накладні і жим лежачи-це величезна кількість актуальних робота і, можливо, повинні бути розділені.

Здійснення Класифікації

 • Сила, гімнастика, сила, витривалість, незалежно від. Вони не застосовуються, так як ти робиш, по суті, вся сила руху.
 • Штовхає проти тягне. (Присідання можна вважати свого роду "поштовх" або власної третьої категорії).
 • Не вдаючись у бодібілдинг-стиль специфічності, верхня проти нижньої кузовні роботи можна розділити.
 • Площинах руху, наприклад, горизонтально відштовхує (жим, віджимання), накладні штовхає (верхній прес, стійки на руках), штовхає вниз (оомз), або Multi-літак штовхає (як індуїстські віджимання).
 • Основні і додаткові вправи. Важкий, низький-реп вправи, які використовують великі обсяги м'язів бувають різні, ніж незважені, вища-реп вправ, які може використовувати менші м'язи. Наприклад, високий-реп невиважені провали більш додатковий, ніж важкі трійок накладні преси.

Способів відокремити подібні вправи

З вашого розколу, я бачу проблеми з Pendlay рядків і підтягування разом, а також два преса я говорив. Оскільки у вас є підтягування, підтягування і Pendlay рядків, я б сказав, що ви повинні або втратити одне з вправ, додайте тренування, або його заступник у межах або тренування B, як це:

Відповідь: підтягування/підтягування Б: Pendlay рядків

Якщо ви почнете перевтомлюватися тип руху, робить обсяг роботи замість важких регулярних множин також може бути корисним. Наприклад, багато проміжних щотижневих шаблони рекомендуємо 70% або 80% присадкуватий день середини два важких присідання днів. Це дозволяє раніше працювати рух і адаптація їздити без шланга вашого одужання.

Мій План

Я б також розділити на дві великі навчання, присідання і станова тяга. Я хотів організувати ваші вправи, так як, використовуючи типові номенклатури, яка залишає комплектів підігріву (який може бути більше, ніж 2):

Тренування

 • штангою Присідання 3х5
 • гантелі за голову натисніть 3×5
 • Підтягування, 3 підходи на максимум (додавання ваги, якщо необхідно)
 • діпи, 3 підходи на максимум

Тренування B

 • штангою, станова тяга 1×5
 • жим гантелі 3х5
 • Підтягування, 3 підходи на максимум (додавання ваги, якщо необхідно)
 • зважені присідання (машина)

Даний розклад розділяє два великою важкою нижньої частини тіла-домінантні вправи (присідання і станова тяга), а також два преса гантелі. Ти ще робиш два нагальних рухів (присідання та прес накладних) в той же день, що не ідеально, але має бути нормально. (ДІПС може бути визнаний співучасником роботи, на відміну від важких накладні пресів.) В цей графік, ви робите одну велику важке вправу, один важкий прес, Верхня-тіло тягне, і одного додаткового вправи (присідання і віджимання). Зверніть увагу, що я кинув Pendlay рядків, оскільки ви робите підтягування прикольна.

Подальші Дослідження

Практичне програмування на Rippetoe і Кілгор має програму проміжних Спліт, і розглядаються відповідні принципи докладно. Я б купив копію, якщо я були ви.

+122
GenericJam 14 жовт. 2017 р., 20:15:24

Для чого це коштує, це допомогло мені багато, коли я втік. Майте на увазі, однак, що я кажу на далекі відстані і через 2-3 години працює, так що дуже сильно спринті.

Я використав, щоб отримати запалення окістя на внутрішній частині моєї гомілки і був майже постійному болю, якщо я тримав мої холодні ванни. Також корисно було протирання кубиками льоду на площі, яка була збуджена. Тому я думаю, що крижані ванни для запалення та травми, можливо, не так корисний для загального оздоровлення.

+100
boost1 30 лип. 2017 р., 02:32:21

Я нещодавно з допомогою Джейберд свободу навушників. У них є Bluetooth, так що я маю справу не з проводами. Є 3 різних користувальницьких підходять нирки разом з 4 іншими коригуваннями. Вони залишаються, добре підходять, зручні і звук дуже пристойний.

+33
user7432810 15 квіт. 2014 р., 11:45:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil