Яка їжа може допомогти комусь легко набрати вагу, але і буде легко втратити

Це білок або вуглеводи чи що, так що можна набрати вагу для проекту фільму, але після його завершення також буде легше повернутися в форму.

+21
r jay 24 лип. 2019 р., 21:20:18
31 відповідей

Які вправи ви можете зробити, щоб мета верхнього середнього/внутрішня частина грудей? Це так просто, як робити нахил жим від грудей?

+931
cabdi gurey445 03 февр. '09 в 4:24

У відповідь на питання про Майкла травмах від дайвінгу: у мене видно ключиці травми, чули від травми плеча, і бачив людей, які повинні зайняти інші точки з-за неправильної заявки.

Але дані з Національного центру біотехнологічної інформації краще, ніж анекдоти. П. Marfleet це сказати:

Прокладки (дайвінг) - це навик, який вимагає не тільки сміливості і рішучості, але й техніка. Схемою, як правило, виконується на швидкість занурення в кінці прогону. Ноги повинні бути поміщені прямо тримаючи коліна разом, а руки повністю випрямлені, простягаючи руку, щоб зловити диск (тобто всі горизонтальні тіла і паралельно землі (Малюнок 7)). Як диск попався, все тіло рулону в обертальним рухом, як він впаде на землю. Таким чином, вплив приймають на разгибательной поверхні передпліччя, задньої поверхні верхньої частини руки і плеча, бічній поверхні грудної клітки по задньо-бічній поверхні сідниці і стегна. Таким чином, вся сила удару розсіюється. Погана планування як правило, знаходить низький коліно і частково зігнуті та/або один або обидва ліктя частково зігнуті. Гравець тому приземляється прямо на коліно або лікоть і підтримує тертя спалити або розвивається бурсит. Погана техніка може також призвести до посадки занадто сильно на руку, незмінно посадки безпосередньо на ліктьовий аспект, Малюнок 6. 'Політ' на диск Ultimate-це безконтактний вид спорту, але є широкі можливості для випадкового зіткнення таким чином поранивши п'ятої п'ясткової кістки, фаланг, п'ястно-фалангових і міжфалангових суглобах - замість прокатки при ударі об землю (рис. 8) Proper lay-out techniqueenter image description here

Можна одночасно бути інформовані про правильній техніці при проведенні торгів та посадки і бути готовим до компромісу правильну техніку для того, щоб дістати диск.

На відміну від типової травми-профілактика сайт injurytimeout.com рекомендує груди посадки, хоча формально можна інтерпретувати це, щоб включити обидва боки і спереду сходові майданчики. (Особисто я думаю, що вони мають на увазі груди не вбік).

Макети є поширеним способом отримати травму. Ви можете мінімізувати цей ризик шляхом навчання правильній техніці макета і прийняття рішень на початку сезону.

Почати вчити правильному верхньої частини тіла і техніка руці. Ключ на землю з найбільш маси тіла на груди і черевце, а не зброєю. Руку ловити або D-ву диск повинен бути продовжений, щоб запобігти посадку з надлишком ваги тіла на зап'ястя, руки або ліктя. Інша рука може бути продовжений або зігнуті таким чином, що спортсмен не буде приземлятися з великої вага на ньому. Щоб дозволити диска легко ковзати по землі, переконайтеся, що гравці переверніть зап'ястя так, що диск перевернуть. Це запобігає заклинюванню травм.

Крістен ч. Рейнольдс, MD і Сара Е. Halsmer, БС зазначили в Вісконсін медичний журнал великою кількістю травм плечового суглоба чоловік кінцева гравців, ніж жінка:

Алтимат фризбі також тягне за собою деякі унікальні маневри, такі як макет для диска. Це можна пояснити високим рівнем травми плеча. Хоча спеціально не розглядаються в даному дослідженні, це з особистого досвіду автора і думка, що чоловіки схильні бути більш агресивними, ніж жінки в цьому плані, що можна пояснити великою кількістю травм плечового суглоба-у чоловіків. Правильну техніку для прокладання був описаний в літературі.

(Рейнольдс і Halsmer ссылке мною наведеній цитаті з Marfleet.) Мені здається, що якщо , що більше число травм плечового суглоба є більш викладаючи, то вони можуть бути з будь-якої сторони або ззаду посадок.

На жаль, я не знайшов однозначних відповідей у моєму міні-огляді, Але так, буває ж від прокладки, і правильна техніка може допомогти запобігти ці травми.

+884
k0pernikus 11 черв. 2012 р., 06:08:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Всякий раз, коли я намагаюся здійснювати свої трицепси, лікті дуже боляче. Це щось недавнє.

Зазвичай я б взяла близько 45 фунтів за голову і робити 15-20 повторень, і зниження ваги не допоможе. Я довів вагу до 20 фунтів і все ще боляче, як пекло.

!(Фото) (Фото)

Ссыль на фотку, коли я зроблю все, щоб стимулювати трицепс, він відчуває, як ніби латерального надвиростка та ліктьового відростка вискоблюють проти одного люто. Це коли від болю.

У мене правильна форма, коли робите свої тренування і скидання ваги не працюють. Я приймала дуже багато кальцію і білка, в надії, що це допоможе, але це не робить багато, а що-небудь ще спробувати? І спасибі!

+868
lowlight 7 бер. 2019 р., 12:57:00

Нещодавно я взяв боулдерінг контрастні моєї дистанції досить красиво підготовки.

З моєї підготовки я дізнався, що навчання в будь-який інший день, здається, дає дуже хороші результати, але як щодо скелелазіння?

Дозвольте мені змалювати моє нинішнє навчання боулдерінг:

 1. Зробити розтяжку і 1 або 2 простих валуни для розминки. Я теж їжджу на велосипеді 4-8 км боулдерінговому залі і вважати, що в якості розминки, а також.

 2. Або робити валунів середньої складності для того, щоб покращити мої руху або роботи, на які я поки не можу закінчити. Я роблю це, поки я не помітив, що я втрачаю сили. Це відбувається через 4-10 валуни.

 3. Зробити легкий валуни; поки я дуже втомився.

 4. Зробити деякі силові тренування (планки, присідання, legups ...)

Мета всього цього полягає в приблизно такому порядку:

 1. Отримувати задоволення (що вимагає уникнути серйозних травм, так як це не весело)

 2. Поліпшити свої боулдерінг, тобто. зможемо піднятися на більш складних валуни

 3. Поліпшити свої сили.

 4. Я не проти втратити трохи ваги, але це не головна мета цієї діяльності.

Отже, питання: Як часто треба робити ці тренування для досягнення оптимального ефекту? Раз в тиждень? Кожен день? Два рази в день?

Мій фактичний графік навчання визначається в основному іншими речами, але іноді є багато вільного часу і я хочу бути в змозі використати це як можна краще.

+853
Andrew Rukin 17 січ. 2018 р., 01:22:32

Ви повинні бути наступні протоколи навчання, специфічні для ваших цілей або будь-якої програми ви прямуєте. У будь-якому наборі силових тренувань, ви повинні працювати на (або поблизу) відмову, так як це буде досить привабливою для ваших м'язів, щоб справити найкращий стимул для зростання (розміру і міцності). Коли вам дається певна кількість повторень в якості мети для кожного набору, ви повинні відповідним чином налаштувати опір.

Якщо вашою метою є чисто сила, то ви повинні дати вашому тілу достатній відпочинок між підходами, щоб бути в змозі відтворити, що перший раз встановити.

Якщо вашою метою є чисто витривалості, то ви повинні дати вашому тілу мінімальний залишок (60 секунд в якості загального верхньої межі) між підходами і постійно скидати вагу для кожного наступного сету.

Якщо ваша мета-десь посередині, то ваш протоколів тренінгу лежать десь між.

+846
Suites 19 вер. 2019 р., 18:06:20

Відповідно до цієї статті на DivineCaronline.com (виділено мною):

Ще більш обнадійливим для звичайних споживачів кави-це знахідка ті, що з кофеїном толерантності знижується ймовірність того, що рідини електролітний дисбаланс буде відбуватися. Більш регулярне споживання кофеїну звичкою, більше рідини ваше тіло кондиціонером для збереження.

Моє питання - це затримка рідини в даному контексті (і іншими в результаті кофеїн споживання) хороша річ?

+830
Klanz 2 жовт. 2018 р., 14:09:51

Багато людей роблять тренування на порожній шлунок звичайною практикою - див. leangains.com Хвороба індукованої швидко в день або менше, не буде мати великого впливу на м'язову масу. Швидко реально збільшити вироблення гормону росту. Крім того, ви дійсно думаєте, що люди такі тендітні? Як би люди вижили в нашому минулому багато разів, де їжі було мало? Я сам мав відмінні тренування в день після болі в животі і ніякої їжі ~20 годин. Це дуже розумове зосередження.

+720
Soumyakar Bal 5 вер. 2015 р., 17:48:41

Ми все це бачили на незліченних кардіотренажери і деякі, можливо, ставлять під сумнів його дійсність. Є (майже) завжди режимі/програмі можна вибрати називають деякі варіації "спалювання жиру". Зазвичай це пов'язано з пульс (вимірюється машини), але не завжди.

Що таке "зони спалювання жиру" і те, що наука підтримує його затверджує, що це краще, ніж інші програми для спалювання жиру?

+717
Billy Alana Lundy 31 жовт. 2015 р., 21:02:22

Тренер Таймекс Айронмен Гонки Pro дозволяє синхронізувати з комп'ютером, і сумісний з будь-яким ПК або Mac. Я не знаю, якщо це відповідає вашим потребам інакше. У нього є ремінь і я не знаю, якщо ви можете зарядити його.

+713
Robert Greathouse 21 черв. 2013 р., 05:02:51

Я не лікар.

Жодне з питань, які ви описуєте виключає штангою силових тренувань. Можна, напевно, присідання, жим, станова тяга та жим лежачи просто відмінно. (Зверніть увагу, що ці рухи не "важка атлетика" в сенсі "важкої атлетики".)

При необхідності, ви можете варіювати руху; наприклад, скутість в плечах може тимчасово перешкоджати низька-бар навпочіпки, так що ви можете сидіти на корточках високий-бар замість цього.

Вам не потрібно турбуватися про "склерозування", через силові тренування, постуральні аспекти, які ви описали. Просто потяг штангу рухів з правильною технікою, включаючи відповідне розширення хребта (але не гіпер-розширення) у становій тязі і присяд. Крім того, неясно, чи буде пізно аспекти, які ви описали насправді "проблеми" або "проблеми". (Вони насправді заподіяти вам біль/дискомфорт? Ви впевнені?)

В сторону: глибокий масаж входить в комплекс "комплементарні і альтернативні напрями медицини" або "кулачок"; коротше кажучи, липові. Рекомендується використовувати ці гроші на абонемент в спортзал або штангою обладнання.

+704
securitytestman 27 вер. 2012 р., 08:46:55

Зосередитися на виконанні динамічного розігрітися. Це включає активацію роботи м'язів і приймаючи їх через повний діапазон руху. Біг з високими колінами, стрибки, альпіністів, дак розумі. Це набагато більш ефективно, ніж статичний розтяг.

+696
Peteter 17 квіт. 2010 р., 02:07:35

AskMen.com має приємний початківців вправи вправі з м'ячем, у тому числі:

 • Багажник розширення для нижньої частини спини.
 • Основний молотарки для АБС і ядро.
 • Основні хрусти для вашого АБС.
 • Підвищені віджимання для грудні м'язи, плечі, трицепси і прес.
 • Бент мости коліно для сідниць і підколінні сухожилля.
 • Черевної роли для вашого АБС.
 • Навпаки розширення, кінцівку за нижню частину спини, сідничні м'язи і підколінні сухожилля.
 • Збалансований віджимання для грудні м'язи, плечі, трицепси і прес.
 • Supermans для всієї спини і сідниць.
 • Сидить крен стіни для квадрицепси, підколінні сухожилля і сідничні м'язи.

Єдине, що ця тренування, здається, не вистачає, це біцепс і ікри. Ваші ікри можуть бути вироблені сидите на м'ячі з ногами на землі, коліна зігнуті оголошення під кутом 90 градусів, а потім, повернувшись на пальцях. Це дозволить котити м'яч вперед, додають вагу і нестійкість до вашому теляті, вимагаючи, щоб збалансувати. Для біцепсів, ти дуже потрібен набір гантелей або робити деякі вправи, пов'язані із здійснення м'яч.

+696
user167294 28 лист. 2012 р., 14:45:00

Швидкість ходьби на відстань мети ви плануєте спроба 1-3 тижні як частина вашої програми навчання. Взагалі я думаю, що швидка ходьба допоможе вам поліпшити ваш темп бігу і задовольнити ваші цілі вже працює.

В іншому випадку, один раз в тиждень в рамках навчання більше 1-3 тижнів тривають близько 25% від своєї звичайної траси на кропіткі зусилля. Використовувати 5 хвилин, щоб розігрітися і охолонути в межах 25%.

На великих відстанях ви знайдете більше планів рекомендуємо вам запускати не менше 60-80% вашої мети дистанції, принаймні, після 3-4 тижнів перед змаганнями. Для марафону саме рекомендую не більше 18-22 миль для новачків, тому навчання не обов'язково вимагають повну дистанцію.

Їм не знайоме на дивані 5K плану (я як раз проти відстань ідею), але додавання 90-180 хвилин роботи на вихідні допоможе вам задовольнити ваші цілі відстань, і це довгостроковій перспективі допоможе вам знайти витривалість, щоб бігти швидше і швидше, для більш коротких відстанях. Насправді отримання цієї довгостроковій перспективі, принаймні, раз в місяць може допомогти вам зробити швидше сеансів. Майже гарантовано.

+649
ARK91 14 вер. 2017 р., 09:58:33

Пульсу не є точним наук, як фізика або математика - це м'який науковий сенс це взагалі відноситься до більшості населення або групи зразків.

Якщо ви вважаєте дзвоноподібному кривий, стандарт з підготовки кадрів відноситься до може бути 80% (чи скільки там) вибірки. Це точно не поширюються на дві групи 10% на зовнішні сторони графа.

Ви не випадковість, це добре. Деякі люди можуть отримати їх годину до 240bpm, а деякі не можуть отримати свої год вище 100bpm. В "220 мінус ваш вік" максимальна ЧСС формула не працює для викидів.

Я б просто використовувати відсоток максимум годину або "тест на розмову" і ігнорувати весь 140-150bpm цифри.

Я тренував дитини плаванню, який не зміг підняти пульс вище 120 або близько того, і він у підсумку став фіналістом громадян Канади з плавання. Це не має ніякого значення, як важко ви працюєте чи ні.

+615
Eddie Quiroz 24 серп. 2017 р., 15:03:11

У підсумку я з вайпером 4 по скопу, який досить малий (вистачає тільки додаткову кімнату для ключів/телефону і прикріпити шолом зовні). Він поставляється з кращої сечового міхура/шланг/укус клапан системи я бачив. Отримав його на Педді Паллін в Мельбурні за $70.

+605
fatfatson 8 груд. 2016 р., 21:05:08

Я тренуюся на велосипеді час випробувань, починаючи від 10 км спринт до 12 годин витривалість гонки. Я тренуюся на частоту серцевих скорочень і потужність метра, тому я точно знаю, коли мені підвищили мою витривалість/факс. Я вважаю, якщо у мене є тренування, будь то Турбо або на дорозі і я перевищив опік 3000 ліцензій на те, що наступну ніч (в обов'язковому порядку) я буду страждати з обливом нічні поти, до точки, я повинен мати рушник під лист для допомоги в не зіпсований матрац.

Я здавала аналізи крові, щоб перевірити щось зловісне і повернулися все зрозуміло, це збільшення тривалості навчання, що викликає у мене обливши нічна пітливість. Другу ніч холодному поту, здається, вдвічі, потім у наступну ніч, як правило, все ясно, поки не натисну ще раз мій режим тренувань. Сподіваюся, що це допомагає.

+565
Hafizul Reza 13 черв. 2013 р., 00:51:09

Відповідь знаходиться у вашому раціоні, ваші калорії і тренування.

 1. Ваша дієта з низьким вмістом вуглеводів і високим вмістом білка/жиру. Немає нічого неправильно з цим. Однак ви не виснажують рівень глікогену у ваших м'язах. Уяви, що ти схудла і займалася спортом. Ви виходите на ніч пити, пасту і смажену їжу. Ви прокидаєтеся на наступний день і ти такий "Чорт, я добре виглядаю!" Ну це тому, що ви в основному накачують всі хороші частини вашого тіла з вуглеводів (простих цукрів) в той час як решта з вас, напевно, не сильно змінилася за одну ніч. Ви не підкачали в цій ситуації. Штангісти морять себе голодом і потім завантажитися вуглеводами в день перед змаганнями. Тепер ви робите прямо протилежне вашому тілу. Я насилу бачу ніяких вуглеводів у вашому раціоні, так що ваші м'язи трохи здувся порівняно з тим, як вони були. Тому жир робить більш помітним.

 2. Ви підняття тягарів. Підняття тягарів, а на дефіцит калорій призведе до зниження рівня глікогену. Ваші м'язи напружено працюють, але не отримуєте калорій, які вони споживають.

Так що ж робити?

Я був особистим тренером протягом багатьох років і ваша історія є найбільш поширеним. Я не знаю, скільки разів мені довелося сказати жінкам, щоб залишатися на курсі і вирішив не багато. З чоловіками, навіть з урахуванням падіння рівня глікогену в м'язах вони часто не бачать суттєвих відмінностей і як тільки вони це зроблять, їх м'язи активно ростуть досить швидко, щоб компенсувати деякі з цих виступів.

Враховуючи, що ви перебуваєте в середньому, активній жінці, у вас немає зміст м'язів у чоловіка. Так що місяць з низьким вмістом вуглеводів і ваг було викачано ваші м'язи і, по суті, поставив у центр уваги на будь-який жир, який у вас є.

Моя пропозиція, тримати курс. І звичайно, якщо ви відчуваєте себе краще, що є більшим показником, що ви робите щось не правильно.

Якби я був твоїм тренером, я б запропонував трохи більше вуглеводів, трохи більше фруктів/овочів, і менше горіхів, avacados (може і більше пісної свинини/курки теж). Я хочу, щоб ти підрахунок калорій, але не втратити вагу, але не набирають ні. Якщо ви купуєте, то вам потрібно, щоб почати підрахунок калорій або повільно скоротили, поки не стабілізується. І я не зрозумів із вашого запитання, Що ви робите з вашим кардиотренировкам. Не знаю, що ви зробили в минулому, але немає жодної причини, що ви повинні були кинути зараз все кардіо.

У 4-5 місяців безперервного тренінгу ви отримаєте набагато більш повну картину. Якщо ваша інтенсивність це добре, і ви не шахрайство з вашим прийомом їжі ви могли бачити деякі дійсно приголомшливі результати. Не тільки програма, вага дійсно тон Вашого тіла, але це підвищить ваш метаболізм і полегшити кардіо. Я знаю, що 4-5 місяців, здається, назавжди але я ніколи не чув, щоб хтось скаржився про свої результати після проходження цього періоду. У гіршому випадку ви побудували сильну м'язову основу, ваш організм тонус, але упаковка трохи зайвого жиру поверх м'язів. Враховуючи це звичайна "дієта" і трохи кардіо приведе вас до того, що ви хочете, щоб ваше тіло, щоб виглядати. Отримавши цю основу, хоча є ключовим.

+541
Daren 12 жовт. 2018 р., 03:24:41
 • Медичний Огляд:

  Я припускаю, що ваш лікар дав вам ОК для тренування ваги. Враховуючи, що у вас була операція на спині і вже отримав свою травму за допомогою ваг, ви можете хотіти перевірити з вашим фізіотерапевтом для оцінки м'язових слабкостей і обмежень руху, які ви можете мати, так що ви можете вирішити ці перед додаванням навантаження на ваш хребет.

 • Стабілізаційні Вправи:

  Іноді глибше контролювати м'язи (наприклад, multifidi) слабкі і не допомагають захистити хребет. Стабілізація фізичних вправ програма, яка включає в себе м'язи черевного контроль, ЕСП. поперечної черевної м'язи, многораздельная, сідниці і м'язи спини допоможе підготувати вас для додавання ваги до вашої тренування. Перш ніж термін "ядро" зміцнення стало більше використовується термін означає навчитися використовувати ці внутрішні м'язи, щоб контролювати положення вашого хребта в стійке положення, перш ніж ви почали додавати руху рук і ніг.

  Ця стабілізація вправ описані деякі стабілізаційні вправи, в тому числі як договір поперечної ABS і многораздельная, як зберігати управління у функціональних позиціях, при додаванні рухом, і як прогрес в більш складних стабілізації вправи з використанням швейцарського м'яча. Якщо у вас є хороший контроль з цими вправами, тоді у вас більше шансів бути успішним з силовими тренуваннями.

 • Силові Тренування:

  Ви можете виявити, що ви можете зробити тренування більш комфортно з еспандером перед комфортно з вагами. Але чи використовуєте ви гантелі або смуги для силових тренувань, надає терапевт в касу свою форму і запевнити, що ви добре стабілізацію хребта може допомогти тримати вас вільними травми.

+516
Ameh Dweenzy Heeddy 10 черв. 2010 р., 23:16:17

Ми збираємося робити "піднятися по сходах" на благодійність у кілька місяців, а деякі команди працюють на сходи альпініст в тренажерному залі.

Я не впевнений, що це те ж саме кількість зусиль порівняно з ходьбою до реального прольоту дві абсолютно ненаукових причин:

Сходові машина рухається, тоді як реальні кроки вимагають, щоб ви фізично підняти своє тіло.

Коли я використовував для запуску, біг на біговій доріжці відчував себе приблизно. (для мене) простіше 20%, ніж бігти по дорозі.

Хто-небудь знає, якщо мої думки у будь-якому випадку точний і якщо так то скільки коштують справжні сходи складніше, або я б'є повній...?

+502
Xorifelse 19 лют. 2016 р., 00:18:18

Я оговталася від лихоманки денге і Чикунгунья. Моя шия дуже жорстка і мої плечі, спина напружена. Ковтання утруднене. Я м'яз/спільну слабкість і біль. Важко в навчанні.

Моє питання: які вправи потрібно починати?

+496
Andrew Joel 30 трав. 2015 р., 09:31:26

Чи існують які-небудь довгострокові вигоди з використанням одного/двох шаровий Пауерліфтинг костюми? Або вони просто використовували, щоб бути більше піднятої ваги під час змагань? Для ременів, я помітив, що краще і сильніше ядра після їх носіння - чи є вигода в костюмах?

+487
Joao Paulo kruger 29 серп. 2016 р., 06:41:08

Терезах ваш вага, зріст, вік, стать, який насправді досить приблизні цифри, які ви перерахували (+/- 4%), але крім того він приймає БІА (аналіз біоелектричного опору) значення. По суті, ваги включити мультиметр, аналогічні тим, які містяться в середньому електрики набір інструментів, і його вимірюють, скільки невеликий струм затримується і зменшується передаються однією ногою і іншої (імпеданс). Оскільки різні матеріали мають відомі значення імпедансу вгадати, обсяг води може бути (+/- 3%), і від вашої ваги, зросту, віку і мало відомих співвідношеннях, і деякі формули, що приблизна, як склад тіла змінюється з віком, ще кілька цифр можуть бути отримані від передбачуваного змісту води.

Варто зазначити, що у Формулу включений у пристрої є відома вада, і ці поля на основі значень, одержаних на середньостатистичну людину. Так що чим менше ви, тим більше помилок.

Деякі загальні формули (див. Вікіпедію для констант):

ІМТ = MassKg / (HeightM)^2

BMR (основна швидкість метаболізму) = а + (b * MassKg) + (с * HeightM) - (д * ageYears)

де: А, B, C і D-константи, які залежать від статі, і чия версія рівняння ви використовуєте.

УШМ (м'язової маси тіла) = ( х * massKg ) + ( р * HeightM) - з

де: Х, Y і Z є константами, які варіюються в залежності від вашого статі, і чия варіація рівняння ви використовуєте.

БФ (жиру) = ((massKg - ЛБМ) / massKg) * 100

або = (Е * ІМТ) + (Ф * ageYears) - р

де: Е, F, і G є константами, які варіюються в залежності від вашого статі, і чия варіація рівняння ви використовуєте.

+472
msolters 8 серп. 2015 р., 19:33:17

Як професійний культурист , я нікому не раджу сидіти в парній або souna, як вони викачують УР м'язи після тренування. Дати йому деякий час після тренування.

+456
Shastrarth Kalawid 16 січ. 2010 р., 15:59:03

Наскільки ефективні на поліпшення гнучкості/постави/фітнес/загальні здоров'я через постійний письмовий стіл замість столу?

+353
Al Renner 6 серп. 2016 р., 15:15:39

http://www.livestrong.com/article/396039-how-to-calculate-cycling-power/

Це насправді одна з найкращих оцінок, хоча кожний з них в основному здогадки. Без правильно відкалібрований вимірювач потужності, важко отримати абсолютно точне зчитування Вт.

+313
user345286 3 трав. 2019 р., 02:41:09

Відповідь проста: пийте, коли ви відчуваєте спрагу.

Більш довгий відповідь: дослідження показали, що як мінімум 5% зневоднення може негативно позначитися на продуктивності. Складність полягає в тому, що являє собою, що відрахування, оскільки воно має відношення до втрати ваги, який також буде і з використанням запасів глікогену в м'язах.

Що стосується професійних хокеїстів полоскати і плюватися, ви побачите це у багатьох спортсмени, так як вони в основному просто хочете, щоб очистити рот. Це не має нічого спільного з підвищений або знижений поглинання кисню. Ви можете побачити деякі професійні спортсмени (я в основному помітив це з футболістами), використовуючи фактичні кисню в кулуарах, але це не рекомендується/здійсненно для більшості спортсменів-любителів. Якщо ви подивіться, більшість буде пити, то свист/плюнути, або навпаки.

Дихайте, як ви вважаєте за необхідне, пити, щоб жага/як ви вважаєте за потрібне, і ви повинні бути добре. Якщо ви помітили себе плоский пізніше в грі, спробуйте пити більше рідини раніше, і переконавшись, що ви отримуєте якусь кількість калорій і електролітів разом з водою (мінералка/спортивні напої, енергетики, можливо, гелі тощо).

+304
gadelkareem 3 лист. 2015 р., 10:08:43

Я часто отримую дуже локалізована біль у правій частині живота після тренування (не важливо, якої групи м'язів працювали). Місцевість стає чутливим протягом декількох днів, змушуючи мене зупинитися ваги в той час.

Це поширений симптом серед культуристів і якщо так, ніж зазвичай причина? (Я у Великобританії так терапевт не буде нічого робити, крім як прописати парацетамол)

+259
ReyLobos 8 жовт. 2019 р., 00:32:13

Ви просите кілька різних питань, давайте почнемо з простого одне - як ви відстежуєте?'
Ось такий покроковий підхід до створення журналу. Це дозволяє вводити в свої плани і забезпечує роздруківку, щоб відслідковувати його.

Це трохи більш суворим, ніж те, що я використовую (я записую, що я роблю від руки в блокнот), але дає вам гарне формат і посилання, щоб використовувати.

Щодо створення фактичного плану (те, що ви будете відслідковувати) - все залежить від ваших цілей (моя постійна тема). Ви хочете побудувати силу? витривалість? розмір? відновитися після травми? Це дозволить визначити тип плану.
Ось список деяких програмах тренувань.

Я б порекомендував шукати те, що ви шукаєте яких процедур Гугл тренування, потрапив у книжковому магазині або взяти особистого тренера, щоб допомогти тобі прийти в себе.

Коли ви збільшити, змінити план і т. д.... почати з вище, план або тренер дасть вам знати, коли - в якості точки відліку, ви, ймовірно, хочете змінити режими не 2-3 місяці, щоб ваше тіло не прийме у тієї ж тренуванні, а ви не хочете зробити ту ж процедуру однаково двічі - при збільшенні інтенсивності за рахунок збільшення ваг або повторень.

+252
Camilo 29 вер. 2013 р., 03:16:06

Так... в якійсь мірі, але навіть тоді це дуже неефективно. Будь-які роботи з близько 15 повторень буде будувати ваш розмір м'язів, який допоможе сила. Але не сильно, і тільки помітно, поки ти відносний новачок.

Це буде набагато легше, швидше і ефективніше для вас, щоб працювати до використовуючи 100фунта як ваш максимальна вага на низьке число повторень, і при цьому 60lbs точка буде цілковитий прогулянка у парку.

Максимально ефективний спосіб: почніть підніматися складною ваги на 15 повторень, потім збільшувати вагу кожного тренування (яка змусить вас кинути повторень), поки не потрапив у важку вагу ви можете керувати через кілька тижнів на 1-2 повторень

Примітка

Якщо ви тренуєтеся в тренажерному залі для спорту, ви не хочете витрачати свій час, імітуючи точні дії вашого виду спорту в тренажерному залі. Це поширена помилка. Використовувати тренажерний зал для побудови загальної м'язової і загальною міцністю в основних рухах, і це призведе до вашої спортивній практиці ви займаєтеся поза тренажерного залу. Ваша спортивна практика це найшвидший спосіб покращити спорті.

(багато спортивних наукової літератури з цього питання, якщо ви зацікавлені)

+155
CJW 11 квіт. 2015 р., 22:01:55

Я завжди була активна, коли я був молодшим, але це було, поки я не вдарив мою 30-х років, я, нарешті, вирішив осісти і почати працювати. Перше, що я б не радив використовувати тренування, такі як диван 2, 5К, який допоможе полегшити вам весь процес бігу/бігу підтюпцем.

Це великий інтервал тренер, який допоможе вам бігти 5k в 9 тижнів. Це дійсно допомогло мені хочуть продовжувати працювати, оскільки я прогресував щотижня і не відчуваю смерті.

Що стосується взуття, нічого не гуглити ... серйозно. Я пішов по цій дорозі і хотів знайти, що "ідеальної" взуття для моєї ноги - високі арки/Супинат - я навіть ортопедичні устілки протягом тривалого періоду часу. У будь-якому випадку, те, що я прийшов з'ясувати, що це спроба і навчання у взуття, яка дійсно дає вам знати, що працює для вас. Наприклад я люблю Найк за те, що босоніж/мінімалістичний вигляд, але і копати Acsics гель-Німбус для більш м'якої їзди.

Зрештою, легкістю в неї і не поспішайте. Переконайтеся, що ви можете вести розмову під час бігу, це дозволить вам знати, якщо ви йдете занадто складно. Але так, простота і насолоджуйтеся!

+43
TimK 21 серп. 2011 р., 11:27:51

Погляньте на FitDeck (www.fitdeck.comв основному карта вправ, використовуваних/розроблених морські котики. Можливо, ви також захочете глянути на Табата інтервальні тренування - деякі з найбільш інтенсивних і швидких процедур, розроблених для створення indurance і сила (4 вправи, кожне з яких ви робите 8 х 20 секунд комплекту з 10-секундними періодами відпочинку - звучить просто, поки ви їх)

+13
Espen 1 серп. 2019 р., 15:47:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil