Що таке м'язовий вузол?

Після початку підйому, або, можливо, це було із-за поганої постави у мене сидяча робота, я отримав те, що я думаю, що це м'язовий вузол, і я хотів би знати більше про них.

Що викликає м'язові вузли? На більш високому рівні і більш глибокому науковому рівні.

Існують вправи або розтяжки або щось, що можна зробити для усунення м'язових вузлів і чому це працює?

Потягування перед/після тренування, запобігти м'язові вузли? Чи є інший спосіб, щоб запобігти м'язові вузли?

+975
Chase Sandmann 5 лют. 2010 р., 01:49:55
26 відповідей

Ви сказали, що ваша головна мета - "втратити впертий жир живота".

Хоча ви не можете визначити спалювати жир, якщо те, що ви зараз робите для досягнення цієї мети для вас (втрата ваги у цілому), і ви в цілому задоволені результатами ви отримуєте і тренування, нічого не змінити.

Кардіо разом з силовими/силові навантаження-це відмінний спосіб спалювати жир при збереженні м'язової.

При тому, що основні зміни мети на щось інше, можливо побудова м'язової маси, то переглянути свій раціон.

Ти надаєш занадто великий тиск на коліно ви запитали? Тільки ви можете відповісти на це. Якщо ви відчуваєте будь-який біль або дискомфорт, ймовірно, ви і ви, можливо, доведеться звернутися до лікаря, перш ніж робити більше шкоди. В іншому випадку, я б сказав, що ні. Просто переконайтеся, що ви використовуєте хорошу форму виконання вправи - наприклад, якщо робити присідання, переконайтеся, що коліна відстежуючи тому ж напрямку, вказуючи пальцями. Також переконайтеся, що ви носите хорошу якісну пару кросівок для бігу - бажано встановлені кимось, хто знає, що вони роблять. Він також може бути корисним поглянути на деякі ортопедичні устілки, зроблені спеціально для ваших ніг.

Вища повторень дозволить підвищити витривалість в якійсь мірі, але це не збирається робити багато для побудови сухої м'язової маси - якщо це те, що ви хочете з нього. Це добре, щоб змішати його вгору кожен зараз і потім, хоча. Це, звичайно, не повинні мати будь-яких негативних наслідків, якщо ти не робиш це кожен день - якщо ви насправді намагаєтеся побудувати м'язи.

Постиш навчання працює для деяких людей, а не для інших. Особисто я не можу тренуватися на голодний шлунок - мене нудить. Приблизно за 30-45 хвилин до тренування, у мене є що-небудь поїсти.

Всі хоч і різні. Якщо ви можете тренуватися на порожній, це може працювати для вас. В дуже загальному сенсі, не вдаючись у тонкощі того, якщо у вас мало жиру, щоб програти, я б їв. Харчування буде сигналізувати вашому тілу, щоб звільнити/використання жиру для енергії. Якщо ви не їсте, ваше тіло утримувати жир - тіла ваші власні контрзаходи виживання буде працювати проти вас.

Ось чому деякі люди знаходять це дуже важко втратити ці останні кілька кг/фунти - вони не їдять стільки, сподіваючись, що це допоможе спалити зайвий жир, коли в дійсності, вони повинні їсти трохи більше. Не тільки це, але якщо ви зайдете занадто далеко, то ваш організм може почати розщеплювати м'язову для використання в якості енергії. Це не є добре! Я особисто знаю пару людей, які самі далеко не їжа. Вони отримують дуже легко хворіють і у них немає м'язового тонусу/визначення їх тіла.

Сподіваюся, ця інформація стане вам у пригоді.

+988
Eric Ryan 03 февр. '09 в 4:24

Кількість за одне тренування ви повинні робити присідання. Це бар-не найкращий функціональне вправа, яке ви можете зробити, і він буде працювати всю ногу. Другий тренування, щоб розглянути, є станова тяга, яка є хорошим додаткових вправ поряд з присідання.

Що стосується зброї, ви дійсно збираєтеся хочете, щоб цільова трицепса, плечей, верхньої частини спини і грудей, щоб отримати добре округлені і функціональної міцності для застосування в спорті. Жим лежачи, верхній прес, і bentover рядок буде будувати більше зброї, а також створення необхідної сили в груди, плечі і спину. Віджимання, підборіддя UPS, підтягування, стійки на руках і все добре, вага тіла вправи, які націлені на ці території, якщо ви не хочете, щоб задіяти гантелі.

Як не втрачати вагу, тобто у вашому раціоні. У найпростішому випадку все зводиться до калоріях в (споживана) проти калорій вихід (згорів). З'ясувати, що ваше щоденне споживання калорій необхідно для підтримки вашої ваги, фактор в калорії від вашого спорту та важкої атлетики, і у вас є свій кількість калорій, необхідних для підтримки вашої ваги. Однак, я рекомендую є 200-400 калорій за обслуговування для підтримки зростання м'язів.

+942
Guillermo Castellon 15 бер. 2015 р., 10:35:32
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я був би готовий посперечатися, що синергічні м'язи для цих рухів виникли важкий час "тримати" з цільовою м'язи, тим більше, що ви говорите, що ви можете завершити рух з хорошій формі.

Одним з величезних переваг використання вільних Ваг полягає в тому, що вони беруть участь ціла купа м'язів не тільки цільову м'яз або цільової групи м'язів. Якщо ви думаєте про те, коли ви використовуєте машину, машина робить все стабілізації та балансування ваги протягом руху для вас. При використанні вільних ваг, таких як гантелі, ваше тіло потребує, щоб зробити це. Просто акт утримуючи гирі в повітрі вимагає координації груп м'язів, які працюють разом, щоб тримати їх там (щоб запобігти їх від нахилі вперед або назад, і т. д.).

Давайте поглянемо на плече преси для прикладу:

Мета

 • Дельтовидні, Передня

Синергісти

 • Дельтовидні, Бічні
 • Надостной
 • Триглавий М'яз Плеча
 • Трапецієвидні, Середнього
 • Трапецієподібних, Нижніх
 • Передньої Зубчастої, Поступається Digitations
 • Pectoralis-Майор, Ключичній

Динамічні Стабілізатори

 • Трицепс, Довга Головка
 • Біцепс Плеча

Стабілізатори

 • Трапецієвидні, Верхні
 • Піднімає Лопатку

Якщо ви новачок в тренуванні його ймовірно, що ці "аксесуари м'язи" ще наздоганяти в плані сили м'язів-мішеней для цих рухів. Крім того, існує певний неврологічний компонент (думаю, технічно це називається "нервово-м'язової координації", але я завжди просто ставився до неї як "м'язова пам'ять") підготовки вашого тіла, щоб зробити новий рух—це ви повинні навчити своє тіло як насправді виконувати рухи, більша частина з яких пов'язана з закон залучення та координації синергічні групи м'язів і балансування ваги по всьому рухові.

Поки ви працюєте в безпечному місці і виконуючи рухи з хорошим формі і відповідний вагу, я думаю, це цілком нормально, особливо, коли тільки починають навчання або намагається освоїти нову вправу.

Подивитися Yevgenity відповідь тут для отримання інформації.

+878
Lanny 28 груд. 2012 р., 02:34:20

Я буду підтримувати мої набори х повторень?

Якщо ви доб'єтеся х набори х повторень на вправу і зберегти при цьому повторень і вагу, але робити це щотижня ви будете добре робити цю вправу. Він стане легше, і Ваше тіло буде адаптуватися. Ви не отримуєте яких-небудь значних м'язів, але ви, швидше за все, збереже поточні статури (в залежності від вашого режиму).

Як я можу зменшити час тренування?

Поставити більш складні вправи і скоротити вправи ізоляції. Madcow 5х5 може працювати, наприклад:

день 1: присед 5х5 (важкий) + 5х5 жим (важкий) + 5х5 штангою поспіль (важкий)

день 2: Присідання 6х5 (світло) + 5х5 армійський жим (важкий) + 5х5 станова тяга (важка)

день 3: присед 5х5 (важкий) + 5х5 жим (важкий) + 5х5 штангою поспіль (важкий)

Які найкращі стратегії для відновлення до того ж здібності у мене були до перерви після того, як я почала знову займатися спортом?

Вага підступ на 60%, місяць перерва-це дуже багато. Використовувати програму лінійної прогресії, щоб повернутися до своєї первісної можливості.

+858
Gemal 9 трав. 2019 р., 22:10:19

Я хочу робити те, що більшість з нас хочуть зробити; побудувати м'язи і втрачати жир. Однак, здається, майже неможливо зробити одночасно. Я знаю, що BCAA є хорошими засобами для підтримки м'язів в той час як на низьковуглеводній дієті. Це можливо, що ви могли б отримати м'язи і втрачати жир, а на високобілкової/низкоуглеводной дієті, якщо ви використовуєте ВСАА?

+797
Pollywog 31 трав. 2018 р., 18:12:14

Це 8-тижнева програма від одного з кращих тренерів працює в США:Хела higdon 5К початківців. Звичайно, ви повинні працювати на більш коротку відстань, і вам не доведеться 8 тижнів, але ця програма може бути корисною.

+775
Eugene Bujak 26 жовт. 2015 р., 18:46:42

У мене дуже красиві форми тіла і структури, але у мене є жир на животі. Я пробувала робити вправи, але я помічаю я зниження у всіх аспектах мого тіла...моє питання полягає в тому, що я можу що-небудь зробити, щоб зменшити живіт жир, не скорочуючи в будь-якої іншої частини мого тіла...дякую

+720
appleleaf 19 січ. 2018 р., 01:33:53

Кікбоксинг б бути ефективною стратегією для отримання м'язової маси і втрати ваги? Скільки калорій в годину спалює?

Я розглядаю три рази в тиждень.

+707
avemaria84 21 січ. 2017 р., 04:01:57

У мене немає посилання під рукою, але де-то в Арнольд: виховання культуристаАрнольд зауважив, що хоча він був робити той же обсяг на обидві руки, ліва рука відстає, так що він буде робити односторонні вправи для це, наприклад, один день в тиждень зробити гантелі кучері з лівою рукою.

Буде робити додаткову лівою рукою локони працювати для вас, або є щось лівою рукою, що б не допустити, що можуть бути ефективними?

+612
michalskuza 25 трав. 2015 р., 15:47:58

Що саме ви розумієте під "мудрим"? Вона має свої злети і падіння в залежності від того, які ваші цілі.

Якщо ваша мета-вага/втрати жиру, то так це нормально. Ви будете спалювати ваші запаси глікогену з допомогою терезів і більшу частину калорій ви спалюєте через кардіо має виходити від жиру.

Якщо ваша мета-сила, це не найкраще. Це було показано, що існує лінійна інтерференція набирає силу і кардіо. Простіше кажучи, більш низька інтенсивність кардіо, що ви робите, тим більше сил ви будете жертвувати (в розумних межах). Отже, чому ви ніколи не побачите пауерліфтер пробіжку на біговій доріжці. Якщо кардіо високої інтенсивності, тоді я не бачу проблеми.

Якщо ваша мета наростити м'язи, то змішуючи в кардіо відніме від інтенсивності тренування.е ви не зможете дати тренуючи м'язи 100% інтенсивності і концентрації, що вам потрібно. Альтернатива: чи робити кардіо після тренування-це зробити, чи не на всіх, якщо вашою метою є побудова м'язів (за умови, що дієта є правильною).

Якщо ваша мета просто бути "потрібним", то так, це абсолютно нормально.

+599
Guy T 24 квіт. 2017 р., 05:10:32

Програма, якої ви прямуєте, бодібілдинг-стиль програми, в тому, що він поділяє тренування на різні частини тіла (так що у вас є руки День ноги день, день назад, і т. д.) і використовує велику кількість різних вправ для кожної частини тіла, з наборами в діапазоні 8-10 повторень. Це на відміну від пауерліфтингу або загальною силовою програми тренувань, які, ймовірно, можуть включати меншу кількість вправ, але з кожним тренуванням вибирають задіяти більшу кількість м'язів, і виконуються в діапазоні 3-5 повторень.

Там не буде якихось вагомих причин для виконання похилого жиму до жиму лежачи, за винятком того, що нахил є сильніший з двох, і виникла ідея, що якщо у вас є, щоб зробити одну з них, поки втома, він повинен бути один, де ви повинні використовувати більш важкі ваги, для того, щоб зменшити різницю у вазі між двома вправами. Тобто Це напевно краще робити 30кг похилого жиму, а потім 40кг жим лежачи, а не жим лежачи 45кг, а потім 25кг для похилого жиму.

Є також гарна причина завжди роблю свої вправи в тому ж порядку: він спрощує Програмування. Якщо м'язи використовуються два різні вправи перекриття і ви повинні були поміняти вправа того, від тренування до тренування, то ваги ви б піднімаючись на кожен буде збільшуватися або зменшуватися залежно від того, що ви їх виконуєте, що дозволяє відстежувати прогрес значно складніше. Тобто Якщо минулого тижня ви зробили 30кг похилого жиму, а потім 40кг жим лежачи, і на цьому тижні ви визначитеся спочатку до лавки, звідки ви знаєте, який вага використовувати? Ви не можете просто використовувати прирощення минулого тижня Ваг, тому що минулого тижня ви були схилити пресування при свіжих і жиму, а стомленому стані, а тепер навпаки.

Що стосується того, що є краще розташування, чим вище, то так, програма силових тренувань (приклад), ймовірно, благо ти набагато більше, ніж бодібілдинг-стиль програми, якщо ваша мета-набратися сил і схуднути, а не збільшити розмір м'язів. Насправді, навіть якщо ваша мета в тому, щоб збільшити розмір м'язів для бодібілдингу цілей, Ви були б набагато краще робити взагалі програма силових тренувань протягом як мінімум перших 6 місяців навчання, щоб отримати гідну міцність основи, і лише після цього перейти до більш спеціалізованої, бодібілдинг конкретної програми. Причина цього полягає в тому, що програми бодібілдингу призначені, щоб додати м'язової маси, щоб люди, які вже є сильними і для кого додаючи м'язів складно. А коли ви початківець атлет, додавши, м'язи легко і ускладнення програми бодібілдинг (супер довгі тренування з великою кількістю різних вправ, частина тіла шпагат), ймовірно, тільки зробити його більш важким для вас.

+553
mkosmala 30 лист. 2012 р., 06:31:10

Оскільки м'язи більш жорсткими і менш гнучкими після тренувань вага, я порекомендував би в першу чергу, якщо ви збираєтеся відразу перейти до тренування ваги після. Ваші м'язи будуть більше розігрівається і вільно без статичної розтяжки перед тренуванням вага (важка розтяжка перед ваги не є здоровим, а не розминка також збільшує ризик травми). Будьте уважні всі запущені травми або болю перед тренуванням, щоб уникнути травм, а також. Я пробував в обидві сторони багато разів і працює до ваг завжди працює максимально ефективно в довгостроковій перспективі. Я помітив, що існує великий поштовх Відразу після ваг, але це недовго перед реальністю скутість і біль додав (а почуття вище ризик травмування) помирає. Можливо, в кількох км після ваг ще безпечно, але якщо ви працюєте на кілька миль, я відволікся на стукіт їх до викачування заліза. Наскільки енергоресурсами, біг до ваг на диво не здається, щоб забрати стільки палива для перекачування заліза.

+496
lapsus 3 січ. 2019 р., 06:32:22

Я постараюся розглянути пункти окремо, а там зовсім небагато, щоб покрити.

Обох плечах цього робити, але право один робить це набагато швидше і часто.

Це нормально. Ми не так симетрично як хотілося б, тому ми, як правило, мають невеликі відмінності між двома сторонами.

Я б не сказав, що є справжня біль, коли він випливе, але є невеликий дискомфорт (можливо, що це просто душевний дискомфорт при думці про нього, хоча, я не впевнений).

Пліч плескає по суті не є небезпечним. Важливо, що ви розігріти, і розігріти перед кожною тренування. Ви можете знайти тонни різних видів діяльності, які ви можете зробити, щоб розігріти плечі/ротаторної манжети загуглив для це, тому я не буду витрачати час на повторення приклади. Але я рекомендую вам зробити хоча б 10-15 хвилин прогріву плечі.

Верхню частину тіла піднімає мені робити, є: зважені віджимання, груди гантелей мух, підтягування (з різними ручками), стоячи завитки, над головою підняти трицепсів (одна гантель), гантелі пасинків, і армійський жим (гантелі).

Не дуже, щоб сказати тут. Вони, як правило, хороші вправи. Особливо мені подобається, що ти робиш військової преси з гантелями замість штанги, і я буду говорити, чому в наступному розділі.

Що стосується "над головою трицепсів ліфт (одна гантель)", я просто хочу сказати, щоб Ви були обережні, щоб зробити це правильно. Я не знаю, якщо ви мене чи ні, але це може бути плечі-поп-тригера. Я рекомендую це відео зокрема для трицепсів вправи. Він не тільки покаже, як робити всі без ризику отримати травму, але він також пропонує кілька варіантів для тренування трицепсів, а мінливість має важливе значення для всіх груп м'язів.

У зв'язку з цим я також не рекомендуємо дотримуватися такої ж список вправ назавжди. Там повинно бути багато варіацій, тому що ви повинні кинути виклик ваші м'язи, якщо ви хочете, щоб вони відповідати з прогресом.

Можливі винуватці: я читав, що робив армійський жим через голову може викликати проблеми

Бінго. З усіх речей, які ви згадали, це найбільш ймовірний злочинець, і слава про притягнення його вгору. Робиш за шию пресування є досить поширеним призвідником плече проблеми, тому що ваше плече має такий маленький "ковпачок" на кінці, а коли ти робиш за шию притискаючи, руку кістки може змолоти проти нього.

Ось чому я дав респект, використовуючи гантелі, тому що з гантелями, ви можете легко уникнути цього, зберігаючи ваші лікті перед собою під кутом 45 градусів.

Ось ще одне відео , де ще це пояснити. Ви знайдете мені посилання досить часто в цих відео, тому що хлопець, який насправді утворений, і продемонструвати, як і чому на каркас, щоб переконатися, що ви це розумієте, а не просто вірити йому на слово. Крім того, клянуся Богом, ніяких зв'язків. Це просто економить мені багато часу не потрібно все це написати.

і намагався переконатися, що я сплю з моєї руки на мого боку, а не над головою у разі, якщо це було так, як я спав

Спасибі ще раз. Так ми спимо часто може сприяти такого роду незручності. Як і очікувалося хлопець на відео теж. Я можу говорити тільки цікаво, але його рада не спати на ротированными плече дійсно допомогло полегшити деякі з моїх власних плечу плеще махінацій.

+444
simula67 14 трав. 2018 р., 10:29:12

Я підвернула ногу 3 тижні тому, і мені було цікаво, якщо було б погано, щоб почати знову підніматися. Я думав робити жим ногами для початку, перш ніж мені зайнятися присіданнями.

Я все ж поки що не вистачає мобільності в мої щиколотки (болі при розтягуванні), але він дуже легкий. Я можу працювати спокійно, незважаючи на це? (Немає бару присідання не постраждав, за винятком невеликий недолік рухливості)

Я пропускав день ніг з-за цього, але це мій улюблений день.

+390
Andres Castellanos 3 трав. 2019 р., 18:54:44

Як енергетик і Енергетик стверджують, щоб допомогти заповнити ваш тел повинен електролітів, вітамінів та інших поживних речовин. Я шукаю, щоб з'ясувати, якщо є документально підтверджені докази того, що ці напої дійсно зробити різницю у вашій тренування або поповнення поживних речовин.

+358
Nadia Romero 25 січ. 2012 р., 20:17:29

Це питання, як він сформульований, це не по темі. Але, оскільки я написав таку програму в минулому, я покажу тобі те, що я використовував. Міністерство сільського господарства США підтримує Nurtient бази даних , які можуть бути завантажені. Якщо мені не зраджує пам'ять, це великий і розподіляється на декілька частин. Є документація, щоб допомогти вам розшифрувати кожну частину скачати.

+317
uniTHX 31 жовт. 2016 р., 04:39:49

Ви праві, що гнучкість-одна з основних переваг - це тому, що йога допомагає розтягнути м'язи безпечним шляхом і збільшити діапазон рухів у суглобах. Розтягування сприяє виділенню молочної кислоти, яка накопичується у ваших м'язах, який може зняти скутість і втому.

Крім того, проведення багатьох з поз вимагає притягнути до вашої основної і побудувати основні сили, який допомагає поліпшити баланс і поставу. Ви також побудувати сили верхньої частини тіла, роблячи пози, як планка і собака мордою вниз. Пози стоячи працювати ваші стегна і квадрицепси.

(джерело)

+269
Abdou23 22 лип. 2013 р., 05:23:51

Так що я використовую, коли я роблю паркур або вільний біг Адідас класичні туфлі Самба. Вони дуже м'які і після деякого носіння форми вашої ноги в хорошій формі. Мені дуже подобається, як вони мають достатню підтримку для моєї арку досить легко, склепіння та інші ходи. У мене було 2 пари і ні коли-небудь розірвав, я просто з них виросла. Я дуже рекомендую їх для паркуру, якщо вам подобається цей вид взуття.

+260
vemper 16 черв. 2019 р., 16:30:36

В теорії, ви можете. Витривалість можна тренувати з якого-небудь м'яза, поки ви отримуєте навчання-це дуже великий обсяг (що передбачає низьку інтенсивність).

Зверніть увагу, що витривалість складається з м'язової витривалості (яка залежить від м'язів, які проходять навчання), і серцево-судинну витривалість (яка залежить від усієї серцево-судинної системи)

На практиці, однак, більшість людей, ймовірно, не розвивайте витривалість (в плані м'язової витривалості) у їх верхній частині тіла, а в ногах, тому що вони просто отримати більше обсягу, використовуючи свої ноги (якщо вони почнуть ходити на руках весь час). Це, як мовиться, якщо ви хочете поліпшити серцево-судинну витривалість, ви, ймовірно, отримаєте більш швидкі результати з тренування ніг, бо ноги вже більше м'язової витривалості, який дає вам здатність більш високий обсяг тренувань.

+249
Farado 6 серп. 2017 р., 02:46:12

Досі у мене була велика пластикова пляшка з прісною водою, що (1) було штук свіжої полуниці протягом ночі і (2) міститься кілька ложок цукру. Не погано, але займає трохи часу, щоб підготуватися і не мати тонн смаку небудь. Я впевнений, що деякі люди там є схожий, але краще. Будь-яка пропозиція?

+179
diofloyk 6 груд. 2018 р., 11:49:18

Я думаю, це може зробити закритий, так як є дублікатом , як запобігти литкові судоми під час купання, але ви прямо запитав Це так, я постараюся відповісти на це для вас:

Який механізм цього болю - це те ж саме, як інтенсивний тренування або ще щось, що просто відчуває, що шлях.

Існують дві конкуруючі теорії (не перевіреною, емпірично) на EAMC (вправи, пов'язані м'язові спазми).

Перша ідея-це втрата натрію. Це змушує м'язи з часом змінювати форму вимушених, в результаті структурних змін, що потрібен час, щоб відновитися від.

Друга ідея полягає в нервово-м'язової втоми. Ваші нейрони вимагає певної кількості різних хімічних речовин для того, щоб відправляти і отримувати електричні імпульси. Насправді, обмежуючим чинником міцності має тенденцію бути внутрішньоклітинного кальцію.

Якщо ви відчуваєте це два дні пізніше, особливо якщо це, здається, стало ще гірше 24-48 годин після, ви, швидше за все, маємо справу з крепатурою.

У всіх випадках тренування (після того, як ви можете ходити, не кривлячись). Велика частина фізичної підготовки-це фактична ефективність обробки сигналу, що ваш мозок використовує, щоб активувати м'язи. Ваше тіло буде адаптуватися до нового стресу, і дві великі складові, що адаптаційні нервово-м'язової і основне зростання скелетної м'язової тканини.

+128
mahkill 17 жовт. 2015 р., 03:28:38
Питання, обговорюємо тренування, техніку, або крос-тренінг для конкретної мети.
+107
Vinnie Saletto 8 черв. 2014 р., 17:38:25

Краще прагнути встановити кількість повторень і позбавлені мети, або краще зменшити вагу, щоб дозволити собі підтримувати досягнення цієї мети розраховувати реп для всіх наступних по мірі збільшення втоми?

+105
califcw 22 трав. 2015 р., 00:08:16

Чи втрачаю я м'язову масу якщо я роблю анаеробні вправи протягом своєї дієти?

Не обов'язково. Насправді, типові анаеробні вправи, які використовують свої м'язи, такі як підняття важких речей, як ви згадуєте у вашому питанні насправді допомагає зберегти м'язи. Це сигнал вашого тіла, що вам потрібно, що м'язи.

Ви втрачаєте м'язи, коли ви не їсте достатньо білка і інших джерел енергії на відновлення м'язів після тренування. Це є причиною того, що жорсткі обмеження калорій призвести до втрати м'язової маси.

Я на дієті вже місяць. Він складається з 5 прийомів їжі з сумою 1700 калорій в день (2000-стабільне споживання калорій на добу для мене). Моя дієта має високий вміст білка (в 3 рази маси тіла) і помірна кількість вуглеводів(в 1,5 рази маси тіла) в ньому. Я втратити близько 0,75 кг в тиждень.

Я припускаю, що це грам протеїну або вуглеводів на кілограм маси тіла? Для цілей обговорення, давайте припустимо, що ви 80кг (~175 кг) - що б 240г білка і 120 г вуглеводів. Що б залишити вас з 29г жиру для іншої частини вашої дієти в цій вазі.

Просто пару зауважень:

 • .75кг / ~1,5 фунтів в тиждень втрата ваги дійсно хороший, і у безпечному діапазоні.
 • На прикладі ми маємо тут, споживання жирів буде те, що буде необхідним мінімумом для нормальної гормональної функції (грубо .35г жиру / кг загальної маси тіла).
 • Він працює, тримати на нього.
 • Якщо у вас виникли проблеми з роботою, ви, можливо, захочете продати деякі з білка для вуглеводів. Як довго, як ви тримаєте 2г білка на кг загальної маси тіла вам буде достатньо, щоб зберігати м'язи.

Отже, які вправи слід поєднувати з іншими частина моєї тренування, щоб спалити максимально жир, але і втратити якомога менше м'язової маси?

Чесно кажучи, то, що ви робите-це просто чудово. Підняття тягарів з великими рухами суміш робити чудеса для вашого гормонального профілю, дієта хороша, і аеробна робота допомагає знизити ЧСС. Єдине, що я б турбуватися про є:

 • Як ваші вимірювання змінюється? Вимірювання частин тіла з рулеткою забезпечує більш повну картину того, як ваше тіло змінюється, ніж дані можу сказати.
 • Переконайтеся, що ви отримаєте 7-8 годин сну на добу.
 • Відпочити. Уникнути зайвого стресу , який тільки служить, щоб кинути свої гормони в катаболічних держави. Деякі стрес є необхідним і здоровим (таких, як стрес, тренування), але постійне занепокоєння і тривога тримає ваш організм в катаболічну стан.
+89
JNTej 13 вер. 2013 р., 16:43:02

Як ви сказали, ви хочете, щоб зменшити жир, ви повинні зосередитися на тому, що ви їсте першими. Витрата енергії повинен бути більше, ніж споживання калорій. Немає спеціального положення про те, що робити в першу чергу. Крім того, немає вправи для зменшення живота жир. Ви повинні мати загальне зниження ваші жирові відкладення.

Що стосується тренування, потрібно поєднувати кардіо і силові тренування в правильній пропорції, щоб побудувати масу і зменшити жир. Як ви сказали, що тренування у себе вдома, я пропоную виходити на пробіжку буде гарне кардіо, або пропускаючи мотузку. Продовжувати ваші звичайні тренування, але і розділити її на частини, а зробити одну частину в день, наприклад зброю на день, грудей на іншу, ноги на наступний день, і таким чином, щоб дати м'язам час для відновлення, щоб рости.

+86
Ken Wilson 10 лют. 2016 р., 05:49:16

У мене є пара Вібрам Бикила і Saucony Mirage, щоб дати мінімальний взуття удар і тому я не доведеться покладатися на другий руки дослідів при їх обговоренні.

enter image description here

Я чув кілька суперечливих думок про мінімальну взуття та як їх використовувати. Моя ідея буде поступово вводити їх в свою програму тренувань, так що я не отримую ніяких надмірне травми через використання різних м'язи при бігу в цих туфлях.

В даний час я ще на початку програми тренувань, Що означає, що я бігаю 5 разів в тиждень, три з яких-короткий 30-хвилинний розслаблено працює, а два інших в довгостроковій перспективі, а також поріг навчання.

Оскільки у мене як Вібрам і взуття Saucony, я можу змінитися більш поступовим. Я теж можу носити їх протягом дня, враховуючи, що мені не доведеться дотримуватися будь дрес-код, який означає, що я не обов'язково повинні звикнути до них через поодинці.

Так що тепер я задаюся питанням, Що б бути кращий спосіб почати роботу з мінімальним кросівки?

+77
Ricardo Juarez 21 бер. 2015 р., 04:35:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil