Це нормально мати живіт, коли я відпочиваю?

Це як я виглядаю, якщо я зігну: enter image description here

Але якщо я розслабляюся, мій живіт реально стирчить зовсім небагато: enter image description here

Це нормально? Я повинен спробувати, щоб схуднути?

Правка: правда на другому знімку я навмисне сутулячись, щоб підсилити ефект. Ось картинка, я просто прибрав в яких я стою, як мені б хотілося.

Вісцерального жиру є надзвичайно нездорової, наскільки я читав, так це те, що я прошу. enter image description here

+51
Bertolino 17 січ. 2010 р., 20:15:25
35 відповідей

Гіпертрофія-це єдиний феномен м'язів стає більше. (Це можна вважати особливим фізіологічним процесом, але це важко, якщо не неможливо, щоб викликати окремо від збільшує силу, витривалість, і так далі.)

Гіпертрофія сама по собі трохи підвищує міцність через використання переваг, які приходять з більшою площею поперечного перерізу, виробляючи чудовий кут звуження.

Гіпертрофія сама по собі нічого не говорить про гнучкість. Гіпертрофія навчання може привести до зниження або підвищення гнучкості; це визначається програма використовує.

Один гіпертрофії може призводити до підвищення метаболічних потреб, тобто, це важче, щоб палива побільше тіла під час тривалих кардіо ефект. Але інша тренування може усунути цей ефект.

Але в цілому, гіпертрофія отримує поганий реп. Надмірна увага з бодібілдингу у популярній західною культурою викликало підняття тягарів бути пов'язані з перегинами культуризму, але справа в тому, що гіпертрофія, як правило, слід бажаної всіма. Це раціональна мета роботи, що несе зникаюче мало негативних наслідків якесь значення.

+951
Marcelo Silva 03 февр. '09 в 4:24

Я отримав подрібнення дієта від професіонала, і він радить, що я повинна їсти кожні 2-3 години, не так вже й важливо, в який час я їм, поки я їм те, що я припускаю?

+925
Hiroaki Masuda 19 жовт. 2018 р., 03:40:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Все, що вам потрібно зробити, це поїсти в чистоті і регулярно харчуватися. Якщо ви не працюєте, переконайтеся, що ви не їсте більше, ніж вам дійсно потрібні. Ідея в тому, щоб зберегти повноцінне харчування на увазі. Переконайтеся, що джерела ви обираєте, надасть вам всі необхідні поживні речовини для вашого тіла, щоб вам харчуватися і залишатися в належному стані. Я не знаю, що до звичок у їжі були схожі, але якщо ви були в мотлох, і нездорової їжі, то скорочувати як можна більше. Я знаю, що це важко, але вести здоровий спосіб життя, вам потрібно відмовитися від деяких продуктів. Якщо ви не можете чинити опір цій тязі, вкластися в 1 день в тиждень, але їжте їх в ліміт. Пийте багато води і добре відпочивати. Підтримувати хорошу гігієну, що дуже важливо. Головне, мати позитивний настрій і зосередитися на меті. Як тільки ви досягаєте його, підтримувати його. Не спікірувати назад, де ви почали. Бажаю вам всього найкращого.

+914
Pambos 15 трав. 2014 р., 01:11:10

Компресійну білизну не добре для вас! Обмеження потоку крові? Бог знає, скільки шкоди він робить! Іноді запихає його викликає пошкодження інших частин серця, головного мозку тощо! Будьте обережні при використанні цих!

+910
scaggsp 22 серп. 2016 р., 01:11:25

Я збираюся досить невеликий тренажерний зал (так як я живу в сільській місцевості) з дуже мало різних можливостей, коли справа доходить до обладнання і матеріалів. Я роблю розгинання спини з додатковою вагою для тренування нижній частині моєї спини. Тепер я хотів перейти з станова тяга в моєму житті.

Проблема в тому, що тренажерний зал не отримав Матс поставити під бар або що-небудь, що буде перешкоджати зниженню ваги. Так я думав про замість реалізації Румунська станова тяга, як мені тоді не опустили планку кожен реп.

Я знаю, що звичайна станова тяга одне з кращих вправ можна робити в тренажерному залі (якщо правильно виконати). Але щодо румунок? Варто перемикати розгинання спини. Моя основна мета полягає в нарощуванні м'язової маси.

+823
Oldtimer 10 жовт. 2011 р., 04:19:01

Я зробив стартову силу протягом 4 місяців і бачили гарні результати. Я змінив починаючому тренування культуриста, і зауважив, що реп/установлений діапазон збільшився від 3х5 до 4х10, який має сенс для гіпертрофії вигоди.

Чого я не розумію, як і навіщо потрібно робити багато різних вправ на частини тіла..і я бачив це у багатьох підпрограми культуриста... наприклад. на СС, ти зробив тільки 15 повторень в жимі, але і в звичайний день грудей ви, можливо, доведеться робити лава, похила лава, летить...

 1. Як ви можете очікувати летить власність, коли ви тільки зробити так багато повторень Жим + похила лава? Як ви можете очікувати, щоб працювати ваш біцепс або інший невеликої групи м'язів ефективно, коли ви тільки виконайте одну тренування ізоляції?

 2. Чому потрібно робити флісу, бічній піднімає і т. д., Коли ви вже робите дуууже багато рухів сумішшю як притискає плече або жими.

+817
VaZaA 7 лип. 2014 р., 14:56:30

Будь-які фізичні вправи можуть допомогти зняти стрес, депресію і занепокоєння шляхом звільнення ендорфінів і забезпечуючи відволікання, серед іншого. Я уявляю, що йога буде особливо хороший, оскільки він концентрується на диханні і релаксації, а також фізичні вправи. Це також добре, тому що вона не вимагає ніякого обладнання, і ви можете зробити це в будь-якому місці, у тому числі у власному будинку. Ви могли б спробувати деякі тіла вага вправи теж, якщо ви дійсно хочете, щоб залишатися всередині.

Однак, це може бути більш вигідним для вправи на відкритому повітрі, ніж у приміщенні. Згідно цієї статті:

в порівнянні з виконанням у приміщенні, працюючи в природному середовищі був пов'язаний з великим почуттям ревіталізація, підвищення енергії та позитивної взаємодії, разом із зменшенням напруги, розгубленість, гнів і депресія.

Не кажучи вже про те, що ви отримаєте більше соціальної взаємодії, якщо ви виходите на вулицю.

+788
DylJur 13 січ. 2018 р., 16:48:23

Моя дочка, якій скоро буде 7 років, любить плавання і нещодавно почала тренувальних заїздів. Вона є наймолодшою/малий/тонкий з усіх дітей у групі. Її техніка-це дуже добре у всіх 4 ударів (краще, ніж деякі з старших дітей), але їй не вистачає сили, витривалості і загальної сили тіла, щоб не відставати від інших і як така вона знаходить басейні-тренування досить жорсткі.

Вона вже так часто, наскільки це розумно можливо плаває - 3 рази в тиждень тренування, плюс один або два плаває зі мною, де ми просто весело провести час в місцевому басейні. Тренери запропонували їй ніяк 5 днів навчання , але це а) буде для нас складним з технічної точки зору, і б) я думаю, що це занадто багато для неї в цьому віці. Один з її колишніх інструкторів на групові заняття в наш місцевий басейн рекомендується вкрай обережно натискати на неї занадто сильно, в цьому віці.

Вона грає у футбол раз на тиждень по годині, і Тай-Квон-зробити ще одну годину, і взагалі вона дуже активна дитина.

Тому мені цікаво, які найкращі вправи, які можна робити вдома, що б допомогти їй витривалість, витривалість і загальну фізичну підготовленість/сила.

Нагадаємо, що на даний момент я просто дозволити їй це зробити, які вправи вона любить будинки, які є присідання, віджимання, стрибки зірки, колеса-кургани з братом вгору по сходах, рука варто, йдучи рука варто (вона просто почала спробувати це), і кілька вправ з невеликими гантелями 2,5 кг (кучері, плече преси, випади і нахили в сторону) - як і коли вона відчуває, як він....

+732
CalculatorFeline 24 вер. 2013 р., 08:38:31

Є дуже точний підхід, але він вимагає бути в лабораторії та мати обладнання підключили до вас.

Інший підхід використовує спалених калорій калькулятор. (Якщо ви подивіться вгору, спалених калорій калькулятор ви знайдете десятки, вони повинні ґрунтуватися на тип вправ, вага і тривалість вправи).

Деякі моменти, щоб мати на увазі:

 • Ви можете зробити те ж саме вправу, точно так само, але спалювати калорії відрізнятися в залежності від того, що ви з'їли до тренування, температура в приміщенні і т. д.
 • Спалені калорії, які відносяться безпосередньо до втрати ваги, але не можна ж кожного разу, залежно від вашого харчування, інтенсивності, рівня сну - ви, швидше за все, не спалити те ж кількість калорій, але якщо ви це зробили, швидше за все не втратити таку ж кількість ваги
 • Після тренування після опіку необхідно враховувати - чим більше аеробних вправ, тим менше "після" калорій присутній
+724
Argaman 4 трав. 2014 р., 05:14:35

Нещодавно я почав пауерліфтингу (початкова міцність), і у мене досить фривольний інтерес. Що, якщо я скину вагу пластини на ногах? Між розминкою і роботою встановлює, існує велике навантаження/розвантаження та перенесення вага плити навколо. Я підніматися босоніж, і я готовий вкладати у взуття, але в битві між 25-фунт плита і пара Чак Тейлоры, я впевнений, що платівка буде ще виграти руки вниз.

Я повний слабак? Невже люди насправді нігтьових пластин на ногах? Б штангетки забезпечують ніякої реальної захисту?

+640
Pravalika Maram 28 черв. 2017 р., 19:52:29

Власне-перевірка виконання стажистом рух може бути ускладнене або практично неможливо, особливо якщо це стажист непорядний. Якщо тренера немає, то краще-хоча і не обов'язково достатньою -- опція доступна для стажист саморобні відео руху, розглянуто відразу після цього (наприклад, після набору станова тяга).

Початкова сила: основна стійка навчання подробиці п'ять кроків, які слухач може використовувати, щоб навчити себе до тязі, а також симптоми загального руху помилки і як виправляти такі помилки. Ви можете використовувати ці кроки, щоб навчити кого-небудь правильно станову тягу.

У Aasgaard компанія опублікувала кілька відеороликів слухачів навчали/тренували в тязі.

+624
ablisai 10 жовт. 2012 р., 19:18:29

У мене були силові тренування на деякий час, але я виїхав з кардіотренування, отже, втратив свою серцево-судинну витривалість.Плавання і біг-моя кардіотренажерів.Але в той час як збільшення витривалості і втратити деякі зайві жири,я не хочу втрачати свою м'язову масу.Якісь поради?

+589
Josh Manders 14 серп. 2011 р., 16:12:43

Не тільки це нормально, це те, що ви повинні зробити.

Потягніть плечі вниз і назад. Він розсовує груди і привертає до неї латів, що весь сенс вправи.

+587
user207401 15 січ. 2010 р., 13:46:52

У мене є набір гантелей і похилій лаві, і тільки почали деякі основні вправи.

Я використовував тільки 2,5 кг на руку але важко зробити набір з 3 х 12. Я помітив, що мої руки не рухалися під 100% контроль.

Потім я вирішив зробити 1 х 12 наступних вправ.

 • Лава для преса
 • Для похилого жиму
 • Нахил літати
 • Сидячи плече прес
 • Бент поспіль
 • Усаджена згортуваність
 • Бічний вигин
 • Потягніть за
 • Трицепсів

(НЕ ВПРАВИ ДЛЯ НИЖНЬОЇ ЧАСТИНИ ТІЛА З МЕДИЧНИХ УМОВ)

Я припустив, що я здатний підняти більшу вагу, ніж це!

Які зміни я можу зробити для вищезазначених рутини? Хіба це нормально, щоб не бути в змозі виконати рутинну такий, навіть з більш легким вагою?

+571
Hans Kristian Tiller 20 жовт. 2018 р., 06:25:16

“Я думаю руки 2-3 рази в тиждень.Це добре, щоб зробити це і якщо я зроблю це, як я збираюся покрити мої інші частини тіла."

Якщо вашою метою є збалансованою, естетичної статури, то, "більше - не обов'язково краще". Гіпертрофія-це дуже індивідуальна річ. Там немає певного набору вправ, який буде гарантувати вам зростання для конкретної групи м'язів. При виборі вправ сприяє зростанню м'язів, я думаю, що це набагато більш важливо вивчити ваш підхід до навчання. Запитайте себе: "мій підхід до навчання оптимальною для м'язової?".

Ви повинні розуміти, що ви будуєте м'язової розмір при оптимізації живлення, сну і відновлення. Якщо один аспект вашої підготовки - "викл", швидше за все, ви не будете робити успіхи. Уважно вивчивши кожен з них повинен дати уявлення про будь-яких можливих місцях, яких не вистачає.

Якщо ви відчуваєте, що ви оптимально навчання, є одна зміна, яка може бути ефективним для вас. Якщо ви відчуваєте, що певна частина тіла відстає, ви повинні поглянути на пріоритети вашого життя. Уривок з Національного міцність і кондиціонування Асоціації свідчить про те, що

“Порядок вправ протягом тренування істотно впливає гострий піднімаючись подання і подальші зміни в силі протягом навчання опору. Цілі початкового навчання повинен диктувати порядок вправ. Вправи, що виконуються до початку тренування виконуються з менше втоми, поступаючись більш високі темпи розвитку сили, вища повторення кількість, і більша кількість поднимаемого ваги."

Якщо ви відчуваєте, що ваші руки не вистачає, ви повинні розглянути можливість підготовки біцепси і трицепси раніше у вашому розпорядку. Ви повинні також розглянути використання "попереднього стомлення" як метод, щоб стимулювати зростання.

І, нарешті, домогтися зростання м'язів, для цих навчальних наркотиків, слід розглядати як довгострокову мету. Якщо ви постійно оптимізувати ваше навчання, кумулятивний ефект повинен бути очевидний в останні роки.

+470
kiril vasilev 16 січ. 2016 р., 18:18:29

Найкращий підхід полягає в тому, щоб навчити їх, як і будь-які інші м'язи. 2-3 рази в тиждень з прогресивної перевантаження, щоб переконатися, що повторень або часу під напругою щодо послідовним з плином часу. Це складніше з АБС, але вправи, такі як:

 • Впровадження АВ
 • Дошки і потім зважений дощок
 • Бічні дошки
 • Прапори дракона

Всі пропонують можливість збільшити вагу з часом, що в кінцевому підсумку призведе до гіпертрофії. Кращі підходи до навчання АБС хоч і буде враховувати ваші цілі. Якщо його естетичні, вище, однак, повинно працювати нормально, якщо ви тренуєтеся для контактних видів спорту анти-згинання і анти-ротації (які допомагають у стабілізації ядра вашої") запропонують найбільш захисний результати.

Майте на увазі, що вправи, такі як присідання і станова тяга також потребують активації і ви хочете, щоб включити вашу тренування черевної порожнини навколо цих.

І, нарешті, подивитися в роботі доктор Стюарт Макгілл для хороших основних методів навчання. Він, напевно, кращий експерт в області спортивної медицини і нижньої частини спини і здоров'я

+462
Swapnil M Mane 2 лист. 2016 р., 21:07:13

Як тобі вибратися з пастки при цьому ви починаєте використовувати втому в якості причини (не привід), щоб пропускати тренування ?

Я відчуваю себе чудово після тренування і, як правило, використовувати це в якості мотивації, але це просто примушувати себе, коли ви дійсно втомилися ?

+460
Bram Vanroy 19 жовт. 2017 р., 04:46:15

Ви повинні зробити поштовх, як він був розроблений. Хоча це може бути важко на початку, а кількість повторень може бути низьким, він буде сприяти правильному положенню тіла і з плином часу кількість повторень буде збільшуватися.

+407
Daniel Ford 23 жовт. 2015 р., 15:21:03

Я знайшов відео під назвою спартанські поклони. На цьому відео-вони тренуються квадрицепси, який є частиною ноги, що я хочу набрати м'язову.

Чи можна виростити квадрицепси, виконавши цю вправу?

Я один раз в тиждень в футбол за дві години, це впливає на поганий ріст м'язів?

Крім того, я багато ходжу в день. Зробити це і футбол зроблять мої м'язи м'які?

Я повинен зупинити тренування я роблю чи ні? Скільки часу потрібно тренуватися в день?

+402
Vero O 18 лист. 2013 р., 10:16:53

На думку провідного експерта в цій області, Даніель Ramskov, ви повинні вибрати взуття, яка змушує вас почувати себе найбільш комфортно, коли ви біжите. Це означає, що найбільш об'єктивні критерії при виборі правильної взуття-це ваш суб'єктивний досвід взуття. Чи відчувають вони хороші, то вони гарні для цієї мети.

Ця рада дійсний для уникнення травм, а також при виборі взуття для кращої продуктивності. (Працювати швидше, краще витривалість)

Наука не може довести будь-який інший кореляції і дорогі аналізи, як правило, трата часу і грошей.

Погляньте на його (і його колег) роботи.

+359
TomAnderson 22 січ. 2016 р., 06:10:51

Я думаю, ви повинні зосередитися на вашій зовнішності, так як ваш зовнішній вигляд поліпшується, так що буде ваша мотивація в тренажерному залі.

Коли я бачу, як мій тренер він питає мене кожен зараз і потім, що моя зона фокусування, а потім ми працюємо в цій галузі, поки він виглядає краще, а потім перейти до іншої області.

наприклад, на даний момент моя груди виглядає добре, тому ми більше орієнтуємося на плечі, щоб витягнути їх більше.

+342
user58109 25 черв. 2014 р., 19:03:37

Так, це абсолютно можливо.

Я пропоную вам закінчити тренування з гарним для всього тіла Вправи на розтяжку. Ви можете знайти багато щастя в інтернеті, вони греблю гати.

Крім того, я мав великий успіх, бачачи кваліфікованого мануального терапевта, тому що вони допоможуть скинути налаштування скелета (суглоби, зв'язки і ін), які можуть трохи страждати від дисбалансу після декількох місяців серйозної підготовки.

Немає ніяких причин, чому мускулисте тіло (в межах розумного) не можу зберегти, і навіть підвищити гнучкість.

+328
Abhijeet Patil 21 лист. 2015 р., 22:23:20

Короткі вправи можна робити вранці, без спеціалізованого обладнання, що буде конкретно допомогти мені з балансом і гнучкість і сила в ногах і спині?

Подивіться на реддиты Р/bodyweightfitness для отримання додаткової допомоги з цим, але ось список рекомендованих вправ:

Робота ніг (прогресії)

Додаткові, натисніть тут

Основну роботу (прогресії)

Тягнеться Виконуючи вправи, щоб повний діапазон руху. Ви будете в кінцевому підсумку отримати хорошу ступінь гнучкість. Однак, є велика площадка тягнеться ви можете зробити. Це трохи відкритою, щоб сказати, що ви хочете, щоб розім'яти "спину і ноги", тому я б порекомендував погуглити "стрейч для {активність}", тобто розтягнути на дотики пальців

+315
Jason Rice 25 вер. 2013 р., 07:19:43

Нещодавно я дізнався про програму тренувань p90x, але що мене цікавить найбільше-це АБ-Різник. Хто-небудь пробував це раніше? Будь вхідний цінується... :)

+285
brucek 10 квіт. 2016 р., 11:17:32

Що саме Табата ? Це просто форма ВИИТ ?

Що робить Табата ефективний спалюванні жиру, або надають термогенний ефект ?

+232
MarQuisha Bowens 26 лист. 2012 р., 05:43:11

Моя мета - (а) схуднути, і (B) знизити відсоток жиру в організмі для того, щоб побачити рельєфність м'язів.

Я роблю хороші успіхи з втратою ваги після дієти, яка найбільшою мірою схожа на 4-годинний тіла дієта, але також схожі на палео/первинної дієти в тому, що я отримую велику кількість калорій з білків і насичених жирів, а не багато з цукром або "білих вуглеводів".

Питання: я втрачаю близько 1 кг в тиждень вага, так що я явно працюючи на розумний дефіцит калорійності. Робить тип харчування я їм впливає на швидкість, з якою відсоток жиру в організмі знижується, або калорій, єдиний фактор?

+179
Heder 24 лист. 2014 р., 23:11:26

Якщо ви зацікавлені в реактивне навчання, не особливо доречно-робити конкретні вправи спритність. Є тонна їх на сітку, або зробити щось на зразок функціонального тренінгу для видів спорту або тренування на швидкість, спритність та кмітливість.

ІМО HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки-це краще в цілому для підвищують метаболізм, хоча більше часу стало більше медитативним. Обидва цінні для вирішення проблеми депресії (щось я занадто знайоме :(

+163
Moi Fa 23 жовт. 2016 р., 23:20:00

Я недавно почав бігати (раніше не зустрічалися довше, ніж 1 чи 2 км, або, може бути, всього кілька разів). Через 2 тижні 3х5 км плюс останній раз 8 км почали боліти праве коліно, так що я зупинився. Біль зникла через кілька тижнів не працює, але відразу повернувся, коли я знову побіг відразу за 4 кілометри. Потім я виявив, що взуття, яке я заподіяв цю біль навіть тоді, коли я використовував їх для прогулянок на наступний магазин. Тому я пішов на сайт Asics магазин, зробив ноги тест і виявила, що у мене був важкий overpronation в поєднанні з п'яти. Я купив стабілізуючу взуття і спробував їх один раз, але деякі з біль повернулася під час бігу. 2 дні я намагався працювати і зосередитися на приземлення на стопи . Результат був відмінним, бігала по 3 км і ніякого болю взагалі.

Тепер моє питання:

Я хочу прийняти цей стиль, але коли я запускаю його, я не можу контролювати свою швидкість і почати працювати трохи швидше, що робить мене втомився швидше. Так можна змінювати стиль руху без того, щоб зосередитися на ньому під час роботи. І чи є спосіб зменшити overpronation?

Я 187 см і моя вага становить 91 кілограм.

+144
Nataakk 22 лист. 2014 р., 09:46:49

Спортсмени подзаправиться, щоб не йти в глікоген боргу під час їх виступу ( по суті, не роблячи свій раціон ;) тіло призначене для використання глікогену для отримання енергії. Кетогенезу є аварійного резервного копіювання, коли, що палива немає. Його мав на увазі, щоб тримати своє тіло збирається, що він робить, але не так ефективно, як glycogenisis так що ви в кінцевому підсумку виснажує ваше паливо швидше, ніж ви можете зробити це.

+110
Jacobi Cleaver 25 груд. 2015 р., 12:45:41

Гуляти! Ви можете думати, принаймні, так само ходити, як сидіти. Читати протягом деякого часу, потім зробіть перерву і ходити і думати про те, що Ви читаєте. Ходьба є добре для вашого мозку. Збільшення припливу крові переносити більше енергії і матеріалів при ремонтах в мозок. Ходьба є низький вплив і ви можете робити, не нашкодивши собі. Ходьба також добре для вашої спини.

+101
RUSSIA VISA SERVICE 8 черв. 2012 р., 16:05:49

(Ця відповідь щодо своєї мети, гіпертрофія)

Досягнувши відмови не повинно бути вашою метою. За даними декількох статтях я читала (дуже гарний можна знайти тут), навчання постійно до відмови можуть перешкодити ваше результати. У мене є два головних правила в цій темі (Як і в тексті):

 • Набір ваги, що дозволяє досягти не тільки на останньому сеті кожної вправи (або дозволяє закінчити все повторень, як ви отримаєте близько до провалу).
 • Використовувати dropsets тільки як фінішер тренування.
+51
beks7788 9 черв. 2017 р., 04:11:53

У мене є помірний сколіоз і сказали кожен лікар, яких я говорив, щоб уникнути піднімати тяжкості. З іншого боку, я зустрічав ряд людей, які мають сколіоз і домоглися успіху в бодібілдінгу. Якщо що, вони сказали, їх стан робило їх дуже обережно, особливо коли справа доходить до вправ, таких як станова тяга та присідання.

Що це дійсно науковий консенсус, коли справа доходить до підйому для людей зі сколіозом (за умови, що поради, які я отримав за трьох лікарів я говорив не представляють за загальним думку медичній сфері)?

+47
Talha Chauhdery 19 серп. 2015 р., 09:53:57

Ви дійсно можете працювати стільки днів в тиждень, і ви хочете.

Які-небудь конкретні рекомендації про те, як багато і часто буде залежати від ваших цілей.

+43
MinhBao Le 14 лют. 2017 р., 22:17:19

я тренувався дуже важко вже близько року. я їжджу на самокат приблизно 3 рази в тиждень я треную кожну групу м'язів в тренажерному залі і займатися 4 рази в тиждень. я їм достатньо здоровим. у мене 12 тижнів до мого весілля. який найшвидший спосіб, щоб отримати 6 пакет?

+33
Vika Apelsinova 20 лист. 2017 р., 15:46:33

Як ви зазначаєте, 500К поняття-це просто правило.

Я досить великий хлопець (250+ фунтів) і мої туфлі зношуються набагато швидше, ніж 500К. Мені пощастило, якщо я отримую 300к з пари. Ви можете ознайомитися з подрібненої і зношеними підошвою (звичайно, це мій тупий біг бігу, що призводить до дивної закономірності зносу).

Тому єдиним носити глибині ще одна підказка. В якості єдиного зношується, можна припустити, прокладочний пішла з ним.

Зазвичай, якщо ви порівняєте нову пару, з вашою парою, ви можете подивитися, скільки демпфірування по краях, має всохлі.

+30
Kowsar Khajeh 4 жовт. 2014 р., 17:00:25

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil