Кожен раз, коли я тренування грудей моє плече робити ВСЮ роботу

Завжди, коли я працюю моя груди, мої плечі всю роботу. Я роблю вправи правильно з меншою кількістю ваги і досі мої плечі всю роботу.

Що є кращим способом, щоб побудувати м'язи грудей, слабка груди?

+381
Regular Joe 7 жовт. 2015 р., 19:40:10
39 відповідей

Присівши на справді допоміг мені відновити нормальний використовувати мою ногу. У мене порвана зв'язка 10 років тому і зазнали невдачі хірургії аутотрансплантат, де хірург вирізати середню 1/3 сухожилля колінної чашечки і використовувалися в якості заміни зв'язки.

Операцію не вдалося, і моє коліно зсувається не на місці через розсічення сухожилля petella. Через 10 років я страждала від тендиніт надколінка. Мій бере участь нога була набагато слабкіше і різко знижений діапазон руху, який викликав бідних хода і всі види ніг і біль у стегнах.

Хірург сказав, щоб я ніколи не присідати, але я зрозумів, що моя нога була настільки переплуталися в будь-якому разі через 10 років я міг би також спробувати його. Ну, чим більше я ходжу, тим краще ногу отримав. Я почав з легких ваг на велику кількість повторень, щоб отримати діапазон руху назад. Як тільки діапазон руху повернулися, я почав АТГ стійка навпочіпки, а потім повільно додавати вагу на спину присідання.

Зараз, через 3 роки, я просто перед 605 фунтів на спині присідати і 455 на передньому сидінні навпочіпки. Я теж станову тягу без будь-яких проблем. Я спробував Олімпійських чистка на пару місяців, але це викликало моє коліно опухати. Це мій досвід, яким-небудь чином: присідання і станова тяга без ACL, але не Олімпійських підйомників. Дві підказки, які допомогли мені, були:

 1. тримайте вага на п'ятах у всі часи
 2. присідання дуже часто, кожен день, якщо це можливо і принаймні кожен другий день.

Що насправді зі швом, щоб зберегти діапазон руху і тримати удар ефективні та безпечні, так що, коли я не з набору, це тому, що мої окосту/сідниці витрачаються і не тому, що я перенести мій вага якось дивно, щоб дитина мій бере участь ногу.

+947
Kenneth Clark 03 февр. '09 в 4:24

Як він стоїть, ваше питання є занадто розпливчатим, щоб діагностувати. Біль може бути з-за зв'язок в колінному суглобі, м'язи навколо коліна, поганий тон, погане обладнання, м'язовий дисбаланс, великогомілкового плато перелом і т. д. і т. п.

Я б не радив який-небудь наколінниках (не впевнений, що вони є) або рукава або інші структурні доповнення без спортивного док говорить "роби це". Я бачив людей, які біль у коліні, носили рукава, що викликало їх наколінники для відстеження і викликали гірші проблеми.

Крім того, можливо, що це насправді не в коліні, але це відображена біль від чогось. Біль-це найсмішніше в організмі, він не завжди відбуваються там, де травма. Зробити хороший огляд у спортивного док, і йти звідти.

+915
Geektony 25 серп. 2016 р., 03:40:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Буквально ніхто не знає, яку вагу потрібно використовувати. Вам потрібно знайти правильний вагу для 20-реп-присідання методом проб і помилок. Ви повинні збалансувати мужність і впевненість у собі (на себе) з обережністю і розсудливістю (щоб уникнути невдачі і травми).

Я рекомендую почати з бару і додаючи вага в кожному наборі, поки ви не знайдете право "важкий" для особи, що вам трапиться бути прямо зараз. Отже, робити 20 повторень з порожнім барі, а потім відпочити хвилину або дві, додати 10 фунтів пластини по обидві сторони, і зробити ще один набір з 20. Це має змусити вас потіти і важко дихати, але необхідне зусилля повинно бути легко. Продовжуйте додавати вагу з невеликим кроком, поки ви не знайдете вагу, який ви майже не можете виконати 20 повторень с. Дотримуватися цієї ваги або трохи більше на наступному тренуванні.

+914
Newbie Guy 29 вер. 2013 р., 04:03:19

Це саме те, що я є, я плавав і грав у водне поло в середній школі і завжди знала, що у мене був більший діапазон рухів, ніж інші, коли я зробила метелика. Перенесемося на 4 роки і я вивихнув плече на сноуборді і все полетіло до біса. Мої стегна отримав передавлення з гіперкомпенсація і тоді моїй спині, квадроцикли, клює, біцепси, всі відчувають, що вони є вузлом так туго, що просто намагається тримати всі разом.

Я пробував все, протягом шести місяців, щоб виправити цю проблему, і як 1 місяць назад, я підписався на програму Калле gymnasticsbodies, який доставить вас через поступово зміцнюючи кожен аспект вашого тіла, що також коштує грошей, я знаходив в цьому порятунок. Просто думав, я хотів би пройти на раду.

Ну а якщо у вас є м'язи, які ні за що не відпущу, піна ролик, лакросс м'яч, нічого не працює?... Моллі, клянуся, це єдиний спосіб. Рол себе під час розкочування, це єдине, що працював для мене. Але я знаю як це погано..

+913
Biggie 7 лип. 2011 р., 10:01:24

Я збираюся закінчити дуже успішний 6 місяців силового тренування (варіант 5х5) запустити. Я пішов від 200 до 225 фунтів з помірне зростання жиру від 10% до 13%. Я збираюся хіт 300 в присяд і вже при 400 в становий. Роблю піар мера складових ліфтів.

Я відчуваю, що я досягла своєї межі в плані відновлення і потрібні жирові відкладення. Грунтуючись на вашому досвіді, що робити далі в плані тренувань, дієти, добавки (якщо такі є), щоб підготуватися для наступного тренувального циклу міцністю і втратити деяку кількість жиру.

Вважайте, мені 36 років, 6 футів 4 дюймів, не спортсмен, повний день робота в офісі. Не особливо люблю кардіо, але не ненавиджу його. Люблю підйому важких (для мене) речі.

+822
user70524 8 лип. 2013 р., 13:36:14

Я наслідувач фітнес-урод... зараз я з надмірною вагою, ожирінням, практично, повністю лінь, низька самооцінка почитав низьким-життя з мрією "чарівним чином" перетворюючи себе у фітнес-фанатиком.

Досить по-дурному, я вплуталася в суперечку, що вимагає від мене, щоб втратити близько 20 кілограмів на рік!

Ставка є найменшою з моїх проблем і я розумію, що у мене є кілька питань, які потребують Сортування на різних рівнях.

Це саме те, що спонукало мене прийняти ставку, в першу чергу. Я впевнений, що втрата ваги буде першим кроком трансформації (я розумію, що ми живемо не в казковій країні і працює на мої питання-це єдине рішення).

Мені 26 років, 6' 2" у висоту і важить близько 105 кг. Я курю (пачку в день) і п'ю (2-3 рази на тиждень). Я веду повністю сидячий спосіб життя, із абсолютно нульовий витривалості, сили, енергії та уваги.

Моя мрія-бути бадьорим і здоровим (психічно і фізично) людина з повністю підтягнуте тіло (як маючи 12 кубиків преса) і розум. Я з нетерпінням чекаю, щоб бути повністю в цьому тілі, що може вижити в будь жорсткою, грубою, важко жити умовах.

Сказавши, що моя перша мета, щоб досягти втрати ваги 20 кіло в рік. Якщо моя мрія може якось вписатися в це, я був би більш ніж щасливий. В іншому випадку, я планую переслідувати моя мрія після втрати ваги.

Я знаю, що є Світу різниці в тому, де я мрію бути і де я зараз стою. Але я природжений фантазер.

Мені потрібна допомога з харчуванням, вправи, фітнес-планів, планування (розвиток особистості?).

Будь ласка, допоможіть мені.

+800
Nathan S 27 лист. 2014 р., 12:44:12

Ви повинні почати бачити вага втратити за тиждень, якщо ви робите це правильно. Пара фунт на тиждень, цілком реально. Подивися на свій раціон і програму вправ.

Є додаток, яке допоможе вам рахувати калорії, а допомогти вам тренування, скільки калорій вам потрібно, щоб схуднути. Мотивація-це дуже добре.

Не йти нижче, ніж рекомендовано, інакше ваш метаболізм сповільниться, так як ваш організм буде думати, що його морять голодом.

Удачі

+730
Marlene Sarafin 30 квіт. 2018 р., 18:00:12

Google говорить, що час польоту, досягнуті під час роботи-це найбільша різниця між спортсменами і простолюдинів з нами, тому я хотів би зосередитися на ці м'язи трохи. Які м'язи ми використовуємо для запуску із землі?

+727
Summer Wine 29 лист. 2011 р., 03:28:37

Існує недавнє дослідження, припускаючи, що якраз все навпаки. Як правило, призводить до короткострокового підвищення апетиту. Результати цього дослідження показали, що якщо ви з'їли щось перед тренуванням, ваш мозок не компенсувати ці калорії скільки треба, так що ви в кінцевому підсумку їдять більше в цілому.

+726
Karen Birkett 31 груд. 2011 р., 23:22:41

Я читав багато питань на зменшення жиру на животі на цьому форумі. Я також страждають від великого жиру навколо мого живота. я почав тренування (тренування з обтяженнями + кардіо) і ведучих із здорового харчування, як зазначено в цих питаннях.

Скільки часу я повинен чекати скоротити обсяг жиру, як я не хочу дивитися в дзеркало кожен день :) ?

+722
a guy 8 груд. 2010 р., 12:52:55

Я можу зрозуміти, що ви відчуваєте. Що я можу зрозуміти наступні моменти:

 1. хоче набрати вагу
 2. вже два роки

Моє перше речення було б отримати членство в тренажерному залі маючи достатніх вільних ваг і тренажерів. Є кілька важливих речей, які ви повинні шукати : приземкувата машина, Олімпійські штанги, горизонтальній лаві , похилій лаві, Жим ногами машину, потягніть вгору панель, паралельно бар для дипов. Ідея в тому, щоб почати з рухами з'єднань, призначених для різних сполук/частин тіла. Три основних великих частин тіла, які складають найбільшу частину тіла-груди , спину і ноги. Навчання вони будуть виробляти більше тестостерону і допомогти вам набрати більше маси, але сказав, що невеликої частини тіла, як біцепс , трицепс , плечі і трапецієвидні однаково важливі і не варто нехтувати. Вправи, які ви повинні зосереджуватися є :

 • Лава для преса, плоского і похилого
 • Присідання
 • жим ногами
 • Мертвий ліфт
 • Підтягування
 • Штангою кучері
 • Розширення Трицепс
 • Накладні військової преси

Але само собою зрозуміло, що вони повинні бути виконані з абсолютної форми і без накрутки . З часом хорошій формі стане звичкою, і що буде визначати ваш виграш.Вправи вага тіла, як підтягування не буде легко на початку , щоб проаналізувати LAT витягає вниз машину , і, як ви прогрес у цій вправі ви повинні бути в змозі здійснювати більшу кількість підтягування.Отримати принаймні шість місяців членства в тренажерному залі, і будьте терплячі, ви зможете побачити зміни.Обмежити кардіо , але не повністю усунути їх. Один або два рази повинно бути достатньо.

Друге речення збільшити кількість вуглеводів, білків і жирів у вашому раціоні.Включати цільні яйця ,молоко, риба, солодкий картопля , курка, коричневий рис, бобові , горіхи, фрукти, такі як гранат, банан , сир і також можна вмикати червоне м'ясо, яловичина в свій раціон.Переконайтеся, що у вас є м'ясо хоча б раз в свій щоденний раціон . Враховуючи той факт, що ви не вище , ви повинні дійсно зосередитися на дієті і якщо ти відповіси правильно , то ви виграли війну. Вносити зміни в свій раціон поступово і не в один присід, так що ваше тіло може адаптуватися до нього.Я не рекомендую добавки так рано в свій раціон , але пізніше , як через п'ять-шість місяців можна перейти на маси гейнер, який я особисто рекомендував би є кінцевою харчування ІСО мас гейнер , який я вважаю одним з кращих мас гейнер. Алкоголь і оброблені харчові продукти повинні бути обмежені і можна тільки один або два рази в тиждень.

По-третє, переконайтеся, що ви отримуєте вісім годин сну.

По-четверте , будьте терплячі і не здавайтеся , з важкою роботою і правильного харчування ви зможете досягти ваших цілей.Зосередитися на правильному харчуванні за один день , і ви зможете побачити результати.Пам'ятайте, що те, що ви робите , ви робите для себе а не для когось іншого , так що не порівнюємо з іншими і не лякаються інші.

+696
BrunoMCBraga 18 лют. 2010 р., 14:59:22

Їзда на велосипеді близько години в день спалює приблизно. 300 калорій (http://www.nutristrategy.com/fitness/cycling.htm) та за даними цього сайту, ви повинні мати дефіцит калорій у 3500 калорій на кожен фунт, який ви хочете втратити....Отже, схоже, що щось неправильно з вашим темпі або вашої дієти. Я б порекомендував:

 • відстеження деталь в свій раціон протягом 2 тижнів (без чітів)
 • відстеження всіх дій в цьому 2 тиждень період (не робити нічого зайвого, щоб добре виглядати)
 • порівняти два і побачити результати

Дикі карти один-це обмін речовин, метаболізм кожної людини трохи відрізняється і відбувається дієта може уповільнити його (її часто рекомендують вживати в їжу частіше, чим менше жерти). Якщо ви до цих пір не можу знайти відповіді - зв'яжіться з дієтологом і/або особистого тренера. Єдине, що привернуло мою увагу-це час, необхідний для велосипеда 10 км...це здається трохи повільним, і, можливо, ви зможете використати цей час, щоб розробити програму підйому ваги, яка допомогла б спалити під час/після тренування.... Як казав Альберт Ейнштейн: Божевілля: робити те ж саме знову і знову і чекати різних результатів

+692
Ender of Games 10 серп. 2019 р., 07:53:47
 1. Люди, що працюють в тренажерному залі міг піклуватися менше про те, скільки ще людей піднімає, жимів, присідань і т. д. Кожен, хто займається в тренажерному залі намагається поліпшити своє тіло і не міг піклуватися менше про вас. Так що не хвилюйтеся з приводу ваги бути світло, тому що ні один дорослий в спортзалі будуть знущатися або висміювати людину за те, що робиш легкий вагу.

 2. Робите розумний вага і правильна форма краще, ніж намагатися зробити занадто багато ваги з неправильною формою. Почнемо з БАР і піднятися на 10 фунтів або близько того, - поки ви не відчуваєте себе комфортно робити 3 підходи по 8-12 повторень. Ви хочете здійснювати ці м'язи не перевантажувати і напружувати їх.

 3. В кінці дня дочка буде в змозі тренування з батьком і я не думаю, що вона буде виносити якісь судження про її батько не зміг лавку так сильно, як її, за винятком деяких іноді грайливо дражнячи і тут і там. Насолоджуватися часом, яке ти проведеш з нею робити те, що вона любить.

+657
jbwiv 25 серп. 2014 р., 06:02:28

Мій тренер завжди просить мене затягнути м'язи черевного преса під час роботи на ділянці АВ. Я завжди плутаюся на правильний шлях, щоб затягнути цей район АБ. Я зітхнув і попер назовні шлунок, роблячи тренування, але не впевнений, якщо це правильний шлях. Може хтось підказати правильний шлях.

+619
Hai Lang 8 груд. 2010 р., 11:23:08

Багато людей зауважують поколювання шкіри ефект після прийому бета-аланіну, але я не знайшов пояснення , чому шкіра пощипує і чому ефект починається в голові в першу чергу.

Можливо, хтось може пролити деяке світло на цей?

+615
jules0075 13 січ. 2019 р., 03:07:27

На основі активної сайт, виявляється, що пристрій йде на все, щоб тільки виявити дії, а не інші рухи:

Fitbit трекерів мати тонко настроєний алгоритм для підрахунку кроку. Алгоритм призначений для пошуку закономірностей руху найбільш показовим людей. Одна умова для шаблону рухи повинні бути визнані в якості кроку руху повинні бути достатньо великими.

Сайт містить згадку 3-осьовий акселерометр використовується для виявлення - це інструмент, в поєднанні з алгоритмом "тонко налаштованої", малоймовірно, що каякінг буде зареєструватися в якості заходи, особливо, де руху каякінг "менше", ніж більшість кроків. Схоже, що це так, як vidstige описані в його відповідь.

Якщо ви хочете мати каякінг зареєструватися, нормальний крокомір, з 1-осьовий акселерометр, ймовірно, працювати краще, так як він буде реєструвати руху, а не розрахунку, що рух-крок.

+526
rayesc 12 лип. 2015 р., 18:56:28

Я збираюся відповісти в загальному сенсі, як той же рада працює, коли ви робите присідання, станова тяга, і інші вправи. Там приходить час, коли ти просто не зможеш вдарити одне і те ж вправу і розраховувати на зростання в наступний раз, коли ви робите це. По суті, потрібно варіювати інтенсивність ваги і об'єму з плином часу.

Щотижневі Прогресії

Обидва Техаський метод (ТМ) і Madcow є "обсяг" і "інтенсивність" день. Дня гучності де ви робити важку роботу, і день інтенсивність, де ви поклали його використовувати. Ви б робили вправи два рази в тиждень. Набори і повторень записуються в "набори х повторень" Примітка:

 • День об'єм: 5х5 ТМ набори через (все той же вага), Madcow збільшує набори (збільшення на 12.5% кожного набору)
 • День інтенсивність: робота з важким набором 1-3 на 5-нижче 10 фунтів більше, ніж у минулому Макс, і додати перемикань набір з 8

По суті, в день інтенсивність ви збільшуєте максимум що ви можете зробити. З Madcow, день інтенсивність завжди 5-нижче 10 фунтів більше, ніж обсяг день, і на наступний день обсяг Ви робите на вагу, який ви використовували для вашого останній день інтенсивності. З ТМ, ви змінити вагу в день, коли ви відчуваєте, що вам потрібно, але завжди зростають день у день інтенсивність інтенсивність.

Цей варіант добре працює, коли вам потрібна тиждень, щоб стати сильніше і домогтися більшого.

Щомісячні Зміни

Є багато шаблонів, які працюють тут, але мені найбільше подобається-це прогресування Вендлер. Всі показники вашого тренування максимум за цикл. Репс х відсоток нотації. Примітка: знак " + " використовується для максимально можливого числа повторень (AMRAP), збереження реп в бак, коли ви закінчите.

 • Розминку для всіх тижнів 5х40%, 5х50%, а 3х60%
 • Одна тиждень: 5x65%, 5x75%, 5+x85%
 • Два тижні: 3x70%, 3x80%, 3+Х90%
 • Три тижні: 5x75%, 3x85%, 1+автобус X95%

Як допомогу ви могли б зробити 5х10 в одному з ваших прогріву Ваг.

Це працює для будь-якої вправи, але вона була написана в першу чергу для великих переміщень суміші.

Що подивитися

По суті, більш просунутими ви стаєте, тим більше ускладнюється ваше навчання стане. Управління відновлення буде мати важливе значення, але ви дійсно не можете піти весь тиждень, нічого не роблячи. У той час як загальний обсяг тренування буде рости, ваші м'язи буде більше відносного спокою, ніж просто йти на нього 3х10 кожен раз.

Крім того, бувають випадки, коли вам потрібно робити інші вправи, щоб збільшити той, який ви хочете. Наприклад, для тяги можливо, вам доведеться зробити дефіцит тяги, щоб поліпшити вашу силу від підлоги або румунська станова тяга, щоб допомогти вашому локауту сила. Строго кажучи, кабель рядки самі по собі підтяжку допомоги, яка балансує жим красиво. Вони також може бути зроблено як Pendlay рядків.

+510
yamafontes 30 квіт. 2012 р., 12:21:54

Я недавно почав ходити в тренажерний зал знову після року практично немає спорту , крім довго бігає і ходить і практично не верхній частині тіла вправи, Крім ПТ року (вискочив плечі нещасний випадок).

До аварії я міг

 1. лавці близько 140 фунтів, тепер я навряд чи зможу зробити 40 фунтів.
 2. робити близько 30 разів поспіль підтягування - зараз я не можу навіть зробити один.
 3. ...

Довга коротка історія:

Моя головна мета-відновити свої сили і бути в змозі лавці знову розумний вага (скажімо 100 кг) у серпні, будучи в стані зробити хоча б кілька (може 10?) підтягування.

Я почав робити 3-денний спліт , щоб побудувати силу і масу :

 1. Пн: Груди + Біцепс
 2. Ту: від
 3. Ми: Спина + Трицепс
 4. Че: з
 5. Пт: Ноги Плечі
 6. СА: з
 7. Так що: з

  Я б спалити занадто багато калорій, працює на 2-днями в моєму житті? Буде біг впливає на мою основну мету відновлення м'язів?

Я вже їм багато високим вмістом білка, калорій висококалорійну їжу і багато овочів і фруктів, їли б ще допомогти мені через 3 дні Спліт і працює?

+510
lisa sabina harney 12 бер. 2011 р., 20:06:10

Один згадав максі віджимання як виклик протягом десяти днів поспіль. Для мене це звучить не дуже здоровим, так як все, але гарантії розірвані м'язи і їм потрібен час для відпочинку. Його відповідь?

Насправді деякі форми вправ добре робити кожен день до н. е. його функціональні руху. Віджимання є такий рух, як підтягування, присідання і випади.

Я б собі вправи--функціональні чи ні ... все в порядку кожен день певною мірою (звичайно, не максі.) Однак, оскільки це тільки я говорив, Я сподівався на щось більш конкретне. Мені теж було цікаво, скільки його приклади дійсно класифікувати як "функціональні руху", оскільки термінологія нового у мене.

Будь ласка, допоможіть встановити речі прямо для мене.

+480
user3233634 17 квіт. 2016 р., 05:54:07

Я повністю розслабтеся на дні підтягувань. Це гарантує, що я працювати максимальну кількість м'язів. Марк Rippetoe радить той же підхід:

Якщо ви розслаб руки внизу і нехай ваші плечі сповзають вниз, м'язи, які повинні витягнути їх назад з цієї позиції є найширші і верхні м'язи спини. Оскільки ми хочемо працювати з ними, використовувати увесь диск у вправі.

Однак, це не викликає у мене дискомфорту або болю. У вас можуть бути проблеми мобільності ви повинні розглянути, перш ніж робити повний диск підтягувань. Я не відчуваю дискомфорту, коли я розслабляюся повністю в нижній частині підборіддя вгору, так що я обережні, щоб не безцільно відпочивати з тими, і я працюю над цим як окремий мобільності питання.

+475
Thermech 13 лют. 2016 р., 11:33:23

Ти насправді "попередньо habing" правильно – шляхом зміцнення лопатковий преднатяжителями. Оскільки ви також вражати як вторинного, так і первинного (в меншій мірі) зовнішні позиціонери, посилення ізоляції непотрібно.

Розуміння Травми Плеча:

Обертає манжети плеча травми, як правило, буде надмірне / наброс травм. В результаті повторюваних мікротравм м'язових сухожиль, які кріпляться на руці.

Як сухожилля складаються з колагену і немає кровопостачання, зміцнення підтримують м'язів (як ти робиш) є способом піти. Більшість травм плечового суглоба піддаються лікуванню і не вимагає хірургічного втручання..

З точки зору м'язів; біль у плечі часто виникає через відсутність стабільності лопатки. Контроль цих м'язів забезпечує рух лопатки і дозволяє важіль, щоб досягти над головою.

+472
mazda666 22 лют. 2016 р., 17:27:36

Я 14-річний спортсмен, який грає в футбол в академії, а також на міжнародному рівні з кількома кришками. Моя передсезонка вже почалася, і мені потрібен білок, щоб допомогти з моєї підготовки і цілей навчання. Мені потрібно залишатися худий, тримати моє тіло відсоток жиру дуже низький. Мені потрібно стати сильніше, але я повинен залишатися худим і спортивним. Що таке правильний протеїн для мене? Будь ласка, не могли б ви навести кілька прикладів?

+404
ppalasek 14 трав. 2016 р., 17:09:23

Я використав один підйом гантелі ногу (SLDL) активно протягом останнього року для поліпшення ходових характеристик. На мій погляд, існує правильна техніка виконання цієї вправи, що обумовлено метою тренування.

У моєму випадку, основною метою цього заходу було підвищити поперечну стійкість і рівновагу всієї щиколотки, коліна і стегна, при одночасному підвищенні гнучкості. Вторинної метою було збільшити міцність.

Таким чином, "правильний" метод, який найкраще сприяє розвитку стійкості, балансу і гнучкості. Для мене, фото 1, 2 і 3 Все відповідає моє визначення "правильної" техніці. На фотографіях 4 і 5, людина може бути в змозі підняти більшу вагу, але вони не будуть отримувати стабільності і гнучкості.

Зокрема, я рекомендую наступні вправи:

 1. Тримайте спину плоскою.
 2. Стоячи ноги злегка зігнуті.
 3. Під час "нагнути" не дозволяйте підняв ногу звисати вниз (як людина на фото 4).
 4. На фазі відновлення в кожному реп, постарайтеся не допустити, щоб піднята нога торкнутися землі, так що ви балансіруете на одній нозі за весь комплект (це важче, ніж здається).
 5. Використовуйте легкі ваги (або навіть немає ваг), поки ви не можете завершити повний комплект, не втрачаючи рівноваги і підтримувати хорошу форму на протязі.
 6. Не дозволяйте Терезам залишатися на Землі під час "нагнути".

(1) і (2) сприяти хорошою гнучкістю. (3) з (6) сприяти стабільності і рівноваги.

Тенденція, коли ми втомлюємося або ледачим, щоб потупити піднятою ногою і/або дозволяти терезам, щоб відпочити на Землі під час згинання частини вправи. Іншою тенденцією є використання занадто великої ваги, який згодом вимагає, щоб ми ставили підняв ногу на землю між повторень.

Я не про терезами в одній руці або двох. . . Я кажу, увімкніть його, щоб отримати деяку різноманітність в тренування.

Мої найкращі пропозиції щодо виправлення цих помилок є наступні: 1) не використовувати будь-вага (принаймні спочатку), і 2) використовувати дзеркало - спину і задер ноги повинно бути паралельно землі під час "нагнути" частини вправи.

Резюме

 • Фото 1 - 3-це правильний метод.
 • Правильний метод-це обумовлено розробкою поперечної стійкості і балансу протягом щиколотки, коліна і стегна.
 • Загальні помилки: занадто велику вагу, опущення ногу, дозволяючи ваги спираються на землю, і поставивши підняв ногу на землю між повторень.
 • Метод виправлення: втратити вагу, використовуйте дзеркало.

На шлях твій, моя запущена форма помітно покращилася в минулому році, завдяки значною мірою до цього вправі.

+383
Prateek Bhuwania 20 жовт. 2014 р., 13:35:39

Оптимальний Тренувальний Стрибок Без Обмежень

"Ариох" рекомендує присідання, пліометріка, і швидкість роботи з субмаксимальными вагами для поліпшення стрибків у висоту:

Спортсмен, який бажає покращити свій вертикальний стрибок не тільки присідати, але і повинен виконувати різноманітні роботи по наданню допомоги визначається як підвищення міцності навпочіпки і особливо удосконалення навичок стрибків. Як стрибати вимагає великої витрати сил в мінімальний проміжок часу, вправи, такі як присідання слід виконувати для збільшення м'язів, як м'язи поперечного перерізу суттєво залежить вихідна потужність. (30) при бажанні збільшити потужність шляхом самозахоплення, щоб допомогти у вертикальний стрибок, чоловік повинен тренуватися, щоб генерувати високу ступінь сили.(31 ,32 ,33 ) це робиться шляхом самозахоплення динамічній манері, де один намагається генерувати велику кількість енергії при використанні субмаксимальних Ваг. Це було показано, щоб забезпечити більшу навчальних стимулом для поліпшення вертикального стрибка. (34) програма, що складається з сесії раз на тиждень важких навпочіпки, балістичних піднімаючись, і пліометричні тренування, з кожним проводиться під час окремої тренування, повинні забезпечити максимальні стимули, при цьому забезпечуючи максимальне відновлення і суперкомпенсацию.(35,36)

...

30 сила-швидкість зв'язку і стомлюваності сила і витривалість підготовлених випробовуваних. Kanehisa год; Ikegawa с; Т unaga Цой, Ю. Ю. Такахасі, Х., Ітай, Ю., & Такамацу, К. (1997).

31 порівняння тренувальних ефектів від живлення тип і Навального типу в силових тренувань. Медицина і Наука в спорті і вправи, 29(5), додаток реферат 54.

32 Hellebrandt, А. Ф. (1972). Фізіологія моторного навчання. Р. Н. Сінгер (ред.), Показання автотранспортними навчання (С. 397-409). Філадельфія, Пенсільванія: Леа & Febiger.

33 Христина, В. Р. (1996). Основними факторами передачі навчання: наслідки для підвищення спортивних результатів. В до-У. Кім (ред.), Продуктивність людських чинників у спорті (С. 25-52). Сеул, Корея, корейське суспільство психології спорту.

34 Вілсон, Дж, Ньютон, Р. У. Мерфі, Дж, & Хамфріс, Дж. (1994). Оптимальною тренувального навантаження для розвитку динамічних спортивних результатів. Медицина і Наука в спорті і вправи, 25(11), 1279-1286.

35 Морріссі, М. С., Харман, А. Е., & Джонсон, М. І. (1995). Режими тренування: специфічності та ефективності. Медицина і Наука в спорті і вправи, 27, 648-660.

36 Кремер, Дж., & Ньютон, Р. У. (1994). Навчання для поліпшення вертикального стрибка. Спортивні Наукового Обміну, 7(6), 1-12.

Для мене це звучить як щотижнева програма навчання, яка складається з:

 • одне тренування, де ви працюєте на максимальної сили з присіданнями і, можливо, тяга
 • одне тренування, де ви працюєте на швидкість і сила присідання з вагою субмаксимальної за кілька зроблено з швидко швидкістю барі як можна повторень. Це нагадує сучасному читачеві рішуче динамічних зусиль тренувань Луї Сіммонса. Можна також використовувати присідання, очищає, очищає потужність, вихоплює, вириває влада, або стрибки з гантелями або жилет вагу.
 • один пліометричні стрибки і тренування техніки

Обмежують тренувальний стрибок у Вправи

Я підозрюю, що завантажені роботою буде значно ефективнішим, ніж вага тіла тільки стрибати тренувань, але тренер Зоммер в побудові гімнастичних тіла не кажучи вже про пістолетах (одноногий Bodyweight присідання, зберігаючи всю стопу плоскої) і стрибки пістолетів зроблено на висоті. Він рекомендує додавати жилетку вага на них теж. Я пробував ці, але тільки бавився.

+377
Alister McFarlane 26 трав. 2015 р., 12:25:28

Ви пробували їх робити з ременями? У мене була аналогічна проблема, враховуючи мою обмежену гнучкість - я також робив їх зі схрещеними руками перед. Потім я дізнався, що роблять їх з ременями, різко поліпшив свою форму і вагу я можу підняти. Таким чином можна зручно робити спереду-присідання з близько 25% меншу вагу в порівнянні з задньої присідання. Ось відео, яке пояснює техніку: https://www.youtube.com/watch?v=CVTkbggmxR0

+360
Colleen Brown 13 січ. 2015 р., 11:21:57

В першу чергу, я хотів би нагадати вам, що жир і вага не є синонімами, але вони пов'язані. Можна набрати вагу і скинути жир, але це теж складно.

Мені не вистачає важливих деталей про Ваш тренер, наприклад, хто його виховав і вплив, який він справив на тих клієнтів. Якщо ваш тренер авторитетний чоловік, який задає свій раціон і тренувальний режим, я настійно рекомендую вам просто зайти в програму. Якщо він потребує коригування, вони будуть регулювати його на льоту. Якщо ні, то ви вправі мати проблем.

По-друге, зрозуміти свій TDEE на (сумарної добової витрати енергії). Це кількість енергії, необхідне для підтримання природних процесів вашого організму і вашої діяльності. Їжа вище вашого TDEE на приведе до збільшення маси і страв нижче вашого TDEE на призведе до втрати маси. Також пам'ятайте, що маса включає в себе м'язи і жир.

І, нарешті, зрозуміти, що ваш режим вправ диктує тільки скільки вашій масового зміни зачіпають жир. Це де гума зустрічає дорогу так сказати.

 • Якщо ви їсте набагато вище вашого TDEE, ви будете набирати жир разом з м'язової неважливо, скільки ви тренуєтеся
 • Якщо ви їсте набагато нижче вашого TDEE, ви втратили м'язи разом з жиром неважливо, скільки ви тренуєтеся
 • Коли прагне змінити свій склад тіла, харчування трохи вище або нижче TDEE є найкращим підходом для того, щоб зберегти або наростити м'язову масу при спалюванні жиру.

Проблема в тому, що TDEE це майже неможливо, щоб бути 100% точним. Ви знайдете, що кількість енергії, необхідне для підтримки певної маси набагато більше, ніж ви очікуєте. Калькулятори можна знайти в інтернеті досить корисно, щоб допомогти вам потрапити на стадіон. Після цього ви повинні прийняти послідовні вимірювання, щоб визначити вплив зміни раціону для вашого тіла.

 • Регулярно зважуйтеся в один і той же час дня. Тримати свою вагу в таблицю або додаток, і середній вагу за тиждень. Це дає більш цілісне уявлення про вашому вазі з часом змінюється з урахуванням добових коливань ваги води.
 • Регулярно вимірюйте себе рулеткою, щоб переконатися, що ваш склад тіла змінюється так, як ви хочете. Якщо ваша вага не змінюється, як ви хочете його отримати, то це може дати вам уявлення про те, що саме ви купуєте.
 • Перевиховати себе. Якщо ваша одяг пристосовують краще, і вам подобається, що ви бачите в дзеркалі, і масштаб говорить вам, що ви не набираєте вагу, то, швидше за все, ви можете мати менше жиру і трохи більше м'язів.

Нарешті, просто зауважу, що один день їсть багато калорій або голодування не збирається робити постійні зміни в свій склад тіла. Це займе кілька днів/тижнів, щоб побачити якісь реальні зміни в складі тіла.

+333
Mitch76 10 груд. 2015 р., 00:02:46

Запасаються пару днів, перш ніж сили на складні вуглеводи (макарони тощо) Хороша ідея. Не їжте навантаження і навантаження більше, але отримати додаткові вуглеводи в м'язах (зберігання). Не важко працювати (виявляти мудру) протягом 3-4 днів, принаймні, перш ніж руки будуть давати вам енергію і відпочинку, необхідні, щоб зробити ваш найкращий.

Якщо ви не впевнені у цей момент, то з усією чесністю речі трохи пізно. В ідеалі ви б зробили різних тривалих поїздок, перш ніж руки, де ви можете побачити, як ваша відповідь організму, щоб харчуватися по-різному енергію під час тренування і що краще для вас. Деякі люди не можуть впоратися з твердими включеннями під час тренування в той час як іншим потрібно, (а не тільки енергетичні напої і гелі).

Це все дуже особисте для людини. Я знайшла оладки, щоб бути великим під час верхової їзди, вони є дивним джерелом простих і складних вуглеводів.

ГЛ

+307
Jhay Bhie Brier 19 бер. 2018 р., 16:00:43

Там дійсно немає необхідності використовувати лавка для цього. "Висить" частина спини підняти можуть оброблятися станова, доброго ранку, ті вправи, де вам підняти у вертикальне положення проти опору.

Єдина частина вправи ви опишете, що не може бути задовільно працював, просто лежав на животі, піднімати вашу груди від землі, тримаючи ваші ноги і стегна на підлогу.

Інша можливість, хоча простір може бути проблемою, є використання швейцарського м'ячі для того ж руху. Працювати над балансом і стабільністю по-перше, як м'яч стала більш рухливою, ніж лавка.

+305
Umersarwar 11 жовт. 2017 р., 12:51:48

Ваш питання, як написано, вимагає певну кількість думок, домислів і детективної діяльності. Таким чином, тут йдеться. Я використовую один і той же продукт у вас на фото без яких-небудь побічних ефектів. Однак, те, що ви описуєте дуже схожа на реакції на ніацин.

Побічні Ефекти Ніацину

Загальні побічні ефекти ніацину:

Свербіж під шкірою

Тепло, почервоніння або поколювання шкіри

Легке запаморочення

Пітливість або озноб

Нудота, відрижка, діарея

Судоми ніг, Біль у м'язах

Безсоння

Серйозні побічні ефекти ніацину:

Нудота і блювота

Гіперемія шкіри в поєднанні з запамороченням

Тяжкі алергічні реакції

Легкі запаморочення, непритомність

Нерівномірно або швидко б'ється пульс

Сіруватого кольору випорожнення

Шкірний свербіж або висипання

Сильний біль у шлунку

Задишка

Темний колір сечі

Пожовтіння шкіри або очей

М'язові болі

Грипоподібні симптоми

Зокрема, "поколювання" ви описуєте дуже схоже на "почервоніння шкіри". Як свідчить цей пост з Reddit, інші мали подібну реакцію. І, в той час як ніацин не може бути вказаний в якості інгредієнта на етикетці, це не означає, що цього немає в продукті. Я не впевнений, що продукція з "сліди" речовини зобов'язані перерахувати, що речовина на етикетці. (Якщо ви подивитеся на Реддите пост, ви побачите, ніацин, перерахованих.)

Тому, відповідаючи на ваше запитання, протеїни Whey, як правило, безпечні. Ви цілком може бути реакцією на якийсь інгредієнт в продукті. Вам слід проконсультуватися з вашим особистим лікарем, щоб побачити, якщо ви схильні до будь-якої алергічної реакції на продукти харчування.

+266
akimsko 12 черв. 2016 р., 03:53:04

У мене був підошовний фасциит і це, звичайно, важко вирішити. У мене теж був лисим вже більше 30 років і я прийняти той факт, що мені не доведеться робити зачіску вранці. Ніколи! (Бути лисим і пишатися ;)

Існує ряд вправ, які ви можете зробити, щоб допомогти. Можливо, є багато, щоб перерахувати тут, але вони допомогли мені.

1) рушник гумок - голими м'яч ногами рушник під ноги. 2) Переконайтеся, що ви розім'яти свої ноги вранці, перш ніж встати з ліжка. Я використовую великі групи або навіть носок тягнути пальці на себе. 3) теля піднімає і тягнеться

Ці три перерахованих тут http://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/plantar-fasciitis/multimedia/foot-stretches-to-prevent-plantar-fasciitis/img-20008230

Крім того, я носив черевик на ніч. Це допомагає тримати ваші ноги в положення 90 градусів і допоможе зцілити ваші підошовні.

Я ношу (мала) Danskos. (https://www.dansko.com/) тверде дно підтримайте мою ногу, поки я ходив протягом дня.

Я ношу дуже товсті кросівки (я ношу і люблю Хока) і той факт, що вона дозволяє вашій нозі згинатися менше тримає вас звід від обвалення під час роботи. http://www.hokaoneone.com/ я рекомендую Bondi4 для великого черевика, щоб почати.

+227
usergio2 14 черв. 2017 р., 23:36:40

Я займаюся босоніж на вулиці (асфальт) протягом приблизно місяця тепер. В цей час у мене було кілька пухирів, подряпин і болі в області гомілковостопного суглоба. Зараз все працює досить добре, крім моїх ніг, набряки в спині.

Перш ніж я почав босоніж, у мене не набрякають ноги. Є у кого-небудь є інформація про це для мене? Що це набряки, вода? Я читав десь, що якщо ви почнете бігати босоніж, ноги м'язів, розвинути і зробити "більше"? Як босоніж і набрякають ноги зв'язані один з одним? Чи є спосіб, щоб запобігти?

Оновлення:
Спасибі, jmort253, за вашу відповідь. Було дуже цікаво дізнатися з вашої відповіді, що є 20 м'язів в ногах і тільки 2 "execised" коли йти/тікати з черевиками.
Пухлина виходить без болю.
Вчора я поклав мої ноги на 20 хвилин у воду, яка налічує близько 16 градусів за Цельсієм (60 градусів за Фаренгейтом). Це було дуже добре для моїх ніг. І у мене склалося враження, що пухлина зменшилася.
Коли у мене є болі в ногах (не тільки маленькі шрами), я не бігаю, але ходити.+218
Keishon Wright 27 груд. 2017 р., 22:10:37

Перекусити у другій половині дня і робити вправи безпосередньо після роботи. Гімнастика позбутися від цього втомилися почуття, які ви відчуваєте в кінці дня, а також позбавить від пастки дивані, Якщо ви тренуєтеся перед основним вечерею.

+188
Svitti 31 груд. 2010 р., 12:35:33

Я дістав копію з Арнхейм принципи спортивної підготовки , щоб побачити, що він повинен був сказати. Я тільки збираюся дати вам матеріалів, пов'язаних із зміцненням/розтягування, але це також перераховує купу інших терапією речі, які ви повинні пройти одночасно-якщо ви хочете, щоб дати собі кращі шанси на одужання, необхідно звернутися до фізіотерапевта для реабілітації.

По-перше, він говорить, що після розтягнення (яка включає в себе поперекові деформації) вправа має бути відкладено до паху біль безкоштовно, тому переконайтеся, що ви не почати знову занадто рано. Як тільки ви будете готові для виконання вправ, ваша програма повинна орієнтуватися на поступове відновлення нормального діапазону руху. Він також каже, що до нормальної міцності і гнучкості відновили, ви повинні носити захисний бандаж, як один з цих.

Ось пара тягнеться на згиначі стегна.На випад і допомагав розтягнути буде спрямована на клубово-поперекової. Розтяжки за допомогою гомілковостопного чином чотириголові м'язи (прямого м'яза стегна працює з клубово-поперековою як згиначів стегна). Коли робиш випад, намагайтеся тримати таз нейтральний; якщо ви нахиліть його вперед (вперед), він забирає від розтяжок. Якщо ваші стегна м'язи стали міцнішими через відсутність використання, ви повинні розім'ятися теж. Exrx має досить великий набір розтяжок для м'язів стегон (права колонка).

У книзі є приклад плану управління травма для баскетболіста-не точно так само, як алтимат фризбі, але бігу і зміни напрямку схожі. Дві-три тижні після травми, вони рекомендують робити силовий тренування один раз на день (10 повторень, 3 сети). Коли робиш нормальну вагу підготовки ви повинні залишити принаймні 48 годин між тренуваннями, тому, як тільки ви станете сильніше, і починайте збільшувати опір, я хотів припинити це робити щодня. Завжди пам'ятайте, що це не боляче. А кабель стоячу ногу підняти роботу клубово-поперекова (див. ExRx додаткові опції). Як і з розтяжками, вам повинно бути призначене для інших м'язів стегон, а також-ви, ймовірно, не використовувати їх стільки із-за травми, і тренування клубово-поперекової створить дисбаланс (так само ExRx посилання як вище, просто прокрутіть вниз). Інші м'язи, які допомагають клубово-поперекової представлені квадроцикли і АБС, так що ви можете зосередитися на них.

Щоб повернутися в біг, книга пропонує вам запустити в басейн:

Бігом в грудях-рівень води (від 10 до 20 хв) 1 або 2 рази в день протягом першого тренування тиждень реабілітації [2-3 тижнів після травми], а потім флаттера удар з плавання (болю) один раз на день протягом наступних тижнів.

Вода забезпечує досить мало опору, так що допоможе вам побудувати силу. Від трьох до шести тижнів після травми, ви зможете повернутися в біг:

Почати програму бігу на плоскому ходу, повільно прогресує до 3-мильного пробігу один раз в день і закінчуючи вісімками, почніть з перешкодами 10 метрів один від одного і поступово скорочуючи відстань до 5 метрів, з половиною швидкості, на повній швидкості. (посилання додана для вашої довідки)

Фігура вісімки підготує м'язи для зміни напряму в спорті. Застосування холоду на область після тренувань може також допомогти запобігти запалення (надлишкове запалення уповільнює відновлення).

Це звучить, як ви знаходитесь поза вікна часу для цього конкретні терміни відновлення, але в основному це речі все-таки, напевно, варто спробувати, особливо якщо ви не робили цього протягом перших 6 тижнів після травми.

+133
buzzrdbones 25 лип. 2019 р., 02:37:52

Мені 16 років, чоловічий, 250 кілограмів, а на відсоток жиру в організмі на 34%. На даний момент я розглядаю скорочення калорій і споживає всього 1900 калорій в 500 калорій нижче мій TDEE на їсть найкраще, що я можу, і якщо я за це суворо я повинен бути в змозі втратити 1 фунт на тиждень. Я може теж вважаю кардіо. Єдина прикрість тут полягає в тому, що я не впевнений, якщо вона буде заважати моїй природне зростання. Я хотів зв'язатися з лікарем, але мої батьки не хочуть цього робити, оскільки у нас є фінансові проблеми.

Також, є хороші втрати жиру громади тут? Я не використати цей сайт часто.

Редагувати: також, я забув згадати. Мій зріст 5'8

+125
Chloe Ying 23 лист. 2016 р., 23:02:38

Генетика-це складно. З 20,000 генів людини, були вивчені, і лише десятки ретельно вивчені, для їх ролі здійснювати тільки сотні. Просто тому, що ми знаємо, що існує ген, не означає, що ми розуміємо, як це працює, або що його включає.

Головне ми знаємо, що роль генетика складна. Взяти висоту, наприклад. У 2009 році дослідження, опубліковане в Європейському журналі людської генетики виявили, що можна передбачити висота обличчя краще, вимірюючи їх батьків, ніж для випробувань і підрахунку 54 генів, що впливають на зростання.

Так що навіть якщо є генетичні тести, доступні для фітнес-родинні гени, вони не дуже корисні. Один з цих генів називається туз, і деякі версії пов'язані з аеробні на витривалість спортсменів. Інший ACTN3, яка пов'язана з м'язовою силою і спринті. Висновки неоднозначні.

Стівен рот говорить, про те, в результаті одного з цих тестів багато значить. "Він може внести свій внесок 1% або 2% до загальної продуктивності". На основі результатів, компанії будуть рекомендувати деякі види спорту, як хороші матчі, але "в науці просто не існує, щоб підтримати це."

+118
avital 15 трав. 2019 р., 01:51:14

Найбільший ризик травм відбувається від надмірного використання, особливо якщо ви отримуєте старше. Вага тіла Вправи дуже безпечний, і найбільший реальний ризик не робите їх правильно витрачати час, тому що ви не отримаєте результати, які ви хочете.

Ключ до віджимання тримає ваше тіло прямо, як дошка. Якщо ваше тіло провисання в середині, цілком імовірно, тому що м'язи преса дуже слабкі. Якщо ви зробити деякі присідання, щоб допомогти зміцнити в АБС, ви повинні бути в змозі отримати сенс робити тільки правильного віджимання. Інший підхід полягає в тому, щоб зробити ваші віджимання з колін, поки ви не можете зробити тих, з правильною формою.

Підтягування є великими, і навіть якщо ви робите підтягування Киппинг або стрибають вгору, щоб почати роботу, ви стаєте сильнішими. У кінцевому рахунку, ви будете хотіти зробити їх зі строгою формою, але це займає час, щоб бути в змозі зробити це.

Робити вага тіла Присідання з поганій формі і не поставити вас на ризик отримання травми. Ви просто не отримаєте користі від них, що ви бажаєте. Якщо ви працюєте на розрив з стегон, і буду так глибоко, як ви можете, ви отримаєте більше користі від них. Зрештою, ви можете працювати до присідання-стрибки, де присісти, і підстрибнути з цього положення як можна вище.

Є й інші ваги тіла вправи, які дуже корисні, наприклад:

 • Діпи стілець. Не у всіх є дві рейки поруч один з одним, де вони можуть робити правильні соуси (плечі йдуть трохи нижче коліна, але не занадто багато більше). Але у кожного є стілець. Покладіть руки на край стільця і поставте ноги перед собою. Тепер опустіть себе, поки ваша нижня падає на підлогу і назад.
 • Зворотні віджимання. Якщо у вас є бар або твердий виступ можна схопити, лежав на спині під ним, і потягніть своє тіло в бар.
 • Присідання. Oldy але Гуді. Сила Ab є важливим.
 • Дощок. Покладіть свою вагу на ліктях і підніміть ваше тіло, так що ви пряма, як дошка. Тримай як можна довше. Навіть краще, ніж присідання, але складніше.
 • Назад піднімає. В основному вам потрібно щось підкіс ноги як ваше тіло висить над краєм столу або щось подібне. Тримайте руки за головою. Опустіть ваше тіло, зберігаючи поперек прямий, а потім підняти його якомога вище.

Є рима і причина для різноманітності. Ідея полягає в тому, що якщо ви працюєте з однією стороною тіла, ви повинні збалансувати його, застосовуючи інші. Наприклад, віджимання працюють руки, груди, і ядра. Речі, що баланс це зворотні віджимання і назад піднімає. Залишок дощок буде назад піднімає. Баланс для підтягування будуть провали.

Якщо ви не можете зробити це зі строгою формою, поки не надто турбуватися про це. Просто спробуйте, щоб отримати більше та більш суворої формі, як ви можете. Що допоможе вам ставати все сильніше і сильніше.

+90
Ruben S 2 жовт. 2016 р., 19:57:00

З допомогою фітболу як робоче крісло-це не чарівна куля. Це не буде працювати для всіх людей і може реально нашкодити деяким. Немає ніякої заміни для силового тренування, Якщо ви хочете більш сильний сердечник (включаючи м'язи спини). Деякі статті я читав (я не міг знайти іншого джерела, ніж самі статті) радимо може бути тисне на хребет і диски, сидячи на здійснення м'яч з-за постійної напруги м'язів, викликаних намагаючись тримати себе збалансованим. Ці статті і інші також припускають, немає гарною заміною для повністю ергономічним робочим кріслом.

Як біг босоніж або підняття важких речей, якщо ви збираєтеся переключитися на використання фітбол як стільця ви повинні переключитися повільно, щоб дозволити вашому тілу, щоб звикнути до нього. Я особисто використав фітбол як стільця і любив його. Я зупинився тільки тоді, коли мої кішки вирішили, що це було весело, щоб здути м'яч, коли я сидів на ньому.

+56
Chweng Mega 18 трав. 2018 р., 06:29:49

Розминка-це завжди добре, як для фізичного, так і психологічного навчання.

Навести приклад розминки вправи з деякою структурою у ній, я можу порекомендувати "Привітання Сонця" з йоги. За останні пару років я використовував їх як моя стандартна розминка інструментом як для маси тіла та інші вправи.

+53
zperkowski 7 квіт. 2019 р., 10:42:45

Я зараз на дієті Дюка, так що білок-тільки на наступному тижні, потім білок і салат. На підставі Дюка, Аткінса, щоб підштовхнути ваше тіло в стан кетозу, коли він починає спалювати жир для отримання енергії, а не цукор.

Цей процес може початися тільки тоді, коли запаси глікогену в печінці виснажені.

Я можу доповнити глюкагон, щоб прискорити цей процес? Чи існують ризики, пов'язані з цим?

НБ я не діабетик.

+46
CuriousFindings 22 черв. 2013 р., 12:53:38

Показати питання з тегом