Яка тренування ваги мій 15-річний син буде робити, якщо він на команди з бігу?

Мій 15-річний другокурсник працює на країну, збірну хрест. У минулому році він дуже добре працює з першокурсниками. Так добре, що в цьому році він є № 3 бігунка на збірну. Він не так добре, тому що він працює проти більше, сильніше опозиції в цьому році. Він високий і довготелесий, я був заохочувати його, щоб почати робити деякі види тренувань та дієти, щоб мати деякі м'язи. Я відчуваю, що він хуліганить на стартовій лінії тому що він легко штовхнув або боксував, коли гонка починається. Якщо у нього було більше м'язів я відчуваю, що він не штовхнув мене всередину так легко, і я відчуваю, що він зміг би закінчити сильніше рас. Він говорить, що " язи і набрати вагу буде сповільнити його. Яка Ваша думка

+757
TheSwiftyCoder 4 трав. 2011 р., 14:42:36
32 відповідей

Ти за столом протягом багатьох років, він може просто зайняти тривалий час за ваші зусилля, щоб показати прогрес.

За те, що ви вже пробували, я настійно рекомендую постійної реєстрації. Частина вашої проблеми може бути те, що ти зробив все, щоб повернутися на ті ж позиції (сидячи за столом), що робить його важким для вашого тіла, щоб змінити. Це припущення, очевидно, але постійної реєстрації творив чудеса для мене.

Стоячи або сидячи, професійна ергономічна оцінка також буде цінним.

Простіше кажучи, якщо весь день за столом викликає проблеми кращим засобом будуть фіксувати ваш робочий стіл, а не намагатися пом'якшити його проблеми з допомогою вправ.

+1000
Eduard777 03 февр. '09 в 4:24

Додаткове навантаження на п'яти, можна припустити overstriding і краєм зносу говорить про те, що ви не можете бути обертання ноги достатньо. Хоча, це твої кросівки? Вони більше схожі на шкіряні бізнес випадковий. Якщо у вас є фотографія спереду, це дозволить нам знати, буде носити на підборах, це просто символ загального зносу, хоча носить на спині пропоную або overstriding або схильність проливати свою взуття тисне на спину з протилежної ноги. У будь-якому випадку, схоже, ви по суті) overstriding такий, що п'яти займає набагато більше впливу і Б) прокатки ногами всередину, така, що вона носить під великим кутом.

+953
Lurch 3 трав. 2010 р., 01:33:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У Кореї, є багато відкритий тренажери в громадських місцях. Цей вид машини є особливо поширеним. Це effectove після запуску розтяжка біцепса стегна? Він відчуває себе добре, але це досить швидко, недовговічні руху, на відміну від більшості інших ділянках, таких як розминки. Враховуючи, що це пост запустіть, може бути, мої м'язи можуть сприйняти це як вони нагрілися.Korean exercise machine

+942
Chris Belsole 17 квіт. 2012 р., 11:10:37

Це здорово, що ти цікавишся своїм здоров'ям і харчуванням.

Щоб відповісти на ваше питання просто: їж більше, їж постійно, робіть зарядку, почніть важкої атлетики, і висипатися.

Тепер, деякі більш докладної консультації.

Витратьте деякий час, щоб дізнатися про те, як калорій ви споживаєте вплинути на ваш вагу, і спробуйте порахувати, скільки калорій ви споживаєте за пару днів. Не треба сходити з розуму відстеження речей кожен день, але ви можете бути здивовані кількість їжі ви повинні з'їсти, щоб отримати кількість калорій, які ви хочете.

Дізнатися про значення та джерела білків, вуглеводів і жирів, так що ви можете отримати правильний баланс у продуктах, які ви їсте. Думайте про їжу як заправки ваше тіло для роботи ви від нього хочете. У відповідь ККП, він говорить про палео дієті, але є й інші варіанти, і люди не погоджуються про те, що краще.

Продовжуйте робити те, що ти робиш. Велосипед. Отримуйте задоволення. Якщо ви їсте достатньо їжі, велосипедом не збирається змусити вас втратити вагу.

Якщо ви хочете набрати масу і стати сильніше, ви повинні додати до деяких важкої атлетики. Велосипед буде тільки вашим велосипедом м'язи сильними. Не твоя підтяжки м'язів, а не бігу м'язи, не стрибаючи м'язів. Віджимання-це хороший старт, і ви вже додали 3кг. Уявіть, скільки б ви додати, якщо ви отримали, що багато протягом усього року.

Так як ти досить мало, робити які-небудь підйом зовсім змусить вас стати сильнішою і набрати м'язову. Зосередитися на ліфти або руху, у яких задіяні багато м'язів одночасно. Не у теляти піднімає, або підколінного сухожилля кучері, або розширення ніг. Замість цього зробіть присідання (використовуючи тільки ваш вагу тіла, гантелі, штангу або навіть якщо у вас є доступ до цього устаткування і наставником). Не роби трицепсів розширень, замість цього, робити віджимання або жим лежачи. Це тільки кілька прикладів. Але, вам не потрібно турбуватися про деталі тут занадто багато прямо зараз, якщо ви зацікавлені в отриманні швидких результатів. На вашому рівні, все, що вам зробити, це зробить вас більше і сильніше, якщо ви їсте.

Якщо ви почнете одержувати нетерплячі про те, як швидко/повільно ви набираєте м'язову масу, або ви хочете, щоб почати відстежувати приріст сили, вам потрібно перейти до більш організованою програмою з використанням відповідного обладнання.

+908
sarento 22 вер. 2013 р., 15:31:44

Я піднімати тяжкості, але іноді я так втомився, я забув взяти обід, тому що я в кінцевому підсумку спати в ліжко після душу, тоді я йду без їжі до обіду наступного дня. І я відчуваю легке запаморочення перед їжею і все навколо, повільно рухаючись. Це режим голодування?

І це правда, що все, що я після цього буде зберігатися у виді жиру в організмі?

+832
Mary Jones 24 бер. 2014 р., 23:40:26

Я готуюся до полумарафону в жовтні і почалися мої тренування два тижні тому. Я звик працювати, як частина моєї тренування з боксу, але кинув 7 років тому, коли я зламав руку. Я ніколи не бігав далеко, зазвичай 2/3 милі.

Однак, коли я вперше почала працювати обидва коліна відчуваю себе дуже хворий. Я хоч і досить 10 хвилин біль знімає багато чи йде повністю.

Я боюся, що я роблю важкі пошкодження на коліна біль. Я великий хлопець (6 футів 3, 18ст) але у мене достатньо тренерів для мого стилю бігу.

Я чимось образив чи там зігрітися я міг зробити для полегшення вирішення цієї болем? Я приймаю глюкозамін в рідкому вигляді і робити різні тягнеться на даний момент.

+811
EB64 12 квіт. 2010 р., 13:02:22

Взагалі кажучи, це не "вправа", що викликає "уповільнення зростання". Це всього лише тип навчання, який ви робите, що може впливати на організм у своєму розвитку.

Якщо ви молоді ваш bonestructure не так міцні, як це буде, коли ви виросли і схильні змінювати свою форму і direktion рости з себе і повторювати силу. Той факт, що молоді кістки більш гнучка і м'яка, і є причиною того, чому діти не отримують переломи, які легко.

Вищі сили на кістки і частіше це відбувається, тим більше вона буде створювати реакції на зміни в структурі. Ви повинні уявити собі, що м'язи підключається до кістки за допомогою сухожилля. І коли розім'яв м'язи його пульс сухожилля, який тягне кістка. Якщо це повторюється часто з тяжким зусиллям, і кістки ще не зміцнів, він буде адаптуватися до цієї нової середовищі і мети по-різному, що може стримувати потенціал зростання наприклад. у висоти.

Ось чому люди не повинні піднімати занадто важка вага, поки вони майже повністю виросли. Якщо ви хочете працювати в молодому віці, ви повинні тренувати м'язову витривалість.

Це не scientificly сказав, в якому віці ви збережете починати з важких вправ. 18-середня кількість якого підвищується, коли ви можете позайматися важкою, але насправді вона відрізняється і залежить від того, як швидко ви перетворитеся. Також він сказав, що ви повністю виросли, коли Ви 21...

Я сподіваюся, що зможу допомогти вам. З найкращими побажаннями

+789
paula miller 16 трав. 2016 р., 12:24:37

В першу чергу ,необхідно ретельно перевірити свій бланк(як завжди тримати плечі в депресії протягом усього вправи).Я думаю, що популярні канали YouTube, як AthleanX(він фізіотерапевт ) є відео про це. Якщо болі зберігаються замінити віджимання на брусах з вузьким хватом, Жим лежачи (вузьким хватом віджимання, Якщо у вас немає доступу до тренажерний зал )

Останнє, але не менш консультації з лікарем буде ідеальним рішенням .

+754
Tom N 11 лют. 2011 р., 16:42:17

Чому розтяжки дуже сильно залежить від вашої особистої фізіології і спорту ви займаєтеся. З рідкісними виключеннями, ви не повинні розтягуватися за нормального діапазону руху. Немає ніяких доказів, що він допомагає при профілактиці травматизму***, і доказів того, що розтяжка в самий невідповідний момент може вплинути на продуктивність.

Є 4 основних типи розтяжки, і для кожного повинні бути виконані:

Динамічні

Це в основному активні рухи, які імітують дію ви збираєтеся зробити, наростаючою амплітудою. Наприклад, бігуни будуть робити махи ногами, ходьба випадами, з високим дрилі коліно, зад стусанами. В основному потрапляє в м'язи розігрілися і вільні, так що ви не ходите в дію холодного, тому цей тип розтягання повинно бути зроблено раніше, і, можливо, в середині тренування в залежності від ваших цілей.

Статичний

Досить багато, що кожен думає про те, коли вони думають, що розтяжки. Сидіти і дістатися до роботи. Це робиться для того, щоб збільшити гнучкість, але якщо ви не в спорті, де особлива гнучкість потрібна (Бойові мистецтва, гімнастика потрібна загальну гнучкість. Барьеристы потрібна гнучкість ніг ESP в стегна, і так далі.), це не треба робити. Статична розтяжка робиться перед тренуванням, як було доведено в дослідженнях, щоб зменшити потужність, і немає ніяких доказів, що це допомагає з відновлення або профілактики травматизму. Це слід робити або після тренування або після тривалого прогріву, як статична розтяжка на "холодні" м'язи збільшує ризик травми.

Балістичні

Охоплення і методом відскоку. Популярний в старі часи, потім вони були скасовані, тепер трохи повернення в конкретних навчальних ситуаціях. Проблема в тому, що ви можете легко активувати рефлексу на розтягнення в сухожиллях, яка легко може призвести до розриви/розриви. Це, однак, допоможе тренувати ваше тіло, щоб визнати, що рух на краю діапазону руху в порядку, і є деякі докази, що приріст гнучкості може бути досягнуто швидше, ніж при статичному. Краще проводити під керівництвом досвідченого тренера і після тренування/розминки.

ПНФ (пропріоцептивна нейром'язова фасилітація)

В основному партнер тягнеться, але можна зробити Соло для певних вправ. В принципі ваш партнер розтягує м'язи (наприклад, штовхаючи ногу до верхньої частини тіла на передній шпагат), а потім чинить опір, в той час як ви укладаєте договір м'язи розтягується на 5 секунд. Як ви відпочиваєте, потім натиснути стрейч глибше і утримуйте протягом 20-30 секунд. Спочатку розроблений для реабілітації, він ефективний, але має бути зроблено тільки один раз в тиждень або близько того, так як він дуже інтенсивний. Ще один після тренування/великий розминки.

***Застереження щодо профілактики травматизму

Поки немає доказів, що будучи гнучкою Сніду в цілому попередження травматизму, є спортивні ситуаціях, де не є гнучкими введуть більше шансів отримати травму. Розглянемо перший бейзмена тягнеться за мандрівний кидка, тримаючи задню ногу на мішок. Як вони вийти і розім'ятися, негнучкий людина має більше шансів на випад повз своїх особистих ROM і щось рвуть. Я мав велосипед ДТП, де я вийшов для балансу і моя нога зісковзнула шлях широкий. Мій диск врятував мене від травм. Так що не зовсім профілактики травматизму, але і дозволяє людині уникнути травм в деяких конкретних ситуаціях.

+710
Max Black 7 лист. 2017 р., 08:26:28

В моєму спортзалі, тренер надав мені тренування. У перший день, я працюю на груди і біцепс, другий, на мої ноги і т. д..

І пізніше, він сказав, що через три місяці я повинна піти до нього, щоб змінити цю рутину. А потім три місяці після цього, ми знову його міняти і т. д.

Чому моя робота з рутинної потрібно періодично міняти?

+677
Chris Horner 21 квіт. 2016 р., 16:05:40

Немає ніяких конкретних обмежень. Біг і багато інші заходи, як ви, очевидно, зменшує потенціал для нарощування м'язової маси. Вам не вистачає відпочинку у вашому житті.

По-перше, я хотів позбутися вправи і допомогу тільки тримати основні сили характеру. Це означає, присідання, прес, Жим лежачи, станова тяга, підтягування або підборіддя вгору і т. д.

По-друге, є більш гарні речі. Як тільки ви отримаєте достатню кількість білка, а потім достатню кількість калорій, в потрібний час, і ви не збільшуючи ваги, ви будете в кінцевому підсумку отримати більше.

Ви не стаєте сильнішими назавжди, і це буде залежати від вашого харчування і від вашого відпочинку. Оскільки у вас є періоди відпочинку, то ви досягнете дуже скоро плато. Є компроміс.

Перестати бігати, будувати м'язову масу ви хочете, і тільки потім працювати на ремонт, що вже саме по собі є проблемою, враховуючи кількість занять, які ви.

+673
Harishnani 3 жовт. 2010 р., 19:10:54

Я думаю, що це хіт або міс і пов'язані з виробниками. Я мав великого успіху з деяких марок (як нова рівновага), а потім наступна модель буде серйозно розчарував мене. Навіть в одній і тій же моделі, невеликі виробничі моменти може відбутися за рік (як в серії Брукс Каскадия).

За іронією долі у мене було краще довголіття від мінімалізму туфлі, чим більше їх забудована аналоги. У мене є комплект Nike безкоштовно 5.0 цей тривав дві інші пари більш дороге взуття, які є набагато більш сприятливою. Це не зовсім плагін, що взуття так багато, навіть тому, що модель зазнала багато змін з моменту, коли я купив свою пару і я поняття не маю, якщо вони дійсно покращилися.

Єдине реальне рішення, яке я знаю, - це купити взуття з місця, яке має 100% повернення (як у Рей, і я впевнений, інші). У мене немає проблем з оплатою північ від $100 доларів за пару взуття, але якщо вони починають розпадатися вже через пару місяців (не дуже частого використання) я беру їх назад.

+655
vuletinja 9 квіт. 2017 р., 21:58:15

Останнім часом я пробую нові вправи, щоб тренувати ноги.

Одним з яких є випад.

Тепер я помітив, що коли робиш їх без ваги, у мене не було ніяких проблем. Але коли я взяв близько 10 кг в кожній руці (який повинен бути легким, так як я не новачок у тренуванні ніг) у мене був дуже болючий еластичний-як почуття в моєму жижки.

Я тримаю спину прямо і переконавшись, що моє коліно не виходить за пальці.

Є ідея про те, що це може викликати?

(Особистий тренер каже, що форма не викликає болю, я переключився на різні підколінного сухожилля вправи)

+644
Juan Luna 5 бер. 2015 р., 07:24:30

я використав, щоб бути товстим і я ж висоти, як ви. Я тренуюся зазвичай через 6-7 днів на тиждень і щодня їм правильну їжу, я не обманываюсь багато, може бути раз в місяць. І мені все-таки вдасться набрати вагу. Я багато не їм, або близько 1000 до 1200 калорій. Для людини я буду звільнили за це, що занадто мало або занадто багато залежить від людини. Але колишній товстий людина легше набрати вагу, ніж худий чоловік.

+577
user3591385 15 січ. 2014 р., 09:07:11

Я почала в тренажерний зал близько 4 місяців тому - я люблю досвід і почуття. Одна проблема у мене полягає в тому, що я відчуваю, що мої плечі значно слабкіше, ніж мої інші групи - то є межа того, наскільки інтенсивно я можу працювати мої інші групи.

Я вирішив почати з ізолювання плечі два рази в тиждень. Це хороша відправна точка?

Знизує Плечима, Що Обробляються Тиском Плеча, Бічній Піднімає, Піднімає Гантелі Стійка.*

(*) Джерело: toughbodybuilding.com

+508
alanjhd 5 лют. 2013 р., 13:48:02

Коротка відповідь на ваше питання-Так. Однак, сказавши це, вона трохи складніше, ніж просто підставивши вправу. Вам необхідно визначити свій цільовий пульс для ефективного спалювання жиру тренування. А так як м'язи спалюють більше калорій, ніж жир, додавши програма силових тренувань для нарощування м'язової маси повинно допомогти.

І, тепер, найскладніша частина. Я думаю, ви знайдете ви повинні виконувати вправи, ви вказали трохи по-іншому. Наприклад, при додаванні газу набори або падіння задає , повинні допомогти тримати ваш пульс підвищений. Ви також можете спробувати суперсети. Однак ви вирішили структурувати свій тренінг, мета повинна бути, щоб підтримувати ваше серце настільки високий, щоб спалювати жир. Хороший пульсометр повинен допомогти з цим. Звичайно, все це нічого не означає, якщо ви не підтримувати чисту, здорову дієту.

+414
Joni Hulsmans 22 лист. 2011 р., 03:43:54

Консенсус полягає в тому, що немає кращого часу для тренування, а те, що найкращий час-це та, яка дозволить вам бути скоєно у вашу програму тренування. Причина цього полягає в тому, що, здійснюючи послідовно дає довгострокові переваги, які переважують різниця між ранковою та вечірньою тренування.

Ваші уподобання для вранці у порівнянні з ввечері тренування буде частково залежати від циркадний ритм вашого тіла, щось подібне до власного організму метаболічні годинник. Якщо ви відчуваєте себе млявим і енергії, коли ви прокидаєтеся, то ви, ймовірно, не хочуть йти на 10К працювати в середині зими. Щоб відповісти на ваше запитання, якщо ви відчуваєте себе виснаженим після відходу з посади, то ваше тіло може говорити вам тренуватися вранці. Можливо, ви зможете знайти час під час обіду на тренування?

Існують деякі відмінності між ранковою та вечірньою тренування. Працювати важко пізно ввечері може викликати безсоння. Зазвичай в кінці вечора ваш мозок збільшує вироблення мелатоніну, і метаболізм вашого організму сповільнюється. Це все повинен зробити ти готовий спати, але важкої тренування можуть запобігти це. Я можу особисто засвідчити, що нічні тренування можуть призвести до великим безсоння. І я заплатив за це багато разів, так як мені часто доводилося прокидатися рано вранці знову на поїзд.

Є чудова стаття на BodyBuilding.com який порівнює безліч параметрів під час тренування вранці, вдень і ввечері.

Інші джерела:
Американська Асоціація Серця
Приклади

+411
thesquaregroot 24 жовт. 2013 р., 07:34:39

Змінену версію, що ви питаєте про це відомо як "паралельним вузьким хватом Підтягування".

Основна мета всіх цих найширший м'яз спини.

Додаткові м'язи працювали в підборіддя вгору і паралельним вузьким хватом Підтягування є плечей, плечелучевой, Терес майор, задні дельтовидні, ромбоподібні, що піднімає лопатку, нижню трапецієподібну, середніх трапецієподібних, грудних великий грудний, малої грудної м'язи, з двоголового м'яза плеча і довгої головки триголовий м'язи в якості динамічних стабілізаторів. (Посилання: тут і тут.)

Додаткові м'язи працювали під час підтягування є, плечей, плечелучевой, двоголового м'яза плеча, Терес майор, задній дельтоподібного, подостная, мала кругла, ромбоподібні, що піднімає лопатку, трапецієвидна нижня, середня трапецієподібної, малої грудної м'язи, довгої головки трицепса, як динамічний стабілізатор. (Посилання: тут.)

Відмінності між вправами виділені курсивом.

+389
user3834916 14 бер. 2012 р., 04:56:00

Багато з тих, хто близько масово важкий гриппери або будь-захоплення-це як би "набір" захоплення, що означає, що частково закрити його, використовуючи обидві руки, щоб отримати краще зчеплення на ньому до повного його закриття.

Чому хіба це не шахрайство? Це все одно що використовувати дві руки, щоб зробити штангу від Землі, а потім утримуючи її кілька секунд з одним. Я не думаю, що б однією рукою станова тяга, але це неважливо. У будь-якому випадку, я ніколи не використовував захоплення таким чином, і просто закрити їх на 100% з одного боку, ніколи не ставив їх.

Чому частково-сприяння шлях обману, але ніякої опори приділяти більш важкий шлях?

+377
michaelx386 22 лист. 2014 р., 16:09:28

Не варто недооцінювати гімнастику.

Знайти інтенсивні маси тіла програми тренувань і правильне харчування.

Цілком імовірно, ви навіть наростити м'язи, як це звучить, як він буде абсолютно нова форма навчання для вас.

(платна програми: Athlean Ксерите

знайти безліч безкоштовних процедур та ідеї "переглядаючи відео на YouTube":

гімнастика/маси тіла програми)

Якщо у вас скоро іспити, не кидайте тренування. Це допоможе зберігати бадьорість і позитивний рок-тести.

Редагувати

Ще один хороший ресурс для художньої гімнастики - Марк Лорен, ви самі собі тренажерний зал.

+352
inalgnu 16 трав. 2012 р., 04:58:18

і заздалегідь дякую за вашу допомогу. Я пауерліфтингом кілька місяців, і мені цікаво, як далеко нижче моїх сила моя.

Я 19-річний чоловік. Мої питання: Що слід розумно підходить чоловік мого віку(не хворий, не надмірна або будь-яких інших причин) бути в змозі підняти? Загальні стандарти, такі як жими, кількість chinups, що може бути зроблено, вага, який може бути біцепс, згорнувшись калачиком, і так далі.

Є декілька широко прийнятих фізичної фітнес-тест, щоб виміряти себе проти? Може бути, тест на армію або що-то?

Що має кілька спортивний людина мого віку і зростання зможе підняти? Мій зріст приблизно 5'4" і моя вага становить близько 130 фунтів.

Я колись weightlift кожні два дні, верхня частина тіла, і дуже низька вага і мало повторів. Я, як сказано вище, відносно невелика, а важка атлетика-це моє єдине заняття. Як такий, скільки калорій я повинен спробувати з'їсти кожен день?

+278
myxingkong 10 січ. 2014 р., 13:26:50

Ви не втратите багато ваги в будь-яку сторону, але від 20 до 30 хвилин щодня або через день дозволить вам поліпшити свою фізичну форму, а потім дозволити вам тренуватися ще інтенсивніше і довше (скажімо одну годину в день, 5 разів у тиждень), так що ви можете почати втрачати вагу.

Коли я запускаю на годину, я спалюю близько 1000 ккал. Це значна частина близько 4000 ккал я їм в день (бігаю майже кожен день протягом однієї години). Мої тренування робить істотний вплив на мій енергетичний баланс. Однак, моя стара рутина з десяти років тому, коли я був менш здоровий, повинен був діяти протягом 20 хвилин кожен день. Я побіг так швидко, як я зараз працює, хоча я був трохи важче. Але по калоріях можна побачити, що старий режим був абсолютно неефективним, бо він становить близько 170 ккал в день. Хоча я їм набагато менше, близько 3000 ккал, 170/3000 = 5,7% порівняно з коефіцієнтом 25% сьогодні.

+244
Francis Maluki 21 серп. 2019 р., 04:38:39

На мій особистий погляд, 5000, здається дуже високою, якщо ви не плануєте конкурувати в 18.

Якщо ви споживаєте лише 80 грамів білка в день, це приблизно 320kcal, залишивши 4680 калорій з жирів і вуглеводів. Це також схоже на перекіс співвідношення.

Я майже впевнений, що це зробить вас жир. Сильний, але жирний. І так як ви хочете визначення, це не вихід.

У 14, вам навіть не потрібно занадто турбуватися про це. Ви будете рости, природно, ще на півтора десятиліття, принаймні, і якщо ви продовжите тренування, і просто харчуватися правильно (поверх), ти будеш худий, як чорт, навіть робити що-небудь ще.

+240
Yolz 23 черв. 2012 р., 07:06:38

Основна функція грудних м'язів полягає в аддукту верхньої частини руки (приведення ближче до тіла), що, у функції означає, що руку, вказуючи у бік, підходить ближче до тіла або в кінцевому підсумку спрямовані вперед, а не вбік.

Якщо ви робите ваші провали нахилившись вперед, так, щоб верхня рука відходить від тіла, а потім, коли ви укладаєте договір і повернутися в початкове положення, ви активізуєте груди як частина тренування.

Якщо ви робите ваші провали в моді, де верхній важіль не відходити від тіла, але залишається відносно близько, то ви будете мати мінімальний активація грудної клітини.

+239
ramani 31 груд. 2012 р., 18:43:24

Швидкість бігу необов'язково є оптимальним в 180 кроків на хвилину. Якщо ви хочете, щоб бігти як Усейн Болт, спробувати 257 кроків в хвилину.

Дивіться в цьому відео: http://www.youtube.com/watch?v=Z3gKkq6jjss

Тут Усейн Болт займає 41 успіхів у 9.58 секунд. Це становить 257 кроків в хвилину.

Тому я припускаю, що швидкість бігу залежить від мети запуску.

+222
Jens Becker 11 лип. 2017 р., 23:51:48

Ваша уява-це єдине обмеження тут. Я не хардкорний хлопець йогою, але ось деякі відео з клієнтів робить мої рухи, які мають деякі реплікації в йозі.

Зважений мосту: https://www.youtube.com/watch?v=QlEzW_bs0jA

Повзе вниз собака з пуш-ап: https://www.youtube.com/watch?v=pxWwDXiQ3ss

Один ногу нахилитися: https://www.youtube.com/watch?v=0n8pmUCZr-8

+162
Stephen Rauch 8 лип. 2010 р., 20:39:37

Резюме

Я б палицю з починаючим програмувати на цей ліфт зараз. У 5/3/1 може працювати, але я думаю, що було б більш ефективно просто зосередитися на лінійну прогресію роботи.

Чому

Якщо максимальна тяга складає 350, це не робить багато сенсу, щоб турбуватися про Ваш 1 ПМ (1ПМ) або 2RMБЫЛ. На цьому етапі набагато продуктивніше зосередитися на 4РМ або 5RM. Ви хочете зосередитися на будинок своїй силі й могутності з важкими набори із 4-6 повторень, не демонструючи її максимум один. Це також набагато менш імовірно, щоб привести до травм, і легше відновлення.

300 фунтів 2RMБЫЛ станова тяга все ще добре в межах діапазону лінійної прогресії. Щотижня або двічі на тиждень сети 5, додавши, 2,5 або 5 фунтів кожної сесії або через сесію, повинен бути можливим, якщо ви отримуєте досить відпочинку і їжі достатньо.

Дослідження

Я буду двічі перевіряти сторінках 79-82 в практичному програмуванні пізніше, щоб переконатися, що це має сенс (за стартову силу форумах).

+154
Danielle Butler 30 квіт. 2019 р., 15:49:56

Це тому, що він пошкодив свою праву ногу у футбольному матчі, і з-за операції, нога конструктивно відрізняються.

+103
John Dunne 7 жовт. 2012 р., 20:15:38

Коротка відповідь: ви не повинні бути занадто турбуються про Сонце пізній вечір.

Довгий відповідь: є кілька факторів ризику, щоб розглянути при запуску в спеку, і якщо ви будете правильно дотримуватися їх ви будете залишатися здоровими і мінімізувати потенційні ризики для здоров'я від впливу сонця.

Канцерогенний вплив

З наукової точки зору немає єдиної думки щодо того, який компонент(и), сонячного світла (УФ-А/УФ-B/СФ) є канцерогенами. Оскільки УФ-А/УФ-B/УФ пропорції можуть суттєво змінюватися в залежності від часу доби, що означає, що ми дійсно не можемо знати, в який час доби представляє найбільший ризик для нашого тіла, що стосується пошкодження шкіри та раку. Завдяки цьому, ви не повинні розглядати УФ-опромінення при прийнятті рішення, що пора бігти.

Це, як кажуть, скільки б часу ви вирішите працювати ви повинні обов'язково прийняти адекватні заходи обережності, застосовуючи сонцезахисний крем перед від'їздом. Якщо світить сонце-навіть якщо це не дуже жарко-ви в небезпеці і повинні використовувати сонцезахисний крем.

Тепловий удар

Щоб уникнути теплового удару ви хочете залишатися правильно гідратованих. Це означає, що пити воду до, під час і після тренування. Прислухайтеся до свого організму і пийте стільки, скільки необхідно. Якщо ви робите тривалих тренувань, врахуйте, що спортивні напої Gatorade, як для заповнення солей і мінералів, що ваше тіло жадає.

Деякі додаткові покажчики, щоб уникнути теплового удару є:

  • Працювати в тіні
  • Носити легкий одяг
  • Сплеск води на вашому обличчі
  • Не перепрацював

Виснаження

Якщо ви не звикли до роботи в умовах справедливої і ви раптом перехід до спекотної погоди вправу, ви помітите, що це набагато важче йти в ногу з вашими колишніми темпами. Біг в жарку погоду вимагає більше зусиль від вашого тіла і, як наслідок, ви не можете очікувати, щоб виконати на свій пік, як і в більш справедливі умови. Зберегти тепло в увазі, коли робиш вправу і переконайтеся, що не вичерпав себе.

Резюме

Беручи все це до уваги, можна побачити, що немає нічого небезпечного працює в спеку... так довго, як ви прийняти відповідні запобіжні заходи. Тому, якщо ви вирішите робити вранці, вдень або вечірні пробіжки, як довго, як ви плануєте чином, ви будете робити добре.

+98
HendrikSussmann 5 трав. 2017 р., 00:49:26

Я звик тренуватися кілька разів на тиждень просто кардіо, такі як біг або їзда на велосипеді, так що я був в пристойній формі. Потім я спробував велосипеді на роботу, коли моя машина зламалася (близько 8 км від смуги). Приблизно на півдорозі у мене раптом захворіла, втратила всю свою силу, почало рвати і т. д. У мене було якесь стягування в м'язах, в голові, розслідування тривають за те, що сталося.

Але немає у мене немає сил взагалі, я не можу бігати більше, ніж за півмилі або на велосипеді уздовж мого шляху.

Як я можу отримати мою силу і що ще більш важливо, витривалість назад?

+89
MagicKyle 4 трав. 2012 р., 17:24:34

Калій допомагає багато. Майте на увазі, коли ви піднімаєте, ви рвете м'язові волокна (ось як ваші м'язи ростуть). Це насправді допомагає більше жорсткості, ніж болючість.

Інший спосіб (і краще, ІМО), щоб отримати високу якість сироватковий протеїн порошок з високим вмістом розгалужених амінокислот, які захищають та зменшити пошкодження м'язів/запалення. Тому протеїнові порошки або незамінні добавки з високим вмістом BCAA.
Займаній посаді працювати, то ви повинні помітити різницю і це хороша ідея.

Також переконайтеся, що ви даєте правильний відпочинок між сетами. 30-60 секунд між сетами оптимальна.

Ви також можете прочитати в цій статті про Домс.

+21
rubidot 5 черв. 2018 р., 16:29:21

Перш ніж я даю вказівок, я швидко розрахували свій індекс маси тіла і він вийшов з 22.7 , який знаходиться в нормальній ваговий діапазон. Особисто вашої ваги на висоті звучить приблизно так, я не думаю, що ви насправді надмірна вага, як ти виправдав своє питання. Але я буду йти вперед і дати вам пораду.

  1. Два місяці це не довго - у всіх різні тіла і форми різних генів, що робить нас унікальними. Ви повинні зрозуміти, що деякі люди можуть легко зробити вагу "відваляться" самі через пару тижнів, в той час як іншим може знадобитися шість місяців, щоб побачити реальний прогрес. Наш організм реагує на зміни по-різному, й іноді це вимагає часу для тіла, щоб пристосуватися. Судячи з вашого запитання, ви, ймовірно, дивіться занадто багато рекламних роликів, які обіцяють х тіло Х тижнів. Що вони не говорять вам, що фітнес-моделі в рекламних роликах були наполегливо працювати , щоб отримати, що тіло протягом багатьох років. не тижнів.
  2. Не морити себе голодом - лягаючи спати, не відчуває себе комфортно вигодував автоматично поставить ваше тіло в режим голоду і, отже, утримати всі жиру вона може для того, щоб запобігти вас від захворювання або інфекції. Перебуваючи в калорійний дефіцит-це добре, але не природно бути у калорійному дефіциті круглий рік. Їдять всю натуральну їжу, вирізати нездорової їжі і цукру (але не квадратний, його добре, щоб піти з друзями і навіть в KFC, просто робити це в міру).
  3. Добавки призначені, щоб допомогти в раціоні яких не вистачає певних поживних речовин - я можу вам сказати, що "спалювання жиру перед тренуванням" - це, ймовірно, робити вам більше шкоди, ніж користі. Якщо ви їсте достатньо, і є добре збалансовану дієту, немає необхідності для протеїнових коктейлів і добавок. Є стільки білка в нашій їжі в ці дні його абсолютно непотрібним, щоб додати трохи більше. Напевно, суб'єктивний погляд я збираюся відзначити, але я думаю, що люди, які залежать від добавок, просто погано структурованої дієти.
  4. Ви робите дуже багато - якщо ваш професійний бодібілдер підготовки до конкурсу, у кого є команда піклується про вас, то вам не слід робити підняття тягарів і інтенсивні серцево-судинні вправи. Це, напевно, виснажує всі свої запаси енергії у вашому організмі зашкалює рівень кортизолу, тому що ваш організм відчуває стрес. Підняття тягарів-це фізичних навантажень, серцево-судинні вправи можуть бути кинута в та ж категорія. Балансі вашої звичайної тренування, зробити для підняття важких предметів на один день, і кардіо на інших (з дня проміжок між кожним днем тренувань)

Я сподіваюся, що ця відповідь може виявитися корисним для вас. Єдині добавки, ви коли-небудь знадобиться працьовитість та інші.

На майбутнє, коли ставите запитання, будь ласка, зайдіть і прочитайте інформацію в центр сторінки і структури ваші питання правильно, перш ніж відправляти. Це не тільки допомагає людям намагаюся допомогти тобі,але і людей, які можуть знайти цю нитку корисне в майбутньому.

Все найкраще.

+17
LifePlays 18 лист. 2010 р., 04:34:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil