Лікування біль у пальцях після тренування

Я просто зайнявся важкою атлетикою три рази в тиждень. Тренування складаються речі, як станова тяга, присідання, штангою рядків, гантелей, жими і т. д...

Я відчуваю біль в пальцях, потім і вони почували себе трохи жорсткою. Я знаю, що моя сила зчеплення завжди було досить низьким.

Я повинен бути час, щоб дозволити моїм пальцям відпочинок або я повинен ставитися до нього з чимось на зразок льоду?

+25
zhenya9853 30 квіт. 2012 р., 07:04:54
38 відповідей

Я отримую подібні судоми в литках. У мене є 2 Частину рішення, що це добре працював для мене:

 1. З'їжте банан до або після тренування
 2. Купити паличка масажер (нижче) і згорнути ваші м'язи з ним. Це працює краще всього, якщо м'яз стискається під час масажу. Це ставить вас на ризик судом і робить його вкрай болючим, але це робить чудеса для розпушування м'язи.

+998
Chris Riccio 03 февр. '09 в 4:24

Так, можна зробити так, якщо ваша мета-наростити м'язи, але тільки при інтенсивній фізичній полку. З кількістю вправ, що ви говорите, що у вас є, хороший середній буде близько 1500-1650. Особиста рекомендація буде додати близько 4-5 підходів по 30 віджимань, і близько 3-4 комплектів 60 присідань, так само як і інші м'язи в день, і якщо у вас є час, щоб піти на 15-30 хвилин інтенсивного бігу кожен день. Після цього ви повинні збільшити споживання калорій приблизно 2000-2200 калорій в день і повинні почати бачачи наслідків протягом місяця.

+992
WinMacLinUser 6 лист. 2010 р., 09:21:41
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Перше, що спадає на думку, полягає в тому, що ваш рівень цукру дуже низький в кінці тренування. Я припускаю, що ви не тільки робити присідання, коли ви працюєте, і якщо ваш партнер по тренуванню, відчуває те ж саме, може бути, не вистачає кисню в цьому районі тренажерний зал?

У будь-якому випадку, це важкі вправи, а ти дуже важку. Спробуйте робити присідання раніше в рутину, можливо, зможуть допомогти.

+922
Anne Wall 17 січ. 2010 р., 16:14:14

Я шукаю пропозиції протеїн, який я можу споживати 30grams після пробудження. Я вегетаріанець, але я їм яйця. Не дуже захоплюйтеся споживав 5 варені яйця насамперед з ранку.

Я почав тренування (бокс буткемп два рази в тиждень і катання на гірських велосипедах раз на тиждень) протягом останніх 4 тижнів, а після прослуховування Тім Ферріс поговоримо, я хотів би дати йому шанс.

+922
dannypernik 24 лист. 2013 р., 11:18:35

Якщо у вас є план тренування, що ви будете дотримуватися, і ваша мета-наростити м'язи: це контрпродуктивно фізично працювати після того, як ви вже зробили ваші тренування? Наприклад, якщо ви тільки що зробили ваші тренування і потім, через годину, ви мити посуд або працюєте в саду або щось. Така “звичка“ БАД для нарощування м'язів або набирає силу?

+913
Victor S 24 вер. 2015 р., 22:40:01

Це ви про мясотряс?

Shake Weight

Або, можливо, рукоятка з м'якою накладкою гнучкий Ваг?

Softgrip weights

Вони були створені для фізичної терапії.

Гнучка рукоятка з м'якою накладкою гантелі були дітищем фізичної терапії пацієнту, який був виникли проблеми з використанням твердого, 2 фунта. гантелі прописаний в ній. Які виникли: зручний, не лякає сили ваги, легким для сприйняття і відмінно підходить для легких тренувань. М'який, але не гнучкий і кольорове маркування для ідентифікації, рукоятка з м'якою накладкою гантелі ідеально підходять для розробки та реабілітації.

+892
gotube 7 трав. 2014 р., 05:54:21

Я б обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, який знає і розуміє ваші рани за думку. Я особисто використав йогу для реабілітації діяльності і швидко виявили, що пози і переходи були болючі або принаймні не вигідно.

Якщо ви зробили фізіотерапію і раніше, ви, ймовірно, знаєте, як судити про те, як ваше тіло відчуває. Деякі пози може посилити травму суглобів і м'язів, і інші можуть бути відмінними в підтримці тонусу і гнучкості. Мій регіон має падіння в йозі для людей з травмами. Принаймні шукати щось подібне, у місцевій лікарні, де ви можете попросити зворотний зв'язок від кого-то що усвідомлює характер травм.

Є всі види програм йоги. Звучить якось підтримувати гнучкість і тонкого м'язового контролю буде вигідно. Звичайно, не знаючи вас, це просто моє загальна думка, щоб спонукати вас продовжувати шукати нові способи роботи, що вам підійде краще, ніж те, що ви зробили в минулому.

На стороні записки, за те, що схильна до травм або застряг з численними травмами, ви дивилися на водній терапії? Фізіо в басейні, я маю на увазі.

+875
Beema 18 жовт. 2011 р., 00:33:00

Якщо я правильно зрозумів, ваш підхід буде запустити програму на штучний дефіцит і застосувати лінійну прогресію, поки ви знаходитесь в фактичним 5 РМ. Після цього, ви спробуєте ввести помірний надлишок калорій для підтримки лінійної прогресії. Правильно?

Проблему я міг би передбачити, що подібні програми підтримки лінійної прогресії на основі сильних сторін-це те, що було б типово для новачка. За 2,5 року навчання, виходячи з вашого програмування до цього було добре, ви не повинні бути новачком. Давайте з'ясуємо, якщо ви все ще маєте що стосується відносної міцності.

Я ввів дані на сайті symmetricstrength.com , який я вважаю хорошим ресурсом для оцінки вашого рівня, оскільки він ґрунтується на загальноприйнятих норм міцності і дослідження. Ось результати:

 • Перш ніж Навальний в серпні: 56.6 результат, початківця рівня.
 • Після того, як Навальний у грудні: 62 бали, середній рівень.
 • Після різати, зараз: результат 58.7, початківця рівня.

Навальний примудрився поставити вас до середнього рівня. Після ограновування ви впали трохи назад на новачка, але ти ще сильніше в цілому. Тепер, це не вся історія, звичайно. Питання: чи мали лінійну прогресію на ваш Навальний в глухий кут до такої міри, що додавши вага на штанзі, принаймні, два тижні вже не працює? Вже не будучи здатний лінійної прогресії, і не зумівши повністю відновитися між послідовними тренуваннями без якоїсь періодизації ознаки ти вже не новачок.

Тому що ваша сила впала трохи на зрізі, ви, ймовірно, може знову підтримувати лінійної прогресії на деякий час. Але я думаю, що ваш підхід може мати деякі проблеми:

 • Першим ввівши штучну підступ, ви також штучно розтягнути лінійної прогресії. Однак, оскільки ви працюєте на субмаксимальних навантажень на деякий час ви насправді не роблячи будь-яких істотний прогрес. Було б краще, щоб почати на ваших реальних 5 РМ, або дуже близько до нього, і пробуйте збільшити кожен ліфт на 2,5 кг щотижня, або, можливо, кожні 2 тижні.
 • Тому що ви близькі до середньому рівні, робить тренування всього тіла три рази на тиждень із збільшенням навантаження може не дозволити вам повною мірою відновитися від тренування до тренування. Істинний послушник, з підняття важких речей далеко від свого фізичного потенціалу, можна відновити приблизно за 48 годин, максимум 72. Можливо, ви не можете, тому вам знадобиться періодизації.
 • Якщо ви намагаєтеся підтримувати лінійної прогресії після того, як досягла свого фактичного 5 РМ, ви, ймовірно, знадобиться більший профіцит калорій, ніж запропонував 200-400 ккал. Що б у підсумку згвинтив свою частку, і, принаймні, зайняти вам більше 12% жиру.

Коли я дивлюся на нього, що насправді відбувається те, що ви намагаєтеся впроваджувати деякі періодизації в тренуванні. Але замість того, щоб працювати до фактичної максимум зусиль, а потім велосипедні назад, ви б спробувати, щоб тримати лінійної прогресії йде. Або 5х5-це програма новачка, ви починаєте подолати цей етап.

Я б порадив вам заглянути в проміжне програмування. Хороша програма середнього буде мати певну періодизації, так що ваш зріст вага підняв зараз на щомісячній або навіть 6-тижневій основі. Ви могли б зробити короткий розбіг, використовуючи або 5х5 з лінійної прогресії, поки ви не почнете відсутні ліфти, але як тільки ви натиснете на проміжному етапі, вона в основному вичерпала свою корисність для вашої ситуації. Якщо ви хочете створити свій власний програма з понять, необхідних для проміжних, ви можете перевірити книга "практичне програмування для силових тренувань" Марк Rippetoe і Енді Бейкер.

+852
Vikram 16 квіт. 2019 р., 00:57:15

Зі здорової підшлункової, і план харчування, що дозволяє йому, ваше тіло почне спалювання жиру 6 годин після Ваші вуглеводів. Якщо ваша дієта дуже високим вмістом вуглеводів і підшлункова залоза-важко встигати, він ніколи не буде спалювати жир. Думаю, більш повну відповідь буде з точки зору глікемічного впливу замість ковдри вуглеводів.

Я б хотів деякі довідкові матеріали перейти за посиланням. Інформація у мене була від медсестри, що спостерігав за дієти я була на. Найпоширеніше час, що у всіх нас є принаймні 6 годин ніяких вуглеводів, поки ми спимо. Ще одна причина для гарного нічного відпочинку. Примітка: за даними того ж джерела, ваше тіло може зайняти до 12 годин, аби зламати складні вуглеводи і перетворити його в цукор для тіла, щоб використовувати. Ось чому бігуни карбюратора в ніч перед гонкою, а не вранці. Їм потрібен заряд енергії після вуглеводів переробляються.

Як до того, що ваш організм спалює під час тренування, це функція вашого серцевого ритму. Зона навчання будується навколо різних порогів , що ця вправа не для вас. Суть в тому, що чим нижче пульс, тим більше жиру ви спалюєте, і чим вище пульс, тим більше цукру ви спалюєте. Якщо ваша мета-схуднути, то краще ходити на біговій доріжці по годині тримати ваш пульс у зоні 1, що пробігти 5 кілометрів. Є й інші посібники для вищих зон серцевого ритму, так що збалансований план кардіотренування будуть мати їх всіх накрило.

Підсумок зон:

 • Зона 1 (Здорове серце зони): переважно спалювання жиру. Різних джерел буде мати цей рейтинг на 100% спалювання жиру до 85%, як за посиланням, яку я використовував.
 • Зона 2 (фітнес-зона): спалює більше калорій, більшість джерел буде це спалювання жиру близько 80-85%
 • Зона 3 (аеробна зона): аеробні-з киснем, 50% жиру, 50% цукру
 • Зона 4 (анаеробна зона): анаеробний-без кисню, 15% жиру, 85% цукру
 • Зона 5 (зона харчування/швидкість): максимальна продуктивність, 10% жиру, 90% цукру
+820
Yuichiro Fujiwara 28 лист. 2013 р., 18:06:31

Сказати, що я роблю переривчастий швидко 6-8 годин. Що я повинна була якраз перед швидко? Передбачається, що казеїн займе деякий час, щоб переварити, але це буде зробити пост легше? Якщо так, то як? І скільки повинно бути прийнято з зазначеними вище умовами на увазі?

Пост фактично представляє собою період часу, в який я за складчину. Так танцюють, рухаючись навколо, стрибати вгору і вниз, і все таке. Тому легкі вправи. Технічно мій Apple годинник каже мені, що я спалити понад 600 калорій. Я зазвичай йду з дому в 10 і повернутися в 4 ранку. Найстрашніше відбувається. Я в кінцевому підсумку кайфу, просто, щоб задовольнити мій голод перед сном.

Що казеїновий протеїн зробити для мене, якщо я взяти його перед виходом на вулицю і перед сном?

+810
peketamin 22 трав. 2016 р., 01:08:34

Ви не зможете уникнути втрати м'язів, якщо ви приймаєте значних перерв від тренувань. Це називається дезадаптації.

Хвороба буде викликати, хоча навчання більше втрат, ніж просто перерва, тому що ваш організм може почати розщеплювати ваші м'язи для енергії. Щоб уникнути цього, вам потрібно дуже постаратися, щоб прогодувати себе добре, поки ви хворі.

Перерви іноді неминучі, але в довгостроковій перспективі, ви повинні бути ще сильніше, так що не турбуйтеся надто багато.

Ось деякі ідеї про те, як уникнути дезадаптації під час перерв:

 • робити деякі вправи
 • якщо перерва з-за травми, спробуйте crosstraining з різною активністю
 • зосередитися на харчування
+782
user12964 4 лист. 2012 р., 16:09:26

EXRX має набір міцності стандарти , що охоплюють основні складові ліфти. Якщо ви можете дістатися до "просунутих" на всі стовпці, я думаю, ви будете виглядати дуже добре і об'єктивно ви будете досить сильні.

+774
Satya Mishra 11 груд. 2013 р., 19:54:02

Росте в багатьох шкільних заходах ми були зроблені, щоб зробити присідання і віджимання. У Військово-Морського Флоту курсантів ми робили віджимання і присідання кожен раз, коли ми скористалися. Я також бачив він входить в багато загальні фітнес-програм, в тому числі і на плакаті, який з'явився в наших офісах в останні пару днів.

Чому віджимання і присідання так часто?

Є ознаки того, що вони:

 • Просто для загальної популяції без значного ризику отримання травми?
 • Мати велику нагороду за зусилля порівняно з іншими вправами?
 • Вправа більшої частини тіла або ділянки тіла, які потребують більшої уваги?
+765
ketan 5 бер. 2016 р., 22:20:37

Оскільки ви вчений, ви повинні структурувати ваш працює так, що вони збігаються з вашими фітнес-тест. Наприклад, підготовку необхідних для запуску 42к в 3 години сильно відрізняється, ніж бігти 5 кілометрів за 16 хвилин. Марафонець має одну мету і 100м Спринтер має іншу мету. Ви не можете тренуватися на обох дистанціях.

Я припускаю, що відстань, яку необхідно виконати-це "Коротше", ймовірно, 1к до 2к? Оскільки ми припускаємо, що у вас є, щоб запустити "коротше" відстань я б зосередитися на створенні вашої швидкості і витривалості, використовуючи навчальний план 5к. Є багато 5к навчальних планів, що приведе вас до мети 8 тижнів і більшість з цих план передбачає запуск не менше 4 днів на тиждень.

Ви повинні зробити як мінімум одну швидкість тренування, що включає в себе запуск швидко для деякої відстані після короткого відновлення. Спробуйте почати з 400М в 2 хвилин або менше, потім пішки протягом однієї хвилини. Якщо ви ціль, тільки швидкість цього два рази в тиждень з легко проходить між ними. Почнемо з 6x400m, а там, як ви відчуваєте себе краще

Ваш легкий день повинен бути 5к бігти і спробувати закінчити. Теоретично повинні закінчити за 30 хвилин.

Спробуйте зробити один прогін на вихідні, тобто 60 хвилин. На початку ви будете ходити/бігати, але у вашому нинішньому темпі ви повинні закінчити 10к в годину.

+689
Baxter Ross 20 серп. 2016 р., 20:11:27

Багато слід РАС ООН-здійснимі пагорби (за винятком еліт - і навіть для них. Еллі Грінвуд (WS100 звичайно рекордсмен, нинішні товариші чемпіон і т. д.) відомий spectactularly швидка швидкість стиль піші прогулянки.

Як і більшість речей у бігу це те, що працює для вас. Я хотів би розглянути, тримаючи вертикально, так що ваші легені отримати максимум повітря. Ви покладаєтеся на гору з ваших кісточок. Я намагаюся тримати свою каденцію досить високі і маленькі кроки, де я можу. Однак, я не надто багато зигзагами; я волію йти прямо в гору і зробить великий крок, якщо доведеться. Я повинен у будь-якому випадку отримати такій висоті.

+687
Sachin H M 25 жовт. 2016 р., 01:40:08

Коли я знімав в коледжі, вдосконалення стрільби з лука витривалість бере участь багато стрілянини і те, що ми назвали ППП або специфічної фізичної підготовки.

Існує не так багато для збільшення потужності стрільби. Вам потрібно стріляти багато. Стандартна фіта становить 144 стріли + розминка + можливо прицільно раундів. Так що практика для змагань включаються не менше 200 стріли так часто, як ви можете управляти. Я міг тільки управляти 1200 - 1600 стрілки в місяць, а це досить низько. Ваше завдання-бути зручною стрільби значно більше стріл, ніж турнір за один сеанс.

У перервах між стріляниною можна зробити СПТ. Це передбачає використання лук без стрілка і тримає форму правильно протягом 30 - 60 секунд (або так довго, як ви можете). Тоді відпочинок для двох провести час. Йти знову. Спробувати зробити це протягом 30 хвилин. Це досить важко, так повільно підводь до цього. Не чекайте, щоб виконати вправу спочатку наказано. Можливо, ви хочете зробити іншою рукою, щоб тримати речі навіть.

Сайт ки Сік і книга загальна стрільба з лука теж варто почитати. http://www.kslinternationalarchery.com/

Ви також хочете, щоб зробити деякі загальні фізичну форму, щоб вирівняти всі, що потягнути, а також кардіо.

+683
xABBADONx 27 груд. 2015 р., 22:07:44

ІМХО

Кинув пити занадто багато кави. Це допомагає. Також низьковуглеводні дієти зменшують годин сну і посту.

Але в цілому , немає ніяких причин, щоб спати менше, щоб більше спати. Важкий ефект тренування набагато довше, ніж 1 день.

+682
JollyMort 22 бер. 2017 р., 20:26:36

Я працюю близько двох з половиною років і були в основному за допомогою фітнес-блендер (що чудово). Я досяг точки, де я міг зручно робити одним з їх 40 хвилин Рівень 5 тренувань по п'ять днів на тиждень (у верхній частині тіла, нижньої частини тіла, кікбоксинг + АБС), то один з 1000 калорій тренуваннями один день, а потім день відпочинку. Я на цю процедуру близько двох місяців.

Але зараз за останні три тижні мої ноги були болю та слабкості, до точки, де я не можу робити стрибки гнізда протягом більше двадцяти секунд, тому що біль занадто багато. Гірше було в перший тиждень. Я пробував тонізуючи його і взяв три вихідних дні поспіль один раз, роблячи лише короткі розминки кожен день. Інакше я з'їздив в 300-400 калорій тренувань (замість 500+ я зазвичай робив) і намагалися взяти додатковий день відпочинку на тиждень. Не покращилася. Я пішов до лікаря, який зробив аналіз крові, сказав, що він думає, що нічого серйозного поганого і призначають знеболюючі препарати і полівітаміни.

Я думаю, що матч деякі особливості перетренованості (незвичні болю, низький рівень благоустрою, надмірну втому, йду через велике особисте зусилля), але не інші (не набагато роздратованість і небажання проявляти - взагалі-то я хочу).

Мені не хочеться просто перестають працювати. Отже, моє питання, я повинен просто залишити нижню частину тіла і зробити верхню частину тіла і ядро на тиждень або дві? Це може вирішити проблему? Верхню частину тіла не здаються незвично болить. Або мені слід залишити без тренування на тиждень?

+678
dopey3000 28 черв. 2015 р., 00:15:22

Тому у мене є цілі, що включають наповнювачі і стає сильнішою(зростає моя лавці, присідати, скручуватися і т. д.), але недавно я вклав в акції мета зробити 100 віджимань поспіль. Буде підйом легких ваг допоможи мені дістатися до цієї мети швидше? І якщо не втручатися в мою зсипати в процесі?

+669
user278411 31 січ. 2011 р., 22:29:35

Головна причина для проведення змагань, але є переваги. Насправді, великий бодібілдер Ронні Колеман присед носить костюм. Костюм допомагає акліматизуватися вам більш важкими вагами.

Крім жиму в костюм захищає ваші плечі. Я б сказав, що сучасні лавки сорочки небезпечні, тому що вони підвищують ваш стенд на вагу ви ледь можете контролювати. Але використовуючи менш агресивну сорочку лава для низьких реп-це, ймовірно, хороша ідея.

+598
Jannes 16 лист. 2019 р., 06:28:21

Робити все це буде корисно для загального кондиціонування і витривалість. Але для побудови сили і маси не так багато. Що адаптація вимагає прогресу, який може приймати такі форми:

 • Збільшити опір (зазвичай робиться шляхом збільшення піднятої ваги).
 • Збільшення повторень.
 • Збільшити набори.
 • Зменшення часу відпочинку між сетами.

Збільшення повторень не дуже корисно для новачка, тому що, як тільки ваше тіло адаптується до виконання фізичних вправ з урахуванням опору за певну кількість повторень, робити більше наборів призведе до адаптації витривалості.

Робити більше наборів не особливо корисно, або з тієї ж причини: при наборі певної кількості повторень не досить, більше що робити кілька наборів вимагає багато відпочинку між ними (скажімо, 3 або більше хвилин), то це не буде проблемою вам достатньо, щоб почати адаптацію.

Обмежують інтервали відпочинку між підходами також показники витривалості.

Так що нам залишається тільки збільшувати опір, для яких тренування є необхідністю. Лінійної прогресії, коли вага збільшується на кожному тренуванні, поки в центрі уваги залишається на набори 5 Репс, є оптимальним для новачка.

Якщо у вас немає такої можливості, пропоную вибрати вправи, які можуть бути змінені таким чином, що вони стають все важче і цільових підходів з низькою кількістю повторень, де не більше 8 можна зробити. Які варіанти у вас є:

 • Присідання: знайти якийсь спосіб завантаження присідання. Маючи гантелями можна працювати, або великий глек, який може бути заповнений водою і тримав перед собою, як би поступили з гоблет присідання. Однак зверніть увагу, що ви не зможете тримати завантаження до такої міри, що б можна було зі штангою.
 • Віджимання: зміна кута може працювати тут. Поклавши ноги на поверхню, яка може бути поступово збільшена у висоту поступово зробити віджимання складніше, але і призведе до зміни біомеханіки руху. Він буде повільно рухатися в бік рух, який нагадує стійку на руках віджимання. Інші варіанти змін в положення руки (ви вже робите це), вибухових віджимань (віджиматися від підлоги і робити плескати в долоні між ними) і однорукі віджимання.
 • Ходьба випадами: якщо у вас є гантелі вагою пластини, тримаючи їх у руках можна додати деякий вагу.

Прогресивна перевантаження є основоположним принципом для сила адаптації, без цього ви не можете очікувати, щоб отримати багато сил. Зважений вправи просто найзручніший, обрахована спосіб зробити це. Займаючись тільки з власною вагою, тренування завжди буде приводити в деяких межах, так як немає ніякого практичного замінити присідання з 60+ кг на спині або станова тяга 100 кг без обладнання.

Крім того, не чекайте побачити багато змін в масі тіла всього за один місяць. Поліпшення у формі і неврологічної адаптації буде багато в чому сприяти початкової міцності, і навіть при лінійної прогресії у важкій атлетиці і хороший профіцит калорій, ви не повинні очікувати дуже помітні результати складу тіла всього за один місяць. Правда з натурального культуризму полягає в тому, що він займає значну кількість часу. Шукати поліпшень протягом тривалого періоду часу.

+595
Yeo Zhen Yuan 20 квіт. 2018 р., 00:44:14

Я читав, що майже 80% американців скаржаться на біль у спині хоч раз в житті, зазвичай ближче до кінця. Мені цікаво, що ви можете зробити, коли ви молоді, і чого не робити, коли ти молодий, коли ти старий ви не будете частиною цього 80%. Які-небудь пропозиції? Спасибі.

+588
Amy Ho 22 серп. 2011 р., 01:07:28

Погляньте на Армстронга (сайту Ленса Армстронга) @ www.livestrong.com і будівля тіла на www.bodybuilding.com

+578
rahul123 19 черв. 2011 р., 14:58:40

Вправа ваш ніж, вилка і кулінарні навички.

Перестати їсти всіх оброблених харчових продуктів і цукрів, переключитися на чисто цільних продуктів харчування (м'ясо, риба, овочі і фрукти), пити тільки воду і спати не менше 8 годин на добу.

Ви знайдете набагато більше успіху втрати ваги у тих, що ви будете будь-якого тренування.

+563
George Bukola 21 трав. 2018 р., 02:33:18

Якщо працює на 50-60 градусів F є ідеальним для марафону в умовах низької вологості (Rh < 60%), то яка оптимальна температура для високої вологості (відносна вологість > 60%) ?

Це те ж саме?


Це те ж саме, але цінність більше як 40-45Ф не 60F. Я подумки застряг на кількість 60F, що Ive чув про якийсь давним-давно, так що я навіть не читав статтю досить близько. Мій швидкий персональний раз прийшов з температурою близько 45Ф.

Любив індексу спеки НОАА передбачено brentwpeterson; він був точно в ціль. Я знову була спека таблиці і деякі інші методики, які не збігаються з тим, що я бачив. Індекс тепла НОАА є плямою на. Моя сфера-це +95% відносної вологості майже щоранку і я точно помітите наростити в спеку трохи вище 80F. Плюс збільшення індексу тепла за рахунок сонця і зменшиться з-за вітру щось я так помітив. Вплив на темп драматичні, і для мене в той час я не був належним чином питної, що робить його ще гірше.

Одне зауваження для людей, які читають це і намагаються боротися з вологістю. З мого досвіду короткого швидко проходить 3-4 милі не мають такий сильний вплив, що вже працює у. Моя швидкість 5к йде рівномірно через усі пори року, і це напевно залежить ще одне тренування, ніж погода, так що літо для швидкодію, я думаю, і навчитися робити ультра перемішати для великих тиражів.

+534
rythos42 14 лип. 2014 р., 15:25:28

Я вважаю, що це допомагає з балансу, однак існує два загальноприйнятих "типів", як би на розтяжку, а саме "статичного" та "динамічного".

Ви можете прочитати більше про це тут, але статичний розтяг, як було показано, надають негативний вплив на баланс на відміну від динамічного розтягування. Дивіться тут , щоб прочитати про цих термінів в глибину, але головна їжа на винос-це:

(1) "динамічна розтяжка передбачає активне посилення м'язи рухатися суглобах через їх повний діапазон руху. Функціональні і спорт-специфічні рухи допомагають збільшити м'язову температуру і зменшити ригідність м'язів. Ця форма стретчинг покращує швидкість, маневреність і прискорення".

(2) "статична розтяжка вимагає від вас, щоб рухатися до кінця свого ряду руху і підтримувати його без болю за 20-45 секунд. Повторіть 2-3 рази. Це дуже ефективний спосіб підвищити гнучкість. Слід зазначити, що використання статичної розтяжки після заходи допоможуть запобігти травми; однак, якщо статичний розтяг проводиться до початку спортивного змагання, це може негативно позначитися на продуктивності. Статичний розтяг може обмежити здатність організму швидко реагувати. Це може тривати до двох годин у таких заходах, як вертикальні стрибки, короткі спринти, рівновагу та швидкість реакції".

+447
leon21 26 лист. 2017 р., 12:10:52

Зазвичай формі виконання це дуже важливо. Тепер біль у коліні може прийти від багатьох факторів, не тільки від сидіння навпочіпки, але це може проявляється там. Я б порадив вам пройти кілька основ навпочіпки перед навпочіпки і розігрітися.

http://www.bodybuilding.com/fun/no_pain_squat.htm

http://healthy-joints.net/sport/how-to-squat-to-avoid-knee-and-back-injuries/

+426
user3319390 28 бер. 2014 р., 21:06:30

Я роблю тренування маразм (я зробив це кілька разів перш, 6-7, якщо я правильно пам'ятаю), але в цей раз я хотів би зробити це більш ефективно. Я 181см і 90 кг (198 фунтів) людини.

Кількість калорій, які я буду вживати 2200 ккал (знижуючи її щотижня), 2г білка/кг = 180г (720 ккал), 1 г жиру/кг = 90г (810 ккал) і інших вуглеводів 167.5 р (670 ккал).

Я шукаю кращий спосіб поширювати ці макроси протягом дня для кращого ефекту. Також я хочу спробувати, щоб тримати мій рівень інсуліну досить стабілізована, так що я тільки збираюся з'їсти складних вуглеводів, без стрибків.

Ідея була розподіляємо їх так:

 • сніданок = білки + жири (яйця, авокадо, сир...)
 • обід = білки + жири (куряча грудка, оливки, тунець...)
 • перед тренуванням прийом їжі = білки + вуглеводи (вівсяна мука + сироватки, цілісної пшениці, куряча грудка, бутерброд...)
 • струсніть = 30г сироваткового
 • вечеря = білок + вуглеводи (макарони з цілісної пшениці з сиром...)

Якщо йти по цьому шляху, мені доведеться впускний 160г вуглеводів в два рази. Краще перекласти частину вуглеводів на обід (припустимо 40г) або зберегти його таким чином?

+425
slashRahul 16 січ. 2011 р., 07:55:14

Важливо? Не особливо, але він може бути дуже корисним інструментом.

Зазвичай він використовується в якому-небудь якості в принципі будь-яка програма, призначена, щоб зробити вас сильніше, коли ви пройшли перші кілька років навчання. Ви можете спробувати включити його в свої тренування і бачити, як вам подобається.

Яка різниця між робити ті ж вправи без рекуперації мікроциклах протягом 2 місяців або робити періодизацію, де я дотримуюся тижнів менш інтенсивні і інші більш інтенсивним?

Це просто інший спосіб. Ви зосереджені на певних особливостей ваших тренувань і дійсно дати їм все. Тому замість того, щоб намагатися бути майстром на всі руки, постійно ви замість того, щоб стати господарем одного типу навчання одночасно.

Це зробить вас сильніше, швидше? Деякі стверджують так. Залежить від ваших цілей і просування навчання.

+423
Ausmith1 23 вер. 2016 р., 10:49:34

Спасибі, що показала відмінний приклад того, що відомо через досліджень: силова тренування забезпечує виняткову гладкі, більш ніж аеробне навантаження. Це пов'язано відповідь найбільш ласі шматочки, але коротка версія полягає в тому, що м'язи-це дуже дорого для вашого тіла, щоб підтримувати.

Плюс, за ті 8-12 годин на тиждень ваше серце накачування і ти в низькому аеробному рівні, а також. Крім того, ви (напевно) не їли в ті часи.

Збираємо всі разом (м'язи) + (аеробне навантаження) + (менше часу їжі) = краще складу тіла до м'язової м'язів і менше жиру.

Хороша робота!

+369
Spec 20 груд. 2015 р., 23:36:46

Ось зміцнення позі ми використовуємо в нашій практиці йоги.

Стенд з ноги про хіп-ширині плечей. Ми збираємося працювати лівій поперековій. Злегка зігніть ліве коліно і перенесіть вагу на праву і твердо стояти на правій нозі, відчуваючи чотирьох кутах права нога тисне на землю, особливо великого пальця. Тримайте праву ногу прямою, але не блокувати коліно. Ваш вага повинен бути трохи вперед на пальцях.

Покладіть ліву долоню на ліве стегно. Продовжуйте натискати праву ногу твердо на підлогу, як ви підніміть і зігніть ліве коліно, намагаючись вивести ліве стегно паралельно підлозі. З лівого боку, просто чинити опір лівому стегні, так як це піднімає. Не використовуйте більш ніж 20% зусиль, що-небудь ще ви працювати інші м'язи. Дуже невеликий опір достатньо. Ви не притискаючи рукою так як ви просто діючи як бар'єр для просування вашого коліна вище.

Перейдіть до лівої ноги.

Це також можна зробити лежачи, якщо це необхідно.

+354
ivana 19 квіт. 2011 р., 00:24:38

Мають місце вправи, які допоможуть вам знизити відсотки жиру в вашому тілі. Єдиний спосіб позбутися від жиру (зауважте, я не кажу "схуднути") - через серцево-судинні вправи і дієта з низьким вмістом калорій. В принципі, ви повинні спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте. Серцево-судинні вправи спочатку спалити ваші нагальні цукру і калорій, а потім, після того, як вона споживається цукру, він буде спалювати жир. Однак, ви повинні бути обережні, тому що настає момент, якщо ви робите дуже багато кардіо, Коли ви зупинити спалювання жиру і Ваше тіло почне цільові м'язи для енергії. Це серйозно погіршить ваші м'язи.

Тепер, про що я говорив вище (втрати жиру, а не ваги), жиру набагато легше, ніж м'язи. Так що ви можете виявити, що якщо ви робите кардіо і тренування м'язів, ваша вага може навіть збільшитися. Це нормально, тому що кінцевою метою є зниження співвідношення жиру і м'язів. Ви будете менше схильні до ризику серцевих захворювань, і ви будете виглядати краще.

Що стосується великих груп м'язів, так. Більш великі м'язи споживають більше енергії і таким чином сприяють підвищенню вашого метаболізму (кількість енергії ви спалюєте при нормальних умовах), але це дійсно мінімальна сума, порівняно з тим що ви спалюєте за допомогою вправ кардіо. Особисто я не багато хрумтить під час моєї роботи поза. На більшість я зроблю 3 підходи по 20 скручувань, два рази в тиждень. Я переконатися, що я використовую правильне вирівнювання у всіх інших вправ, і я помічаю, що цим займається моя ядра досить мати помітне АБС.

+265
josiah chen guo chien 20 серп. 2014 р., 18:29:51

Це називається крепатура (презервативи), і є природним наслідком зміни інтенсивності або гучності на все, що ви робите. Це тимчасово, і як тільки ви звикнете до нового регулярні навантаження, ви більше не отримаєте.

Це не впливає на вашу здатність тренуватися або нести будь-який ризик травми. Це просто незручно.


Трохи інформації про те, як звести до мінімуму Домс для нечастих діяльності:

 • Виконувати широкий спектр загальної фізичної підготовки (ЗФП) вправи протягом тижня. Це можуть бути кондиціонери, сила, або пов'язаних з мобільністю вправи.
 • Визначати регулярно як мінімум 3 рази в тиждень розподілені як можна більш рівномірно протягом тижня.
 • Виконувати регулярні спортивні специфічної підготовленості (ССП) вправи, які використовують ті ж м'язи схожим чином. Тобто виберіть вправи, в залежності від бажаного виду спорту.

Навіть просто роблячи ГПП роботи при достатній інтенсивності та обсягу може значно зменшити Домс ви отримаєте від епізодичної діяльності. Робота ССП допоможе вашу техніку і здібності для виконання вашого виду спорту вибору. Ключовим моментом тут є виконання регулярних фізичних вправ. Ви все одно можете отримати Домс від особливої активності, але це буде не настільки інтенсивним, як ви навчили ваше тіло, як більш ефективно відновити.

+110
Bob Nathan ZeonBe 14 квіт. 2017 р., 11:07:52

Я почав кроссфіт в моєму залі, але тепер, я повинен рухатися. Я не можу більше тренуватися. У мене є ваги будинку (гантелі, штанги, різні плити), але це не олімпійський вага з зовнішнім гумовим покриттям. Так от, я не можу скинути вагу, як це роблять у відео. У мене є стійки для присідань, лава, штанга, гантелі, і досить плити. Деякі пластини мають пази зчеплення.

Є процедури кроссфіт я можу зробити без втрати ваги? Які вправи буде корисно для моєї ситуації? Крім того, всі подальші рекомендації будуть оцінені про те, як створити економічно ефективний, динамічний і універсальний домашній тренажерний зал.

+97
Lavekush Agrawal 8 січ. 2017 р., 17:26:09

Коли ви навчитеся читати лекції з професійним (компанії) вони тримають свою аудиторію орієнтована і участь.

Таким чином, є дві основні причини для комутації вправи:

 1. Після 10-15 повторень багато людей зони і втратити фокус. Мені сказали 15-це магічне число, але думки розходяться. Я особисто думаю, що 12-це величезна кількість, тому що це один склад, а після цього всі 2 - ви повинні сказати одинадцять дуже швидко, так що це один склад. Ви розраховуєте у вашій голові 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, їх, підлітків, чотири, підліток... якщо ви робите щось високої інтенсивності потрібно або гальмувати, пропускати число, або втратить рахунок.

 2. Багато людей в класі є проблема, роблячи це більше 10 чогось. Роблячи те ж саме знову і знову ви не втираючи його і не залишаючи їх вправи на деякий час. Так що якщо хлопець може зробити тільки 4 хрумтить в момент, він робить 40% від хрусти - це нормально. Краще робити набір з 30 і він 11%.

+91
retrospectacus 16 січ. 2020 р., 15:24:24

Один шлях полягає в тому, щоб зупинити біг, принаймні на деякий час. Як і інші пошкодження кісток гомілки може зайняти багато часу, щоб зцілити, кілька тижнів або довше. Спробуйте зупинити на тиждень і подивитися, якщо ваші ноги відчувають себе краще.

Ось чому важливо, щоб почати повільно, коли ви починаєте знову бігти і не робити занадто багато занадто швидко. Почніть працює один день на тиждень, потім поступово збільшувати до 2-х днів і так далі. Ви можете робити інші заходи на інші дні, щоб урізноманітнити свій фітнес-рутину.

В іншому випадку ви можете закінчити з такими травмами, як запалення окістя або сухожиль injurues.

Недолік магнію ви згадуєте може викликати м'язові спазми, які дуже сильно відрізняються від "кісткова біль" м'язові судоми-дуже короткий термін, але etremely хворобливе напруження м'язів. Ви не зможете ходити, якщо у вас є судома. Масаж він і вона повинна пройти через хвилину чи дві. Я сам з деяким успіхом з'ївши жменя мигдалю кожен день, щоб запобігти м'язові судоми, тому що вони з високим вмістом магнію.

+62
Vic Phillipson 1 серп. 2018 р., 20:50:58

Абсолютно не треба, тяга відмінна, але все-таки переоцінюють. Ви можете замінити станову тягу іншими вправами, якщо ви хочете.

Ви повинні дати йому хоча серйозну спробу.

+44
raj lakshmi 1 бер. 2013 р., 03:55:18

Стандартна рекомендація щодо відповідних пропорціях споживання макро конфлікти з моїми переваги в їжі: я волію їсти більше жиру (у вигляді масла, і кокосове/оливкова олія наприклад) і менше вуглеводів у порівнянні зі стандартним співвідношенням.

Можна збільшити споживання жиру, скажімо, на 20-30% при зниженні споживання вуглеводів на той же відсоток без шкоди для м'язової маси прогресії?

+13
Bill Endert 17 лют. 2017 р., 18:53:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil