Тестостерон викликає анаболізм?

Підвищення викликати анаболізм тестостерон? Якщо так, чим може бути викликане? (крім як від прийому анаболічних стероїдів і тренування)

+199
Doug Noel 4 черв. 2012 р., 10:22:30
29 відповідей

Ось реальний приклад, що ви можете перевірити себе в тренажерних залах з великою Multi-станції кабель машини з турніка в середині. Як правило, у них є пара лат пулдаун станцій, пара кабелів ряд станцій, пара трицепс передача станцій, а внутрішня пара-це універсальний крос-кабель.

Якщо ви спостерігаєте шківи для трицепса магазинної станції і порівняти, що проти шківами для кабелю станції хреста, ви побачите, що кабель йде через додатковий шків на останньому. Це зменшує зусилля, необхідне для переміщення однакову кількість ваги (він також подвоює відстань, необхідне для протягування кабелю, щоб підняти вагу такій же висоті від стека, але це не має відносини до суми напруги потрібно). Так що якщо ви були створені стопки з однаковою кількістю ваги для цих станцій, і ви налаштуйте одну з крос-кабель станція тягне зробити те ж саме трицепси магазинної, ви знайдете його легше на кабель крос станції, тому що ви використовуєте тільки половину зусилля.

Так що мораль цієї історії така, що вага тарілки на машині тільки сказати частину історії з точки зору сили , необхідної для підняття ваги, і це кількість сил, яке стосується навантажень або зусиль. Отже, для машини цього, фіксованого механічного проектування, відносини теж, але вона може варіюватися від машини до машини. Єдиний спосіб зберегти порівнянність вага плити на зусилля, необхідні, щоб її підняти, досить подивитися на ті ж машини або машини аналогічної конструкції.

+972
bitcxz 03 февр. '09 в 4:24

Станова тяга дуже хороша спина і здійснювати пастку. Хоча це потягнути руху, руки залишаються прямими, так мало участі біцепсів.

+971
26Diane 21 жовт. 2015 р., 15:36:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ну, наприклад, з Олімпійських підйомників, а конкретно витрати на корточках, будучи гнучкою збирається дати вам кращу форму, кращого скорочення м'язів, краще рукоятці позиціонування, де бар подорожей, як далеко назад або вперед це йде.

Бути гнучким в областях вашого тіла, які є куля і гніздо (я.е плеча, стегна) важливо в будь-яких силових тренувань протоколу.

Гнучкість м'язів в грудях і плечах забезпечує більший діапазон руху, який відповідає руху, що означає більше часу під напругою, що означає більше сили і вибуховий потенціал.

Я не вчений або біолог, або фізіотерапевтом, так що я невпевнений якої-небудь реальної науки. Але це не моє-так-здоровий глузд відповіді.

+883
Engin OZTURK 23 січ. 2015 р., 07:02:32

Нуль до нуля

Восьмиугольными плитами буде складніше становище на підлозі з-за країв пластини. Його не рідкість для пластин з можливістю повороту на бар, так що, як ви повернути плиту на землю, це може трохи зрушити і повернути планку в площині паралельної до підлоги.

Це означає, що ви повинні перемістити ваші ноги, але це тільки проблема для вільних вправ, таких як станова тяга, прибирає або уривками. Присідання, накладні прес і жим лежачи навряд здійснюватися взагалі.

Якщо різниця маси, центру ваги і фізики між двома пластинами навряд чи буде disernable.

Що стосується висоти, знову ж таки, там може бути невелика різниця в радіусі восьмикутник, в залежності від того, якщо радіус кругового олімпійського пластина використовується для відстані в кут, або центр краю, або якийсь момент між ними. Але знову ж таки, ця різниця може бути не більш ніж на дюйм у висоту порівняно із звичайною круглої пластини (які також є предметом розбіжностей між виробниками). Це знову-таки, впливає тільки вільні вправи.

Єдине реальне відмінність є незручність, пов'язане з необхідністю піднімати і переміщати вагу, якщо він переміщається в ліфті, повертаючи вага на підлогу. Але ви завжди можете просто перемістити ваші ноги.

редагувати: просто щоб прояснити, я б рекомендував круглі пластини на форму, якщо всі інші фактори дорівнюють. Однак, якщо у вас є вибір між фітнес-центр, що зручно і дешево з восьмиугольными плитами, і тренажерний зал, які незручно або дорого, який використовує круглі тарілки, я б не розглянути форми пластини як основний чинник у тому, де ви піднімаєте. Крім невеликої різниці в кілька вправ, це дуже незначна проблема. Не залишайте ваш центр за форми пластин - може, попросиш за кілька круглих бамперів.

+849
Hannah Marie 1 серп. 2015 р., 06:50:50

Я повинен сказати, зробити 30 віджимань поспіль (можливо 3 сети з 30 секунди, пауза між ними) або я повинен зробити 4-5 сетів по 10 викладаєш через день, коли я хочу, щоб сила в моїй руці?

Мій головний фокус-це теніс і плавання, а не для нарощування м'язової маси!

+804
Yablargo 2 лют. 2012 р., 20:20:30

Я велосипед приміські в Торонто, Канада. Мої ноги більше пітніють, ніж більшість. Навесні, влітку і восени, я ношу закриті-босоніжки. Але взимку, я не знаю, і мої ноги перегрілися і незручно.

Я сьогодні зробив деякі дослідження. Зараз:

 • Я розглядаю покласти пахви антиперспірант на ноги на ніч. Обидва на підошвах і між пальцями ніг: є багато потових залоз в обох місцях.

 • Я чув, що тонкі вовняні шкарпетки також допомогти[1][2][3] і сподіваюся купити.

Що ще я повинен зробити, щоб тримати ноги прохолодною і сухий?

 • У мене кросівки великого значення? Якщо так, то що краще? Перфорована шкіра? Сітки і синтетичної шкіри? Полотно? І звідки ти знаєш? (Примітка: Я не турбуюся про опір води або спортивних результатів. Крім того, я на бюджеті, і я, ймовірно, збираюся купити дженерик-бренд взуття.)

 • Є ще щось, що робить великої різниці?

+762
r m 19 бер. 2018 р., 21:32:44

Поради для більш швидкої вільний стиль (кроль) плавання:

Прес-Буй:

Груди повна плавучість повітря, тому, якщо ви можете нахилитися вперед на його допомогою ви можете буквально підштовхнути проти, що плавучість і використовувати його, щоб перемістити ваші ноги вище води.

Найпростіший трюк, який я знаю для цього один, щоб підвернути своє підборіддя на груди і ви відчуваєте, що ваша шия тягне через ваш хребет, щоб підняти ваші ноги вгору.

Це може допомогти з положенням тіла (в першу чергу, отримання ноги вище води. Ви повинні дістатися до точки, де, якщо ви злегка копаючи ноги виходять з води.

Гойдалки від вашої талії

При ударі тенісний м'яч з ракетки не махати руками, всю верхню частину тіла потрапляє в це, те ж саме з плаванням.

Ви повинні переплітати так, що ви майже плавати боком (у перерахунку на ваші плечі вгору і вниз) як ви інсульту.

Кращі свердла для цього використовувати дошки стусаном між ніг, як кермо, в основному стирчить вниз у воду. Це дає вам перевагу в ноги викручувати проти. Не тягнути буй, який буде тримати ваші ноги вище, а плоскої дошці, так що у вас є що-небудь у воду, щоб висунути проти, коли ви крутите.

Це дозволяє використовувати м'язи спини в хід не тільки свої руки.

Натяк на це, якщо ваша верхня частина руки втомлюються під час купання, робить паузу і зосередитися на формі, так як вони просто разом для їзди, це ваш набагато більше, плече і м'язи спини, які необхідно робити багато роботи.

Бути як довго, як ви можете бути

Максимальна швидкість має відношення до квадратному кореню з довжини ватерлінії. (Який є, чому великі кораблі швидше? Все це здається нерозумно для мене).

Спробуйте це, встати поруч до стіни, руки над головою на вашому боці, руки на стіну. Потім поверніть ваші плечі, і дивитися, де ваша рука йде, він ковзає вгору, ви тільки що отримав більше.

Так що на кожен удар ви прагнете бути як можна довше. Оскільки з попередньої підказки ви скручування на кожному ударі, ти робиш себе як можна довше.

Я відчуваю, що є ще четверта річ, але я не можу згадати прямо зараз.

+760
user2526699 8 квіт. 2019 р., 22:12:35

Це звучить, як ваше тіло належним чином не відновлюється. Ви можете спробувати додати більше спати в свій раціон. Ви повинні обов'язково погляньте на свій раціон. Ви, можливо, відсутні деякі макро поживних речовин, які є ключовими в процесі відновлення.

+758
Amir Rezvani 19 лист. 2011 р., 14:41:06

Я планую займатися культуризмом протягом декількох місяців, і я хочу, щоб почати використовувати сироватковий протеїн. Я непереносимість лактози і відчувати серйозні болі в животі, коли я п'ю молоко.

Я бачу "безкоштовно етикетки лактози" про деякі сироваткових протеїнових добавок, але немає ніяких безлактозных білкових добавок в Туреччині, що я міг знайти. Зробити інші сироваткові білкові добавки мають занадто багато лактози? Якщо я використовую ці добавки, чи я буду відчувати болю в животі?

Наприклад, щось на зразок Bodybuilding.com 100% порошок сироваткового держави в його алерген інформація, яку містить молоко, але не може стверджувати що-небудь лактози.

+737
user2201607 14 бер. 2011 р., 20:00:28

Уникайте ходити в тренажерний зал, якщо ви відчуваєте себе більш втомленим, ніж зазвичай, або якщо інфекція вражає глотку в будь-якому випадку.

+642
Mattew Eon 21 серп. 2016 р., 00:42:17

Ось гарна стаття про біомеханічне пояснення в жимі лежачи з посиланнями в кінці. Щоб зробити довгу історію короткою; Візьміться за штангу з протилежного захопленням великого пальця (великий палець обхоплює штангу) з вашої руки на ширину плечей або трохи ширше, ніж на ширині плечей. Протистоїть великого пальця руки ручка забезпечує безпеку і контроль над штангою. Візьміться за бар з вени, розташовані безпосередньо під бар. Ця позиція допомагає уникнути перерозгинання зап'ястя. Втягніть лопатки (лопатки), наближаючи їх разом.

+595
Michael Hays 21 черв. 2018 р., 21:08:37

3 місяця тому Я записалася в тренажерний зал. Я дотримуюся дієти і займаюся, в основному кардіо тренування.

На сьогоднішній день я схудла на 5-6кг (я важив 85кг, перш ніж я почав).

У мене є пара питань:

 1. Я повинен продовжувати мій поточний план?
 2. Мені потрібно наростити м'язи, і я беру сироватковий протеїн, щоб допомогти. Що ще я можу зробити?
 3. Я повинен зосередитися в першу чергу на зниження ваги, а потім набирає м'язи, набирає м'язи, а потім худнути, або обидва одночасно?
+577
Nicole Hart 16 бер. 2018 р., 01:11:19

Моя пропозиція, щоб поліпшити вашу швидкість буде:

 • Спробуйте різні вправи-як одна ручна дриль, удар, свердла, ручна дриль і т. д. Вони розвиваються в певній частині тіла.

 • Збільшення частоти наші відбиваються. В ідеалі, ви повинні бути ногами 8 разів за весь хід. Це збільшить вашу швидкість.

 • Спробуйте навприсядки вправи, вони вдосконалюють свої сили стегна і надасть імпульс м'язи ніг, які дозволяють мати більш сильний удар.

 • Не менш прес 100 разів в день. Це дозволить прибрати жирок на животі, це допоможе вам краще оптимізувати положення.

 • Крім того, почати вправи, які збільшують силу ваших біцепсів і трицепсів. Це допоможе витягнути дій і freestly, ця акція дуже важлива.

+573
SomeNoviceGeckoOwner1001 28 вер. 2012 р., 04:06:56

Я колишній гімнаст та чинним атлетом кроссфита. Я думаю там трохи інакше, ніж інші джерела:

 • Арки, де живіт і плечі вперед створювати напруженість, так само, як і згинати ноги в колінах і навантаження на м'язи ніг, щоб стрибнути. Це перетворює ваше тіло в носі і дає вам деякі додаткові поп, як ви потягніть вгору.

 • Підняття ноги і стегон, піднімає свій центр тяжіння в бік бару. Чим вище ви підніміть ноги, тим менше вам доведеться тягнути своє тіло вгору. Гімнастика Квп для підтримки (м'язи без м'язи) включає підняття стегон всі шляхи в бар, а потім обертанням тіла навколо нового центру тяжіння, який знаходиться в барі. Це легкий і вимагає дуже мало силу верхньої частини тіла для виконання (дівчатка може зробити це), і може бути зроблено з майже прямими руками. Так, підняти ноги і повернути корпус в бар. Для більшості людей, отримуючи те, що обертання передбачає ногами ноги вниз і, розкривши стегна, але це не є строго необхідним для обертання.

 • Порожнисті положення тіла на спині гойдалки-це просто підготовка для трохи сильніше, арки і практика для установки вам буде по дорозі, як ви почати свій тягнути. Це дійсно непотрібні рухи, але це хороша практика.

 • Я не думаю, що будь-яка влада, рух йде від стегна. Це тяга і обертання. Вибір часу дуже важливий, але робити нічого вибухонебезпечного ні з чим, крім верхньої частини тіла витрачається енергія. Я б зосередитися на щось гладке, а не вибуховою. Якщо ви можете зробити суворий подтягивайся, Квп піднімає свій центр тяжіння і дає вам імпульс, що дозволяє тягнути з меншим зусиллям.

 • Коли ви дійсно отримаєте, щоб м'язи-вгору, думаючи про свої стегна бути в центрі уваги руху можуть бути корисні, так це те, що вам дійсно потрібно, щоб дістатися до бару. Крім того, це допоможе вам мати легке коливання, де ви починаєте свій Квп, як ви гойдатися вперед і повний м'язи, як ви гойдалки задом наперед, так що вам не бігати в бар (не проблема з кільцем м'язи). Великі гойдалки, або потужний свінг-це трата енергії і, ймовірно, робить речі більш складними, не знижуючи зусиль.

Якби я був тренером (я не, я б навчив Киппинг підтягнути без гойдання. Я хотів підняти ноги і сказати вам, щоб обертатися навколо стегон, так що ви могли відчути і правильний час. Я думаю, що акцент на гойдалках і вибухонебезпечність недоречний.

+552
Tony Godfrey 16 серп. 2018 р., 14:47:29

Я 28лет жінка, дуже фізично активні (циркове мистецтво, бойові мистецтва, велоспорт, йога), і було за все моє життя. У мене є часткове hyperflexibility (рук, попереку, ногах), і працювали на загальну рухливість і гнучкість за все моє життя. За минулий рік я помітив, хронічне напруження в литках, кзади коліна, стегна і переоформились, одна нога гірше іншого. Мій шпагат погіршилися, це як якби моє тіло не дозволить мені йти далі, тільки гірше, він відчуває себе дуже несподівано. Я розумію, що це приходить з віком і все, а може я перепрацював він.

В принципі, це нормально для мене, щоб мати м'яку розтяжку або зайнятися йогою, і протягом буквально хвилин, мої ноги повернутися до того, як туго, наче я тільки що прокинувся. Я не бачу ніякого прогресу взагалі. Я ніколи не міг робити повний вперед складається, але я можу легко лягти на ліву ногу, а права нога не дозволяла мені наближатися до нього.

Це турбує мене, тому що розтяжки - статична або динамічна, здається, не допомагає взагалі, може бути, навіть заважає. Спортивний масаж залиш мене біль, як вони повинні, і нічого не робити. Я тримати добре зволоженою, приймати магній, мій споживання білка представляється адекватною. Фізіотерапевти я бачив, здається, не буде розуміння проблеми. Я отримати деяке полегшення з тасьмою, але не близько до ідеального стану. Як мені заспокоїти себе?

ТЛ ІН: хронічно напружені м'язи задньої частини ноги, незважаючи на розтяжки

+503
Yasuo 1 жовт. 2014 р., 01:39:12

У деяких випадках штами приходять від м'язового дисбалансу або слабкості, і в іншому випадку вони можуть бути пов'язані з технікою. У будь-якому випадку, коли ви потягнули м'яз наступний протокол працює добре:

 1. Інше. Коли він більше не викликає багато болю, ви можете почати на реабілітацію.
 2. Стиснення і легкі роботи. Краще зробити великий обсяг з малою вагою, щоб отримати свіжу кров тече через область, щоб допомогти прискорити загоєння.
 3. Поступово збільшуйте інтенсивність, поки ви не повернулися на свій колишній рівень роботи.

Для запобігання його в першу чергу, потрібно якесь узгодження з фізіотерапевтом, щоб розгледіти, що конкретно відбувається. Я скажу, що найчастішою причиною жижки штамів обумовлені слабкі підколінні сухожилля, тому що вони не регулярно. Однак найбільш частою причиною деформацій грудних за рахунок техніки. Які можуть або не можуть застосовуватися у вашому конкретному випадку.

При фізичних навантаженнях або занять спортом:

 • Розминка має велике значення: при піднятті тягарів, використовуйте легкий вага, щоб зробити м'язи теплі, і збільшити трохи в той час, поки ви дістанетеся до ваги. Якщо займатися спортом, виконувати контрольовані рухи тіла, такі як присідання, біг на місці і т. д. щоб розігріти м'язи, які ви будете використовувати.
 • Регулярно перевіряти і виправляти свій метод: взяти багато відео і переглянути його. Іноді ви можете легко знайти речі.
 • Розвивати свій проприоцепция (усвідомлення тіла): Якщо ви зверніть увагу, ви можете зловити попереджувальні знаки, перш ніж вони стануть щось серйозне. Так само важливо, ви повинні знати, наскільки добре відчуває техніку.
 • Проаналізувати корисну допомогу вправи: допомоги вправ або допомогти вам зробити ваші основні вправи краще, або вони запобігають травми. Зазвичай вони виконуються з меншою вагою і більш повторень. Це прекрасний час, щоб включати таке нормального життя.
 • Роботи по мобільності регулярно: мобільність роботи слід виконувати після основної тренування, і можуть включати ослаблення м'язів, зміцнення слабких підтримку м'язів, розтяжка і завальцювання піни.
 • Регулярно робіть фізичні вправи: вихідні воїн менталітет закликає ваше тіло, щоб зробити речі, які він провів всю тиждень, забувши, як це зробити. Це рецепт для травми. Замість тренування 2-3 рази в тиждень протягом години кожен день рівномірно за всі 7 днів буде досить, щоб вважатися регулярні фізичні вправи.

Побудова кожної з цих дисциплін у вашої звичайної допоможе тримати вас вільними травми. Якщо ви їдете від недавньої травми розминки на початку і мобільність роботи в кінці стає набагато більш важливим.

+460
Yolandis Davis 7 січ. 2018 р., 04:53:37

На зламану кістку, щоб зцілити це займає 6-8 тижнів, за плече, це може бути трохи довше. Мій батько вивихнув обидва плеча років тому і він більше не кидати м'яч або куля з-за болю він відчуває. Ви вже говорили з лікарем чи зробити деякі дослідження, щоб з'ясувати, що операцію могли зробити, щоб ваші плечі добре/погано?

+460
ARCHANA LAKSHMANAN 16 вер. 2012 р., 22:07:27

Ви повинні включати в загальну розминку, потім трохи динамічної розтяжкою, після чого послідував якій формі свердла, що також буде продовжуватися, щоб зігрітися, пліометріка для підготовки вашого шляху ЦНС, а деякі прогріву розганяється. Ось приклад розминки:

 • Почніть з загальної розминки (легкий біг на 800-1600м).
 • Зробити деяку динамічну розтяжку (махи ногами, динамічні випади)
 • Деякі вправи АВС. Ці зосередьтеся на трьох основних елементах спринті форма. А високі коліна. Б перебільшена розширення ніг. З прикладом ногами. Це можна зробити, спочатку повільно, потім швидко на другий набір.
 • Світло пліометріка (подвійні стрибки ноги по висоті, подвійні Стрибки ноги на відстань і т. д.)
 • Спринти на 80% зусиль.

Якщо ви ніколи не бігали раніше, і деякі інші поради, щоб допомогти звести до мінімуму ймовірність травм до нарощування поступово в цю діяльність. Не робіть занадто багато на старті, і тільки збільшити бігову навантаження приблизно на 10% щотижня. Також входять ділянки після тренування, особливо деякі, що це група і підколінні сухожилля.

+434
user30963 6 бер. 2010 р., 08:18:17

Це дійсно потрібно робити завантаження креатином при першому запуску приймати його? Чи не так уже важливо?

+405
Rohit Walavalkar 11 лист. 2016 р., 16:24:26

(Я 16-річний чоловік) кілька років тому у мене була травма хребта і я не міг поворухнутися від моїх грудей вниз. Тепер, я дуже сильна і може ходити з допомогою ходунків, щоб допомогти моїй основний баланс. Я теж узявся за здоровий спосіб життя, який включає тренування і їжі хорошої їжі близько року і півтора тому. У мене завжди було багато жиру і мій жир пішло зовсім небагато, як я збільшив свою м'язову масу, але немає неухильне зниження. У мене є мета зменшити відсоток жиру в моєму тілі близько 12% жиру, зараз я близько 16 або 17%. У зв'язку з моїм теперішнім станом, я не можу бігати або робити типові кардіотренажери. Що б ви порадили мені краплі жиру? Коли я вперше почав свій фітнес-подорож я різко обмежила калорії, які робили жахливі речі, як втрата м'язової і завжди голодні.

+378
Rebeka 3 квіт. 2012 р., 01:31:27

Не бачачи вас, я не знаю, що послужило причиною вашої неврівноваженості. Однак, ви можете бути в змозі поліпшити Ваш баланс в пресі:

 1. Вибір точки фокусування. Перед початком кожного повторення — бажано протягом усього терміну набору — вкажіть точку прямо перед вами на рівні очей і пильно дивляться на нього. Блукаючі очі візуально змінити точку відліку, роблячи баланс складніше.
 2. Тримаючи штангу близько до вас, і лікті вперед і вгору. Штанга повинна починатися дуже близько до вас і залишатися досить близько до вас для ефективності та балансу. Торкаючись штангою своєї шиї, щоб почати кожен реп-це корисний, тактильно перевірити, щоб забезпечити гарну стартову позицію. Штанги повинні подорожувати вгору і вниз близько до вашої особи ("мета для носа").
 3. Натиснувши прямо вгору. Досить часто, особливо з меншою вагою, які допускають великих відхилень, форма — штангісти будуть не натискати штангу по вертикальній лінії, і замість того, щоб натиснути штангу в дорозі з нахилом вгору від передніх до задніх. (#2 вище, сприяє цьому.) Це викликає балансом біда, коли штангу занадто далеко їде назад; він повинен виявитися прямо над плечовими суглобами, а не за ними.

Я рекомендую, що запис відео можна натиснувши і застосувати ці ідеї під час її перегляду. Ви також можете відправляти відео на стартової сили техніка форум. Положення камери на будь-який з ваших сторонах, або безпосередньо в бік або трохи в перед вами. Іншими словами: якщо припустити, що "12 годин" - це напрямок, що ви зіткнулися, наводите камеру на 2 або 3 години (або 9 або 10 годин).

+349
Ken Freeburg 19 січ. 2018 р., 06:13:04

Для основної роботи, можна зробити прогулянка фермера з гантелями. Насправді, роблячи його зарядженим на одній стороні, а потім інший дійсно додає до переваг. Якщо ви не знаєте, це пов'язана з ходьбою, а ви носите великий довбали гантелі можна зчеплення на вашій стороні. Не піднімаючись необхідності.

Ви також можете зробити випад ходьба з обтяженням. Цими факел мені.

Ви можете зробити дошки? Я ненавиджу їх, що означає, що вони гарні для мене.

А

+326
Utkarsh Mishra 7 лип. 2019 р., 04:24:15

Звучить як різновид односторонніх роботи. Важливим аспектом одностороннього роботи, або нерівномірного навантаження, що ви поміняйте руки і виконайте те ж кількість роботи з іншого боку.

Припустимо, ви робите жими пліч з тими вагами. Ви хочете, щоб переконайтеся в наступному:

 • Навіть кількість підходів з однаковою кількістю повторень для кожної пари множин.
 • Кожен набір перемиканні рука, яка має більш важку гантель (або гантелей в односторонньому роботу)

Тому якщо ваша мета-3 підходи по 8, ви будете в кінцевому підсумку робимо 6 підходів по 8. Перший набір лівій руці важка гантель, другий комплект право має важкі гантелі.

Зрештою, це краще робити вірно одностороннього роботи, ніж використання нерівномірного навантаження.


Якщо предмет має нерівну вага на кожному кінці, додатки трохи більш обмеженим. Він може працювати для вправи, як завитки молотка, але тисне будь-якого роду може бути скинутий.

Будь-яка вправа, де орієнтація гантелі перпендикулярно підлозі повинна бути в основному без змін (загальна вага гантелі тягне же).

Будь-яка вправа, де орієнтація гантелі був паралельний підлозі будуть порушені (загальна вага гантелі тягне по-різному). Це може вплинути на проблеми з балансом, і потенційно більш сильну навантаження на суглоби, що не буде зі збалансованим гантелі.

+225
gygylyy 6 лип. 2014 р., 18:45:24

Я рекомендую стартову силу. Це три дні на тиждень, а решту часу так само важливо, як піднімаючись днів. Я не впевнений, що ви розумієте під "надуманими", але мені здається, що якщо ви полюєте зебри і лазити по деревах, будь-які регулярні тренування, створений людьми в сучасному світі є надуманим. Розробник цієї програми має багатий досвід, але я не в курсі будь-яких досліджень у клінічному сенсі. Я нічого не можу додати, що вже не обговорювалося на цьому сайті.

+143
gajanan 29 вер. 2010 р., 10:59:38

Половина повторень, половину результатів.

Нижня частина грудей віджимання є найбільш інтенсивної частини спектру руху. Верхня частина, якою ви займаєтеся, в основному трицепс. Тому, коли ви запитуєте "половинні віджимання хороше?", відповідь "так, але не так добре, як весь віджимань".

Ви повинні зважити це проти того, що ви хочете досягти. Якщо ви хочете побудувати великі і сильні грудях, верхній половині віджимання не збирається робити багато для вас.

Ти не сказала, Чому ти не можеш зробити в нижній частині руху, але я хотів би запропонувати вам працювати на отримання є, якщо у вас є хвороби або травми, що заважає йому. Віджимання, і всі їх варіації, є відмінним будівельником грудей.

+139
Dave G 16 бер. 2014 р., 20:16:10

Буде потрібно час, щоб прочитати наступні статті просто повісити на fitocracy не "знання центр": "чому втрата ваги є не цар досягнень". Ви побачите кілька До і після фотографії та реальному житті перетворення тіла. Ви також побачите, як у багатьох випадках вага пішов вгору або залишилася на колишньому рівні, а результати набагато більш жорсткі, облягають тіло.

Ось деякі поради і я скоротити жир на більш ніж один раз:

 • Масштаб, як термометр. Він може тільки сказати вам, ваша вага вище або нижче "нормальної" (там, де це для вас). Якщо номер не нормально, ви повинні дивитися на інші речі.
 • Рулетки є відмінними інструментами. Зрештою, ми хочемо, щоб жирок пішов. Якщо ваші плечі і груди стає більше, в той час як ваша талія стає тоншим, хто піклується, що масштаб говорить?
 • Фотографувати прогрес. Раз в місяць, сфотографувати себе спереду, збоку і ззаду. Порівнювати її з минулим місяцем картина, і перші успіхи картинка у вас на це подорож. Ви повинні бути щасливою з тим, як ваше тіло адаптується.

Так чому ж шкалою вгору, коли ви отримуєте менше?

 • Може бути набирає м'язову масу (м'язи, сполучну тканину і т. д.), це дуже поширене серед людей, які звикли вести малорухливий спосіб життя.
 • Ви можете просто бути хоча набирає вагу води-з мого досвіду вага води +/- 3-5 фунтів.
 • Ваше тіло, можливо, внесення змін, щоб впоратися з новою робочим навантаженням, яка буде тримати вас на один і той же вага або трохи вище, поки це робиться.
 • Може бути реакція на те, що ти їси викликаючи зайвих наворотів.

Якщо шкала йде вгору, тому що я товстію? Ви будете мати, щоб зробити деякі детективної роботи:

 • Всі ваші макроси били? Вам потрібен білок, щоб допомогти збільшує підтримку м'язової маси. Є деякі незамінні жири (наприклад, жири ваш організм потребує, щоб вижити, що він не може зробити самостійно).
 • Ви їсте достатню кількість калорій? Це здається нелогічним, але чим більше ви голодуєте, тим більше ваше тіло буде триматися за жир.
 • Ви їсте занадто багато калорій? Якщо калорії, здається, прямо на папері, спробуйте впасти лише трохи, щоб побачити, якщо це допомагає.
 • Чи є щось у вашому раціоні, що викликає реакцію? Молочні продукти, борошно пшеничне (глютен), і навіть оброблених солодких продуктів може викликати непропорційне роздування у деяких людей. Спробуйте виключити всі проблемні продукти вже близько місяця, і повторно вводити їх по одному за раз, щоб побачити, що ви могли б бути проблеми.
 • Ви отримуєте всі мікроелементи вам потрібен? Щасливий потреби щитовидної залози магній, селен і йод. Вони можуть бути знайдені в продуктах, як шпинат, капуста, морепродукти, морська риба, і курка.
 • - Ваш рівень гормонів правильно? Отримати періодичний аналіз крові і обговоріть його з вашим лікарем. Рівень гормонів щитовидної залози Т3 дуже важливо для втрати жиру, але якщо ваші статеві гормони вимкнені (тестостерон/естроген), що також може викликати проблеми для вас. Іноді це впливає на те, що ви їсте. Тобто дуже низьким вмістом жиру дієти може знизитися рівень тестостерону, але зворотне невірно (тобто ви не можете підняти креатин вище норми за рахунок збільшення жиру у вашому раціоні).
 • Можливо, вам потрібно змінити тип кондиціонер/працює, що ви робите. Стійкого стану запуск може не працювати, а також інтервальні тренування для вас. Або навпаки.

Підсумок: якщо все виглядає краще і ви відчуваєте себе більш здоровим, ігнорувати масштаб. Якщо масштаб дійсно говорить правду, то це час, щоб з'ясувати, що потрібно змінити. У той час як калорії короля для втрати ваги, вони не тільки привід для занепокоєння.

+88
Ozan Hakan 15 бер. 2014 р., 11:17:39

Ви повинні використовувати ваші останні час навчання, навіть якщо ви не збираєтеся зосередитися на тому, що відстань в цьому сезоні. Одна помилка, що люди часто роблять те, що вони припускають, що вони повинні бути запущені так швидко, як їх ССБ, ССБ або родичу за кілька відстаней, скажи їм. Замість цього, фітнес-зміни на протязі навчання і гоночний сезон. Останнього часу вказують на те, що фітнес в якому ви знаходитеся в даний момент, і навчання в тому, що фітнес-рівня сприятиме якісній підготовці набагато більш ефективно, ніж різні фітнес-рівня.

+80
ScottW 30 лип. 2018 р., 03:27:28

З мого особистого досвіду: так, сироватковий ізолят може вигнати тебе з кетозу. Це відбувається зі мною на цьому тижні, я відчуваю втому, хоча я їм достатньо, і ketostix став негативним. Я випив 60г сироваткового три дні вранці (понеділок, вівторок, а сьогодні середа)

Це підвищує інсулін (або щось інше; і неважливо, чого); насправді, я не відчуваю, як під напругою, як я був у вихідні.

Це третій раз, коли я на кетогенній дієті в моєму житті за останні 15 років); перший раз я був питної-їдять сирі яєчні білки (20-30 в день) і вживання м'яса і т. д.; другий раз м'ясо; і тепер я пив протеїнові коктейлі теж вранці замість сніданку.

Я читав в кількох різних джерелах: основна ідея кетогенної дієти полягає у не "низький Карбо"... дійсно, це "не є ненатуральними продуктами" не їжте зерно, цукор, _protein_powder_, що якою б протиприродно мільйонів років історії людства.

Я на кетоз 18 днів; я втратив близько 8-9 фунтів, і приблизно 1 - 1,5 дюйма. Однак, більшість втрата ваги (4-5 кг) відбувалося в перші два дні, а тепер все зупинилося (хоча я не їм цукор! Я навіть замінив мій порошок BCAA, які мали деякі мальтодекстрин) - тепер я знаю, де проблема...

Так, інсулін шипами для переробки цукру, а не білка. І, тіло може генерувати глюкозу з білків. Хтось виклав тут: "Глюкоза тіла кращим паливом - тіло може перетворити 100% з вуглеводів, на 58% білка і 10% жирів в глюкозу."

+26
DoMiSo 2 трав. 2016 р., 09:36:17

Волокно, за визначенням, неперевариваемых вуглеводів. Вона або обробляється бактеріями ободової або він йде до виходу. Якщо ваші флору кишечника використовує його, "хороші" бактерії виробляють деякі вітаміни і жирні кислоти з короткими ланцюжками з неї (які метаболізують і добре для вас) плюс якісь токсини, і "погані" бактерії просто створити токсини.

Нерозчинні волокна (наприклад, зерна) будуть дряпати нутрощі своєї інтуїції. Особисто я уникаю його.

Корови-ссавці, які є майстрами з обробки волокна. Їх природний раціон дає їм, після ферментації, майже 70% з енергії як коротколанцюгові жири. У горил дуже великий кишці, а також отримати більшу частину своєї енергії допомогою ферментації.

Ми, люди, не вистачає трьох шлунків і/або дуже довгий кишечник і, отже, не може витримати стільки клітковини. Крім того є кілька прикладів того, як народи, які їдять без волокна на всіх, і тим не менш здорові (як Масаї і ескімосів).

Ну і на закінчення, клітковина дає масу на свій стілець, а також дає вам деяку додаткову енергію у вигляді жиру, і якщо ви їсте занадто багато, запалення. Це не те щоб уникнути, а не щось шукати. Здуття живота і газу, ймовірно, означає, що ваші кишкової флори, що мають польовий день за свій рахунок.

+23
xsaed 28 черв. 2017 р., 12:09:17

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil