Робить бігун автоматично гальмувати, коли вміст води у вашому організмі нижче норми?

Будь ласка, ігноруйте проблеми зневоднення. Є які-небудь докази або хто-небудь знає, якщо втрата води без заміни це дозволить вам гальмувати? Я був вражений, побачивши, що я втратив близько 5 фунтів ваги води після запуску, так що я думаю, що тіло буде автоматично гальмувати, щоб протистояти втраті води. Це питання про те, чи дійсно це явище існує чи ні. Математику, щоб порахувати, було б здорово, хоча.

Один цікавий феномен, я дізнався, що працює в спеку буде відволікати кров від ваших м'язів для того, щоб допомогти регулювати температуру тіла, яка потім буде сповільнювати вас вниз автоматично. Також вологість буде вузьким місцем процесу охолодження і зробити це важче, щоб зберігати холоднокровність. Коли настала зима, я бігла дуже швидко! Спасибі.

+319
Ganesh Bahadur 12 квіт. 2013 р., 10:09:52
38 відповідей

Це було останнім часом популяризували як "коробка дихання", які можуть допомогти вам у ваших дослідженнях.

Як на реальний механізм, я не бачив багато серйозних досліджень. Цей документ , здається, показують, це пов'язано з кортизолу, що може бути початком.

+978
Monaa Anderson 03 февр. '09 в 4:24

З того, що я вже сказав, машини не рекомендується використовувати для силових тренувань, тому що вони ізолюють м'язи і тим самим виключити менших стабілізуючих м'язів, розвиваються разом з основними м'язами.

Я бачу цей момент. Займаюся штангою, жим лежачи відчуває себе повністю відрізняється від використання машини, імітуючи ті ж рухи.

Питання тоді: яке обґрунтування є для цих машин взагалі? Треба взагалі волію вільні ваги над машинами або є правдоподібні випадки, коли машина є кращою альтернативою?

+976
Renuka CE 18 лип. 2014 р., 09:19:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Електроліт-будь речовина, що містить вільні іони, які зробити електрично речовини ща.

У фізіології, основних іонів електроліти натрію (Na+), калій (K+), кальцію (Ca2+), магнію (Mg2+), хлориди (CL−), гідрофосфат (HPO42−), і гідрокарбонат (НСО3−). Всім відомо вищі форми життя вимагають тонкого і комплекс електролітного балансу між внутрішньоклітинної і позаклітинної Милье.

В оральної регідратації, електроліт напої, що містять натрію і солі калію поповнення води і тіла електроліту після зневоднення, викликаного вправи, надмірне споживання алкоголю, потовиділення, діарея, блювання, сп'яніння або голодування. Спортсмени тренування в екстремальних умовах (для три або більше годин безперервно, наприклад марафон або тріатлон), які не споживати електролітів зневоднення ризик (або гіпонатріємія).

Джерело

+950
Richard Shurtz 25 трав. 2016 р., 13:36:38

Мабуть, я можу тримати важкі гантелі, ніж інші, але вони можуть розчавити мене за руку набагато складніше у рукостисканні. Це говорить мені, що ручки підтримки і розчавити зчеплення може бути дуже багато, крім. Я вірю, що є насправді не т від захоплення сила в бар, тримаючи сила. Я можу тільки закрити тренера захоплення, близько 100 фунтів. кілька повторень, і мої руки і передпліччя мертві.

Я можу, однак, триматися до 200 фунтів. гантелі протягом декількох секунд (однією рукою).

Я теж можу зависнути в барі з майже мого ваги додано (200 фунтів. + 200 фунтів. = 400 кг. висячи підтримка).

Втім, я знаю хлопця, який не може виконати до подвигів, але його хватка в рукостисканні досить значний (пересилює моє). Він також не може закрити набагато більше, ніж у мене в захоплення, але має сильне дроблення зчеплення.

Мій головне питання, як дроблення зчеплення відрізняється від підтримки м'язового почуття? Та і той же набір м'язів, використовувані, щоб закрити рукою?

Як це повинно мати сенс, що я ледь можу стиснути разом 100 фунтів. захоплення навесні, але може триматися до 200 фунтів. ручка гантелі? Або підтримка 200% своєї ваги вільно висить з бруса, але не розчавити яблуко з моєї домінуючою рукою?

Я завжди чую, як люди говорять, що я не дуже сильний своїми руками в рукостисканні з якоїсь причини (моя сила зчеплення становить близько середньому для дорослого чоловіка в тисняві псі), але середня людина не може провести 200 фунтів. гантель в одній руці. Хто-небудь може пояснити, як силу руки так сильно варіюється в різних підйомників (наприклад, розчавити 200 фунтів. гриппер, не можу триматися до 200 фунтів. бар, або повісити За 200 фунтів. додано ваги, але не можу відкрити банку з огірками)?

+931
raspayu 10 жовт. 2013 р., 23:36:54

Я перебуваю в моїх 30-х, нове для роботи і підготовки, щоб пробігти свій перший марафон. В даний час я в 15-20 км/тиждень Марк і з нетерпінням чекаю мого першого тайму в листопаді і мій перший марафон в грудні.

Я до сих пір люблю пити вино і зрідка випити кілька пляшок за ніч, що не обов'язково впливає на мою підготовку графіка прогресу досі, але я боюся, що він може в майбутньому.

Я повинен кинути пити на всю мою підготовку? Це добре мати пару келихів вина, 3-4 дні/тиждень, без суттєво ускладнюють мій прогрес або обмежити мій виступ чи це нормально так довго, як я залишаюся належним чином зволоженою і їсть, добре спить і т. д.?

+840
Abdulla R Saif 10 січ. 2013 р., 11:40:39

В доповнення до відповіді МИТРО вище, про те, як мені потрібно робити віджимання більш свідомо, я також взяв на додаток телефон, і дізнався, що я, швидше за все, коротке замикання собою для відпочинку. Припускаючи секунду на віджимання, я розраховував потихеньку назад на кількість віджимань, але це був як мінімум другий йде вниз, а вгору, так що я отримую половину, решту я повинен бути.

+838
Rudy Vijil 9 черв. 2016 р., 10:12:16

На мій погляд далі всіх пішов би на тренуваннях до марафону становить близько 22 миль. І я б тільки 1 з них. Решта давно працює, я запропонував би повинна бути в межах 18-20 миль.

Чому я кажу про це, полягає в тому, що виконується повна 26 км займає багато з вас, і я думаю, що негативно впливає на фактичне марафон, ніж позитивні.

Я думаю, що 22 це нормально, як це в останні кілька миль, що ви потрапили в стіни(якщо ви збираєтеся). Ви напевно не хочете, щоб це сталося на тренуванні. Робимо 22 дасть вам впевненість, що ви можете зробити на відстані, тому я пропоную вам зробити один.

Я не бачу сенсу робити 3 х 10 миль. У вас дійсно є час, щоб зробити це в один день?

Також, причина цього не робити 3 х 10, що коли ти дуже довго працює ваше тіло повинно навчитися використовувати жир в якості палива. Якщо у вас 3 х 10 ви не отримаєте це посібник.

Я сподіваюся, що допомагає.

До речі, я не розумію ваш останній питання - як це перевести на час гонки?

+779
msagy 18 бер. 2013 р., 14:07:29

Я не міг знайти нічого, за поділ "коротких" тиражів. З-за відсутності обговорення в Інтернеті, я зробив висновок, що світ, напевно, просто говорить мені, щоб змиритися з цим, перестати думати про це і просто працювати. Безпечно припустити, що розщеплення коротких накладів-це чудово, спліт будь-якому випадку, і я можу дати собі повний кредит для "отримання миль".

Здається, що навчання проходить на 5к через половину марафонської дистанції не можуть претендувати в якості кандидатів для "поділу праці" відповідно до цієї статті, в якому був великий стіл.

+739
Rara 1 жовт. 2012 р., 19:15:40

Є інші бігуни, у яких є кісточки на ногах? Якщо так, запущена привели до яких-небудь довгостроковим або короткостроковим проблеми зі здоров'ям? Варто вам спеціальну пару взуття для розміщення на бурсит?

Я чув суперечливі відповіді з цього питання, як фахівців, так і благонамірені люди, які не обов'язково у себе бурсит. Я не думаю, що мої кісточки негативно позначилося на моїй працює, хоча мені сказали, що я ходжу на зовнішній стороні ноги, і коли я біжу, мої ноги котитися всередину, на мої кісточки. Я також сказав, що мої кісточки підвищують ризик образити мою арку, або мені бігати з плоскостопістю. Я ж сказав це працює-продавець взуття; насправді, як це погано бути запущена з плоскостопістю? Прочитавши Народжений бігти, журі все ще для мене є.

Мої кісточки типу, де суглоб, де великий палець відповідає моїм п'яткової кістки (внутрішній край подушечки пальців ніг) випинається назовні значно більше, ніж зазвичай. Кістки моїх ніг щойно вирощених таким чином; це не у випадку зносу ведуть до мозолів, як я спочатку подумав кісточки були.

(Також, для довідки, я просто любитель бігун; я не працюю на якихось конкретних цілей, крім як для безперервної роботи, і я зазвичай просто кидаю на мої черевики і йти без планування сильно заздалегідь.)

+729
psoft 17 черв. 2014 р., 13:16:17

Я хочу зменшити жир на моїй нижній частині живота, але не в інших частинах мого тіла. Це взагалі можливо? Які вправи/дієти рутини, що я можу наслідувати, щоб досягти цього?

+703
shimizu 23 лют. 2019 р., 10:54:23

Білок руйнується до амінокислот. Амін частина амінокислот стає метаболізуються до аміаку, який перетворюється в печінці в сечовину=плюшка. Плюшка виводиться нирками. Є тільки білок буде придушувати в печінці вище 300-400 грам. Тримати його нижче, що протягом декількох днів не варто згадувати про симптоми кролик голоду і зберігати гормон росту високого. Це викликає величезну тягу до жиру.

+684
Sulaiman Ghori 23 жовт. 2016 р., 08:00:43

Бодібілдинг-це індивідуальне заняття, вимагає певного розуміння людини. Звичайно, загального новачка буде настільки ж просто, наскільки і марно - немає сенсу в написанні тіло-будинок гід на середній зріст дорослих самців до 60 кг, вони мають набагато більш фундаментальних проблем. Крім того, 120 кг середній зріст жінки не повинен починатися на тіло-будинок, звичайно, поки вони трохи нормалізується їх вагу за допомогою відповідних заходів.


Ось мій підсумок корисний контент, що звичайно, такі як вона буде містити: Добре поїсти і отримати пристойну Базова сила (слід прийняти 3-6 місяців, CA. 90% дорослого населення).


Я вважаю, що ви повинні стежити за такими програмами, як починаючи силу, поки не досяг середнього рівня міцності. Як тільки ви досягли проміжної стадії ви дізналися досить про власному тілі, щоб почати пошиття конкретної бодібілдинг програма, яка працює для вас. Потім ви можете прочитати не новачок теле-будівлі керівництва, і вони будуть здаватися актуальними для вас.

Немає сенсу в бодібілдінг для початківців програма застосовна для всіх. На початковому етапі бодібілдингу-це базове розуміння фізичного здоров'я.

+662
zdz 28 січ. 2012 р., 15:39:54

Я піднімати тяжкості, щоб стати сильніше і краще виглядати, мені цікаво, як довго це займе для м'язів і відновлення після тренування. Я типова рутина тренування для кожної групи м'язів, я працюю кожну групу м'язів два рази в тиждень, це було б вигідно займатися 3 рази на тиждень для кожної групи м'язів або навіть більше? Я можу працювати майже кожен день і ніколи не отримати біль у м'язах, біль Незалежно від.

Час відновлення відрізняється велике для досвідчених і початківців склопідіймача? Можливо, що всі мої групи м'язів можуть відновлюватися, як через 12 годин після тренування?

Заздалегідь дякуємо вам за інформацію, яку ви можете надати мені

+654
Captain JiNX 31 жовт. 2011 р., 18:08:30

Отримуючи правильні поживні речовини, необхідні для підтримки здорової імунної системи. Людські тіла побудовані на системі трійок. Ми починаємо з трьох макронутриенты: вуглеводи, білки і жири. Кожна з них розбивається на систему з трьох мікроелементів. Баланс мікронутрієнтів' ведуться через систему трійок, а також. Те ж саме стосується рослин, який є, чому ми даємо їм три частини добрива, такі як азот, калій і фосфор.

Якщо вам не вистачає балансу в ці речі, то ваш організм стане ослабленим і хворим. Ви повинні почати шляхом підтримки здорового способу життя, правильного виконання вправ і харчування. Вправа грає майже настільки ж великої ролі в далечі від лікаря, так як правильне харчування (джерело). Прийом вітамінів допоможе переконатися, що ви отримати більшу частину необхідних вітамінів і поживних речовин, і допоможе в значній мірі триматися подалі від доктора.

І нарешті, як Sparafusile зазначив, що є деякі умови, які зажадає медикаментів або хірургічного втручання, щоб запобігти хворобі, такі як гормональний дисбаланс. Залежно від типу хвороби, ви продовжуєте стикатися, було б розумно звернутися до спеціаліста, якщо ви не впевнені, що ви підтримуєте здорову дієту і тренування, але продовжують хворіти.

+647
Poem 22 черв. 2016 р., 18:49:19

Щоб допомогти зберегти ваші очі у відмінній формі, є велика кількість вправ, які ви можете робити під час роботи на електронних екранах. Я взяв ці ідеї з деякі швидкі дослідження

 1. Закочувати очі. Це допоможе як зняття напруги дивлячись на екран і м'язи, контролюючі ваші очі невеликий тренування.

 2. Закрийте очі. Ця перерва дозволить своїми очима, щоб скинути, знижуючи навантаження довгий день, дивлячись на екран.

 3. Фокус ваших очей. Ви можете орієнтуватися на свій ніс, а потім зосередитися на чомусь далекому, і повторювати; це допоможе зменшити вплив дивляться на екран задану відстань далеко і надовго.

Крім того, існує ряд стратегій, які ви можете слідувати, які, хоча і не Вправи для очей, зроблять день дивляться на екран набагато легше на ваших очах. (ті самі джерела)

 1. Робіть перерви. Перерва робити одне з перерахованих вище вправ, або просто прогулятися, відпочити дає очам можливість відпочити. Спробуйте розбити хоча б на хвилину або дві раз на годину.

 2. Правильно монітор. Ваш монітор повинен бути від 1,5-2,5 фути від очей, і 1/2-1 фут нижче, ніж площину вашого зору. Таке позиціонування допоможе з рефракцією і буде легше на ваших очах, щоб дивитися на екран.

 3. Збільшити текст. Переходимо на більш високий розмір тексту редакторах або більш високий рівень масштабування в браузерах, знизить навантаження на ваші очі.

 4. Виправити освітлення. Переконайтеся, що ваш екран комп'ютера встановлюється рівень яскравості, який почуває себе комфортно на очі, і постарайтеся розташувати зовнішні джерела світла так, щоб вони не заважали свій погляд на екран. Освітлення може мати великий вплив на те, як важко ваші очі працюють, щоб бачити екран.

Найкраща стратегія тут полягає в обмеженні екранного часу, але з великою кількістю робочих місць, це не варіант. При перегляді на екрані протягом багатьох годин в день треба, ці вправи і звички допоможе знизити навантаження на очі.

+641
eddy147 29 черв. 2011 р., 06:54:09

Будь ласка, розгляньте початкову міцність програма, яка добре узгоджується з вашими цілями зміцнення задньої ланцюга і максимального навчального часу ефективність:

Стартова програма Сила-це краща програма для новачка, щоб розвинути в собі силу, яка буде служити основою для всієї подальшої підготовки, а також підвищення продуктивності в житті та спорті.

Початкову програму Сила початківці заступники двох наступних схем між сеансами тренування, розділених на 48 до 72 годин:

 • Тренування

  • Присед 3х5
  • Прес-3х5
  • Станова тяга 1х5
 • Тренування B

  • Присед 3х5
  • Жим лежачи 3х5
  • Станова тяга 1х5

Присідання і станова тяга, в особливості, дати стимул для зміцнення вашого заднього ланцюга.

Я рекомендую заповненні початківців силові тренування слід до додавання зонний (наприклад, інтервальний тренінг), тому що сила розвитку є більш важливим. Кондиціонер робить кілька конфліктів з силовими тренуваннями в тому, що вони поділяють ресурси відновлення.

Ви можете ліквідувати вашу стабільності вправи. Піднімаючись поступово-більш важкими вагами при збереженні балансу — як в присед, прес і станова тяга — буде досить, щоб поліпшити вашу стабільність.

Ви можете прогрес, піднявши два рази в тиждень; однак, три рази в тиждень підніматися буде підтримка більш швидкого і ефективного розвитку сили під час свого початківця прогресії. Незалежно від того, ви можете розраховувати витратити від 45 до 75 хвилин на кожному тренуванні/підйомно-сесії під час свого новачка прогресії, з тренування подовження, як ви стаєте сильнішими і потрібно більше Інтер-комплект відпочити.

Після того, як ви побудували свою міцність підстави як початківця (тобто з тижневих тренувальних циклів) і розвивали проміжних силових тренувань (тобто з тижневих тренувальних циклів), інтервальні тренування стануть більш доцільно і простіше, щоб вписатися в ваш графік навчання. Штовхаючи зважене санки - це популярний і ефективний варіант для кондиціонування/інтервал-тренінг.

Я дуже приємно здивована, що ваш лікар рекомендував зміцнити м'язи навколо коліна(и). Це дійсно хороший рада, і присідання-це дійсно кращий спосіб, щоб зробити це.

Ви згадали не вистачає концентрації, щоб як присідання і станова тяга протягом одного тренування. Якщо ви починаєте свій силовий тренінг подорож з відповідних стартові ваги ("доз") на ті вправи, тоді ви майже напевно зможете заповнити їх обох під час тієї ж тренування. (Якщо ви не впевнені, який початковий вагу, щоб використовувати, а потім просто використовувати просто порожній штангою для першого присідання і станова тяга, і прогрес звідти.) Як ви поступово-важче піднімати тяжкості більш послідовних тренувань — припускаючи, що ви виділити достатньо ресурсів для одужання! — вашу концентрацію і психічну стійкість збільшиться.

+600
user7330985 7 груд. 2016 р., 01:36:54

Я хочу придбати поролоновий валик і масажний м'яч для самомасаж і міофасциальний реліз. Які речі/характеристики потрібно звертати увагу при покупці цих? Крім того, варто інвестувати в відомий бренд або ж дешеві, зробити трюк, а?

+591
Dmitry Vyal 2 груд. 2012 р., 03:00:03

Я готовий почати серйозні тренування вдома. Я зовсім новачок у піднятті тягарів, але я все ж віддаю перевагу купити якісні довговічні обладнання з самого початку, Замість того, щоб витрачати гроші на дешеві речі.

Що я шукаю-це:

 • Олімпійські ваги
 • Олімпійський бар
 • Лава зі штангою для одягу

Я не бачу хороша причина, щоб купувати нові речі (якщо ви знаєте, будь ласка, поділіться ними!), так що покупка буде краще.

Таким чином, враховуючи, що я не профі, і що я хочу уникнути низької якості техніки, які бренди я повинен шукати і на які ціни я повинен чекати платити? (будь ласка, вкажіть, якщо ціна за новий або старий)

+582
James McGraw 21 трав. 2015 р., 23:49:47

Коли силові тренування мені сказали, що щоб уникнути м'язових непохитність завжди виконувати підйоми через повний діапазон руху суглоба. Це поширюється на ізометричні вправи, де взагалі немає руху?

+578
Poe 14 лют. 2014 р., 12:46:28

Взяти високий рівень білків в організмі може призвести до розбалансування вашого кислотно-лужного.

Це може викликати виснаження, високий кров'яний тиск, і т. д.. Щоб уникнути, що обов'язково потрібно їсти багато овочів, води з лимоном...

Більше 1,5 г/2г на кг (наприклад: 50 кг = 75-100г білка в день) вважається марною, більшості ліфтерів. Ви будете мати ніяких переваг після цієї точки.

+514
nouney 19 бер. 2016 р., 05:14:25

Я хочу тренуватися, щоб зробити пістолет, навпочіпки, і намагаюся дотримуватися загальних рекомендацій, позначених на звіра навичок підручник, але я намагаюся зрозуміти, яка з 3-х основних стилів присідання (низька планка задня навпочіпки, висока планка задня присідання, Передні присідання) буде найбільш застосовне до пістолета сила.

Я намагався зробити прямий пістолет прогресії, але виявив, що мої стегна і стегна були на вкрай низькому рівні, тому я думаю, що основна штангою Присідання-це гарне місце, щоб почати, поки я не отримаю ближче до рівня міцності, де я міг би перейти на вміння працювати мені потрібно, щоб освоїти баланс / координація пістолета.

Б один конкретний стиль самозахоплень мене більш корисними, ніж інші? Дивлячись на фотографії людей в інтернеті роблять пістолети, я бачу, що:

 • Гомілки відносно вертикальної
 • Коліно за носок
 • Стегна відходять далеко назад

Beast Skills Pistol Squat

Так що я думаю, що я б хотів поїзд низьку планку backsquats. Думки?

Я був впевнений тис.?

Про мене: Я 180lbs, і я можу низьку планку тому в присяд 155lbs 3х5. Моєю метою було, щоб мати можливість сидіти навпочіпки 120% своєї ваги за 3х5, потім почати працювати в навик роботи для пістолетів. Я ще на дуже ранньому етапі навчання присідання, тому я думаю, що це число має рости досить швидко.

+504
5etrov 6 трав. 2010 р., 20:44:16

Я не знаю, якщо це "треба" відчувати, як щось конкретне, але це може зайняти деякий час, щоб розвинути розум/м'язові зв'язку, якщо ти звик до специфічно активуючи станова тяга м'язи.

Це також важливо, який стиль станову тягу ви робите, наприклад, є відмінності між негнущихся ногах станова тяга (монтажників, стегна, сідниці, які стегна) і "традиційні" станова тяга (те ж саме плюс ще купу, відмінне вправу).

Ви також хочете, щоб переконатися, що ваша форма доволі мертвий-(ліфт), ви "блокування" належним чином, і так далі. Мати когось, щоб працювати, коли робити вправи, як станова тяга-це дуже важливо, так як ризик травми спини більше, ніж з багатьма іншими вправами--ковзання диска неприємно, як мені сказали.

Що ти в кінцевому підсумку відчувають себе досить спрацювало змушує мене повірити, що ти робиш "традиційних" станова тяга. Оскільки це-майже весь-тренування тіла, вам не обов'язково відчувати "я працюю на цій конкретній м'язи" почуття, яке ви отримуєте від більш цілеспрямованих рухів, як лавці або на корточках.

+489
user15208 10 лют. 2012 р., 00:37:43

Тому я вирішив повернутися і написати трохи більше на силу обертання і потужність; конкретно з метальників тлі.

Щоб дійсно розвиватися серйозні багажник і обертальної сили ми присвячуємо себе раз на тиждень для обертання конкретні (від спорту) руху в тренажерному залі, які не тільки сприяли підвищенню гнучкості хобота, але і справді є якась сила, яка стоїть за рухом. Крім того, ми зазвичай кидаємо кульки мікстури 3-4 рази в тиждень з акцентом на накладні витрати, нишком і з боку в бік, кидає з м'ячами різної від 3кг до 7,27 кг (вага постріл). Через кілька місяців/років я повинен сказати, що все це збільшення обертальної сили моєї загальної вихідної потужності в чистому, ривок, присідання. Чому? Швидше за все тому, що там виросли мої "основні" сили, міцну основу, щоб використовувати всі м'язи в конгруентність з одним. Нижню частину тіла з верхньої частини тіла.

МБ вправи, які я використовував, допомогла мені найбільше з загальна потужність і крутний момент, де:

 • Нишком, накладні кидків на відстань
 • Росія викручує кидає ж/ різноманітний МБС. Ноги в повітрі, утримуючи тіло, партнер кидає вам м'яч, зробити повний поворот і кинути м'яч назад партнеру (або стіни)
 • Одиночна рукоятка обертання викидає на відстань
 • Однією рукою кидки по висоті

 • За питомою вагою номер вправи я зробив наступне:
 • Дискус повороти зі штангою на спині, збільште вагу і розтягнути кожну тиждень
 • Міни: тонн!
 • Прогулянки випад накрутили з 20кг плити на відстані; повний оберт
 • Ходьба з поворотами 20кг плити на відстані; повний оберт

 • Багато повторень, вага і дисципліна в кінцевому підсумку призвести до величезною базою для вироблення енергії обертання. Дивіться, якщо вам подобається деякі з цих вправ і спробуйте включити деякі ваше тренування. Якщо у вас дійсно є намір збільшення обертальної сили роботи в частині гнучкості (дуже важливо!) і додати вагу до цього руху (ви можете зробити перевищення швидкості руху і перевантаження обертання: думаю, що робити гольф-диск з невиважені клуб і з клубу 4кг, наприклад ovespeed і зваженої). Ще одна річ, про яку я згадував; гнучкість обертання велика, реально велика.


  +458
  Sharan Sakthi 16 вер. 2018 р., 09:03:09

  Решта його поки не заживе. Потім, переконайтеся, що ви скоротити ваші нігті стільки, скільки ви можете (але напевно, ви це вже зробили). Якщо це не допомогло - у всіх різні нігті і для деяких це все ще може вкусити - переносити ваш вагу вперед до першої костяшке може допомогти.

  +457
  llan yort 27 січ. 2019 р., 00:24:52

  Мені цікаво, як з'ясувати, скільки додаткової роботи я роблю штовхає біг коляски під час роботи? У мене є 20 фунтів дитина, сидячи в порожньому Боб еволюції коляска.

  +432
  user231561 21 лист. 2011 р., 23:08:59

  Мій тренажерний зал, присед бар, як цей:

  enter image description here

  Досі, я дотримуюся нормальний бар, але було цікаво, якщо є підстави повинна перейти.

  Я в даний час не відчуває ніякого болю (крім зрідка болючість), але хтось запропонував мені інший день.

  +357
  itbojen 22 лип. 2010 р., 05:20:46

  Я почав тільки пару тижнів тому, то хто я такий, щоб говорити:

  Я нині займаюся ТГУ з 30кг гантелями, який є heavist гантелі навколо. Тому сьогодні я використовував прямі і досить короткі штангою і curlbar вступити в ТГУ, але врівноважуючі вага була моєю головною проблемою. Бар нахили назад і вперед, і моя рука має дуже мало енергії в порівнянні з вагами на кожному кінці.

  Використовуючи гантелі (краще curlbar?) природний progession в цій вправі? Якщо так, то як ви збалансувати вагу? Я не можу знайти будь-який підручник з цього питання. Немає гирі в тренажерному залі. Я не можу переїхати до олімпійської штанги, тому що тренажерний зал не досить великий, щоб надійно гойдалки навколо, не розбивши кому-небудь голову.

  Ви використовували меншу вагу на початку для штанги, чи це потрібно тільки при з'ясуванні балансу питання?

  +350
  Noelle Peraza 18 вер. 2010 р., 10:37:45

  Не хвилюйтеся, ви не єдиний, хто мав цю проблему, так робив я, коли я починав моє тіло, але тепер після 2 місяців безперервних тренувань, мій мозок і тіло добре налаштовані на прийом до навантажень під час тренувань. Коротше, ви звикнете до нього ви будете в змозі вчитися без НПД в довгостроковій перспективі. Сну, коли ваше тіло відчуває себе так, не боротися проти свого тіла, тому що ви тільки шкодить собі. Продовжуйте працювати і залишатися у формі!

  +343
  saneki 8 груд. 2019 р., 12:07:55

  Ви праві про відсутність гнучкості викликає проблеми з вашої форма з присіданнями. Крім того, щоб ваші стегна, плечі і груди, також враховувати гнучкість:

  Якщо ви знайшли обмеження в цих м'язах, їх можна розтягувати конкретно. Основні сили також важливо для хорошій формі.

  +256
  Chris Hagerman 12 лип. 2019 р., 07:13:11

  У мене є дрібні м'язи тягне в поперек (праворуч). Початкова тягнути сталося в п'ятницю, але я знову загострилася кілька його минулої ночі. Я намагаюся залікувати цю травму як можна швидше для майбутнього тенісного турніру. Я слідуючи радам використовувати в основному лід і стиснення протягом перших 48 годин, потім поперемінно в тепло після цього. Це, здавалося, допомогти, поки я підкреслив, що вчора ввечері трохи грає в теніс.

  У будь-якому випадку, я цікаво, якщо я повинен бути беручи Ібупрофен. Це прискорить загоєння не тільки з допомогою "рису" або просто допомогти з болем? Я в основному тільки відчуваю біль, коли я сиджу в певній позиції або намагатися нахилятися (наприклад, щоб надіти шкарпетки), тому біль не дуже велику частину часу проблема. Я просто хочу зробити все можливе, щоб якомога швидше вилікувати.

  +244
  Kuroro 15 лист. 2014 р., 01:38:38

  Мені 16, 6'1 і я важу 132 фунтів. Я перевірив і це при тому, що я повинна важити.

  В даний час я ходжу в тренажерний зал кожен день. Я шукаю, щоб отримати трохи більше ваги, м'язи і, сподіваюся, 6 пакет. Я високий, але худий.

  Я не можу робити деякі вправи у зв'язку з в мене гіпермобільність. Але я можу робити так довго, як я пам'ятаю, не блокувати руки або ноги. У зв'язку з цим, я не можу робити деякі вправи руки, є інші вправи, які будуть наростити м'язову масу?

  Будь-яка допомога вітається.

  +241
  Priyome 14 бер. 2013 р., 07:35:35

  Це я про фітнес і мої зусилля, щоб зробити це правильно.

  Поточна Придатність:

  Працюючий чоловік 24 років з 214 фунтів в США. У мене чоловіча груди і великий животик. Я страждав від астми протягом тривалого часу. Зробили тренажерний зал на короткий термін на 2 місяці і залишила його потім з-за роботи тиску.
  Зараз через 2 роки після мого останнього зусилля, я ходив у тренажерний зал і я побіг @4mph протягом 30 хв. спалювання 220 калорій на біговій доріжці. Я зробив це протягом 3 днів і залишив його, як я відчував, що занадто втомився, щоб зробити що-небудь потім. В цілях контролю дієти я зробив все можливе, щоб обмежувати кількість калорій протягом деякого часу (просто ліміт не голодування). Все пройшло добре протягом деякого часу, але потім моя дієта, на роботі, в тренажерному залі зусилля, все змішалося разом і розвалився.
  Я прочитала багато дієта статті і повністю переплуталися. У мене немає нікого, щоб направити мене в Терезах. Єдина вправа, яку я можу зробити-це бігова доріжка і їзда на велосипеді. Я не впевнений, які вправи я повинна робити. Я просто не впевнений, дивлячись на веб-сайтах для керівництва, тому що я не розумію, що вони кажуть, а також не знаєте, на яку вагу почати і чим керуватися.
  Моє життя зараз бардак з ні друзів і ні з ким не ділитися. Але, на щастя, я не п'ю і їм сир. Так у мене є кого просити допомоги, крім тебе. Я відчуваю іноді важко дихати після того як 3 поверхи кроки


  Це мої проблеми;

  Коли я повернувся після роботи 7-7, включаючи подорожі я надто втомився, щоб навіть ходити в тренажерний зал.
  Всі мої зусилля, якщо я йду в спортзал, я роблю дуже мало і нічого іншого, ніж бігова доріжка.
  Після цього, коли я повернувся моє життя-це пауза, так як я зовсім втомився Я не знаю, що з'їсти, що не з'їсти на щоденній основі.

  Моя проблема полягає у 3 поетапно:

  1. Психічно я відчуваю, що я не стоїть нічого, крім роботи. Так що мій пріоритет йде принаймні прилипання до моєї роботи, і я відчуваю, що просто дуже втомився після роботи йти в спортзал
  2. Я не їм овочі взагалі, і я пробував кілька разів. Я можу бути без їжі, але не їсть овочі. Я як тільки гостра їжа. (мій раціон входять рис або заморожені чапаті, курка, хліб і деякі сторони є мало масла і яєць і кава з молоком 3 рази на день. але не пити будь-які газовані напої). В деякі дні я відчуваю, що не є і коли-небудь з'їсти багато.
  3. Тренажерний зал - я просто не маю жодного уявлення про те, який тип вправи робити. Я не впевнений, що і з чого почати. Спеціально яких Ваг починати і які вправи доступні.

  Рішення:

  1. Я відчуваю тільки якщо хтось дає мені впевненість в будь-який орган, який може дати мені впевненість і як морально підготувати, щоб піти в тренажерний зал.
  2. Я хочу почути від вас, що таке правильна дієта. Дай мені саме з точки зору фактичного харчування. Я так заплутався з такою кількістю дієт навколо. Будь ласка, вкажіть, я буду сліпо слідувати всім цим кожен день, то я можу взяти в довіру безпосередньо. (Ел.G ніколи не їдять рис - ОК, я перестану; з'їсти 1 яйце кожен день без масла - ОК, зроблено)
  3. Дайте мені хорошу рутини в тренажерному залі, як:
   біг 30 1день.
   зробити 40 вправ фунт це кожен день і потім збільшити на 5 після місяців.
   співаєш перед тренажерним залом, так що ви можете робити в тренажерному залі.
   або я читав десь, ми повинні з'їсти половину відразу після тренування щось подібне.  4. Як відчувати себе під напругою в тренажерний зал після приходу додому. Спати на годину-це не варіант, як це впливає на мій сон.

  Я знаю, що це занадто багато, щоб попросити. Я просто заплуталась і я нічого не роблю взагалі. Допоможіть мені, якщо можливо, будь ласка, не засмічуйте мені це буде тільки Дозвольте мені вниз, намагаючись зробити краще. Я безуспішно намагався кілька разів, але не хочу здаватися. Я думаю, якщо хтось з істинним знанням можна щось розповісти. Я вважаю це краще, ніж мої власні дослідження і робити це наосліп. Тоді отримаємо якийсь результат і отримати деяку впевненість, і я можу будувати себе пізніше.

  Я не в змозі консультуватися з будь-яким лікарем або кимось. Його тільки ти, я та інтернет.

  +219
  user76853 8 бер. 2015 р., 11:13:33

  На мала кругла м'яз є частиною обертальної манжети і зовні (латерально) повертає плече. Він робить це в поєднанні з подостной, тому я не впевнена, що можна повністю ізолювати його.

  Щоб зміцнити зовнішні ротатори разом, ви можете зробити це:

  Тому що ви говорите, у вас є симптоми плеча, невеликий рушник крену вашої між грудною кліткою і ваш плечової кістки знизить стрес плечовий суглоб при виконанні вправи в нейтральній або sidelying позиції.

  Розтяжка - коли мала кругла щільно обмежує плеча внутрішня ротація. Ви можете розтягнути мала кругла і подостная з мітлою стрейч. Або це відео дає деякі хороші ротаторної манжети тягнеться з різними варіантами цільових зовнішніх ротаторів. Ви також можете відпустіть м'язи, використовуючи тенісний м'ячик або theracane для масажу м'язів.

  Якщо ви ще не зробили, отримати повну оцінку фізіотерапевт або лікар б корисно, щоб перевірити для інших факторів і стабілізації лопатки.

  +209
  lasseter 2 квіт. 2010 р., 09:33:11

  Я знайшов щодо глибока стаття тут

  Я сподіваюся, що це може допомогти вам

  +140
  Geodiza fideldia 16 серп. 2015 р., 23:13:07

  Я зробив багато високої інтенсивності спортивного тренування (кікбоксинг, схема тренінги тощо), Але не працює. Цієї осені мене вкусила працює помилка. Я почав робити близько 10 км проходить один або два рази в тиждень. Тоді у мене Icebugs і зробив кілька 14км траси на снігу.

  Тепер обидві щиколотки запаленої. Мій ортопедичним поставити мене на знеболюючих і не працює протягом двох тижнів, а потім почати легше. Ось в чому проблема. Що легше? Як я сказав, що я в хорошій формі, так що мої кісточки, мабуть, перерва, перш ніж мій фітнес дає. Так як я повинен прогрес моєму тепер, коли я повертаюся до бігу?

  Редагувати:

  Я біжу з коротких кроків і, головним чином, стопи посадки, як мені здається, це має бути краще для ноги/коліна? Я не пронат/супинат. За даними гомілковостопного рентген немає нічого поганого з моєї кісточки конструктивно.

  +126
  user9597 13 серп. 2014 р., 18:40:52

  Це дійсно випадок із розклад людей. Я збираю себе пластикові контейнери кожну ніч наповнена моя їжа (наприклад, смажена курка/ рис). Це дійсно не займе багато часу, близько 45 хвилин, щоб бути упаковані. А вранці я просто упакувати його і піти, я можу легко знайти мікрохвильовою піччю на роботі.

  У вашому випадку, ваш час може бути ще більше, містяться і я б порадив вам, можливо, взяти пару годин в неділю увечері і приготувати їжу на тиждень вперед. Я вважаю, що якщо це запаковані і охолоджені (у пластиковому контейнері), вона може тривати дуже багато часу. Представляється також, що сам процес приготування їжі-це час важких для вас. Я б пораду ви, щоб піти на такі речі, як масова заморожені продукти, такі як заморожені курячі грудки. Кидали, що в грилі можна тільки 15-20 хвилин в залежності від температури.

  +106
  Vijaysimha reddy 19 вер. 2012 р., 21:57:00

  Мою Програму!

  Присідання/поштовх/тяга/шарнір/пот

  У минулому, я встановив основний Пауерліфтинг основі силові тренування шаблон для моїх друзів (в основному жінки). (Я розбавив його від новачка програму мені дав друг.)

  Вони знімуть з мене, через мою штангу, стійки для присідань, турнік і кільця. Я настійно закликаю їх вести зошит тренувань, і з'ясували, що дотримання цей крок тісно пов'язаний з довгостроковим додержанням і успіх.

  • Пробігти півмилі, щоб зігрітися. Якщо це протипоказано, вони прогріваються з чим-то, вони можуть спокійно робити, що зробить їх поту через п'ять хвилин.
  • Розкачати суглобів з колами руки і махи ногами, мабуть, з привітання сонцю.
  • Присадкуватий, починаючи з невиважені (повітря) присідання, переходячи на Кубок присідання, використовуючи легкі гантелі, потім (на щастя, вони доповідь) на штангу, як тільки вони можуть виконати 3 підходи по 5 гоблет присідань з 50 кілограмової гирі. Це може зайняти один сеанс або кілька місяців, залежно від початківця.
  • Віджимання, як можна вичавити з них, часто використовуючи "ледачий віджимань" (що не вимагає прямою спиною і дозволили відпочивати на дні) і планка роботи. Як тільки вони освоїли, діпи, індуїстські віджимання, прес і накладних чекають, залежно від своїх цілей і примх. Немічні використовувати стіни віджиматися.
  • Тяга, як правило, починаючи з шістдесяти до дев'яноста кілограмів за один набір з п'яти важких повторень. Якщо їм не вистачає гнучкості, ми робимо часткові або румунські тяги з великою кількістю повторень скажімо, 8 або 12. Немічні робити часткову станову тягу з використанням гантелей.
  • Підтягування, з рясним використанням негативів і тримає вгорі і внизу, і величезна кількість томів: 3 комплекти 10 або на провал-з хорошим-форма. Якщо вони мають доступ в тренажерний зал, допомагати підтягуючі машина або лат випадаюче прийнятно. Лат випадаюче машина теж найкращий варіант для немічних.
  • Якщо це можливо, я рекомендую короткі високоінтенсивні кардіо фінішер. Це може вимагати поділу тренування в A і B (присідання/підтягування і станова тяга/віджимання краще), щоб заощадити час. Мої друзі не впоралися з цим ... здається, що вони б воліли, щоб підняти або бігти, але не в однієї і тієї ж тренування. Вони також, здається, зневажають спринти, воліючи тривала повільна тренування-кардіо.

  Коли вони хочуть працювати і не мають багато часу або не хочете піднімати без нагляду, вони працюють в парі миль замість підйому. Якщо вони були досить регулярно бігати, я закликаю їх бігти спринт після половини - до повного миль розминку. Більшість з цих друзів будуть навчати більш безсистемно, ніж я, і взагалі поперчити своє життя з прогулянками, походами, починаючи з півгодини до шести годин, і йога. Я вважаю, що це добре округлені.

  "Але у мене немає штанги і (заповніть причина не одна)"

  При відсутності основного обладнання, друзі нашвидкуруч кілька галонів глечики і стягнув 25 кілограмові гантелі, щоб додати хоч якийсь опір їх присідання. Вони тікають, вони приземкуваті, вони віджиматися, може бути, вони чисті і брюк, вони залишають інше.

  Цілі

  Я знайшов ваги станова тяга, найпоширеніший перший етап. Я використовую це, щоб отримати їх пристрасть до необмеженим потенціалом для цілепокладання у стійку роботу. Інші короткострокові цілі включають в себе вагу тіла на корточках (часто кілька лякаючим для не-спортсменів) і, під фанфари, їх перший повний-спектр-з-руху підтягуючі.

  Інші програми

  Прогресування тренування Робб Вулф у своїй книзі рішення Палео і Марк Сиссон первинний план фітнес-книгу прекрасний вибір для тих, хто шукає простий, мінімум-техніки прогрес в розробці. Вони як знайти баланс між силовими вправами, низькоінтенсивним кардіо і великої потужності інтервалів, і зустрічатися з людьми, де вони знаходяться.

  Підходити до вирішення Палео є, по суті, схема, яка починається з ходьби (або бігу) перш ніж набір ваги-прогресуючої-на-гирьовий спорт вправи, які масштабуються в свої можливості. Віджимання починаються від стіни при необхідності, присідання повітря є частковою, при необхідності, і так далі. Це прекрасна програма, хоча опис трохи розрізнених входу і це не фітнес-книгу.

  Філософія початкова Світлокопії є, в порядку убування запропонованих порцію: "часто рухатися в повільному темпі. Піднімати Важкі Речі. Спринт". Так що піші прогулянки, їзда на велосипеді і ходьба, поряд із сила рутини і тижневий спринт. Силові тренування будується навколо чотирьох основних рухів: присідання, віджимання, планки, і підтягують. Автор розглядає кілька варіантів і прогресії для кожного. Для просунутих відданих, схеми тренувань (наприклад, чотири комплекти випади, підтягування, скинути вагу, провали) рекомендується замість (не разом) силові тренування.

  Коли хтось шукає книгу для читання самостійно, або гуру, щоб прислухатися до порад, так само небезпечні, як такий підхід ... я рекомендую ці два, або якщо вони спортивне, Rippetoe & Кілгор вже сила. Якщо їх мета (чоловіки) бодібілдинг, я чув досить хороших речей про Greyskull LP, щоб направити їх в цьому напрямі.

  +88
  RNHTTR 27 лип. 2011 р., 06:20:29

  У моїй родині всі великі м'ясоїди. Ми-країна людей, які люблять барбекю.

  Недавня стаття на Бі-бі-сі каже, що

  дорослим рекомендується вживати по середньому не більше 70г

  червоного м'яса в день.

  Я, напевно, їм по 200г м'яса в день (це може бути курка, риба, свинини або червоного м'яса). Незалежно від типу м'яса я думаю, що це занадто багато.

  Однак якщо я урізати на м'ясо я отримую дійсно голодні приблизно через півгодини після їди, що спокуса почати харчуватися фастфудом.

  Що ви можете запропонувати, я можу використовувати заміна м'яса в моєму раціоні, що дозволить мені відчувати себе ситим і не будете мати мене знову голодний через 30 хвилин.

  +47
  Devyn Cunningham 25 бер. 2014 р., 14:40:41

  Показати питання з тегом

  $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil