Є правильний спосіб дихати

Під час бігу/тренування, у мене іноді були сказані людьми для дихання так чи інакше, зазвичай фітнес-тренери, підкреслить це.

Я зацікавлений у знаючи, якщо є деякі Наука, як дихати, хто-небудь оцінювали різні методи дихання і короткий/довгостроковий ефект від них.

До речі, з мого досвіду я просто намагаюся дихати нормально, тобто все, що приходить природно в даний момент, але часто дратується, коли люди говорять мені, як дихання з якимось авторитетом.

+314
bullhead 9 черв. 2017 р., 09:23:19
32 відповідей

Я новачок в вагою підніматися і я шукаю, щоб побудувати розмір, але і схуднути. Так чи інакше, день після того, як мій біцепс тренування я ледве міг продовжити мою руку і це боляче, як пекло. Те ж саме на грудях. Якщо це про розігрів м'язів, як би я піти про це? Спасибі!

+997
Yash Saraiya 03 февр. '09 в 4:24

Існує багато суперечок про цій темі в світі працює досі. На "180 а оптимум" було прийнято після перегляду відеозапису елітних марафонців середині гонки, і рахуючи кроки. Є деякі підтвердження, що деякі марафонці тренуються в ту каденцію, але там було стільки, що не потрапляють в цей діапазон.

Що я знайшов в якості тренера, полягає в тому, що переважна більшість бігунів буде самостійно вибрати ритм і малюнок удару, який краще всього підходить їх. Я теж думаю, що це нерозумно очікувати, що хтось же каденцію під час роботи в 10 хвилинах милю, як вони біжать за 7 хвилин міля. Це зазвичай означає, що ви або штучно перериваючи свого повільного темпу бігу з коротким, або що ти за шагати в 7 хвилин міля.

Просто біжи. Подивіться на своє взуття, коли вони починають носитися, і подивитися, якщо у вас є які-небудь незвичайні моделі одягу. Якщо це так, то ви, можливо, буде потрібно налаштувати ваш крок і/або тип взуття, який ви носите. Якщо ні, не хвилюйтеся про це занадто багато. Ваша каденція буде рости природно, як ви працювати швидше, і ваш темп буде швидше за ті ж каденції, як ви стаєте більш ефективним.

Що ви повинні зробити, якщо ви плануєте гонку, є їх швидкість роботи, а також короткі фартлек/крок інтервалів на інших окремих ходових днів. Є досить багато питань тут про додавання швидкодію запуску.

+990
OlgaS 8 лип. 2012 р., 10:38:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Можна взяти на себе достатню кількість білка, щоб побудувати м'язи, коли їв вегетаріанську дієту?

Так.

Мені було б цікаво знати, які продукти ви споживаєте.

Коли я був вегетаріанцем партнера, я повинен був підтримувати вегетаріанську дієту, і у неї був шанувальник (нині дискредитували) гейнер, що поєднує теорію. Спочатку передбачалося, що оскільки більшість вегетаріанських білків не вистачає однієї амінокислоти, які людина повинна приймати комбінацію з 2 білків і однієї поставляє амінокислоти, що інший не вистачає. Як правило, це означає, бобові плюс крупи. У той час як зазвичай ви можете отримати, з отриманням всіх білків протягом дня, якщо ви будете енергійно працювати, я б рекомендував таку ідею об'єднання білка. Спочатку вона була описана в книзі Дієта для маленької планети. Працювати з вегетаріанської дієти був важчий, ніж коли я був на м'ясній дієті. Я виявив, що споживаючи протеїнові коктейлі допомогли отримувати достатню кількість білка.

+955
ashraf 1 лют. 2016 р., 15:08:43

Мені 13 і я класифікуються як надмірна вага.

Я їм здорову їжу,в основному фрукти і у мене завжди є овочі з їжею.

Я ходжу на 1 годину їзди на велосипеді зі своїми друзями в швидкому темпі майже щодня.Я теж граю в бадмінтон за 1-2 години в день.

Їм як і раніше росте.

Однак,коли я перевірити, що останнім часом мій вагу,я важила більше,я робив це протягом приблизно 2 тижнів.

Що я роблю не так?

+906
pal4life 3 трав. 2013 р., 10:33:52

Покласти щось на пухир під час роботи. Варіанти включають доктора Шолля молескін, molefoam, або якого-небудь іншого типу блістер-конкретні лейкопластир. Гель подушки повинні працювати.

Краще нехай це піти вниз, природно, але не дозволяйте поп-блістер. Якщо воно стає більше, злийте його, занурюючи голку в перекису або спирті, потім проколоти бази і натиснувши блістер осушити його.

Щоб запобігти пухирі, спробувати різне взуття або шкарпетки. У мене мозолі між пальцями, поки я не отримав Toe шкарпетки. Я люблю свою Injinji шкарпетки. Якщо це не спрацює, спробуйте покласти молескін на ділянках ноги, де пухирі, як правило, відбуваються. Поставити молескін на червоний, хворі місця (гарячі точки), які є попередниками пухирі.

+899
konoha 18 січ. 2012 р., 17:59:20

Почніть з кардіо і прогрес у Терезах

Почніть пристрілювати "помірною" пульс для спалювання жиру у вас вже є. Помірно я маю на увазі аеробні на графіку нижче.

Heart rate chart

Примітка: Зображення взято з [Вікіпедія][4] і потрапляє під ліцензією CC-СА.

Ігнорувати контроль ваги регіону протягом хвилини, і, Ведмідь зі мною. На що ви орієнтуєтеся тут є аеробній зоні. Чому, запитаєте ви? У той час як вага зону горіння це добре для спалювання жиру під час тренування, це не дуже оптимально для втрати ваги, тому що, як тільки ви припиніть ваше тіло буде повернутися до нормальної ЧСС.

Коли ви робите аеробні вправи, не тільки тренування спалюють багато енергії, але вона буде продовжувати спалювати енергію для решти дня. Спробуйте приймати ваш пульс через кілька годин після завершення роботи, ви побачите, що він все ще пихкає спалювання енергії.

Так що піклується про спочатку спалюючи зайву енергію (жир), але як ви зберегти його в довгостроковій перспективі, без необхідності йти в тренажерний зал 3 рази в тиждень (по вашому 30-60 хвилин кардіо біг)? Нарощувати м'язову масу.

Я не кажу про тип 1 м'язи, які ви будуєте від бігу на довгі дистанції. Я кажу про тип 2 швидко скорочуються м'язи, які використовують тонни енергії тільки для підтримки себе. Це те, що ви будуєте з вправи, як підняття важких предметів (деякі) командні види спорту (баскетбол, футбол, хокей), спринт, і т. д...

Є 3 способи, щоб перевірити ваш пульс під час тренування:

 • Порахуйте свій пульс

Цей метод є лаваш, і це майже неможливо зробити під час роботи.

 • Купіть пульсометр

Я настійно рекомендую використовувати один з цих, якщо у вас є гроші, щоб спалити, тому що воно не тільки дозволяє побачити в режимі реального часу вимірювання, але маючи постійний зворотний зв'язок протягом тривалого періоду часу, що дає вам відчуття, як сильно ви повинні змушувати себе, поки ви працюєте

 • Послухайте, що ваше тіло говорить вам

Це найкращий спосіб, коли ви вперше почати. Проблема з універсальний графік вище це передбачає, що ви в доброму здоров'ї і середньому все, коли насправді ти не такий (особливо коли ви не в формі).

Основні терміни, які необхідно запам'ятати кілька 'аеробні" і "анаеробні'. Що ці два терміни означають не з киснем і без кисню. Коли ви натиснете ваш аеробний діапазон ви починаєте дихати важче, тому що ваш організм потребує більше кисню для задоволення потреб продуктивності вашої тренування. Це приблизно еквівалентно помірно швидко бігати за кимось в хорошій формі. Анаеробні діапазоні, коли ваш організм втрачає здатність розщеплювати лактат в достатньо швидкому темпі, і він починає накопичуватися в крові. Молочна кислота є побічним продуктом анаеробного метаболізму і одна з причин, ви відчуваєте біль на наступний день після важкої тренування. Це етап, коли ви опинитеся хапаючи ротом повітря і відчути печіння м'язах. Це також держава ви опинитеся, коли ви починаєте робити виснажливі вправи.

Чому я кажу, щоб відчувати це, коли ви вперше почати, ваше тіло, швидше за все, в поганому робочому стані. Тому що він не звик до деформації фізичних вправ, він не буде адаптований до високим попитом кисню. Ви знайдете себе, задихаючись від кисню навіть на легкі тренування і все в графіку зрушувала, тому що ваш VO2 Макс значно нижче.

Це займає деякий час для вашого тіла, щоб пристосуватися до вправи. Він повинен виробляти більше червоних кров'яних клітин переносити кисень. Вживання достатньої кількості води має важливе значення для цього, або ви отримаєте тренування відчуття похмілля. Ваше тіло також необхідно очистити себе від токсинів як лайно у ваших легенях і судинної системи. Це займає час для вашого тіла, щоб повністю відрегулювати (не поспішайте прогресії).

Послухайте, що ваше тіло говорить вам. Почніть з аеробної речі і чекати, поки він не починає відчувати себе легким, поки ви не приведете важче тренувань. Зрештою, коли ви будете готові, ви можете переключитися повністю.

Я зазвичай починаю з 30-60 хвилин проходить і через тиждень-два вводити спринт. Спринт включає в себе милю, щоб зігрітися (і поступово набрати швидкість) милю на повній швидкості, і милі, щоб охолонути (і поступово знижувати швидкість). Коли я кажу, поступово збільшувати/зменшувати швидкість, я кажу деякі малі прирощення, які ви використовуєте (як .5миль / год на 10-й милі). Навіть якщо ти задихаючись після милю на повній швидкості змусити себе дотримуватися поступовим зменшенням швидкості (якщо ви фізично не можете). Це підштовхнути ваш анаеробний поріг ще вище. Вище анаеробного порогу означає, що ви будете почувати себе менш втомленими, і ви зможете працювати інтенсивніше і не відчуваючи втоми в майбутньому.

На цьому етапі тренування не потрібно вам більше (спринти вам лише складніше, якщо ви вирішили висунути себе). Спринт займає близько 15-20 хвилин (менше, якщо я на розминці охолодження фази коротшають) і ви дійсно не потрібно робити це часто для обслуговування (максимум 2 рази в тиждень).

Переваги, ваше тіло буде природно спалювати більше енергії з-за збільшення м'язової маси і якщо ти підеш на якийсь час ви все одно не погладшати.

Моє загальне правило для м'язової маси, це займає в 3 рази більше втратити, ніж було потрібно, щоб побудувати його (ось що я знайшов принаймні). Це означає, що якщо ви працюєте, і продовжувати удосконалювати протягом 3 місяців це займе 9 місяців, поки ви падаєте назад в поганому стані (дуже поганий дієти може зробити це гірше).

Ви можете замінити біг на довгу дистанцію з підняття важких якщо ви хочете, але врахуйте, що це займе більше часу/роботи для підтримки. Біг зміцнює м'язову всьому протязі вашого тіла, в той час як підняття важких тільки цілі окремих регіонів. Мій 15-20хв рутини може зайняти 1 годину на підняття тягарів, щоб ефективно задовольняти.

Що стосується дієти, збільшити пісне джерела білка та зниженням вуглеводів і жирного м'яса (наприклад, яловичини). На худий протеїн я маю на увазі яйця, тунець, квасоля, боби, курка (якщо вона приготована правильно). Переконайтеся, що не йти на білково-тільки дієта, хоча, різноманітна їжа все ще важлива.

Інша справа, щоб переконатися в тому, завжди робити кардіо на порожній шлунок (не їсти за 3 години тренування). Якщо ви тренуєтеся вранці, переконайтеся, що ви отримаєте хорошу їжу ввечері. Вам не потрібно багато енергії, якщо ви не працюєте протягом тривалого періоду, і це змусить ваше тіло, щоб спалити енергію, він легко зберігається (жиру). Зберегти їжу відразу після тренування, протягом 45 хвилин після тренування-це період, коли споживання поживних речовин є максимальною (і якщо відчуває найбільше задоволення).

Що стосується підйому тягарів, якщо ви плануєте зробити це протягом тривалого періоду часу вам може знадобитися, щоб поїсти перед. Слідкуйте за фінт легке запаморочення почуття (якщо ви відчуваєте, що це не тримайте підйому). Легкі запаморочення-це показник низького рівня цукру в крові, щоб відрегулювати свій раціон, щоб поїсти перед.

Оновлення:

Я просто зрозумів, що грубою помилкою в центрі таблиці. В 'максимальне зусилля' зона-це не ваш v02 дозволяє максимум. Ваш VO2 max-Це точка, де поглинання кисню у вашому організмі досягне максимуму, так що він повинен запустити свій анаеробний метаболізм, щоб компенсувати. Ця "правильна" класифікація це буде межа між аеробної та анаеробної зон.

@нові теж була дуже цікава посилання з великою кількістю хороших інформація про дослідження, які визначають відмінності (результати) від аеробних/анаеробних вправ, які повинні допомогти оптимізувати ваші тренування (безумовно, я збираюся спробувати зробити деякі коригування).

+810
ernesto che 20 лист. 2016 р., 11:22:35

Два наукових причин, щоб охолонути, щоб дозволити ваш пульс, щоб повернутися до нормального, ЧСС поступово, а не раптово, і забезпечити молочної допомоги кислоти.

Перша, мабуть, найважливіша. Раптове припинення активності може створити багато швидкі зміни в організмі, що місце скасувати навантаження на серце. М'язи наливаються кров'ю і раптом перестати працювати, і це все повинно бути очищене.

Ви можете подивитися на дослідження, подібні до цього: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12735426

Що пропонують різні маркери для стресу набагато менше, у людей, які остигають порівняно з тими, хто не.

Це дослідження показує більше переваг, на цей раз до дихальної системи охолодження: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10732850

Безумовно, важливою частиною тренування.

+809
NightFury 29 вер. 2012 р., 01:20:09

Нещодавно я повернувся для силових тренувань після декількох років тільки кардіо. Сьогодні я в основному вправи з власною вагою і TRX, намагаючись уникнути метод ізоляції м'язів класичний важать вправ.

Назад в день, коли я зробив тренування в тренажерному залі, я завжди пам'ятаю, тонкий біцепс, unproportioinal добре розвинений трицепс і верхні м'язи тіла.

Тепер я, здається, знову стикається з тією ж проблемою, мої м'язи не розвиваються і помітно тонкий і невідповідного з іншою частиною мого тіла.

Для спини і біцепси я роблю підтягування, тренажер TRX висока рядку і TRX біцепс завиток (без обертальним рухом досі).

Після деяких досліджень я з'ясував, що внутрішня, коротка головка біцепса відповідає за скручування передпліччя за годинниковою стрілкою (від першої особи). Я додав руху поворот петлі TRX біцепс завиток, і я додала гантелі кучері.

Чи є інші способи або вправи, щоб "набити" свої біцепси?

+737
hiexsjx juriya 22 січ. 2015 р., 12:10:30

Леора

Завжди будуть суперечливі відомості з якою-небудь аспект вправи. Ви праві, коли говоримо, що ви повинні підняти щодня ваги. Коли ви піднімаєте "мікро-розриви" форма уражених м'язів. Коли ці групи м'язів загоюються, вони будують трохи більше і трохи сильніше, і потрібно 48 годин відпочинку для відновлення. Однак, це прийнятно, щоб підняти днів підряд, за умови, що ви використовуєте різні півкулі вашого тіла (верхні понеділок, вівторок нижче).

Випередити це чергова заява, що я думаю, що резюмує всі інші позиції, які тут прозвучали. АТФ = аденозинтрифосфат (тел енергетична валюта) Глюкоза (цукор у крові) і глікогену м'язів (м'язи цукру) легше для тіла, щоб використовувати і спробує використовувати спочатку ці магазини.

"Жировий Обмін Отже, нагадаємо, окислювальний система може виробляти АТФ за рахунок жирів (жирних кислот) і вуглеводів (глюкози). Ключова різниця полягає в тому, що повне згоряння жирового молекули кислоти виробляється значно більше ацетил-коензим А й водню (і отже АТФ) у порівнянні з молекулою глюкози. Однак, оскільки жирні кислоти складаються з атомів вуглецю більше, ніж глюкози, вони вимагають більше кисню для їх згоряння (2).

Тому, якщо ваш організм використовувати жир в якості палива, він повинен мати достатній запас кисню, щоб задовольнити вимогам вправ. Якщо тренування інтенсивна і серцево-судинна система не в змозі постачати клітини досить швидко з киснем, вуглеводи повинні бути використані для виробництва АТП. Іншими словами, якщо ви біжите з вуглеводів магазинах (як у тривалих подій), інтенсивність тренування потрібно знизити, так як організм перемикається на жир в якості основного джерела палива". Посилання на джерело цієї інформації

Підводячи підсумок... я згоден з висловлюваннями всіх. Суть в тому, що чим більше ви вкладаєте в вправа, тим більше ви виходите з вправи. Олімпійські плавці не поїзд на 1500м вільним стилем тільки Плавання 1000м добре. Якщо ви зможете працювати на 80% від VO2 Макс на годину, що це чудово. Якщо ви тільки починаєте, і ви можете ходити в 60-70% від VO2 Max, що теж чудово. Вам потрібно створити для ваших цілей. Чим довше ви ходите на 60-70% з Ваш VO2, тим легше буде і тим більше ви повинні збільшувати інтенсивність тренування. Знайте свої обмеження, і пам'ятайте, що це "наукою" не "вправа абсолютів".

Переконайтеся, що ви правильно харчуєтеся і даєте вашому тілу палива йому потрібно для тренування більш інтенсивними.

Не плануйте тренування навколо вашого життя, життєвий план навколо своїх вправ.

Ура,

Grohlier

+704
Johnniebro 21 лют. 2018 р., 05:06:30

Статична розтяжка, коли ви утримуєте м'яз витягнуте положення відтепер не рекомендується попередньо запускати, так як це було пов'язано з травмами. Поступовий розігрів, а не радять. 1. Прогулянка на три-п'ять хвилин 2. бігати легко через 3 хвилини 3. Поступово прискориться протягом 60 до 100 метрів, а потім поступово уповільниться. (точну відстань не важливо і не час, це тільки розминка) 4. Після кожного кроку, обійти і витрусити ваші ноги протягом 1-2 хвилин. 5. крок назад в протилежному напрямку 6. повторити 3 - 4 рази

+690
Yriken 11 черв. 2014 р., 12:59:01

Гойдалки гирі гарні для отримання вашого серця швидко оцінити, однак, що вам дійсно потрібно вивчити форму і виконувати їх правильно, або ви могли б пошкодити вашу спину. Якщо ви зацікавлені, подивіться для сертифікованих тренерів Росії гирі у вашому районі.

Стрибки на скакалці-це відмінне кардіо - і як довго, як ви розминку з стрибків на місці, вони є дуже безпечними.

Ще одна відмінна кардіо тренування є дуже ефективним і працює все тіло відтискання: http://www.youtube.com/watch?v=c_Dq_NCzj8M

Мені дуже подобаються віджимання - вони безпечні і дуже ефективний для кардіо, і побудувати силу у ваших стегнах і верхньої частини тіла (якщо ви робите їх з віджимання).

Як завжди, якщо ви в даний момент не працюєте, ви повинні прийняти його легко на перший погляд може навіть зробити обстеження, щоб переконатися, що ви плануєте зробити, це безпечно для вас.

+670
IcanDivideBy0 29 черв. 2012 р., 01:31:53

Великі групи м'язів розвиваються в більш очевидним чином, чим більш дрібні. Що сказав, Ви чітко розумієте, як накачати м'язи за допомогою ефективної дієти і фізичних вправ.

Руки можуть бути навчені за допомогою ряду засобів, існують 3 основні групи м'язів. Я перерахую кращі вправи, які мають свою основну увагу на цієї групи м'язів, але не кращий з'єднання версія:

Біцепс

 • Штангою для тренування біцепсів: це найпростіший і, коли стоячи займається вашою основною і бічних ланцюгів, щоб тримати вас у вертикальному положенні. Пограти з ГРЗП, деякі люди борються з стандартному хваті. Зверху також працює і передпліччя, а також.
 • Гантелі для тренування біцепсів: робити це стоячи з причин, вказаних вище. Також почніть вправу з вашої слабкою рукою, щоб переконатися, що ви не працювати одна сторона.
 • Згортуваність кабелю: такі ж як вище, але ви отримаєте лінійний опір при русі.
 • Інші: підтягування, будь гребні рухи, будь-яка зміна вище (проповідник, сидячи)

Трицепс

 • Діпи: і кращим другом, зваженим провали. Також розвиває грудну клітку. Серйозно, кожен повинен робити 3х10 провали.
 • Вузьким Хватом Лава Для Преса: Лава. Прес. Не дозволяйте ліктям спалахнути.
 • Кабель трицепсів магазинної: як з біцепсами, дає опір через весь диск.
 • Інші: череп дробарки, алмазні віджимання, за шию табличку піднімає

Передпліччя

 • Станова тяга: просто дійсно дуже важка станова тяга з нормальною, подвійний удар рукояткою.
 • Фермери ходить: підібрати 2 32-50кг гирі або гантелі і йти на прогулянку.
 • Утримувати щось важке.
 • Відкосити від чогось.
+568
Ehlonisettabyvalo 28 груд. 2019 р., 10:47:52

Я читав про важливість про тренування з обтяженнями(силові тренування). Як плавець, я можу зробити тільки 25м масло для Зараз. Я відчуваю гіркоту в моїй верхньої частини тіла, я можу використовувати метелика як тренування з обтяженнями?

+561
Kendell James 25 квіт. 2013 р., 05:09:53

Я знайшов Павло Tsatsouline книга голий воїн , щоб бути хорошим джерелом вправи.

+492
Vaibhav Verma 14 квіт. 2015 р., 04:16:17

Коли я ходжу в тренажерний зал, наприклад, для тренування важка груди, на наступний день або два я відчуваю, що моя груди буде трохи боляче, поки вона намагається відновити.

Але я ніколи не отримати це почуття з моїх стегон і телят, хоча я відчуваю, що під час моєї тренування, я штовхаю їх біля своїх кордонів.

Під час виконання вправи, я відчуваю, як вони горять, як і будь-яка інша м'яз, але я відчуваю, що вони надто швидко відновитися після тренування. Я відчуваю, що я можу працювати два дні поспіль і підштовхнути їх до межі без будь-яких проблем (я не роблю цього).

Я ні в якому разі надзвичайно треновані ноги; вони нормальні.

+491
Collin French 8 лип. 2012 р., 09:49:39

Ваша основна втрата ваги буде від вашого споживання калорій. Якщо ви приймаєте менше, ніж ви спалюєте, ви будете втрачати вагу. Є багато калькуляторів там, щоб знайти цифри, необхідні для споживання. Вправи сама по собі не спалювати багато калорій в цілому. Звичайно, бігти протягом 20 хвилин, ви зможете спалити до 400 калорій або близько того, але ви отримаєте, що в бутерброд на сніданок, і це дійсно легко, якщо ти не винятком речей, щоб з'їсти більше, ніж ти спалюєш. Основна перевага фізичних вправ полягає в тому, що, на певному рівні помірних фізичних вправ, організм переробляє їжу більш ефективно, що зменшує вплив на здоров'я такі речі, як їдять більше жиру у вашому раціоні, або намагається вижити на обмеженому раціоні, таких як веганські і близьких.

Для сходи-сходження самої, цифри різняться. Гаман Ароре-це цитата зі статті Названо двадцять дивовижною сходами факти з Stepjockey. Статті на Армстронга придумали дещо інші цифри. Зрештою, я б порадив за умови, що ви спалюєте приблизно 100 калорій, і зосередити увагу на невелике зниження калорій в свій раціон харчування з тим, що дає вам легкі вправи.

+482
Luxio 28 лист. 2013 р., 07:55:18

Мій досвід з провідних проектів в 150+ компаній про те, як сприяти фізичні вправи і активний спосіб життя в компанії (від 20 до 7000 чоловік), в резюме:

 • Тиск з боку однолітків/всі інші роблять це/ризик виділяючись, є найбільш ефективної психологічної складової у вихованні багатьох людей на борту просування фітнес.

 • Конкурси є кращим способом заохочення людей, які працюють в компанії, які зазвичай не фізичні вправи і єдиний спосіб зробити це, маючи вже мотивованих працівників заохочують участь своїх співробітників, а не топ-менеджмент рішень.

 • Змагання, які хочуть залучити як можна більше не повинні зосередитися на зусиллях індивіда, а на команду/динаміка групи докладають зусиль спільно. З технологією, робить "фітнес-спільно" не обов'язково означає відвідування спортзалу в той же час - просто ділюся своєю участю (як на Facebook група).

 • Люди будуть робити додаткові зусилля "заради компанії" (наприклад, конкурс або програму класи) протягом максимум 6-8 тижнів. Однак, до 30% співробітників будуть створені більш високий рівень активності, який залишається навіть після періоду рекламної кампанії.

 • Навіть якщо один метод/подія є дуже популярним і успішним, співробітники втрачають інтерес після 2 або максимум 3 події одного типу.

У моєму бізнесі, ми намагалися зводяться ці висновки в життєздатну концепцію. Зараз ми наближаємося участь 70-95% в організаціях, що ми працюємо з, що вище, ніж ми очікували самі.

На додаток до цього, я згоден з Мойсеєм на різних принципових методів заохочення.

+474
Vinod Kumar kushwaha 4 квіт. 2012 р., 08:21:00

Набираючи м'язи

Не можна заперечувати, що після голодування протягом 16 годин (як приклад), ваше тіло може бути не так фізично, як це було пару годин після ситного обіду. Так що це може бути гарною ідеєю, щоб зробити вашої важкої атлетики у вікні прийому їжі. Після того, як ви поїли, і як мінімум з одним багате протеїном їжу, потім.

Втрата жиру

З точки зору втрати жиру, я дуже люблю ходити на голодному прогулянок, перш ніж порушувати свій пост. Встаючи вранці, пила трохи води, щоб отримати двигун робочий номер і красивий, верткий гуляти. Чим довше ви продовжити швидкий, тим довше організм буде використовувати жирові запаси для поповнення енергії, а ранок відмінний час, щоб скористатися цим.

Моя рекомендація

...піти на прогулянку до першого прийому їжі, маючи тільки спожиту воду. При необхідності деякі вітамінні добавки у воду, але не додають калорій.

Потім час тренування вага такої, що у вас була їжа або два, і ви можете отримати деяку кількість білку після.

Використовуючи себе в якості прикладу

Я робив таке голодування майже випадково на пару років. Мені рекомендували спробувати, Якщо, а коли я намагався планувати свій день, я зрозуміла, що мені потрібно було лише змінити одну маленьку деталь, не їсти після вечері.

Мій день проходить наступним чином:

Я прокидаюся між 7 і 9 годинами ранку. У мене є трохи води, і я їжджу на роботу на автобусі.

Я виходжу на автобусі 2-3 зупинки до найближчої зупинки від моєї роботи, тому я можу зробити невелику прогулянку.

Я їм мій перший прийом їжі в 11 ранку. Я роблю це досить великий, але здоровий. Як правило, великий салат, або залишки вечері.

На 1 вечора і 2 вечора, я перекусити фруктами.

В 3 години дня, я захоплю побільше фруктів, і піти з роботи і піти в спортзал, ліфт. На даний момент, моя енергія є високою, мій рівень цукру в крові на стабільно високому, дає мені багато енергії для важких робіт.

Я зазвичай приїжджаю додому і вечеряю близько 6 вечора, і це мій останній прийом їжі в день. Раніше я хотів перекусити протягом вечора, але це зміна я зробив, коли вирішивши спробувати якщо. Я перестала їсти після вечері, і я не так.

Це дає мені вікно їсть близько 7 годин, що означає, я швидко протягом приблизно 17 годин. Слідуючи правилу "великого пальця", що означає, що у мене 11 годин моє тіло спалювання жиру виключно для енергії.

+363
d5andy 7 черв. 2011 р., 18:35:48

Мені сказали, що віджимання корисні для грудей.

Я пробував деякі і не зовсім відчуваю це в моїх грудях, сила, на моїх руках.

Як я повинен зробити це, щоб зосередитися на грудях?

+356
Ashley Heeg 4 лют. 2010 р., 15:11:28

Номер

Моя порада-насправді просто це зробити, і почати прямо зараз. У пошуках ідеального схема на початку-марна трата часу.

Перевірка реальності

Я піду прямо в точку і змушені вас засмутити: немає куленепробивні магічні формули. Ось чому ви знайдете різні процедури, плани, дієти і іноді навіть суперечливі поради.

Причиною цього є змінною:

 • Маркетинг і продаж
 • Різні ідеології та фони
 • Різні типи тіла
 • Різні цілі
 • І т. д ...

Особистий досвід

Я почав від 0 до 20+ підтягувань від 0 до 30+ діпи, від 30 до 80+ віджимання. Два роки тому я просто повернув вимикач і пішов в найближчий парк і приступили до відпрацювання (ваги).

На початку у мене було не багато структурованої рутини. Я їздила раз в тиждень і тренувався все моє тіло. Головним чином тому, що мої представники були дуже низькими, тому я не міг зробити правильні комплекти. Через кілька тижнів я міг би зробити більше і почав тренуватися два рази в тиждень. Поділяючи деякі вправи на двох різних днів. Через деякий час я почав тренуватися тричі, чотири, п'ять, поки я так до нього звикли, я би навіть шість разів на тиждень (я не кажу, що ви повинні ходити 5 раз в тиждень).

Після того як я отримав деякі елементарні сили, я почав шукати ідеї і нові вправи. Так роблять тільки нормальні віджимання, підтягування і провали-це нудно. Спробувати кілька процедур теж було весело. Зрештою, ви повинні кинути виклик м'язи. Через деякий час ви навчитеся слухати своє тіло і може навіть змінювати/змішувати процедури і вправи, які ви знайшли.

Структурований підхід

 1. Свою чергу, що психічне перемикач і почати працювати.
 2. Ставити якісь цілі: короткострокові та довгострокові. Зробити їх розумними. "Я хочу, щоб отримати розірвав" недостатньо конкретні. "Я хочу отримати Н фунтів на рік" краще. Примітка: тримайте його реалістичним.
 3. Знайти місце, де можна потренуватися по перевазі поблизу. Будь то художня гімнастика парк, свій двір, спортивний зал або майданчик для дітей*. Основні вимоги: де-то можна робити підтягування, віджимання на брусах і віджимання. Довколишні вимога має найважливіше значення: ви хочете зробити психічне виклик якомога нижчою. Місце це далеко може демотивувати вас, щоб не зійти з поїзда на погані дні.
 4. Оцінити ваш поточний рівень. Ви новачок? Тоді не думай занадто багато про процедури. Працюєте один або два рази на тиждень-це не рідкість для початківців. Не маючи фіксованого рутини не означає, що ви повинні нічого робити: тримати його складно. Ви починаєте стати проміжним? Шукайте підпрограми, спробувати їх і подивитися, що відчуває себе краще для вас. Зміна процедури дійсно може принести користь вашому зростанню, стимулюючи ваші м'язи.

Поради

 • Харчування і відпочинок дуже важливий. Переконайтеся, що ви отримали його.
 • Тренування з друзями може бути як мотивуючим і демотивуючим. Переконайтеся, що на пару з друзями.
 • Мати свої власні плани, якщо ваш друг не може тренуватися і запропонував поїхати в інший день. Дотримуйтеся свого плану. Це трапилося зі мною кілька разів, що я вирішила не тренуватися в цей день і що підійшов той день, коли ми погодилися на: захворів, погана погода, школа і т. д... В результаті я пропустив навчальний день, а в деяких випадках кілька днів. Отже, ще раз, дотримуватися свого плану.
 • Якщо навчання стає нудним, спробуйте поглянути на деякі додаткові вправи: м'язи ДБЖ, російська, корейська провали, вибухові віджимання, може бути, навіть людський прапор. Важлива примітка: ви можете зіпсувати швидко і отримати травму при деяких рухах. Переконайтеся в тому, щоб не переоцінювати себе, завжди зігрітися (особливо на початку) і шукати правильні прогресії.
 • Не випадають. "Ну добре, я піду на наступному тижні" - це в більшості випадків одно "я ніколи не буду йти знову". Повір мені, це важко почати все спочатку.
 • Знайти джерело мотивації. Будь то ціль ви поставили, захоплення або релігії.
 • Залишатися зосередженим. Ти не знаєш, скільки разів мені підійшли незнайомі (і навіть знайомі), щоб змінити мою форму, розпорядок або план. Залишайтеся відкритими і досліджувати їх вимоги, перш ніж застосовувати його. У певному сенсі, ви повинні відкинути все, що я тільки що сказав, і розглянути його самі :)

* Будьте обережні, якщо ви тренуєтеся в деяких дитячий майданчик, хтось колись був зупинений співробітниками поліції для "нецільового використання".

+356
Sin Hui 30 бер. 2016 р., 02:45:59

Я працюю в тренажерному залі для ярмарку кілька років (близько 6). Почали просто з подругою робити випадковими вагами. Потім дійшов до м'язових груп. За останні 6 місяців я намагався сильний спосіб ліфти.

Мій присед значно зросла, так що я точно знаю, що система працює (для мене). Моє питання полягає в тому, що я розбиваю стіни всюди в даний момент. Присед 100кг, жим лежачи 90кг, стоячи рядків я все ще прогресує, стоячи прес-57.5 кг, станова тяга 135 кг. Я на півдорозі через мій 5х5 встановлює і не на всі, але ряди досі. Як я можу подолати це? це питання завзятості і я повільно зможе передати мої стіни?

Моя мета-набрати м'язову масу. Я в даний час близько 80 кг, 5 футів.10", БФ 15%. Я роблю пн/ср/пт в тренажерному залі (моя велика днів), то зліва деякі роботи плеча і АБС / все, що займає мою уяву. Також займаюся бойовими мистецтвами 2/3 обідній час в тиждень. Я добре харчуватися і приймати протеїнові добавки після тренування.

Дякую Джеймс

+344
Jamie Davies 12 трав. 2017 р., 02:51:50

В (нехитрий) ідея про те, що різні типи крові можуть мати різні здатності поглинати кисень/ різних концентрацій еритроцитів і мені цікаво!

+276
furiya34 26 трав. 2017 р., 16:47:40

Креатин являє собою молекулу в енергетичній системі (креатин фосфат), які можуть швидко виробляти енергію (АТФ) для підтримки клітинних функцій. Таким чином, підвищують його працездатність і нейропротекторну властивості. Добре досліджена добавка, креатин є дивно безпечним для більшості людей.

examine.com/creatine

Оскільки у вас є хороше розуміння креатину і якщо виходити з вашої дієти є незмінним протягом вашого відпочинку, ви будете мати зниження (можливо базовий) утримання води.

Щоб отримати повний ефект від прийому креатин слід продовжувати приймати його під час перерви, як тільки ти повернешся ви будете завантажений і готовий до використання її переваг в тренажерному залі. В іншому випадку вам доведеться чекати для вашого тіла, щоб нарощувати свій рівень, як ви завантажите або взяти нормальну дозу.

Якщо ви не приймаєте створення під час перерви ваш рівень буде падати. Як зрозуміти, що креатин-це скаже вам, вам не потрібно цикл креатину. І, можливо, Вам не потрібно завантажувати креатин або.

З точки зору м'язової маси збереження (розуміння того, що ви може утримувати менше води і тому на велосипеді креатину призведе до втрати ваги) Дослідження показало відсутність втрати міцності або м'язової тканини масового, коли ви перестанете приймати креатину.

Нижня лінія, його до вас. Ви, ймовірно, їзда на велосипеді, якщо ви берете перерву але це дійсно не позначиться на вашому житті Марко, якщо ви прагнете встановити які-ПБ відразу після канікул.

+259
Med 26 квіт. 2016 р., 06:42:26

Я хочу почати працювати. Однак я боюся пошкодити ноги, коліна або стегна виконується на регулярній основі. Отже, які найбільш важливі речі, щоб мати на увазі, щоб уникнути будь-яких небезпек для мої суглоби з самого початку.

Я повинен згадати, що я не зайвий, навпаки, я перебуваю в дуже хорошій формі і 27 років. Проте я не є які-небудь запущених досвідом. Можливо, я повинен додати, що мені подобається працювати важко.

Працюючому відстані я маю на увазі, наступні 4 км - 8км, так що я не хочу бігати на дуже великі відстані. Однак я хотів би включити деякі інтервалу атаки і контратаки на мої сеанси.

Було б непогано, якби ви могли додати деякі (спортивно-наукове) посилання на ваші відповіді.

+250
Pragnesh P 30 лип. 2018 р., 19:00:45

Відповідь, як правило, варіюється, але якщо мова йде про вправи, такі як плавання, біг, ходьба, велосипед(кардіо, більш відомий як), то відповідь-ні, поки ви не робите божевільні аеробні тренування. Наприклад, припустимо, що ви працюєте 3 милі кожен день. Це зашкодить вам у довгостроковій перспективі? Немає. Але зараз сказати, що твій друг бігає 10 км щодня. Якщо ваш друг не є екзотикою генетично обдарованих або навпочіпки протягом 8 годин щодня, в кінці кінців його/її м'язи будуть зменшуватися в розмірах. Це тому що м'язи вимагають більше кисню, який буде поширений через їх скорочуватися, щоб проштовхувати кисень клітини ближче один до одного. Іншими словами, скажу так: якщо хтось читав 150 сторінок з книги кожен день без перерв очей, вони більш схильні до розвитку затуманений зір тут хтось читати 20 сторінок в день без очей зламається(за умови, що ці люди читають близько 40 сторінок на годину). Тому, щоб зробити довгу історію короткою, так, якщо ви приймаєте кардіо або пілатес до граничного рівня його будуть вбивати ваших доходів. Але робити це помірно, або навіть на досить високому рівні, це буде не так довго, як ви говорите, що ви не плавати по 5 км в день або велосипед за 50 і т. д. Коли вам кажуть "сидіти", вони мають на увазі не піднімати тяжкості.

+244
Prahalad Nayak 13 бер. 2018 р., 06:38:45

Цього явно недостатньо для побудови великої м'язової якщо це все, що ви плануєте робити. Потрібно додати третій день, по крайней мере, і є не мало різних за обсягом і групи м'язів. Вас б'ють багато тут у тому числі і трицепс.

Відсутність грудей-це явна помилка тут (може бути, додати деякі жим лежачи), потенційно не достатньо вправ, або. Якщо ви хочете побудувати атлетична статура, то ви не хочете взяти владу маршруту піднімаючись, ти половину пауерліфтингу половина художньої гімнастики, так що ви повинні вибрати.

+193
Fabio Lanciotti 24 бер. 2013 р., 13:54:04

ви могли б спробувати таблетки кофеїну, я точно знаю, що вони роблять те ж саме, як кофеїн в каві

кофеїн хоч і зневоднює ваше тіло, це може також щось робити з ним, як він дістає воду з шлунково-кишкового тракту

+177
MarshallOfSound 19 черв. 2016 р., 10:35:56

Я застряг з-за травми коліна з серпня 2013 року, не багато прогресу. ПТ не дуже допомагає. Орто діагноз у мене chrondomalacia pattelae. Я також думаю, що є певний перекіс таза і сила дисбалансу в задній і передній ланцюгової м'язів. Я стикався, зараз два ПТ, які досить досвідчені - вони лікують спортсменів на регулярній основі. Обидва вони попросили мене, щоб бігати протягом декількох днів, навіть якщо це боляче і що тіло має свій власний спосіб зцілення.

В моїх знаннях, не треба проявляти в верхній частині біль, особливо при її болі в суглобах. І знову ударостійкий вправи, коли один вже має різниці довжини ніг (через перекосу тазу?). Для мене це не має сенсу взагалі. Дивлячись на їх досвід, мені цікаво, я щось пропустила. Є там травми, там, де доводиться виконувати вправи, які викликають біль у місці травми, а потім вони дійсно зцілюють?

Я боюся, що моє питання трохи розпливчасто.

+175
Baul 9 жовт. 2013 р., 20:04:47

Моя відповідь буде упором на загальний аналіз споживання білка серед усіх типів людей, які роблять всі типи вправ та висновки з рекомендаціями для вас, конкретно, ґрунтуючись на інформації, яку ви дали. Наведіть курсор на посилання, щоб переглянути повний список, виконайте їх, щоб знайти джерело.

Я використовую багато ХД білка на фунт/кг маси тіла в цей відповідь, Якщо ви не страждають ожирінням, з допомогою споживання білка щодо маси тіла-це погана ідея. Ви повинні розрахувати свій м'язової маси (загальна вага після вирахування жирової маси, яке може бути розрахований відсоток жиру в організмі) або використовувати ваші цілі/цільової вагу для розрахунків.

Суть цієї проблеми - "скільки білка буде поглинена моїм тілом і скільки буде викинута як сміття?" Загальновідомо, що якщо ви їсте занадто багато, ви поглинаєте калорії і 'викид ООН-поглиненої білка.

Як абсолютно вірно зазначили в коментарях, один грам білка на фунт ваги тіла (1 г/кг) або 2,2 грама на кілограм (2,2 г/кг) - це традиційна рекомендація для споживання білка. Однак, це можна вважати верхньою межею цільового прийому, з рекомендований діапазон охоплює 0.45-1г/фунт.

Білка: атлетизм і складу тіла

Два дослідження в Філліпс см (2004) Кембелл світової війни, і соавт (1991) показали, що 12-15% калорій з білків цілком достатньо для активних людей (60-75 г білка для індивідуального їсть 2000 калорій). Однак більш пізні дослідження лимоном ПВ, Проктор ДУ (2000) та лимон ПВ (2004) стверджують, для підвищення споживання в 2000 р. в дослідженні, повідомляє, що більше ніж 1,6-1,8 г/кг маси тіла (0.7-0.8 г/кг ваги тіла) можуть бути необхідні, в той час як у 2004 році дослідження показало, що до 3,0 г/кг маси тіла (1,4 г/кг маси тіла) не шкідливо, і може мати додаткові переваги незначні.

За даними Міжнародного товариства спортивного харчування, протеїн споживання 1.4-2.0 г/кг маси тіла (0,6-0,9 г/фунт маси тіла) для фізично активних людей-це не тільки безпечна, але може поліпшити якість навчання адаптації до тренування. В Американської асоціації дієтологів, дієтологів Канади та Американського Коледжу Спортивної Медицини також підтримують високе споживання білка для активних людей в межах 1,2-1,7 г/кг маси тіла (0,5-0,8 г/кг маси тіла).

Причини вище рекомендацій, викладених у Вілсон Дж, Вілсон ГДж (2006) і Кемпбелл Б, і співавт (2007) і зосередитися на підвищення окислення лейцину (маркер для амінокислот використовується для палива, шляхом перетворення на глюкозу), що вимагає підвищеного споживання амінокислот, щоб звести на ні і зберегти азотний баланс.

Крім того, Jeevanandam м, і співавт (1986) пояснює, що збільшення споживання білка вище нас РДА добові' від 46-56 г для дорослих (жінки/чоловіки) буде збільшення синтезу протеїну і, на більш високих рівнях, ніж у два рази за все, зменшити розпад білків. Збільшена м'язова гіпертрофія-це корисно для спортивних.

Білка: Під Час Втрати Ваги

Дослідження з ожирінням і предожирении жінок Лейд гітлерюгенду і співавт (2007) і вивчення атлетів з Меттлер з Мітчелл Н Тіптон КД (2010) показали, що з високим вмістом білка дієти були знайдені, щоб зберегти м'язову масу тіла при дієті. На додаток до цих висновків, профан ДК і співавт (2005) прийшли до висновку, що високобілкова дієта підвищує загальний тонус організму складу.

У дослідженні здорових чоловіків Pikosky Ма, і співавт (2008) виявили, що подвоєння споживання білка до 0,9 г/кг (недалеко від рекомендованої добової норми споживання для населення в цілому) до 1,8 г/кг здатне зберегти м'язову масу під час короткочасної та щодо різке скорочення калорій.

Білка: щось надто багато?

Мета-аналіз 35(!) дослідження examine.com прийшов до наступних висновків:

Не турбуйтеся про це, якщо у вас здорові нирки і контролювати свій споживання білка, Якщо ви пошкодили нирки. Це може бути розумно поступово збільшуйте споживання білка на більш високі рівні, а не скакати в обидві ноги одночасно, але там не так багато на цю тему.

Як правило, рекомендується споживати більше води в період, коли споживання білка збільшується. Чи це дійсно має біологічні основі не відомо, але це може бути розумно зробити

Білка: ваш конкретне питання

У підсумку, ви їсте в 45/35/25 спліт, який є стандартною рекомендацією для тих, хто важкою атлетикою і хочете набрати м'язову. Він надає вам білок, ви повинні розвивати м'язи в процесі відновлення, і жири, і вуглеводи ви повинні працювати і мати енергію.

Ви оцінюєте ваш ПОВ на 2700-3600 в день. Це вражає мене, як багато. Підключивши свій зріст, вага, вік і стать у iimym BMR калькулятор я отримую БМР від 2064. В середньому різниця між моїми підрахунками і твої 1000 калорій, я рекомендую вам ще раз поглянути на те, як ви розрахували свій BMR і, можливо, повторно робити це через багато калькуляторів, щоб отримати розумний середній.

Примітка: Якщо я підключити дані вправи я отримую від TDEE 2500 калорій в день.

Ми не повинні бути скелі і з'їсти 400г білка в день. Дивлячись на інформацію, яку я представив вище, і дослідження, на які посилається, це цілком зрозуміло, що ваш макроелементів (співвідношення вуглеводів/жирів/білків) - це нормально. Те, що ясно вам, можливо, слід подивитися, скільки калорій ви споживаєте, нижче поданий один із сайтів (iimym.com) рекомендації:

Eat less

+172
Ob1kenewbie 2 лип. 2010 р., 09:19:50

Я дивлюся на деякі повинні імущими, що кожен хлопець повинен мати його, щоб захистити його зап'ястя, коліна і т. д. Будь-які інші, які можуть бути корисні для розтяжки. Мені потрібна порада як ходжу регулярно в тренажерний зал і роби присідання, жим, і веслування.

+158
Yanita 2 лист. 2011 р., 02:57:32

enter image description here

Ця діаграма описує ситуацію досить добре, що ми можемо прочитати з того, що ви будете досягти саркоплазматического гіпертрофії навіть після того, як 15 повторень, але наскільки я знаю, відмінний вибір, щоб додати об'єм 10-12 повторень.

+71
user44156 11 трав. 2010 р., 06:06:13

Для мене всі душевні, я йду з сповнена енергії і азарту в тренажерний зал. Тренажерний зал-це місце, де я тренував свій розум, щоб забути все хороше/погане, а просто мої набори.

Я б порекомендував вам дотримуватися строгого плану тренувань(письмове) і спробувати закінчити його, перш ніж покинути зал.

+18
dor 26 лист. 2019 р., 04:29:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil