Всі дії однаковий для втрати ваги?

Існує недавнє дослідження в Журналі прикладної фізіології, де вони взяли когорти 96 огрядних людей і почали їх в різні режими тренувань, а також адресний 30% дефіцит калорій у день.

Вони були або щілинні в чотирьох різних програм, як описано в цій рецензії:

Всі випробовувані виконували свої вправи три рази на тиждень протягом такого ж відрізка часу і при тій же інтенсивності (51 хвилину на 50 відсотків інтенсивності протягом тижня 2-5; 50 хвилин на 60 відсотків інтенсивності в тижнях 6-14; 60 хвилин на 60 відсотків інтенсивність тижня 15-22.

Те, що вони виявили, що втрата ваги була однаковою, незалежно від активності, як пише дослідницька команда:

"Це дослідження показує, що, коли дотримується поряд з гіпокалорійної дієти, різні вправи, програми тренувань (витривалість, сила, або їх комбінації), або після фізичної активності рекомендації однаково ефективні в плані підвищення ваги тіла і складу тіла змінних при ожирінні управління".

Враховуючи, що там вже давно суперечки про "кращої" вправи, щоб схуднути, як я можу як професіонал придатності використовувати цю інформацію, щоб допомогти людям, з якими я працюю?

+157
Anosen 15 січ. 2019 р., 03:18:26
36 відповідей

Є лише непідтверджена інформація, щоб підтримати твердження про те, що приймаючи добавки можуть допомогти при болях у суглобах. Це, здається, працює для деяких людей, а не для інших. Ні, поки що немає наукових доказів, що це працює. Що стосується вправ, я мав сумний досвід на реабілітацію розірваної ACL (передньої хрестоподібної зв'язки). В рамках такої реабілітації, я був проінструктований ПТ для виконання певних рухів з групи вправ. Ці вправи були розроблені, щоб поліпшити баланс, стабільність і міцність опорних тканин. Наприклад, я виконував одноногий присідання зі смуги опору. Простий веб-пошук повинен знайти більше вправ для вас.

+942
subrussn90 03 февр. '09 в 4:24

У мене травма коліна, тому я не можу робити такі речі, як біг, їзда на велосипеді, стрибки, і все інше, що чинить тиск на ноги.

Що добре верхньої частини тіла вправи, які я міг би використовувати, щоб спалювати жир?

+922
Maurice 14 серп. 2012 р., 01:40:11
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Моя Рекомендація

Я прихильник тяги з подвійною зверху без цівці гачка на стільки тепла як можливих наборів, для того щоб розвинути силу хвата. Для важкої розминки і робота з множинами, я думаю, що гак зчеплення з крейдою-це найкращий спосіб розвивати хват при цьому ще рухати важкі ваги.

Я не використовую разнохват, і лише виступають саме за спроби піару (може бути) або для людей, із зазначенням конкретних причин, щоб не працювати на своїх руках (наприклад, травми або інвалідності).

Чому?

Мені потрібна сильна тяга, сильне зчеплення, і без травм. Змішаний хват запобігає розвиток сили хвата і додає ризик розриву сухожилля біцепса:

"Але Дейв," ви можете заперечити. "Ви говорите використовувати цівці гачка і крейди, які є інструментом для того, щоб полегшити бар для захоплення. Чому вони нормально, але разнохват не так?" Хороше питання. Це тому, що без крейди і гак захоплення, практично ніхто не може піднімати важкі гирі. Ці два інструменти дозволяють людям підняти HUUUUUGE Ваг і розвиватися відмінне зчеплення, міцність, що вони не могли якщо вони не використовують ці інструменти. Так що я кажу це:

 • без цівці гачка або крейдою: високий ризик мозолів сліз, ні розриви сухожилля біцепса, сила хвата отримує багато роботи, але обмежує хватом станова тяга тупо низький вага
 • з крейдою подвійний зверху цівці гачка: найменшу кількість калюсу сліз, ні розриви сухожилля біцепса, і сила стиснення отримує багато працювати і зчеплення не обмежує дуже сильно тяга для більшості людей
 • з крейдою змішані цівці гачка: менше мозолів сльози, а найвища (хоч і невеликий) ризик розриви сухожилля біцепса, сила хвата не буде багато роботи, але тяга обмежена найменш

Підбиваючи Підсумок

Той записав на свій рахунок дабл зверху гак зчеплення Златовласки з станову тягу ручки: найкраще поєднання безпеки і міцності навчання як для захоплення і іншої частини тіла.

+900
Snap trap653 14 серп. 2019 р., 04:23:13

Чому моя робота з рутинної потрібно періодично міняти?

Як ви тренуєте вашу програму, ви повинні поступово збільшувати вагу, як ви відчуваєте, що ви можете впоратися з цим і раніше, задовольняти цілі для ваших тренувань. Цей рівень прогресивної адаптації повинні тримати вас поліпшення на деякий час, але настане час, коли додавши, що в найближчі 5 фунтів або 2,5 кг більше не буде працювати. В цей час ви повинні змінити свій підхід до навчання, щоб бачити прогрес.

Це буде саме в 3 місяці? Може бути. Це може бути трохи рано, це може бути трохи пізніше. 3 місяці-це досить загальна кількість час, щоб заново оцінити, як справи і що, якщо що-небудь потребує корегування.

Як уже говорилося, не може бути психологічного переваги регулярно змінюються. Деякі люди процвітають на зміни більше, ніж інші. У будь-добре продуманою програмою, там має бути якийсь посібник для випадкових варіацій, коли ви або поганий день або день, коли ви відчуваєте, як ніщо не може зупинити вас. Найбільша проблема, що всім, хто розробляє програми, щоб тримати речі цікавими в той же час допоможе вам побачити прогрес.

+849
Prince adil 22 січ. 2012 р., 03:43:12

Я не дуже активна людина, і я працюю за письмовим столом, але я намагаюся бути більш активною і потрапити в кращій формі. Я надмірна вага, але не ожиріння. (Згідно цій діаграмі.) Катаюся на велосипеді, гуляю, займаюся якимось закритий, низькі вправи впливу, і я переслідувати навколо мого 3,5-річного. Але робити це фізична діяльність змушує мене багато позіхати. Робити це досить важко, коли я в поганому стані і не мають багато витривалості, але позіхання робить його просто, що набагато складніше. Я намагаюся з'ясувати, що могло послужити причиною цього і що я можу з цим вдіяти. Я не маю жодного уявлення, звідки почати.

+812
Lorri Landolt Camilleri 27 вер. 2016 р., 03:19:55

Еспандерів bodylastics володіє великим набором вправ, включаючи відео - я замовив свій продукт і були дуже щаслива з ним (чергую через кожні кілька тижнів, щоб зламати мою рутину). Погляньте на їх спортивних спеціальних програм для повний комплекс вправ робити.

+782
Philipp Otto 27 бер. 2019 р., 09:19:09

Спочатку давайте подивимося на те, що ваш знайомий насправді не сама дієта.

Припустимо, що його нормальна TDEE це 2500 ккал. Це означає, що у нього нормальний рівень активності, з його роботою і статури, тренування не вважаються, йому потрібно близько 2500 ккал на день, щоб постачати його організм необхідну енергію. Їли, не було б ні збільшення ваги від надлишку енергії зберігаються у вигляді жиру і глікогену, ні втрати ваги від того, щоб спалювати жир і використовувати збережений глікоген. Тепер припустимо, що на його дієті, він "з'їдає" чисту 1750 ккал в добу, або обмеженням калорійності, тренінг або комбінацію з двох. Є 750 ккал дефіциту в день, що доведеться кудись так як організм, як і раніше, потребує свою енергію для функціонування. Припустимо, він стверджує, це 6 днів в тиждень. Що робить дефіцит 4500 ккал за ці 6 днів.

Зараз, якщо б тоді він їсть 7000 ккал на день, практично весь дефіцит скасувати, оскільки 7000 дорівнює його регулярного 2500 TDEE на плюс дефіцит 4500 за тиждень (див. Також Примітку [1]). Точне вплив буде залежати від того, скільки було випито в день накручував, а також дефіцит калорій в інші дні. Якщо з допомогою дієти ви розумієте, що він просто їсть дуже суворої і чистою, але немає дефіциту, то день чит-це просто квиток, щоб набрати вагу. День чит може закінчитися до досягнення профіциту калорій за всю тиждень, точний баланс, або все-таки залишити дефіциту. Це залежить від його базального метаболізму, рівень активності, тренувальних і що вживати протягом всього тижня.

Тепер за вашим конкретних питань.

Як це впливає на ваше здоров'я на фізичному рівні?

Я не можу уявити, він дуже здоровий. Багаті вуглеводами продукти харчування призводять до різкого стрибка цукру в крові (особливо простих вуглеводів з високим глікемічним індексом, таких як цукор, морозиво). Тому що Спайк є надмірним, підшлункова залоза повинна виробляти більшу кількість інсуліну, що дозволить довести рівень цукру в крові, сприяючи збереженню глікогену в печінці і м'язовій тканині. Оскільки викид інсуліну буде надмірним, у відповідь на аномально велике навантаження карбюратора, коли рівень цукру в крові знижений, то вона опускається нижче свого нормального рівня, що призводить до так званого "цукру". Насправді, морозиво не може бути найгірше для цього. Тому що він містить багато жиру і білка якась, бути на основі молока, вона дає деякі повільніше перетравлюватися, корисні мікроелементи. Що може компенсувати кілька ефектів цукру. Рівень цукру в крові і наступні сплески інсуліну менше на продукти з низьким глікемічним індексом, часто буває на складні вуглеводи, такі як цільнозернові продукти, овес, коричневий рис замість білого і т. д.

Маючи підшлункову залозу працювати так важко раптом і маючи великий викид інсуліну не особливо добре. Хоча я не впевнений, якщо це дійсно проблематично, коли це трапляється нечасто. Проблеми способу життя, який приводить до діабету 2 типу зазвичай більш когла. Також відзначимо, що тіло може зберігати тільки стільки глікогену. Якщо відпочинок використовується у якості енергії (яка може бути у разі, якщо навчання проводиться в цей день чит), він буде зберігатися у виді жиру. Їсть суворо протягом тижня, і навчання при використанні легкодоступних сховищ глікогену, який може бути поповнено протягом тижня, а також (припускаючи, що ця людина не їсть дуже низкоуглеводной поза чит добу) і потім маючи сидячий день є великий надлишок калорій, коли єдине, що ваше тіло може зробити з ним зростає жир не схоже, багато тіла складу стратегії.

На ментальному рівні?

Дивно, але це може фактично бути хорошою річчю на ментальному рівні. Принаймні, якщо його тримати у вузді.

Я не дуже люблю термін "завантажувальний день", якщо такий день використовується в плановому порядку. "Підживленням" набагато краще. На підживленням, протягом одного або більше днів ви їсте на рівні TDEE на рівні або вище. Це фізичні і розумові переваги.

По-перше, це полегшує дотримання дієти. Багато людей цього класичного поняття дієту, де потрібно їсти, дуже чистий, уплітати такі речі, як салати і підтримувати щоденний дефіцит калорій (часто великий). Це нерозумно. На мій погляд, якщо немає розлади харчової народ не перемогти в боротьбі з голодом. Наше прагнення шукати їжу є одним з основних, важливих інстинктів, на основі біологічних чинників, які були навколо набагато довше, ніж наші вищі функції мозку. Намагаюся використовувати "силу волі" проти голоду, як виразка карате білий пояс проти бійця ММА. Ви йдете вниз. Може бути, деякі люди будуть тривати тижні і навіть місяці, але ви будете йти вниз в кінці кінців. Дієта повинна бути керованою дефіцит калорій, їдять хороші продукти, які відповідають шаблону, який ви хочете, щоб потім стежити, як добре. Так це ніби набрала версія про те, що треба нормально харчуватися, щоб зберегти вагу, з деякими змінами тут і там. Де завантажити увійти? Ну, навіть якщо у вас дуже слухняними, реалістичні дієта, обмеження калорійності і того, щоб відстежувати вашу їжу все ще вимотує, як фізично, так і психічно. А повторна завантаження дає вам перерву. Це як освіжаючий сон, коли ви проводите довгі дні не висипаюся.

Повертаючись до фізичної речі на мить (але це також буде впливати на вас психологічно, це двосторонній рух) refeeds теж почуття.

По-перше, тривалий дефіцит калорій призведе до того, що обмін речовин в організмі сповільниться, крім того, що очікується від зниження маси тіла. Це основний чинник у вираженим дефіцитом калорій, але навіть так це все одно що мати на увазі (див. Примітку [2]). Якщо є кожен день, зараз і потім, де ви побалувати себе або з'їсти за технічне обслуговування ви показуєте ваше тіло "бачите? Ми не голодуємо або в продовольчу кризу. Продовжуй йти". Це не є несподіваним, що ваше тіло буде downregulate метаболічні функції під час продовольчого дефіциту, як можна заощадити на паливі вашого автомобіля при русі трохи повільніше; витрата палива не піднімається повністю лінійно зі швидкістю (там лежить) так що якщо ваш танк стає порожньою, жертвуючи швидкістю для економії палива все ж дозволяє дістатися до наступної станції, просто трохи пізніше. З підживленням, що АЗС для вашого тіла.

По-друге, їдять більше вуглеводів на день підживленням, може добре допомогти у вашому раціоні протягом тижня. Доповни свій рівень глікогену резервного копіювання забезпечить деяку енергію для тренувань. І є докази того, що вуглеводи насправді перегодовування збільшувати рівні в плазмі крові лептину (гормону ситості відганяючи голод), а жиру немає (див. Примітку [3]).

Особисто я можу засвідчити корисності, що має принаймні один підживленням у тиждень, коли ви знаходитесь у вже досить худий рівнях складу тіла. Краще тренування, краще спати, більш легкий час, щоб тримати втрати ваги і можливість побалувати себе яким-небудь їжа, яку я зазвичай не їм за тиждень. Він не "псує" свою дієту. У минулі вихідні я був за кордоном з друзями на 4 дні, і в основному їла те, що хотіла. Я важила 3 кг після вихідних. Цей вага майже повністю знову зник тепер, через 3 дні. Більшість з них-це затримка води з поївши набагато більше вуглеводів, ніж зазвичай.

Тепер, а у твого друга день підживленням? Я б сказав, що ні, це більше схоже на справжній "чіт" день. Харчування до 10000 ккал морозиво-це просто зайве. Правильної підживленням, повинні бути частиною вашого плану харчування і вписатися в нього, це не безкоштовно-для-всіх "шведський стіл". Навіть якщо це особливо не планується (наприклад, ви виходите, щоб поїсти і не знаю, що ви будете отримувати певну стриманість слід практикувати.

Це безпечно?

"Безпечний" досить відносне. Я б не сказав, що це мудро. Я б не назвав це катастрофічним небудь. Кайфу на морозиво здається кращим вибором, ніж палити пачку сигарет або Даунінг упаковку важких еля в день. Я сильно сумніваюся, що один день у тиждень харчуватися, як це буде смертний вирок, враховуючи, скільки люди їдять хрень протягом тижня і досі вдається бути відносно добре.

Моя порада для вашого друга, щоб почати думати про нього, як підживленням, а не обдурити день, тримати під контролем і може використовувати, щоб з'їсти різноманітність продуктів, задовільні, а не спустошувати відерце морозива.

Крім того, пошук YouTube за ескіз "Баттерфілд дієта". Це комедія, але насправді це просто занадто ідеально підходить для цього питання не згадувати.

Примітка [1]: в реальності справи йдуть набагато складніше, ніж проста сума. Люди люблять повторювати "калорії, калорії з" і процитувати перший закон термодинаміки (збереження енергії) в цьому контексті. Причина цього полягає в тому, що багато людей просто не хочуть вірити, що їх біологія не сильно незвичайні або вони не мають будь-рідкісне захворювання, яке робить їх стійкими до використання жиру, тому речі повинні бути вбиті у голови самим простим, самим прямим способом. Очевидно, перший закон термодинаміки завжди буде, це просто, що багато способів, додається енергії і віднімається з системи неправильно або недооцінені — люди це не бомба калориметрів і як ви помітили, ми не рипайся попіл. Крім того, існує обмеження на точність змісту калорійності їжі позначений. Але для всіх практичних цілей у повсякденному житті, щоб думати про речі "калорії, калорії з" способом і просто, використовуючи дані на етикетці і з таких джерел, як Міністерство сільського господарства США.

Примітка [2]: "голодному відповідь" обговорення було зроблено в іншому місці. Дивіться тут: https://fitness.stackexchange.com/a/29886/19986

Примітка [3]: http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs001250050686 ("вуглеводів і короткострокового регулювання лептину в організмі людини", діабетології, лютий 1997, тому 40, випуск 3, стор 348-351); http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11126336 ("наслідки короткочасних вуглеводний або жирової перегодовування витрат на енергію і плазмової концентрації лептину у здорових піддослідних жінок", Інт Дж забезпе Релат Metab розлади. 2000 листопада;24(11):1413-8)

+771
sonylarko 20 жовт. 2014 р., 01:37:18

Напевно звучить як питання гнучкості. Вам потрібно працювати над тим, щоб більше мобільності у ваші щиколотки і стегна. Гоблет-присідання хороша вправа, яке прагне автоматично забезпечити хорошій формі в присяд. Якщо ви не тримаєте у вертикальному положенні, ви впадете. Я б порекомендував поєднувати гоблет присідання з гантелями або гірей з гомілки і стегна вправи мобільність.

+763
sidyakinian 30 січ. 2019 р., 17:23:05

Я намагаюся зменшити живота жир, так що я можу побачити мій прес :) на даний момент мій ІМТ близько 22, це нормальна вага, я роблю біг і силові тренування кожен день, і для зниження ваги, здається, легко, але проблема, як мені схуднути надалі я бачу ефект на обличчі, ніж живіт, я відчуваю, що живіт знаходиться в межах досяжності (близько 1 дюйма товста) але я боюся, щоб зменшити вагу, інакше обличчя буде виглядати занадто худий.

Так чи є спосіб, щоб зменшити жир з живота без втрати жиру з особи?

+753
Maxwell Sutter 27 вер. 2013 р., 03:48:22

Чесно кажучи, я думаю, вам потрібно почати працювати більш послідовно. Кожні 2 до 5 днів не є постійним, і якщо ви розраховуєте отримати результати, ви, ймовірно, не буде.

Силові тренування і м'язи потребують багато зобов'язань для обох тренувань/тренувань та дієти. Вона варіюється від людини до людини, але очікувати 45 до 60 хвилин високої інтенсивності занять не менше 4-5 разів на тиждень. Використовуйте це в якості керівництва для подальшої роботи.

Вам може знадобитися багато 2700 калорій в день, але не всі калорії рівні. Вам потрібно висока якість, багаті поживними речовинами калорії - багато білків, жирів і вуглеводів з якісних натуральних продуктів. Тримайтеся подалі від цього упакований сміття, який повний штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

На тему калорій, споживають одні і ті ж кожен день, намагаючись набратися сил. Коли ви хочете вирізати/краплі жиру, тоді ви можете почати їзда на велосипеді споживання калорій. Ви повинні живити своє тіло.

Якщо ви не болить, терпи і все одно поїзд через нього. Якщо це дійсно так погано, спробувати магній кожен день. Це допоможе відновленню.

Також подивіться на спліт підпрограм, так що ви не безпосередньо тренування ті ж м'язи кожен день. Робити груди і трицепс в один день, передня половина ноги поруч, спина і біцепси в наступному, задня половина ноги, потім зробити основним і вправи - це всього лише короткий керівництво чи інакше.

Сподіваюся, що це допомагає.

+749
user2414560 9 лип. 2010 р., 09:10:49

Я почала бігати після того, як я виявив, я ставлю велику вагу.Коли я почав бігати дистанцію тримати на підвищення з 2,5 м до 5,0 км. Але кілька днів я не в змозі завершити навіть в 2,5 км. Є біль у литкових м'язах та що я роблю, це бігаю постійно, а коли є перерва в імпульс, я зупиняюся.Отже, моє запитання: чому відбувається падіння витривалості? У мене 400 м доріжці біля мого населеного пункту, і я почав з 5 кіл і поступово збільшуючи з половиною раунду в день, а у мене арешт день у неділю. Це було схоже день 1:5 раундів день 2:5.5 раундів день 3:6 раундів день 4 :з день 5:6.5 раундів відбувається і в день крім неділі у мене був вихідний.

Я новачок тут, Якщо я не стежу за питанням керівних принципів, будь ласка, ігнорувати.

+739
SolessChong 15 вер. 2016 р., 03:49:08

Є пара речей, які тут відбувається, і вони як культурного, так і практичного.

 • Для того, щоб наростити м'язи потрібні три речі: білки + калорій, піднімати важкі речі, інше
 • Ви не можете наростити м'язову масу, не набираючи вагу. Я можу засвідчити це, так як я набрав 11 кг м'язової маси і схуд .6 кг жиру в процесі. М'язи більш щільні, ніж жир. БФ% вниз, але масштаб вага до.
 • Це займає більше калорій, ніж ви думаєте, щоб наростити м'язову масу, але якщо ви споживаєте ці калорії, не даючи вашому тілу деякі роботи ви будете мати занадто багато жиру.
 • Є культурні упередження проти тіла будівельників, і одним із Марк Rippetoe котирування резюмує настрою красиво: "Ви, хлопці, що турбуватися про те, щоб є чистою насправді просто культуристів, які шукають виправдання своїй одержимістю з ABS. Ви не можете отримати великий і сильний на 3000 ккал/день. І ви не можете з'їсти 7000/добу і їдять ідеальної чистоти".

Звичайно, я поважаю пана Rippetoe цілу купу, я теж не можу змусити себе думати, як він у тому, що стосується їжі.

Що впливає на ваші здібності піднімати важкі речі:

 • Сирої тваринної сили
 • Гнучкість (повний присед насправді паралельно поліпшити гнучкість)
 • Ваші технічні можливості (очищає влади та уривками є одними з найбільш технічні ліфти, які ви можете зробити, і забезпечити вибухової сили-станова тяга-всього лише відправна точка для них)

Поки ви можете отримати ваше тіло в потрібне положення і виконайте підйом належним чином, ви можете підняти велику вагу. Коротше, для харчування спортсменів з олімпійських спортсменів є більш важливим, ніж те, як тіло виглядає.

+709
jeckhart 14 бер. 2014 р., 23:43:19

Розрахункова TDEE це просто, що оцінюється. Є багато інших факторів, які можуть вплинути на ваш ПОВ, що ці калькулятори не враховують.

Використовувати 2 тижні циклу, щоб встановити TDEE на, з'їж це, а потім виміряти різницю в масштабах і ваші енергетичні рівні/настрій. Якщо ви не втрачаєте вагу і відчуваєте себе добре, то далі знижувати споживання калорій і спробувати ще на 2 тижні. Якщо ви втрачаєте трохи за те, що ви очікуєте або відчуваю себе жахливо, тоді калорійність вашого раціону небагато.

Ваш BMR-це дуже особисте і не може бути "прописаний" за допомогою калькулятора. У кращому випадку це дає вам відправну точку. Вийти і зробити деякі науки.

+704
gooseling 19 серп. 2014 р., 22:55:45

Запустивши їх через шайби, як правило, призводить до розпаду взуття. Висушіть їх, мішок і залиште їх у морозилці на добу. Використовувати фунгіцидні тальком до і після бігу.

+700
Gigii 3 вер. 2011 р., 12:12:42

Я прочитав кілька статей про тривалості і інтенсивності аеробіки,більшість з яких були у протиріччі.

Я чув, що інтервальний біг протягом 5 хвилин з високою швидкістю(на біговій доріжці) спалює більше жиру , ніж біг в нормальному темпі протягом 30 хвилин(наприклад 8.0).

Це правда?

В даний час я роблю 20 хвилин на біговій доріжці і 20 хвилин їзди на велосипеді. Я був би вдячний, якщо б ви могли мені точку в правильному напрямку.

+673
Andreas Willich 1 груд. 2017 р., 17:45:34

Схоже, у тебе черевики будуть добре для бігу, але це залежить від того, як довго вони у вас і наскільки вони зношені. Ви не хочете бути запущена в те, що дає вам ніякої підтримки, якщо ви в буквальному сенсі носити їх кожен день, що може бути з ними. З іншого боку, дивана, щоб 5K програми ви працюєте три рази в тиждень, і ви не хочете отримати пухирі від використання нової взуття, не порушуючи їх поступово. Якщо ви хочете, щоб отримати серйозні про бігу, я б порекомендував взяти нову пару взуття (може, на працюючий магазин, де вони можуть порекомендувати, що купити) і потім чергувати свої старі туфлі, а нові черевики на перші пару тижнів. Таким чином, ви перерву в новій взуття поступово, а починати з чогось тобі комфортно.

+597
alanliu 2 лист. 2019 р., 17:49:09

Я йшов по цій статті в перевагах відпочинок-пауза вправу і бачив цю рекомендацію, яку мені потрібно трохи допомогти, щоб інтерпретувати.

Новий відпочинок-пауза? Спробувати цю процедуру груди ... 
Навантаження повторень наборів/Відпочинок(секунд)
Похила лава прес-5RM 4 2/15-20, 2/15-20, 2/15-20, 2
Сміт-машина, жим 7RM 4 3/15-20, 3/15-20, 3/15-20, 3
Кабель Кросовер -- 3 15
Пуш-Ап -- Від 3 До Відмови

Я досить добре знайомий з одним-реп-Макс термінології, але є проблема розуміння того, що 5RM в якості навантаження буде означати. Це уявляти, скажімо, 50% одного-реп-Макс або ?

+588
Grifon4 1 лист. 2011 р., 19:27:16

Я дуже засмучений, моя нездатність схуднути. Я 28-річна жінка і я застряг в той час. Незважаючи на роки послідовне і неухильне Watchers ваги і фізичні вправи, і не можу його порушити! Я був 10-15 кг важче в рази, але я вдарив плато в моїй зусилля протягом шести місяців. Гірше, будь-яка поступка має негайних наслідків.

Я зазвичай готую собі їжу з низьким вмістом жиру, з низьким вмістом натрію, свіжих овочів, риби. Я їм в невеликих кількостях, які я можу виміряти і підрахувати в худнуть. Я тренуюся кілька разів на тиждень - спінінг, біг, Джилліан тренування відео. У мене є цілі, які я відчуваю, що я заслуговують того, щоб досягти.

Звичайно, це розчаровує, щоб побачити інші люди з явно різною хімією організм їсть жахливо, що здійснює ніколи, всі без наслідків. Жорсткі рішення, я думаю, буде продовжувати скорочувати своє споживання і збільшити мої тренування, але я відчуваю, що поведінково дуже вже здоровий. Крім того, будь-яке відхилення від мого агресивного плану ставить вага назад, фунт за фунт.

Моє тіло повинні бути важче, ніж інші органи? Це тільки те, що я застряг? Існують певні живильні компоненти, мені потрібно уникнути крім стандартного жиру, цукру, вуглеводів, що може тримати мене жир?

Я думаю, що я б хотів почути від кваліфікованих дієтологів або людей на зразок мене, які навчилися будь-які хитрощі, щоб скинути бажаний вагу свого тіла.

Спасибі!

+583
Starmie 23 серп. 2018 р., 21:40:29

Я не хочу піднімати будь вагу я не зміг виконати концентричне рух в хорошій формі, але в той же час я читав (а я думаю, що це почалося з Артура Джонса та скандинавської дослідної групи, за словами Еллінгтона Дардена по книзі), що ексцентричний ділянка руху є більш важливо для отримання розміру. Оскільки м'язи сильніше ізометричне скорочення, ніж концентричне скорочення, і сильніше відцентровому стисненні, ніж ізометричне скорочення, вона в деякому роді має сенс, що ви хотіли додати трохи свінгу, щоб отримати вагу ви не підніміть concentricly до повної втоми м'язів eccentricly. Я також не думаю, що свінг-це обов'язково погано, якщо це для одержання ваги в змозі виконати рух з важким вагою, але я також думаю, що було б краще мати вагу мучив, щоб почати ексцентричний і використовувати завантаження ексцентричний рух, щоб допомогти виконати концентричне рух після.

+549
Liliana Rivera 22 жовт. 2010 р., 09:21:14

Група опору використовується, щоб збільшити діапазон руху і руху, такі як збільшення високі стрибки. Група працює, роблячи тіло більше працювати на місцях, де гумки кріпляться, і більше сліз організму для відновлення і нарощування м'язової маси.

+529
fabstab 28 лип. 2017 р., 20:04:24

Відмінний відповідь від Silverhorse до речі.

Те, що я відчув як вегетаріанець протягом трьох років: Бути вегетаріанцем-це не те ж саме, як бути здоровим. Це дуже допомагає, Але фрі, піца, млинці і багато сиру не роблять нічого хорошого.

Спробуйте зменшити рис, це трохи обмеженим джерелом білка (ви їсте коричневий варіант, чи не так?). Ви коли-небудь пробували кіноа? Це повний джерело білка, так що вам не потрібно турбуватися про їжу зерен, а також горіхів в день.
Що я знайшов хороший спосіб, щоб отримати мої основні потреби білків, волокна і вітамінів, щоб зробити велику миску (знежирений) йогурт з мюслі (всього-харчової або біологічної варіант), змішати в ложці лляного і поставити деякі свіжі фрукти.
Будьте великий на овочі та картоплю, сир і оброблені зерна (наприклад, хліб) і т. д.. Хоча, використовувати трохи жиру при приготуванні овочі, тому що це дасть сигнал вашому організму це їдять "справжню їжу (вам швидше насититися; на жаль, не міг знайти мій джерело) та деякі вітаміни є жиророзчинними, тому ви отримуєте високу споживання ті теж.
Це здорово, ви не приймайте ніякого алкоголю, я дуже вітаю це.


Як довго ти біжиш? Я тільки почав в серпні, і я намагаюся, щоб сповільнити небагато. Роблю багато тільки ви потерпілий, вам потрібно ваше тіло, щоб пристосуватися, особливо якщо ви overweight (хоча, будучи 85 кг, трохи зайва вага не турбуйтеся про те, щоб багато). Тільки бігти буде в кінцевому підсумку отримати вас там, а у виконанні додаткових вправ, ви отримаєте там швидше. У деяких важкоатлетів у вашому тренажерному залі. У вас є членство, так що повинно бути легко. В ідеалі з вільними вагами; машини тільки тренувати одні групи м'язів і не додавати переваг отримання кращого балансу і постави. Тримайтеся подалі від кардіо. Якщо ви працюєте, вам не потрібно кардіо. Змішайте, як ви працюєте. В деякі дні ти довго бігаєш, на інших, більш короткий з більш високими темпами. У деяких HIIT і негативний шпагат.

Примітка: це всього лише дилетанти радять з особистого досвіду, але будучи в такий же процес, я просто хотів поділитися.

+513
Larry Wilbanks 12 черв. 2012 р., 01:39:10

У мене були схожі проблеми з моєї трицепс і краща вправа я роблю діпи. Але для початку ви можете спробувати їх за допомогою стенда або машини.

+486
Frankbitcoin 6 жовт. 2012 р., 19:41:40

Чому це "заборонено" крен піни нижній частині спини, тому що ви не маєте грудну клітку, щоб захистити ваші внутрішні органи.

Ви можете, і часто має крен піни попереку, але це повинно бути зроблено з чогось більшого, ніж поролоновий валик для розподілу тиску на велику площу.

Так що немає, не використовувати тенісний м'яч, щоб кинути поперекової області спини.

Якщо ви відчуваєте, що у вас є причини чинити так, зайти зробити правильний масаж. Я дуже раджу, що все одно робить це.

+433
antony p 24 жовт. 2014 р., 02:24:31

Просто попередити, я не лікар-дієтолог або особистий тренер, але я грав у футбол протягом 16 років, в тому числі 4 з ПЛУ і взяли 2 заняття по фізичним вправам і дієті, а також почитати численні ресурси давали мені навчання та тренування співробітників по ПЛУ, поряд з особистими досліджень; і виключений з початку тренування (до 6 ранку) і в кінці тренування (після 6 вечора) протягом тривалого періоду часу, протягом 16 років. Тепер я веб-розробник і мати хороший ol' 9-5. Всі джерела, з якими я стикався, мали дуже схожі дослідження на цю тему і я спробую узагальнити і екстраполювати для вас, а також вказати, що є що.

Спроба резюме дослідження:
Коли ви спите, ваш організм переходить в режим гібернації, як держава, з-за низького попиту, а також тривалий час не споживав калорій, таким чином, ваш метаболізм значно знизилася. Це, природно, не почати знову, поки ви не поїли, знак вашого організму, що це ОК, щоб почати спалювати нормальна кількість калорій, тому що Ви, нарешті, споживання. Це означає, що ви будете більш мляві і неефективні ваш потенціал, поки ви не "перезапустити" обмін речовин з їжею.

Коли ви тренування ви додаєте великі вимоги до організму споживання калорій, зі зрозумілих причин, починаючи від частоти серцевих скорочень до О2 виробництва/споживання в м'язовій витрата калорій, таким чином, ваш обмін речовин значно зростає, і це займає так довго, як пару годин після тренування для того, щоб опуститися до вашого відпочиваючи рівня. Саме тому ви можете почути, що ви можете піти з їжею що-небудь після тренування, ваш метаболізм овердрайв безпосередньо після.

Це досить очевидно, що достатня гідратація є життєво важливим для фізичні вправи, щоб забезпечити ваше тіло має запас води, щоб споживати під час тренування. Вода використовується в організмі природним охолодженням механізмів, піт наприклад, легкі споживають воду в процесі здачі О2 в кров, що ви сильно зростає попит на коли працювати, а вода витрачається м'язами під час виконання вправ (наприклад, креатин є одним з найважливіших поживних речовин для скелетних м'язів і функції мозку, які можуть бути знайдені в багатьох м'ясних харчових джерел, стейк із сьомги, а також створених із суміші амінокислот, коли не речовини недостатньому харчуванні. Креатин відповідає за перетворення джерела енергії, що використовується у аеробні вправи (АДФ) в анаеробних Кузіна (АТП). У цей процес витрачається велика кількість води. Який є, чому ви, можливо, чули від спортсменів, які з додаванням креатину і завівся з теплового удару та інших травм, вони не були належним чином компенсувати їх збільшеним споживанням води).

Спроба екстраполяції досліджень і досвіду:
Для того щоб правильно тренування вранці вам потрібно лягати спати раніше, забезпечуючи належну кількість сну, бути зволоженою, коли ви лягаєте спати, і з'їсти легкий сніданок і випити пару великих склянок води відразу після пробудження, чим раніше, тим краще, щоб переконатися, що ви зволоженою і ваш метаболізм почав з досить енергії, щоб пройти через тренування. Після тренування ви повинні з'їдати велику порцію і пити більше води, щоб допомогти з відновленням тренування, подібно до того, що ви, ймовірно, зробити після ваші вечірні тренування тепер.

Що я помітив, робота в першій половині дня полягає в тому, що це клас. Мало того, що там трохи більше планування бере участь (збирається спати раніше, зволожуючий перед сном, отримуючи живлення до тренування і після неї), але коли ви починаєте, це зробить вас більш втомленим протягом дня, поки ваше тіло отримує використання до нього. Я помітив це триває від 1-3 тижнів, в залежності від того, як часто ви тренування (чим частіше, тим швидше акліматизуватися до неї, але ще гірше це на початку).

Все що сказав, Я люблю ранкові тренування, як тільки ви отримуєте використання до них. Коли ви правильно харчується і зволоженою, перш ніж руки і пройшли період акліматизації, ви будете відчувати більше енергії і, швидше за все, більш радісним протягом дня, особливо вранці, з-за підвищеного метаболізму відразу ж після цього і ендорфінів виділяється під час тренування. І почуття виконаного боргу, який поставляється з гарною тренування зростає, коли він рано вранці, ймовірно, з-за підвищеної складності, вставати рано. Також приходячи додому з роботи і не маючи на тренуванні тому, що ви вже зробили це велике почуття. В цілому, я б сказав, що це хороша ідея, щоб дати ранкових тренувань старий коледж спробувати. Через 2 місяці Ви можете виявити, що це приносить менше задоволення, ніж складно і тоді ви отримаєте відповідь, але якщо у вас є подібний досвід, що у мене є, ви помітите збільшення настрою, енергії, досягнень і задоволеності (через тиждень або 2 на енергію і, можливо, настрій).

+431
allen213 3 трав. 2019 р., 09:40:13

Я тільки починаю програму тренувань на 25 років дійсно вперше. У мене трохи за заведеним порядком йти, з участю біговій доріжці, рука і нога натискає і т. д., і велотренажер.

Моя проблема полягає в тому, що мої коліна, здається, "замок" (дуже жорсткою), коли я злізти з мотоцикла, і мої коліна і щиколотки починають хворіти через кілька хвилин на біговій доріжці.

Будь-які пропозиції про те, як я можу зменшити ці неприємності? Мені потрібно перебудувати свою рутину?

+403
tammie 26 квіт. 2017 р., 23:31:44

У мене була довгострокова мета досягнення одній руці підтягуватися. Після робити деякі тренування з вагою власного тіла (одна негативи руку, м'язи піднімає (зразок), різні підтягування), я вирішила спробувати зважені підтягувань. Моя мета-зробити зважений підтягуючі з 170 кіло, це моя вага. Я роблю тренування 5х5, заснований на Яких 5х5. Я не обтяжені підтягування кожне тренування (перемикання між цією і зважений провали), і я тренуюся 3 рази в тиждень. Я застряг на 5 повторень 110 фунтів ваги+ваги підтягування.

Як мені подолати це плато? Я можу зробити мій перший набір досить добре, але після 2 сетів я навряд чи можу 3 Повторень. (і я отримую близько 3 хв відпочинок між ними, так що я не утомляй себе). Я би дуже вдячний за будь-які поради або режимів тренування, який працював для вас.

+390
Hippycrack 1 лют. 2010 р., 16:11:07

Ви відпочиваєте занадто довго. Тренуватися для м'язової витривалості, тобто зробити 20 віджимань поспіль, більш короткі інтервали відпочинку краще. Спробувати відпочиваючи за 30 секунд між підходами, а не 15 хвилин.

І вам не треба два дні між вага тіла вправи. Кожен день-це хороша частота, коли ви починаєте.

+272
Adventure Boot Camp 29 вер. 2018 р., 12:35:37

Я знаю, ви сказали, що немає обладнання, але група опору так дешево, я думаю, що це може представляти практично ніякого обладнання.

З цим ви могли б виконувати багато трицепсів вправи, такі як pulldowns і pushaways.

Для грудей, можна робити обертальні жим від грудей, або з двома смугами, звичайного кабелю кросовера. Плити вичавлює може бути зроблено, а також якщо у вас невелика вага плити чи щось 5-10 кг. можна бутерброд разом з обома руками.

+219
Mattijs 29 квіт. 2013 р., 12:36:30

Не існує "нормального" рівня за дуже багатьох факторів, включаючи стрес, кількість сну, віку, обміну речовин, статі і т. д. Однак, як правило великого пальця, я виявив, що агресивна втрата жиру для чоловіків, як правило, можуть бути 1 - 2 відсотків від їх маси тіла, а для жінок-0,5 - 1,5 відсотка. Це означає, що за 300 фунтів, втратити 3 - 6 кілограмів на тиждень для чоловіків і на 200 фунтів, втратити 1 - 3 кг в тиждень для жінок можна.

Як правило, я виявив, люди можуть втратити більше ваги, ніж на тиждень, але коли це швидше, ніж ті принципи, зайва вага часто вага води і м'язової маси. Вага води-це ілюзія - це дійсно не допомагає вам з вашими цілями, так що при першому включенні з низьким вмістом вуглеводів, наприклад, і втратити 8 фунтів в тиждень, ти тільки спалили кілька кілограмів жиру, а потім долили воду з ваших м'язів. М'язової маси або те, що ми називаємо "м'язової маси" теж не добре втратити, тому що це буде сповільнювати ваш метаболізм і насправді зробити це важче, щоб спалити жир.

+193
Billi Cat 15 січ. 2015 р., 00:20:55

На мій погляд, гантелі нахилився поспіль-це чудові вправи з наступних причин:

 • Ваше тіло краще-заробляти більше це бажано, якщо у вас є хронічні проблеми зі спиною
 • Він будує свою владу набагато краще, ніж штангою варіації
 • Він тримає плечі, лікті, і т. д. в більш природне положення.

Тепер, для того, щоб виконати гантельний ряд без станка, вам просто потрібно знайти щось, щоб оточити себе. Стаття про Т-нація про Крок рядків фотографії Метт Kroczaleski (тезка Крок рядків), використовуючи волоцюгу ручки. Примітка: Крок рядків в основному гантелі рядків зроблено для високого числа повторень з важким вагою, як ви можете впоратися.

Важливі аспекти ведення гантелі рядків:

 • Стабільна база. Використовувати щось нерухоме, щоб заспокоїти себе.
 • Не смикайте вага до грудей ... зняти його з контролю
 • Використовувати велику кількість повторень. Якщо ваша програма рекомендує 5х5 штангою рядків, я рекомендую 3х10 рядків БД.
+186
Bun 16 бер. 2016 р., 19:37:49

Напружуючи м'язи відбувається за рахунок заповнення їх з більше крові, ніж на інших, щоб переконатися, що передача кисню до клітин відповідає збільшення попиту з-за вашої активності.

Під час силових вправ, таких як біг на короткі дистанції, коли рівень попиту на енергоносії висока, глюкози розщеплюється і окислюється до пірувату і лактату потім виготовляється з пірувату швидше, ніж організм може переробляти її, в результаті концентрації лактату зростання 1. Це зазвичай розуміється, що надлишок молочної кислоти викликає "печіння" в м'язах.

Тренуючись довше на легкі ваги можна було б описати в даному випадку те саме біг 200м. Ваше тіло не може наздогнати за збільшення молочної кислоти внаслідок великої тривалості (ізоляції) у напруженій діяльності. Ви відчуваєте опік. Якщо ви були біг 30м ви не отримаєте перевантажені з молочною кислотою і ви не відчуєте опіку.

Тренування витривалості-це все про розвиток вашого середині і тіла, щоб впоратися з цією молочної кислоти нарощування.

Примітка сторони: будучи хворий не є свідченням гарної тренування

1 https://en.wikipedia.org/wiki/Lactic_acid#Exercise_and_lactate

+108
Vikram 21 лист. 2018 р., 03:28:57

З правильною формою? Так, вони можуть призвести до травм, якщо ви намагаєтеся підняти більше, ніж те, що здатне твоє тіло, або робить вибухові руху без відповідної розтяжки і розігрівання. Всі люди різні, і як наше тіло реагує на різні вправи відрізняються від людини до людини.

Щоб уникнути травм, ми повинні мати на увазі, скільки ми завантажуємо себе. Навантаження повинна проводитися поступово, і при належному догляді. Якщо я хочу перевантажити 100фунта більше в тиждень, як новачок, тоді я просто прошу травм, неважливо наскільки хороша моя форма. Крім того, що стосується вибухових моментів, так, травми можуть статися, якщо не зробити під правильним наглядом. Проблема з підривних рухів, іноді кидає в вигляді з вікна. Ми просто захопитися і спричинити травми. Це означає, що ми повинні все кинути? Ні, ідея в тому, щоб зробити наші тіла досить здатних керувати. З харчуванням, відпочинком, і приймати його легко, і робити речі поступово. Коли наші м'язи і сухожилля досить міцні, вони можуть витримати вибухонебезпечність, але не забувайте, гріти потім вгору з легкими рухами і не вистачає розтяжки, щоб зробити їх готові до того, що буде далі.

+103
Yuliya 16 груд. 2015 р., 10:01:34

Як я можу збільшити гомілковостопного маси?

+86
xvan 31 січ. 2010 р., 14:11:17

Я прокоментував, щоб прояснити питання, але так як "тонування" до плечей-це фізіологічно неможливо, якщо ви не плануєте втрачати жир, я дам деякі вправи, які працювали для мене в минулому, з точки зору стає все більше і сильніше них.

По-перше, ніщо не зрівняється верхній прес, коли справа доходить до побудови плечі (доведено, як ЕМГ і багаторічний досвід), і так як ти вже робиш це фантастика!

По-друге, з точки зору чистої ізоляції, є кілька варіантів для кожної головки плеча...я дам моє уподобання.

Коли справа доходить до плеча ізоляційними роботами, одна річ, що багато людей, здається, не бути в курсі, що ваша позиція сили насправді досить багато, як видно з численних досліджень. Що я маю на увазі, наприклад, було виявлено, що, коли ви робите гантелі піднімає передній, ви отримаєте самі дію передні дельтоиды, коли ваша рука положення є нейтральним (долоні звернені ваше тіло, як молоток локон) на відміну долонями вниз або вгору. Маючи це на увазі, дуже прості, але дуже ефективні вправи ізоляції для передніх дельтоподібних, очевидно, тільки перед піднімає. На відміну від більшості, я дійсно не рекомендую робити це з гантелями, так як більшість інших рухах плеча виконується з допомогою гантелі, ви хочете внести якісь нові стимули. Замість цього, візьміть вагу, 25-45lbs буде робити, щоб схопити його, як кермо, руки практично повністю прямий, і перед підняти трохи вище плечей паралельно (не багато, або ви ризикуєте наброс) і стисніть ваші передні дельти. Це працює велике ядро, а також і ви можете працювати з великими вагами з тарілкою на відміну від гантелей, так що все на краще. Як ще один поворот на них, ви можете зробити їх з кабелями, очевидно, або просто гантелі, якщо ви відчуваєте її краще. Крім того, я знаю, це може здатися дивним, але це було виявлено за допомогою ЕМГ скани і просто мій особистий досвід, що двк грудня (груди літають машини) насправді працює ваш особовий дельтоподібних в значній мірі, якщо ви хочете, щоб додати, що Іноді. В якості додаткового наконечника, у верхній частині накладні натисніть, Якщо вам включити деякі натиснути тисне на плече рутину, ви будете працювати всі три голови в плечі, в значній мірі, ви не будете дійсно потрібно більше, ніж 1-2 виділень після цього. Також будує велику державу і допоможе вам "в тонусі", якщо ваш раціон правильно, так як вони спалюють багато калорій і викиду гормонів (досить подивитися на Олімпійські атлети, і їх плечі).

З точки зору бічних дельтоподібних, є тільки два основних руху ізоляції, які добре прийняли і були вивчені. Бічна стінка піднімається і вертикальні ряди. Там немає необхідності ускладнювати речі, якщо ви хочете ізолювати свою сторону дельтоподібних зробити бічній піднімає. Щоб отримати максимальну віддачу від цих захопити нижню на гантелі, я.е отримати ваші мізинці вище ваших перших 3-х пальців, майже як ти показуєш свої лікті, але не сильно. Ви також можете робити ці кабелі, щоб змінити стан речей. Просто переконайтеся, що ви зосередитися на підйомі лікті, а не зап'ястя. Ви також можете зробити вертикальні ряди, але я не рекомендую його, оскільки це поставить вас в дуже гарне становище, щоб отримати травму і вони насправді не стоїть на мій погляд. Це більше чи менше, це для бічних дельтоподібних, зверніть увагу, вони також працюють задні дельти в хорошій ступеня.

З точки зору задніх дельтоподібних, дуже гарною вправою є просто зворотним уїк-грудня (якщо у вашому тренажерному залі є ця машина), це досить прямо вперед, як це зробити, тому я впевнений, що ти вмієш робити це дуже добре в будь-якому випадку. Ще один хороший варіант сидить зворотного мух. Щоб зробити це, сядьте на край лави, візьміть пару гантелей, долоні можуть або особу або вони можуть особою назад (це було показано, що більш задніх дельтоподібних активізуються останнім часом більше бічних дельтоподібних активовані у попередньому), злегка нахиліться (не круглу нижню частину спини занадто сильно або взагалі, якщо можливо) так що ти верхню частину тіла приблизно на 45 градусів або трохи нижче до Землі, і робити такі ж рухи як зворотна Пец грудня, я.е зробити зворотний літати груди, провідних з ліктів, із зброєю в руках як можна більш прямий, але не повністю прямі. Зверніть увагу, що також, в плече вправи руки тримати прямо тільки шкодувати біцепс додаткове навантаження, тому тримати їх в основному по прямій з невеликим вигином відмінно.

Крім того, це не ізольованість рухів, але знизує плечима і рядами і підтягування роботу бічних і задніх дельтоподібних, в деякій мірі, як я впевнений, що ви знаєте.

У якості останнього зауваження, хочу зазначити, що при відриві робота для плечей-це здорово, ви, очевидно, знаєте (я припускаю, що оскільки у вас високий реп) руху суміші (так як зростання м'язів відбувається на системному рівні в природних ліфтерів я.від різких рухів) і надлишок калорій з достатнім вмістом білків є перші дві необхідні речі для плеча і ріст м'язів в цілому. Ізольованість рухів за плечі на мій погляд, мають своє місце, але я б не став робити важкі ваги з цими. Ваші плечі вже зайняти досить побиття, від роботи спина, груди і т.д... Так що це дійсно не потрібно і це буде важче відновити. Більшість культуристів і сила спортсменів зазвичай "пушок" робота з ізоляцією плече, я.вони будуть просто зробити насос працювати з 3-4 підходи по 10-15 повторень для того, щоб доставити правильні поживні речовини, щоб підтримати відновлення і отримати хороший повний погляд. Я зробив помилку, вирушивши з важкої ізоляції плече і вона мені обійшлася, так що я раджу йти по гучності і частоти на відміну від інтенсивності, але, звичайно, всі люди різні, і ви знайдете, що працює краще для вас.

+47
Thorben Kuck 7 квіт. 2010 р., 23:13:33

При їзді на велосипедах і він, щоб підтримувати свою поставу, зберігаючи руки прямими і завантаження моя вага на ручках. Це працює добре для мене, поки мені не потрібно, щоб отримати руку з ручки (наприклад) сигнал зміни напрямку. Я зрозумів, що мені треба сидіти upstraight скидати свою вагу на сідло замість того, щоб, перш ніж я зможу спокійно зробити це, або я ризикую втратити рівновагу в той простий факт, що я, впираючись в кермо з одного боку, але не з іншими.

Це свідчить про те, що я не роблю це правильно, і я повинен спробувати, щоб сидіти рівно навпаки, навіть якщо це здається неправильним для мене.

Тут жахлива, повідомляють малювання.

enter image description here

Що правильна постава під час катання на велосипеді? Де я повинен скинути свою вагу? Як я можу поліпшити його?

+34
Star Chow 9 черв. 2017 р., 22:31:11

Я здивований, що ніхто не згадав про це, але якщо у вас є почуття орієнтації, ви можете просто дати собі термін, який дасть вам приблизну відстань, щоб бігти, а потім просто виходите на вулицю і біжіть!

Я зазвичай роблю це, коли я хочу йти на ніч у місті. Просто виберіть орієнтир на розумній відстані і біжать до нього. Не вказано конкретний шлях, спробуй розберися. Таким чином, ви можете дістатися до місць, які ви ніколи не отримали б в іншому випадку.

+26
Nijesh Hirpara 10 лист. 2017 р., 14:28:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil