Гормон росту та навчання за ніч

Враховуючи це: http://www.precisionnutrition.com/all-about-gh

і конкретно графіка є, це теоретично можливо, що тренуватися / наприклад, підняття інтенсивно, на ніч користується пікові періоди ГХ...? Або це що, швидше за все, цей графік грунтується на когось з "нормальним" циркадні ритми... тобто хтось навчання в 2 години ночі, цілком може мати такі цикли, що GH секреції Пікс 'пізніше' ніж 2 години ночі...

Що ви думаєте?

+379
Dhruba Jyoti Saikia 28 груд. 2012 р., 19:33:37
34 відповідей

Ні, якщо ви думаєте про це, це не те ж саме типу як вижимання просто тому, що вона не покриває повний діапазон руху. Це легко закрити гриппер перший небагато, але потім вона стає істотно важче, ніж ближче до закритої вона стає.

+935
JakeGould 03 февр. '09 в 4:24

Раз на місяць я граю в три гри у фризбі в один день за постійної конкуренції. Я зазвичай починаю судом литкових на півдорозі через третю гру.

Тепер я знаю основні способи, щоб запобігти це (належне зволоження, кондиціонування, магній), але вони не гарантують, що проблема не виникає. Оскільки у мене багато відновлення після цього часу, я шукаю хитрощі, щоб закінчити гру, якщо судома не потрапив.

Я помітив, що судоми удар, коли м'яз повністю розслаблена. це допомогло б, щоб стрічка щільно навколо всієї гомілки, в одному або двох місцях, щоб зупинити теляти з повністю рухливо? Я думаю, що я не біжу з максимальною швидкістю, але це краще, ніж не працює взагалі.

+911
Francesco Papagno 11 квіт. 2016 р., 07:30:52
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Незважаючи на те, що я згоден з Дейвом Liepmann (або ви не тренуєтеся правильно чи у вас є медичний стан, блокуючи вашу продуктивність), я дам вам конструктивну відповідь. Є одна річ ви можете зробити, щоб збільшити силу без підготовки. Це те, що елітні спортсмени використовують, і є одним з головних факторів, який відрізняє кращих спортсменів від посередніх.

Ментальні образи.

Психічні образи-це використання уяви для візуалізації певних рухів. Наукою доведено, що візуалізація руху підвищує активність в тих областях мозку, потенціювання допомогою кортикоспинальных тракту (аксони рухових нейронів) і активності ЕМГ. Всі ці ефекти призводять до підвищення міцності (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24133427, http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22127572 і т. д.).

Збільшення міцності відбувається за рахунок двох факторів. По-перше, спостерігається підвищена всередині - і міжм'язової координації. Тобто, візуалізуючи рух, ваш мозок звикає до послідовності скорочень між м'язами і всередині них. По-друге, в областях мозку, що контролюють рухи, що вам підвищену активність, а це призводить до довгострокових змін в активності (це як навчитися їздити на велосипеді, а потім, згадавши; хто-то присідав 300 фунтів в молодості буде сильніше самобуд, ніж у звичайної людини навіть у похилому віці).

+890
dawid duchovny 28 жовт. 2017 р., 05:01:03

Я ходжу в спортзал практично кожен день. Для кожного тренування я використовую, щоб вага тренувати одну м'язову зону і працювати близько 50 хвилин (за низькими ставками, про 130/140 БПМ). Моя мета спалити як найбільш товстий, як я (я чоловік, тому мій жир особливо на животі). Іноді, якщо у мене немає часу, я prefear сеанс (завжди за низькими тарифами, і завжди близько 50 хвилин) до залізничного вагу. Мені 28 і моє тіло спортивне, і я завжди роблю якийсь спорт у моєму житті. Питання:

Що я повинен з'їсти до тренування? Що я повинен тобто, якщо я просто втечу? Що я повинен тобто, якщо я зроблю залізничного вага і біг? Скільки часу до тренування? Це вага поїзда на порожній шлунок шкідливо або гірше погано для м'язів?

З Найкращими Побажаннями

+863
Halbert Stone 8 вер. 2010 р., 22:47:10

Зайві 2000 калорій становить близько половини фунта втрати ваги припинилися. (3500 калорій в фунт жиру.) Мене більше хвилює, що ти дозволяєш іншими харчовими повзучості протягом тижня. Можете хотіти думати про те, що в день чит впливає на вашу поведінку весь тиждень. Та/або якби було більше обману протягом дня, інші, ніж стейк, залиті нафтою (чому ви повинні зробити це, щоб стейк вислизає від мене до речі). Як пиво?

Дивлячись на базовому калькулятор калорій, людина вашого ваги слід підтримувати 253# близько 3100 калорій. Якщо ви були в середньому 1600 калорій в день, я б очікував, що ти будеш втрачати 3+ фунтів в тиждень. Ви втратили один фунт на 2 тижні, а не 6.

Крім того, це нормально на початку дієти, щоб мати великий бух (вага води, пов'язані з вичерпання глікогену і перейшовши в режим спалювання жиру). У вас не було, що вода бух.

+852
Jereme Lamps 14 січ. 2018 р., 21:53:16

Я починаю готуватися до 10км бігти. Мій план починається з ходьбі дуже швидко, а потім поступово починають бігати.

Однак це спалює мій передніх нижніх м'язів ніг, який потім робить його дуже важко для мене, щоб продовжувати працювати. Це тому, що я ніколи не працював на ці м'язи. Замість цього, коли я роблю дію, я запускаю замість того, щоб, наприклад, грати у футбол з друзями.

Будуть працювати ці м'язи допомагають мені з моїм 10км бігти, або я повинен змінити мій план почати з бігу, а не прогулянок ?

+841
Anish B 25 трав. 2018 р., 21:49:44

5 години будь-тренування буде вимотувати вас для решти дня. Тепер щодо того, що робити далі? Їжте їжу, щоб допомогти вам з вашої потреби в калоріях і, якщо можливо, подрімати. Що не може видалити всі знемоги, але дати вам достатньо енергії для інших справ.

+811
user3239471 23 бер. 2012 р., 04:06:37

Для цього, зверніться до лікаря. Чому Ви довіряєте думку якогось випадкового людини в інтернеті проти медичного фахівця, який може фізично вивчити вашу ногу.

Ми бачимо це в списку ультра (список розсилки наповнений ультра бігунів) весь час. Загальний відповідь-це знайти хорошого лікаря, який має уявлення про бігу.

 1. Ви впевнені, що ви просто не потягнув шнурки занадто туго?

 2. Ви, напевно, повернувся, щоб бігти занадто рано і були на користь травма призводить до проблем в іншому місці.

+807
user3356 5 черв. 2017 р., 23:58:52

В першу чергу йога-це не фізичні вправи. Те, що люди називають йоги на Заході-це насправді називається HathaYoga, яка займається тіло. HathaYoga включає всю систему організму, включаючи дихання. Якщо ви робите це тільки як поза, це дає тільки переваги що таке нормальна стреч дасть вам. Йога є потужним і вона буде творити дива тільки з цим духовним елементом(я маю на увазі не релігійні). Це може бути більш небезпечно, іноді, якщо ви робите це unproperly. Йога-це як електрика, вона має великий потенціал,але якщо з ним поводитися неправильно, воно може заподіяти великої шкоди.

Якщо ви дійсно хочете відмінний результат для вашої системи тіла, воно повинно бути зроблено певним чином.Є кілька хороших вчителів, які зможуть навчити вас цьому.

Якщо ви хочете щось зовсім не духовні, є деякі менш складні пози, які можна робити вдома..

+794
Edd Barrett 12 серп. 2010 р., 06:19:47

Я думаю, що різні аспекти цієї гігієни, тепло, і навчання.

Гігієни: шкарпетки допоможуть зберегти ноги "чистішими", ніж ходити босоніж. А комфорт річ також деякі параноїки щодо ходьби на підлозі, коли інші Пітніють ноги або навіть взуття пройшлися.

Тепло сама за себе, як зручніше. В залежності від типу підлоги і якщо в кімнаті холодно то так, шкарпетки може мати сенс.

Навчання ще один коментатор зазначив, що це допомагає вам бачити більш тонкі рухи м'язів ваших ніг.

Фактурні шкарпетки забезпечують зчеплення, так що ви можете утримувати позиції. Однак, я переконаний, що в кінцевому рахунку ви втратите частину навчання. Коли ви тримайте позу, частина його підготовки вашої стабільності, використовуючи різні м'язи, щоб тримати себе в руках. Носіть взуття або шкарпетки текстурований ви можете втратити трохи цього розвитку, але в якій мірі і значимість у загальній схемі речей, я не впевнений.

З точки зору самосвідомості. Не переживайте сильно. Це так само, як будь-тренажерний зал зрештою люди більше орієнтовані на свої власні речі, щоб піклуватися, як ти виглядаєш для інших. Ті, хто витрачає величезну кількість часу в іншому місці, втупившись на поверхневі речі, а не їх пози насправді не варто своїх думках в будь-якому випадку.

+778
Hedron 21 бер. 2018 р., 15:16:37

Найважливіший елемент будь-якої програми є те, що він відповідає вам, де ви знаходитесь.

Якщо ви досить спортивні та без великих проблем мобільності, стартову силу і 5/3/1 два хороших варіанта з багатьох. Ключовим елементом тут, на мій погляд, щоб уникнути непотрібних аспектів бодібілдингу, щоб розробити послідовність, і працювати в напрямку освоєння базових рухів, таких як присідання, нахили вперед, штовхають, а тягнуть.

Якщо ти не дуже спортивна, щось як-небудь (що, по суті, силою, але з меншим поясненням ліфти, починаючи з легких ваг, і прогресує повільно) або stumptuous' менше думати, більше робити програма Starter. Програм, які є більш загальними (як, не чисто сила-фокусування) або, що більш вводити вправи часто є досить корисним з людьми на цьому рівні. Програми Росс Enamait є хорошими прикладами такого роду сила-упереджене загальної програми, яка включає в себе величезну різноманітність вправ.

Якщо ви дуже непорядна або мають хронічні проблеми з суглобами або рухливість, або якщо ви не готові для табельної програми з якої-небудь причини, то фізіотерапія або спеціалізована програма, призначена особисто когось досвід необхідний.

Збори новачків, де вони-найважча і найважливіша частина виборі програми. Мета полягає в тому, щоб знайти програму, яка вирішує завдання навчання найбільш ефективним та раціональним способом. Оскільки цілі і здібності людей розрізняються, найкращий програми до багатьом.

+757
Johan M 8 трав. 2016 р., 22:50:23

Чи розглядали ви подвійні передні гирі присідання? http://breakingmuscle.com/kettlebells/the-2-kettlebell-front-squat-the-best-exercise-youre-not-doing

Два 53 це дасть вам 106lbs..

+745
concertman 12 груд. 2012 р., 12:56:17

Продовжуйте рухатися навколо. Я б порадив ходити в тренажерний зал або використовуючи бігову доріжку, щоб просто погуляти. Розтягнення, щоб тримати вільні і тримати перекачування крові теж хороший рада.

+743
AkooF 25 лип. 2019 р., 17:06:27

Скинувши 1 кг жиру оч при додаванні 4 кг м'язів в "пару місяців" це неможливо для більшості людей

При додаванні 4 кг чистих м'язів в рік-це те, що може бути досягнуто, тільки якщо ви абсолютно новим для підйому, якщо ви добре працюєте, і якщо ви відмінно поїсти.

У вас повинно бути як великі прибутки, так як можна хоч і щоб домогтися цього, я б рекомендував вам скинути жир, а потім відправитися на скромний зсипати ділянки, спрямовані по 2 грами білка на кг маси тіла. Насправді там немає ніяких доказів для більшого збільшення З більше білка, ніж.

Wether ви отримаєте ваш білок з м'яса або протеїнові напої не зробити величезну різницю. Можливо, ви хочете отримати деякі креатин, якщо ви їсте хоча низька кількість м'яса.

+728
Grigory Sergeev 1 лют. 2017 р., 16:01:07

Я можу тільки згорнутися в одній руці 21 кг зайвий, це мій максимум, але я можу тримати під кутом 90° градусів на 30 кілограмів за 2 хвилини, то моя рука почне труситися занадто сильно.

Так що я чітко безмірно сильніше в изометрию, як в плані грубої сили і витривалості. Чому це так?

Хіба той факт, що можна використовувати більш важкі ваги для більшого обсягу зробити ізометричний тренінг всі необхідні для росту м'язів?

+719
Tristan Toye 26 трав. 2013 р., 23:36:03

Немає універсальної кришкою босоніж. Люди роблять ultramarathons босоніж, і марафони, які повністю по асфальту. Але практично будь-яке джерело з босоніж/мінімалістський біг Рад розповість вам, щоб полегшити в нього, щоб побудувати силу в ногах. Якщо робити більш 10k викликає у вас біль, прислухайтеся до свого тіла і тримати його коротше працює зараз.

+560
Anal Kumar 29 вер. 2018 р., 16:25:13

Є кілька речей, щоб розглянути, враховуючи поточну ситуацію:

 • 90 хвилин сконцентрувався на один день не багато, але, принаймні, новій мамі не здаватися повністю
 • Є інші речі, які ви можете зробити, які не вимагають у тренажерному залі, щоб підтримувати себе у формі
 • Їй доведеться бути творчим, щоб вести активний спосіб життя, а не в тренажерному залі

За 90 хвилин в тренажерному залі, я хотів би зосередитись на речах, ви не можете зробити вдома, такі як силові тренування або задоволення, але складний предмет, як зумба або щось ще вона може сподобатися. Насправді, клас міг би допомогти з потребами дружини, щоб бути з людьми, які можуть утворювати цілі речення після того як вони були з дитиною весь цей час.

Вдома у вас є такі опції, доступні для вас:

 • Жвава 20 хвилинах ходьби штовхає дитину в колясці. Поки це не дуже гарячою для дитини (влітку може бути дуже жарко, тому будьте обережні), і дитина має якісь тіні, Ось приблизно так довго, як вони можуть впоратися.
 • Доброго розтягування в домашніх умовах також допоможе повернути гнучкість. Знову ж ми говоримо 20 хвилин витрат часу.
 • Вкладати в коляску, щоб вона могла побігати з дитиною. Діти отримують рада легко, так що це не буде довга розлука.
 • Пліометріка або тіла тренування з обтяженнями вага також може допомогти. Ми говоримо скручування, віджимання, підтягування і т. д. Додайте трохи смуг опору і ви можете отримати багато пробіг з нього. Просто встановіть розпорядок і дотримуйтеся його.

Діти будуть спати і далі протягом дня, і це все, щоб легко відпочити з дитиною. Інвестуючи 20 хвилин в день, Ви можете робити вдома, що буде стимулювати вашу енергію і зробити вас сильніше. Деякі з цих заходів включають дитину з вами. Деякі з цих заходів потребує дитина або спить або грає в люльку. Ви можете чергувати ходьбу/біг з плиометрикой кожен день.

Пам'ятайте, дитині не потрібно буде проходити весь час, але ви дійсно повинні знати про дитину. Якщо ви починаєте тренування в присутності дитини вони можуть почати плакати, тому що їм завидно, що ти не приділяєш увагу на них. Просто переконайтеся, що немає ніяких інших потреб (зміни пелюшки, голодний, чи болить). Це насправді добре для дитини, щоб дізнатися, що ви не стрибати тільки тому, що вони плачуть. Крім того, плач-це форма фізичних вправ для дитини. Якщо дружина ще не дізналися про відмінності у тому, як дитина плаче, вона скоро буде. Нехай дитина поплаче трохи, вони зупиняться, коли вони втомлюються від очікування і врешті-решт буде добре з ним. Просто переконайтеся, що витрачаєте час турботливою на дитину потім і як мама і дитина будуть щасливі.

+537
Sarah Bean 23 лют. 2019 р., 23:52:39

Я отримую бавовна/клацання відчуття в лівому кульшовому суглобі коли роблю ногу піднімає. Це також сторона, яка прагне отримати легко дратується, коли роблю присідання з широкою стійкою, і я отримав свою частку біль в коліні на ногу. Тобто мого правого плеча, які незмінно випускають тріщини з верхнім руху так довго, як я знаю. Однак, жодна з цих речей стоїть на шляху безперервного навчання, і, здавалося, вказують на деякі проблеми, що стало гірше.

Наші тіла далекі від досконалості, послідовний або навіть симетрично. Просто анатомія acetabulofemoral суглоба показує багато варіацій. Деякі люди мають глибокі тазостегновий суглоб, інші більш дрібні. З деякими є великий стегнової кут шиї, з іншим набагато гостріше. Що може призвести до деяким речам відбуватися, як звучить, що інші люди, здається, не мають. Там може бути будь-яка кількість причин, як зв'язки дратуєшся через спільного.

Що важливо визначити, чи є це реальна проблема, або просто невелика неприємність, яка не обов'язково переросте в проблему. Якщо продовження результатів навчання в біль або погіршення цього явища, вам необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб допомогти вам визначити, якщо є якась проблема, і якщо ви насправді можете продовжувати залізничного руху. Однак, якщо це просто якась дратує, це може бути просто, що вам доведеться мати справу.

На ноги піднімає мені допомагає, якщо я зроблю деякі зовнішнє обертання ноги. Це означає, поворот ноги, так що вони утворюють V-подібну форму. Спробуйте знімати з різних кутів, щоб побачити, якщо проблема вирішується на будь-який з них. Я також мав успіх зниження постійних плечі з'являються на передній піднімає, злегка поправляючи кут рукоятки і робить мою руку трохи менше pronated.

Якщо вправи не для вас, є альтернативи спробувати. Я пробував діпи тільки два рази в житті, і обидва рази відчував себе жахливо, за те, що деяке поліпшення техніки вирішить. Так що я не роблю їх. На ноги піднімає, якщо ви хочете тренувати згиначі стегна, є багато інших вправ. Розпластаний присідання дуже гарні. Якщо ви робите підйоми ніг для тренування м'язів живота, постарайтеся зробити менше згинання стегна в ній і зосередитися на договірні м'язи живота, щоб привести ваші стегна і ноги, а не обертати на стегнах. Це може також зменшити проблему.

+470
davenpcj 28 квіт. 2012 р., 15:40:37

Як буде гарна прогулянка фермера звичайної для новачка? Наскільки важкими повинні бути ваги? Скільки відстань?

+467
Satender346 31 січ. 2019 р., 05:54:31

Піднімаючись по-як і раніше важливо, щоб люди в подальшому житті, оскільки вона забезпечує необхідну силу, щоб підтримувати тіло, як це стає все більш крихкою. Однак не всі важка атлетика-це вигідно. Як старший ліфтер з потенційним серце-Ризик, напевно не тренуюся на силу (важка 1rp або подібні вправи). Замість цього зосередитися на низькою вагою з акцентом на техніку і повторення. Це дозволить забезпечити м'язи роблять необхідні рухи без стресу на ваш організм пов'язаний з більш важкі і більш складні підйоми. Серце ризик значно зменшується в ці менш напружені, але все ж корисні вправи.

+429
Samer Costello Ahmed 7 лист. 2013 р., 22:50:20

Серед інших тупої травми рік тому у мене зап'ястя тендиніт після спроби негативні і стілець-допомога підтягування, і тому ці речі з меню. Мій шлях підтягування повинен перетнути або лат Пулдаун село машина, або перевернутої рядка прогресії. Я роблю останній допомогою регульованого кронштейна Сміт-машина (так, я знаю, що Сміт машини диявола, але я не використовую його для присідання).

Перевернуті рядка прогресії відчуває себе добре і начебто посилення моєю спиною, хоча я зазвичай бачу, що проміжні гімнастичних процедур тенденція розділяти вправи, з одним вихідним днем вертикальних push і pull (наприклад, підтягування & DIP) і другий день горизонтальні push і pull (наприклад, перевернуті рядки і віджимань), таким чином, враховуючи два різні вправи і на рівноправній основі. Що змушує мене задатися питанням, якщо мої перевернуті рядка правильні вправи для того, щоб допомогти мені зробити тягнути ДБЖ в майбутньому.

Знаменитої книги стверджують, що були написані зека говорить перевернутої рядка є попереднім кроком для підтягування, але хотілося б мати якесь інше розумне підтвердження.

Репліка: Ні, я не люблю гумки і у мене тільки доступ в тренажерний зал з гарним пулдаун машина і машина Сміта я використовую як регульований бар, щоб повісити З рядків. Це або Пулдаун машина або перевернуті рядка.

+406
Benjamin Amis 20 черв. 2019 р., 18:37:16

Передмова: я використовував стоячий стіл до і любив його, я збираюся дуже скоро повернутися. Я теж на велосипеді кожен день, мій коммутіруют становить не менш 9.8 миль. Велосипед я використовую клітини на педалях і в даний час я використовую новий баланс запущений навчання взуття (що я майже не використовується для роботи). Я теж хочу на велосипеді великі відстані.

Я хотів би використовувати Vibrams як моя єдина пара взуття для їзди на велосипеді 13+ миль в день і стоячи більшу частину дня.

Буде Вібрам черевики будуть добре для їзди на велосипеді? Або вони негативно впливають на мій велосипед? І наслідок мого використання: вони гарні для стояння під час роботи?

+390
tpv 29 січ. 2018 р., 12:29:06
 1. Чому б не піднятися до 27,5 або 30 фунтів гантелі?
 2. Як правило, люди кривдять своїх зап'ястях роблять більшу вагу, більш ніяково наручні позиція типів пресів (тобто плоска лава під штангу) . В анамнезі не було травми, ви навряд чи нашкодите собі з 25 фунтів гантелі (просто переконайтеся, що ви перебуваєте в позиції, де ви можете залишити їх, і вони не будуть шкодити вам або кому-то ще).

 3. Я припускаю, що ваш тренажерний зал має вільну тип руху машини, якщо ви зацікавлені переключитися на якийсь час / зробити прямо (якщо ваше зап'ястя видає щось ви можете відпустити)

  • Бачу такі вкладення: використовуйте їх з зверху і закулісні зчеплення (супінації і pronated). Не слід приймати довго ваша сила зап'ястя, щоб наздогнати.

enter image description here enter image description here

+384
Asinine 13 черв. 2015 р., 19:18:16

Так, тренування задніх дельтоподібних може бути біль і зайняти деякий час, щоб розвиватися. Я використав декілька вправ, щоб розвинути задні дельти протягом багатьох років. Замість того, щоб друкувати все це, перейдіть за цим посиланням bodybuilding.com

7 Задніх Дельт Піднімаю Варіацій Для Максимального Зростання!

Пам'ятайте, перевірити своє его в двері. Ти на правильному шляху, коли справа доходить до важкої ваги, в результаті ви отримаєте синергічний панування (компенсаторна сила) або не використовуючи передбачуваного тягачів.

Задніх дельтоподібних маленькі і вперті м'язи розвивати. Тому важливо тренуватися з правильного ваги і не качати ваше тіло! Навіть якщо це означає, що ви повинні лежати поперек м'язи на похилій лаві з тулуб паралельно землі з вагами 5лб. Якщо це все, що ви можете зробити, щоб зробити їх задніх дельтоподібних на вогонь, зробіть це!

Не звертай уваги на тих, хто навколо вас і що вони думають, що ти его допоможе вам у біді чи просто тому що ти обманювати себе.

+368
Mirinal 13 черв. 2012 р., 03:15:19

Я досить активний 45-річний штангіст. Тут в середині Атлантичного наші зими дуже дратує. І, коли йде сніг, у мене багато білих речей, щоб рухатися через снігоочисник і лопатою. Що я знаходжу дуже багато передпліччя дискомфорту після цілого дня в холодній багнюці. Я отримую біль від плеча до середини руки вздовж кістки між біцепсом і трицепсом.

Я думаю, що мені потрібно змінити моє навчання, так що я можу розмістити штаму краще для видалення снігу. Але які вправи буде краще? Звичайно, я стаю старше і не повернути як раніше... але це просто ще одна справа. Думки?

+324
Jackson Harmer 12 груд. 2017 р., 14:25:52

Не робіть вправу, яке включає в постраждалих районах. Я розумію, що вам не подобається йти так довго, не виконуючи ці вправи, але продовжуючи робити їх, коли у вас є біль, це, швидше за все, завдасть більше шкоди, і тоді ви повинні зупинитися на ще більш тривалий період.

Тим не менше, продовжують робити вправи, які не заподіюють болю.

Краща річ, щоб зробити, це повернутися до лікаря і запитати його поради. Він повинен добре знати свої травми і ситуації, і давати поради. Там повинні бути вправи, щоб допомогти їм заживають швидше; ви можете ознайомитися з фізіотерапевтом або пошук в інтернеті для вашої конкретної травми.

+321
Nivedita Velagaleti 24 трав. 2018 р., 23:45:44

Що стосується затримавши дихання: будь Ласка, розглянути питання про зміну вашого маневр Вальсальви , закривши дихальні шляхи з вашої голосової щілини замість губ/мови/і т. д. Ця модифікація може дозволити вам краще протистояти витоку.

См. також це стосувалося відповіді на питання про роль м'язів живота в присяд.

+252
Tom Gaulton 16 черв. 2016 р., 17:50:28

Поширена помилка новачків змусити не пхати своє обличчя під воду. І вони забувають видихнути, перш ніж вдихати. Дійсно.

Якщо це ваша проблема, ви повинні знайти собі відповідну пару окулярів для плавання і занять насправді стає ваше обличчя під водою, як ви витягніть руки вперед на частину руки інсульт (який йде відразу за кінець штовхнути ногою). Йдуть вперед і робить вашу руку тактний могутніше і буде Вам, що додатковий імпульс, щоб зробити ваш торс досить УПП вдихати. Але пам'ятайте, щоб видихнути, як ви досягнете, як ви удар, в іншому разі ваші легені не будуть готові до новим ковтком свіжого повітря, коли у вас в голові виринає з води.

Додаткова перевага для тих з нас, хто обісрався при брассе, що в досягненні і ковзаючи в середині циклу Сток ми вам трохи відпочити, перш ніж зробити наступний хід.

Я сподіваюся, що ви будете підсісти на плавання і вивчіть трьох інших ударів. Вчимося дихати в брассі допоможе.

+247
FangQ 27 лист. 2010 р., 22:53:20

Ви, ймовірно, не побачу це ім'я в текстах і документах, оскільки це досить рідкісне явище, яке не впливає на загальний спортивний населення. У цьому дослідженні, вони звертаються до альвеолярної гіпоксії через пошкодження легенів та/або сходження на великих висотах (Еверест висотах типу), що викликає набряк легенів. Обидва ці погіршують газообмін на альвеолярному рівні (легкі), які, в свою чергу, позбавляє тканини так як ви передаєте менше, ніж О2 насичений крові.

Чистий ефект цього, однак, не є накопичення більшої кількості плазми (крові не потрапити в пастку в клітці), це призводить до більшої кількості кальцію (іонів кальцію), що бути замкненим у клітці. В основному Na+ градієнт зменшується через сарколеми, тому там менше рух, а іони Са++ не вивозиться.

Чистий ефект буде збільшення виробництва лактату, як ви все більше і більше працювати в анаеробному середовищі, і в результаті ацидозу, зрештою, починають пригнічувати скорочення м'язів.

+203
Erik Portin 1 лют. 2015 р., 00:10:38

Я хочу спробувати їх з моїм спортзалом, друже, це зазвичай робиться в тренажерному залі?

+202
Alejandro Lengua Vega 2 лип. 2011 р., 18:01:37

У 2009 році я тренувався і втік у Нью-Йорку марафон. Моє навчання у мене працює близько години в день, 5-6 днів на тиждень. Під час навчання я помітив, що великі тиражі зробили б мене жадають вуглеводів, і я їв багато коричневого рису, вівсянки і т. д. Але я також помітив, що поїдання всіх цих вуглеводів дасть мені вугрі від високої глікемічний навантаження їжі.

Сьогодні я їм брокколі і моркву, щоб отримати мій вуглеводів, і вони не дають мені висип, але вони також мають так мало калорій, що я підозрюю (але не знаю напевно), що вони не задовольняють тягу до калорій/вуглеводів(?) якщо б я пішов мій старий план працює.

У роки, коли я тренувався до марафону, я помітив, що деякі, але не всі, інші люди, які мають аналогічні виконує звички теж є прищі, і я підозрюю, що з тієї ж причини, що я зробив (вживання великої кількості високим глікемічним навантаження вуглеводів кожен день).

Моє питання: як я можу змусити його працювати? Як я можу витримати інтенсивної кардіо тренування (біг, велосипед чи плавання) одну годину на день, шість днів на тиждень, і не отримати акне від високого глікемічного індексу продуктів? Буде брокколі і моркву в поєднанні з великим споживанням жирів (більше калорій) вирішить проблему?

Я особливо зацікавлений в чути від людей, які мають досвід вирішення цих питань.

+150
mathk 7 бер. 2019 р., 15:07:39

Ваше щоденне споживання білка-це вже дуже висока і дуже хороша.Я не думаю, що потрібно додати ще один протеїновий коктейль, як ти зараз, і, ймовірно, не в найближчому майбутньому.

Що стосується згадані вами проблеми, це проблеми, які варіюється від людини до людини.Я особисто не маю ніякого травлення проблеми незалежно від того, скільки коктейлів я беру, але знову ж таки це залежить від кожної людини.Тому єдиний спосіб з'ясувати це-спробувати це самі і подивіться, як ваше тіло реагує.

На закінчення,вам не потрібно більше білка прямо зараз, і ви, напевно, не потрібно ще рік-другий.Просто продовжуйте працювати, і результати прийдуть.Білка не всі вуглеводів, жирів і клітковини також є важливими.Як довго, як ви тримати надлишок калорій і ви їмо 120-150 гр білка кожен день Ви будете бачити великі результати в найближчому майбутньому.

+84
Scott Weinkamer 9 трав. 2011 р., 11:14:35

Її радше неможливо, принаймні, не до такої міри, що б зробити помітну різницю.

У той час як зміни в раціоні харчування необхідно забезпечити достатню кількість білка, вам потрібен якийсь стимул для м'язів, щоб рости, змінюючи обмін речовин і гормональний баланс, щоб увійти м'язової гіпертрофії.

Будь ласка, зверніть увагу, що типові низької інтенсивності не вистачає, висока інтенсивність і бажано trainign опору є обов'язковими. Порівнювати будову тіла марафонець і спринтер в 100м.

Крім дієти і фізичних вправ, існують і інші фактори, але жоден з них не є суттєвим, без тренування. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як набрати м'язову масу, є інші питання з цього приводу.

+63
Dipali 18 лип. 2017 р., 11:17:52

Я хочу почати тренуватися, але не знаєте, правильний підхід. Я не хочу робити його занадто багато на перший, так як у мене вже немає рутини.

Було б краще почати з DVD-програмою або було б краще робити короткі прогулянки/бігу і збільшити? Будь-які методи, які інші намагалися і працювали, щоб допомогти їм почати і тримати рутину?

Будь-яка допомога буде оцінили! Я сподіваюся, що це правильне місце, щоб поставити це питання!

Спасибі!

+39
simonjs 3 жовт. 2016 р., 08:42:05

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil