Важливо "коли" спати або "скільки" - це важливо?

Я зазвичай сплю зранку до полудня, це дуже важливо, щоб спати ночами, а не вранці або інший раз в день?

Є документально дослідження про те, коли спати?

Відповідно до цього відповіді, чи впливає це на процес схуднення?

+147
Prince Jea 12 січ. 2013 р., 03:44:08
39 відповідей

Так, тяги один раз в тиждень краще, ніж не тяги один раз в тиждень.

Це не є, однак, працюють дуже добре на руки або ноги більше. Може бути, подивитися на станцію саморобний діп в домашніх умовах для швидкого трицепсів тренувань, які не заважають навчанню.

+988
miststudent2011 03 февр. '09 в 4:24

Я люблю своє місто, але є деякі круті пагорби - з-за мого ваги і моєї життєвої ємності легень, мені не хотілося витрачати багато часу лазити (але я теж люблю цим займатися!). Як я можу побудувати ємності легень і витривалості ніг в тренажерному залі?

+961
Micheal C Wallas 20 серп. 2015 р., 13:42:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Загалом, ми робимо вправи звичкою, тому що тільки шляхом регулярних тренувань можна очікувати візуальних результатів. Звичайно, "звичайні" можуть означати багато речей, тому у нас є варіанти.

Визначення

Коли ви дивитеся вниз і сподіватися на візуальні поліпшення, ми називаємо це "визначення". Для того щоб досягти цього, нам потрібно зробити дві речі;

 • наші м'язи ростуть

 • видалити жир, який лежить на верхній частині м'язи, і сховати їх

Коли справа доходить до м'язів живота (шлунок, 6 шт), остання точка-це звичайно те, що стримує людей. Вони можуть робити присідання на віки віків, але якщо ви не усунете шар жиру, який лежить на ньому, він ніколи не буде видно.

Вправи

Є досить багато вправ, які ви можете робити без всякого обладнання. Наприклад, ось дуже хороша програма, що хтось зробив. Пара моїх друзів мав досить хороший успіх з цим. Ідея полягає в тому, що вам потрібно для тренування всього тіла, а не тільки ABS і грудної клітки (присідання і віджимання). Тобі теж потрібно тренуватися спини і ніг, так що ви не розвиваються якісь м'язових дисбалансів. Це може бути дуже шкідливо для вашої спини та шиї. Якщо ви хочете зберегти ваш проста програма, я рекомендую вам перезапустити його, але на цей раз зробити все вправи відразу, щоб запобігти потенційно небезпечні дисбаланси.

Дієта

Звичайно, з будь новачок, ми повинні згадати дієту. Неважливо, скільки ви тренуєтеся, якщо ви правильно харчуєтеся. Якщо ви їсте жахливо, це може бути досить багато скасувати вашу підготовку. Здоровий глузд царює. Але якщо у вас є більш конкретне питання про дієти, ви могли б поставити ще одне питання на цьому сайті. Але майте на увазі, ви повинні кут питання до реалізації, тому що питання чисто Про дієті, Як правило, закриті.

Тому замість того, щоб питати "що я повинен їсти?", замість того, щоб запитати "що я повинен перед/після вправ?".

Терміни

Ми отримуємо багато людей питають, чому вони не бачать якихось видимих поліпшень через 1-2 місяці. У відповідь він просто займає більше часу. Якщо пройшло всього пару місяців, щоб отримати розірвав, все розірвав. Тому, коли хтось запитує "як довго я повинен тренуватися, перш ніж я отримую видимі результати?", У мене є просте правило. Рік.

Коротше кажучи, ви можете отримати деякі результати, але якщо ви не можете дотримуватися його принаймні рік, ви все одно втратите результати.

+961
George Tsementzis 7 черв. 2015 р., 08:10:24

Я серйозно сумніваюся в тому, що біг на довгі дистанції може зруйнувати ваш метаболізм, особливо, коли ми говоримо про 3-х полумарафонах.

Насправді жінки мають більш низький показник відмов, ніж чоловіки в ultramarathons, подвійний, потрійний або дека ironmans або аналогічних гонок на витривалість. Є багато прикладів для цього ви можете перевірити Кріс Макдугалл бестселера "Народжений бігти" http://www.ted.com/talks/christopher_mcdougall_are_we_born_to_run.html

Але якщо ви плануєте схуднути тільки від бігу (Якщо ви бігаєте по сто і більше км в тиждень), може бути досить часу для цього чекає :). Ви повинні об'єднати це з здоровий спосіб життя - я не люблю дієти, так як я не вірю в дієти - обмежено і розраховано. Я думаю, що ви повинні харчуватися натуральними (наскільки це можливо) харчування, падає цукор, спалюють жири та підтримання добре збалансованого споживання більшості основних поживних речовин.

Сам я почав біг на довгі дистанції менше, ніж два роки тому, і поки я пробіг 15 марафонів (з яких в основному гори і близьких, 70км ультра) і кілька половина. Я особисто відчуваю, що мій метаболізм, але і поліпшити.

+954
NickHallick 19 серп. 2012 р., 09:42:46

Та це нормально, це визначається тим, скільки жиру у вас є, м'язової маси і вашої генетики. Ти набрав жиру, так як ви були 21 і зараз "skinnyfat", немає м'язів з деякими зайвого жиру, але ваше тіло все ще в межах здорового і нормального спектру.

Кілька порад, Якщо ви хочете поліпшити естетику: Класична помилка буде панікувати і почати dieting для того, щоб втратити трохи зайвого жиру. Якщо ви зробите це, ви не будете виглядати набагато краще, навіть якщо у вас АБС, тому що ви буде виглядати просто недовага.

Розумніші рішенням буде зайнятися важкою атлетикою або гімнастикою, зосереджуючись на набирає вагу, не піклуючись про додаткові мляві м'язи, ви набрали. Я обіцяю вам, цей маршрут дозволить вам відчути себе набагато краще, як ви будете виглядати сильніше і заповнити футболки краще. Потім після того, як півроку або більше підготовки ви можете вирішити, щоб скоротити жир. Щоб отримати ці АБС назад ;)

+944
CDP 26 груд. 2012 р., 00:33:20

Зростання м'язів ваш організм буде у відповідь на те, що стимулювали. Якщо ви не набирає вагу і стає все сильніше, тоді вам потрібно оцінити деякі речі. По суті, ви робите багато рухів для спини, плечей і грудей, так що вони будують м'язи.

Майте на увазі, ваш м'язовий зростання залежить від вас, перебуваючи в профіцит калорій, тобто ваш організм зайві калорії. Ідея з роботою у вашому випадку в тому, що організм використовує зайві калорії, щоб упакувати на м'язи в місцях, де ви тренуєтеся. Погляньте на деякі програми бодібілдинг, як Тягни/Штовхай/ноги або додаючи в руху у вашій поточній програмі 5х5.

Найголовніше зміна зараз вашу програму тренування, тому що це сила і на основі програми, тому, звичайно, ви отримаєте сильний і отримати деякі м'язи. Тим не менше, програма не призначена для створення тіла. Далі ви дійсно повинні почати відстежувати Ваші калорії і вагу, якщо ви хочете отримати краще уявлення про те, що відбувається. Дзеркало обманює, і ви можете бути переїдання або під їжі, яка може впливати на ваші цілі.

Сподіваюся, що це допомагає!

+903
Kate Winter 27 квіт. 2010 р., 03:35:59

В даний час я велосипедист, робив приблизно ~50 км (~80 км) в тиждень.

Я розглядаю отримання в duathlons, але мене турбує сама себе покалічила. Я в даний час важить 214 фунтів (~97 кг), і я не хочу травмувати коліна, тому що сильно б поставив мене назад (я в даний час 53 років). Я б волів, щоб мінімізувати цей ризик, відкладаючи запуск, поки мої коліна стали менше робити.

Скільки я повинен втратити, перш ніж розширювати в бігу?

+827
Justin Cruse 29 бер. 2012 р., 01:24:49

Фізика біг на місці

Я боюся, що ваш опік калорії вимірювань може бути вимкнений. "Калорія" - це міра енергії, переданої (або на роботу) об'єкт, коли сила застосовується до об'єкта на відстань.

Коли ви не рухаєтесь вперед, тільки в напрямку рухається проти будь-якого опору, вгору. І під час стаціонарного запуску, ви не вгору і вниз руху. Звичайно, ноги і руки можуть подорожувати на деяку відстань за час, а ваш центр ваги залишається на одній точці.

За даними цього сайту, гарячі більше 1000 калорій" займе більше 2 годин. І напрошується питання, навіщо ви витрачаєте свій час, роблячи це?

Біологія працює

Причина, по якій ви не втомлювалися, тому що інтенсивність роботи настільки низька, ви не тренування вашої серцево-судинної системи або легенів. Але якщо ваша мета-пробігти 5 км, то вам потрібно тренувати ці речі. І кращий спосіб зробити це, щоб збільшити інтенсивність і відстань, потроху.

Моя рекомендація

Я знаю, що це може бути деморалізує, щоб зрозуміти, наскільки короткі відстані можна запустити (були там), але фішка в де-деморалізує себе, щоб встановити невеликі, досяжні цілі, запишіть їх, і відзначте їх.

Я хочу поділитися ті, які я зробив, тому що у мене ще є цей журнал в якості нагадування. Я норвезький, хоча, звичайно, це переклад.

Я їздив на тест-біжу, щоб побачити, як далеко я можу бігати без перерви. Ось моя перша мета.

 • до кінця місяця, я хочу бігати 500 метрів без зупинки або пішки

Я зумів це зробити, тому що у мене на 460 або щось. Як я вже сказав, невеликі цілі.

Коли це було зроблено:

 • через три тижні, я хочу бігати 600 метрів без зупинки

 • Я теж хочу бігати, що попередні 500 метрів за 5 секунд швидше

Бачачи ваш прогрес оголив - документально, цифри і все - це гарне почуття. Це дає вам почуття виконаного обов'язку.

Я продовжував у тому ж дусі, тому що мене взяли в армію, і я повинен бути в змозі зробити 3к в 15:00 або менше. У мене 18:11 і вирвало в кущах. Рік потому, я отримав 12:11 і поплескування по спині.

+774
user65070 7 серп. 2019 р., 23:14:43

Коліно

Колінний суглоб згинається. Щоб уникнути згинаючи її в інтересах профілактики травматизму є дурістю, оскільки ми знаємо з досвіду і досвіду у тому, що небезпечні вправи полягає в тому, що не використовує коліно, щоб його повний потенціал. Як і все інше в нашому тілі і розумі, це використовувати її або втратити його.

Напів-присед-півтора-станова тяга, будь то одиночна нога чи ні, призначена для запобігання повною мірою використовувати коліно для людей, які мають вже існуючі умови, які забороняють повною мірою використовувати коліно. Кожен, хто достатньо здоровий, щоб повністю присяд слід робити так. І як будь-яке фундаментальне рух, якщо ви не досить здоровий, щоб присідати, ви повинні уникати завантажених присідання при роботі за рішенням цієї проблеми.

Якщо ви вирішите відмовитися від глибокого, повного присідання на користь підлозі-присед-півтора-станова тяга, це буде жорстким, щоб повністю замінити присед. Користь вправи притаманне завантажений повний діапазон руху коліна, так що будь-яке хороше рішення буде зіткнутися з проблемою, уникаючи повного згинання коліна. Можна, звичайно, піти по цьому шляху, але глибокий згин коліна є те, що присідання є і чому вони корисні.

Історія "небезпечні" присідання

Бред Шенфельд папір, біомеханіку присідання глибина (у форматі PDF) - відмінний огляд історії цієї теми:

Навприсядки безпеки як і раніше викликає занепокоєння серед деяких практиків, зокрема, як він ставиться до виступу на згинання кутів коліно. Теорія про те, що глибокі присідання підвищують ризик травми простежується в дослідженнях, проведених Карл Кляйн в Університеті штату Техас. Використовуючи власне-розроблений вимірювальний прилад, Клейн відзначив, що важкоатлети, які часто виконуються глибокі присідання показано зростання захворюваності розхлябаність у заставу і передньої хрестоподібної зв'язки у порівнянні з контрольною групою, яка не (8). Клейн прийшов до висновку, що на корточках нижче паралелі, чинять негативний вплив на стабільність зв'язкового і тому не слід заохочувати. Незабаром після цього, АМА вийшла з положення, застерігаючи від продуктивності глибокі вправи колінних з-за їх потенціалу для розвитку тяжкого ураження внутрішніх несучих конструкцій і колінного суглоба.

Подальші дослідження, однак, спростували Кляйн висновків, показуючи ніякої кореляції між глибоке присідання і травми ризику (13,15,18). У самому справі, є деякі докази того, що ті, хто виконують глибокі присідання мають підвищену стабільність колінного суглоба.

Ці посилання у реченні я жирним шрифтом є наступні:

 • Ефект Мейерс е. деякі змінні вправи на стабільність і гнучкість зв'язок колінного суглоба. Дослідження Щоквартально. 42(4):411 – 422. 1971.
 • Panariello Р Бэкус з Джей Паркер ефект присідання вправи на передньо-задній перекладу коліно в професійних футболістів. Американський Журнал спортивної медицини. 22(6):768 – 773. 1994.
 • Штайнер м, Грана ж, Chilag K, а Schelberg-Карнес е. вплив фізичних вправ на передньо-задній розхитаність коліна. Американський журнал спортивної медицини. 14(1):24 – 29. 1986

Щоб повернутися назад у часі, щоб розглянути Кляйн анти-приземкуваті повідомлення, спробуйте прочитати цей спортивний ілюстрований статті, коліно не гнути. Більш ясно, на лице-через це-неправильна гіпотеза, я не можу собі уявити. Серед його дивні заяви:

 • Сквот-це "мало користі кондиціонування". Ніхто з тих, хто коли-небудь паскудив важким та глибоким, міг би це сказати.
 • Провину за травми коліна у футболі є місце на присідання ослаблення гравців колінах, на відміну, скажімо, про небезпечний характер самої гри. Відсутність кореляції між командами, присідати і команди, які мають високі показники травматизму ігнорується.

Як Присідання Є Безпечним

Ми знаходимо, що коліно не зазнає стресу на дні глибокого присідання. Ця навантаження у вигляді стиснення, захисний чохол, який тримає суглоб стабільним за рахунок зниження переміщення окремих компонентів. Продовжувати з Шенфельд:

Скорочення в ACL і PCL сили, пов'язані з глибоко присідаючи, як вважають, є результатом контакту між задній поверхні верхньої частини гомілки з задньої виростків стегна, а також компресійних різних м'яких тканин, у тому числі менісків, задньої капсули, м'язів, жиру і шкіри (9). Це допомагає стримувати колінного суглоба, суттєво знижуючи передньої і задньої великогомілкових переклад та великогомілкової ротації порівняно з меншою згинання кутів. Отже, толерантність до навантаження посилюється в найглибшій частині присідання з захисним ефектом, що привласнюється зв'язкових структур.

+752
AngelikA1987 13 лют. 2013 р., 14:30:40

Кардіо не треба нічого. Це просто добре для вас (до певного моменту).

Крім того, він спалює калорії, тому що зазвичай люди використовують його, коли вони намагаються схуднути. Якщо ви намагаєтеся набрати вагу, але все ще хочете, щоб скористатися перевагами кардіо, що Сід вказав, просто їм більше, що калорій ви спалюєте робити кардіо не вплине на зсипати ділянки.

+738
Dozzzzza 4 серп. 2011 р., 11:15:34

Я волів би зробити це в якості коментаря відповідь на Мойсея, але у мене немає необхідних ЮВ стажу для цього.

Там може не бути консенсусу щодо того, які компоненти УФ-випромінювання є канцерогенними, то це буде набагато кориснішим, щоб представити всі думки, так що ви можете краще, робіть висновки. Я сам не знаючи особливих думок до наступного; Ува є канцерогенним, УВБ пов'язаний з вітаміном D і розвитку вітамін D, як вважають деякі, щоб бути анти-канцерогенними. Інші, звичайно, вірите, що це фігня, але оскільки ці люди або войовничі скептики або пов'язаних з фармацевтичною промисловістю (немає патенту гроші на продажу вітаміну D, і це вільно доступні для будь-якого, хто встане сонце) свої претензії я думаю коштують менше, ніж ті, які пропонують вітамін D є дуже корисним. Крім того, виявилося, що люди, які працюють в приміщенні, а біля вікна мають більш високі показники раку шкіри, ніж ті, які знаходяться на відкритому повітрі весь час, мабуть тому, що скло блокує UVB, але не від UVA.

Деякі європейські регулюючий орган (я не живу в Європі, тому я не знайомий з організаціями Т) затверджено екрану сонце, яке тільки блокує UVA і UVB променів, дозволяє на цих підставах. Так відсутні деякі дуже переконливу інформацію, в іншому випадку, я б схилявся до вважаючи, що захист від UVA відповідає за рак шкіри і UVB допомагає захистити проти цього (і інших видів раку). Я не маю уявлення про різних видах впливу УФ-В залежності від часу доби, але я б пішов на яку-небудь європейську Ува блокування екрану сонце, якщо я регулярно піддається багато сонця.

Зволоження теж оскаржуються, і деякі стверджують, що при цьому гіпергідратації так само погано, як зневоднення (це, або гіпернатріємія або гіпонатріємія-це погано для вас). Перезволоження Тімоті Ноукс (опубліковано на людину Кінетика) переходить в це питання, і якщо ви плануєте багато пити, навіть якщо ви не хочете пити, ви, ймовірно, слід шукати в тому, які наслідки це могло б бути. Я б особисто не йти далі, ніж тримати воду мені пити тільки тоді, коли я хочу пити. Вашого дзвінка, зрозуміло, на основі яких дослідники ви більше вірите.

+731
Xeb Nasir 1 лют. 2017 р., 22:43:41

Причина пропускати день ніг, що м'язи ніг є порядно розроблена , тому я не проти них конкретно.

Чесно кажучи, я сумніваюся в цьому. Ваші "м'язи ніг" містить велику кількість різноманітних м'язів. Очевидно, як квадрицепси і підколінні сухожилля є, але я не знаю, як ви можете сказати, що ваша клубово-поперекової є досить потужною і гнучкою. Крім того, це досить важко зміцнити нижню частину спини і м'язи живота без залучення ваших стегон, що, в свою чергу задіяти ноги.

Я хотів би змінити цей розклад на 3 дні програма. Як я можу йти про це і те, що всі комплекси вправ мені включити для кожного частини тіла ?

Комплекси вправ, за визначенням, не пов'язані з кожною частиною тіла. Я б порадила вам заглянути в один з численних високоефективних силових тренувань програми там.

По більшій частині, вони будуть використовувати присідання, прес (лава і накладні), станова тяга і рядків (або очищення). Можливо, поле дивне в кювет класичний ізоляція та частини тіла спліт рутини, що ти робиш, а в тому, що там просто немає чином, ви будете малого і присідати два рази вашої ваги. Ви будете потужний, великий, збалансований, і витрачати менше часу в тренажерному залі.

+705
Robert Rendel 14 лист. 2016 р., 03:32:32

Протягом типового тижня в тренажерному залі, я бачу кілька типів захисту важка атлетика, підтримує, і засоби, використовувані безліччю людей, включаючи мене. Такі речі, як важка атлетика ремені, наручні обручі, браслети, рукави і т. д.

Коли є правильне і неправильне час для використання цих?

+703
Sweta Chandarana 17 груд. 2018 р., 04:39:14

Я не розумію, як ходити на біговій доріжці в тренажерному залі-іншому, ніж прогулянки на свіжому повітрі, по відношенню до витрату калорій. Оскільки людей, які приходять тренажерний зал, як правило, зупиняють працювати цілком, якщо вони зупиняються-іншими словами, вони перестають ходити, тому що вони перестають працювати, не тому, що вони знайшли десь ще вправа--стверджує дієтолог, як ви охарактеризували його, вводить в оману, тому що здається, приписувати ваги в тренажерному залі присутність, а не відсутність фізичних вправ. Метаболізм має мало, якщо що, з цим робити. Швидкість обміну речовин буде сповільнюватися, якщо ви голодуєте протягом тривалих періодів часу. Високої інтенсивності, щоденної серцево-судинної діяльності дозволить підвищити рівень метаболізму, але багато людей не можуть витримати таку підготовку протягом досить тривалого періоду.

Що сказав, прогулянки на свіжому повітрі безкоштовно. Тренажерний зал (зазвичай) немає. Прогулянки на свіжому повітрі можуть бути інтегровані в інші види діяльності у повсякденному житті. Про єдиною діяльності можна інтегрувати в ходьбі на біговій доріжці, дивиться телевізор або читає книгу.

Як у плані тренування, силові тренування не повинні бути вашим пріоритетом. Невеликий дефіцит калорій у поєднанні з регулярною та послідовної судинних вправ, що варіюється по інтенсивності, будуть найбільш ефективними. Важливо не зменшувати споживання калорій занадто багато і відразу, але робити це поступово, так як потрібно полегшити новий цикл фізичних вправ поступово. Послідовність є абсолютно необхідним. Як тільки ви почнете бачити прогрес, доповнити деякі силові тренування, кардіо, тому що стає легше, як ви худнете і Ваше тіло адаптується до навантажень, і це відбувається дуже швидко на початкових етапах, навіть якщо ви не помітите втрату ваги.

Одна година швидкої ходьби-близько 3 миль (5 км). Це може здатися багато кожен день, але без дефіциту калорій, це тільки покращить серцево-судинної системи і не призведе до втрати ваги. Ви можете очікувати, щоб спалити 300 калорій, що тільки може бути, за годину прогулянки, що становить лише малу частину вмісту енергії в їжі в середньому дорослій людині необхідно щодня. Один батончик може бути близько 200 калорій. Кілька маленьких печиво можна додати до 300 калорій. Два 12-унція банок не дієта соди вже майже 300 калорій. Так, виключаючи перекуси і солодкі, жирні продукти-це буде основна частина, де ваш успіх втрати ваги, тому що ніяке кількість вправ, які ви можете зробити прямо зараз може компенсувати надлишок калорій.

+654
cowfish 8 вер. 2015 р., 11:20:36

У віці 24 ваш фізичний ріст більш або менш узгоджені, так що "немає" не існує легких способів зростання, я боюся. Я чув історій, коли люди працюють на своїх кістках, щоб змусити їх зламати і зцілити, зламати і зцілити... набирає може пів сантиметра кожен раз. Я не знаю, що це правда, але я можу тільки припустити, що це зовсім не звичайна, вона не буде покриватися медичної страховки і, що це, напевно, боляче до крайності.

Повертаючись до "нормального" зростання, зростання у висоту відбувається навколо хряща кінці довше кістки, які складають кістяк (наприклад, стегнової). Хрящова тканина поступово накопичується кальцій, а в кінцевому підсумку перетворюється в кістку, цей процес називається "недосконалий" (зазначимо, що цей опис процесу спрощено). Це відбувається, як правило, з дитинства до підліткового віку, а іноді пов'язані з болю в суглобах у дітей. Коли тобі 18-20 будь-яких серйозних змін, які повинні були статися, вже сталося в департаменті по висоті, і організм починає "заливати" кістки і побудувати в товщину, а не довжину (знову ж спрощено).

Є кілька речей, які, за чутками, викликати або стимулювати зростання у висоту, одним з таких прикладів є риб'ячий жир. Я не використовував їх сам, як вони досить дорогі, але я знав людей, які зробили, коли ми були менше (~14-15 років). Правда, деякі отримували значно вище, але ще раз ви ніколи не знаєте, коли це з-за риб'ячого жиру, або те, що таблетки, які вони приймають, або їх природне зростання ногами на більш високу передачу. Дослідження близнюків було б цікаво прочитати, де генетичні фактори, можна припустити, бути рівним серед суб'єктів. Я, на жаль, ніколи не траплялися такі статті.

Нарешті, дієта теж важлива, звичайно. Споживання молочних продуктів пов'язана зі зростанням дітей і підлітків, проте цілком імовірно, що відносини більше субстрату, ніж активний компонент. Іншими словами, молоко не може призвести до вас вище, ніж те, що ви повинні бути (виходячи з ваших генах) але вживати в хороших кількостях він, ймовірно, допомогти вам досягти свого потенціалу зростання.

+650
Devin Hamden 17 жовт. 2014 р., 14:41:19

З якою швидкістю? На exrx, дама займає близько двох секунд один повний REP (вгору + вниз). Коли я концентруюся на тому, щоб тягнути з мене руки/плечі в основному, я беру близько десяти секунд. Коли я роблю це швидше, Я не можу зосередитися стільки на моїх руках. Що краще?

Чим сильніше ви стаєте, тим швидше ви зможете перейти. Якщо Ви дійдете до точки, де ви можете зробити на одній руці підтягування або з 1/2 своєї ваги в тарілки, що висять на тобі, звичайний вагу тіла присідання повинні бути форс-вміло пригальмував, щоб тримати себе від биття об.

Я б не зосередитися на якій-небудь конкретній області, хоча. Одна з великих речей зі складними рухами, що вони досить природно, так що ваше тіло буде в кінцевому підсумку зробити це з певним рівнем активації м'язів. Ваші великі м'язи (лат, зокрема) буде обробляти більшу частину навантаження і дрібні м'язи знітилися, який є точно, як це має працювати.

Перейти так швидко, як ви можете на шляху, але спеціально на вниз (ексцентрична) стороні, переконайтеся, що ви не впаде як камінь. Ви хочете контрольованим вивільненням, щоб не шокувати навантаження на руки.

Як мені організувати мої тренування? Я повинен вважати повторень, або піти на час або гібрид чи що? У будь-якому випадку, я не можу гарантувати, що всі представники будуть бути рівними як під час набору або від комплекту до комплекту, мої руки/назад стати слабше і мої ноги робити більше.

Якщо у вас є деякі досить конкретні причини робити по-іншому, я б рекомендувати стрілянину по 3 комплекти 12. Обидва з провалами і підтягування, я бачив гарні результати, переконавшись, що ви можете робити багато повторень (10-12). Коли ви хочете, щоб цільова сила конкретно, ви могли б знизити ціну до 5 повторень.

На програму-посередника я-Удачі тобі 3х12 на один день (понеділок), потім 3х6 зважений на інший день (п'ятниця).

Як я можу відслідковувати прогрес? У мене є сильне включення-виключення відносини з навчання, тому я хочу що-те, що дозволяє мені відслідковувати прогрес, щоб тримати я мотивований, і я хочу бути впевнений, що не затихне.

Я ніколи не робила самостійно-допомагали підтягування, але я уявляю, що штовхає ваші ноги спереду трохи знизить свою потужність. Крім того, даючи одну ногу трохи "кульгають" і не напружуючи це дозволить знизити ваші сили ніг.

Велика річ, я хотів би спробувати зробити, а що слід використовувати як індикатор прогресу, скільки ви зможете взяти свої ноги з рівняння. Менш залежний від них, тим сильніше ти стаєш.

Ще я б дуже рекомендував, і що ви могли б включити в те, що ти робиш зараз, - це негативні підтягування.

+607
Hasan Hasanov 16 жовт. 2018 р., 09:56:10

Я зазвичай прихильник силових тренувань в більшості випадків, але для занепокоєння, я б особисто порекомендував кардіо або щось, що дійсно змушує вас відчувати, що ви не залишили енергії, де дійсно можна змусити себе в ту сторону.

Бойових мистецтв або бігу.

+603
Malik Shoaib 18 вер. 2016 р., 02:18:14

Є деякі переваги, проте є і деякі супутні ризики з ізометричної навантаженням.

По-перше, ізометричні вправи не будують багато сил в цілому, вони дійсно тільки побудувати силу в одному положенні. Вони можуть допомогти підтримувати силу, що ви вже розробили, однак і це може бути дуже корисно в реабілітації типу.

Ці види вправ (так як немає руху) нам не допоможе швидкість або спортивних результатів або.

Що вони можуть зробити дуже добре, є підвищення ефективності стабілізації м'язів, так як вони змушені більшою набір для підтримки ізометричного скорочення. Є також деякі докази , що вона може допомогти знизити відпочиваючи кров'яний тиск. Вони також можуть бути корисні вправи, якщо у вас знижений діапазон руху через захворювання (артрити) або травми.

Ці види вправ не підняти кров'яний тиск під час тренування, і якщо ви збираєтеся робити їх, слід враховувати інтенсивність і не затримувати дихання, так як вони є двома іншими факторами, які також можуть підвищити артеріальний тиск небезпечно.

+585
Robert Lerner 9 серп. 2014 р., 20:17:40

Тому після дієти, я йду назад на здорове харчування, але у великих кількостях (наповнювач).

Що б все навколо хороші вправи робити всю тиждень круглі?

Я працюю 4 дні в тиждень, так що я міг робити ті ж вправи кожен день, та ще більшість моїх основних м'язів? Я все ще роблю звичайний фітнес (вага), але і кардіо в поєднанні з моїм основним вправам, тому його не чисто ядро.

Що б бути хороше ядро робити вправи в тренажерному залі і вдома?

+570
BrigantiumXIX 2 лип. 2019 р., 18:01:38

Я досить молодий (близько 30), і я їжджу на велосипеді майже кожен день (в дорозі) і спробувати підштовхнути себе, так що я в пристойній формі. Також мені подобається робити тривалих поїздок, які припускають їзду по крутим дорогам до прилеглої гори. Навіть моя бабуся шестерні, дороги круті і досить довго, щоб отримати мій пульс дуже високий. Я не знаю точно, як висока, тому що у мене немає пульсометра, але вона досить висока, що мені не доведеться зупинятися по дорозі.

Я повинен бути стурбований перенапруження? Якщо так, чи є ознаки, зокрема, я повинен шукати? Я просто хочу переконатися, щоб уникнути небезпечної діяльності. Якщо ви в хорошій формі, це безпечно напружуватися стільки, скільки ти здатний?

+546
Moswyn 14 трав. 2017 р., 04:48:14

Я подивився на інгредієнти у Формулі відновлення P90X і вони включені в число відомих елементів:

 • Декстроза & мальтодекстрин: цукру, щоб допомогти забезпечити викид інсуліну (40г вуглеводів / порція)
 • Концентрат сироваткового білка: білка (10г / порція)
 • Лимонна кислота: вітамін C
 • L-карнітин та L-глютамин: амінокислоти, пов'язані зі спалюванням жиру і відновлення
 • Креатин: допомагає отримати енергію назад в м'язи (500 мг / порцію)
 • Оксид магнію: напевно, форма магнію добавка з низькою швидкістю поглинання

Інсуліну після інтенсивного тренування допомагає просувати енергію там, де вона вкрай необхідна: ваші м'язи. Загальні переважає думка, що доносить до інших необхідних поживних речовин, як протеїн. Дійсно це причина і наслідок або просто кореляція, ваші м'язи готові засвоювати білки, а також після тренування.

Не знаючи, що відсотки різні інгредієнти, це дуже хороші добавки для відновлення. Проблема в кількості.

Давайте зіставимо це з АМП Wheybolic крайність:

 • Глютамін, аргінін, лейцин, Л-карнітин: амінокислота, пов'язані з втратою ваги і відновлення (лейцину це амінокислоти з розгалуженими бічними ланцюгами)
 • Підсилювач маркетинговий інгредієнти: карбогену і аминоген нічого не значать за межами АМП продуктів, але я припускаю, що він забезпечує такий же ефект, як декстроза/мальтодекстрин у Формулі відновлення P90X (Примітка: тільки вуглеводи 7 м / порцію)
 • Ізолят сироваткового суміш: 60 г білка на порцію

У Wheybolic крайньої додаток дає вам набагато більше протеїну, а деякі амінокислоти, які, як відомо, щоб допомогти з відновленням. Між двома добавок, це забезпечує краще рішення для відновлення. Єдине, що мене турбує-це маркетинговий інгредієнти. Там дійсно не будь-який спосіб, щоб сказати, що вони роблять для вас або вас, не покладаючись на підсилювачі маркетингової галасу.

Чого не вистачає, що може зробити її краще, який креатин моногідрат (єдина форма креатину з навантаженнями дослідження за ним і перевірені результати). Рекомендована доза креатину моногідрата становить близько 5 г / добу. Коли ви тренуєтеся ваші м'язи спалювати АТП з побічним продуктом АДФ і молочної кислоти. Креатин допомагає перетворювати АДФ назад в АТФ, що дозволяє вам робити більше роботи. Він гігроскопічний, що означає, ви будете мати деякі набору ваги з цим доповненням, але це не зробить негативного впливу на склад тіла.

Для заповнення профілю доповнення, поки у вас є полівітаміни, які розроблені для атлетичних людей і, можливо, гарною добавкою з магнієм у вас буде ще краще формула, ніж Формула відновлення P90X. Хелатированный магній є, ймовірно, золотий стандарт і оптимальне харчування має дуже розумною ціною полівітаміни.

+498
msnyder 2 серп. 2015 р., 20:48:34

Як вже згадувалося, почати робити соуси (можна навіть додати вагу, коли він стає надто легко), підтягувань і підтягувань, але принцип той же, додайте вагу, коли ви можете зробити більше, ніж 8, наприклад. Цих трьох вправ буде навалом біцепси, трицепси, груди, спину.

Нахилився над рядами з вільними вагами було б дуже добре, стоячи пліч-о-преса також якщо ви хочете пристрелть плечі, стоячи робить його більш важким.

+459
Fefe 9 черв. 2012 р., 13:11:50

Нижній частині спини травми / біль (ЛБІ або ЛБП) будь то верхня болі в спині або болі в попереку часто викликані слабкі м'язи живота. Так як ваш абс передній прив'язки вашого хребта, якщо вони слабкі, то інших структур, що підтримують хребет (ваші глибокі м'язи спини, наприклад, квадратний м'яз попереку, многораздельная і т. д. Наприклад) доведеться працювати.

Розвиваючи стійкість сердечник, ви будете менш імовірно, щоб поранити або спину або хребет.


Ключових речей, щоб зрозуміти

 • Глобальні м'язів: виробляють короткі потужні руху (латів, пастки тощо).
 • Місцевий м'язів: вогонь спочатку для стабілізації та захисту життєво важливих областях, як хребет і внутрішні органи. По суті, вони є невеликими, менш потужні м'язи призначені для сталого скорочення - попередження небажаних, потенційно небезпечне рух.

Якщо ви більш потужної глобальної м'язи обстрілу до глибокої стабілізатори це результати у великі сили, що діють на колону нестабілізованої хребта. Ось чому цей орган так важливий. Він активує, перш ніж рух в будь-якому напрямку.

Місцевий м'язів сприяють сегментарної стабілізації. Включення глобальних м'язи занадто рано може бути згубним. Місцеві м'язи перевершують світові м'язів при контролі поперечних навантажень.

Непотрібні активації глобальної м'язів може призводити до надмірного стискаючі навантаження на хребет.


Значення внутрішній стрижень сила

Важливо включати вправи, що циліндр у формі "обгорткової" м'язів називається ваш сердечник. Вправи повинні охоплювати основні, які складають цей циліндр і захистити і лямками життєво важливі органи і хребет на місці. Деякі ключові м'язи -- внутрішні і зовнішні косі м'язи живота, квадратна lumborum і, безумовно, найважливішим поперечної м'язи живота (тра).

Основний зміцнюють вправи для болю в спині: Предреабилитационный

Нижче наведені деякі вправи, які можуть допомогти вам розвинути сильну сердечник і запобігання болю в спині.

 • АБ Загальнозміцнюючий (Прогресії Тра)
 • Передній Міст
 • Міст Глют
 • Чотириноге "Пташині Собаки"
 • Дошки
 • Наполовину Стоячи На Колінах Чоп
 • Наполовину Стоячи На Колінах Ліфт
 • Зворотний Hypers на швейцарський м'яч

Будь-яка зміна або розвиток вище це нормально (тобто зміна стабільності здійснення поверхню, один матч проти подвійного, проти одностороннього контралатеральної.)


Джерела:

 1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3806181/#bibr2-1941738113502451
 2. https://www.researchgate.net/publication/10617782_Core_stability_exercise_in_chronic_low_back_pain
 3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20581648
+411
arraysareslow 24 жовт. 2011 р., 06:22:35

Років тому, я теж була ACL сльозу. Я зосередився на дещо інший ізоляції вправи, а також комплексу вправ, щоб спробувати відновити свій розмір і силу. Я використала наступні вправи:

 • 1 ноги РМТ присідати з вправи група – ви в основному обруч вправа стрічку навколо коліна, прикласти її до несдвигаемый об'єкта, і, присідання на одній нозі. Це буде будувати баланс, сила, і розмір. Я хотів забути про своє "хорошому" ботильйони під мої сідниці, коли я присіла навпочіпки.
 • 1 ноги розгинання ніг. Переконайтеся, щоб повільно просуватися з Ваг.
 • Повний (2) розширення ніг.

Я також рекомендую деяким жижки працювати як лежачи підколінного сухожилля кучері.

Ви повинні очистити всі ці вправи з ПТ або особистим лікарем, перш ніж намагатися їх робити.

+402
Kadekjayak 29 серп. 2019 р., 17:11:00

Погляньте на цю статтю: серце спортсмена. Дивлячись на ваші тренування, я думаю, що ти більше спортсмен, ніж ти думаєш. Тільки на велосипеді за 8 км в день і тримати принаймні, 40 миль на тиждень аеробних вправ.

У статті йдеться, що з важким режимом аеробних вправ, серце реагує на зниження серцевого ритму, але і збільшення об'єму крові в кожному ударі. З анаеробні вправи (важка атлетика, інші висока інтенсивність спортивний), стіни серця товщають для підвищення артеріального тиску при фізичному навантаженні. Це нормально впливає, і зміни відбуваються протягом перших 4-6 тижнів тренувань.

Також згідно ст. ви повинні проконсультуватися з лікарем, якщо:

 1. Історія непритомність без видимої причини, особливо якщо непритомність стався під час або відразу після тренування.
 2. Симптоми аритмія, серцебиття, пропущені удари або тріпотіння пульсу або під час відпочинку або тренування.
 3. Близького родича, який раптово помер у віці до 55 років або з сімейної історією ранньої ішемічної хвороби серця, високий рівень холестерину, синдром Марфана або збільшене серце.
 4. Сімейну або особисту історію судом.
 5. Ви чоловік старше 40 років або жінка старше 50, Американський коледж спортивної медицини рекомендує, що ви маєте медичне обстеження перед початком програми вправ.
+390
Josh Crowder 31 трав. 2014 р., 12:07:14

Нещодавно я почав програму зміцнення(і навчитися активувати) конкретні м'язи, що відносяться до overpronation(відводить великий палець стопи, довгого згинача пальців Бревис тощо).

Через кілька тижнів я зараз у стані, щоб активувати і контролювати ці м'язи, але, на жаль, тільки для <1-2 сек до м'яз скорочується/з(трохи боляче), який змушує мене розтягнути. Це істотно видно в відводить великий палець стопи м'яз, яка змушує великий палець ноги, щоб розвернутися, перш ніж я привести його до "нормального" (не нормальне положення.

Це нормально? Чи потрібно включати стрейч? Або це піти з плином часу?

+353
Burty 7 серп. 2014 р., 18:59:21

Минулого тижня я почав помічати деякі будівельні біль у правому стегні після моїх ранкових пробіжок, що завершився минулої середи, коли я ледве могла ходити без сильної болі в другій половині дня. Я взяв кілька днів відпочинку, а вчора пішла до лікаря, де він сказав мені, що найбільш імовірною причиною був бурсит вертлюгової.

Я досі нормально запустити, хоча я повинен взяти його легко, і він дав мені список хіп-тягнеться і вправи, щоб допомогти з моїм хіп-міцність і гнучкість.

Я намагаюся запустити Рагнар реле Уошетч ще в червні, і я хочу ще бути в змозі зробити це. Є що-небудь ще я можу зробити, щоб тримати біль вниз (або позбавитися від нього), щоб мати можливість ефективно готуватися до гонки?

+338
Saera 9 жовт. 2013 р., 03:19:01

Я 5'9", 158. Планую пролити 10 фунтів жиру і отримати м'язи. Я сподіваюся отримати у відмінній формі. (Я вже в формі, але я прагну до різатись!)

Мені цікаво, що я повинен з точки зору мого співвідношення білків, жирів і вуглеводів?

Я взагалі їм близько 1500 калорій в день.

+310
Oluseun Ladoja 23 жовт. 2019 р., 07:29:24

Я б сказав, що це в основному ядра, плечі, нижню частину спини інтенсивний.

Вправи що б збільшити рухливість і силу включають:

Йога - стретчинг гнучкість основного стабілізації Основна робота - дошки, зважений хрумтить, ноги ліфти, висить ногу піднімає Військової преси бічній піднімає ваш дельтовидних і пастки для стабілізації, щоб утримати цю позицію.

Рух.

Виходжу на позицію, напевно, найскладніша частина цього. Ви можете почати стоячи трохи менше, ніж довжина тіла від стіни. Вам у вихідному положенні голова нахилена вниз, а руки долонями вниз на підлогу. Я думаю, ви вже сидите. Покладіть руки прямо під вами і практиці тримає себе, штовхаючи вгору від Землі, утримувати та повторювати.

Візьми стілець і помістіть його за вас, чи використовувати стіну, Як згадувалося раніше. З вашої руки в тому ж положенні, як вихідне положення, ноги на стілець або низьку точку на вершині стіни, провести, повторити. Це має бути схожим на середині шляху, може, трохи менше, ніж пів-очка.

Я думаю, що ваших головних цілей-це зробити ваше ядро у формі. Якщо ці основні вправи занадто екстремальним, може бути, ви могли б спробувати нахили тазу, або інших основних активуючих вправ, щоб ви знали, що вона дійсно відчуває. Це, мабуть, тільки початок. Удачі!

+304
Shrike 1 лип. 2014 р., 01:50:03
 • Присед (спина присед, фронтальний сидячи, сидячи над головою)
 • Станова тяга
 • Поштовху
 • Урвати
 • Випад
 • Крок вгору
+281
user42178 15 січ. 2010 р., 06:14:50

Двічі зараз, я мав явище, що після змагання з бігу, моя голова пішла дуже важка і паморочиться голова. Його важко це описати, але це sortof відчуває, як needlepricks в лоб, разом з великою пітливістю і загальної woozyness.

Це дійсно стає трохи краще, коли я в добре провітрюваному приміщенні (як зовні), але не зникає повністю, як вона прагне повернутися, коли я повернуся до більш гарячою області.

У перший раз, він поїхав через деякий час після того, як я потрапив в низькотемпературній зоні, вдруге це тривало поки я не отримав що-небудь поїсти, а потім пішов майже миттєво. Що теж дивно, що другий раз, це сталося тільки 4-5 годин після фактичного виконання (та я вже з'їв, і було в той час достатньо рідини).

Я мав хтось узяв моє кров'яний тиск і серцебиття, коли це сталося, але все було в нормі на цей рахунок.

У мене може бути якийсь дефіцит, викликаний стресом, а змагання з бігу? Я думав щось на зразок дефіциту солі заліза, хоча я сумніваюся, що останній.

Хто-небудь зіткнетеся з чимось подібним після важкого exerction?

Сем

+280
Lucien Luc Brochu 8 квіт. 2014 р., 20:53:06

Я підвернув ногу один раз, було страшенно погано, у мене прикол був протягом багатьох місяців (відсутність належного лікування стало ще гірше, в моїй країні походження ви отримуєте тільки необхідні медичні послуги від держави, і реабілітації не буде розглядатися як "необхідне", слів немає...).

Минулого тижня, я поставив мою їжу помилкові при спуску, це була коротка біль, але нічого більше, так що мені пощастило в цей раз, але моя кісточка трохи розпухла так було завдано певної шкоди.

Це змушує мене турбуватися. Мабуть, мої стабілізуючих м'язів занадто тиждень, у мене занадто мало координація і я не досить розтягується. Мені потрібні вправи, щоб зміцнити цю частину мого тіла, яка, здається, моя ахіллесова п'ята...

Які вправи можуть орієнтуватися, що сухожилля, щоб зробити його більш стійким, а також зміцнити стабілізуючі м'язи навколо нього? Я дізнався багато розминкові вправи, а після довго в гору, я був, звичайно, більш теплий-підвищив. Кращі вправи ті, які можна зробити в домашніх умовах і не вимагають спеціальних (великий) обладнання...

+277
AieMPhy 20 серп. 2015 р., 02:00:49

Ваше тіло може тільки правильно відновлюватися у час відпочинку, тому я рекомендую дотримуватися альтернативного днів.

Це, як кажуть, якщо у вас є два тижні перерва, то у вас є чудова можливість змінити свою рутину, коли ви повернутися і побачити деякі більш швидкі результати. Наші тіла і уми великих на створення моделей і якщо ви будете дотримуватися звичайного тренування досить довго, ваше тіло буде звикнути до нього і не рости такими ж темпами, як при процедура була розпочата. Це багато, чому люди на нову дієту побачити гарні результати спочатку, але потім швидкість, з якою вони схуднути сповільнюється. Штангісти іноді вирватися з плато шляхом зміни їх рутини.

Якщо ви не перестаєте працювати, ви завжди можете закінчити з тріском, збільшуючи інтенсивність трохи (але не забувайте відпочивати!). Потім, коли ви повернетеся в нього, змінити стан речей. Ваше тіло не знає, що відбувається і доведеться компенсувати відповідно.

+204
user22865 8 трав. 2016 р., 07:20:28

Чому всі тренування програма 5х5-небудь, крім тяги? Якщо я додав тренування Ab для тренування (скажімо хв 180С), буде звідки мені знати, чи має він бути 5х5 або 1х5?

+172
swehren 12 жовт. 2015 р., 05:27:22

Так що великий гамір навколо культуризму і одну годину - це гормон кортизол. Це буде трохи багатослівно, але ведмідь зі мною.

Що кортизол і чому це важливо?

Ну, по-перше, ми повинні знати трохи про те, як м'язи працюють в анаеробних держави. (Анаеробне стан, де ви працюєте так важко ваше тіло не може постачати досить швидко кисень до м'язів: підняття тягарів при середніх і високих повторень, інтервали високої інтенсивності, тощо).

Всупереч анаеробне стан, в аеробне стан, коли м'язи знаходяться в стані використовувати клітинне дихання (аеробне glycoloysis), щоб живити себе. У цьому стані організм здатний постачати кисень і цукор (глікоген) у м'язових волокнах досить швидко, так, що клітини не потрібні для використання накопиченої енергії для роботи.

В "прихованої енергії - це важливо. Коли м'язи працюють анаеробно, вони повинні використовувати свою накопичену енергію джерела ( АТП), щоб зробити роботу.

Тепер це підводить нас до бодібілдингу. Є дві частини цієї м'язи ми дбаємо про: саркоплазма та міофібрили. Ось гарна ілюстрація:

enter image description here

Саркоплазма м'язових накопичує енергію для міофібрили працювати в анаеробних умовах. Ось де АТП зберігається. Використовуючи те, що називається саркоплазматического ретикулума, АТФ закачується з саркоплазма і перетворюються в цукор для міофібрили у використанні. Якщо ви зацікавлені, ви можете дивитися багато лекції на цей процес тут.

Коли ви бодібілдинг, ви тренуєте своє тіло, щоб зберігати більше АТФ в саркоплазма.

Зараз на кортизол. Через деякий час після тренування, ваші м'язи знаходяться під таким стресом, що вони спілкуються в мозок, що не існує жодного способу, щоб створити достатню кількість цукру в договорі (є хороша схема синапсу/м'язових волокон структури лекції за наведеним вище лінком). Мозок реагує шляхом вивільнення кортизолу з надниркових залоз. Цей нейромедіатор відповідає на стільниковий, сказавши, що якщо він повинен, він може почати використовувати катаболізм для палива. В даному випадку це означає, що клітини самі почнуть мене з'їдять за енергію. Ми не хочемо цього, якщо ми культуризму, очевидно.

В цей момент ми досягаємо величезною какофонії "бро-наука", яка пов'язує різні дослідження кортизолу в неправильно витлумачені моди. Вона стає дуже важко продиратися через правду за спину (особливо коли стаття відразу після оголошення добавки).

По ідеї (хоча я не зміг знайти точної медичної папери), що після 75 хвилин тренінгу організм починає випускати кортизолу. Тому ми не можемо покладатися на цього числа полягає в тому, що немає кваліфікації, про те, що вважається професійної підготовки, ні обсяг підготовки, ні міркуваннями про кондиціонуванні особи, ні їх гостей допуск до кортизолу. Я хотів би зазначити, що швидкий пошук Google для "кортизолу толерантності", повинні бути ресурси, пояснюючи це тим, що організм стає більш терпимим до кортизолу з навчанням.

У будь-якому випадку, візьміть до прикладу: стажист, зовсім один набір, чекає 30 хвилин, робить їх другий набір, потім чекає ще 45 хвилин, перш ніж робити свій третій і остаточний набір. Раптово тіло сказати: "гей, гей, гей, зачекай ... ми повинні почати catabolizing м'язових волокон, перш ніж ви можете перемістити цю вагу", а потім випускає кортизол? Ми тільки що дізналися, що кортизол (стосовно до навчання) є реакцією організму реагувати на недолік збережені АТФ в м'язових волокон. Середня стажист, звичайно, не буде зберігатися АТП після цього обсяг.

Особисто я вважаю, що "одна година" поняття дуже суб'єктивне, щоб бути корисним, і вважаю за краще покладатися на щось на зразок підготовки Тома. Але ось простий тест: якщо ви втрачаєте свій прибуток, це означає, що ти catabolizing швидше, ніж ви можете побудувати. Якщо ви все-таки прогрес, не турбуйся про це.

Так чи варто воно того, щоб угробити ваш партнер по тренуванню на користь збереження сеансу час вниз?

Я б сказав, Абсолютно немає. Маючи коригувальника збільшує вашу здатність до поступової перевантаження, тому що ви можете зробити більше повторень (особливо в день грудей). Плюс психологічні переваги наявності страховки дійсно допоможе вам зосередитися на тренування, а не напруга (яке вивільняє кортизол!). Тримати партнера на мій погляд.

+150
Nicholas Jones 31 лип. 2018 р., 06:07:33

Це не має ніякого сенсу. Я зробив 7 комплектів з 4 повторень з 45 фунтів гантелі в кожній руці вчора і сьогодні я намагався зробити набір з 50 кг у кожній руці по 2 повторень, і я не міг зробити 2. Я міг зробити тільки 1 Перш ніж застрявати на другому (Мідуей, якщо це має значення).

Що я роблю не так?

+127
acatalept 23 жовт. 2013 р., 20:11:44

Так, цей процес називається glycogenesis. Ваша велика проблема-це просто про калорії. У той час як ваше тіло може виробляти глікоген з шпинату (як приклад), є лише 105 калорій в півкіло шпинату. Шпинат насправді має деякі білка в ньому, і Ваше тіло буде використовувати глюконеогенез , щоб перетворити деякі з цих білків в глюкозу.

Так що поки що з чистого біо-хімічної точки зору ваше тіло робить це кожен день, щоб отримати ~2 500 калорій ви повинні з'їсти приблизно 24 кілограми шпинату. І при ходьбі на великі відстані щодня збирається багато споживають понад 2500 калорій.

Основний реалістичний шлях до того, що ви тут думаєте-це вищезазначене глюконеогенезу, перетворення з жирових запасів глікогену, щоб потім glycogenesis до глюкози. Повернутися до Математика конверті написано, що 1 фунт жирових в організмі людини становить близько ~3500 калорій.

180 фунтів людина, в середньому 20% жиру, має 36 кілограмів жиру на них. Як тільки ви отримаєте під ~4% все може отримати досить жахливо, коли жир зовсім інші речі, такі як ізоляція та зберігання вітаміну. Так що залиште 4% (7 фунтів) чийогось жиру в місці.

Це все ще залишає вас з 29 кілограмів жиру-енергії, або 101,500 калорій. На 5000 днів калорій, це майже три тижні. Було б абсолютно жахливі 3 тижні я не хочу брати участь, але я б вважав за краще зробити це, ніж з'їсти 48 кг шпинату щодня.

+101
Jens Ulrik Jacobsen 17 вер. 2011 р., 16:16:24

Чим більше клітковини в їжу, тим нижче глікемічний це. Більш прості цукру в їжу, Чим вище глікемічний це.

Коли ви будуєте трапезу з одним із зазначених нижче вуглеводи, ви можете знизити середній глікемічний індекс їжі, додаючи будь-який з наступних:

 • білка
 • жир
 • волокна у вигляді низькокалорійних волокнистих овочів

Ось проста угруповання продуктів у відповідності з глікемічним індексом:

 • Дуже низьким глікемічним індексом, складні вуглеводи (краще)

  • вівсянка
  • солодкий картопля
  • коричневий рис
  • грейпфрут
  • ягоди
 • Складні вуглеводи з низьким глікемічним індексом (хороші)

  • квасоля
  • кукурудза
  • горох
  • сочевиця
 • Середній низький глікемічний вуглеводів (добре)

  • пасти
  • хліб
  • білий картопля
 • Ніби як низький глікемічний вуглеводів (гаразд, ці плоди є високий рівень цукру і високим вмістом клітковини)

  • яблука
  • апельсини
  • персики
  • груші
 • Не дуже низьким глікемічним індексом (не добре)

  • рафінований цукор
  • цукерки
+29
user259365 19 вер. 2013 р., 14:28:33

Основний (хороший) причина, чому рекомендується міняти свій раціон кожен так часто є психологічною, але це палиця про два кінці.

З одного боку, якщо ви робите ту ж процедуру кожен раз, вам може набриднути, ви можете зупинити виклик собі, тому що ви знаєте, що ви можете зробити.

З іншого боку, так як ви дуже добре знаю, яку вагу ви можете підняти, Ви знаєте, коли ви розробляєте і коли ти піднімаєш той же вага весь час.

В крайньому випадку, якщо ви робите вправи ізоляції, де вашою головною м'язи є дуже сильними по відношенню до іншої частини вашого тіла, ви могли б у кінцевому підсумку поранивши себе із-за дисбалансу.

+16
Dmitriy Vinokurov 21 лист. 2017 р., 13:24:39

Показати питання з тегом