Вендлер 5-3-1 без присідань

В даний час у мене є тільки лава, штанга і купа Ваг, немає стійки для присідань.

Я хочу працювати на 5-3-1 Вендлер (без нудно, але великий) у загальновстановленому порядку з однією пересадкою. Немає присіданнях(З-за відсутності стійки для присідань).

 • Вт - ???
 • СР - Жим
 • Чт - Станова Тяга
 • П'ятниця - прес плечі

Що я повинен замінити присідання зі? Лава під штангу і обмежень обладнання.


Штанга рядків може працювати, але, можливо, зайве тяга на Пн

+163
CovertIII 5 черв. 2011 р., 17:08:48
27 відповідей

Це не можливо, щоб зменшити жир в певних частинах тіла. Коли ви втрачаєте вагу, ваше тіло бере жир звідусіль на тілі. Єдиний спосіб реально схуднути, це залишитися в дефіцит калорій, так що або їжте менше, або збільшити кількість фізичної активності ви займаєтеся. Особисто я використовую додаток, щоб відслідковувати мої калорії - то ви теж повинні спробувати.

І якщо ви бажаєте дізнатися більше плечі, я б рекомендував працювати так як це допоможе вам схуднути і наростити м'язи одночасно (якщо ви не робили багато фізичної підготовки перед тим).

+894
Demure 03 февр. '09 в 4:24

Є 2005 дослідження, і безліч інших, які показують явне вивільнення дофаміну, Коли цукор потрапляє в організм. Це одне показує, що (у щурів) він нарівні з звикання наркотиків.

Ці результати припускають, інша нейрохімічні подібність між переміжна накачиваюсь [цукор] і наркотиків: обидва неодноразово збільшення позаклітинної [допамін].

В цьому 2013 дослідження показує, що жирну їжу не necassarily більш приємним, так як видаляючи їх з свого раціону викликає фізичні симптоми абстиненції.

Видалення високим вмістом жирів у людей, які звикли до нього] посилює реакції на стрес і підвищує уразливість для смачних продуктів підвищення харчової мотивації поведінки. Довгострокові зміни в дофамін і пластичність-пов'язаних сигналів схеми винагороди можуть сприяти формуванню негативних емоційні стани, переїдання і апетитною їжі рецидив.

Вошивий річ про це полягає в тому, що "довгострокові зміни можуть бути створені погане харчування навіть у дитинстві.

Цикл (погане харчування дітей) -> (довгострокові зміни у фізіології) -> (підвищений ризик проблем зі здоров'ям + підвищене бажання погане харчування) відбувається з нудотним відсоток людства на даний момент.

Судячи зі свого досвіду високим вмістом цукру (наприклад, цукерки, або навіть пиріг) дасть мені головний біль протягом декількох хвилин. І хоча я люблю В-Н-поза котлети (з картоплею фрі) є достатній слідство в моєму розумі, щоб зберегти його від того, що я хочу по-балуватися.

+871
jc55 7 січ. 2017 р., 16:50:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Щоб відповісти на ваше питання: ні, вам не потрібно більше верхній піднімає тіло.

Філософія програма працювати ваші найбільші м'язи, тому присідання на кожній сесії.

Тим не менш, це гарна ідея, щоб додати деякі додаткові ліфти, якщо ти ще можеш після трьох основних, особливо якщо ви робите програму протягом тривалого часу, щоб мати кращий баланс між усі ваші м'язи.

 • Зважений діпи гарні
 • Підтягування теж гарні : намагайтеся урізноманітнити стилі (широкий/вузький, супінація/пронація ручки) і без допомоги
 • Похила лава для преса з гантелями : дуже добре працювати верхньої частини грудей. Я особисто роблю 5х5 на цю вправу кожен сеанс, але я не додаю вага так часто, як для основних підйомників (бо 5 фунтів за гантелі)
 • Кожен другий ліфт, який не ізольований, і звичайно з вільними вагами

Це нормально, не збігаються діаграми, наведені на stronglifts : я можу підняти 180 кг в присіданні, але я досить слабкий у ЗНМ, так що не турбуйтеся про те, що кожна людина індивідуальна.

Що стосується вашої звичайній гучності ви хотіли спробувати (я думаю, ви вже це зробили), це нормально, але за день ви повернетеся до яких буде дуже жорстко! (вам може знадобитися, щоб скинути 40%, принаймні за вагою)

Нарешті, вам не потрібно обмежувати свою програму до 6 місяців, як можна додати вагу, тримати на stronglifting! (Я роблю це протягом більше 18 місяців)

+841
sanjay prakash 21 черв. 2015 р., 17:23:05

Більшість людей лікують підтягування, як якесь спеціальне вправу, де повторень, набори, і вагу як-то на іншому плані буття і не дотримувати всі правила фітнес.

Це не відрізняється, ніж будь-які інші вправи. Ви збільшите свою силу, незалежно від вашого діапазону повторень, але ви збільшите свою силу більше, якщо ви зробите зважений і близьких в діапазоні 3-6, зробити більш гіпертрофовані результати в діапазоні 6-10, і отримати більше м'язової витривалості у 10-18ish діапазону.

Отже, які ваші цілі?

Особисто я думаю, що це важливо мати витривалість, щоб зробити підтягування (або chinups) у 10-іш діапазоні повторень. Але, чесно кажучи, якщо ви можете зробити 5 зважені підтягування з 25фунтов плити прикуті до вас, роблю З 10 тільки ваша вага тіла буде торт.

Крім того, щодо однієї з ваших коментарів:

Зазвичай це займає у мене 30 хвилин відпочинку між наборами 7.

Це багато інше, як в принципі декількох тренувань. Не то що це погано.

Це не є офіційним стандартом міцності , але я думаю, що є трохи мудрості до думки, що 3х10 (або 3х12) chinups/підтягування-це хороша ідея. Підтягування/chinups мульти-спільні навчання, що впливають на спині, тулуб, плечі і руки. Маючи м'язової витривалості в цьому відділі схоже вміти пробігти милю: це просто зручна річ для людини, щоб бути в змозі зробити. З цілого ряду причин.

Все це, як мовиться, запровадження виваженої тягне/підборіддя "рано" не збирається робити нічого, окрім як допомогти. Просто не забувати про цінності і значущості вправа для розвитку м'язової витривалості. Через рік або два, якщо ви не можете зробити 3х12 з хвилину між, Ви, напевно, чогось не вистачає.

+833
Navin Mahto 20 вер. 2011 р., 06:23:15

Я була "тренування", йдучи босоніж (+ vibrams) протягом 2-3 місяців. Я відчуваю себе відмінно, є не великі пошкодження (хоча у мене ніколи не штовхнув мою самовисування).

Моє питання полягає в наступному: чи розумно поїзд протягом 4 місяців або близько того на напівмарафон з допомогою босоніж/мінімальний методів ніг, а потім в день гонки спринт з що-то з величезною підтримкою п'яти?

Мій друг вказав, що він отримав величезний поштовх, коли він повертався до своїх АСИКС гель про.

+819
user13051 30 черв. 2019 р., 10:52:00

Я недавно почав бігати по піску, але в мене були люди кажуть мені, що біжать по піску на тривалий термін викликає серйозні травми колін і суглобів.

+809
spuente 29 лист. 2015 р., 06:11:48

Деякі швидкі дослідження повертається в наступних статтях:

Хто знав, що профілактика каменів у нирках була такою простою?

"У 1990-х роках, коли дієта Аткінса досягли величезної популярності, критики стверджували, що високий
споживання білка призводить до сечокам'яної хвороби. Це виявилося повним міфом, але
дезінформація, як і раніше поширюється.

Хоча білка обмежені дієти корисні для людей, у яких вже є нирки 
захворювання, вживання м'яса не викликає проблеми з нирками[7]. Крім того, жиророзчинні 
вітамінів і насичених жирів, що містяться в продуктах тваринного походження мають найважливіше значення для правильного функціонування 
ваші нирки."

Дієти з високим вмістом білка: відокремити факти від вигадки

"Твердження про те, що споживання білка призводить до каменів в нирках-це ще один популярний міф, який 
не підтверджується фактами. Хоча білкової дієти корисні для людей 
хто має хвороби нирок, вживання м'яса не викликає проблеми з нирками (10). Крім того, 
жиророзчинних вітамінів і насичених жирних кислот міститься в тваринних продуктах стержневы 
для правильного функціонування нирок".

Мінуси Дієти З Високим Вмістом Білка

 • Подивіться на заголовок під назвою - можливе пошкодження нирки

Я прийшов до висновку, що при споживанні великої кількості білка щодня

 • Не пити достатню кількість води може викликати камені в нирках
 • Генетичні дефекти можуть зробити камені ймовірніше
 • Не здорове харчування, не отримують достатньо клітковини
 • Деякі дослідження стверджують, що: велика кількість протеїну під час вирізання вуглеводів може збільшити ризик проблеми з нирками. (Знову ж, попередні пункти можуть запобігти це)

Моя особиста думка - я думаю, що якщо ви підтримувати здорову дієту і пити багато води, ви не повинні мати ніяких проблем. Я близько 300 грамів білка в день, який включає в себе 12 унцій курки, лосось, арахіс, 2 сироватки протеїнові коктейлі, маса вітамінний коктейль (50г білка) і казеїнового коктейлю. Я на цій дієті за 3 місяці і не було ніяких проблем.

+758
metlla 8 жовт. 2018 р., 13:04:06

На деякий час я помітив, що я худий багато на моїй правій нозі під час мого присідання і він пішов на деякий час.

Я в даний час на корточках 200lbs, який є великим, але зниження аж до 145, і я до сих пір помічаю, що я зраджую своїй правій стороні. Я прийняв удар по моєму самолюбству, падіння це низько, але це на краще, і я буду продовжувати знижувати свою вагу, поки я не знайду місце, де моя правильна форма (95lbs нормально під час розминки).

Минулого тижня, я додав односторонній жим ногами і це зробило його дуже ясно, що моя ліва нога слабкіше правою. Моя ліва глют виразно слабкіше.

Що я повинен зробити, щоб допомогти з моєї формою? Односторонній підтримки їхати, поки не виправити цей дисбаланс і мій присед форма?

+706
Deividas Karzinauskas 19 жовт. 2012 р., 13:05:45

У кого-небудь є особистий досвід або інформація, що відноситься до "тенісний лікоть" або тенісних травм. Я шукаю зворотний зв'язок, що відносяться до всім віковим групам.

Я особисто бачив тільки надмірне "знос" травм у дорослих ніколи не бачили, як це відбувається для будь-якого молодого гравця?

На вашу думку з якого віку ви вважаєте за доцільне дозволити моїй дитині грати в теніс? Будь-які базові поради з безпеки вітаються.

+685
user2981565 23 квіт. 2018 р., 06:00:58

Мені 29 років, вага 72кг (174см у висоту), моя мета-зробити 100 "хорошій формі" віджимання. Я після сто віджимань програма навчання.

Мені спочатку було 30, потім піднявся до 36. Потім я зробив паузу протягом 17 днів (майже не спав) і захворів (звичайний грип, але дуже втомилися). Зараз я можу зробити тільки 28.

Питання:

 • Це загальні падати так сильно після хвороби? (36 до 28). Я теж вегетаріанка, може це вказувати на проблему з моєї дієті? (Я вегетаріанець вже 3 роки, але не виконано).
 • Будемо покращувати свою витривалість допомагають мені робити більше повторень? Перша повторень-це добре, але у мене завжди були проблеми з останнім. Після хвороби я знайшов у мене проблеми після декількох повторень.
 • Подруга запропонувала, щоб я міг додати 5 кг ваги на спину і робити меншу кількість комплектів / менше віджимань. Я хотів би спробувати, це гарна ідея? Скільки на респ і скільки повторень?

Я дуже вдячний за будь-яку допомогу.

Деталі (якщо не вимагається додаткова інформація):

Спочатку я відпочивала набагато довше між повторень, ніж рекомендується (іноді більше 5 хвилин).

 • могли б зробити 30 на початковій тест так застрибав на week3
 • Week3 кол3: готові 10/8 (не останній реп хоч щодня)
 • Week4 кол3: прийшов штраф за день 1 День 2 (за винятком останнього представника: 26/36 і 24/40 відповідно)
 • Макс: 35

Тепер я весь інший час між Репс саме так, як було рекомендовано

 • Week5 стовпцю col1: пройшло нормально, за винятком останнього представника (День1: 14/20, день2: 10/25, 3-й день: 9/30)
 • Макс: 36 (довелося повторити В5)
 • Week5 стовпцю col1: тільки День 1 і 2, пішов нормально, за винятком останнього представника (День1: 15/20, день2: 11/25)

Мені довелося зробити паузу протягом 17 днів, в ці дні я майже не спала взагалі! Я взяв програму знову на week5 день2 столбец1, але не в передостанній реп, після чого я втомився і навіть не спроба останнього представника. Тому я вирішив повернутися в стовпці week4 2.

 • week4 поле col2: не дуже добре, після кількох повторень, я так втомився, я повинен був зламати.

Потім я захворіла приблизно за 8 днів (звичайний грип, але мені погано і я дуже втомилася просто, спати в ліжку, швидше за все, також негативна реакція на чи спав взагалі за ці 17 днів).

Тепер я хочу почати нову, і так зробили максимум, щоб бачити, куди стрибати. Я тільки встиг зробити 28. Я думав, я міг би почати з колонкою week4 3 (говорить >= 25). Але я вже не на третій респ.

Думаючи, що це, напевно, теж мою витривалість (не в стані ефективно відпочивати між повтореннями), я зараз почала бігати кожен день (і дійсно, я відчуваю, як у мене погана витривалість у порівнянні з лише кілька років тому!).

+663
Saadrazi Alsheikh 16 трав. 2015 р., 22:01:28

Я згоден з коментарями вище всіх - проконсультуйтеся з вашим лікарем, щоб побачити, якщо ходьба і/або біг будуть доречні для вашого стану. І працюючи з фізіотерапевтом допоможуть вам створити відповідну програму вправ.

Без хорошого сенсація, одна з найбільших проблем, з якими можна зіткнутися-це проблеми з шкірою. Навіть простий пухир може перетворитися у велику проблему, якщо ви не можете відчути роздратування. Також відсутність відчуття можуть призвести до балансу проблеми, ризик травми і підвищується ризик падіння. Ви, безумовно, потрібно дозвіл вашого лікаря, перш ніж намагатися бігти, тому що в залежності від причини або нейропатії, ви могли б зробити гірше.

Якщо ваш лікар дає вам йти далі, тут деякі речі, щоб розглянути:

 • Якщо ви ще не почали хорошу програму прогулянки, ви можете хотіти почати з того, що подивитися, як ви робите. Вам необхідно починати поступово, починаючи з коротких прогулянок, щоб побачити, як ваші ноги реагувати. Ретельно перевірити вашу шкіру, щоб шукати якогось роздратування.
 • Носити відповідні шкарпетки (абсорбент, не дуже щільний, м'який, бавовна) та взуття, яка поєднується з досить оббивка буде мати важливе значення. Якщо баланс є проблемою, ходьба з палицями може дати вам більше стабільності і дати вам краще тренування, тому що вони додають більше тулуба і м'язи рук щоб ваша тренування.
 • Якщо ходьба є проблемою, ви, можливо, захочете розглянути альтернативні вправи, як стаціонарний цикл, плавання, йога або тай-чі. Удачі.
+610
user84455 23 трав. 2018 р., 21:08:55

Я раніше думав, що кращий спосіб тренувати м'язи робити повторень дуже повільно, але Керівництво по АКСМ, я дізнався, що це міф. Тепер, що змусило мене замислитися про контрольоване вивільнення м'язового скорочення (друга половина повторення). тобто опускаючи ваше тіло вниз в керованому режимі підтяжка/chinup, опускаючи гантелі під контролем у гантелі кучері, наприклад.

Це контрольоване вивільнення м'язового скорочення більш вигідне (якої-небудь мети ваших тренувань може бути), ніж безкоштовно відпустити? Якщо це вигідно, як вигідно було б? Тому що, там буде компроміс між немає. повторень і контрольовану техніку звільнення. Я маю на увазі для будь-якого вправи силові тренування, ви зможете виконати ні. повторень Якщо ви робите це контрольована річ релізу.

+493
researcher137 24 січ. 2013 р., 10:26:36

Відповідь проста, ви підняття ваги в CrossFit. У дослідженнях 80-х були зроблені, щоб побачити, якщо схема тренувань вага збільшується ударний об'єм і інакше VO2max. Всі дослідження показали, що не зробили і ударний об'єм за серцебиття зменшилася. Щоб компенсувати зниження ударного об'єму серця битися швидше, тому мають більш високу ЧСС під час "інтенсивної" тренування, тобто тренування з короткими без перерв на відпочинок. Це чому про crossfitters не може уникнути робити низькоінтенсивне кардіо, і анаеробним порогом навчання, якщо вони хочуть бути елітою.

+490
orbital2016 25 жовт. 2010 р., 14:09:32

Я просто хотів уточнити - чи є різниця між інтервальні тренування і HIIT. Що ви робите, це, швидше за все, інтервального тренування. ВИИТ-це значить бути короткі періоди максимальних зусиль. Іншими словами, спринт так швидко, як ви можливо за короткі проміжки часу з коротких перепочинків. Я рекомендую спробувати це на свіжому повітрі, тому що біг на максимальній швидкості складно на біговій доріжці. Я дуже сумніваюся, що ви зможете зробити за 1 годину від ВИИТ.

За хорошу програму ВИИТ, подивися на Табата. Ви можете зробити це з допомогою інших вправ, ніж біг (такі як віджимання або присідання), але головне-це робити їх так сильно і швидко, як ви фізично можете. Програма Табата займає всього 4 хвилини, але якщо ви все робите правильно, буде відчуття, що це 10 років, тому що ви просто хочу, щоб це вже кінець.

Протокол Табата: 1) 20 секунд максимум зусиль кардіо 2) 10 секунд відпочинку 3) повторити 1 і 2 вісім разів

Ви можете знайти хороші Табата таймери на YouTube або ви можете купити таймер Gymboss.

+421
Sreeram N R 31 груд. 2017 р., 19:19:44

Це залежить від багатьох речей і я б порекомендував проконсультуватися з лікарем, перш ніж продовжити.
Сказавши, що хрумтить призначені для цього
Пам'ятайте, що Супермен сказав, що без болю немає вигоди :)


Постарайтеся не пити занадто багато води або з'їсти занадто багато їжі перед тренуванням. Я не прошу, щоб збезводнити себе на всіх, але тримайтеся подалі від надмірної кількості води під час тренування і просто мати достатньо їжі, щоб не звалитися із-за нестачі енергії, але вам не потрібен повний шлунок, або.

Крім того, ви повинні бути щасливі і насолоджуватися цим, тому що це плід вашої працьовитості.

+385
Neridas 27 лип. 2014 р., 16:12:25

У тренажерному залі, я дотримуюся 3 до 4 комплектів (4 комплекти для з'єднання засобами антицелюлітного комплексу та 3 комплекти для занять ізоляції) з 10 повторень кожен. Але проблема в тому, що я не в змозі підтримувати 10 повторень в 2-го і 3-го наборів.

Я беру близько 2хв відпочинку між сетами. В ході 10-ї респ 1-й сет, я відчуваю, що я міг би зробити більше 2-3 повторень.

Звичайно, для того, щоб досягти своєї мети 10 повторень, в кінці кінців, я намагаюся обдурити повторень при неправильній техніці (з допомогою інших груп м'язів, використовуючи обороти і т. д.) або роблять неповних повторень.

 1. який з них краще для гіпертрофії, щоб зробити 10 повторень в 1-му сеті, 8 в 2 і 6-7 в 3-ій (чи с) 10 з усіх наборів?
 2. Я повинен зменшити моє опір (вага)?

Ще одна проблема під час тренування в тренажерному залі є значне падіння в моєму виконанні в наступних вправах. Дозвольте мені пояснити це на прикладі: Я взагалі тягне/chinups перше (3 підходи по 10, але я не зможу підтримувати 10 повторень через всі три комплекти), то після цього номера верхньої частини тіла засобами антицелюлітного комплексу, коли я роблю стоячи тисне штангу, вага я міг різко натиснути крапель. Його з-за цих chinups/підтягування.

Як підтримувати гарне уявлення, через всі вправи?

+329
Leon Gondi 11 серп. 2010 р., 23:07:51

Як вже казали інші, це виглядає як розумна рутина.

Але...

Я б сказав, що схоже, що ви на півдорозі до робити кругові тренування. Чи замислювалися ви про перейде в клас за кілька тижнів? Це буде важко спочатку, але це дійсно допомогти з мотивацією, як просто робити такі речі вдома самостійно можуть набриднути.

Крім того, будуть деякі уроки також допоможе дати вам ще кілька ідей для вправи, щоб додати до своєї звичайної теж, а також дати вам деякі покажчики на території свій фітнес, що потрібно більше працювати, ніж інші.

Сподіваюся, що це допомагає.

+286
sonu maurya 26 груд. 2014 р., 08:48:07

Я користуюся цим додатком вже багато років для таких видів спорту, як катання на лижах, біг і racewalking. Це був мій план тренувань для напівмарафону та багато результатів показує прогрес, але я відчуваю себе дуже самотньою в його використанні. Я хотіла б знайти активних користувачів це, конкурентоспроможної легкої атлетики та деяких чемпіонів. Було б здорово спілкуватися з іншими професійні спортсмени або просто наслідувачів. Більшість моїх місцевих професійних друзів не користуєтеся цим сервісом в той час як деякі менш активні люди використовують його. В принципі, мені все одно, де вони ... було б здорово, щоб знайти спортсменів з аналогічними хід і результати тому конкуренція з ними навіть практично мало б певний сенс.

Як ви знаходите активних партнерів навчання через програми Endomondo?

+282
VMG 7 січ. 2018 р., 01:32:00

Є дійсно тільки 2 руху: штовхати і тягнути.

Ці два рухи будуть розбиті в основному в 2 різних площинах: вертикальній і горизонтальній.

Вони виглядають ось так:

ВЕРХНЯ ЧАСТИНА ТІЛА

Вертикальний поштовх: накладні преси

Вертикальна тяга: Chinup/підтяжки

Горизонтальний поштовх: жим лежачи або віджимання

Горизонтальна тяга: рядка

НИЖНЯ ЧАСТИНА ТІЛА

Вертикальний поштовх: присідання

Вертикальна тяга: Станова тяга

Якщо ви робите всі ці рухи, ви каменя на камені. Що є кращим (і найбільш ефективним) є антагоністичного зв'язування (тобто протилежних рухів в одній площині). Якщо ви дійсно мало часу, зробити три комплекти з нижньої тренування тіла (присідання або станова тяга) кинули там також.

 А1) присед (--передня)
 А2) ББ накладні прес (--верхні передні)
 А3) Chinup (--верхня частина спини)

 Б1) Станова Тяга (--Нижня Частина Спини)
 В2), віджимання (--верхні передні)
 Б3) 1 АРМ БД рядок (--верхня частина спини)
+241
user78791 1 лист. 2016 р., 09:14:11

По-перше, в якості загального насправді ти повинен змінити свій звичайної тренування в кожні 3-4 тижні. Тому що ваше тіло отримує користь і вам, напевно, буде вражати плато.

Про кардіо+поєднання підйому ваги найкраще відокремлювати від кардіо тренувань.

Також піднімати тяжкості як мінімум протягом 3-4 днів на тиждень і додати трохи кардіо. Але не тренування 7 днів на тиждень. Ви повинні взяти вихідний, щоб м'язи могли відновитися.

Наприклад, тренування 2 днів, 1 вихідний, 3 дні тренування, 1 день вихідний і повторювати.

Інший спосіб-розділити ваше кардіо сесії і зробити це під час тренування ваги.

Наприклад, піти на груди, зробити 3х3 набори, натисніть 10 хв. кардіо вправи на плечі, 10 хв кардіо, АБС, 10 хв кардіо.

Це все залежить від вас tbh та інтенсивності тренування.

+231
user253484 29 серп. 2017 р., 19:08:04

Що дійсно допомогло мені зрозуміти правильну задню арку без перерозгинання був цей Келлі Старретт / мобільності тренування в день відео. Ключова ідея полягає в наступному: стисніть ваші сідниці (дупу). Це великий трюк. Вигнути спину, затягнути АБС і спинного монтажників і прибрати лопатками, але притиснути свій зад. Це в основному запобігає надмірно вигинаючи поперек.

+184
Ibrahim Abdraboh 16 лип. 2015 р., 18:57:10

Це питання, яке розглядалося на багатьох керівних органів.

У Насс політики (стор 13) полягає в тому, що ФТМ транссексуалів спортсмени можуть конкурувати після року життя зі своїми новими, знижений тестостерон гормональний профіль:

Транс жінка (МТФ) студент-спортсмен лікують пригнічення тестостерону ліки для розлад гендерної ідентичності та гендерної дисфорії і/або транссексуалізм, для цілей NCAA у конкурсі можуть продовжувати конкурувати на чоловічу команду, але не може конкурувати на жіночий колектив, не змінюючи його в змішані команди до завершення календарного року пригнічення тестостерону лікування.

...

Транс жінка (МТФ) студент-спортсмен трансгендери, які не беруть гормональне лікування, пов'язаних з гендерною переходом не можуть конкурувати на жіночу команду.

Міжнародний олімпійський комітет має аналогічну, але більш жорстку політику, розширюючи гормон-переходу вимоги до двох років і потребують хірургічного втручання та політичного визнання:

Консультативна група МОК рекомендував особам, що проходять по зміні статі після статевого дозрівання може конкурувати, але тільки за певних умов.

 • Хірургічні зміни повинні бути завершені, у тому числі зовнішніх статевих органів зміни і видалення гонад.
 • Юридичне визнання їх призначеного підлоги повинні були надані відповідні офіційні органи.
 • Гормональна терапія -- за доручену сексу, повинно бути надано досить довго, щоб звести до мінімуму будь-які гендерні переваги у спортивних змаганнях, період, який має бути не менше двох років після gonadectomy.
+160
Auroratic 27 бер. 2012 р., 22:00:55

Ти робиш підняття тягарів в тренажерному залі (ви згадуєте тренажерний зал і особистого тренера, але я не впевнений)? Якщо ви, не соромтеся попросити кого-небудь у кімнаті, щоб місце, яке ви робите вільними вагами. З мого досвіду, ніхто ніколи не відмовив мені, коли прошу.

Я б порекомендував наступні стандартні новачків процедура, яка зосереджена на складових ліфтів. Як стартову силу і або 5х5 хороші програми для новачків. Ці програми націлені на отримання сильніше і нарощування м'язової маси. Хоча ваша мета полягає тільки в тому, щоб стати, як правило, підходять, ці програми допоможуть вам стати на правильний шлях. Переконайтеся, щоб дати собі день відпочинку між тренуваннями для відновлення.

З'єднання ліфти мають велике значення, оскільки вони виконують багато різних м'язів одночасно, і тип відпрацювання 'стабільність' м'язи, що машин, таких як жим ногами або груди-прес-автомати не працюють.

Стосовно першого і другого питань я бив усіх потрібних груп м'язів? і це план збалансованого?, машина вправ особливої цільової м'язи, в той час як вільна складова вага ліфти цільовий набір м'язів. Наприклад, робити legpress замість присідань будуть націлені на набагато більш обмежений набір м'язів. У legpress повністю зосереджений на ноги, в той час як тренування присідання не тільки нижню частину тіла, але ваш основний, а також.

Цей сайт має багато хороших цілей для кожної стандартної суміші ліфт прагнути. Можливо, варто було б спочатку прагнути до початківцям етапом для кожної вправи, а потім до проміжним цілям. У цей момент Ви можете переглянути свої цілі і що ви хочете робити.

Я розумію, вільними вагами може бути дуже складною, але як тільки ви почнете робити це, я думаю, ви зрозумієте трохи більше. Я був у вашому положенні близько року тому, будучи впевнені, де почати з вільними вагами, але сила Rippetoe є тонни хорошої інформації про форму і почати, як Новачок. Незважаючи на стандартні цілі стартову силу і інші програми, як це бути "сильніше", я не думаю, що ви можете мати хорошу загальну фізичну підйоми, без складних вправ, які цих процедур підкреслити.

+157
Priya Purohit 17 лип. 2010 р., 11:23:55

Особливо в бігу, я твердо вірю в "якщо це не зламано, не виправити її".

Всі рух ци/пози і екстремальні мінімалістський взуття зросла в оману і погане застосування "каблук яскравий". П'яти вражає не означає, що ваша п'ята торкнеться в першу чергу, це пов'язано з тим, де ваші ноги, коли велика частина вашої ваги припадає на нього.

Багато провідні відстань (5К і вище) бігуни на середині стопи страйкарів, але якщо подивитися уповільнене відео їхніх успіхів, їх підбори здаються (і є) торкаючись у першу чергу. Тим не менш, їх ноги не прямо перед собою, але злегка зігнуті, і, коли їх маса осідає на їх ноги, більшість знаходяться десь між середньої і передньої частини стопи, як їх тіло рухається за посадженими ноги.

Якщо ви дійсно хочете спробувати взуття ВФФ, я б, напевно, чекати, поки після вашого марафону. Перехід від кілька мінімалістський взуття, як свій Брукс в ВФФ збирається зайняти деякий час, і ви не хочете, щоб і надалі бути перехідним або застряг між взуття, отправлявшийся у свій перший марафон.

+153
MrsTamara Tebbetts 11 бер. 2012 р., 19:30:37

Працювати з допомогою дитина не збирається зробити вас дуже сильним і в змозі або гнучкий. Людські немовлята не зростають достатньо швидко, щоб бути складним інструмент опору. Також вони не обладнані хорошими ручками. Це облом!

Я голосую за вік-відповідний попередньо ходьба/повзання діяльності, боротьба, ігри в м'яч замість цього. Крім того, бігати з дитиною в бігову коляску. Здійснювати довгі прогулянки з малюком додається, в той час як вони дрімали зробити деякі гирі гойдалки або спині присідання в домашній спортзал, який ти купив для себе.

+60
Rigoberto 4 лист. 2014 р., 17:51:52

У мене дві мети: підвищити швидкість і вертикальну, і удосконалюватися у своєму виді спорту (кінцева).

Здається, від мого щодо необученном стані, найбільший виграш в швидкості і вертикальному прийде від силових тренувань, тому я планую зробити підйомної сили і стартової сили розклад виглядає як хороша відправна точка.

Але, я також хочу покращити у своєму виді спорту і розраховують практиці відбуватися два рази в тиждень, з рідкісними турніри по вихідних. Я також потрібно розвинути свою серцево-судинну витривалість. Ці додаткові цілі, здається, суперечать основним вихідним сила розклад програмування, так що я підозрюю, що мені доведеться пожертвувати максимально швидкий приріст сили для більш збалансована програма.

У мене є дві ідеї:

 1. Чергування підйому з практикою і кардіо
  • Опустившись до 2 підйомно днів в тиждень (проти 3, встановленому в стартовому складі)
  • Планування підйомно днів, на практиці днів
  • Додавання середньої довжини інтервального тренування виконується один раз на тиждень не працює/не піднімаючись день
 2. Додайте практика і кардіо у моїй підйомно днів
  • Тільки переконавшись, що моя підйомно днів сталося в ті ж дні, як і мій досвід... не піднімаючись до практики
  • На третій день підніматися, робити середньої довжини інтервальні тренування після підйому.

Варіант 1 місць все більше, але Варіант 2 залишає дні повного відпочинку між вправами. Не знаю, що важливіше.

Що ви думаєте? Чи є в когось ідеї?

(Фоном: я 150 фунтів, можна тільки присідати свою вагу тіла, 45 хвилин 10к.)

+35
Karan Pandey 2 бер. 2016 р., 12:25:02

Техніка важлива для станової тяги. Мій особистий досвід показує, що це дуже легко, щоб додати ваги і вище вагу вашого тіла, дрібні помилки, збільшити ймовірність травм спини.

Для правильна постава і техніка, див. Цю операцію фізичні фітнес: Що таке правильна форма для станової тяги? і ці два відео: станова тяга налаштування і станова тяга заднього кута

Станова тяга-це відмінна вправа для всієї "задній ланцюга" (тобто вся система спини, сідниці і ноги), див. малюнок нижче.

Posterior chain

Мені легше зрозуміти його з точки зору цілісності, а не окремі м'язи. Таким чином, це не тренування тільки для ніг або спини, який є, чому ви іноді бачите людей, які мають проблеми з установкою в "верхньої частини тіла" і "нижньої частини тіла" звичайного тренування.

Слід вам носити пояс чи ні, здається, гарячою темою обговорення, див. В Google: пояс або без пояса станова тяга і мертва тяга - поясом або без пояса. Це, здається, зводиться до "залежить від.." де ".." відноситься до вашим конкретним умовам (вік, навички, цілі..).

Особисто я не використовую пояс, оскільки це ще один пункт, щоб принести в тренажерний зал і якщо вам доводиться піднімати щось важке з підлоги в реальному житті, пояс там не буде.

+34
Nicholas Rivera 3 лют. 2019 р., 16:09:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil