Допоміжна вправа, щоб допомогти моїй перевернутої рядка прогресу

За винятком деяких світлих допоміжні роботи РТК, мої тренування складаються з Bodyweight присідання, перевернуті рядки і віджимань, два останніх у вигляді легкі варіанти на барі Сміт-машина.

Я неухильно просуваючись за рахунок збільшення повторень від 3x3 до 3x15, потім знизивши планку Сміт і знову починаючи з 3х3... але у мене сьогодні почався новий перевернутий цикл поспіль за рахунок зниження на один крок в бар і намагається 3х3 і не вдалося. Це просто занадто важко. Повертаюся, піднімаючи планку на крок і 3x15 не робить багато сенсу, я думаю, оскільки я вже в змозі зробити це (насправді це те, що я зробив, побачивши, що новий рівень було неможливо).

Я повинен додати одне допоміжне вправу? (Гантелі bentover рядка / рядка штангою / кабельне сидять поспіль кілька варіантів, я думаю, а також щось більш вертикальною, як лат випадаюче машина). Або я повинен наполягати і продовжувати спроби до досягнення 3х3 ідеальній формі, повільні повторення? - Я хотіла б зберегти тривалість тренування до мінімуму для того, щоб триматися подалі від перетренованості і зосередити свої ресурси організму на досягненні прогресу в декількох базових вправ.

+681
rahulv88 23 бер. 2010 р., 21:48:19
32 відповідей

Я тільки що завершила 0 до 1 милі плавати програмою (http://ruthkazez.com/swimming/ZeroTo1mile.html). Тепер я планую йти тренування в http://ruthkazez.com/swimming/IntroToSwimWorkouts.html за пару місяців.

Однак, я не зовсім впевнений, як інтерпретувати останній елемент різних тренувань. Наприклад, для тренування 1, це говорить На спині 5х50 плавати, удар, свердла, плавати. Великий хіп-рол. Чи означає це, 50м плавання на спині, 50 метрів на спині пипець, 50 метрів на спині дриль моїм вибором і 50 метрів на спині плавати знову? ось тільки 4х50. останній 50 "великий хіп-рол"?

Для тренування 2. його Брас 400 вправи, плавати, тягнути, штовхати
Це 100м кожного, тобто одним свердлом, потім 100 запливу на 100 потягне 100 штовхнути?

Можливо, є загальна логіка в останній частині ці тренування, які я не бачу.

+989
user207863 03 февр. '09 в 4:24

Останнім часом я читав багато статей, які пояснюють, що короткі тренування-це добре і навіть краще, чим довше тренування. Наприклад:

ЦЕ КОРОТКІ, АЛЕ ІНТЕНСИВНІ ТРЕНУВАННЯ?

1 хвилину тотальної вправа може мати переваги 45 хвилин помірної навантаження

Це правда? Це краще вправу кілька хвилин, ніж 1 годину?

Якщо так, то як довго вона повинна бути? 1, 10, 15 хв?

+949
Valerie Fricotin 23 жовт. 2012 р., 23:16:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

В даний час я використовую повільний Carb дієти, щоб схуднути. Я вважаю, що він добре працює, але у мене плато часто. Я намагаюся (і наступних, але дуже повільно), щоб отримати під 15% жиру. Робив це деякий час, і це прекрасно.

Я вважаю, що якщо я скину вагу, я отримую запаморочення. Ну, це не зовсім те ж відчуття, як "поїмо", тому я буду називати його 'пух-очоль'. Наприклад, на день чит (сіл), я відчуваю себе чудово. Також У Неділю. Але вже в четвер (Сьогодні) я відчуваю себе трохи світла на чолі / великий / нечіткі. Я б сказала, що він схожий на наполовину висів, половина низький рівень цукру в крові.

Важлива примітка: Я сумніваюся, що це цукру в крові. Я перевірив мій рівень цукру в крові (з смужкою комплект) приблизно 8 раз, коли у мене було це почуття і воно завжди було в діапазоні 95-130. Мій апетит, здається, не мають нічого спільного з це-мій рівень голоду, як правило, досить низький, коли я відчуваю цей пух-голова почуття. Крім того, я не думаю, що це гідратація, судячи за кольором сечі. Я п'ю про 48oz води (кава, чай) між 7 ранку і 5 вечора, і не відчувати спрагу. Я розмовляла з доктором про це, і він перевірив мою кров... щось... рівні. Злегка підвищений креатинін (СП?) але все інше нормально. Він думав, що креатинін не було нічого, щоб бути стурбовані.

Типовий день виглядає так:

 • 7 ранку: протеїновий коктейль 45г білка, 16 унцій води, насіння льону
 • після 7 ранку: 2 чашки кави, чорний
 • 9:30 ранку: нечітка керує почуття починає про неї
 • 10 ранку сніданок: 4-6 унцій свинини або курки, 1/2С сочевиці, 1/2С шпинат, 2 яйця
 • 2 години дня: обід: 1,5 сп повільних вуглеводів чилі (квасоля, яловичина, овочі)
 • 5 вечора: нечітка керує почуття було зі мною з 9:30 до сих пір.

Я намагався атакувати цю проблему з вітамінами (віт Д або полівітаміни), ніякого ефекту. Я вважаю це зникне, якщо я отримую тверде півгодини аеробної активності, такі як пагорб-ходьба або плавання. Великі дози кофеїну буде очистити його, а також (20 мл кави). Я хочу, щоб уникнути кофеїн, тому що це порушує мій сон. Одержувати в годину в тренажерному залі, вранці складно.

Мої питання: чи Може це бути пов'язано з втратою ваги? Як я пролити жиру, є якийсь побічний продукт, який застряє в моїй крові і мої нирки не фільтрують добре? Це може бути конкретні поживні речовини, що я не отримую достатньо (ЕСП. щось, що типовий мульти не подбати)?

Я запитав про це на форумах ВСС в минулому, але дійсно не отримати хороший відповідь. Сподіваюся, мережа ЮВ дав мені кращі результати.

+920
robo 5 лист. 2015 р., 15:59:51

Поради немає. 1

Не робіть яку-небудь дієту на собі, обов'язково зверніться до експерта (Якщо у пацієнта є які-небудь проблеми, пов'язані з обміном речовин, діабет або інше, він, швидше за все діабетології не вистачить, і що пацієнт потребує підтримки інших фахівців) попередив:

 • Традиційні дієти (навіть створених фахівцями) може мати побічні ефекти, зокрема, більшість дієт в кінцевому підсумку механізм тіла, що дозволить знизити спалювання жиру (організм буде намагатися зберегти енергію)
 • Якщо ви робите неправильному харчуванні обмін речовин буде просто спуститися і ви будете почувати себе втомленим, і як тільки ви починаєте знову повернути всі втрати ваги + кілька додаткових
 • Загальні цілі дієт слід уникати, якщо фахівець не створює дієта на основі аналізу крові, ніж він є загальною метою дієти, такі дієти, в кінцевому підсумку приходячи до втрати ваги.

Люди роблять дієти на собі, просто фу****р. до їхнього здоров'я, тому що неправильна дієта може значно гірше, ніж не правильне харчування (залежить від того, скільки сміття хтось їсть, звичайно). Я хочу зазначити, що, тому що всіх цих форумах/веб-речі, які викликають anoressy просто фу****г здоров'я багато людей. Це найважливіший рада, оскільки все, здається, бути експертом в якійсь дієти в ці дні. Дієти шкідливі, повинен тільки фахівець підготує для вас дієту, і тим, експерт не ви, ваш друг, член вашої родини, ваш улюблений блог. Якщо "експерт" - це просто пишу вам наосліп дієту на листку паперу та прийняти думку іншого експерта.


Поради немає. 2

Спалювати більше енергії, ви повинні почати поступово робити більше вправ, Якщо ви не досить вправ ви будете спалювати не жир, якщо ви робите дуже багато вправ, ви будете в кінцевому підсумку приносить шкоди вашому організму (травми тощо). Зверніться до лікаря, але прогулянки повинні бути хороша вправа, обов'язково є вогнище зустрічних бити, коли маса терпіння занадто багато навіть ходити занадто повільно може бути важко, тому ви не хочете закінчує гуляти, але робимо те ж саме вправу рівносильно тонкий людина працює.

Плавання є хорошим вправою, як зазвичай, обов'язково отримайте консультацію у експерта, якщо інтенсивні тренування, ви будете тільки закінчується спалювання цукру в крові, а не спалювання жиру, а якщо ви робите вправи на дуже короткий час ви все одно не запускають спалювання жиру в організмі (жир-це не тільки джерело енергії нашого організму насправді).


Поради немає.3

Добре харчуватися, я не раджу-яку дієту, замість того, щоб замінити нездорову їжу здоровою їжею. Уникайте напоїв, що містять цукор, їжте дуже повільно (правило тумб, намагайтеся пережовувати одну і ту ж їжу 30 разів повільніше), пити якомога менше під час їжі, і пити не менше 1,5 літрів в день.

Хороша їжа-це їжа, без консервантів, свіжі овочі, фрукти. Постарайтеся не пересмажити продукти (список не exaustive)

Погані продукти: фаст-фуди (не тільки з-за жиру, а також з'їсти швидко-це погано), смажені речі, цукру, легкі або дієтичні продукти (список не exaustive). Будьте обережні, у наші дні цукор є скрізь, читай уважно, про склад вашої їжі (іноді навіть овочеві консерви з цукром, додають як консервант u_u О_о) і уникати як чорт (замість того, щоб не уникнути хороші вуглеводи, хліб з непросіяного борошна-це не так уже й погано ;) )

Їдять дуже повільно, ви повинні бути повністю задоволені без їжі тонн продовольства. Їж так повільно, як ви можете і ви побачите, що ви вносите менше їжі у вашому тілі, без голоду, це сприяє впровадженню тонни калорій і інша лабуда у вашому тілі. Також їжа повинна бути в задоволення, тому, вживаючи його повільно, ви також приймаєте відпочити.

Якщо вам набридло пити тільки воду, молоко або несолодкий чай (заварити чай самостійно). Уникайте фруктових соків (багато цукру і взагалі без вітамінів), замість того, щоб зробити свій фруктовий коктейль (не додавати цукор!)


Порада № ° 4

Взяти меншим стресом, Стрес-ушкодження тіла стільки, скільки диму і alchol. Звичайно не alchol і курити сигарети, 2 пляшки (50 мл) пива або 2 келиха вина (1 склянка = 20 куб. см) sohuld бути свій максимум на тиждень. Що тобі подобається? Ванна? Музика? Гуляти? Робити те, що вам подобається (якщо це те, що шкодить вашому здоров'ю хD)


Порада № ° 5

Зверніться до експерта, встановити реальний план втрати ваги ( 2 кг/ місяць це не дуже багато, але повинно бути здійсненним) і тримати з ним. Дотримуючись порад вище, ви повинні бути в змозі втратити набагато більше, ніж, що без зусиль (майте на увазі, що людина з великою вагою буде спалювати більше енергії під час тренування, Якщо ви не втрачаєте вагу, то там може бути багато неприємностей, що вимагає уваги спеціаліста)

Нарешті

Не поспішайте, щоб експериментувати з їжею, звичайно, ви точно не хочете, щоб в результаті з'їсти тільки їжу, яка вам не подобається, так це ваш час, щоб навчитися готувати, ви самостійно нові рецепти (досі не смажені речі) і особливо експериментувати з фруктами і овочами (завжди є овочі, що комусь подобається, а комусь не подобається, ви ніколи не знайдете, який саме, якщо ви не приймаєте час, щоб спробувати їх все).

ЛЮБИТЕ ВАШЕ ЖИТТЯ, ЯКЩО ВИ НЕ ЛЮБИТЕ ЙОГО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПСИХОТЕРАПЕВТА. Спробуйте шукати щастя (попереджаю, тільки, будь ласка, не вводити будь культ або секта xD там просто занадто багато людей, там намагаються зомбувати інших людей).

+919
Jan Vantomme 4 серп. 2010 р., 22:21:19

Подібне питання було поставлене Сесіла Адамса в його прямі дурі колонку про відмінності в частоті серцевих скорочень між вправи і кофеїн. Я думаю, що центральний винос схожий в обох випадках. Кардіо вправи-це не про підняття серцевого ритму — це просто зручна метрика для вимірювання відносного зусилля — але про працювати всі системи організму, підготовки їх до ефективної спільної роботи. Підвищення серцевого ритму за допомогою кофеїну або емоція, як оборотів двигуна автомобіля. Він споживає палива. Це додає навантаження на систему. Це насправді не зробити що-небудь дуже корисне.

Ваші пропоновані тренування дасть вам невелику кількість вправ, але не більше, ніж топати по кімнаті зробив би раніше, а ви збільшуєте свій стрес, гормональний рівень, який має значні негативні наслідки.

+907
Mhmd 17 вер. 2014 р., 09:13:52

ІМТ не підходить для людей з великої м'язової маси.

Ідіть і отримаєте ваш жир тіла виміряна (DEXA або гідростатичного зважування є найкращими методами). Це дасть вам ще один біт даних.

+827
Ashok Soren 17 серп. 2018 р., 02:17:09

Що є нормальної амплітуди рухів (в градусах) З проксимальної суглобі під час віджимань руху, тобто плече для віджимання?

+817
Kevin De Obrin 22 лист. 2019 р., 17:24:44

Однією з можливих труднощів я бачу-це перетренованість, фізичний стан, де ваше тіло - небудь в цілому або окремих груп м'язів - це ще занадто багато або занадто частих стресів для оптимального росту.

Занадто багато повторень, занадто низька інтенсивність

Якби я був тобою, я б почав навчання набагато менше, і, в свою чергу, збільшення інтенсивності, як описано тут Джефф Кавальер. Причина в наступному: якщо ти робиш 5 підходів на 8 (?) повторень кожного вправи, ви поклали занадто багато стресу з точки зору тривалості і занадто мало уваги в плані інтенсивності на м'язи. Якщо ви можете зробити 5 підходів по 8 підтягувань, наприклад, ви були б набагато краще, робити 1-2 комплектів 6-8 зважені підтягувань (скажімо, 5-10кг). Додатковий час навчання ви поклали в не допоможе, він може навіть пошкодити ваші доходи.

Занадто мало днів відпочинку

Другий аспект-це час відпочинку. Як я розумію, ви включаєте вправи кожен день. Це дуже добре на початку, але, як ви стаєте більш досвідченими і оскільки у вас вже є послідовно навчання протягом року, вашим м'язам потрібно більше часу для адаптації. Я не можу сказати, чи буде цей етап для вас, але це обов'язково потрібно мати на увазі, якщо ви бачите, що ваші доходи значно уповільнити.

Працює

Моє останнє зауваження про вашу біговій тренування. Ви пишете, що ви бігаєте 1-2 милі кожен день. Це добре до тих пір, як ви весело з ним, але це не ясно, чи буде він що-небудь досягти. Витривалість-мудрим було б більш ефективним, щоб просто піти один раз в тиждень, але потім біг не менше 40-50 хвилин. (Це ж дуже багато повторень, занадто низька інтенсивність-принцип тут.) Якщо ви працюєте тільки 1-2 км, тому що ви хочете, щоб збільшити вашу швидкість, було б краще, якщо б ви зробили один інтервал (скажімо, півмилі, швидко по 5 разів з перервами повільного бігу між тренування в тиждень, а не 7 1-2 милі сеансів. Але тут це дійсно ваші цілі/мотивація для бігових тренувань.

+745
Muzaffar Mohamed 18 груд. 2010 р., 09:29:16

немає

Крістіан Фін зі Штатів MuscleEvo.com :

Ідея про те, що ви повинні зробити набір тривати фіксовану кількість часу також деяких людей ідея про те, що швидкість такелажні роботи краще для росту м'язів — теорія, яка була спростована в декількох дослідження [1, 2].

 1. Tanimoto М, Санада До Ямамото До Кавано Год, Гандо Р, Табата Я, Ісії Н Miyachi Для М. (2008). Вплив на весь організм малої інтенсивності тренування опору з повільним рухом і покоління тонік силу м'язових розмірів і сили у молодих чоловіків. Журнал міцності і кондиціонування досліджень, 22, 1926-1938

 2. Ногейра Вт, Жантиле П Мелло СН Олівейра РЖ, - Безерра дя, Bottaro М. (2009). Вплив силової підготовки на товщину м'язів літніх чоловіків. Міжнародний журнал спортивної медицини, 30, 200-204

Згодна на Fittit за Tsahyt користувачів

Штучно знижуючи швидкість бар для того, щоб збільшити час під напруга, здається неефективним [3]. Основним фактором гіпертрофії здається, тільки обсяг. Таким чином, більший обсяг, звичайно, також означає більше тут, але сама тут не буде вирішальним фактором. Особисто я прихильник ідеї, що кращий спосіб виміряти обсяг для гіпертрофії цілей "повторень при повної активації м'язи", а якщо ти робиш нормальні набори (тобто без паузи відпочинку, myoreps і т. д.) і до 1-2 повторень у відмову, кількість комплектів-значною мірою еквівалентною мірою.

На замітка на полях, Якщо вас цікавить продуктивність на всіх, швидкість бар різниця є [4]. З цього, йдучи в половині швидкість на концентричних результати приблизно половини виграшу.

 1. Гонсалес-Бадильо, В., Родрігес-Росселя, Д. Санчес-Медіна, л., Крім того, він, Е. і Пареха-Бланко, Ф. (2014). Максимальна цілеспрямованих тренуваннях швидкості викликає великих успіхів у лавці якість друку, чим навмисно повільніше половина-швидкість навчання. Європейського журналу спортивної науки, 14(8), стор 772-781.
 2. Шенфельд, Б., Ogborn, Д. Крігер, Ю. (2016). Ефекти опору тренування частота про заходи м'язової гіпертрофії: систематичний огляд і мета-аналіз. Спортивний Мед.
+735
Jason Newell 30 серп. 2013 р., 22:59:54

Щодо того, щоб знати, якщо ви їсте занадто мало, я часто можемо судити про це з моїм рівнем енергії в будь-який момент часу... особливо ближче до кінця напруженого тренування. Якщо я нуднішим, ніж я звик до того, це означає, що я занадто мало спить або, ймовірно, не вистачає калорій, доступний. Адже сон-це досить легко відстежити це робить його легко визначити, якщо це проблема харчування. Це дуже спрощує завдання живлення, оскільки ви також повинні розглянути правильний баланс і якість продуктів харчування, але це досить простий показник, який можна грати на слух.

Тепер, як знати, якщо ви голодні чи ні, часто цей сигнал через голод схожий на сигнал, який ми отримуємо, коли ми зневоднені. Що я пропоную робити, і те, що я роблю, - це пити відразу близько 16 унцій води в ту хвилину, я починаю відчувати себе голодним і спраглим їжі. Якщо через 30 хвилин я все ще голодний, то я дозволяю собі з'їсти, в іншому випадку, я записую тягу до зневоднення.

+719
shonkash 12 черв. 2011 р., 11:32:11

Відчуття втоми і нудить після тренування - це нормально, особливо якщо ти продаєш себе. Ви, ймовірно, згорів через багато енергетичних запасів, і ваш адреналін буде збій. Якщо це відбувається кожен раз, навіть після легкої тренування, я рекомендую до лікаря, на всякий випадок щось не так, може бути ендокринна проблема.

Що стосується нудоти, після дуже інтенсивного тренування, ваше тіло було маршрутизації крові на більш важливі вправи біти, так що ваш шлунок буде трохи нудити деякий час. Це природно.

+717
chryacson 10 січ. 2015 р., 06:20:23

Я роблю Фітнес і курс харчування і в той же час вчитися на лікувальний масаж. Проблема, яку ви описуєте, звучить так, ніби ви робите занадто багато молочної кислоти, яка викликає біль у литкових і камбаловідной. Спробуйте приймати ванну, а потім і масаж тих областей, стільки, скільки ви можете або піти на масаж палор і зробити це. Це допомагає виводити кислоти з організму і прискорює відновлення. Не напружуйся на велосипеді.Їжте менше солі і випивати близько половини своєї ваги стоїть на воді, вода повинна позбутися від молочної кислоти через сечу.

+704
David Eison 11 черв. 2010 р., 07:33:45

На мій погляд це буде особиста перевагу, виходячи з кількості споживаної їжі, і будь-який дискомфорт відчувають під час роботи. Бачачи, що ви насправді є під час роботи при виконанні довгих подій на витривалість, ваш організм адаптується до вправ з їжею у вашому шлунку.

+642
yaser 25 квіт. 2013 р., 11:38:48

Ви, схоже, вважають зменшення міф. Кабель сухарики та інші роботи АБ на міцність і витривалість буде мати ніякого вимірної ефекту на животі і талії, в'ялість.

По-друге, присідання, станова тяга та накладні преси всі базові вправи, і досить хороші. Якщо ви не отримуєте зараз роботи вистачає, ви будете найближчим часом, тому що ви додаєте вага на кожному тренуванні. Це не можливо, щоб мати слабкі ядра і присідання або станова тяга важка.

Тому я рекомендую додавати ніяких додаткових основних вправ або 5х5.

+638
Richard Bartlett 18 жовт. 2011 р., 11:51:19

Звичайно, можна, але це займе час.

Одна з головних речей, які я помітив, це моя домінантна рука сильніше, ніж мій неосновної. В цьому випадку я лівша...злидень, я знаю...

У будь-якому випадку, що я знайшов працює для мене, щоб почати все мої поодинокі руху рук з більш слабкою рукою, і закінчити з ним. В основному змушуючи свою слабшу руку для реп більше 1-2 повторень, чим сильніше моя рука. Продовжуйте робити це з усіма АРМ-ізольовані або плече-ізольовані руху. В залежності від вашого частота, приблизно через місяць ви зможете побачити помітне поліпшення в силу своєї слабкої м'язової області.

+631
sekmo 14 лист. 2018 р., 15:06:18

Я хочу порахувати калорії спалені будь-якої людини.Якщо у мене є зріст ,вага,стать,прогулянок або бігу.Є формула, яка допоможе мені для розрахунку калорій спалюється просто вище чотирьох факторів.

+575
Vino 18 лип. 2016 р., 11:05:35

Давайте обговоримо очевидна проблема тут, напевно, треба спочатку розібратися, перш ніж регулювати інші речі:

Зважування

Це, напевно, найбільша проблема. Дозвольте мені навести кілька речей:

 1. У тебе тільки зважують себе три рази
 2. Ви коли важили тиждень
 3. Ви важите ввечері в 6 вечора
 4. Ви можете або не можете зважити себе носити однаковий одяг і т. д.

Проблема в тому, що Ваги часто не зовсім точно, і ваш вагу сильно варіюється протягом дня. Щоб дійсно отримати ручку на ваш вагу, ви можете знайти наступні рекомендації корисно:

 1. Щодня зважуйтеся
 2. Розрахувати щотижневий вага, приймаючи цифри, які ви отримуєте за кожний день, тиждень та їх усереднення
 3. Зважуйтеся насамперед з ранку перед їжею, а після використання у ванній кімнаті
 4. Зважуйтеся кожен раз носити однаковий одяг, так що він не впливає на повсякденне вагу.

Це дозволить вам відслідковувати свою вагу набагато краще. Ви не повинні припускати нічого про те, скільки ви важите, поки ви почати відстежувати правильно.


Після того, як ви добре тримаю свою вагу щотижня, ви можете почати регулювати свої вправи або дієту, засновану на тому, що ваш вага робить. Це може зайняти деякий час, тому будьте послідовні і удачі!

+511
Me Obviously 8 вер. 2013 р., 21:45:35

Замість АБ специфіка вправ я б запропонував повний тіла вправи, які будуть працювати більше м'язових груп. Я великий пробіг велосипедистів і часто ліфт в той же день.

Пропоную такий план: http://stronglifts.com/5x5/

Або 5×5 складається з двох боді-тренувань:

Тренування: Присідання, Жим Лежачи, Штанги Поспіль

Тренування В: Присідання, Накладні Жим, Станова Тяга,

М'язи живота, безумовно, треба працювати. Якщо ви хочете зробити ще більш АБ конкретну роботу, спробуйте додати висячі ногу піднімає і підтягування

+498
MS1 16 серп. 2013 р., 02:36:01

Як можна мотивувати себе на роботу вийти? Також під час тренування іноді я стикаюся з проблемами, щоб вийти за рамки двох вправ.

Як після цього я зробив з 5 комплектами жим лежачи та станова тяга 3 комплекти я починаю відчувати сильну слабкість. Як це можна подолати.?

Б протеїнові напої зробити? Або я віддаю перевагу енергетичні напої? Будь-який інший спосіб мотивувати себе?

+433
Robert Nix 25 трав. 2013 р., 15:57:24

Відповіді, які перераховані дихання як важливий, напевно, майже точно, з одним уточненням/поліпшення необхідні:

Так, контролювати ваше дихання має вирішальне значення. Однак, кращий спосіб я знайшов, щоб переконатися, що моє дихання займає непарне число кроків. Так що якщо його просто запустити, і мій вдих три кроки, мій видих буде два. Якщо є пагорб чи я прискорити, а на вдиху опускається на дві сходинки, потім я зроблю мій видих на один крок.

Я знайшов це випадково, але тоді через рік або два, бачив статтю на active.com або де-те, що говорили про цю техніку. Солодкий підтвердження! Я забув, що причини, якими вони застосовані, але моя думка така: коли ми біжимо, ми змістивши вагу вперед і назад, вгору і вниз, незалежно від того, як злагоджено ми намагаємося працювати. Це означає, що всі наші внутрішні органи рухаються всередині черевця теж. Дихання з парним числом кроків означає, що кожен вдих буде прив'язаний до все зміщується в ту ж сторону, коли АБС/діафрагма/міжреберні йдуть в гору, щоб втягнути повітря, і зміщення в ту ж сторону на кожному видиху теж. Таким чином, м'язи на цій стороні все беручи більше побоїв, ніж м'язи на іншій стороні. Як біг є набагато більш вражаючі, ніж на велосипеді, це не може бути проблемою на велосипед для вас.

Шляхом переходу на непарну кількість кроків за цикл дихання, що вага/вплив поширюється в обидві сторони і кількість ударів в сторону навпіл.

+412
season 1 бер. 2019 р., 18:11:11

Я використовую один тип латеральний тренажер для стегон для кардіо. В тренажерний зал я ходжу вже дві такі машини. Після кожної хвилини або так, одна з машин показує мені: "Ти для підтримки 280 швидкість СПМ' (що СПМ в контексті швидкості, до речі?) і показує певну кількість (скажімо, х) калорій спалюється в хвилину. Тим не менш, я майже ніколи (якщо я не виклалися на всі вкрай важко), може досягти 280 швидкість СПМ, я дотримуюся близько 140 швидкість СПМ нормально, що це тільки половина.

Ось моє питання: оскільки я дотримуюся швидкістю, що становить лише половину з 280 СПМ, рекомендовану швидкість, то це значить, що я насправді горить половина показано калорій? Тобто, це дійсно х/2 калорій я спалюю за хвилину, коли машина показує, я спалюю х калорій у хвилину?

А що таке СПМ в контексті швидкості?

Заздалегідь спасибі!

+399
Etgar 19 жовт. 2013 р., 10:14:00

Дээ

Як спортивний фізіотерапевт, я рекомендую вам прочитати цю статтю спочатку. Ви можете скачати повну статтю з одного кліка. Однак, я підведу найкращі наявні наукові дані про те, як лікувати підошовний фасциит.

В основному, ви хочете робити ці речі (прям з літератури):

 1. Дексаметазон 0,4% або оцтова кислота 5% доставлені з допомогою іонофорезу може використовуватися для надання короткострокових (від 2 до 4 тижнів) полегшення болю і поліпшення функція.

 2. Напівфабрикат або нестандартної стопи ортези можуть використовуватися для надання короткострокових (3 місяці) зменшення болю та покращення функції. Відсутні відмінності в розмірі зменшення болю або поліпшення функції, створені на замовлення устілки в порівняння готових ортезів. В даний час немає ніяких доказів щоб підтримати використання готових або користувальницьких ніг ортези для довгострокових (1 рік) усунення болю і поліпшення функції.

 3. Нічні капи слід розглядати як втручання для пацієнтів з симптомів більше 6 місяців. Потрібні довжина часу для носіння на ніч тутора від 1 до 3 місяців. Тип нічний тутора використовується (тобто, задній, передній, носок-тип) не з'являються щоб вплинути на результат.

Ідіть і поговоріть з фізіотерапевтом, який є сертифікованим в спортивній фізіотерапії або ортопедичної фізіотерапії для отримання детальної інформації про вашу проблему. До речі, твій лікуючий лікар повинен бути в змозі рекомендувати вам які фізичні вправи можна і не можна робити в цей час.

Сподіваюся, що це допомагає і удачі!

+387
zeljkobilbija 7 лют. 2010 р., 08:28:37

Не тільки ти один це станеться, вправи є одним з кращих природних проносних.

Що я знайшов цікавим є те, що будь-яка фізична активність може допомогти запобігти запор, тому що це не просто фізична відштовхнувшись кишки від бігу, який розпушує речі, товстої кишки та стимулюючи його тому він може і поглинати поживні речовини, що вам потрібно, під час тренування і вигнати відходів більш ефективно. Так, будь-яка вправа буде мати проносний ефект.

З Клініки Мейо:

Фізична активність збільшує м'язову активність в кишечнику. Спробуйте вписатися в вправа більшість днів на тиждень.

+380
MiJa 16 лист. 2012 р., 20:27:41

Я брав уроки танців протягом 3 років, і є ряд ключових речей, які я досі вчуся з допомогою вчителя. Всі ці речі мають на увазі навчання, як використовувати ваше тіло, а конкретно:

 • правильний перенесення ваги. переконавшись, що ваш вагу на відповідну ногу, щоб виконати маневр
 • правильна поза і постава
 • будучи в змозі використати ваш основний

І теж є всі ці маленькі речі, які ви, ймовірно, не помітять, якщо ви не вчили їх шукати. Правильний спосіб, щоб вдарити кого-то, так що ви не нашкодити собі. Зумівши оговтатися від поганий хід.

Це мій досвід в якості танцюриста і від цього я бен в змозі з'ясувати, як борються справи, але все ж, будучи в змозі боротися і використовувати складні рухи без мислення займає багато практики і дисципліни.

+380
Ramsey47 7 квіт. 2016 р., 12:50:51

Антени вибуховий рух. Звільнити і дати йому свій кращий постріл кожен раз, коли ви практикуєте. Харчування буде виходити від ваших ніг, але й верхній частині тіла є те, що накрутили ви повернулися у вертикальному положенні. Тому ваше ядро буде працювати.

Перевірити це tutoriaл. Його кінчик, щоб не покласти руки вниз-стрибати - таким чином ваші руки не можуть досягти Землі.

Удачі і викладати відео вашої антени!

+373
Ellaine Loveless 16 трав. 2010 р., 20:51:01

Я дуже худий (184см, 61кг) і в мене дійсно важкий час набирає вагу. Я абсолютно вільний на літо, так що я можу спати 9 годин на добу і їдять багато їжі, і у мене немає інших стресорів. Я, звичайно, продовжити навчання і є після літа, але може кинути тренування в тиждень. Цілі: отримати якомога більше маси / ваги / м'язів, як це можливо.

Я планую зробити або програму 5х5, але три рази в тиждень здається дуже маленьким, коли я вже стільки часу і нічого іншого в моєму житті. Було б замість "ОК", щоб завжди мати один день відпочинку між ними (не два), так що кожен непарний тиждень я б зробив 4 тренування замість 3? Можна додати що-небудь ще? Я думаю, це було повністю виключено, щоб робити вправи щодня.

Я планую отримувати в цілому 3355kcal в день, що складаються з 252г протеїну, 130 г жиру, 293 г вуглеводів, виходячи з розрахунку TDEE на коли зсипати. Може бути, більше, ніж це, якщо я не набрав вагу (як я вже сказав, дуже високого метаболізму).

Я можу що-небудь змінити? Чи буде це працювати? Є що-небудь ще я можу додати в тренажерному залі, щоб заробити на той факт, що я буду дуже добре відпочили?

Я чув багато людей кажуть, що 5х5 не є оптимальним для постановки на розмір, було б краще замість того, щоб слідувати тій же програмі, але робити 3х12?

+313
ovikver 23 вер. 2018 р., 21:44:05

Я дивлюся на своє тіло і це не виглядає досить по-чоловічому, так що я не дуже впевнено почуваєте себе іноді, дивлячись у дзеркало. Люди кажуть мені, щоб втратити жир і наростити м'язи, але навіть після успішного справи, що я досі не виглядаєте досить мужнім. Я бачу м'який хлопець, з трохи м'язи, навіть з роками на тренуваннях.

Люди кажуть мені, що це близько до кращого я вам без тестостерон/стероїди і т. д. Я в принципі ніколи не може бути супер худий і дуже м'язистий, так я виглядаю м'яким і слабким, навіть зі 137 кг м'язової маси і 13% жиру. Я спробував опуститися нижче, але мої м'язи пішла вниз, якщо я продовжую повільно дієти. Я не розумію, тому що я бачу інших хлопців, з меншим м'язи, але вони мужнішою дивлячись органів. Я дивлюся в дзеркало і бачу жіноче тіло, яке ледь сприймається як мужній.

По-чоловічому Я вважаю виглядає вирізали, будували і площі/бака-бач, дивлячись в тулуб. У мене широкі стегна і талія стає менше, як вона йде вгору, як і форми класичної жінки. Я пробував все Ab/вкосую/і т. д. вправи і я до сих пір фігуру жіночною, хоча я людина. Я повинен перевірити рівень тестостерону і його вище, ніж середній для чоловіки від 25, але у мене ще є жіноче тіло. А посилання, схоже, що цю форму (зауважимо, однак, що цей хлопець не я, і в мене більше маси, ніж він робить):

enter image description here

Зауважте, він має класичний, жіночний жіночний талія? Один каже мені, що це значить менше вплив тестостерону в утробі матері, що означає, що організм генетично звик до більш жіночої фігури, як баба з цеглою, форма прямокутника має більше фігури хлопця.

Коротше кажучи, це означає:

1.Менше впливу тестостерону в утробі матері, так що більш жіночне тіло-це результат.

2.Ніяке кількість вправ/і т. д. можете змінити це, так як це все одно, що намагатися зробити руки більше. Ви можете бути в змозі приховати це небагато, але це генетичне і фіксовані форми це-жіночно, дивлячись на чоловіка.

Я бачив хлопців з більше жиру, що ще є класичний танк-бач, громіздкі форми (так це свідчення того, що жир має з цим нічого спільного, тому що величезні товстуни все одно можете мати мужній вигляд кадрів/особливості, в той час як худий і причини чоловіки все-таки можуть мати жіночні пісочний годинник цифри).

Схоже, втрата жиру не зробить мене виглядати більш по-чоловічому ... і не набирає м'язи небудь.

Тому я вирішив, що, можливо, стероїди і багато гормону збільшення/хірургія-це, ймовірно, мій єдиний шлях.

Я знову повторю це: хлопці з менше м'язової маси і більше жиру може мати кілька чоловічих фігур, і хлопці з великою кількістю худобу і маси можуть мати фігури жіночною. Проблема вроджених тест.

+300
Justin Farris 9 трав. 2014 р., 11:35:20

Існує правило, що все, що нижче 80%ЧСС в аеробній зоні, в той час як ви прямуєте до порога і анаеробних зон (бути в змозі підтримувати ці зусилля важче для все менше і менше часу). Особисто, коли аеробне тренування, у мене мета приблизно 75% і не вище, навіть коли справа доходить до пагорбів. Є думка у рамках співтовариств коучів, що якщо навіть невелика частина йде працювати вище порогу аеробного зоні, потім аеробний тренувальний ефект значно зменшується.

Як заявив Юліїв вище, не існує простого способу, щоб визначити свої зони ЧСС, поріг, лактат і т. д., Оскільки всі вони засновані на емпіричних правил, і середніх, і справа в тому, що кожен реагує по-різному для здійснення стимулювання.

Однак, можливі варіанти, в залежності від того, як ви прагне визначити свій справжній зон - широкий ряд спортивних установ здійснювати по2 випробування, і що вони допоможуть вам визначити ваші зони серцевого ціною. Це не дешеві, однак, і я думаю, добре 12 місяців навчання, і ви повинні знову пройти тестування.

Для більшості бігунів, алгоритми проводиться компанією Garmin, Страва, Томтом і т. д., буде достатньо добре. Хоча ці здаються довільним, щоб почати с (як насправді, вони найчастіше у відсотках від максимального серцевого ритму), ви можете почати, щоб налаштувати їх запуск на дотик - щось, що, здається, втратили сьогодні з масами інформації, наявної на наших зап'ястях.

Якщо ви зацікавлені в трохи більш складної методики визначення зони серцевого ритму, та/або зони пульсу тренувань, я вказати вам в напрямку Хадда підхід до дистанційного навчання. Якщо ніщо інше, це робить для дуже гарне читання для більш низьким вільного крою бігун, який шукає різні шляхи, щоб поїзд [я почав після цього метод тренінгу в листопаді, як раз перед Я зламав ключицю, але має намір стати на нього знову!]

https://www.angio.net/personal/run/hadd.pdf

Я сподіваюся, що це запропонував якесь прозріння, і я бажаю Вам успіху!

+279
Jysirj 23 черв. 2012 р., 00:07:23

Я роблю або 5х5. Я хочу, щоб включити вправи для преса, біцепси і трицепси, бо я хочу мати більш сильну основу для основних підйомників, і я хочу, щоб уникнути Т-Рекс зброї.

Мій поточний план-я-сидіти тренувань по 5 хвилин в кінці кожного тренування, то лише у п'ятницю робити біцепс і трицепс. Так у мене буде у вихідні відпочивати, робити додаткову роботу рукоятки в п'ятницю не повинно впливати на мої тренування на наступному тижні.

Що не машина вправи є найбільш ефективними для біцепса і трицепса? Мета-це сила.

+225
89286509583 21 трав. 2018 р., 21:07:52

Я не впевнений, що ти чітко питання...це ніби як питати: що краще салат або ресторан..??..ви можете займатися йогою вдома, в тренажерному залі або студії йоги - з іншого боку тренажерний зал може надати йога, силові тренування, аеробні вправи, тренування і т. д. Бути здоровим складається із хороша дієта і регулярні фізичні вправи...встановити деякі реальні цілі, з'ясувати, який тип вправ вас цікавить, і піти на це.

+219
SillyDuck Yang 12 жовт. 2018 р., 07:40:19

Можливо, ви захочете скоротити відстань, але збільшити швидкість. Тривалі заняття бігом можуть викликати знос на тілі. І особливо, якщо ви не даєте своєму тілу досить відпочинку між Це може бути спина гірше. Я бігав 3 км кожен день, і хоча моя витривалість була відмінною, я живу з болем кожен день. Набагато пізніше я змістила акцент на силові тренування високої інтенсивності інтервальних тренувань, бігу і т. д., І я відчував себе краще в цілому.

Як для зміцнення нижній частині спини, є пару вправ, що я пропоную. Найголовніше, щоб пам'ятати, щоб полегшити ваш шлях в це, так як ваша спина може бути підозрюваним. Так що старт дуже легкий. Насправді, ви, можливо, захочете, щоб дати спині відпочити і почекати, поки він відчуває себе краще ще до початку цих.

 1. Затерплі ноги станова - це вправа трохи простіше в освоєнні, ніж звичайна станова тяга і фокусується в основному на спину і підколінні сухожилля.
 2. Присідання рубати - рубати присідання трохи більш незграбним, щоб отримати повісити. Але вони будуть націлені на ноги і спину. І на відміну від будь-якого за присед плече, вам не потрібно присідати для одягу, щоб зробити їх.

Вони використовують штангу в обох цих відео, але вони можуть так само легко бути зроблено з гантелями. Там насправді багато м'язів опрацьовується між цими двома вправами. Навіть ваші плечі і верхня частина спини зробити трохи тренування. Вони великі ліфти робити. Але знову ж, початок світу, і поступово збільшувати вагу.

На додаток до цього, це завжди гарна ідея, щоб працювати протилежні м'язи. Тому ви повинні робити так само присідання або хрусти. Насправді, я виявив, що зміцнення черевних м'язів так само важливо, як м'язи спини, щоб запобігти болю в спині.

+206
Jeevesh 17 черв. 2011 р., 01:41:50

Простий спосіб подивитися це ви дуже схильні до нахилившись вперед, коли ви приходите з нічого. Так, як ви тренувалися більш вертикально?

Цілевказування

 • "Груди колесом"
 • "Зробити так, ви завжди можете прочитати літери на грудях"
 • "Груди вперед!"
 • "Дивись вперед"
 • "Подивися вгору"

Існує мистецтво монтажу. Те, що працює для деяких не працює для всіх. Однак, ви можете бачити, загальна ідея полягає в тому, щоб зробити його більш вертикально. Наприклад, організм прагне слідувати за очима. Якщо ви дивитеся вниз, що може призвести до турі над деякими.*

Це самий простий і швидкий шлях до корекції, хоча це не безпечно.

Змусили Присідати Практика

Іноді добровільні дії просто не вистачає. Потім ми можемо змінити навколишнє середовище.

Практика навпочіпки обличчям до стіни:

        wall squat facing

Кредит: Дизель Сила

З-за стіни перед вами, ви не зможете нахилитися вперед багато (принаймні, не зачепивши обличчя). Це хороший спосіб порадувати руху і отримати м'язи, які ви хочете заґрунтувати і акліматизувався. Наприклад, ви можете зробити це в якості розминки, або між приземкуваті набори.

Можна робити далі і зробити щось подібне з баром на спині. Наприклад, якщо ви налаштувати свій присед так бар дуже близько до стійки, ви будете мати той же ефект, що стіни навпочіпки. Тобто, якщо ви нахиліться вперед, штангу влучив у стійку.

Це по суті те, що Сміт-машина робить*:

smith machine 1

Перед навпочіпки і інший підхід. Тому що бар знаходиться на передній частині вашого тіла, ви будете змушені сидіти більш вертикально. Якщо ви нахиляєтеся вперед з перекладини на тобі, ти кинеш його.

        front squat

Кредит.

Практика протягом дня теж

Нарешті, якщо ви говорите, сидіти в округлої верхній частині спини поставу весь день (кіфоз), або вам просто нахилятися вперед, дивлячись на комп'ютері занадто багато, що може бути варто працювати занадто. Адже якщо ви практикуєте нахилившись вперед весь день, природно, ви отримуєте дуже хороший в цьому русі.

sitting positions

У самому справі, зверніть увагу на позицію вище. У людини є стегна і коліна зігнуті. Насправді вони навпочіпки. Вони не роблять це навмисно, але якщо ти сидів як червоний вище X, ви б практикувати, будучи в присяд з нахилом вперед протягом декількох годин і годин кожен день.

Більше допомогти в цьому домені.

М'язи, м'язи фокус може бути переоцінена

Багато вирішення такої проблеми як "ви намагаєтеся використовувати ваш мережа назад більше, ніж передньо".

В цьому є сенс. Якщо ви були присідати, не спираючись на все, ти відчуєш, що більше у ваших квадрациклів, ніж нижню частину спини, сідниці / стегна. Адже це чому Добрий ранок вправа задній ланцюга. (Ніхто не робить їх, тому що вони намагаються вдарити їх квадріцепс.)

Можна навіть зробити гарніше і сказати: "Ваш грудної розгиначі не працюють так, як повинні були". Хоча це не завжди вірно. Ви могли б нахилившись вперед, але, не округлюючи вперед. Є різниця. (Округлення вперед де турбує травма приходить. Нахилившись вперед, без округлення нормально. Знову ж таки, це точка з добрим ранком, і вправа станова тяга.)

Знову ж таки, там можуть бути відмінності. Однак, якщо замість цього зосередитися на русі ви намагаєтеся правильно, то м'язи будуть піклуватися про себе. Плюс, немає ніякої гарантії, якщо ви пішли на пару місяць квад. зміцнення програмі, ти раптом почнуть навприсядки більш вертикально. Тіло досить специфічний в його адаптації. Приріст сили може відбутися у зв'язку із зміною техніки. (Просто тому, що ви приймаєте стероїди не означає, що ви відразу можете натисніть Далі в бейсбол. Ви повинні все ще практикувати розмахувати битою.)

*Я розумію, що деякі "міцні горішки" тут не може бути частковим, щоб дивитися вгору аля Rippetoe шанувальників або тих, хто турбується про перерозгинання шиї. А також деяким може не сподобатися ідея використання машина Сміта. Майте на увазі питання: як може людина залишатися більш вертикально. Це не те, як вони можуть присідати і все ідеальне вирівнювання. Для деяких, компенсації за наприклад, у шиї може бути варто краще, наприклад, нижньої частини спини.

+44
Tahir Malik 6 трав. 2016 р., 22:29:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil