курка/індичка/червоне м'ясо дієта

Я 173см, 67 30 кг йоу чоловік. У мене співвідношення жиру близько 12%. Я хочу кинути 1 кг жиру і набрати 4 кг м'язів за пару місяців. Я ходжу в тренажерний зал 3 рази в тиждень і використовуючи шейкер протеїн два рази в день. Я низьким вмістом вуглеводів. те, що пропонується кількість курки/індики/страви з червоного м'яса, що я повинна споживати щодня?

+867
Axel LIMa 6 груд. 2012 р., 07:51:07
28 відповідей

Щоб одужати, потрібно поставити тренувального навантаження в системі. Як вам більше підходять, це буде важче зробити. Після певного моменту, що на 80% зусиль не буде достатньо стресу в системі, і ви будете рости.

Продовжувати вдосконалювати, ви потрібні зусилля при високих навантаженнях. Іншими словами, інтервали.

Є купа ресурсів, які можуть дати вам програми для інтервалів.

+924
Allleneshka 03 февр. '09 в 4:24

Трохи передісторії я піднімаючись на пару років як новенька, але вже змогли зробити мої м'язи трохи в тонусі і певними вони були трохи мляві, але не до такої міри, як зараз. Це після того, як почали програму або 5х5, який я зробив деякий прогрес в силі, але застоявся в деяких областях (присідання, жим лежачи). Це нормально? Мої руки дійсно м'які і мляві, ви торкаєтеся їх, і можете легко поворухнути їх, і втратили те небагато, визначення вони використовували, щоб мати.

Я 5'8" @ 137lbs намагаюся набрати вагу, але намагається залишатися в тонусі.

+911
gss 18 вер. 2013 р., 23:49:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я почав з важкої атлетики три місяці тому, з метою підкачатися. Досі я просто стежить за своєю вагою, щоб переконатися в тому, що я додаю у вазі, але це, звичайно, погана статистика. Я також контролю, які ваги я піднімаю, але це показує, що я стаю сильнішим ... не краще виглядає.

Тому я вирішив, що картини прогресу було б непогано, але я розумію, що мої погляди різняться в залежності від часу доби, освітлення, пози, розім'яв м'язи, і ін. Що б бути деякі хороші керівні принципи для переконавшись, що мої картини прогресу є послідовними і корисними?

Я вважаю, щотижневі фото буде достатньо.

+886
Li Xiaoyu 8 груд. 2012 р., 17:47:16

Я не замість того, щоб втрачати вагу я набирала Я по калорійності дієта з діапазоном або 1200 1300 З тренування по 5 днів на тиждень, а також підняття тягарів Але я не худну !! Я Донну, що сталося з моїм тілом хтось може допомогти

+878
Princy Shah 5 січ. 2018 р., 09:09:30

Я новачок. Я з'їдаю 1/4 склянки сирого вівса вранці і дві порції м'яса пізніше в той же день, і тонн з низьким вмістом вуглеводів і низької калорійності овочів. Я працюю кожен день, і я дотримуюся починаючи міцність Марк Rippetoe (за винятком дієта частина, як зазначено в моєму питанні). Я займаюся цим consistenty за останні два тижні.

Що це робить з моїм тілом? Набрати м'язову масу? Втрата м'язової маси? Ремонт? Краще? Гірше?

+709
Witchapong Daroontham 7 лип. 2018 р., 03:37:54

Є кілька шкіл думки оточуючих поняття, коли є (до або після) тренування, і гірше, коли тренування вранці, на свіжу з-під білизну.

Деякі втрати ваги гуру кажуть, що це краще, щоб не з'їсти що-небудь, що все, що можна з'їсти до тренування, що буде спалювати, а не жир, який вже є в організмі. Так що якщо втрата ваги є вашою метою, то рекомендується, хоча, це не так чорно-біло і вам не вистачає енергії на момент ви прокинетеся і буде потрібно деяку кількість палива, щоб підтримати вас під час тренування.

Інша школа думки говорить, що є, але помірні суми у відповідності з кількістю часу, який пройде до початку тренування.

Великі страви їжте їх як мінімум три-чотири години до тренування.

Невеликими порціями з'їсти ці два-три години до тренування.

Невеликі закуски. Їжте їх за годину до тренування.

Треті кажуть, щось перекусити, щоб почати роботу і періодично поповнювати під час тренування з соком і хліб і арахісове масло, достатньо, щоб тримати вас відбувається.

В кінці дня, хоча, не всякий і все буде працювати для всіх. Якщо це те, що ви слабкі, коли ви піднімаєте, а потім вивчити можливість попередньої заправки. В іншому випадку, ви могли б бути просто відмінно, як ви.

Для Подальшого Читання: http://www.mayoclinic.com/health/exercise/HQ00594_D http://triathlon.competitor.com/2013/07/nutrition/what-should-i-eat-before-a-morning-workout_61735

+704
Wolfgang Klenk 7 вер. 2015 р., 00:08:52

Це Прилепін таблиці, як цей http://www.eatmoveimprove.com/2012/05/prilepin-tables-for-bodyweight-strength-isometric-and-eccentric-exercises/ завіряється вченим? Чи це просто чиясь думка?

Якщо це доречно, я використовую цю таблицю, щоб сказати мені, як довго робити дошки і скільки повторень робити.

Не можу втримати планку набагато більше, ніж 6С на даний момент, так він каже, що я повинен зробити 6 повторень...

+681
John A 27 вер. 2011 р., 11:10:11

Дивна річ про крепатура (презервативи), що ми до цих пір не дуже знаю, чим це викликано. Хоча люди люблять приписувати її молочної кислоти накопичення, це напевно помилкова думка. Як сказано в статті:

Дослідники, які вивчали рівень лактату відразу після тренування знайшли маленьку кореляцію з рівнем болю у м'язах відчуваються кілька днів пізніше.

Посилання Носака це дослідження, опубліковане в цій книзі, Вікіпедія продовжує пояснювати:

Дві інші гіпотези, які були висунуті, щоб пояснити біль, м'язові спазми і наявність молочної кислоти в м'язах, тепер навряд чи буде правильним, оскільки доказів, що спростовують їх.

Здоровий глузд змушує нас вірити в те, що біль виникає від пошкодження тканин. Я думаю, що це напевно так, і я згоден зі статтею, коли вона каже:

Хоча точну причину Домс досі невідома, більшість досліджень вказує на фактичне м'язове ушкодження клітин і підвищений викид різних метаболітів у тканини, що оточують м'язові клітини.

Я припускаю, що це, можливо, краватку, як м'язи працюють в анаеробному стані, який ми досліджували в одному з ваших попередніх питань.

А для профілактики, я впевнений, що ми всі чули безліч засобів. Більшість з них виявилися помилковими, в тому числі розтяжка і розминка. Однак, як описано в цій публікації, поступово збільшуючи інтенсивність може зменшити хворобливість. Оскільки ви працюєте ваші ноги вже протягом півроку, це може бути не актуальною.

У будь-якому випадку, якщо ми будемо діяти на гіпотезу, що Домс заподіяно ушкодження тканин (що, я думаю, ми маємо), і якщо ми не можемо знизити збиток шляхом зниження інтенсивності тренування, що залишає нам можливість робити те, що ми можемо, щоб прискорити відновлення після пошкоджень.

Відповідь включає в себе знаючи трохи про те, як лімфатична система працює в організмі (щодо пошкодження тканин). Між іншим, ваше тіло використовує енергію для збору і промийте уражені клітини. Лімфа транспортують в одну сторону судини по всьому тілу і врешті-решт впадає в підключичну вену. Важливо відзначити, що лімфа не закачується як кров по замкнутій системі, а "стікає" з допомогою скорочення м'язів, сила тяжіння і т. д.

Так що якщо лімфатична система є як очищає організм пошкоджені тканини, і ваш будинок насправді викликані пошкодженням тканин, відновлюється від пошкодження тканин означає робити все можливе, щоб допомогти цій системі виконати, так як це може. Я впевнений, що це відео, в якому Келлі Старретт (KStarr) ДВ. Аль. описати все докладно було викладено тут раніше. Старе переконання, що відпочинок, лід, стиснення, висоти (рис) є кращим способом для лікування цього типу ушкоджень є неправильним. Як описано у відео, спокій і лід насправді чинять негативний вплив на здатність лімфу рухатися навколо, так само протизапальні препарати.

У статті , яка йде разом з KStarr відео пропонує те, що я думаю, це найкраща та найбільш сучасне лікування: рух, стиснення, піднесення (МРЗ). Рух буде підтримувати лімфу насосних, короткий ефективності компресійної терапії (масаж, компресійна смуг і т. д.) також призводить лімфу, і висоту, також допоможе в просуванні лімфи. Так як я присідати три рази в тиждень, особисто мене це повний спектр босу м'яч присідання (як рекомендовано KStarr в цьому відео, щоб прибрати біль і скутість. Якщо ви думаєте про циклів скорочення і розслаблення м'язів потрібно зробити, щоб баланс в цьому русі, здається, ідеальний спосіб для перекачування лімфи.

Крім того, оскільки лімфа "переробленою" крові, плазми (яка на 90% складається з води) Споживання води-це хороша ідея. Як показують численні ресурси, які я пов'язаний уже згадувалося, переконавшись, що ви отримуєте правильне харчування і керуючий електролітів також допоможе.

Споріднені ресурси пропонують масу інформації по даному питанню, якщо ви хотіли б дізнатися більше. Що, здається, консенсус полягає в тому, що кращий спосіб для лікування вашого Домс є, ймовірно, рух, зволоження, живлення, електроліти, лікування стиск, і піднесення.

+652
A3oN95 5 лют. 2015 р., 21:08:01

Я почала ходити в спортзал з моєю дружиною, і ми зосереджуємося на силових вправ. Ми робимо повороти (робити 5-8 разів на максимальну вагу ми можемо зробити для цієї конкретної тренування м'язів) на кожному апараті тренажерний зал, а потім переходити до наступного, поки не закінчите зі всіма тренажерами. Потім ми беремо 5-10-хвилинну перерву і зробити ще один раунд. 3 раундів в цілому, який зазвичай займає 90-100 хвилин в загальній складності, включаючи відпочиває. Я теж намагаюся переключитися між руками і ногами, щоб дати відпочити м'язам. Я помітив, що деякі люди, які приходять в тренажерний зал (що здається цілком підходить) робити однотипні тренування м'язів 3 рази на одній машині і лише потім переходити до іншої. Як я розумію зростання м'язів Все про розрив м'язів, не стомлюючи їх.

Який шлях краще для сили: зробити один тип тренінгу відразу або повернути по-різному одні й заощадити час, необхідний для відпочинку (або жодної)?

+638
woodsjay 22 серп. 2019 р., 22:36:18

Я був завзятий штангіст і бігун протягом ряду років, але я розслабився на кілька (4) років і отримали в досить грубій формі. Я також помітив, що у мене розвинулося щось підказує, що я підозрюю, що це не завжди за комп'ютером (спочатку школа, потім робота).

Крім постави і розтяжки, які я почав це робити (і натискаються деякі незначні результати), є вправи, які можуть допомогти виправити горб?

+635
Dana Max 8 січ. 2018 р., 20:31:22

Одна велика ніч їжі і пиття не мають такого великого впливу на ваш організм, але це може викликати небажані бажання, як я і морозиво. Краще всього харчуватися або їсти в невеликих кількостях, як продукти харчування палець на відстані, терміну і випити низькокалорійне вино, червоне або біле сухе, тримати цукру в газовані напої. Найкраще працювати вранці, що буде удар почати свій день і виводить всі непотрібні протягом дня з минулої ночі їжа і питво.

+599
glmrenard 3 лист. 2016 р., 07:15:07

Згідно з приписом (ExRx.net) сайт, є кілька вправи і розтяжку , які ви можете зробити.

Випробування:

Постраждалих Вправ:

Коригувальні вправи і розтяжку:

+553
Aliakbar 23 серп. 2017 р., 04:08:38

Я відстежував моє споживання калорій і витрат протягом 18 місяців. Я підтримую свою вагу і стає сильнішою, що я припускаю, що означає збільшення м'язової маси і менше жиру. Однак моя втрата ваги (при візуальному огляді) не представляється близькі до моїми прогнозами. Тобто я повинен втратили набагато більше жиру, ніж я бачив.

Я припустив:

  1. Жиру-це 7500 ккал на кіло.
  2. Машини дають точного підрахунку спалених калорій.
  3. Їжа дає точний підрахунок калорій, що містяться вказано на упаковці.
  4. Я не включеними базальний рівень метаболізму, це фактично нуль на мою модель.

І ще я втрачаю набагато менше жиру, що я повинен бути. Я чогось не вистачає? Як мої передбачення так жахливо погано?

+552
user77285 17 черв. 2010 р., 10:06:23

Я часто чути нових досліджень як погано присідань і хрумтить (приклад). Так що безпечні способи тренування м'язів живота? Наприклад, дошки опинилися в безпеці?

+503
user22338 5 груд. 2015 р., 04:03:58

Замість того, щоб навчити вас плавати прогресії, я постараюся вирішити проблему і підказати, як можна звернутися за допомогою.

Багато плавці насправді не витримає, якщо ми просто відпустити (я в тому числі). Так, ви не самотні - не турбуйтеся, що ви тут.

Схоже, що у вас є деяка паніка/страх там і "глибокий кінець" звучить як якась позамежна простір призначене тільки для супер плавців. Це не повинно бути так. Як тільки ви зможете дійсно плавати, це все має бути те ж саме для вас незалежно від того, глибоко або поверхнево. У той час як глибокий кінець швидше, що різниця не має значення на даному етапі для вас.

Може бути, спробувати, щоб уповільнити удари і використовуйте стіни, щоб допомогти вам у глибокий кінець. Уповільнення допоможе вам зрозуміти, що ви робите набагато краще і допомогти вам контролювати своє тіло. Зробити кілька ударів, а потім зупиняється на стіні, продовжуйте додавати, поки ви не впевнені. Сповільнити його, як медитація. Встановити певну відстань, щоб знати, ви перестанете триматися за комфортом стіни.

Ваш досвід з тренером теж звучить дуже дивно і трохи бентежить.

Допоможемо вам позбавитися від всіх негативів перший:

Плавання має багато спільного з подолання "відчуженості" відчуття повільного часу реакції вашого тіла в воді. Невелика невагомості сенсі означає, що ваш організм повинен знову навчитися його руху і місця собі у воді для максимальної оптимізації, для зменшення опору, і ефективні рухи, коли ви плаваєте.

Протилежне відбувається, коли ви товкти воду в ступі з точки зору максимізації площі поверхні, так що ви тонути повільніше. Наприклад, якщо ви злегка нахиліться назад, трохи рухаючись, потрібно менше тяги, щоб утриматися на плаву тоді, якщо ви тримаєте вгору/вниз тіла.

Місцеві плавати басейнах часто є рятувальники, які не мають дуже глибокий технічний досвід заняття. Я пропоную вам знайти тренер з плавання з клубу або команди і попросіть тренера, щоб подивитися і дати вам кілька порад. Ці тренери повинні бути в змозі вибрати мінімум 3 предмета для роботи на дуже перший погляд.

Наприклад, якщо ви занадто напружені, тренер повинен бути в змозі бачити, що відразу. Занадто напружена ситуація часто приводила в ситуації, схожій на те, що ви описали.

+500
Just asking 4 груд. 2019 р., 00:10:16

Що ви відчуваєте-це нормально. Будь-який раз, коли ви робите нова вправа, або навіть старе вправу в новий шлях, ви будете натискати ваші м'язи повз точки, де вони зручні і роблячи їх болячка. Здебільшого, це об'єднав в термін крепатура (презервативи).

Для деяких людей, наявність Домс стає метою або показником хорошого тренування, тому що, як ви робите те ж саме вправу знову і знову, ваші м'язи звикнути до активності і більше не потрібно адаптуватися. Як наслідок, серйозні ліфтери будуть намагатися змінити свої тренування, щоб знову зайнятися своїми м'язами - як правило, за рахунок збільшення ваги.

Для тебе спеціально, ти сердишся, тому що: а) ви робите вправи на новий лад і б) ви займаєтеся найбільших системних м'яз у вашому тілі - квадрицепси і сідниці. Гарна новина полягає в тому, що це пройде. Крім того, ви, ймовірно, ніколи не відчувати знову цей біль.

Якщо тобі раніше боляче, прийняти гарячу ванну, подаруйте собі масаж, а потім піти на прогулянку. Болючість спаде самостійно через пару днів.

+491
larsr 19 лют. 2017 р., 07:12:07

Чесно кажучи, не хочу грубити, але я б або здійснюють регулярні фізичні вправи або провести час в іншому місці. Цей "план" не буде чогось досягти. Це рецепт, щоб отримати не де робити що-небудь у житті.

Чому б не почати з 10 хвилин кожен день легкої/помірної кардіо , щоб виробити звичку і прогресу звідти, коли ви будете готові.


Я можу обіцяти вам ніяких ярликів, щоб отримати здоровий і в-подібної форми, але існує багато компаній, які хотіли б взяти ваші гроші вам сказати....

Отримайте ваш розум право першого та здійснити для вашого здоров'я, без нього в буквальному сенсі немає нічого.

https://www.youtube.com/watch?v=oIrT1eHs1b0

+478
user36967 2 лют. 2019 р., 00:54:30

Я думаю, що ви могли б зробити працюючу програму, що складається з 2 проходить тиждень і все-таки домогтися гарних результатів".

Один прогін повинні бути зосереджені на скорочення і прискорення зусиль після хорошої бадьорою розминки ходьби. А інші працювати повинні зосередитися на довше і повільніше зусиль після хорошої бадьорою розминки. У короткостроковій перспективі повинні бути ближче до мети темпі 5К. Більше зусиль може бути в 3:00/км повільніше, ніж твої 5к мета.

Переконайтеся, що ви робите добре ~10 хвилин швидкої ходьби до бігу і хороша охолонути після сесії. І, будь ласка, не збільшить ваш пробіг/час/зусилля, працює більш ніж на 10% щотижня.

+402
IntegrateThis 2 лист. 2011 р., 19:39:04

Я працюю над головою штангу віджимати без приводу ноги. Підніміть вага вгору і принести його назад вниз в положення, а потім назад вгору. Я зробив цей ліфт як ліфт для повітряних сил, пов'язані з силачем. Моя думка полягає в тому, щоб встановити каркас влада таким чином, що я можу натиснути на штангу, а потім просто кинути його назад у стійку беру його зі стійки, а потім натисніть її знову. Таким чином, я можу зосередитися більше енергії на клавішу руху.

Навчання негативного важлива частина будівництві повітряних сил для силовика?

+394
loveartsomuch 7 лист. 2017 р., 03:08:37

Я 44-річний чоловік, які хочуть зберегти і поліпшити свою гнучкість. Я думаю, було б корисно з ким-то показував мені вправи, щоб я шукав курси в моєму районі. Не знайшов ні одного курсу загальної гнучкості, але багато заняття йогою.

Наскільки я знаю є багато видів йоги. Я б бути зацікавлені в прийнятті такого курсу, якщо він був практичним і прагматичним. Я не зацікавлений у будь-східної філософії або потік енергії або інших загадкових понять. Я хочу знати: які м'язи ми зараз розтяжки, і як ми це зробимо.

Також я не зацікавлений у виключній гнучкості. Просто нормальна гнучкість. Я думаю, що вище норми гнучкість може бути небезпечно: http://www.nytimes.com/2012/01/08/magazine/how-yoga-can-wreck-your-body.html і також я не зацікавлений у цьому. Також моя мета-гнучкість (баланс). Сила я отримую іншими способами. Трохи медитації не завадить.

У вас є будь-який тип йоги ви можете порадити для мене?

+384
techSultan 29 вер. 2011 р., 02:08:51

М'язи живота-це м'язи, як і будь-який інший.

Якщо, наприклад, ви знайшли програму, яка працює великий для вашої грудей або верхньої частини спини, спробуйте застосувати ті ж принципи для АБС теж. Прогресивна перевантаження!

І так, як і будь-яка інша група м'язів, м'язи живота повинні реституції теж! Можна використовувати 48 годин правило "великого пальця" для початку, а потім просто експериментувати звідти. Спробуйте робити це кілька днів поспіль, і подивитися, якщо це працює. Якщо це не так, то, по крайней мере, ви будете знати.

+380
Austin Mrakpor 11 жовт. 2017 р., 09:35:09

Ходьба з меншою вагою набагато легше, так ви тепер спалювати менше калорій на ту ж відстань. Це дійсно легше, і ви не отримуєте захекався більше, чи не так? (Гарні речі! Я хотів би звернути увагу), спробуйте збільшити швидкість і кут нахилу (наприклад, прогулянка за якісь пагорби або дії) або зміни навантажень (наприклад, біг або їзда на велосипеді, де ви можете збільшити інтенсивність майже нескінченно).

Якщо це тільки про схуднення я згоден з Ерік Кауфман у коментарях, силові тренування і дієта легше. Я завжди отримую дуже (непропорційно), зголодніли (інтенсивний) кардіо-і це займе багато часу. Але робити те, що вам сподобається, тому що інакше ви не будете дотримуватися його.

+355
Rezhwan Aso 2 груд. 2014 р., 16:20:17

я на особистому досвіді про те, як мені було показано в поїзд. я бачив результати. це також може бути до того, у мене був коректувальник, який підштовхнув мене до самої останньої реп. ми не падаємо задає протягом всього тренування, але вони великі зміни в свій раціон. і м'язи краще реагують на зміни.

+305
Marcin Tomzik 24 черв. 2012 р., 09:15:21

Я дуже здоровий триатлет одного місяця від мого першого Залізної людини. Я суворо дотримувався не фінка навчальний план, який включає в себе "інтервальне тренування" в HR зони 5, або 90%+ Макс годину. (Фінк фактично називає його "зони 4" з деяких причин.)

Тренування вимагали більш традиційних інтервалів: принести свій годину до 90% за кілька хвилин, потім відпочинок, потім повторити. Але в цей момент у його план - на піку "піку" - він просить мене зробити за 12 хвилин прямо в зоні 5 на ходу, і 30 хвилин поспіль в зоні 5 на велосипеді!

У мене великі проблеми з цим.

Як довго я повинен бути в змозі залишитися в зоні 5? Я просто не змушую себе досить важко, або я просто відстав у якийсь момент?

Редагувати: на фінка зони визначення, він пише:

Зона 4: 90-95% від максимального серцевого ритму (насамперед анаеробна тренування)
Зона 3: 86-89% від максимальної частоти серцевих скорочень (середньої зони)
Зона 2: 75-85% від максимальної частоти серцевих скорочень (більше високого рівня аеробної підготовки)
Зона 1: 65-74% від максимальної частоти серцевих скорочень (нижній кінець аеробні тренування)

Його приклад ставить 35-річний в 166-175 БПМ. Переважна більшість його план в "зоні 2".

+269
Mark Jaems 27 вер. 2012 р., 01:25:46

М'язи в ядрі такі ж як і інші м'язи в організмі, тобто бути сильнішими, вони потребують відпочинку. Щоб мати видимих АБС, це більше питання % жиру, а не сила.

Мій власний досвід зміцнення основних є те, що поєднує в собі інформаційні вправ (наприклад, йога, фітболи,.. що не носить м'язи вниз) і силові тренування (наприклад присідання, станова тяга,..) краще.

Втрата ваги з метою мати "шість кубиків" транслюється в інші відповіді, наприклад, бачу локальні жирові скорочення, біг і шість пакетіві шість пакетів горі rotine.

+230
Dariel Jacobo 1 вер. 2014 р., 11:22:06

Craneflat, я частково згоден з @Ейч про відпочиває. Тіло любить перерв. Але я розумію, що ви на коні, і не хочу перерви.

Для використання в приміщенні, коли йде дощ, ваги ланцюгів може дати вам хорошу кардіо тренування. Проблема багатьох вага процедури полягає в тому, що вони зачіпають деякі рухи, такі як стрибки і випади, які важко відновлюються на коліна, як ви згадали. (Навіть альпіністи можуть ускладнити проблеми з коліном йде від повного згинання до розширення, і ви не хочете колінного розлютитися, щоб возитися з вашої піші прогулянки.)

Ось ваги кардіо тренування Circuit , щоб дати вам уявлення про чергуються верхніх і нижніх тіла вправи, а також протилежні м'язи так, що ви відпочиваєте одні групи м'язів під час тренування іншого. Відео є присідання і випади, які з працею на коліна, але ви можете замінити на інші вправи. Якщо у вас є достатньо еспандером, чи призупинення таких груп як TRX, ви можете робити присідання і випади з деякою підтримкою, щоб хоча б частково захистити ваші коліна.

Також, якщо ви чергувати опір групи вправ з використанням мінімальних перерв ви можете отримати кардіо інтервальні тренування. Ви можете зробити 20 секунд з 10-секундними інтервалами відпочинку для протоколу Табата як @Waquo згадав. Ось приклад використання трансивера з 40 секунд/20 секунд тренувань.

Ви могли б також розглянути пару палиць для скандинавської ходьби для піших прогулянок. Вони будуть передавати частину ваги з ваших колін, і ви будете більше використовувати ваші основні м'язи, латів, АБС і т. д. кожен раз, коли ви посадите полюса, перетворюючи піші прогулянки в повну тренування тіла.

Мені вдалося зробити кілька хороших тренувань на Алясці пором робити функціональні тренування з моїми еспандером додається до причалів, так що ви будете робити добре в кабіні зі своєї смуги і монітор серцевого ритму. Весело провести канікули і вітаю з прогресом, рішучість і відданість!

+159
Shika 26 лип. 2016 р., 18:05:11

За запитом я цитую важливих частин з Вікіпедії статей про Sidestroke1 і бойової Sidestroke2 ВМС США, розроблений.

Основний sidestroke-це техніка плавання, що добре для довгих запливів у басейні.1

Плавати на боці дозволяє плавцю підвищена витривалість, тому що замість того, щоб працювати обома руками і ногами одночасно в ту ж сторону, в стороні інсульту використовує їх одночасно, але по-різному

ВМС США об'єднані елементи фрістайлу, sidestroke і брасом розвивати бойові Sidestroke. Він може бути використаний з або без ласти, плавець повинен тільки використовувати флаттер удар, а не ножицями удар.2.

Бойовий стороні інсульту дозволяє плавцю плисти більш ефективно і знижувати профіль організму у воді для того, щоб бути рідше можна побачити в ході бойових дій при необхідності поверхню купатися.

Я думаю, особливо низький профіль і великі відстані можна покрити плавання в цьому стилі є основними причинами військово-морські сили США взяли на стороні інсульту і розробили свої власні версії.

+146
mooser 8 вер. 2016 р., 17:43:56

Я бачив, як 'практичне Програмування (2-е изд) початківців програма" і "практичне Програмування просунутих початківців програма' прописати підтягування/підтягування потрібно виконувати до відмови у кожному наборі. Кожен з відповідних програм впливає на різних енергетичних каналах , перша сила-витривалість (3 х відмов (максимум 15) * підтягування/підтягування (чергуючи)) , а друга сила (Підтягування: 3 підходи, вага додається, так що відмова відбувається в 5 до 7 повторень).

Хотілося б зрозуміти, що логіка стоїть за таким підходом (що робить кожна серія м'язовий відмова) так як я в даний момент розглядає можливість або виконувати лише один сет до м'язового відмови (перший або останній набір) або робити які-небудь з них м'язовий відмова (1-2 повторень короткий на провал). Я виконую підтягування та підтягування 3-4 рази в тиждень (я альпініст).

Я бачив розділ 'я повинен прийняти всі мої набори на провал в http://startingstrength.wikia.com/wiki/FAQ:The_Program, де Rippetoe суперечить сама собі.

+30
akamch 6 лют. 2010 р., 23:34:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil