Активні хвилини на Flex

Як можна провести 45-60 хвилин на біговій доріжці на 3 км / год і записати тільки 4 активних хвилин? Я вважаю, що Fitbit гнучкий, точно не рахуючи активних хвилин.

+642
robstone36 16 лип. 2016 р., 07:13:45
33 відповідей

Звучить, як ви робите деякому видаленні матеріалів з помірною інтенсивністю. Може бути весело, щоб змінити його з якоюсь спринт 1/2 милі близько 2 хвилин відпочинок між спринтами. Зробити 4 наші так.

+986
Kashish Clinic 03 февр. '09 в 4:24

Фон: Я почав регулярно працює з партнером, який має менший крок, чим я займаюся. Тому що є тільки так багато часу в день, мій партнер-біг тренування замінив мій звичайний Соло-пробіжки. Партнер-біг тренування те, що я хотів би продовжити з кількох причин, не залежних від фітнес-цілі.

Проблема: мій партнер-біг тренування останніх такої ж тривалості, як моєї звичайної пробіжки (~50 хв.), а тому, що я зіставлення мого партнера темпами, я не отримую мій пульс у моїй цільових тренувальних зон, як я хотів, коли працює поодинці.

Питання: я чув поради перебільшувати руху (наприклад, коліна), щоб збільшити зусилля / частота серцевих скорочень, але я не хочу постійно вправлятися в поганій формі (практика робить постійним), так це те, що я почав робити кожен день. Є що-небудь ще я можу зробити, щоб поліпшити своє власне шалило під час роботи з партнером, який не вимагає погана форма?

+979
user2763554 30 жовт. 2012 р., 11:10:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Насправді я ненавиджу ідею, відповідаючи на питання з коментарями, а також питання, що не мають відповіді, так що це може бути трохи неуважна, але тут ми йдемо:

Як я зазначав у коментарях, ви, ймовірно, дійсно підняти свій робочий вага дуже швидко. У той час як різні програми використовують широкий спектр прогресії, більшість згодні на підвищення робочого ваги, максимум 10% з того, що вдалося зробити в минулому тренування.

Це не означає, що ви повинні підняти свій weigths супер-повільно, хоча,. У насправді, як довго, як ви керуєте вашої цільової набір і реп розраховувати з гарними формами, можна підвищувати вагу на кожному тренуванні. Це вимагає першосортних регенерації, хоча (профіцитом калорій, достатня кількість сну, відсутність стресів і т. д.).

+947
slimwad 22 лют. 2019 р., 23:59:38

Тримати секундомір в руці, натиснути на нього в той момент, коли ви починаєте біг, зупинка на фініші, а потім додати 0,2-0,25 С, щоб імітувати реакцію як в реальний старт. Якщо вам незручно бігати з секундоміром у руці, то є хтось ще раз, почніть терміни НВП перша нога вдаряється об землю, і в кінці додати близько 0,6 сек.

Це єдина ефективна стратегія вартість для тих, хто "просто цікаво". Існують також лазерні ворота, силою чутливих пускових блоків і т. д., але кожен коштував сотні доларів.

+945
elsni 13 трав. 2015 р., 12:33:31

Я знайшов цю статтю, щоб бути дуже корисним особисто:

Резюме нижче:

Тебе в бар, але ти трохи розчарований—ви не побудували розміру або досягнуто форму, яку ви так відчайдушно хочете. Ваша груди може бути ширше. Ваша спина може бути товще. Ви могли б більш визначеними накладками на плечах і з гострим піком біцепса. Те, що вам потрібно, мій друг, є деякі хитрощі.

Сила і розмір навчання мають багато спільного, але є певні речі, які ви можете зробити, щоб отримати максимальний ефект від тренувань гіпертрофія. Спробуйте ці вісім порад для нарощування м'язової маси, форми і щільності.

Суперсет для розмір зробити суперсет дві вправи і виконувати їх спина до спини без відпочинку між ними. Краще робити суперсети з антагоністом м'язи, такі як біцепси і трицепси або квадрицепси і підколінні сухожилля. Суперсети відмінно підходять для збільшення об'єму м'язів, оскільки вони сприяють викиду тестостерону, який є ключем до нарощування м'язової маси.

...

Завжди уникати людей, які мають погане ставлення або хто багато ниють. Вони завжди будуть там, щоб тягнути вас вниз, якщо ви дозволите їм. Ця рада відноситься до всіх речей у житті і мені приємно мати нагадування про тепер кожен раз.

+940
Jonathan Dagle 2 груд. 2017 р., 17:20:40

Я після підрахунок калорій + еліптичний рутини протягом двох тижнів. Мій середній дефіцит калорій має бути близько 500, але я не бачу ~1 кг втрати ваги я очікував. Я дуже точні при вимірі прийому їжі, тому проблема має бути еліптичної.

Я використовую Торнео Стела з-507M. Мені 25 років, зростання 1,90 м, в даний час на 125 кг. Я використовую середніх-високих налаштуваннях з повільно змінними програмами для близько 30-60 хвилин, і калорій спалити це свідчить відповідно про 430-760. Я звичайно не використовувати ручки, але іноді я роблю, коли робити складніше частині, якщо мої ноги вже зводить. Це ймовірно, що машина переоцінює мої спалювати калорії? Як мені виправити його так, що я міг зробити на трасі?

+859
Sulnikoff 30 січ. 2010 р., 19:17:11

Я, начебто, в одному човні, як ви і я рекомендував би купити одношвидкісний велосипед, щоб отримати ваш фітнес до і потім почати працювати.

+842
Web321 19 вер. 2011 р., 13:11:54

В моїх ранніх років в армії я помітив, що ті, хто покладався виключно на вагу тіла вправи були майже завжди перевершують тих, хто користувався вагами в тренажерному залі. Я б зробив приблизно 15-20 віджимань, перш ніж робити тренування грудей, щоб зігрітися і розтягнути, а потім натисніть гантелями і штангою. Я завжди спустошила мою віджимання на тесті ПТ. Якщо ви можете жим 200 фунтів, потім 75 віджимань здається простим, коли для цього прийде час. Я б зосередити свої зусилля на вагах, але не повністю знехтувати рухом тіла вправи. У них є своє місце.

+837
Javier Amado 19 серп. 2013 р., 11:16:02

У мене не було обговорення з постачальником страхування, або потрібно було почати цю розмову. Але, у мене були подібні розмови з подібними, фізично сильні люди з урахуванням ІМТ.

Сумніваюся, що одна людина змінить індустрію здоров'я від використання ІМТ як директива для страхових внесків.

Я не працюю на страхову компанію, але якщо ми хочемо використовувати один вимір здоров'я, є аргументи за використання ІМТ.

ІМТ-це індекс маси тіла. В простих термінах, це просто ефект маси на серце. Маса не упереджено. Двісті фунтів маси становить 200 фунтів. Немає ніякої різниці зусилля вашого серця якщо що двісті фунтів-це 4% жиру і 40% жиру. Серце все ще потребує підтримки зусилля 200 фунтів.

Так, цілком вірно, 4% жиру в цілому краще, ніж 40% жиру, особливо в умовах високого кров'яного тиску, цукру в крові і т. д. Але, знову ж таки, ІМТ все про загальній масі, а не за складом тіла.

Я думаю, що ми навчені, може бути, з різних ЗМІ, що термін ожиріння пов'язане тільки з високим вмістом жиру і людей з надмірною вагою. Але насправді ожиріння-це просто міра маси і ІМТ.

Знову ж таки, якщо ми приймаємо, що ІМТ є дійовим заходом лише навантаження на серце, то слід визнати, що масштаб ІМТ є хорошим один показник для медичних страхових компаній. З хвороби серця і серцеві напади будучи головними причинами смерті та інші супутні (висока вартість) питання в Сполучених Штатах, це просто спосіб фільтрації вищих кандидатів ризиків з найменшою кількістю тестів.

+813
Mario Moschetta 25 жовт. 2019 р., 05:22:29

Я використовую протеїнові добавки протягом року тепер і намагайтеся вживати високобілковий продукт кожен день, так що я думаю, я беру велику кількість білка щодня

Зараз мене турбує подагра. наскільки я знаю, це викликано високим вмістом білка.

не впевнений, якщо це вірно і якщо це так, чи я повинен перестати вживати білкові добавки?

Дякую

+806
Sam Radhakrishnan 11 лист. 2014 р., 11:52:21

Тема силові тренування і харчування (щодо придатності), безсумнівно, складний. Внаслідок складності цієї теми, там було багато поганих книг і ресурсів, вироблених протягом багатьох років. Ця проблема ще більш ускладнюється тим, що силові вправи і фітнес-це величезний потенційний ринок, і згодом завалений всілякими 'вам підходить-швидко' типу шахрайства і дезінформації.

Як новачок в області силових тренувань, це було досить важко для мене, щоб переварити всю інформацію, яка є, і навіть більше для мене, щоб відсіяти все погане і суперечливої інформації, що там складно.

Які остаточні книги та ресурси на силові тренування / харчування, що людина повинна читати, якщо вони хочуть отримати більш глибоке розуміння предмета?

+802
sbrattla 17 січ. 2019 р., 04:41:39

Це питання - це загальне питання про придатність але він не вирішує важливих особливостей boulderers, такі як міцність шкіри, сила палець/руку/руки м'язів і визначення дисципліни. Останній є трохи неоднозначним, але те, що я намагаюся виміряти рівень визначення: можливо, деякі тести шлях з пастками.

Як boulderers оцінити їх рівень фізичної підготовки?

enter image description here

+796
user874798 19 трав. 2018 р., 09:02:53

Додати вправи для зміцнення нижній частині спини, щоб отримати його straigther і додати деякі звичайні тренування Ab, якщо можна додати вагу

+791
xXFlaBoyXx 18 квіт. 2014 р., 01:36:15

Почни з голови, і перейти до ваших ніг. Це м'язи. :Р

Серйозно, хороший удар буде задіяно більшість м'язів в тілі. Основний одиночної вантажників в ударі будуть

 • Грудні М'язи (Груди)
 • Трицепс (Руки)
 • Дельтоиды (Плечі)

Ти могла нанести удар тільки з допомогою цих м'язів, але це не буде дуже потужний удар (думаю, що джеб у боксі). Трицепс випрямлення руки, і дельтовидних/Печ поворухнути рукою вперед і в бік центру.

До цього можна додати м'язи живота (черевного преса і внутрішні і зовнішні косі м'язи живота) для обертання при виконанні удару, м'язи ніг (ікри і стегна/каре), що використовуються для приводу і передачу землі сили через удар, м'язів передпліччя для обертання і стабілізації нижній руці, і латів/біцепс за опозиційну силу і важіль стягування після удару. Стиснувши свої щелепи в місці удару буде напруженою/стабілізації і додати силу, хоча постійне стискання є контрпродуктивним.

Думаю, правий крос, з точки зору правша боксер (ведуча ліва рука). Стартова позиція для правої руки боксер-ліва нога і ліве плече вперед, права нога позаду, так що ваші стегна і верхню частину тіла під кутом до супротивника. Кілька боксерів будуть боротися, хоча більше площі.

Як боксер осідає від руху/перемішати, ніг засадить. Задня нога починає обертання стегна і дає "поштовх" від ніг вгору, залучаючи литкові і стегнові м'язи. Як стегна і тулуб продовжують обертатися (косі м'язи живота і черевного преса, деякі латів) верхня частина тіла продовжує обертання, і рука починає тягнутися (грудні м'язи/трицепс/дельти), і рука/нижній важіль повернути так, щоб у момент зіткнення кулак долонею вниз на відміну від спрямованість всередину себе, як у звичайному спарингу/захисту позицію.

Наскільки це руйнівна сила, будь-якого базового важкої атлетики рутини будуть працювати всі м'язи задіяні, так як більшість з них в якості головної рушійної сили для основних вправ, таких як підтягування/соуси, присідання, присідання та обертальні вправи (АБС і, наприклад, лісорубів). Де багато влада виходить від просто техніку, навчитися заводу і повертати, тримати руку розслабленою, як можна уникнути зіткнення, речі такого роду. Ви могли б одна людина, яка може outlift друга людина зі значним відривом, але не зможе вдарити так ефективно через відсутність техніки.

+767
eddy85br 28 черв. 2011 р., 14:50:33

Справа в тому, що ніщо не залишається постійним в організмі. Після будь-якого періоду тренування ваші м'язи будуть пройти через фазу відновлення, після чого настає фаза суперкомпенсации. Якщо ви тренуєтеся серйозно чи знову напружуватися до кінця фази суперкомпенсации, ці фази будуть повторюватися. Якщо ви нічого не робите, атрофія м'язів почнеться. Швидкість буде повільною, навіть якщо повністю прикутий до ліжка, але це відбуватиметься, тим не менш.

Тоді велике питання: як довго є фаза суперкомпенсации. І як і всі великі питання, відповідь непростий. Це залежить від того, який тип і інтенсивність навчання ви проходите через, скільки макрос цикл навчання вже відбуваються, і наскільки близько до потенційних вашого тіла в даний момент Ви виконуєте на.

Для практичних цілей, більшість людей може легко взяти тиждень відпустки без відчувають серйозні труднощі.

+672
Heiko Rupp 21 серп. 2012 р., 15:42:08

Там може бути ряд проблем на роботі тут, і щоб дійсно зрозуміти, що відбувається, вам потрібно поговорити з вашим лікарем. Це не нормально, завжди бути, стомилися так, як ви описуєте. Є ряд речей, які ви повинні запитати себе:

 • Я досить спить? Недостатній сон викликає безліч проблем, включаючи втому. Примітка: години в ліжку не обов'язково означає, що весь цей час спокійного сну.
 • Я досить їси? Іноді дієта може бути збалансованою, але не достатньо, щоб підтримати вашого розміру і рівня активності.
 • Я роблю дуже багато? Іноді вашої діяльності вимагають від вас більше, ніж ви можете йти в ногу з ... вимагаючи більше їжі і сну, щоб зберегти, якщо це фізична активність. Іноді вам просто потрібно, щоб масштаб його трохи, перш ніж повернутися з повною інтенсивністю.
 • Я маю справу з великими змінами в житті? Значні зміни в житті впливають на вас, поки ви не перебудуватися. Переїжджаю в нове місто, великі потрясіння з нормальним графіком, втративши когось важливого для вас. Все це може підштовхнути вас до депресії, що це нормально і нічого соромитися. Ви повинні витягнути з нього в кінці кінців.
 • Я хворий? Деякі захворювання вимагають багато енергії з вас тільки незначні симптоми, як моно.
 • Я дихаю добре? Сезон алергії може зіграти злий жарт з вашими легкими, і у деяких людей астму більш пізно в житті. Якщо ви не можете зробити повний вдих в легені, ви, можливо, буде потрібно деяка допомога.
 • Які ліки я на викликає втому? Цілком можливо, що ваш ж може бути причиною втоми. Не будучи лікарем, я не можу сказати точно.

З вашого питання, я повинен повірити вам на слово, що ваша їжа і сон в порядку, і ви вже не займаєтеся будь-якої фізичної діяльності. Що виб'є першим трьом основним напрямам.

Коли ви йдете до лікаря, просто скажіть йому, що симптоми, які ви знаєте, і що ви зробили про це. Вони можуть сунути ніс глибше в те, що ви маєте на увазі під "збалансованої дієти", і запитати, як ваш сон це, чи є у вас головні болі, коли ви прокидаєтеся. Ці питання там з'ясувати, в якому напрямку вони повинні йти з аналізами, щоб з'ясувати, що відбувається. Це може бути те, що ви легко піддається лікуванню захворювання, або тимчасова депресія. Це може бути, що у вас розлад сну, що відняв у тебе якість сну (я стикався з цим). Можливо, у вас розвинулася астма (у мене є сім'я, яка зіткнулася з цим).

+659
Oleg Stepura 20 груд. 2011 р., 10:19:46

Це звучить як у вас є кілька речей відбувається тут, і я хотів би запропонувати, бачачи фізіотерапевта, щоб отримати персоналізовані оцінки та призначення лікування. Що я скажу тут-це тільки припущення, тому візьміть це з зерном солі.

Литкові м'язи є основними гравцями на пропуск. Коли вони стискаються, ви нога переходить в підошовний-зігнутому положенні, допомагаючи сила вашого стрибка. Більшість цих м'язів прикріплюється в ахіллове (а.до.у calcanear) сухожилля. Після пропуску, ці м'язи можуть стати тугими, натягуючи на ахілловом сухожиллі, який може викликати болі і тендиніт.

Щільний ахіллового сухожилля, в свою чергу, ставить вас на високий ризик для підошовний фасциит. Підошовний фасциит викликає біль прямо навколо, де підошовний апоневроз мітки в точках схеми (перевірити підошовний фасциит посилання для отримання більш детальної інформації про симптоми).

Вузькі м'язи гомілки також може викликати запалення окістя, що викликає біль у великогомілкової області. Травми литкових м'язів можуть також бути викликані серйозними проблемами, як тріщини в одному з нижніх кісток ніг (пропуск на бетоні може зробити це), так що якщо біль не проходить, це варто перевірити.

Коліно біль може бути з-за кількості речей (перевірити, що під "Медиал" в заголовку). Це може бути пов'язано з впливом на бетонну підлогу, або overpronation (схильність до крен стопи всередину), що також є фактором ризику для підошовний фасциит.

Виходячи з усіх цих припущень, я хотів би спробувати наступне:

 • Розім'яти м'язи нижньої частини ноги, переконавшись, що мета вашого Гайструк, камбаловідной і передньої великогомілкової. Побачити праворуч стовпці цієї ExRx сторінки для зв'язки розтяжка варіантів.
 • Уникайте стрибків на бетон. Асфальт, газон або інший м'якій поверхні було б дати більше, так що ваше тіло не буде поглинати так багато впливу.
 • Бачите фізіотерапевта для діагностики та реабілітації рецептом (Якщо overpronation є чинником, що вони можуть бути в змозі дати вам деякі вправи, щоб виправити це).
 • Зробити вашу ходу проаналізовані, і отримати відповідну взуття/устілки. Які туфлі правильні для такої речі, як overpronation.
+657
Sajal 15 груд. 2014 р., 04:22:28
 • У Клаттиа тест, хоча і не специфічний для Quad/стегна, дасть вам гарне уявлення про вашої загальної функціональної нижньої кінцівки м'язовий баланс. В принципі, ви стрибаєте вниз з різної висоти на одній нозі і визначити, якщо ви твердо або якщо ви нахиляєтеся або сідаєте в різних напрямках. Наприклад, якщо ви стрибаєте вперед на посадку, м'язи можуть бути слабкими див. стор 37 цього структурного балансу PDF, щоб інтерпретувати результати тесту.
 • Квад-жижки співвідношенні: як для квад-жижки співвідношення, при тестуванні на изокинетическом режимі Сайбекс машина, 3:2 зазначив, що відповідне співвідношення. Однак, в залежності від різних факторів, наприклад, якщо ACL-це слабкі, вам може знадобитися більше співвідношення 1:1. Співвідношення також буде залежати від виду спорту або фізичної активності, так що це ідеальне співвідношення, важко сказати, враховуючи змінні. Ваш може зробити максимум квад розширення ВРС Макс підколінного сухожилля завиток , щоб визначити ваше ставлення, але з точки зору функції, Клаттиа тест, ймовірно, дати вам кращу інформацію.
+641
user20224 14 квіт. 2018 р., 10:26:56

Алкоголь містить 7 калорій на грам, ~70 за унцію рідини, і ~100 на гейзер1. Він перетворюється в печінці до ацетату, який має пріоритет в обміні речовин точно так само, як вуглеводи і білок мають пріоритет над жирової2. Як довго, як ви правильно підрахувати калорій в алкоголі ви п'єте, ви повинні бути в змозі працювати його в свій раціон.

+573
luciferursus 15 лист. 2016 р., 19:01:54

Лариса відповідь охоплює практично всі підстави, однак крім того, якщо вас турбує грудної сила, я рекомендую плеча западини.

На жаль, у них немає спеціальній сторінці ExRx, однак вони згадуються під лопатку суглобів сторінка. У той час як люди часто працюють з верхньої і середньої трапецієподібних, нижніх волокон є більш глибокий, менш естетичний, м'язи і часто безробітні.

Де верхні трапецієвидні використовується підняття плечей, нижня використовується у витягуванні їх знизу, як показано на малюнку нижче:

enter image description here

По суті, ви можете працювати за ці монтажі, бар DIP як показано, тримаючи зброю заблоковано опускання тіла і концентруючись на знову піднімаючи тіло.

Крім того, якщо у вас в грудях або трицепсів провали ви можете зосередитися на робить повний діапазон руху і піднімати тіло як можна вище, перш ніж опустити назад вниз.

+549
retwer 29 трав. 2015 р., 19:32:09

Єдине реальне відмінність полягає в тому, що рядки Pendlay є більш жорсткою версією Бент-більше рядків. Важливо: передбачається, що ви не робите те, що називають "Йете в ряд", де ваше тіло знаходиться під кутом до землі, а не паралельно з ним.

Основна відмінність:

Бар повертається до підлоги кожен респ. (піднімаючись з мертвої точки)

+477
user272281 9 лист. 2016 р., 08:31:49

висота робить все (за винятком досягнувши верхньої полиці) складніше, навіть ваше серце в спокої повинно працювати сильніше. Уявіть собі 7 людина робить дошку проти 5 осіб. Уявіть, що 7 осіб роблять простий завиток біцепса, вони можуть переміщатися вагу в два рази, дальність 5 футів особи, а також важелів впливу на їх спільному вдвічі більше. Найсмішніше, що відстань зв'язок від точки опори не пропорційно зростати з висотою, так як кістки ростуть, тому використовувати недолік посилюється високим людям.

Сила різниця; вище людина може генерувати більше енергії від одного руху, чим коротше людина просто тому, що вони можуть застосувати силу на більшій відстані. Уявіть, що 5 людей роблять все можливе, Веслування хід або 7 осіб...

+423
Jim Price 5 черв. 2016 р., 03:25:02

Я недавно поїхала з дому і хотів би продовжити важкої атлетики/набирає м'язи. Однак вартість продуктів-велика проблема. Моє питання: що є дійсно дешевий джерело білка? З мого власного дослідження молока, здається, біжить у близько 30г білка/долар, а ковбаси і консервованого тунця становить близько 13г білка/долар. Порошки білка кращий спосіб (читай витрати), отримати білок в перерахунку на грам/долар? Молоко, здається, досить пристойний з точки зору калорій і білка, але мені було цікаво, якщо було щось краще в плані ціни.

+385
Jeremiah E morales 15 лип. 2017 р., 03:06:05

Я шукаю для деяких специфічних вправ для пальців, рук і зап'ясть, щоб поліпшити гнучкість, а не сила. Це тому, що я страждав від поганого тендиніт в основному на сухожилля згиначів третього і четвертого пальців обох рук після гри багато років на піаніно в ту сторону.

На даний момент я шукаю повного розслаблення і гнучкості вдосконалення вправ на руки і зап'ястя. Я знаю кілька дуже відомих книг, як "Боб Андерсон розтяжка", але вони не включають ретельний руку, палець і конкретних наручні вправ.

Я думаю, що зараз необхідно, щоб поліпшити гнучкість м'язів і тканин тіла, особливо в оболонку сухожилля.

У кого-небудь є поради? Деякі пропозиції щодо відповідних книг або керівництв?

Велике спасибі заздалегідь!

+350
Brian Pickering 5 лист. 2011 р., 19:31:49

Дійсно interressing книга про ваги розробити для міцності голий воїн Павло Tsatsouline.

У швидкому, якщо ви хочете бути хорошим з присідання і віджимання, робити багато присідання і віджимання, збільшення гучності для тренування нервової системи. Ні поїзд на провал, робити від 1 до 5 повторень асортимент складною варіації, але робити це багато разів в день, для отримання додаткової інформації подивіться навколо змастіть ПАЗ.

Моя точка зору, якщо ви хочете бути хорошим з Bodyweight вправ тренуватися з власною вагою забувайте про вільний вага або машину, якщо ви не можете робити віджимання або присідання починати зі зміни ви можете зробити, але досить складний для міцності складання.

+249
Muhambi 5 трав. 2016 р., 01:14:10

Я ніколи не була близька до рахунком 247, але хочу знати, чому тест закінчується у цій точці. Людина працює довго і швидкість досягає максимального серцевого ритму?

+247
Eng Cy 7 груд. 2015 р., 09:09:01

Так що я ектоморф чоловік 175см 70кг і ходжу в тренажерний зал майже 2 роки.

Я не бачив реальне поліпшення на всіх.

Моя головна мета-збільшити розмір руки в основному, і плечі, але вони не сильно зростають, тому їх розмір майже такий же, тільки з 2 см різниця в розмір.

Коли я роблю вправи спеціально для того, щоб набрати масу, я не можу підняти або найбільше значення вагу, мені потрібно прибрати це, але тоді я не відчуваю себе втомленою чи не на другий день, так що може бути я думаю, я втрачаю щось або я роблю щось неправильно.

Моя програма орієнтована на маси, і хоча я пішла з 67кг в цьому році це не велике поліпшення, якщо я дивлюся у той час, що я ходжу в тренажерний зал до 70кг. Може, мені потрібно більше стимуляції цих м'язів і якщо це так, які вправи будуть хороші?

+217
agenva 7 вер. 2013 р., 19:53:53

Стаття в "журналі науки і медицини в спорті" пропоную розминку, що складається з 10-хвилинного самостійного пробіжки 5-хв субмаксимальної для визначення економічності бігу, а шість 10-ов кроків з утяжеленним-Вест (20% від маси тіла) позитивно впливає ногою Жорсткість і Управлінням економіки і, в свою чергу, велике збільшення максимальної швидкості бігу.

Це для розминки.

Як йде для тренування я пропоную високої інтенсивності інтервал підготовки.

Це виявляється набагато ефективнішим збільшення легеневої міцність, ніж звичайне тренування на витривалість.

+197
Alex201 21 жовт. 2015 р., 09:39:50

Мене цікавить, які вправи/тренування я можу зробити, щоб допомогти з Часом реакції і терміни для бойових мистецтв. Конкретно, як я можу поліпшити відбивання та протидію удару? Я не шукаю швидкість дрилі (швидкість відрізняється від часу реакції і часу). Мені потрібно, щоб бути в змозі реагувати на основі деяких CUE і потім визначити майбутнє швидкість удару, тому я можу належним чином парирування і контр...які-небудь пропозиції?

+131
ahuja007 19 трав. 2012 р., 23:38:28

Використовуючи додаток, як DailyBurn або втратити його! які мають вбудований калькулятор калорій для типових вправ може бути корисним для вас. Я не впевнений, наскільки вони точні, але це робить його більш легку роботу.

+128
tayoung 5 серп. 2010 р., 13:09:31

Щоб виправити поставу зажадає часу; проте, це можливо і легко зробити.

Необхідне обладнання

 • Дзеркало в повний зріст або відбиваючої поверхні
 • Стілець

Процедура

 1. Погуглите "правильне положенні стоячи" і "правильну позу" і завантажити деякі зображення
 2. Встаньте перед дзеркалом, наслідуючи правильної постави в "правильному положенні стоячи" зображення
 3. Практикуйте позу кілька разів перед дзеркалом.
 4. Практикуйте позу кілька разів без дзеркала.
 5. Практикуйте кроки 2 - 4 за допомогою "правильну позу" зображення
 6. Взяти знімки з вами скрізь, де ви йдете, намагаючись якомога краще наслідувати позицій.
 7. Протягом декількох днів, ви почнете отримувати повісити його.

Швидше за все, ви почнете відчувати деяку біль у спині через деякий час. Це з-за слабких м'язів попереку. Ви потрібні сильні м'язи спини для правильної постави. Щоб зміцнити м'язи спини, виконувати

 • підтягування або потягування.
 • Дошки (також званий міст)
 • коліно ДБЖ теж (якщо можете).

Ви також повинні практикувати часті прогулянки в гарну поставу. Ваші м'язи спини будуть зміцнюватися через деякий час.

Вам може знадобитися повторно налаштувати ваш робочий стілець/стіл, щоб відповідати правильної постави.

Сядьте прямо на роботі; не сутулитися.

Всі ці виправить вашу поставу, будь-який біль зникне в короткі терміни.

Тепер, скачайте ці картинки :).

+121
Art Fernandez 30 жовт. 2014 р., 15:06:19

Я настійно рекомендую після або протокол за виконання всіх призначених повторень для вправ: Якщо "ви не виконали 5х5 в присяд...не збільшити вагу на наступному тренуванні для цієї роботи." Сторінка 47. Якщо ви не зумієте зробити все повторень для цього ваги 3 рази поспіль, підступ на 10%. Після deloading перестає працювати, потім перейдіть в 3х5.

Якщо ви не збираєтеся слідувати програмі, напрямок відхилятися у бік збільшення ваги менш часто, тому що ви перебуваєте на розпил, не більш часто. Неодноразово будемо на провал при подрібненні важких присідань ризиків погана форма і травми.

Якщо на те пішло, якщо ти на зрізі, можливо, ви захочете зупинити збільшення ваги на всіх і замість того, щоб додати кардіо, або у вихідні дні або з фінішером в кінці тренування.

Крім того, чому ти робиш сидячи, а не стоячи накладні прес?

+119
Jamesha Gilmore 14 черв. 2016 р., 14:20:31

Моє питання про те, як тихо еліптичний тренажер знаходиться у використанні в домашній обстановці.

Фон

Моя дружина і я бігаю нерегулярно, але дуже подобається, коли ми виберемося. Ми важко взимку у Великобританії, тому що ми обидва працюють повний робочий день і є тільки близько 8 годин сонячного світла у Великобританії в цей час року!

Ми розглядаємо куплю еліптичний тренажер, щоб доповнити наші нерегулярні пробіжки. Ми думали про кращому часу, щоб вписатися в якийсь звичайній кардіо тренування і перед роботою в 6 ранку і після роботи близько 9 вечора час у нас є вільні.

Мої побоювання:

 1. Прокидається дружина, якщо у мене тренування в 6 ранку
 2. Дратують сусіди, якщо ми тренуємося в 9 вечора

Пропоноване місце

Ми живемо в двухквартирном будинку і в кімнаті я розглядаю покласти його в на першому поверсі. Там суцільні цегляні або бетонні стіни між нашим будинком і наступним. Наш і сусідів спальня знаходяться на першому і другому поверсі так на розумній відстані від місця, де тренер буде.

Пропоноване обладнання

Я розглядаю бачення фітнес X6100 годину складаний еліптичний. Згідно з їх веб-сайту "крім того, вони можуть працювати рано вранці або пізно ввечері і не хочете турбувати оточуючих. Бачення фітнес-знає про це і тому розробили Тихий-ковзання™ технологія, яка використовує мульти-ребристі supersilent поліклинові ремінь, для того щоб забезпечити дуже спокійні тренування."

Бачення фітнес Еліптичні тренажери - тихо

Вищезазначене звучить заманливо, але я не вірю в маркетингові вимоги без реальних рекомендацій.

Резюме питання

 • Наскільки реально, що я можу працювати на першому поверсі вранці, поки дружина міцно спала на другому?
 • Наші сусіди нас ненавидять, якщо ми використовуємо тренер 9 вечора, або це буде не гірше з точки зору шуму, ніж, скажімо, дивитися телевізор в сусідній кімнаті?

Будь-які поради з цього питання будуть вітатися.

+57
macyaka 12 серп. 2012 р., 02:23:25

Показати питання з тегом