Які гарні приклади здорових закусок?

Я намагаюся схуднути, і я шукаю щось здорове, щоб перекусити. Я намагався їдять різні види фруктів, таких як яблука, банани і виноград. Велику частину часу плід буде йти погано, перш ніж я з'їв його.

Я ще повернуся до своєї звичкою купують/їдять картопляні чіпси. Я вважаю, що є щось викликає звикання фішки, що змушує мене хотіти з'їсти саму сумку у вітальні.

Може хто порекомендує здорову закуску, яка має той же кшталт "звикання" , що я можу замість збереження картопляні чіпси в будинку? Що робить чіпи так чи інакше звикання?

+942
Nejla 25 лист. 2015 р., 12:20:51
26 відповідей

У мене тривожне хрящових шум у правому коліні, коли я на корточках (тільки коли я навпочіпки слава Богу!) це пов'язано з моєю розірваної ЗКС. Прямо зараз я мою стабілізуючих м'язів активується, і таким чином повністю використовувати задню ногу. Я вважаю, що розрив меніска показали б на МРТ, діагноз розрив ЗКС, так що тепер я просто цікаво, якщо це означає

 • Я повинен уникати навпочіпки, використовуючи праве коліно / стабілізувати і посадити на ліву ногу
 • якщо це "іди", а я продовжую зміцнювати і повністю активувати стабільності м'язів
 • якщо це означає, що мені знадобиться ще коліно в майбутньому (коли? зараз на тридцятих)

я, наприклад, зіпсував що-то в лівому коліні в до мотоцикла осінь і іноді є 'клацання'; який раніше був більше, Натисніть кнопку' здається 'зачистили", і я цікаво, якщо хряща в правому коліні, просто потрібно трохи часу, щоб розібратися теж.

+981
Vicky V 03 февр. '09 в 4:24

Від: Які плюси і мінуси бігу порівняно з ходьбою?

Якщо ви біжите 10 км, ви, ймовірно, знайдете, що це важко зробити що-небудь ще до кінця дня. Пішки 10 миль залишить вас буде більше енергії.[зю]

Чому ходьба залишив нам більше енергії? Чи є докази за це претензії?

+899
Mike Shulman 10 жовт. 2011 р., 03:24:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Правильний медичних і наукових.відповідь полягає в тому, що якщо ви сідаєте після запуску ви, швидше за все, згусток крові і померти. Мої джерела/докази: підлітки і дорослі, я знаю, хто помер до н. е. вони сидять після інтенсивного тренування. Я займаюся спортом і в футбол не припускають, щоб зігнути коліна при стоянні на поле після виконання так багато до нашої ери люди отримали bloodclots. Те ж саме і з іншими видами спорту..навіть черлідінг і гімнастика.повірте мені, я знаю.

+846
Easter Cow 8 січ. 2011 р., 09:06:18

Якщо ми правильно передали ми автоматично використовувати праву сторону більше не думаючи про це.Як ніби за щось поліз на верхню полицю, натягуємо, використовуючи тільки праву ногу, або грати в будь-якому вигляді спорту, ми легенів з правою ногою першої.

У вас були серйозні травми в минулому, як у вашій литкового і камбаловідной м'язи (ікри)? Це може бути причиною ваших судом.

Спробуйте робити якісь випади і я хотів би запропонувати вам використовувати тільки ліву сторону - крок вперед з лівої ноги, опустити праве коліно так що вона падає на землю під прямим кутом і відсунути з лівою ногою тримаючи всю вагу на п'яту не стопи. Ще один хороший спосіб, щоб спробувати це 'коліна встати - почати на колінах на підлозі і встати через першій ліву ногу. Зворотний колінах з допомогою лівої ліворуч. Спробуйте 15-20 з них кожен день.

Я сподіваюся, ви прийшли правильно.

+772
stead1984 20 лип. 2011 р., 05:27:54

Мені цікаво, що інші досліди з даної навчальної програми. Ви отримуєте 5-12 фунтів м'язів за 6 тижнів, що промотори, такі як Чарльз Poliquin претензії бути нормою ? Хоча я розумію, що надлишковий обсяг є рушійною силою гіпертрофія успіхи, мені цікаво, чи є навантаження, що становить 60% від 1 ПМ буде стимулювати досить м'язових волокон, призведе до значного зростання кількості м'язів. З нетерпінням чекаю відповідей.

+682
E Morgan 25 жовт. 2012 р., 17:50:09

Квінтесенцією роботи Майкла Меттьюса "більше, стрункішою, сильніше" передбачає, між 1г/кг маси тіла та 1 г/кг загальної маси за добу. Джефф Nippard (YouTube фітнес знаменитості) вказує десь в межах 0,75 г-1,25 г/фунт загальної ваги на добу. Ні вчені, але обидва запоєм читати наукові статті і є тонни літератури.

Пропозиція вище 0,8 г/кг загальна вага знаходиться в межах цих обмежень.

+661
sadaf 17 трав. 2012 р., 14:12:44

Я не можу знайти те, що я вважаю надійним орієнтиром для 35% рис.

Наскільки я можу судити, (Маш) проростки квасолі-близько 3% білка. Так що 200 грам дасть вам близько 6 грамів. Проростки люцерни трохи більше 4% білка.

Рекомендації добова кількість білка або для людини буде 55grams і 45 грам для жінки.

Тому, я б не сказала, 200г капуста не буде достатньо білка на свій власний.

http://nutritiondata.self.com/facts/custom/602335/2

http://nutritiondata.self.com/facts/vegetables-and-vegetable-products/2302/2

http://www.gdalabel.org.uk/gda/gda_values.aspx

+639
Jorma Rebane 8 вер. 2012 р., 00:26:25

Я не впевнена, що адреса правильний питання, сподіваюся, що зможу пояснити краще. Якщо хтось може допомогти, будь ласка, змінити заголовок і видалити.

Я страждаю від апта і намагався виправити це протягом декількох місяців. Я бачив велике поліпшення від піни прокатки, статичний розтяг і просто намагається зберегти гарну поставу у всі часи. Однак, так як я почав нову роботу, я сиджу 8+ годин кожен день і не так багато часу, як я звик виконувати на ділянках, які всі разом знову погіршився стан.

Я не прошу для розтяжки або вправи, які допоможуть виправити apt, як я знаю, тих, хто вже. Є що-небудь , що б не рахуватися вправ , які можна легко зробити в офісі або будинку і допоможе виправити мою АПТ? Я кажу про такі речі, як сидите зі схрещеними ногами або з широко відкритими ногами (напевно, одна краще іншої, хоча я не знаю, якою) або спати в певному положенні.

+589
DLeonard 16 лип. 2018 р., 18:12:34

Моя робота змусити мене залишитися на столі і що робити мені зазвичай дуже лінь , так чи є рекомендовані програми практики, щоб робити це вдома ?

+579
SerenaT 20 квіт. 2012 р., 04:41:02

Залежить від вправ, які ви робите.Плавання ,біг краще вправи для втрати ваги швидко і набирає м'язи.Пити багато води, ніж їсть дуже хороше рішення.Замість того, щоб відповісти, чому ви не втрачаєте вагу, спробуйте робити більше тренування. Наприклад,вранці йти пішки 6 кілометрах або бігу. Їм кукурудзяні пластівці, як і раніше,через 2 години їхати на велосипеді,спи спокійно купатися,1 кілометр-це добре.Підйом не для мене краще рішення, щоб схуднути. Рухатися як можна швидше, як ви можете.Це найкраще рішення.Навіть більше,якщо ви новачок, не намагайтеся, що я написав .Зробити 2 кілометрів для початку.Біг 20 хвилин (якщо ви втомилися ,ходити і далі).Плавати 200 метрів.Не прийміть мою відповідь.Спробуйте зробити цю або подібну програму, як, що і через 2-3 дня повернутися.Спробуйте з'їсти 1 харчування ,збільшення овочів і фруктів. Я сподіваюся, що допомогла ми побачимо

+501
Carl Bruno4 5 лист. 2010 р., 04:30:35

Найважливішим принципом у програмуванні цей принцип: спеціальна адаптація для введених вимог.

Це означає, що ваше тіло буде реагувати на вимоги, які ви покласти на нього. Будь ласка, ознайомтеся з цією статтею під назвою "Смерть мародер", зокрема, розділ, присвячений енергетичної системи. Великий забрати те, що марафон Біг і важка атлетика вимагає протилежних пристосувань. Як таких, ваше тіло буде робити найкраще, що він може йти на компроміс зі стресами ви нав'язуєте.

Кращий Варіант: Альтернативний Акцент

Якщо у вас є час, щоб планувати свої тренування, ви будете приділяти більше уваги діяльності ви найбільше потребуєте на даний момент. Якщо ви готуєтеся до гонки, природний акцент буде на запуск програми. Якщо ви готуєтеся до змагань піднімаючись, природний акцент буде на ваших силових тренувань.

 • Що увага: робіть це хоча б 3 рази на тиждень, або все, що вашій програмі потрібно (наприклад, через день).
 • Що б ні де-підкреслив: зробити це як мінімум 2 рази на тиждень з метою збереження міцності і кондиціонування.
 • "Просунуті" силові тренування програми, які дають змогу більше часу для відновлення, перш ніж збільшувати інтенсивність
 • Використовуйте добре написаний/тестування виконання програм по підготовці до гонки

У працюючому поза сезону, ви зможете підтримувати гідний рівень кондиціювання, виконавши простий 5к два рази в тиждень. Зусилля повинні бути в аеробній зоні, і її метою є просто підтримка. Це де ви будете витрачати більше часу силове тренування.

У працюючому сезоні ви будете піднімати 2 рази в тиждень, використовуючи програму, як Вендлер 5/3/1 (є різні варіації) і не надто турбуватися про збільшення ваги. Можливо, працювати на збільшення повторень, яке також допомагає при м'язової витривалості.

Гіршому Випадку: Навчання Одночасно

Моя подруга вирішила зробити конкурс підйомна сила зі мною, а потім через кілька тижнів мені сказали, що він вступив до морської марафон корп. Дата раси і терміни проведення конкурсу всього пара тижнів. Це буде важкий період навчання, особливо тому, що ноги втомитися від бігу і підйому.

 • Найголовніше-це боротьба з втомою. Його краще зняти і виконати в той же день і вихідний, ніж чергувати.
 • Використовувати 2 рази в тиждень програма силових тренувань
 • Ніколи не йде у відмову на підйом або біг. Що може кинути ключ в обох програмах.
 • Тільки дійсно можливо, якщо ви початківець ліфтер.

Я все ще відчуваю себе поза конкретики з цього. Оскільки я дію як тренер мій друг, я збираюся контролювати і адаптувати його програмування. В даний час, його присідання виникли проблеми, і хороша причина для цього може бути втома від бігу. Я збираюся налаштувати силу програмування трохи, щоб допомогти йому реалізувати його мети.

+466
sayed ashraf 24 вер. 2018 р., 23:37:43

Що Ви читаєте насправді трохи вводить в оману. Робити руху суміші, і особливо станова і присед, не зробить ваше тіло рости...тільки ті м'язи, які ви мети в залежності від варіації вправи, які ви робите. Що вони роблять конкретно в умови, що сприяють росту м'язів тільки з точки зору гормонів. Ви будете випускати більше ІФР-1, гормону росту і підвищення рівня тестостерону на відміну від не робити їх взагалі. Тепер, чому я кажу це ? Наскільки це актуально ? Ну, ваші гормони не такі, як кофеїн таблетки або добавки перед тренуванням, ви не просто їх збільшити і побачити моментальний ефект (як у тій же тренуванні), замість цього, ви просуваєте анаболічні середу, ви Прем'єр-твоє тіло для росту м'язів мети, а не за одне тренування, а в цілому. Так що ви могли б робити ноги на 1 день, і зброї на дні 2 або 3 або 6, і все одно виграють.

Я просто в шоці ніхто не згадав про це на цьому сайті, але я твердо можу стверджувати, що це насправді гірше, щоб навчити їх в той же день, ніж окремі. Причина ? Ну, це дуже просто. Я думаю, всі тут знають, що присідання і мертва тяга (за винятком Олімпійських підйомників) є двома з найбільш нервових вправи на ваше тіло. Тепер, припустимо, ви зробили 5 підходів по 5-10 повторень присідань і те ж саме для тяги. Давайте припустимо також, що ваші руки є слабким місцем і що ви намагаєтеся довести їх до зарізу. Так ось ти тільки що зробив дві найбільш складні вправи, які доступні для вас, з відносно важкими вагами (потрібно йти в важких для того, щоб зробити цей ріст м'язів просування ефект в першу чергу), що означає, що ви витратили велику частину своїх "анаболічні" поживні речовини/гормони, або...говорячи простою мовою, ваша енергія (через м'язовий глікоген) вже. Тепер, ви збираєтеся працювати з цієї слабкої частини вашого статури, що ви дійсно хочете поліпшити без половини чи більше половини будівельних блоків, що ви були доступні для вас! Крім того, якщо ви не їсте достатньо в той день, або якщо ви взяли занадто довго, щоб закінчити перші 2 вправи, ваш рівень кортизолу зараз йде вгору, і ви тепер частіше насправді розщеплювати м'язи для отримання енергії. Все це..., коли ви могли б просто навчені руки на окремий день, без двох з найбільш енергоємних вправ, як відомо, і тренував їх на 100%, ви бачите, що я кажу?

Деякі люди запропонували деякі незвичайні тренування рукоятки і такі, і я припускаю, що ви новачок, будь ласка, не роби цього. Дотримуйтеся основ, вам не потрібно нічого, крім інтенсивності та основи для зростання.

+461
Anton L 31 серп. 2017 р., 12:54:10

У мене була депресія раніше, але я не вірю, що у мене є всі поточні, постійні проблеми з ним, хоча я не перевірю його з мого списку. Мої найвідоміші питання, соціальне тривожний розлад, який, схоже, впливає на тренування через майже постійної тривоги, вгору і вниз відносини настрої, і деякі зображення і проблеми з самооцінкою.

Є штангісти, які заявили, що вони страждають від депресії з дивовижними результатами, тому цей вид вражає типовий, простий відповідь "так", тому що деякі досягли Вправи при депресії.

Так якою мірою депресії, тривога/стрес і т. д. отримати результати?

+421
Saineb 23 січ. 2012 р., 01:22:46

Кожен день, наприклад, який відсоток від загальної фітнес-рівня зменшується?

+369
Rwy5 4 серп. 2015 р., 23:24:19

Перш за все - я чекав на це запитання, щоб отримати дуже мало уваги: дивно, як мало уваги люди, які працюють, здається, дають для здоров'я суглобів.

У будь-якому випадку, схоже, що рухати суглобом "пасивно" (який, здається, варіюються в Ухвалі від спільної перекидають через диск на машині, щоб рухати суглобом самостійно з дуже малим опором). Є дослідження, кроликів, який показує, що кролики з пошкодженої хрящової тканини заживають швидше, коли травмований суглоб пройшов через пасивні рухи:

За три тижні ця оцінка показала, що в підлітковому віці кролики, загоєння дефектів суглобового гіалінового хряща був присутній у 8 відсотків сорок дефекти в десяти тварин, чиї коліна були знерухомлені, в 9 відсотків сорок дефекти в десяти тварин, чиї коліна були дозволені короткочасні активні рухи, і на 52 відсотків сорок дефекти в десяти тварин, чиї коліна були організовані відразу ж після операції за допомогою безперервного пасивного руху.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7440603

Так що - дві речі з цього дослідження:

 1. Ідея про те, що хрящ може зцілити, що більшість хірургів буде категорично заперечувати.
 2. Ідея про те, що спільне поставити через "КБК" складає 5 разів частіше, ніж зцілити суглоб, який не.

Однак, якщо ми подивимося на підсумок дослідження, результати здаються більш розпливчастими:

Повідомлені клінічні результати, у поєднанні з існуючою фундаментальної науки свідчить, припустити, що там може бути ідеальне поєднання всіх 3-х процедур—ціна за тисячу показів, аро, і на початку з власною вагою—це дуже вигідно, так як якість життя і якість зцілення. Відповідних науково-дослідних і цілеспрямовані клінічні дослідження необхідні для створення протоколів післяопераційної реабілітації, які дозволять максимізувати вигоди від суглобового хряща і загальнозміцнюючі процедури, так як вони продовжують просувати і набирати популярність.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4297055/

Існує також статтю якийсь хлопець на ім'я Даг Келсі, яка передбачає, що:

Травмовано суглоби, як руху, як правило, і не люблять досі. До травмованим коліном, я пропоную такі речі, як меблі слайдер, або навіть паперову тарілку потрібно ставити ногу і опустіть ногу вперед, у той час як у сидячому положенні. Ви можете зробити це протягом 5-10 хвилин кілька разів в день, і більшість людей вважають це корисним.

Його приклад аро (в основному рухається спільної злегка без опору) показано на цій картинці:

enter image description here

http://dougkelsey.com/knee-cartilage/

Мені здається, що він просто стрибає на "синовіальної рідини циркуляція сприяє зціленню через доставку поживних речовин з потоком крові погана ідея. Редагувати: здається, що його книга не продається на Amazon, так що немає ніяких відгуків, який змушує мене скептично.

ТЛ;ІН: є переконливі підстави вважати, що без руху опору лікує суглоби? Якщо так, то скільки і яких?

+367
rmparrish 3 лип. 2019 р., 07:00:39

В простій формі я знайшов би з зігнутими колінами назад і перетнув так одна нога, по суті, затримуєш інших. Так що в принципі #1, але він вимагає менше уваги і енергії, і ваш торс в нейтральне положення. Це найближча варіація на стандартні підтягування.

Варіант № 3-це насправді називається "л-сіт" підтягнути і це ще один поширений сорт. Це іноді складніше, тому що це займає більше каркаса для виконання. Крім того, ви можете перетнути одну ногу, щоб зробити його простіше. Ви також можете тримати зігнутими колінами вниз, щоб зменшити кредитне плече, яке робить його легше. На "хрест яблучне пюре" спосіб може бути навіть простіше, так як ноги тримали один одного.

Альтернативним підходом було б знайти щось, що це не турнік, але досить сильні, щоб тримати людину (остання частина-це дуже, дуже, дуже важливо). Один тренажерний зал я пішов, був підтягуючі бар, приєднаний до кабелю машини. Підтягуючі сам бар був занадто низьким, але він був прикріплений не був вище. Так що замість цього я просто використовувати рами з подвійним хватом (пальцями). Я також використав кадри з Сміта машин і силових стійок.

+340
Divya Manglam 4 бер. 2011 р., 12:09:26

Ми не можемо забезпечити повноцінне життя-рутина для вас, щоб слідувати, як ми повинні діагностувати набагато більше, ніж те, що ми бачимо на знімку, і в цьому пункті ви написали. Але я торкнуся безпосередню підводний камінь я бачу, і надати деякі додаткові навчальні ресурси.

Після цього, це до вас, щоб шукати кваліфікованого лікаря або фізіотерапевта, щоб допомогти вам.

Передня тазовий нахил

Коли ми сидимо багато - і я маю на увазі багато - наші згиначі стегна будуть робити те, що називається "адаптивне вкорочення". По суті, вони розуміють, що сидить в позі, вони не мають багато місця, і вони вам ніби як сплющені разом, і реагувати, роблячи себе менше, щоб уникнути напруженості.

Це призводить до тазових нахилом, де передній частині тазу тягне вниз, який штовхає ззаду вгору. Це, в свою чергу, може дуже швидко викликати біль у попереку, тому що це як великий щипок.

Більш докладну інформацію і рекомендації:

Примітка: хлопець в цьому відео дуже добре освічені в анатомії, фізіотерапії та персональні тренування, і в цьому випадку він відокремлює себе від більшості фітнес-гуру на YouTube. Насправді, я раджу вам прокрутити, хоча вся його бібліотека, і дивитися будь-яке відео, яке відноситься до вас.

+321
Yora Kra 25 січ. 2010 р., 13:06:54

Є список речей, я повинен шукати, коли намагаються побачити, якщо хто-то робить ідеальним планка?

Вони завжди кажуть спина пряма. Я припускаю, що означає голови до сідниць, тому що якщо ваші ноги на щось, вони повинні бути зігнуті.

Що-небудь ще?

+278
George Pierce 25 груд. 2010 р., 09:37:45

Я припускаю, що я їсти(або смереки) надто багато (раніше) і тому я і ожирінням.

Що я їм включають Азіатська дієта з рідкісними харчування. Він також регулярно перекушувати, поки близько року тому, але тепер я тільки нерегулярно їдять закуски.

Я придумала спосіб, щоб втратити вагу без необхідності зняття симптомів вмираючих від голоду без їжі.

Я думав про лістинг мій регулярний раціон продуктів харчування по калорійності в них, а потім витягати до чотирьох повністю предмети. Такого, що ставить мене дещо нижче кількості калорій, які для мого основного обміну.

Цей спосіб працювати чи ви думаєте, що він потребує поліпшення/персоналізація/вишкрібання?

Дякуємо за ваші відповіді заздалегідь.

+240
stdqht 9 квіт. 2010 р., 14:34:55

Стільки, скільки я зазвичай ненавиджу термін потрібен...

Функціональна сила!

Фізична праця дуже відрізняється від звичайної силового тренування з кількох причин:

 1. Штанги і гантелі є симетрично виважене
 2. Штанги і гантелі є статичними вагами
 3. Штанги і гантелі призначені, щоб бути легко схопив і благополучно доставив
 4. Традиційних силових тренувань, ви робите фіксовану кількість повторів і підходів

Погана новина в тому, що, коли ви рухаєтеся навколо Ваг, як правило, асиметричним, вони перекладають, як ви носите їх, неповороткі і не робити те, що тобі хочеться. Думаю, про мішок цементу на відміну від штанги, мішок цементу буде важити близько 15-25 кг, що приблизно вага порожньому штангою, за винятком мішка цементу має просте руці тримає, і буде рухатися у ваші руки, ви будете переміщати їх протягом всього дня.

Замість того, щоб приєднатися до тренажерний зал, я, ймовірно, рекомендую дивитися на мішок з піском навчання. Більшість планів буде схожий на той, тільки пов'язані, але будуть засновані на високих реп гиря як руху. Гирі фантастичні для важкої атлетики на витривалість, який є, чому вони так шанують росіяни

По своїй природі, типових вправ гирьового розвинути силу і витривалість ... таким чином, що імітує реальний світ такі заходи, як лопатою або сільськогосподарські роботи. Вікіпедія

Сандбаг підготовки

По суті, вам потрібно заповнити сумку з якоюсь вагу, як мішечки з піском або довжини ланцюга і використовувати в якості ваги. Ідея behing багато маленьких ваг, так що ви можете завантажити і підступ мішок по мірі необхідності легко і чисто.

Тоді ви будете дивитися на повному вправ тіло, як наступні:

 • Гоблет присідань (щоб отримати вага в зручний для перенесення положення)
 • Очищає (такі ж як вище)
 • Станова тяга / тяга прямою ногою (щоб отримати вагу на іншу платформу, щоб зробити його простіше зняти)
 • Однією рукою фермери ходить (щоб отримати вагу на іншу сторону двору)
 • Однією рукою вихопити (щоб отримати вага на вашому плечі)
 • Плече прес / покачати прес (щоб отримати вага набагато вище висоти плеча)

Якщо у вас вже є деякі силові тренування під вас (вага) пояс, набрати вагу назад при використанні мішків з піском з двох причин:

 1. Вага буде набагато менш стабільним - то є ваші дрібні стабілізатори будуть набагато важливіше
 2. Ви хочете, щоб робити багато повторень, і я маю на увазі багато. Коли ви знаходитесь в області, це не має значення, якщо ви можете підняти один раз в дуже важкий мішок з піском, потрібно мати витривалість, щоб зробити це протягом всього дня. Так що тренуватися на витривалість за грубу силу і міцність.

Не соромтеся, щоб вставити вище поряд з традиційною навчальної програми Сила, але те, що буде важливо, коли ви вниз, є можливість піднімати тяжкості протягом тривалого часу без відпочинку.

+240
CS Pei 24 січ. 2016 р., 00:11:42

Я знаю, що це як-то великий питання, тим більше, що нічого тут визначається кількісно, але я сподіваюся, що це об'єктивно віддуватися.

Якщо припустити, що середній дорослий чоловік, регулярно без особливою інтенсивністю і просто хоче зберегти хороше здоров'я, що б бути найбільш простий (найменша) набір(и) з продуктів, які можна вживати кожен день, щоб зберегти таке положення (тобто надати йому всі необхідні поживні речовини, не викликає ніяких довгострокових негативних наслідків), будучи його єдиним джерелом поживних речовин? Що про використання харчових добавок (таблеток, порошків) для зменшення такого кол-ва ще далі?

+140
tb303 10 вер. 2017 р., 03:01:03

Я не досвідчений в цьому, і у мене немає однозначної відповіді, але оскільки він був заданий тиждень тому, і відповідей немає ще, я дам інформацію про те, що я знайшов.

Дивлячись через пабмед це дивно важко знайти інформацію по цьому питанню. Ключові слова, які дали найкращі результати були "рюкзак біговій доріжці". Зокрема, я знайшов цю статтю, яка не прямо відповісти на ваше питання, але дає деяке уявлення. Вони вивчали три умови: 1) розвантажується, що вони описують як "легкий одяг"; 2) помірні навантаження, що становить близько 27% маси тіла; 3) важка навантаження, яка становить близько 46% від маси тіла.

Вони виявили, що рухи, самої ходьби був змінений, але в шляху, який не робить його нездоровим, навіть для важкого навантаження. Це дає вам важливу інформацію: 40% навантаження не є шкідливим (що взагалі мене здивувало).

Я знайшла іншу статтю, в якій описувалося, 25% навантаження як "значний" для навчених пожежників. Це змушує мене припустити, що 20% навантаження, стартова навантаження в цій програмі, може бути занадто високою для когось непідготовленого в рюкзак ходьба (хоча важкоатлета краще з кондиціонером, ніж в середньому Джо). Я запропонував би легше починати, на 10% або навіть 5% навантаження. Припускаючи, що ви шукаєте джерело кардіо на тривалий термін, це прекрасно, щоб додати 3 додаткових тижні до початку з найменшим навантаженням.

Найбільш часто досліджуваних аспектів в рюкзак ходьба-це ефект типу рюкзак. Зокрема, якщо рюкзак дуже жорсткою, ви будете мати тенденцію нахилятися вперед; це добре до певного моменту, але надмірно, це може призвести до проблем. Якщо це занадто "стрибучий", то вона може резонувати з вашим малюнком ходьбі і привести до змін у вашому русі пішки, що теж проблематично.

На жаль, ці документи (ну, їх тези, принаймні) дають уявлення про те, які типи моделей/брендів/рюкзаки краще. Можливо, сайт, де ви бачили, ваша програма може допомогти з цим.

+131
user1880405 25 груд. 2012 р., 15:50:00

Ви праві, реакція на книгу з боку наукового співтовариства стало повне мовчання. Я б не назвав це хоч і псевдонаука; є наукові дослідження, які показують негативні наслідки високої волоконно дієти для людей з панкреатичної недостатністю і певні недоліки обміну речовин. Занадто багато волокна може збільшитися порушенням всмоктування, знижують абсорбцію крохмалю пшениці у здорових людей теж. Але насправді залежить від типу волокон - розчинні, нерозчинні, зброджують, стійкий крохмаль Тип 4, і т. д.

Ми отримали цікаві попередні результати з Aurametrix, але зараз я лише з посиланням на кілька більш ранніх дослідженнях, опублікованих у фахових літератури:

+125
Vovancheg 11 черв. 2014 р., 23:26:07

Я просто вийшов на байдарках з Fitbit сплеск на. Він сказав, що моя 24.6 км каяк був лише 6,2 км. Коли я завантажив дані на правильний шлях, але відстань була добре. Я не знаю, як це може бути так неправильно, коли ПГ був запущений (що це було перш ніж я почав) і він мав право на маршрут. До речі я перевірив фактичне відстань на картах Google, щоб визначити 24.6 км. Не було ніяких проблем з GPS-сигналу і батареї були хорошими.

+112
Brenda Wethington 5 трав. 2018 р., 15:05:11

Я нещодавно додали бічні планки до моєї звичайної тренування, щоб отримати краще тренування для мого косі м'язи живота. Однак, коли я був в дощатій близько хвилини, я починаю відчувати значний спільний навантаження на плече і лікоть. Це досить болісно, і є суттєвою перешкодою для підвищення свого часу. Я перепробував всі модифікації позицію я можу, без ефекту. Більш м'які поверхні і подушки не допомогли. У кого-небудь є які-небудь пропозиції про те, як виправити цю проблему?

+110
Andrzej Cichocki 6 бер. 2015 р., 00:05:56

В буфеті на моєму робочому місці має різні види пластівців продукти харчування, які можуть містити деякі сухі ягоди або висівки або ..., і добре виглядати. Він не пропонує квасоля, макарони або рис.

Я знаю, що каші-як їжа зазвичай їдять як сніданок. Тому я цікаво, якщо це здорово, щоб з'їсти пластівці-як їжа, а не квасоля, макарони або рис по три рази на день, 5 днів на тиждень?

С. С. В буфеті не салат, але Морква свіжа, селера, чорниця, чорна малина, полуниця, банан, яблуко і апельсин. Вона також має яйця, йогурт, сир, бари змішаних горіхів. Я три рази в день в коморі.

Спасибі.

+91
Mariya Antyanetta 8 лют. 2017 р., 17:11:04

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil