Можете робити те ж тренування щодня надавати будь-які гарні покращення?

Я займаюся кікбоксингом з місцевим тренером в моєму місті за останні 2 місяці. Я помітив, що за одну годину тренування він змусив нас робити те ж вправи з незначними змінами. Я читав деякі статті, які говорять, що якщо ми робимо одні і ті ж вправи щодня, то наше тіло пристосується до нього і не отримаєте очікуваних результатів. Ось чому я думаю, що в спортзалі хлопці займаються різними видами тренувань в день, щоб мати деякі варіації.

Чи Так це дійсно важливо і це правда?

+470
welluhmok 24 лип. 2016 р., 19:02:16
39 відповідей

Відео уроки міститься пози і може перемотати відео уроки прямо на пози і сконцентруватися на здійснення вистави.

Але врахуйте, що йога-це духовна практика. Напевно, вам не потрібна йога, але деякі фітнес-програми для досягнення ваших цілей.

+991
Jonathan Mohnani 03 февр. '09 в 4:24

Нещодавно Я мав проблеми з його групи, зробив все тягнеться і ПТ. І він не працював. Нещодавно я вирішив спробувати свою стару пару кросівок(з натхненням), що спочатку були турбують мої коліна(внутрішня сторона). Дивно, мій поза його групи, здавалося, був набагато краще.

Так, зробив деякі дослідження, і, можливо, зрозумів, що я під пронатора, особливо в моїй новій взуття я купив, що виправили мої інші проблеми з колінами. Схоже, я пішов від надмірної пронації в одну пару під-пронація в нову пару.

Я шукаю ідеї, розтягування(до-після) і зокрема робота м'язів, які можуть допомогти виправити або пом'якшити проблему. Я йду на наступному тижні, щоб бути належним чином пристосовані для взуття в місцевому працюючий магазин.

Так що, сподіваюся, з правильною взуттям, це мій новий ремінець, І деякі добре працюючої техніки я можу поставити це питання за мене і насолоджуватися стежки знову.

Крім того, я бачу багато книг на Amazon про правильну техніку бігу, хто читав і рекомендуємо той, який показує, як тренувати і практикувати правильну техніку, і, можливо, показує ідеї для подолання поширених травм.

Спасибі.

ПС. я не міг тегів коректно в цій темі, не достатньо очок. Не впевнений, якщо хтось може допомогти з цим. (розтяжка під супінація-пронація він-Групи)


Оновлення 4.15.2013: так його вже місяць, так як я остання зміна цієї. Близько 3 тижнів тому я пішов і дістав належну вбудовані запуск шоу та устілки. Напевно менше амортизації та легше.

Я вийшла на 3+ триває км і 6 км з кількома 30сек ходьби перерви. І не його групи Pain! ВУТ. Робити кілька хвилин розтяжці(до і після), м'язів ніг(особливо стегон), стрибки і нарощує на полі вправа/платформ(близько 18"). Але найбільше, я дійсно вірю, що це були черевики за все. Його дорого зрозуміти, але все-час та гроші я витратив на інші засоби правового захисту, було б дешевше.

Для мене, моя проблема виглядала супінації(цибуля ноги), викликані неправильним кросівки, сподіваюся, це допоможе іншим людям там.

+958
Graves44 5 трав. 2016 р., 09:38:34
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене боліло коліно і ці дві вправи допомогли мені зміцнити мої коліна. Після кількох тижнів, біль зникла.

Але я рекомендую вам звернутися до лікаря.

+946
Bill Riordan 4 груд. 2018 р., 07:26:11

Йога і кардіо обидві схожі, але йога-це набагато краще в порівнянні з кардіо, як йога допомагає в поліпшенні світу і концентрацію, а також допомагає подолати як фізичний, так і психічний стрес.

+938
rio setia 6 квіт. 2016 р., 16:28:23

Прогресує

Бігова доріжка є дуже хорошим місцем, щоб отримати витривалість, але лише до 1 км-це дуже мало.

Досить сказати, що якщо ви хочете, щоб завершити напівмарафон, ви не буде бігати 1км в день, а потім раптом 21км на події день, вірно?

Якщо ви бігаєте на біговій доріжці, у вас є розкіш встановивши стійкий темп для себе, і, бачачи, як далеко ви можете зробити в такому темпі без прогулянки.

Тестування

Так один план нападу буде встановити бігову доріжку, щоб сказати 12км/год, і перевірити себе. Сказати, ви можете запустити 8 км в цьому темпі, у вас є орієнтир, щоб пройти.

Через місяць бігу з різною швидкістю і з різної відстані, спробуйте протестувати себе знову на 12км/год

Ви повинні також прагнуть випробувати себе на дистанціях зовні, в навколишньому середовищі, що півмарафон відбуватиметься (бетон, місцевості тощо). Спробуйте, наприклад, заповнивши 10к так швидко, як ви можете, і використовувати це як ще одне вимірювання для вашого прогресу.

Розрахунок необхідного середня швидкість

Сказати ви хочете, щоб завершити напівмарафон в 4 години (просто приклад).

21км / 4ч = 5,25 км/год, так що середня швидкість вам потрібно, щоб завершити її в той час. Тепер я бачу, що це має бути дуже пішохідної швидкістю, так що давайте спробуємо 3 години.

21км / 3ч = 7 км/сек. Це повинно бути дуже здійснимо для більшості людей, особливо тих, хто вже імовірно в пристойній формі.

Ви зрозуміли, так? Ви повинні бути в змозі визначити, є чи не хотіли б ви взяти участь в майбутніх напівмарафон основі того, що ви бачили на біговій доріжці.

+924
malanka08 18 лют. 2018 р., 13:22:46

Вправи не "вилікувати" тривога. Це може допомогти зменшити симптоми тривоги, але це не ліки від тривоги. Тривоги і/або депресії (вони тісно пов'язані) майже завжди пов'язана зі стресом в поєднанні з вашими думками. Про що ти думаєш? Що ви говорите собі щодня? Що ви турбуючись про? Всі ці стресори, а багато більше.

Я пережила серйозний напад тривоги близько 7 років тому, і це тривало близько 9 місяців. Я дізнався багато про турботу за цей час. Там немає чарівне ліки. Не вправи, а не ліки, не особливі продукти і т. д. Ви повинні змінити спосіб ви думаєте про речі і вирішувати проблеми. Вам потрібно багато відпочивати. Світло помірні фізичні вправи допоможуть симптоми тривожності. Вправи дуже важко буде зробити ваш стан ще гірше, тому що фізичні навантаження вашому тілу.

Також знаю, що ви будете повністю вилікувані від тривоги, як я. Але ліки починається у вашому розумі, ваші думки і як ви справляєтеся з життям.

+919
tillguth 2 лип. 2012 р., 23:56:20

У початковий силовий тренінг так, як це зазвичай рекомендується, скільки болючість, Домс (крепатуру), і запалення, пов'язані з виробничою катаболізму м'язових тканин, що створює більш сильні м'язи, як один відновиться?

Іншими словами, скільки болю потрібно для збільшення міцності? Бонусні очки для опису оптимального навчання з мінімальною хворобливістю, а ще прогрес.

+902
Andreia Gaita 16 квіт. 2010 р., 23:32:33

Давайте поглянемо на один-стоп-магазин для всіх речей харчування: examine.com

L-карнітин та родинне з'єднання Ацетил-L-карнітин (ALCAR) є сполук, здатних пом'якшити наслідки старіння і хвороб мітохондрії, в той час як збільшення мітохондрій потенціал, щоб спалити жиру.

ALCAR є часто використовується в якості бустера мозку, з-за своєї здатності збільшити пильність та мітохондріальної здібності, забезпечуючи підтримку нейронів.

ALCAR Було показано, щоб бути дуже ефективним у полегшенні боку ефекти старіння, такі як неврологічні занепаду і хронічної втоми. ALCAR в добавки також дуже безпечний спосіб підвищення інсуліну чутливість і здоров'я кровоносних судин, особливо для людей з тонкі або ослаблені серцево-судинних захворюваннях. ALCAR також може захистити нейрони і ремонт деяких пошкоджень, наприклад, викликаних діабетом і діабетичної нейропатії.

Теоретично, ALCAR в добавок для спалювання жиру повинен добре працювати, але дослідження на ALCAR в ізоляції не показують дуже гарні результати. Жир втрати зазвичай відносять до підвищеного діяльність людей, із збільшенням енергії у них від ALCAR в добавок.

Як видно з назви, добавки слід використовувати тільки для ефектів добавка - ваш первинний фітнес-цілей буде в основному досягнута за допомогою дієти і фізичних вправ. Все ж, маючи це на увазі, є три добавки, які часто згадуються як відомо, корисна для загального стану здоров'я і нарощування м'язової маси:

 • Креатин
 • Вітамін D
 • Омега-3 добавки, такі як риб'ячий жир (зверніть увагу, що насіння льону/чіа недостатньо)

На ваше питання щодо дозування:

Стандартна доза L-карнітину становить від 500-2,000 мг.

Існують різні види добавок карнітину. Ацетил-L-карнітин (ALCAR) використовується для підвищення пізнавальної. L-карнітин, L-тартрат (LCLT) зазвичай використовується для фізичної продуктивність і вихідну потужність. Гліцин пропионил L-карнитин (GPLC) є використовується для полегшення переміжної кульгавості та проблем потоку крові.

L-карнітин доповнюється щодня.

Еквівалентний діапазон доз для інших форм L-карнітину є чином: 630-2,500 мг (ALCAR в), 1,000-4,000 мг (LCLT) і 1000-4000 мг (GPLC).

На особистій ноті, канаву цю добавку, ви отримаєте переваги його через добре округлені дієту і хороші вправи.

Для отримання додаткової інформації по суті і дослідження, перейдіть по посиланню: http://examine.com/supplements/L-Carnitine/

+890
Max Payne 23 жовт. 2019 р., 18:29:29

Друг запитав мене одного разу, коли їсть банан був хороший пост-вийде закуска, на яку я дала йому колінний рефлекс відповідь на питання "який фрукт є гарним після тренування перекус". Я іншими собі думати, це тому що я часто чув і випробував на собі щось, що складається з простих вуглеводів (наприклад, природних цукрів у фруктах), що теж калорійне після тренування є відмінним способом, щоб почати поповнювати свій організм.

Але фрукти дійсно відмінна після тренування само по собі? Ви повинні об'єднати ці прості вуглеводи з чимось ще після тренування поза води для регідратації? Як щодо білків і жирів після тренування (відразу або протягом 1-2 годин після закінчення)? Всі фрукти створені рівними в контексті того, що після тренування можна перекусити або деякі краще, ніж інші?

Припустимо, що на "тренування" я маю на увазі щось між 30 хвилин до 1 години, коли ваш пульс становить в середньому понад 70% від максимального серцевого ритму. Якщо не звузити його, можливо, відповіді можуть описати, що тренування після тренування закуски з фруктів бажані, а які ні.

+841
Enrico 25 черв. 2016 р., 21:45:39

Я почав в тому числі щоденна стійка на голові вранці (sinsasana). Він відчуває, як самі розслаблюючі пози я коли-небудь відчував.

Але, час від часу (занадто часто, на мій смак), я відчуваю, що в шиї, що мене дратує, майже початок болю.

Я вважаю, що це питання рівноваги і, що моя вага не дуже добре поширилася по моїй голові, і мої руки.

Як я не інструктор з йоги, мені цікаво:

 • Які принципи для правильної стійки на голові ? Як уникнути можливих травм ? Коли знаєш, що стійка на голові-це добре ?

На даний момент я не можу стояти більше 3 хвилин, я роблю 1-2 хвилин більшу частину часу. Мені сказали, що можна сміливо робити від 10 до 15 хвилин. Але я б вважав за краще не брати погані звички в цій позі.

+836
user77 25 лип. 2010 р., 12:32:37

Ви не розповідаєте нам про вашу дієту або графік сну. Обидва ці чинники є важливими при розгляді хвороби. [Ця частина повинна бути коментар, але я ще не може прокоментувати]

Відповідь: Якщо це безпосередньо пов'язано із ходити в спортзал, ви могли б хотіти переконатися, що ви миєте руки ретельно після сеансу в тренажерному залі. Тренажерний зал-відмінне місце для мікробів для розповсюдження.

Я радий, що ти отримав аналізи крові і звернення за медичною допомогою, що, ймовірно, ваш кращий курс дій.

+818
Sarodh Uggalla 13 квіт. 2011 р., 15:12:21

Я новачок у висить, але у мене є сила, щоб підняти мої ноги

Якщо ваше ядро не виконує роботу, то ви не тренуєтеся ваш ABS. Якщо ви будете качати ноги, а качати все тіло за обертів, знову АБС не буде працювати.

Я хочу, щоб зупинити вправи для преса і упор тільки на вправи

Ви повинні робити більше, ніж просто висячи вправи для розвитку АБС. Ви можете легко реалізувати висячі вправи, але продовжувати робити те, що ви раніше робили.

Якщо ви не можете правильно побачити свій прес Я думаю це тому, що ти не мета та ізолювати їх правильно на основі того, що ваші уявлення про висячи вправи на м'язи преса.

Ви повинні переконатися, що ви укладаєте договір, контролювати своє тіло і ізолювати м'язи живота і не використовуйте іншу частину вашого тіла, щоб допомогти вам.

Я слухати день тільки 5 хвилин, то ви не отримуєте АБС

Це не правда, ви не можете отримати ABS з усього 5 хвилин в день. Це ледь одну вправу. Якщо ви бачите, що АБС це пов'язано з низьким вмістом жиру тіла, а не фактичне м'язи.

Що ви повинні робити щось на зразок цього

 1. Зворотного Скручування 3 сету до відмови
 2. Висить ногу піднімає 3 сету до відмови
 3. Косі скручування 3 сету до відмови
 4. АБ сувоїв/дощок, 3 підходи до відмови

При цьому переконайтесь, що ви зосередитися на АБС, якщо він починає отримувати важко не почати обману і використовуючи інші частини вашого тіла, щоб допомогти. Переконайтеся, що всі роботи зосереджена виключно на м'язи живота.

+766
Jeffreyowelle 11 квіт. 2011 р., 08:34:03

З мого досвіду, найбільш шкідливих аспектів куріння при бодібілдингу-це відсутність енергії.

Коли я курив, я був досить млявим більшу частину часу і в тренажерний зал я просто кинув, коли він отримав занадто жорсткий, або занадто багато енергії.

Так як я не почувати себе свіжим і знайшов навіть після гарного нічного сну, ходити в спортзал, як правило, мова не йде, тому що я просто не відчуваю його.


З медичної точки зору, ймовірно, найбільш шкідливих аспектів куріння-це нестача кисню. У той час як паління, споживання кисню зменшується, і воно заміщується різними іншими елементами, як правило, ті, що погано для організму.

Крім того, токсини, що сигарети містять можуть привести до різних захворювань, в такому разі, робити серйозні тренування є, ймовірно, питання.

Стандартний Відмова Від Відповідальності: Я не лікар, тому нічого не скажу, не повинні розглядатися як рекомендації зробити ставку на своє здоров'я.

+750
Seemal Qureshi 22 вер. 2012 р., 21:24:09

При піднятті ноги/коліна для тренування АБС, я можу висіти на турніку, використовувати бруси з моєї руки прямі, або інші мої лікті на рейку у вправі капітанському кріслі. Не важливо, що я виберу, або вони в основному беруть участь одні й ті ж (щодо зусиль, можливість травм, м'язи)?

+734
Edwin Yang 10 груд. 2017 р., 16:23:38

По-перше, дозвольте мені це виправити ваше розуміння гіпертрофії:

 • Ви отримаєте більше, більше втому, викликаючи повторень (див Цю статтю для отримання додаткової інформації)
 • Ніщо не надихнуло або священного діапазони повторень або навіть поставлених цілей. Вони всього лише інструменти (див Цю статтю для отримання додаткової інформації)

По-друге, потрібно розуміти концепцію втому. Статті, в яких я згадував вище, чудові місця, щоб почати, але є деякі інші основоположні дані:

 • Ваше тіло використовує аденозину трифосфат (АТФ), щоб генерувати силу
 • Коли АТФ витрачається, побічним продуктом є аденозиндифосфат (АДФ)
 • Креатин (природно існуючі білка) потім може реагувати з більшістю АДФ і перетворити його назад в АТП. Цей процес займає близько 2 хвилин.
 • Коли ваш креатин резерви вичерпані, організм змушений вдаватися до набагато менш ефективні засоби, щоб живити ваші тренування

Примітка: приймаючи креатин в якості добавки дозволить збільшити резерви у вас є, дозволяючи вам тренуватися довше. Впливає, як і більшість добавки є незначними, але присутній. Якщо у вас є дефіцит креатину, частіше зустрічається у вегетаріанців, креатин буде мати значно більш помітний вплив.

Суть в тому, що коли ви орієнтуєтеся на максимально можливу кількість повторень (AMRAP) у кожному наборі, ваше тіло може швидко відновлюватися. Навіть якщо ви продовжили свій відпочинок до 2 хвилин, ви все одно будете втрачати повторень від комплекту до комплекту.

Втома як навчання змінної

Це не рідкість, щоб навмисно запустити втома на тренуваннях. Деякі з переваг включають в себе:

 • Збільшення ефективності навчання (менше часу робити ту ж роботу)
 • Підвищеним серцево-судинним навчання
 • Піднімаючись у втомленому стані держава може заподіяти більше м'язових мікро-розривів, які, в свою чергу, зробити капітальний ремонт у більше/сильніші м'язи

Єдиний спосіб ваш останній набір мати таку ж кількість повторень, як ваш перший набір, щоб зупинити свій перший сет до відмови.

Відповідаючи на ваші питання безпосередньо

що ти пропонуєш? Я повинен обдурити в останній встановлює для того, щоб вдарити діапазон перший набір респ, або, я повинен збільшити мій відпочинок?

Просто продовжувати тренуватися, як ви тренуєтеся. Немає необхідності в симетрії між кожним набором. Тільки вдаватися до чит повторень, коли є конкретна навчальна причин робити це. Якщо ви не можете придумати, то просто працювати на збільшення загальної кількості повторень у часі.

Буде він зберегти цей ефект гіпертрофії?

Гіпертрофія зачіпає відбувається тому, що ви вимагаєте більше м'язів, ніж ви зробили вчора. Якщо ви збільшите ваш загальний повторень, або додати опір (тобто більша вага), або робити ту ж роботу за менший час, ви тримаєте гіпертрофія впливають.

Також зрозумійте, що якщо ви ніколи не вимагати більше вашого тіла, вона ніколи не вийде за межі початкового вимоги. Просто зосередитися на підвищенні вимог трохи часу, і ваші м'язи будуть рости. Це не має значення, якщо ви робите кілька сетів з однаковою кількістю повторень, або якщо зменшення повторень кожен набір.

+643
Ari Romano Pfefferkorn 21 січ. 2013 р., 11:21:28

Різні важка атлетика і тренування ресурсів стверджують, що ГПТ присідання (а**-земля, тобто як низький, як ви можете прекрасно або стверджують, що вони будуть зруйнувати ваші коліна у дві сесії.

Мені було цікаво, якщо хто має якісь уявлення про те, що тут відбувається. Буде правильно виконаних (зважене) на корточках, що приносить ноги нижче паралельно землі мати все більший негативний вплив на колінах або інших суглобах порівняно з паралельною присідання?

Давайте припустимо на мить, ми не говоримо про важкої атлетики низькою вагою, тому присідати з вагою менше, ніж 1.5 х ваш маси тіла.

Особисто я на стороні "він не зробив нічого поганого" стороною, вважаючи, що

 1. З вагою штанги близько вашої маси тіла ви можете обміняти в барі з присідання на одній нозі, тобто це напружувати свій організм "сконструйований", щоб бути в змозі витримати.
 2. Якщо ви припускаєте, що є можливість зайвий спільної деформації, ви б побачили епідемічного рівня травми коліна серед конкурентних важкоатлетів, які регулярно опускатися нижче паралелі в поштовху, з набагато більшу вагу, і в той час як важкоатлети можуть отримати різні травми суглобів, я не бачив нічого, демонструючи, що травми більше зміщені в сторону коліна.
+591
William LeGate 20 лист. 2011 р., 20:50:51

Це звучить як троль, але я відповім для тих, хто зацікавлений.

Для вашого жиму лежачи, найкращий спосіб для новачка на лавці більшу вагу трохи більше лавці. Можна швидше відновитися приблизно через 48 годин після кожного тренування, так що ви можете жим три рази в тиждень. Можна додати п'ять фунтів на лавку після кожного тренування припускаючи, що ви їсте і досить відпочивати. Зрештою, ви можете отримати мікропланшетів і додати кожного тренування 2,5 фунта, коли п'ять фунтів-це занадто багато.

Для вашої дієти, надлишок калорій-це вигідно. Ймовірно, близько 10% - що має бути близько 200-300 калорій. Ви можете придбати 0.5 кг до 1 кг в тиждень. Деякі люди скажуть вам, щоб з'їсти необмежену кількість калорій і, чесно кажучи, ви могли б зробити хороший прогрес, але ви будете худнути. Ви можете відстежувати Ваші калорії з додатком як MyFitnessPal, або, просто, можна просто харчуватися так само, як ви зараз (якщо ви в даний час підтримуєте свою вагу) але є зайві 200-300 калорій закуски. Білок є важливим, але вам не потрібно стільки, скільки 1г/кг маси тіла, як кажуть у народі. 1.6 – 1.8 г/кг маси тіла було доведено, щоб бути достатнім (посилання).

+567
Mahesh Mesta 1 вер. 2019 р., 05:56:47

Розумію, що 1г на кілограм маси тіла-це приблизний орієнтир. Це дасть вам більше, ніж добова потреба білка вашого організму. Надлишки спалюються в якості енергії. Як приблизного орієнтиру:

 • порції м'яса (яловичина, свинина, курка, риба) про розмір вашої стиснутим кулаком міститься біля 20 г білка
 • розмір порції познайомитися про розмір вашої відкритої руки містить приблизно 40г білка.

Якщо ви великий хлопець, який намагається схуднути, вражаючи ваші дієтичні потреби в протеїні не порушуючи обмеження калорій протягом дня, це досить легко зробити з реальною їжею. Протеїнові коктейлі прийшли, щоб грати, коли вам потрібно більше протеїну, а ще намагається залишитися нижче межі калорій.

Що сказав, Є чотири речі, ваші м'язи повинні рости і міцніти:

 • Робота: якщо ви не змушуйте себе ваше тіло ніколи не зрозумієте, він повинен зміцніти
 • Інше: фактично, трапляється, коли м'яз знаходиться у відносному стані спокою. Насправді сон-це коли багато ваша надбавка сили насправді сталося.
 • Білка: очевидно, що для створення білок пар, які допомагають з скороченням потреби тіла це незамінні амінокислоти, які надходять з різних джерел білка.
 • Енергія: без достатньої кількості енергії, щоб синтезувати білок, необхідний для міцності, організм не буде так ефективно, і ви будете мати важкий час стає сильнішою і йти в ногу з програмою.
+566
Olegro 12 вер. 2014 р., 12:22:10

Я 19-річний чоловік і нещодавно перезапущений робиш після всього один рік. Я дуже худа і хочу стати більше і товщі.

Час від часу (досить часто), я відчуваю себе втомленим і невмотивованим, щоб бігати. Але для того, щоб зберегти звички і розклад, я просто йти, а бігти зі швидкістю повільніше, ніж я зазвичай буде працювати. Цей шлях я слідувати графіку, але я не роблю 100% тренування кожен день.

Нещодавно, я задався питанням, чи буде це більш корисно для мене, щоб не бігати по всі дні, я відчуваю себе втомленим і невмотивованим, оскільки, коли працює повільно, моя швидкість набагато повільніше, ніж мій звичайний хід. Може бути, моє тіло виробляє звичку працювати на повільній швидкості, і тому в довгостроковій перспективі моя швидкість поступово зменшується. Крім того, може бути, відпочиває тіло зробить мене швидше для майбутніх сесій.

Отже, моє питання, я повинен перестати бігати повільно і замість того, щоб піти і зробити 100% тренінг чи не йти взагалі.

(Бігаю по 5-6 км 6 раз на тиждень)

+533
customerservicewebsite 21 жовт. 2011 р., 05:23:47

Я недавно перейшла від підйому до художньої гімнастики, і я дійсно люблю його. Проте Я визнаю, що я втрачу деякі розмір із-за допомогою Ваг. З цієї причини я хотів би почати обважнення певні вправи. Мій розпорядок виглядає наступним чином, з вправами я сподіваюся ваги виділені жирним шрифтом:

В понеділок

 • Широкі присідання 3х8
 • Закрити підтяжка 3х8
 • Звичайна підтяжка 3х8
 • Алмазні віджимання 3x15
 • Розширення трицепс 4х8
 • Прямий гриф 3х8 діпи
 • Діпи 3х10

У вівторок

 • Пістолет присідання 5х5
 • Звичайні присідання 4х20
 • Тісні присідання 4х20
 • Матриця випади 3х8
 • Теля піднімає 5х20

В середу

 • Інше

У четвер

 • Армійський жим 3х8 (я на ризик відшарування сітківки, тому я не хочу робити стійку на руках віджимання)
 • Індуїстські віджимання 4х10
 • Псевдо віджимання 4х10
 • Прямо бар діпи 4х10
 • Діпи 4х10

В п'ятницю

 • Інше

В суботу

 • Широкий 3x15 віджимання
 • Поруч 3x15 віджимання
 • Зниження 3x15 віджимання
 • Діпи 4х15
 • Chinups 4х8
 • Chinups негативи 3х8

У мене є кілька питань:

 • Якщо я буду продовжувати цю процедуру без ваг, це ефективний, збалансований і стійкий протягом кількох років?
 • Будуть додавати ваги зробити істотне розходження в результатах?
 • Чи маю я право частки завислих у невиважених вправи?
+478
EMccabe 29 лист. 2010 р., 14:05:09

Я роблю повільний Carb дієти і він говорить, що ви повинні уникати фруктів (якщо ваш offday). Мені цікаво, чому саме цю справу?

+466
Mumfi 1 черв. 2019 р., 21:31:26

Мій улюблений вид спорту-сходження сходами пішки, потім спускаємося на ліфті і піднімаючись знову на ноги і т. д. Я відчуваю, що це боляче, ноги значно менше, ніж бігом, так як я не 'падіння' на мої ноги під час сходження.

Ще, я б хотіла зробити, якщо є якісь ризики травми ноги, коли піднімаєтеся по сходах?

Зокрема, яке взуття краще всього підходять для цього виду спорту? В даний час я використовую простий черевики (не кросівки), цього добра вистачає?

+426
Leo Chiu 18 січ. 2013 р., 20:08:47

За 1 м або 1,2 грама білка на кілограм ваги тіла не було знайдено будь-яких приличествовать в їжу більше білка. Ідея, що людина повинна вживати 1 грам білка на фунт ваги-це старий міф поширюють качків ще в 90-і на початку 2000-х років.

+389
Bagas Sanjaya 3 лист. 2015 р., 15:03:16

Я працюю на мій прес два рази на тиждень, зазвичай я роблю це на мою ногу, днів грудей.
Я можу тренувати груди і АБС, в свою чергу?

Приклад:
30хв грудей
5хв АБС
10хв грудей
5хв АБС
5хв плече
5хв АБС
5хв плече
5хв АБСАбо я повинен працювати АБС, після того, як я закінчу грудей?
Якщо я роблю їх, у свою чергу, вони вперлися, що у мене більше енергії, щоб зробити більше наборів, але я не знаю, це вплине на результат чи ні.

Яке оптимальне кількість комплектів для навчання?

+349
Dick M 12 вер. 2019 р., 09:02:19

Одним з можливих ризиків є те, що молоко може загуснути ваш мокротою (хоча це насправді не роблять вас більше виробляти), що може створити складнощі, як ви почнете дихати більш інтенсивно, тому що вам доведеться або дихати, нежить або кашель його і виплюнути.

Більш спекулятивним, поки я не бачу молоко просто "скрутило" живіт, ви можете зіткнутися з незначними симптомами, схожими на непереносимість лактози з-за вашого тіла, направляючи кров від шлунка, що може призвести до зменшення молока перетравлюється.

+279
MMck 3 вер. 2015 р., 11:47:17

Люди, які робили багато фізичних вправ можна буде знижений імунний відповідь і хворий. Зазвичай після багатьох годин роботи, як після марафони і ультра-марафони і так далі Деякі люди хворіють, тому що їхня імунна система не має достатньо ресурсів, щоб боротися з інфекціями.

Це залежить від вашого стану - ви багато працюєте, як ви їсте (ви їсте в звичайній західній дієті або здоровому), у вас є які-небудь медичні умови. Всі вони можуть вплинути на вашу імунну систему.

Я думаю, що відпочивати трохи після тренування було б здорово. Носіння одягу Вормер не може нашкодити (якщо він не дуже теплий).

Я б також зосередити увагу на їжі, яку ви їсте, який є паливом для вашого тіла і імунної системи. Якщо ви зазвичай їсте оброблені продукти, хліб, макарони тільки з невеликим додаванням фруктів, овочів і м'яса я пропоную перемиканні раціону на більш здорові - обмеження споживання глютену, є більше пісного м'яса і овочів має допомогти у вашому стані.

Але якщо ви вже так їж, що ви повинні розглянути питання про відвідування лікаря.

+256
EduardoFernandes 31 трав. 2014 р., 04:33:33

Я не досвідчений в хорошому вранці, але я хотів би закликати до обережності з 5-10 фунтів лінійної прогресії і 3-набори-з-5 Схема реп з цієї вправи. Багато ліфтери вважають хорошим вранці якось використовувати досконалу форму і помірна вага, щоб не кинути виклик собі з майже максимальними вагами.

У Rippetoe і Кілгор починає сила 2-е видання, стор 247:

Будьте обережні, використовуючи велику вагу і генерації високих швидкостях; в сім'ї-це вправа допомогу, а не основний ліфт, і його потрібно поважати, так як його корисність і потенціал для травм. Найрозумніший з найсильніших чоловіків у світі ніколи не використовуйте більш ніж 225 фунтів. для goodmorning, а так як це просто вправа допомоги, вони використовують набори від 8 до 10 повторень.

Там ніколи не буде поважної причини для використання більш ніж на 35% в присяд для комплектів 8-10, і немає ніяких причин, щоб робити їх до 35% в присяд становить 95 фунтів.

Якщо присідання не турбувати лікті, безумовно, тримати навприсядки. Я не бачу, як величезна проблема, так як Ріп може знайти важко-але-дуже-безпечний вага для хорошим вранці і робити.

Глют-Хем розробник робота звучить як відмінна ідея, як зважуються зворотні розширення, але я не грав з ними дуже багато.

+178
re9896 13 квіт. 2014 р., 09:00:36

Добре є цей сайт, які я використовував - http://www.humanbenchmark.com/tests/reactiontime

Але так само певно, як і все решта вам скажуть, ідіть грати і тренуватися - це, як ви збираєтеся її поліпшити.

Я бігун і запуск проводиться раз моя реакція з ніг і баланс дійсно великі - я буквально можу перерахувати на пальцях скільки разів на рік я впав на мою дупу, навіть взимку.

Ось деякі програми, але вони надходять так само, як на веб-сайті:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chingy1788.reactiontime&hl=en https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qiwii.Reaction_Time&hl=en https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SuperAwesome.Fastest&hl=en

+166
Yankeeownz 27 бер. 2014 р., 21:34:07

У мене немає професійного досвіду, але моє розуміння від читання великої кількості стійку підручників є те, що ряд викладачів ухилятися від wallstands як метод навчання баланс, особливо з спиною до стіни. Простіше кажучи, більшість людей насилу відсторонюючи від стіни, не втрачаючи рівноваги, значить, вони дуже рідко отримують багато користі баланс. Тепер це прекрасний спосіб для людей, щоб побудувати вгору руку і основні сили вони потрібні, але для балансу, там дуже мало замінити тільки ногами стоїть окремо установки, при необхідності з кимось кров'янисті виділення, щоб зловити вас, коли ви починаєте падати. Я підозрюю, що ситуація не буде сильно відрізнятися на стійку йоги.

Крім того, для стійки на руках, це не рідкість для людей, щоб зробити "стіни-прогулянка" з їх зіткнутися лицем до стіни. Це змушує вас є тільки ваші ноги, як точки дотику, так воно надає менше можливостей для "накрутки" шляхом розміщення тулуб до стіни, але, чесно кажучи, я не впевнений, як ви б використовувати, що для навчання стійки на голові.

І, як зазначив аааааа в свій відповідь, це може бути просто питання, що вам потрібно більше практики. Є купа підручників, які намагаються навчити вас чогось "5 хвилин", але це кілька ідеальний випадок, і мій досвід показує, що вони законно зробити послідовно п'ять хвилин, в той час як середня стійка на руках стійка на голові або спроба займає 10-15 секунд за один раз в більшості, що означає, що вам доведеться повторювати знову і знову, щоб зробити що-то на кшталт тих, рекламований п'ять хвилин (і робите це постійно було б, звичайно, потрібна неабияка сила і витривалість, яка також допомагає. Один з моїх улюблених "навчить вас цьому за п'ять хвилин" хлопці, pigmie, теж вже неабияк змучений, і тільки раз він показав себе вчити іншої людини-це його дружина, Жаклін, який також фітнес ютубер і так у відмінній формі).

+165
beh 3 квіт. 2010 р., 17:15:40

Обов'язково сходіть до лікаря і отримаєте його перевірили, чи є історія в сім'ї у всіх і це як крайня, як ви кажете.

Для загальної енергетики, щось на зразок мигдаль, в'ялену яловичину, протеїнові коктейлі та хороші.

+163
user264783 4 жовт. 2017 р., 08:23:11

Я хочу тренуватися з високою інтенсивністю інтервал в бігу і хочу купити пульсометр, який може експортувати пізніше імпульсу запису на комп'ютер (бажано в Мак ОС Х), ти знаєш якісь?

+161
BabaYaga 28 бер. 2018 р., 03:31:28

Коли я роблю схеми навчання я відчуваю себе хворим протягом декількох годин після. Я роблю присідання, випади, нахилився над рядами, віджимання, стоячи пліч-о-прес, чергувати біцепс, трицепс над головою, і ABS і потім відпочити протягом 60 секунд і робити це знову і знову ще 2 рази. Я зазвичай роблю це вранці, але я відчуваю себе хворим, навіть якщо я їм перед моєю тренування. Хто-небудь знає, що може бути відбувається? Хто-небудь стикався з цим?

+151
Mbithe 9 лип. 2017 р., 02:28:55

Я хочу зробити дві силові тренування в день, вранці одна і одна днем. З цією метою в розумі, які стратегії можна застосовувати протягом дня, так що я якомога свіжіші за днем тренування?

Ці тренування не складатися з тих же вправ, але всі складові руху групи м'язів ізолюючі нежиттєздатна.


Примітка: Я хотів би тримати відповіді присвячена методам відновлення протягом параметрів двох тренувань у той же день, а не мотивація для виконання цього плану тренування. Я наведу мої особисті мотивації вибираючи цей графік, але я не думаю, що відповіді повинні бути конкретними для цього.

Я нині роблю щотижневий Техас циклу, і мій "робочий день" - це довго (інтенсивно), у тому числі 6-8 робочих сету в кожному з присідання, станова тяга, жим лежачи, і прес (нове доповнення). Розщеплення це легше на мою енергію і рівень інтенсивності, і мою увагу і моє розклад. Спліт день, здається, поширене серед "плюсів", але, як правило, не рекомендується для решти з нас, оскільки ми не можемо дозволити собі розкіш витрачати цілий день в тренажерному залі. Я працюю на дому з гнучким графіком та мати домашній тренажерний зал, так що я насправді можу це зробити.

 • Ранок: Присідання, Прес
 • День: Станова Тяга, Жим
+107
muradbrat 22 груд. 2017 р., 19:22:24

Це більш або менш нічого спільного з тестостероном. Ви можете підняти більшу вагу, коли ви відчуваєте, як ви знаходитесь в "небезпеки" через адреналіну. В основному, коли ви робите силові тренування, ваше тіло і ЦНС тільки дозволить вам докласти певний відсоток від вашого загального м'язового скорочення. Це тому, що ваше тіло намагається переконатися, що ви не отримаєте травму, застосувавши більше сили, ніж ви можете впоратися. Коли у вас є адреналіновий сплеск, ваше тіло дозволяє вам збільшити цей відсоток, який я згадав вище, і тому ви можете використовувати більше ваша загальна сила. Це не має нічого спільного з тестостероном. Наприклад, я впевнений, ви чули від матерів підйому/штовхання автомобілів для того, щоб врятувати своїх дітей і т. д...

Тепер, щоб відповісти на ваш актуальне питання, якщо ми говоримо професійному рівні бодібілдингу та бойових дій, то це бодібілдінг без питань. На рівні профі бодібілдингу, ви можете бути впевнені, що як мінімум 90% спортсменів доповнюють з анаболічними стероїдами, які є похідними від тестостерону. Наприклад, в середньому молодий чоловік буде виробляти десь близько 6 мг тестостерону в день. Тепер, культурист намагається стати професіоналом, чи вже про доповнення з мінімальної 500 мг тестостерону в тиждень!

Тепер, якщо бодібілдер є природним, то він може піти в будь-яку сторону. Кількості тестостерону, який людина має багато в чому буде залежати від генетики і способу життя. Що я маю на увазі спосіб життя в основному складається з свого раціону і сну. Навчання не буде мати великого ефекту, враховуючи, що обидва вони роблять деякі форми міцністю і високої інтенсивності тренувань. Однак майте на увазі, що чим жирніше людина, тим більше естрогену вони є (навпроти тестостерону, в основному).

Я сподіваюся, що відповіді більш або менш всі ваші проблеми.

+100
agus trian 21 квіт. 2016 р., 08:12:12

Я думаю, ви ставите хороше питання, але як м'язова слабкість і дисбаланс з'явився, та спосіб їх виправлення, є характерним компонентом навчання.

По-перше, переконайтеся, що ви використовуєте перевірена програма силових тренувань. Не що-то з журналу або якийсь чувак-сайті.

Як почати працювати ваш шлях вгору у вазі (тримати очей на норм міцності), ви, швидше за все, почати виявляти слабкі місця. Просто як приклад, мені потрібно працювати над своїм пресом, щоб пройти через плато в моїй тязі.

Хороші силові тренування програми, як правило, буде говорити про допомоги вправ, які допоможуть головна з них: не перестарайтеся допомоги і втрачати фокус на ваш великий підйомників.

Так що ти правильно ставитися до себе з дисбалансом, але картина така, що ви повинні бути в єдиній програмі, яка, в свою чергу, знижує дисбаланс і дає вам основи про те, як виявити і вирішити їх.

+91
karenhelenz 26 бер. 2010 р., 11:08:42

Втрата жиру починається на кухні, тому що втрата ваги є результатом дефіциту калорій: ви повинні спалювати більше калорій, ніж ви їсте. Будь-які фізичні вправи, біг включений, допоможе вам збільшити кількість спалених калорій, але також робить вас більш голодним.

Щоб надійно позбавитися від жиру, необхідно, щоб а) відстежувати калорії, які ви споживаєте з їжею і питвом, б) відстежувати калорій ви спалюєте за допомогою базального метаболізму і фізичних навантажень, в) переконайтеся, що (б) послідовно-це більше, ніж (а). Ви мабуть не знаєте, але ваш основний обмін речовин. Просто взяти універсальне значення (2000 ккал/добу, представляється доцільним для вашого складу тіла), відстежити як ваша вага змінюється з плином часу і відповідно коригувати. Ця стаття дає хороші рекомендації про те, як це зробити і скільки втрата ваги в тиждень є доцільним.

Біг-простий спосіб збільшити витрату калорій, щоб залишатися здоровим в цілому і має низький рівень запису. Ця книга є гарним введенням в тему. Це допоможе вам виклавши програму тренувань, пояснює базову техніку, допомагає вибрати правильні кросівки для вас і т. д...

(Аеробний) біг і силові тренування два принципово різних біохімічних процесів. Колишнього саме по собі не зруйнувати м'язи, але робите один особливо інтенсивні сесії з однієї дисципліни зашкодить вашій роботи на інших якщо зробити в короткій послідовності, тобто ти не повинен робити 1ПМ в тязі в той же день або на наступний день після того, як ви тільки що висока інтенсивність інтервал запуску, і навпаки. Якщо вас цікавить питання, як витривалість і сила спортивних піти разом, я можу порекомендувати книгу гібридного спортсмена.

Нарешті, я думаю, що ви вважаєте, що потрібно більше білка, ніж ви насправді. У той час як дослідження показують суму 1,3 м-1,8 г/день/кг маси тіла для досягнення оптимальних результатів, ви повинні розглянути цей верхню межу; більше не подальшого підвищення продуктивності і м'язової маси (ось обговорення останніх досліджень споживання білка). З іншого боку, навіть якщо ви знаходитесь нижче цього числа, ви все одно пожинати плоди тренувань. Збалансована вегетаріанська дієта повинна забезпечити достатню кількість білка, щоб компенсувати свої тренування без необхідності добавки. Якщо ні, запитайте своїх батьків, щоб отримати півкіло молочних продуктів кожен день, і з'їсти його - Зроблено. Якщо ви відчуваєте біль після 4 місяців тренувань вага, що говорить про поганий формі, поганого програмування або недоїдання. Розгляньте отримання персонального тренера і переконайтеся, що ваш середній дефіцит калорій не надто високою.

+86
Mushu007 13 серп. 2016 р., 18:38:01

Цифри приблизні, але ось що я роблю.

Якщо ви можете зробити тільки одне-трьох підтягувань, тоді вам слід використовувати негативів або допомогу підтягувань і боротися за рівну кількість повторень на ваші набори. На даному етапі ви не досить сильні, щоб виправдати напрягу робити якусь змінну, але невелика кількість реальних підтягувань. Ти краще стає послідовним, більшого обсягу (загальна кількість повторень), а поступово ускладнюючи, роблячи повільні негативи або зменшуючи кількість ваги, допомога на групи або допомагати витягати машину.

Якщо ви можете зробити від чотирьох до восьми підтягувань, тоді вам слід знайти кількість можна надійно зробити в кожному сеті і зробити це для декількох наборів. На даний момент ти достатньо сильний, так що реальний підтягування є кращим, але досить слабо, що може суттєво обмежити обсяг, зайшовши на свій максимум у кожному сеті. Крім того, ви можете шухеру вся ідея набору кількість наборів, і просто виберіть всього досягти, скільки комплектів знадобиться.

Якщо ви можете зробити дев'ять або більше підтягувань, то ви повинні перестати турбуватися про відповідність числа різних наборів. Просто зайдіть на свій максимум у кожному підході і переконайтеся, що він залишається в межах прийнятного діапазону: якщо ви можете зробити 15 в кращому вигляді, переконатися, що кожен набір-це між 12 і 15. Потім ви можете зберегти кількість наборів постійним і знаю, ти все ще кидаючи виклик собі з точки зору обсягу і сили.

+82
user56552 18 бер. 2015 р., 08:53:43

Я отримав майже олімпійського розміру, бар ... всі мої тарілки підходять, але ніхто з моїх воротях робити (у мене навесні зразок). Де або як я можу зробити нашийники, щоб відповідати його?

+59
Amos Dan 21 лип. 2015 р., 05:05:54

Дієта

Очистити ваш раціон. Знизити жиру в організмі, тим більше інсуліну чутливим ви стаєте, тим легше ви зберігаєте жиру. В основному це стає все важче і важче схуднути. Методи, які ви можете використовувати, щоб перейти від брюзглое для того, щоб "вписатися" не те ж саме потрібно зробити з "посадкою" на "рвані".

Ти їж тонни вуглеводів, що, ймовірно, проблема.

Неквапливість

Можливо, ви не робите будь-який тип інтервальних тренувань. Біг-це навик, і вимагає швидко скорочуються, м'язові волокна (наприклад, ефективні силові тренування будує). Починаючи біг інтервалами. Це не тільки зробить вас набагато швидше, але він спалює багато калорій, що допоможе вам на футбольному полі, тому що він надає на анаеробні відновити.

Тренажерний зал

Якщо ви збираєтеся піти в спортзал, переконайтеся, що ви не витрачаєте свій час. Робити справжня програма силових тренувань.

Застереження

Інтервальні тренування набагато складніше, на вашому тілі, ніж "бігати". Це набагато більш жорстокими, особливо якщо ви не спринт, та/або робити пагорбів. Якщо ви приведете інтервальні тренування, зберегти її один раз на тиждень і подивитися, як це впливає на вас.

+53
Arna Karick 4 лют. 2017 р., 00:41:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil