TDEE на збільшилася?

Це нормально для людини TDEE на збільшити в холодну погоду? Цей тиждень був по-звірячому холодно тут, і я помітив, що, хоча я їм більше калорій я втрачаю вагу (жир і м'язи). Чому це?

+200
nathasha 21 черв. 2013 р., 23:38:37
29 відповідей

Скажіть, будь ласка, чи потрібно їсти добавки для культуриста. АБС і м'язах і т. д., Він може побудувати так швидко, як при прийомі добавки?

+981
B7th 03 февр. '09 в 4:24

Не відчуваючи нічого у вашій АБС означає, що ваш ABS не отримуючи тренування, що вони повинні . Ключ до розвитку сильної АБС виконувати повільно хрумтить, нехай м'язи потихеньку розширювати, а потім контракт, навіть на негативних повторень, коли ви йдете назад вниз. Якщо ви їх добре, то ви повинні відчувати тонке відчуття печіння в АБС за 12-ої респ. Ви також можете збільшити кут нахилу для додаткової міцності.

+933
user3407186 18 вер. 2014 р., 00:16:11
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мені 25 зараз. Я відчував, що я був занадто худий і слабкий; так увійшла в найближчий тренажерний зал до лютого 2014 року. Я дійсно відчуваю себе добре. Тренажерному залі тренер дав мені дієти розклад і як частина його, я беру 4 яйця в день. Я ходжу в спортзал 6 днів в тиждень, і мій тренер дає кожному з наступних вправ; груди,плечі,спину,трицепси,біцепси або ноги. Такі зміни після gyming.

 Досі
Біцепс 9 дюймів 12 дюймів
Талії 30 33

Хоча я відчуваю себе краще в біцепси і груди, живіт і талія стала дуже великий. Мій тренер в тренажерному залі сказав, щоб просто взяти яєчні білки і жовтки пропустити. Я запитав свого тренера, щоб дати мені кардіо теж, як я читав в деяких блогах, що ми повинні поєднувати кардіо і ваги. Але мій тренер говорить, що, оскільки я в даний час побудови м'язів, виконуючи кардіо може призвести до втрати м'язової маси і він не хоче, щоб я робити кардіо. Він просто хоче, щоб я зробила вагами. Він каже, що це буде так скоро. Я дуже стурбований з цього приводу і думки про отримання пропозиції від фахівців тут. Прошу підказати, чи повинен я бути просто тягаешь гантелі або додати кардіо?

+913
Glen Cooper 26 січ. 2017 р., 12:53:34

Спробуйте зробити все вищеперелічене з ніг перетворилися в переконавшись, що ви працюєте через весь діапазон руху

+856
kdgwill 1 бер. 2015 р., 07:42:12

У відео, я бачу, що люди скидають вагу після очищає влада. Я спробував його в тренажерному залі. Це було жахливо голосно і кришки штанги відскочила. Я чув, я повинен бути з використанням відбійних плит.

Як я можу використовувати відбійні плити (якщо вони у мене були)? Я змішати їх з жорстких сталевих пластин, або мені повністю замінити жорсткий сталевий з бамперами?

+768
alnonymous 10 серп. 2013 р., 03:52:34

Я біг по стежках вже майже п'ять років. У шкільній лижної команді, у нас було історичне правило: працює на х-хвилин за милю темпами по стежках потрібно таку ж кількість енергії, як працює на (Х-1)-хвилинці темп на дорогах, для більшості розумних кроків (6:00-9:00 ПАРЄ, в цілому).

Я читав досить багато статей, і все, здається, підтримують ідею про те, що біг вимагає більше енергії. Це має сенс, нерівних поверхнях набагато більш складні для виконання, ніж полестити, навіть поверхні. Однак, я не знайшов нічого, щоб підтримати наше правило - це, що різниця у використанні енергії така велика. Дослідження показали, що біг по стежках споживає стільки ж енергії, як і біг на хвилину швидше на милю на дорогах, або різниця менш радикальні?

Моя основна мотивація для питати, що я продовжувала бігаєте по пересіченій місцевості в коледжі; як у школі, я біжу у відносно горбистій місцевості. Ми проводимо зовсім небагато більше на дорогах, ніж я зробив у середній школі, і так як я керую великим пробігом, я намагаюся з'ясувати, якщо я повинен виконати це набагато повільніше по стежках для того, щоб підтримувати постійну зусиль у моє навчання.

+748
dsfsdfsdfsd 28 вер. 2010 р., 05:26:40

В доповнення до відповіді JustSnilloc, отримувати достатньо сну, щоб бути повністю в курсі-це теж важливо. Бути "в моменті" і усвідомлювати своє тіло і його реакції дуже важливо при фізичних навантаженнях в цілях безпеки (ви не хочете, щоб за неуважності забути пластини затискачів, або Міс стійку для бару резервне копіювання), а також адресність вправи (ви не хочете бути просто переживає рухів, або не ізолювати рух шляхом набору непов'язаних м'язів). Нарешті, недолік сну може призвести до ступінь оніміння і повільність реакції, що може привести до ви не опинитеся в ситуації пошкодження речі повинні йти не так.

+705
user380226 7 січ. 2013 р., 19:44:07

Після тренування ви збільшуєте метаболічні попит на тілі. Тобто, за рахунок руйнування м'язів під час силового тренування, ви посилаєте сигнал про те, що вони повинні адаптуватися і зміцніти. Вони роблять це шляхом збільшення анаболізму; вода переходить в м'язи, щоб створити більш ефективні хімічні процеси, амінокислоти слідувати, відходи видаляються. Всі ці процеси управляються приплив крові; у будь-який час у вас стрес на організм, чи то психологічне чи фізичне тіло намагається адаптуватися. Для того, щоб робити, що повинно збільшити приплив крові.

Я біжу одну годину без перерви щодня. Я за навчання? Ви також можете знайти мій відповідь на це питання intresesting, як вона ставиться до вашого питання.

Крім того, як говорить Дейв в коментарі, одна з причин-це підвищена симпатична диска. Такий ефект не тривалий, але у нього є свої частини. Я хотів би закликати вас, щоб прочитати про "варіабельності серцевого ритму". Є багато хороших досліджень на цю тему. В основному, це залежить від співвідношення між парасимпатичної і симпатичної диски.

Під час тренування ви збільшуєте симпатичної диск; тіло переходить до боротьби або втечі режимі. Протягом цього часу він не може відновити. Тобто, тіло залишається в стані катаболізму. І пульс вище. Чим швидше ви відновити свій парасимпатичної диск, тим швидше організм може почати відновлюватися, міцність збільшується, а пульс може впасти назад предтренировочний значення. Одним добре відомим способом відновити співвідношення, роблячи холодний-вниз. Їжі теж допомагає. Але від того, що я бачив літератури, найкращий спосіб на сьогоднішній день є занурення в холодну воду. Є навіть дослідження, які показують, що просто ваше обличчя промивають холодною водою протягом декількох хвилин відновлює варіабельності серцевого ритму і тим самим прискорює відновлення.

+697
kosek koska 13 лип. 2012 р., 02:05:11

Його завжди важливо мати гарну форму, поки ви робите присідання.

Якщо у вас вже є правильна форма і немає проблем робити присідання з гантелями, потім можна спробувати з гантелями. Але я пропоную використовувати штангу з вагою робити присідання.

Що ви можете спробувати це, по-перше, сидіти на лавці, то у кожного гантелями вище ваших стегон, як на картинці нижче.

enter image description here

Коли ви перебуваєте в такому положенні, ви можете скинути вагу з вашого стегна, а також підняття тягарів з вашого боку вище ваших плечей. Поштовх руху ви робите з ноги повинні дати імпульс, щоб підняти вагу. Потім ви можете встати і зробити присідання.

Що можна зробити, а робити важкий давить плечі, якщо ви зіткнулися з проблемою підйому ваги спочатку вище вашого плеча.

+693
Dionysios 27 жовт. 2011 р., 18:30:21

Я їм:

 • Принаймні, 2 курячі грудки в день.
 • Зазвичай пачку локшини і обернути борошна.
 • 2-4 шоколаду wheetabix.

Майте на увазі, що я використовував, щоб з'їсти більше 3000 калорій в день і не тренування, а я тренуюся щодня.

Мені 16.

Якщо я коли-небудь хочеться перекусити, з'їм Snackajacks або щось.

+680
Mercury Maximus 12 бер. 2014 р., 15:59:07

Серцевий монітор має тільки одну точку даних або частина головоломки, коли справа доходить до розрахунку енергетичних витрат. Як еліптичний та монітор серця самі по собі не точний, принаймні, не в тому сенсі, що тебе хвилює.

Зазвичай, коли ви хочете отримати більш точне значення на кількість спалених калорій, необхідно пристрій (фітнес-переносних пристроїв, компанія Fitbit, гармін і т. д.) який буде приймати кілька точок даних, як: вік, стать, вага, зріст, відсоток жиру в організмі і т. д. Цю інформацію разом з вашим серцебиття ви малюєте більш точний витрати енергії. Навіть з цією інформацією, все одно приблизний, але всяко краще, ніж монітор серцевого ритму або еліптичний самостійно.

На перспективу думати про це: у вас є дві людини, які знаходяться в 150 фунтів, але один 5'2", а інший 6'0". Тепер покладіть їх на ту ж програму по еліптичної або лежачий велосипед. У підсумку обидві витрат калорій буде по-іншому. У цьому випадку, 150 фунтів людина в 5'2" буде спалено більше калорій. Вони вам не байдужі по відношенню до їх висоті і повинні працювати важче, щоб виконати ту ж програму як 6'0" 150 фунтів людини.

Ще одна річ думати про це ваше тіло адаптується і стає більш ефективною при виконанні тих же самих вправ. Наприклад, коли ви почали працювати протягом 10 хвилин, можна спалити 100 калорій. Через місяць, і виконання цього ж вправи з однаковою швидкістю, ти тепер тільки витративши 80 калорій за 10 хвилин. Це може бути посилюється вашому раціоні, якщо ви перебуваєте в дефіцит калорій.

Як Примітка боку: якщо ви хочете спалювати жир і ліпити тіло, піднімати тяжкості. Ви спалюєте більше калорій, підняття тягарів, ніж ви виконуючи кардіо. Одним винятком є ВИИТ, або високої інтенсивності інтервал підготовки. Це забезпечує аналогічний ефект, що силовий тренінг забезпечує, ТОЦ, або надлишок після вправ споживання кисню. Це фантазії серії слів на щось, відоме як ефект післяопікових. Значить, ви продовжуєте спалювати калорії 12-48 годин після завершення діяльності.

Чому Високої Інтенсивності Інтервальні Тренування Краще Для Схуднення

+602
Soumya Mishra 17 бер. 2015 р., 07:49:28

Хоча я згоден, що з'єднання руху з гантелями проти сили тяжіння повинні набирати більше м'язів (і більш рівномірно, ніж вимушений шлях в ізоляції машини, я не можу зрозуміти деякі крайнощі, як ненависть до лат випадаюче машина, об'єкт так легко знайти майже в будь-якому тренажерному залі і дуже простий у використанні.

Невеликий пошук в інтернеті показує буквально сотні варіацій один і той же питання: "я не можу робити підтягування, що я повинен робити?" тому що це дуже звична ситуація багато з нас стикаються. І, хоча я розумію, що лат випадаюче машина-це не те ж точну річ, як підтяжки, я думаю, схожість разюча, і я дійсно не можу повірити, що той, хто досягає пристойною позначки в випадаючому машина не в змозі виконувати підтягування:

From workoutlabs.com

Крім того, в барі висить від кабелю в випадаючому машина, так що шлях слід в просторі під час повторень цілком невимушено, дуже схожий на вільного ваги, на відміну від інших машин. І ви можете створити дуже поступово збільшуючи навантаження в дуже малих кроках від майже нульового опору.

Замість цього, люди дають всякого роду дивні рекомендації: негативні підтягування (небезпечно оподаткування на зчеплення, суглобах і сухожиллях в загальному ненавчених і, ймовірно, зайвою вагою новачки), діапазон-допомога підтягування (де опір буде важко звикнути неможливо підлаштуватися дрібно), сурогатне вправи, як перевернутий поспіль (цей метод я використовую, але у мене є деякі сумніви, тому що це явно не той же напрям витяжки) і так далі.

Є розумні і об'єктивні причини, щоб уникнути лат випадаюче машина? (крім просто "це не одне і те ж"). Я чекаю відповіді, пов'язані з чимось реальним, що можна зрозуміти (направлення сил, назв м'язів, я не знаю) або, можливо, деякі посилання в статті, вченим, де порівнювалися дві групи підготовки спортсменів.

+541
Yuka Alex 12 черв. 2012 р., 17:42:17

Для відповіді на ваше запитання ви могли б спробувати легкий жилет, щоб покласти більше ваги на ваші плечі підвищуючи стійкість від Землі. Ви також можете спробувати цю позицію на вершині м'яч босу додати нестабільності.

Це, як кажуть, я рекомендував би пробувати інші вправи, які можуть працювати ті ж м'язи. Одне особливо хороша вправа зворотного гіперекстензіі , але це вимагає конкретній машині. Особисто у мене є багато успіхів в минулому з цим, і ви можете збільшити навантаження, додавши тарілку.

А немає версії обладнання, що також допоможе з плечей-це Супермен. В основному, замість того щоб тримати позиції, яку ви тримаєте прямими руками і обертати їх, поки вони не зустрінуться над головою, а потім повернути їх назад за спину. Зробити 30 прямо з них, і ви будете відчувати це в вашій нижньої частини спини і плечі. Aquamans також ефективні. (Мій описових навичок не вистачає, але перевірити на YouTube.)

+493
Refractor 25 вер. 2019 р., 12:32:00

Вони не найвідоміші АВ ізоляції вправи, але вони задокументовані на exrx і морозиво фітнес 5х5 рекомендує їх як тільки АБ ізоляція в рутині.

Хто-небудь знає/є посилання на те, чи варті вони роблять звичайні сухарики або інший основної роботи?

Вони досить весело рух.

+469
Pamela Troyan Hixon 23 груд. 2013 р., 02:28:59

По-перше, стандартний відмову від відповідальності, коли справа доходить до медичних питань... я не лікар, і ви повинні поговорити з вашим лікарем, перш ніж робити вправи з-за травми.

Деякі з них залежатиме від точного місця розташування і характеру травми. Проблеми з травмами в паху (особливо верхню частину паху) і області живота, що це ваші основні м'язи. Це означає, що практично будь напруженого тренування, щоб мати можливість заподіяти шкоду або повторного поранення, тому що люди схильні затягувати цю область, коли вони напружувати інші м'язи. Навіть якщо ви могли знерухомити області, ви можете як і раніше напруженої м'язи. Враховуючи, що я б триматися подалі від будь-якої важкої, навіть верхньої частини тіла.

Пропозиція Сі Філіпа з допомогою ручного циклу-це відмінно, так як це може бути низька напруга, і якщо ви правильно не повинні покласти будь-яке навантаження на пахову область.

Я міг би також спробувати модифікований хрускіт, що навіть коротше, ніж звичайний хрускіт. Коли ви робите присідання зі спини, в початковій частині руху використовує ваші поперекові м'язи (що з'єднуються в області паху) досить широко. Як ваше тіло піднімається вгору, ви починаєте займатися м'язи живота і поперекові м'язи менше. Якщо ви пущено близько верхній і коротких рухів, ви зможете практично повністю усунути поперекові м'язи з картинки. Я не раз пробував це, я не лікар, тому потрібно бути гранично обережним, якщо ви хочете йти по цьому шляху. Якщо ви відчуваєте біль в паху у всього, негайно зупиніться. Якщо у вас є доступ до АБ машина (та, що ви можете сісти в) і можна пристосувати його, щоб дозволити для більш коротких руху в кінці спектру, то це може спрацювати навіть краще, так як можна потрапити в позицію з більшою легкістю без використання паху (з хрускотом ви все одно повинні сидіти на першій). Просто використовуйте дуже мало або немає вагу для початку.

Найважливіша порада, правда така: будучи виведений з ладу на деякий кількість часу може смердіти, але набагато гірше, якщо ви в кінцевому підсумку повторно травмуючи м'язи і викликаючи ще більше разів поранений. Якщо вам потрібно повністю відволікатися від роботи, то цього робити і витрачати час зосередитися на інших областях - поліпшення харчування, поліпшення звичок сну, психічного здоров'я і т. д. Якщо ви тисніть занадто скоро все це виявиться контрпродуктивним, тому що замість невеликий поліпшення здоров'я, з однією або двома додатковими тренуваннями ви могли б у кінцевому підсумку викликає тривале, тривалий час травмований, і це просто не варто ризику.

Удачі!

+431
techturtle 29 серп. 2015 р., 16:18:06

Існує значний збіг між цими методами; фізіологічні зміни, які відбуваються, дуже схожі, однак вплив незначно відрізнятися.

З анатомічної точки зору:

Гіпертрофія навчання-це єдиний метод, який виділяється, коли справа доходить до збільшення м'язової поперечного перерізу. Силове тренування (злегка) і міцність (більшою мірою) можуть дати достатньо високий стимул для гіпертрофії відбувається. Основна відмінність між ними і гіпертрофії час під напругою. Оскільки набори тривати короткий період часу, там менше метаболічно попиту на м'язи. Наскільки я бачив (ніби як середня за результатами різних досліджень), низький обсяг/висока інтенсивність тренувань (влада і сила) призводить до близько третини гіпертрофії, що ви отримаєте від виконання середнього обсягу і середньої інтенсивності (гіпертрофія) навчання. Оскільки ефект, швидше за все, не від метаболічного стресу, я думаю, це може бути пов'язано з тим, що висока напруга в м'язах (тим більше від ексцентричного навчання) виступає в якості стимулу для супутникових клітин проліферувати та диференціюватися. Роблячи, що м'язові клітини отримують більшу кількість ядер (і RER/рибосоми), що призводить до збільшення швидкості синтезу білка. Супутникові клітини дуже цікаво, коли справа доходить до м'язової фізіології, але пояснити все, що виходить за рамки цього питання (я постив про це питання і відповісти на нього тим, що цікаво: яка функція клітин myosatellite, і яке відношення вони мають до продуктивності?).

Ще один аспект, який може бути згаданий під анатомічної точки зору, є те, що тонування. Існує безліч думок з приводу тонування в загальній популяції. Я не впевнений, якщо є загальноприйняте визначення (це, напевно, залежить від того, якщо ви попросите жіночі фітнес журнали або спортсмени), але моє визначення буде, що підвищеної рефлекторної дуги. Тобто, відпочиваючи розтягуванні м'яза вище, за рахунок більшої стимуляції м'язів за допомогою рефлекторної дуги, що надає їм пружності шкіри (з естетичної точки зору) і більш швидку швидкість відгуку (з функціональної точки зору). Всупереч жіночі журнали, які кажуть, що одна підвищує тонус, роблячи сотні повторень на низьку вагу, виконуючи високої потужності на основі інтенсивності діяльності збільшення стану спокою, стрільба з рефлекторної дуги, надаючи пружність м'язів.

З гістологічної точки зору:

Сила, міць і швидкість навчання (високої інтенсивності, але різної гучності), всі викликати зміну типу волокон у бік швидких волокон. Цей ефект займає більше часу і має нижчу величину, ніж протилежна; волоконно-тип перемикача від швидкого до повільного. Як правило, м'язові волокна більш легко припустити, що повільно скорочуються конфігурації, і вплив більш хронічний (після ваших швидко скорочувальних волокон став повільно смикатися, важко або майже неможливо повернути до початкового швидко скорочуються у відсотках). Щоб пов'язати це з анатомічної точки зору, маючи більш високий відсоток швидких волокон (гіпертрофія, тому що вони більш повільно скорочуються) забезпечує велику площу поперечного перерізу м'яза.

Гіпертрофія тренінг з іншого боку викликає швидкий-повільний перемикання (з-за повільної швидкості повторення і тривалий час під напругою). Культуристів (які є ті, які проводять більшу частину часу займаюся суто гіпертрофія навчання) мають невеликий відсоток швидких волокон (близько 35-40% в середньому), порівняно з пауерліфтерів і спринтерів (75-80%), і майже настільки ж низько як марафонці (20-30%).

Тренування на витривалість, як можна бачити в наведеному вище прикладі, викликає найбільші швидко-повільно комутатором з причин, які очевидні. Інший гістологічний аспект тренування на витривалість-це capillarization.

Тренування на витривалість, які використовує повільно скорочуються волокна, сильно залежить від кисню і як таке вимагає великої капілярної мережі. Саме тому цей вид навчання є єдиним (з деяким перекриттям з гіпертрофією навчання, в залежності від встановленої тривалості), щоб мати ефект вазогенного.

Грубо кажучи, ми можемо сказати, що м'яз, яка тренується інтенсивно (високої напруги або коефіцієнт сили розвитку) стає швидко скорочуються, а також підвищує його рівні креатинфосфокінази і гліколітичних ферментів, а також зняття м'язової, що вправи протягом більш тривалого часу, стали повільно скорочуються і мають більш високі рівні мітохондрій і міоглобіну та ін.

З фізіологічної точки зору:

Сила, потужність і швидкість все більш або менш мати той же ефект на виході з Альфа-мотонейронів; частота стрільби збільшує і мотоблоки зростати (кожен руховий нейрон іннервує велику кількість м'язових волокон). Ці форми навчання можуть бути класифіковані за нейронної адаптації, навчання, який також пояснив тут: нейронної адаптації, навчання і гіпертрофія навчання?.

Гіпертрофія тренування і тренування на витривалість більше, мають протилежні ефекти. Це тому, що більша частина м'яза залишається в спокої (зниження тиску) і повільно скорочувальних волокон, спеціально активувати (вони є частиною більш дрібних рухових одиниць і більш низької робочої сили).

Є ще кілька аспектів, які можуть бути визначені в рамках "фізіології", такі як VO2max і ЧСС, формування кісток і укріплення, зміни кров'яного тиску і т. д. але пояснюючи всі ці аспекти, буде потрібно ще кілька сторінок, і вони не так цікаві, коли справа доходить до фітнесу та продуктивності як аспекти я вже пояснив вище. Якщо є що-то я забув, пишіть в коментарях і я додам його до відповідальності.

+411
BankBits 8 серп. 2015 р., 14:19:42

Моя нова робота і новий адресу означає, що кілька місяців, мені доведеться перемкнутися з тренажерним залом для домашніх тренувань і в умовах обмеження часу.

Я робив повну тренування тіла в тренажерному залі, з Тим два і чотири дні відпочинку між ними в залежності від того, як мене оцінювали інші змінні (години сну, презервативи...). Я можу зробити більшу частину його будинку з моїми регульований гантелі і ремені підвіски.

Є недолік в роблять в точності ті ж вправи, але розділені в двох або трьох днів (за умови, що кожна тяга виконана з відповідною поштовху і після достатнього прогрівання)? Так як я брала 2~4 днів відпочинку між тренуваннями, кожна м'яз буде працювати в будь-якому випадку однакову кількість сесій на тиждень.


Для тих, хто зацікавлений в більш детальною інформацією, ось що я робив протягом 4 місяців:

 1. Надмножество БВ присідання, перевернуті рядка звисають з машиною Сміта бар, і натиснути на Сміт-машині.
 2. Лат Пулдаун (останнє доповнення)
 3. Набір гантелі бічні підніміть, внутрішньої ротації з гумкою, зовнішня ротація з гумкою.

Тобто, що я можу зробити зараз:

День: Вт присед (це буде келих присадкуватий скоро) і я представлю деякі менше тягнути тіло (наприклад, гантелі прямими штанинами станова тяга).

День Б: трансивер поспіль і підсовуємо.

Дат з: гантелі бічні підніміть, внутрішня ротація з групою, зовнішня ротація з групою.

Або я, може, група вправ протягом двох днів, штовхати (присадкуватий, віджимання, бічний підйом, внутрішня ротація) і pull (дБ станова тяга, рядки, зовнішня ротація).

Кожен з цих днів буде займати не більше 20~25 хвилин. Це частка часу я можу собі дозволити перед сніданком, наприклад, і вдома. Немає сурогатом лат пулдаун (я не хочу, щоб спроба групи допомагали підтягування, поки я стаю сильнішим у веслуванні), але в будь-якому випадку я ще повинен просунутися на перевернуту рядок, або трансивер поспіль тепер (так, Так, вони не 100% рівні, я знаю).

+402
Benjamin Herzog 5 лют. 2013 р., 08:03:55

Так це часто рекомендується, що ви не тримаєте спину - що замість тебе піднімати за допомогою ніг, щоб не травмувати спину. Але багато вправи ви робите саме це. Мертві ліфти, hyperextensionsі т. д.

Це залишає мені цікаво, якщо я повинен уникати попереку вправи або якщо традиційні поради зняття з них назад-це погано.

Отже, я повинен бути навчання з моєї попереком?

+358
Skromnayshka 18 груд. 2010 р., 19:58:23

Я просто хотів би додати в Grohliers відповіді, це може бути просто помилка, але вона повинна вирішуватися. Я згоден з розтягуванням нижній частині спини і зміцнює м'яза, але при розтягуванні сідниць і зміцнення згиначів б ви просто "скинути" туди тягнеться і роботу живота. Просто Google "нижче, перетнули синдром", і ви отримаєте багато знімків тазу і які потягнути м'язи, де. Ви побачите, що шляхом зміцнення сідниць і преса, а також розтяжка нижньої частини спини і згиначів стегна, вам буде випрямити таз.

enter image description here

+321
Rushal Verma 1 вер. 2010 р., 17:30:06

1) дуже схоже на підготовку залізної долоні знайшли в кунг-фу. Пісок нагрівається і особа, удари/удари долонею пісок для стану сили і краще бити. Кулаки Брюса Лі були масивні із системи кондиціонування, що він зробив, це допоміг з цим.

2) Не впевнений, але, ймовірно, деякі форми ізометричний тренінг для з'єднання примусової тренування. Цей Пинтерест напис говорить про те, що Алі був дійсно штовхає на валуні під час навчання на реванш бій з Кеном Нортоном.

3) рубати дерево сокирою може надати якісь тренування. Ми дізналися в Роккі IV, що робота на фермі може бути використаний для фізичних вправ, хоча я сумніваюся в ефективності.

4) зворотний пошук зображення не принесе нічого небудь. Хоча це виглядає як певна форма художньої гімнастики. В моє тайцзіцюань днів я зробив багато вправ, де я просто тримати позицію (зазвичай на корточках або стояти на блоці, а руки витягнуті і тримають вагу) протягом 5-10 хвилин. Ідея в тому, щоб дисциплінувати і контролювати тіло.

5) це називається "в себе" або "Л-Сіт" і ось такий підручник я знайшов на Ютубі (я не став дивитися це я на роботі). Він також відомий як зігнувшись, присідань і щука хрумтить. Коротше, це тренування.

6) і нарешті, як JohnP заявив, швидкості спортивну сумку. Вона часто використовується в боксі, і якщо я правильно розумію, що це більше про набиванні Кулаков рухатися швидко (і навіть ритмічно), ніж про удар з силою. Це служить гарним доповненням до наїзд важко, бо який сенс зумівши пробити досить важко розбити цеглу, якщо ви занадто повільно, щоб вразити свою мету (і крім того, що хорошого в тому, щоб вразити супротивника в 100% випадків, якщо ваші хіти не можу вирватися на рисовому папері)?

+301
ewry 24 вер. 2012 р., 19:32:25

Якщо ти худий (як і я) набирають вагу, не набираючи жиру навіть у малих кількостях практично неможливо. Ви не хочете робити кардіо, Якщо ваш фітнес пріоритет. Як ти дуже легкий, ви можете помітити, ваш живіт трохи більше, ніж інші, як ваші м'язи не можуть бути пропорційними.

Щоб відповісти на це питання, ні на біговій доріжці (кардіо) і набирає вагу неминучий, як довго, як ви наполегливо тренуєтеся, їсте достатньо калорій, то коли ви отримуєте відчутно видимої м'язової маси, то можна зрубати

+294
munfai 9 лип. 2017 р., 07:25:52

Це може бути краще відповів, Якщо ти віддаси те, що ваша причина для бажання рости вище. Потім ми можемо звернутися, як допомогти вам вирішити, що ви вважаєте вашої "проблемою" з коротким.

Але і рахувати, скільки дюймів ви думаєте, що ви можете отримати? Припустимо, ви змогли заробити три дюйми (сумнівно). Звідки їй взятися? Подовження хребта? Що б знизити цілісності вашого хребта. Подовження ніг? Не реально здійсненне на даний момент. І Ви були б щасливі на 5'8"? Я знаю людей, які 5'10" і хочуть бути вище.

Внутрішній характер набагато важливіше, ніж зовнішні фізичні атрибути. Багато людей, високий і все ще є проблеми знайомства, отримати роботу, бути соціальним, і т. д. Це не панацея.

+165
Diesel 10 вер. 2012 р., 13:33:36

Отримати товста гумка, і робити їх багато.

У мене була така ж проблема, як ви, але я почав займатися кроссфитом, і там вони стандартні руху. Я не дуже розумію, що набагато сильніше, але я просто зробив їх багато, з групою з самого початку. Я думаю, що це в основному рухового навику, де ви повинні практикувати активації інших м'язів.

Не турбуйтеся, якщо вам важко, масою понад +100 і робити близько 50 підтягування вражає!

+145
Ele Munjeli 3 лют. 2011 р., 07:28:41

В першу чергу, все, що Ви читаєте в інтернеті або в книзі, в кращому випадку можуть бути простими правилами. Це займає час, щоб побудувати свій бик-лайно метра, особливо для речей, які ви не знаєте. Це допомагає поглянути на людей, які успішні в тому, що ви хочете зробити з вашої життям, і бачив, що вони зробили. Просто будьте попереджені, що якщо їх сайт звучить як рекламний ролик, це здорово, щоб мати високий рівень скептицизму.

По-друге, я думаю, що ви, можливо, трохи страждає через відсутність цілеспрямованої мети. Це нормально, я почав їсти, як дорослий до дорослого. Тому я б порекомендував наступне:

 • Підвести підсумки, де ви знаходитесь, що вам подобається? Що вам не подобається? Що ви готові поміняти? Скільки ви дійсно їсте? Що ти насправді є? Ви щасливі з вашої тренуванням?
 • Встановити вимірні і реалістичні цілі: це може бути що завгодно від бажання бігти наввипередки, щоб бути достатньо сильним для XYZ. Почнемо з голів трохи попереду і не турбуйся про цілі життя просто немає.
 • Тримайтеся подалі від крайнощів: якщо ви хочете схуднути, це може бути привабливим, щоб скоротити ваші продукти в півтора. Якщо ви хочете набрати вагу, то це може бути привабливим, щоб з'їсти 6 чизбургерів за раз. Якщо ви зробити кроки від того, де ви знаходитесь (точка 1) в напрямку вашої мети (пункт 2), ви будете мати час, щоб визначити, якщо ці кроки в правильному напрямку. Стрибати з обриву, так би мовити, може викликати багато проблем.

На повному серйозі, якщо ви дійсно хочете позбутися зайвої ваги, і не охляв є речі вам буде потрібно змінити. 15 хвилин кардіо і віджимання допомогти небагато. Але якщо ти все 15 хвилин кардіо і стільки ж віджимань, ваше тіло перестане змінюватися, і ви будете дивуватися, чому. Те ж саме і з тільки загар за 15 хвилин в день. Мене через пару тижнів, де ви не отримуєте ніяких темніше.

Прогресивна Перевантаження Цей основний принцип відноситься і до ви проводити гонки (біг, їзда на велосипеді, плавання), командні види спорту, Екстремальні види спорту, і силові види спорту (Олімпійські атлетика, пауерліфтинг, бодібілдинг). Пам'ятаю останню крапку? Кожен крок буде збільшувати обсяг робіт, які ви можете зробити, і наскільки ефективно ви зможете тренуватися до кожної з цих цілей. Я рекомендую даючи кожному те, що вас цікавить пострілу. Дати йому гарне 6 місяців, щоб побачити, які вам більше подобаються. 6 місяців досить довго, щоб пройти через повний новачок етап і почати будувати імпульс у напрямку цілі.

Якщо ви тримаєте з'їсти таку ж кількість їжі, але набагато активніше, жир буде сходити (не обов'язково у фунтах). Що більш ніж ймовірно, що ваш апетит буде зростати, і ви будете мати, щоб з'ясувати, скільки які продукти можна їсти й при цьому зберігати свої короткострокові цілі.

Я грав у футбол, потім баскетбол. Пізніше я захопився бойовими мистецтвами, то підйомна сила. Хоча мені подобається кожен з цих занять, підйомна сила-це те, що я відчуваю, що я хочу продовжувати. Ваше подорож, швидше за все, буде відрізнятися від мого. Суть-це вибрати напрямок і дотримуватися його досить довго, щоб почати навчання, як зробити краще.

+135
Hossain Ali 10 трав. 2019 р., 00:37:52

Ваш план хороший для фітнесу і втрати ваги, проте є кілька моментів, які треба врахувати.

 1. ІМТ є дещо хибним, оскільки він не в змозі приймати складу тіла в розрахунок - якщо ви будуєте верхні м'язи тіла, ваш ІМТ може і не опуститися, навіть якщо ви знаходитесь в значно кращому стані. Краще уявлення про вашу втрату ваги прогресу-це поєднання маси тіла та окружність талії.
 2. Втрата ваги проводиться шляхом створення дефіциту калорій, якщо не контролювати свій раціон, ви не можете втратити вагу.
 3. Ваші цикли досить короткі, в ідеалі - ви повинні поступово нарощувати, щоб робити не менше півгодини для того, щоб збільшити кількість спалених калорій
+111
Diana Dsouza 29 січ. 2017 р., 18:24:05

Серед Брет Контрерас' рекомендації для худих жінок, які відчувають себе занадто мускулисте такі:

 1. Менше присідання, випади і станова тяга – робити їх, але йти без нічого. Не спокушайтеся щодо прогресивної перевантаження. Відчути потрібні м'язи, виконавши завдання. Вища реп гоблет присідання і американська тяга-це хороший вибір.

 2. Більш глют роботу ізоляції – мудрий вибір тут включають штангою глют мости, задні розширення і кабель глют відкати, як латеральна група ходить і сидить група хіп викрадення.

 3. Прямий тренування АБ – АБС спрацьовує з більшістю вільні рухи ваги. Вони не вимагають безпосереднього навчання пройшли певний рівень компетентності. Якісь планки і тому подібне, звичайно, добре, але немає ніякої необхідності для інтенсивного живота/косі підготовки. Незважаючи на те, що більшість експертів S&з претензією, невеликий відсоток жінок отримують громіздкі midsections занадто багато основної роботи, тому це необхідно враховувати.

 4. Більша різноманітність – це ключ. Ви хочете складних тренувань, від обміну речовин і м'язової перспективи активації. Тим не менш, ви повинні перемкнути його вгору, поверніть ліфти, і використовують різні технології і методи. Це також добре для запобігання нудьги.

 5. Менше уваги на прогресивної перевантаження – безперервний прогресивна перевантаження може зробити людей дуже голодний. Це природна реакція. Ви говорите тіло, яке ви хочете, щоб це було сильніше, тому він реагує на набирає м'язи. Для людей з надмірною вагою, які сидять на дієті, вона допомагає їм зберігати м'язову масу, втрачаючи жир для втрати ваги. Але для деяких ідеальний вагу осіб, це може мати неприємні наслідки в довгостроковій перспективі, змушуючи набирати вагу. Ось чому пауерліфтери мають такий важкий час, залишаючись у своїх вагових категоріях на протязі багатьох років.

  Зосередитися на прогресивної перевантаження для вправи на м'язи, які ви хочете рости – як правило, сідниці й інші слабкі частини, які є специфічними для вашого тіла. Але з вправи, орієнтовані на м'язи, що ви задоволені, не порівнюй себе з прогресивної перевантаженням і просто переконайтеся, що ви отримаєте хорошу роботу.

 6. Випереджаючими темпами – ви хочете, щоб щільний сеансів, які є метаболічно вимогою. Там немає необхідності, щоб відпочити довше, ніж 90 секунд, і ви можете використовувати парні суперсети, які поєднують неконкурентних нижньої частини тіла і верхньої частини тіла. У 60-секундний період відпочинку-це зазвичай.

+103
Vinay Suryawanshi 21 серп. 2014 р., 00:02:04

Моя подруга прислала мені книгу Джона Кіфера на карбюратор зворотним завантаженням, що начебто цікаві передумови.

В принципі - схоже, це фундамент кетоз, але вам дозволяється з'їсти вуглеводи після тренування, а не протягом дня. Я не можу знайти багато джерел з цього і мені цікаво, якщо це буде визнано більш "бро-наука" або якщо це сприймається як науково обгрунтовані у великому фітнес-спільноти (щось я usnure, так як я не чув про нього до цих пір)?

+102
DeWayne Rose 1 черв. 2014 р., 17:05:45

Є дуже велика різниця між просто пройшовши деяку відстань на малій швидкості і управлінням конкурентоспроможним для гарного закінчення часу (наприклад, з часом-мета). Наступне є істинним, якщо ви просто хочете, щоб закінчити, якщо бігом.

Як я дізнався багато років тому, щоб закінчити гонку, аж до марафону, як правило, ви повинні бути в змозі запустити 2/3 відстані і відчувати себе розумним і після цього. Тоді ви повинні бути в змозі завершити всю дистанцію в гонці з тією ж швидкістю, не відчуваючи себе абсолютно спустошеною.

Так, щоб зробити повний в 15-кілометровому забігу на малій швидкості, ви повинні бути в змозі пробігти 10 км з тією ж швидкістю. І щоб завершити напівмарафон, ви повинні бути в змозі працювати в 14 км (~ 2/3 від 21.1 км). Це відповідає більшість початківців плани на напівмарафон, який я можу знайти в інтернеті. Проміжні та часу цілі, плани, як правило, мають більш довгі відстані для довгих трас, але і тут план не завершити гонку, але закінчити в певний час - це щось інше.

Працює довше, ніж 30 км дуже важко на вашому тілі - особливо з тобою суглобів - і справді слід уникати, якщо це взагалі можливо. Навіть якщо ви хочете тренуватися для марафону. Більшість навчальних планів для марафону, який я подивився і зупиняється в 30 км найдовша траса.

Якщо ви хочете запустити великі відстані, ніж це - як ультрас і екстремальний біг - не існує ніякого способу, щоб тренуватися на рівні початківців! Зазвичай рекомендують спочатку спробувати з парою марафонів, а потім запустити 10-30 секунд повільніше за кілометр в залежності від відстані до цілі.

+13
necromos 9 лист. 2015 р., 23:45:52

Навчання ваги триває вже понад 100 років, використовуючи основні інструменти, такі як штанги, гантелі, гирі (спочатку гарматні ядра з ручками додається). Причина ви не бачите багато активних досліджень з цього питання є поєднання наступних чинників:

 • Які твори передається від тренера до учня протягом багатьох років.
 • Дослідження проводиться тільки при фінансуванні, і уряд не так захоплюється, що дозволяє оптимально спортсменів.
 • Доступ до елітним спортсменам дуже складно, особливо якщо мова йде експериментального навчання.

Основи того, що ми знаємо, і що може допомогти вам прийняти рішення про кращий підхід до набуття сили знайти в книзі "практичне програмування для силових тренувань" Марк Rippetoe і доктор Лон Кілгор. Основна частина експериментального навчання і fomalized програми складені на основі російської програми, тому що уряд було зацікавлене у тому, що робить оптимальним спортсмена.

Роблячи довгу історію короткою:

 • Зосередитися на цих складових ліфтів: накладні жим, станова тяга, присідання і жим лежачи
 • Додати вправи допомога по мірі необхідності
 • Достатня кількість відпочинку, необхідного для нарощування м'язової маси

Будь програмою, яка враховує всі ці фактори допоможуть вам стати сильніше. Як ви стаєте сильнішими, це займе у вас більше часу, щоб адаптуватися. Ось чому існує так багато різних програм. Нижче знаходиться список піднімаючись зрілості в залежності від часу адаптації і приклад програму, яка добре підходить:

 • Новачок: адаптація в 48-72 години-стартову силу
 • Проміжний: адаптація в 1 тиждень-Техаський метод
 • Додатково: адаптація 3-4 тижні-Вендлер 5-3-1

Все, що вище цього, і ви повинні прийняти принципи, які ви дізналися і виробництво власних програм на основі способу ви тренуєтеся.

Є й інші чинники, які визначають, що ваша програма буде в кінцевому підсумку виглядати так:

 • Розклад: ви можете підняти 4+ рази в тиждень, чи тільки 2?
 • Ваші цілі: зняття доповнити спорт або як спорт? Хочете бути великий? Кондиціонер?
 • Ваші навики: що ви можете зробити? Навіщо потрібно вчитися?
+13
Madai Rodriguez 1 лип. 2014 р., 11:38:25

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil