Зробити Омега-3 риб'ячий жир покращує спортивні результати?

Я читав статтю, яка говорить, що Омега-3 риб'ячий жир поліпшити спортивні результати:

Ось витяг:

Для поліпшення спортивних результатів, вісім капсул (кожна з яких містить один грам риб'ячого жиру) був узятий в рот щодня протягом восьми тижнів. Риб'ячий жир в капсулах, що містить 3,2 г ЕПК плюс 2,2 грама ДГК були прийняті через рот щодня протягом трьох тижнів.

Мені цікаво, хто-небудь брав їх протягом тривалого періоду часу, і якщо так, ви бачили, що дійсне поліпшення в продуктивності, в будь-якому випадку?

+426
bonton22 6 трав. 2015 р., 18:46:42
25 відповідей

Я досить гнучка в цілому (тобто вміти робити місток), і коли я розлучилася з моєю правою ногою переді мною може прогнутися назад і торкнутися моєї голови досить легко в стегно. Я не можу зробити те ж саме з лівою розкол.

Яким тягнеться до мети одній стороні спини?

+1000
ErikR 03 февр. '09 в 4:24

Вони з'являються, щоб бути точними в межах приблизно 3%.

Початкові дослідження за розрахунки розрахунок військово-морського флоту можна знайти, погуглите або:

Hodgdon, Ж. А. і М. Б. Беккет (1984a). Прогнозування відсотка жиру в організмі для ВМС США чоловіки з тіла колу і висоти. Звіт № 84-11, Морський Науково-Дослідний Медичний Центр, Сан Дієго, ca

Hodgdon, Ж. А. і М. Б. Беккет (1984b). Прогнозування відсотка жиру для жінок США військово-морського флоту від тіла колу і висоти. Звіт № 84-29, Військово-Морського Медичного Науково-Дослідного Центру, Сан-Дієго, Каліфорнія

Але я пропоную вам просто читати: розвиток Дод складу тіла оцінка рівняння або, більш конкретно, наступні пари пропозицій:

Для чоловіків коефіцієнт кореляції був 0.885 і стандартна помилка вимірювання 3.15% жиру. Середня різниця між виміряним і прогнозовані значення є -0.833% жиру, прогнозовані значення більше, у середньому, ніж виміряне чотирьох-купе відсотка жиру. Порівняння з двокамерного жиру значень виявити кореляції коефіцієнт 0.89, Стандартна помилка вимірювання 3.37% жиру, і а значить, різниця -1.25% жиру; знову ж таки, з прогнозованою вартістю більше, ніж виміряне. Для жінок, порівняння з чотирьох- відсік для жиру забезпечують коефіцієнт кореляції 0.89, стандарт похибка вимірювання 3.12% жиру, а значить, різниця -2.00% жиру. Порівняння з двокамерного жир виробляється залежність коефіцієнт 0.82, Стандартна помилка вимірювання 4.15% жиру, і отже, різниця -3.22% жиру. Примітно, що в цій новій зразок, рівняння флот краще предиктори відсотків жиру значення з чотирьох-відділення аналізу, ніж вони мають значення двокамерного аналіз.

+915
marriott hotel 19 лют. 2016 р., 23:32:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Борщ (або, швидше, нітритів в) роботи дуже відрізняється від ЕПО. Еритропоетин збільшує кількість червоних кров'яних клітин (які відповідають за перенесення кисню і поживних речовин. Нітрити з іншого боку перетворюються в організмі в оксид азоту, який, в свою чергу, підвищує здатність крові зв'язувати (нести) кисню.

Іншими словами, колишній збільшує пропускну здатність за рахунок збільшення загального обсягу відсоток в той час як остання зростає вродженою здатністю.

При збільшенні гучності від зовнішніх джерел, ваш організм може адаптуватися шляхом виробляти менше власних. Але це не той випадок, коли вам розширити можливості того, що вже дано.

На стороні записки, нітрити (які гарні для вас) не плутати з нітратами (які дуже погано).

На другій стороні записки: вплив бурякового соку обмежені низкою факторів, у тому числі органами, вміння обробляти соком. Якщо ви плануєте використовувати буряк як частину гонки або стратегії тренування переконайтеся, що ви можете терпіти речі...

+897
Karl Schroeder 22 лист. 2014 р., 06:55:33

Хлопець може бути, моє пояснення неправильно, але голі зі мною.

Я багато біг, їзда на велосипеді і тренування ніг. Дві речі, які псують для мене тренування-це тренування шорти і нижню білизну. Якщо я ношу чужі труси або шорти, які занадто довго, то я поганий досвід. Тим не менше, більшість трусики, що шов на нижній з них так собі, їзда на велосипеді або біг з шва проти вашої чутливої області просто тертися об його тривалості тренування. Роздратування другий до масивної мігрені.

Крім того, уявіть, присідання, машина тисне на ноги або будь-якого виду гнучкої роботи з парою трусів готові розірвати, тому що вони тягнуться тільки так. Не весело і я відчув це, як чувак.

Носити щільні еластичні шорти для розтяжки і присідання не залишає багато простору для уяви для всіх в тренажерному залі. Трусики просто додати до легкості перегляду, тому що він схожий на пунктирну лінію відрізу (легко помітити, ще важче не дивитися на нього).

І нарешті, я мав неприємний удача побачивши в моїй лінії зору при тязі в одну з дам, які вважали її мішкуваті шорти сховав усе робив набір хрумтить в очах. Після закінчення, що реп мені довелося шукати для відводу очей.

Іншими словами, Так, ви можете піти без трусиків для простого комфорту (я особисто бачив), але переконайтеся, що ви отримали деякі гарне тренування шорти для одяг, яка не існує.

+888
Carsten Hansen 6 лист. 2015 р., 13:06:13

Тіло не зберігає складні вуглеводи прямо у вигляді жиру, як правило. Дослідження ви читали, можливо, мав на увазі стан, який називається інсулінорезистентність. Для вуглеводів зберігаються у вигляді енергії, вона вимагає виділення гормону під назвою інсулін. Інсулін направляє глюкозу крові в клітини, щоб в остаточному підсумку бути збережені у вигляді глікогену, однак якщо палива занадто багато вуглеводів, занадто довго, то ваші клітини почнуть заперечувати Інсулін і глюкозу, які він пропонує, тому що вони, по суті, є "повною" і не хочете більше глюкози. Це називається резистентність до інсуліну. Вуглеводи перетворюються в глюкозу в крові, які не зберігаються в вигляді глікогену в кінцевому підсумку буде зберігатися у виді жиру, і, можливо, це те, що Ви читаєте в дослідженні. В іншому випадку, вуглеводів і жирів метаболізувати дуже по-різному.

А як він ставиться до м'язі будівлі, розумію, що втратити жир і отримати м'язи потребують принципово протилежні типи стратегій харчування, Якщо ви дійсно хочете добитися прогресу в будь-якому починанні. Щоб наростити м'язову масу, ваш фокус на поставляючи вашому організму більш ніж достатньо калорій, щоб забезпечити найкращі умови для зростання. Щоб втратити жир, фокус переключиться на зниження калорій і високим вмістом білків, щоб позбавити можливу втрату м'язової тканини в результаті дефіциту калорій. Ви сказали, ви хочете зменшити жирові відкладення поки ви купуєте, і це, безумовно, можливо, якщо нарощування м'язової маси-це ваш головний пріоритет, переконатися, що більшість речей, які ви робите спрямовані на це. Що сказав, це може бути дуже втомлює (як фізично, так і подумки) поставити себе через складний день тренувань і без пристойну кількість вуглеводів. Якщо у вас немає причин, щоб не з'їсти їх, включаючи їх у свій раціон, безумовно, допоможе продуктивність в тренажерному залі. Як він ставиться до крохмалем, вуглеводів крохмалистої зазвичай мають високий глікемічний індекс, тобто швидко підвищують рівень цукру в крові, що збільшує резистентність до інсуліну. Спробуйте включити більший % низький глікемічний продукти, які можна знайти за посиланням нижче.

http://www.diabetes.ca/files/Diabetes_GL_Final2_CPG03.pdf

+863
MamAny 20 квіт. 2011 р., 09:42:35

Питання в тому, чи можна вилікуватися від додаткового навантаження під час відпочинку. Якщо ви можете оговтатися від зайвої роботи, то це чудово! Ви хочете зробити максимальну кількість роботи, яка підлягає стягненню.

Це дійсно процес проб і помилок, щоб дізнатися, що ви можете оговтатися від. Я думаю, що розвивається, що інтуїція є частиною спортивного підйому, і це вимагає розуміння тіла. Також пам'ятайте, що ваш відновний потенціал змінюється в залежності від того, що відбувається в решті частини вашого життя, особливо те, що ти їж і як ти спиш.

Тепер, якщо ви заздалегідь знаєте, що ви можете оговтатися від 4х5 повторень певного ваги, то ви могли б розглянути можливість збільшення ваги до 3х5 максимальна кількість наборів, які ви можете виправити. Я думаю, що варіюючи кількість повторень, набори, і вага доречний для навчання. Я пропоную намагається збільшити перші гирі, і збирається більше повторень або сетів, коли це не працює.

Що відновити? Просто, чи готові ви будете піднімати більш важкі ваги, використовуючи той же протокол, в наступний раз ти повинен зробити це? Е. Р. Стартова сила рутини, ви оговталися від тренування, Якщо ви можете зробити більше роботи протягом наступного типу тренування. Майте на увазі, що якщо ви піднімаєте 200 на 4 комплекти цей час, то ви ще не відновилися, поки ви не можете підняти >200 за 4 підходу, наступного разу (навіть якщо програма вимагає 3 комплекти: ви налаштування програми, коли ви додати більше наборів, і немає нічого поганого, але ви повинні порівнювати яблука з яблуками, коли ви оцінюєте ваше одужання).

+763
Ugochukwu Ajaegbu 24 груд. 2013 р., 08:40:12

Це залежить від вашого існуючого м'язового тонусу, але враховуючи, що у вас буде маса тіла і кардіо тренування, це може навіть поліпшити. Крім того, враховуючи загальну картину обслуговує 2 роки мінімальний час у ВМС США ВМС США зацікавленість, наявність важкої атлетики для решти 95 тижнів має бути більш важливим для вас.

+757
Sut John 9 лют. 2014 р., 06:12:10

Звичайно, це можливо. Є ще міцність і кондиціонування тренерів, які перестали використовувати присідання, такі як Майк Бойл. Однак, я хочу зробити відмінність між присідання і присідання тому. Я вважаю, що присідання є природні рухи людини, і має бути зроблено часто. Тому я хотів би запропонувати вам зробити гоблет присідання або присідання для переваги мобільності. Повернемося до початкового питання, стежте за звичайної. Якщо ви не отримаєте результати, які ви хочете, спробуйте додати більше обсягу або додати ще один день ноги і т. д. Збільшення загального обсягу з збільшенням калорійності харчування-ключ до зростання м'язів.

+753
LJWilkinson 21 лист. 2019 р., 12:55:06

Я нещодавно купила магнітний велотренажер, щоб спробувати отримати додаткове навчання в сім'ї (як правило, гірських велосипедах, використовуючи додаток Android і mapmyride.com).

Я трохи плутають про те, як можна точно увійти до тренування. Велосипед має різні програми, які всі працюють добре. Моя проблема полягає в тому, що у вас є, він встановлений на легкому рівні або складне це не змінює відстані. Дозвольте мені пояснити.

Я можу встановити його вручну протягом 5 хвилин, на найлегшому рівні. Я б педаль в 90rpm стабільно, це дало б мені ват автоматично (близько 25 я думаю, з пам'яті). Він сказав би мені, я пішов в 2,2 км (наприклад).

Тоді я можу зробити те ж саме, але на багато складніше рівень, тобто 90rpm за 5 хвилин. Він скаже мені, що я роблю круглий 90-100 ват приблизно в 4 рази більше, але відстань було б те ж саме.

Я не впевнений, як записати ці тренінги, так що я можу відслідковувати мій прогрес.

+721
user2983145 26 серп. 2018 р., 06:50:09

Я не спортсмен – я просто хочу бути здоровим і підтягнутим з пристойною м'язової сили.

Який мінімальний обсяг силового тренування, що дасть відчутну перевагу?

Наприклад, сідаючи раз в місяць на один тренажер за 5 хвилин навряд чи принесе користь ... я припускаю! З іншого боку, тренування пару годин кожен день з декількох наборів, повторень і т. д. на самих різних автоматах, ймовірно, принесе користь.

Для оптимізації часу, що б бути розумний мінімум з точки зору кількості разів на тиждень, # набори і Репс, різні машини і т. д. де силового тренування все одно будуть давати позитивний ефект, з точки зору побудови збалансованої м'язи тіла, а не тільки зберігаючи те, що (мало) м'язи у мене?

Що дані підтримують конструкцію силових тренувань графік і частота?

+718
Nevin John 27 серп. 2011 р., 10:44:28

У мене зворотний ефект: босоніж-це круто, і я віддаю перевагу його, але він будує в мої щиколотки і може тимчасово зробити їх досить щільно. Присідання вимагають мобільного гомілки та щиколотки.

Це може допомогти в стабільності гомілковостопного суглоба і мені не уникнути босоніж з цього приводу, але я не думаю, що це допомагає з моїм присідання.

+701
Polarcub 6 лист. 2017 р., 13:00:07

Ось кілька порад, які допомогли мені:

  • Знаю, ваша мускулатура: "назад" - це амбівалентний термін, який включає в себе близько нижній частині спини (еректори), латів, пастки, ромбоподібні, задні дельти і т. д. Тому, коли ви потягніть вгору, є хороший шанс, що ви використовуєте багато інших м'язів, щоб компенсувати недоліки в інших м'язах. Точно так само, коли ти б'єш ногами, у вас ікри, квадрицепси, підколінні сухожилля, сідничні м'язи, що приводять м'язи і т. д. залежно від того, як ви шарите ви могли б вражати ці м'язи по-різному. Спробуйте різні вправи, які насправді потрапили ці м'язи спеціально, щоб ви знали, що згорять в цій області відчувається. Це допоможе вам для цього розуму м'язові зв'язку. На спині присідати з гантелями-Це вправа, яке втягує вас пов'язувати з основним, використовуючи ці хвилини, стабілізатори, сідниці, квадрицепси і підколінні сухожилля.

  • Переконайтеся, що ви робите правильні вправи на керований вагу.Для підтягування вдарити латів, спробуйте зробити ассистированные підтягування, з твоїх грудей надувся і вказав. Відчувають контракту латів і стрейч. Не чіт, тому що якщо ви, це означає, що ваші лати не досить сильні, і ви з допомогою зброї або обороти підтягнутися, замість латів. Щоб розвивати розум м'яз зв'язку з вашим латів, спробувати перекладом і стоячи широта pushdowns. Ви може не мати великого розвитку лат в першу чергу для вас, щоб "відчути" латів. З'єднання відбувається з постійною тренуванні й практиці.

  • Попросіть одного тикати і не чіпати частини тіла ви намагаєтеся взаємодіяти з відповідними вправами на відповідні ваги, як описано вище. Багато тренерів і культуристів молозиво використовувати це зі своїми клієнтами, щоб допомогти їм зони на м'язи вони націлилися.

  • Дивитися люди, які знають, що вони роблять на YouTube або попросити досвідчених людей у ваш центр за допомогою, тому що багато людей зібрати поради/поради на протязі багатьох років, як вони тренуються.

  • Щось ще, ви можете використовувати, щоб допомогти вам шукати поради, є слово "биток" онлайн. Підказки Google, що допомагає при різних м'язових груп ви намагаєтеся мети разом з їх відповідними вправами.

+618
zemu 24 бер. 2014 р., 10:13:03

На Runkeeper дозволяє відстежувати Ваші тренування весело, соціальних, і легко зрозуміти, так що ви можете поліпшити якість ваших фітнес. Cardiotrainer це безкоштовний додаток для Android-смартфонів, що дозволяє відслідковувати і записувати всі ваші фітнес діяльності.

+608
zabelsr 17 черв. 2012 р., 15:46:38

В даний час немає ніяких досліджень, що я можу знайти, що б вивчити, якщо тільки для втрати ваги/спалювання жиру ефекти.

Можна знайти чимало досліджень, що показують ефективність періодичне голодування і обмеження калорій на цілий ряд систем організму, але я не можу знайти будь-яке рішення, якщо сам, що означає, що ви не можете розрізняти схуднення з обмеженням калорій і втрата ваги з обмеженням калорій і якщо.

+569
John Selmes 1 бер. 2010 р., 22:45:10

Ви говорите, що ви тільки шукаєте для загальної фізичної підготовки і не цікавить сила, а потім ви говорите, що ви шукаєте пристойна сила. Для мене це трохи суперечливо, я не кажу, що ви повинні перетворитися в качка для того, щоб сила поїзда, але це вимагає певну кількість зобов'язань і зусиль.

Я розумію, ви не хочете витрачати весь свій вільний час в спортзалі, я там теж є; на повний робочий день і троє дітей залишає мало вільного часу. З цим сказав, Є способи, щоб змусити його працювати. Я фанат гирі, вони великі сили і засоби кондиціонування.

Використовуючи гирями, можна робити кожну хвилину на хвилину (EMOM) тренувань. Просто зосередитися на одному вправі і робити певну кількість повторень кожну хвилину. Будемо реалістами, число повторень ви не вибрали, він повинен бути досить легким, щоб почати с. Якщо ви робите гойдалки, я міг би почати з 10 хв та 10-15 повторень. Починаєте, це, ви, ймовірно, хочете, це займе близько 15-25 секунд для завершення повторень. Як вам більше підходять, ви можете збільшити кількість повторень і/або часу.

Ви також можете хотіти розглянути змішуючи його з Табата.

Також, ви дійсно навіть не повинні використовувати ваги, ваги тіла фітнес-можете, ймовірно, вам отримати результати, які ви хочете, не витрачаючи гроші на обладнання або членства.

Я сподіваюся, що це допомагає, і що ви знайдете те, що ви шукаєте.

+535
Xuting 26 груд. 2019 р., 16:17:07

Іноді, я почуваю себе сонним, коли я роблю силові тренування. Це природним? Це відбувається не весь час, тільки іноді я відчуваю себе так втомився, що я відчуваю, відразу ж після сну.

+487
J PR 27 лют. 2018 р., 19:55:48

Ваша головна мета мета-втрата жиру. Ви кажете, що ваша дієта включає тепер краще якість продуктів і практично ніяких перекусів, поки це поліпшення, це зазвичай не вистачає. Для того щоб реально схуднути, потрібно спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте. У разі, якщо ви не знаєте, що ваш організм спалює багато калорій кожен день без тебе нічого робити для того, щоб функціонувати. Сума визначається те, що називається РМР, виходити в інтернет і обчислити значення. Або якщо ти лінивий, незалежно від вашої ваги у фунтах, множимо на 14-15 і відняти близько 500-600 калорій, щоб бути безпечним, і намагаються з'їсти таку кількість калорій щодня. Їдять більшість ваших вуглеводів навколо тренування для того щоб поліпшити чутливість до інсуліну і швидкість втрати жиру. Їжте не менше 0,8 г білка на кг маси тіла, щоб звести до мінімуму втрату м'язової маси.

Я дуже швидко дав огляд вище, але ваша дієта є найбільш важливою частиною втрати ваги однозначно. Я б піти так далеко, як кажуть, втрата жиру становить 90% раціону.

Тепер, оскільки ви не можете наростити м'язи на дефіцит калорій, ваша мета повинна бути, щоб зберегти найбільшу кількість м'язової тканини можливо.Чим більше м'язової маси ви маєте, тим вище ваш метаболізм. Чим вище ваш метаболізм, тим ефективніше буде ваша втрата ваги процес стає. Таким чином, в простих термінах, більше м'язів збільшує ваш метаболізм. Якщо ви втратите значна кількість м'язової маси під час втрати ваги, ваш метаболізм сповільнюється, і ви знайдете його дуже важко втратити додатковий жир, і ви швидше за все отримаєте жирові. Так що ви просто торгували жир на м'язи!

Зараз, в умовах актуальне питання. Висока інтенсивність силових вправ (70-100% діапазону) краще, ніж низький рівень інтенсивності вправ (у 40-70% діапазону) під час дієти. Вищі навчальні навантаження допоможуть вам зберегти сили і м'язи під час гіпокалорійної (з пониженим вмістом калорій дієти набагато краще, ніж супер-високий об'єм/низька інтенсивність тренувань. Ми були зомбовані різних м'язових журналів, вважають, що ви повинні зробити високу підготовку РЕП за визначенням. Це абсолютно безглуздо! Звичайно, ви використовувати трохи більше енергії під час сеансу, але подумайте про це: чим більше обсяг тренування ви виконуєте, тим більше енергії потрібно, щоб оговтатися від тренування. Чим більше глікогену ви спалюєте під час силового тренування, тим більше вуглеводів потрібно для відновлення і прогресу. Якщо ви з якої-небудь різання дієту, ймовірність того, що ви знизили споживання вуглеводів зовсім небагато. Так що вам потрібно більше вуглеводів, але ви насправді давати менше, щоб ваш організм!

Крім того, під час гіпокалорійної дієти ваш організм має понижену анаболізму, тобто він не може синтезувати більше білка в м'яз, як це відбувається, коли ви їсте тонну. Супер-великий обсяг роботи (велика кількість повторень) призводить до великої кількості мікротравм на м'язових структур; велике мікротравми, вимагає значного збільшення синтезу білка, що ваше тіло не може зробити на даний момент. Звичайно, використовуючи максимальну міцність хот-РОКС дозволить вам підтримувати м'язи під час гіпокалорійної дієти, крім того, щоб допомогти вам спалювати жир. Так що якщо ви використовуєте великий обсяг/низька інтенсивність тренування під час дієти, ви будете зламати і побудувати більше м'язів менше. Не зовсім хороші новини! Мабуть, одним з найбільших переваг висока репутація навчального збільшується приплив крові і поживних речовин до м'язів, а якщо у вас зменшена кількість поживних речовин в ваше тіло, це перевага практично даремно!

Сподіваюсь в цей момент Ви розумієте суть цього відповіді: під час втрати жиру дієта, силові тренування (інтенсивність вище 60%) використовується для запобігання втрати м'язової і навіть стимулювати м'язи. Він не повинен бути використаний як агент втрату жиру! Основна частина вашого втрата ваги буде виходити від вашого раціону і енергетичних систем.

Джерело: Т-Нації

+466
Bertrand88 3 січ. 2017 р., 16:33:41

Як правило, різниця між "хорошим" і "поганим" зводиться до того, чи є вуглеводи "прості" або "складні." У більш сучасних днів, глікемічний індекс також є хорошим показником "гарності"

+389
Matthew Hudnall 20 жовт. 2016 р., 06:32:10

Ви обов'язково повинні дихати так, що відчуває себе найбільш комфортно.

На повільних кроків, дихання через ніс допоможе відфільтрувати частинки пилу та інших домішок у повітрі, які можуть дратувати ваші легені. Ніс також допомагає зволожувати і нагрівати повітря, перш ніж він досягне легенів. Холодне і сухе повітря може додатково дратувати дихальні шляхи, особливо на людей, що страждають астмою або бронхітом.

При помірних кроків, вона починає відчувати себе некомфортно дихати тільки через ніс. Більшість людей рекомендують вдихати через ніс і видихаючи через рот. Особисто я не вважаю, що це допомагає, тому я роблю це інший шлях навколо. Використовуючи ніс і рот при цьому, безумовно, допоможе збільшити потік повітря, але деяким людям важко звикнути.

При швидких кроків стає неможливо використовувати лише свій ніс. Дихання в швидкому темпі через рот істотно збільшує ризик отримати ангіну чи інші проблеми з диханням, але немає ніякого способу навколо нього.

+345
Hey hey Lala 30 серп. 2016 р., 03:18:41

Цей, здавалося б, простий питання насправді досить складні. Я збираюся надати список статей, щоб дати вам добру землю, про що ви просите, а потім надати деякі моменти:

Деякі моменти, які допоможуть є:

  • Не всі вправи однаково. Вправа, яка допоможе вам стати сильнішою збільшить ваші рівні Т більше, ніж вправа, яка допоможе вам довше витримати. Тобто навчання ваги підвищує рівень Т більше, ніж марафонського бігу.
  • Навчання щільність і обсяг впливають на рівні Т. У вас є великий відповідь з повною тренування тіла короткі набори, короткий відпочинок, і багато обсягу.
  • Там більше нарощуванню м'язів, ніж підвищення рівнів Т. Тестостерон є гормоном, який викликає інших гормональних і фізіологічних процесів, таких як ІФР-1, і т. д. Ви будете мати природне підвищення рівня Т, поки ви спите.
  • Стрес і катаболічних держави можуть тимчасово призвести до зниження рівнів Т. Катаболізм є необхідним процесом, так що ви не повинні спробувати усунути його. Однак, надмірний катаболізм з-за перевтоми і відновлення може призвести до зниження рівнів т більше. Коротше кажучи, ви можете зробити багато роботи за короткий проміжок часу.

Кожна з цих статей має подальших досліджень і статей для вас, щоб подивитися і зробити фото краще. Як і більшість фізіологічних процесів, його неймовірно складні.

+297
NN Joel 7 черв. 2016 р., 16:19:17

Отже, як можна зробити м'язи, коли вам не вистачає ваги і сили?

Ви починаєте з дуже простий, мінімум тренувань і нарощувати, як і будь-який "нормальний вага" людини.

Спочатку потрібно основний вагу, і ви повинні бути нормальною людиною зі здоровим вагою. Я прав?

Немає. Ваш поточний вага не має значення. Ви можете набрати вагу шляхом нарощування м'язової маси в будь-який час, навіть якщо ви вагу.

По-друге, коли ви Вагу (55 Вага, кг, висота 175 см, 26 років), ви повинні піти на збільшення м'язи або жир?

Ви повинні бути націлені на м'язи. Це займе деякий час, так що це у ваших інтересах почати якомога раніше. Це також досить важко побудувати м'язи або жир. Ви, швидше за все, будувати і все одно одночасно.

Якщо ви знаходитесь здорового розуму і тіла прямо зараз, то немає ніяких причин, щоб не почати будувати м'язи. Якщо ви не, то ви повинні, ймовірно, запитати лікаря, що це найкращий курс дій, щоб отримати здорове.

Яка різниця між набирати вагу за рахунок м'язової маси і збільшення жиру, на вагу людини?

Перший набирає вагу, їсть багато і робити навчання опору. Інший набирає вагу, просто їж багато. Колишній б здоровішими, тому що вона включає в себе вправи, які, як було показано, щоб покращити здоров'я, і вона включає в себе більше м'язової маси, яке також було показано, щоб поліпшити здоров'я. Інший може в буквальному сенсі бути зроблено, лежачи в ліжку весь день і їв; що звучить красиво, але не самий здоровий спосіб життя.

+288
nurisezgin 1 трав. 2016 р., 01:57:00

Я особисто ніколи не змінив мою дієту нічого коротше, ніж марафон (моя нинішня половина ПР 1:29). Метою підвищення вуглеводів для великих відстаней (працює понад 2 години), щоб максимізувати запаси глікогену. Я б сумніваються в тому, що ваше тіло буде насправді потребують додаткових магазинах на пробіжку тривалістю менше 2 годин. Розумний раціон 60-70% вуглеводів, за тиждень до довгої гонки/біг повинен бути достатнім для більшості. Останнє, що ви хочете зробити за день до гонки gourge себе або з'їсти що-небудь, що ваше тіло не використовується для обробки.

Ось деякі статті, які можуть бути вам корисні.

+191
Christopher Fortney 10 груд. 2014 р., 22:31:11

По-перше, тому, що у вас високий кров'яний тиск, ви вже знаєте, ви повинні триматися подалі від великих кількостей натрію через нанесеного утримання води. Якщо ви тримаєте воду і прийом рідини високого і низького вашому натрію, високий кров'яний тиск може навіть знижуватися. З-за гіпоглікемії, очевидно, це робить речі трохи більш складним. Оскільки я не знавець діабетик і цукру в крові, пов'язані спеціалізованих дієт, я не хочу сказати вам неправильні речі. Але що я можу сказати вам, серцево-судинної діяльності протягом тривалого часу з середньою інтенсивністю, безумовно, ви отримаєте найкращі результати. Як тільки ви починаєте потіти, що є оптимальним зусиллям, яке ви хочете поставити на час. З плином часу, ви почнете потіти пізніше і далі в свої тренування, тому що прогресу у втраті ваги і серцево-судинну. Так, наприклад, якщо ви сьогодні були тренування і починаєте потіти на 50% зусиль на 10 хвилин, Крок його трохи невеликий, і продовжують стабільно працювати. Якщо ви відчуваєте легке запаморочення, зробіть перерву і перекусити.

Так що якщо ви споживаєте більше води, менше натрію, і зосередитися на більш витривалість цілеспрямованої діяльності, ви обов'язково досвід втрати ваги.

ПС, будьте терплячими, це займає час.

+189
Nicole aitken 19 лют. 2011 р., 04:33:59

Deloading, в ідеалі, має бути спланованою і навмисної частини навчального циклу. Це зазвичай відбувається кожні 4-8 тижнів в залежності від рівня фізичної підготовки і інтенсивності тренувань. Ідея в тому, щоб давати організму тривалий період відновлення і бути абсолютно свіжою для початку нового тренувального циклу. Ви можете зазвичай говорити, коли приходить час, тому що ви починаєте відчувати постійно виснажений і слабкий. Ви можете навіть почати не зміг виконати вправи і побачити цифри йдуть вниз.

Коли підступ, нарешті, потрапляє, ви робите одне і те в скороченому обсязі і вазі. У важких випадках, ви можете просто взяти тижневу відпустку.

Ваше питання звучить трохи по-іншому. У вас є презервативи, які настільки суворі, що межує з травмою (якщо це не прямий до травми). Що зазвичай буває, коли збирається занадто сильно і занадто швидко, не даючи вашому організму достатньо часу, щоб адаптуватися до підвищених тренувальних навантажень.

Так ось кілька правил, яких необхідно дотримуватися.

Якщо презервативи настільки суворі, що перешкоджає вашої здатності, щоб завершити тренування, то ви ставитеся до неї як травму. Ви сидите, лікуйтеся, потім спробувати знову і меншою інтенсивністю і нарощувати. Вам доведеться змиритися з тим, що ти не на тому рівні ще.

Якщо Домс більше неприємність, і ви не заважали, то продовжуємо далі.

Редагувати:

У зв'язку з #1 і #2. Основна відмінність полягає в тому, як підступ. Люди готуються до змагань повинні, ймовірно, використовувати підступ на практиці і отримати краще в техніці. Ви робите ті ж рухи, але в 10-20% падіння у вазі. Це також допомагає в тому, що він гарантує, що ви ніколи не виникнуть простої в роботі (що може призвести до тяжких Домс, коли вони повернутися в повному обсязі як згадувалося раніше).

Люди не готуються до змагань, мати більше свободи у тому, як вони підступ. Вони просто повинні робити, як вони відчувають, краще всього підходить для них.

+111
iamiddy 31 бер. 2012 р., 23:00:54

Я не знаю скільки, так як я постійно чую різні теорії чисел і змінюється протягом року. Доброю новиною є те, що виявляти 65% або вище, досить простий. Коли ви можете почати чути себе дихати, ваш пульс становить понад 65%.

Коли ви більше не зможете підтримувати бесіду з ким-то ви не вище 85%, так що в принципі залишатися в діапазоні, у якому ви дихаєте важко, але може говорити, і ви дуже близько до тому, що спалювання жиру діапазон, а не HRM або віджети потрібно.

+47
Niko O 6 груд. 2015 р., 14:32:17

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil