Це загальні для однієї хворої hangstring / вона групи?

Я біг протягом багатьох років і тільки моя ліва його смуга була хвора останнім часом. Останнім часом ніяких травм (прокат мій останній щиколотки щось хороше 7 місяців тому) і не додавали останнім часом будь-якого додаткового пробігу. Я очікую, що обидві ноги втомлюватися рівномірно. Це рідкість, щоб випробувати це від бігу?

+841
Pranta Saha 15 лист. 2010 р., 15:49:13
38 відповідей

Я вважаю, що найбільше випадання волосся через генетичної схильності. Якщо ви робите бодібілдинг запоєм чи ні...якщо ти повинен втратити волосся, ви.

+934
Pavel Zaitsev 03 февр. '09 в 4:24

Я чув, що вправи ізоляції не мають сенсу, і що спільні тренування тіла, необхідно дотримуватися. Я повинен відволіктися, як, наприклад, що якщо підтримувати м'язи разюче слабо?

Я помітив, зі мною особисто, що під час присідань я відчуваю, що я на "відскік" занадто швидко на дно, тому що мої стегна здаються "горіти" і вболівати/боляче, якщо я не.

Деякі кажуть, "просто робити більше присідань!", але це ще не вся різниця. Тому я подумав, що може бути поганого звичайної ізоляції кожен зараз і потім? Чому деякі тренери рідко можна ізолювати і зробити тренування в упакованому одиниць групи м'язів, а не усунення слабких місць безпосередньо? Як це шкоди?

У будь-якому випадку, це ізоляція "добре" в будь-якому сенсі, і чи принесе це користь мені в моїй недостатньо м'язи-активоване присідання?

+929
user2755660 27 лист. 2015 р., 14:35:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Кроссфіт-це фітнес-програма, розроблена Грег Глассман. Програма тренування за кроссфіт практикується членами (станом на 2012 рік) приблизно 4400 афілійованих тренажерні зали , більшість з яких розташовані в Сполучених Штатах, а також особи, виконуйте щоденні вправи, розміщеному на сайті компанії.

Дивись Вікіпедію Кроссфіт

+883
george buckley 15 серп. 2011 р., 03:13:26

Я роблю близько години або так високоінтенсивного кардіо кожен день, зазвичай по дузі тренер або еліптичні, в залежності від того, що доступно. Я вважаю, що я потію багато. Тренування не дивно важкою для мене, але я зазвичай отмачиваю всю мою одяг, і крім того, я, як правило, промокає, принаймні, два спортзали рушники (не повного розміру, а може і 16" х 25", рушники для обличчя) в кожне тренування.

Зазвичай я знаходжу це м'яко кажучи дратує піт на всьому протязі мого тіла, тому я протріть його на рушники, тому я замочую їх два кожен день - але мені цікаво, якщо, в кінцевому рахунку, це робить більше шкоди, ніж користі. Коли я біжу на вулицю, я, як правило, не приносить з собою рушник і я тільки припускаю, що піт виконує свою функцію і охолодження мене вниз, але в спортзал я ходжу не мають вентилятора спрямований прямо на мене, і арки тренера вбудований вентилятор жалюгідний і ледь помітним.

Я в основному змушуючи себе більше клопоту на витирання поту? Чи поту, я витираю просто зробити відразу все одно замінити? Це може бути боляче моєї тренування?

Примітка: Я зазвичай п'ю 1л "Пауэрэйд" нуль під час моєї тренування, яка, здається, замінити електроліти в порядку. Кілька років тому я використав, щоб просто пити воду і я буду почувати себе погано після 1-2 години кардіо, але після переходу на "Пауэрэйд" це не проблема.

+848
Susan Garcia 3 жовт. 2014 р., 20:48:20

Я біг протягом приблизно року, і я в точці, де тепер я можу бігати по 15 кілометрів. Але тепер у мене проблема. У тому місці, де я до 15 кілометрів, моє серце і легені в порядку, я навіть не захекався, але мої ноги не досить сильні, щоб йти далі. Або мої ікри починають хворіти, або мої коліна починають болю, а іноді і верхньої частини ноги стають слабкими.

Питання: Як я можу зміцнити мої ноги, так що я можу працювати далі, а також швидше?

Редагувати

Це питання про навчання на > 15 км і більше витривалості, ніж швидкості, хоча швидкість теж запитав. Мені потрібні поради / методи, щоб мати можливість працювати довше далі, не набагато швидше. Я б один день бути в змозі запустити повний марафон.

+809
deepak kulkarni 29 трав. 2011 р., 07:35:31

Втрата жиру буде надходити з їжі менше калорій ви споживаєте, і найпростіший спосіб створити дефіцит за допомогою дієти. Їзда на велосипеді є відмінною додаткової активності, але це буде надзвичайно складно додати пробіг або почати додаткові бігом, не споживаючи більше калорій, щоб компенсувати цю діяльність. Скорегувавши свій раціон, при збереженні поточної фізичної активності, значить, ви знаєте, є менше, ніж ви в даний час буде виробляти дефіцит; якщо додати додаткові вправи, невизначеність правильне кількість, щоб з'їсти змусять худнути складніше (збільшується пробіг і знижується споживання їжі буде працювати, якщо ви можете керувати ним, але я знайшов його дуже важко підтримувати).

Щодо того, як змінити свій раціон, так, виключаючи сир, ймовірно, вас в потрібний дефіцит калорій, але це не єдиний спосіб дістатися до цієї точки. Крім сиру, все, що ви їсте виглядає здоровим, але здорові продукти харчування ще є калорії. Якщо ви не хочете, щоб вирізати повністю сир, спробувати обмежити трохи кількість іншої їжі, яку ви їсте. При дефіциті калорій, ви можете дійсно відчувати постійний голод, але з плином часу ви будете регулювати, і коли ви починаєте спостерігати різницю у вашому тілі, бореться з почуттям голоду буде набагато легше. З точки зору скільки скорочувати в калорії, знижується ~300 в день для початку повинні почувати себе досить добре, і як ви налаштовуєте, що ви можете працювати на це число вниз, з метою 2000 року або близько того калорій (в залежності від вашого тіла типу).

І так, велосипед-це кардіо, Якщо ви не задали значення опору занадто висока :)

+774
Rods2292 27 січ. 2012 р., 04:24:50

Багато культуристи використовує чудовий метод для того щоб побудувати м'язи, я використовую це занадто і отримали гарні результати. Так, ви застосувати перше правило Репс. 6-12, коли ви отримуєте від 8 до 10 повторень, ви повинні бути майже падаючи на підйом, так! Це провал, ви повинні досягти цієї відмови, тому що ви вичерпаєте свої волокна, але не всі вони! так що ви йдете 2-4 повторень після відмови, не має значення, якщо ви не можете робити всі рухи , якщо ви отримали половину, ти порахуй! Отже, йдемо у відмову і потім порахувати більше 4 повторень після відмови! І з цим моїм другом, ви будете набирати інші волокна, які нам не працювати в "легкої" частини вправи!

Поради, Чому ви повинні дивитися культуристів, тренування/процедури/ методи?? Вони живуть "фітнес/силові навантаження" 24 години/ 7 днів на тиждень! Так вони дадуть вам дуже хороші поради, і методи, вивчати їх! Харчування/тренування/рутина, але поставити фільтр на що! Застосувати все, що ви хочете спробувати або дізнатися, з наглядом професіонала!

+741
Pablo Daniel Estigarribia Davy 9 лип. 2014 р., 16:31:18

Так, це буде корисно. Особливо якщо ви уповільнює свій темп (швидкість повторення), ви отримаєте хороший насос і ви побачите більше збільшення фізичної сили, щось хороше і позитивне.

Прості вправи робила в ланцюзі мода буде відмінно, такі як:

 • Присідання
 • Віджимання
 • Підтягування , якщо це можливо
 • Дошки
 • Список можна продовжувати, ви можете зробити їх раундів, час. Це ваш дзвінок. Діапазон повторень може знову змінитися, моя особиста рекомендація 10, з повільною каденції.

  Також, якщо ви зацікавлені, звернув Бай-це тренування високої інтенсивності, тренер, який має книгу Кратос, який про тренування тіла. Ви можете знайти більш детальну інформацію на своєму сайті(baye.com); і там дійсно дуже корисна інформація там теж.

  Удачі. Залишатися сильним.

  +680
  Evgeny Prokhorenko 6 лют. 2017 р., 05:40:29

  Що насправді видає після 20? Ваш вітер? ваші трицепси? Швидше за все, ви запрограмували себе подумки зупинятися на 20 - штовхати одну і подивитися, що відбувається. Велике питання полягає в тому, що ти їдеш в сторону - якщо ви вдарите 30 або 50, тоді що? Схоже, що ти трохи зайва вага - я рекомендую покласти дієта/план тренування разом і налаштування щомісячних показників (вага, інтенсивність тренування і т. д.) щоб виміряти ваш прогрес. Продовжуйте штовхати себе - ви завжди можете зробити ще одну.

  +646
  Badreddine Leghrib 28 лист. 2012 р., 08:28:01

  Діагноз, або перевірки, що ви буде чи не буде зростати в майбутньому, дуже складно зробити через інтернет. Я б запропонував сходити до лікаря, який, напевно, направить вас до фахівця. Вони можуть прийняти Х-промені, на свої сили, наприклад, щоб визначити, якщо ваші тарілки зростання повністю підключений, а також розрахувати висоту може зрости в майбутньому.

  +643
  user3886403 1 квіт. 2016 р., 02:27:04

  Він має можливість навчити людське тіло вимагає набагато менше спати. Це якість сну, а не кількість, що має значення.
  Я чув про людей з військової еліти утвореннями, які роблять їх тіло використовується не більше 4-х годин сну вночі. І вони досі підходять і напрочуд енергійними на наступний день готовий продовжувати свої грубі навчання.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Polyphasic_sleep
  http://studenttavern.com/2008/04/live-on-2-hours-of-sleep-a-night-sleep-method/
  http://www.physorg.com/news76867739.html

  В першу чергу все залежить від власного тіла. Деяким потрібно більше, деяким потрібно менше сну, щоб вийти на той же рівень відпочинку.

  Потім він також залежить якість вашого сну. Ти повинен заснути швидко і відразу перейти на глибокий і здоровий сон, і швидко повз швидкого сну (фаза швидкого сну), яка є більш поверхневого сну.

  Тоді ваше тіло повинно бути в змозі швидко відновлюватися. Це відповідає вашому рівню стану psysical.

  І нарешті, пам'ятайте, щоб харчуватися здоровою і мати потрібну кількість білків і т. д. після тренування для тіла, щоб мати ідеальні умови для відновлення швидко.

  Якщо ваше тіло завжди показує ознаки прогорая, ви повинні реагувати. Це може бути просто біль у м'язах на наступний день після тренування, Якщо ви робите цю вправу на ці групи м'язів, регулярно, але без болю. Якщо ви знайшли себе втратити увагу і концентрацію і відчуття втоми, то, звичайно, вам потрібно спати.
  Зрештою, без підготовки, треба менше спати, деякі люди просто, здається, все одно потрібно менше без всяких зусиль. Вона варіюється від ок. 7-9 годин в середньому. Якщо ви в 6 годин хлопець, це може бути тільки ви, і ви повинні дізнатися про це. Віддай його назад і зосередитися на втому і біль в дуже ранніх стадіях.

  +618
  Derrick Stolee 3 серп. 2010 р., 05:53:18

  Як говорить Санчо, ви повинні з'їсти більше.

  Це часто дивує худі люди, як мало вони насправді є. Що відчуває величезну їду до вас, напевно, не дуже взагалі. Я вважаю, що протягом наступних кількох тижнів, щоб записати все, що ви їсте. Запишіть абсолютно все, що йде в рот. Зважувати всі порції. Потім знайдіть харчовими продуктами і запишіть загальну кількість калорій, як і скільки з цих калорій з білків, вуглеводів і жирів.

  Як тільки ви знаєте, скільки калорій ви їсте, збільшіть їх. Це єдиний спосіб поставити на (здорового) ваги.

  Також потрібно уважно дивитися на співвідношення білка / вуглеводів / жирів. Є багато різних принципів, про що вони повинні бути. Ось хороший початковий орієнтир. Деякі люди думають, що потрібно більше вуглеводів, ніж.... Потрібно поекспериментувати і з'ясувати, що краще для вас - ви можете зробити це, тільки якщо ви сповіщені належним чином (який є, чому це так важливо, щоб відстежувати, що ви їсте).

  Переконайтеся, що ви їсте реальну їжу - нічого, що через завод. Підроблені продукти харчування можуть зв'язуватися з вашими гормонами, які бентежить ваше тіло про те, що його повинен робити.

  Нарешті, якщо ви все це з'їсте більше, ви будете тільки товстіти. Ви, напевно, не хочеш цього ти хочеш багато набрати вагу для м'язів. Сказати ваше тіло, щоб зробити м'язи, а не жир, потрібно піднімати важкі ваги. Запишіться в спортзал або купити гантелі і почати на хорошій 5х5 програма.

  Прийми це легко. Зробити повільний обчислених змін для тонкої настройки процесу. Читати і виховувати себе як можна більше. Тримати на нього.

  +595
  rasmi 5 січ. 2020 р., 07:55:26

  Я ненавиджу, щоб сказати, просто Google це, але... просто набери в Гуглі "лічильник калорій". Немає кінця сайти, які роблять це. Пара, яка мені сподобалася включають в себе:

  Щодня Спалювати

  Калорійність Кінг

  Ці сайти мають найбільш поширених продуктів харчування, поломок макроелементів, і, як правило, дозволяють користувачам вводити користувальницьких продуктів.

  Також, якщо ви хочете бути трохи більше руки-на, Міністерство сільського господарства США публікує безкоштовні база даних по поживним речовинам.

  +580
  J Turgis 25 лист. 2019 р., 07:04:58

  Перспективи

  Програми тренувань завжди можуть бути поліпшені. Не хвилюйтеся, якщо це не є досконалим.

  Це виглядає як хороший план для ознайомлення. Стандартним підходом було б вибрати для програми, наприклад, Стартова сила, будували гімнастичні тіло, влада народу або схожі, але якщо у вас є гантелі, то це гарний початок.

  Три набору з п'яти це нормально, якщо ти важкий. Якщо 3х5 занадто легко, тому що занадто легкі гантелі, або отримати більш важкі ваги (можливо штангою) або робити більше повторень у сеті. Павло Tsatsouline введіть Гиря має деякі хороші методи для поліпшення міцності, не змінюючи вага: сходи.

  Вибрати гирьовий ви можете очистити і прес--чиста перед кожною прес, що--приблизно в п'ять-вісім разів. З&P не раз твої слабкі руки, поміняти руки і поставити його з більш сильною рукою. Інше. Двох повторень. Ще один короткий перерву. Трьох повторень. Потім відправляйтеся на один. Зробити три сходи, на загальну суму 18 повторень, в першу тиждень, додати сходи на наступному тижні і сходи через тиждень. П'ять сходів, загальна 30 повторень.... Четвертий тиждень тримати кількість сходів на п'ять, але зараз намагаюся працювати до 4 Повторень.

  Ця "драбина" підхід може допомогти, якщо у вас є гантелі, що є складним завданням для вас, але не неможливо.

  Але все це не важливо. Тренуватися, постійно тренування, і правильне харчування, що важливо. Якщо ваші тренування-це здійсненне завдання, у великій схемі речей, що ти в порядку.

  Твіки

  В ідеалі вам би почати з короткого всього тіла тренування, як біг підтюпцем, динамічний стретчинг, або спільні обертання. Віджимання і присідання повинні бути досить легко, щоб вважати розминкою. З плином часу, спробувати усунути перерву після них.

  Інша річ, щоб розглянути, лавіруючи в 5 - або 10-хвилинної тотальної сесії кондиціонер в кінці. Або ви могли б зробити спринти, або в окремій тренуванні або упереміж з ліфтинг. (Ден Джон, Робб Вулф і Грег Глассман великий на ліфт-плюс-спринт куплет тренувань.)

  Довгостроковий питань

  Основна проблема в цьому плані полягає в тому, що вага дуже швидко перестають бути "важкими" для вас. Ще пару тижнів тренувань Більшість людей дуже добре присідання і тяги набагато більш важкими вагами, ніж вони можуть скручуватися або тиснути. Цілком імовірно, що ви перестанете відчувати себе на нижній частині тіла вправи досить швидко.

  В цей момент, Ви, ймовірно, хочете, щоб досліджувати Павла матеріалу як зазначалося вище, або подивіться на пістолети (присідання на одній нозі), стрибати присідання, один-ноги станова тяга, румунська тяга гантелі, та інші способи, продовжуючи відчувати присяд і "шарнір" (станова тяга) сила. Може бути, ви будете рухатися в штангу, гирі, Олімпійські, або гімнастичні робота.

  +573
  mukut 1 черв. 2014 р., 03:38:21

  це розминка, а не розминка для певних груп м'язів, які ви намагаєтеся навчити. завжди робити хорошу розтяжку м'язів ви будете тренувати, щоб уникнути травм. особливо якщо ви збираєтеся зробити жорсткий важкої сесії.

  +528
  iowabluebird 18 черв. 2017 р., 04:43:07

  Я погуглив за кілька тижнів і не знайти відповідь. Ви можете потренуватися, а потім нічого не їдять протягом 16 годин без зменшення гіпертрофії або що-небудь ще?

  +485
  Zloy 13 квіт. 2012 р., 21:12:53

  Я в хорошій фізичній формі, ходжу в тренажерний зал з серпня (зупинився тільки в січні і ось-ось почнеться знову) роблю 60 вперед ноги, гойдалки і коліно підвертається (від висіння положення), 30 повторень на Ab колесо, 45 підтягування (передня і задня руки), 3 представників планка протягом 1 хвилини, 45 сидять в грудях тягне (50-60кг) і 45 плече тисне.

  Я ж вище 3-4 рази в тиждень, і почав бігати (3-5 км траси) на вершині, тому що я не помічав іншої кількості жиру навколо мого підборіддя, або будь-яке скорочення в запаску на даний момент, сидячи навколо моїх стегон.

  Я досить тонкий хлопець, і втратив багато жиру в тренажерному залі і набирає маси. Я приблизно 5 футів 11" і важить приблизно 80кг (так само, як коли я перестав ходити в зал у грудні).

  Як я можу втратити зайвий жир навколо мого підборіддя (особливо під підборіддям) і навколо моїх стегон?

  Це вправа Ab, я роблю досить, щоб позбутися від запаски, або я повинен робити різні речі?

  +480
  zooha 30 серп. 2016 р., 15:55:34

  Я відповім на це Під в рамках теми "снасті і гаджети, які використовуються під час тренування", а також тому, що в мене були подібні питання, коли я бігав багато і хороший досвід у змаганнях може зробити вас комфортно зробити більше. Якщо хтось не згоден, ти знаєш, де кнопка Закрити.

  Зазвичай люди не носять гонку футболка на день гонки, але це цілком твоє рішення. Звичай, як я чув, він описав мені, що ти не носиш сорочку для раси ви ще не закінчили.

  Покладіть шпильки на сорочці ви відчуваєте себе комфортно бігти, а навіть йти на пробіжку навколо кварталу, щоб переконатися, що штирі не тріть.

  Що стосується музики, я вибігла і понеслась з музикою. Я слухаю музику весь час і, чесно кажучи, я б не гонки, де він був заборонений. Якщо ви отримуєте будь-яку спеку, можливо, побачити, якщо це всього лише два-вуха річ, де якщо у вас один навушник у Ти в порядку.

  +438
  PostMan 21 квіт. 2016 р., 03:11:43

  Велике питання. Прогресивна навантаження-це найкраща стратегія. Іншими словами, почати легко і збільшенні навантаження (складність, стрес) як ви набратися сил.

  З мого досвіду, краще всього тренуватися кожен шлях самостійно, коли це можливо, принаймні спочатку. Частина цієї причини полягає в тому, що лактат (анаеробний зонний) заважає виробництву аеробних ферментів. Рекомендую аеробної базою все, що ви робите з анаеробної навантаження поступово збільшувати.

  Наприклад, в 1-й тиждень навчання, мабуть, тільки у 10-15% анаеробної роботи, такі як пагорб спринт або самогубства. По мірі наближення до основних змагань, поступово побудувати анаеробну частина, можливо, до 50% від загального обсягу роботи. Аеробні кондиціонування завжди буде хоча ключ. Так як сезон прогресує, змішання двох і сутичками гра дозволить для кращого розвитку. Важливо, що важкі дні йдуть легкі дні.

  Система креатинфосфату можуть бути розроблені на всі часи сезону. Ключ до АТП-КП розвитку є робота (7-10 секунд) і відпочинку (3-5 хвилин).

  3 великих шляхів розвитку СПС-СЕР?
  1) 60м прискореннями до максимальної швидкості. Повернися, повернутися, почекати 3 хвилини, перш ніж робити наступний.
  2) короткі спринти пагорба, піднімаючись крутим схилом тривалістю не більше 7-10 секунд. Пробіжка тому, решта 3 хвилини.
  3) Станова тяга на 85% максимум з 2-3 повторень. Ключ не набирає масу на відпочинок 5 хвилин між підходами і не більше 2 або 3 комплекти. Ця вправа робить чудеса, щоб також отримати швидкісної витривалості. Кожен спортсмен може отримати користь від цього, незалежно від виду спорту і його можна проводити 3 рази в тиждень.


  +399
  Sylvius 4 черв. 2015 р., 12:59:15

  Я не думаю, що вам потрібно втрачати жир, якщо ви знаходитесь на нижньому кінці висоти я попросив мій коментар.

  Я просто думаю, що вам потрібно більше відстань. 40ish миль те, що я хотів би розглянути, щоб бути на нижньому кінці конкурсної 5K бігун. 50-60 до марафону я думаю, буде абсолютний мінімум, я б порекомендував 80+ миль в тиждень, якщо ви не плануєте бути конкурентоспроможними в своїй віковій групі, або будемо ганятися, як Бостон кваліфікаційне час (для вашого віку, це десь в 3:40, так що ви праві на краю.)

  А не турбуватися про втрату жиру, я б виглядала в їжі, щоб підтримувати навчання і підвищення ваших миль. Ваш рівень жиру, природно, буде стабілізуватися, і якщо ви підтримуєте невеликий щоденний недолік, воно буде зменшуватися по мірі природний ефект.

  Я також хотів би подивитися на ніс невеликий талії пакет або верблюді, з ГУ або подібний 100 кал пакетів енергії. Вони можуть зберегти якщо тренування розпочати відвисати, і якщо ви ще не зробили, вам потрібно звикнути споживання калорій під час тривалих перегонів.

  Як і просили, підлозі типові 55-65 милі тиждень (зверніть увагу, це буде частиною міжсезоння/споруди. Якщо ви знаходитесь в гонку сезону, я б перейшов поріг/інтервал роботи в понеділок/середовище, а дотримуватися неділю як справжній спокій, якщо вона у забігу на коротку дистанцію, 5к-10к на основному половину або марафонець):

  Неділя - відпочинок або 3-8 технічне обслуговування милю пробігу

  Понеділок - 6-8 миль обслуговування виконання легкому темпі

  Вівторок - самовивіз/поріг - 3 км розминка, 2-3 миль :45 секунд прискореними темпами (85-95% в гоночному темпі), :45 секунд відновлення ПАРЄ, в 3 милях warmdown.

  Середа - 6-8 миль обслуговування

  Четвер - інтервали - 2 км розминки бігти. В залежності від дистанції, щось типу 12-16 х 400, 800 х В 6-8 швидше, ніж темп гонки, давно стягнення 1:30-2:00 в інтервал *див. нижче, Час перезарядження 2-3 милі

  П'ятниця - 6-8 км технічне обслуговування

  Субота - довгостроковій перспективі, 10-15 км в залежності від фази.

  На низькій стороні пробіг, що ставить вас близько 43 км (рахуючи день як день відпочинку), на високій стороні ви під 60 (Із днем відпочинку, вище 60 якщо ви запустите цей день). Збільшити збільшити міжсервісний інтервал до додавання великого інтервалу/поріг днів.

  Поріг тренування (вівторок), як правило, робиться або майже гоночному темпі, з короткими відновлення. Це в теорії, будує вас, щоб мати можливість більше часу проводити на гоночному темпі без розпаду. Інтервальні тренування (у четвер) виконується швидше, ніж темп гонки, з достатньо часу для відновлення, що ви можете зробити наступний інтервал. У теорії, це штовхає свій темп гонки швидше. Ремонт/відстань траси легкому темпі, він не штовхає, мова йде про отримання миль/basework ст.

  Так в якості прикладу (щоб полегшити розрахунки), якщо ваш темп гонки за 10к становить 6 метрів в хвилину, ритм/поріг роботи, я хотів би зробити між 6:20 і 7:00 на милю. Інтервал роботи буде в 5:30 - 6:00 на милю темпами. Середній тренувальний темп буде в 7:30 - 8:30 за милю відстані. Найбільша помилка дилетанта бігун буде дуже важко на їх спокійних днів, і дуже легко їх важкі дні.

  +398
  user8144980 28 черв. 2019 р., 06:27:43

  Перший крок-виправити свій раціон. Вам доведеться сказати " ні " піца, гамбургери, чіпси, поки ви не досягнете своєї мети. Це тільки допоможе вам почати втрачати жир. Питання, чи Є він досить товстий, щоб вразити наші ворота.

  Кращий спосіб показати, що я маю на увазі на прикладі.

  • Людина не більше 200 кг при 20% жиру. Це означає, що 40 фунтів жиру і 160 фунтів м'язової маси.
  • Людині Б 175 фунтів при 20% жиру. Це означає, що 35 фунтів жиру і 140 фунтів м'язової маси.

  Якщо припустити, що вони обидва втратили тільки сало (не практично), вони відповідно повинні бути:

  • Людині зараз 188 фунтів при 15% жиру. Це означає, що 28 фунтів жиру і 160 фунтів м'язової маси.
  • Особа Б зараз 165 кг при 15% жиру. Це означає 25 фунтів жиру і 140 фунтів м'язової маси.

  У цьому прикладі, людина повинен був би втратити 12 фунтів з людини Б потрібно втратити 10 кг. Якщо ви можете підтримувати темп втратити 1 фунта на тиждень, вона може бути виконана у 3 місяці або менше.

  Проблема в тому, що, як ви отримаєте до 15% кращих культуристів втрачаєте 1 кг м'язової маси за кожні 3 кг жиру. Примітка: це не обов'язково означає, що ви втрачаєте м'язову масу, просто масу, не жир. Використовуючи цю формулу, ми дивимося на:

  • Людині зараз 183 фунтів при 15% жиру. Це означає, що 27 кг жиру і 156 фунтів м'язової маси.
  • Особа Б зараз 160 фунтів при 15% жиру. Це означає, що 24 кг жиру і 136 фунтів м'язової маси.

  Людині потрібно втратити усього 17 кг, а людині Б потрібно втратити 15 фунтів. Це ближче до 4 місяців роботи. Якщо ви вважаєте, що за короткий проміжок часу, то це можна зробити швидко. Якщо ви вважаєте, що тривалий час, то ні, цього не може бути зроблено швидко.

  +377
  Mariane Eriksson 3 бер. 2011 р., 04:49:55

  Ви можете перевірити RubberBanditz сила діапазони опору. За даними їхнього сайту:

  Примітка: кольори можуть змінюватись. Всі вправи кругової смуги 41 дюйм (104 см) в довжину і поставляються в трьох розмірах з різними опорами. Наш натуральний латекс є більш 99,998% вільні від розчинних білків (латексні алергени). Наслідки використання людьми з чутливістю до латексу невідомо і не рекомендується.

  Ви також знайдете їх під ім'ям "смуги сили" або "сил груп", і вони використовуються досить часто з пауерліфтингу. Хоча ви праві, латекс, здається, щоб забезпечити більш надійну смуг для важких робіт.

  +354
  5pac3m0nk3y 29 лист. 2015 р., 18:26:09

  "Нормальний, здоровий (фізично, поживно і психічно) людей мають мало підстав, щоб турбуватися про випадково споживають занадто багато води. Майже всіх смертей, пов'язаних з водної інтоксикації у нормальних людей виникнути або з питної води конкурси, в яких люди намагаються споживати велику кількість води, або нападами інтенсивних вправ, під час яких електроліти належним чином не поповнюється, але надмірна кількість рідини все одно гризе.[1] Воду можна вважати отрутою, коли все частіше всього, як і будь-яка інша речовина[правити]. Рекомендації з області медицини, щоб пити принаймні 1 до 2 літрів в день[2] в залежності від маси тіла. Водна інтоксикація виникає тільки на рівнях набагато вище, ніж це".

  Джерело: Вікіпедія

  +340
  Thiago Cuter Dos Santos 7 черв. 2013 р., 10:15:31

  Ще одне питання, яке не обговорювалося, що є причиною, чому я перестав робити кроссфіт, є той факт, що кроссфіт фокусується на вправи, а не на мету-орієнтоване навчання.

  Це відсутність акценту на цілеспрямоване навчання робить це важко для початківців вивчати і працювати до більш складних рухів, що може призвести до травми. Це також робить його важким для більш досвідчених практиків, щоб зробити послідовне покращення після того, як вони освоїли руху. Я можу пригадати, що обидві проблеми одночасно. Я не зміг зробити, сидячи пістолетом і не мав поняття, як прогрес в цьому напрямку. З іншого боку, у мене були хороші урвати формі, але виникли труднощі збільшення ваги через випадковості тренування в день і рідкісні появи хапання.

  Марк rippetoe переходить у більш докладно тут:

  http://www.t-nation.com/training/crossfit-the-good-bad-and-the-ugly

  +328
  spotty mushroom 13 черв. 2015 р., 13:19:52

  Ви, напевно, перемудрила. Ось що відбувається:

  • Ваше тіло потребує енергії, щоб пристосуватися до того, що ви просите її зробити
  • Оскільки ви сказали, Ваше тіло вам це потрібно для побудови м'язів, що його почали робити
  • Через тиждень ви не втратите сили, але ваше тіло починає адаптуватися до зниження попиту на нього
  • Як ви стаєте старше, це займає більше часу для вашого тіла, щоб адаптуватися і відновитися

  Іноді перерву тут і там добре-наприклад вирушаючи на відпочинок. Насолодитися відпочинком замість того, щоб мучитися над тим, де знайти адекватний тренажерний зал. Однак, занадто багато перерв може змусити вас в цикл ви знайшли себе.

  Відновлення вимагає двох речей: їжі і сну. Вам дійсно потрібно 8 годин сну на добу, так як ваш організм приймає це час, щоб відновити м'язи і виконувати його діяльності по відновленню. Вам також потрібен білок, що ваше тіло потребує для побудови нових м'язів, а також калорій, щоб спалити, як нарощування м'язової маси потрібно багато енергії.

  +310
  all07banzay 27 лют. 2012 р., 10:14:51

  Я початківець бодібілдер. Я, природно, мав в рукавичках, незважаючи на те, що багато ветеранів культуристи рекомендував мені купити і носити їх неприязнь.

  Я досі сумніваюся, чи може пара Рукавички повинні бути завдано.

  Тому я хочу знати, що поганого він міг би зробити для мого здоров'я, якщо я не ношу рукавички, коли працюєте в тренажерному залі.

  +309
  sam phunkey 17 жовт. 2019 р., 15:21:35

  Є кілька вправ, які ви можете зробити, щоб навчитися робити підтягування і вам не потрібна машина для цього.

  Ви можете почати з негативних підтягувань, в якому ви стрибаєте до бару і повільно опустіть себе назад вниз, це буде також отримати ваше тіло використовується для руху підтягуватися.

  Ви також можете зробити перевернутий рядків. Це коли у вас є бар нижче до землі і в основному робити гребні рухи з вашого тіла. Найпростіший спосіб (якщо у вас немає обладнання) для установки двох стільцях поруч один з одним і закласти мітлі на них, щоб використовувати як бар.

  Після того як ви зробили ці речі, які ви повинні бути в змозі почати робити допомогу підтягувань, використовуючи опір смуги, щоб допомогти вам виконувати свої перші підтягування.

  Я не знаю, якщо у вас є доступ до будь-якого іншого обладнання, але якщо ви робите, то ви також можете зробити нахилився над рядами з штангою на гантелі, чорт візьми, ви можете навіть зробити це за допомогою мішків з піском або пляшки з водою.

  Навчання ваші руки також допоможуть вам, особливо якщо ви хочете зробити підтягування.

  +309
  bigbadleo 19 лип. 2013 р., 17:07:58

  Гіпертрофія-це не те ж, що сила.

  Ми можемо тренуватися по-різному для досягнення різних результатів. Деякі форми навчання нарощування маси, інші додадуть сили, інші покращують витривалість. Більше м'яз, при інших рівних, сильніше, чим поменше. Однак, менша м'яз може бути більш функціонально ефективні та/або щільні, і, отже, бути сильніше, ніж великі м'язи.

  Реп Діапазони

  Робиш менше повторень з більш важкими вагами найбільш ефективно будує Силу. Робити більше повторень (близько 4 до 12), з вагою, який і досі є складним, найбільш ефективно будує масу. Робите більше 12 повторень в одному наборі, як правило, краще на витривалість, на відміну від силових.

  Starting Strength rep range chart Цей відповідь , ймовірно, кращий ресурс для розгляду.

  См. також

  +305
  user12612 30 трав. 2019 р., 01:02:37

  Так, так і так.

  Якщо немає ускладнень вагітності, більшу частину часу люди повинні бути добре для продовження нормального рівня активності до самого кінця вагітності. Наприклад, мій інструктор по бойовим мистецтвам продовжував викладати і дуже енергійний станцюємо аеробіки буквально до дня народження. (Вона закінчила клас і почала трудову 1/2 годину пізніше).

  Однак, я б їй працювати з її акушером-гінекологом на безпечні рівні здійснення та рекомендовані заходи. УЗД та іспитів, як дитина розвивається або інші умови, які можуть виникнути ускладнювати. У загальному сенсі, вона повинна бути досить активною, але враховує ніяких ускладнень або інших факторів у період вагітності. Стимулювати її діяльність, але і заохочувати звернення за консультацією до гінеколога, як до того, що безпечний для неї.

  +295
  FOCUS SAYNONAMES208 7 серп. 2016 р., 13:39:40

  Я читав у багатьох статтях, що ключ для плоскої АБС ваговій категорії. Такі як присідання та інші продукти харчування теж. Але я займаюся силового тренування на деякий час (приблизно 6 місяців). Я не очікувала, що 6 пакет, так як це може бути короткий період часу, і моя дієта була не досить чистим. Але там повинні бути помітні зміни. Цього не сталося для мене. Він говорить майже так само.

  Так що моє запитання чи Є йога впливає на АБС? Я маю на увазі, я вважаю, що ми не багато поту або досягає точки faling в заняттях йогою, як навчання ваги (я помиляюся ?).

  Займається йогою спалює жир як навчання ваги ?

  +260
  Fartakov 30 груд. 2013 р., 12:07:40

  Я займаюся йогою вранці і силові тренування у вечірній час. Коли я виконайте цю процедуру протягом довгого часу я помітив, що займаючись йогою вранці допоміг мені багато, щоб прийти
  Домс при виконанні важкого попереднього дня підйому. Так що я відчуваю себе дуже комфортно і робити 4 тренування в тиждень,плюс майже 4 заняття йогою

  +260
  user255956 3 черв. 2015 р., 05:14:13

  Збільшується ударний об'єм, якщо прикласти до себе більше. Чим краще тренований, тим більше ударний об'єм крові зросте, як ви тренуєтеся важче, що означає, що частота серцевих скорочень збільшиться на меншу суму.

  http://www.livestrong.com/article/403152-why-does-stroke-volume-increase-during-exercise/

  Збільшення ударного об'єму в залежності від типу фізичної активності ви робите і ваш рівень підготовки. Наприклад, при вертикальному фізичної активності, як біг, збільшує ударний об'єм приблизно 50 мл у стані спокою до 120 мл при максимальній інтенсивності вправ. У підготовку олімпійського бігуна, ударний об'єм крові може збільшити до 80 мл в стані спокою до 200 мл при максимальній інтенсивності вправ, як серце більш ефективно насосів.

  +250
  Samizdat 21 лист. 2016 р., 05:51:40

  Як говорить назва, я трохи плутають про стандартному дивані 5K. Загальною рекомендацією буде у вас працює 3 рази на тиждень з інтервалом зміни від ходьби на біг. Я сам слідував цій програмі близько 8 тижнів, перш ніж погана пара взуття повністю зруйнований і мій гаманець і моє розклад.

  Тепер я хочу почати все спочатку і я пішов в магазин, що спеціалізується на бігунів, купив пару кросівок, а хлопець за прилавком, який завершив кілька змагань з триатлону Ironman проблеми, сказав мені, щоб почати легко, а дотримуватися такого графіка, але тільки два рази в тиждень, в якості обгрунтування того, що починаючи з 3 разів на тиждень запрошує проблеми з обидва коліна і гомілки в довгостроковій перспективі.

  Звичайно, я хочу прийняти додаткові заходи обережності, і він, безумовно, має досвід роботи за мене, але я не можу здатися, щоб знайти будь-якої звітності запитання, як він (і памфлет цех) стверджує, що дотримуватися два рази в тиждень повинен врятувати мене вниз по лінії.

  Отже, моє запитання, хлопець прав щодо можливих пошкоджень довгостроковій перспективі, чи всі ті люди, які, нібито, є професійними тренерами поганого в просуванні початківців занадто багато?

  +241
  user68265 19 серп. 2010 р., 19:34:09

  Ось моя порада. Він вже сказав, але я хотів би сказати це інакше.

  У вас дійсно намагалися котиться? Як насправді робити це правильно? Ось як це зробити. Вам потрібно згорнути до і після тренування. Прокатки до ще більш важливих, ніж після. Крім того, спробуйте ввійти в звичку, що переходить протягом декількох тижнів, перш ніж намагатися знову запустити на бетон. Роллінг можете зробити кілька речей для вас. Очевидне це він може згорнути ваші м'язи і зробити їх більш гнучкими і гладкими, щоб вони не корчу і чудити...рвати або тягнути. Якщо ви робите це, хоча на кістки, він може зміцнити кістки (ну ніби як, але думаю про це, правда ви можете заспокоїти нерви навколо кістки)! Як ви думаєте, бійців UFC приймають такі жорсткі удари по їх гомілки постійно? Такі удари іноді можуть розірвати звичайної людини Сін. Вони сила навчати своїх кісток, тому вона не так сильно ламаються. Звичайно, є безліч вправ для цього, що я не думаю, що потрібно захоплюватися, але котиться по вашому шин може заспокоїти нерви і зміцнити ті області, які викликають біль в гомілці.

  Так що якщо ви ще не пробували присвятити себе на кілька тижнів, зробити це. Це єдине чим я можу думати.

  Крім того, це добре відомий факт, що біг по бетону є абсолютним найгіршим для колін і гомілок. Тренери не дозволяють своїм бігуни біжать на бетон, це так жахливо. Я маю на увазі, я знаю, що ти хочеш дорогу бігти, але я впевнений, що ви можете уникнути бетону. Асфальт раніше не великий, але це краще, ніж бетон і має суттєво допомогти.

  +219
  JeanBean 24 вер. 2015 р., 21:15:22

  Самий перевірений і надійний спосіб визначення, якщо ви набирають жир або м'язи-це виміряти себе. Навіть якщо у вас немає штангенциркуля, ви можете отримати гнучку вимірювальну стрічку, де продають швейні приналежності. З одним з тих, вимірюють такі:

  • Талія (за пупка)
  • Стегна (на великий точці)
  • Грудної клітки (при великій точці)
  • Біцепс (на середині)
  • Стегна (для жінок) або шиї (для чоловіків) (в центрі м'язи)

  Загалом, коли у вас набирають м'язову масу і втрачати жир, що ви повинні побачити:

  • талія стає менше
  • шия/груди/біцепс стає більше (може скоротитися на першому місці під час позбавлення від зайвого жиру)

  Найбільший показник буде, коли ви збираєте більше жиру. Чоловіки, як правило, збирають на свої живота, коли жінки прагнуть зібрати в своїх стегнах. Це залежить від типу статури і спадкових факторів. Botttom полягає в тому, що ви знаєте, де ця область.

  Якщо проблемна зона стає більше набирають більше жиру, ніж м'язів. Якщо проблемна зона стає все менше, ви отримуєте більше м'язів, ніж жиру.

  Як для абсолютних значень, всі методи зберегти один або два, проведені в кабінетах лікарів дають оцінки на основі різних факторів. Циркуль досить точні, якщо людина робить заміри узгоджується. Навіть якщо абсолютне значення відкусив, той факт, що він узгоджується означає, що ви можете регулювати кількість у міру необхідності. Електро-опору методи дуже залежать від гідратації, розподіл жиру, час доби, затримка води і т. д. Існує кілька методів вимірювання на основі ваших щільності (наприклад, вода або переміщення повітря).

  Ніщо не так просто, як перевіряти рулеткою. Ви не можете бути в змозі отримати надійний кількість жиру, але ви зможете сказати, в якому напрямку ви йдете. Я рекомендую перевіряти приблизно раз на місяць. Якщо вам доводиться робити це частіше не рекомендується вимірювати частіше, ніж раз на тиждень.

  Особисто я набрала близько 4 кг, так як я спочатку схудла, але і пішли штани розмір в процесі. Що говорить мені, що зменшується жир--я не знаю точно скільки, але це.

  +216
  Ashley Staggs 18 груд. 2019 р., 23:33:16

  Я тренування тіла наркомана.

  З моєї точки зору, робите 1 х 50 краще, ніж робити 10 х 5, тому що у вас є той же обсяг, але за менший час, у вас є більше інтенсивності.

  Перші заповіді посади в підлогу "тренер" Уейд про художньої гімнастики маси "обійми повторень" і 4-й-це "граничні множини" джерело : http://pccblog.dragondoor.com/ten-commandments-calisthenics-mass/

  Але роблю 1 х 50 може бути нудно і не ідеальний спектр інтенсивність. Очевидно, якщо ви можете зробити 50 віджимань тіло не потрібно для супермаркетів (і гіпертрофії). Дивіться 2-ї заповіді в тому ж блозі "працювати!"

  Ви можете збільшити інтенсивність ускладнений варіант віджимань, як однією ногою на височині, ноги якнайвище на вікно, з боку в бік віджимання, Віджимання з ІСО тримати (я думаю, що віджимання-це домашнє завдання з самих варіацій) ... і останній крок на одній руці пуш-ап.

  Ще одне велике домашнє завдання-це діпи (багато варіацій).

  +94
  Justin Kalam 18 трав. 2012 р., 05:44:44

  Я впевнений, що є багато з нас, хто не так ясно на відмінність "аеробних" і "анаеробних": тренування, біг, умови і так далі. Отже: в чому різниця між двома?

  +38
  Matin dhali 30 лист. 2010 р., 22:39:16

  Як бігун на довгі дистанції, який робить кроссфіт, я б подивився на цей хороший біт і експериментував з собою протягом останніх двох років.

  А порівняй вчення говорить (принаймні, на два тренажерних зали в ДК), що витривалість-це погіршений режим харчування, я прийшов до висновку, що практика робить досконалим. Якщо ви хочете зробити ваш найкращий у марафон, потрібно багато, довго працює. Якщо ви хочете провернути 100 повторень зменшується, вам потрібно зробити багато високою підтягування реп. Це досить простий, і це робить сенс для мене. Немає ніяких ярликів.

  Я не знаю науки, як наші м'язи працюють, але я вважаю, що ми виконуємо краще після повторного досвіду. Після двох років кроссфіт, я набагато більш розвинена людина, здатний зробити набагато більше з моїм тілом, ніж бігати на великі відстані, але мої довгі дистанції часи страждали.

  Простіше кажучи, кроссфіт робить вас краще кроссфіт, який є чертовски гарним показником функціональних можливостей у житті. Однак, якщо ви хочете, щоб виграти 15К, перейдіть на бігунів світу і знайти хорошу програму навчання.

  +32
  jakebird451 17 лист. 2015 р., 09:07:35

  Показати питання з тегом