Запобігання зворотного питань на ходу, тобто без офісного крісла?

Типовий сценарій для тих, хто працює під час подорожей: ви повинні зробити розширений робота в офісі, в готельному номері або в орендованій квартирі. Часто немає стільця офісу, тільки простий стіл і стілець, плюс іноді на дивані і подушках. Повернутися проблеми швидко, іноді вже через декілька годин.

Є засоби, такі як певна сидяча поза?

Звичайно, можна просто орендувати стіл в коворкінг, але не всі люблять шуму і суєти у деяких з цих місць.

+660
Moro Silverio 26 вер. 2018 р., 04:05:30
27 відповідей

Я роблю тренування (7 хвилин тренування додаток 1-2 в день) Для", що злегка мускулисте сексуальне тіло" за 2 місяці, але я не бачу ніякого візуального прогресу, і це робить мене дійсно сумно =(

Чи повинен я змінити свої тренування / не більше / спробувати більш жорстку дієту?

Як перевірити мій прогрес (щоб тримати мою мотивацію і бути впевненим, що я на правильному шляху)?

1,75 м / 80кг / широкий тип плечах

+956
osiixy 03 февр. '09 в 4:24

Питання трохи ніяково відповідати, але я постараюся. Зниження ваги буде залежати від того, скільки ви спалили більше калорій, ніж ви взяли, та підтримувати пульс під час тренування (оскільки це впливає ви спалювати жир або цукор). Зумба саме по собі не буде яких-небудь більш або менш ефективною, ніж будь-яка інша форма танцю, якщо два тримати ваше серце на її цільовий рівень (70-80% від макс.), приблизно така ж кількість часу.

Танець в цілому-це дуже хороший спосіб для досягнення цих цілей, хоча, так як більшість стилів танцю розроблені, щоб бути досить легко підібрати, стійкі, принаймні, хороший 20-30 хвилин, і весело, щоб зробити. Зумба напевно заповнює ці окуляри, так що шанси досить добре, що це буде досить ефективно перебору ваги.

Наскільки більш ефективним, що буде залежати від стилю танцю ви порівнюєте його для. Свінг-танці-це, ймовірно, настільки ж ефективним, брейк-данс...ймовірно, не так багато.

+952
Rihaan 4 лист. 2014 р., 03:23:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мій режим тренування включає три основних підйомників (сидячи, тяга, жим). Я не присідати дуже важкий (не більше 400 фунтів), тому я не пристібаюся. У всі ліфти, я зосередився на збереженні щільного ядра і зробити аксесуар AB і вправи задній ланцюга.

У мого тата грижа, і я хочу переконатися, що я не потенційно погіршити те, що вже може бути генетична схильність. Є законний інтерес у придбанні грижі, особливо при виконанні важких присідань і тяги, і якщо це так, що я можу зробити, щоб не допустити його розвитку?

Якщо це краще для професіонала для того щоб відрегулювати це питання, то я готовий вислухати пропозиції щодо того, хто, зокрема, я повинний вирішити.

+859
Sebastien De Backer 16 лист. 2017 р., 10:36:42

Вони кажуть, що 70% будівництва м'язів є дієта, але що це означає?

Це означає, що ви не з вправи погане харчування.

Прочитав це питання і відповідь , щоб допомогти вам розробити збалансовану дієту.

+835
pnexus 9 бер. 2012 р., 09:58:52

Мені сказали, щоб гіпермобільність суглобів і мені не подобається ідея робити що-то тягнеться, якщо мова йде про розтягування щільної м'язової тканини після тренування. Мої суглоби як правило, мають вищу ПЗУ, що робить мене вразливим до травм навіть при нормальній активності і зміцнення м'язів, ймовірно, допоможе мені впоратися.

Є що-небудь ще я можу зробити, розминка для режим тренувань вага без необхідності робити динамічну розтяжку, особливо, що стосується нахили назад або скручуванні хребта?

+760
Alastair Stuart 10 серп. 2014 р., 01:48:51

По-перше, вітаю з чудовим початком працює!

Щоб відповісти на ваше питання: я не думаю, що зміна тренування за 5к буде пошкодити ваші довгострокові цілі втрати ваги.

Я розумію, ви робите майже те ж три рази в тиждень. Це нормально для початківців, тому вам не доведеться нічого змінювати. Але, за два місяці до гонки 5K, зараз гарний час, щоб подивитися на навчальний план, що підходить для вас. Ці плани (в залежності від часу голи), як правило, включають в себе більше, повільніше бігати і, можливо, темп виконання або інтервали. Ви не обов'язково повинні (або навіть повинні) працювати більш ніж три рази в тиждень, але трохи більше різноманітності, як правило, добре. Найбільш важлива річ, щоб пам'ятати, що ваш опорно-руховий апарат потребує набагато більше часу, щоб адаптуватися і стати сильніше, ніж ваша серцево-судинна система, тому слухайте своє тіло і не робити занадто багато занадто швидко.

Висновок: нічого поганого в зміні звичайної конкретно для вашої 5к, але не перестарайтеся, у вас є багато часу для інших рас.

+746
hsalazar 9 жовт. 2012 р., 14:47:01

Я намагаюся дізнатися вільним стилем і отримав стусанів гарний і сильний. Я дивився безліч відео про дихання, і говорив з моїм інструктором і всі кажуть: "витягніть руку, (наче) чергу, щоб розмістити вкладиші в пахви своєї витягнутої вперед руки і злегка назад, вдихніть і поставити ваше обличчя у воду, коли ваша друга рука повертається на розширення".

Однак, коли я простягаю руку і повернути, щоб дихати, моя рука падає, і я поняття не маю як це виправити.

Мій інструктор каже, що я не подовжуючи досить довго, але я не думаю, що це проблема. Я навіть спробував схопивши дошка kickboard з простягнутою рукою і практики, але я доклав багато тиску на доска kickboard що наводить на думку про якусь проблему.

Чи є якісь вправи або що-небудь ще, щоб допомогти мені виправити це?

+731
Ahmed Hassan 13 трав. 2018 р., 06:58:04

Сподіваюся, я можу допомогти Вам розібратися з інформацією. Я думаю, що ви маєте повне право скептично ставитися до заяв на сайті або, медхен, як правило, завищують речі і не копати глибоко на всіх. Однак, broscience ще стане в нагоді, коли справжня наука не має жодної інформації з даного питання. Гарна новина полягає в тому, що є ще деякі науки, щоб допомогти розібратися в інформації.

По-перше, broscience і мій досвід:

 • Скинути жир і наростити м'язи: це строго у новачка прибутку або для дуже огрядних людей, і важливо помітити, що він втрачає жир, а не вагу. Я пішов від 210 до 235-небудь під час навчання, але моя одяг підходить краще. В основному, ваше тіло робить дефіцит енергії з жирових запасів.
 • Втрачати жир і набирати силу: на жаль, я дозволяю собі набирати занадто багато ваги за останні пару років. Я працюю з тренером, щоб допомогти мені втратити жир при цьому ще сильніше. Це можливо, але втрата ваги є досить повільно, але набирає чинності рухаємося по курсу, вони завжди є. Я точно не додавати м'яз, але я роблю краще використовувати м'язи у мене є.

Є кілька статей на цю тему на Джаггернаут навчальних систем від різних авторів. Пару ключових понять полягає в тому, що деталі мають значення як у навчанні, так і в харчуванні; і відновлення з допомогою інших методів, ніж через плато має першорядне значення. Це означає, що ви повинні зробити ваш сон і зовнішній стрес під контролем. Ви знайдете деякі автори-прихильники терміни поживних речовин (Нейт Вінклера), та інші не так багато. Моя думка, що це просто щось експериментувати з після того як ви отримали головний біти на робочі харчування.

По-Друге, Наука:

 • Поєднання силових тренувань і аеробних тренувань допоможе: мій тренер написав статтю надихнули деякі наукові дослідження на цю тему. Він має зв'язки, але якщо деякі не працюють, просто напишіть йому. Силовий тренінг підвищує рівень метаболізму, в той час як аеробні тренування пригнічує апетит. Гостьовий пост від Алекс Веда деталі практичним керівництвом для цього.
 • Вуглеводи є важливою частиною втрати ваги: стаття, що охоплює кілька наукових досліджень показують, що щільний сніданок може допомогти поліпшити втрату жиру і вуглеводів в нічний час може зробити те ж саме. Мій тренер змушує мене робити так, але ми тонкої настройки речі весь час.
 • Функції щитовидної залози є важливою частиною втрати ваги: Багато дієти викликають функції щитовидної залози, щоб бути серйозно скомпрометована. Дана стаття надає інформацію, щоб тримати його щасливим (Примітка: дослідження є посилання в статтях, на які посилається один я пов'язаний).

Збираємо всі разом:

Чим більше м'язової ви отримаєте, тим простіше схуднути. Найефективніший спосіб дізнатися про отримання тонше робити речі в такому порядку:

 • Зробити ваше харчування в порядок. Бути чесним і правдивим з самим собою, поки ви не виправляючи речі. Журнал кожну річ, яку ви вимовляєте, і побачити, де ви можете торгувати деякі речі, які ви їсте для інших.
 • Додайте кардіо в свої тренування. Низької інтенсивності стійкий державної (Лісс) кардіо ефективний для спалювання жиру і зниження ЧСС. Що також покращує ваш сон та здатність швидко відновлюватися.
 • Скорегувати програмування по мірі необхідності. Ви можете вдарити в кінці що можна зробити за допомогою яких рано з-за того, що ти не їж те, що потрібно, щоб отримати м'язи. Це нормально. Вам буде потрібно те, що ви можете краще відновитися, а Вендлер 5/3/1-це досить пристойний, придатний для цього.
 • Будьте готові робити перерви в спробі позбутися від жиру і спеціально зупиняються на ремонт на пару місяців. Це дозволить вашому організму звикнути до нового складу тіла, перш ніж намагатися знову позбавлятися від жиру. Зробити це, коли сила прогресу глохне або йде у зворотному напрямку.

Зробити виміри, це краще уявлення про те, ви втрачаєте жир чи ні.

+681
Jessa DelosReyes Baliat 8 груд. 2012 р., 15:02:19

Я велосипедист, що в середньому близько 100 миль на тиждень(Мор) між моїх поїздок на роботу (50 мор) і весело їде (залежить від 50-100 Мор). Я хочу, щоб побудувати верхню частину тіла і додати в масу.

Які вправи та/або процедури я повинен вважати для загальної сили верхньої частини тіла і деяке збільшення маси?

Якщо це піде на користь моєї велоспорт це здорово, але я шукаю більш функціональна сила верхньої частини тіла і менш спеціалізованих на моєму велосипеді.

Для деяких контексті, мені 31 років, 5'10", 190 фунтів. Я ношу трохи додаткову Пудж, тому що мені подобається їжа, але я все-таки пристойно спортивне. Я недавно зробив 60 миль їзди на велосипеді в середньому 19mph. Це була поїздка з задоволенням, а не те, що я називаю "темп гонки" для мене.

+607
Guille 6 лют. 2012 р., 05:55:01

Це < вставити дієтичне вибір тут краще для XYZ? Немає. І не стільки тому, що я люблю м'ясо або вуглеводи, або хліб, або будь-якої дієти сказав, що не можна.

Всі дослідження, які я бачив, приходять з одного простого факту про дієті:

 • Якщо ви їсте більше, ніж вам потрібно, ви набираєте вагу
 • Якщо ви їсте менше, ніж потрібно, ви втратите вагу
 • Якщо ви їсте те, що вам потрібно, ви підтримуєте вага

Наші тіла в цьому дуже хороший. Якщо ви думаєте, що прибравши все м'ясо і молоко зі свого раціону збирається чарівним чином змусить Вас підтримувати здоровий вагу, без вирішення інших проблем, то ви налаштовуєте себе на розчарування. Здорове тіло вимагає тренування, здоровий баланс міцності, кондиціонування і мобільність.

Веганська дієта не пов'язана з певними проблемами, які є більш складними, щоб подолати для активних людей:

 • Отримання достатньої кількості незамінних амінокислот. Багато вегетаріанці їдять яйця, рибу, або протеїнові добавки (які містять сироватковий протеїн і/або яєць) для цього, який є одночасно смачною і здоровою. Вегани покладаються на СОЇ (фітоестрогенів), і отримують суміш інших овочів з високим вмістом білка, щоб компенсувати це.
 • Коли ви отримаєте достатню кількість амінокислот на вегетаріанській дієті, це важко тримати калорії під контролем. Це особливо вірно, якщо ви займаєтеся силовими видами спорту, як бодібілдинг, стронгмен, пауерліфтинг, або Олімпійський підйом.

Складно-не означає неможливо, це просто означає більш важким. Інша сторона речей-підтримка правильного гормонального балансу. Це коли одна дієта не говорить, що вони краще, ніж інші дієти, тому що вони маніпулюють X або Y гормонів та інших дієт турбуватися тільки про З. Є безліч речей, які не мають нічого спільного з вашої дієти, що може вплинути на ваш гормональний баланс. Є також цілий ряд речей, які ви споживаєте, який впливає на гормональний баланс.

 • Інсулін є гормоном зберігання, як довго, як ви підтримувати послідовну активну діяльність, інсулін буде зберігати енергію у м'язах і органах, які повинні бути поповнені. Якщо ви не сидячий, то надлишок енергії накопичується у вигляді жиру.
 • Лептин - це "з мене вистачить" гормон-допомагає тримати жир до мінімуму.
 • Тестостерон викликає зростання тканини, м'язи і навіть жінки мають тестостерону, і є важливою частиною підтримки здорового статури. Поки він природним чином виробляється в організмі, ви будете просто виглядати сильніше. Прийнято exogenically (уколи, пластирі, усно), вона може порушити нормальний гормональний баланс і викликати інші проблеми.
 • Естроген може збільшити метаболізм і відкладення жиру, навіть у чоловіків є естроген, і в належний баланс важливою частиною підтримки здорового статури. Проблема є цілий ряд xenoestrogens , які блокують рецептори тестостерону і перевозбудить эстрогеновым рецепторів. Це призводить до збільшення ваги і у важких випадках раку молочної залози у жінок і раку простати у чоловіків.

Веганська дієта, як правило, зменшити вплив xenoestrogen, але це більше пов'язано з культурою веганські дієти а не самі дієти. Вегани більш схильні:

 • Їжте органічні цілісні продукти
 • Використання простого мила та інші органічні продукти для очищення
 • Уникайте пестицидів, пластиків, і гормон вводили м'ясо

Вся ця діяльність може бути зроблено з будь-якої дієти ви, і мінімізує вплив найвідоміших xenoestrogens.

+593
Shan Khan 7 вер. 2017 р., 20:46:34
 1. Можна приймати добавки з кальцієм підвищують ризик інфаркту? радить проти кальцію, всупереч
 2. Препарати кальцію: чи є гарний і не шкідливий кальцій там?.

Я не знаю, якщо їжа рекомендації нижче прибутковості достатньо кальцію:

 1. Веганизм: як можна отримати достатню кількість кальцію на дієті, не приймаючи добавки або їжа/напої вітамінізоване харчування/напої?

і 4. Веганство: етичний, морально-етичні та екологічні проблеми в бік, що є науковою основою вегетаріанської дієти? Як людського тіла потреба в кальції, protien і т. д. Вам в дієта, позбавлена молока і м'яса?.

Я питаю тільки про цитрат кальцію, а не інші добавки кальцію (наприклад, карбонат кальцію), тому що

Дослідження показують, що вони однаково добре всмоктуються з їжею, але карбонат кальцію важче засвоюється, ніж цитрат кальцію. Люди зазвичай радять приймати карбонат кальцію або незабаром після їжі. Цитрат кальцію можна приймати в будь-який час.

+516
Sathya Ganesh 26 черв. 2010 р., 12:11:15

Я роблю стартову силу протягом місяця зараз і досі йде добре. Однак, у мене є час, щоб підняти кожен будній день, і дуже хочу. Є схожі, добре перевірені програми, які я міг перейти?

Я вважаю, що намагався зробити мій власний просто закінчитися катастрофою.

+511
Gaitonde 10 квіт. 2017 р., 15:54:14

З особистого досвіду і речі, які я читав, втратити живота жир більше про дієту, ніж вправи. Споживання цукру, зокрема, є те, що повинно бути різко обмежені, при спробі втратити живота жир. Для більшості дорослих (включаючи мене), алкоголь є одним з найбільших постачальників цукру. Сенс у моєму житті, протягом якого у мене був менше живіт товстий був, коли я пив принаймні-2 рази в тиждень, максимум. Це, як кажуть, я також була регулярно часу (4-6 разів у тиждень), обертовий підняття тягарів і кардіо.

Наступні медичні статті має деякі хороші пропозиції з питання про хитрощі, щоб втратити живота жир: http://www.rush.edu/rumc/page-1298330047559.html

+418
killaWhale 7 черв. 2017 р., 03:13:33

Я не здивований, що у вас запалилися голеностопы. Ви стверджуєте, що ви пішли від не працює взагалі, працює 6 миль один або два рази в тиждень. Це великий шматок, щоб просто піти і почати працювати.

Як і все інше, ви повинні працювати на нього. Переконайтеся, що у вас є черевики підходять для бігу і малюнок посадку ноги, і міняти їх на регулярній основі. Я біжу в більш мінімалістичну взуття (менше оббивка), і я отримую близько 3-400 миль з однієї пари.

Почнемо з, можливо, 10 хвилин працює 3-5 разів на тиждень, і поступово (не більше ніж на 5-10% не більш) збільшувати кожні кілька тижнів. Ви також можете подивитися в Галлоуей система запуску/ходьби, де ви робите комбінація бігу і ходьби, або ще мені подобається програма під назвою 3:2:1. В принципі, ви робите 3 коротких, два середніх і один довгий. Кожен один дубль попереднього запуску.

Так, якщо в короткостроковій перспективі 10 хвилин, то ваш середньостроковій перспективі буде 20, а це 30. Я б почав з 7, 14 і 21 спочатку, і підняти його звідти. Користь від бігу великі, але ви повинні працювати ваш шлях до великих накладів.

+379
Info2010 2 лип. 2011 р., 04:57:46

Не варто недооцінювати важливість просто треную свою техніку для збільшення швидкості. Часто проблема полягає не стільки в тому, як швидко ви можете кинути свої сили вперед, але як швидко ви зможете це зробити правильно, з правильного ритму, форми і т. д. Ось що робить правильний швидкий удар важко зробити. Це не стільки скорочення м'язів, це те, що є багато речей, які повинні відбутися відразу.

+349
Josh Zltyn 11 лист. 2012 р., 14:58:12

Безпосередньо ніхто не сказав про це, тому я вирішила внести свій вклад (інші плакати говорили навколо цього): Коли ви робите негнущейся ноги Deadlift, вам підтримувати ваш хребет у фіксованій кривизною, і обертати на стегнах. Якщо ви завите і прибрані спину, так, ви, напевно, травмувати його. Але, утримуючи його в цьому положенні, виконувати потужні ізометричні вправи для нижніх м'язів спини.

+349
kaychaks 18 жовт. 2018 р., 17:05:27

Мені 21 років 1,75 м і начебто 64.5 кг. і почав займатися кікбоксингом 3 рази на тиждень протягом 4 місяців. Кікбоксинг містить витривалості і силових тренувань майже для всього тіла. Я нічого не робив протягом тривалого часу, перш ніж, що, крім гри в футбол(футбол) за півтора року (протягом 4 років, коли я нічого не робив, хіба що...), так як я почав займатися кікбоксингом я помітив великі зміни в моєму тілі. Мої плечі стають ширшими, а мої руки не дивіться, що слабкий.

Але у мене ще є одна проблема. У мене є жиру навколо мого живота це не дуже багато. Але це хреново. Я хочу зробити АБС до серпня, так що я можу показати моє тіло, не отримуючи невизначеним і втрачає впевненість про моєму тілі.

Півтора тижні тому я почав робити присідання кожен день. 40 присідань, потім 20 віджимань і після цього присідання 40 разів. Але це дуже корисно для спалювання жиру є? Або що я можу зробити для спалювання жиру? Я подумав про те, біг на днів я не кікбоксинг, але я не хочу схуднути, просто спалювати жир. Як я можу домогтися цього?

Редагувати: я не знаю якщо це важливо, але графік тренувань виглядає так:

Понеділок: Кікбоксинг

Вівторок: присідання-віджимання (я хочу додати біг)

Лютого: Кікбоксинг

Четвер: присідання-віджимання (я хочу додати біг)

П'ятниця: Кікбоксинг

Субота: Situp-віджимання (не щосуботи, тільки тоді, коли я мотивований :Р )

У неділю ж, як і в суботу, крім Я хочу додати біг.

+340
user5931365 25 груд. 2013 р., 02:06:51

Доброго ранку,
Якщо ви завжди відчуваєте, що енергія просто йти далі. немає нічого, щоб хвилюватися о.
Вранці віджимання мав великий вплив на моє тіло і спеціально мої грудні м'язи, коли я був кікбоксер.
Висновок: найголовніше завжди полягає в тому, що ви насолоджуєтеся вашої тренування, турбуватися про брак мотивації і нічого іншого ;)
Гарного дня та приємного тренування.+333
Aidan Murphy 17 жовт. 2011 р., 12:21:35

Гарна новина полягає в тому, що ви вже зрозуміли досить рано, що ви могли б бути в небезпеці розвитку діабету 2 типу і ви, можливо, вже справді трохи інсулінорезистентність. Мені вдалося переламати преддиабета мій батько чисто контролюючи свій раціон. Я також зміг поліпшити маркери ліпідів крові для мого старшого брата.

Ось мої пропозиції і рекомендації

 1. Зрозуміти зв'язок між їжею можна їсти і як це впливає гормон інсулін і рівень цукру в крові. Пам'ятайте, що цукровий діабет 2 типу-це, по суті, резистентність до інсуліну, що означає, тіло перестає бути чутливим до інсуліну. Це в першу чергу результат є високі уточнити вуглеводів і цукрів. Я рекомендую вам прочитати статтю Марка Сиссона: http://www.marksdailyapple.com/diabetes/#axzz3S8kBTHIo

 2. Як тільки ви зрозумієте основи вище, не приймайте нічого на віру, але і взяти справу в свої руки, купивши глюкометр. Це дуже дешево, і допоможе вам контролювати ваш рівень глюкози в крові. Читайте мій експеримент про те, як я виміряв мій рівень глюкози в крові на тиждень: http://www.primalbulletproof.blogspot.co.nz/2015/02/50-glucose-readings-at-some-point.html Також Google для "Кріс Kresser глюкометр" і ви можете прочитати чудовий пост про те, як можна запобігти діабету і хвороби серця на 16 баксів.

 3. Як тільки ви знаєте свій 101, ви можете мати значимі бесіди з вашим лікуючим лікарем. Ви зможете прийняти зважене рішення, а не просто сліпо слідувати тому, що лікар попросить вас зробити.

Ви успадкували генетичний матеріал від своїх батьків і це привертає вас до певних хвороб сучасності, як Тип-2 мочеизнурение , ви правоподобны для того щоб отримати його, скажімо, у порівнянні з тими, хто худий і немає сімейної історії діабету. Але що я хочу підкреслити, що це лише вірогідність і не обов'язково ваша доля. Ви добираєтеся, щоб мати останнє слово, тому що харчування і спосіб життя можуть значно зменшити цю можливість. Пам'ятайте, їжа-це біо-хімічної інформації і вплив біо-хімія нашого тіла.

Удачі. Нітін

+314
CJWilliams 22 лист. 2018 р., 22:35:50

Національний сила і кондиціонування асоціації є кілька досліджень у цій області.

Ось приклад статті в законі

Ключовим моментом тут є те, що ви доповнити свої тренування в протилежність замінивши одну з ваших тренувань. Якщо вам доведеться вибирати між одним або іншим, я б точно вибрати тренування на витривалість.

+298
Araxia 19 вер. 2011 р., 19:43:59

Я б почала вправ(важка атлетика і серцево) В першу чергу. Зробити тіло і свій апетит регулювати, щоб шок від фізичних навантажень, потім ввести дієту, виходячи з ваших цілей(втрата жиру/мязової маси/тощо). Ви повинні також розглянути питання про створення харчовий щоденник, так що ви можете приблизно ваше поточне споживання, коли ви починаєте частина дієти.

+252
Gina Hammer 18 лист. 2015 р., 17:06:57

Ось цікаве дослідження на цю тему:

Активність ЕМГ передньої зубчастої і трапецієподібної м'язів при різних фазах пуш-ап плюс вправи на різних опорних поверхонь і різних положень рук https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4968519/

У висновку ви знайдете:

СА показали значне збільшення активності в позиції сили Р3,

Р3 бути положення руки з пальцями обертати внутрішньо, порівняно з Р1/Р2, де пальці були паралельними.

+223
M85 17 лист. 2019 р., 07:16:13

Я довгий час читача, вперше плакат.

Коротка довідкова інформація:

Я між 5'11 і 6' високий. Я був бігун на довгі дистанції в мої 20 років. Я біг половину марафону, 10ks, і дистриб'ютори в кваліфікації 5K, регулярно протягом багатьох років. Я важив близько 165 - 170 залежно від того, і я отримав худий при цьому (як і очікувалося).

Незабаром після цього я потрапив у основної маси тіла тільки підйом, а також деякі ВИИТ. Мені все сподобалося і зауважив, що деякі м'язи з допомогою ліфтингу.

Потім у нас з'явилися діти, так що всі мої заплановані змінилося, і протягом кілька років (у нас тепер два [дорогоцінні] дочки), я набрала близько 40 кг.

З допомогою дієти і вправ, я повернувся в 168lbs. Півтора роки потому, я все ще працюю, і я сфокусований на додавання м'язової маси, тому я тренувався шість днів в тиждень з поєднанням кардіо, опору і розтягування (раз в тиждень), з одного іншим способом.

За рік вона окупилася і на основі моєї записки і моєї роботи, є помітний приріст сили і якоїсь видимої вигоди теж. Моя вага становить близько 185фунта на даний момент.

Однак, я б'ю посилання, де я потрапивши в організм жиру плато (якщо є така назва ;). Я не можу здатися, щоб отримати вниз повз 12 - 14% (в залежності від тижні) відсоток жиру в організмі як би я не старався, як би я старанно працюю.

Деякі замітки:

 • Я не їм фаст-фуд, за винятком рідкого їжі в далеку дорогу
 • Я п'ю 0 Кокс/сода/поп/і т. д
 • Я п'ю алкоголь 0
 • Я п'ю воду
 • Я п'ю каву без цукру
 • Я їм фрукти, м'ясо, трохи вуглеводів (пшеничний хліб, рис і т. д.)
 • Я не курю
 • Я не роблю ніяких наркотиків
 • Я не їм солодкого, за винятком свят День народження
 • Якщо у мене є чіт їжею, це нормально персональним розмір піци по п'ятницях.

З якоїсь причини, я не можу позбутися цього шару жиру на мені. Люди говорять: "о, ти відмінно виглядаєш, не хвилюйся про це," але потім я бачу результати деяких з вас і тоді я читаю різні книги, і я знаю, що я щось упускаю.

Справа в тому, що я поняття не маю, куди йти звідси. Я не объедаюсь, я не закуска на сміття, я займаюся йогою, мати зважений жилет, щоб допомогти побудувати більше м'язів, ніж я раніше зробив у моєму житті, але цей стійкий шар, трохи жиру заважає мені зрозуміти, що я здатний робити.

З цією метою я шукаю деякі поради і рекомендації. Я читав через деякі Leangains, і я читав про випадок, але я все ще не впевнений, як інтегрувати це в життя самозайнятої робота на дому програміст зі стандартними вимогами початку 30-х років папа (хто щасливий у шлюбі; тобто, я не батько-одинак) з двома дітьми.

Для чого це коштує, у мене теж стояв письмовий стіл, який я використовую протягом дня, тому я не сиджу годинами на кінці. Все це, щоб показати, що я не жокей робочий стіл для більшості День за винятком коли я працюю над своєю формою.

Я шукаю деякі реалістичні, практичні поради для кого-то на моєму етапі життя, як я можу почати скорочувати ці останні кілька моментів з жиру враховуючи все вищесказане.

Спасибі за читання і заздалегідь дякую за всі поради у вас!

+131
user42618 13 серп. 2019 р., 04:55:16

Це залежить від того, який рівень активності ви і які ваші цілі. Як багато програм ви побачите прогрес, але в кінцевому підсумку ваше тіло стає ефективним у тому краще міняти вправи кожні кілька місяців.

Якщо ваша мета...

Втрата жиру - ви не можете націлити втрату жиру. Ви можете робити тисячі скручувань в день і все одно мати жирок на вершині своєї неймовірної шість-Pack.

Ліплення/тонізуючи м'язи, ви повинні мати м'язи в першу чергу, щоб розгладити. Будь підняття тягарів режим буде будувати м'язи для вас. Цілі-конкретні вправи - я б просто застерегти від отримання м'язового дисбалансу (тобто зробити так, якщо ви працюєте біцепс, трицепс ви теж працюєте, і т. д...). Маючи одну м'яз сильніше, ніж його протилежні м'язи зроблять вас сприйнятливим до травм.

Будь-яка вправа краще, ніж нічого.

+97
Shawn Presser 13 квіт. 2014 р., 13:00:27

Не турбуйтеся надто багато про макроелементів з самого початку. Намагайтеся харчуватися здоровою і фізичних вправ, яка допоможе вам почати. Якщо ви їсте молочні продукти (йогурт, сир, молоко) бобові або горіхи, ви будете отримувати свою частку протеїну.

Формуючи гарне харчування і фізичні вправи звичок є ключовим, оскільки в іншому випадку він буде залишатися постійної битві проти своїх старих звичок!

+77
Nikan dlv 16 вер. 2014 р., 04:57:55

"Ваша нервова система стане більш ефективної доставки електронні сигнали, щоб ваші м'язи скорочуватися. Ви зможете набирати більше м'язових волокон, напружені м'язи, а потім більш низький і ось, ви зможете більш ліфт"

Якщо сила нервової, тому що м'язи одні лише рядки, приладами, м'яса, очікують активації нервової системи, то теоретично наші тіла не стають сильнішими, просто ми вчимося робити те, що вже в наші межі всі більш та більш ефективно, вірно?

Це може означати, що максимальна міцність вже був встановлений і визначений день, коли ми народилися від нашої генетики і важелі і тільки чекаючи, щоб бути активований через роки навчання і адреналін постріли. Поправте мене, якщо я помиляюся.

Якщо це правда, то як же спортсмени, що вага 140-160 кг близько 40% жиру, неймовірно сильні, їх сила з-за кількості калорій, або є важлива перевага такий товстий?

+25
Olya24 20 лют. 2014 р., 02:09:01

Я/погана постава і я програміст, а також.

Кращі речі, щоб зробити, це

Сходити до костоправа

Я ніколи не думав, мануального терапевта раніше, але одного разу я був на виставці здоров'я і вийшов один, і все, що він робить, спеціалізується на поставу. Там, здається, є тонни з них, які роблять це.

Отримайте персональні тренування

Якщо ви отримуєте персонального тренера, який знає, що вони роблять вони сука на тебе з того часу у вас немає гарної постави, робити будь-які вправи і навчить вас деякі вправи і тягнеться, щоб допомогти.

Обидва коштують багато грошей($44/ Чіро сесії і $50+ для особистого сесії trainner) але для мене вони стоять.

Я бачу великі поліпшення в моїй поставі року я займаюся цим.

+21
heatblast 6 січ. 2012 р., 10:40:18

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil