Чому каша легко засвоюється?

У чому причини, що підтримують точку, що каша легко засвоюється ? Чому хворим рекомендується їсти кашу замість рису ?

+658
Susan Curran Powell 27 січ. 2014 р., 22:22:37
34 відповідей

Я просто повинен був це зробити в рамках цілого ряду випробувань в рамках програми виконати свою роботу. По суті, компанії, що беруть участь робить те, що вони називають "екран здоров'я". Ви знайдете багато робить пошук цього терміна. Як ви можете бачити за цим посиланням, тут показані пакети, жиру % - це стандарт, навіть на базовою, яка коштує досить дешево. А також консультації, я отримав лист з результатами і рекомендаціями.

Тесту досить багато, стоять на машині, на якій проходить струм, поточний через вас, щоб визначити склад тіла жир (жир навколо органів теж перевірено).

Я не лікар, і ваше питання не попросити пораду, але для мене я знайшов великий успіх з навчанням ваги. М'язи я надів допоміг мою фігуру і, здається, тримати свою вагу вниз, і занадто мляві м'язи.

Сподіваюся, що допомагає.

+980
Azim Kurne 03 февр. '09 в 4:24

Я тренуюся 4-5 раз в тиждень на дистанцію в 10 км, я дав собі потрібний темп, що я, ймовірно, може досягти. Гонка буде через 2 тижні, тоді я додам пару забігів по пересіченій місцевості 3 тижні та через 6 тижнів (11км з 300м позитивний приріст, то на 12км 500+).

Після цих перегонів я не встигаю регулярно тренуватися протягом декількох місяців через моєї роботи. Я буду боротися, щоб знайти (менше) на 1 годину не більше двох разів на тиждень, але я б хотів, щоб тримати мій темп після всіх тренувань я зробив.
Можна зберегти набуті бігом протягом декількох місяців з більш низької професійної підготовки?

+969
michau 20 жовт. 2013 р., 12:21:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я завжди вірю в тренування навички, практикуючи цей навик, або як близько до нього можна прийти, а не щось інше, що, здається, безкоштовний. Звичайно, перехід з підтягування у дип-це найважча частина м'язи, і я вважаю, що це, принаймні, такою технікою, як це сила: коли я вчився в м'язах вікна я виявив, що я був в змозі отримати їх, а раптом коли-то "клацнуло" про цей перехід, а не поступово підходячи ближче і ближче, як я ставав сильнішим.

Отже, я пропоную робити їх як можна швидко і просто намагаюся зосередитися на поступово сповільнюється. Можна ще повільно поїзд негативний.

+951
radshop 15 вер. 2017 р., 18:51:15

Які найкращі стратегії для зниження ризику плече/біль в попереку після підняття важких речей?

Він не відчуває себе так само, як болючість, мені здається, що це або поганий тренувань/форма або поганого обслуговування (розтяжка, поживні речовини, піни прокатки і т. д.).

Спробував багато речей, але не впевнений, що це так і мені доведеться чекати близько тижня, щоб все прояснити. Він відчуває, як кілька пекуче дискомфорту у верхній частині спини за плечі, що це тимчасово звільнений від розтягування і піни прокатки, але продовжує повертатися, особливо після підняття важких речей, що відчуває себе як пристойний складних зусиль з твердій формі і контрольоване повільний рух - не допускати надмірних навантажень, тряска або незвичайної травмою-як болі під час тренування.

Може бути, це довгостроковий зав'язуючи у верхній частині спини я просто ще не розтанув, ну з тенісний м'ячик-до-стіни хула-танець, масаж.

+899
Shellie Oconners 14 бер. 2011 р., 21:42:48

Уповільнюючи свій темп може допомогти, теж. У мене була така ж проблема і ненавиділа бігати. Тоді я спробував біговій доріжці в тренажерному залі. Спочатку з дуже повільній швидкості, а потім поступово збільшується. З цим я можу тримати темп досить повільний, щоб мати можливість працювати протягом 40 хвилин, не відчуваючи дихання. Це може бути просто, що мій "біг" - це ближче до біг або ходьба, але бігова доріжка допомогла мені почати працювати.

+879
Cecilia Fiorini 7 серп. 2019 р., 20:35:01

Мені 32 роки і важу 67 кг (148 фунтів). Нещодавно я почав ходити в тренажерний зал.

Я хотів би знати, скільки тягарів я повинен робити, де я буду змушена споживати білкові добавки.

+872
Leonardo Longobuco 17 лист. 2015 р., 07:58:05

Якщо вони не пахнуть погано, і в порядку я роблю це. Вони роблять ідеальні собаки взуття для ходьби або роботи в саду взуття.

+827
Cecilia Jeruto 10 квіт. 2017 р., 05:32:22

Коротка передісторія: я досвідчений спортсмен, 30 років, 190lb/5'11; я граю у футбол і завжди дуже швидко 300м.

Останні пару місяців я займаюся кроссфитом. Я піднімаюсь у вазі добре, і я отримую хороші прогресії в Олімпійських підйомників (близько +45 фунтів кожні 2 місяця, я розумію, що це плато, але це було добре досі).

Оскільки я був добре, я вирішив дивитися відео пробка на поради для Олімпійських підйомників. Вони стосувалися коригування стопи, гомілковостопного, колінного позиціонування, щоб краще активувати задній ланцюга.


Я поставив ці налаштування на тест близько 2 тижнів тому під час станової тяги->передній присед->прогресія берпи. Я отримав дивовижний тренування і біль протягом дня-як ніби це був перший раз, коли я коли-небудь сиділи навпочіпки перед.


Тим не менш, близько 4 днів, ми зробили ще одну ногу інтенсивні тренування...і протягом декількох хвилин, я був не в змозі стояти, моя витісняючи так погано в задній тазової хохол куточок (там, де гумка в трусах сидить уздовж нижньої частини спини).

Я зрозуміла, що це з-за нового набору і болючість.


Це, як кажуть, сьогодні ми провели тренування кондиціонування, яка бере участь 400М працює. Під час першої розминки бігати, у мене були спазми в межах 100м.

Це тривало і погіршувався протягом тренування (яка бере участь гантелями двигуни і 400м траси.

Тільки 3 тижні тому, я був дроблення 400М працює в ~1:15, навіть при чергуванні з вагою Тренування. Тепер ... після всього робити ці вправи по-різному ... я переймоподібні і ледве може виконати будь-тренування з участю нижньої частини тіла.


Я намагаюся з'ясувати, як це виправити, так як це дуже тривожно йти з високим рівнем продуктивності, що відчуває, як внизу-базовий рівень продуктивності всього за два тижні.

Якщо це кровотоком проблема, ок, я можу купити легкі шорти; якщо це новий м'язовий набір-шаблон проблема, ок, це пройде, коли м'язи зміцніють, але якщо це якась інша проблема?

Це ненормальним?

+789
Sagyban 5 січ. 2010 р., 07:01:23

Визначення відходів.

Ви можете або не можете набрати вагу, але є й інші аспекти в грі. Надмірне споживання калорій буде , ймовірно, змусить вас набирати вагу, плюс є і інші метаболічні аспекти скорочення вправи, які можуть вплинути також.

Коли у вас є надмірна кількість білка з їжею, тоді ви починаєте встановлювати більш велике навантаження на печінку (дезамінування білків) і нирок (виведення надлишку аміаку перетворюється на сечовину), а також перетворюється в глюкозу і кетони в організмі.

Це може вплинути на кислотність крові, що в свою чергу може призвести до втрати кальцію, так як організм намагається нормалізувати рН крові.

Якщо ви не можете працювати протягом періоду часу, я хотів би скоротити всі ваші макро-поживних речовин в пропорції, а потім відновити свій звичайний раціон, коли ви можете повернутися до повної активності. Там було кілька запитань на сайті про те, як почати назад після певного періоду, так як ваша сила і кондиціонування буде зникати небагато.

Хоча це дуже загальне правило, особистих спостережень і кінезіологія класи, які я пропоную, що більшість людей нормально до 7 днів і з мінімальними втратами. Після цього потрібно буде два дні, щоб отримати назад кожен день Ви були вимкнені. Деякі люди мають великі втрати, деякі менше, все залежить від вашого організму.

+784
Zapomoga Pietnascie 18 черв. 2019 р., 15:04:38

Щоб отримати хорошу фізичну форму в тренажерному залі гантелями / підйом, важливо відстежувати, скільки ваги ви піднімаєте, які вправи можна робити в які дні? Що поганого буде на дотик? Які переваги ведення обліку на папері, на відміну від програми?

+759
istheonly 20 груд. 2010 р., 11:10:52

Я 20-річний чоловік і були все життя.

Просто останні кілька місяців я бігаю близько 3 км кожен вечір за щиколотки і реабілітація колінного суглоба. Але у мене були набридлива біль у грудній клітці (знаходиться праворуч під грудну м'яз). Як біг збільшує інтенсивність я в кінцевому підсумку того, щоб зупинити, хоча я відчуваю, що я міг нести на!

Біль зазвичай починається за 10 хвилин на квартиру, і Вам буде нестерпним, якщо я збільшити темп спринт. Подібно до цього, якщо я біжу вгору по сходах або схилу, коли біль виникає приблизно за 30 секунд до 2 хвилин і, як правило, змушує мене зупинитися.

Дивна річ про нього я можу робити будь-які інші вправи при дуже високій інтенсивності без яких-небудь біль у грудях (наприклад. Велосипед спринт і паркур).

Я шукав джерело мого болю, але не знайшов нічого переконливого. Мій препод припустив, що це може бути проблема з дихання і грудної клітки напруга/напруження плеча, але коли я експериментував з тим, що він, здавалось, не змінилося нічого.

Якщо у когось є якісь ідеї буду вдячний. Спасибі.

+721
lonewolf 8 лип. 2010 р., 08:55:46

Близько 8 місяців тому я почав свою практику у фірмі. Її 9-4 стаціонарних робочих місць. З тих пір я повільно надягаючи жиру навколо моєї талії. Це було дуже нове для мене, так як я завжди працював мій сердечник через з'єднання і завжди був активним, тому я був здивований, побачивши пару інфантильних lovehandles, коли я зняв сорочку.

Мій споживання калорій становить близько 2к і знизили його приблизно на 1,8 до з-за моєї практики. Якщо я більше опустити його, я ризикую втратити силу, оскільки я піднімаю 3-5 разів на тиждень. Я не зовсім впевнений, що винуватець, так як мій споживання калорій на голі TDEE і я не набрав який-небудь вагу в будь-яких інших областях тіла, таких як обличчя, ноги або руки. Я думаю що це з-за поганої постави або високий естроген. Останній, це можливо, але я сумніваюся із-за того, що я постійно бачимо, як набирає чинності в тренажерному залі. Колишній це правда (моя сидяча поза хреново).

Що я можу зробити, крім як кардіо, і основну роботу? Скорочення калорій не варіант для мене.

Детальніше:

20 років, 6'0 180 фунтів. Ліфт 3-5 разів на тиждень, переважно силові тренування (Candito по). Велика трійка: 190 похилій лаві, 240 передній присед, і 50 фунтами, підтяжки (не можу зробити тягу із-за болів в спині)

Споживання калорій варіюється трохи, але в основному 40% вуглеводи 40% жири 20% білка. Обійти 90 до 120г білка в день. Різка вуглеводів і збільшити білок не варіант, так як вуглеводи дуже дешеві на відміну від протеїну, якщо хтось може люб'язно зазначити, дешеві джерела протеїну, крім сироваткового і курячого.

+627
Josh Rhymer 12 серп. 2014 р., 17:05:57

Ви повинні мати на увазі, що він носить Адідас підйомно взуття, вони мають підняті п'яти (0,75 дюйма), що дасть величезну перевагу в мобільності.

Як для тренування рухливості просто всім виїхати з крен піни або м'яч для лакросу. Що працює для мене.

+600
user243593 14 квіт. 2018 р., 04:51:22

Якщо ви хочете верхні м'язи тіла і менше жиру, що вам потрібно зробити, (1) сила верхньої частини тіла роботи і (2) всього тіла кондиціонування роботи. Зараз ваша програма має одні з перших і жодного другого. Ось що я хотів додати, у порядку скоріше корисність:

 • біг, особливо спринти, для всього тіла кондиціонування
 • підтягування для плечей, рук і м'язів спини
 • діпи, для плеча, руки і м'язи спини
 • кондиціонер працює, як віджимання, присідання повітря, гантелі комплексів і схем (гойдалки, очищає, вириває, поштовх, пресів) для всього тіла кондиціонування
 • віджимання для плечей, рук і м'язів спини

Обсяг роботи ви робите зараз досить маленький. Додати деякі більш важку і важко-зонний і ви будете більше у відповідності з вашими цілями.

+599
jaygeek 5 жовт. 2014 р., 19:48:11

Кращі тягнеться робити перед кожним вправою не тягнеться взагалі. Розтяжка перед тренуванням послаблює м'язи і збільшує ризик травми. Будь-які розтяжки ви повинні після тренування як частина відновлення.

Найкращі робити розминку для підняття тягарів називається прогріву набори. Робіть 3 підходи по будь-ліфт ви будете робити з набагато светле вагою ніж ваш цільової вагу на той день. Так що якщо ви збираєтеся тяги 135lbs цей день, ви могли б зробити розминку набір з панелі і бампера пластини (~50 фунтів), а потім ще один набір в 65lbs і третьому сеті на 85 фунтів. Ви можете відрегулювати ваги в залежності від того, чи вважаєте ви. Очевидно, що якщо це не відчувати себе добре, ходити легше і кинути в додатковий набір.

Роблю розминку набори-це також хороший спосіб, щоб з'ясувати, якщо щось не в той день. Якщо те, що ви очікували, щоб просто бути ваш другий набір прогріву почуває себе надзвичайно важким, це хороший знак, що ви вже перебрали або не достатньо часу для відновлення.

+556
ashaell 23 черв. 2011 р., 10:40:55

Для чоловіків: (зріст у сантиметрах) - 100 = ідеальний вагу в кілограмах. Для жінок те ж саме, але мінус 110.

Як правило, для натуральних бодібілдерів це максимальна вага для участі в конкурсі. Звичайно, не всі конкуруючі натурального бодібілдера - справді, моя мати навчила мене цей 'нормальна вага-коли я був дитиною, і я з подивом дізнався, що це відноситься і до бодібілдингу. Загалом, ви повинні прагнути важити стільки, будучи настільки ж сильна, як ви хочете. Навіть якщо у вас немає багато м'язів, ви будете виглядати добре в цій вазі. Якщо вас насправді цікавить натуральний бодібілдинг, і, що здається таким легким для вас, вважайте, ви будете важити стільки з дуже низький відсоток bodyfat...

Так що для чоловіків 6 футів: 182-100=82 кг=180 фунтів

Як ви бачите, вага у фунтах насправді майже дорівнює висоті сантиметрів, але це не те ж саме для інших висот. На зріст 190 см чоловік ідеальний вагу 198 фунтів, а не 190.

+521
Tim Bielawa 10 квіт. 2010 р., 18:13:07

Будь-які вправи, які працюють ваші найширші і біцепси повинні бути настільки ж ефективним, якщо робити їх правильно і в достатній кількості/набори. Приблизно через місяць постійного навчання, ви повинні бути в змозі почати робити звичайні підтягування без допомоги, якщо тільки декілька. Просто продовжувати працювати на нього.

Один з моїх особистих фаворитів є отримання на стілець або стрибки, щоб дістатися до бару, потім опустіть себе як можна повільніше назад вниз (негативні). Таким чином, ви використовуєте фактичний вагу ви будете працювати пізніше з точно такою ж хват і положення.

Ознайомтеся з цією статтею, люб'язно @Барбі: або

Він має деякі великі вказівники, щоб допомогти вам побудувати силу і витривалість, щоб бути в змозі зробити більше віджимань і підтягувань, а також підтримує, що протягом чотирьох тижнів, ви повинні бути в змозі зробити хоча б кілька, якщо ви будете займатися стабільно. Рада-це:

 • Уникайте машин
 • Використовуйте Опір Смуги
 • Підтягуватися замість підтягувань
 • Отримати помічник людини
 • Використання Хіп-Імпульс
 • Робити Негативи
 • Повісити бар і використовувати його кожен раз, коли ви проходите його
 • Зробити кілька наборів низьке число повторень
 • Використовуйте Армстронг підтягування програма
 • Не здавайся.
+390
user1328678 8 трав. 2012 р., 13:24:35

Якщо ви повністю ООН - або де-навчання, ви можете наразитися на неприємності відновлення між сесіями. Це може трапитися у будь-якому випадку, особливо якщо ти не спиш чи мало їси. Але я впевнений, він буде працювати нормально.

Ці програми, однак, не розглядаються у зв'язку з їх акцентом на зміцнення один рух, ігноруючи її протилежність. Ви багато штовхаючись і багато АБ зміцнення, так де потягнути і зміцнити спину? Створюючи м'язовий дисбаланс, як правило, не найкраща ідея.

+387
Leafy Is Beefy 26 трав. 2012 р., 01:23:31

Я 17-річна жінка близько 5'6" до 5'7" і важить близько 120/125 фунтів, і я худий, так що я не хочу втратити будь-яку вагу. Я активно займався спортом, але я не де я хочу бути і хотів би бути більш успішним. Так як мені отримати тоноване без втрати ваги? Де я можу почати?

+382
Annthisway 18 трав. 2016 р., 11:11:16

За умови, що це законно курити марихуану, де ви живете, я б запропонував, не чекаючи, поки ви працюєте, щоб насолодитися димом. Куріння під час ваш організм відчуває стрес від важкої атлетики робить це важче, щоб пожинати плоди роботи.

+350
juanita flett 23 вер. 2019 р., 13:55:59

М'язова тремтіння-ознака м'язової слабкості, або "система" слабкість, так як навіть на ізоляції машини є кілька м'язів, щоб все проаналізувати. Якщо ви з'єднаєте долоні прямо навпроти вашої грудей, ваші руки не потиснути. Якщо ви починаєте натиснувши їх разом, ви, ймовірно, отримаєте деякі коктейлі.

Ваше тіло був розроблений, щоб працювати як загальна одиниця, а не як ізольовані частини. Великий плюс вільних Ваг полягає в тому, що всі маленькі неоспіваних героя-м'язи, які допомагають стабілізувати доведені до швидкості.

+347
inderbagga 25 лип. 2011 р., 20:41:02

Нижче наведено 3 посилання - я не впевнений, що ваш намір полягає в тому, якщо це для відстеження вашого щоденного споживання ви могли б бути краще за допомогою foodtracker, наприклад, в LiveStrong.com.

+316
Natsha 1 18 груд. 2012 р., 07:08:37

Читав одну з відповідей на це питання , що виходячи з розрахунку, що мені впускного 3400 калорій в день.

У мене вдома є ваги, який вимірює жиру, а також розрахувати приблизно однакову кількість калорій.

В минулому році, коли я був підраховувати споживання калорій, кількість калорій мені потрібно, щоб підтримувати мій вага була в середньому 1800 калорій. Так що я не бачу як я можу зберегти мій поточний вагу тіла, або навіть набирати тільки м'язи в 3400 калорій в день.

Може хто-небудь пояснити це мені?

Ну ось мої статті:

 • Вага: 201 фунт
 • Зріст: 5'10"
 • Стать: Чоловік
 • Вік: 41
 • Активність: 4 години сальса танці в тиждень, 3 години підняття тягарів, 5 годин індивідуальних уроки танців.
+287
stevyhacker 29 жовт. 2011 р., 19:07:25

Він, ймовірно, має більше м'язів, ніж ви думаєте. Я не знаю ні про хокеїстів, які мають завищену статистику, а от тільки що спільного в професійній боротьбі, як у WWE. Немає ніякої користі інших, ніж его інсульту говорити хокеїста становить 30 кг важче, ніж він насправді (тобто м'язи).

Цілком можливо, що він важив 197 міжсезоння, і він схуд до 15 кг. і він 182 на фото вище. Коливання ваги нормальні. Крім того, він міг би бути зважені у повній екіпіровці, які теж можуть додати 5 фунтів або близько того. Крім того, він стверджує, що він важить це все? Він міг би бути трохи товщі. Ви можете втратити більше десяти кілограм жиру, протягом декількох місяців, які, ймовірно, привести шкалу вниз кілька фунтів.

+270
big rig 26 лист. 2016 р., 13:01:12

Перераховуючи вправи і скільки комплектів або серіалу буде залежати від вашого будови тіла і ваш досвід, але є деякі припущення.

Якщо ви говорите про побудувати більше м'язової маси в області грудей, в "зсипати" контексті, ви повинні priorize комплексу вправ , які мають честь регіону в якості однієї з важливих цілей, але ці вправи, наприклад, штангою, жим лежачи або віджимання або провали і використання інших м'язів в різних ролях (синергіст, стабілізатор, тощо).

Потім, в ділянці вирізування, ви можете включити деякі вправи, які працюють грудей в більш ізольований характер, і їх можна знайти в тому ж посиланню вище.

Також важливо сказати, що в грудях області має два різних областей: грудної мер грудини і ключиці, і ви повинні проявляти обох субрегіонах на хороший результат. Якщо у вас вже є хороший рівень, з добре розвиненою грудною кліткою і якщо ви шукаєте високий рівень результату, ви повинні включити в свій раціон деякі вправи, які зосереджені трохи більше на більш дрібні субрегіони, як малої грудної і зубчастої.

Просто пам'ятати: якщо ми хочемо розвивати в будь-якому регіоні, з дійсно помітних результатів, ми повинні завжди звертати увагу у всіх регіонах тіла: оскільки телята до передпліч, і зв'язати всі ці тренування з правильним харчуванням, хороший якісний сон і т. д. (Але ці точки знаходяться в інше питання).

+270
stofl 1 січ. 2013 р., 21:12:33

Ніхто не буде знати цього, але ніяка розтяжка допомогла. Площа розпалився.

Решта, Тайленол, і вставляти з велосипедами/веслярі, і уникаючи розтягнення зв'язок кульшового суглоба м'язи , здається, вирішив проблему.

+228
Joseph Pollu 3 лип. 2012 р., 16:55:04

По-перше, деякі визначення:

 • М'язи довжина (для практичних цілей) відстань між м'язів походження і вставки.
 • Ізометричні ("однакової довжини") скорочення м'язів відбувається без зміни довжини м'яза.
 • Концентричне скорочення м'язів відбувається при зниженні м'язової довжини.
 • Ексцентричні скорочення м'язів відбувається при збільшенні м'язової довжини.

Відповіді на ваші запитання:

 1. Ви могли б визначити або придумати вправи, ізометричні, ексцентрика і/або концентричні скорочення, і побудувати програму навчання на цих навчаннях.

 2. Кожен з цих типів м'язового скорочення можуть бути навчені, щоб збільшити силу ("опір"), і, отже, розмір м'язів.

 3. Більшість силових вправ (і, отже, навчальні програми) буде включати в себе всі три з цих типів м'язового скорочення, тому що вони як працюють м'язи. Наприклад, присідання, сідниці та чотириголові м'язи (крім м'язів) проходять як ексцентричний і концентричні скорочення, які м'язів тулуба (наприклад, монтажників хребта і м'язів живота) проходять в основному ізометричне скорочення.

 4. Ексцентричні скорочення призводять до більш біль у м'язах, ніж інші типи скорочень.

 5. Жим лежачи включає в себе як ексцентричний і концентричні скорочення трицепсів і грудних м'язів, і ізометричних скорочень монтажників хребта і м'язів живота.

 6. Там немає неправильного способу виконати ці типи м'язових скорочень.

+159
SophieK 6 трав. 2017 р., 13:57:50

Я профан і ще я думаю, що це ще досить нове дослідження, але це моє розуміння, що це аеробні, а не анаеробні, тренування, що забезпечує когнітивні переваги ви.

Аеробні вправи використовує кисень для перетворення глюкози в енергію, але коли організм споживає більше енергії, ніж може бути здійснене таким чином (ви можете тільки дихати так важко) він вдається до іншого процесу, який не має того ж кисню вимоги, але також виробляє молочну кислоту і викликає ваші м'язи, щоб спалити і стають жорсткими (хоча я думаю, є ще деякі теорії конкуренції навколо конкретна роль/с молочна кислота).

Я не впевнений в тому, що механізм дії зрозумілий, але я думаю, що це можливо, що нейрогенез (створення нових нейронів) спостерігається у людей, які регулярно займаються аеробні вправи пов'язане з поліпшенням циркуляції крові у вузьких кровоносних судин у мозку із-за тимчасового підвищення кров'яного тиску. Ліки, призначені для зниження кров'яного тиску, мабуть потенційною причиною або exacerbator недоумства у деяких людей, тому що там просто не вистачає тиску, щоб продовжити нагнітає кров в ці судини, як один віків.

Дослідження було зроблено порівняння пізнавальної активності до 15 хвилин аеробних вправ 3 рази в тиждень з обох відмінне, кардіо будучи статистично значуще поліпшення за пізнавальної діяльності, і лише крихітний потенціал подальшого вдосконалення при їх об'єднанні.

Я як і раніше планує зберегти в моє розклад, хоча.

Мораль цієї історії? Якщо ви відчуваєте себе спалити в м'язах, а не ваші легені, ви, ймовірно, не отримаєте результати, які ви шукаєте, але, очевидно, ви можете робити як аеробні, так і анаеробні вправи, Якщо ви так схильний.

Редагувати: ось стаття, яка пояснює більше, ніж я розповідав у відповідь.

https://medium.com/@drbradysalcido/the-best-type-of-workout-for-your-brain-9aa466754c1c

І ось дослідження, порівнюючи високої інтенсивності інтервал підготовки (HIIT) і силових тренувань на аеробні вправи.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5199726/

Приємного читання!

+144
Ugo Molteni 29 черв. 2011 р., 02:34:00

Я ніколи не активно бігати по сходах для навчання, але вони набагато краще, ніж біг на плоскій (навіть 20м пагорб досить плоска).

Якщо піднімається до 8км (eeuch!) потім потрібно змоделювати на тренуваннях. Я б, напевно, починаючи просувається по сходах бігати, щоб бути еквівалентом. Майте на увазі, що 8км-це психологічно дуже складно - ви повинні бути в змозі продовжувати.

Інша річ, щоб турбуватися про те, що вниз пагорб на іншій стороні. Вам потрібно мати з ніг і впевненість у свої вміння - уміти керувати ним.

+143
John Bannerman 12 лист. 2012 р., 13:40:49

Одна з найпоширеніших помилок тих, хто хоче схуднути занижують споживання калорій. Це зазвичай приймає форму недооцінюєте розмір порцій. В її спрощеній формі, втрата ваги-це питання споживаючи менше калорій, ніж ви витрачаєте. Але як ви можете гарантувати, що відбувається, якщо ви вгадати, що ви їсте? Ви можете думати, що ви споживали не більше 1500 калорій, але, у вас є? Один з найпростіших способів переконатися, що ваша дієта є вірним, записувати, що ви їсте і п'єте в журналі, або електронну таблицю. З допомогою недорогих підрахунок калорій таблиця надасть вам інформацію, необхідну, щоб отримати найкраще наближення для калорій ви споживаєте. Оновлення ваш журнал на регулярній основі протягом декількох тижнів повинні пролити світло на те, що ви насправді споживають. Крім того, в журналі будуть надати вам дані ви повинні внести які-небудь корективи в свій раціон. Володіючи цим знанням буде йти довгий шлях, допомагаючи вам у ваших цілей втрати ваги.

+138
user436214 19 груд. 2012 р., 19:02:04

Одного разу я чув, що основні дефініції серцево-судинних вправ "Вправи, які підвищують пульс на певний час"

Це правда? Якщо так, я можу вибрати будь-які вправи(наприклад, торкаючись носком,піднімаючи ноги і т. д.) Для втрати ваги?

+121
0x76 9 лист. 2011 р., 22:47:41

Я в розпал важкої рутини.

Ось мій нинішній порядок по днях:

Біцепс/Трицепс

Ікри/Стегна

Груди/АБС

Тому

Плечі

АБС

Чи є більш оптимальне розташування. І куди ви пропонуєте вставити день відпочинку?

+107
user93813 19 лип. 2012 р., 07:01:51

Це звучить, як ви робите добру зусилля, щоб повернутися в форму. Відмова від куріння-це гарний початок. Ви говорите, що ви бачили ортопеда, але ви можете також хотіти мати загальне обстеження і обговорити з лікарем - ви знаєте, що вони говорять про перевірки з вашим лікарем перед починати будь-яку програму тренування. Враховуючи, що у вас проблеми з суглобами, ось деякі ідеї, щоб зробити ваш назад без обтяжуючих коліна:

 • Водні вправи - Якщо у вас є доступ до басейн, водні вправи можуть бути відмінним способом, щоб почати отримувати назад до тренування. Ви можете отримати хороший кардіо тренування, біг у воді, плавати, стрейч, займаюся бойовими мистецтвами і зміцнити за допомогою водних вправ. Вода зменшує вплив на ваші суглоби і може забезпечити захист для ніжної зміцнення.
 • Ходьба - прогулянки повинні бути базовою частиною вашої програми. Як @Дейв зазначає, диван для 5K є хорошим способом піти. Якщо коліна є проблемою, спробуйте пару нордична ходьба полюсів, так як вони можуть допомогти полегшити деякі зі стресу на суглоби, даючи вам кращу тренування. А крокомір можна додати трохи мотивації. Ваша мета буде мінімум 10 000 кроків на день.
 • Велоспорт або стаціонарних циклів - велоспорт є хорошим вправою, щоб отримати кардіо тренування без наслідків.

 • Сила або опір навчання - я розумію, що "ростуть м'язи" не є одним з ваших пріоритетів. Однак, деякі біль у суглобах може покращитися з більш високою міцністю. Наприклад, якщо вам зміцнити м'язи стегна, вони можуть зменшити навантаження на ваші колінні суглоби. Цей відповідь дає деякі конкретні вправи, щоб зміцнити стегна без обтяжуючих коліна.

  Ви також хочете, щоб зміцнити ваші основні м'язи. Тривале сидіння викликає поєднання стягнутості і слабкість м'язів. Вага і опір групи вправи легко додати під час коротких перерв. Якщо у вас є хороші базові основні сили повернутися, можна додати вагу. Гарна новина полягає в тому, що ви брали активну участь у спортивних і бойових мистецтв в минулому, так що ваші м'язи добре реагують і люблять бути знову використані.

 • Гнучкість - йога є відмінним способом, щоб відновити гнучкість. Зібрав коротка процедура, яка не бере своє тіло через повний діапазон, який ви можете робити щодня. Наприклад, дитину ставлять на згинання, Кобра для витягнення хребта й скручування хребта допоможе вам отримати і підтримувати загальну гнучкість. Ця ділянка допоможе з стегна і м'язи стегна.

Удачі. Йдуть повільно. Ви зможете досягти більшого прогресу, якщо ви не перестарайтеся.

+91
Lisa Dumas 15 лип. 2014 р., 02:31:24

Я намагаюся з'ясувати, якщо мій нижній частині спини є слабким місцем для мене, і мої ноги сильні, або це просто, що моя техніка станова тяга чогось не вистачає.

Я роблю потяг раз в тиждень протягом 6 тижнів. Я побудував до 80 кг (176lbs), хоча вчора я робив близько 20 таких і 20 60кгс заздалегідь. Я новачок, але я роблю багато інших вправ, включаючи присідання і використовуючи м'язи задньої поверхні стегна, скручування машини. Я впевнений, що мої ноги досить сильні.

Як я читав, становій тязі використовує більшу частину вашого тіла і відмінне вправу комплексу. Дійсно, підйом від сили в ногах. Однак, мої ноги ніколи не болять після робити тягу, а це моє середини до нижньої частини спини.

Я можу підняти вагу від Землі з задоволенням, вкладаючи вагу вниз проблема, і коли я відчуваю, тягнути на моїй спині - мої коліна в бік. Якщо бар буде сповзати вниз мої стегна і над колінами, притиснути до шкіри?

Отже, після цього тяга повинна болять ноги на наступний день або просто спина?

+29
sebap 23 квіт. 2013 р., 17:07:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil