Як зробити рубцевої тканини з-за пухирі заживають швидше в руки після теніс/фехтування/сходження?

enter image description here

Я отримав пухир як раз до того моменту, який тримає плівку, тобто вказівний палець. Мене дратує в теніс, фехтування і скелелазіння.

Які кращі способи, щоб оговтатися від рубцевої тканини з-за блістер?

+869
pit bull 7 бер. 2010 р., 10:01:17
37 відповідей

Чим більше вага, тим більше набирає силу і міць.

Алвін Косгроу в 'нові правила підйому' рекомендує перемикання між сила і гіпертрофія програми кожні 8-16 тижнів. Е. Р.

 1. Силові програми програма з 3х5 12 тижнів
 2. Взяти тиждень відпустки
 3. Програма гіпертрофія 4х8 8 тижнів
 4. Ще тиждень
 5. Повторити

Багато тренерів виявите, що піднімаючи 3-ПМ для 3-х повторень дає найбільшу міцність завоювання.

Here's the classic Rep-scheme guide from Mark Riptoe:

+997
synctlcm 03 февр. '09 в 4:24

Мій слух чутливий до високого тиску, тому мене цікавить кров'яного тиску голови.
Нехай це буде типу тренування, обставини або що-небудь, мені цікаво.

+995
Kavin Palaniswamy 8 січ. 2012 р., 21:03:18
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це не завдасть особливої шкоди для бару. В барі вашому випадку підтримується на 2-х кінцях, а не його вага розподіляється по його довжині. Бар знаходиться всього в 45 фунтів, і це не несучи ніякої додатковий вага, коли плити торкаюся землі.

Сказавши, що, якщо ти набереш ваги на жим штанги піднята над землею на опори, навантаження на бар будуть величезними, рівна навантаження і барне пластин. Концепція моменти у фізиці відноситься до нього.

+993
Aguid 27 жовт. 2016 р., 04:05:32

Поки важко дати вам точну кількість часу/відстані, не знаючи ще про свій фізичний стан, я думаю, згадує Михайлов найголовніше, можливо:

Слухайте своє тіло і робіть це повільно.

+938
mguida 22 вер. 2011 р., 20:59:13

Я читала Мислення, швидке і повільне в минулому році, і він торкнувся кілька речей, які ви, схоже, переживають. Автор-Нобелівський лауреат, психолог, і книга докладно цитування досліджень і емпіричних даних.

По суті, все зводилося до того, що ваш мозок має лише стільки енергії. Толерантність біль черпає з того ж пулу, як самодисципліна і складні (повільні) думки. І "ж" факти свідчать, що це не якийсь гіпотетичної концепції, а безпосередньо пов'язані з цукрами, а нейротрансмітери. Цитую прямо з тексту:

Є переконливі докази: види діяльності, які пред'являють високі вимоги до Система 2 вимагає самоконтролю і напруги самоконтролю виснажує і неприємно. На відміну від когнітивної навантаження, виснаження его принаймні, частково втрата мотивації. Після надання самоконтроль в одній завдань, ви не відчуваєте, як прикласти зусилля в іншому, хоча ви могли б зробити це, якщо ви дійсно довелося. У ряді експериментів, люди були вміти протистояти впливу его виснаження, коли дали сильний стимул для цього. На відміну від зростаючих зусиль-це не варіант коли ви повинні тримати шість цифр короткочасної пам'яті при виконанні завдань. Виснаження его-це не те ж психічний стан, як когнітивний зайнятість.

Найдивніше відкриття, зроблене групою Баумейстер показує, як він він додає, що ідея психічної енергії-це більше, ніж просто метафора. Нервова система споживає більше глюкози, ніж більшість інших частин тіла, і трудомістка розумова діяльність, як видається, бути особливо дорого у валюті глюкози. Коли ви активно беруть участь у складні когнітивні міркування або займатися задачею, яка потребує самоконтроль рівня глюкози в крові падає. Аналогічний ефект для бігуна, який тягне вниз глюкози, що зберігаються в її м'язи під час спринт. Сміливий сенс цієї ідеї полягає в тому, що вплив его виснаження може бути скасовано засвоєння глюкози, і Баумейстер і його колеги підтвердили цю гіпотезу Н ohypothesiin кілька експерименти.

Кілька досліджень показали, що фізичні навантаження ведуть до зниження оцінки з математики (якщо тести швидко пішов за навантаження), а також складні когнітивні завдання призвело до зниження толерантності до болю і фізичним можливостям.

Є багато досліджень, які показують, що фізичні вправи підвищують когнітивні функції, але ці дослідження, як правило, бути макро-масштабі, дивлячись на довгострокові результати. У короткостроковій перспективі, я думаю, що будь-який спортсмен може підтвердити той факт, що при фізичному навантаженні ви просто не можете думати. Особисто я насправді знайти його важко, щоб зробити математику на штангу тарілки, коли я піднімаю важкі, і часто доводиться записувати прості задачки, це не було б проблемою взагалі в напружені часи.

+894
Muneef M 15 серп. 2011 р., 06:27:50

Я використовував С4 і раніше, з сильним ефектом я міг би додати, ніколи не використовували креатин. Мені було цікаво, починаючи з С4 вже має креатин в ньому, це ОК, щоб використовувати їх в той же час і він, можливо, змінити ефекти один одного.

+856
Zedak 6 лип. 2017 р., 10:02:45

Побудувати собі здорове харчування схоже на те, що вони використовували, щоб поїсти в середземноморських селах в старовину : до електрики, коли м'ясо було з'їдено свіжих немає, тому вони їли менше м'яса і більше злаків білок/ овочі.

Перед тим як дати вам список, деяких продуктів в списку містять гарне кількість вуглеводів, а не вуглеводів, які роблять вас жир, тому що з наступних:

Вуглеводи є два основних види:

 • "Складні вуглеводи": спочатку повинні бути розбиті на прості цукри, і тоді ці прості цукру повинні бути перетворені в глюкозу, перш ніж вони можуть бути всмоктується в кров.(повільне всмоктування)

 • "Прості вуглеводи": знайдені в продуктах, таких як фрукти (фруктоза), молочні продукти (лактоза) і столовий цукор (Сахароза).(швидке всмоктування)

Загалом,швидке всмоктування в кров створює сильний викид інсуліну, який змушує ваше тіло накопичувати жир.. Але деякі прості вуглеводи поглинають набагато більш повільними темпами, ніж багато складних вуглеводів, тому що вони містять клітковину, яка уповільнює процес травлення.


Отже, ось список деяких продуктів:

 • "Квасоля": вони завантажені білка, до того ж багато клітковини і вітамінів/мінералів.(Хороші вуглеводи)
 • "Горіхи": містить гарні Полі/моно-ненасичені жири і велику кількість білка
 • "сирого шпинату": це дуже недооцінений, але смачна їжа. Шпинат має сечова кислота, яка перетворюється в білків (амінокислот) в організмі, і допомагає вам побудувати м'язи. Крім того, він володіє великою кількістю заліза і вітамінів. У вас є хороша сума, і для цього я рекомендував готувати великий qtity шпинату, додати до нього чорний перець, дрібно нарізану цибулю, нарізану кінзу і товчений часник (і деяких пряних трав, Якщо вам подобається). Коли шпинат отримаєте рівний і звариться, вимкніть вогонь і додайте 1-2 столові ложки свіжого лимонного соку. Перемішати і почекати, поки вона трохи холодніше.
 • "сир": (не Традиційна середземноморська, але варто згадати): 125 р сиру і 15 г білка, багато кальцію і мінералів. Саме по собі це не хороший смак, але змішати його з одним нарізаний банан, трохи чорниці і 1 або 2 ст. л. меду і це дійсно приголомшливий смак
+798
Stickyz 3 бер. 2010 р., 17:04:58

Чому ви хочете "тренувати плечі"? Ваші клієнти бодібілдинг? Якщо вони роблять рухів, які пов'язані з плечима, наприклад:

 • віджимання (з руками на стілець або табурет, якщо звичайні віджимання занадто жорсткий)
 • підтягування (допомога при необхідності),
 • і діпи

...тоді навіщо тобі ще вдарив іншого дельтовидні? Якщо вони культуризму клієнтів (в цьому випадку я питання їх використання знарядь праці), я вважаю зайвим і дивна річ, щоб зробити це пріоритетом.

Ви також можете купити гирі або гантелі, щоб взяти з собою. Навіть просто один 25 або 35 фунт КБ цілком достатньо для ПРОСТО ПРО все опір потрібно для новачка для роботи на верхній частині тіла.

+784
YABADABADOU 25 січ. 2014 р., 02:40:02

Ашваганда вважається одним з кращих Т-бустер доповнення, як вказано тут.

Також Росія Р6 Т-бустер має ашваганда в ньому.

Моє питання чи Можу я взяти ашваганда корінь/таблетки до тренування? Буде це поліпшити продуктивність?

+752
Xu Liu 18 бер. 2014 р., 16:50:36

... і деформації повинні бути пропорційні квадрату швидкості, з якою я біжу.

Майже все навантаження на вашому тілі є функцією вертикального руху, а не швидкість (горизонтальні рухи). Є два стилі:
(1) менше успіхів, відстань на ходу, значні вертикальні рухи. більшої шкоди.
(2) більше успіхів, менше відстань одного кроку, мінімальні вертикальні рухи. менше шкоди.

Спортивні вчені пояснюють це питання тут

+743
Arvid Karlsson 18 серп. 2014 р., 11:19:14

Їзда на велосипеді 5 миль в день 12-15mph прирівняти до тільки 20 хвилин кардіо в день. Це добре, але не відмінно, і якщо ви завжди піднімаючись на пагорби, він навряд чи буде дуже високої інтенсивності на такій швидкості. Зауваж швидкості цифри не все, що корисно для спалювання жиру мета, тому що вони так сильно залежать від профілю дороги, рельєфу і вітру.

Ви могли б інвестувати в пульсометр і цільової зони 3 для кардіо замість 'жиросжигающая зона 2 (читати зони серцебиття і спалювання жиру).

+723
chongzixin 29 лист. 2017 р., 13:42:18

Я жінка, і все що я можу сказати, я піднімаю 3 кг за кілька днів, 5 фунтів усього дня, і 8-10 кг інші дні, та підняти 20 фунтів, використовуючи мої ноги на лежачого машина для згинання ніг, і він відчуває себе чудово. Я не можу говорити "наповнювачі". Це не сталося зі мною. Але через два тижні вільних ваг я відчуваю і бачу біцепса, передпліччя і спини визначення, що просто не було раніше, і ті перерізали лінії красиві. Я думаю, що якщо б я поставив собі завдання, але залишатися в цих зсипати обмежень не буде проблемою і ці чудові нові м'язи будуть продовжувати жіночність. Я так люблю свій спортзал і з ендорфінами зараз - вправи божевільне веселощі.

+713
fsmart 26 черв. 2018 р., 11:14:39

Рецензування літератури про тестостерону, як видається, мають суперечливі висновки, проте добре продумані дослідження всі згодні, що утримання викликає т.

Деякі дослідження говорять, що мастурбація викликає Т, а деякі, що утримання не так. Але добре продумані дослідження прийшли до висновку, що утримання підвищує базовий обсяг т у вашому тілі. Добре розроблені дослідження, виміряти артеріальний рівні для принаймні десяти днів після мастурбації подія. Одне часто цитоване дослідження порівняно рівня Т за кілька годин до і після події мастурбація, які наводять автори невірний висновок.

Це правда, що є на цій Спайк в Т під час і після сексуальної активності, який триває кілька годин, перш ніж повернутися в базовий рівень, Б. Але через 5 днів після події сім'явиверження, вміст у крові Т почала зростати, і глохне приблизно 1.5 Б Про 7-й день після мастурбації (імовірно, після оргазму). Вони залишаються на цей піднесений рівень, поки ви знову оргазм.

Довга коротка історія: затяжний абстиненції різко піднімає ваш рівень t.

І найкраща частина, ви не повинні ухвалити будь-яке слово для неї. Просто спробуйте самі і ви більше не сумніваюся в цьому. Наслідки, що додатковий тестостерон потужний. Я вас запевняю, що ви не зможете помилитися різницю. Сила, мотивація, ясність, і диск, який ви відчуваєте після тривалого утримання було відзначено людьми протягом століть, і по всьому світу. Щоб дати приклад, в Spartiate воїн касти жили в бараках все своє життя, і тільки плотське знання своїх дружин, коли їм вдалося вислизнути (ризикуючи офіційне осуд). Воїни маорі, корінних жителів Нової Зеландії, широко прославився своєю жорстокістю в бою, брали участь у суворих, тривалих періодів сексуального стримання в підготовці до війни.


Джерела

Ендокринні реакції на онанізм-індукованої оргазму у здорових чоловіків після 3-тижневого статевого утримання.

Це справжнє дослідження досліджували вплив 3-тижневого періоду статевого утримання на нейроэндокринный відповідь на онанізм-індукований оргазм. Були гормональні і серцево-судинні параметри розглянувши у десять здорових дорослих чоловіків під час сексуального збудження і мастурбації-індукований оргазм. Кров була постійно звертається і постійного моніторингу параметрів серцево-судинної системи. Ця процедура проводилася для кожного учасника двічі, до і після 3-тижневого періоду статевого утримання. Плазму потім аналізували на концентрації адреналіну, норадреналіну, кортизолу, пролактину, гормону і концентрації тестостерону. Оргазму підвищується кров'яний тиск, пульс, рівень катехоламінів у плазмі і пролактину. Ці ефекти спостерігались як до, так і після статевого утримання. На відміну від цього, хоча в плазмі тестостерону зберігався на оргазм, більш високі концентрації тестостерону спостерігається після періоду утримання. Ці дані показують, що гострої абстиненції не змінює нейроэндокринный відповідь на оргазм, але виробляє підвищені рівні тестостерону у чоловіків.

Оргазмічні частоти і плазмовий рівень тестостерону в нормальних людських самців.

Взяли участь двадцять чоловіків в 2-місячне дослідження по вивченню зв'язку між 8 ранку рівні в плазмі тестостерону і оргазмічні частоти. В рамках теми, більш високі рівні тестостерону пов'язані з періодами статевої активності. Над тим, але напрямок зв'язку змінюється на протилежний. Отже, рівень тестостерону був вище для менш сексуально активних людей.

Дослідження про взаємозв'язок між еякуляцією і рівнем тестостерону сироватки у чоловіків.

Автори виявили, що коливання рівня тестостерону з 2-го по 5-й день стриманості були мінімальні. На 7 день стриманості, Однак, очевидний пік тестостерону сироватки з'явилися, досягаючи 145.7% від вихідного рівня (Р<0,01). Без регулярних коливань спостерігалася після безперервної абстиненції після піку. Сім'явиверження є передумовою і початком спеціальних періодичних сироваткового рівень тестостерону зміни, які не відбуваються без еякуляції. Результати показали, що сім'явипорскування-обумовлені варіації характеризувалися піком на 7-е доба утримання; і що ефективний час анеякуляція, мінімум 7 днів. Ці дані є першим документом явища періодичної зміни рівня тестостерону сироватки; співвідношення еякуляція і періодичні зміни рівня тестостерону сироватки, а також структура і особливості періодичних змін.

+710
Tedi Jeffley 7 серп. 2013 р., 11:36:13

Кілька днів тому моє плече стало боліти/напряг з-за неправильної форми під час тренування. Однак, є тільки легка біль, і вона стає краще з кожним днем. Я роблю кучері біцепса, в основному, молоток кучері, але і деякі інші зміни, разом з підборіддям, і не помітив, що він надто багато насправді і не вірю, що там буде багато руху програмі плеча. Кілька біцепса кучері добре робити з болить плече?

+693
TheRealChx101 10 лют. 2011 р., 22:10:15

Заміри провокативне питання, і він має відношення як до психології, як і все інше. Я закликаю людей, щоб зважувати щодня, але реагувати щотижня. Це тому що ваша вага може різко коливатися від дня до Дня із-за зміни водного балансу і не обов'язково з-за зайвого жиру або втрата м'язів. Набирає м'яза являє собою вкрай повільний процес, тому, коли ви читаєте хтось отримав 5 фунтів в тиждень, швидше за все, вони вберуть воду, яка не жирна. Все, що не жир називають "м'язової маси", щоб вони збільшили свою м'язову масу. Часто передбачається м'язової маси м'язів ... не правда. М'язової маси-це "все, крім жиру".

Причина я добре з людьми, зважування щодня, щоб вони могли побачити і зрозуміти ці коливання. Таким чином, вони починають вчитися, як їжу більше солі, ніж вони використовуються в результаті декількох кілограмів набрала під час дня з меншою кількістю вуглеводів можуть призвести до швидкої втрати ваги, але тільки тому, що злита вода із системи. Вони зрозуміють, що вага може коливатися вгору і вниз кілька фунтів і перестати турбуватися про "О боже я під укіс".

Це займе всього трохи математики та здорового глузду, щоб зрозуміти багато fluctations просто не може бути жир або м'язи. Я впав 5 фунтів на 10К пробігу. Що б 3500 калорій х 5 = 17,500 калорій якщо б це було сало, яке явно не на 6 миль. Це вода. У той же час, в найближчі після вихідних їсть і набирає 5 фунтів, ймовірно, не всі з-за жиру, Якщо вам вдалося якось об'їлися, а також 17,500 калорій.

Так що ви дійсно не побачите середній тренд, якщо подивитися на тиждень, але, знаючи, що це добре, щоб побачити, як ваше тіло змінюється. Для жиру, я пропоную йти ще довше - від 2 до 4 тижнів. На жаль, поки що люди люблять оголошувати їх "6.5%" жиру, правда навіть найдосвідченіші вчителі не оцінюють жиру, точно. Так звана "точність" пристроїв, таких як ручні або Ваги, які використовують електроенергію насправді навіть більше схильні до помилок із-за зсуву електролітного і водного балансу (повірте мені, як тренер протягом багатьох років я спостерігав за людьми в самих різних форм і рівнів придатності використання цих пристроїв).

Ви часто будете бачити кого-то посаду "за 2% на цьому тижні жирових відкладень", але правда полягає в тому, що буде мати велике похибки округлення. Той ж людина може "набрати" 1% наступного тижня і раптом турбуватися свою дієту/вправи, коли вона просто більше помилки округлення. Замість цього я вистрілю в жирові відкладення в якості тенденції кожні 2 - 4 тижнів, що досить довго, щоб мати істотною різницею, що не буде так схильний до помилок. Я б теж дуже, дуже рекомендую мати сертифікацію/навчання виміряти інструктор з допомогою штангенциркуля. Це набагато більш точним, щоб подивитися на "20мм щіпку шкіри" і виміряти підшкірний жир послідовно, ніж покладатися на електричний струм пропущений через ваше тіло, особливо, як ви стали більш підтягнутим і худорляву будову.

+690
Gamal Jackson 6 лист. 2017 р., 17:34:13

Я теж стала жертвою такої ситуації та з подібною структурою тіла, як самого себе. Кілька речей, які будуть корисні в моєму випадку

 • завжди розігрітися перед бігом. Не просто пару хвилин прогріву, але хороший 10-15 хвилин прогріву. Ще краще, якщо ви можете зламати піт
 • контролювати вашу швидкість бігу. Не стрибати швидко пістолет. Якщо ви ще не зробили будь-яку вправу протягом десяти років, то робіть це повільно і прийняти той факт, що ти не хочеш стати Усейном Болтом в день
 • НЕ БІГАЙТЕ КОЖЕН ДЕНЬ. Це дуже важливо. Новачкам (особливо як у нас, хто почав тренуватися після довгого часу) думають, що вони, нарешті, почали працювати, тому робити його щодня. Якщо є то, що називається занадто осілий спосіб життя, тобто те, що називається занадто багато вправ. Створити якусь стійкість до нього, перш ніж робити кожен день.
 • Не впевнений, якщо ви знаходитесь на дієті, але намагаюся тримати вуглеводи на хорошому рівні. Вони допомагають у швидкому відновленні
 • Заключний, але дуже важливий, охолодити. Вона так само важлива, як розминка. Як ви зробили з ходу, приймати 4-5 хвилин легкої пробіжки/ходьби, щоб охолонути. Не варто відразу ж зупинятися. Крім того, розтягнути трохи.

Удачі!

+658
Sitinoratiqah Mat Zin 4 жовт. 2018 р., 17:05:28

Мені сказали на фізіо, що моє право ромбовидна м'яз щільно. В результаті я отримую біль в цій області, особливо коли я глибоко зітхнув (що позначається на моїй працює).

Які є вправи для розтягування і розслаблення ромбовидних м'язів?

+648
user215219 2 квіт. 2015 р., 07:29:43

Моя відповідь заснований на моєму власному досвіді, а також тих людей, з якими я тренуюся. Для повноти картини, посилання в кінці.

Коротка відповідь: Для тренування на витривалість, поїсти , перш ніж ви тренуєтеся і швидко, для силових тренувань, їжте після тренувань і швидко.

Більш докладну відповідь: Коли ви тренуєтеся на витривалість і кардіо, вам необхідно в доступній енергію від їжі, коли ви тренуєтеся, так ви спочатку поїсти, потім поїзд. Коли ви тренуєтеся для сили, вам знадобляться білки і поживні речовини для відновлення, так що ви їсте.

Дуже довгий відповідь: Для того, щоб отримати енергію, організм повинен перетворити будь-які калорій, які ви покладете в неї, ви вже знаєте, що. Ця енергія може надходити з вуглеводів/цукру/глюкози, від білки або від накопичених жирів.

Кожен з цих джерел перетворюється в глікоген/енергію з різною швидкістю. Сахаров їхати швидше (чому спортсмени на витривалість, як правило, для того щоб знести щось з декстроза), білки йдуть повільніше, і процес вивільнення жиру з магазинів і перетворення-це найповільніший із усіх.

Коли є попит на енергію, організм буде вибрати цукрів по-перше, їх легко конвертувати і організм хоче від них позбутися, інакше він просто має в будь-якому випадку зберігати їх у вигляді жиру.

Якщо попит на енергію низькі, а кількість глюкози високий (після великої їжі рівень цукру в крові шипи), тіло віддає перевагу використовувати для своєї енергії, так як будь-яке перевантаження глюкози в кінцевому підсумку повинні бути перетворені в жир, перш ніж він викликає пошкодження.

Якщо попит на енергію низькі, і у вас є збалансований рівень цукру в крові (чому деякі спортсмени їдять шість невеликих прийомів їжі в день), організм краще використовувати жирові відкладення, що після всього, що його для. Таким чином, ваш організм буде спалювати більшість жирів поки ти сидиш на дивані або спить, поки ваш рівень цукру в крові нормальний. До речі, це де ЧСС-зон теорії беруться.

Коли попит на енергію зростає, і ваш пульс піднімається для того, щоб перевозити більше енергії, спалювання жиру просто не досить швидко, і організм вдається до використання глюкози, де є невелика кількість білків, Якщо у нього немає іншого вибору (не руйнуючи м'язи, тіло має резервів білка) і жиру отримує залишили в спокої.

Так що...

Якщо ви будете тренувати власну витривалість і кардіо, вам знадобиться багато легкодоступної енергії, і їжі , перш ніж ви тренуєтеся (на навчальних днів) є найбільш корисним. В іншому випадку, ваш організм не буде встигати (досить смішно, ваш розум буде сказати вам, що ви з енергії задовго до того ваше тіло насправді). Потім ви можете зробити ваш розвантажувальний день на свій день відпочинку.

Якщо ви тренуєтеся з важкими вагами і малим числом повторень, енергія вимагала багато в чому вже є в якості резерву і все ще, може бути перетворений в час. Після тренування однак, ваше тіло переходить в ремонт для виправлення всіх тих неслухняних мікро-сльози і рости ваші м'язи. Це приймає протеїни. Отже, ви їсте після тренування, їжу з більше білків, ніж вуглеводів, і дозволяє ваше тіло, щоб використовувати цю муку для ремонту. Ви робите розвантажувальний день в день тренування. Майте на увазі, це вимагає деякого звикання, тренування в голодному стані. Це підвищує вашу гнучкість і не виснажить ваші сили. Але ваші власні переконання, встати на шляху, ваш розум буде часто говорити вам, що ви повинні з'їсти в першу чергу.

Наскільки, як довго, до або після тренування у вас є вашу їжу, це залежить в основному від вашого тіла і склад їжі, тому я не можу допомогти вам там. Для досягнення максимального результату експерименту. Якщо ви можете жити з меншим, ніж максимальний результат, то питань менше. Ваше тіло може пристосуватися до чого так довго, як ви послідовно і поступово.

Особисто я люблю робити вагами і гімнастика в голодному стані. Але якщо я роблю кардіо, я отримую цю неймовірну тягу весь час. Дуже дратує.

Що стосується науки за нею:

 • Бред пілон це є перестати їсти дуже багато наукової літератури щодо впливу періодичне голодування на тренуванні. Деякі дійсно корисні висновки є.
 • Марка Сиссона 'первинна плану переговори в глибину багато чого з того, що я писав вище, процес перетворення їжі в енергію.
 • Нарешті, для розвідки, а до того, що організм робить в крайнощі, кілька речей побили Тімоті Feriss' '4-годинна тіла'. Цей хлопець вводив собі гормони, щоб побачити ефект, з'їв купу м'яса, щоб перевантажувати його рівні тестостерону та безліч інших експериментів, щоб з'ясувати, що найшвидший шлях побудувати своє тіло. Багато посилань там, де він отримав від експериментів. Божевільні речі. Дійсно. Не спробувати його.

П. С. вище на основі день-у-день традиція посту, що ледачі люди на зразок мене краще. Це ж для 16-годинний, 20-годинний, 5:2 і т. д. форми періодичне голодування. Просто з'ясувати, в який час доби їсти і в який час тренуватися. Якщо у вас є зупинка є, просто швидко на перший з двох твоїх днів відпочинку, і ви не помітите жодних змін у рівні енергії під час тренування взагалі.

+615
El Entrenador 11 лип. 2014 р., 21:48:55

Не слухай ідіотизм штангісти, хто Купити 8 долар добавки, думаючи, що це допомагає. Це досить простий, щоб побудувати силу кисті (зап'ястя якої ми отримуємо захоплення влади). Кулака віджимання є дивовижними для побудови вашого зап'ястя, кулаки і передпліччя. Боксерів і майстрів бойових мистецтв виконуйте цю вправу для побудови м'язів, для того, щоб вдарити сильніше і зробити своїми руками використовувати для такої незвичайної позиції. Крім того, потрапивши в боксерську грушу, буде рости ваша сила зап'ястя багато, але вам буде боляче протягом 2 тижнів після. Пройти через біль робити нормальні віджимання (наприклад, 60 діб). В цілому, я б сказав, що у кулака віджимання.

+554
Daniel Paleka 27 черв. 2011 р., 05:41:44

А твої здібності ще нижче ліфтинг 160кг на будь вагу, і виконанні основних рухів пауерліфтингу (присідання, станова тяга, жим лежачи, накладні преси), тобто не є основною перевагою одних над іншими.

Однак, є причини, чому ви б вибрати для Олімпійських дисків:

 • Стандартні зливки приблизно 1" в діаметрі, але є дисперсія, що немає ніякої гарантії, що плити від одного виробника підійде на планку від іншого виробника.
 • Олімпійський пластини мають допуски, які повинні бути виконані: отвір має бути 50мм, найбільший диска 450мм на зовнішній розмір. Це гарантує, що ви можете змішувати і поєднувати свої тарілки і знаю, що ви можете використовувати його на вашому Олімпійський бар.
 • Олімпійські бари також мають допуски, які повинні бути дотримані: бар 20кг, рукави повинні відповідати плити з отворами 50мм.
 • Рукава на Олімпійських барів спина дозволяє робити очищає і уривками при мінімальних навантаженнях на лікті.
 • Олімпійські бари можуть використовувати менш дорогі металеві пластини, або відбійних плит, які призначені, щоб бути видалені без пошкодження або пошкодження барі. Бампери корисні для Олімпійських підйомників, очищає і уривками, але не зробити багато для пауерліфтингу ліфти.
 • Стандартна сітка не може обробляти набагато більше, ніж 160кг, перш ніж вони постійно нагинатися.
 • Олімпійські бари можуть бути зроблені, щоб впоратися з вагою понад 500кг.

Є й більш тонкі відмінності між Олімпійськими барами стиль, який виходить за рамки вашого питання, які стосуються його придатність для однієї штангою спорту над іншим.

Коли ви тільки починаєте, має сенс використовувати найдешевший вагами ви можете отримати ваші руки на. Однак, якщо ваш фокус знаходиться на сила, настане момент, коли ти виростаєш, що стандартний набір буде в змозі зробити для вас. У цей час ви будете змушені оновити.

+544
fzwo 20 лют. 2010 р., 12:09:58

Якщо ви можете знайти всі довгі й еластичні (не велосипед внутрішня труба, довгою тарзанці, хірургічний тюбінг) є безліч чудових вправ, які можна робити з однієї або двох довжин jambed в зачинені двері шарніра. Повільні "удари" з однією рукою (тримаючи вільний кінець в одній руці) дає сідниці, біцепси і грудні м'язи тренування все відразу. Стусани і "косарка потягне" руху працюють добре. Я впевнений, ти придумай якийсь хороший баланс і контроль завдань на міцність реп-брейки. І поки ти витаєш у хмарах, думаєш про те, де гума буде літати, якщо його витягнути або замкнути--переконайтеся, що ваше обличчя не знаходиться поруч.

+532
Ptival 6 бер. 2011 р., 15:48:59

Я великий прихильник босоніж загалом, що я іноді звинуватити ріс в Кентуккі. Я ходив босоніж протягом багатьох десятиліть, але особисто я використовую мінімалістський взуття для бігу, тому що а) мої ноги мають властивість тверднути і тріскатися і наявність підошви дозволяє з і Б) це допомагає захиститися від сторонніх предметів і розпеченому асфальті. Я ніколи не отримував блістері з босоніж, але я отримав 1-го ступеня опіки від гарячого асфальту мені вже доводилося перетинати і у мене було кілька об'єктів, мені довелося витягати з ноги.

Існує ряд мінімалістський взуття там. Я особисто використовую Ксерите взуття, спеціально їх вироби Huarache сандалі (я розкрити, що у мене є акції в компанії, але я не працюю для них. Я просто великий шанувальник), який мав дуже мало точок дотику, щоб створити розсувні пухирі, але і допомагають захистити ноги від гострих предметів і гарячий асфальт (хоча зауважу, що вони не захищають ваші ноги від синців. В даний час я вже чверть розміру синця від наступання на великий камінець, поки випадково гуляючи з сином моєї двоюрідної сестри у Вермонті, і я не коробить і гравію при роботі в них). У мене теж є свої взуття Хана, але що я підняв на капоейру, тому що сандалі не відрегулювати торсіон дуже добре на мій погляд. Вони не рекомендують ці для бігу, тому що вони не будують такого роду дуже одноманітних напруг.

Ваші ноги будуть адаптуватися з плином часу, мозолі, які допоможуть захистити їх, але в основному, це про техніку. Ви повинні приземлитися на подушечках ніг, а не п'яти, що, природно, скорочує свій крок і веде до підвищення частоти педалювання. Ви також дізнаєтеся, щоб встановити ваші ноги і не тягти їх, який допоможе з пухирями.

+496
triniti777 6 серп. 2015 р., 22:59:02

Приурочений одну ногу (ноги) стоячи виваженість оцінок часто використовуються для вимірювання статичного балансу. Критерії для зупинки часу-це втрата позиції:

• зброя (схрещені перед грудьми)

• багажник (більше ніж на 45 градусів від центру)

• рух нерухому ногу

• опускаючи підняту ногу, щоб торкатися підлоги

Мікро-коригування, як ви описали, не буде кінця тесту. Тест можна робити спочатку з відкритими очима, а потім із закритими очима. Цей тест фламінго і лелеки тест типи приурочені однією ногою стоїть балансу.

Динамічний баланс припускає рівновагу при русі. Тандемна ходьба, ходьба п'яти на носок, без відхилень від прямої лінії) буде вимірювати динамічна рівновага. Робимо одноногий стоїть тест рівновагу під час руху піднятою ногою вперед, у сторону і назад також випробування динамічної врівноваженості. Приклад: у тест зробити цей тест без комплекту, помістіть стрічку на землю і виміряти відстань, досягнуте з ніг на кожну порцію Ю. додаткові випробування рівноваги можуть перевірити базові вперед, назад і бічній стабільності.

Як на свій раціон, ось кілька хороших проприоцептивные вправи для нижніх кінцівок.

+442
Alexis Amorado 14 черв. 2019 р., 12:21:53

Найрізноманітніші продукти, необхідні для вашої дієти? Коли тренуєшся, щоб схуднути або наростити м'язову масу, харчування, як 80% ваших результатів. Я розумію, що потрібно багато білка, щоб підтримувати зростання м'язів, і взагалі хочу, здорових жирів і низьким-помірним здорових вуглеводів щоб схуднути. Тепер розірвати цей вниз трохи далі, це потрібно, щоб отримати свої протеїни з різноманітних джерел, або жиру з різноманітних продуктів харчування?

Я, особисто, волів би просто з'їсти те ж саме кожен день без яких-небудь різноманітність, тому що їм легко управляти. Було б добре, якщо я просто їв те ж саме кожен день, чи мені потрібно отримати мої макроси з різних продуктів?

Наприклад, ця дієта:

Кожен день:
Сніданок: 100% цільнозерновий хліб з органічними фруктами, поширення і мигдалеве масло і сир.
Обід і вечеря: Куряча грудка, чорні боби, коричневий рис, 2 порції брокколі, приготована в оливковій олії.
Інші: протеїновий коктейль, пару зварених круто яйця для закуски, полівітаміни, омега-3 риб'ячий жир.


Достатньо було б просто з'їсти цю дієту кожен день, або різні джерела білків, вуглеводів і жирів необхідно для втрати ваги/нарощування м'язової маси? Ця дієта дасть мені все необхідне живлення мені потрібно?

+425
user3593701 21 лют. 2015 р., 17:55:36

Я наука і техніка "виродок" (мені подобається вивчати речі сам, використовуючи мій комп'ютер просунутий способи, як програмування власного аналітичних рішень) і мені подобається бігати. Так я готовий купити гаджет (зразок годин або так) що б не лише надати мені відео з даними, заснованими на мій пульс, коли я бігти, але дозвольте мені також завантажити динамікою серцевого ритму (я маю на увазі так як ЕКГ) даних, "часові ряди" для мого ПК так, що я б міг його сам проаналізувати.

Чи Можете ви порекомендувати якісь конкретні моделі? Я не знаю точно. Багато USB-включений і може передавати дані на ПК, але я не змогла знайти інформацію про те, що саме вони передають і я не впевнений, якщо вони можуть записувати і дай мені серце, історія якої.

Інші функції не дуже важливі. Єдина особливість, яку я дійсно хочу, так це те, що я описав, всі інші будуть просто приємні "бонуси".

+391
Mohamed Hak 12 черв. 2011 р., 04:53:01

Взагалі ідея верховенства "не сиди після тренування" (і я не медичний експерт, - я не знаю, як діє це), що якщо ви йдете від інтенсивного тренування, щоб просто сидіти і не рухатися взагалі, кров почне басейн у нижній частині тіла. Це дозволить згодом викликати м'язовий біль і додатковий стрес для організму.

На мій погляд, це, принаймні, має певний сенс. Просто як ви не повинні піти з-за підняття тяжкості до зупинки і йду додому, ви повинні також охолонути після інтенсивної кардіо-тренування. Ви не тільки запобігти травми, але ви будете продовжувати пожинати плоди тренувань трохи довше. (Розтяжки після підйому, ходьби, після бігу і т. д.)

+332
kcvearner 29 груд. 2019 р., 17:33:37

Одним з варіантів є Body4Life програми. Це теж 90 днів (для початку), але Gears вас до зміни способу життя. Я зробив це близько 10 років тому і вирушив з ~165 кг до ~152 кг і 15% жиру, близько 4% жиру.

P90X-це інтригує. Але, я знаю півдюжини чоловік, який запустив програму і не пройшов четвертий тиждень з різних причин. Я не знаю нікого, хто насправді закінчив всі 90 днів. Є про що подумати. Крім того, коли я заглянув у P90X близько 2 років тому я, клянусь, я читав, що P90X повинно бути зроблено після завершення програма простіше, що пропонує компанія. Але, я не можу знайти, що зараз.

+296
Craigk 27 січ. 2015 р., 00:16:35

Отже, мій повний досвід в тренажерному залі близько 2 років (враховуються тільки ті періоди без тривалих перерв, перший раз відвідав тренажерний зал в кінці 2013 року тощо). Останні 1,5 року тільки один раз я стрибав на 1.5 місяця з-за травми ока.

У будь-якому випадку, я завжди хотів мати гарне АБС. Ще я на моєму шляху до нього.

Так це 2014 рік enter image description here

Цей попередній рік 2016 літо enter image description here

Це сьогодні enter image description here

Є велика різниця між першим і інші фотографії. Але ніякої різниці між 2 і 3.

Я роблю вправи з гантелями, підняття ніг в бар, кабельне хрумтить. Пробували різні шляхи. Як у 4 рази за 20 легкий W, або як 3 рази 15 важких і т. д.

І вага трохи виріс, до речі (з минулого року). Але так як Абд схоже - ні.

І не так давно я познайомився з одним хлопцем у спортзалі, хто говорить, що вправи не працюють і АБС може не рости взагалі, це все про сало + генетика.

Так він правий?

+286
Defoe 8 січ. 2016 р., 03:56:41

Вправи залежать від того, добре, свою вагу тіла, зокрема, скільки сил у вас по відношенню до ваги руху.

Якщо це змушує вас почувати себе краще, коли я починав, я не міг зробити більше, ніж п'ять віджимань і не більш ніж одне підтягування. Тепер я можу зробити не менше 20 віджимань в комплекті (я не пробувала робити їх до знемоги) і близько 10 підтягувань.

Як я зробив це зміна? Простий: я не робив ці вправи. Замість цього я робив вправи, які працювали аналогічні групи м'язів, але при меншій вазі, ніж те, що моя вага тіла буде потрібно. Так, наприклад, я робив жими з гантелями і штангою. Почався реальний світ, де-то близько 60 фунтів, і працював мій шлях вгору. Я теж лат pulldowns з кабельними машини, знову починаючи десь близько 60 фунтів.

Біцепса кучері весело, але вони не б'ють всіх необхідних груп м'язів для віджимання або підтягування, які є, головним чином, грудей і спини Вправи з участю руки до плеча, біцепс і трицепс.

Загальним пунктом є те, що вправи є великими, тому що вам не обов'язково потрібно багато обладнання, щоб зробити їх, але недоліком є те, що їх рівень складності не просто кількісно, як і у випадку з штанги, гантелі, або кабель силові вправи. Я закликаю вас, щоб зосередитися на складових ліфтів, як жим лежачи, присідання, станова тяга, і рядків, ніж ізолюючі вправи, як кучері. Прогресування складності також є важливим чинником. Якщо ви не неухильно зростає вага, ви не будете продовжувати адаптуватися і набратися сил.

+266
Sindhur55 6 січ. 2010 р., 00:20:26

Там немає простий спосіб, щоб схуднути, все, що вам потрібно зробити, це подивитися навколо і усвідомити, скільки людей, страждаючих ожирінням є - їж/отримання ожиріння є набагато легше (і приємніше короткий строк), ніж втратити вагу і отримати у формі. Так:

 • Отримати його з вашого розуму, це буде легко
 • З'ясувати, які інтереси у вас, що буде тримати вас у тонусі
 • Вам мислення, що кожен пончик, бублик, морозиво, які ви споживаєте, ви будете платити дорого за те, щоб лічильник калорій з важкої тренування обов'язок
 • Запишіться в спортзал, зробити тренером і/або дієтологом, щоб допомогти вам встановити реалістичні цілі і знайти партнера тренування, щоб тримати вас відбувається і чесний
 • приймаємо, що в кінці дня, це до вас, щоб зробити зміни, що Бога немає жиру мучити вас
 • бути хоробрим
 • поставив потрійний котлета, подвійний сир бургер з молочним коктейлем і підібрати вага - робити щось фізичне-це завжди є альтернатива
 • заведіть собаку, щоб переконатися, що ви ходити кожен день (отримаєте великий собаки, тому вам доведеться робити довгі прогулянки)
 • подивіться в дзеркало і візуалізуйте те, що ви хочете виглядати і як здорово ви хочете бути, і робити його щодня (разом з вагою себе і записувати свою вагу)
 • почніть харчовий щоденник - відстежувати всі ЗА 2 тижні і проводимо цю перевірку кожні 3 місяці
 • пуск/зберегти журнал тренування - будь-який день у вас не вийде - запис та записати жалюгідне подобу, чому немає.

Це на 90% психічна, тому, дістатися до нього.........і удачі!

+264
gniux 31 груд. 2016 р., 23:40:54

Я часто отримую легкий головний біль протягом декількох годин після закінчення напівмарафон гонка або інші інтенсивні пробіг. Я інакше відчуваю себе добре. Чи є загальні причини/методи, щоб запобігти такі головні болі? Я п'ю воду під час таких ходить регулярно, але в міру, тільки, як я відчуваю спрагу, і я їм багато стандартних фінішу проїзд. У мене не буває головних болів після більш або менш інтенсивно працює.

Я знайшов подібне питання на цьому сайті, і я не впевнений в тому, що моє питання буде розглянуто дублікат чи ні (я говорю тільки слабка головний біль без інших симптомів або ознак зниженої імунної відповіді).

+255
Benji Kay 3 лип. 2017 р., 06:01:00

Я є членом конкурсної команди (магістра) з веслування на байдарках і колишній культурист (20 років). Мій тренер нещодавно заявив, що як команда, ми повинні витрачати більше часу (від шести до семи днів на тиждень, 45 хвилин за сеанс) навчання на критий весляр під час зимової підготовки протягом наступних 4 місяців. З моєю історією в силовому тренуванні, я трохи стурбований тим, що цей обсяг вправ дає мало часу для відновлення. Чи є у кого посилання на ефекти обсягу вправ на відновлення? Це моє переконання, що це нова вимога не може бути оптимальним для 50+ річних спортсменів, що бажають поліпшити не відчуваючи довгострокові травми. Я повинен також додати, що ми повинні виконувати силові тренування з гантелями, як частина нашої обумовленості.

+215
user2176576 12 трав. 2017 р., 21:07:24

Зелений чай може допомогти у втраті ваги, але єдиний спосіб реально схуднути, щоб залишатися в дефіциті калорій - значить, ваш організм спалює більше енергії, ніж ви даєте йому з їжею.

В основному, наскільки мені відомо, зелений чай має здатність спалювати більше калорій, тому вона допоможе вам досягти дефіциту калорій.

Як пити зелений чай 4 рази на день. Я рекомендую пити кожну чашку з однаковим інтервалом протягом дня для максимальної вигоди.

+159
Retno Elies 12 лип. 2016 р., 05:07:20

По суті, це питання про те, що йога є принципово поєднання фізичних вправ і відпочинку. Переїзд в, і через, пози вправи для вашого тіла, тому що він повинен працювати для підтримки позиції, протидія сил гравітації на ваше тіло. Таким чином, ваші м'язи, в тому числі ваші плечі в будь-якій позі, де ви підтримуєте свою вагу на руки, буде напружений під час вистав і їх переходи. Однак, частина точка йоги-це розслаблення, і дуже багато хто з нас тримають напруга в наших плечах, тому вони, зокрема, заохочувати людей, щоб випустити напруженість. Це також має потенційне перевагу отримують люди використовують своє тіло, щоб підтримувати себе у позах, а не акцентування на кілька перенапружених суглобів.

Крім того, хоча це може бути просто мій особистий досвід, якщо ви підтримуєте себе в положення руки, ви часто в ситуації, коли гарна частина вашого тіла штовхає верхню частину тіла і голову до підлоги. Якщо ваше плече коліки, в результаті розливу може призвести до додаткових травм між головою потенційно яскравий підлогу і вивихів ви автоматично переходите в свій вже-підкреслив плеча, щоб запобігти падінню можна закрутити цю частину свого тіла занадто. Йога-це не травма-безкоштовні вправи, навіть коли ви перебуваєте під належним керівництвом і дотримуючись межі вашого тіла.

+128
ghuroo 10 жовт. 2013 р., 16:33:14

Насправді деякі з цих термінів придумано просто нормальні люди. Навчання-Навчання. Однак, завдяки деяким людям набридло робити ті самі речі весь час, інші намагалися поставити інші найменування і способи навчання.

Все намагається змусити вас піти в кінці кінців на провал. Таким чином, ви можете зробити це "висока інтенсивність", який робить повільно повторень. Ви можете зробити це dropset до речі, де ви зниження ваги і обходитися без відпочинку, щоб отримати величезний насос.

На мій погляд, навчання повинно бути зроблено поступово і періодизації, тому ви будете знати, що ви піднімаєте, і скільки ви робите це (підходів і повторень) до тренування.

Але все працює, якщо ви послідовні і покласти в роботі.

+121
fatm 13 січ. 2017 р., 23:28:47

Відмінний джерело кетони кокосове масло. Це не так дешево, але це не дорого небудь.

Просто додавши пару столових ложок кокосової олії ви отримаєте цілу купу коротколанцюгові жири, які легко перетворюються в кетони.

Мій улюблений сніданок 4 яйця яєчню в 2 столових ложках кокосового масла. Жовток масло емульгує, так що це частина яйця. Просто розігрійте масло трохи, поки він розтане (я живу на півночі :-) ) і вилити в Яйця, збити до отримання однорідної маси, а потім додайте кожен раз в той час, поки все готується, але не сухою. Дешево, швидко і ситно.

Кокосове масло подарує вам кетони, навіть коли у вас є трохи вуглеводів в раціоні, який є гарною річчю, тому що буде дуже низьким/нульовим вмістом вуглеводів можуть мати небажані наслідки.

+97
intj440 4 бер. 2019 р., 11:31:54

Насправді, ідея про те, що найважливіше час, щоб з'їсти білок відразу після тренування не має реальної наукової обґрунтованості. Це відмінний маркетинговий стверджують, що використовується трясти виробники, щоб справити враження на вас потрібно купувати їх зручність порошків. Ваше тіло не може раптом почати відразу м'язи після тренування. Білковий обмін-це дуже добре вивчений процес, і це відбувається протягом декількох днів після тренування. Насправді, ваше тіло проходить добовий цикл, який включає період чистої анаболічних і катаболічних діяльності.

Таким чином, важливість білка не терміни після тренування, або навіть на "вихідних", а в середньому за певний період часу. Я не став би ускладнювати вашу харчування намагаюся час спеціально або на вихідні дні, тому що ти не знаєш, коли "на день" для відновлення. Значить вам потрібен постійний потік якісного білка щодня, і немає необхідності Спайк його на певні періоди. Надлишок білків протягом короткого періоду часу просто перетвориться в цукор, і як спалюють жири, хоча і з досить неефективна метаболічний шлях, що в підсумку злегка підвищуючи ваш метаболізм.

Більшість "вимог" для протеїну роздута, а також. Це складається з двох частин пристріт, одна з добавок знову продають протеїн і вітаміни індустрії, де анаболічні стероїди дійсно збільшують тіло ' s здатність обробляти білка ... на жаль, це просто не працює таким же чином, для натуральних спортсменів. А воно може прийти як шокер, тому що всі "поради" на форумах підкаже вам, що потрібно 1 - 2 грами білка на ваш вагу тіла на день, правда в тому, що Доктор Пітер Лемон проводяться інтенсивні дослідження, на білок вимогам як сидячий спосіб життя і спортивне осіб і знайшли, що немає ніякої користі від додавання протеїну вище 1.5 - 2.0 грама на кілограм ваги тіла, або близько 0,8 грама на кілограм. Всесвітня Організація охорони Здоров'я також дослідили це до нудоти, в прагненні знайти найдешевший вид корисного білка для боротьби з голодом. Більшість "високим вмістом білка" і "білка після тренування" поради виходять від платних погоджень і дослідження, фінансовані компаніями, що просувають продукт.

+72
the awesome dude 7 лют. 2019 р., 04:41:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil