м'яз / сухожилля дивацтва в нижній частині присідання

Я навпочіпки протягом декількох років і зробили обласних конкурсах і квазі-формальне навчання та коучинг. Зазвичай я можу зробити будь-які додаткові відповіді, які мені потрібні від інших фітнес-друзів книги таких хлопців, як Pendlay і Rippetoe.

Нещодавно я почав отримувати біль-менш з'являються відчуття в моєму приводить Магнус області. Поняття не маю, якщо це м'язи, це правда, але це в трикутнику між моєю задньої поверхні стегна, привідний м'яз стегна і сідниці, одна тільки з одного боку.

Він відчуває себе трохи як деякі м'язи рухаються навколо один одного.

Це не відбувається постійно, це не боляче, і він, здається, не на що не вплине. Це відбувається тільки в нижній точці присідання ("діра").

У кого-небудь є посилання на загальний фітнес-травм або питання мобільності, що може бути відбувається?

+400
Zadoff 10 січ. 2015 р., 15:46:53
26 відповідей

Там немає набір правил, скільки повторень або скільки сетів буде працювати для вас . Ви повинні прислухатися до свого організму для вашого відпочинку, повторень, набори , зволоження , харчування, фізичні вправи і т. д., і перейти на те, що краще для вас. Втомитися як можна більше часу проводити в спортзалі на тренуванні-це нормально . Тепер каже, що те, що ви можете зробити, це піти на стиль піраміда навчання . Ви починаєте з одного або двох розігрівочних підходу з вагою ви можете зробити 10-12 повторень, а потім перейти до роботи з максимальною вагою ви можете зробити 6-8 повторень , потім зниження ваги від комплекту до комплекту . Ви знайдете той же вага більш складних , з якими вам було зручно раніше. Не тримайте себе назад, якщо ви можете зробити ще кілька повторень у сеті. Також шахрайство дозволено тільки в останньому наборі певної вправи. Таким чином Ви зможете виконувати вправи з великою вагою , вийти зі своєї зони комфорту і розвивати ці м'язи. Також моя порада буде спробувати зменшити період відпочинку між підходами , а також ретельно вивчити свій раціон і споживання води. Ключовим моментом тут є

Прогресії

І це може прийти у вигляді ваших повторень , опору або дієта.

+998
ulkas 03 февр. '09 в 4:24

Найуспішніша статура для Олімпійських важкоатлетів (особливо легкі вагові категорії) є Endomporph. Endomorphs характеризуються як мають короткі кінцівки і більше нормальна довжина тулуба, яка з'явиться більше. По суті створюючи видимість довго тому

+916
Emmad Pashteen 5 лют. 2012 р., 01:31:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я почав ходити в тренажерний зал приблизно в червні/липні, і до цих пір не так вже й погані.

Я 5'7" і в даний час важить 12 з половиною каменю (175 фунтів). Не занадто товстий і не занадто худий.

Ось мій поточної тренуванні:

 • Понеділок: 20 хвилин на біговій доріжці в 11 швидкості. 45мінут робити навчання опору на моїй верхньої частини тіла/рук
 • Вівторок: так само, як понеділки
 • Середа: Відпочинок
 • Четвер: 45мінут тренування на верхню частину тіла, а потім 20 хвилин на біговій доріжці, 11 швидкість
 • П'ятниця: 45мінут тренування на верхню частину тіла. Бігова доріжка 20 хвилин знову на 11 швидкості. Потім плавання по 30 хвилин роблю кроль на грудях (50 м нон-стоп, 1-2хв відпочинку, адже ще 50 м, 10х разів).
 • Субота: 20 хвилин на біговій доріжці, 45мінут тренування з обтяженнями, 30-40 хвилин знову плавання кроль на грудях.

Для тренувань я зазвичай роблю так:

 • Жим від грудей(50кг)
 • Плече прес(45кг)
 • Гантелі (біцепс 12,5 кг, 15кг трицепс).
 • Жим лежачи(30кг використанням гантелей 15кг кожен)
 • Перекладом(45/50кг).

Кожну вправу я роблю 4-6 сетів з 10 повторень з 30-60second перерва між кожною реп.

Дієта:

 • Ранок сушений пластівці, і кілька апельсинів пізніше вранці
 • Обід: курка та рис (різного типу, каррі, філіппінські страви і т. д.) або макарони.
 • Ввечері: іноді одна і та ж курка та рис/макарони плюс іноді стейк свинячий або рибні страви на вечерю.

Я не беру будь-білок, хоч і трясе.

Моя мета:

Розвинути трохи м'язової маси (схожий на Деніела Крейга ;) ) в той час як мають здорову витривалість, а не надмірна вага.

Я можу що-небудь зробити інакше, щоб допомогти виробляти більше м'язової маси і стати більш підтягнутим? Досі я не виглядаю дуже погано, але ще далеко від дивлячись, як Деніел Крейг.

Чи потрібно коригувати мій раціон трохи? Я займаю досить білка і чи потрібні мені білкові коктейлі? Якщо мені потрібен протеїновий коктейль, який? У мене алергія на молочні продукти і більшість протеїнові коктейлі є молочні продукти?

+867
user227117 20 жовт. 2019 р., 14:10:32

Як ви натиснете на визначення гнучкості має першорядне значення. Замість того, щоб дискутувати правильне визначення, я дам деякі моменти я використовую зі своїми клієнтами.

Швидкі терміни, приклади

По-перше, гнучкість може поліпшити практично миттєво. Наприклад, у тих, хто з болем, загальним для них, щоб бути "сторожив" цього руху.

Скажімо, у вас є хтось, хто має болі в попереку коли нахиляюся. З-за цього, коли ви оцінюєте своє вміння кульшового шарніра, вони тільки перейти, наприклад, 25% в діапазоні руху.

Можна сказати "у них є жорсткі підколінні сухожилля". Однак, якщо ви зміните, як цей чоловік схиляється над наприклад, ви не дозволяйте нижній частині спини у турі стільки ж, а якщо поставити стілець перед ними, тому вони мають певну підтримку і зменшує навантаження на хребет, вони раптом мають на 50% більше діапазон руху. Щодо зміни руху бути більш нижній частині спини-friendly, або робити щось, щоб дати людині спокій, діапазон руху може значно поліпшити в режимі реального часу.

Це не нормально, що люди думають про гнучкості, але це насправді досить часто. По суті, в тому, що невеликі терміни м'язово нічого не змінилося - ми не придбали нове пристосування, яке швидко. Як стає сильнішою, ви не зміните саркомерів в секундах.

Але зачекайте! Ви можете змінити мікроскопічні миттєво теж. Наприклад, ви можете зірвати функціонально зв'язок, не розриваючи його фізично. Тобто, ви можете мати сталося травмуючу подія у вашому коліна, в результаті такого розтягування на зв'язки, що поки це не сльоза, це вже не здатні реагувати на стрейч стимул. Це не "відскік", зліва в матеріалі. Називається пластичною деформацією.

На тривалий термін приклади

Для більш традиційних, де чоловік сказав, негнущейся попереку, і вони хочуть знати, як довго це візьме, щоб не відчувати жорсткою, я зазвичай кажу їм, 4-6 тижнів, щоб помітити поліпшення. Ось чому:

Навіть якщо ти активно робиш все краще, ти розтягуєш кожен день, роблячи достатній обсяг, щоб заручитися адаптації, пасивно не.

Що це означає? Щоб бути більш ясним, ми скажемо, що активно означає, що ви свідомо маніпулювати ваше тіло (це включає в себе зміну будь-повсякденної діяльності, яка може таїти в попереку в скороченому положенні / змушуючи його зігнутися, ні розігнутися), і пасивно знаходиться в несвідомому стані. Не тільки м'язи працюють активно, вони також пасивно працювати. Вони завжди тягнуть.

Розміру м'язів це значний показник, скільки він тягне на щось, тобто скільки напруги він виробляє.

Скажімо, нижньої частини спини, м'язи працюють понаднормово, але ваша стислі терміни м'язи живота. Загальний приклад цього-передній нахил тазу. Нижніх м'язів спини потягніть задню частину тазу вгору, при певних м'язів живота потягніть передню частину тазу вгору. Вони протидіють одна одній.

Ми можемо ймовірно, сказати в нижній частині спини м'язи надмірно гіпертрофована і черевного преса недостатньо гіпертрофовані. Тому, навіть якщо ви уникаєте переднього нахилу таза (чи як там) весь час, тим нижчі задні м'язи досі тягне на попереку більше, ніж ви хочете. Це просто збирається зайняти час для

1) черевної м'язи для гіпертрофії і наздогнати і або 2) у нижній частині спини атрофуватися м'язи і заспокоїтися.

Іншими словами, ви можете розглядати це подібно до того, як довго це бере, щоб придбати примітно, гіпертрофія: 4-6 тижнів.

Якщо подивитися глибше, можна помітити, гіпертрофія швидше, але це загальноприйнятий орієнтир за межами мікроскопічному рівні. Інакше кажучи: ви можете побачити поліпшення міцності, гнучкості, м'язової маси, часто лише кілька днів. Наприклад, людина приходить на сеанс в один прекрасний день, через кілька днів це, звичайно, правдоподібно, вони трохи сильніше, більш гнучкою, що.

Але ті, як правило, не великі стрибки. Замість цього, коли хтось озирається на місяць або більше, зміна є набагато більш очевидним.

Ви можете змінити це, щоб поглянути на атрофії. Якщо ви нічого не робите на ваших ногах протягом тижня або двох, ви можете напевно помітили атрофія статися так швидко. Космонавти є хорошим прикладом цього. Два тижні в умовах мікрогравітації і вони можуть бути на 10% слабше. (Глибоке занурення на космонавтів тут.) Але вам доведеться шукати багато складніше, ніж на 4-6 тижні марка, де він просто стрибає на вас. (Середньостатистична людина не подумає, що вже 10% різниці.)

Це довгий спосіб сказати, що визначення гнучкості може бути виявлено, але визначення поліпшень теж.

Особисто, коли клієнти запитують мене, як довго, поки вони помітять поліпшення, я йду з вище обґрунтування 4-6 тижнів, хоча багато помітять поліпшення швидше. Тому що кінцевий пункт все вище, ми припускаємо, що людина чудово дотримуючись все необхідне для придбання адаптації. Висока припущення для багатьох.

+802
matheeeny 30 бер. 2017 р., 22:28:21

Хороший спосіб збільшити вашу ногу висотою підйому, щоб використовувати обважнювачі. Ноги несуть в собі величезну частину ваги вашого тіла (на середньої людини). Тренувати м'язи, що беруть участь у підйомі ноги.

Використовуючи легкий вага щиколотки (близько 1,5 кг) і піднімаючи коліно, щоб його максимально високому положенні. Промити і повторювати виконання 10-12 повторень на кожну ногу. Змінити повторень у вашій власній спроможності. Вага може бути збільшений з важкими вагами щиколотки з часом.

Якщо ви не володієте обважнювачі можна використовувати кабель машина опір в тренажерному залі. З сторона, яка йде навколо щиколотки вище ваш тренер. Знову ж таки, це пов'язано з підняттям коліна вгору і повільно повернулися на землю. Переконайтеся, що почати з дуже малою вагою.

Я тренуюся з вагами щиколотки, щоб поліпшити стабільність і силу своїх ударів в бойових мистецтвах. Тримаючи мене за коліно високі до удару вийшов (фронтальний удар).

+796
Fuckin Jew 9 лист. 2017 р., 08:28:27

У мене немає точних даних, але мій досвід показує, що швидкий крок за все, якщо ви можете зробити це. Він тримає пульс підвищений, але дає вам шанс взяти перепочинок і працює кілька різних м'язів. Зомбі 5K додаток прямо звертається швидкій ходьбі більшу частину часу (хоча він має деякі інтервали на початку тижня, де ви чергувати швидкі і повільні прогулянки). Темпу ходьби має бути достатньо швидким, що ваші м'язи не замерзнути і ваш пульс залишається підвищеним, але не настільки швидко, що ви втомилися, перш ніж почати знову.

+775
NatP 30 квіт. 2017 р., 09:12:49

Є обґрунтований ризик для здоров'я з високим вмістом білка, низьким Carb дієти?

+656
Phil Quinn 13 бер. 2010 р., 23:29:45

Немає небезпеки здійснення ТП. Роблячи це, ви збільшите підтримку хребта вашого ядра. До чого це призводить, щоб знизити ризик травм при заняттях важкою атлетикою (Ходжес і співавт. 1997). Це досягається за рахунок двох механізмів: 1) шляхом зниження тиску на хребет і 2) з допомогою поділу внутрішніх органів усередині черевної порожнини, щоб знизити ризик грижі.

Фізіологічна зміна, яка відбувається при виконанні ізометричних vaccuums полягає в тому, що м'язи мають підвищений тонус через більш активної рефлекторної дуги; це те, що подарує вам плоский живіт (я припускаю, що це причина, чому ви відчуваєте tigter, не з-за будинок. На іншій ноті, Домс, в основному, спричинені ексцентричним сутички, які практично відсутні в vaccuums (сила, що діє ззовні внутрішніх органів є низькою порівняно з концентричною сили ТП)).

Біомеханічні зміни, що відбувається, з іншого боку, набагато цікавіше. Щодо стабілізації хребта через сильну основу, ви зможете поліпшити виробничі сили нижніх кінцівок, тому що вони зможуть докласти свої сили в разі необхідності, а також стабілізацію верхній частині тіла в кожному русі. Це важливо практично у всіх видах спорту, але також можуть допомогти в сидячий людьми для зменшення болю в хребті.

Нарешті, він не буде заважати ліфти. Це тільки зробить їх більш безпечними і простими для виконання.

+620
Waseem F Tadros 12 черв. 2015 р., 13:30:57

Це питання про те, що я постійно переживає за якихось п'ятнадцять років.

Якщо я постійно тренуюся в бігу, кажуть, вказавши 8 миль в день, п'ять днів на тиждень, я відчувають "млявість", яка починається десь у середині першого дня відпочинку і стає набагато більш інтенсивної і на другий день відпочинку, після цілого дня відпочинку.

Це не зовсім втома; це щось інше, як слабкість, сонне почуття. Кілька разів я експериментував з використанням бігу, щоб зробити його піти, і він працював. Наприклад, йдемо на вулицю і робимо кілька прискорень в кілька сот метрів --- це було схоже на наїзд який-небудь великий, червоний "розбудити" кнопкою в мозку. Це парадокс: я не хочу нічого робити, просто лежати. Але енергія там бігати вибухоподібно, і почували себе зовсім протилежними потім, як біполярні гойдалки.

Я не досвід це якщо я замініть біг іншими витривалість, як пристойний обсягу та інтенсивності їзди на велосипеді. З велоспортом, я втомився в кінці бою з п'яти днів, і відчувати себе краще з днів поспіль, як і слід було очікувати.

Це безумовно не той випадок перетренованості. Ефект не вимагають великого обсягу або інтенсивності тренувань, і як я писав вище, вона збільшується при тривалому відпочинку, принаймні за кілька днів.

Це швидше схоже на своєрідний відміни препарату.

Цей ефект відомий і десь документально?

+609
Yusril Herlian Syah 23 черв. 2018 р., 03:33:57

Гарна новина полягає в тому, що, поки сидить тебе вб'ю, дослідження, здається, показують, що лише дві хвилини ходьби щогодини у чому скасовує ефект. Або поставте собі будильник або встати і зробити каву або воду на годину. Додати рекомендовані 20 хвилин помірних вправ три рази в тиждень, і ви повинні бути добре.

+591
billy Hopkins jr 22 серп. 2018 р., 09:06:49

Одного разу лікар рекомендував утриматися від усіх травмонебезпечних видів спорту із-за небезпеки відшарування сітківки, однак це буде обмежувати якість мого життя.

Маючи відшарування сітківки вплине на якість вашого життя. Це може бути мудрим, щоб мати іспит очей і отримати роз'яснення від лікаря-офтальмолога, є чи не ви знаходитесь в групі ризику. Якщо ви знаходитесь в групі ризику, попросіть лікаря очі на рекомендації і вивчіть ознаки і симптоми. Потім, якщо ви відчуваєте які-небудь симптоми, ви будете знати, щоб отримати негайну допомогу. З цим знанням ви можете зробити більш обґрунтоване рішення щодо того, які дії ви готові ризикнути.

 • Фактори ризику розвитку відшарування сітківки

  Важка міопія є фактором ризику розвитку відшарування сітківки. Старіння, травми, певні захворювання і сімейний анамнез та інші фактори ризику. Sightwise.org відноситься до * -6.0 діоптрій корекції або більше.

  Короткозорі люди більш уразливі, тому що їхні очі більшими, ніж в середньому від чола до потилиці, викликаючи сітківки, щоб бути тонше і більш крихкими.

 • Симптоми відшарування сітківки:
  Знаючи ознаки відшарування сітківки та її лікування як медична допомога може допомогти зберегти ваш зір. Якщо ви відчуваєте будь-який з наступних, негайно звернутися за медичною допомогою.

  1. 3 ФС - раптові спалахи, Повзуни, поля втрата зору
  2. Незначне відчуття тяжкості в оці
  3. Густа тінь або завіса поділяю твоїх поглядів

  Ви вже прочитали статтю у Вікіпедії з приводу відшарування сітківки і обережність про високих спортивних впливу, різкі прискорення-гальмування, а також важкого ручного підйому. Питання в тому, наскільки небезпечний біг підтюпцем, бойові мистецтва і важка атлетика вага для вас і вашого стану, враховуючи здоров'я ваших очей вашого загального стану здоров'я, віку, сімейної історії, і до історії. Ваш лікар є кращим, щоб запитати.

+549
MOHD KHARUL HADI BIN ISMAIL 14 лют. 2016 р., 17:05:33

Мій жим лежачи, в сторону від мене, не подобається рух вправи, ні завищений прогноз по ньому загалом-то, досить прикро, навіть зі спробами поліпшити його. Я іду жорсткого режиму, тільки обмежуючи себе в міофібрили підготовки, без гіпертрофії, але це не проблема; проблема, здається, не побачивши його. Я бачив ролики, що демонструють правильної форми і все, але коли справа доходить до бути насправді робити це я не дотягую.

Я пробував знижувати вагу для роботи на відступаються з формою, але все, що не послабить мене один ПМ, якщо я не залишатися важкою, або стимулює саркоплазматического рідини, наростити більше м'язів, але ваги не стане легше. Піраміди не працюють для мене, тому що я втомився, перш ніж я отримую найбільшу вагу, і в кінцевому результаті перевтоми/поранити себе, або викликає крепатуру протягом декількох днів.

Я не можу здатися, щоб отримати це право. Я буду або включати занадто багато груди, занадто мало трицепс, або навпаки, або комбіновані безлад. Я не "штовхати" вага чисто з навантаження рівномірно розподіляється між вищезгаданої групи м'язів, тому я втоми після тільки пару повторень і часто відчувають миттєво болючість.

Це не такий для будь-яких інших вправ, крім лавки, так от що я припустив:

 1. У мене, природно, слабка груди і поганій формі тіла.
 2. У мене погані біомеханічного позиціонування, руки не короткі і не можу дізнатися форму, пояснюючи багато, чому моя лавка рідко збільшується.
 3. Що ще я не можу придумати.

ЗИ: я пробував з прогнутою спиною, але не робить ні взагалі різниця, якщо в моїй бідній лавочці.

Мені потрібні деякі пропозиції про те, як домогтися правильної форми і максимальної продуктивності.

+523
Min Ma Har 2 лип. 2011 р., 16:15:55

Це питання може бути більше підходить для виховання стека обмін, однак є кілька речей, які ви можете спробувати.

Насамперед, утримування і переміщення дитини (або безповоротні) менше покладається на сирцевої міцність і більше на статичні тримає навантаження і ногу і основні сили. Крім того, це буде одним з більш безглуздих речах, що я написав, коли-небудь...

Примітка : завжди використовуйте повільні, контрольовані рухи, ніколи не піде у відмову, завжди є посмішка на вашому обличчі. Тримайте тулуб або під пахвами.

 • Дитина натискає - проаналізувати стандартний армійський жим з дитиною, на піку руху, тримати дитину на вершині протягом 3-5 секунд і похитування дитини і зробити дурні особи, повернути дитину до вашої особи, поцілувати дитину. Це один реп. Виконувати по 5-8, поки дитині не набридне або руки втомлюються. Крім того, лежала на підлозі і не тисне підлогу.

 • Дитина штовхати Преси - в безпечній зоні. Стоячи, тримати дитину на рівні грудей, злегка зігніть ноги в колінах, затримайтеся в цьому положенні, поки відлік космічний корабель від 10 до 1, Як ви стоїте-вогонь стегнами (при цьому кажучи, зліт) і запуск дитина 2-3 см вище руки.

 • Малюк гирі гойдалки - як дитина підросте, покачати прес стане складніше, і буде перетворюватися в повний гирьового гойдалки. Я зробив це нещодавно з моєї 4-річною племінницею за півтори години і це вбило мої сідниці. Знову ж таки, відлік і вибух офф треба.

Немає хорошої книги про дітей для фітнесу, але в крайньому випадку є високо оцінена книги на Amazon, яка покриває з допомогою кішок для фітнесу. Не ідентичні, але принцип той же.

+506
pramoda kumar moharana 24 черв. 2016 р., 11:14:16

Я не експерт в анатомії плечового, але я помітив, що якщо я це зроблю "трицепс-барі" діпи, у мене немає ні болю, ні ударів в якій-небудь плечовий суглоб. Це версія провали, де лікоть піти якомога далі назад, як ніби вони хочуть торкатися один до одного, на відміну від "скриню в стилі" бар провали, де лікті набагато більше розширюються в сторони.

Але, глянувши на скелетних структурах плечового суглоба, я не бачу причин, чому переїзд плечової кістки "задом наперед", а не просто спалювання його в сторони, якимось чином має зробити рух набагато більше ударів-менше (в основному через АС суглоба, який видається найбільш імовірним джерелом вузького місця).

Згоден, просто "скелета/зв'язки" подивитися, можуть минаючи деякі інші важливі деталі як добре --- якщо лікоть спрямований назад (з лопатки прибирається), я можу рухати ліктем вгору тільки досі (я не можу підняти лікоть вище моїх плечового суглоба, коли він вказав позаду мене, наприклад).

Так що, насправді є й інші структури (наприклад, м'язової тканини), що може бути обліку 'трицепс' діпи від болить плечовий суглоб? Я думаю поки це просто дельтоиды, пастки, і довгі трицепси голові просто все натикаючись один на одного, блокуючи тим самим будь-які болі, які викликають або наброс-викликаючи ряди руху.

Редагувати: згідно нижче зображення, що саме заважає розширенню плече сагітальній повний 360°? Це розтягування дельтоподібних м'язів, або деякі оклюзії між задньої групи м'язів натикалися один на одного, або щось ще? Так що це дозволяє мені робити трицепс зручно опускається без болю, ні ударів. enter image description here

+475
Dominic Luther 26 квіт. 2016 р., 05:12:25

Ви також можете спробувати "жирні ручки". Ви покладіть їх в барі і відчувати себе гумової до них. Вони також можуть бути розміщені на гантелі і в звичайних барах.

Їх мета-зробити бар товщі, щоб працювати передпліччями, але вони можуть допомогти з вашою проблемою.

Якщо ви подивитеся на Amazon ви знайдете їх і багатьох інших брендів.

+471
doubllle 1 серп. 2016 р., 01:32:46

Мій жир становить близько 21,5% і моя мета-набрати м'язову масу. Я почала виконувати вага тіла вправи, так як за останні 3-4 місяці і я зробити хороший прогрес з силового тренування (інтенсивність по 4-8 повторень).

Надлишок coloric, які необхідні для збільшення м'язової маси, якщо я переконайтеся, що є 1,6 грама білка на кілограм моєї цільової вагу? Я припускаю, що будь-дефіцит буде спалювати з жиру і у мене досить багато, щоб заощадити.

+469
user3475 28 вер. 2010 р., 21:14:00

Взагалі, я не думаю, що це дійсно важливо для вашого обміну речовин коли ви почнете тренуватися. Немає золотого правила, тому що деякі люди сови, а інші жайворонки. Крім того, ви можете привчити свій організм до певного ритму, тому вибрати те, що підходить вам найкраще і Ваше тіло, ймовірно, адаптуватися до нього.

Загалом, ви повинні спробувати, щоб тренування не відразу після їжі, значить, вставати рано це робити до сніданку або перед вечерею. Якщо все інше зазнає невдачі, ви, як правило, доведеться чекати кілька годин після вечері, перш ніж ви можете йти.

Так що, я б сказав, що два найбільш важливих чинників вашого сну і харчування і менше значення, свій робочий графік, який може диктувати, коли у вас є час.

+445
boris quiroz 16 квіт. 2012 р., 05:24:29

Як ви зробите тренування в певний день буде виглядати так.

Тренування 1: 1А 2А>3І>4А>5А>6А
День відпочинку(и)
Тренування 2: 1б>2б>3б>4б>5в>6б День відпочинку(и)
Тренування 3: 1А 2А>3І>4А>5А>6А
День відпочинку(и) і т. д...Є проблема з тренування хоч - яке навантаження конкретного вправи буде поставити на вашому тілі буде залежати від ряду речей - довжини кінцівки, м'язи живота довжина, сухожилля, точка вставки і кут введення, збалансований між агоністами сила, рухливість суглобів, м'язовий щільність та інші речі, які я не думала в той момент. Так що або ви робите занадто легким вагою з гантелями, щоб отримати якісь результати, або ви будете надмірно напружуватися, з безліччю вправ.

Цей план тренування ігнорує основний принцип прогресивної перевантаження. Він буде отримувати результати для кого-то зовсім нове вправу, але я впевнений, що кожен, хто робить це дійсно швидко плато.

+427
user12706 19 вер. 2015 р., 05:41:36

Які фундаментальні вправи робляться для того, щоб розробити хороший вертикальний стрибок?

Є одна вправа, яке є базовим фундаментом в максимальному загальний вертикальний стрибок?

+389
SRapp 25 серп. 2010 р., 17:19:21

Всі люди різні і в залежності від того, де ви знаходитесь у вашій тренування (людина, який зняв уже 5 років поспіль і когось нового) ви б краще з деякими режимами.

Одна з речей, які ви не згадали, що ваші цілі. Без цього ви не отримаєте хороший відповідь.

Ви підніматися, тому що ви хочете бути кращим у спорті? Якщо так, ця тренування трохи статичним і я б включати в себе інші ліфти, які рухаються симетрію вага близько плюс пліометріка.

Ти піднімаючись, щоб стати сильніше? Тоді ця тренування трохи приземленим і недостатньо зосереджені на інтенсивності. Ви повинні, ймовірно, потрібно збільшити вагу і зменшити кількість повторень протягом декількох комплектів. Ви, ймовірно, потрібно зробити безкоштовний ліфти.

Ти піднімаючись, щоб зберегти хоча трохи сильніше? Потім тренування, ймовірно, досить. Тут ви повинні бути сконцентровані на виконанні підйомників правильно з вашої маржі для поліпшення менше. Коли ви піднімаєте і хворіти-це хворобливі відчуття зосередилися на правильний район - наприклад, присідання повинні змусити вас болить від того, де твоя дупа відповідає задню ногу до передньої частини вашого підколінного сухожилля. Якщо ви отримуєте біль у спині або стегнах, є хороший шанс, що ви робите підйоми неправильно або хороший шанс, що ви не робите безкоштовний ліфти і бачити слабкість в інших частинах.

Просто немає ідеального відповіді. Тренування, схоже, "швидка", але з інтенсивністю 100% і правильної форми вона більш ніж достатня для людини 4 місяці. Якщо ви не отримуєте прибутку, може керувати біль/біль, ваше тіло, як правило, відчуває себе здоровою, і ви з задоволенням робите це, продовжуйте, поки ви не починаєте бачити себе плато.

В залежності від віку роблю це два рази в тиждень-це здійснимо, але в якийсь момент вам може знадобитися, щоб скоротити зайвий раз підніматися або, можливо, просто взяти інтервалом від другого дня. Але це приємно чути, що хтось 4 місяців, роблячи ноги два рази в тиждень. Ваше тіло буде рости набагато швидше з більш сильним ядром.

Так що відповідь - достатньо, якщо ви отримуєте доходи. Якщо ви не ви, можливо, буде потрібно, щоб перейти до структурованої рутини або СС. Але якщо ваша вага йде вгору за хорошою ціною, продовжуй. Якщо це не так запитайте себе, це моя рутина чи це моя інтенсивність. Якщо ви вважаєте, що це ваша рутина, пост ваш точний розпорядок з сумами вага протягом двох місяців, і багато людей можуть від консультації та інші речі, які ви могли б зробити.

+338
broskiier 3 січ. 2017 р., 16:18:36

Я працюю на 3-денний спліт рутини, близько 5(+1 підтримую) вправ в день. Це перший раз, коли я щось збираю для себе, тому я сподівався, що ви могли б поставити в деяких коментарях.

Я не володію (я працюю вдома) кабелі, просто squatrack, лавки, ваги і підтягнути бар. Мій попередній досвід з або 5х5 і до того, що деякі випадковим чином за допомогою машин в тренажерний зал.

Груди/Трицепс

 • Лежачи бічній підняти (підтримка плеча)

 • Жим лежачи (головні Пец, грудини)

 • Нахил жим лежачи (головні двк, глини)
 • Нахил плеча підняти (зубчаста)
 • Діпи лавці (трицепс)
 • Зниження вузьким хватом віджимання (трицепс, могли йти похилій вузьким хватом, Жим лежачи, але хочете робити віджимання, тому що це просто пляжний хлопчик я ;))

Спина/Біцепс

 • Лежачи зовнішньої ротації (підтримка плеча)
 • Підтягування (спина/біцепс)
 • Станова тяга (спина)
 • Штангою знизує плечима (пастки)
 • Кучері молоток (біцепс/зброя)
 • Кучері біцепса (біцепс)

Ноги/Schouders

 • Гантелі плеча внутрішня ротація (підтримка плеча)
 • Присіданнях зі штангою (квадрицепси)
 • Прямі ноги станова тяга (окосту)
 • Накладні прес (передні)
 • Вертикальному ряду (збоку)
 • Задня дельта підняти (задній)

Я роблю одну вправу роторної манжети щодня, в основному профілактикою майбутніх травм після того, як були деякі проблеми з моїм надостной. Я виконую їх з невеликою вагою (порожній гантелями, 2.5 кг) з великим числом повторень, 3 підходи по 15. Мої нормальні набори просто буде звичайний старий 3х10, намагаюся додати вагу, коли я отримую 3х10 з хорошій формі.

Будь-які поради в цілому? Я хотів би, щоб мета краще мої сідниці, які-небудь поради для цього?

Як ви можете бачити, це досить короткий рутини, я думаю, трохи більше години кожен раз, після 30-45 хвилин бігу підтюпцем. Додаток мудрий, я просто беру протеїновий коктейль у вечірній час.

Що ви скажете?

+336
RMC77 5 черв. 2015 р., 09:05:04

Я б проголосував, що ви запишіться в спортзал. Це, звичайно, може бути дорожче (і менш зручні), але чиста позитивні сторони переважають негативи.

По-перше, Олімпійський штангою коштує ~$100. Базові, чавунні гирі коштувала трохи більше 1 $/фунт (принаймні де я живу). Так просто, щоб почати роботу, ви, ймовірно, дивлячись на $300, просто за штангою і гантелями.

По-друге, якщо ваш тренажерний зал має присадкуватий стійку бару, ви можете знайти його дуже важко робити присідання, які є основною частиною будь рутини сили. Я б піти так далеко, щоб сказати, що роблю штангою присідання без стійки для присідань/клітина сили по-справжньому небезпечні.

+171
sartox 23 черв. 2012 р., 07:31:17

Існує кілька різних підходів, які я знайшов, щоб впоратися з цією проблемою:

 1. Отримайте ваш власний присадкуватий шафа для вашого будинку.
 2. Очистити зал від підлоги.
 3. Отримати коректувальник, щоб допомогти вам.
 4. Використовуйте жим штанги для одягу, так що ви не тільки очищення від талії вгору.
 5. Використовуйте штейнбор ліфт.

Кожен з них має свої плюси і мінуси, і ви повинні оцінити, що краще для вас, враховуючи ваші обставини.

+159
Oxolotl 27 жовт. 2016 р., 15:17:00

Гіпонатріємія-дефіцит натрію. (гіпо = низький рівень/мало; натрій = натрії; -эмиа = в крові... не вистачає натрію в крові).

Не достатньо-це не абсолютне значення, а значення концентрації. Чим більше води ви п'єте, тим більше натрію ви потребуєте.

Піт мінеральний склад

Як ви можете бачити в цій статті, натрій є основним мінералом, який вимагає добавки під час тренування, наскільки втрата поту стурбований... за умови, що ваш раціон відповідно до ЗРД і, що ви потієте менше, ніж 4 літри.

Точне мінерали, втрачені при потінні варіюється від людини до людини, і той ж людина, з дня у день. Що робить для безлічі індивідуальних варіацій від базової моделі.

Якщо ви більше поту, або якщо у вашому раціоні недостатньо, щоб почати з, інші мінерали можуть стати проблемою.

Наскільки втрати через піт стурбовані, натрій є ключовим... але натрію і калію (і магнію) працювати разом в протилежні сторони.

Натрій притягує воду в кров, калій притягує воду в клітки. Коли рівень натрію в крові падає порівняно з рівнем калію, безкоштовна вода приваблює в клітинах. І навпаки, коли рівень натрію низькі рівні High і калію, безкоштовна вода надходить із клітин у кров і клітини зневоднюються (= головний біль).

Оскільки втрати натрію через піт є найбільш важливим, ви повинні доповнити вмістом натрію, але якщо при цьому ви створюєте дисбаланс з калієм, у вас може розвинутися головний біль.

Як з натрієм, концентрація важлива. Якщо ви п'єте багато, потрібно більше калію, щоб зберегти концентрацію на колишній рівень.

Якщо у вас головні болі після фізичного навантаження, швидше за все, вам потрібно збільшити споживання калію.

Серед природних "спорт доброзичливий" джерела калію у вас є:

 • Банан
 • Кокосова вода
 • Курага
 • Кураги/чорносливу

З урахуванням розширення індивідуальних варіацій, дієту і т. д. краще для вас, щоб експериментувати консервативно, щоб знайти те, що працює для вас.

Щоб уникнути головного болю, не чекайте, поки у вас є один, щоб почати приймати електроліти. Коли ви починаєте втомлюватися, жарко, ваш рот відчуває себе трохи сухий, мова розпухає, руки трохи спітніли, і т. д. Або навіть перш ніж будь-які симптоми, якщо ви помітили, ви не спітнів.

+97
Karan Singhal 28 лист. 2016 р., 21:46:19

Нам потрібно більше інформації, щоб дати обгрунтовану відповідь. Деякі речі, які допомогли б включати:

 • Вік
 • Фітнес-рівня
 • Мета (ви тренуєтеся для гонки або біг для здоров'я/фітнес)
 • Такими темпами у вас в даний час працює
 • Досвід роботи
 • Інші тренування або активності

П'ять миль, здається, що це дуже далеко, якщо ти тільки працює два дні на тиждень. Якщо ви тренуєтеся для гонки два дні в тиждень навчальний план є трохи незвичним.

Оновлення: Дякую за додаткову інформацію.

Ґрунтуючись на інформації, я думаю, ти заходиш занадто далеко і занадто швидко. Я б скоротив відстань назад до 2-3 миль для кожного запуску, і додати близько хвилини на свій темп. Ви повинні відчувати, як ви могли Кері на розмову під час бігу (повільного до помірного вигину). Навіть якщо ви в досить хорошій формі, ваш організм ще не адаптувався до цих пір працює.

Після того, як ви звикнете в цьому темпі і відстані, почала злегка збільшивши відстань. Ось гарна стаття, яка пояснює, чому повільно краще, а будинок вашої аеробної бази: https://philmaffetone.com/want-speed-slow-down/

Коли ви вирішите, що ви хочете впоратися з 10-знайти хорошу програму навчання. Ви повинні тільки потрібно близько 8 тижнів, щоб підготуватися до гонки. Тут є хорошим місцем для початку: http://www.halhigdon.com/training/51122/10K-Novice-Training-Program

Ви можете бачити, що навіть для 10-до, пробіг в довгостроковій перспективі вельми скромні.

+83
Avec 21 трав. 2013 р., 18:49:14

Я збираюся припустити, що ваші тазостегнові суглоби здорові і не потребують заміни. Перевірте з вашим лікарем, щоб це виключити. В іншому моя відповідь має відношення до типу вправ, які ви намітили.

Найбільша річ, яку я бачу у вашій режим вправ полягає в тому, що ви не робите багато для вашого заднього ланцюга. Велотренажер отримує свій квадріцепс і передню (передній) ланцюг добре діє.

Єдиний спосіб виправити це, щоб здійснити задній ланцюга. В основному у вас розвинувся м'язовий дисбаланс, який викликає біль, порушення постави і т. д.

Такі вправи допоможуть зміцнити заднього ланцюга:

 • Гирьового гойдалки
 • Випади
 • Повернутися розширень
 • Станова тяга
 • Присідання всіх видів-якщо ви хоча б іти паралельно (складки, стегна на рівні або нижче верхньої частини коліна)

Ключ з будь-якої нової тренування, щоб почати світло і прогресу звідти. Ви можете почати тільки вагу тіла. Хотів би я знати те, що може бути веселіше, що отримує ваша ланцюг задніх бере участь. Однак, як тільки ви збільшили міцність ланцюга, задні (сідничні м'язи, підколінні сухожилля, ікри, спина) ви побачите, що біль стегна почнуть виправляти себе.

Цей тип болю може статися, якщо атлет тільки фокусується на нагальних рухів і не кучері. Дисбаланс м'язів може викликати форма тендиніту в ліктях.

+66
Rajnikant Joshi 13 черв. 2013 р., 01:43:03

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil