Як я можу набрати вагу як вегану?

Я веган і дуже хочу набрати вагу. Як я можу отримати більше в здорову сторону, поки на дієті? Що я повинен їсти, як я повинен працювати?

+235
shaik sthanka 18 лип. 2019 р., 19:38:16
33 відповідей

Думаючи про те, що частка продуктів харчування ви повинні є тонка настройка. Як набрати вагу? Покласти вершкове масло на все і фаст-фуд. Я знаходжу вживання в їжу простих цукрів (соди або тан або сік) мені допоможе зберегти мій апетит.

Реальна проблема-це відсутність апетиту. Ви голодні пару годину після того, як ви працюєте? Якщо ви не ви, можливо, не піднімаючи досить важкі. Стрес вбиває апетит? Ви не повинні бути стрес.

+999
user3560320 03 февр. '09 в 4:24

Підрахунок, як правило, краще для підтримки ритму при підйомі. Ви можете називати вголос цифри, шепіт їх, кричать або хрюкають їх, або просто порахувати в голові.

+977
Ethan Strider 3 серп. 2019 р., 01:38:06

Грубо кажучи, дві речі: по-перше, там може бути різниця в загальному обсязі (60 повторень в цій вазі проти 61 повторень в цій вазі, в цьому випадку це мізерно мало, але в інших випадках воно може бути значним), два, ви отримуєте переваги і недоліки збирається на провал, коли ви йдете у відмову і не коли не.

Збираюся на провал-тобто, робити ремонт, поки ви просто не можете фізично зробити ще один, вкрай напруженим. Це може бути добре: ви знаєте, ви досягли свого ліміту (на даний момент), ви стимулюєте зростання м'язів, ви тренуєтеся, щоб підштовхнути через втому. Це також може бути поганим: той же стрес, що стимулює ріст м'язів може викликати болі в суглобах або запалення, і протискиваюсь втома призводить до зниження якості форми і тому ризик травми.

+962
Visa 21 бер. 2016 р., 17:31:46

Я б запропонував працювати до виконується дуже невеликі відстані під час ваших прогулянок. Пройти милю, запустити блок, повторити. Поступово збільшуйте відстань, яку ви працюєте, але зупиніться, якщо ви відчуваєте перенапруження. Мета полягає в тому, щоб поступово нарощувати вашу витривалість при бігу ви не повинні бути в змозі втекти цілих 8 миль на ваш перший перейти.

Відмова від відповідальності: якщо ви побоюєтеся, що там може бути щось не так, то йдіть до лікаря! Ніхто на цьому сайті буде (або має) сказати щось інше...

+957
GallantQuail 8 жовт. 2016 р., 16:33:01

Якщо ви можете зробити 70 повторень з ідеальною формою (кожен з них!), він не повинен бути значно більш небезпечним, ніж 7х10 або 10х7. Тому питання можна спростити до: об'єм від 70 (ідеальний) повторень небезпечно?

Це залежить від багатьох речей. Якщо я представляю собою зразок людини складається з мене і мого спортзалу друзі роблять такий обсяг підготовки, я б очікував наступне:

 • віджимання/підтягування раз в тиждень - більшість зразок без проблем
 • віджимання/підтягування кожен день - більшість хлопців будуть проблеми плеча протягом декількох тижнів або місяців
 • гойдалки/уривками з Гирі - більшість хлопців би впоратися з цим спокійно кілька разів на тиждень, може щодня

Чому? Це залежить від різних обставин:

 • генетичні
 • використання допінгу (пішоходи)
 • вибір вправ
 • попередню історію травм

Якась сума з цих елементів можна назвати працездатністю.

Висновок: в деяких випадках, об'єм 70 може бути ОК (навіть низькі), а в деяких випадках, це може розглядатися як належний небезпеки.

Примітка: це дуже важливо підкреслити, що найбільша небезпека довгих сетів тримати техніку ідеально весь час. Якщо ви не можете зробити це прекрасно, це небезпечно незалежно від того, скільки повторень ви робите.

+954
Wyglaf 5 черв. 2017 р., 12:54:20

М'язовий насос" - це не більш ніж збільшення припливу крові в м'язи від напруги. Якщо у вас є вища відчуття накачування, ніж зазвичай, то я б дивився на щось інше, як причина. Більше кофеїну або солі, ніж зазвичай, зневоднення, інші фактори, які будуть цьому сприяти.

+894
FirozAliAmir 31 трав. 2017 р., 20:30:54

В основному є чотири види стретчинга:

 • Статичні: ви тримаєте позицію, не підстрибуючи на ньому. Це те, що більшість спортивне розтягування прагне бути, так як це самий простий, не потребує партнера, і те, що більшість з нас дізналися на уроці фізкультури.

 • Динамічний: це дуже сильно виглядає і діє як розминку. Наприклад, гольфіст може почати практикувати гойдалки аж до нормального діапазону руху, поки вони відчувають себе досить гнучким, щоб працювати через нормальний діапазон хитання. Штангіст може почати навпочіпки в барі, збільшуючи за рахунок ваги, поки вони не комфортно рухатися через їх повний діапазон руху.

 • Баллистик: взагалі, це де ви використовуєте інерції або трохи допомогти, щоб виходити за рамки вашого діапазону руху. Прикладом цього може бути, щоб утримати гантель, коли нахилилась, що викличе ваше тіло, щоб зігнути більше, ніж якщо б ваги не було. Додавши трохи відскік зробить його в лють. Цей тип розтягання зазвичай не схвалювала за те, що травма Магніт.

 • ПНФ (пропріоцептивна нейром'язова фасилітація): це трохи складно, і, як правило, бачили тільки у виконанні професійних тренерів. Це поєднання м'язового скорочення швидко пішли ізометричне скорочення. Ви можете грати з цим самостійно, розминаючи біцепс з ваш кулак до плеча (кісточками вгору), що має зробити ваш біцепс звело небагато. Потім витягніть руку і напружити свій біцепс (як правило, маючи свій кулак під кутом до стіни на відстані витягнутої руки), у той час як договірна біцепс небагато. Як правило, цей тип розтяжки вимагає партнера.

Ви не запитували про них, але я покину їх, тому що вони доречні. Іво був відмінний відповідь від майже десять років тому, що досі стосовно розтягування. Звелося, що я знайшов-це:

 • Це гарна річ, щоб мати широкий діапазон руху.
 • Широкий діапазон руху повинна виходити від діяльності, яка змусить вас використовувати ваше тіло, а не просто проявляти гнучкість заради гнучкості. Не в тому, що остання спочатку погано, але перший безумовно краще.
 • Ви повинні розігріти своє тіло до фізичних навантажень.
 • Чи ви хочете назвати це динамічної розтяжки або розминки, гарного прогріву поступово дозволить вам безпечно впоратися з навантаженням, яку ви збираєтеся представити, через широкий діапазон руху (який у вас, тому що ви підходите і робите все правильно, вірно?).
 • Так що якщо у вас є великий діапазон руху для вашого великого тіла вправи, які ви робите, і ви можете динамічно-стретч-розминки ваш шлях в них, я думаю, це коли питання часто придумує "що ти статично протяжністю"?
+879
Theodor Dimov 7 жовт. 2011 р., 07:23:34

Є купа можливостей:

 • Ти набираєш води-вага в дні тренувань - через пити більше, або зберігати більше через після тренування запалення. Особисто я можу отримати/втратити 2+ фунтів від води-вага в 24 години, який легко маскує будь втрата жиру.

 • Ви не так активні після тренувань під час тренування-днів - менше прогулянок або загального руху можна додати до багато калорій

 • Після першого 27кг (що є велика вага, щоб втратити - вітаю!) ваші втрати ваги, ймовірно, буде набагато важче і повільніше. Є більше терпіння!

Я очікував, що це буде комбінація всіх трьох цих ефектів.

+844
Aleks Gorbenko 31 бер. 2012 р., 10:50:36

Я п'ю багато води. Легко 4 літрів чистої рідини в нормальні дні, 5+ при заняттях спортом (5 днів на тиждень).

Я в дитинстві чув, що сіль та вода зберігаються і провести відсіками, схожими на жир.

Це правда? Є така річ, як вага води, і я міг зменшити свій розмір тіла, скорочення споживання води до 2 літрів рідини в день?

+824
unnamed777 27 серп. 2012 р., 09:12:27

"Трицепсів гантелі Магарич" - це моє улюблене вправу для роботи над трицепсами, але втома біль (не біль, тому що мені боляче). Я не можу тримати вагу з ліктя на 90 градусів положенні. Позиція, яку я вибрав для роботи на трицепс показана на редаговане зображення, також я відзначив, де я відчуваю біль. Він почав мучити мене, щоб я підкачала (відпрацьоване) трицепс. Я роблю 3 комплекти/кожен важіль, кожен з наборів має 12-10-8 повторень, поступово збільшуючи вагу. Я відпочивати протягом 10-12 секунд між кожним набором, але я хочу відпочити менші, але боюся, що біль, втома не дозволить мені виконати наступний набір, так що я більше за інших.

Питання, ця біль це нормально для кожного бодібілдера(спеціаліст або новачок) і альтернативи йому немає або це зі мною, я роблю неправильно?

enter image description here

+822
Kartu9 7 лист. 2019 р., 02:23:40

В доповнення до дуже хороші відповіді вже присутні, які стосуються мотивації, спеціалізованих коригування і зворотного зв'язку, я хотів би також додати, що маючи доступ до великої кількості інформації про вправах в інтернеті, це не те ж саме, що маючи доступ до великої кількості виключно хороше, в комплекті, або безпроблемні вправи інформацію в інтернеті.

Є інформація в інтернеті, що дуже гарна, і допоможе читачеві, і є інформація, що це трохи корисно (але часто менше, ніж здається), або що іноді корисно, а іноді ні, чи корисна в підозріло конкретних обставин. А тут ще інформація, яка може викликати проблеми, якщо неправомірно застосовано, або просто бездоказово або навіть неправильна інформація, чи інакше не підходять для одного дослідження або підозріло-конкретні обставини, які можуть застосовуватися в одному дослідженні.

Це не, до речі, я збирав велику кількість вправ інформацію про інтернетах, це справедливо для будь-якого велика кількість інформації в інеті, від кулінарії до рукоділля для наукового аналізу розвитку кар'єри для особистої поведінки. Люди вважають, речі, і акт віри не приходить з тим, шашку - і потім вони записують свої актуальні переконання і припущення, є першопричиною твори, як вони думають, що він робить, або ж ці переконання або поради для тих, хто ще чи ні.

Так для цього треба ще, і дослідження, і знання, щоб вибрати дійсно корисні біти інформації з minorly корисно, ситуативними, не корисно, відверта чи неправильна біта інформації. Хто може це зробити, звичайно, але це може бути нетривіальні зусилля, щоб зробити це правильно. Таким чином, деякі люди воліють шукати когось, хто відповість на питання... як особистий тренер, якому вони будуть довіряти, щоб знати правду і дати їм корисні знання.

І будь-хто може зробити це неправильно, занадто, навіть тим, хто працює в якості особистого тренера... щоб ця посада не є гарантією знання або правильність. Вибір, щоб найняти особистого тренера-це віра і впевненість, припущення, наскільки це підготовка та досліджень і знань і соціальних факторів.

+786
geisha86 14 вер. 2018 р., 20:41:28

Які статичні пози гарні? Я не сумніваюся в їх корисності. Але яка сила якостями адресується, утримуючи позицію?

Я в основному thinkig про вправи, як планка, поза на коні і т. д.

+784
RosemaryC64 9 квіт. 2010 р., 21:17:06

Якщо його в перший раз, коли ти потрапила у фітнес/працює іноді можна очікувати "збільшення нуб". Я сам отримав близько 5 кілограм без харчування взагалі.

Якщо ви дійсно суворі дієти (наповнювач) ви можете очікувати, щоб отримати як півкіло м'язів в тиждень після цього. Дуже грубий кількість, то він буде більше або менше в залежності від вашого тіла і, як правило, ви переоцінюєте як "добре" ви працюєте і дієти.

Це плато, в кінцевому рахунку, ви не можете тримати покласти на м'язи на невизначений час

+729
Sky Clark 13 груд. 2015 р., 03:50:42

Щоб побудувати добре працює фонд, Я знаю, що я повинен збільшити мій щотижневий пробіг (уникати травм). Я виявив, що я повинен зробити більшість (90%) моїх бігти так легко. Раніше, я використовую, щоб підштовхнути себе в кожній сесії, щоб дати моє найкращий час. Але тепер я почала бігати с 7 км/год швидкість на 5км на відміну від попередніх, де мені потрібно, щоб підштовхнути мій сам щодня бігати з середньою швидкістю 11.5 км/год. Мій тост за 10к(56:43min використовується страва) і 5к на відкритому повітрі(27:28 використовуваний страва тренажерний зал) (25:55 хв бігова доріжка). Чи буде моя теперішня легко допоможе мені створити хороший фундамент? Скільки днів на тиждень я повинен працювати? Поточний тижневий пробіг становить 30 км, а я хочу збільшити до 70км збільшення до 10% щотижня.

+707
GregC 13 січ. 2017 р., 16:05:24

З деяких відео я бачив, ви хочете гантелі, які мають вагу безкоштовно від ручки, яку ви тримаєте на певних ліфтів, як урвати. Це дозволить скинути вагу і не доведеться крутити бар у свої сили.

+693
TubeForPeace 26 лип. 2014 р., 19:46:19

Йога може допомогти в усуненні дисбалансів, як і будь-вправи на розтяжку буде робити. Але, вам дійсно потрібно поспостерігати за собою перед дзеркалом або ще краще, інший обізнана людина, щоб допомогти вам. Ми отримуємо дисбаланс від того, коли ми тренуєшся одну м'язову групу і не спромігшись зняти напругу після підняття важких речей. Я пропоную, щоб повністю розтягнути все тіло після кожного тренування і переконайтеся, щоб зосередитися на місці, що здається жорсткою для вас.

+644
Khatharr 2 лип. 2010 р., 04:48:16

Я вибачаюсь, якщо це трохи езотерики. Через примхи моєї видільної системи, я схильний до випадкових парапроктит, в основному набряк навколо анального отвору, що викликає свербіж і хворобливі на дотик. Вони розвиваються і зникають протягом тижня. Заковика в тому, що я починаю останнім часом пристойний 5к темпами і в останній раз я зіткнувся з абсцесом, вона стала значно гірше, на кілька днів, ймовірно, тому що це було протирають повторювані рухи. Я б вважав за краще не отлынивай, особливо оскільки іноді це триває тижнями. Я використовую крем, щоб зменшити набряк, але буду вдячний за будь-які рекомендації про те, як я міг би зменшити вплив на недугу.

Я знайшов деякі корисні поради, як працювати з гемороєм?, але багато в чому вона, здавалося, про профілактику геморою, а не як з ними впоратися.

+625
Ujjwal 8 січ. 2017 р., 12:49:16

Це спортивний знак відмінності? Я не впевнений, що я пам'ятаю, це занадто сувора на них, переконавшись, що ви зроблені поліпшення. Належне, що, ймовірно, було 8 років тому, тому я впевнений, що він змінився.

Просто переконайтеся, що ви тримаєте розтяжки і розминки ніг трохи, перш ніж намагатися його. Вам хороший ділянку протягом кількох хвилин, тоді, можливо, піти на невелику пробіжку, щоб отримати кров тече у ваших ногах, потім розтягнути ще на хвилину.

Навіть якщо ви не зробите це, я впевнений, що адвокат зможе побачити, що ви зробили поліпшення, і ви повинні бути в змозі задовольнити вимоги.

+541
Thomas Retter 14 трав. 2017 р., 09:14:13

Всі м'язи, які управляють пальцями в передпліччя. Небагатьох м'язів у руці тільки великий палець.

"Сила" і зчеплення пов'язані, більш того, незалежно від типу хвата, всі вони здійснюються значною мірою таким же чином. Тому все, що пов'язано з проведенням важкі речі, такі як станова тяга, фермери ходить, або знизує плечима всі вправи хватку/вщипнути/тиснява здібності, а також спеціальні вправи, як зчеплення зміцнювачі.

+455
SourceAura 15 груд. 2014 р., 00:26:03

Я не експерт або лікар, але ІМХО звертаючи уваги на свій внутрішній інстинкт і страх-це нормально, і те, що боїться моря-це нормально. Море-це не наша природне середовище проживання, і ми не великі хижаки там. Люди нападають на акул, медуз і т. д.

+426
Hachemi 4 жовт. 2015 р., 17:57:24

В даний час Я роблю або програма тренувань 5х5, і я хотів включити вправи на розтяжку в свою розминку, що:

 1. В доповнення до моєї ліфти, розтягуючи використовувані групи м'язів
 2. Збільшити загальну гнучкість (сісти, роблять шпагат тощо)

З огляду на ці цілі, що повинні мої розтягування виглядати?

+391
Mountain Sun Valley Treks 24 черв. 2015 р., 12:32:09

Хто я

Я почав бігати близько двох місяців тому. До цього я зрідка грав у футбол, так що можна сказати, що я був у формі, але не дуже високого ступеня. Як підліток, хоча я грав у футбол, принаймні, три рази в тиждень. Моя вага 87кг/190 фунтів, і я 1.88 м/6.1 футів заввишки.

Стібок

Під час моїх сесій я постійно отримую бічні шви приблизно через 4 км/2.5 милі і я пам'ятаю, що я також використовується, щоб зробити бічні шви весь час в моїй юності.
Іноді біль у боці-це так боляче, що неможливо навіть ходити швидко.

Що я роблю проти стібка

 • Дихання через ніс
 • Видих на ліву/праву ногу, в залежності від того, є протилежним стібком (це дійсно допомагає, я навіть повірив спочатку)
 • Сповільнюється, коли стороні стібки набори в

Питання

 • Є вправи, які допомагають запобігти бічних швів відбувається?
 • Це краще, якщо я продовжую працювати?
 • Бажано звернутися до лікаря, щоб він перевірив?
+371
Aishvarya Akshaya Vishva Raman 14 черв. 2015 р., 20:16:49

Спочатку, воно вимагає кілька днів, щоб виконати ідеальне положення і рівновага стійки на голові (поза йоги). Отже, я намагаюся начальник стенд з настінний тримач, як показано в наступному прикладі картинка,

Але, після 2 днів практикуючи таким чином, злегка я намагався поліпшити, усунувши стіну підтримки. Але як тільки я видалити стіну підтримки, я отримав деякі схилену до лівій стороні.

Будь-які пропозиції будуть оцінені для отримання ідеального балансу в голову стояти позиції йоги.

Head stand with wall support

(Зображення надано - погуглите)

+354
Richard Adam Boettcher 26 квіт. 2011 р., 07:36:08

Я 5'9" І 153 фунтів зараз і 24 років. Я регулярно працює вже рік. Але я відчуваю, що результати вже не так вражають, як раніше.

Я ходжу в тренажерний зал 4 рази в тиждень, 2 групи м'язів кожен раз. Понеділок груди і трицепс, вівторок спина і біцепс, четвер плечі і ноги, П'ятниця груди і АБС. Я теж роблю абс у вівторок. Я працюю на грудях двічі на тиждень, тому що я хочу побудувати більше м'язової маси на грудях. Я значною мірою використати ті ж ваги близько 9 повторень і 4 підходи для кожного тренування. Іноді я додаю 2.5 кг з кожної сторони для моєї тренування грудей. Але я як і раніше не дуже задоволений моєю грудей м'язової маси. Як я повинен змінити свою рутину, щоб побудувати більше м'язової маси?

Я також чув, що існують різні цикли навчання, зсипати циклів і циклів вирізування. Зсипати циклів для нарощування м'язової маси і в цьому циклі ви повинні з'їсти більше, ви, ймовірно, отримати трохи жиру. І в циклі нарізування, вам робити більше кардіо і зменшити ваш жир тіла. Це правда, якщо я хочу наростити м'язову масу поступово? Можна наростити м'язову масу без проходження цих циклів?

+331
Tim Lapin 20 квіт. 2014 р., 05:03:26

Я тренувався з метою втрати ваги протягом приблизно півтора місяців тепер (після розвалюється через обставини поза мого контролю на пару місяців) і конкретно мої перші 5к приблизно протягом 3 тижнів, і я вже близько 2 місяців залишилося до гонки, так що я дивлюся на більш тривалий термін підготовки.

Прямо зараз, я роблю якісь структуровані вправи кожен день:

Три дні на тиждень (Понеділок, середа, п'ятниця), я біжу, в даний час на біговій доріжці з-за погоди. Коли потепліє і погода не погана, я, як правило, працюють поза. Мій працює, як правило, протягом ~30 хвилин, з ~5 хвилинна затримка період легкого бігу, що переходить у ходьбу. У кожен сеанс (30-хвилинний блок), я завжди як мінімум 5к останнім часом стає стабільно на 3.3-3.5 миль. Мій нинішній зручному темпі на дистанцію 5 км-близько 9:50/км, але я добрався до 8:30/км якщо я приникаю.

Два дні на тиждень (вівторок, четвер), я використовую еліптичний на високий опір на 15 хвилин, а потім робити легкий вага підйому (біцепс кучері, груди, прес, трицепс кучері, лат пулдаун, хрумтить, плече, преса) по 3 підходи по 10 кожного, регулюючи вага по мірі необхідності.

По вихідним, я ходити (на біговій доріжці, кут нахилу 9-15 рандомізовані на 30 секунд за рівень) протягом 30 хвилин.

Досі, це було дійсно добре працює для мене. Я взяв майже дві хвилини від мого 5к часу і втратили щось на зразок 18lbs з середини грудня. Однак, я цікаво, якщо я повинен змінити речі, як я отримую ближче до моєї 5к для того, щоб зосередитися на цій конкретної мети, а потім повернутися до цієї загальної тренування після гонки. Можливо, два місяці-це ще занадто рано міняти, так що моє питання складається з трьох частин:

 1. Я повинен внести зміни моя вправа для задоволення короткострокової мети, особливо коли у мене розпорядок, який добре працює для моїх довгострокових цілей? Зараз, що мета-5к. Але я думаю і для інших речей (наприклад, дистриб'ютори в кваліфікації 5K або потенційне майбутнє 10k в рік з цього літа).
 2. Якщо я повинен змінити, коли мені потрібно змінити? Чи це зміна рано чи ближче до дня перегонів?
 3. Якщо я повинен змінити, що моя рутина виглядає протягом тижнів і днів до 5к?
+323
NAGARAJU AN 21 серп. 2016 р., 05:04:41

Агресивні ігри, такі як баскетбол, футбол напевно схильні робити знос до колін.

Відчуваю твоє коліно. Є дуже мало м'язів в коліні. Мінімальний м'язів в коліні означає, що ви не зміцнити коліно. Тому будь-який стрес вам не відчувати себе на вашому литкових м'язів або м'язів стегна йде безпосередньо на колінному суглобі.

Споживання води і правильне харчування зберігає хрящ в колінний суглоб в цілості й допомагає його довше.

Є нестача надлишок всього. Що включає в себе зайве навантаження на коліна. Робити вправи, які зміцнюють ваші стегна і литкові м'язи. Якщо ваші стегна і литкові м'язи є сильний тиск на суглоб кісток менше. Такі речі, як підйом по сходах, присідання будете почувати себе легше, а також.

Коротше, роблять м'язи навколо сильні коліна. Сильні стегна і ікри є кращим вибором врятувати коліна від постійної напруги.

Плавання до речі є одним з найкращих форм фізичних вправ. Він робить тільки потрібні м'язи, а не якої-небудь шкоди для суглобів.

+320
Rachel Yellen 24 серп. 2019 р., 03:02:16

Штангою, станова тяга вимагає іншої форми, ніж гантелі станова тяга, тому що бар повинен пройти перед вашими колінами, як піднімається. Тяга гантелі дозволяють коліна, щоб залишитися далі вперед, що дозволяє використовувати більше м'язів ноги і менше м'язів спини, ніж штангою. Динаміка аналогічні піднімаючись з шестигранною бар.

Гантелі ручки зазвичай ближче до Землі, ніж штангою (~4" проти ~8"). Це означає, що вам доведеться присідати далі за руки, щоб дістатися до них. Якщо у вас дуже висока гнучкість hamstring, це призведе таз нахилити вперед на дно і кривий нижній частині спини. Якщо вантаж важкий (близько або вище вагу вашого тіла) ви, ймовірно, слід підняти їх, помістивши на стопку книг або щось.

Суть в тому, що підйом гантелей-це простіше, ніж піднімати штангу. Позиція ноги на ширині плечей, покладіть гантелі на спинках ваших ніг (і, можливо, підвищений 4" вище рівня землі), присісти, руки прямі, хватом барів, випинати свій зад і підняти груди(і спробувати зберегти, що нижній частині спини кривий протягом усього підйому). Взяти й утримати глибокий вдих, щоб напружена ядро, і як вага відривається від Землі вага стирчатимуть з руки і плечі, викликаючи тенденцію нахилятися уперед; ви протистояти цьому-тримати груди ... щоб уникнути травм в нижній частині спини. Стояти до повного висування, пауза, і зворотне рух до ваги на землі.

+258
nclark 1 черв. 2017 р., 06:52:10

Я люблю тримати розклад латиш, часто спить близько 2-3 годин, я часто їсть шанси і закінчується пізно вночі. Якщо хтось їсть їжу, B і C певного змісту калорій, а потім timeshifts свій графік так, що він їсть ту ж їжу пізно вночі, і ближче, коли він хоче спати, він буде набирати зайву вагу? Якщо так, то чому?

+233
gregorysimoes 14 січ. 2011 р., 09:30:29

Я посилання на подібний пост я відповідав недавно: я втрачу прибуток в цій ситуації.

Я не впевнений, що ви маєте на увазі під "не-стискаючих" тканини. Я думаю, ви маєте на увазі різницю між скоротливого і не скоротливого м'язової тканини. Незалежно від того, ваш аргумент припускає, що метод, який використовується, щоб додати м'язової маси якимось чином прискорює дезадаптації фази. Це не та методика або типу м'язової тканини, що визначає швидкість втрати. А інших факторів, включаючи поточний стан фізичного, тривалість навчання досвід, історії хвороби, і довжина дезадаптації. Якщо ваше припущення було справедливо, я думаю, ми побачимо більше людей пауерліфтингом, ніж бодібілдінгом. Кожна дисципліна здається рясним прихильників.

+178
sym 20 вер. 2013 р., 22:05:49

Перш ніж звільнити бігові доріжки я покажу кілька переваг, які працюють на [власному] бігова доріжка:

 • Навіть поверхні, тому ймовірність травми (підніжки наприклад) зменшується
 • Менший вплив на коліна і ступні - без бетону
 • Довше працює, не турбуючись про туалет чи носити з собою напої
 • Більш точну інформацію про терміни і відстані, яка допомагає для самовдосконалення
 • Ні пагорба працює вимагається, якщо ви виберіть його, якщо ви не насолоджуєтеся бугор біжать
 • Швидше тренувань, Якщо ви не повинні їхати до вас, щоб запустити

Але основні недоліки бігових доріжок:

 • Демотивувати повторюваної монотонної роботи, якщо ви дійсно змінити його
 • Ти дивишся в стіну/небо новини/CNN за 20 хвилин
 • Менш інтенсивні вправи
 • Ніякої зміни через нові маршрути, або за допомогою GPS трекінг
 • Немає можливості для "соціальних" працює
 • Первісна вартість

Я віддаю перевагу бігові доріжки для коротких або інтервальних тренувань працює, і на відкритому повітрі для великих тиражів.

+153
patriciaconn 23 вер. 2015 р., 21:21:54

Кажуть, Ви можете зробити максимум 10 повторень. Нібито ви повинні піти близький до провалу, щоб мати хороший ефект. Але справа в тому, щоб зламати ваші м'язи вниз, щоб відновити їх сильнішими. Є велика різниця між 9 або 10 повторень?

+68
idk0namz 2 лип. 2017 р., 15:52:44

Я стикався з подібною проблемою, як ви описуєте. Подушечки пальців ніг боліло раніше, коли я використовував для запуску.
Проте, я зрозумів, що моя техніка бігу може бути неправильним. Ви пробували тікати лише на шкарпетках? В ідеалі, ви не повинні стосуватися всю стопу на землю під час роботи, так як це шкідливо для колін в довгостроковій перспективі.
Однак, якщо це не так, то ви, можливо, захочете спробувати довгострокової стратегії-йога. Він не тільки оздоровити організм протягом тривалого терміну, але також дає вам гнучкість і спритність.

+49
Middyme 1 трав. 2012 р., 18:38:38

Я вже писав у попередній відповіді про це, який я б рекомендував розглядати.

Коротше, презервативи-це не самий хороший показник м'язового стресу, зростання, відновлення або підготовки ефективність. Це досягається завдяки поєднанню факторів, в першу чергу ексцентричні вправи. З Вікіпедії:

М'язи, які перенесли важкі ексцентричній навантаження зазнають більшої шкоди, коли перевантаження (наприклад, під час нарощування м'язової маси або силових тренувань вправи) порівняно з концентричною навантаження. Коли ексцентрик скорочення використовуються в навчанні ваги, вони зазвичай звані негативи. Під час концентричного скорочення, м'язові волокна ковзати по один одного, витягаючи Z-лінії разом. У дивак стягування нитки ковзають повз один одного в протилежному напрямку, хоча фактичний рух головки міозину під дивак скорочення не відомо. Вправи з важким ексцентричній навантаження насправді може підтримувати більшу вагу (м'язи приблизно на 40% сильніше в ексцентричній сутички, ніж при концентричних скорочень), а також підвищує м'язовий збитки та затримки у м'язах початку одного-двох днів після тренування.

Проблема в тому, що люди змішують "збиток", "хворобливість" і "ефективність навчання", всі різні і слабко пов'язані в кращому випадку.

Це легко визначити, якщо ексцентричні вправи були найбільш ефективними способами на поїзді, спортсмени світового класу, просто ексцентричних вправ протягом усього дня або принаймні їх пріоритети сильно.

Однак, десятиліття жорсткої конкуренції і науково проаналізовано навчальні програми націлені на концентричних рухів. Ексцентричних рухів віднесені до адаптації до більш важкими вагами, що ніхто не може зробити концентрично (як негативний підтяжка, до правильної концентричній може бути завершена), або "добрі ранку", де негативний потрібно, щоб не отримати травму.

+40
electrichead 17 лют. 2015 р., 22:07:55

Показати питання з тегом