Вплив асиметричного розподілу ваги на зламати приземкуваті машини

Hack squat machine

У зламати приземкуваті машини (див. малюнок вище), не має значення, якщо я поставив шайби на одну сторону? Ця асиметрія може призвести до асиметрії мої зусилля у виконанні цієї вправи? Наприклад, якщо я поставлю 60,6 кг на одній стороні і 0,9 кг з іншого боку, це може пошкодити мій хребет, плечі, або ноги, змушуючи одну сторону мого тіла, щоб зробити більше, ніж інші?

+127
lemarcq 5 вер. 2018 р., 22:55:27
38 відповідей

В цілому спосіб я б використовував би це:

 1. Знайти спортивного тренера або іншого ресурсу для вашого конкретного виду спорту. Коли я кажу "тренер" не означає "тренер". Вам потрібен хлопець, який буде наказувати крижану ванну або масаж проти хлопця, який виписує тренувань.
 2. За допомогою цього ресурсу, визначити, які фізичні здібності необхідні для вашого виду спорту.
 3. Розробити спосіб перевірити свої можливості, щоб виявити будь-які слабкі місця у вас є. Тест може підкреслити різні фізичні аспекти, такі як м'язова сила, гнучкість, витривалість, силу, діапазон рухів, зорово-моторної координації і ін. Все залежить від вашого виду спорту.
 4. Використовуючи результати випробувань, розробити план навчання, який дозволить мінімізувати або усунути ці defficencies.
 5. Перевіряти себе, щоб побачити, наскільки добре ви поліпшили після того, як узгоджується з вашим планом тренування після того, як минуло доволі часу. ("Достатньо часу" може змінюватись в залежності від того, що ви робите, але гарне емпіричне правило складає шість тижнів.)
+900
Nibedita Das 03 февр. '09 в 4:24

Я думаю, що ваша двоголового м'яза стегна, так як він підключається до вашого бічного підколінного сухожилля. Задня вид ноги (дивлячись на вашу ногу ззаду). Ви помітите латеральної (величезний зовнішній розділ вашого квад) знаходиться на тій же стороні, тому ми говоримо про зовнішню (бічний) стороні ноги.

enter image description here

Отримувати слова прямо, сухожиль з'єднують м'язи до кістки, де зв'язки з'єднують кістки. Таким чином, ваш біцепс м'яз стегна (задня поверхня стегна м'язи) підключається до малогомілкової кістки (кістки) з допомогою сухожилля.

Якщо це боляче, я хотів би розглянути тендиніт. Тендиніт, зокрема, може зайняти багато часу, щоб залікувати і "працювати через біль", яку ви можете часто робити з невеликими пошкодженнями м'язів, насправді просто збирається ускладнення тендиніту. Часто кращий план-це повне іншій частині області, яка повинна дати вам достатньо часу, щоб з'ясувати, що проблема викликана (недостатня міцність, дисбаланс м'язів, за навчання тощо).

+867
Keep Calm 13 серп. 2015 р., 13:20:09
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Працює важка сумка в тренажерному залі я спалюю багато калорій. Однак, при подорожі, Що є значною частиною мого життя, я не зможу принести один зі мною через а) вага б) можливість повісити його.

Що еквівалентно обладнання я повинен нести його замінити? Я очікувала, що вона впишеться в будь-літаючий багаж. Тобто, він не має вагу більше 10 кілограм (і це вже багато).

Може пробивати мішок води буде ніякої користі, якщо ви не можете повісити? Я думав про свого роду змішані тренування, піднімаючи мішок і штампування (Крюков і джебів) його кілька разів у повітрі.

+834
David Pace 4 трав. 2019 р., 14:24:27

У мене взагалі фітнес-цілей: знизити ЧСС, низький відсоток жиру, ІМТ гарну, здорову шкіру і т. д. Як зробити план моєї дієти, щоб домогтися цього, коли в поєднанні з моїм загального режиму фітнес-вправи кардіо + важка атлетика + Спорт (3 рази в тиждень)?

+806
shmueld 12 трав. 2010 р., 02:05:21

В міру своїх знань це твердження не відповідає дійсності. Я можу придумати кілька можливих пояснень, чому це так поширене "docterine" і з схвалення таких успішних культуристів:

 1. Це не наукове заяву, а, отже, не маю на увазі "рости" в буквальному сенсі. Розмір будівлі тіла є лише одним фактором. Пропорції і форма теж дуже важлива. Під час роботи на грудях, грудні м'язи будуть рости, проте, якщо вони ростуть в маси не пропорційно вашою спиною вони не будуть рости, замість цього вони почнуть тягнути плече вперед, як дисбаланс прогресує, і вони збільшуються в розмірах, займаючи ту ж величину бічного простору.

 2. У коучингу, ви взагалі не дати ваші спортсмени "факти", ви даєте їм "сигнали". Різниця в тому, що факти є істинними, але не можуть ефективно донести до спортсмена, що вони повинні працювати, і "сигнали" можуть або не можуть бути правдою, але вони призначені для виклику спортсмена, щоб виконати бажане поведінка/продуктивність.

 3. Це може бути те, що вони дізналися з досвіду, який не означає, що він неправильний, але це далеко від наукової істини.

Я скажу, що якщо крайній розвивається дисбаланс, що цілком може викликати фізіологічні механізми, які гальмують зростання, але я думаю, що це повинні бути крайніми. Я думаю, що в контексті, що це твердження регулярно використовуються більше про коучинг/заохочення баланс.

+791
Sveinn 13 серп. 2015 р., 20:41:10

Причина ви качаєте, особливо якщо ваш новачок з-за аутогенного гальмування. Наприклад, жим лежачи, ваші руки будуть трястися, так як трицепс (агоніст) скорочується біцепс(антагоніст) потягне, тому ваші м'язи шпинделі виявляти ці сили і посилає сигнали в контракт для захисту біцепса із-за розтягування. Так що в принципі, обидві м'язи намагаються контракту, який викликає тремтіння. Як ви продовжуєте силові тренування ваше тіло буде адаптуватися і ваш антагоніст буде "вчитися", щоб вимкнути як апарат Гольджи сухожилля, розслабляє, робить тебе сильнішим і менш уразливим.

+783
amoebe 7 січ. 2018 р., 00:05:52

Станову тягу не супер-спеціалізованих рух і станова тяга ваш максимум буде регулюватися комбінацією речей: стійкість корпусу, стегна і м'язи ніг, зчеплення і т. д. Якщо ви продовжуєте силові тренування, їсть на технічне обслуговування або більше, і отримати хорошу відновлення вашої тязі навряд чи відстане. Навіть якщо це відбудеться, після кількох сеансів ви повернетеся на 100% або більше.

Ось деякі стратегії, щоб збільшити ваш присідання й станову тягу прибутку.

 • Розвивати передній ланцюга: це означає, що більше однієї ноги роботи, такі як крок вгору/випади, планки/pallof преса/присідань. Я б також додати накладні присідання Якщо ви відчуваєте себе комфортно з ними, щоб дійсно отримати, що ядро/верхньої частини спини стабільність буде.
 • Використовуйте Крейда/лямки для тяги. Одна з причин становій тязі настільки невибаглива до ЦНС з-за того, щоб зчеплення так сильно. Так знижується навантаження стиску при збереженні загальної навантаження допоможе поліпшити відновлення.
 • Зробити розумне допомогою рухів. Такі речі, як "добрі ранку", пастка-бар тяга, на негнущихся ногах покійних, дефіцит покійних. Хороший рух допомоги буде оскаржувати вас, а не напружувати відновлення. Швидкість покійних, також буде відмінно працювати.
 • Поліпшити ваше відновлення. Якщо ви хочете отримати більше ресурсів, що виділяються на навпочіпки, потім просто мають більше ресурсів буде це робити. Спати краще. Харчуватися якісною їжею. Переконайтеся, що ви їсте достатньо калорій. Зробити активного життя, як розтягнення, переміщення, піни прокатки.
 • Робіть регулярно станову тягу тільки раз в 2-3 тижні. Дотримуватися 2 до 3 реп, а не сингли. Ви можете спробувати працювати в більш вертикальному положенні - це може бути ваш звичайний мертвих ближче Тепер румунський.
 • Молоток вниз свою техніку. Отримувати хороші цифри-це не лише груба сила, але і максимальне кредитне плече, активації м'язів і координації. Я на 100% впевнений, що ви можете отримати більше фунтів без стає сильнішою тільки за рахунок збільшення вашої майстерності в ліфтах. Швидкість роботи і частих тренувань найкраще підходить для цього.

Деякі особисті думки

Ти реально заморачиваешься на цю тему ІМО. Якщо ви хочете, щоб присідати, щоб зробити краще, тільки більш приземкувата. Почніть присідання 2 або 3 рази в тиждень. Багато присідати аксесуар ліфти. І присяд підуть вгору.

Я теж не фанат турботи про цифри заради числа. Деякі люди просто не підходять для деяких підйомників, як інші з біо-механічної точки зору. Так, є способи обійти це ... як робити супер Широкі присідання-але я думаю, що не потрапляє в точку.

Мій особистий рада-мати звуку, програма силових тренувань склав наступну періодизацію та адекватного відновлення, щоб підтримати це. Я вважаю, що дасть загальний приріст в присяд і тязі в той же час-подвійно, якщо ви знаходитесь у фазі зсипати.

Удачі у ваших зусиллях!


Подальше Читання

+768
yemin naing 2 трав. 2010 р., 20:03:05

Те, що я чув-і це просто чутки, я не медичний працівник-це, що будь-яка спроба використовувати більш важкі ваги (і, отже, до зниження реп діапазони) з невеликою м'язах плеча-це майже неможливо, адже чим більше м'язів, сідельних тягачів, після певної ваги. Тримати вагу дуже низький, що дозволяє сильніше Першодвигун м'язи впиратися в те час як дрібні м'язи несуть навантаження.

Майк Рейнольда описує , як це стосується майже всіх, хто тільки починає з манжета ротатора роботи:

Уявіть, що у вас досить слабкий обертає манжети плеча під час вправи, такі, як сторони лежачого зовнішньої ротації. Ви можете з комфортом виконувати вправи з 3 фунтів. Якщо б мені довелося дати вам в 15 фунтів вагою, я впевнений, ваша форма буде жахливо, і ви б просто облити руку назад, використовуючи свої задні дельтовидні і трапецієвидні м'язи. Це явно не добре, в будь-який час перевантаження слабкою м'язи ви отримаєте компенсацію. Що стосується кожну м'яз у тілі.

Але це не означає, що ви не можете повільно працювати ваша вага до 5 кілограмів, як ви стаєте сильнішими. Навіщо вам зупинятися на 5 фунтів? Що, якщо це не складно? Який сенс у цьому? Ви перестанете навантажувати присяд на певну вагу і просто сидіти там вічно?

Мені регулярно надходять пацієнти у вазі на 5 фунтів при роботі манжета ротатора, деякі навіть в двозначних цифрах. Якщо ви не компенсуючи і з використанням великих м'язових груп, ви може просто не бути досить сильний для цієї ваги.

Так більше ваги може бути після того, як ви робили полегшені на деякий час з бездоганною формою і не оспорюється їм.

+753
Jollyrunner 22 січ. 2016 р., 21:49:30

Прямо перед тренуванням: Як ви і сказали, краще не тренуватися на повний шлунок, тому вам слід уникати великих прийомів їжі близько 1,5-2 години. Це, очевидно, буде змінюватись в залежності від того, як довго вона приймає вас, щоб переварити. Однак, це також дуже важко працювати, якщо ти голодний, так що якщо вам потрібно перекусити перед тренуванням ви повинні вибрати щось дає вам енергію без заповнення вас. Мій особистий фаворит-це шматочок цільнозернового тости з арахісовим маслом і медом. Мед дає вам поштовх вам потрібно, щоб почати, а потім арахісове масло і тости забезпечують поступове вивільнення енергії. Краща частина про цю снек-це пакети багато енергії на не великий обсяг. Однак є чимала кількість калорій, тому якщо ви просто робите легку розминку було б краще, щоб пропхати без нього, або крапля меду.

Їжа, яка допоможе вам отримати гарну тренування: Це багато в чому залежатиме від того, які вправи ви робите, але в цілому, ви повинні мати здорову суміш складних вуглеводів, білків, фруктів і овочів. Ось корисна посилання , яка дає поради про те, що є в цілому для палива, і що їсти під час гонки (це орієнтовані на бігунів, але можуть бути корисні для тих, хто робить багато аеробних вправ). Якщо ви прокрутіть униз, ви побачите список рекомендованих продуктів, який включає в себе такі речі, як горіхи, яйця, нежирні білки (індичка і лосось), цільне зерно, апельсини, зелень мікс. Пропорції будуть змінюватись в залежності від того, які вправи ви робите.

Після тренування: Перевірити це питання для обговорення на "вікно можливостей" після того, як ви працюєте. Це напевно правда, що ви потребує поповнення джерел енергії для того, щоб наростити м'язову масу і відновитися - значить хороше поєднання білків, вуглеводів і корисних жирів. Цей сайт рекомендує страви, як курка/коричневий рис/овочі, омлети з авокадо, або протеїнові коктейлі, якщо ви знаходитесь на ходу.

+751
Dinesh Sunny 12 лют. 2014 р., 07:18:10

Я не можу відповісти на всі, але я зроблю все, що зможу...

Пити гарячі напої не сприяють травленню, але збільшує ваш метаболізм. Я п'ю гарячу воду вранці, щоб допомогти "вивести" з 'палити' мій надлишковий до Великих перегонів. Питної води кімнатної температури дозволяє воді і рідини усмоктуватися в ваше тіло швидше і легше. Таким чином, кімнатної температури. напої будуть ідеальними для гонок/бігу і гарячі напої буде краще предтренировочные коли ви, можливо, захочете, щоб збільшити ваш метаболізм. Упевнені про їжу.

Я знаю, що перші два з старшої школи. Мої ХС тренер читала на цю тему і поділитися з командою досить часто.

+717
Vakyla 25 лют. 2011 р., 10:20:27

Я прокинувся вранці після того, як трохи випив минулої ночі і відчула, особливо збезводненої.

Тепер, що я почав робити було випити пінту води, більш чи менш, один раз. Потім я пішов випити ще пінту з тією ж швидкістю приблизно 30 хвилин. В результаті мені відчайдушно потрібно тільки помочитися після.

Це змусило мене замислитися про плюси і мінуси про швидкість, з якої я пив воду. Моє тіло явно не міг впоратися все, що води за один раз, тому позбувся від нього. Однак, моєму організму потрібна була вода і досі після двох пінт води. Тому, що якщо я повільно пив дві пінти води за скажемо 2 години. Моє тіло було в змозі використовувати більше обсягу води, з суми, я споживав?

На закінчення, п'є воду в швидкому темпі трата ресурсів?

+714
Pusdeo Squirrel 7 січ. 2014 р., 02:41:50

В першу чергу харчування при БМР може сповільнити ваш метаболізм - це так ми не хочемо. Деякі дослідження показали, що кето дієта може викликати деякі проблеми. Якщо ви натискаєте ваше тіло в поганому стані, ви будете в кінцевому підсумку з деякими проблемами зі здоров'ям.

Ось кілька моїх рекомендацій, які допомогли мені при спалюванні жиру і втрати ваги:

 1. Розрахуйте свій TDEE на і з'їсти 300-500 менше. Ви не повинні звертати уваги, занадто багато про те, що ви їсте. Оскільки ви перебуваєте на дефіцит, ваш організм не буде накопичувати жир. Втративши багато ваги, раптом це шкідливо для здоров'я. Цей процес займе деякий час.

 2. Робіть вправи помірно. Помірна важка атлетика-це найкраще, щоб ефективно спалювати жир. 2 або 3 рази, помірний повну тренування тіла і 1 або 2 рази кардіо, як плавання добре. Кардіо також має бути помірним.

 3. Їжте достатньо вуглеводів, жирів і білків. Не бійтеся вуглеводів. Вуглеводів не повніють, надлишок калорій робить. Їжте хороші вуглеводи і не обмежують, скільки вуглеводів ви їсте. Є збалансоване харчування.

 4. Тримайтеся подалі від харчового сміття, наскільки це можливо.

 5. Пийте достатньо води і висипайтеся.

На початку ви можете набрати кілька кілограмів, оскільки ви будете збільшувати споживання вуглеводів. Не турбуйтеся про це.

Перш ніж робити що-небудь, проконсультуйтеся у кількох лікарів.

Редагувати: якщо ви збираєтеся збільшити споживання калорій, робіть це поступово.

Будь-які питання, не соромтеся запитувати.

+701
Tony Saiki 25 січ. 2010 р., 10:11:56

Одна помилка у вас є:

 • "тільки суху м'язову масу": всі м'язи худий. Немає ніякої різниці між Худий-Несс однієї людини м'язів і іншої людини м'язи. Різниця в кількості жиру, які вони несуть.

Якщо ви хочете, щоб мускулисте тіло, але не громіздка:

 • Сила-поїзд або статури, поки ви не на рівні м'язів, що ви хочете, а потім просто підтримувати це. Ви не будете прийти громіздкі ніч. Потім ви можете працювати на регулюючи пропорції так, як вам подобається.

Якщо ви хочете марафонець статури:

 • Поїзд для марафону

Якщо ви хочете тонкі рамки, і "плоский" АБС, а не випинати скрізь типу:

 • Просто їжте менше. Вам не потрібно робити будь-якої фізичної активності, щоб дійти до такого стану. Ви втратите ваш жир, ваші м'язи буде худий (як завжди), ваш прес буде плоский (оскільки ви не навчили їх); вони не будуть випинати

Перехід до тренування опору від тренування ВИИТ для спалювання жиру:

 • ВИИТ поряд з правильної дієти відмінно працює для втрати жиру. Тієї причини, що працює для вас, тому що ви використовуєте найбільші м'язи у вашому тілі (стегна, сідниці, квадрицепси, спинні випрямляючі). Навчання опору також можуть повністю працювати. Але, люди, які мають найбільший успіх, використовуючи силового тренування для втрати жиру використовувати програма силових тренувань навколо мало всього тіла складових ліфтів, такі як присідання, станова тяга, жими і підтягування/підтягування (зверніть увагу, вони також отримують найбільші м'язи в організмі працюють). З тренування ви вибрали, переваги це більше схоже на вашій роботи ВИИТ. Це просто інтервали, витривалість, але замість того, щоб бігти або еліптичні, ви просто робите інші рухи.
+684
Geezle 12 трав. 2013 р., 18:36:20

Що стосується того, щоб бути худою і хоче покласти деяку силу, там дуже добре написано відповісти тут, я рекомендую перевірити.

Я, як правило, пропускають прийоми їжі або їдять мало. Я п'ю багато соків (Яблуко Сік), яка я знаю має багато цукру.

Сік Це досить жахливо, якщо чесно: це, як все погано частинах фруктами, ні з ким з хороших деталей. Ваше тіло повинно працювати в руйнуванні волокон і розблокування цукрів. Роблячи це для вас, поглинання цукру швидкість різко зростає і він нарівні з пити солодкі газованої води. Перевірте деякі статті на нього:

enter image description here

Чи втрачу я м'язи або жир, коли Я "пост"? Я не заперечую втратити жир, а втрати м'язової маси (що я немає) мене турбує.

Ви втратите м'язів при виконанні трьох умов. Якщо ви об'єднаєте їх, ви втратите ще більше.

 1. Ти не вимагає багато сил. Ваше тіло буде тільки підтримувати м'язову силу, які вона вважатиме необхідними. Якщо ви регулярно не піддавати його високим навантаженням, він позбавить себе від труднощів збереження непотрібних м'язів.

 2. У вас менше гормону росту, тестостерону і людини, серед інших питань, обміну речовин. Це відбувається, як ви старієте, якщо ви не спите достатньо, і якщо у вас є ендокринні розлади.

 3. Ви знаходитесь в дефіцит калорій. Ваш організм в першу чергу хоче, щоб тримати вас в живих, і якщо він має потребу в калоріях він буде отримувати їх від вас через дробленні вашого тіла. Це дійсно пов'язано з вимогами міцності. Якщо ви не навантажувати свій організм з міцнісними вимогами, м'яз стає приємним насиченим цільової калорій.

+646
Santiago 29 серп. 2018 р., 10:04:33

Скоріш за все У вас погана рухливість тазостегнових і активації. Всередині коліна біль може бути пов'язана з м'язом герметичність/хіп-зовнішнє обертання, то ви повинні бути в будь-якому разі розтягування їх.

Ось кроки, щоб безпосередньо поліпшити симптоми при навчанні

 • Припинити робити рухи, які заподіюють біль.
 • Робити динамічну і статичну розтяжку перед кожним тренуванням.
 • Зробити легке кардіо розминка перед рукою, щоб підвищити внутрішню температуру, підвищити циркуляцію і прогрів суглоба синовіальної рідини.
 • Не багато зігрітися повторень без ваги і поступово нарощувати (155 -> 185фунта є збільшення на 20%, занадто багато для удару максимум, спробувати щось на зразок 155, 175, 185)
 • Робити присідання поле замість вільних присідань.
 • Робити повільні негативи (спустилися повільно, 2 секунди розраховувати на присідання) і не відскакує. Коли ви опустіть сухожилля, зв'язки та інші тканини повинні використовувати більше сили для гальмування і зворотного ваги. Уявіть собі зіткнення автомобілів на 10mph проти 80 миль в годину. Так що контролюйте вагу вниз.

Для загального коліні здоров'я, нещодавно я написав статтю про боротьбу з болю в коліні.

Деякі основні моменти:

 • Щоденна активність низького рівня інтенсивності має важливе значення.
 • Звичайна піна прокатки.
 • Збільшення гнучкості, розтяжку загального важкодоступних місцях, таких як привідних м'язів, то це група, згиначі стегна (клубово-поперекового м'яза, клубової м'язи) і стегна.
 • Поліпшити щиколотки мобільності та гнучкості.
 • Переконайтеся, що коліно знаходиться на одній лінії з ногами і не обхоплюють всередину. Як правило, має справу з довжиною м'яз.
 • Робити більше одного руху ніг! Почніть з на місці, випади, майстер тим і перейдемо до більш просунутим руху.
 • Поліпшити сідниці і стегна активації, роблячи глют мости, просто переконайтеся, щоб використовувати ваші сідниці, а не поперек на них.

Це повинно допомогти багато!

+630
Joni Vacey Hutchison 21 черв. 2015 р., 04:06:18

Не вважайте калорії. Це доісторичний, який повинен бути викинутий з розуму людей. Всі, хто рахує калорії, ймовірно, не багато знаю про людському physilogy або є сертифікованим fastbaked тренер з фітнесу. Для початку, прочитати книгу як міф про калорії. Читати якомога більше наукових книг і статей. Якщо ви хочете схуднути, то інвестувати свій час. Калорій дійсно застаріли і доісторичні, і це нічого не сказати. Почати краще розраховувати мікроелементи і макроелементи, це набагато більш точним, чим зайнятися. Різні продукти з таким ж кількість калорій буде мати різні наслідки. (http://authoritynutrition.com/debunking-the-calorie-myth/)

Дізнатися більше про інсулінорезистентності, мікроелементи, макроелементи, волокна і тренування. Я не кажу, що це Святий Грааль, але набагато більш точним, ніж простий підрахунок калорій.

Мої рекомендації, що працює для мене(те, що працює для мене, можливо, не працює для вас) intermited поста(низьким вмістом вуглеводів), силові тренування з вусаня, танець і рух.

+599
hamdee 23 лип. 2015 р., 19:05:33

У мене працює вже більше двадцяти років і я не бачу достатньої уваги на психологічному користь бігу на відкритому повітрі. Працює на відкритому повітрі-це великий позбавлення від стресу, біг на біговій доріжці...не так вже й багато.

+588
user3710030 26 лют. 2014 р., 11:36:19

Я хочу схуднути.
Я підписався на DailyBurn, щоб відслідковувати свою вагу щотижня важать модулі.

Я був збентежений за різних дієт (Аткінса і Палео топ-бігунів), тому вирішили почати з просто намагаюся прийняти низкоуглеводной дієті і подивитися, як це впливає на мій вагу.

Я бачу друзів, 2-3 рази в тиждень, і ми часто в кінцевому підсумку потрапивши в кілька барів.
(Це весело, і я хотів би продовжувати це)
Я не любитель пива, але люблю віскі з колою.
У вихідні, я перейшов на використання дієтичної коли/кока-кола без цукру, так як він має значно менше вуглеводів/цукрів, ніж звичайна кола.


Однак я впевнений, що там повинні бути негативні наслідки від вживання цих дієтичні напої?
Який вплив дієтичні напої є на низкоуглеводной дієті?

+559
Yau Leung 18 лист. 2016 р., 08:31:23

Проблема поживними речовинами. Просто скорочення калорій неактивний людина може знизити вагу, але активна людина спалює більше калорій, через різні процеси і вимагають більше поживних речовин. Так що якщо ви залишаєтеся активним, але не вживаєте достатню кількість калорій, втрачати вагу ви не будете в безпеці. Насправді, ваш організм почне розщеплювати м'язові тканини, щоб отримати поживні речовини, які ви не їсте. Так що ви б, швидше, легені і в'ялі або легше і більш енергійним, з хорошим здорових м'язів? Простіше кажучи.

+507
alexgspb 28 серп. 2017 р., 04:08:32

Єдине, новачкові треба смертельно в тренажерному залі води. Дозволь їй знайти відповідне кількість води, споживаної за відвідування тренажерного залу, і відповідний графік споживання. Наприклад, я отримую мій найкращий відчували, якщо я отримую всю воду трохи пізніше, після тренування, деякі з моїх друзів терпіти не може тренування без потягувати води в процес і т. д.

Так, просто вода. І її терпіння, звичайно ж, як ви починаєте бачити розумні результати після 6 місяців в тренажерному залі, не швидше.

+494
Nidorina 12 жовт. 2018 р., 14:32:17

Я 16-річний хлопець, який важить 140lbs і я струнка, але не худа і нездорова просто цікаво, що я повинен робити, щоб отримати мій прес показати

+476
patdiddy 4 лип. 2019 р., 16:53:40

Я біжу Вендлер "робити більше з меншими затратами" створена, як видно тут http://www.jimwendler.com/2012/03/doing-more-with-less/

Моє питання в тому, коли, щоб поміститися у роботі (тобто Пагорб/квартира спринти).

Велике спасибі.

+426
Makis Tsantekidis 5 серп. 2017 р., 10:29:02

Це куди тягнути/штовхати відділу ламається :)

Станова тяга (Якщо ви їх правильно), підколінні сухожилля, які, безумовно, тягне м'язи, але вони також використовують м'язи, які підштовхують м'язи. Він також використовує свою дупу, і що це насправді? Напевно, більше потягнути м'яз... вони також використовують свою спину дуже багато, який в основному тягне м'язи.

Я рекомендую робити 3-спліт замість:

Понеділок. Тягне, верхня частина тіла

Середовище. Пуш, верхньої частини тіла

П'ятниця. Ноги + станова тяга

Це кращий спосіб отримати достатній відпочинок між тренуваннями для всіх м'язів, я думаю. Ноги зробити свої день, і назад працювати в п'ятницю не впливають дуже багато з тягою роботу в понеділок.

+424
wewa 28 жовт. 2012 р., 04:46:51

Існує, як правило різні вкладення, які ви можете зробити, особливо для пулдаун машини та рядка (та ж машина в моєму залі). Ви могли б отримати D-образною рукояткою або мотузяною ручкою, щоб додати елементи міцності зчеплення в свій трицепс pushdowns наприклад, або додати в однорічний або дворічний дерева відбивні і зворотного дерева відбивні. Є також вкладення, що я бачив в книзі, але не в магазині або в людини, що дозволяє зв'язати його навколо щиколотки на практиці рухати ногу напрямні, які будуть відмінним балансом для згинання та розгинання ніг розширення і глют-Хем кучері.

+424
tuantun18 24 жовт. 2017 р., 00:28:27

Напевно, це:

Російської поворотів (що вправи косі м'язи живота а також з АБС)

Скручування нижній частині спини-це одна з найбільш небезпечних речей, які ви можете зробити, щоб він.

Від Майк Бойл'и статті:

Це, як я відчуваю про обертання простягається на попереку. Вони, чухаючи струпи. Я вважаю, що більшість, якщо не всі багато роторна вправи робив для поперекового відділу хребта був засланий. Обидва Sahrmann (діагностика та лікування руху від знецінення синдроми) і Портерфілд і Дероса (механічні болі в попереку: перспективи в Функціональна анатомія) вказують на те, що намагається поліпшити поперекового відділу хребта Диск не рекомендується і потенційно небезпечні.

Ось стаття , де він посилається на ці джерела. Я не можу допомогти, але особисто згоден, так як обертальні рухи завжди викликали мене болі в попереку, навіть якщо вони знімають це в короткостроковій перспективі.

Інші причини вправи індукованої болі в спині:

 • М'язова щільність питань: в основному м'язи герметичність/тригерних точок, що утворюють. Згортати формирующ те, що я знайшов найбільш корисним. Робити перед/після тренування і коли ви відчуваєте стягнутості.

 • М'язова біль: як і будь-яка інша м'яз болить твоя спина болить. Це нормально, хоча якщо це серйозні хронічні захворювання, то його, ймовірно, щось ще. Домс настане протягом 24-48 годин після тренування і останні пару днів.

 • Відсутність нормальної розминки: вам знадобиться надійна тепла склав протокол, який включає завальцювання піни, статичного і динамічного розтягування. Я вдаватися в подробиці моєї кінцевої розминки статті , яка також спирається на Майк Бойл принципи.

 • Недостатнє відновлення: я не рекомендую тренування двічі на день, принаймні для початку. Дотримуватися 3-4 рази на тиждень, щоб забезпечити достатню вашому організму час, щоб відновитися. Як ваша здатність відновлення підвищується ви зможете збільшити свій обсяг.

Напевно, купу інших речей, як погана форма і поганий гнучкості/мобільності. Це звучить, як ви тільки почали тренування, тому я рекомендую починати повільний і стабільний темп. Фітнес більше схожий на марафон, це відбувається протягом багатьох тижнів, місяців і років. Змушуйте себе, але в розумних межах і відрізнятися ваше навчання, звучить, як ви робите повторювані рухи.

+403
Ajinkya 25 серп. 2019 р., 12:06:09

Які фізичні вправи рекомендується, щоб втратити жир з області грудної клітини, верхній частині грудей починає ставати худий, але нижня частина грудей все ще жирна і все навколо (під мишками) мій нижню частину тіла реагує добре для навчання, але верхня частина мого тіла не пригадаю.

Я побачив можливий Боян і неправильно, ситуації бувають різні. У мене не було ніяких операцій, які не обмежують діапазон тренувань я можу зробити. Я потрапив в тренажерний зал 6/7 днів, а не 2-3/7

+401
Jaeho Lee 23 груд. 2018 р., 23:39:55

Є три типи м'язів в людському тілі: скелетні м'язи, гладкі м'язи і серцевого м'яза (серцевого м'яза).

Серед них, ми орієнтуємося на збільшення ваги тільки скелетні м'язи.

Скелетні м'язи містять близько 75% води, 20% протеїну, 1-10% жирів і 1% вуглеводів. [Розділ 3]

З цих фактів, якщо я тримав воду в сторону. Тоді це тільки білок, який необхідний для росту м'язів? Оскільки жир і глікоген в незначних кількостях, відмовтеся від них. Я нічого не втрачаю? Я маю на увазі, чи є інші джерела для побудови м'язової маси разом з протеїном?

+386
77al7 4 квіт. 2018 р., 10:07:45

Він стоїть на док, щоб поглянути на нього. Але якщо ви хочете розтягнути його потім беремо олівець в руки і зігніть її по одній стороні, до точки буде некомфортно, не боляче, тримати його в цьому положенні на 20-30 секунд. Те ж в іншу сторону. Продовжуйте робити це, вліво, вправо, вгору, вниз і по діагоналі як можна більше.

Це те, що мій лікар сказав мені, що потрібно робити, щоб відновлення після операції на зап'ясті. Ви можете робити цю вправу в будь-якому місці(вдома, у громадському транспорті, на лекції, під час їжі) це не займе вашу увагу і допомагають повернути гнучкість досить швидко, якщо ви не забули це зробити

Удачі

+316
MoustafaBorhan 7 вер. 2011 р., 16:36:25

Чому це вигідно або шкідливе, щоб повернути руку в гору, якщо я не повернути буде перешкоджати якась м'яз або нерв?

+297
Govinda Villasa Das 1 лист. 2015 р., 02:43:01

Так, я думаю, що ви можете виразно зробити це. Але те, що ви повинні використовувати деякі хороші черевики для нього. Вид, який робить ваші п'ятки досить з підлоги. Добре для ваших ніг і ваш теж. Не вибирайте Конверс/стиль мікроавтобуси для такого роду домашнє завдання.

Якщо ви відчуваєте, що коліна болять і що вони показують ознаки втоми, краще дати їм трохи відпочити залишок цього тижня. мати хороший день і хороша конкурная ;)

+268
Karim sharif 23 черв. 2017 р., 22:15:32

Я б додав Це в якості коментаря, але я не можу коментувати поки що.

Я ніколи не чула про гарячу воду, відповідає за збільшення м'язової маси. Однак, беручи гарячу ванну може мати позитивні наслідки для відновлення після тренування м'язової релаксації та активного відновлення.

Приймати холодний душ після тренувань, з іншого боку, може мати кілька позитивних ефектів на зростання м'язів, тому що холод посилить кровообіг і тим самим покращує приплив поживних речовин до ваших (м'язових клітин. Крім того, прохолодна ванна дозволить скоротити можливі набряки, а також руйнування тканин.

+235
Jan Ove Kongshaug 3 вер. 2011 р., 14:47:07

Почну з загальною теорією. Грег Nuckols написав чудову статтю на підвищення працездатності, який є основою стає сильнішою. Це забезпечує більшу основу, щоб зрозуміти все інше.

Варіант 1: ту ж вагу, але збільшити кількість повторень. По суті це як Даг Хепберн тренувань призначені. Іншим прикладом програми в цьому сімействі включають великий-15 на Пол Картер. В даний час я використовую цей підхід на собі.

Варіант 2: стандартний набір/респ схемі з постійним вага збільшується. Більшість початківців програми розроблені навколо цього підходу. Стартова сила і stronglifts два приклади, які приходять на розум. Іншим прикладом може бути лінійної прогресії, що пауерліфтери старих використовується для запуску. По суті, вони будуть працювати у зворотному напрямку з наступного конкурсу, і роботи на верхніх 8, 5, 3, а потім 1С, поки їх конкуренція--щотижня додавати вагу. Кірк Karwolksi ще тренується таким чином.

Варіант 3: гібрид між варіантами 1 і 2. Вендлер, Greyskull, і кілька інших методик навчання використовувати схеми періодизації в поєднанні з концепції, відомої як AMRAP (як можна більше повторень). В основному в перший тиждень є для об'єм будівлі, і ви точно встановленому підходів і повторень, поки не дійдете до топ-сет. На верхніх іди ти на стільки повторень, як ви можете зробити з хорошій формі. Наступний тиждень для переходу та підходів/повторень мають високу інтенсивність, але меншого обсягу. Останні тижні для піку, і є найвищою інтенсивності і низькій гучності. Тренування Макс йде вгору, і ви перезавантажте наступний цикл з великою вагою.

Підсумок: я використала всі три з цих методів в різний час на моє навчання, і всі дали гарні результати. Є компроміс для високої інтенсивності і обсягу. Ви не можете зробити обидва. Ви також побачите, що ніякої підхід до навчання працює вічно. Недавня дискусія між Брендоном Ліллі і Пол Картер підкреслив Це. Брендон Ліллі пішов на всю гучність час і побачив великі результати, поки він не відчував себе побитим і не зміг утримати його. Потім він відправився в Вест-Сайді спосіб, який є більш високої інтенсивності потрібно бути сильною весь час. Він бачив гарні результати з цим (все це вписується в підвищенні працездатності рамках зауваж), поки він не почався застій і почуття побив з цим. Він тоді повернувся до більш підходу обсязі.

Ніщо не працює вічно, але різні стратегії усі зусилля, щоб допомогти вам стати сильніше. Коли ви вичерпали те, що ви можете отримати від однієї стратегії, перейти на щось ще. Коли ви закінчите з цим, ви можете повернутися до першої.

+215
hang over 2 трав. 2018 р., 03:57:11

"Генетика на 70% чи 80%, що вплив будь зростання ми будемо. 20% це їжа, як здорово ми їмо".

Не правда. Це 100% генетика. Харчування може впливати на зростання, якщо ти недоедаешь і розлади, що впливає на ваші кістки.

По-перше, тренування не впливають на наш організм, як високий, ми могли б бути?Я наведу приклад, м'язи, коли ми даємо максимум зусиль, щоб побудувати на біцепс ми можемо зробити його більше, якщо ми спробуємо протягом тривалого періоду. В результаті ,про що висить тренування ,це вплив тренування тіла, щоб "стати" вище чи ні?

Ви робите свої біцепси більше за рахунок розвитку м'язів. Довжина вашої верхньої руки таке ж, визначається розмір кістка, генетика. Висить тільки тимчасово більше руками (на 1 дюйм більше) з-за швів, натяжні. Ваші руки будуть швидко повернутися до нормального довжині.

По-друге,коли хтось бере 4inches у Припустимо, він бере яку частину тіла, збільшити ноги або спину?

В цьому немає сенсу.

По-третє, я вишу кожен день в Морінг за 10 хвилин мій вік 26. Якщо це може бути на дюйм може це хороший спосіб? Дякую

Це не зробить вас вище.

Тепер, повторюйте за мною:

Я не можу змінити мій зріст постійно з допомогою вправ або харчування, це 100% визначається моя генетика.

+206
Mahabir Singh 3 лист. 2013 р., 13:35:24

Як вигідно збільшується кардіо + дієта для втрати жиру без спалювання м'язів?

Це комплексна проблема. Якщо ви робите кардіо, ви будете втрачати деякі м'язи. Навіть деякі з самих хардкорних бодібілдерів боротьби з тримати м'язи під час спалювання тільки жиру. Чи означає це, що ви збираєтеся втратити всі ваші gainz" на ніч? Немає. Проблема з ваш план полягає в тому, що вона відсутня: підняття тягарів. Без підняття тягарів бути частиною вашого режиму, то результат буде цілком очевидно, що з плином часу ви будете втрачати свої м'язи.

Хороша новина-у гирьовому вигляді невеликої кардіо, так що як кажуть ви можете "вбити двох зайців", підняття тягарів для спалювання жиру і набрати м'язову.

Якщо хтось, щоб спалити 1000 калорій за допомогою вправ, але їв рівно стільки, щоб зберегти 500-дефіцит калорій, чим це відрізняється від отримання 500 калорій дефіциту, засновані на дієті поодинці?

Різниця в тому, що кардіо дає вам більше переваг, ніж просто спалювання калорій. Дослідження показують, що вправи збільшують вашу довголіття, щастя, тонус м'язів, аеробні кондиціонування, і багато іншого. Різання 500 калорій чинить нічого з цього.

+199
hemflit 10 лип. 2011 р., 09:21:40

Давайте я відразу скажу: один вага не працює на всі групи м'язів. Ваші ноги набагато сильніше, ніж руки. Навіть щось від вашого тіла сильніше, ніж просто робити кучері або розширення трицепсів. Ви можете знайти 5кг (~11 кг) складним для цих м'язів, але ви навіть не відчуєте різницю з присіданнями. Дайте собі достатньо часу з цією вагою, а він навіть не відчуваєте, як ви нічого не робите з тим, або. Це вірно ви дитина, жінка чи чоловік.

Регулярно або не збільшити

Існує всеосяжної принципі у всіх фітнес: спеціальна адаптація для непрямі вимоги (зазначеного принципу). Якщо ваші вимоги не змінюються, ви ніколи не адаптується більше, ніж ви вже є.

Багато функції під помилковим враженням, що м'язи автоматично робить їх громіздкими і непривабливими. Зазвичай вони дивляться на елітних бодібілдерів, які поставили десятиліть самовідданої праці дивлячись, як вони роблять і відчуваю, що це не те, чого вони хочуть. З іншого боку, якщо ви подивитеся на середній легкоатлет, або навіть Олімпійських штангістів, вони не мають такий же вигляд, як штангісти.

Коротше кажучи: не бійтеся збільшувати ваги. Що допомагає вам стати сильніше, що, в свою чергу, покращує м'язову жиру. Занадто багато жиру робить вас не занадто підтягнутими, мало жиру може дати вам, що культурист погляд ви намагаєтеся уникнути. Якщо ви їсте і поїзд, як спортсмен, ви будете мати фізичні дані спортсмена. Це означає, що ви повинні будете збільшити вагу протягом довгого часу.

Вплив Фітнес

Я знову сказав принцип. Якщо введені вимоги не змінюються, ви не будете мати ніяких пристосувань. Іншими словами, якщо ви продовжуєте робити те ж саме і в той же час, ви ніколи не побачите будь-яких змін. Ви не збільшите м'язи, і ви не втратите більше жиру. Ви повинні змінити щось про те, що ви робите, щоб викликати інші зміни.

Потенційних змін, які можуть впливати:

 • Зміна дієти: це впливає на кількість жиру ви носите, і якщо ви досить досвідчений, що стимулюють м'язи, скільки ви можете поставити на.
 • Зміна інтенсивності (збільшення ваги): підвищує вимоги до м'яза, яка, в свою чергу, зробить його сильнішим. Що в свою чергу збільшує кількість калорій ваш організм спалює в день.
 • Зміна обсягу (більше підходів/повторень): збільшує запитів і потреб витривалість м'язів, що у свою чергу зробить його більше. Більше обсягу говорить ваше тіло, потрібно мати більше енергії близький до м'язі, а енергія системи займають більше місця.
 • Зміна частоти тренувань: збільшується стомлюваність, яка може мати такий самий ефект, як збільшення обсягу протягом тижня.
 • Зміна використовує: це особливо вірно, тільки ваги тіла вправи. Віджимання складніше, коли обидві руки знаходяться поруч один з одним на рівні або вище рівня лоба. Що ефективно збільшує час роботи ваші руки роблять.

Є межа годин на добу, і концентрація уваги під час навчання. Збільшення інтенсивності, коли вам зручно за кількістю підходів і повторень ви робите, це один із способів отримати більше від вашого вправи в однакову кількість часу. Це також хороший спосіб кинути виклик собі.

Вам не потрібно збільшувати кожен раз, коли ви працюєте. Насправді це добре, щоб продовжувати використовувати ту ж вагу за 6 тижнів поспіль і просто додайте кількість повторень тиждень за тижнем. Це стратегія, якою я користуюся сам. В кінці 6 тижнів, ви будете більш комфортно з такою вагою, так що прийшов час для збільшення.

Рекомендації для покупки житла

Купи собі обладнання, яке може рости разом з вами. Або купіть регульовану гантель, або купити гантелі ручки, які можна додати вагу. Переконайтеся, що ви знаєте, щоб придбати додаткові пластини. Я особисто повністю обладнаний домашній спортзал, з Олімпійських дисків і Олімпійських штангою. Коли я купив гантелі ручки я вибрав для ручки для Олімпійських дисків. Що забезпечило я міг купити більше вага кожен раз, коли я хотів з будь-яких джерел.

Пара гантель ручки і пластини, які йдуть з ним, можуть відрізнятися в ціні залежно від того, де ви живете і скільки варіантів поруч з вами. Це все одно буде набагато дешевше, ніж покупка кількість фіксованих гантелей.

+118
Sambada Budiarga 9 лист. 2011 р., 09:49:28

Ви вказуєте, що ти краще оптимізувати спочатку на кардіо, потім для естетики, то для сила", і що ви хочете отримати "по фігурі".

Збільшення сили і м'язової маси тіла допоможе вам працювати швидше і спалювати більше калорій. Я пропоную спочатку тренування на силу, в тому числі набираючи м'язової маси тіла (і деяким жиру, неминуче). Всупереч ІМТ калькулятори і т. д. у вас недостатній вагу для вашого зростання.

Адаптації серцево-судинної відбутися набагато швидше, ніж сила адаптації; зниження жиру залежить, насамперед, на дефіцит калорій, який найбільш ефективно, споживаючи менше калорій.

Я радий чути, що у вас є початкова сила: основна стійка навчання. Я бачу три "Стартова сила" днів на тиждень свого розклад тренування. Будь ласка, розглянути питання про використання цих зробити "початківець лінійної прогресії".

Всупереч інший відповідь, ви дійсно можете використовувати "Стартова сила", навіть якщо ви вже не новачок (тобто, ви не можете додавати вагу на штанзі на кожній наступній тренування). Ви можете використовувати піднімає штангу, щоб набратися сил для років; ви повинні адаптувати свій програмування цих ліфтів, як ви прогресу.

Але, зберегти його простим (і важко!): підйом важкий, стати сильніше, набрати м'язову. Інші цілі буде легше в подальшому.

+53
Josh Minzner 5 черв. 2016 р., 02:07:18

Я грав багато останнім часом баскетбол і хочу покращити свої вертикалі. В даний час це не так уже й погано, але я припускаю, що нижче середнього показника по низьким баскетболіст (десь близько 30-32").

Так що краще, що я можу зробити, щоб збільшити свій вертикальний?

+32
Frank Simon 3 груд. 2019 р., 00:12:50

Л-Звт і V-сидять відповідати ваш рахунок, їх можна робити на діп барів (а також на підлозі), руки прямі, і вони включають багато договірні м'язи живота. Може бути, це те, що ви шукаєте ?

+20
Yandong Liu 31 січ. 2010 р., 05:59:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil