Рукава стиснення/шкарпетки для Ахіллес тендиніт

В цьому році я працюю набагато більше, ніж у минулі роки, і в мене перша стежка напівмарафон (з 2500' збільшення висоти) в 1 тиждень. 3 тижні тому я бігла по горбистій тренування, мій Ахілл був дуже щільний і болючий. Я взяв його легко за тиждень, але вона постійно розгорається на тренувальні заїзди. Я знайшов багато льоду, і ібупрофен, здається, допомогти деяким, а також рухомого литках, здається, допомагає... і я змушена перехресне навчання тільки останні 2 тижні, щоб дати йому трохи відпочити.

Я впертий, щоб не пробігти, і тому моє питання(и) є(є):

 • Буде носіння компресійних рукавів або шкарпетки допомогти з цим питанням?
 • Деякі бренди краще для ахіллового сухожилля, ніж інші?
 • Шкарпетки краще, ніж рукави?
 • Чи є шанс носити компресійні панчохи/рукави б зробити питання гірше?
+762
David Martinez 19 жовт. 2019 р., 17:37:25
36 відповідей

У мене є питання про те, що м'язи живота у мене дійсно є, і що вони роблять.

З одного боку, я часто чую про відмінність між зовнішнім і внутрішнім черевного преса: зовнішні АБС в основному працював за хрумтить, внутрішні вправи, як планка або лежачи на спині, повільно піднімаючись з них протягнули ноги від Землі. Я відчуваю відмінна різниця між цими вправами (тобто я можу зробити розумні хрумтить, але не можу планка на довго) і від того, що моє тіло говорить мені, що це розходження не має сенсу - але це також може бути предметом міцнісних якостей, як сила і витривалість.

З іншого боку, джерела, як exrx.net список обох видів вправ як пристрілювати ж м'язи , і я ніколи не читав і не чув про різницю в англомовному інтернеті або літературі.

Я хочу зрозуміти, що я читаю і що мені кажуть. Так що ж відбувається, правда за внутрішній і зовнішній АБС?

+975
masya777 03 февр. '09 в 4:24

Жирів, вуглеводів і білків (м'язи) можуть бути взаємозамінними, але це не як гусінь перетворюється на метелика. Ваше тіло може взяти жир і розбити його на глюкозу. Він також може приймати білок і перетворити його в глюкозу. Або він може взяти глюкозу і перетворювати її в жир. Людське тіло-це чудове творіння!

+969
Tim Drisdelle 17 січ. 2016 р., 03:29:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я підняття тягарів протягом двох місяців (присідання, жим і станова тяга), і хоча я був дуже задоволений короткострокові виплати моєї нової рутини, я турбуюся про довгострокових негативних наслідків підняття тягарів.

Які заходи я можу зробити, щоб переконатися, що я піднімаю спокійно і не змушувати себе занадто сильно, що зводить до мінімуму ризик травм в довгостроковій перспективі?

Зокрема, в даний час я тяги 80кг. Моя сім'я (хто нічого не знає про підняття тягарів) стурбовані тим, що це занадто важко і що я міг би поранити себе, якщо не зараз, то в довгостроковій перспективі. Хоча я впевнений, що це не так в даному конкретному вагу, це змушує мене замислитися, що цей поріг і як я можу заспокоїти свою сім'ю і ліфта максимально безпечно, так що я мінімізувати травми.

Я розумію, що погана форма може викликати проблеми в короткостроковій і довгостроковій перспективі, так що я дуже зацікавлений в тому випадку, коли вправа виконується з правильної форми. У мене немає абсолютно ніяких проблем з беручи стільки, скільки потрібно, щоб отримати мою форму правильно, перш ніж додавати вагу.

+912
nicholasamorim 25 квіт. 2010 р., 13:26:49

Ліфт великий, щоб отримати великий

Це стосується будь-якої м'язи, біцепси, квадрицепси, трицепси, задню, передню і бічні.

Мета протягом 3-5 комплекс з 8-12 повторень, принаймні, два рази в тиждень, і спробувати збільшити суму, яку ви послідовно знімати.

Крім того, пам'ятайте, біцепси відповідають за більш ніж просто згин ліктя, але і для супінації зап'ястя. Тому я рекомендую робити біцепс гантелями кучері, тримаючи гантелі так руки долонями своїх стегон, в нижній частині руху, а ви піднімаєте їх крутити пальцем, так щоб долоня звернена ваші плечі у верхній частині руху.

+896
JackalopeZero 7 серп. 2010 р., 23:57:50

Будучи в стані торкнутися пальців ніг головним чином залежить від двох речей:

 • жижки гнучкість
 • пропорції тіла (відносна довжина ніг, тулуба і рук)

Це не можливо, щоб змінити пропорції тіла, тому, щоб дістатися до ніг, хтось з більш довгими ногами і коротким торсом/зброї повинні мати більше гнучкості в стегна. Це можливо для будь-якого, щоб досягти такого рівня гнучкості. Див.:

Size matters (джерело)

Як жижки гнучкість вимірюється?

У жижки тест на гнучкість (також званий прямий підняття тесту нога, або SLR тест), максимальний кут згинання прямої ноги вимірюється в лежачому положенні:

Hamstring flexibility test

Звичайна класифікація:

 • негнучка Для нижче 65 градусів
 • нормальний близько 80 градусів
 • вище середнього гнучкість для 105 градусів і більше

Щодо віку?

М'язи, як правило, стають коротшими з віком, зберігаючи гнучкість досить легко без праці. Гнучкість набагато легше зберегти, ніж придбати. Літній чоловік, який придбав гнучкість, коли він/вона була молода, потрібно буде витратити набагато менше часу збереження, порівняно з молодшим, але негнучкий людина намагається стати гнучким. Що сказав, гнучкість можна поліпшити в будь-якому віці, я бачив людей у їх 30-х, 40-х, 50-х років набувають велику гнучкість.

Так, я можу звинувачувати факторів, які знаходяться поза мого контролю, моя нездатність досягати ногах?

Немає. Причиною є відсутність підготовки.

+875
Martin Dimitrov 19 серп. 2014 р., 07:12:26

Найпростіший відповідь, щоб знайти те, що вам подобається робити, що робить вас більш активним, ніж зараз, а потім робити. Може бути, він працює з друзями, займатися спортом, або літаючий змій, або армрестлінг. Не важливо , що це, як це:

 1. Витрачає більше енергії на регулярній основі, ніж ви робите зараз, і
 2. Щось вам сподобається та мотивовані, щоб продовжувати
+795
hiperbolt 28 квіт. 2013 р., 22:09:30

Я використовувала звичайний креатин протягом 18 років,працює дуже добре.Я пробував кілька мікронізований форми і довідавшись, що вони дадуть мені нічого,не збільшення сили або енергії,ні розмір.Мікронізований креатин-це для мене абсолютно марні,тільки по-старому, не мікронізований форма дає збільшення сили і об'єму м'язів.Сперечатися його ж, просто мікронізований,я не хвилює,для мене тільки оригінального номера мікронізований працює, як не дивно.

+762
Maksym Maksymov 12 бер. 2014 р., 00:16:02

10кг набрати вагу в 1 місяць швидше за все буде в основному жир, і я не думаю, що це реалістична мета. Чому ви хочете набрати 10 кг за один місяць?

Якщо ви хочете дуже швидко набирати вагу, просто збільшенням споживання калорій. З'їсти багато їжі. Пити багато молока.

Якщо ви хочете набрати вагу таким чином, що буде добре для вас, вам потрібно включити добре округлені програма силових тренувань, таких як стартову силу або так, що ви включите ці додаткові калорії в м'язи, а не жир. Навіть на ці програми, 10кг за один місяць не реально.

Ваш зростання-це нормально.

+748
MikeSDNielsen 25 жовт. 2017 р., 15:07:40

Працює протягом 10 хвилин поспіль-це нормально для новачка. Ви можете легко побудувати на тому, що (за умови, звичайно, у тебе був перевірити лікар, що немає нічого поганого в суглоби, кістки або м'язи).

Балотуватися потім в 8 хвилинах ходьби протягом 2-3 хвилин. Ніяких проблем, щоб ходити довше, якщо вам більше не потрібно повернути своє дихання. Біг 6 хвилин. Знову ходити. Бігати 5 хвилин. Іди додому. Стрейч.

Цього від 3 до 5 раз на тиждень протягом 2 тижнів. Після цього зробіть те ж саме з управлінням 10, 7 і 6 хвилин протягом 2 тижнів. Спробуйте скоротити частини пішки кілька секунд. Якщо це не спрацює - ні. Продовжувати маршрути кожні 2 тижні. Грати з ритму бігу і ходьби. Не перестарайтеся. Якщо ви будете дотримуватися цієї програми ви повинні мати ту побігав півгодини протягом трьох місяців. Удачі!

+731
Shafeel Sha 18 груд. 2011 р., 18:17:13

Так ми всі знаємо, що гантелі рядків добре для вашого латів, але мене турбує положення при їх виконанні. Ви зі шкіри геть з колін на лавку, витягаючи вага вгору, і я турбуюся, що якщо це може викликати болі в попереку. Це безпечне вправа для нижньої частини спини? От у мене питання. Спасибі.

+721
ahmeij 5 серп. 2019 р., 21:23:24

Якщо я розрахувати для визначення VO2max на кожній спліт прогону, використовуючи формулу з тут. Б оцінити інакше VO2max протягом всього циклу буде означати всіх на шпагат?

+663
Alexander Kholodovitch 2 лист. 2015 р., 17:53:46

Чи може одна хитається споживання вуглеводів, коли приймаєте ВСАА (або будь-які інші амінокислоти, це важливо) чи ні, це, ймовірно, пренебрежимо мале значення. Амінокислоти цвиттер-іонних і виступати в якості псевдо-буферів, а отже, і травлення не повинно значно залежить від рН шлунка (яке, ймовірно, трохи збільшиться споживання вуглеводів). Крім того, якщо я правильно пам'ятаю, білки і амінокислоти засвоюються в основному окремий набір ферментів, ніж вуглеводи, тому вони не будуть конкурувати в якості субстратів для активних сайтів ферментів'. Крім того, вуглеводи є в основному метаболізується набагато швидше, ніж білки і амінокислоти в будь-якому випадку, тому навіть якщо ви вживаєте їх одночасно, ви будете повністю метаболізувати вуглеводи, перш ніж ви закінчите метаболізм білків або амінокислот. Нарешті, я підозрюю, що є, ймовірно, мало користі для амінокислот ВСАА почнемо з того, але навіть якщо і є, то процес травлення настільки складна і мінлива, і тому залежить від широкого кола факторів (наприклад, добові біоритми, генетична мінливість, ліки тощо), що інвестувати час і енергію в спробі мікро-оптимізувати строки прийому збирається поступатися граничної віддачі, якщо такі є.

+632
Regiyan Putra 9 черв. 2012 р., 15:41:52

Здається малоймовірним мені, що ваше тіло буде насправді ще рости вертикально в цьому віці.

Однак, якщо у вас поганий постави (наприклад, сутула спина, або офіс-робота кривий шия), і Ви рішення цієї проблеми, виконавши вправи, ви можете в кінцевому підсумку знайти себе стояти більш вертикально, ніж раніше, і тому, здається вище зростанням, хоча ваше тіло ще не підріс.

+565
Domingo and Conception Garcia 26 лист. 2015 р., 08:02:51

Я вірю в те, що прислухалася до свого організму. Я залишуся на суворої і здорової дієти, але раз в той час як моє тіло жадає жиру, тому я вибираю картоплю, що це з моєї системи.

Коли я ходжу в тренажерний зал, якщо я відчуваю частини тіла відчуває себе знехтувати, я зроблю все, що мені потрібно зробити для цього частини тіла, щоб відчувати себе задоволеною.

Але коли справа доходить до споживання білка іноді мені здається, що я нав'язуюся. Іноді протеїновий коктейль стає неможливо пити. Вода буде йти гаразд, але я вам відбита протеїновий напій. Це було б хорошим знаком, що моє тіло все білки, він має на даний момент і мені потрібно почекати, перш ніж більше забирають? Я прагну до 0.75-0.8 грам білка на фунт.

+546
ironicmoka 25 квіт. 2017 р., 04:36:54

Мій партнер сказав мені, що присідання є базовим вправою, яка допомагає поліпшити легких, тому ви повинні робити присідання щодня, щоб підняти велику вагу. Це правда? Є присідання вправи корисно для зменшення ваги нашого тіла і живота?

+525
Eddie Keogh 4 черв. 2016 р., 11:11:59

Я зараз в положенні, коли я хочу почати працювати, але я не хочу безцільно починають робити все, що завгодно.

Перша моя мета метою навчання є загальної фізичної підготовки , щоб протистояти моєму все-день роботи в офісі. Цієї загальної фізичної підготовки слід віднести силу, витривалість, баланс і координацію.

Моя друга посилка полягає в тому, що я не хочу йти в спортзал. Тому підготовка повинна бути в основному з ваги тіла вправи.

Основне питання зараз - як зробити гарний індивідуальний план тренування?

Звичайно, є купа планів на інтернет. Але давайте будемо реалістами, жоден з цих основних тренувань, вважає мій фітнес-рівня і слабкі сторони.

Тому, з моєї точки зору, оптимальний план тренування буде почати з фітнес-тестування , у якому буде визначено, що рівень фізичної підготовки людини і які м'язи сильніше або слабкіше. Є тест, Що б перевірити ці речі і показують, які частини тіла є дефіцити?

Грунтуючись на цих фактах, було б ідеально, щоб створити план тренування, в якому слабкі частини мого фітнес навчання буде складніше, ніж хороші, поки я не досяг збалансованої хорошої фізичної підготовки.

Так от тепер питання:
Чи існують які-небудь інструменти, веб-сайтів, книг, інформації, яка допоможе вам створити гарний персональний план тренування з власною вагою?

Будь-які пропозиції вітаються.

+502
Kermit 30 серп. 2013 р., 03:24:03

На яку вагу буде навантажувати стандартної олімпійської штанги на стійку з одного боку, перенести центр ваги за межі шафи і викликати крах?

Я ніколи не використовував достатню вагу, щоб це сталося, але я завжди трохи хвилююся.

+447
AetherMass 23 жовт. 2014 р., 04:12:54

Коротка відповідь:

Ви повинні тренуватися, як ніхто інший. Єдине, що змінюється з віком-буфер помилка. Іншими словами, ваше тіло буде допускати менше помилок. Так що якщо ви виберете біг (або будь-якій іншій діяльності), переконайтеся, що ваш організм готовий і ви знаєте, як це зробити правильно і безпечно.

Довгий відповідь:

 1. переконайтеся, що ваша мобільність і рівень міцності достатньо для діяльності ви хочете виконати. У випадку ведення книги готовий працювати: розблокування вашого потенціалу працювати природно (Келлі Старретт) , ймовірно, кращий вибір, з чого почати придбання інформації на цю тему.

 2. освоїти техніку обраної діяльності - кращий підхід знайти і найняти кращих фахівців, які можуть навчити вас

 3. вибрати якесь розумне прогресії. Наприклад, ніжний і взагалі успішний підхід Маффетоне спосіб (https://philmaffetone.com/180-formula/). Цей підхід орієнтований на аеробні тренування, так що він не виробляє занадто велика кількість м'язової людоїдство (в порівнянні з довгостроковою анаеробна тренування). Зазвичай використовують такий підхід протягом усього сезону, навіть якщо ваша мета конкурсу "Короткий і швидкий". Для отримання більш детальної інформації див. книгу: Велика книга тренування на витривалість і гонки (Філіп Маффетоне).

Якщо ви виконайте дії, описані вище, ви зможете мінімізувати негативні наслідки і ризики кардіо тренування.

+444
Kerry Korhani 23 лют. 2010 р., 06:10:21

Зазвичай має більшу механічне перевагу, тримаючись за що-то, наприклад, штангою, через "чисте" стиснення підтримки, ніж через "чистого" дроблення зчеплення.

Ж причини його легше утримати штангу вагою "х" фунтів, ніж закриття ручний захват рейтингу на тому ж "х" кг.

Зазвичай люди не використовують "чисті" підтримують зчеплення з станова тяга або присідання-вони, як правило, "доповнити" його з трохи їх дроблення зчеплення, щоб утримати штангу більш надійно, що в результаті стиснення виглядають як-то більше в між чисто підтримати і чисто дроблення зчеплення. У більшості вправи в тренажерному залі, останній використовується тільки для зміцнення колишніх в будь-якому випадку, тому це не дивно, чому вона часто буде плестися в хвості. Крім того, я не очікую багато переходять у підтримку міцність зчеплення з підготовки дроблення зчеплення.

+400
Antoniel 20 січ. 2017 р., 06:32:11

Ґрунтуючись на тому, що мені вдалося знайти відповідь "це залежить". Rhabdomyolosis можуть призвести до пошкодження нирок або інших системних проблем. Якщо це так, то цілком можливо, що поріг, що викликало стан знижується.

Тепер фактори ризику для рабдоміоліз є:

 • Алкоголізм (з м'язовий тремор)
 • Пошкодження
 • Наркотики, особливо кокаїн, амфетаміни, статини, героїн, або РСР
 • Генетичні захворювання м'язів
 • Тепловий удар
 • Ішемії або некрозу м'язів (що може статися з артеріальної оклюзії, глибокий венозний тромбоз, або інші умови)
 • Низький рівень фосфатів
 • Судоми
 • Важкі навантаження, такі як марафон, біг або гімнастика
 • Озноб
 • Травма

Оскільки цей сайт присвячений фізичної культури, найбільших повторити фактори ризику, пов'язані з важкої фізичної навантаженні, теплового удару, або генетичні захворювання м'язів. Ви не можете зробити багато про генетичні проблеми, але ви можете все ще бути в змозі здійснювати без рабдоміолізу якщо ви платите більше уваги на втому.

Найбільшу захист ви маєте проти рабдоміоліз (скорочена форма цього слова) буде:

 • Правильна гідратація. Гідратації та електролітів необхідні для правильної роботи організму. Обидва вони втратили, як ви потіти.
 • Краще стомленні. Проштовхування втома може зробити більше шкоди, ніж допомагає. Рабдоміоліз є більш тяжким наслідком перетренування, але якщо ви довідаєтеся, коли ваше тіло буде зроблено протягом дня ви можете відпочити належним чином, так що тіло може відновити себе.
 • Натрію гідрокарбонат добавок. Бікарбонат натрію дозволить знизити системне запалення, і бікарбонатів також запобігає пошкодження нирок. Рекомендований рівень прийому 300мг / кг маси тіла. Примітка: Якщо ви доповнюєте, тримайте дозах 3-7мг на час розділити рівномірно протягом дня. Також зверніть увагу: прочитайте пов'язана стаття є деякі застереження з добавками-особливо якщо у вас є пошкодження нирок.

Це буде ваша найкраща захист, але вони не чарівні формули. Добавки з бікарбонатом натрію (харчова сода) не робить вас несприйнятливим до рабдоміоліз, воно просто допомагає вашому організму відновитися від втоми краще. Найважливіша річ ви можете зробити, коли ваші м'язи стомлені до точки, де стояти або ходити, це копітка Ваш потрібно перестати працювати і перейти в режим відновлення.

Це також може бути хороший шанс, щоб оцінити вашу підготовку середовищі. Робота з іншими може бути величезною мотивації, але якщо ніхто не збирається називати вас на роботі і замість того, щоб примусити вас, щоб "прорватися" те, що навчальне середовище може фактично бути токсичними для вас. Краще бути в оточенні людей, які багато працюють, але визнають важливість відновлення.

+399
fractal21 18 серп. 2016 р., 03:16:55

Або 5х5 краще всього підходить для здорових людей, які можуть хоча б ручки порожній бар. Ви починаєте з нездоровою точки, так що це, напевно, найкращий варіант для вас. Суть в тому, що ви хочете почати з чогось можна зробити правильно без болю в суглобах. Ваші м'язи можуть хворіти, і це нормально, але ви не хочете різкий біль після тренування. Крім того, через труднощі у вас були з поганим тоном, Я б рекомендував деякі зміни, поки ви не отримаєте силу і розмір м'язів, щоб допомогти підтримати правильні присідання.

Для вас, я рекомендував би почати з 3х8 (3 підходи по 8 повторень). Якщо вам трапиться, щоб не зробити все 8 повторень в останньому сеті повторити. Якщо ви застрягли там після трьох разів, змініть його на 4 сету з 6 повторень. А потім до 6 підходів по 4 повторення. У 6х4, здавалося, добре працювати для моєї дочки. На 3х8 тут, щоб допомогти покласти трохи м'язової маси на вашому тілі.

Ви отримаєте від новачка ефект?

Я не знаю ваш вік, але я припускаю, що ви жінка. Моя дочка пережила приріст новачка, збільшення сили досить швидко. Її міцності обмежуються тим, що вона дівчина, особливо у верхній частині тіла. Це тривало близько 3 місяців, і тепер сила йде трохи повільніше.

Я не змусив її зробити або 5х5, але програму я пристосувався до неї, що використані ті ж принципи. Основних рухів були однаковими, але там було трохи більше різноманітності в роботу з надання допомоги. Просто знаю, що жінки здатні виконувати більше повторень, ніж чоловікам за певний відсоток від їх максимальний струм. Наприклад, різниця між 5 ПМ 1 і ПМ для жінки може бути як мало, як 5 фунтів. Якщо я хлопець може зробити вагу для 5 повторень, він може виконати 1 ПМ набагато вище.

Замін Програмування

Тисне підлога є відмінною заміною жиму лежачи. Однак, я хотів би використовувати гантелі в якості допомоги та використання штангою для основної роботи, якщо ви можете. Я припускаю, що у вас є доступ до штанги на додаток до гантелей. Головне, що ви зможете зберегти все більшу вагу.

Однак гоблет присідання не підходить для головного руху. Вони підходять для розминки або в якості допомоги, але ваша верхня частина тіла буде обмежена нижній розвитку тіла. Без нічого, щоб покласти в барі, поки ви під ним, там дуже мало я можу рекомендувати. Якщо у вас є доступ до правильного тренажерний зал, ви можете робити жими ногами і завитками ніг. Це не найкраще навчання економіці, але ви можете збільшити навантаження на них краще, ніж ви можете з гоблет присідання.

Я скажу так: використовувати гоблет присідання, поки ваша верхня частина тіла обмежує те, що ви можете присідати. Потім вам потрібно з'ясувати, як присідання або дозволити собі купити стійки для присідань (це не обов'язково повинна бути повною обойми влади).

Ви маєте право менталітет наскільки підставляючи подібні рухи.

Це розминка задає тільки розминка потрібна?

Спочатку, якщо ви не залучені в будь-які інші види спорту або діяльності, які можуть бути досить. Однак, я виявив, що ті ж самі речі, які допомагають мені під час моєї попередньої тренування також допомогти моїй дочці, яка бере участь у двох видах спорту:

 • Маш: крен піни ноги і спину. Це допомагає розслабити затерплі м'язи.
 • Активувати: в основному одні маси тіла працювати, щоб отримати ваше тіло готові, щоб зробити наступний рух. Наприклад, вага тіла Присідання на повну глибину по 2 підходи по 10 повторень--фокусується на впливі на сідничні м'язи.
 • Розминки: робіть розминку набори

Цей хід допоможе зробити ваше тіло рухатися правильно. Зберегти розтяжку після тренування. Якщо ви зосередитеся на тому, гарну поставу, як під час навчання, і коли ви перебуваєте в стані спокою, це допоможе вирішити проблеми, які були у вас на тренування з Джиліан Майкла.

Роботи По Наданню Допомоги

Я рекомендую мати один головний рухів за тренування. Що б бути присідання, підлозі прес, станова тяга та накладні преси. Після цього ви можете мати 3-4 рухів допомоги.

 • Завжди робити щось для вашого ядра: планки, присідання, горизонтальний підйом ніг, спини розширень.
 • Робити щось пов'язане з основні рухи: приклади буду робити ряди для підлоги пресування, зігнутою рукою, зависає або підтягування для повітряних пресування, жижки роботи для присідання і станова тяга.
 • Що робити, щоб виправити поставу і положення тіла: приклади був би зворотний мух і стійки піднімає гантелі виправити згорбившись плечі, кучері для забезпечення стабільності суглоба за лікті, або все, що допомагає вашому вирівнювання тазу.

Вся робота допомогу буде відносно низький вагу і, як мінімум, 8-10 повторень, якщо не 15-20. Вам потрібно тільки пару наборів. Це багато роботи, але вона допоможе поліпшити поставу, що в свою чергу підвищує вашу здатність виконувати прийоми з правильною формою. Робота допомогу також допоможе вам стати більш стійкі травми.

Вона буде поставити деякі м'язи на вас, тому ваша вага може піти вгору. Якщо ви дуже худа, ви побачите себе трохи товщі, але все буде фірма. Якщо ви трохи важкий, ви можете знайти ваш вага вище або вона може залишитися такою ж, як ви підходите краще свій одяг. Просто будьте морально готові до цього. Головне, що ви задоволені тим, що ви бачите в дзеркалі.

+386
JonesTheAstronomer 4 лип. 2016 р., 12:45:33

Базові принципи, що лежать в ShakeWeight, здається, трохи звуку, однак, дослідження в рекламі (швидше за все навмисно) вводить в оману. Їх реклама говорить, що хвилина фізичних вправ з ShakeWeight еквівалентно 42 хвилин exericise з гантелями. Те, що ви не бачите (чи більшість людей не бачать) - це маленька приписка внизу, що говорить про те, що дослідження було зроблено з такою ж вагою у гантелі, як той, що важить ShakeWeight. Для чоловічої версії, це 5 фунтів, і для жіночого версії становить всього 2,5 кілограма. Я ніколи не бачив людини, що працює з 5-кілограмовими гантелями, особисто.

Крім того, ShakeWeight не дозволяють провести повний спектр вправ руху підпрограма, що серйозно обмежує ефективність ваші м'язи за межі діапазону, в якому вони розробляються і може бути завдано серйозної шкоди подальших зусиль тренування, не пов'язані з ShakeWeight.

Наскільки "може ти виглядаєш як той хлопець?", немає. У ShakeWeight призначений тільки для роботи на ваші плечі (дельтовидні і трапецієвидні), руки (біцепс, трицепс і передпліччя), грудної клітки (грудні м'язи) і верхньої частини спини (найширші і пастки). Він не буде працювати ваші ноги, поперек, АБС і т. д. Ви все одно будете зобов'язані працювати ті м'язи окремо, якщо ви хочете виглядати як хлопець на роликах.

Я впевнений, що ви можете використовувати ShakeWeight, щоб пройти певну дистанцію в тренуваннях м'язів я згадував раніше, але масштабованість буде в кінцевому підсумку наздогнати вас, і швидше за все досить швидко, якщо ви дійсно намагаються побудувати. Оскільки ви не можете збільшити вагу, ви можете йти швидше, щоб отримати більше тренування. Настане момент, коли ви не можете йти швидше, і пристрій буде занадто світлий. На той момент, пристрій стане марним, і якщо ви сподіваєтеся, або планують підтримувати будь-які успіхи, які ви зробили або просунутися далі, тоді ви повинні бути готові присвятити якийсь час до нормального звичайного тренування. Однак, через відсутність повного комплексу вправ руху, ви будете набагато більш схильні до травм при переході до стандартних Ваг.

Моя порада: не працювати з ним.

+347
Pradeep Mishra 8 лют. 2016 р., 04:38:30

Я читав трохи про це, але просто хотів подивитися, які ще є думки на цей рахунок.

Я 193см (6'4") з внутрішньої нога 84см, я отримав більше, ніж середня нога співвідношення верхньої частини тіла.

При присіданні я пробував широка ( ширина плечей, пальці назовні ) але насправді знайти це жорстко на гнучкість.

Саме зручне положення-це realatively вузьку позицію, ( у мене широкі плечі, ви могли б назвати це 'соска позицією' ) з зовнішньої коліно обертання ( якщо це має сенс, я поширювати слово' як кажуть ).

Я нічим не ризикуючи в такому положенні? Можливі біль у колінах вниз по лінії? Мені вистачає на розвиток задній ланцюга?

+327
mTorres 6 лип. 2016 р., 12:58:36

Правильний режим тренувань, включаючи силові тренування, може бути дуже вигідно і корисно для всіх, включаючи літніх людей. Ви повинні завжди консультуватися з лікарем перед початком тренування, щоб побачити, якщо ви достатньо здоровий, щоб виконувати його, особливо якщо у вас є серці, легенях або інших хворобах.

"Геріатричний Таймс" опублікована цікава стаття з цього в 2005 році.

+305
Arne Evertsson 23 жовт. 2011 р., 02:12:10

Є продукт під назвою ReFirm на повноцінне харчування.

Я не можу знайти його на їхньому сайті, але ролики на радіо стверджують, що цей матеріал працює на "скорочення жирових клітин".

Я знаю, що в харчуванні, жиру грамів близько 8 калорій, а білків і вуглеводів кожного прогону приблизно 4 калорії на грам.

Так що, якщо жирові клітини зберігаються в організмі усохнуть, робить жирові клітини ще мають ті ж властивості, що жирові клітини, які не уменьшаюсь?

Що змінилося? Вода видаляється?

Комерційні продовжує говорити, що ви можете втратити дюйма і вкладається в ці речі вам більше не в'яжеться.

Я думаю, що все сало досі немає людини, що важить приблизно стільки ж - їх жирові клітини просто менше. Тепер вони, що, більш щільний?

Коли програма ReFirm закінчилася, зробити ці невеликі жирові клітини знову знаходять регулярний розмір наступного разу, коли у вас є склянку води?

+266
Akhil Ravidas 11 лют. 2017 р., 19:58:14

Будь-яка діяльність, яка вимагає великої діапазон руху, збільшить вашу гнучкість, якщо ви будете робити це постійно і прагнути до правильної техніки: гімнастика, Олімпійська важка атлетика, єдиноборства, брейк-данс, паркур, скелелазіння. Звичайно, виділеного розтяжка буде найбільш ефективним з усіх, але зробити деякі з них краще, ніж нічого.

+251
Juan Marcos 23 жовт. 2012 р., 20:02:55

Так що все залежить від того, як часто ви розтягуєте протягом часу, коли ви оновлюєте вашу м'язову масу. Якщо ви у відповідності з вашої вправи на розтяжку, ви повинні мати ніяких проблем, що тягнуться з більшої м'язової маси. Якщо ви не робите ваші регулярні вправи на розтяжку під час оновлення вашої м'язової маси ви могли б почувати, що це важче розтягнути, але це не із-за мускулатури, тому що ви не робите регулярні вправи на розтяжку.

+229
linuts 23 бер. 2017 р., 00:40:30

Перебудова, або повторно ваяя або довбання зовнішній вигляд м'язів здійснюється різними способами. По-перше, скорочення жиру. Те, що виглядає як зміна форми, є насправді втрати жиру і збільшення м'язів, але так, коли у тебе піки на біцепс, це зовсім інша історія. Коротше, так, то в грудях, або рук, працюють різні групи м'язів з різним навантаженням, метод і інтенсивність виразно перекроювати їх.

+135
user1676402 9 лют. 2013 р., 10:27:04

1) буде пілатес вбити мою прибуток? Бо я чув, що ваш відпочинок днів, ви повинні сидіти. В іншому випадку, вас будуть вбивати ваші доходи.

Як правило, на вихідні дні потрібно активний відпочинок. Як такий, пілатес буде відмінним.

2) це пілатес + силові тренування Хороша ідея? Моє мислення позаду ця комбінація така: мені потрібно, щоб краще мою поставу. Якщо Я ліфт з поганою поставою, є велика ймовірність, що я погіршить моя постава. Отже, я буду використовувати пілатес як мій коректор постави і безпечно мені підніматися. Ви вважаєте, що це здорова ідея чи ні Я повністю на хибному шляху? Якщо я на хибному шляху, ви могли б дати мені деякі рекомендації?

Чесно кажучи, я думаю, що ваша мотивація невірна, але кінець буде нормально. Пілатес допоможе вашій поставі, і так буде силове тренування. Що зробить ваш силового тренування корисно, але не пілатес, а робиш підніматися правильно. Поставити більш відверто: пілатес не збирається (безпосередньо) зробити вас більш безпечним deadlifter.

Використовувати ефективний і перевірений програма силових тренувань , яка буде призначати дні відпочинку. На дні відпочинку, не соромтеся робити пілатес.

+125
Jan Miksovsky 27 лип. 2013 р., 00:59:12

Високий конкурентоспроможний рівень плавці роблять трохи все в тренажерному залі. Акцент завжди робиться на основні сили (тонн у животі і попереку робота, багато додатковим опором), діапазон вправ руху опору тіла (віджимання, підтягування, присідання, випади).

Иррегвойу і роботу ніг в основному багато високих реп, низькі вчинки ваги. Сила важлива, але є також багато уваги тільки на отримання молочної кислоти.

Саме плавання є найбільш серцево плавці потрібні, але в перервах між силовими вправами, хороші програми дозволить зберегти спортсмен активно з чимось, щоб тримати пульс, як стрибки зі скакалкою або поз йоги.

+123
Tohura Tohura 17 трав. 2018 р., 03:08:38

Є дві відповіді на ваше питання.

 1. Підвищення міцності передпліччя зазвичай здійснюється з допомогою комбінації вправ. Захоплення добре і взагалі ви стисніть, замріть на секунду, а потім повільно відпустіть. Повторюйте, поки не дуже болить, щоб продовжити. Зробити це знову на наступний день. Якщо у вашому готелі є молдинг двері, ви можете практикувати кінчиком пальця висить від них.

 2. Поліпшити свою техніку. Залишаюся вашим ногам більше, ноги більше, ніж руки, і, використовуючи заблокована зброї, а не зігнуті всі поліпшити тривалість можна використовувати передпліччя.

Я спробував Спосіб № 1 Коли я перший раз поліз і побачив деякі скромні поліпшення. Потім я прочитав кілька книг з техніки (інтернет-ресурси на сходження ми як рясним потом) і тусувалася з хлопцем, який би ліз протягом декількох років. Моя техніка покращилася дотику, і я раптом зміг тривати набагато довше.

+109
user93893 5 трав. 2015 р., 11:26:15

Вага тіла, сила тяжіння, заснована, пліометріка вправи є силові тренування, використовуючи вагу свого тіла.

Я прочитав кілька книг по темі і ніколи не любила ні одного з них. Ви самі собі тренажерний зал має великі приклади, але дуже погано написав - але ви повинні були купувати не правильно читаю?

+97
Busse 21 трав. 2018 р., 03:40:06

По-перше, давайте подумаємо про це в більш загальному сенсі (тобто це не конкретна людина, який викликає ця проблема). Наприклад, коли ви не на пару днів, і ти проходиш бігунок поки ти за кермом, ти відчуваєш себе дивно ревнувати? Такі думки проходять через вашу голову, такі як "тьху, я не бігав уже два дні. І виглядати це людина намагається терти його." Ви коли-небудь чули про раси, яку ви пропустили або забули й думати: "чому не я запустити цю гонку? Я такий нероба!" Я думаю, що це загальне. Ось як я відчуваю іноді.

Схожі думки у мене: "як мій останній запуск?" Якщо він був "дуже коротким", або "дуже повільно", то подібні негативні почуття можуть з'явитися: "чому не я приникаю більше?"

Як і будь-який вид спорту чи хобі, я думаю, кращий спосіб впоратися з цим (страхом? ревнощі? невпевненість?) варто пам'ятати, що вас дійсно повинні бути просто змагаєшся з самим собою. Причина того, що ти бігаєш, тому що тобі це подобається, вірно? Ви працювати для вас. Я бігати за мною. Хіба ми всі просто намагаюся зробити швидше або краще на довгих відстанях, ніж колишній версією самого себе?


А тепер про твою невістку. Може бути, вона буде відчувати це нові неймовірні відчуття як заново народився бігун. Намагайтеся уникати відчуваючи загрозу з її боку. Подумайте про своє власне працюючому шлях, свої власні цілі. Сприймаю це як позитивний: може бути, ви будете полягати в тому, що її палаючий вогонь під вас, допомагаючи вам зберегти ваші цілі. І якщо ви залишатися спокійними і продовжувати працювати для вас, сподіваюся, її не буде турбувати вас так багато. Може бути, ви можете ходити один до одного за порадою. Або навіть увійти разом гонки в один день!

+81
Much Needed 4 лип. 2013 р., 14:52:35

Youh можете подивитися на плавання швидше Ернест У. Maglischo написані між 1980 і 1983. Він має цілу главу, і якщо я правильно пам'ятаю три або чотири сторінки, які стосуються енергетичного обміну, як він ставиться до плавання. Є набагато краще книги менш науково спрямовані більшою мірою на підвищення ефективності плавати, це називається повне занурення, я забув автора. Це в значній мірі грунтується на ідеях Білл тренер Бумера про плавучості. Він почав тренувати маленьких команд DIII в Нью-Йорку і закінчилися Олімпійські тренера.

Помилка, яку зробили при порівнянні плавання для спорту, які ви повинні виконувати всі ваші вагу, як і інші тріатлон-це плавучість і обтічність (як у велоспорті), які роблять різницю. Якщо ви можете плавати і "прес-Т" короткий хлопця, як я, може плавати на воді і впорядкувати як оболонка екіпажу, ставка із тих, хто намагається проплисти більш вертикально.

Сказав, що там має бути правило близько особи, плавучість/упорядкувати. В 4 рази більше енергії, ймовірно, не так вже погано. На короткі відстані я завжди чув 3 до 1.5 разів більше енергії потрібно плисти на такому ж відстані, як працювати, знову ж таки в залежності від продуктивності.

+62
Current Zeng 15 груд. 2012 р., 17:41:56

як називається цей тренажер Нуньєс використовує для здійснення ударів?

enter image description here

+48
Yury G 13 жовт. 2019 р., 21:56:38

За даними Вікіпедії,

Головні м'язи при роботі на велосипеді чотириголового і підколінні сухожилля у верхній частині ноги, а литкового і камбаловідной литкового. Ці м'язи скорочуються в певній послідовності, що створює педалювання дій. Чотириголового і підколінні сухожилля роблять велику частину роботи, коли ви їздити на велосипеді.

Припускаючи, що ви не дуже багато знаю про те, як працюють м'язи після тренування, ваш ремонт кузова або замінює пошкоджені м'язові волокна. Це робиться через стільникову процес, де м'язові волокна зливаються і утворюють нові м'язові тяжі або міофібрил. Ці відремонтовані зростання м'язових волокон в товщину і # почати м'язову гіпертрофію (зростання). Очевидно, для того, щоб отримати більше м'язів, ви повинні харчуватися на калорійності надлишки, особливо з вашим велосипедом режим дуже строгий і калорій стомлюючим. Однак ваші ноги будуть як і раніше отримувати більше, як довго, як ви їсте більше калорій, ніж спалювання, а спить, і споживаючи достатню кількість білка разом з вашої підготовки.

Удачі!

+14
udin gaming 24 черв. 2018 р., 12:42:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil