Буде питної води кімнатної температури або пити крижану воду, гідрат вам більш ефективно?

Я чув, що пити воду кімнатної температури легше для тіла, щоб поглинути, але я не впевнений, якщо це правда чи ні.

Також, мені цікаво, після важкої тренування, буде крижаній воді гідрату вам більш ефективно, тому що це також буде охолодити вас вниз?

+874
Erynn 7 трав. 2014 р., 14:38:55
27 відповідей

Періодичне голодування-це методика, де вам скорегувати харчування розклад між двома державами: державний ФРС (період часу, протягом що ви їсте) і голодному стані (період часу, коли ви робите не їдять). Це оптимізує спалювання жиру періодів, коли ви різання, і зменшує накопичення жиру в масі за рахунок збільшення відпочиваючи метаболізму і утилізації жиру в якості палива.

Ви можете пити воду або споживати виключно низькокалорійні напої, такі як трав'яний чай і чорний кава в голодному стані, в іншому випадку голодному стані-брейків і ви входите в стан годувати.

А якщо жувати гумку порвати періодичне голодування?

+915
Cuberob 03 февр. '09 в 4:24

Враховуючи ваш зріст/вага, ти досить худий і ваш біг не зробили багато, щоб розвивати м'язи грудей. Якщо ваші інша діяльність, працював з ними, я думаю, навряд чи ви зможете зробити набір на 145 фунтів на ваш перший візит.

Щоб справитися з цим витончено, втихомирити своє его і визнати, що ваша дочка збирається перевершити вас в короткостроковій перспективі. Почніть світло і переконатися, що ваша форма-це добре, а не напружуючись, щоб побачити, як багато можна зробити в перший день. Якщо занадто легко, крок його на наступний набір, але я пропоную вам мету для Ваг, які, здається, потребують "середнього" зусилля, щоб почати с - через день або два після тренування, ви, ймовірно, знайдете знову підкреслила м'язи протестують.

Як тільки ви отримаєте знайомі з тим, як вони виконують різні вправи, ви, ймовірно, зможете постійно збільшувати вагу на деякий час (новачки прибутку) перш ніж обмежується зростання м'язів.

+898
user2510397 15 черв. 2019 р., 09:46:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я нуб стійку. Я вважаю, що моя стіна-допомога лапках залучити мого живота, в меншій мірі, ніж дошки навіть при гарній формі (тугі сідниці, АБС, прямий стовбур). Зі стійки на руках, я знаходжу це набагато простіше, ніж з дощок, щоб впадати в оману позицію, де я не договірних мій АБС. Я не знаходжу свою стійку на руках буде величезна тренування і коли стосується мого живота я займаюся і іншими речами для них.

+893
Richard Le 17 жовт. 2013 р., 05:29:45

З номера ви дали, ви їсте 720 калорій + Вечеря ти. І правило, яке всі, здається, домовилися про те, що ви втрачаєте вагу, витрачаючи більше калорій (з допомогою вправ, прогулянок і просто життя), ніж те, що ви їсте. Строго кажучи, білків, жирів або вуглеводів не диктують, чи ви будете набирати вагу чи ні. Це калорії проти калорій. Але мати правильне і збалансоване харчування допоможе вам досягти цієї мети, оскільки, їсти продуктів, які наповнять вас або наситити тебе більше, але дає менше калорій на ту ж кількість ситості. Прикладами цього є необроблені продукти з клітковиною в них.

Враховуючи зростання, вага і вік ви дали і використовуючи цей калькулятор калорій, ваш рівень метаболізму (BMR) становить близько 1500~1600 калорій. Це означає, що на основі вашого росту та ваги та інших чинників, ваш організм витрачає 1500 калорій тільки на підставі того, що ти живеш. Припустимо, ви вечеряєте з 500 калорій, що досі просто ставить вас на 1220 ккал і яблуко або банан, поставили б ви близько споживання 1400 калорій. Це споживання калорій менше, ніж ваш організм витрачає, не беручи до уваги вправи. Ви не повинні набирати вагу, ви повинні хоча б просто беззбитковим. І з допомогою вправ, ви повинні бути в змозі скинути вагу. Це може бути просто ходьба і легкі фізичні вправи, біг підтюпцем протягом 30 хвилин спалює близько 200 калорій.

Також, Коли ви відстежувати Ваші втрати ваги, ви повинні пам'ятати, що воно має бути повільним процесом. 1 кг/тиждень втрата ваги не надто багато вище, ніж. Є речі, які ви повинні пам'ятати при зважуванні себе:

 1. Спробуйте зважуватися рано вранці, перш ніж з'їсти, випити або що-небудь впускних і після пописати і посрати.
 2. Зняти весь одяг.
 3. Зважуйтеся кожен день і ви побачите, що ваш вага може бути нестабільним, коли бачив з дня у день.

Вага перекатная і повинні бути перевірені після виконання номери 1 і 2 для зменшення її хаотичності. Я може важити 5~10 кг важче, з мого одягу, їжі з'їли і воду випили, коли мій день робиться. Крім того, ви повинні визнати, що втрата ваги відбувається повільно і спостерігається, як правило, один місяць якщо ви важите себе, але буде видно через 2-3 місяці на інших людей, просто глянувши на вас.

Крім того, оскільки ви вже підрахунок калорій, можуть бути й інші продукти і напої , які не були прийняті до уваги. Тому, щоб дійсно з'ясувати, якщо втрата ваги відбувається, ви повинні дотримуватися дієти та/або план тренування принаймні 2-3 місяці. Крім того, запис вашої ваги і калорій правильно є обов'язковим. Пам'ятайте, що це повільний процес і він допоможе вам, якщо ви можете знайти виконання в такі рутину замість того, щоб зосередитися на результатах.

Ми вибрали:

 1. Білка не диктує вам втратити вагу, це калорії проти калорій.
 2. Відстежувати правильно як ваші успіхи в їжі і вагою.
 3. Пам'ятайте, що це повільний процес, і ви побачите результати протягом місяця з запису вашої ваги тіла.
+880
Jason Tinsley 10 груд. 2013 р., 02:37:30

Я шукаю альтернативи кардіо на біг, який мені здається неймовірно нудним, тому важко тримати рутинної вгору. Я хотів би дещо трохи коротше і більш інтенсивного. Я пробував віджимання, які є великими, але я хочу 1 або 2 більше альтернатив, щоб включити його трохи. Я досить активний в загальному, силові тренування, скелелазіння 4-5 разів на тиждень.

Цілі я хочу домогтися від кардіо є:

1) вдосконалення витривалості в далеких походах, коли я ходжу на скелелазіння і несучі шестерні

2) спалити трохи жиру, який починає накопичуватися в животі куточок (мені 27 років, 185см і 160 фунтів, так що я досить худорлявий)

Будь-які пропозиції, які можуть зробити вище, але менш одноманітно, ніж працює?

+859
Ragnar Lothbrok 4 серп. 2019 р., 10:26:40

Мої прості поради:-

 1. Інвестувати в nutribullet, нести в той час як ви знаходитесь далеко, і зробити здоровий сік, що складається з капусти, селери, груша, банан, горіхи та веганські білкові порошки.
 2. Їсть багато варених яєць
 3. П'ю 10-15 чашок зеленого чаю, це змусить вас залишитися на полі і не думати про чіпси, закуски.
 4. Робити 15-20 хвилин ВИИТ кожен день або всякий раз, коли це можливо. Більшість вправ ВИИТ не вимагають багато місця.
 5. Легкий вечеря з рибою і салат.
 6. Вечеря за 3 години до обіду і 8 годин сну/
+854
Willie Nelson 9 груд. 2014 р., 09:07:04

Абсолютно ні. Наш метаболізм-це складна система органів, що працюють разом, які диктують, як використовується їжа, утилізувати і т. д. Не кажучи вже, в залежності від ваших цілей і типу статури, різних маніпуляцій у вашому раціоні абсолютно необхідні.

В NIH-фінансуються дослідження намагалися довідатися асоціацій між конкретними харчовими продуктами, фактори способу життя і ваги. Його висновок?

Визначені фактори харчування і способу життя призводять до довгострокового збільшення ваги, в сукупності створюючи передумови для стратегії, щоб запобігти ожирінню.

Інші дослідження виявили схожі результати (до прикладу). Наш метаболізм-це надто складні, щоб слідувати приказці, "калорія-це калорія".

Іншими словами, калорії-це не єдиний важливий аспект дієти. Загальна калорійність харчування має вплив, але продукти, які ви їсте і діяльності ви поділяєте вплине на ваше здоров'я і набрати вагу. Можливо, більш важливо те, що продукти, які ви вибираєте, щоб поїсти буде впливати, скільки калорій ви відчуваєте, як їдять.

В Вашингтон Пост узагальнює більш наслідки цього дослідження:

[Є] разючі відмінності в тому, як різні продукти харчування та напої а також вправи, сон та інші образ життя — впливають люди поступово повнішали.

...[Р]співачкою важче не тільки питання "калорій, калорій" і...мантру: "менше жерти й більше займатися спортом" - це дуже спрощено. Хоча калорії залишаються дуже важливими, деякі продукти явно змусити людей поставити на більшу вагу, ніж іншим, можливо, з-за їх хімічного складу і, як наші тіла обробляти їх. Це розуміння може допомогти пояснити запаморочливий, часто, здавалося б, суперечливі рекомендації по живленню від дієти дослідження до наступного.

Проблема з фокусуванням виключно на калорії-це продукти, люди схильні тримати проти різати, коли вони починають обмежувати їх.

Білка:

Коли ви дивитеся на Дженні Крейг і практиків вага Watcher, перше, щоб піти є джерелом білка, тому що вони "високої точки" або взяти на себе значну частину обсягу їжі людина може з'їсти. Це погано по багатьом пунктам:

 • Білок тримає вас ситим довше, так що вам не потрібно стільки обсягу
 • Білок необхідний для захисту існуючої м'язової маси, або побудувати більше м'язової маси
 • Надлишок білка (більше, ніж те, що ваше тіло буде використовувати) забирає багато енергії, щоб процес, по суті, підвищення ваш метаболізм небагато.

Вуглеводи:

Іншою проблемою є зайвим кількість вуглеводів в західній дієти. Я піду на кінцівки і сказати, що вуглеводи необхідні, але напевно не в таких кількостях, більшість людей їдять їх. Для активних людей (а ми покликані бути активними), вуглеводи є важливою частиною відновлення і джерело енергії. Тим не менш, вони мають деякі негативні наслідки, і гірше, якщо ваш сидячий:

 • Вуглеводи мають найбільш глікемічний індекс, і чим обробляли карбюратор, тим гостріше, що відповідь інсуліну.
 • Інсулін готує клітини вашого тіла, щоб прийняти глікогену, який для активних людей допомагає енергії в м'язах. Однак, у малорухливих людей, або у великих кількостях, коли клітки організму стають насиченими, вуглеводів, можуть бути збережені у вигляді жиру. Коли цей стан триває протягом тривалого періоду людина стає стійкий до інсуліну, і в кінцевому рахунку діабет.
 • Ми призначені для обробки вуглеводів, але думаю більше в плані перець, зелені овочі і фрукти.

Жири:

Наші тіла потребують енергії, і це дійсно не має значення, що енергії надходить з жиру або з вуглеводів. Мінсільгосп США дав жири погане ім'я, а потім наукове співтовариство повернутися в оборону певних жирів. Більшість неприродні жири "транс-жири, які шкідливі для організму. Однак, моно-ненасичені жири, такі як оливкове масло і риб'ячий жир мають безліч хороших властивостей, які є корисними для організму. Не кажучи вже про те, що деякі вітаміни нам потрібні жиророзчинні.

Калорії:

Калорії важливі, але не так важливо, як правильний баланс макро-поживних речовин. Значно перевищує кількість калорій ваш організм спалює в день (через нормальний метаболізм і активність) змушує ваше тіло, щоб зробити що-то з надлишком.

 • Надлишок білка буде перетворено у вигляді глікогену через дуже повільний процес, але, що надлишок глікогену може призвести до інсуліну і в кінцевому підсумку перетворити його в жир.
 • Вуглеводи розщеплюються відразу глікогену, і взяти трохи менше енергії для обробки, ніж білка, але це найбільш легко перетворюються на жирові відкладення.
 • Дієтичного жиру пакети за кількістю калорій на грам, і займає найменшу кількість енергії для процес. Проте, споживання жирів не обов'язково переводити в жирові відкладення.

Суть в тому, що чим більше ви активні, тим вище ваш метаболізм, і тим більше калорій вам потрібно. Почасти це пов'язано з збільшенням м'язової маси, що супроводжує діяльність, і частково це з-за того, як швидко ви йдете через ваші енергетичні запаси.

Тип Тіла:

Різні типи тіла мають різні проблеми, і лікування все ж є рецептом для лиха.

 • Мезоморф: стереотипні, генетично благословив людини. Форму пісочного годинника для жінок, ідеально підходить для чоловіків. Ці люди зазвичай чутливі до жирів, але вони, як правило, може відпрацювати досить швидко.
 • Ектоморф: олівець форми тіла. Ці люди, здається, бути в змозі з'їсти те, що вони хочуть, не набирає фунт. Загальні скарги від цих людей полягає в тому, що вони не можуть отримати чекати. Єдиний спосіб виправити це, щоб з'їсти велику кількість їжі і білка й додаємо всі зусилля, щоб перетворити його в м'язи. Вони просто не можу здатися, щоб триматися в жир.
 • Ендоморф: круглий здорової людини. Ці люди не можу здатися, щоб отримати вагу. Вони нюхають брауні і отримати фунт. Вуглеводи є ворогом ендоморф-особливо ті з високим ступенем переробки і смачний десерт вуглеводів.
+848
Edonbrayn 14 черв. 2014 р., 23:22:50

В цілому вважається, що ваше тіло приймає три підходи до джерел енергії при exersizing.

Якщо ваш відсоток частоти серцевих скорочень (ЧСС) нижче 80% зазвичай люди будуть спалювання жиру. Якщо ваш HR стає вище, ваш організм буде використовувати глікоген для палива, так як він може бути оброблений швидше.

Зрештою, ви можете спалити м'язи, але це зазвичай досить екстремальний.

Я теж виявила аміаку, як запах, і просто прийняв це вартість дистанції.

+826
MARY JURA 4 черв. 2015 р., 08:15:07

Це вправа часто використовується в практиці йоги. Ваше тіло вирівнювання, дихання, руху голови-все важливо. Переконайтеся, щоб почати з ваших плечей покладені безпосередньо вище зап'ястя і стегна прямо над колінами (як показано на зображенні вище). Коли ви вдихаєте, нехай ваш погляд трасування до стелі і назад; верхній частині спини повинні слідувати, як ви переміщаєте вашу голову і шию. З видихом, довести свій погляд всередину в напрямку пупка і використовувати свої руки, ніби вас насильно штовхає Землю подалі; знову ж таки, ваша спина повинна наслідувати рухам ви берете в голову, шию і плечі.

+741
mikusya 7 квіт. 2016 р., 12:52:57

Я 6"1 (187cm) на 194 кг (88 кг) пристрілювати 187 фунтів (85 кг) і зараз їм між 1800 ккал, 2200 ккал в день з 50 % білків і жирів і вуглеводів більш або менш збалансованим. Я це роблю вже 3 тижні і хочу продовжити ще на місяць. Перша м'язових структур навколо живота гальмують починають показувати, так як я роблю речі не можуть бути абсолютно невірною.

Тепер, однак, я читав, що ви повинні сильно скоротити ваші тренування, коли ви на дієті, то потяг один мускул Землі кожні 6 днів в діапазоні 6-12 повторень або коли робиш чисто сила вправ (1-3 повторень) навіть взяти стільки, скільки 10-денної перерви.

Ці рекомендації дійсні тільки для бодібілдерів, які намагаються збільшити м'язову масу на максимальній швидкості? Я зацікавлений у збереженні 85кг (187kg) довгострокові, як я люблю roadbiking, але в той же час я хочу збільшити свою силу (менше жиру, більше і сильніше м'язи).

Наступними я біжу в спортзал на "графік" схожий на цей. У мене немає проблем з виконанням максимальна сила вправ в тренажерному залі, але я рідко керувати більш 1-2 комплектів по повній масі і головним чином управляти на знімальному майданчику в діапазоні 8-12 повторень до попадання на великі ваги. Навіть тоді, якщо б я повністю годувати керований 10 повторень мені вдалося лише 8, коли на дієті.

Пуш:

 • Жим лежачи: 1x15x110 фунтів, 1x8x198 ЛБС ЛБС 1x2x246
 • Низькі присідання (тільки почав 4 місяці тому): 1x10x88 фунтів, 1x10x132 фунтів, 1x10x176 фунтів, 2x3x231 фунтів
 • Стоячи армійський жим: 2x5x88 фунтів, 1x4x110 фунтів
 • Діпи: 2x10x26 фунтів
 • Ізольовані трицепс: 1х10 добити моїх руках

Тяга:

 • Підтягування: 1x10x0 фунтів, 1x10x44 фунтів, 2x6x88 фунтів або 1x3x130 фунтів тягнути вниз з однією рукою на машині
 • Станова тяга (біль для деяких невеликих м'язів спини, в даний час відпочиває): 1x10x110 фунтів, 1x10x180lbs, 1x10x220lbs
 • Веслування: 2 комплекти 10 повторень
 • Гантелі кучері стоячи: 1x5x50lbs
 • Знизує плечима
 • Позиціонери плеча
 • Скасовано справа метелики: 1х10

Навчання:

 • День 1: Кнопкове
 • День 2: Тяга
 • День 3: відпочинок або roadbike (25 - 45 мі)
 • День 4: Пуш
 • День 5: Витягніть
 • День 6: відпочинок або roadbike (25 - 45 мі)
 • День 7: Натисніть
 • 8 день: див. день 2

(Примітка із-за погоди кілька тижнів немає дорожнього велосипеда і лише одна сесія)

Хоч я на дієті я досі прогресує в присідання і підтягування (очевидно, що скинути вагу допомагає...), плюс я можу з'їсти трохи більше за тренування. Варто мені зменшити мою тренування? Я не могла їсти менше без почуття голоду, і пропущені тренування я буду почувати себе на дошці, що призводить до їжі.

+670
Murilo Santana 29 вер. 2019 р., 23:24:03

Немає. Ти плутаєш зовнішній вигляд людей, які пішли в спортзал на 10 років з наслідками ходити в спортзал.

Якщо ти, звісно, худий, вам не стаю на величезні м'язи, насправді, ніхто не знає, але особливо не худі люди.

Стає великий, займає багато років.

+665
ghovat 16 лип. 2013 р., 09:58:44

Мені 17 років і 180 см у мене вага 70кг і я тренуюся 6 днів на тиждень, близько 1 години в день і мій розпорядок майже такий понеділок-ноги, прес і біцепс, у вівторок -груди, трицепс і біцепс, у середу - плечі, Джек і bíceps, я тоді просто повторю, що Плано ресто тижні я роблю це правильно?

+647
Jorge Peris 3 лист. 2016 р., 20:26:49

Просто, щоб додати деякі поради для вашої проблеми (у мене ж) :

 • Не голодувати собі. Їм достатньо, але хороші корми. Якщо ви їсте занадто багато або погано аліментів, ви будете приймати ваги. Але якщо ви не досить їсте, ви втратите трохи жиру тільки тимчасово. Як тільки ви з'їсте трохи більше, ваше тіло буде укладати більш товстий, як раз на випадок чергового голоду. Просто харчуючись правильною їжею, можна позбутися від своєї проблеми.

 • Не намагайтеся робити вправи щодня. Ключ не тренування ваш прес, але і спалювати жир. Ви не можете втратити жир тільки на частині вашого тіла. Спробуй кардіо, такі як біг, велосипед або підняття важких рухатися, щоб зміцнити тіло і набрати м'язи.

+605
bugaev666 2 лют. 2013 р., 10:49:44

Це може бути дуже складно. Причина, по якій ви зазвичай відпочиваєте між тренуваннями дня, щоб дати м'язам час, щоб оговтатися від розпаду м'язів від підйому. Я чув від людей, ламаючи верхні процедури тіло "руки і плечі" і "груди і спина". Чому я не волію цей метод з-за того, ви все ще використовуєте м'язи ваших рук, коли ви робите груди і спину (і навпаки). У той час як вони не є основними м'язами використовується, вони все ще використовуються (подумайте, скільки ваших трицепсів допомагає при жимі лежачи, або скільки на твоєму плечі спереду ви використовуєте, коли робите похилого жиму).

Я думаю, жорсткий розпорядок ноги є одним з найбільш втрачені можливості штангісти. Наприклад, ви не хочете виглядати як Халк на ходулях. Але робити присідання використовує великі групи м'язів в комплексі шляху, який є дуже корисним для вашого тіла (не кажучи вже про жорсткою).

+588
littleann 3 трав. 2017 р., 09:55:14

Я в центрі працює програма, яка періодично вимагає використання стандартного треку. У мене поруч школа з треком, але я не впевнений, що мої "права" у відношенні до нього. Я впевнений, що у дев'яти з десяти випадків це не буде мати значення, але я не хочу відчувати, що я скупченості законних/допустимі користувачі, Я хочу бути законною/допустима користувачів!

Чи є які кроки я повинен зробити, щоб відчувати себе комфортно на трасі, або я повинен просто перестати хвилюватися і йти до неї?

+581
Ikyshanchik 8 вер. 2015 р., 04:28:09

Я хотів би деяку зворотний зв'язок на Програма тренування для підтримки моїх цілей в бік великого турніру бойових мистецтв і, можливо, знову надходить на військову. Строки для обох середини липня 2018 року.

Поточний Стан

 • 5'10" (1,78 м)
 • 178 фунтів (80.9 кг)
 • 18 % жиру (виміряно в 9 разів супорта тесту, в середньому з двох різних вимірах імпедансу)

Цілі

 • 168 фунтів
 • Функціональні збільшившись на 15% В сила (так що якщо я можу зробити 165 фунтів жим тепер, 190 жим лежачи по цілям дати)
 • 40 хвилин 5 км пробіг
 • 50% збільшення числа великих гнучкість (так що якщо я можу зробити з розрізом збоку до кута 90 градусів, тепер зросте до 135 градусів. Повний поперечний шпагат буде 180 градусів.
 • Збільшення висоти стрибка і швидкості латеральної (конкретна %)

Обладнання/Обмеження

 • Доступ до повністю обладнаний тренажерний зал на роботі (зазвичай біговими доріжками та кардіотренажерами, зал аеробіки, пару хороших лавки, гантелі і т. д. Не комерційний тренажерний зал, але добре для корпоративного об'єкта)
 • Трансивер набір для навчання (базовий повний комплект підвіски)
 • Обладнання спритності (2 сходи, 2 сетах-6" з бар'єрами, 100 конусів, 2 степ платформ)
 • 8 годин робота в офісі (обмеження)
 • 2 дітей у віці до 3 (обмеження і мотивації)

Приблизна структура тренування

 • Зранку в понеділок: тренажерний зал, зосередитися на верхній частині тіла. Загальні вправи з обертанням/варіація на тему кожен 6ish тижня.
 • Вечір понеділка: клас форм (бойових мистецтв), 30 хвилин на розтяжку після занять
 • Вівторок: кардіо, розтяжка (у тому числі деякі роботи ПНФ для збільшення шпагат)
 • У середу вечора: кардіо, тренажер TRX вправи (усього тіла), розтяжка
 • Четвер ранку: кардіо, форми/зброї, розтяжка
 • У п'ятницю я: тренажерний зал, зосередитися на нижній частині тіла. Ж значення, як і в понеділок ваги
 • Субота: форми/класу зброї
 • Неділя: кардіо, розтяжка

Кардіо буде в основному працює, початковий акцент буде на дивані - 5K програми, потім 3:2:1 програму я виклав тут раніше. Я не турбуюся про бігу, ось тільки вказавши час.

Мій нинішній раціон близько 80% правильне харчування, 20% накрутки/небажаною. Це не сильно зміниться. В даний час я їм традиційне 3-разове харчування/добу.

Що я хотів би конкретні відгуки на тижневому графіку, з акцентом на точки для поліпшення і, можливо, терміни поживних речовин.

+503
Amir Hossein Esmaill Zade 4 лип. 2015 р., 21:34:24

У минулому я відчувала, швидше, через місяць або два походи з рюкзаком в швидкому темпі, як +4 миль в годину. Тепер мене цікавить насправді бути швидким у 5К і швидко розгорнути його на марафонській дистанції.

Буде швидкість ходьби допомогти мені забрати мою каденцію і посилити ті невеликі м'язи, які мені потрібно вміти швидко бігати, на відміну від інтервального тренування або щось ще?

Я хочу виграти 5к, хоча їм просто наближається 21 хвилин.

+466
aleks777777 25 лют. 2019 р., 09:09:09

Я випередити це, сказавши, що це суто моя думка, засноване на багаторічної підготовки і досвіду в якості тренера.

Я, особисто, не виконувати “ще з важким вагою розтягуючи мої грудні м'язи так довго, як я можу “ після 4 комплекти звичайних летить. Припускаючи, що важко працювати з важкими вагами, ваші плечі і грудні м'язи будуть досить вичерпані. Додавання важкій вазі і тримаючи розтягнути як можна довше, змусить ваші плечі і грудні м'язи, щоб протидіяти силі тяжіння. Це може залишити вас сприйнятливим до деформації і розриви грудної і травми плеча.

Причини деформації грудної

Деформації грудної частіше виникає раптово з-за високої сили через м'язи і сухожилля за те, що він може витримати. Це зазвичай виникає під час силового тренування, особливо при виконанні лава для преса, жиму від грудей або грудні летить (особливо з безкоштовним Ваг).

Іноді грудні деформації може розвинутися з часом з-за повторюваних або тривала діяльність, посилюючи навантаження на грудні м'язи. Це може причини поступового виродження і ослаблення грудних м'язів сприяє їх подальше пошкодження. Натільний штами, як правило, відбуваються більш часто у старшій спортсмена і особливо після неадекватною розминці. (http://www.physioadvisor.com.au/14703550/pectoral-strain-torn-pectoral-physioadvisor.htm)

І, оскільки немає остаточного дослідження, щоб припустити, що розтяжка грудні м'язи, як ви робите додає ніякої користі, тому ризик травми? Тим паче в той час як лежачи, ваші плечі і грудні м'язи будуть діяти як важелі опорі вага і сила ваги.

+445
stephen muth 31 груд. 2015 р., 18:04:06

Слідом за тим, що Митрофан запропонував, на передпліччя, я б рекомендував наступні вправи:

Гантелі молоток кучері , які працюють в Bracioradialis.

Zottman Гантелі Кучері. Мало відомий і не широко використовується вправа, яка працює кілька м'язів передпліччя.

Для зап'ястя і передпліччя, я пропоную:

Сидячи штангою зап'ясті завиток. Переконайтеся, що інші зап'ястя на коліна, оскільки правильний баланс бару.

Стоячи за спиною зап'ясті кучері. Це один з моїх особистих фаворитів, тому що вона може бути виконана кількома способами. Ви можете використовувати штангу, гантелі, або, пластина завантажена стек з прямою планкою.

Я також пропоную вам спробувати стискати маленький бейсбол розміру гумовий м'яч. Стискаючи м'яч часто рекомендують терапію для відновлення від кистьового тунельного синдрому, тому що він працює на зап'ястя і передпліччя.

+400
user755499 22 лют. 2018 р., 17:45:57

Я вважаю, що це зводиться до простої фізики. Коли ваші руки стоять на землі, енергія тіла рухається вперед переноситься в нижніх кінцівках, і руки на землю стати опорної точки. А при спробі зробити перекид, не торкаючись землі, все тіло рухається як єдине ціле, тому що немає жодної опорної точки на землі.

Ви повинні рухатися ваше тіло таким чином, що точка розвороту знаходиться ваш центр ваги, а не в точці (головою або ногами).

+381
ZhiJie Wang 4 серп. 2018 р., 03:36:35

Що біг буде зробити, це збільшити частоту серцевих скорочень і приплив крові, що є добрим, але це не підготувати конкретні м'язи вашої роботи.

Що я б порадив зробити деякі динамічні розтягування до тренування будь-якої групи м'язів. Ви також можете почати Перша вправа з 2 або 3 розминок сету. Припустимо, ви збираєтеся жимі штанги лежачи, перша зробити 2 комплекту-близько 50%-60% своєї ваги ви будете працювати.

Ви, очевидно, можете поєднати все це з 15 хвилин, якщо ви хочете включити це в вашій розминки.

+369
Sri Sabari 14 груд. 2019 р., 01:23:35

Деякі з відповідей стверджують, що різниці в калоріях незначна, тому що ви не тільки додавши 10 кг ваги, але важливо пам'ятати, що щиколотки Ваг не пасивно проводили поруч з вашим центром ваги, але, користуючись фізики обертального руху означає, що невелика вага велику відстань (близько метра) від центру ваги збільшує момент інерції істотно, що вимагає набагато більше зусиль і спалює багато калорій. Кількість спалюваних калорій буде залежати від довжини ваших ніг.

+294
user49762 20 груд. 2010 р., 09:41:44

Мабуть, експеримент у птахів, де вони повісили 1/10 своєї ваги свої крила на всю дні збільшили свою м'язову масу на 53% у 15-денний термін. Якщо вам вдасться знайти обважнювачі 1/10 від вашої ваги ви могли б повторити цей експеримент. Багато ковалі роблять з металу щиколотки ваги, якщо ви важкий або ви могли б просто носити більше, ніж 1 вага кісточки на нозі.

Роль м'язових волокон гіпертрофії і гіперплазії в перервами розтягнувся пташиного м'язи.

У хронічній моделі стрейч, гіперплазія м'язових волокон волокон передує гіпертрофія [завжди співавт. Ам. Ж. Физиол. Журн. 259 (Клітини Физиол. Журн. 28): C92-С102, 1990]. Це дослідження було зроблено, щоб визначити, якщо переривчастий протокол стрейч змусять волокна без гіпертрофії гіперплазії волокон. У equalt ваги до 10% маси птиці був прикріплений до правого крила сім дорослих перепелів, в той час як ліве крило служило як всередині тваринного контролю. Вага був прикріплений до крила протягом 24 год періоду перемежовуються з 48 до 72-годинного інтервалу відпочинку. Фактичний час, термін 5 днів, а тривалість періоду лікування склала 15 днів. М'язова маса і довжина значно збільшилася 53.1 +/- 9.0 і 26.1 +/- 7.3% в розтягнутій передній м'язи спини. Кількість клітковини, яке визначали гістологічний розділ midregion м'язи, не змінилася (контроль 1,651.6 +/- 94.8; стрейч 1,626.0 +/- 70.9). Повільний території тонічні волокна значно збільшилася в середньому 28.6 +/- 5.7%, а швидких волокон збільшився 18.5 +/- 8.4% порівняно з показниками контролю. Маю на увазі волокна районі (в середньому повільних і швидких волокон) значно збільшився 27.8 +/- 6.0% в розтягнутій передній м'язи спини. Не було ніяких відмінностей у відсотку повільних волокон або об'ємна щільність тканини noncontractile. Ці дані свідчать про те, що м'язи по-різному адаптується до переривчастої еластичною, ніж для хронічного стрейч, незважаючи на еквіваленті навантаження і тривалості стрейч. На відміну від хронічного стрейч, 5 днів переміжної стрейч виробляють гіпертрофії м'язової тканини без гіперплазії волокон

+241
punkb 22 січ. 2011 р., 01:54:51

Я думаю, це виглядає як типовий випадок плато. Є 2 речі, які потрібно зробити, коли хтось потрапляє на плато, ну дуже його одна річ, розділити на 2 частини. Ідея в тому, щоб шокувати тіло. Це означає, що ваше тіло стало комфортно рівень активності і споживання калорій і є не відпустити вагу. Це по суті те, що плато, тому 2 речі, щоб змінити для того, щоб прорватися через плато, змінити споживання калорій, а також змінити до тренування. Дозвольте мені пояснити. Змінити споживання калорій, всупереч поширеній думці, означає, щоб збільшити суму, яку ви їсте протягом тижня. Це не означає, урізати ще більше калорій, тому що це може бути просто небезпечно. Шлях до неї такий. Якщо скажімо ваша мета споживання калорій протягом дня 2000 калорій, так що ви могли б зробити, це почати тиждень їсти трохи менше, як, може бути 1800 калорій в неділю потім працювати ваш шлях до 2000 калорій в понеділок у вівторок ви повинні сказати, може бути 2200, а в середу знову 2200 і потім до кінця тижня поступово повертатися до твого звичайному 2000 калорій обмежує. Це називається Зигзаг.

Що стосується рівня вашої активності, ви повинні підняти інтенсивність ваших тренувань. Наприклад, якщо ви робите 5 підходів віджимань з 1 хвилиною відпочинку між потім спробуйте зробити те ж саме 5 набори тільки з половини хвилини відпочинку між підходами. Інша річ, яку ви можете змінити порядок тренування, скажете ви починаєте свій день з віджимань, а потім робити присідання, що ви можете зробити, це змінити його раз в деякий час і робити присідання, а потім віджимання, а потім поміняти назад завжди тримати ваше тіло зненацька. Ще одна річ, що я відчуваю, повинно бути сказано, що ви не звернете увагу на погоду чи не ви даєте вашому тілу можливість відпочити між тренуваннями, які ви повинні і ви, ймовірно, робити. Проте, на всяк випадок, ви не ви дійсно повинні почати, тому що тільки це може допомогти вам почати худнути знову. Тому що, якщо ваші м'язи не отримують на відпочинок вони вимагають, тоді ваш організм утримує більше калорій, щоб зцілити їх. Зараз я не кажу, що не до тренування, в дні відпочинку їм просто сказати працювати на різні групи м'язів так, що вчорашні м'язи можуть зцілити, а інші отримують побої.

Сподіваюся, це було корисно.

+217
AXING 26 квіт. 2014 р., 04:40:14

Марті Liquori, в його 1982 книга реально працює, розглядаються як розминка і розтяжка. Він каже, що розтяжки - "переоцінене, період", за винятком зони травми. Це було принаймні думку багатьох елітних бігунів на довгі дистанції на момент публікації книги. Але Liquori підкреслює важливість розминки перед бігом. Навіть елітний бігун може тривати 12 хвилин, щоб закінчити першу милю, і Liquori закликає меншою бігунів, щоб наслідувати їхній приклад. Для довідки, Liquori раз проводив американський рекорд в мілі з часом 3:51.

Коли ви вперше почати працювати, особливо вранці, ваш сухожильно-м'язові комплекси будуть відносно короткими. Це робить їх схильними до розривів та інших пошкоджень. При зануренні в працювати повільно, ви даєте своєму організму шанс буквально перетворюються у форму, яка дозволяє краще справлятися зі зловживанням ви збираєтеся його давати.

Вірте чи ні, ви насправді зігрітися швидше , коли холодно на вулиці, тому що ваше тіло збільшує приплив крові до вашої внутрішньої території, вартість холодні руки і ноги.

Як напів-низьким плавця сам, і колишній бігун на довгі дистанції, коли я йду на пробіжку, я зазвичай роблю деяке світло розтягування після прогріву, якщо ні з якоїсь іншої причини, ніж він почуває себе добре.

+207
Sean Schally 25 груд. 2018 р., 05:09:19

З двома тижнями, щоб піти, прагнути до довгострокової перспективи, 20 миль або близько того. Побачити, як він відчуває, і бути готовим, щоб скоротити його коротким. Біжіть повільно, але намагаються зберегти хорошу запущена форма, високі частоти педалювання і т. д. В останні два тижні адаптувати свій звичайний режим тренувань 60% дистанції на цьому тижні. 40% від нормальної на наступному тижні. Я не один працювати понад 7 кілометрів. День перед гонкою викл. День перед Що робити 3 милі інтервалів або повторюється. Удачі.

+154
user299271 4 трав. 2012 р., 22:16:11

Це сталося зі мною одного разу.

Я зупинився в готелі і вирішив піти в спортзал, щоб позайматися. У мене ніколи не було нічого подібного після тренування головний біль перед. У мене ніколи не було нічого подібного раніше мігрень. Близько 15 хвилин до тренування (як тільки я почав по-справжньому зігрівати і поту), головний біль почалася, і протягом декількох хвилин стала виснажливої, я провів залишок дня в ліжку в темряві. Через два дні я намагався працювати знову, думаючи, що це був якийсь випадковістю, але сталося те ж саме.

Я пішла додому і запитала свого лікаря про це, хто припустив, що це може дійсно алергія на що-то звичайно я не схильна, як конкретний продукт очищення. Я пішов далі, щоб стати спортсменом в коледжі і ніколи не було після тренування знову мігрень ... вони тільки коли-небудь трапилося в один готель. Так що я схильний вірити гіпотезі алергії.

Може бути, у вашої дружини алергія на що-то в тренажерному залі.

+101
Zhi Ruo 20 черв. 2012 р., 20:52:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil