Як я дихаю з моїм діафрагми під час роботи?

Я чув, що дихання з допомогою діафрагми-це "правильний" шлях, щоб дихати. Як я можу переконатися, що я дихаю з моїм діафрагми під час роботи?

+940
user1576270 10 лист. 2018 р., 13:52:19
40 відповідей

Присідання тренують всі допоміжні м'язи тулуба, в тому числі передньої черевної м'язи ... якщо ви використовуєте маневр Вальсальви.

Розглянемо виконання кожного присідання повторення з допомогою цих кроків:

 1. Як глибоко вдихати, як ви можете.
 2. Затримайте дихання, закривши голосову щілину ("горло"), а не тільки ваші губи.
 3. Договір тулуб м'язи тверді, у тому числі і м'язи живота. Робити не як "засмоктати в себе" або розслабитися назовні.
 4. Присідаємо вниз і повертаємося у вихідне (стоячи) положенні.
 5. Відпустіть затамували подих тільки після завершення руху.

Маневр Вальсальви в присяд в основному збігається з проведенням глибокий вдих і готуються кулаком в живіт або штовхнути заглохлу машину.

Яким чином присед тренувати м'язи живота? Як ви присед прогресивно більш важкі ваги, черевної стиснення відіграє все більш важливу роль у підтримці хребта розширенням (кілька контр-інтуїтивно): м'язи живота допомагають тримати тулуб жорстким, стискаючи повітря, що знаходиться в легенях, але тільки якщо ви не дозволить вашому живота висуватися назовні. Це опір подовження черевної м'язи під навантаженням забезпечує зусилля, з допомогою якого присідання тренують м'язи.

+975
Hernn0 03 февр. '09 в 4:24

Короткий відповідь

Не турбуйся про це.

Більш докладну відповідь

Вага паски не збираюся давати вам ніяких проблем, якщо ви упакувати на неймовірну кількість ваги. І це "виверт-22" в будь-якому випадку, тому що вага потрібен, щоб прив'язати їх до себе набагато більше, ніж ви коли-небудь зможемо зробити підтягування або віджимання на брусах с.

Ви завжди повинні вибрати для ременя, який може бути затягнутий досить щільно навколо вашої талії. І чим більше площа поверхні пояса охоплює, тим краще, тому що він розподіляє тиск.

Рюкзаки, у мене менше досвіду з точки зору провалів і повторень. Але в армії, ми побігли 30К (~18.6 км) з досить солідні рюкзаки, крім каски, гвинтівки і бронежилети. Ми також зробили велику перешкоду курси з тієї ж речі, нав'язані нам. У мене важкий час, бачачи, що ми будемо робити це, якщо б це було відомо, викликають проблеми зі спиною.

Це, звичайно, якщо не виникнуть проблеми, ви вже що може бути погіршився через фізичні вправи.

Про дітей спостерігалися грижі

У мене пупкова грижа (яку я ще не вибрав лікувати, тому що це не викликає яких-небудь проблем), і у мене було кілька візитів до лікаря тільки, щоб отримати деяку інформацію про нього.

По-перше, існує великий набір різних способів грижа може виникнути. Фізичні вправи зазвичай не викликають , але це може зробити існуючу дітей спостерігалися грижі більш опуклі і більш помітні.

Особисто я помітив, що у мене, коли роблю роботу в животі, але це тому, що шахта знаходиться на пупок, і я вважаю, що піддається якомусь тиску, коли у мене живіт згинати.

+974
grimm33rus 12 бер. 2016 р., 17:54:51
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене є новий набір опору шнур , який я купив.
Я регулярно з ним, але тоді звідки мені знати, якщо я використовую його на правильний шлях?

Давайте скажемо, що я роблю присед з ним.

Я не впевнений, якщо я маю рівні довжини шнура з кожної сторони (з моєї сторони ногами).
Якщо вони не однакової довжини з обох сторін, це означає, що я працюю неправильно і, отже, створення нерівномірною м'язи на кожній стороні?
Якщо так, то як я можу тримати навіть довжини на кожній стороні?

+941
meresgr 25 жовт. 2017 р., 09:05:45

Я знайшов пліє присед вигляд оманливий, тому що спостерігаючи за ким-небудь, не робить це виглядає як їх ноги близько 180, але кожна інструкція, яку я знайшов в інтернеті і ставиш ноги на 45 градусів. Я не впевнений, що це необхідно робити більше, навіть якщо ви можете.

+915
blueseal 20 лист. 2016 р., 06:02:59

Я працював з хлопцями в моєму залі минулої ночі, що познайомив мене з браслета трохи вище коліна (на плечової кістки) нижче наведено малюнок, який частково нагадує як я одягла браслет.

Уявіть, що група скотилася просто пройшов лікті на плечової кістки, і ось як я була одягнена група, як я невдаха. У нас була лавка на найменший ухил установка можливо.

Вони сказали мені носити, що група буде тримати плечі здорові.

Я ніколи не чув про це. Я насправді відчував, що було більше навантаження на плечі з групою, тому що я не міг йти так широко, як я хотіла (я зазвичай лавці дуже широко).

Якщо це насправді зберегти плечах, як вони кажуть, то як?

Чи спростовуючи аргумент, я був би радий також почути.

enter image description here

+899
Dmitriy Ugnichenko 31 жовт. 2016 р., 04:19:27

Я бігун і завершили P90X і P90X2. Я б настійно рекомендуємо P90X2 для задоволення ваших особистих цілей поліпшення вашої зовнішності і вашої бігової формі.

У той час як P90X призначений для загальної фізичної підготовки, P90X2 більше орієнтований на спортивний результат. Є кілька ключових аспектів P90X, що робить його краще підходить для вас:

 1. Зміцнення серця - Існує безліч вправ, розроблених, щоб допомогти вам розвинути сильнішу і більш стійку основу. Вони виходять за рамки нормального "Ab вправи", розвитку м'язів нижньої частини спини і косі м'язи живота. Це дасть вам більш сильний вигляд, а також зробить ваш біг більш ефективний, адже чим менше ваше тіло закручується з кожним кроком, чим більше вперед у вас буде.
 2. Вибухова сила - P90X2 використовує методики навчання, призначений для збільшення скільки швидкість і силу м'язів може генерувати. Це буде прямо перекладати, щоб бігти швидше, в будь-який момент зусиль.
 3. Правильна розминка і відновлення - останні спортивні дослідження показують, що розминка і розтяжка, як ті, яким навчали в P90X і Insanity може фактично призвести до травм і зниженню продуктивності. P90X2 вчить піни прокатки та інших методів розігріву і відновлення, що останні наукові показали, щоб бути більш безпечним і більш ефективним.

Обидві програми допоможуть вам знайти силу, витривалість і рельєфність м'язів, але з зазначених вище причин, я б пішов з P90X2. Маразм занадто зосереджені на високій інтенсивності кардіо тренувань, щоб допомогти вам отримати м'язи. Він прагне показати кращий результат з тих, хто хоче скинути вагу.

Майте на увазі, що працює занадто багато або занадто швидко зменшить кількість м'язів ви можете побудувати. Однак, вам не треба повністю зупиняти. Коли я зробив P90X2, я навмисно працює менше днів на тиждень, і працює в більш повільному темпі. Я задовольнив мої цілі більше м'язів і набирає силу і стабільність. Це призвело до поліпшення ходових характеристик після того, як я закінчив програму, і повернувся в свій звичайний пробіг.

+898
snayper211 23 квіт. 2012 р., 12:29:59

Чому ви намагаєтеся робити додаткові тренування, під час роботи, коли у вас є актуальне тренувань, запланованих поза роботою? Це звучить, як ви перетруждаете себе.

Якщо ви маєте на увазі жорсткої плечі/шия від сидіння за комп'ютером цілий день, Перше, що ви повинні зробити, це отримати собі ергономічне крісло з правильної підтримки шиї. Якщо ви схожі на Горбаня під час роботи, ви повинні також працювати над правильною, прямою спинкою, поза. Що стосується тренувань, я не намагаюся засунути їх в той час як ви працюєте. Розтяжка є набагато більш вигідним для вас.

+852
paul noga 25 груд. 2018 р., 19:20:11

Виходить, що horsestalls використовувати півдюйма товщиною 6 на 4 килимків, які ви можете мати, доставленого будь-яким продуктів конярства бізнес. Вони важкі. Вона займає дві людини, щоб перемістити один (або один дуже молодий сильний чоловік). Я купив деякі з них для підвалу раз в тренажерному залі. Це здається дуже складним завданням, щоб встановити їх, але це було не так вже погано.

Подивимося на прикладі,

+782
juliandavis 6 бер. 2010 р., 17:10:05

Позиція особистого або можуть бути засновані на вашої мети (особливо високі-Bar і низького-бар), але я думаю, що ти питаєш: Як зробити так, щоб бар не завадить у будь-якій позиції, яку ви оберете? Простий (іш): переконайтеся, що ви потягніть плечі назад (зведіть ваші лопатки разом), потім розводять руками, що створює платформу м'язів за/за плечима, а це м'язи, які повинні підтримувати планку. Не хребет, а не шия, не ваші лопатки. М'язи. Це можна побачити на фотографії, розміщеній на куницю, і, ймовірно, пішли в глибину в Rippetoe статті. Ріп-людина, коли справа доходить до низького-бар присідання.

+778
Surzilla 29 серп. 2012 р., 19:14:54

Це не провали удару в груди , а не трицепс. Провали переглядів в обидві. Але в залежності від того, як ви зробите це, він буде працювати більше, ніж інші.

Якщо ви хочете більше задіяти трицепси, спробуйте не сяду за 90 градусів ліктьовий згин, і переконайтеся, що ви повністю замок руки на кожному повторенні.

Це верхня частина підйомника, яка займається трицепса, так що якщо це те, що ви після цього, давай спробуємо!

Інша річ, яку ви могли б спробувати, робить провали в бік, що залучає груди велика (глибока повторень, без блокування), і спробувати інші вправи для трицепса, Як skullcrushers та/або кабель трицепсів розширень.

+764
Charles Gouws 19 черв. 2019 р., 23:28:13

Давним-давно я використав, щоб бігати вранці, тренування в тренажерному залі 2 дні в тиждень, і деякі бойові мистецтва. Я не був в тренажерному залі урод, але в мене були деякі хороші визначення.

Зараз, через 8 років (до 30 років), багато стресу, і дивлячись на ту частину, де я сиджу кожен день... я переконаний, я повинен щось робити знову. Я пересуватися на велосипеді і я "іноді" працювати, але це не завадило невеликий пивний живіт.

Я беру 2/3 місяці роботи перерву. Не так, я просто знову якийсь сенс у своє тіло, однак я не впевнений, як я повинен зробити найкращим чином використовувати свій час. Я був дійсно в хіт стиль навчання, але прямо зараз це не здається кращим рішенням, тому що:

 1. У мене багато вільного часу
 2. Новачок тіло набагато більш "пластичний", ніж на навчання одного
 3. Моє тіло не використовується для вправ, і він буде приймати по 1/2 місяців для мого тіла, щоб пристосуватися, перш ніж я можу зробити найкращим чином використовувати його.

Я хочу піти в тренажерний зал із-за різноманітності, погана зимова погода, а тому що я хочу, щоб додати будь-сауна/масаж для мого власного тіла макіяж місяця

Що є кращим способом для навчання, якщо:

 1. Хочете насолодитися часті тренування з самого початку
 2. Ніколи не міг зробити з напруженим способом життя
 3. Забезпечує найкращі результати у короткостроковій перспективі
 4. Робить гарне використання мого попереднього досвіду з хорошим форма/форма силових тренувань

Я розглядав тренажерний зал 4-5 днів вранці і йога вечорами. Не впевнений, якщо додати один або два пости у вихідні дні.

Пізніше я заміню його з моїм старим 2 інтенсивних тренування в тиждень/навчальний план, просто його підтримувати.

+738
Eve09 31 жовт. 2013 р., 08:27:31

Є 3 основні речі, які ви повинні зосередитися на при спробі отримати розірвав. Найголовніше-дієта, кардіо і силові тренування.

Якщо ви не готові змінити свій раціон харчування, то не намагайтеся стати розірвав. Менше вуглеводів і більше білка і менше, ніж 2500 калорій в день для чоловіків. Для жінок, 1800 калорій приведе вас на правильний шлях, щоб отримати тіло ви завжди хотіли.

Кардіо так само важливо, як дієта! Ви могли вже мати шість пакетів, але ваш жир буде покривати його. Кардіо показує ваше струнке тіло. Ви хочете спробувати отримати близько 40 хвилин кардіо в день. Пропуск є моїм найвищим рейтингом кардіовправи і є одним з найшвидших спалювання жиру вправи. 10 хвилин високої інтенсивності пропуск такий же, як 30 хвилин бігу підтюпцем.

Навчання ваги також важливо, тому що ваші м'язи отримають більше, чим більше ви тренуєтеся. Вони також показують після цього втратила кардіо, так що стосується в спортзал, переконайтеся, що ви отримати і не втратити м'язи.

+695
morteza farhangian 9 серп. 2016 р., 02:33:57

Я помітив, помітну різницю, коли я бігу на біговій доріжці проти, коли я біжу по дорозі. Коли я тренувався для мого першого напівмарафон, часто було надто холодно, щоб бігти на вулицю. Так що я в кінцевому підсумку робить більшість моїх тренувань в тренажерному залі, на біговій доріжці. Сказавши це, я виявив, що будь-яку відстань понад 6 км на біговій доріжці і мені нудно з мого розуму.

На дорозі його переваги. Я зрозумів, що я можу йти швидше або повільніше набагато легше. Це набагато складніше робити це на біговій доріжці, тому що ви повинні тримати возитися з контролем швидкості. Час, здається, проходить багато швидко на дорозі. Головним чином тому, що там стільки всього відбувається навколо, щоб тримати мене відволікли. Є й інші бігуни, бігунів, ходаків, атмосферу, свіже повітря і т. д.

Незалежно від того, де ви тренуєтеся, гонка буде відбуватися на відкритому повітрі. Тому я настійно рекомендую покласти в пару задовгі працює в середовищі, аналогічної гонці ви тренуєтеся для.

Удачі!

+692
LH NCL 8 лист. 2018 р., 01:44:20

Отже , у мене були ці проблеми на деякий час тепер, і провела невеличке дослідження про те, що через інтернет. На подив я знайшов хоч трохи відповідні теми не знайшов хороший рада/відповідь з-за браку інформації. Ці питання я збираюся відзначити тут також варіюється від людини до людини, і тому я вирішив зробити новий прозорий топік з як багато деталей, вказана, як я можу надати. Це моя історія;

/Короткий біо Я 19-річний хлопець, який займається воркаутом близько 1 року. Я вважаю себе в якості проміжної, оскільки я здатний виконати пару дуже чисті м'язи-підйоми і сортів передній важіль прогресії. Я тренувався, коли мені було 16, але почали робити "елементи" рік тому. Так що влітку 2016 року у мене почався мій Юз-історію роблять різних прогресій для переднього важеля , одну руку витягніть вгору, планш і м'язи. Після 3 місяців роботи, як це робили в одну ніжку передній важіль і дуже "розбитою" м'язи вгору , я бачив його не зрозумійте мене в будь-якому місці, а також мій перший рік в коледжі було починати, я повернувся в регулярні підтягування та віджимання до початку цього літа ( 2017. ).

Тепер у мене інший погляд на саму прогресії. Я вирішив, що я збираюся присвятити себе тільки однією прогресії, поки не освоїти його, а потім я буду продовжувати робити інші так само за тією ж процедурою.

Так що 1 місяць назад, я вирішив, що я збираюся дотримуватися передній важіль тільки . Це почалося добре. У мене були деякі біль у правому плечі робити широкі підтягування, які пройшли дуже швидко, ігноруючи біль і підтягування незважаючи на це. Я також мав деякі біль у правому трицепсів, які також пройшли швидко й ігноруючи його . Дивний спосіб позбавлення від болю в м'язах, але це спрацювало для мене. Зараз ми приходимо до мого реальна проблема, яка є причиною, я написав все це. Я також мав біль у латах від ФО прогресій, які я теж позбутися, використовуючи ту ж техніку.

Швидкий погляд на моїх поточних тренувань:

1 день - весь день робиш ФО прогресії

День 2 - інші вуличні вправи крім дипов

Повторюють до неділі . Почати знову в понеділок.

Я отримую середньо-болі в попереку після виконання якої-небудь ФО прогресії. У мене було раніше, але біль звичайно з'являється в кінці тренування і це не було б таким сильним. Я використав, щоб зробити одну ногу ФО стільки разів, скільки я міг і не відчути нічого. Я хотів би сказати те ж саме і зараз. Біль виникає відразу після будь прогресії і досить сильна . Останній на пару секунд, а іноді здається, що я не можу дихати. Він знаходиться в моїй середині спини, в основному, навколо хребта. Біль почалася дуже сильна близько тижня тому і слід за мною з тих пір. Біль також виникає на самому початку тренування після першо вправ і з кожним днем стає все сильніше після кожного тренування Флорида .

Я в змозі зробити додаткові виточки ФО , одну ногу ФО, одну ногу ФО перемикання ніжки на 10 про повтореннях і трохи-БАД-форма наїжджати ФО тримається 2-3 сек.

Більшість порад, які я знайшов в інтернеті були припинити на час / назавжди . Справа в тому, я не дуже хочу перестати це робити , хоча б на тиждень або довше. Це моя нинішня мета, і я буду дуже розчарований, якщо б мені довелося зупинитися. Я також виявив, що це може бути результатом робиш FL з "арочними" назад ( погана форма ), хоча я відчуваю, що мій тримає досить пристойні в цьому сенсі, так як я записав собі купу часу і запитав, Моя з-з приятелями, щоб критикувати мою тримає.

Будь-яка допомога/комфорт ?

+618
abdinoor hassan 22 січ. 2015 р., 16:29:29

Я вважаю, що я витягнув якусь м'яз в плечі.

Я не знаю, що це м'язи, але він відчуває себе "маленьким" - біль дуже локалізована, і я відчуваю біль, коли я массировала м'язи.

Я думаю, що м'язи передня дельтовидні м'яз.

Я відчуваю біль, коли роблю якийсь скриня штовхають вправи - біль, коли робиш похилій лаві, біль, коли робиш похилу лаву.

Багато болю, коли робиш плечі жим, я навіть не можу зробити це вправа з-за болю.

Я до сих пір обмежую себе в занепад лавці і літати машина дільничної виборчої комісії (ДВК літа машина, здається, щоб тримати біль в страху, тому що це обмежує мою форму і ізолює мою груди виключно, ніякі м'язи рук на всіх).

Я був агресивно вправи груди, і бачачи результати.

Я хочу повернутися в це, але я не можу з цим біль у плечі.

Я дав йому одну повну тиждень відпочинку - немає тренажерний зал на 7 днів. Я повернувся в спортзал після часу, невдаха, і біль повертається!

Які ще вправи грудей я можу зробити без обтяжуючих (я думаю), передня дельтовидні?

+616
Braulio De Jesus Dos Passos 23 січ. 2012 р., 02:09:07

Якщо ваша єдина мета полягає сила, і ви отримуєте як мінімум 1г білка на кілограм ваги тіла, то всі зайві калорії будуть використані для отримання енергії. Чи використовуєте ви жири чи вуглеводи, ваше тіло все ще використовує цих макронутрієнтів для отримання енергії. Це звучить цілком сумісних з Марк Rippetoe на дієтичні вимоги.

Я думаю, що багато в чому рекомендації Ріп є завищеними, тому що якщо ви їсте більше, ніж вам потрібно, ви отримаєте гарне кількість жиру разом з вашої нової м'язової тканини. Що в свою чергу робить його важко рухатися, і використовувати свою силу. Для того щоб допомогти тримати речі в балансі, переконайтеся, що ваша тренування включає наступні компоненти:

 • Міцність (низька репутація, високий вагу)
 • Гіпертрофія (висока репутація, низького і середнього ваги)
 • Кондиціонер
 • Мобільність
 • Решта (не може бути переоцінена)

Те, що ви зосереджені на, ви просто розставте пріоритети, що компонент програмування над іншими. Однак, ви повинні мати всі компоненти, щоб бути дійсно успішним. Кондиціонер і мобільність дозволять поліпшити вашу здатність виконувати і використовувати свою силу на вимогу, а також освоювати нові техніки.

Якщо ви будете тримати частину сил зосереджена навколо чотирьох основних комплексу вправ--накладні жим, станова тяга, присідання і жим, і вашої допомоги вправ в діапазоні гіпертрофії, ви будете робити дуже добре.

В принципі, якщо ви отримуєте занадто швидко вагу, вам доведеться регулювати як ви їсте. Набирає занадто швидко означає, що ви набирають більше жиру, ніж м'язів. Один із способів зробити це, щоб мати протеїновий коктейль перед кожним прийомом їжі. Він тримає ваш білок, і допомагає заповнити вас, перш ніж почати плавання у фастфуд.

+566
Jessy Angel 27 жовт. 2012 р., 03:41:58

Я б подивився на результати вашого монітора серцевого ритму.

Ви, можливо, були спочатку спалювати близько 600 калорій на годину на тренажері, але повторення однієї і тієї ж тренування тієї ж інтенсивності (і, можливо, навіть в той же час кожен день тижня) дозволить вашому організму пристосуватися і плато. Ось чому так багато людей підкреслюють важливість варіативності у ваші тренування. Ви можете спробувати еліптичний одного разу, скелелазіння наступний, і сходові дня після! Дивіться, якщо це, здається, робить щось інше. Удачі!

+545
Anton Atanasov 11 лист. 2011 р., 04:37:17

Так, сидячи в кінцевому підсумку грубіють і знижують ваш диск, тільки якщо ви не робите мобільності роботи. Розтяжку кожен день і йоги кинули в мікс, швидше за все, звести нанівець будь-які негативні сидить наслідків. Говорячи з досвіду, я працюю 9 годин в день в офісі, і якщо я піду навіть 2-3 дні без розтягування я почну підкручувати і мій диск буде сильно знижується.

+515
theooze 16 лип. 2012 р., 14:55:00

Хоча я припускаю, що це питання буде закрито, він може виходити за межі цього клієнт StackExchange - я все одно хочу відповісти.

Так. Це абсолютно часу, щоб втратити певний вагу. Майте на увазі, я не суджу вас.

Зайва вага або проблеми з серцем?

Чому я кажу, що так, бо є трохи зайвого жиру є. Хоча це, само по собі, не самий великий з угоди, він робить мені щось розповісти про інших своїх звичок.

В першу чергу, я бачу ознаки поганих звичок. Мало піклуючись про харчування, і більше уваги на смак, може бути? Набирає жир-це не єдиний симптом. Але надмірне збільшення жиру розповідає історію про поганий дієти, Що знову ж таки викликає купу інших проблем. Не останніми з яких є хвороби серця. Так що поки можна не враховувати жир, як добре, подумайте про своє серце.

Вам не потрібно сидіти на дієті, щоб просто схуднути. Змінити свій раціон заради вашого серця, і жир буде, природно, слабшати.

Поза

Крім того, існує проблема постави. Може бути у вас дуже сидячому способі життя. Робота робочий стіл робочий стіл хобі може бути?

Один дуже хороший спосіб боротьби з цим є, щоб отримати стіл, який може підніматися і опускатися по потребі. У мене одна, як на роботі, так і вдома, і витратити близько 2 годин стоячи, де я сидів. Це зробив чудеса для моєї спини, а я також турбували поганої постави. Все, що сутулість-це не добре.

Так що Так

Знову ж таки, в той час як сам жир добре, він розповідає історію. Вам не потрібно бути мотивованим, щоб виглядати краще. Мотивувати себе до поліпшення вашого здоров'я. Тіло буде виглядати краще в результаті.

+420
Bharat Bisht 2 лют. 2011 р., 14:58:09

100% правда ! існує багато суперечливих інформація і як u сказав: "вам підходить-швидко' типу шахрайства і дезінформації. Я можу допомогти тобі з кращої книги по харчуванню:

харчування кращі книги, які містять наукову інформацію, пишуть лікарі і не намагаються продати вам речі або змусити споживати більше морських котиків живлення, керівництво. Прочитати цю книгу Від А до Z і U дізнаєтеся реальні речі (це насправді сенс в тому, що ця книга є професійним і точним, оскільки воно було написано в 1990-ті роки і його цільових спеціальних військових сил, не спрямованих на досягнення споживчого ринку)

Що стосується силових тренувань, я не впевнений, що рівень силової підготовки вашою метою, але я рекомендую Марк Лорен ви свій власний тренажерний зал як з власною вагою, силові тренування Біблію, там дуже добре написано , є багато хорошої інформації, і налічує близько 101 зміна маси тіла тренування. Я чула хороші відгуки про книгу практичне програмування для силових тренувань , але я особисто не читав, але ви можете перевірити його і подивитися.

+418
Henry Adolph 29 січ. 2013 р., 02:54:01

Мені шкода чути, що ви (чи були, 15 місяців тому) в біль. Протизапальні препарати (наприклад, НПЗЗ) можуть зменшити біль і запалення. Як ви знаєте, ці відносно недорогі і доступні без обмежень, принаймні у U. S. A.

Ви можете знайти деяке полегшення і прискорити процес одужання, повертаючись до вашого присідання, з упором на "ідеальну" форму, а тимчасово використовуючи менші ваги. Наприклад, якщо ви були присідає 100кг на три сети з п'яти, потім присед 50 кг у трьох сетах з восьми під час першого тренування.

Не виключено, що причиною болю не є згиначів стегна деформація, але замість ущемленні м'яких тканин між передньою поступається клубової ості (АІІС) і ваші стегна. Щоб уникнути цього, переконайтеся, що кут пальцями ніг приблизно на 30 градусів назовні, перш ніж ви присідаєте, і засунути коліна назовні (латерально) за ваші ноги, як ви присідаєте.

+402
king heath 10 лист. 2013 р., 22:48:00

Я сумніваюся, що це якось пов'язано з цифрами і більше, щоб зробити з обмеженнями машини плити і гантелі. З машиною тарілки, вони часто йдуть від 5 кг до приблизно 100 кг або більше. Якщо вони пішли на 2,5 кг, то стек буде в подвійному розмірі. Машина повинна бути збільшена, щоб розмістити розмір або виробнику доведеться зробити плити з щільного матеріалу, щоб зберегти розмір вниз. Як би збільшити вартість і складність машини.

Гантелі з іншого боку обмежені розміром самого тренажерному залі і теоретично може тривати вічно. Тренажерні зали не технічно потрібно купити гантелі з кроком в 2.5, але вони часто роблять.

Я скажу, що деякі машини, які використовують подвійний шків системи можуть також мати більш широкі кроком, тому що подвійний шків фактично змушує піднімати вагу легше. Так що ви навряд чи відчуєте різницю в 2.5 кг приросту на машину, яка вже побудована. Також може бути, що виробники машин використовують більш широкі кроком, тому що сама машина робить його непотрібним. Гантелі тільки вільний вагу, тому немає нічого пособництво в ліфт і не вимагають великого збільшення.

Чому вони обрали 7 кг? Я поняття не маю. У Штатах, автомати по 10 кг. і деякі йдуть по 15 кг. Я бачив деякі, які йдуть по 20 кг. Гантелі йдуть з кроком 5 фунтів. 2,5 кілограма-трохи більше 5 кг і 7 сомів. трохи більше 15 кг. Виробники швидше за все просто використовують те ж обладнання і змінити маркування.

+391
khepera 12 серп. 2011 р., 18:30:11

Розглядайте це швидше як коментар, А як відповідь:

Фізичний аналіз

Дозвольте мені спробувати проаналізувати відмінності між гирями і еспандером, з "фізичної" точки зору в двох кроках: вільні ваги проти кабелями і кабелями проти еспандером:

Безкоштовні кабелів Ваг проти

Основна відмінність у виробництві полягає в тому, що гравітація завжди вказує вниз на землю, а сила, створювана кабелі завжди вказує в напрямку кабелю.

Розглянемо, наприклад, стоячи біцепсів. Використовуючи вагу сили, вам належить подолати завжди вказує на землю.

Якщо ви використовуєте кабель для цього, кут нахилу кабелю до вертикальної осі змінюється під час руху, і такі напрямки сили вам належить подолати зміни. Це залежить від того, де кабель кріпиться до наступного відвідні ролики.

Зверніть увагу, що в цьому і майже всіх інших вправ, які ви повинні мати на увазі, що важіль зміни руку під час руху, і такі вироблений обертаючий момент, який здається більш актуальним, коли думають про те, що м'язи повинні працювати.

Тоді можна було б спробувати захопити так званий міцність кривих (по одній осі: крутний момент, вісь кута), яка дає фахівцям інформацію про те, як хороша вправа стимулює м'язи.

Ще одна відмінність між вільними вагами і кабелів полягає в тому, що з безкоштовним вагою ви можете виконувати вибухові руху, де ви повинні використовувати сили, щоб подолати інерцію вільного ваги.

Гантелями і еспандером мають загалом, що вони виробляють постійної сили вздовж лінії дії.

Кабелі і еспандером

Крім того, відмінності розглянутих вище діапазони опору не створюють постійну силу, але сила збільшується, коли група розтягується. Не те, що ця залежність навіть не лінійна.

Ключовим фактором тут є відносним , а не абсолютним видовженням. Тобто якщо опір групи розтягується на X відсотків від початкової довжини видає специфічний сили F(X), яка не залежить від початкової довжини.

Таким чином, використовуючи опір групи збільшує силу в діапазон руху вправи. Однак, використовуючи опір смуги, ви можете отримати подібні криві напруженості як з вільними вагами, так що в деяких випадках стимуляція м'язів мабуть, порівнянна з гантелями.

Інші зауваження та висновок

При тренуванні з еспандером ви повинні мати на увазі тих же точках, як при тренуванні з вагами:

 • отримати правильне харчування таке, що ваш організм будівельним матеріалом для ремонту і побудови нової м'язової (білок, вуглеводи тощо).
 • отримати належний час відновлення
 • мають досить великий обсяг тренування на групи м'язів
 • вибрати потрібну кількість опору, так що ви можете просто зробити 8-12 повторень в сеті
 • збільшення опору в дрібних кроків по часу для того, щоб тримати діапазон реп вище

За останній пункт важливо мати опір смуги набору, який дозволяє змінювати і легко комбінувати канали, такі як системи шкільної форми bodylastics, міст-США чи горили-сила-шестерня.

Для деяких вправ потрібно знижує ефект збільшення опору при розтягуванні в еспандером. Для цього замість того, щоб група коротше ви повинні рухатися якомога довше (або навіть дві смуги в серії) і вибрати більш важку групу замість або навіть краще використовувати декілька більше світлої смуги паралельно отримати потрібний опір для вас. Це відбувається тому, що збільшення опору залежить від відносної, а не абсолютної подовження, як зазначено вище.

Наприклад, при виконанні присідань можна робити присідання зі смугами з боків, армес звисають. Тоді у вас є сильне збільшення сили опору на шляху вгору. Навпаки виконанні присідань дадуть вам більш постійний опір, оскільки відносне подовження менше (хоча абсолютне подовження буде однаковим).

Це також може бути зроблено за допомогою шківа робіт, таких як нижчевикладене патенту: https://docs.google.com/viewer?url=patentimages.storage.googleapis.com/pdfs/US20130035220.pdf

Ще одним важливим фактором, використовуючи опір смуги, де якір групи, щоб отримати правильну криву сили для оптимальної стимуляції м'язів. См. В цьому документі: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21757393 і цей блог статті для резюме: http://www.hygenicblog.com/2013/03/20/quantifying-torque-in-elastic-resistance-exercises-part-i/

Ви навіть можете думати про використання деяких снопи, щоб отримати правильну лінію дії сили для вправ.

Я думаю, що це повинно бути в змозі побудувати масу з еспандером, можливо, доповнені ваги тіла вправи. Однак представляється більш складним, оскільки ви повинні контролювати кілька змінних і існує не так багато літератури про це з покажчиками формі і направляє слідувати.

Я планую купити набір еспандерів bodylastics і спробувати, якщо це можливо, щоб отримати саме з цього і вправи.

Оскільки я також дуже зацікавлені в цьому питанні і так як ця тема не дуже добре документовані в Інтернеті, я даю баунті на це запитання, щоб отримати більш sophisticaded і більш глибокий відповідь.

Я буду додавати нові посилання і діаграми пізніше.

Деякі посилання:

http://heatrick.com/2012/09/20/resistance-bands-or-weights-to-build-strength-and-power/

http://www.hygenicblog.com/2013/07/26/is-elastic-resistance-suitable-for-high-intensity-resistance-training/

http://www.hygenicblog.com/2013/01/13/elastic-resistance-proven-as-good-as-expensive-machines-once-again/

http://books.google.de/books?id=Q8K8FZyTdw8C&lpg=PA6&ots=KujCeuAbLJ&dq=%22elastic%20bands%22%20hughes&pg=PA3#v=onepage&q&f=false

+383
Arienrhod 7 вер. 2015 р., 20:20:27

Я не знаю, якщо ви повинні обов'язково впорядкувати свій раціон, але не розминаючи коліна перед і під час і після тренування сильно допоможе. Ви також можете захотіти поглянути на поживні добавки, оскільки ви вперше почнете працювати і вже відчуває скутість.

+355
Davidc32 12 груд. 2014 р., 05:05:20

Я плаваю 2 км або більше на день і 4 днів в тиждень.
У цю відстань я використовую дошка kickboard і робити фрістайл удари (200 м). Вона займає близько 120 секунди кожні 50 м, що пипец сесії.

Може хто-небудь запропонувати спосіб поліпшити свої удари і тим самим зменшити час?

+345
Aaron Corcoran 19 груд. 2012 р., 15:30:03

Існують різні точки зору на оптимальний діапазон серцевого ритму, але є те спільне, що більшість людей згодні.

 • При виконанні будь-якого виду діяльності до максимальної (або близької до неї) ЧСС, тривалість вправ обов'язково буду краток, так як ваш організм просто не може зберігати і використовувати досить глікогену, щоб підтримувати такі зусилля протягом тривалого часу. В той час як ви можете збільшити вашу здатність зберігати і використовувати глікоген, існує жорстке обмеження зверху на те, як довго ви можете піти на цих видах світла.
 • Якщо ви тренуєтеся з низькою інтенсивністю, не особливо багато, у зв'язку з збільшенням фізичної форми або спалювання калорій, якщо ви тренуєтеся протягом тривалого терміну, що якщо ви тільки починаєте, не може навіть бути в межах ваших можливостей на деякий час.

Отже, пропозиція інтервалів є хорошим. Це дозволяє записувати і відновити (кілька) в поворотах і збільшити тривалість тренування за те, що ви могли б зробити, якщо ви близькі до вашої максимальної частоти серцевих скорочень весь час.

Крім того, існує поняття базової будівлі, де ви просто повільно вниз, поки ви тренуєтеся в середині діапазону серцевого ритму і рухатися далі. Багато спортсмени виконують цей тип вправ в "міжсезоння". Ідея в тому, що ти виступаєш на такому рівні, коли ваше тіло все ще можете придбати деякі з його енергії шляхом перетворення і спалювання жиру, але досить високо, що ви тренуєте своє тіло, щоб працювати трохи складніше. Мета цього типу тренування, а потім, щоб збільшити час, протягом якого можна виконувати при заданій ЧСС (скажімо 60-75% від максимуму), а також збільшити швидкість, з якою ви можете виконати в той же пульс. Потім, після того, як ви створили більше аеробної базою, ви можете додати інтервали, пагорби, швидкість роботи і т. д. щоб додати силу і швидкість вашої здатності "йти довго".

Гарна оцінка для такого роду бази ЧСС будинок ви можете (приблизно) становить 180 - вік. Проживання протягом 5 або 10 БПМ це дасть трохи гнучкості, особливо коли починають як важко виміряти зусилля.

Інша річ, щоб зазначити, що це вимагає багато терпіння. Якщо ви тільки починаєте і працює протягом 8-10 хвилин пандуси ви відразу у 190-200 ударів в хвилину, ви можете виявити, що, щоб тримати ваш пульс в підставу будівлі вибір ви повинні піти на не більш, ніж поволі волочучи ноги, або пройти 100 метрів, біг на дистанцію 50, або щось подібне. Це може бути досить неприємно, але мій досвід був добре варто.

+321
DSVitale 19 серп. 2010 р., 06:02:17

По-перше, вітаю ваш прогрес!

З тих числах, хоча, як ви говорите, Я вірю, що ви ще є, щоб отримати від програми базового (лінійна прогресія) сила. Мій особистий фаворит, але інші клянуться стартову силу. Або буде працювати для вас.

Взяв мій присед з 90 кг до 125 кг (5RM) у два місяці. Я спробував поєднати його з CrossFit metcons але врешті-решт відчув, що я не міг нормально відновлюватися між тренуваннями з таким обсягом. Може, хоч ти зможеш!

Додаткове навчання aerob було б здорово, як ваші ліфти зробити важче.

+310
wonderlr 5 серп. 2014 р., 09:32:21

Коротка відповідь: це безпечно робити кардіо щодня.

Використання "інтенсивний" дійсно залежить від вашого тіла. Якщо ви будуєте свій раціон, починаючи з 20 хвилин бігу на день і тиждень після 30, 40 і т. д. в кінці кінців дістатися до "інтенсивної" кардіо тренування, то це нормально.

Кинутися в інтенсивному рутина, кожен день без накопичення може призвести до певних м'язів або суглобів, мають важкий час, не відстаючи.

Приклад: я граю в баскетбол влітку, як мій вид кардіотренажерів, щоб спертися. Я починаю з 1-3 днів в тиждень, на 1-2 години. По-перше, мої коліна будуть трохи болять після гри, і на 3-4 тижні я в 5+ днів у тиждень, мінімум 2 години в день без болю.

З кардіо (як і багато речей), чим більше ви робите, тим краще ви отримаєте на нього. Це все про швидкість (рухаючись у ритмі вашого тіла) і просто бути уважним до того, що ваше тіло потребує. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібен вихідний день, візьміть одну, але не треба робити це для кардіо. Просто переконайтеся, що ваша дієта та інші відображають роботу ви збираєтеся робити (надання ваше тіло з харчування він повинен, щоб не відстати).

+273
Nick Acosta 16 бер. 2015 р., 21:25:13

Я бачу, що ви написали цей пост деякий час тому, але мені цікаво, як ви робите з ним зараз? Дуже дивно бачити, що вся ваша боротьба, як ніби "я" написав це, маючи ті ж випробування. Одна річ, яка дійсно допомогла мені, що ніхто ніколи не згадує, - це сонячне світло терапії. Це змінює годинник тіло буде у будь-який час ви виберете для неспання і сну, навіть якщо ви сова.

Ідея в тому, щоб кожен день прокидаюся на годину раніше, ніж планувалося до часу, ви хочете прокинутися і піти посидіти на сонці протягом однієї години і зробити це за 2 тижні. Всього кілька днів, дивно, як ваше тіло буде прокидатися в той же час на своєму власному. Так, наприклад, в 6:00 ранку, коли ваш час пробудження, іди в сонячне світло як можна швидше, тоді точно лягати спати в той же час кожну ніч, щоб "натренувати своє тіло, коли вона спати і коли прокидатися. Через кілька днів, ви будете швидше засипати і краще. Два тижні повинні встановити годинник і режим сну/пробудження час прямо. Якщо немає сонця, люди використовували сонячний годинник, але не найкращі результати. Є щось дійсно потужний про сонце.

Звичайно, є і всі інші 100 речей, про кофеїн і поживні елементи, які допомагають, але це сонячне світло терапія є величезною проблемою солвер в основному. Я нарешті зібравши всі свої інфо сну написати книгу, але хотів би знати, якщо це може допомогти вам.

+273
Promod 4 трав. 2010 р., 15:16:16

Тут задіяні кілька факторів:

 • Ваше тіло достатньо прогріта --> таким чином, менш потрібен для розтяжки
 • Насправді плавання регулює дихальну систему, це як якийсь "важкий" йога дихальні сесії, особливо якщо ви "повзати" або "Батерфляй", для яких потрібно якийсь час під водою і, таким чином, глибоке дихання, коли над водою для відновлення сил. Таким чином, ви дихання набагато краще і гостріше після купання сесії ---> дихання, необхідне під час роботи, так ви вже отримали імпульс від плавання
 • Ви або мають збалансований раціон | або достатню кількість калорій для енергії | або у випадку, якщо у вас жирових запасів, які будуть підживлює вашу енергію для запуску після купання (після однієї години плавання, якщо ви не навантажуйте себе протягом дня калорій, ваше тіло повинно бути вже отримувати енергію з жирових запасів, і він продовжує робити це, коли U йти працювати). У кожному з цих випадків , вам вже залишилося трохи сил, щоб спалити для бігу.

У 3 факторах поставити вас в "доброго" держава для бігу. ЗИ: переконайтеся, що ви добре просушити після купання перед запуском, особливо якщо ви живете на пляжі, нічне море свіжі вітри і якщо ти не сухий ну, можливо, ти отримаєш біль у м'язах на наступний день.

+253
Shane johnson 2 бер. 2013 р., 10:04:21

Відповідь на ваше питання-так. Решта-на багатьох необхідних елементів для нарощування м'язової маси. Скільки відпочивати, і як ви організуєте, що відпочинок залежить від ряду факторів. Інші фактори включають обсяг роботи, і типу виконуваної роботи вимагає відновлення і живлення.

 1. Ваш перший сценарій-це те, що зазвичай відоме як розкол. Ви працюєте деякі частини вашого тіла в той же час інші частини, щоб відпочити. Існує кілька видів поділяє залежно від ваших цілей.
 2. Легка вага/висока робота торговий представник може допомогти вам крові, що протікає через м'язи, яка є одним із способів отримання того, що називається "насос". Це тимчасова річ, яка допомагає показати свої м'язи, але він скоро йде. Поки робота є дуже легким, він повинен бути легким, щоб оговтатися від.

Збільшення об'єму м'язів необхідно поєднання факторів, у тому числі:

 • Вага, яку ви піднімаєте. Якщо ти не будеш важче з часом, ви не зможете отримати більше м'язів.
 • Число повторень. Більш високі діапазони повторень сприяє зміцненню енергетичної системи у ваших м'язах, які займають багато місця.
 • Інше. Це включає в себе сон і дає одну групу м'язів перепочити, поки ви зосереджені на іншому ... або просто взяти вихідний день.
 • Їжа. Воно потребує багато енергії для нарощування м'язової маси. Вам потрібно білок як основний будівельний блок, та енергії (у вигляді вуглеводів і жирів). Скільки і які порції виходить за рамки цього питання. Якщо ви не толстеете, згорнути. Якщо у вас немає ніякої енергії і не може робити роботу, яку ви запланували, вам доведеться з'їсти більше.

Один з підходів для роботи/відпочинку частину, яка працює добре на розмір взяти 10 ПМ, і продовжувати йти на більше повторень, поки ви не можете робити цю вправу по 15 повторень. Потім відпочинок 1 хвилину, і намагаємося відповідати, що перший набір близько половини повторень. Наприклад, у перший тиждень ви підніміть 10 повторень, відпочиньте хвильку, а потім 5 повторень. Через кілька тижнів, ви піднімаєте 15 повторень, відпочиньте хвильку, а потім намагатися зробити 7 повторень. Після цього, ви збільшуєте вага на турніку і продовжуйте йти звідти. Ключ у тому, щоб переключити увагу частини тіла кожен день ви тренуєтеся. Приклад: верхня частина тіла, нижня частина тіла чергуються.

+218
user43579 9 квіт. 2011 р., 20:50:47

А= м*а*с;

маса*прискорення*s-відстань.

або

А=F*з Силу;

http://en.wikipedia.org/wiki/Work_(фізика)

Я не думаю, що це дуже легко, щоб розрахувати сили. коли я роблю математику я оцінюю сили, як сила тяжіння і прискорення, гравітаційне прискорення.

Чому це не дуже важливо : витрата енергії під час підйому не важлива (дуже маленька в порівнянні з щоденним здійснення витрат). Це з-за невеликий дистанції руху. Якось Я підрахував, що для спалювання кілограма жиру потрібно нести 100 кг заліза на відстані 36 кілометрів (можливо, я помиляюся тут, але не надто багато) це просто смішно.

Ця формула має важливе значення для аеробіки(кардіо ака). Рухатися ваше тіло(50 -100кг) на великі відстані робить трюк.

+195
Aiweras 25 трав. 2016 р., 20:46:29

Біг калорій спалити не так сильно зміниться з віком і підлогою. Тому що його про роботу, яку ви зробили фізично.

Існує нелінійна зв'язок між швидкістю ходьби і швидкість спалювання калорій. По суті це означає, що загальна кількість спалених калорій під час ходьби залежить від відстань, яку ви пройшли і з якою швидкістю ви йшли. Це робить опік калорій при ходьбі трохи відрізнятися від спалювання калорій під час бігу, який тільки відстань залежні (т. е. під час роботи не має значення, з якою швидкістю ви пробігти певну відстань, ви будете спалювати стільки ж калорій, як довго, як відстань одне і те ж). Тому цей калькулятор калорій ходьба палити, повинні враховувати як час ходьби і пішої прогулянки, в той час як наші бігали калькулятор калорій вимагає тільки відстань як вхідний.

Спосіб

Для ходьби поверхню клас від -5% до +5% включно, це ходьба спалювання калорій калькулятор заснований на рівняннях (показано нижче), отримані ShapeSense.com з експериментальних даних, показані на рис. 3 дослідження під назвою "Енергетична вартість бігу" Р. Маргариа, Р Cerretelli, Р Aghemo, і Р Сасси (зверніть увагу, що дані про ходьбі витрата енергії був спочатку надрукований у дослідженні під назвою "Сулла fisiologia, е specialmente Суль витрата energetico, делла Марсія е делла Корса б максимальна Ед inclinazioni-дель-террено"Р. Маргариа). Експериментальні дані, зібрані Маргариа вимірюваних калорій спалювати предметів ходьба на різних швидкостях і на різних рангів поверхні. Було встановлено, що існує нелінійна взаємозв'язок між швидкістю ходьби і швидкість спалювання калорій, на відміну від спалювання калорій під час бігу, який показує лінійну зв'язок між швидкістю і швидкістю спалювання калорій.

Для пішого клас поверхні від +6% до +15% включно, це ходьба спалювання калорій калькулятор базується на Американський коледж спортивної медицини (АКСМ) метаболічні рівняння для прогулянок споживання кисню (тобто по2), з подальшим перетворенням з по2, щоб спалювати калорії включений ShapeSense.com. Ці рівняння наведені нижче.

Цей калькулятор калорій ходьба горіти не буде повертати оцінити кількість спалених калорій для піших швидкостях нижче 1 кілометр на годину (0,62 милі в годину) або вище 7,5 кілометрів на годину (4.66 кілометрів на годину).

Прогулянки Калорій Спалити Рівнянь

Для -5% клас: КБ = [0.0251 х KPH3 - 0.2157 х KPH2 + 0.7888 х км / год + 1.2957] х те Х Т
На -4% клас: КБ = [0.0244 х KPH3 - 0.2079 х KPH2 + 0.8053 х км / год + 1.3281] х те Х Т
Для -3% клас: КБ = [0.0237 х KPH3 - 0.2000 х KPH2 + 0.8217 х км / год + 1.3605] х те Х Т
На -2% клас: КБ = [0.0230 х KPH3 - 0.1922 х KPH2 + 0.8382 х км / год + 1.3929] х те Х Т
Для -1% клас: КБ = [0.0222 х KPH3 - 0.1844 х KPH2 + 0.8546 х км / год + 1.4253] х те Х Т
Для 0% клас: КБ = [0.0215 х KPH3 - 0.1765 х KPH2 + 0.8710 х км / год + 1.4577] х те Х Т
Для +1% клас: КБ = [0.0171 х KPH3 - 0.1062 х KPH2 + 0.6080 х км / год + 1.8600] х те Х Т
За +2% клас: КБ = [0.0184 х KPH3 - 0.1134 х KPH2 + 0.6566 х км / год + 1.9200] х те Х Т
Для +3% клас: КБ = [0.0196 х KPH3 - 0.1205 х KPH2 + 0.7053 х км / год + 1.9800] х те Х Т
Для +4% клас: КБ = [0.0208 х KPH3 - 0.1277 х KPH2 + 0.7539 х км / год + 2.0400] х те Х Т
Для +5% клас: КБ = [0.0221 х KPH3 - 0.1349 х KPH2 + 0.8025 х км / год + 2.1000] х те Х Т
де


КБ = калорій (в Ккал)
Км / год = швидкість руху (в кілометрах в годину)
То = вага (в кілограмах)
T = час (у годинах)На +6% до 15% клас: КБ = [0,1 х МПМ + 1,8 х МПМ х ФГ + 3.5] х те Х Т х 60 х 5 / 1000 де

КБ = калорій (в Ккал) МПМ = швидкість ходьби (в метрах за хвилину) ФГ = гуляючи поверхню клас (виражену у вигляді дробу, тобто 6% = .06) То = вага (в кілограмах) T = час (у годинах) Одиниці вимірювання константи 3.5 кілька мілілітрів кисню на кілограм в хвилину. Одиниці вимірювання константи становить 60 хвилин на годину. Одиниці вимірювання константи 5 калорій на літр кисню Одиниці вимірювання константи 1000 миллилитры кисню на літр кисню.

Ресурси

Маргариа Р Cerretelli П Aghemo П Сасси р. Енергетична вартість бігу. Джей Заявл Физиол. Журн. 1963 березня;18:367-70.

Маргариа, Р., 1938. Сулла fisiologia, е specialmente Суль витрата energetico, делла Марсія е делла Корса б максимальна Ед inclinazioni дель террено. Атта Аккад. Зв. Лінчеї Класі ТСМ. ФІС. Мат. Нац. Серія Ст. 7, 299-368.

Американський коледж спортивної медицини: метаболічний розрахунки АКСМ довідник, 2007, Балтімор, Меріленд. Також доступна в інтернеті за адресою: АКСМ метаболічних рівнянь

+189
user2020 7 квіт. 2014 р., 20:31:46

Є багато відповідей, плаваючі навколо тут, які відносяться до вас, але перш за все я хотів би відзначити, що існує документально і рецензованих докази того, що силовий тренінг є ефективним для втрати жиру (більше, ніж більшість кардіо), так що не здавайся.

Якщо ти скинеш речі вниз до основ, якщо ви додаєте сили і дефіцит калорій (починаючи від надмірної ваги позиції), ви зможете:

 • Збільшити розмір м'язи.
 • Збільшити ваші сили.
 • Зниження загальної маси тіла.
 • Зменшити жирові відкладення.

Люди можуть мудрувати про низький вуглеводів / ВІТ / інші предмети, але це зовсім не обов'язково. Якщо ваша дієта хороша, ти силові тренування, і у вас є які-зонний роботи (ходьба, ВИИТ, гімнастика, піші прогулянки і т. д.), Ти на шляху.

В якості аргументів за те, що ви відчуваєте, я б серйозно задумалася про те, що це може бути розвиток м'язів. Півкілограма м'язової тканини значно менше, ніж фунт жиру, так що додавання навіть невеликої кількості м'язів можна швидко упакувати на кілька кілограмів, але вони хороші фунтів: що м'язи дуже важливих для нормального функціонування організму плюс м'язи дуже дорого калорій, так що ви отримаєте удар в спокою, потреба організму в калоріях.

enter image description here

+148
LVitya 25 бер. 2013 р., 05:12:41

Ну, по-перше, якщо ти не відразу дали можливість поговорити з особистим тренером, перш ніж почати працювати з ними, ви повинні рішуче наполягати на для цього. Ви абсолютно у своєму праві знати, з ким ти працюєш. Перш ніж я зупинився на моєму нинішньому тренажерний зал, я ходив на кілька спортивних залів і моє інтерв'ю дієтологи і тренери були вкрай завуальованим. Я ніколи не був одним з них дивляться на мене косоокий на мої запитання. Іноді це може бути важко, щоб отримати час, щоб задати питання, так як деякі зали мають свої персонал дуже зайнятий, але якщо ви можете отримати час там немає ні душі, хто знайде уточнююче питання дивне.

Наскільки що питати, найкраще, що ви можете запитати 'Який план для одержання мене до моєї цілі?' Це ставить більш глибокого розуміння тренера програми на місці. Якщо вони дадуть вам відповідь, який фокусується на конкретних м'язових груп, спеціальні вправи, або конкретні цифри, ви можете бути впевнені, що їхні знання досить дрібне, і ви, ймовірно, не хочуть з ними працювати. Справжні дресирувальники знають, що цифри слідувати програмі, а не навпаки.

Хороший знак у відповідях на це питання тренер говорю про конкретних підцілей, щоб отримати вас до вашої кінцевої мети. Якщо ваша мета полягає, щоб покласти на 15 кг м'язової маси, може бути, ви чули, що перший крок-це навчання гнучкості, другий крок-тонізація, що у вас вже є, і тоді третій крок-повноцінний силовий тренінг для збільшення м'язової маси. Ще один хороший знак-почути ці підцілі, а потім почути підтвердження циклу зміни підцілей. Тіло дуже сильно взаємопов'язані, тому ви не можете просто зробити одну річ весь час - це може викликати інші проблеми зі здоров'ям. Я зустрічав бодібілдера в місцевий офіс хіропрактика, який буквально розірвав зв'язки на плечі, бо його біцепс був надто великим і важким для неї. Це дуже екстремальний результаті постійних силових тренувань, не змінюючи мети, але це може статися і особистий тренер повинен бути в курсі.

Редагувати: ще один хороший питання, щоб запитати, щоб дізнатися, скільки інших людей вони в даний час навчання, і скільки людей мають схожі цілі, щоб ви. Якщо тренер бачить 15 осіб, що всі хочуть тренуватися для спортивних змагань і ти єдиний, хто зацікавлений у хороших старомодних здоров'я, це не підходить просто тому, що нинішній акцент дресирувальника.

+107
Randy Williams 18 лип. 2011 р., 01:17:20

Два заходи люди рідко говорять про те, коли тема потрапляє під бодібілдинг. Гімнастика і розтяжка. Вони принесуть велику користь вам. Це змушує менше працювали м'язи працювати і рвати і рости таким чином, ви не можете досягти з допомогою типової нарощування м'язової маси рутинних nonacrobatic спортсмени тип або стандартний Ньют буде слідувати. Якщо ви хочете рости ще швидше і сильніше (і більше), я не можу підкреслити досить важливість цих двох категорій. Наприклад. Гімнасти, единоборцы. Але я знаю це з перших рук досвід.

+103
hatboy 7 серп. 2015 р., 23:38:07

Піти з 33 кіл в день під час впирається в місяць ви зможете зробити це (або навіть більше) кожен день. Плавання-це фізична активність, - ви краще на його навчання.

+95
srisanth 24 черв. 2013 р., 03:20:22

Після інтенсивних тренувань біль у м'язах-це звичайне явище. Я чув, що це важливо, щоб відновитися, перш ніж знову працювати.
Однак, у мене був такий досвід: під час двотижневої поїздки на велосипеді я продовжив поїздку, незважаючи на болючість і втратив багато ваги і отримав на витривалість. Мені от цікаво, якщо я повинен продовжувати те, що я знаю, буде працювати (працювати, незважаючи на біль) або якщо мені потрібно почекати, поки м'язи відновилися.
Чи є якісь посилання або статті, які відображають цю тему? Чому важливо почекати, поки м'язи не болять?

+87
Xznroov 7 лип. 2019 р., 08:40:03

Я десь читав, що якщо ви їсте правильну комбінацію фруктів та овочів ви можете насправді набрати вагу. Так буде їсти 2000 калорій варто фруктів і овочів зробить вас набрати вагу, як якщо б ви з'їли 2000 калорій в яловичина, курка або свинина?

Якщо так, то у мене таке запитання: я знаю, що 2000 калорій з овочів і фруктів дещо складніше, щоб споживати у великих кількостях, тому, якщо ваша мета набрати вагу, що краще: сік або їсть?

Якщо ні, то що ви пропонуєте-це оптимальний спосіб набрати вагу без особливих покладаючись на м'ясо?

+64
WAHEED 17 черв. 2018 р., 00:43:31

Я вже не кажу про тренування з вагами так, що при запуску без них ти м'язи використовуються, щоб витіснити більшу вагу, так що з меншою вагою буде легше, я кажу, а насправді тримає їх.

Так це питання виникло, коли я вирішив знести деякі легкі ваги (1 кг), Як я пішов для швидкої пробіжки: я помітив, як легко було працювати швидше, утримуючи вагу, який змусив мене задуматися.

Я думаю, що це дозволить вам працювати швидше за ті ж причини, що ми качаємо наші руки в першу чергу, але зараз це просто кілька мультиумоляется. Біг з гантелями в руках, дозволить вам зберегти кутовий момент набагато краще, а значить, ви повинні бути в змозі рухати ногами швидше, т. е.. деякі роботи робиться руками. Рухаючи ліву руку назад сприятиме рухаючи праву руку вперед, так що чим більше обертів, що в вашій руці, тим легше повинна бути правильною? очевидно, це працює тільки з легкими вагами, так як якщо вага уповільнює рухи рук, можливо, втрачає оберти. Мої висновки правильні?

Я теж думаю, що це буде стомлювати ваші ноги більше, як ви штовхають навколо більше ваги.

Все це означає, що спринтери мають багато тренуватися руки, щоб бігти швидше, з більшою маси, викликає все більше обертів з кожним помахом руки? Це також означає, що тренування з вагами кілька безглуздо (в цілому) як ваше ядро буде працювати менше?

+59
Arow1981 14 жовт. 2014 р., 19:07:15

Показати питання з тегом